Izklaide

CENTRĀLTIRGUS: cik šogad maksā sezonas gardums – ķirbis?
18:00
Vakar, 20:18
Abos nedēļas nogalē notikušajos Andra Nelsona un Leipcigas “Gewandhausorchester” koncertos Rīgā sajūsminātie skatītāji veltīja ilgstošas stāvovācijas izcilajam Latvijas diriģentam un vienam no pasaulē labākajiem simfoniskajiem orķestriem. Nelsons un Leipcigas "Gewandhausorchester" Latvijā uzstājās ar divām atšķirīgām koncertprogrammām, kurās orķestrim pievienojās gan pasaulslavenais soprāns Kristīna Opolais, gan arī viens no mūsdienu ievērojamākajiem trompetes virtuoziem Hokans Harderbergs.
 
Vakar, 18:50
Kopumā četros„Maxima Latvija" veikalos šogad nonākusi aptuveni 1000 kilogramu liela „Latvijas Mazpulki" bērnu izaudzēto sīpolu raža, kas iepakota Latvijas karoga krāsās. Simtgadei veltīto sīpolu audzēšanā iesaistījās 33 bērni no visas Latvijas. Lielāko sīpolu ražu izdevies izaudzēt brāļiem Lūšiem no Daugmales mazpulka.
 
Vakar, 17:30
Gatavojoties Latvijas valsts simtgadei, Jēkabpilī tika realizēts projekts Kur dzīvo Latvija?, un rezultāts ir bērnu veidota oriģināla animācijas filma, kas ir dāvana ne vien Latvijai, bet arī ārzemēs dzīvojošiem latviešu bērniem.
 
Vakar, 17:10
Kā iepriekš ziņots, pēc ilgstošas cīņas ar slimību trešdien 30 gadu vecumā mūžībā aizgājis mūziķis un televīzijas raidījumu vadītājs Valters Frīdenbergs. Piedāvājam atskatīties uz Valtera dzīves mirkļiem!
 
Vakar, 16:17
Aizvadīta 2018.gada urbānās mūzikas televīzijas kanāla BET balvu pasniegšanas ceremonija.
 
Vakar, 13:56
Pēc ilgstošas cīņas ar slimību mūžībā aizgājis mūziķis Valters Frīdenbergs, informēja Frīdenberga draugs un agrākais skatuves partneris Kārlis Būmeisters.
 
Vakar, 12:28
Beverlihilzā aizvadīts žurnāla ''Elle'' ikgadējais ''Women In Hollywood Celebration'' pasākums, kurš notika jau 25.reizi.
 
16.okt
Fotogrāfam izdevies iemūžināt, kā gaidāmajam koncertam gatavojas kompānijas "Recirquel" dejotāji.
 
16.okt
Šīs nedēļas nogalē 20. līdz 22. oktobrim Jūrmala kļūs par Latvijas goda galvaspilsētu, svinot Latvijas valsts simtgadi festivālā “Latvijas Goda aplis”. Galvenās festivāla aktivitātes norisināsies tieši Dzintaru koncertzālē, kur baudīsim mākslinieces Lienes Mackus lielizmēra skulptūru izstādi, Jāņa Šipkēvica un Katarinas Henrisones (Katarina Henryson)inspirētas muzikālās performances sadarbībā ar kori “Balsis” un “Voice Improvisation Ensemble” no Zviedrijas, kā arī Roberta Rubīna audiovizuālās projekcijas “Gaismas toņu mistērija” un izstādi “Mūsu 100 tautumeitas Latvijas simtgadei”.
 
16.okt
Sabiedrības dāma Kima Kardašjana un viņas vīrs, reperis Kanje Vests, devies vizītē pie Ugandas prezidenta Musaveni, kurš dāvanā saņēmis sporta apavu pāri. Visi trīs vizītes laikā esot arī apspriedušies par ekonomiku, tūrismu un bērniem.
 
16.okt
Aizsaulē aizgājušā mūziķa Prinsa tuvinieki aicinājuši pārtraukt viņa mūzikas atskaņošanu ASV republikāņu partijas mītiņos, kas tiek rīkoti Kongresa vidustermiņa priekšvēlēšanu kampaņas ietvaros.
 
16.okt
Saseksas hercogu pāris šonedēļ sācis vizīti Austrālijā, kuras laikā paziņota priecīga vēsts- Megana gaida pāra pirmdzimto.
 
16.okt
Jau trešo gadu no 22. līdz 27. oktobrim norisināsies Ventspils kamermūzikas dienas. Tās organizē Ventspils mūzikas vidusskola sadarbībā ar jauno vijolnieci Magdalēnu Geku (26). Viņa vakar ieradusies Latvijā, lai gatavotos gan pašas izlolotajām Ventspils kamermūzikas dienām, gan ceturtdien Lielajā ģildē gaidāmajam koncertam Rīts ar LNSO. Vasks un Čaikovska Patētiskā.
 
16.okt
Ir mūzika, kas ir nemirstīga, un šis teiciens pavisam noteikti ir attiecināms uz vienu no visu laiku lieliskākajām rokmūzikas grupām Queen. Viņu radītā mūzika dzīvo daudzās un dažādās formās, tostarp simfonijas versijā, ko Latvijas Queen mūzikas cienītājiem 23. oktobrī Arēnā Rīga koncertprogrammā Queen Rhapsody piedāvā koncertpianste un aranžētāja Natālija Posnova ar simfonisko orķestri Symphonica Artica.
 
16.okt
Junnanas savvaļas zoodārzā Ķīnā piedzimis baltais Bengālijas tīģeris. Šādi baltie tīģeri piedzimst tikai vienā no 10 000 gadījumiem.
 
16.okt
Lai izglītotu bērnus par graudaugu lomu uzturā un aicinātu tos vairāk izvēlēties ēdienreizēs, skolās jau sesto gadu notiks “Vislatvijas putras programma”, kurā vairāk nekā 300 izglītības iestādes dažādos Latvijas reģionos piedalās Simtgades putras čempionātā. Šogad Putras programma veltīta putrai kā mūsu kultūras mantojumam.
 
16.okt
Dziedātāja Samanta Tīna telekanāla STV Pirmā! sarunu šovā Starp mums runājot atklājusi, ka ir deklarējusies Viļņā un nu ir Lietuvas iedzīvotāja.
 
 
#{#}