Pirmdiena, 22.aprīlis

redeem Armanda, Armands

arrow_downwardIzklaide

Par vienu no šīs vasaras krāsainākajiem pasākumiem tiek pieteikts “Holi Music Festival” – tas notiks 8. jūnijā ikoniskajā Wondersalā, industriālajā Andrejostas rajonā.
20.apr Sandris Vanzovičs
“Jaunā Latvijas rokenrola dvesma” – tā pašreklāmās tiek pieteikts atraktīvais mūziķis, harismātiskais kuplo ūsu un vairāku Vecrīgas klubu īpašnieks Miks Galvanovskis. Nav melots. Pat bail iedomāties, par ko viņš ar savu komandu sestdien savā pirmajā lielkoncertā pārvērtīs koncertzāli “Palladium”, taču ir skaidrs, ka viegli tai neklāsies. Miks citādi nemaz neprot.
20.apr Sandris Vanzovičs
Pēc nedēļas Dons dosies uz Zviedrijas pilsētu Malmi, lai uzsāktu mēģinājumus uz lielās Eirovīzijas skatuves. Zviedrijas vēstniecība par godu Donam rīkoja īpašu pasākumu "Abbas" stilā, vēsta LTV raidījums "Panorāma".
19.apr Portāls nra.lv
Dziedātāja un dziesmu autore Monta Čubare uzsākusi darbu pie trešā albuma, kurš top sadarbībā ar savu vīru, producentu Jāni Čubaru. Pirms neilga laika mūziķe no topošā albuma jau prezentēja pirmo dziesmu “Mūsu Zeme griežas”, bet nu, sajūtot pavasara klātesamību, nolēmusi dalīties priekā ar klausītājiem, publicējot vēl vienu albuma dziesmu - “Ir laiks”.
19.apr Sandris Vanzovičs
Čellu trio “Melo-M” pēc ilgākas pauzes atgriežas ar solokoncertiem - koncertprogramma ar visu laiku labākajiem grupas skaņdarbiem solās būt emocionāli piesātināts notikums koncerttūrē pa Valmieru, Liepāju un Jelgavu.
19.apr Sandris Vanzovičs
Tuvojoties vasarai un saulainajai sezonai, jaunu dziesmu latviešu valodā saviem klausītājiem piedāvā mūziķis un TV personība Markus Riva. “Mīlēsim vēl” radīta kopā ar poļu producentu Myszkovski (Leonu Miškovskiju), ar kuru Markus sadarbību uzsācis pagājušajā gadā.
19.apr Sandris Vanzovičs
Gandrīz katrs trešais Latvijas iedzīvotājs vasaras atvaļinājuma laikā plāno doties ceļojumā uz ārzemēm, bet katrs piektais ceļos pa Latviju. Ceļojumi uz ārzemēm vairāk populāri jauniešu vidū, savukārt gados vecāki iedzīvotāji biežāk izvēlas pavadīt vasaru laukos, vasarnīcā vai vienkārši mājās. Lielākā daļa iedzīvotāju vasaras atvaļinājumam plāno veltīt no 400 līdz 1500 eiro, secināts SEB bankas veiktajā aptaujā.*
19.apr Portāls nra.lv
Pašmāju skatuves māksliniece un digitālā satura veidotāja Alise Haijima pēc ilgākas muzikālas pauzes laidusi klajā jaunu singlu “Izvēles”. Dziesmai izdota arī versija angļu valodā - “No Dilemma”
18.apr Sandris Vanzovičs
Jauniešu indīroka grupa “Velvet In Spite” izdevusi savu pirmo oriģināldziesmu - “17”. Šo apvienību vieno piederība Ernesta Lībieša rokmūzikas skolai, bet publikas uzmanību droši vien piesaistīs ar to, ka vokāliste ir puse no “Supernova ‘2024” sensācijas ar nosaukumu “Vēstulēs”.
18.apr Sandris Vanzovičs
Grupa “Tumsa” (vai “PēcTumsas” – kā nu jums labāk patīk, saturs no tā nemainās) turpina darbu pie rudenī gaidāmā studijas albuma, kurš grupas raibajā vēsturē būs septītais. Šonedēļ publicēts jaunākais veikums no tā - dziesma “Nemiera kaijas”.
18.apr Sandris Vanzovičs
Nesen zīmola “Laima” iecienītā ledene “Bārbele” viesojās Nacionālajā teātrī, kur skatītāji bija aicināti atbildēt uz jautājumu: “Kāds teātra apmeklētājs esi tu: konfekšu papīriņu čaukstinātājs, klepotājs vai varbūt esi no tiem, kuri neizslēdz telefona skaņu pirms izrādes?”
18.apr Portāls nra.lv
Spilgts piemērs tam, ja kaut ko ļoti, ļoti vēlies, tad beigu galā tas izdosies – fanātiskā “hard & heavy” apvienība “Garu Pagrabs” izdevusi jau otro albumu, taču, atšķirībā no tā priekšteča “Tā dzīvo cilvēks” (2022), šim jau ir pavisam cita mēroga atbalsts. Ir pat Latvijas Rokmūzikas asociācijas prezidenta Jāņa Bukuma pavadvārdi: “Grupai “Garu Pagrabs” acis deg kā īstiem rokenrola velniem! Dedzība, ar kādu viņi muzicē, neviļus mani atgriež pagātnē, kad roks mūziķiem bija ne tikai mūzika, bet visa viņu dzīve.” Šķiet, šis atzinums nozīmē, ka “Garu Pagrabam” vieta Roka Dziesmu svētkos Džūkstē 29. jūnijā ir garantēta, taču līdz tam vēl jānosvin jaunā albuma iznākšana, kas arī nenotiks kaut kādā patrepē, bet cienījamā iestādē - Latvijas 1. Rokkafejnīcā, 25. aprīlī.
17.apr Sandris Vanzovičs
Latvijas sabiedrības dāmas ar vērienīgu ballīti sagaidījušas pasaulslavenā šova "Dalasas īstās mājsaimnieces" pirmizrādi Latvijā!
17.apr Portāls nra.lv
Aldis Kolosovs ir jau pieredzējis mūziķis, taču jauns dziesminieks, kurš sacer dramaturģiskas dziesmas - “Pils” ir pirmais singls no viņa gaidāmā albuma, kurā Aldis komponējis mūziku Kārļa Vērdiņa dzejai.
17.apr Sandris Vanzovičs
No 19. līdz 21. aprīlim Ķīpsalā notiks izstāde “Auto 2024”, kurā visskaļāk sevi pieteiks “Auto Exotica” ar drosmīgi pārveidotiem un restaurētiem spēkratiem – gan braukšanai pa ielām, gan cīņai sacensībās. Turklāt līdzās ātrākajiem, ar saules enerģiju darbināmiem un aerogrāfijas stilā apgleznotiem spēkratiem varēs vērot elpu aizraujošu motokaskadieru šovu “nāves bumbā”.
17.apr Portāls nra.lv
Latviešu grupa “Rock’n’Berries” klausītāju vērtējumam nodevusi kopdarbu ar ukraiņu dziedātāju Anastasiju Vasilenko – dziesmu ukraiņu valodā “Повернэшся”.
16.apr Sandris Vanzovičs
Kinoteātrī "Kino bize" no 25. aprīļa līdz 28. aprīlim norisināsies Rīgas Pasaules filmu festivāls, kura īpašais viesis būs amerikāņu dokumentālā kino režisors un Hārvarda universitātes profesors Ross Makelvijs, informē festivāla rīkotāju pārstāvis Māris Prombergs.
16.apr Ziņu aģentūra LETA