Izklaide

Vakar, 16:17
"Biļešu serviss" ziņo, ka biļešu tirdzniecība uz slavenā spāņu dziedātāja Enrike Iglesiasa koncertu Rīgā 5. decembrī ir apturēta.
 
Vakar, 15:33
Pazudusi režisora Jura Kursieša filmas "Oļegs" operatoram Bogumilam Godfrejovam piešķirtā "Lielā Kristapa" statuete.
 
Vakar, 13:33
"Būdami Latvijas patrioti un mīlēdami savu dzimteni, esam sarakstījuši varenu skaņdarbu, stiprai tautai - #SARKANBALTSARKANAIS. Ballīte ir vieta, kur mēs savedam kopā tautu - tā ir vienota, skaļa un balsīga, tieši tādu arī rakstījām šo dziesmu. Mūsu krāsa ir sarkanbaltsarkanā - novēlam šai krāsai mūžību un sveicam Latviju dzimšanas dienā," pauž grupas pārstāvji.
 
Vakar, 10:30
Franču Polinēzijā aizturēts pasaulslavenās cirka trupas "Cirque du Soleil" dibinātājs miljardieris Gijs Lalibertē, kurš apsūdzēts par marihuānas audzēšanu uz savas privātās salas Klusā okeāna dienvidos, paziņojušas varasiestādes.
 
Vakar, 3:04
Piekritīsiet, ka ceļošanu ar lidmašīnu un došanos uz lidostu reizēm uztveram kā nedaudz romantisku un satraucošu piedzīvojumu. Un ne mirkli nedomājam par to, ka lidosta ir sarežģīts organisms, kur ceļotāju ierastās gaitas savijas ar kontrabandistu aktivitātēm un darbinieku veiktajiem pienākumiem.
 
Vakar, 0:02
Par godu mirušajam tēvam, kurš bijis "kā traks" uz Ziemassvētkiem, Šons Pikerings izrotājis māju ar 20 000 lapmiņām. lampiņu uzstādīšana prasījusi divus mēnešus. Ar gaismiņu palīdzību vīrietis cer gūt ziedojumus britu sirdsslimību fondam.
 
12.nov
Latvijas nacionālo kino balvu "Lielais Kristaps" kā labākā pilnmetrāžas spēlfilma šogad ir ieguvusi režisora Jura Kursieša filma "Oļegs", par darbu kurā kā labākais apbalvots arī operators Bogumils Godfrejovs.
 
12.nov
Kinoteātrī "Splendid Palace" šodien notiek Nacionālās kino balvas "Lielais Kristaps" apbalvošanas ceremonija. Šogad ceremonijas tēma būs "Lielais Kristaps izmeklē". Kā stāsta Nacionālās kino balvas producente Marta Bite, "Lielais Kristaps" izmeklēs, kāda situācija ir Latvijas kino industrijā un kādas liecības par to sniedz skatītāji.
 
12.nov
Ir noslēgusies 31. Rīgas modes nedēļa (Riga Fashion Week, RFW), kuras programma ietvēra labāko Latvijas modes mākslinieku un ārvalstu dizaineru 2020. gada pavasara/vasaras sezonas kolekciju skates. Neatkarīgā apkopojusi Latvijas modes dizaineru interesantākos un karstākos piedāvājumus nākamā gada pavasara/vasaras sezonai.
 
12.nov
Pie mums britu soulmūzikas izpildītāja Emelī Sandē ir cieņā – par to var spriest kaut vai pēc kupli apmeklētā viņas koncerta “Palladium” zālē pērn jūlijā.
 
12.nov
Mūziķe Evija Vēbere šonedēļ dodas uz Ungāriju, kur piedalīsies Budapeštas mūzikas konferencē un showcase festivālā BUSH, kā arī sniegs vairākus koncertus Ungārijā un Rumānijā. Nedēļas laikā Evija sniegs 5 koncertus Budapeštā, Debrecenā, Oradjā un Kluža-Napokā.
 
11.nov
Jau zināms, ka 11. novembrī Latvijā tiek atzīmēta Lāčplēša diena, kad pieminām brīvības cīņās kritušos. Par tradīciju kļuvusi svecīšu aizdegšana pie Rīgas pils mūra 11. novembra krastmalā.
 
11.nov
Latvijas valstiskuma 101. gadadienā Niagāras ūdenskritums tiks izgaismots Latvijas karoga krāsās, informē Latvijas vēstniecība Kanādā.
 
11.nov
Valsts prezidents Egils Levits šodien Rīgas pilī pasniedza Cildinājuma rakstu jauniešu korim "Kamēr…" par trīsreiz iegūto Eiropas kormūzikas balvu "Grand Prix", kļūstot par vienīgo kori pasaulē, kam izdevies šāds sasniegums.
 
11.nov
“Par šo dienu kā brīvdienu es esmu citādās domās. Tā ir diena, kad man vislielākais prieks redzēt skolniekus un bērnus Lāčplēša dienas pasākumos. Viņus ved skolotāji, viņi iet grupā un viņi runā par to, kas ir Lāčplēša diena, kāpēc tā ir svarīga gan viņiem pašiem, gan visai mūsu valstij. Tajā brīdī, kad mēs to pasludināsim par brīvdienu, tieši šis skolu klātbūtnes efekts pazudīs,” tā par ieceri Lāčplēša dienu noteikt par brīvdienu RīgaTV 24 raidījumā “Dienas personība ar Veltu Puriņu” sacīja bijušais Latvijas prezidents Valdis Zatlers.
 
11.nov
Svētdien VEF kultūras pilī notika pūtēju orķestra "Rīga" koncerts "Rīgas sargi mūzikā un kino", kas tika veltīts Rīgas atbrīvošanas simtgadei no Bermonta karaspēka.
 
11.nov
Britu grupas “Elbow” astotais studijas albums godam turpina divu savu priekšteču “The Take Off And Landing Of Everything” (2014) un “Little Fiction” (2017) iespēto, ieņemot dzimtās zemes topa pašu galvgali.
 

Rīgas namu pārvaldnieks