Izklaide

FOTO: Ieskats koncertā "Laikmets un mūzika"
18.aug
17.aug
Losandželosas Augstākā tiesa jau gandrīz divus gadus nespēj izšķirt aktieru Andželinas Džolijas un Breda Pita laulību, turklāt abu pušu advokāti nākuši klajā ar paziņojumiem, kas šo procesu tikai apgrūtina.
 
17.aug
Šī mēneša beigās, 28. augustā, Dzintaru koncertzālē notiks koncerts Mans draugs Mārtiņš Freimanis. Tas iezvanīs skaitliski vērienīgu tūri pa visu Latviju.
 
17.aug
Pagājušajā nedēļā jauno rudens sezonu atklāja televīzijas STV Pirmā! un 360TV, pulcējot TV personības un raidījumu dalībniekus, kā arī iepazīstinot ar sezonas pārsteigumiem, jaunumiem un pirmizrādēm.
 
17.aug
Simts dienas pirms Latvijas valsts simtās dzimšanas dienas, 2018.gada 11.augustā, visā Latvijā notika Simtgades zaļumballe. Kā rāda pētījumu kompānijas Kantar TNS aptaujas dati, 7% jeb apmēram 110 tūkstoši Latvijas iedzīvotāju vecumā no 16 līdz 74 gadiem piedalījās kādā no Simtgades zaļumballes pasākumiem.
 
17.aug
Kā liecina ieraksts grupas "Prāta vētra" "Facebook" kontā, pilnībā ir izpārdotas biļetes uz šī vakara koncertu Mežaparkā.
 
17.aug
Šodien ar koncertu Mežaparka Lielajā estrādē savu Skārda bungu tūri noslēgs pašmāju supergrupa Prāta vētra. Rekonstruēto estrādi ar sēdkoncertiem pirmie svētīja dziesmu un deju svētku dalībnieki, bet šis estrādei būs pirmais stāvkoncerta pārbaudījums.
 
17.aug
Šovakar gaidāmais "Prāta vētras" koncerts Mežaparka Lielajā estrādē būs apmeklētākais grupas vēsturē, jo uz to izpārdoti 60 000 biļešu, pauda mākslinieku pārstāve Aija Auškāpa.
 
17.aug
Nule kā izšķīlušies bruņurupuči šķērso pludmali Kiprā, lai nonāktu jūras ūdenī.
 
16.aug
Ikgadējās ūdenslilliju izstādes Taivānā ietvaros cilvēki pozē uz to milzīgajām lapām.
 
16.aug
Norvēģu blekmetāla leģendas, vieni no šī stila pamatlicējiem “Immortal” liek priekšā savu devīto studijas albumu, kas ir ievērojams kaut vai ar to, ka iepriekšējais bergeniešu ripulis “All Shall Fall” tika izdots 2009. (!) gadā. Grupa izveidota 1991. gadā.
 
16.aug
16.augusts Ķīnā neoficiāli tiek dēvēts kā Valentīndiena. Šajā dienā tiek rīkoti svētki pāriem, kas laulībā nodzīvojuši jau 50 gadus!
 
16.aug
Londonā noticis alus festivāls, kurā atzīmēta arī tradicionālā cepuru diena.
 
15.aug
Kāds 70 gadus vecs kungs Taivānā atradis kreatīvu veidu, kā spēlēt reiz tik populāro spēli "Pokemon Go". Izrādās, viņš pokemonus "ķer" ar 11 telefoniem, kas piestiprināti pie viņa velosipēda.
 
15.aug
Japānas pilsētā Fukušimā uzstādītā statuja, kuras autors ir mākslinieks Kendži Janobe, izraisījusi neapmierinātību vietējo iedzīvotāju vidū. Viņi uzskata, ka šis bērns aizsargtērpā rada iespaidu, ka pilsēta nav droša dzīvošanai.
 
15.aug
Otrdien, 14. augustā, Galleria Riga jumta terases restorānā "67 Grill&Lounge" dziedātājs Aivo Oskis prezentēja savu jauno singlu "Pateicos", kā arī plašākam publikas vērtējumam nodeva tā video klipu.
 
15.aug
Britu sintīpopa grupa “Years & Years” bija vieni no šā gada festivāla “Positivus” galvenajiem māksliniekiem – šis trio bija pirmās dienas “hedlaineri”.