Izklaide

Vakar, 22:45
Franču mūzikai netipiskās franču dziedātājas ZAZ (īstajā vārdā Izabella Žefruā) ceturtais studijas albums, kas seko Francijas Top 3 iekļuvušajiem “ZAZ” (2010), “Recto Verso” (2013) un “Paris” (2015).
 
Vakar, 22:00
Svinīgajā ceremonijā, kas nākamā gada 29. martā notiks Bruklinas arēnā Barclays Center, Rokenrola Slavas zālē tiks uzņemti septiņi mūziķi un grupas – Stīvija Niksa, Džaneta Džeksone, Def Leppard, Roxy Music, The Zombies, The Cure un Radiohead.
 
Vakar, 20:04
Latvijas 1. Rokkafejnīcā pirmdien tika atzīmēta Rozes Stiebras jaunās animācijas filmas “Saule brauca debesīs” mūzikas albuma klajā nākšana. Tas ir pirmais latviešu pilnmetrāžas animācijas filmas skaņu celiņš, kas izdots albumā maziem un lieliem klausītājiem. Tā dziesmas radījis Juris Kaukulis kopā ar jaunfolka grupu “Jauno Jāņu Orķestris”.
 
Vakar, 20:02
Ziņu aģentūra "Reuters" iemūžinājusi, kā izskatās modes dizainera Filipa Kolberta studija Londonā.
 
Vakar, 13:34
Ziemassvētku brīvdienas ir viens no aktīvākajiem laikiem lidostās, kad ceļotāji steidz pavadīt svētkus ārvalstīs vai apciemot tuviniekus. Kā jau tas ir pieņemts, svarīgākās lietas tiek atliktas uz pēdējo brīdi un tas pats attiecas arī uz dāvanu iegādi. Tieši šī iemesla dēļ, “Skycop” ir izveidojis sarakstu ar dāvanu idejām, ko var atrast jebkurā lidostā.
 
Vakar, 13:15
Krievu estrādes dziedātājs Filips Kirkorovs filmējies medikamentu reklāmā - viņš reklāmā tēlo sniega karalieni, kas inficē ģimeni ar klepu un kakla sāpēm. Reklāmā Kirkorovs izpilda arī sava hita "Цвет настроения синий" jaunāko versiju "Цвет заражения синий".
 
Vakar, 13:02
"X faktora" uzlecošās zvaigznes, puišu grupa "Baritoni" no Latgales, savus fanus priecējuši ar savu pirmo singlu "Lai jau tas ledus kūst" un krāšņo mūzikas video, turpinot šarmēt savus atbalstītājus caur jaunās dziesmas skaņām.
 
Vakar, 3:01
Neparasts atgadījums noticis ASV, kur vandaļi nakts laikā izpostījuši Ziemassvētkiem paredzēto sniegavīra dekorāciju, taču no rīta to atgriezuši atpakaļ un tās īpašniekiem piedāvājuši naudu jaunas dekorācijas iegādei.
 
Vakar, 0:17
Masaki Nakagava, kurš jau vairākkārt pārsteidzis klausītājus Latvijā publicējis savu jaunāko veikumu. Tiesa, puisis, kurš aktīvi apgūst latviešu valodu šoreiz gan nav dziedājis mūsu valodā, bet nodziedājis Džona Lenona dziesmu "Let It Be".
 
17.dec
Pagājušajā nedēļas nogalē Londonā notikusi takšu šķirnes suņu parāde.
 
17.dec
Šī gada 2.decembrī Itāļu filmu producents Dario Bonzi uzņēmis video, kas kļuvis populārs tajā redzamās optiskās ilūzijas dēļ. Izrādās, ka viņam izdevies iemūžināt, kā patiesībā tekošs ūdens var izskatīties sasalis un gluži nekustīgs.
 
17.dec
Pašā šā mēneša sākumā Kristīne Prauliņa, Ralfs Eilands un grupa "Very Cool People" izdeva kopīgu Ziemassvētku albumu un pieteica tā prezentācijas koncertus – tie būs divi, mūzikas namā "Daile", un abi notiks 25. decembrī.
 
17.dec
Aizvadītajā nedēļas nogalē noticis "Mis Francija" skaistumkonkurss, kurā uzvaras laurus plūca Vaimalama Čavesa.
 
17.dec
Vlogeris un pasaules apceļotājs Gabriels Moriss, kurš sociālajos tīklos atrodams ar nosaukumu "Gabriel Traveler" pirms aptuveni divām nedēļām publicējis video, kurā parāda, ko apskatījis Rīgā, un kā viņam patīk mūsu valsts galvaspilsēta. Video skatīts jau vairāk nekā 50 000 reižu.
 
17.dec
Tuvojoties svētku laikam, aktuāla kļūst dāvanu iegāde – tā ir viena no jaukākajām svētku sastāvdaļām, kas mudina īpaši padomāt par saviem mīļajiem. Tomēr pirmssvētku laikā dažādu rūpju ir tik daudz, ka nereti dāvanu iegāde tiek atlikta uz pēdējo brīdi. Lieliskas, veselīgas un praktiskas dāvanas ir iespējams iegādāties gan piemājas pārtikas veikalā, gan arī tuvējā aptiekā.
 
17.dec
Galvaspilsētā sāk darboties publiskā slidotava pie Rīgas Kongresu nama, kas apmeklētājiem ir pieejama bez maksas, taču tiem, kuriem nav sava inventāra, būs iespēja inventāru nomāt, jo pie slidotavas darbosies arī nomas punkts.
 
17.dec
Par skaistumkonkursa "Miss Universe" uzvarētāju krāšņā ceremonijā pirmdien Bangkokā kronēta 24 gadus vecā "Mis Filipīnas" Katriona Greja. Žilbinošajā ceremonijā, kuru vadīja amerikāņu komiķis Stīvs Hārvijs un supermodele Ešlija Greiema, Filipīnu pārstāve apsteidza finālistes no Dienvidāfrikas un Venecuēlas. Noslēguma kārtā mūzikas teorijas studente Greja izpelnījās uzslavas, stāstot par savu darbu Manilas graustu rajonos un solot uzvaras gadījuma censties atrast jaunas jomas, kurās palīdzēt. Viņa solīja strādāt tādas pasaules labā, kurā "negatīvisms nevarētu plaukt un zelt un bērniem būtu smaids sejā". Ceremonija Taizemes galvaspilsētas hallē "Impact Arena" bija 67.reize, kad tiek rīkots konkurss "Miss Universe". Tajā piedalījās 90 pārstāves no visas pasaules. Konkursa gaitā dalībniecēm tika uzdoti jautājumi par preses brīvību, marihuānas legalizāciju, bēgļiem un kustību #MeToo. Šogad konkurss cita starpā bija zīmīgs ar to, ka tajā pirmo reizi viena no konkursantēm - Spānijas pārstāve Anhela Ponse - bija transpersona.