Izklaide

19.sep
Rudens saulgriežu noskaņās un Ābolu balles ietvaros, šo svētdien, 20. septembrī, Vējturu namā koncertēs Juris Kaukulis.
 
19.sep
Vērts redzēt, dzirdēt, apmeklēt: Zvīgulis un Vimba, Tiguls un Jančevskis, Krauze un Dž. Dž. Džilindžers, Čehovs, Čaklais un «Čello Cēsis»
 
18.sep
Pašā pandēmijas priekšvakarā grupa “Audiokvartāls” pamanījās izdot savu debijas albumu “Runa nav par naudu”, kura tituldziesmai nupat tapis arī videoklips. Ārkārtējās situācijas dēļ nācās atcelt gan koncerta prezentācijas pasākumu, gan koncerttūri, tomēr arī šajā laikā grupa nesnauda: organizēja koncertus tiešsaistē, radīja trīs videoklipus un dīkā nesēdēja. Jo - runa taču nav par naudu…
 
18.sep
Ziemeļīru mūzikas zvaigzne Vens Morisons piektdien paziņoja, ka laidīs klajā trīs dziesmas, protestējot pret karantīnas ierobežojumiem, kas Apvienotajā Karalistē ieviesti koronavīrusa pandēmijas dēļ.
 
18.sep
Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP) Iedzīvotāju reģistra statistikas dati liecina, ka no kalendārā iekļautajiem personvārdiem nākamnedēļ vispopulārākais vārds Māris (12515), savukārt no sieviešu vārdiem – Vanda (1230).
 
18.sep
Kafijas pupiņas tikai pirmajā acu uzmetienā šķiet vienādas – mazas, brūnas un cietas. Katra grauzdējuma, izmēra vai aromāta nianse var padarīt jūsu dzērienu neaizmirstami gardu vai pilnīgi nebaudāmu. Kā pazīt un izvēlēties labu kafijas pupiņu, stāsta barista Gatis Silenieks.
 
18.sep
Grupa “Triānas Parks” publiskojusi singlu un videoklipu “Vientuļa sala”, kas ir priekšvēstnesis oktobra beigās gaidāmajam EP jeb minialbumam “Kompozīcijas”.
 
18.sep
Piektdien, 25. septembrī, plkst. 19.00 Īslīces Kultūras namā biedrība “Laiks Jauniešiem” sadarbībā ar Codes, Dāviņu un Īslīces pagasta jauniešiem organizē labdarības koncertu “Spārnus veidojam kopā”, kura mērķis ir visus koncertā iegūtos līdzekļus ziedot ģimenēm, kurās ir cilvēki ar funkcionāliem traucējumiem.
 
17.sep
Gardēde Signe Meirāne dalās ar sātīgu brokastu recepti.
 
17.sep
Jordānijā skaistumkopšanas procedūrā izmanto Austrumāfrikas milzu gliemežus, ļaujot tiem pārvietoties pa sejas ādu, ticot, ka tas padara to tvirtāku.
 
17.sep
Grupa “Vaira”, muzikālais duets no Rīgas, publicējis jaunu dziesmu un video “Satelīts”.
 
17.sep
Šo piektdien, 18. septembrī uz peldošās galerijas “Noass” āra skatuves plānots jaunā viļņa šlāgergrupas “Čipsis un Dullais” otrā albuma prezentācijas un pie viena arī 15 gadu jubilejas lielkoncerts “Bravo!”.
 
17.sep
Pašmāju grupa “Nova Koma” publicējusi jaunu albumu, kas šoreiz ir absolūti netipisks šai garāžroka apvienībai, jo ierakstīts ar reperu Edavārdi un Idus Abra līdzdalību. Ierakstā dzirdamas “deviņas kompozīcijas, kurās latviešu repa skanējums apvienots ar daudzpusīgu instrumentālo mūziku, no akustiskas balādes līdz pacilājošai fankroka dziesmai,” informē “NK” komanda. “Gan šajā grupā, gan citos sastāvos (De Temps, Arturs Skutelis un Tvērumi) esam sadarbojušies ar dažādiem reperiem.
 
17.sep
Liepājas pirmsākumi meklējami 13. gadsimtā, kad starp ezeru un jūru, vietā, kur tecēja Līvas upe, izveidojās Līvas ciems. Pirmo reizi rakstos Līvas ciema vārds ierakstīts 1253. gada 4. aprīlī. Šobrīd Liepāja ir moderna pilsēta, kurā godā pagātni un domā par nākotni.
 
17.sep
Valkā, Rūjienā un Salacgrīvā un pat pie IKEA veikala Rīgā mašīnas ar Igaunijas numuriem šobrīd ir redzamas reti. Apsīkusi arī tirdzniecība pierobežas alkohola veikalos. Savukārt Latvijas iedzīvotāji, kuri septembrī bija ieplānojuši apceļot Igauniju, šobrīd maina plānus un vai nu ceļošanu atliek uz vēlāku laiku, vai arī izvēlas citu ceļojuma galamērķi.