Izklaide

Vakar, 1:06
Imidža dizainera un modes analītiķa Konstantīna Bogomolova vadītais starptautiskais mācību centrs «Bogomolov’ Image School» realizējis iespaidīgu projektu par kuru interneta vidē runā ārpus Latvijas robežām. Imidža skola saviem projekta dalībniekiem devusi fantastiskas ārējā izskata pārvērtības.
 
Vakar, 0:08
Amerikāņu dziedātāja Meraija Kerija iesniegusi tiesā prasību pret savu bijušo asistenti Liannu Šahnazarjanu, apsūdzot viņu šantāžā, savukārt asistentes prasībā norādīts, ka M. Kerijas toreizējā menedžere Stella Buločņikova viņu regulāri pazemojusi, bet dziedātāja tam nav pievērsusi nekādu uzmanību.
 
22.jan
Ķīnieši gatavojas Jaunajam gadam, kas austrumu zemē iestāsies 5. februārī. Par ierastu tradīciju kļuvusi vēlējumu rakstīšana uz sarkaniem plakātiem
 
22.jan
2009. gadā mirušā mūziķa Maikla Džeksona vienīgā meita Perisa Džeksone (attēlā) noliegusi amerikāņu medijos publicētās ziņas, ka atrodoties kādā klīnikā, lai «uzlabotu emocionālo un fizisko veselību».
 
22.jan
ASV Kinoakadēmijas jeb "Oskara" balvu nominācijās šogad dominē meksikāņu kinorežisora Alfonso Kuarona melnbaltā drāma "Roma" un grieķu režisora Jorga Lantimosa kinolente "The Favourite".
 
22.jan
Lietuviešu dizainere, Viļņas Mākslas akadēmijas studente Karolīna Petraitīte izgudrojusi saistošu mācību līdzekli, kas saskaņā ar viņas ieceri palīdzēs skolēniem vieglāk apgūt ķīmiju un izprast Mendeļejeva periodiskās tabulas struktūru. Ar ķīmiskajiem elementiem viņa piedāvā iepazīties, izmantojot īpaši šim nolūkam radītus dažādu krāsu un lieluma žetonus, ko var fiziski savienot, lai saprastu, kā veidojas molekulas.
 
22.jan
Japānis Masaki Nakagawa, kurš aktīvi apgūst latviešu valodu, kārtējo reizi iepriecinājis ar jaunu dziesmas ierakstu. "Šī dziesma ir viena no manām mīļākajām dziesmām, tāpēc es vēlējos ar to padalīties kā ar savu pirmo kaverversiju šajā jaunajā gadā," raksta japānis. Šoreiz viņš izpilda "Prāta vētras" un "Musiqq" hitu "Debesis iekrita tevī".
 
22.jan
Kāda 26 gadus veca fotogrāfe izveidojusi neparastu projektu, kura laikā iemūžinājusi, viņasprāt, skaistākās ēku durvis Londonā. Apskati!
 
21.jan
Pašmāju jauniešu duets ar savu debijas minialbumu jeb EP. “Ralph & Casual” ir divi 21 gadu veci jaunieši Ralfs Plešs un Kārlis Daudziņš, kuri kopā muzicē jau septiņus gadus, un par savu stilu sauc indīpopu ar EDM elementiem.
 
21.jan
Lai mudinātu Latvijas iedzīvotājus tumšajā laikā rūpēties par savu un līdzcilvēkiem drošību uz ceļa diennakts tumšajā laikā un sliktas redzamības apstākļos, gājēji tiek aicināti būt redzamiem un lietot gaismu atstarojošus elementus. Drošības kampaņas “Esi pamanāms, paliec dzīvs!” ietvaros "Neste", sadarbībā ar raidījumu “Auto ziņas” veica eksperimentu, pārbaudot dažādus atstarojošus elementus, lai noskaidrotu, kurus no tiem vislabāk pamana automašīnu vadītāji.
 
21.jan
Režisors Alekseja Krasovska "melnā komēdija" par Ļeņingradas blokādi izpelnījusies pretrunīgus vērtējumus Krievijas sabiedrībā un deputātu nosodījumu par zaimošanu.
 
21.jan
Noslēdzies Latvijas Radio 2 dziesmu aptaujas Muzikālā banka pirmās kārtas balsojums, noskaidrojot tās 15 kompozīcijas, kuras turpina cīņu par gada vērtīgākās titulu. Otrās kārtas balsojums ilgs līdz 31. janvārim.
 
21.jan
Akurāt pirms nedēļas apritēja četri mēneši, kopš LNT raidījuma Degpunktā vadītājas lomā iejutusies Diāna Eisaka, kura iepriekš šajā pašā raidījumā divus gadus nostrādāja kā reportiere. Skatītāji viņu ir pieņēmuši, un tā ir pati galvenā atzinība.
 
19.jan
"Šogad par Gada dzīvnieku 2019 izvēlēts Alnis (Alces alces) un Līgatnes dabas takas lepojas, ka mums to ir vesels pulciņš!" savā facebook kontā raksta Līgatnes dabas takas.
 
18.jan
Ja sniegs un ar to saistītie slēpošanas prieki nav deficīts arī pie latvju kaprīzajām ziemām, tad augsti kalni gan. Pati demokrātiskākā vieta, kur tikt pie visa iepriekš minētā vienkopus, šķiet, ir Polijas ziemas galvaspilsēta Zakopane.
 
18.jan
Multfilmas var kalpot ne vien par tīru izklaidi un “digitālo aukli”, bet arī par ērtu veidu kā bērnu iepazīstināt ar dažādām mākslas formām un ētikas jautājumiem, pārliecināts animācijas filmu režisors Edmunds Jansons. Režisora jaunākā pilnmetrāžas animācijas filma “Jēkabs, Mimmi un runājošie suņi”, kas tapusi programmā “Latvijas filmas Latvijas simtgadei”, pirmizrādi piedzīvos jau 30. janvārī.
 
18.jan
39 vecs vīrietis no Singapūras aizrāvies ar bārbiju kolekcionēšanu. Viņa kolekcijā ir 12 000 šo leļļu.