Izklaide

Vakar, 20:31
Pēc mazāk kā mēneša, 26. jūlijā, Dzintaru koncertzālē notiks “Zelta Mikrofona” laureātu koncerts. Tā būs iespēja vienkopus redzēt un dzirdēt Latvijas mūzikas zvaigznes, kuras ir saņēmušas visvairāk šo prestižo apbalvojumu.
 
Vakar, 0:15
Šā gada 5. un 6. augustā Mežaparka Lielajā estrādē norisināsies vērienīgs notikums, kurā nebijušā formā savienosies divas tradīcijas - dziesma un deja. Koncertuzvedumā DZIESMA DEJO. DEJA SKAN pulcēsies vairāk kā 6000 dalībnieku no Latvijas un ārvalstīm. Dalībnieki demonstrēs gan labi pazīstamu repertuāru, gan speciāli šim notikumam veidotu jaunradi, kurai muzikālās daļas autors ir vairākkārtējs GRAMMY balvas nominants UĢIS PRAULIŅŠ un horeogrāfs AGRIS DAŅIĻEVIČŠ.
 
28.jun
Šogad mūziķi, dziesminieki un klausītāji satikšanos Ventspils novada Popē svinēs 29. un 30. jūlijā, tā saucamajā “dullo dauku festivālā “Vārti””, tiekoties jau septīto reizi.
 
28.jun
Noslēgts vērienīgs investīciju projekts – Latvijas Radio 1. skaņu ierakstu studijas modernizācija.
 
28.jun
Jaunā un spriganā norvēģiete Sigrida Solbaka Rābe (Sigrid Solbakk Raabe) starptautiskā apritē atzīmējās jau 2017. gadā, kad viņai vēl bija tikai 20 gadu, izdodot debijas EP “Don’t Kill My Vibe”.
 
28.jun
Pie klausītājiem nonācis apvienības “Mesa” jaunākais skaņdarbs “Ko vairāk man vajag”, kurā projekta līderis Gatis Irbe jeb Gacho sevi pierāda visai neierastā skanējumā – viņš dzied, nevis repo.
 
28.jun
2. jūlijā plkst.12 Bauskas Svētā Gara Evaņģēliski luteriskā baznīcā aizsāksies vasaras festivāla “Knifs?” emocijām bagāta tradīcija - labdarības koncerts Ukrainas atbalstam. Koncertprogrammā ”Neredzamā klātbūtne“ satiksies divi spilgti un ievērojami mākslinieki – ērģelniece Ilona Birģele un ģitārists, ilggadējs ansambļa ”Credo” mūziķis Armands Alksnis.
 
27.jun
Vieni svētki beigušies, citi tikai sākas: no 29. jūnija līdz 2. jūlijam Rīgā risināsies 22. starptautiskais improvizācijas, džeza un globālās mūzikas festivāls “Rīgas Ritmi”.
 
27.jun
Latvju indīroka grupas “audru” jaunajā studijas garadarbā ir 15 dziesmas angļu valodā, kuras ir raksturojamas jau kā stabilas grupas repertuāra vienības, tapušas laikā no 2011. līdz 2017. gadam, taču tikai tagad izdotas albumā.
 
27.jun
Grezni burziņi, dārza ballītes, vasarnīcas un izbraucieni ar kabrioletu, adrenalīns lidojot ar paraplānu un traucoties ar motociklu, intīma romantika ar mīļoto cilvēku un negaidītas atzīšanās – Andris Bulis jaunā šovā “Iečeko slavenību” rādīs, kā vasaru piedzīvo pašmāju slavenības.
 
24.jun
Vērts redzēt, dzirdēt, izlasīt: Vāne un Ķesteris, Kazāks un Zvīgulis, Greters un Cābulis, Igo un Fredis
 
24.jun
Lai gan burtiski nupat, nupat bija aizvadīts Vecgada vakars, sagaidīts jaunais gads un vēl pat nebija atdzisis Lieldienu pateicības dienas tītars, pavisam klusi un nemanāmi jau bija pielavījušies vasaras saulgrieži un gada garākā diena. LTV “Rīta Pornorāmas” Sigurds ņēma rokā skaitīkļus, kalkulatoru un planšetnieku un sarēķināja, ka gada īsākās nakts ilgums Rīgā būs 6 stundas un 8 minūtes, ko sporta Raimondgekišs apstiprināja ar savā leksikā vienīgo esošo vārdu: “Attiecīgi!”
 
24.jun
Anekdotes sagatavotas no žurnāla "Vakara Ziņas"
 
24.jun
Anekdotes sagatavotas no žurnāla "Vakara Ziņas".
 
23.jun
Mediju magnāts Ruperts Mērdoks un modele Džerija Hola šķirs savu laulību, trešdien ziņoja laikraksts "New York Times" (NYT), atsaucoties uz divām informētām personām.
 
23.jun
Piedāvājam vairākas Līgo dziesmas izlases