Sports

9:35
Latvijas vesera metēja Laura Igaune svētdien nekvalificējās Tokijas olimpisko spēļu finālam, kvalifikācijas sacensībās ieņemot 20.vietu.

9:19
Latvijas pludmales volejbola duets Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka svētdien sasniedza Tokijas olimpisko spēļu ceturtdaļfinālu.

Vakar, 18:25
Latvijas pludmales volejbola duets Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs Tokijas olimpisko spēļu astotdaļfinālā saņēmuši pretī spēcīgos brazīliešus Brunu Šmitu un Evandru Oliveiru, noskaidrojās sestdien notikušajā izlozē.

Vakar, 18:14
Šodien, 31. jūlijā, mājās atgriezās vairāki Latvijas sportisti no Tokijas olimpiskajām spēlēm. Lidostā viņi tika sagaidīti ar ziediem un apsveikumiem. Šodien mājās atgriezās BMX braucēji Helvijs Babris un Vineta Pētersone, šāvēja Agate Rašmane, skrējēja Līga Velvere

Vakar, 17:31
Eleina Tompsone-Hera sestdien olimpiskajās spēlēs Tokijā vieglatlētikas sacensībās atkārtoti uzvarēja 100 metru distancē, visu goda pjedestālu aizņemot Jamaikas sprinterēm.

Vakar, 17:06
Jelgavas dome piešķīrusi 3x3 basketbolistam Edgaram Krūmiņam, kurš kopā ar komandas biedriem Tokijas olimpiskajās spēlēs izcīnīja zelta godalgu, naudas balvu 10 000 eiro apmērā, aģentūra LETA noskaidroja pašvaldībā.

Vakar, 15:33
Tokijas Olimpiskajās spēlēs Latvijas delegācijai dienas naudas un sakaru pakalpojumu kompensācijā kopumā ir paredzēti 49 880 eiro.

Vakar, 14:36
Serbs Novaks Džokovičs sestdien Tokijā zaudēja olimpisko spēļu mačā par trešo vietu un pleca traumas dēļ atteicās no spēles mazajā finālā jauktajā dubultspēlē.

Vakar, 14:11
Par Tokijas olimpiskajās spēlēs izcīnīto sesto vietu Latvijas svarcēlājam Ritvaram Suharevam pienākas naudas balva līdz 11 065 eiro.

Vakar, 12:12
Latvijas svarcēlājs Ritvars Suharevs sestdien izcīnīja sesto vietu Tokijas olimpisko spēļu sacensībās svara kategorijā līdz 81 kilogramam, kamēr par čempionu kļuva ķīnietis Sjaodzjuņs Ļu.

Vakar, 11:04

Vakar, 10:33
Latvijas pludmales volejbola duets Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka Tokijas olimpisko spēļu izslēgšanas turnīra astotdaļfinālā tiksies ar Krievijas Olimpiskās komitejas sportistēm Nadeždu Makroguzovu/Svetlanu Holominu, noskaidrojās sestdien notikušajā izlozē.

Vakar, 10:01
Pēdējais grupu turnīra mačs Tokijas olimpiskajās spēlēs nebija tik sarežģīts, cik fiziski grūts, pēc uzvaras pludmales volejbola turnīra trešajā spēlē sarunā ar žurnālistiem no Latvijas teica Tīna Graudiņa.

Vakar, 9:51
Latvijas pludmales volejbolisti Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs sestdien ar zaudējumu noslēdza Tokijas olimpisko spēļu grupu turnīru, apakšgrupā ieņemot otro vietu.

Vakar, 9:10
Latvijas pludmales volejbola duets Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka izcīnīja otro vietu Tokijas olimpisko spēļu apakšgrupā, kvalificējoties astotdaļfinālam.

30.jūl
Tokijas olimpiskās spēles ir visveiksmīgākās Japānas vasaras spēles ar jau izcīnītām 17 zelta medaļām.

30.jūl
Šodien Latvijā atgriezās olimpiskie čempioni 3x3 basketbolā - Edgars Krūmiņš, Agnis Čavars, Kārlis Pauls Lasmanis un Nauris Miezis.

30.jūl
Latvijas vidējo distanču skrējēja Līga Velvere piektdien izstājās Tokijas olimpisko spēļu 800 metru skrējiena priekšsacīkstēs.