Otrdiena, 31.janvāris

redeem Tekla, Violeta

Lasi ērtāk format_size

arrow_downwardDzīvesstils

Ir apnikuši vienveidīgi džinsi un bikses? Domājat, kā dažādot savu garderobi un tēlus padarīt interesantākus? Tad atcerieties par aktuālo ādas bikšu eksistenci, kas ir lieliska alternatīva visam apnikušajam.
Vakar, 20:50 Juliya Verbickaya
Vai konservēts tuncis ir veselīgs, vai tomēr labāk no tā izvairīties? Lasiet tālāk rakstu un uzziniet, ko par šādu konservu ēšanu domā uztura speciālisti.
Vakar, 7:45 LifeHacks.lv
Ja mājās vēlaties pagatavot ļuļa kebabus jeb maltās gaļas kebabus uz kociņa, tad jums noderēs šis triks! Šādi jūs ātri vien, bez liekām mocībām, iegūsiet perfektas formas kebabu!
29.jan LifeHacks.lv
Pie matu izkrišanas var būt vainojami daudz un dažādi faktori, tai skaitā ģenētika, uzturs, stress, vitamīnu trūkums u.c. Cik dažādu iniciatoru, tik dažādas var būt šīs problēmas ārstēšanas metodes. Izrādās, ka ne tikai dārgi skaistumkopšanas līdzekļi var palīdzēt samazināt matu izkrišanu, bet arī vairāki virtuvē pieejamie pārtikas produkti.
29.jan LifeHacks.lv
Ziema ir laiks, kad biežāk savā ikdienā dzeram tējas. Tējas ir dažādas - beramas un maisiņos. Ja esat iecienījis beramās tējas, bet jums nepatīk, ka krūzītē peld tējas lapiņas, tad šis praktiskais padoms jums lieti noderēs.
28.jan LifeHacks.lv
«No skolas gadiem man atmiņā palikušas bezgalīgās soļošanas ierindas skatēs, militārā apmācība un gāzmasku gumijas smaka un talks uz sejas. Bet, ja es teiktu, ka padomju laikā nebija nekā skaista, es noliegtu savu bērnību un jaunību, kas katram ir tikai viena. Bija, noteikti bija!» saka režisore Ināra Kolmane.
28.jan Santa Raita
Klimata pārmaiņas un globālā sasilšana ir pavisam nopietna problēma, kas ietekmē visus pasaules iedzīvotājus. Pirmas, kas visbiežāk tiek pieminētas, kad tiek stāstīts par klimata pārmaiņu negatīvajām sekām, ir temperatūras paaugstināšanās. Pateicoties tam, ka Zeme kļūst arvien karstāka, nākotnē no mūsu ēdienkartes varētu izzust vairāki iemīļoti pārtikas produkti. Uzziniet, kuru pārtikas produktu esamību nopietni apdraud klimata pārmaiņas.
28.jan LifeHacks.lv
Šis padoms noderēs ikvienam sveču mīlim, kas ir nobriedis tās sākt liet pats!
27.jan LifeHacks.lv
Vērts redzēt, dzirdēt, apmeklēt: Liepiņš un Zīvere, Šūmane un Zaļupe, Frolova un Plotņikova, Paradžanovs un Paronjanca
27.jan Santa Raita
*
27.jan Juliya Verbickaya
Ziemas sezonā mēs mīlam mieloties ar dažādiem gardiem, sātīgiem un cukurotiem dzērieniem. Bet visiem zināms fakts ir tāds, ka šāda veida dzērieni var veicināt svara pieaugumu. Ko darīt, lai tuvojoties pavasarim neiedzīvotos jaunos, liekos kilogramos, baudot iemīļotus dzērienus? Uztura speciāliste Roksana Ešhani aicina ievērot šos sešus padomus!
27.jan LifeHacks.lv
