Izklaide

Vakar, 19:48
Interneta sociālajos tīklos par gaidāmo ģimenes pieaugumu paziņojuši komiķis Kevins Hārts un viņa sieva Eniko.
 
Vakar, 19:28
Tālāka tehnoloģiju attīstība nav iedomājama bez cilvēciskajām vērtībām. Iespēja izvēlēties dažādus servisus, cilvēka sadarbība ar tehnoloģijām, lielāka sabiedrības iesaiste jaunāko tehnoloģiju izpētē, robotizācija un inovāciju DNS ir piecas aktuālākās informācijas tehnoloģiju (IT) tendences pasaulē.
 
Vakar, 19:01
«Mīļie! Labu veselību visiem! Turamies braši un noriskējam palikt mājās! Atbalstām viens otru, uzmundrinām, pažēlojam, paķiķinām – tas viennozīmīgi palīdz. Piemēram, es to virtuves skapi kārtošu vēlreiz, jo kaut kā mani tas iepriekšējais izkārtojums neapmierina! Jā, skatīšos vienā punktā, arī lūrēšu griestos, kaut ko funktierēšu, cerams, kaut ko arī izfunktierēšu.
 
Vakar, 8:30
Populārās ēdienu blogeres Zanes Grēviņas kulinārijas raidījums Našķoties­ startēs 4. aprīlī STV Pirmā! un turpmāk būs skatāms sestdienās pulksten 9.20.
 
3.apr
Smejies vesels
 
3.apr
Laika sprīdis, kad tecina bērzu sulas, ir tik īss, ka to itin viegli var palaist garām. Patiesībā būtu ideāli, ja ikviens varētu braukt uz laukiem un katru dienu dzert bērzu sulu, kas tikko nākusi no koka. Arī ļaužu apkārt būtu mazāk un distanci varētu ievērot bez pūlēm.
 
3.apr
Patlaban ir tā, kā ir. Janvārī ir sākušās negantas planētu kombinācijas, kas maina pasaules kārtību. Tās «darbosies» vairākus gadu desmitus, bet tas nebūt nenozīmē, ka daudzus gadus būs tieši tā kā tagad. Atgriezīsimies ikdienā. Bet citādā un citādi. Dažādas pārmaiņas un arī satricinājumi var nākt laiku pa laikam. Bet – krīzes, kā zināms, ir arī jaunu iespēju laiks. Sapurināmies un domājam, ko darīt citādi un labāk.
 
3.apr
Ekvatoriālajā Āfrikā esmu bijis vairākkārt un bieži dzirdējis neizpratnes pilnus jautājumus – nu ko tu tajā Āfrikā esi pazaudējis? Tur taču tāda nabadzība, netīrība un haoss. Slimības, čūskas un skorpioni. Taču nezinu nevienu, kurš pēc brauciena uz Āfriku paliktu neapmierināts. Vairākums Āfriku iemīl un vēlas uz turieni aizbraukt vēlreiz. Kas tad ir tas, ar ko Āfrika pievelk?
 
3.apr
Rīgā, Vērmanes dārzā maija beigās plānotais starptautiskais alus festivāls "Latviabeerfest", kas šogad 10. jubilejas dēļ bija iecerēts īpaši vērienīgs, koronavīrusa un tā izraisītās slimības Covid-19 pandēmijas dēļ pārcelts uz nākamo gadu un notiks 2021.gada maijā, ziņo festivāla organizatori.
 
3.apr
Limbažu novada Viļķenes pagastā, Āsteres ezera krastā, aptuveni kilometra attālumā no "Dzirnupēm" atrodas Āsteres obelisks. 4 metrus augstajā obeliskā iegravēti hieroglifi ar Ēģiptes valdnieka Ptolemaja vārdu. Domājams, ka obelisku, sekojot modes tendencēm, 19. gadsimta 2. pusē uzstādījis Šķirstiņu muižas īpašnieks Zommers. Otra versija ir, ka obelisks norādījis barona Zommera zemes robežu, bet trešā versija ir arī kāda teika. Tā stāsta, ka obelisku uzstādījis Šķirstiņu muižas barons Zommers savai meitai, kas nelaimīgas mīlestības dēļ ielēkusi ezerā un darījusi sev galu. Nav zināms, vai ir kādas vēsturiskas liecības par šīs teikas patiesumu, bet tā vietējie runā!
 
2.apr
«Ko jaunu es esmu sapratusi pa šo mazo, īso, fantastisko #paliecmājās laiku? Man patīk būt mājās. Pamosties, uztaisīt ēst, paspēlēties, strādāt, runāties, atpūsties, aizmigt mājās. Man patīk mājas sakārtot un labiekārtot, man patīk tām pievērst vairāk uzmanības, man patīk tās sajust,» tā savā Facebook profilā raksta dramaturģe un dvīņu – Sofijas un Rūdolfa – mamma Rasa Bugavičute-Pēce.
 
1.apr
Projektu “Latvijas Balss” un “Baltijas Balss” producente Olga Solovjova un Laima Vaikule izsludina vokālistu konkursu “Laima Voice”. Kastings tiks aizvadīts sociālajos tīklos, tādēļ tajā var piedalīties ikviens interesents, neatkarīgi no atrašanās vietas un vecuma.
 
1.apr
Kaut arī 1.aprīlis daudzviet pasaulē tradicionāli bijusi izjokošanas diena, Covid-19 pandēmijas dēļ daudzas valdības mudina atturēties no jokiem par vīrusa tematiku, turklāt dažas pārkāpējiem pat draud ar cietumsodiem.
 
1.apr
Latvijas lielāko populārās mūzikas festivālu - "Summer Sound" un "Positivus" - liktenis ir atkarīgs no kopējās Covid-19 izplatības situācijas Eiropā un starptautiski noteikto ierobežojumi turpināšanās, aģentūra LETA sacīja festivālu rīkotāji.
 
31.mar
Latviešu filmas – Dvēseļu putenis un Piļsāta pi upis (Pilsēta pie upes) –, kas nesen piedzīvoja pirmizrādi kinoteātros Latvijā, nu skatāmas tiešsaistē.
 
31.mar
Festivāla Summer Sound mākslinieku sarakstam pievienojas Latvijas rokmūzikas žanra vieni no spēcīgākajiem un ilggadīgākajiem pārstāvjiem grupa Pienvedēja Piedzīvojumi. Šīs grupas saknes ir meklējamas nelielā Kurzemes pilsētiņā Sabilē, bet viņu radītā mūzika ir izskanējusi visā Latvijā un uzrunājusi klausītājus vairākās paaudzēs. Grupas sastāvs nav mainījies kopš tās dibināšanas 1994. gadā – pie ģitāras Aldis Lunde, bungām – Pēteris Lunde, vokāla un basģitārista lomu atvēlot Mārim Žigatam.
 
30.mar
Nīderlandē naktī uz pirmdienu no muzeja, kas slēgts sakarā ar pasākumiem koronavīrusa izplatības ierobežošanai, nozagta Vinsenta van Goga glezna, paziņojušas amatpersonas.
 
30.mar
Optimistiskākajā gadījumā ceļojumus pa Latviju iedzīvotāji varēs atsākt vasarā, pirmdien intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam "Rīta Panorāma" prognozēja Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) direktors Kaspars Rožkalns.