Izklaide

Vakar, 23:01
31 gadus vecās ņujorkietes ar albāņu saknēm Bibī Reksas otrais studijas albums izdots lielā koncerna “Warner Records” paspārnē.
 
Vakar, 20:42
Jau ilgāku laiku kopā muzicējošais pāris gan uz skatuves, gan dzīvē – Iveta Baumane un Roberts Pētersons – beidzot apvienojušies zem kopīga dueta nosaukuma. Tas būs «Eridana».
 
Vakar, 18:00
Aktieris Roberts De Niro atklājis, ka jaunās režisora Martina Skorsēzes filmas uzņemšanas laikā guvis nopietnu kājas traumu, raksta "Mirror".
 
Vakar, 16:16
Mūzikas producents Igors Linga kanāla Rīga TV 24 raidījumā "Preses klubs" komentējis situāciju kultūras nozarē Covid-19 laikā.
 
Vakar, 10:30
Samanta Tīna šobrīd atrodas Roterdamā, kur aktīvi piedalās Eirovīzijas dziesmu konkursa pasākumos. Tikmēr publiskoti videokadri no dziedātājas otrā mēģinājuma uz Eirovīzijas skatuves un komentāros ārzemju fani neslēpj sajūsmu par redzēto.
 
16.mai
Joki sagatavoti no žurnāla "Vakara Ziņas"
 
16.mai
Ar vērienīgu tiešraides koncertu no Liepājas koncertzāles "Lielais dzintars" aizgājušajā piektdienā 14. maijā Liepājas Simfoniskais orķestris svinēja savas 140. jubilejas sezonas noslēgumu, ko varēja vērot prestižās mūzikas aģentūras "HarrisonParrott" straumēšanas platformā "Virtual Circle". Koncertā, ko virtuālajā koncertzālē apmeklēja skatītāji gan tepat Latvijā, gan arī daudzviet pasaulē (Lielbritānijā, Brazīlijā, Somijā, ASV, Nīderlandē, Lietuvā), orķestris sava galvenā diriģenta Gintara Rinkeviča vadībā atskaņoja Sergeja Rahmaņinova Ceturto klavierkoncertu un Johannesa Brāmsa Pirmo simfoniju. Pie klavierēm sēdās pianists Vestards Šimkus.
 
16.mai
Ražīgais dziesminieks Imants Daksis publicējis jaunu dziesmu “Brīvības dziņa”, kurai tapis arī interesants, vēsturisks un noskaņām bagāts videoklips.
 
16.mai
Atzīmējot britu dziedātāja Rag’n’Bone Man ilgi gaidītā jaunā albuma “Life By Misadventure” iznākšanu, ierakstu kompānija “Sony Music” sadarbībā ar latviešu izcelsmes ielu mākslinieku Kiwie izveidojuši īpaši albumam veltītu grafiti.
 
16.mai
Karaļnama eksperti ir pārliecināti, ka prinči Viljams un Harijs kopā ar sievām Keitu un Meganu ir iesaistīti starptautiskā "popularitātes konkursā", raksta "Mirror".
 
16.mai
Pasaulslavenā seriāla "Troņu spēles" zvaigzne Meisija Viljamsa (Maisie Williams), kura seriālā attēloja drosmīgo Arju Stārku (Arya Stark) piedzīvojusi iespaidīgas vizuālās pārvērtības, ziņo medijs "E News!"
 
16.mai
Nākamā nedēļa aizritēs 65. starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursa zīmē: 18. maijā notiks pirmais pusfināls, 20. maijā – otrais, bet 22. maijā Roterdamā risināsies fināls. Latvijas pārstāve Samanta Tīna uzstāsies otrajā pusfinālā, un pie mums lielākā interese šobrīd ir par to, ar cik ieinteresētiem skatiem latvju mūzikas mīļi varēs vērties TV ekrānos sestdien, proti, vai Samanta tiks finālā.
 
16.mai
Ņemot vērā to, ka visu siltuma dievu ilgstoši aizmirstajā dievzemītē pilnīgi negaidīti bija iestājusies vasara, latvju bāleliņiem bija diezgan dziļi violets, kas tur notiek valdības mājā. Bet kaut kas notika gan.
 
16.mai
Vasara ir laiks, kad gandrīz ikvienā pilsētā rodas iespēja baudīt ātru un gardu maltīti uz ielām, parkos, terasēs un citur. Street food ēdienu aromāti kārdina mūs gan ikdienas steigā, gan brīvdienās, un reizēm ir grūti izlemt, kur apstāties un ko nobaudīt, taču arī mūsu pašu virtuve un pagalms var kļūt par vietu, kur top gardi street food tipa ēdieni.
 
15.mai
“Sony Music” Nīderlandes filiāle izziņojusi jaunās oficiālās Eiropas čempionāta futbolā jeb “UEFA Euro 2020” turnīra dziesmas “We Are The People” iznākšanu. To ir radījis holandiešu mūziķis un dīdžejs Martins Gariks kopā ar Bono un Edžu no grupas “U2”.
 
15.mai
TV raidījumu vadītāja Elīna Fīrmane kanāla STV pirmā! raidījumā "Māmiņu klubs" atklāi runājusi par svarīgiem jautājumiem, kas skar meitas un mātes attiecības.
 
15.mai
Dziedātājas Aijas Andrejevas reiz jau pārceltais koncerts “Es iešu tālāk”, kas tagad bija ieplānots 5. jūnijā Siguldas pilsdrupu estrādē, tomēr tiks atcelts - valstī esošās epidemioloģiskās situācijas dēļ.
 
15.mai
Vērts redzēt, dzirdēt, apmeklēt: Garanča un Opolais, Pauls un Kalniņš, Zemītis un Loks