Trešdiena, 22.maijs

redeem Emīlija

arrow_downwardSports

Latvijas hokeja izlases līdzjutēji bija neatsverams atbalsts valstsvienībai šajā pasaules čempionātā, sarunā ar žurnālistiem uzsvēra komandas vārtsargs Kristers Gudļevskis.
Vakar, 21:07 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas hokejisti šajā pasaules čempionātā visi cīnījās kopā līdz maču pēdējām sekundēm, sarunā ar aģentūru LETA uzsvēra valstsvienības aizsargs Roberts Mamčics.
Vakar, 20:37 Ziņu aģentūra LETA
Kanādas vīriešu hokeja izlase otrdien Prāgā pasaules čempionātā apakšgrupu turnīra pēdējā mačā izcīnīja panākumu papildlaikā.
Vakar, 20:25 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas vīriešu hokeja izlase otrdien pasaules čempionāta pēdējā, septītajā spēlē ar rezultātu 3:6 (0:2, 1:1, 2:3) piekāpās ASV un zaudēja cerības iekļūt ceturtdaļfinālā.
Vakar, 17:10 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas hokeja izlasei pirms otrdien paredzētās izšķirošās spēles ar ASV par iekļūšanu pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā ļoti svarīga būs spēlētāju atjaunošanās pēc smagā mača ar slovākiem, pirmdien pēc komandas kopējās fotografēšanās un treniņa teica valstsvienības treneris Lauris Dārziņš.
Vakar, 8:50 Ziņu aģentūra LETA
Ukrainas sportisti šovasar piedalīsies Parīzes olimpiskajās spēlēs, pirmdien paziņoja Ukrainas sporta ministrs Matvijs Bidnijs.
20.mai Ziņu aģentūra LETA
Siguldas novada pašvaldības Izglītības un sporta pārvaldes Sporta nodaļa aicina biedrības līdz 15.oktobrim iesniegt pieteikumus finansējumam amatieru sportam, aģentūru LETA informēja pašvaldībā.
Igaunijā pirmdien tiesas priekšā stājās frīstaila slēpošanas treneris Teniss Sildaru, kuru apsūdz par tolaik nepilngadīgās meitas - olimpiskās bronzas medaļas ieguvējas Kellijas Sildaru - finanšu līdzekļu piesavināšanos.
Uz šī gada Parīzes paralimpiskajām spēlēm pārdots mazāk nekā trešdaļa biļešu un rīkotāji organizēs īpašu kampaņu, lai veicinātu biļešu iegādi.
Vakardienas spēle Latvijas hokeja valstsvienībai pret Slovākijas izlasi bija nervus kutinoša, taču iznākums bija labvēlīgs Latvijai - Latvijas hokejisti pasaules čempionātā pēcspēles metienu sērijā uzvarēja Slovākiju.
20.mai Portāls nra.lv, LETA
Pulcējot dalībniekus no 12 valstīm, aizvadīts jau otrais Ghetto Games festivāls Tallinā. Ideālos, saulainos laikapstākļos piecos sporta veidos tika izcīnītas vērtīgas balvas, godalgas un biļetes uz starptautiskiem turnīriem.
20.mai Portāls nra.lv
Šodien ar četrām spēlēm Prāgā un Ostravā turpināsies pasaules čempionāts hokejā, Latvijas hokejistiem neaizvadot maču.
Latvijas vīriešu hokeja izlase svētdien Ostravā pasaules čempionātā sestajā mačā ar rezultātu 3:2 (1:0, 0:0, 1:2, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā pārspēja Slovākijai un saglabāja iespēju vēl cīnīties par iekļūšanu ceturtdaļfinālā.
19.mai Ziņu aģentūra LETA, Portāls NRA
ASV vīriešu hokeja izlase svētdien pasaules čempionāta mačā sameta desmit ripas Kazahstānas vārtos, kamēr Austrija sekmīgās meistarsacīkstes turpināja ar uzvaru pār Norvēģiju.
19.mai Ziņu aģentūra LETA
Bijušais futbola klubu Mančestras "United” un Madrides "Real” uzbrucējs Krištianu Ronaldu ceturto reizi atzīts par vislabāk apmaksāto sportistu pasaulē, paziņojis žurnāls "Forbes”.
19.mai Portāls nra.lv
Latvijas vieglatlētikas garo distanču skrējēji Dmitrijs Serjogins un Anita Siliņa svētdien "Rimi" Rīgas maratonā izcīnīja otrās vietas, vienlaikus kļūstot par valsts čempioniem maratonā.
"Rimi" Rīgas maratons sestdien ir atklāts godam, taču svētdien gaidāmā karstuma dēļ skrējējiem jābūt piesardzīgiem, aģentūrai LETA uzsvēra maratona direktors Aigars Nords.