Kriminālziņas

12:05
Trīs mēnešu laikā kopš Krievija iebruka Ukrainā Krievijas prezidents Vladimirs Putins ir noskaņojis pret sevi gan kara gribētājus, gan tā pretiniekus. Kremlis cer, ka "pārskatāmā nākotnē" viņš aizies, un jau meklē pēcteci, vēsta Meduza.
 
Vakar, 22:59
Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis uzsvēra, ka Ukraina ir parlamentāra-prezidentāla republika un Ukrainas varas iestādes ir paredzējušas vairākas iespējas, kā rīkoties, ja gadījumā tiek nogalināts kāds no valsts vadītājiem, vēsta "Ukrainskaja Pravda".
 
Vakar, 20:16
Par degvielas zādzībām no AS "Liepājas autobusu parks" (LAP) aizturēti vairāki autobusu vadītāji, informēja Valsts policija.
 
Vakar, 13:50
Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Nodokļu un muitas policijas darbinieki apturējuši noziedzīga grupējuma darbību, kurš nodarbojās ar pievienotās vērtības nodokļa (PVN) izkrāpšanu un noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizāciju lielā apmērā, informē VID pārstāvji.
 
Vakar, 12:22
Tiesa svētdien pēc Valsts policijas ierosinājuma apcietinājusi vīrieti, kuru piektdien aizturēja aizdomās par miesas bojājumu nodarīšanu jaunietim ap pleciem aplikta Ukrainas karoga dēļ, informē Valsts policija.
 
Vakar, 11:45
Šī gada 18.maijā pulksten 10.36 Olainē, Zeiferta ielā 11, pagaidām nenoskaidrots vīrietis bojāja Olaines novada pašvaldības, Olaines Kultūras centra īpašumu.
 
21.mai
Prokuratūra nosūtījusi Zemgales rajona tiesai krimināllietu pret nepilngadīgu jaunieti par pusaudzes izvarošanu narkotiku reibumā, aģentūru LETA informēja prokuratūra.
 
21.mai
20. maijā Rīgā, netālu no Sakuras dārza, tika fiksēts gadījums – kāds vīrietis izkāpa no savas automašīnas, nodarīja miesas bojājumus personai ar Ukrainas karogu, pēc kā aizbrauca no notikuma vietas.
 
20.mai
Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes amatpersonas 12. maijā, veicot pārbaudes autortiesību un blakustiesību pārkāpumu jomā, divās publiskās vietās Tukuma novadā konstatēja aizliegto Krievijas Federācijas televīzijas kanālu retranslāciju. Par minēto likumpārkāpumu tika sākti divi administratīvo pārkāpumu procesi – vienā gadījumā pret juridisku personu, bet otrā gadījumā – fizisku personu.
 
19.mai
Valsts policija 11.aprīlī, izpildot ASV izdošanas lūgumu, ir aizturējusi Latvijas valstspiederīgo, kuru tur aizdomās par līdzdalību starptautiskā krāpšanas shēmā un noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijā, informēja Valsts policija.
 
19.mai
Šā gada 11. aprīlī Valsts policija, izpildot izdošanas lūgumu, kas saņemts no Amerikas Savienoto valstu tiesībsargājošām iestādēm, aizturēja Latvijas valstspiederīgo saistībā ar līdzdalību starptautiskā krāpšanas shēmā un noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijā. Saskaņā ar ASV tiesas dokumentiem, noziedzīgā personu grupa iedzīvotājiem ASV izkrāpusi vairāk nekā 10 miljonu ASV dolāru. Drīzumā aizturētais vīrietis tiks izdots Amerikas Savienotajām valstīm.
 
18.mai
Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jelgavas iecirknī tika saņemta informācija, ka alkoholisko dzērienu veikalā ienācis trīsgadīgs bērns, kurš nespēj paskaidrot, kur ir viņa vecāki un dzīvesvieta.
 
18.mai
Narkotiku piegādei cietumos ieslodzītajiem noziedznieki arvien izmanto arbaletus un dronus, Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijā pastāstīja jaunais Ieslodzījuma vietu pārvaldes (IeVP) vadītājs Dmitrijs Kaļins.
 
17.mai
Policija nodevusi prokuratūrai kriminālvajāšanai kriminālprocesu par aptuveni 2,4 miljonu eiro vērtu narkotisko vielu pārvadāšanu, informēja Valsts policija.
 
17.mai
Maija mēnesī Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas birojs pabeidza izmeklēšanu un nodeva kriminālvajāšanas uzsākšanai apjomīgu kriminālprocesu.
 
17.mai
Pagājušajā nedēļā Valsts policijas likumsargi iepriekš uzsākta kriminālprocesa ietvaros saistībā ar narkotisko vielu nelikumīgu apriti aizturēja vīrieti. Veicot kratīšanu viņa automašīnā un piekritīgajās adresēs tika konstatēti kopumā 16 kilogrami marihuānas, kas, visticamāk, kontrabandas ceļā ievesti no Spānijas tālākai realizācijai. Daļa no narkotikām bija noslēptas čipsu pakās. Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess un aizdomās turētais vīrietis ir apcietināts. Tāpat pagājušonedēļ citu kriminālprocesu ietvaros tika aizturēti narkodīleri arī Pļavniekos un Imantā.
 
17.mai
Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa otrdien Valentīnam Frolovam par spiegošanu Krievijas labā piesprieda piecus gadus cietumā.
 
17.mai
Valsts policijas Lagales reģiona pārvaldes apkalpojamajā teritorijā aiz vien biežāk tiek reģistrēti jauni krāpšanas gadījumi un to mēģinājumi, krāpniekiem izmantojot viltus “Luminor” internetbankas lapu. Iedzīvotāji, izmantojot “Chrome” interneta pārlūku, bija nonākuši viltus lapā, kur ievadījuši savus bankas datus, tādējādi nododot tos starptautisku krāpnieku rīcībā, kā rezultātā šā gada aprīlī un maijā no Daugavpils un Augšdaugavas iedzīvotājiem kopumā izkrāpti vairāk nekā 35 000 eiro. Dažos gadījumos zaudējuma apmērs vēl tiek precizēts.
 
17.mai
Prokuratūra nodevusi Zemgales rajona tiesai krimināllietu, kurā par seksuālu vardarbību pret pusaudzi apsūdzēts desmit reizes tiesāts vīrietis, skaidro prokuratūra.
 
16.mai
Ķekavas novadā pagājušajā nedēļā konflikta laikā nogalināts vīrietis, informē Valsts policija.
 
16.mai
Valsts policija ir noskaidrojusi, ka šā gada 11.marta slepkavību, kas tika izdarīta publiskā vietā Rīgā, Saharova un Keldiša ielas krustojumā, ir izdarījis starptautisks organizētās noziedzības grupējums, ziņo Valsts policija.
 
16.mai
Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes 1. biroja 4. nodaļa izmeklēja un atklāja vairākus izvarošanas vai to mēģinājumu gadījumus, kas norisinājās šī gada martā Rīgas rajona apkārtnē dažādās vietās, informe Valsts policija.
 

Komentētākie