Kriminālziņas

Vakar, 21:43
Valsts policijā tika saņemta informācija par to, ka Jelgavā naktī no otrdienas uz trešdienu tumsas aizsegā tika pastrādāta zādzība vienā no pilsētas centrālajām ielām esošā tirdzniecības vietā. Par minēto faktu nekavējoties tika sāktas operatīvās darbības un veikti meklēšanas pasākumi, kā rezultātā tika aizturēti trīs vīrieši, kas jau agrāk nonākuši policijas redzeslokā. Par notikušo ierosināts kriminālprocess.
 
Vakar, 15:20
Valsts policijas (VP) Ogres iecirknis šorīt aizturējis kādu vīrieti, par kura uzmākšanos sievietes sūdzējušās sociālajos tīklos, vīrietis nogādāts iecirknī preventīva rakstura pārrunu veikšanai, uzzināja VP.
 
Vakar, 13:02
Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) aizdomās par kukuļņemšanu no būvfirmas īpašnieka Madara Radžeļa aizturējis Dobeles novada pašvaldības iepirkumu komisijas priekšsēdētāju Lailu Šereiko.
 
Vakar, 12:47
Rīgā, šonedēļ uzlaužot durvis, no Sarkandaugavas Svētās Trīsvienības baznīcas nozagta nauda no ziedojumu kastītes.
 
Vakar, 10:49
Pēc kādas iedzīvotājas 9.jūlija ieraksta savā publiski pieejamā profilā Facebook, kas nonāca arī Rīgas pašvaldības policijas redzeslokā, tikai laimīgas sagadīšanās dēļ, likumsargi uzzināja par kādu atgadījumu pie tirdzniecības centra "Mols".
 
18.jūl
Prokuratūra trim huligānismā apsūdzētajiem viltus ziņu portālu uzturētājiem kopumā inkriminē deviņas nepatiesas ziņas.
 
18.jūl
Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes amatpersonas meklē 1983. gadā dzimušo Denisu Dudeniču, kurš, atrodoties Vācijā, Minhenē, kopš šī gada 30. jūnija nav devis par sevi ziņu un nav sasniedzams.
 
18.jūl
Kurzemes rajona tiesa Ventspilī piespriedusi trīs mēnešu cietumsodu kādai sievietei, kura uzdodoties par Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektori un Muitas pārvaldes direktoru izkrāpusi naudu no viesnīcas, liecina publiski pieejamais tiesas spriedums.
 
18.jūl
Ļaunprātīga dedzināšana laiku pa laikam mēdz notikt dažādās Latvijas vietās – kāds kādam atriebjas, kādu iebiedē. Bet Kuldīgā ikviens degšanas gadījums, jo īpaši mērķtiecīgi izraisīts, tiek uztverts ar īpašu satraukumu. Pilsētu pagājušajā desmitgadē un šīs sākumā bija apsēduši piromāni.
 
17.jūl
Valsts policija (VP) patlaban izmeklē septiņus kriminālprocesus par iespējamām nelikumībām ar elektroenerģijas obligātā iepirkuma komponenti (OIK), pastāstīja VP preses pārstāve Ilze Jurēvica.
 
16.jūl
Valsts policija šomēnes ir pabeigusi izmeklēšanu pirms gada uzsāktajā kriminālprocesā saistībā ar viltus ziņu izplatību, kā rezultātā tika rupji traucēts sabiedriskais miers un vairāku uzņēmumu un iestāžu darbība.
 
15.jūl
Aizdomās par noziedzīga nodarījuma izdarīšanu Valsts policija meklē attēlā redzamo vīrieti.
 
15.jūl
Rīgas tiesas apgabala prokuratūra uzrādījusi apsūdzību pērn par nepatiesu ziņu izgatavošanu un publicēšanu aizturētajam Nikam Endziņam.
 
15.jūl
Situācija, kad moto festivāla laikā Jēkabpilī aizvadītajā sestdienā notriekts gājējs, ir neviennozīmīga, pauda Valsts policijas (VP) Jēkabpils iecirkņa priekšnieks Zigmunds Januševskis.
 
15.jūl
Autovadītājs, kas 13.jūlijā Alūksnē uz ietves notrieca piecus gājējus, nav bijis alkohola reibumā, informēja Valsts policijas (VP) Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ilze Bukša.
 
15.jūl
Rīgas tiesas apgabala prokuratūras prokurore tiesai nodevusi krimināllietu, kurā pie kriminālatbildības saukti divi jauni vīrieši par slepkavības izdarīšanu. Viens no apsūdzētajiem pamudinājis otru, kas tobrīd vēl bija nepilngadīgs, noslepkavot savu bijušo draudzeni.
 
15.jūl
Divas personas, kuras Polijas pretkorupcijas dienests (CBA) pērn decembrī aizturēja saistībā ar pašvaldības SIA "Rīgas satiksme" iepirkumu lietu, šī gada maijā tika atbrīvotas pret 100 000 zlotu (23 425 eiro) lielu drošības naudu, noskaidrots CBA.
 
14.jūl
Sestdien Rīgā uz dzelzceļa pārejas posmā starp Ziemeļblāzmas un Mangaļsalas stacijām notriekts vīrietis, kurš stabilā stāvoklī nogādāts slimnīcā.
 
14.jūl
Sestdien Jēkabpilī, Rīgas ielā, Moto festivāla laikā uz gājēju pārejas motociklists notriecis gājēju, pastāstīja Valsts policijas pārstāve Gita Gžibovska.
 
14.jūl
Sestdien, 13.jūlijā, traģisks ceļu satiksmes negadījums noticis Alūksnē, liecina Valsts policijas (VP) sniegtā informācija.
 
14.jūl
Rīgas kanāla pie Centrāltirgus sestdienas vakarā nolīcis cilvēks, bet dažas stundas pirms tam cits cilvēks no kanāla izglābts, pastāstīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Inta Palkavniece.
 
12.jūl
Valsts policijas Valmieras iecirknis meklē bezvēsts prombūtnē esošos brāļus Kasparu un Mārci Kokšinskus.