Svētdiena, 28.maijs

redeem Vilhelms, Vilis

Lasi ērtāk format_size

arrow_downwardKriminālziņas

Aizvadītajā diennaktī Valsts policija uz Latvijas ceļiem apturējusi 13 automašīnu un motociklu vadītājus alkohola reibumā un trīs - narkotisko vielu ietekmē, desmit gadījumos par izdarīto likumpārkāpumu sākti kriminālprocesi, bet trim no šoferiem nolemts konfiscēt pārkāpuma izdarīšanā izmantoto spēkratu, liecina Valsts policijas apkopotā informācija.
Vakar, 15:28 Ziņu aģentūra LETA
Diviem apsūdzētajiem par krāpšanas mēģinājumu saistībā ar maksātnespējas procesiem Rīgas apgabaltiesa piespriedusi sabiedrisko darbu uz 60 un 100 stundām, skaidro tiesa.
25.mai Ziņu aģentūra LETA
Līdzšinējais Iekšējās drošības biroja (IDB) priekšnieks Valters Mūrnieks no 26.jūnija beigs pildīt amata pienākumus un viņa vietā tiks iecelts Valsts policijas priekšnieka vietnieks, Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes priekšnieks Andrejs Grišins, aģentūrai LETA apstiprināja Iekšlietu ministrijā.
24.mai Ziņu aģentūra LETA
Rīgā aizturēts vīrietis aizdomās par gājējas aplaupīšanu Dzirciemā, aģentūru LETA informēja Valsts policija.
24.mai Ziņu aģentūra LETA
Valsts policija martā aizturējusi kādu personu kriminālprocesā par dižozola nozāģēšanu Mārupes rindu māju būvlaukumā, aģentūrai LETA apstiprināja policijas pārstāve Elīna Priedīte.
23.mai Ziņu aģentūra LETA
Prokuratūra nosūtījusi Zemgales rajona tiesai krimināllietu, kurā vīrietis apsūdzēts par draudzenes nogalināšanu, informē prokuratūra.
23.mai Ziņu aģentūra LETA
Veselības ministrija (VM) šodien sanāksmē ar slimnīcām vienojusies par soļiem to tīkla izmaiņu veikšanai un par tajās pieejamajiem un turpmāk nodrošināmajiem speciālistiem
22.mai Ziņu aģentūra LETA
Igaunijas muitnieki Koidulas robežkontroles punktā kravas automašīnā ar Latvijas reģistrācijas numura zīmēm konstatējuši 4000 kontrabandas cigarešu, ziņo reģionālais laikraksts "Louna-Eesti Postimees".
19.mai Ziņu aģentūra LETA
Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes likumsargi veicot dažādus preventīvus un operatīvus pasākumus turpina cīnīties ar nelikumīgu akcizēto preču apriti. 2023.gada 15. maijā Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja amatpersonas konfiscēja 1 357 800 tabakas izstrādājumu bez Latvijas Republikas akcīzes markām un aizturēja 2 organizētas noziedzīgas grupas dalībniekus.
18.mai Portāls nra.lv
Saeima šodien konceptuāli atbalstīja grozījumus Uzturlīdzekļu garantiju fonda likumā, kas paredz atvieglot informācijas saņemšanu par uzturlīdzekļu parādnieku uzņemtajām citām saistībām.
18.mai Ziņu aģentūra LETA
Augstākās tiesas (AT) Krimināllietu departaments šodien, izskatot divu apsūdzēto un vienas apsūdzētās personas aizstāvja kasācijas sūdzības, atstāja negrozītu Vidzemes apgabaltiesas spriedumu, ar kuru visi trīs lietā apsūdzētie atzīti par vainīgiem un sodīti par policista fiktīvu nodarbināšanu, aģentūru LETA informēja AT.
17.mai Ziņu aģentūra LETA
Pašvaldības sniedz nepietiekamu atbalstu darbā ar problemātiskiem bērniem, šāda kārtības sargu un ministriju ierēdņu kritika šodien izskanēja Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas sēdē.
17.mai Ziņu aģentūra LETA
Rīgas Austrumu prokuratūras prokurors Rīgas pilsētas tiesai nosūtījis krimināllietu, kurā apsūdzēti divi Lietuvas pilsoņi par pērnā gadā 11.martā Pļavnieku mikrorajonā, Rīgā, izdarītu Genādija Vaļagina slepkavību, informē prokuratūra.
16.mai Ziņu aģentūra LETA, Portāls nra.lv
Pagājušajā nedēļā, 10. maijā, Valsts policijas Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Organizētās noziedzības smago un sērijveida noziegumu apkarošanas pārvaldes amatpersonas aizdomās par vairāku mazgadīgu bērnu pavešanu netiklībā un seksuālu izmantošanu Jūrmalā aizturēja 44 gadus vecu vīrieti. Policijas rīcībā ir informācija, ka no aizturētā vīrieša noziedzīgām darbībām ir cietušas septiņas personas vecumā no deviņiem līdz 14 gadiem, taču, iespējams, cietušo bērnu ir vairāk. Šobrīd viņam piemērots drošības līdzeklis apcietinājums, izmeklēšana kriminālprocesā turpinās.
16.mai Portāls nra.lv
photo_camera
Šī gada maija sākumā Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Jūrmalas iecirknis aizdomās par narkotisko vielu realizāciju lielos apjomos aizturēja kādu romu tautības vīrieti. Kopumā likumsargi atrada un izņēma 834 gramus sevišķi bīstamas narkotiskās vielas – protonitazēnu, kā arī atsavināja trīs automašīnas, zeltlietas un naudu. Aizturētajam vīrietim šobrīd piemērots drošības līdzeklis apcietinājums.
15.mai Portāls nra.lv
Kāda vīrieša krimināllietu, kurā viņš apsūdzēts par trīs personu saduršanu pērn Rīgā, Ķengaragā, Rīgas pilsētas tiesa Latgales priekšpilsēta plāno turpināt skatīt 1.jūnijā plkst.11, aģentūra LETA noskaidroja tiesā.
14.mai Ziņu aģentūra LETA
Prokuratūra par atteikšanos no narkotisko vielu ietekmes pārbaudes nolēmusi kādam vadītājam konfiscēt 85 000 eiro vērtu automašīnu "Porsche".
12.mai Ziņu aģentūra LETA
Koruptīvos noziegumos apsūdzētā bijušā Ventspils mēra, pašreizējā Ventspils domes deputāta Aivara Lemberga ("Latvijai un Ventspilij") krimināllietu, Rīgas apgabaltiesa plāno turpināt skatīt 1.jūnijā plkst.13, kad apsūdzētajiem tiks dots pēdējais vārds, aģentūra LETA noskaidroja tiesā.
12.mai Ziņu aģentūra LETA
Krimināllietu, kurā divas personas apsūdzētas par 13 259 eiro piesavināšanos no Sabiedrības integrācijas fonda (SIF) projekta, kas bija paredzēts slimu bērnu sociālās atstumtības riska mazināšanai, Rīgas pilsētas tiesa Latgales priekšpilsētā plāno turpināt skatīt 16.maijā plkst.10, aģentūra LETA noskaidroja tiesā.
12.mai Ziņu aģentūra LETA
Bijušā Latvijas Bankas prezidenta Ilmāra Rimšēviča kukuļņemšanas lietu Rīgas rajona tiesa Jūrmalā plāno turpināt skatīt 17.maijā plkst.10, aģentūra LETA noskaidroja tiesā.
12.mai Ziņu aģentūra LETA
Eiropas Parlamenta (EP) deputāta Nila Ušakova (S) un Andra Amerika (GKR) izdošanai kriminālvajāšanai būs vajadzīgs EP lēmums, liecina informācija EP tīmekļvietnē.
12.mai Ziņu aģentūra LETA
Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas pārvaldes amatpersonas, veicot sūtījumu kontroles pasākumus, ar narkotiku meklēšanas darba suni pārbaudot no Spānijas saņemtu sūtījumu kravu, atradusi kopumā 965 gramus hašiša, aģentūru LETA informēja VID pārstāvji.
12.mai Ziņu aģentūra LETA