Kriminālziņas

13:08
Jau vēstīts, ka sestdien Ventsspilī automašīnu sadursmē cietis Valsts policijas dienesta auto, kas krustojumā sadūrās ar vieglo automašīnu. Policijas pārstāve Gita Gžibovska vēsta, ka avārijā cietuši divi Valsts policijas darbinieki un divi bērni.
 
11:15
Sestdien Stopiņu novadā notikusi divu automašīnu sadursme, kurā dzīvību zaudējis vīrietis, informēja Valsts policijā.
 
15.nov
Šonedēļ Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes likumsargi aizdomās par pēdējo mēnešu laikā izdarītu zādzību sēriju no dzīvokļiem Rīgā, Pārdaugavā un Ķengaragā, aizturēja trīs personu grupu – divus vīriešus un sievieti. Vairāku kratīšanu laikā policisti atsavinājuši ievērojamu daudzumu zagtu mantu, un aicina atsaukties to īpašniekus, zvanot policijai pa tālruņa numuru 67086917, 26811122 vai 110, vai arī rakstot e-pastu: ovb@riga.vp.gov.lv.
 
15.nov
Rīgas pilsētas Pārdaugavas tiesa kādam vīrietim piespriedusi septiņus gadus un desmit mēnešus cietumā par traģiskas avārijas izraisīšanu, vadot automašīnu dzērumā un bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām, informēja prokuratūras preses sekretāre Laura Majevska.
 
15.nov
Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) piemērojis 50 000 eiro sodu nebanku kreditētājam SIA "Latvijas hipotēka", kā arī uzlicis par pienākumu izbeigt reversās nomas pakalpojuma piedāvāšanu patērētājiem,pavēstīja PTAC Patērētāju informēšanas un komunikāciju daļas vecākā konsultante Evija Lene.
 
14.nov
Rīgas pilsētas Pārdaugavas tiesa piespriedusi naudas sodu bijušajam zemessargam, kura dzīvoklī drēbju skapī Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) atrada 25 detonatorus, liecina publiski pieejamais tiesas spriedums.
 
14.nov
Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) kārtējo reizi sodījis Valsts ieņēmumu dienesta amatpersonas, kuras pieķertas nelikumīgā informācijas iegūšanā no sistēmām, noskaidroja KNAB.
 
14.nov
Vakar Saldū ceļu satiksmes negadījumā gājis bojā elektroskūtera vadītājs, informēja Valsts policijas (VP) Kurzemes reģiona pārvaldes pārstāve Madara Šeršņova.
 
14.nov
Šomēnes uz Latvijas robežas divos automobiļos ar viltotiem diplomātiskajiem numuriem atklāti pieci miljoni kontrabandas cigarešu, informēja Valsts ieņēmumu dienestā (VID).
 
13.nov
Valsts ieņēmumu dienests (VID) sācis kriminālprocesu par kāda Krievijas pilsoņa iespējamu 2,3 miljonu eiro noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizāciju.
 
13.nov
Tieslietu ministrijas (TM) rīcībā līdz šim nav bijusi informācija par traģisko mājdzemdību krimināllietā iesaistītās organizācijas "Pirmā evanģēliskā Jēzus draudze" iespējamiem pārkāpumiem, taču organizācija tagad ir nokļuvusi Valsts drošības dienesta (VDD) redzeslokā.
 
12.nov
Piektdien, 8.novembrī, ap pulksten 02:40 Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Liepājā, Krūmu ielā kādam vīrietim piedraudot ar vardarbību un fiziski ietekmējot, tika atņemta nauda un mantas. Vīrietis ar gūtajām traumām tika nogādāts medicīnas iestādē.
 
12.nov
Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Saldus iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas amatpersonas ir pabeigušas izmeklēšanu kriminālprocesā par nelikumīgu tabakas izstrādājumu uzglabāšanu ievērojamā apmērā, kur pie vīrieša automašīnā un īpašumā tika atrastas un konfiscētas 37 800 cigaretes.
 
11.nov
Šī gada 26. oktobrī pulksten 20.57 Ogres novadā, Krapes pagastā, uz autoceļa P80 Tīnūži-Koknese, notika sadursme starp gaiši pelēkas krāsas automašīnu Renault un tumši zilas krāsas automašīnu VW Passat, kā rezultātā negadījumā bojā gāja automašīnas VW Passat vadītājs, vēsta Valsts policija.
 
11.nov
Rīgas tiesas apgabala prokuratūras prokurore tiesai nodevusi krimināllietu sešu personu apsūdzībā par izspiešanu grupā. Izspiešana notikusi gan draudot, gan pielietojot vardarbību.
 
10.nov
Zemgales rajona tiesa Jelgavā piespriedusi divus gadus un septiņus mēnešus ilgu nosacītu cietumsodu kādam vīrietim par diviem mēģinājumiem nolaupīt savu sievu, kā arī viņas mašīnas zādzību, lasāms publiski pieejamajā anonimizētajā tiesas spriedumā.
 
10.nov
Sestdien Valkas novadā, apgāžoties laivai, upē nolīkuši divi cilvēki, pastāstīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Inta Palkavniece.
 
10.nov
Sestdien, 9.novembrī, traģiskā ceļu satiksmes negadījumā Salaspils novadā miris autovadītājs, informē Valsts policija.
 
9.nov
Rēzeknes tiesa šodien kādai sievietei piesprieda septiņu gadu cietumsodu par savas nepilngadīgās paziņas slepkavību 2001.gadā, informēja prokuratūras preses sekretāre Laura Majevska.
 
8.nov
Augstākās tiesas jeb Senāta krimināllietu departaments piektdien tā dēvētajā Liepājas pedofilu lietā atcēla Kurzemes apgabaltiesas spriedumu daļā par abiem apsūdzētajiem noteikto sodu par netiklu darbību izdarīšanu ar mazgadīgo saistībā ar soda nepamatotu pastiprināšanu, pavēstīja Senāta pārstāve Baiba Kataja.
 
8.nov
Valsts policija lūgusi prokuratūrai sākt kriminālvajāšanu pret vīrieti par četrgadīga zēna pavešanu netiklībā un seksuālu izmantošanu.
 
8.nov
Ceturtdien Rīgā, Kārļa Ulmaņa gatvē, automašīna uzbraukusi gājējam, kurš no gūtajām traumām notikuma vietā mira.
 

Rīgas namu pārvaldnieks