Par to, ka dārzeņi, graudi, pupas, rieksti un citi augu valsts produkti uzlabo pašsajūtu un dod ļoti daudz enerģijas, šķiet, ir dzirdējuši visi. Tomēr mūsu zināšanas ne vienmēr sakrīt ar praktisko rīcību, ko un kā izvēlamies ik dienu likt uz šķīvja. Kā soli pa solim mainīt paradumus un uzturā iekļaut arvien vairāk augu valsts produktu, stāsta kulinārijas entuziasts un vegāniskā dzīvesveida piekritējs Edgars Sanders.
26.jan LifeHacks.lv
Sāksim ar to, ka slaveno romiešu zīmolu dibināja nevis romietis, bet gan grieķis. Viņa vārds bija Sotirios Bulgaris.
26.jan Juliya Verbickaya
Vai zinājāt, ka dažādus pārtikas produktus, kuri ir atrodami ledusskapī, var izmantot ne tikai apetelīgu maltīšu pagatavošanā, bet arī skaistumkopšanā, piemēram, sausu un bojātu matu kopšanā? Šie būs 5 pavisam neparasti ieteikumi, kas, iespējams, var lieti noderēt, lai padarītu jūsu matus atkal mīkstus un mirdzošus!
26.jan LifeHacks.lv
Aukstumpumpas mēdz parādīties pašos nepiemērotākajos brīžos, radot ne vien estētisku defektu, bet arī sāpes un diskomfortu. Aukstumpumpu izraisītāju – herpes vīrusu – pārnēsā līdz pat 90 % pasaules iedzīvotāju, un, lai gan ikdienā tas nav aktīvs, pazeminoties imunitātei, vīruss aktivizējas, izpaužoties kā herpes.
25.jan LifeHacks.lv
Pēc ilgstošas dvieļu izmantošas, tie ne tikai zaudē savu izskatu, bet mēdz arī iegūt nepatīkamu aromātu. Lai nevajadzētu tos steigšus mest laukā, lieciet lietā šos padomus un iznīciniet nepatīkamo smaku!
24.jan LifeHacks.lv
Produktu viltojumi ir ļoti dažādi. No briesmīgajām Adibas un Guggi kopijām līdz kopijām, kuras atšķirt no oriģināla ir ļoti sarežģīti pat lietpratējam un luksusa pasaules pazinējam.
24.jan Juliya Verbickaya
Ārsti un dietalogi izceļ sešas nelāgas blakusparādības, kas notiek ar mūsu ķermeni, ja ikdienā regulāri mielojamies ar sieru un, kas notiks, ja no tā atteiksimies.
24.jan LifeHacks.lv
Ne vienmēr viss ir tā, kā izskatās. Bieži vien beidzoties dažādiem skaistumkopšanas produktiem, patiesībā to iepakojumos vēl slēpjas vērtīgais "dārgums". Šis pavisam vienkāršais triks palīdzēs jums paildzināt lūpukrāsas "mūžu"!
23.jan LifeHacks.lv
Ir sācies austrumnieku jaunais gads un saskaņā ar Ķīnas tradīcijām tā saimnieks šoreiz būs Melnais Ūdens Trusis (viņš arī dēvēts par Zaķi, dažās citās tradīcijās - Kaķis). Labsirdīgs, kautrīgs, laipns un pieticīgs dzīvnieciņš. Saskaņā ar austrumnieku tradīcijām katram gadam piemīt valdošā dzīvnieka daba, un jādzīvo tā, lai gūtu viņa labvēlību.
22.jan Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe
Pēc austrumnieku tradīcijām svētki jāsvin tā, lai izpelnītos konkrētā gada aizbildņa labvēlību. Tiek izmantoti dažādi talismani veiksmes piesaistei, katrā Jaungadā ir citāda ēdienkarte, telpu rotas un atšķirīga pucēšanās. Šovakar, 21. janvārī arī mēs varam nosvinēt Truša/Zaķa/Kaķa gadu, kurš pēc Latvijas laika sāksies vēlā vakara stundā. Svētku nekad nevar būt par daudz!
21.jan Neatkarīgā, Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe