Kriminālziņas

Vakar, 16:40
Partijas "Progresīvie" pārstāve Katrīna Brandala, kuru šodien Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) nolēmusi svītrot no 13.Saeimas vēlēšanu saraksta, pirms aptuveni diviem gadiem sodīta par braukšanu dzērumā bez tiesībām.
 
Vakar, 15:44
Veicot muitas kontroles pasākumus Ventspils ostā, Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas pārvaldes amatpersonas novērsa 3,04 miljonu cigarešu nelikumīgu pārvietošanu. Cigaretes bija noslēptas kravas automobilī aiz parketa kravas.
 
Vakar, 15:15
Ventspilī, Kaiju ielu, šā gada 9.augustā, veicot ātruma kontroli uz ceļiem, Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes amatpersonas aizturēja autovadītāju - viņš brauca ar 77km/h, kur atļautais ātrums ir 50km/h.
 
Vakar, 15:07
Pārtikas un veterinārais dienests (PVD), sadarbībā ar Valsts un Rīgas pašvaldības policijas darbiniekiem, kādā īpašumā Rīgā, Dārziņos, administratīvās lietas ietvaros izņēmis 15 kucēnus un trīs pieaugušus suņus, kas turēti nepiemērotos apstākļos.
 
Vakar, 13:06
Degvielas tirgotāja "Circle K Latvia" šorīt avarējušajā degvielas vedēja automašīnas cisternā atradās aptuveni 31 000 litru dīzeļdegvielas, un šobrīd tiek veikti visi operatīvie darbi, lai pārsūknētu degvielu un novērstu tās noplūdi apkārtējā vidē, informēja "Circle K Latvia" pārstāve Ieva Stūre.
 
Vakar, 12:44
Vakar Kurzemē gadu vecs bērns sev virsū uzrāva pannu ar karstu eļļu, gūstot plašus apdegumus, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Arita Rudzīte
 
Vakar, 12:20
Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) šī gada 7.augustā ir pieņēmis lēmumu par SIA "CMSPRO" (turpmāk - Sabiedrība) īstenoto negodīgo komercpraksi tīmekļvietnē www.discover.lv (turpmāk - Vietne), piemērojot Sabiedrībai soda naudu 10 000 EUR apmērā un uzliekot tiesisko pienākumu izbeigt negodīgu komercpraksi, kā arī aizliedzot negodīgu komercpraksi, ja tā ir paredzama.
 
Vakar, 11:21
Šodien, pēc pulskten 9.00 Dobeles novadā, Jaunbērzes pagastā, Ašupes krustojumā, ceļa posmā Rīga (Skulte)-Liepāja 33.kilometrā notika smags ceļu satiksmes negadījums, apstiprina Valsts polcijā.
 
16.aug
Šovakar Rīgas centrā, Raiņa bulvārī, netālu no Stacijas laukuma, 30.maršruta autobuss "Mercedes Benz" sadūries ar automašīnu "Range Rover".
 
16.aug
Pagājušajā piektdienā, 10. augustā, Valsts policijas Baložu iecirknī tika saņemts kāda vīrieša iesniegums par mēģinājumu aizdedzināt viņa automašīnu.
 
16.aug
Valsts policija (VP) šodien Saeimas deputāta amata kandidātei, partijas "KPV LV" līdzpriekšsēdētājai Lindai Liepiņai piemērojusi personas, pret kuru sākts kriminālprocess, statusu lietā par ziņu izpaušanu bez izmeklētāja atļaujas.
 
16.aug
Pret partijas “KPV LV” premjera amata kandidātu Aldi Gobzemu sākta resoriskā pārbaude, portālam “nra.lv” apstiprināja Valsts policijas pārstāve Elīna Sprudzāne.
 
16.aug
Valsts policija (VP) dienesta pārbaudē konstatējusi, ka atbildīgā amatpersona nav ievērojusi likumu, izmeklējot studentes Sintijas Bāliņas nāves apstākļus, tāpēc tagad priekšniecībai uzdots pastiprināt kontroli pār lietas izmeklēšanu.
 
16.aug
Pagājušā gada laikā ar psihiskiem un uzvedības traucējumiem marihuānas lietošanas dēļ ārstēti 253 cilvēki, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) dati.
 
15.aug
Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Cēsu iecirknī šī gada 13.augustā tika saņemta informācija, ka šī gada 26.jūlijā ap pulksten 11.00 no savas dzīvesvietas Amatas novada, Nītaures pagastā, izgāja 1976.gadā dzimusī Marija Amane, kura līdz šim brīdim nav pārradusies mājās, kā arī nav zināma sievietes atrašanās vieta.
 
15.aug
11. augustā neilgi pēc pulksten 10.00 Rīgas pašvaldības policijas Kurzemes pārvaldes darbinieki, patrulējot Iļģuciemā, pamanīja trīs manāmi satrauktus cilvēkus, kuri, mājot ar rokām, mēģināja pievērst likumsargu uzmanību. Kārtības sargi apturēja operatīvo transportlīdzekli, pie kura uzreiz piesteidzās kāda sieviete un divi vīrieši. Vienam no kungiem pamanīta asiņojoša brūce galvā.
 
15.aug
Vakar, 14.augustā, pēc pulksten 18.00 Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknis saņēma kādas satraucošas mātes zvanu no Bauskas novada, Brunavas pagasta, ka nevar atrast savu nepilnus trīs gadus veco dēliņu, kurš spēlējies mājas pagalmā. Puisēns pazudis, kamēr viņa uz īsu brīdi bija iegājusi mājā, bet kad atgriezusies, puisēns vairs nav bijis atrodams.
 
15.aug
Vakar, 14.augustā, pēc pulksten 13.00, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Patruļpolicijas nodaļas darbinieki, veicot atļautā braukšanas ātruma kontroli Jelgavā, Garozas ielā, apturēja automašīnas Mercedes Benz C220 autovadītāju, kurš pārsniedza atļauto braukšanas ātrumu. 1990.gadā dzimušais autovadītājs apdzīvotā vietā brauca ar ātrumu 83 kilometri stundā, pie atļautā 50 kilometri stundā. Lai izvairītos no nepatikšanām, viņš mēģināja piekukuļot policistus, piedāvājot 250 eiro lielu kukuli.
 
15.aug
Rīgas apgabaltiesa šī gada 7.septembrī rakstveida procesā atkārtoti vērtēs par dalību 2009.gada 13.janvāra Vecrīgas grautiņos notiesātā Anša Ataola Bērziņa pirmstermiņa atbrīvošanu no ieslodzījuma izciešanas, pastāstīja Rīgas apgabaltiesas pārstāvis Raimonds Ločmelis.
 
15.aug
Divi nogalinātie cilvēki Kokneses novadā Iršu pagastā svētdien atrasti pēc ugunsgrēka, bet policija pagaidām nekomentē, vai ēka varētu būt aizdedzināta, lai slēptu nozieguma pēdas.
 
15.aug
Restorānu tīkla "Vairāk saules" IT speciālistam Edgaram Štrombergam, kurš nesen tika atbrīvots no apcietinājuma, tiesa piemērojusi 20 000 eiro drošības naudu, pastāstīja Štromberga advokāts Mareks Halturins.
 
15.aug
Šī gada 12.augustā Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes (ZRP) Aizkraukles iecirknī no rīta tika saņemta informācija, ka Kokneses novadā, Iršu pagastā, kādā privātmājā ar vardarbīgas nāves pazīmēm tika atrasta 1960.gadā dzimusi sieviete un 1953.gadā dzimis vīrietis. Nogalināto tuvinieki atklājuši, kāds skats bijis redzams slepkavības vieta.