Izklaide

Vakar, 22:21
"Rimi" piedāvā iemācīties pagatavot dārzeņu čipsus.
 
Vakar, 15:00
Ar jaunu dziesmu “Sirds” klajā nācis dziedātājs Normunds Rutulis – tās autors ir Māris Ozols. Šī dziesma tiek pieteikta kā dāvana Ziemassvētkos, un arī abu mūziķu publicitātes fotogrāfijas tiek akcentēta šo balto svētku esamība, lai gan līdz tiem vēl diezgan patālu.
 
Vakar, 13:47
Ja savdabīgā ģitārista Jāņa Ruņģa debijas albumā “Ārpus prātus” iekļautā skaņu materiāla apkopošanai vajadzēja sešus gadus (no 2012. – 2018. gadam), tad šoreiz laikam āķis jau bijis lūpā, tāpēc otrā albuma gadījumā viss ritējis daudz raitāk.
 
29.nov
Joki sagatavoti no žurnāla "Vakara Ziņas".
 
29.nov
Klausītāju vērtējumam nodota vēl viena dziesmu rakstīšanas nometnes “RigaLive” sestās sesijas laikā radīta dziesma - singlu “Parā’ man!” radījuši mūziķi Oskars Deigelis, Patriks Peterson un producents Kaspars Ansons.
 
29.nov
ASV Nacionālā aeronautikas un kosmosa administrācijas (NASA) astronauti veic interesantu eksperimentu - mikrogravitācijas apstākļos Starptautiskajā kosmosa stacijā audzē redīsus.
 
29.nov
Amerikā souls, blūzs, r&b un hiphops vienmēr bijis cieņā, ko diezgan viegli var nolasīt pēc Štatos dzīvojošā etniskā sastāva, taču reps diezgan dīvainā veidā ar visām četrām iesakņojies arī pie mums. Turklāt šobrīd tas piedzīvo jaunu popularitātes vilni.
 
29.nov
Vērts redzēt, dzirdēt, apmeklēt: Bulis un «Tunelis», Prauliņš un «Putni», Judins un Rancāne
 
28.nov
Šajā grūtajā laikā, kad cilvēki jūtas apjukuši un ir īpaši spiesti izvērtēt savas attiecības ar bailēm no slimībām un nāves, Madonas grupa “Sub Scriptum” izdevusi singlu ar nosaukumu “Mūžīgi skriesim”, kurā dalās ar tuva cilvēka zaudējuma sāpēm un par patieso vērtību izkristalizēšanos krīzes brīžos.
 
28.nov
«Domāju, ka manas izjūtas, saņemot šo balvu, nav pārāk oriģinālas – es esmu šokā un vienlaikus ārkārtīgi laimīgs. Šāds novērtējums dod spēku turpināt strādāt un mērķi iet uz priekšu,» saka Latvijas Nacionālā teātra aktieris Kārlis Reijers. Eduarda Smiļģa 134. dzimšanas dienā viņš saņēmis «Spēlmaņu nakts 2019/2020» balvu kategorijā «Gada aktieris».
 
28.nov
Vairums Latvijas iedzīvotāju (74%) atzīst, ka neseko līdzi modes tendencēm un pārsvarā iegādājas attiecīgajā sezonā veikalos pieejamo, liecina aptauja*. Tendencēm vairāk seko līdzi jauni cilvēki. Vairāk nekā 80% vīriešu atzīst, ka to nedara vispār vai dara reti. Tas atspoguļojas arī iepirkšanās paradumos - tikai 26% iedzīvotāju atzīst, ka garderobi veido, iedvesmojoties no jaunākajām tendencēm. Vairāk nekā puse - 66% - respondentu atzīst, ka apģērbu iegādājas tirdzniecības centros.
 
27.nov
Relatīvi klusi un nemanāmi piezadzies “susuriņpopa” celmlauža Dona astotais studijas albums ar desmit jaunām kompozīcijām – neteiksim, ka tas uzkritis uz galvas negaidīti kā sniegs Rīgas domei, jebkurš gadalaiks latvju zemniekiem vai Eminema jaunais albums amerikāņiem, tomēr tas iznācis bez pārmērīgas reklāmas, ārišķībām un iepriekš izdotu singlu jūras – tiesa, klausītāji jau ir dzirdējuši dziesmas “Tūrists” un “Es nāktu mājās”.
 
27.nov
Šonedēļ savu ceturto studijas albumu publicējusi grupa “Jānis Bukums”, kura tituldziesmai “7. dienas burvis” tapis arī iespaidīgs videoklips.
 
27.nov
Maija Milbrete nolēma nestrādāt, lai mainītu dzīvi, bet Anda Kārkliņa nodibināja savu uzņēmumu Anonymous Publishing. Abas sievietes dalās pieredzē par lēmumu krasi mainīt savu dzīvi.
 
26.nov
Pavisma jaunā skanējumā apvienojušies jaunie un talantīgie mūziķi Ed Rallidae, Justiblvck un SKVR: “underground” stilā ieturētā dziesma “11:11” tapusi dziesmu rakstīšanas nometnes “RigaLive” 2019. gada sesijā.
 
26.nov
Dziedātāja un dziesmu autore Marta Ritova izdevusi jaunu dziesmu “Mums viss vēl būs”, ko varētu dēvēt arī par dziesmotu mierinājumu šajā Covid-19 ierobežojumiem pārpilnajā laikā.