Izklaide

30.sep
Jau šo svētdien, 2. oktobrī, kanālā TV3 pie skatītājiem atgriezīsies raidījums “Pēdas. Kas paliek pēc tevis?”, kuru vadīs mūždien smaidīgā Kristīna Garklāva.
 
30.sep
Pagājušajā nedēļā “Vagonu hallē” notikušās Vinila dienas guvums, leģendārās grupas “Opus” plate, uz kuras prezentāciju bija ieradušies visi tā laika “opusieši” - komponists un taustiņinstrumentālists Zigmars Liepiņš, vokālists Imants Vanzovičs (Mirdza Zīvere bija apslimusi), ģitārists Harijs Zariņš, basģitārists Guntis Vecgailis un bundzinieks Oļegs Upenieks.
 
30.sep
Šodien norisināsies pasākums "Zinātnieku nakts 2022", kuras laikā plašākai sabiedrībai tiks atvērtas augstskolas un zinātniskie institūti, informē Izglītības un zinātnes ministrija (IZM). 
 
29.sep
Šo ceturtdien kādreiz odiozajā klubā “Piens” jauna minialbuma klajā nākšanu prezentēja savdabīga trijotne Edavārdi, Dubra un Čižiks – visai grūti kopā “salīmējama” kompānija.
 
29.sep
Televīzija sievietēm “STV Pirmā!” sestdien, 1. oktobrī, skatītājiem dāvina skatuves dīvas Olgas Rajeckas 60 gadu jubilejas koncertu “Mana svētku diena” no Dzintaru koncertzāles.
 
29.sep
Ar četriem komponista Zigmara Liepiņa teātra un kino mūzikas lielkoncertiem Jelgavā, Rēzeknē, Liepājā un Rīgā jau pavisam drīz tiks svinēta viņa 70 gadu jubileja.
 
29.sep
Grupa “Carnival Youth” izziņojusi latviešu kino mūzikas programmas “Naivais ku-kū” noslēguma koncertu - tas norisināsies 9. decembrī Rīgā, VEF Kultūras pilī.
 
28.sep
Jau pavisam drīz sava debijas albuma ar interesanto nosaukumu “Sextasy” klajā nākšanu atzīmēs “svelmainā alternatīvā popa grupa” (pašu mūziķu definējums) ar vēl interesantāko nosaukumu “Podruga” – pasākums notiks 7. oktobrī Rīgā, nesen izveidotajā “Vagonu hallē”.
 
28.sep
Gatavojoties desmit gadu jubilejas tūrei, kas sāksies jau 15. oktobrī ar koncertu Liepājas koncertzālē “Lielais dzintars”, muzikālā apvienība «Raxtu Raxti» klausītāju vērtējumam nodevusi singlu «Sajāj tautas, sarīb zeme».
 
28.sep
Mūziķis Jānis Ruņģis laidis klajā jaunu radio singlu “Pīaudzis” no drīzumā gaidāmā albuma “Grādi”. Dziesmai tapis arī interesants videoklips, kura centrālā loma ir atvēlēta artistiskam izdziedātā stāsta surdotulkojumam – šķiet, nekas tāds Latvijas mūzikā līdz šim vēl nav redzēts.
 
27.sep
Elektroniskās mūzikas klubs “One One” šo trešdien, 28. septembrī, aicina uz otro “One One Live” sērijas pasākumu, uzstājoties divām pašmāju māksliniecēm, kas jau skaļi pieteikušas savu vārdu uz elektroniskās mūzikas skatuves – “Waterflower” un “Aizvakardiena”.
 
27.sep
Jaunu dziesmu “Your Friends”  klausītājiem vērtējumam nodevis dziedātājs Patriks Peterson. Tā sarakstīta angļu valodā, mūzikas un vārdu autors ir pats Patriks, bet singls producēts kopā ar Kasparu Ansonu.
 
27.sep
Par vienu no centrālajiem notikumiem vismaz smagās mūzikas koncertdzīvē nākamajā mēnesī kļūs zviedru kulta repmetāla grupas “Clawfinger” uzstāšanās klubā “Melnā Piektdiena” – tas notiks 22. oktobrī.
 
27.sep
Nākamajā gadā savas solokarjeras ceturtdaļgadsimta jubileju atzīmēs harizmātiskais mūziķis Robijs Viljamss, kurš tam par godu atkal kāps uz skatuves ar saviem lielākajiem hitiem. 9. martā viņš uzstāsies arī “Arēnā Rīga”, biļetes būs tirdzniecībā no 30. septembra pulksten 11 “Biļešu Serviss” tīklā.
 
26.sep
Šo sestdien, 1. oktobrī, Mūzikas un drāmas telpā “OratoriO” Sporta 2 kvartālā pirmizrādi piedzīvos Rēzijas Kalniņas iestudējums “Viņa-Viņš-Viņa?”. Izrāde veidota pēc A. R. Gērnija lugas “Silvija” motīviem.
 
26.sep
Viena no Latvijas ekscentriskākajām mūziķēm - multiinstrumentāliste, dziedātāja un psihedēliskā drīmpopa māksliniece Elizabetes Balčus nupat atgriezusies no nelielas tūrītes pa Kanādu, kur viņai šīs valsts izdevniecības “Mothland” paspārnē iznācis otrais studijas albums “Hotel Universe”.
 
26.sep
Pašmāju mūziķis un dziesmu autors Chris Noah (Krists Indrišonoks) starptautiskās ierakstu kompānijas “Sony Music Entertainment” paspārnē izdevis jaunu dziesmu “Only Yours”.