Izklaide

25.okt
Covid-19 pandēmijas un ar to saistītās ārkārtas situācijas ietekmē Latvijas iedzīvotāji ir mainījuši savus līdz šim ierastos ēšanas paradumus, iegādāto produktu daudzveidību un to izcelsmes valsti, liecina pētījums*. Saskaņā ar pētījumā iegūtajiem datiem, jauniegūtie paradumi tiks saglabāti arī turpmāk teju katram piektajam aptaujas dalībniekam.
 
25.okt
Anekdotes sagatavotas no žurnāla "Vakara Ziņas".
 
25.okt
Sociālo tīklu lietotāju uzmanību pievērsis Marks Braians (Instagram: @markbryan911), kurš ir laimīgi precējies vīrietis, kuram patīk “Porsche” automašīnas, skaistas sievietes un savā ikdienas garderobē neatņemama sastāvdaļa ir svārki un augstpapēžu kurpes, kuras viņš neuzskata ir domātas tikai sieviešu skapim.
 
24.okt
Rudens sezonā īpaši svarīgi stiprināt savu organismu un nodrošināt to ar nepieciešamajām uzturvielām un enerģiju ikdienai. Pētījumā* noskaidrots, ka 43% aptaujāto izmanto riekstus kā uzkodu starp ēdienreizēm, bet 17% riekstus izmanto papildu enerģijas lādiņam vai brīžos, kad nepieciešams koncentrēties. Riekstu izvēli visvairāk ietekmē: garša, kvalitāte un cena.
 
24.okt
Viena no perspektīvākajām jaunajām latviešu grupām “Sudden Lights” laidusi klajā dziesmu “Elektriskā gaisma”. Tas ir pirmais singls no nākamajā gadā gaidāmā trešā grupas studijas albuma.
 
24.okt
Vasaras sākumā Latvijā dzīvojošais itālis Roberto Meloni izdeva savu pirmo grāmatu “Piedzīvojumi virtuvē ar Roberto. 100 slavenību receptes.” Šobrīd Roberto turpina apbraukāt dažādas pilsētas, prezentējot grāmatu un tiekoties ar faniem.
 
24.okt
Gastronome delikatešu tirgū 2020.gada 24. un 25.oktobrī norisināsies 18. ikgadējais Gastronome jūras velšu festivāls.
 
24.okt
Vērts redzēt, dzirdēt, apmeklēt: Riva un Tīna, Osokins un Gupalo, māsas un brālis Balanas.
 
24.okt
Šo sestdien, 24. oktobrī, koncertzālē “Cēsis” notiks “Sinfonietta Rīga” koncerts, kurā grupas “Dagamba” pianista Daiņa Teņa izpildījumā skanēs britu progresīvā roka leģendas Kīta Emersona Pirmais klavierkoncerts un tam līdzās Platona Buravicka parafrāze par Emersona un viņa domubiedru daiļradi. Programmu vainagos Uģa Prauliņa jaundarba “Elements” pirmatskaņojums.
 
24.okt
Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP) Iedzīvotāju reģistra statistikas dati liecina, ka no kalendārā iekļautajiem personvārdiem nākamnedēļ vispopulārākais vārds Ņina (7168), savukārt no vīriešu vārdiem – Rinalds (1500).
 
23.okt
Universālveikalā Stockmann atklāts tradicionālais, klientu iecienītais Ziemassvētku tirdziņš, kurā pieejami dekori, trauki, tekstils un piederumi svētku noskaņas radīšanai mājās. Tirdziņš atklāts ar mākslinieces Elitas Patmalnieces trauku kolekcijas prezentāciju un ziedu dizainera un interjera dekoratora ilggadējā zīmola Shishi pārstāvja svētku dekorējumu un galdu klājumu tendenču meistarklasi.
 
23.okt
Britu mūziķa Elderbrook (īstajā vārdā Aleksanders Kocs) vārdam pie mums nevajadzētu būt svešam – viņš ar labiem panākumiem uzstājās pagaidām pēdējā festivālā “Positivus”, kas notika 2019. gadā. Savukārt pasaulē viņš jau sen ir plaši pazīstams, pateicoties tam, ka sadarbojies kā multiinstrumentālists, dziesmu autors un/vai producents ar veselu lēveni slavenību.
 
23.okt
Šķiet, latviešu mūziķi Chris Noah jeb Kristu Indrišonoku nekāds “kovids” nespēs pievārēt – viņš nupat laidis klajā jaunu singlu “This Is The Night” no novembrī gaidāmā minialbuma “Distance Deluxe”. Šā gada martā viņam jau nāca klajā EP “Distance”.
 
23.okt
Multimākslinieks Kaspars Blūmanis - Blūms jeb Kašers dalījies ar fotogrāfiju, kurā viņa radītajā cepurē pozē pasaulslavenās dziedātājas Bejonses Noulzas (Beyonce) asistents un viņas meitas Blue Ivy stilists Manuels Mendezs.