Kriminālziņas

Vakar, 22:14
Rīgas pilsētas Pārdaugavas tiesa 1.novembrī plkst.14 turpinās skatīt krimināllietu, kurā kāda sieviete apsūdzēta par sava bērna ilgstošu indēšanu ar medikamentiem.
 
Vakar, 19:48
Turpinot mērķtiecīgu darbu saistībā ar fiktīvas vakcinācijas vai vakcinācijas sertifikātu pret Covid-19 atklāšanu un, balstoties uz iepriekš saņemtu informāciju no mediju pārstāvjiem, Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes amatpersonas šonedēļ aizdomās par Covid-19 vakcinācijas sertifikātu viltošanu aizturējušas četras personas. No tām viena ir ģimenes ārste. Izmeklēšanā iegūta informācija, ka viens šāds sertifikāts maksājis 400 eiro. Personām piemēroti drošības līdzekļi, kas nav saistīti ar brīvības atņemšanu, izmeklēšana kriminālprocesā turpinās.
 
21.okt
Turcijas prezidents Redžeps Tajips Erdogans ceturtdien draudējis izraidīt ASV, Vācijas un astoņu citu rietumvalstu vēstniekus.
 
21.okt
Igaunijas muitnieki aizturējuši tā dēvēto narkomūli, kura Igaunijā no Latvijas lielā daudzumā ievedusi fentanilu.
 
19.okt
Rīgas apgabaltiesa šodien lēma atstāt negrozītu pirmās instance tiesas spriedumu, ar kuru par aicinājumiem likvidēt Latvijas valstisko neatkarību un teritoriālo vienotību nacionālboļševikam Benesam Aijo piespriests cietumsods.
 
19.okt
Trīs dienu laikā Valsts policija (VP) visā Latvijā masveida pārbaudēs konstatējusi 482 Covid-19 ierobežojumu pārkāpumus, informēja VP.
 
19.okt
Prokuratūra nodevusi Ekonomisko lietu tiesai (ELT) Latvijas vēsturē vērienīgākās narkotiku kravas krimināllietu jeb tā dēvēto Kokneses kokaīna lietu.
 
18.okt
Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas pārvaldes amatpersonas ar darba suni, pārbaudot kādu kravas automobili, novērsušas karsējamās tabakas kontrabandu.
 
18.okt
Dziedātāja Ivo Fomina koncerts sestdien, 16.oktobrī, Tukuma kultūras namā tika pārtraukts, jo Valsts policija bija saņēmusi ziņojumu par pasākuma norises vietā it kā ievietotu spridzekli no kādas personas, kurš netika koncertā ielaists bez derīga Covid-19 sertifikāta, liecina Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Tukuma iecirkņa paziņojums "Facebook".
 
18.okt
Rīgas Austrumu prokuratūra kādam vīrietim par darbībām, kas vērstas uz naida un nesaticības izraisīšanu atkarībā no personas seksuālās orientācijas, kas saistītas ar draudiem lēma piespriest piespiedu darbu 60 stundu apmērā, apliecināja prokuratūrā.
 
18.okt
Valsts policija aicina atsaukties aculieciniekus ceļu satiksmes negadījumam Augšdaugavas novadā, Kalkūnes pagastā.
 
18.okt
Valsts policija pagājušajā nedēļā Cēsīs un Alūksnē aizdomās par fiktīvas vakcinācijas pret Covid-19 veikšanu aizturējusi trīs personas, no kurām divas ir medicīnas iestādes darbinieces.
 
18.okt
Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) rosināja Rīgas tiesas apgabala prokuratūrai uzsākt kriminālvajāšanu pret bijušo Latvijas Universitātes Rīgas 1. medicīnas koledžas valsts amatpersonu par iespējamu krāpšanu lielā apmērā, dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu mantkārīgā nolūkā un par dienesta viltojumu mantkārīgā nolūkā.
 
18.okt
Valsts policijas (VP) darbinieki aicina atsaukties jauniešus, kuri ir cietuši no attēlā redzamā vīrieša.
 
17.okt
Sestdien vakarā Rīgā, Gaiļezerā, noslīcis cilvēks, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).
 
16.okt
Lietuvas robežsargi aizvadītajā diennaktī piespieduši doties atpakaļ uz Baltkrieviju 35 migrantus, kas nelikumīgi mēģinājuši iekļūt Lietuvā, sestdien paziņojis Lietuvas Valsts robežsardzes dienests.
 
15.okt
Valsts policija rosinājusi prokuratūrai sākt kriminālvajāšanu lietā par televīzijas programmu nelicencētu translāciju, informē Valsts policija.
 
15.okt
Muitnieki un robežsargi, veicot kravas vilcienu kontroli, novērsuši 550 000 cigarešu jeb 27 500 paciņu kontrabandu, pavēstīja Valsts ieņēmumu dienesta (VID) pārstāvji.
 
14.okt
Valsts policija (VP) aizturējusi četru personu grupu saistībā ar fiktīvu vakcināciju un vienā no kriminālprocesiem pabeigusi izmeklēšanu, informē Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste Gita Gžibovska.
 
13.okt
Latvija pagājušā gada nogalē par kukuļdošanu Jūrmalas mēra vēlēšanās 2005.gadā notiesāto Germanu Milušu iekļāvusi to ārzemnieku sarakstā, kuriem ieceļošana Latvijā ir aizliegta.
 
13.okt
Rīgas Vidzemes priekšpilsētas tiesa šodien nolēma paturēt apcietinājumā par spiegošanu Krievijas labā aizdomās turēto Saeimas deputātu Jāni Ādamsonu.
 
13.okt
Valsts robežsardze nosūtījusi Valsts policijai izmeklēšanai kriminālprocesa materiālus par nelikumīgi Latvijas-Baltkrievijas robežu šķērsojuša Irākas pilsoņa mobilajā telefonā konstatēto iespējamo bērnu pornogrāfiju.