Trešdiena, 1.februāris

redeem Brigita, Indars, Indra, Indris

Lasi ērtāk format_size

arrow_downwardIzklaide

videocam
Ja kāds vēl nav dzirdējis perspektīvās mūziķes Elizabetes Gailes pārsteidzošo hitu “Miera iela”, tad tagad to var izdarīt divās dažādās versijās – nupat nācis klajā tā akustiskais variants.
30.jan Sandris Vanzovičs
videocam
“Muzikālās bankas” sensācija grupa “Sudden Lights” pēc vairāku gadu pārtraukuma izdevusi dziesmu angļu valodā, lai arī ar latvisku nosaukumu “Aijā”. Tās saturā sastopas visapkārt valdošā trauksme ar mierinošas šūpuļdziesmas noskaņām, tomēr muzikāli dominējošais ir roks – enerģisks un uz enerģisku rīcību aicinošs.
30.jan Sandris Vanzovičs
Ar grupas „Citi zēni” dziesmas „Lieka štuka” uzvaru noslēgusies “Latvijas radio 2” aptauja „Muzikālā banka 2022”. “Zēnu” uzvara – it īpaši pēc iespaidīgā šova finālā koncertā Daugavpils Olimpiskajā centrā – nav milzīgs pārsteigums, bet pārējais goda pjedestāls un šīs aptaujas ierasto favorītu salīdzinoši zemās vietas gan.
30.jan Sandris Vanzovičs
Noslēdzoties skatītāju balsojumam par 2022. gada vērtīgāko dziesmu "Muzikālajā bankā" kļuvusi dziesma "Lieka štuka", ko izpildīja "Citi zēni"
29.jan
Noslēdzoties skatītāju balsojumam par 2022. gada vērtīgāko dziesmu "Muzikālajā bankā" kļuvusi dziesma "Lieka štuka", ko izpildīja "Citi zēni"
28.jan Portāls nra.lv
Daugavpils Olimpiskajā centrā notiek Latvijas Radio 2 rīkotās aptaujas „Muzikālā banka” finālšovs, kurā noskaidros, kura no klausītāju un ekspertu izraudzītām 15 dziesmām kļūs par 2022. gada vērtīgāko popa un roka dziesmu Latvijā.
28.jan
photo_camera
Daugavpils Olimpiskajā centrā sācies “Latvijas radio 2” rīkotās aptaujas „Muzikālā banka” finālšovs, kura laikā tiks noskaidrots, kas kāps 2022. gada vērtīgākās popa un roka dziesmas radītāju tronī.
28.jan Portāls nra.lv
Kopš 2022. decembra no Viļņas uz Varšavu un Krakovu var doties ar vilcienu.
28.jan Portāls nra.lv
Jau šosestdien, 28. janvārī, Daugavpils Olimpiskajā centrā notiks “Latvijas radio 2” rīkotās aptaujas „Muzikālā banka” finālšovs, kura laikā tiks noskaidrots, kas kāps 2022. gada vērtīgākās popa un roka dziesmas radītāju tronī. Favorīti ierastie, pretendenti vairāki.
28.jan Sandris Vanzovičs
Leģendārā liepājnieku grupa “Līvi”, kuras līderis joprojām ir ģitārists un dziesmu autors Ainars Virga, turpina koncertēt (tostarp arī ārzemēs) un publicēt jaunus dziesmu video. Šoreiz divus uzreiz.
27.jan Sandris Vanzovičs
Dažkārt Eirovīzija izspēlē kādu jokainu kārti – lūk, piemēram, pirms diviem gadiem konkursu uzvarējušo itāļu grupu “Måneskin”, kas joprojām tiek pieteikta kā “globālā rokmūzikas sensācija”.
27.jan Sandris Vanzovičs
Interneta vietnē “YouTube” publicēta pirmā sezona Latvijas neatkarīgās mūzikas dokumentēšanas raidījumam “Gaterī ar…”. Tā sešās sērijās piedalās grupas “ŠŅK”, “Martas Asinis”, “Oghre”, “DJ Krankenwagen”, “Krāsa” un “Podruga”.
27.jan Sandris Vanzovičs
Vērts redzēt, dzirdēt, apmeklēt: Liepiņš un Zīvere, Šūmane un Zaļupe, Frolova un Plotņikova, Paradžanovs un Paronjanca
27.jan Santa Raita
Ar jaunu singlu “Atkārtot vēl” klajā nākusi producentu apvienība “YDJ”, iesaistot dziesmas tapšanā bijušo grupas “100. debija” dalībnieku un komponistu Modri Skaistkalnu, kā arī dziedātāju Alisi Haijimu.
26.jan Sandris Vanzovičs
videocam
Grupa “Oil & Gas“ laidusi klajā savu pirmo “dzīvo” video sesiju, kura filmēta pagājušā gada rudenī Losandželosas skaņu inženiera Džo Baresi ierakstu studijā. Šī grupa spēlēs 4. februārī, Ģertrūdes ielas teātrī, iesildot inovatīvo ASV “noise” roka grupu “A Place To Bury Strangers”.
26.jan Sandris Vanzovičs
Šo sestdien, 28. janvārī, Daugavpils Olimpiskajā centrā notiks Latvijas Radio 2 rīkotās aptaujas „Muzikālā banka” finālšovs, noskaidrojot, kura no klausītāju un ekspertu izraudzītām 15 dziesmām kļūs par 2022. gada vērtīgāko popa un roka dziesmu Latvijā.
26.jan Sandris Vanzovičs