Izklaide

Vakar, 17:45
Multimediāls šovs «Multizauri» - tas ir aizraujošs ceļojums dinozauru pasaulē. Katram skatītājam ir iespēja uzzināt visu nepieciešamo informāciju par aizvēsturiskiem dinozauriem un izpildīt ļoti sarežģītu misiju – izglābt salu no vulkāna izvirduma.
 
Vakar, 9:55
"Emmy" godalgu ceremonijā svētdien Losandželosā prestižo labākās drāmas balvu saņēma straumēšanas platformas "Netflix" populārais seriāls par britu karaļnama dzīvi "The Crown" ("Kronis"), ceremonijas galveno balvu "Netflix" šogad saņemot pirmo reizi.
 
19.sep
Savulaik tik cienījamais un atzīmējamais notikums – pirmās daudzdzīvokļu mājas Rīgā pieslēgšana apkurei – šoreiz pagāja gandrīz nepamanīts. No balkoniem, lodžijām un durvju rokturiem tika svinīgi novāktas tur žūstošās zeķes, atkal uz pilnu klapi atvērti vēdlodziņi un parādes durvis, uz radiatoriem nospēlēts “AC/DC” gabals “Heatseeker”, bet tas arī viss.
 
18.sep
Vērts redzēt, dzirdēt, apmeklēt: Sīlis un Slucka, Jančevskis un Šūmane, Zariņa un Bartkevičs, Hermanis un Heinrihsone
 
17.sep
Šonedēļ “Latvijas Mūzikas attīstības biedrība/Latvijas Mūzikas eksports” pulcēja kopā 30 dziesmu autorus, izpildītājus un producentus, lai dotu viņiem iespēju radošā gaisotnē strādāt pie potenciālu radio hitu izveides.
 
17.sep
Jau šo sestdien, 18. septembrī, kanālā TV3 pirmizrādi piedzīvos raidījums “Es mīlu savu suni”, kas veltīts cilvēka labākajam draugam - sunim. To vadīs TV ēterā jau iepazītais Oskars Lepers.
 
17.sep
Gruzijas šaha leģenda Nona Gaprindašvili iesūdzējusi tiesā filmu un seriālu straumēšanas platformu "Netflix" par viņas portretējumu seriālā "The Queen's Gambit".
 
17.sep
Latvijas mākslas akadēmija nodarbina modeļus, kuru pienākumos ietilpst pozēt portreta un figūras studijām gleznošanas, zīmēšanas un kompozīcijas studiju kursos.
 
17.sep
Grupa “Carnival Youth” teju visas vasaras garumā apceļojusi Latvijas pilis un muižas, lai tās pieskandinātu ar latviešu kino mūzikas programmu “Naivais ku-kū” - šo svētdien, 19. Septembrī, Dobeles pilī gaidāms vasaras koncerttūres noslēgums.
 
16.sep
Halsija, īstajā vārdā Ešlija Nikoleta Frendžipani, atkal pārsteidz – gan ar to, ka savu ceturto studijas albumu izdevusi nieka pusotru gadu pēc iepriekšējā lieldarba “Manic” laišanas tautās, gan ar to, ka tā tapšanā kā producentus piesaistījusi tādus vīrus kā Atticus Ross un Trentu Reznoru no “Nine Inch Nails”, gan ar šī ripuļa stilistisko ievirzi.
 
16.sep
Dziedātājs Dons savu klausītāju vērtēšanai nodevis jaunu dziesmu, no kuras idejiskā ziņā romantisms teju vai gāžas pāri malām – tā saucas “Tas rakstīts debesīs (Piena ceļš)”.
 
16.sep
Šo sestdien, 18. septembrī, Koncertzālē “Cēsis” ar ambientās un elektroniskās mūzikas programmu iesāksies 7. starptautiskais festivāls “Čello Cēsis”.
 
15.sep
Pašlaik arī latvju zemē var nomaldīties visos izziņotajos, pārceltajos, atkal pārceltajos, atceltajos un atkal izziņotajos koncertos, tāpēc dažkārt informācija par kādu koncertu paslīd garām kā “spams”.
 
15.sep
Āfrikas lauvēniem doti latviski vārdi - Teika un Varis, informē Rīgas Zooloģiskais dārzs.
 
15.sep
Festivāla “Rīgas Ritmi 2021” noslēdzošajā koncertā 19. oktobrī VEF Kultūras pilī uzstāsies kubiešu pianists Roberto Fonseka. Rīgā viņš muzicēs sava jaunākā albuma “Yesun” pasaules tūres ietvaros.
 
14.sep
Šonedēļ rit dziesmu rakstīšanas nometnes “RigaLive” septītā sesija, kas nozīmē, ka drīzumā radiostacijas pārpludinās jauni un cerīgi hiti. Arī šogad nometnē piedalās tikai pašmāju mūziķi un producenti, lai nodotos kopīgam mērķim – radītu potenciālu radio hitu.
 
14.sep
Pagājušā nedēļas nogalē modes preču veikals "About You" organizēja jaunās sezonas modes skati, pulcējot sabiedrībā pazīstamus cilvēkus un influencerus no visas Eiropas, tostarp arī no Latvijas.