Izklaide

Vakar, 12:29
Šorīt LTV raidījuma “Rīta Panorāma” tiešraidē tika noskaidrota secība, kādā dalībnieki uzstāsies Latvijas Televīzijas autoru un izpildītāju konkursa “Supernova 2020” finālā. Jau ziņots, ka 8. februārī par uzvaru “Supernova 2020” un tiesībām pārstāvēt Latviju 65. starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā cīnīsies deviņi izpildītāji – Samanta Tīna, Miks Dukurs, Katrīna Dimanta, Edgars Kreilis, ANNNA, Katrīna Bindere, DRIKSNA, Seleste un grupa “Bad Habits”.
 
Vakar, 2:03
Sociālajā tīklā Instagram radies neparasts tā saucamais trends - ar lakatiņa palīdzību pārvērst savus četrkājainos draugus par vecmāmiņām. Rezultātu un suņu reakciju par šo saimnieku joku Instagram var atrast ar tēmturi #babushkadogs.
 
22.jan
Ungārijas zemo cenu aviokompānija "Wizz Air" marta beigās pārtrauks lidojumus no Viļņas uz Atēnām un Reikjavīku.
 
22.jan
“Vairumam latviešu izpratne par alus daudzveidību apstājas pie gaišais – tumšais. Savukārt ieraugot, ka pašmāju amatalus ražotājiem vien ir simtos skaitāmi alus veidi, ar milzīgu garšu dažādību, ar pārsteidzošu fantāzijas lidojumu, kas var aizvest īstā piedzīvojumā, gluži kā laba grāmata, teātra izrāde vai mākslas darbs, daudzus pārņem patiess pārsteigums. Katrs alus festivāls, katrs amatalus krogs un katrs meistars, kas gatavs par savu alu stāstīt, pakāpeniski ceļ kopējo izpratnes līmeni un gribas ticēt, ka kopīgiem spēkiem mums izdosies ar vien vairāk cilvēkiem parādīt alus daudzveidību,” atzīst alus veikala-bāra “Lauvas alus” īpašniece un saimniece Baiba Mītniece.
 
22.jan
“Lureaway” ir simfoniskā metāla grupa no Rīgas, savu debijas veikumu tā laida klajā pagājušā gada vasarā, un šis albums droši vien būs viens no pretendentiem uz Latvijas Metālmūzikas Gada balvām, kuru pasniegšana notiks 7. februārī klubā “Melnā piektdiena”.
 
22.jan
Aizvadījuši dažus koncertus dzimtajā Lietuvā, šonedēļ pie mums atrādīt savu debijas albumu “Black Medicine” ierodas kaimiņzemes piecinieks “blank” – piektdien, 24. janvārī, grupa viesosies Rīgas “Ansamblī”, bet sestdien, 25. janvārī, Jelgavas “Melno Cepurīšu Balerijā”.
 
22.jan
Dziesmu konkursā “Supernova”, kurā tradicionāli atlasa Latvijas pārstāvi Eirovīzijas dziesmu konkursam, “Betsafe” bukmeikeri šogad izteiktus līderu nesaskata.
 
22.jan
Amerikāņu dziedātāja Demija Lovato ir atguvusies no veselības problēmām un atkal gatava kāpt uz skatuves. Ziņu aģentūra AP vēsta, ka 26. janvārī viņa uzstāsies Grammy balvu pasniegšanas ceremonijā, bet 2. februārī dziedās ASV himnu Maiami stadionā pirms amerikāņu futbola komandu finālspēles jeb Super Bowl, kas ir viens no visvairāk skatītajiem notikumiem ASV televīzijas kanālos.
 
21.jan
Šī gada tālo ceļojumu tendence būs censties redzēt un piedzīvot, turklāt izvēloties atturīgākas, bet reizē īpašas viesnīcas ar konkrētai vietai raksturīgu dizainu un autentiskiem interjera elementiem, prognozē tūrisma operatora “INTERLUX Travel” Latvijas filiāles vadītājs Vitālijs Puķīts. Laikā, kad tūrisma nozarē aizvien raksturīgāk atteikties no liekā, nokļūt savā sapņu zemē, šķērsojot tūkstošiem kilometrus un kontinentu robežas, vairs nav tik dārgi un ekskluzīvi kā vēl pirms dažiem gadiem.
 
21.jan
«Teikt jā ir interesantāk nekā teikt uzreiz nē,» saka psihoterapeite Aina Poiša, norādot, ka tas ir izvēles brīdis – vai tu gribi iziet ārpus komforta zonas un iegūt savā dzīvē ko jaunu, vai, šauboties savā varēšanā, nemet sev izaicinājumu un sačāksti savā drošības aliņā.
 
21.jan
Dziedātājs Dons izdevis singlu Ilgoties man nesanāk – jauna dziesma no pavasarī gaidāmā studijas albuma.
 
20.jan
ASV izklaides gigants "Walt Disney Co." nolēmis pārdēvēt kinostudiju "Twentieth Century Fox", tādējādi cenšoties distancēties no iepriekšējam īpašniekam Rupertam Mērdokam piederošiem aktīviem, vēsta mediji.
 
20.jan
Nupat Latvijas kinoteātros startējušo režisora Viestura Kairiša spēlfilmu "Piļsāta pi upis / Pilsēta pie upes" pirmajās filmas izrādīšanas dienās un īpašajos seansos kopā noskatījušies jau 13 492 skatītāju; šī ir visvairāk apmeklētā filma Latvijas kinoteātros šajā nedēļas nogalē. Jaunu cilvēku attiecību stāsts uz vēsturisko notikumu fona turpina veiksmīgi uzsākto ceļu pie skatītājiem kinoteātros visā Latvijā.
 
20.jan
Pirms pāris gadiem klubā “Melnā piektdiena” melno balzamu melnā metāla cienītāju sirdīs lēja norvēģu “black metal” grupa un vieni no šī žanra pamatlicējiem “Mayhem” – šo uzstāšanos joprojām daudzi savos kalendāros atzīmē ar sarkanu.