Trešdiena, 1.februāris

redeem Brigita, Indars, Indra, Indris

Lasi ērtāk format_size

arrow_downwardKriminālziņas

Prokuratūra ir nodevusi Zemgales rajona tiesai Jelgavā krimināllietu pret diviem agrāk sodītiem vīriešiem par traktortehnikas vadības ierīču zādzībām.
Vakar, 20:17 Portāls nra.lv
Rīgas pilsētas tiesa šodien nelēma nemainīt līdz šim piemēroto drošības līdzekli - apcietinājumu - uzņēmējam Mihailam Uļmanam, kurš apsūdzēts maksātnespējas administratora un advokāta Mārtiņa Bunkus slepkavības lietā, noskaidroja aģentūra LETA.
Vakar, 18:36 Ziņu aģentūra LETA
Prokuratūra nodevusi tiesai jaunu krimināllietu pret parādu piedziņas kompānijas "Arvik" darbiniekiem, ziņo prokuratūrā.
Vakar, 12:41 Ziņu aģentūra LETA
Pagājušā gada nogalē Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes amatpersonas pabeidza izmeklēšanu kriminālprocesā par krāpšanu lielā apmērā, kas tika īstenota, izmantojot viltus dokumentus, kā rezultātā tika iegūtas valdījuma tiesības uz vairākus miljonus vērto nekustamo īpašumu, proti, viesnīcu Vecrīgā un tiesības uz finanšu līdzekļiem.
Vakar, 4:30 Portāls nra.lv
Daugavpils universitātes (DU) rektora vietnieks attīstības jautājumos Jānis Kudiņš, kuram saistībā ar lietu par aizdomām par krāpšanos ar Eiropas Savienības fondu līdzekļiem noteikts aizliegums izbraukt no valsts bez saskaņojuma, atbrīvots no DU padomes locekļa amata.
30.jan Ziņu aģentūra LETA
Valsts policija aizturējusi un tiesa piemērojusi apcietinājumu trīs vīriešiem, kuri uzbrukuši kādam vīrietim pie veikala Jelgavā.
30.jan Ziņu aģentūra LETA
Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas amatpersonas ir pabeigušas izmeklēšanu kriminālprocesā par miesas bojājumu nodarīšanu, kā rezultātā iestājusies bērna nāve. Krimināllietas materiāli ir nodoti prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai.
30.jan Portāls nra.lv
Zemgales rajona tiesa kādam vīrietim par trīs slepkavības mēģinājumiem piespriedusi vairāk nekā 15 gadu cietumsodu, aģentūru LETA informēja prokuratūra.
27.jan Ziņu aģentūra LETA
Kriminālprocesā par Eiropas Savienības (ES) struktūrfondu līdzekļu iespējamu izkrāpšanu Daugavpils Universitātē (DU) četrām aizdomās turētajām personām piemēroti ar brīvības atņemšanu nesaistīti drošības līdzekļi, noskaidroja aģentūra LETA.
26.jan Ziņu aģentūra LETA
Kā jau informējām, naktī no 31.decembra uz 1.janvāri, ap pulksten 02.40 Valsts policijā tika saņemta informācija, ka Ventspilī, Saules ielā pie daudzdzīvokļu nama atrasts vardarbīgā nāvē miris vīrietis. Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes amatpersonas par notikušo uzsāka kriminālprocesu, veica procesuālās un izmeklēšanas darbības, un noskaidroja noziedzīgā nodarījumā iespējamo vainīgo personu.
26.jan Portāls nra.lv
Trešdien uzbrukumā ar nazi vilcienā no Ķīles uz Hamburgu Vācijas ziemeļos nogalināti divi cilvēki un pieci ievainoti, ziņo amatpersonas
25.jan Ziņu aģentūra LETA
Salaspilī ģimenes strīda laikā aizturēts vīrietis, kurš pret policistiem bija vēlējies izmantot gāzes ieroci.
25.jan Ziņu aģentūra LETA
"Sniega krabju" lietu šonedēļ skata Norvēģijas Augstākā tiesa, aģentūru LETA informēja SIA "North Star LTD" īpašnieks Pēteris Pildegovičs.
24.jan Ziņu aģentūra LETA
Prokurors otrdien tiesas debatēs lūdzis grāmatvedības dokumentu viltošanu apsūdzētajam bijušajam Saeimas deputātam Artusam Kaimiņam piespriest naudas sodu, noskaidroja aģentūra LETA.
24.jan Ziņu aģentūra LETA
Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina parlamentu lemt par karteļa izbeigšanu reģionālās nozīmes pasažieru pārvadājumos, uzdodot valdībai organizēt jaunu iepirkumu šajā jomā, aģentūru LETA informēja ZZS pārstāve Dace Kārkliņa.
24.jan Ziņu aģentūra LETA
Valsts policijas (VP) Latgales reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ilga Teivāne-Treinovska informēja, ka 22.janvāra vakarā Daugavpilī ar šautām brūcēm tika hospitalizēts 1980.gadā dzimis vīrietis, kurš vēlāk no gūtajiem ievainojumiem slimnīcā mira.
24.jan Ziņu aģentūra LETA
Valsts policijas Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvalde sadarbībā ar Eiropas Prokuratūru (EPPO) šodien iepriekš sāktā kriminālprocesā veic procesuālās darbības kādā mācību iestādē Daugavpilī aizdomās par iespējamu krāpšanos ar Eiropas Savienības Sociālā fonda līdzekļiem 600 000 eiro apmērā.
24.jan Ziņu aģentūra LETA
Sestdien ceļu policisti pieķēruši desmit dzērājšoferus, aģentūru LETA informēja Valsts policijā. Četri dzērājšoferi pieķerti Latgalē, trīs - Rīgas reģionā, divi Zemgalē un viens Vidzemē.
22.jan Ziņu aģentūra LETA
Pagājušā gada rudenī notikusi izsole, par kuras rezultātiem iesaistītie klusē, tomēr LTV raidījuma “de facto” noskaidrotais liecina, ka par nodokļu nemaksāšanu pārdots Krievijas uzņēmējiem Pjotram Avenam un Jurijam Šefleram pastarpināti piederošais helikopters. Lidaparāta pašreizējā atrašanās vieta nav nosakāma, šovakar vēsta TV raidījums "de fakto".
22.jan Portāls nra.lv
Konkurences padomes (KP) pieņemtais lēmums saistībā ar iespējamu karteli ar kopumā gandrīz 2 miljonu eiro naudas sodu vērsties pret trim firmām – “Liepājas autobusu parku” (LAP), “Nordeku” un “Latvijas Sabiedrisko Autobusu” (LSA) – publiskajā telpā likuši uzvirmot jautājumiem arī par to īpašnieku vai patieso labuma guvēju lomu, šovakar ziņo TV raidījums "de facto".
22.jan Portāls nra.lv
Kā aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD), vakar glābēji Krimūnas pagastā no Ālaves upes izcēluši bojā gājušu cilvēku.
22.jan Ziņu aģentūra LETA
Krimināllietu par meitenes izvarošanu mežā Salaspilī, Rīgas apgabaltiesa rakstveida procesā skatīt 3.martā, noskaidroja aģentūra LETA
21.jan Ziņu aģentūra LETA