Izklaide

Vakar, 21:43
"Pateicamies visiem par pacietību situācijā ar naudas atgriešanu par biļetēm uz Grigorija Ļepsa koncertu "Arēnā Rīga", kas tika atcelts sakarā ar Ārlietu ministrijas lēmumu. Vēlamies paziņot, ka apakšuzņēmēju maksājumu atgriešanas process ir noslēdzies, un pirmdien 9.decembrī "Biļešu Serviss" tīklā sāksies naudas atmaksa par minētā koncerta biļetēm," ziņo pasākuma organizētāji.
 
Vakar, 16:00
Kā jau minēju, dienu fonu nosaka Mēness novietojums zodiakā. Ja Mēnestiņš Auna zīmē, var būt vairāk strīdu un jāuzmanās no spontānas rīcības. Ja Mežāzī vai Vērsī, tad var pievērsties nekustamā īpašuma vai saimnieciskajiem jautājumiem, ja Skorpionā, tad virmos kaislības utt.
 
Vakar, 15:00
Horvātijas galvaspilsēta Zagreba vēlā rudenī rada nepārvaramu sajūtu, ka atrodies... Rīgā. Pirmkārt, tā liek domāt dāsnais lietus – Zagrebā tā ir novembra beigās, bet daba izskatās kā Rīgā oktobra sākumā. Otrkārt – vecpilsēta, cilvēki, kafejnīcas, veikalu zīmoli... viss kaut kā saprotami un līdzīgi.
 
Vakar, 14:00
Brīvība, neatkarība, godaprāts un plašs pasaules redzējums īsumā raksturo Strēlnieka zīmes pārstāvjus. Viņi ir noskaņoti vērtējoši un filozofiski.
 
Vakar, 2:00
Vecās skolas (jeb old school) muzikālā grupa "Saldās sejas", kopā ar vienu no tās dibinātājiem Guntaru Raču un īpašajiem visiem Ivo Fominu, "Dzeguzīti", Mārtiņu Ruski, Katrīnu Binderi un citiem, jau nākamnedēļ uzsāk savu Ziemassvētku koncertu sēriju "Reiz Ziemassvētkos 2". Pirmais koncerts notiks jau 11. decembrī, VEF Kultūras pilī, Rīgā. Tāpēc grupa steidz savus klausītājus iepazīstināt ar jaunajām dziesmām, kuras būs dzirdamas koncertos. Un kā pirmo piedāvā Tomasa Kleina dziesmu "Paldies par dāvanām", kuras pamatā ir Guntara Rača dzejolis no pagājušajā gadā izdotās dzejoļu grāmatas "Reiz Ziemassvētkos".
 
Vakar, 0:04
Dzirdot vārdus "vikingu karotājs", mūsu pirmās asociācijas ir draudīga paskata, muskuļots un bārdains senais skandināvs. Nežēlīgs iekarotājs un brutāls laupītājs, iespējams, ar ragiem rotātu ķiveri galvā. Taču pēdējie zinātniskie atklājumi liecina, ka, iespējams, vikingu karotāju rindās bijušas arī sievietes.
 
5.dec
Dzīvnieku patversme „Dzīvnieku draugs" notika projekta „Paņem vienu uz mājām!" atklāšanas pasākums ar basketbola kluba "Biznesa augstskola Turība" spēlētājem. Tika prezentēts īpašs 2020.gada labdarības kalendārs, kurā spēlētāji fotografējās ar dzīvniekiem, kuri meklē mājas.
 
5.dec
Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātrī jau drīz gaidāma pirmizrāde Ziemassvētku koncertam "Reiss 2019-2020"
 
5.dec
No 6. decembra visās preses tirdzniecības vietās ir nopērkams žurnāls “Kā Būt Laimīgai” ziemas numurs!
 
5.dec
25. un 26. decembrī Rīgas Ziemassvētku koncertos Ķīpsalā līdzās šarmantajai dziedātājai Dinārai Rudānei uzstāsies pazīstamās vokālās grupas "Framest" dalībnieks Mikus Abaroniņš. Uzzini, kā mūziķis savas karjeras pirmsākumos palika bez skatuves tērpa!
 
5.dec
Kad pirms četriem gadiem klajā nāca sensacionālā projekta “Lindemann” albums “Skills In Pills”, šķita, ka tas būs pirmais un pēdējais tā garadarbs – nu, kur vēl diviem tik aizņemtiem vīriem kā vācu industriālā metāla ģēniju „Rammstein” dzelzsrīkle Tils Lindemans un zviedru “death metal” grupas „Hypocrisy” un industriāli smagā projekta „Pain” līderim Peteram Tegtgrēnam rast laiku kaut kādiem blakuspriekiem?!
 
5.dec
Neatkarīgi no sniega daudzuma pilsētā Ziemassvētku prieks jau tagad virmo LIDO Atpūtas centrā. Šogad pirmo reizi apmeklētājus priecē vērienīgs muzikālais lāzeršovs. Teritorijā iedegts tūkstošiem dažnedažādu svētku lampiņu, un Baltijā lielākajā atklātajā slidotavā mūzikas pavadījumā svaigā gaisā var izslidoties gan profesionāļi, gan tie, kuri uz slidām kāpj pirmo reizi.
 
5.dec
Rokgrupas “Laime Pilnīga” ceturtais studijas albums, kurš, tāpat kā tā priekštecis “Synergy And Waterlilies” (2018), ir minialbums jeb EP. “Atoms” pagaidām pieejams tikai digitālā formātā, tajā ir iekļautas piecas kompozīcijas - visas latviešu valodā, kas šai grupai ir diezgan netipiski.