Veselība

Vakar, 20:47
Pasaules Veselības organizācija (PVO) apturējusi Krievijas Covid-19 vakcīnas "Sputnik V" apstiprināšanas procesu, ceturtdien pavēstīja Panamerikas Veselības organizācijas (PAHO) priekšsēdētāja vietnieks Žarbass Barboza.
 
Vakar, 15:13
Nevakcinēto epidēmija – tā aizvien biežāk nu tiek saukta koronavīrusa plosīšanās kā Latvijā, tā citur pasaulē. Tomēr, lai gan būtiski mazākā skaitā, inficējas arī vakcinētie. Vai tas nozīmē, ka no saslimšanas jābaidās arī vakcinētajiem, kanālam ReTV skaidro RAKUS Toksikoloģijas un sepses klīnikas vadītājs Oļegs Šuba.
 
15.sep
Latvijas slimnīcās pagājušajā diennaktī ievietoti 45 Covid-19 pacienti, stacionēto kopējam skaitam pieaugot no 292 līdz 308, liecina Nacionālā veselības dienesta sniegtā aktuālā informācija.
 
15.sep
Latvijā palielinās dažādu vēža formu pacientu skaits, tomēr ārstēšanas iespējas joprojām ir ievērojami sliktākas nekā citās Eiropas valstīs, trešdien, atklājot kampaņu "Vēzis jāuzvar", žurnālistiem atzina vēžu pacientu pārstāvji.
 
15.sep
Bieži vien, uzzinājuši par produkta kāda priekšrocībām, mēs sākam to ēst pārāk bieži, lai uzlabotu savu veselību. Patiesībā tam var būt pretējs efekts, raksta "Otkrito".
 
15.sep
Saskaņā ar valdības lēmumu, pilnībā valsts apmaksātu vakcināciju pret sezonālo gripu turpmāk varēs saņemt plašāks iedzīvotāju loks
 
14.sep
Nacionālais veselības dienests (NVD) uz pusi samazinājis "MFD laboratorijas" Covid-19 testējamo skolēnu apjomu, ziņo Latvijas Televīzija.
 
14.sep
Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) vadītāja Liene Cipule intervijā Latvijas Televīzijā pauda viedokli, ka mediķiem būtu jābūt tai riska grupai, kurai veic revakcināciju pret Covid-19.
 
14.sep
Ventspilī šonedēļ, salīdzinot ar pagājušo nedēļu, dubultojies ar Covid-19 sasirgušo kontaktpersonu skaits izglītības iestādēs, liecina pilsētas Izglītības pārvaldes apkopotie dati.
 
14.sep
Lielbritānijā ar nākamo nedēļu veselības aizsardzības un sociālās aprūpes darbinieki, kā arī klīniski mazāk aizsargātie sāks saņemt trešo vakcīnas devu, otrdien pavēstīja valdība.
 
14.sep
No nākamās nedēļas, 20.septembra, skolēnu Covid-19 testēšana notiks reizi divās nedēļās, nevis reizi nedēļā, kā tas bija iepriekš, otrdien pēc Ministru kabineta sēdes preses konferencē apstiprināja veselības ministrs Daniels Pavļuts (AP).
 
14.sep
Lai gan atsevišķos reģionos ir veidojušās īslaicīgas epizodes, kurās cilvēkiem nav bijušas pieejamas vakcīnas, kopumā ar to problēmu valstī pašlaik nav, atbildot uz Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa (JV) jautājumu, valdības sēdē otrdien apgalvoja veselības ministrs Daniels Pavļuts (AP).
 
14.sep
Pilnībā valsts apmaksātu vakcināciju pret sezonālo gripu turpmāk varēs saņemt plašāks iedzīvotāju loks, otrdien lēma valdība.
 
13.sep
Veselības ministrija (VM) rosinās būtiski lielākas piemaksas ģimenes ārstiem par katru jaunu pret Covid-19 vakcinēto, vēsta Latvijas Televīzija.
 
13.sep
Pēc šīs dienas koalīcijas partiju sanāksmes Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) paudis, ka būs aizvien vairāk pakalpojumu saņemšanas punktu, kur būs jāuzrāda "viens vai otrs" Covid-19 sertifikāta veids.
 
13.sep
Veselības ministrs Daniels Pavļuts (AP) pirmdien pēc koalīcijas partiju sadarbības sanāksmes informējis, ka koalīcijas un valdības līmenī atkal ir gaidāmas politiskās konsultācijas par iespēju dažās jomās ieviest vakcinācijas pienākumu un veikt citas darbības, lai veicinātu vakcinācijas aptveri.
 
13.sep
Sportiskas aktivitātes, pastaigas pa meža takām, dārza un mājas darbi un aktīvas rotaļas ar bērniem - šīs patīkamās un aizraujošās nodarbes dažkārt var būt iemesls locītavu traumai vai kaulu lūzumam.
 
13.sep
"Johnson&Johnson" ir novērsis problēmas un atsācis vakcīnu piegādi, informē Nacionālā veselības dienesta (NVD) Vakcinācijas projekta nodaļa.