Interesanti

7:47
Katrs cilvēks piedzimst viens un arī nomirst viens. Pa vidu ir visa dzīves emociju gamma, piedzīvojumi un prieki, vilšanās un cerības. Izaugšana no attiecībām ar vecākiem un jauno attiecību dibināšana ar bērniem, laulātajiem un draugiem.
Vakar, 7:50
Šos cilvēkus virza veiksme it visā – vai tu esi viņu vidū? Dažas zodiaka zīmes ir svētītas ar pārpilnību un labklājību, un fortūna tās pavada it visā. Kam noteikti ir lemts kļūt bagātam?
18.jūl
Katru mēnesi pilnmēness ieiet citā zodiaka zīmē, taču gada laikā ir reizes, kad ir divi pilnmēneši pēc kārtas tajā pašā zīmē. Un tā ir arī noticis šovasar. Pirmais pilnmēness Mežāža zīmē bija 22.jūnijā un tagad, otrais pilnmēness Mežāža zīmē un tā kulminācija būs 21.jūlijā plkst. 13:19.
17.jūl
Kādam pietiek apprecēties tikai vienu reizi, savukārt citiem nepietiek pat ar trim laulībām.
16.jūl
Vienkārši, pieejamiem triki, kas palīdz uzturēt formu un veselību, kā arī palīdzēs izvairīties no nepieciešamības pēc profesionālas palīdzības. Dzeriet ūdeni, ēdiet siltus ēdienus, samaziniet neveselīgu pārtiku, labi izgulieties – tie ir tikai daži padomi no garā saraksta.
16.jūl
Šobrīd Latvijas Olimpiskā delegācija raksta vēsturi, jo 26. jūlijā sāksies XXXIII Vasaras Olimpiskās spēles, kas šogad norisināsies Francijā, Parīzē. Atklāšanas ceremonija sāksies 26. jūlijā plkst. 20.00 pēc Latvijas laika.
16.jūl
Ir grūti atrast pieeju šiem cilvēkiem - viņi ir tik “smagi”.  Visiem šiem cilvēkiem ir priekšrocības un trūkumi. Pēdējo dēļ var būt grūti atrast kopīgu valodu ar citiem, veidot attiecības vai vienkārši sarunāties.
16.jūl
Britu īsspalvainais mincis vārdā Miša pierāda: viņam ir deviņas dzīvības.
15.jūl
Kas rodas, kad tiek apvienots skandināvu stila komforts un japāņu dizaina estētika? Arvien populārākais japandi stils! Abi stili viens lieliski papildina un pierāda, ka tiem ir vairāk kopīga, nekā šķiet no pirmās acu uzmetiena.
15.jūl
Normālam kamielim suņi ir pie pakaļas! Nebāzies tajā, kas nav tavs. Dari patīkamas lietas, tad nevajadzēs tērēt gribasspēku un sevi dedzināt.
15.jūl
Ķīniešu horoskops liecina, ka 2024. gada jūlijs ir Metāla kazas mēnesis. Veselība, karjera, nauda un ceļojumu prognozes visām 12 zodiaka zīmēm, radošajai Kazai ienākot vasarā.
13.jūl
Dziļi sirdī jūs zināt, ka ticat maģijai. Un neatkarīgi no tā, cik ilgs laiks ir pagājis kopš maģiska rituāla, jūs nekad nepārstāsiet būt raganiski. Nebaidieties no šiem procesiem, jo šīs vieglās mīlestības burvestības atgādinās, ka maģijai nav jābūt sarežģītai, lai tā darbotos.
13.jūl
Seksuālās enerģijas jauda stāsta par cilvēka personību, viņa jutekliskumu un kaislību. Cilvēks, kurš ir kaislīgs dzīvē, būs kaislīgs arī seksā. Jo sekss ir dzīve un dzīve ir sekss. Un magnētiskums, kurš piemīt cilvēkiem ar jaudīgu seksualitāti, ir pievilcīgs un vilinošs. Šo cilvēku klātbūtnē ir patīkami uzturēties un tie ir kā magnēts veiksmei, naudai, brīnumiem un visām dzīves izdevībām.
12.jūl
Lietus lāsēm un īsiem zibens zibšņiem spītējot, ceturtdien Rīgā norisinājās “Laima” Šokolādes svētki, kas jau 12. gadu notiek par godu Šokolādes dienai. Pasākums notika bijušās “Laima” šokolādes ražotnes pagalmā Rīgā, Miera ielā 22 un “Laima” svētku apmeklētājus lutināja ne tikai ar gardu, bet arī ar dāsnu programmu.
11.jūl
Dziļi sirdī zināt, ka ticat maģijai. Un neatkarīgi no tā, cik ilgs laiks ir pagājis kopš maģiska rituāla, jūs nekad nepārstāsiet būt raganiski. Nebaidieties no šiem procesiem, jo šīs vieglās mīlestības burvestības atgādinās, ka maģijai nav jābūt sarežģītai, lai tā darbotos.
11.jūl
Daudzi zina, ka suņiem ir labvēlīga ietekme uz cilvēku labsajūtu. Tomēr tagad tam ir zinātniski pierādījumi. Suņu terapija: jauns pētījums apstiprina, ka četrkājainie draugi var palīdzēt mazināt sāpes.
9.jūl
Jaunām meitenēm Japānā ir jauna tradīcija. Tur gūst popularitāti “vientuļās” kāzas, kurās līgavas pašas “precas”, vēsta Tengri Life, atsaucoties uz South China Morning Post.
9.jūl
Neatkarīgi no tā, vai jūsu garšas kārpiņas dod priekšroku sāļajam vai saldajam, neviens nav pasargāts no visgaršīgākās maltītes daļas: deserta. Tas ir kā ķirsītis veselīgu un sātīgu mielastu virsū, maltīti noslēdzot ar banti, kas izgatavota no cukura diegiem, tāpēc ir pienācis laiks apspriest desertu, kas visvairāk garšo katrai zodiaka zīmei, raksta stylecaster.com.
8.jūl
Haoss ir kārtības priekšvēstnesis. Sūti ratā tos, kas steidzina, vaino vai nojauc plānus. Tev nav viss jāpagūst.
7.jūl
Jūlijā piecu zodiaka zīmju pārstāvji beidzot iegūs to, ko vēlas. Viņu sapņi sāks pārvērsties realitātē, brīnumi piepildīs viņu dzīvi ar priecīgiem notikumiem. Kuram būs paveicies jūlijā, raksta RBC-Ukraine.
7.jūl
Jūlijā visām zodiaka zīmēm nāksies saskarties ar jautājumiem, no kuriem iepriekš centās izvairīties, atliekot savu risinājumu uz vēlāku laiku.
6.jūl
Haoss ir vienlīdz filozofisks, kā sistēmas jēdziens. Kad dzīve kļūst haotiska, lielākā daļa cilvēku jūtas saspringti un zaudē enerģiju. Haoss apzīmē augstu nesakārtotības un arī neparedzamības līmeni.