Sports

Vakar, 12:12
Ghetto Games festivāla otrā diena aizritēja pilnā sparā, piedāvājot dažādu ekstrēmo sporta veidu sacensības un aktivitātes. Skatītāji un dalībnieki pulcējās skeitparkā, lai vērotu BMX sacensības, kura bija īpaša ar vietējā sportista Viktora Kronberga atgriešanos.
21.jūl
BMX frīstails izlido uz Olimpiskajām spēlēm.
21.jūl
Latvijas pilots Mārtiņš Sesks un stūrmanis Renārs Francis šodien pasaules rallija čempionāta (WRC) astotā posma - Latvijas rallija - pēdējā dienā lūkos saasināt cīņu par otro pozīciju.
20.jūl
Ar lielu enerģiju un aizrautību aizvadīta pirmā diena Ghetto Games festivālā Ventspilī, kuras laikā notika daudzi aizraujoši un dažādiem vecumiem piemēroti pasākumi. Katrs apmeklētājs varēja iepazīties ar gaidāmo festivāla un piedzīvot pirmās emocijas!
20.jūl
Šodien Latvijā turpināsies pasaules rallija čempionāta (WRC) astotais posms, trešajā sacensību dienā ekipāžām aizvadot astoņus ātrumposmus.
19.jūl
Piektdien uz Parīzes olimpiskajām spēlēm devās pirmie Latvijas sportisti, vēsta Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK).
18.jūl
Latvijas pilots Mārtiņš Sesks un stūrmanis Renārs Francis ceturtdien Rīgā pasaules rallija čempionāta (WRC) astotā posma pirmajā ātrumposmā sasniedza ceturto labāko laiku.
18.jūl
Šodien Rīgas Biķernieku trasē norit (WRC) Pasaules čempionāta posms rallijā.
18.jūl
Pēc Francijas Policijas tiesiskās palīdzības lūguma, pagājušās nedēļas izskaņā uz Parīzes olimpiskajām spēlēm devās četras Valsts policijas amatpersonas un vēl trīs amatpersonas tikai gatavojas ceļam, kuras īstenos patrulēšanu starpvalstu vilcienos, ar kuriem uz Franciju ieradīsies sportisti un līdzjutēji. Jāatzīmē, ka šobrīd, raugoties uz dažādiem drošības izaicinājumiem Eiropā, Olimpisko spēļu drošības jautājumi nav tikai vienas valsts rūpe. Kopā Francija palīdzīgu roku prasījusi 46 valstīm, lai kopā uz Parīzi atsūtītu 2185 likumsargus, informē Valsts policija.
18.jūl
Pasaules rallija čempionāta (WRC) Latvijas posma organizēšanai no valsts budžeta līdzekļiem kopumā ir atvēlēti 2,55 miljoni eiro.
18.jūl
Nacionālās hokeja līgas (NHL) klubs Karolīnas "Hurricanes" trešdien ievietoja krievu hokejistu Jevgeņiju Kuzņecovu beznosacījumu neaizsargāto spēlētāju sarakstā, laužot viņa līgumu.
17.jūl
Kolumbijas Futbola federācijas prezidents Ramons un viņa dēls Ramons Hamils Hesurūns ir 27 aizturēto vidū haosa laikā, kas svētdien valdīja Maiami "Copa America" finālā.
17.jūl
Parīzes pilsētas galva Anna Idalgo trešdien peldējās Sēnas upē, lai uzsvērtu, ka ūdens pusotru nedēļu pirms Parīzes olimpiskajām spēlēm ir pietiekami tīrs, lai tajā varētu peldēt sportisti.
17.jūl
Aizvadīto sestdien, 13. jūlijā, Ozo golfa klubā jau otro gadu pēc kārtas norisinājās uzņēmuma VEHO organizētais MercedesTrophy golfa turnīrs, kurā kuplā skaitā piedalījās vācu auto zīmola Mercedes-Benz lojālie klienti un sadarbības partneri, tostarp arī sabiedrībā atpazīstami sportisti, diplomāti un uzņēmēji. Aktīvās dienas noslēgumā kā turnīra čempions ar 75 rezultatīviem sitieniem tika apbalvots Latvijas hokeja izlases kapteinis Kaspars Daugaviņš, savukārt ar izjustu muzikālo performanci pasākuma viesus priecēja dziedātāja Linda Leen, stāsta VEHO komunikācijas konsultante Daiga Zīmele.
17.jūl
Franču braucējam Žuljēnam Bernāram Starptautiskā Riteņbraukšanas savienība (UCI) piespriedusi naudas sodu 200 Šveices franku apmērā (aptuveni 206 eiro) pēc tam, kad viņš "Tour de France” septītā ātrumposma laikā apstājās, lai noskūpstītu savu sievu.
16.jūl
Latvijas sieviešu futbola izlase otrdien Daugavas stadionā 2025.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra pēdējā mačā ar 2:1 (1:1) pārspēja Moldovu, taču neturpinās cīņu par ceļazīmi uz meistarsacīkstēm.
16.jūl
Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Vankūveras "Canucks" noslēgusi vienošanos ar latviešu vārtsargu Artūru Šilovu uz divām sezonām, otrdien pavēstīja klubs.