Izklaide

Vakar, 1:05
Šo otrdien, 22. septembrī, mākslas centrā “Noass” notiks audio vizuālā mūzikas projekta “Waterflower” jaunā albuma “Balta gaisma” un video “Find It” prezentācijas koncerts.
 
21.sep
Nezini, ko iesākt ar ķirbjiem? Pagatavo džemu!
 
21.sep
Ventspils novada Jūrkalnes Uguns pļavā notika gadskārtējā "Ābolu balle". Šogad cilvēku bija jūtami mazāk nekā iepriekšējos gados. Šogad arī ābolus nebija iespējams iegādāties, bija iespēja iegādāties daudz citu vērtīgu mājražojumu.
 
21.sep
Ikgadējā "Emmy" balvu pasniegšanas ceremonijā svētdien Losandželosā, kurā tika godināti labākie seriāli, triumfēja "Succession" un "Schitt's Creek".
 
21.sep
Aptuveni ik pa trīs gadiem latvju “underground” kulta grupa “Baložu Pilni Pagalmi” mēdz iepriecināt savus cienītājus ar jaunu studijas albumu – pēdējie trīs bijuši “Visi savējie” (2017), “Stacija mums” (2014) un “Divreiz izstāstītie stāsti” (2011), un kovidkrīzes nomocītais 2020. gads nav kļuvis par izņēmumu. “Uz karstām oglēm zem degošām zvaigznēm” pēc skaita ir jau divpadsmitais “BPP” albums, tas pieejams gan digitāli, gan CD, gan vinila formātos.
 
20.sep
«Nav vairs tie auļi, kas bija agrāk – ir cits ātrums ieslēdzies, viss ir savādāk. Protams, ja ceļā gadās kalns, kā tas ir tagad, mēģinot jaunu izrādi, tad pēc inerces ātrums ir lielāks,» saka Valmieras teātra aktrise Inese Ramute. Viņai šodien pusapaļa jubileja un pirmizrāde teātra apaļajā zālē – režisora Reiņa Suhanova jauniestudējumā «Ģimene», kura pamatā ir amerikāņu dramaturga Stīvena Karama (Stephen Karam) luga «The Humans» (2015).
 
20.sep
Valmieras vārdu pēdējā laikā skandē daudzi. Gandrīz vienmēr labā nozīmē. Ja tiek runāts par Latvijas reģionālo centru veiksmes stāstiem, bet kaut kādu iemeslu dēļ negribas piesaukt Ventspili, tad visbiežāk piemin Valmieru (arī Smilteni).
 
19.sep
Rudens saulgriežu noskaņās un Ābolu balles ietvaros, šo svētdien, 20. septembrī, Vējturu namā koncertēs Juris Kaukulis.
 
19.sep
Vērts redzēt, dzirdēt, apmeklēt: Zvīgulis un Vimba, Tiguls un Jančevskis, Krauze un Dž. Dž. Džilindžers, Čehovs, Čaklais un «Čello Cēsis»
 
18.sep
Pašā pandēmijas priekšvakarā grupa “Audiokvartāls” pamanījās izdot savu debijas albumu “Runa nav par naudu”, kura tituldziesmai nupat tapis arī videoklips. Ārkārtējās situācijas dēļ nācās atcelt gan koncerta prezentācijas pasākumu, gan koncerttūri, tomēr arī šajā laikā grupa nesnauda: organizēja koncertus tiešsaistē, radīja trīs videoklipus un dīkā nesēdēja. Jo - runa taču nav par naudu…
 
18.sep
Ziemeļīru mūzikas zvaigzne Vens Morisons piektdien paziņoja, ka laidīs klajā trīs dziesmas, protestējot pret karantīnas ierobežojumiem, kas Apvienotajā Karalistē ieviesti koronavīrusa pandēmijas dēļ.
 
18.sep
Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP) Iedzīvotāju reģistra statistikas dati liecina, ka no kalendārā iekļautajiem personvārdiem nākamnedēļ vispopulārākais vārds Māris (12515), savukārt no sieviešu vārdiem – Vanda (1230).
 
18.sep
Kafijas pupiņas tikai pirmajā acu uzmetienā šķiet vienādas – mazas, brūnas un cietas. Katra grauzdējuma, izmēra vai aromāta nianse var padarīt jūsu dzērienu neaizmirstami gardu vai pilnīgi nebaudāmu. Kā pazīt un izvēlēties labu kafijas pupiņu, stāsta barista Gatis Silenieks.