Izklaide

Vakar, 20:31
Ar tradicionālo koncertu Rīgas centrālajā pasažieru stacijā atklāts 24.Starptautiskais Baltijas baleta festivāls. Festivāla atklāšanas koncertā piedalījās deju studijas "Extreme", "Karuselis", deju grupa Zadorinka, "T/S Dance Academy" (vadītājs Tāls Sils), "Riga City Jazz Dance", kā arī deju grupas "Ritms" un "Buras". Savukārt jau trešdien, 20.martā, VEF Kultūras pilī varēs baudīt šā gada festivāla viesu - Portugāles deju kompānijas "Vortice" - izrādi "Dracula".
 
Vakar, 18:00
«Visnozīmīgākā ir cilvēces garīgā attīstība, un arī ikviena mākslinieka lielākais uzdevums ir nemitīgi attīstīt sevi garīgā līmenī – lai spētu radīt arvien jaunus stāstus un ar savu sniegumu iedvesmot cilvēkus,» uzskata saksofonists Oskars Petrauskis. Rīt, 20. martā, viņš būs uz Lielās ģildes skatuves, kur pulksten 19 gaidāms festivāla Windstream atklāšanas koncerts Poga. Freibergs. Petrauskis.
 
Vakar, 13:47
Kvalitatīvā un neparastā blūza koncertsērija "Sundays Blues Festival" atgriežas pie klausītājiem ar kolorītā amerikāņu blūzmeņa Kenija "Blues Boss" Veina koncertu VEF kultūras pilī. Tas notiks 22. martā.
 
18.mar
Šā mēneša pirmajā dienā sava debijas albuma klajā nākšanu ar nelielu koncertu prezentēja r/a "Zvani". Šīs apvienības līderis un gandrīz visu dziesmu mūzikas autors ir grupas "Līvi" taustiņnieks Guntars Mucenieks, kurš zvaigžņotajā Liepājas rokbrigādē pirmoreiz parādījās jau 1986. gadā un spēlē tajā arī mūsdienās.
 
18.mar
Rīgas pašvaldības SIA "Rīgas meži" Mežaparkā ir izvietojuši fotografēšanās sienu ar optiskām ilūzijām saistībā ar starptautiskā 3D mākslas festivāla "Rīgas ilūzijas" tuvošanos, kas jūnijā norisināsies Mežaparkā, informēja kompānijā.
 
18.mar
Šā mēneša beigās, 30. martā, VEF Kultūras pilī notiks latvju blūza un roka virtuozu lielkoncerts Jam Session – plānots rekonstruēt 90. gadu Rīgas klubu dzīvās mūzikas gaisotni. Šāda rekonstrukcija būtu nepilnīga bez atraktīvās Lolitas Novikovas.
 
17.mar
Šonedēļ Anglijā notikušas kārtējās zirgu skriešanās sacensības, kuras apmeklēja arī košās britu lēdijas.
 
17.mar
Džeimss Ganns klusām atjaunots supervaroņu kinofranšīzes "Guardians of the Galaxy" ("Galaktikas sargi") trešās daļas scenārista un režisora amatā.
 
16.mar
Šarmantais aktieris Džordžs Klūnijs kopā ar sievu Amalu piedalījies labdarības pasākumā Edinburgā.
 
16.mar
22 gadus vecais Eliass ir drosminieks, kurš saviem sekotājiem demonstrē, kādus trikus var veikt, atrodoties uz troses, kas pārvilta pār aizu.
 
16.mar
Šī gada rudenī skatītāji varēs vērot jaunu latviešu seriālu ar komēdijas un fantastikas elementiem par mīlestību līdz nāvei un pat pēc tās. Līdzās Inārai Sluckai, Dārtai Danevičai un uzlecošajai zvaigznei Ilvai Centerei, kurai uzticēta galvenā loma, uz ekrāniem būs redzams arī Artūrs Skrastiņš, Regnārs Vaivars un Ģirts Jakovļevs. Jaunākā informācija liecina, ka šobrīd tiek meklēti slaveno aktieru dubultnieki.
 
15.mar
Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP) Iedzīvotāju reģistra statistikas dati liecina, ka no kalendārā iekļautajiem personvārdiem nākamnedēļ vispopulārākais vārds ir Ilona (6664), savukārt no vīriešu vārdiem – Jāzeps (1467).
 
15.mar
13.marta vakarā Latvijas Nacionālajā operā ar krāšņu koncertu savu jubileju svinēja dziedātāja Kristīne Zadovska. Koncerta pirmajā daļā uz skatuves kopā ar gaviļnieci kāpa viņas kolēģi Liene Kinča, Sonora Vaice, Samsons Izjumovs un Georgs Onjani, lai izdziedātu skaistākās ārijas no Verdi operas “Nabuko”, Bizē “Karmenas”, duetu no Delība operas “Lakmē”, Dalilas āriju no Sensānsa operas “Samsons un Dalila”, kā arī fragmentus no Čaikovska operas “Pīķa dāma”. Šajā koncerta daļā pie LNO diriģenta pults stājās Maestro Gintars Rinkēvičs. Koncerta pirmo daļu vadīja Valters Krauze. Savukārt koncerta otrajā daļā, kurā skanēja latviešu komponistu Raimonda Paula, Jāņa Lūsēna un Zigmara Liepiņa skaņdarbi. Kristīnes viesi bija dziedātāji Daumants Kalniņš, Zigfrīds Muktupāvels un Ingus Pētersons, kā arī Akustisko ģitāru trio un Radio kora grupa. Klausītāji varēja izbaudīt gan Gudulas dziesmu no Z.Liepiņa operas “Parīzes Dievmātes katedrāle”, gan fragmentus no J.Lūsēna un N.Beļska dziesmu cikla “Kā maigi dzelošs rožu krūms”, R.Paula sarakstīto Aukles dziesmu no izrādes “Atjautīgā aukle” un “Dzimšanas diena mūsu māsiņai” no mūzikla “Meža gulbji”. Īpašu pārsateigumu bija sarūpējuši aktieri Andris Keišs, Gundars Āboliņš un Artūrs Skrastiņš, kuri Kristīnei Zadovskai pievienojās Z.Liepiņa dziesmā “Vienīgā”. Šajā koncerta daļā pie diriģents pults stājās Jānis Liepiņš, bet koncerta otrās daļas vadītāja lomā iejutās aktieris Gundars Āboliņš.
 
15.mar
Joki sagatavoti no žurnāla "Vakara Ziņas"
 
15.mar
Aizvadītajā nedēļā vairāki pasaules mediji publicēja attēlus, kuros ASV prezidents Donalds Tramps redzams kopā ar sievu Melāniju Trampu. Tiesa, dāmas sejas vaibsti šoreiz izskatījušies manāmi sveši. Kamēr izteiktas versijas, ka tā, iespējams, ir Melānijas dubultniece, tikmēr pats prezidents apgalvo, ka pie vainas esot fotogrāfiju apstrādes programma, kuras dēļ sieva izskatoties savādāk nekā ierasts.