Kriminālziņas

Vakar, 14:25
Pagājušā diennaktī Valsts policija (VP) sākusi 15 lietvedības par ārkārtējās situācijas aizliegumu un ierobežojumu neievērošanu, informēja policijā.
 
28.mar
Tukumā uguns no degošajiem atkritumiem pārmetusies arī uz blakus esošo angāru, notikuma vietā deg arī kūla, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas darbiniece Agrita Vītola.
 
28.mar
Pagājušā diennaktī Valsts policija (VP) sākusi 24 lietvedības par ārkārtējās situācijas aizliegumu un ierobežojumu neievērošanu, informēja policijā.
 
27.mar
Kopš valstī noteiktās ārkārtējās situācijas par ierobežojumu un aizliegumu neievērošanu policijas piemērotie sodi svārstās amplitūdā no 10 līdz 150 eiro, informēja Valsts policijā (VP).
 
25.mar
Tirgu pārpludina miljoniem viltotu medikamentu, medicīnisko iekārtu un līdzekļu pret jauno koronavīrusu, trešdien brīdināja Eiropas policijas organizācija Eiropols.
 
24.mar
Ārkārtas apstākļos ir sarosījušies nelietīgi cilvēki, kuri uzdodas par sociālajiem darbiniekiem. Par to vakar brīdināja Rīgas domes Labklājības departamenta direktore Irēna Kondrāte. Viltus sociālie darbinieki atklāti Daugavpilī.
 
24.mar
Ģenerālprokurors Ēriks Kalnmeiers iesniedzis Vidzemes rajona tiesā prasības pieteikumu izbeigt reliģiskās organizācijas Pirmā evaņģēliskā Jēzus draudze darbību. Vai draudzes locekļi savu darbošanos neturpinās pagrīdē, ja līdz šim viņi ir bijuši pakļauti draudzes vadītāja stingrai kontrolei, tostarp pakļauti emocionāli un materiāli? Kas notiks ar draudzes, bet drīzāk – sektas locekļu bijušajiem īpašumiem, ko, pēc stāstītā, cilvēki bijuši spiesti nodot kopējā kasē? Vai viņi turpinās dzīvot kopmājās?
 
23.mar
22.martā traģiski notikumi risinājušies Liepājā, kur kopīgas iedzeršanas laikā miris cilvēks.
 
23.mar
Valsts policija (VP) aizvadītajā diennaktī sākusi 19 administratīvā pārkāpuma lietvedības par valstī noteiktās ārkārtējās situācijas ierobežojumu un aizliegumu neievērošanu.
 
22.mar
Valsts policija (VP) aizvadītajā diennaktī konstatējusi trīs gadījumus, kad nav ievēroti valstī noteiktās ārkārtējās situācijas ierobežojumi un aizliegumi, pastāstīja VP pārstāve Simona Grāvīte.
 
22.mar
Jaunā koronavīrusa izraisītās slimības Covid-19 rezultātā valstī noteiktie ierobežojumi varētu būt iemesls noziedzības līmeņa samazinājumam, prognozēja bijušais Valsts policijas priekšnieks un Galvenās kārtības policijas pārvaldes priekšnieks Artis Velšs.
 
21.mar
Prokuratūra cēlusi apsūdzību kādam vīrietim par vārnu šaušanu, un paredzēts, ka viņam varētu piemērot nosacītu cietumsodu, informēja prokuratūras preses sekretāre Laura Majevska.
 
21.mar
Valsts drošības dienests (VVD) konstatējis kādu mantkārīgu tiesībaizsardzības iestādes amatpersonu, kura skaidrā naudā no bankomātiem izņēmusi nezināmas izcelsmes 55 000 eiro un kuras izdevumi krietni pārsnieguši ienākumus, liecina VDD pagājušā gada darbības pārskats.
 
21.mar
Valsts policija (VP) aizvadītajā diennaktī konstatējusi 12 gadījumus, kad nav ievēroti valstī noteiktās ārkārtējās situācijas ierobežojumi un aizliegumi, aģentūrai LETA pastāstīja VP pārstāve Simona Grāvīte.
 
20.mar
Neraugoties uz to, ka pasažieru plūsma uz Latvijas ārējās robežas ir slēgta, kravu plūsma turpinās, un dienesti uz robežas turpina strādāt, lai nepieļautu nelegālas izcelsmes preču nonākšanu mūsu valstī. Veicot kontroles pasākumus uz valsts robežas ar Baltkrieviju un Krieviju, Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas pārvalde sadarbībā ar Valsts robežsardzi novērsa 805 720 cigarešu (40 286 paciņas) kontrabandu. Cigaretes bija noslēptas kravas vilcienos - akmeņogļu un šķeldas kravās, riteņu konstrukcijās, kā arī vieglā automobiļa standarta degvielas tvertnē.
 
20.mar
Interneta vidē tiek izplatīta viltus ziņa par saslimšanas ar Covid-19 gadījumiem Daugavpilī ar mērķi izkrāpt piekļuves datus sociālajam tīklam "Facebook", mikroblogošanas vietnē "Twitter" brīdina informācijas tehnoloģiju drošības incidentu novēršanas institūcija "Cert.lv".
 
20.mar
Valsts policija (VP) aizvadītajā diennaktī konstatējusi 38 gadījumus, kad nav ievēroti valstī noteiktās ārkārtējās situācijas ierobežojumi un aizliegumi, noskaidrots Valsts policijā (VP).
 
20.mar
Šodien, 20.martā, ģenerālprokurors Ēriks Kalnmeiers Vidzemes rajona tiesā iesniedza prasības pieteikumu izbeigt reliģiskās organizācijas "Pirmā Evanģēliskā Jēzus draudze" darbību.
 
20.mar
Rīgas apgabaltiesa šonedēļ atzinusi par vainīgu prettiesiskā rīcībā apsūdzēto "Rīgas namu" bijušo vadītāju Kārli Kavacu, piespriežot viņam četrus gadus un 12 dienas aiz restēm, kā arī piedzenot kaitējuma kompensāciju 1 218 714 eiro apmērā, apstiprināja tiesā.
 
19.mar
Vācijas armija iesauks desmitiem tūkstošus rezervistu, lai palīdzētu valstij cīņā ar Covid-19 pandēmiju, ceturtdien paziņojusi aizsardzības ministre Annegrēta Krampa-Karenbauere.
 
19.mar
Valsts policija (VP) aizvadītajā diennaktī konstatējusi 38 gadījumus, kad nav ievēroti valstī noteiktās ārkārtējās situācijas ierobežojumi un aizliegumi, informēja Valsts policijā (VP).
 
17.mar
Valsts policija (VP) sākusi resorisko pārbaudi saistībā ar Piņķu bērnudārza "Saimīte" audzēknim apstiprināto saslimšanu ar jaunā koronavīrusa slimību Covid-19, sociālajā tīklā "Twitter" pavēstīja VP.