Izklaide

22.jun
Jāņos vērojams muzikālais fenomens, kad pat pieredzējuši rokeri neiebilst, ja fonā skan šlāgerīši, jo tas it kā šiem svētkiem piedienas: kāda LTV svētku programma, Latvijas Radio 2 sarūpētās melodijas, varbūt arī kāds tautisks albums – tas viss derēs.
 
22.jun
Jāņu vakarā, 23. jūnijā, Latvijas Radio un Latvijas Televīzija raidīs Raimonda Paula jauno programmu „Vasaras noskaņās”, kurā pirmatskaņojumu piedzīvos deviņas Maestro komponētās dziesmas ar dzejnieka Jāņa Petera vārdiem.
 
22.jun
Grupa “Carnival Youth” laidusi klajā savu versiju Imanta Kalniņa dziesmai “Alvas zaldātiņi” no Rolanda Kalniņa filmas “Četri balti krekli”. Tā tiks iekļauta grupas latviešu kino mūzikas programmas albumā “Naivais ku-kū”, kas gaidāms jūlija beigās.
 
22.jun
Leģendārā kino filma “Limuzīns Jāņu nakts krāsā” šogad svin 40 gadus. Svinot filmas apaļo jubileju, 24. jūnijā, pulksten 21.05 kanāls TV3 un televīzija Go3 piedāvās koncertuzvedumu “Mūžam jaunais Limuzīns”, kurā dažādu paaudžu aktieri ar dziesmām atgriezīsies vēsturiskajās Raiskuma ciema mājās “Saknītes”.
 
22.jun
Intars Busulis un māsas Asnate un Aurēlija Rancānes nodevuši klausītāju vērtējumam dzīvespriecīgo, Līgo naktī dejojamu dziesmu “Dancotāji”. Dziesmas mūzikas autors ir Kārlis Lācis, teksta autors Kārlis Vērdiņš.
 
22.jun
Horeogrāfs Jānis Purviņš un Tautas deju ansamblis LĪGO kopā ar domubiedriem – latviešu tautas tradīciju kopējiem Julgī Stalti, Katrīnu Dimantu, Ēriku Zepu un Laimu Dimantu – radījuši īpašu deju notikumu: vasaras saulgriežu mistēriju LĪGO SAULE, kas tika izdejota Valātas pilskalnā. Šī uzveduma pirmizrāde būs skatāma LMT Straumē un Viedtelevīzijā Līgo dienā, 23. jūnijā no plkst. 11.00.
 
21.jun
Pāris dienas pirms Līgo svētkiem šlāgermūziķu novitātes spiedīsies ēterā pa visām vīlēm – pēc ansambļa (“Miera vējos”) un albuma nosaukumiem (“Dzīve ir skaista”) jau aptuveni skaidrs, kas šajā ripulī sagaidāms, ja nu vienīgi vēl Liene Šomase varētu papildināt diskogrāfiju ar šādu, pašas tik bieži sociālajos tīklos lietoto, saukli…
 
21.jun
Etno mūzikas grupa “Tautumeitas” vasaras iesākumā klausītājiem piedāvā savu jaunāko dziesmu “Mežā”, kas tapusi sadarbībā ar zviedru producentu Povelu Olsonu. Līdz ar jauno skaņdarbu, “Tautumeitas” prezentē arī videoklipu šai dziesmai.
 
21.jun
Dziedātāja Annna (Anna Madara Pērkone) izdevusi kārtējo “dance & pop” šedevru - jaunu, vasarīgu mūzikas video dziesmai “Sunburn”, kas tapis, dejojot dažādās Latvijas vietās.
 
21.jun
Šodien, 21.jūnijā, vasaras saulgriežos, vairāki simti dziedātāju Latvijā un visā pasaulē skandēs "Gadsimta garāko līgodziesmu 2021", ko jau sesto gadu organizē Latvijas Radio 2.
 
20.jun
21. jūnijā, vasaras saulgriežos, vairāki simti dziedātāju Latvijā un visā pasaulē skandēs „Gadsimta garāko līgodziesmu 2021”, ko jau sesto gadu organizē Latvijas Radio 2. Līgodziesma no saules lēkta līdz tās rietam ar radio ētera starpniecību vīsies cauri visai Latvijai.
 
20.jun
Radioteātrī gaidāmi divi muzikāli pirmatskaņojumi, kuros aktieris Andris Bulis runās kaislīgu mīlas dzeju.
 
20.jun
Lidostu drošības kontrole ir labi zināma ar stingriem noteikumiem un striktu pārbaudi. Tomēr daži ceļotāji mēdz to nenovērtēt un rīkojas pārgalvīgi, mēģinot transportēt visdažādākās lietas. Daļa no tām mēdz būt nekaitīgas, citas - bīstamas, vai pat dzīvas, bet skaidrs ir viens – tās aizliegtas gan lidostā, gan gaisa kuģī.
 
20.jun
Atvērās elles priekškambari, planētas Zeme centrs un metāllūžņos vēl nesagrieztās “Liepājas metalurga” krāsnis, pārkarsa Saule un iesvīda asfalts, pāri latvju zemei pāri vēlās magmas straumes, karstuma rekordi un saulesdūrienu dabūjušo ļautiņu rindas. Ģeologi, meteomurgologi, banderlogi un citi sinopintiķi izsludināja oranžo brīdinājumu – iestājās karstuma vilnis.
 
19.jun
Uzsākot jaunu sadarbību, elektroniskās mūzikas producents Reinis Rabenau un dziedātāja Katrīna Gupalo laiduši klajā elektroniskā popa singla “I Can I Can I Can” videoklipu psihedēliskās noskaņās.
 
19.jun
Pavisam nemanāmi piezadzies latvju superprojekta “Nepāriet” jaunais, pēc skaita otrais, studijas albums.
 
19.jun
Sen gaidītā pašmāju hiphopa zvaigznes anša uzstāšanās beidzot būs sagaidīta – tā notiks 19. augustā Mežaparka Zaļajā teātrī. Koncertu iesildīs rolands če. Tikai pirmās 200 biļetes iespējams iegādāties par īpašu cenu 17 eiro, vēlāk tās būs dārgākas. Jāpiebilst, ka ieeja koncertā tikai ar derīgu digitālo Covid-19 sertifikātu.
 
19.jun
Vērts redzēt, dzirdēt, izlasīt: Pauls un Krauze, Deinats un Bikše, Nīmanis un Čudars