Kriminālziņas

8.apr
Pirmdien plkst.5 gaisa temperatūra valstī bija no +4,7 grādiem Rucavā līdz +11,9 grādiem Rēzeknē un +12,1 grādam Daugavpilī, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) dati.
29.mar
Mērķtiecīga un var teikt aukstasinīga slepkavība tikai dēļ mantiskajām vērtībām. Slepkava tumsas aizsegā caur virtuves logu nošāva savu tuvinieku un pat iegāja mājā, lai nozagtu maku.
9.feb
Pērn iedzīvotājiem ar īsziņu palīdzību no Latvijas iedzīvotājiem izkrāpti vairāk nekā 375 600 eiro, aģentūru LETA informēja Valsts policija.
9.feb
Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvalde meklē bezvēsts prombūtnē esošo 1976. gadā dzimušo Innu Jurčenko, kuras atrašanās vieta nav zināma kopš 7. februāra.
8.feb
Administratora Mārtiņa Bunkus slepkavības krimināllietu Rīgas pilsētas tiesa plāno turpināt skatīt 13.februārī plkst.9, aģentūra LETA noskaidroja tiesā. Tiesas sēdē plānots turpināt liecinieku nopratināšanu.
8.feb
Rīgas apgabaltiesa no Rīgas Centrālcietuma izbēgušajam un vēlāk atrastajam Mārim Kovaļovam par vairākiem noziegumiem piespriedusi cietumsodu uz astoņiem gadiem un astoņiem mēnešiem, kā arī probācijas uzraudzību uz trīs gadiem, aģentūra LETA noskaidroja tiesā.
8.feb
Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes likumsargi, veicot operatīvos pasākumus nelikumīgās narkotisko vielu aprites jomā, februāra sākumā par nelikumīgu narkotisko vielu apriti aizturēja kopumā piecas personas, tostarp arī kādas organizētas grupas pārstāvi, kā arī konfiscēja dažādas narkotiskās vielas. Saistībā ar notikušo uzsākti vairāki kriminālprocesi un notiek izmeklēšana.
7.feb
Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojam (KNAB) ir aizdomas, ka no amata pašlaik atstādinātais Rēzeknes domes priekšsēdētājs Aleksandrs Bartaševičs izpaudis neizpaužamas ziņas.
7.feb
Rēzeknes domē vakar no rīta ieradušies Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbinieki, aģentūru LETA informēja pašvaldības pārstāve Nataļja Jupatova.
7.feb
Krimināllietu pret autovadītāju par traģiskas avārijas izraisīšanu 2,5 promiļu alkohola reibumā Zemgales rajona tiesa Bauskā plāno turpināt skatīt 15.maijā plkst.10, aģentūra LETA noskaidroja tiesā. Tiesas sēdē tiks turpināta liecinieku nopratināšana.
7.feb
Rīgas rajona tiesa šodien plkst.14 turpinās iztiesāt krimināllietu pret organizētu grupu, kura, sagrābjot un pēc tam nogalinot ķīlnieci, mēģināja savā īpašumā iegūt dzīvokļu kompleksu "SunRepublic" Saulkrastos 3,7 miljonu eiro vērtībā, aģentūra LETA noskaidroja tiesā.
6.feb
Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas pārvaldes amatpersonas, veicot kravas automašīnu kontroli uz Latvijas robežas ar Baltkrieviju, novērsušas kopumā 8518 paciņu cigarešu jeb 170 360 cigarešu, kas bija paslēptas puspiekabes grīdā speciāli izveidotā slēptuvē, kontrabandu, aģentūru LETA informēja VID pārstāvji.
6.feb
Šā gada 17. janvārī Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Rietumvidzemes iecirkņa inspektori Valmieras novadā konfiscēja dažādu zīmolu, visticamāk, viltotus apģērbus, apavus un somas. Visas izņemtās preces atbilda dažādu populāru zīmolu precēm, kā, piemēram, Nike, Adidas, Calvin Klein u.c. Par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process, ziņo Valsts policija.
6.feb
Saeimas Krimināltiesību un sodu politikas apakškomisija šodien plānots skatīt grozījumus Krimināllikumā, kas paredzēs bargākus sodus par dzīvnieku nogalināšanu.
6.feb
Spēkā stājies pirmais tiesas spriedums pēc pērn oktobrī veiktajiem grozījumiem Krimināllikumā, ar kuru par personu nelikumīgu pārvietošanu pāri valsts robežai ar reālu brīvības atņemšanu sodīts Latvijas pilsonis, informē Valsts robežsardze.
6.feb
Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 164 ceļu satiksmes negadījumi, tajos cietušas 14 personas.
6.feb
Aizvadītajā diennaktī Valsts policija (VP) uz Latvijas ceļiem apturējusi 11 autovadītājus alkohola reibumā, no kuriem deviņiem šoferiem alkohola koncentrācija organismā pārsniegusi pusotru promili, liecina VP apkopotā informācija.
6.feb
Kriminālprocess pret vīrieti, kurš šā gada 3. februārī Rīgā urinējis tirdzniecības centra gaitenī un slavinājis Krievijas uzsākto karu, paātrinātā kārtībā 48 stundu laikā tika nodots Rīgas Austrumu prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai. Šā gada 5. februārī ar prokurora priekšrakstu par sodu minētais Lietuvas pilsonis tika sodīts ar naudassodu 10 minimālo algu apmērā, tas ir 7000 eiro apmērā. Savukārt uzsāktajā administratīvajā procesā turpinās izmeklēšanas pasākumi.
6.feb
Rīgas pilsētas tiesa šodien plkst.9 plāno turpināt skatīt administratora Mārtiņa Bunkus slepkavības krimināllietu, aģentūra LETA noskaidroja tiesā.
5.feb
Krimināllietu, kurā par kukuļa piesavināšanos 135 000 eiro apmērā apsūdzētas trīs personas, tostarp Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) bijušais priekšnieks Normunds Vilnītis, Rīgas pilsētas tiesa Pārdaugavā plāno turpināt skatīt 26.martā plkst.13, aģentūra LETA noskaidroja tiesā.
5.feb
Janvāris parasti ir gada aukstākais mēnesis, un šogad tas ir izcēlies gan ar lielu ugunsgrēku postījumu apmēru, gan bagātīgām šķidruma noplūdēm, aukstajā laikā plīstot caurulēm. Apdrošināšanas sabiedrībā BALTA (PZU grupa) šī gada pirmajā mēnesī salīdzinājumā ar aizvadītā gada nogali pieteikto atlīdzību gadījumu skaits palielinājies par 50%, un ir bijuši vairāki gadījumi, kad ar apkures sistēmu ekspluatāciju saistītās atlīdzības pieaugušas pat līdz 200 000 eiro.
5.feb
Šorīt Valsts policija saņēma informāciju par kādu, iespējams, iereibušu autovadītāju Rīgā, Tvaika ielā. Likumsargi, ierodoties norādītajā adresē, konstatēja, ka pie koplietošanas automašīnas stūres ir sēdusies sieviete, būdama pamatīgā alkohola reibumā un bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām. Mēģinot izvairīties no soda, viņa policistiem piedāvāja kukuli 1000 eiro apmērā un juvelierizstrādājumus. Sieviete tika aizturēta un ievietota īslaicīgās aizturēšanas vietā, informē Valsts policija.