Interesanti

Interesanti

Uzzini, kura ir visu laiku visvairāk pārdotā galda spēle?

Monika Sila

Galda spēles ir bijusi iecienīta izklaide tūkstošiem gadu, un dažas no mūsdienu populārākajām galda spēlēm tika ieviestas jau 3000. gadu p.m.ē..

Kokosriekstu krēms un kokosriekstu piens: kāda ir atšķirība?

Monika Sila

Kokosriekstu koki aug tropos tādās valstīs kā Indonēzija, Indija un Malaizija, bet, par laimi, kokosriekstu produkti tiek eksportēti visā pasaulē. Kokosriekstu ūdens, kokosriekstu eļļa un kokosriekstu cukurs ir tikai daži populāri kokosriekstu produkti, kas visi nāk no viena un tā paša daudzpusīga auga.

Pavasara depresija: ko darīt, ja nomāc sezonālās izmaiņas

Monika Sila

Ja vairāk gaismas (un labāki laikapstākļi) liek justies "tumšam", iespējams, cīnāties ar pavasara depresiju. Tas, iespējams, ir saistīts ar apkārtējo spiedienu būt laimīgākiem un sociālākiem, kad ziema ir beigusies.

Daži vienkārši triki virtuvē, ko bijāt aizmirsuši

Monika Sila

Ir jauki zināt vienkāršas lietas, padomus un paņēmienus, lai padarītu virtuvē pavadīto laiku efektīvāku, ēdiena garšu labāku un gatavošanu jautrāku. “Neatkarīgi no tā, vai esat meistarīgs mājas pavārs vai iesācējs, garantējam, ka vēlēsities izmantot vairāk nekā dažus no gatavošanas padomiem.

Kāpēc ir nepieciešams hobijs

Monika Sila

Ir daži iemesli, kāpēc hobijiem vajadzētu kļūt par prioritāti, it īpaši, ja vēlas uzlabot savu garīgo veselību.

Savācies! Prognoze tavai dzīvei no 8. līdz 14.aprīlim

Didzis Jonovs

Tie, kas klārē, kā tev dzīvot, lai iet ieskrieties. Lieto pats savu galvu. Ja satapsi grūtības, nevaidi un nebēdz.

Kā atbalstīt tuvu cilvēku grūtā brīdī?

Deizija Estere Markusa

Kad kādam no mums tuviem cilvēkiem ir šoks, mēs nevaram palikt malā. Bet standarta frāzes no sērijas “Viss būs labi” vai “Neraudi, es esmu šeit” var tikai nokaitināt, nevis palīdzēt.

Raimonds Pauls tiekas ar jaunajiem mūziķiem Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskolā

Monika Sila

"Šodienas tikšanās un sarunas ar Maestro mūsu skolā sablendēja mūziku, atmiņas par līkločiem Maestro pieredzēs un tapa svētki,” tā par 4.aprīļa prātam neaptveramo tikšanos ar Maestro Raimondu Paulu saka Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskolas direktors Ainars Šablovskis.

Kuriem zodiakiem vislabāk veicas biznesā?

Inese Dāvidsone

Darbs nekad nav tikai darbs. Tas ir prasmju, zināšanu un pieredzes realizācija, lai iegūtu finansiālu segumu, kas ļauj izdarīt noteiktas līmeņa izvēles it visā, sākot no uztura un beidzot ar ceļojumiem.

Padomi produktu sasaldēšanai un atkausēšanai

Marta Magone

Uzziniet un iemācieties jaunus un neparastus sasaldēšanas veidus. Ja vēl tos nezinājāt, tad šeit būs daži interesanti padomi. 

Jaunmēness Auna zīmē un pilna Saules aptumsuma sinerģija

Santa Reisone

Aptumsuma koridors, kas uzsākās 25.martā un ko atvēra Mēness aptumsums, bet pavisam drīz 8.aprīlī būs Saules aptumsums, kas noslēgs šo laiku. Jaunmēness Auna zīmē iestāsies 8.aprīlī plkst. 21:17, kad būs arī pilns Saules aptumsums. Latvijā aptumsums nebūs redzams, to varēs redzēt Ziemeļamerikas kontineta pusē. 

Misija - Krupis. Izglāb princi! Aicina glābt krupjus

Monika Sila

Parastais krupis ir abinieks, kas var dzīvot līdz pat 40 gadiem un ziemu pavada uz sauszemes, mežos, parkos, lauku sētās. Pēc pamošanās gadu no gada tas veic vienu un to pašu ceļu uz dzimto ūdenstilpni, lai turpināt sugu.

Glābjošā balss: no kā intuīcija var pasargāt

Marta Magone

Lielākā daļa cilvēku veic savas ikdienas aktivitātes, neapzinoties, ka apkārtējā pasaule nav tik vienkārša, kā šķiet pirmajā acu uzmetienā. Ne visu tajā var izskaidrot, izmantojot loģiku.

lasītākais