Kriminālziņas

12:33
Sestdien no ūdenstilpēm Latvijā izcelti divi noslīkuši cilvēki, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).
 
Vakar, 20:31
Piektdien, 30.jūlijā, Valsts policijas (VP) Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes amatpersonas aizturēja četras personas, kuras tiek turētas aizdomās par izspiešanu, dokumenta viltošanu un viltota dokumenta realizēšanu un izmantošanu, apzināti nepatiesas liecības sniegšanu un piespiešana dot nepatiesu liecību.
 
30.jūl
Ekspertīzē par nepieskaitāmu atzīta sieviete, kura pagājušā gada nogalē Ventspils novadā iedzeršanas laikā nogalināja sirmgalvi, informēja Valsts policija.
 
30.jūl
Saskaņā ar apsūdzību Liepājas tramvaja vadītājs noslepkavots apsūdzētā izraisītā konfliktā par neatvērtām transportlīdzekļa durvīm.
 
29.jūl
Valsts policija (VP) pabeigusi izmeklēšanu kriminālprocesā par tramvaja vadītāja slepkavību Liepājā, informē VP.
 
28.jūl
Valsts policijas Galvenās Kriminālpolicijas pārvaldes Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes 2.nodaļas darbinieki veica operatīvās izmeklešanas darbības un kratīšanas vairākos nekustamajos īpašumos, kur izņēma dažādos tilpumos un daudzumos uzglabātus šķidrumus, kopumā aptuveni vienu tonnu.
 
28.jūl
26.jūlijā Valsts policijā saņemta informācija, ka Liepājā, Lībiešu ielā ir sabojāts žogs un no neaizslēgtas automašīnas nozagta nauda. Valsts policijas amatpersonas notikuma vietā aizturēja divus jauniešus un tiesa vienam no viņiem šodien piemēroja drošības līdzekli – apcietinājumu.
 
28.jūl
2021. gada 27. jūlijā ap pulksten 01:29 Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes amatpersonas, pildot dienesta pienākumus, Daugavpilī, Puškina ielā apturēja 1981. gadā dzimušu sievieti, kura vadīja elektroskrejriteni „BOLT” atrodoties alkohola reibumā – 1,39 promiles.
 
28.jūl
Valsts policija (VP) pabeidz izmeklēšanu lietā par sutenerismu “džentlmeņu klubā” Rīgā, informēja VP Sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste Gita Gžibovska.
 
28.jūl
Ģenerālprokurors Juris Stukāns virzību spiegošanā aizdomās turētā Saeimas deputāta Jāņa Ādamsona (S) krimināllietā sagaida jau tuvākajā laikā.
 
27.jūl
Kurzemē Valsts policija rosinājusi prokuratūrai uzrādīt apsūdzību pusaudzei par 28 gramu marihuānas glabāšanu, norādījusi Valsts policija.
 
27.jūl
Latvijas Jūras administrācijas Kuģošanas drošības inspekcijas inspektori šogad pirmajos sešos mēnešos veikuši 133 ostas valsts kontroles inspekcijas ārvalstu kuģiem, kas ienākuši Latvijas ostās, informēja Jūras administrācijas pārstāve Sarma Kočāne.
 
27.jūl
2021. gada 22. jūlijā Rēzeknē Valsts policijas amatpersonas veicot dienesta pienākumus, apturēja automašīnas vadītāju, kurš pārsniedza atļauto braukšanas ātrumu un brauca ar ātrumu 125 km/h.
 
27.jūl
Prokuratūra nodevusi Daugavpils tiesai krimināllietu, kurā toreizējais Valsts policijas darbinieks, muitas amatpersona, robežsargs, kā arī viena privātpersona apsūdzēti par liela apmēra cigarešu kontrabandu no Baltkrievijas.
 
26.jūl
Sestdien, 17.jūlijā, pulksten 00.44 Rīgas pašvaldības policijas Vidzemes pārvaldes darbinieki, patrulējot Purvciemā, pamanīja kādu elektroskūteri, uz kura atradās divi vīrieši. Likumsargi nolēma to pārbaudīt, kā arī atgādināt, ka uz tā atļauts atrasties tikai vienai personai.
 
26.jūl
26. jūlija naktī ap pulksten 4.30 Rīgas pašvaldības policijas Videonovērošanas centra darbinieki Stacijas laukumā pamanīja kādu vīrieti, kurš rosījās gan netālu novietotu velosipēdu.
 
26.jūl
20. jūlijā Jelgavas novadā, Svētē, izsitot loga stiklu, no kāda veikala tika nozagti alkoholiskie un atspirdzinošie dzērieni, cigaretes un saldumi, informē Valsts policija (VP).
 
26.jūl
Svētdien, 25. jūlijā, likumsargi Bauskas novadā ārpus apdzīvotas vietas apturēja kādu automašīnas vadītāju, kurš brauca ar ātrumu 133 km/h. Lai izvairītos no administratīvā pārkāpuma procesa sākšanas par atļautā maksimālā braukšanas ātruma pārsniegšanu, vīrietis amatpersonai piedāvāja samaksāt 100 eiro. Policijā par notikušo ir uzsākts viens kriminālprocess un viens administratīvā pārkāpuma process.
 
26.jūl
Neskatoties uz nepārtrauktiem brīdinājumiem un aicinājumiem uzmanīties no krāpniekiem, Valsts policija joprojām saņem iesniegumus par izkrāptiem finanšu līdzekļiem. Pēdējā laikā uzskatāmi ir parādījusies shēma, kad krāpnieki zvana iedzīvotājiem un uzdodas par banku darbiniekiem.
 
26.jūl
Rīgas apgabaltiesa līdz decembra beigām pagarinājusi pilna sprieduma sagatavošanu tā dēvētajā digitālās televīzijas krimināllietā, pavēstīja tiesā.
 
26.jūl
Rīgas apgabaltiesa lēmusi negrozīt Rīgas Vidzemes priekšpilsētas tiesas lēmumu par piemēroto apcietinājumu Krievijas pilsonim, bijušajam valsts drošības komitejas (VDK) darbiniekam Genādijam Silonovam un bijušajam Latvijas PSR VDK Izmeklēšanas daļas nodaļas priekšniekam Andrim Strautmanim, apstiprināja tiesā.
 
26.jūl
Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavības lietā Valsts policija (VP) no iedzīvotājiem ir saņēmusi informāciju par abiem meklēšanā izsludinātajiem vīriešiem.