Izklaide

Vakar, 1:03
Britu karaļnama pārstāvji Viljams un Ketrīna šīs nedēļas sākumā ieradušies vizītē Pakistānā.
 
15.okt
Kārtējais jaunais angļu “stārs” – 25 gadus vecais Semjuels Tomass Fenders, par kura muzikālo virzību tiek dēvēts indīroks, ko gan pēdējā laikā piepin katram, kas nedzied gluži kā Džastins Bībers. Dziedātājs un ģitārists, pats savu dziesmu autors (sācis rakstīt jau 13 gadu vecumā), pirmoreiz iekrita ausīs ar EP “Dead Boys”, bet pēc tam atzīmējās daudz un dažādu britu balvu pasniegšanas ceremoniju ailītēs, tostarp prestižajā “BBC’s Sound Of 2018”.
 
15.okt
15.oktobrī grupa "Triānas Parks" nāk klajā ar albumu "11", kurā iekļautas vienpadsmit dziesmas latviešu valodā. Līdz ar albuma publiskošanu klausītājiem tiek nodots arī trešais singls - dziesma "Kamēr", kas ir duets kopā ar dziedātāju Intaru Busuli.
 
15.okt
Mums katram ir savs izgāšanās stāsts. Ar savu un citu izgāšanās stāstiem dalijās Baiba Sipeniece-Gavare.
 
14.okt
Absolūts šā brīža topa mākslinieks – amerikāņu reperis (drīzāk gan popreperis) Post Malone, tikai 24 gadus vecais Ostins Ričards Pousts. Viņa diskogrāfijā ir tikai trīs diski, toties kādi! Pamatīgi panākumi bija jau viņa debijas albumam “Stoney” (2016), taču tie nobālēja uz tā pēcteča “Beerbongs & Bentleys” (2018) fona – šķiet, nudien nebija tādas valsts, kurā tas nebūtu topā Nr.1, pie tam “Billboard Top 100” tika absolūti visas 18 (!) albumā iekļautās dziesmas, turklāt puse no tām bija meklējamas Top 20. Pilnīgs ārprāts.
 
14.okt
«Šis rudens mūs provocē uz struktūru, apjomu, zeķēm ar apdruku, masīviem apaviem un matu rotām, neaizmirstot par total beige stabilajām pozīcijām,» saka modes eksperte un raidījumu vadītāja Maija Silova, kura allaž izceļas ar nevainojamu gaumi. Savā Instagram kontā @silovamaija viņa dalās ar aktuālākajām šīs sezonas modes tendencēm.
 
14.okt
Šo trešdien, 16. oktobrī, uz koncertu Optimists VEF Kultūras pilī aicina dziedātājs Jānis Stībelis. Viņam būs, ko teikt – gan minētā albuma, gan paša divu gadu desmitus ilgās skatuviskās karjeras sakarā.
 
14.okt
Lietuviešu grupa “Colours Of Bubbles”, kas jau vairākus gadus ir atzīta kā labākā Lietuvas rokgrupa, šīs nedēļas beigās, 18. oktobrī, izdos savu jauno albumu “9 mm”.
 
13.okt
Mārtiņš Rītiņš sarunā ar Jāni Skuteli par dzimšanas dienas svinībām un gatavošanu. Ja domāji, ka Mārtiņš Rītiņš ir pakāris savu priekšautu uz tāla, tāla āķa - tu maldies!
 
12.okt
"Ar tikko nojaušamiem nagiem, sirdī ieķērušās vien, tik nevainīgas šķiet"... Latviešu turbofolka apvienība "Oranžās brīvdienas" piedāvā klausītajiem klausītājiem savu interpretāciju par pasaku meistara Kārļa Skalbes pasaku "Kaķīša dzirnavas", iepazīstinot ar pasakas sižetisko, ceturto kompozīciju - "Rozā ķepiņas (ar tikko nojaušamiem nagiem)" no muzikālas izlases "Skalbe. Dzirnavās". Izlasi rudens nogalē klajā laidīs NABA MUSIC/ MELO RECORDS.
 
12.okt
Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP) Iedzīvotāju reģistra statistikas dati liecina, ka no kalendārā iekļautajiem personvārdiem nākamnedēļ vispopulārākais vārds ir Elīna (7953), savukārt no vīriešu vārdiem – Rolands (4143).