Trešdiena, 8.februāris

redeem Aldona, Česlavs

Lasi ērtāk format_size

arrow_downwardSports

Pagaidām nav plānots, ka Krievijas un Baltkrievijas parasportisti varētu atgriezties starptautisko sacensību apritē, pēc pirmdien notikušās tikšanās ar Valsts prezidentu Egilu Levitu Rīgas pilī žurnālistiem teica Starptautiskās Paralimpiskās komitejas (IPC) prezidents Endrū Pārsons.
6.feb Ziņu aģentūra LETA
Latvijas šorttrekists Reinis Bērziņš svētdien Drēzdenē Pasaules kausa sezonas piektā posma sacensībās izcīnīja trešo vietu 1500 metru distancē.
5.feb Ziņu aģentūra LETA
Uzbrucējs Raimonds Krollis svētdien kļuva par pirmo Latvijas futbolistu, kurš spēlējis Itālijas A sērijā.
Latvijas bobsleja pilots Emīls Cipulis ar stūmējiem Dāvi Spriņģi, Matīsu Mikni un Edgaru Nemmi svētdien Sanktmoricas trasē Šveicē izcīnīja sudraba medaļu pasaules čempionāta četrinieku sacensībās, otro vietu dalot ar britu Bredu Holu.
Latvijas tenisisti Ernests Gulbis un Kārlis Ozoliņš svētdien "Arēnā Rīga" piedzīvoja zaudējumu Deivisa kausa dueļa dubultspēlē pret Izraēlu, taču visu spēļu summā mājinieki joprojām ir vadībā - 2-1.
Latvijas duets Tīna Laura Graudiņa un Anastasija Samoilova svētdien Katarā piedzīvoja zaudējumu pludmales volejbola profesionālās tūres jeb "Beach Pro Tour" (BPT) "Elites 16" sērijas turnīra pusfinālā un cīnīsies bar bronzu.
Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis sestdien izcēlās ar 38 gūtiem punktiem Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) mačā, taču ar to nebija gana, lai viņa pārstāvētā Vašingtonas "Wizards" komanda izcīnītu uzvaru.
Puse no aptaujāto Latvijas iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 60 gadiem neapmeklē sporta zāli, secināts “Kantar TNS” veiktajā aptaujā TV3 raidījumā "900 sekundes".
4.feb Portāls nra.lv
Latvijas šorttrekists Roberts Krūzbergs sestdien Drēzdenē Pasaules kausa sezonas piektā posma sacensībās 1000 metru distancē izcīnīja otro vietu, kamēr Reinis Bērziņš 1500 metru distancē ierindojās devītajā pozīcijā.
4.feb Ziņu aģentūra LETA
Latvijas pilota Emīla Cipuļa vadītais četrinieks ar stūmējiem Dāvi Spriņģi, Matīsu Mikni un Edgaru Nemmi sestdien Sanktmoricas trasē Šveicē pēc pirmās sacensību dienas pasaules čempionātā bobslejā ieņēma trešo vietu.
Elīna Ieva Vītola sestdien Altenbergas trasē Vācijā izcīnīja piekto vietu Pasaules kausa posmā kamaniņu sportā, Kendija Aparjode ieņēma desmito, Sigita Bērziņa - 11.vietu, bet par uzvarētāju kļuva mājiniece Jūlija Taubica.
Latvijas un Izraēlas vīriešu izlašu cīņā Deivisa kausa Pasaules pirmās grupas "play-off" kārtas duelī sestdien pēc Ernesta Gulbja uzvaras rezultāts ir 2-0 Latvijas labā.
Latvijas tenisista Kārļa Ozoliņa pretinieks Deivisa kausa mačā Edans Lešams no Izraēlas sestdien izgāja kortā negatavs vai bija uztraucies, pēc uzvaras teica latviešu sportists.
. Latvijas un Izraēlas vīriešu izlašu cīņa Deivisa kausa Pasaules pirmās grupas "play-off" kārtas duelī sestdien "Arēnā Rīga" sākās ar Latvijas tenisista Kārļa Ozoliņa graujošu uzvaru.
Latvijas duets Mārtiņš Bots/Roberts Plūme sestdien Altenbergas trasē Vācijā izcīnīja trešo vietu Pasaules kausa posmā kamaniņu sportā, Eduards Ševics-Mikeļševics/Lūkass Krasts finišēja astotie, bet par uzvarētājiem kļuva mājinieki Toni Egerts un Saša Benekens.
Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis piektdien Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) mačā guva 32 punktus, Vašingtonas "Wizards" piedzīvojot zaudējumu savā laukumā un beidzoties kluba sešu uzvaru sērijai.
Latvijas pilots Arturs Klots piektdien pasaules čempionātā parabobslejā Sanktmoricas trasē Šveicē izcīnīja sudraba medaļu, bet Alvils Brants ierindojās 14.vietā.