Izklaide

Vakar, 11:40
Leģendārais dziedātājs, mūziķis un daudzpusīgais mākslinieks Igo, kura vārds ir kā latviešu mūzikas kvalitātes zīmols, šogad 29.jūnijā atzīmēs savu 60 gadu jubileju, ko nolēmis krāšņi nosvinēt ar koncertiem un izstādēm visā Latvijā.
 
23.mai
Rīgā 1. jūnijs iezīmēsies kā diena, kurā mūzikas cienītājiem nāksies sadalīties divās daļās, lai izlemtu, kura granda koncertu apmeklēt – “Imagine Dragons” Mežaparkā vai “Foreigner” “Arēnā Rīga” (un tas pie fakta, ka jau 2. jūnijā arēnā uzstāsies “Iron Maiden”). Taču arī tas vēl nav viss.
 
23.mai
Grupas “Sudden Lights” trešais studijas albums, kas seko klausītāju un arī kritiķu itin augsti vērtētajiem “Priekšpilsētas” (2017) un “Vislabāk ir tur, kur manis man” (2019). “Albumā “Miljards vasaru” mūziķi ved cauri plašai emociju amplitūdai no saulainas nostaļģijas līdz elektrizējošai jaudai.
 
23.mai
Pašmāju alternatīvā roka duets “Next To Zero” piesaka gaidāmo albumu “More Power”, publiskojot singlu “Nervous Individual”.
 
22.mai
Piektdienas novakarē no Brīvības pieminekļa līdz pat Pārdaugavas okupeklīgā fallekļa apkaimei notika gājiens “Par atbrīvošanos no padomju mantojuma” ar prasību aizvākt visus padomju ideoloģiskos pieminekļus un citus priekšmetus. Aizvācamo priekšmetu saraksts bija ļoti garš un iesākās ar Taņu Ždanoku.
 
21.mai
Pašmāju hiphopa uzlecošā zvaigzne (tā vismaz viņš tiek pieteikts), 19 gadus jaunais izpildītājs Amanito laidis klajā savu trešo studijas albumu “5th dimension”. Līdz ar albumu publiskots arī tajā esošā singla “Mirror” lirikas video.
 
21.mai
22. starptautiskajā improvizācijas, džeza un globālās mūzikas festivālā “Rīgas Ritmi” šogad uzstāsies arī trīs starptautiskā džeza mākslinieku konkursa “Riga Jazz Stage 2022” laureāti – amerikāņu bundzinieks Domo Brančs, itāļu dziedātāja Valentīna Fina un mūsu Paula Saija.
 
21.mai
Vērts redzēt, dzirdēt, apmeklēt: Osokins un  Gupalo, Dīcis un Groza, Mitrohins un Hermanis, «Jumprava» un «Credo»
 
20.mai
Šo sestdien, 21. maijā, Teātra bārā uzstāsies virtuves kabarē (esot tāds mūzikas stils) apvienība “Gapoljeri”, kas ir muzikāli noskaņoti teatrāļi, kuru sastāvu veido aktieri un dažādu Latvijas teātru darbinieki - Kristians Kareļins (vokāls), Artis Drozdovs (basģitāra), Normans Bārbals (bungas), Māris Kurtiņš (ģitāra) un Normunds Zālamans (ģitāra).
 
20.mai
Šo sestdien, 21. maijā, pulksten 20.30 kanālā 360TV šovs “Četri uz koferiem” būs skatāms neierastā formātā – ceļojuma uz Itāliju romantikai ļausies nevis četras slavenības, bet viņu mammas.
 
20.mai
Dziedātāja PALÚ (Olga Palušina) klausītāju vērtējumam nodevusi savu pirmo dziesmu latviešu valodā - “Par zvaigzni nepiedzimst”. Dziesmas autors ir mūzikas producents un grupas “Prāta Vētra” dalībnieks Ingars Viļums.
 
20.mai
Dailes teātrī nosvinēta starptautiskā bišu diena. Teātra sezona pamazām tuvojas noslēgumam, bet Dailes bitēm jaunā sezona ir sākusies, turklāt ar lielu notikumu.
 
20.mai
Ja esi interesantu apskates objektu meklējumos un vēlies doties izbraucienā uz vietu, kas patiks dažādām paaudzēm, tad kā galamērķi izvēlies piedzīvojumu un iedvesmas vietu “Nākotnes parks” Jelgavas novadā. Ir vērts redzēt vairākus hektārus plašu ziedošu ābeļdārzu, dzelteni rozā lidmašīnu, stilīgas vintidža lietas, īstu gaziku nakšņošanai un senu mopēdu kolekciju!
 
20.mai
Jau pēc mēneša, 17. un 18. jūnijā, Valmiermuižā notiks etnomūzikas festivāls, kas uz divām skatuvēm pulcēs solistus un etnomūzikas grupas no Latvijas, Igaunijas, Austrijas, Polijas un pat Madagaskaras.
 
19.mai
Šo sestdien, 21. maijā, Ungurmuižā notiks ģitāristu Aivara Hermaņa un Vjačeslava Mitrohina dueta “2 no PKPV” koncerts, kurā izskanēs tā saucamie latviešu blūzi, kā arī skaņdarbi no latviešu mūzikas “zelta fonda”.
 
19.mai
Šo piektdien, 20. maijā, klubā “Republika” sava trešā studijas izdevuma klajā nākšanu atzīmēs gotiskā roka grupa “Everlust” no Rīgas. Šoreiz tas ir EP ar piecām kompozīcijām, tostarp 90. gadu supergrupas “Ace Of Base” hita “Happy Nation” kaverversiju – “Everlust” līderis Vlads jau ļoti ilgi esot lolojis ideju par šo kaverversiju un beidzot realizējis.
 
19.mai
Atraktīvais un Latvijas publikai labi pazīstamais itālis Roberto Meloni kopā ar ekstravaganto mākslinieci Elitu Patmalnieci un sirsnīgo televīzijas personību Rūtu Dvinsku šobrīd uzturas siltajā Sardīnijā, kur strādā pie jauna ceļojuma raidījuma.
 

Komentētākie