Trešdiena, 6.decembris

redeem Niklāvs, Nikolajs, Niks

arrow_downwardIzklaide

Pēc vairāk nekā gada pārtraukuma un intensīvas koncertēšanas izpārdotās koncertzālēs, dziedātājs Ivo Fomins beidzot publicējis jaunu dziesmu un video.
4.dec Sandris Vanzovičs
IBA Pasaules bārmeņu čempionāts šogad norisinājās Itālijā. Arī Latvijas delegācija devās, lai pārstāvētu Latviju šajā vērienīgajā čempionātā.
4.dec Portāls nra.lv
Pašreizējiem klimatiskajiem apstākļiem albumu ar ļoti uzrunājošu nosaukumu “Ziemas vakars” klajā laidis komentārus neprasošais radošais tandēms Raimonds Macats un Aivars Hermanis, kurus saista sena muzikāla draudzība jau vairāk nekā 30 gadus. Viņi ir kopā muzicējuši dažādos projektos un grupās, veikuši neskaitāmus skaņu ierakstus, tāpat arī sadarbojušies, producējot gan savu mūziku, gan amata brāļu radīto utt., u.t.jpr.
3.dec Sandris Vanzovičs
Decembris Normunda Rutuļa muzikālajā dzīvē iesācies ar jaunu dziesmu ziemas noskaņas stiprināšanai – tās nosaukums ir “Lai sniegs vēl krīt!”. Diez vai sētnieki un ielu uzturētāji atbalstīs šo Normunda uzsaukumu…
3.dec Sandris Vanzovičs
Ja šogad koncertaģentūra “L Tips Agency” sarūpēja smagās mūzikas cienītājiem iespēju tepat kaimiņos Tallinā redzēt leģendārās “The Big 4” trešmetāla grupas “Megadeth” uzstāšanos, tad nākamgad tiek dota iespēja pievienot šīs blices iztrūkstošo posmu – pirms pāris gadiem atlaisto grupas līdzdibinātāju Deividu Elefsonu, turklāt Rīgā.
3.dec Sandris Vanzovičs
Šodien, pirmajā adventē, daudzviet Latvijā tiks iedegtas Ziemassvētku egles. Kurp doties un baudīt šo skaisto mirkli?
3.dec Ziņu aģentūra LETA
Šodie,. 3. decembrī, tiek atzīmēta pirmā Advente. Vairākās vietās Latvijā tam par godu un tuvojošajiem Ziemassvētkiem notiks dažādi pasākumi.
3.dec Ziņu aģentūra LETA
Lai gan pie reperu milzu apjomos izpārdotajiem koncertiem jau sen vajadzētu pierast – ansis laikam varētu pilnībā izpārdot koncertzāli “Palladium” visas 365 dienas gadā no vietas –, katru reizi tas tomēr pārsteidz. Pat tāds nebūt ne pirmā kalibra hiphopa zvaigzne kā Fiņķis spēja nedēļas nogalē izpārdot divus koncertus.
3.dec Sandris Vanzovičs
Latvijas jauno modes dizaineru konkursa "Modes manifestācija" "Grand Prix" ieguvusi Alise Šutova no Latvijas Mākslas akadēmijas (LMA) ar bakalaura darba kolekciju "Turpinājums", kļūstot par vienu no divām uzvarētājām kategorijā "Bakalaura studijas", informē konkursa kuratore Dita Danosa.
2.dec Ziņu aģentūra LETA
Dzīve nav gluds lielceļš – un profesionālā dzīve ne tik. Kuram gan nav gadījies kārtīgi izpurināties pa grambām un arī iekrist kādā bedrē! Tomēr tikai paši drosmīgākie ir gatavi savos neražas stāstos dalīties publiski. Bijušais Rīgas mērs Mārtiņš Staķis FuckUp Nights Riga pasākumā atklāja savas neveiksmes.
2.dec Portāls nra.lv
Pēdējās nedēļas griezumā atkal savu spēku latvju mūzikā pierādījis džezs – gan ar Toma Rudzinska jauno albumu, gan iespaidīgu džeza izlasi dubultās plates formātā, gan citiem darbiem. “Latviešu džeza skatuve strauji attīstās,” gūstot piekrītošu sanākušo murdoņu, ar šādiem vārdiem tika laista tautās jau minētā plate. Nevar nepiekrist.
2.dec Sandris Vanzovičs
Pēc vairāk nekā trīs gadu pārtraukuma multiinstrumentālists Sauļus Petreiķis – viens no slavenākajiem izpildītājiem Lietuvā – prezentē jaunu albumu “Sapņu vārti” un dodas īpašā koncerttūrē pa Latviju, Lietuvu un Igauniju.
1.dec Sandris Vanzovičs
Šī nedēļa dīvainā kārtā iekritusi relatīvi bagāta ar jauniem elektroniskās mūzikas albumiem (arī Andra Dzenīša “Woodpecker project”), taču “Gas Of Latvia” – tas ir projekts ar lielo burtu. Tātad – noteikti jānoklausās!
1.dec Sandris Vanzovičs
Lai gan pēdējā laikā uzvirmojušas runas, ka “Positivus Festival” varētu mainīt savu dislokācijas vietu, tās izrādījušās nepamatotas – arī 2024. gadā festivāls norisināsies Rīgā.
1.dec Sandris Vanzovičs
Pēc veiksmīgās Raum (Reinis Straume) dziesmas “Plēsīgi” nokļūšanas Latvijas radiostaciju topos un saņemtajiem klausītāju atzinīgajiem vērtējumiem, dziesmai dota otrā elpa - šoreiz remiksa veidā.
1.dec Sandris Vanzovičs
Noslēgusies dziesmu pieteikšana Latvijas Televīzijas (LTV) konkursam "Supernova" - šogad iesniegtas 108 dziesmas, informē LTV pārstāve Anita Jansone.
1.dec Ziņu aģentūra LETA
Jau nu kāds vēl to nezina, tad inteliģentās latviešu deju mūzikas producents N’Works tas pats Normunds Rutulis vien ir, tikai N’Works (latviešu valodā - Normunda Darbnīca) ir dziedātāja dīdžejošanas sirdslieta.
30.nov Sandris Vanzovičs