Izklaide

25.mai
Jāņa Skuteļa "Pusnakts šovā septiņos" viesojies ministru prezidents Krišjānis Kariņš, kurš humorpilnā intervijā pastāstījis par savu darbu un ģimeni. Noskaties!
 
25.mai
Ārvalstu fotogrāfi iemūžinājuši, kā pie lielveikala "Tesco" Anglijā neveiksmīgi noparkojies kāds autovadītājs. Lai "atgūtu" savu auto, šoferim bijusi nepieciešama ugunsdzēsēju palīdzība.
 
25.mai
Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP) Iedzīvotāju reģistra statistikas dati liecina, ka no kalendārā iekļautajiem personvārdiem nākamnedēļ vispopulārākais vārds ir Maksims (7203), savukārt no sieviešu vārdiem – Biruta (4303).
 
24.mai
Beidzot arī mūzikas ierakstu veikala “Randoms” parādījusies Latvijas neatkarīgo grupu izlase "Odekolons", līdz ar to tā būs pieejama plašākai auditorijai.
 
24.mai
Joki sagatavoti no žurnāla "Vakara Ziņas".
 
24.mai
Šodien, 24. maijā grupa ”Laime Pilnīga” noslēdz vasarīgi karsto nedēļu ar jaunu dziesmu latviešu valodā ”Pacēlums” un izziņo rudenī gaidāmo, ceturto studijas ieraksta albumu.
 
24.mai
Stambulas piedzīvojums man bija negaidīts, tāpēc jo īpaši vērtīgs. Kad saņēmu ziņu ar jautājumu: «Vai Stambulā esi bijusi?», atbildēju noliedzoši un mierīgi turpināju strādāt. Vēl pēc mirkļa pienāca nākamā ziņa: būšot vien jābrauc uz Stambulu, jo draugu pulciņš sen nekur nav bijis kopā.
 
24.mai
Sestdien, 25.maijā no plkst. 11.00 līdz 15.00 Avotu apkaime aicina tuvāku un tālāku apkaimju kaimiņus uz pop - up augu apmaiņas punktu skvērā pie Sv. Pāvila baznīcas, A. Deglava ielā 1.
 
23.mai
Jelgavas "Melno Cepurīšu balerijā" trešdien, 29. maijā, pirmo reizi Latvijā ar neparastu koncertu viesosies "stoner rock" grupa "Elder" no ASV.
 
23.mai
Sestdien un svētdien, 1. un 2. jūnijā, Jūrmalā (viesnīcā Lielupe By Semarah Hotels) notiks 1. Starptautiskais funkcionālo treniņu, pilates un pašizaugsmes lekciju pasākums Sirdspuksti/Heartbeat, kas veltīts līdzsvaram starp ķermeņa, prāta un dvēseles vajadzībām.
 
23.mai
Nu jau nedēļu kā mūzikas ierakstu veikalu plauktos meklējams vācu supergrupas “Rammstein” pēc skaita septītais studijas albums, kuram nav pat nosaukuma, tāpēc ērtības labad tas tiek dēvēts grupas vārdā. Klausītāji pēc “ramšteiniešiem” bija jau noilgojušies, jo viņu iepriekšējais studijas darbs “Liebe ist fur alle da” izdots pirms tāliem desmit gadiem, tāpēc nav brīnums, ka arī mūsu mūzikas ierakstu veikalā “Randoms” jau pirmajās šī ripuļa parādīšanās dienās tas tika pirkts uz nebēdu.
 
22.mai
Šogad grupa “Musiqq” atzīmē savu desmit gadu pastāvēšanas jubileju, kurai par godu sarīkoja lielkoncertu “Arēnā Rīga” (pilnībā izpārdotu!), kā arī laida klajā albumu. Lai gan tā nosaukums, dzimšanas dienas svinības un akcents uz koncertu liek domāt, ka šis ripulis ir labāko dziesmu izlase, tas ir studijas albums ar desmit jaunām dziesmām.
 
22.mai
Jau ziņots, ka Francijas Rivjērā norisinās 72. Kannu kinofestivāls, kur neiztikt bez elegantiem un arī neparastiem sarkanā paklāja tērpiem.
 
22.mai
Lai pieliktu punktu ieilgušajai tiesvedībai par paternitātes noskaidrošanu, Briseles apelāciju tiesa pieprasījusi bijušajam Beļģijas karalim Albertam II iesniegt ekspertiem savus DNS paraugus, nolemjot, ka katra kavēšanās diena viņam izmaksās 5000 eiro.
 
22.mai
Amerikāņu dziedātājai Britnijai Spīrsai ir nepieciešams atrisināt veselu virkni veselības problēmu, pirms viņa atkal varēs kāpt uz skatuves, intervijā interneta ziņu vietnei TMZ.com paziņojis mūziķes ilggadējais menedžeris Lerijs Rūdolfs.
 
21.mai
1. jūnijs ir ne tikai skolēnu vasaras brīvlaika pirmā diena, bet arī Starptautiskā bērnu aizsardzības diena. Šajā dienā daudzviet Latvijā gaidāmi skaisti, vērienīgi un ģimeniski pasākumi. Bezmaksas pasākumu ceļvedis Latvijas pilsētās.