Rīga joprojām ir viens no lielākajiem izaicinājumiem Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbā, jo brigādes regulāri iestrēgst pie slimnīcām, samazinot dienesta spēju operatīvi reaģēt uz izsaukumiem. Par to TV24 raidījumā "#DrApinis" stāstīja NMPD direktore Liene Cipule.