Otrdiena, 23.aprīlis

redeem Georgs, Jurģis, Juris

arrow_downwardPolitika

Lielbritānijas parlaments pirmdien pieņēma likumprojektu, kas ļauj īstenot premjerministra Riši Sunaka plānu izraidīt uz Ruandu patvēruma meklētājus, kuri pretlikumīgi ieradušies Lielbritānijā.
13:45 Ziņu aģentūra LETA
Tieslietu akadēmijas atklāšana tiek atlikta no 2024. gada ceturtā ceturkšņa līdz 2025. gada otrajam ceturksnim, jo neviens būvnieks nebūs spējīgs īstenot projektu līdz šī gada beigām, liecina Tieslietu ministrijas (TM) iesniegtais informatīvais ziņojums valdībā.
13:38 Ziņu aģentūra LETA
Krievijas tiesa gatvojas izraidīt no valsts Latvijas valstspiederīgo, reperi Robertu Plaudi, kurš uzstājas ar skatuves vārdu "Platina", ziņo raidsabiedrība "Radio Brīvā Eiropa/Radio Brīvība" (RFE/RL), atsaucoties uz "Telegram" kanālu "Milij Tomsk".
12:18 Portāls nra.lv
Lielbritānijas premjerministrs Riši Sunaks apsolīs rekordlielu militārās palīdzības paketi Ukrainai 500 miljonu britu mārciņu (580 miljonu eiro) apjomā, otrdien un trešdien apmeklējot Varšavu un Berlīni, lai tiktos ar Polijas, Vācijas un NATO līderiem.
10:17 Ziņu aģentūra LETA
Saruna ar Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas priekšsēdētāju Hariju Rokpelni
10:05 Publicitātes materiāls
Eiropai pašai ir jāuzņemas daudz lielāka atbildība par savu aizsardzību un drošību, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam "Rīta panorāma" teica Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs.
9:30 Ziņu aģentūra LETA
Par drošības situāciju Latvijā; par to, kāpēc cilvēkiem vajadzīgi ieroči; par to, kāpēc tauta nav aizsargāta; par mazo skolu atjaunošanu; par valstiskuma noārdīšanas apturēšanu – sarunas turpinājums ar Saeimas deputātu Aleksandru Kiršteinu, kurš pārstāv politisko partiju apvienību “Tauta. Zeme. Valstiskums” un kandidē Eiropas Parlamenta vēlēšanās.
6:15 Elita Veidemane, Māris Krautmanis
NATO un Eiropas Savienības (ES) valstis mudina Grieķiju un Spāniju nodrošināt Ukrainai papildu pretgaisa aizsardzības sistēmas, vēsta laikraksts "Financial Times", atsaucoties uz avotiem.
Vakar, 23:54 Ziņu aģentūra LETA
Tiks izveidota koalīcijas darba grupa iespējamiem grozījumiem Administratīvo teritoriju un apdzīvoto vietu likumā, šodien pēc koalīcijas sanāksmes pauda Ministru prezidente Evika Siliņa (JV).
Vakar, 23:39 Ziņu aģentūra LETA
Ukrainai veltītā palīdzība nedrīkst mazināties, uzsvēra ārlietu ministre Baiba Braže, pirmdien piedaloties Eiropas Savienības (ES) Ārlietu padomē Luksemburgā, aģentūru LETA informēja Ārlietu ministrijas Komunikācijas grupa.
Vakar, 23:24 Ziņu aģentūra LETA
Visai drīz notiks virzīšanās uz jauna konkursa rīkošanu uz Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) direktora amatu, bet iestādes reorganizācija tiks sākta vēl pirms jauna vadītāja atrašanas, pirmdien žurnālistiem sacīja ekonomikas ministrs Viktors Valainis (ZZS).
Vakar, 22:18 Ziņu aģentūra LETA
Partija "Vienotība" paļaujas uz tiesībsargājošo iestāžu pārbaudēm saistībā ar pārmetumu par "SOAAR" izstrādātās IT sistēmas izmantošanu kongresos, secināms no "Vienotības" valdes locekles, Ministru prezidentes Evikas Siliņas (JV) šodien paustā pēc koalīcijas sanāksmes.
Vakar, 21:39 Ziņu aģentūra LETA
Baltkrievijā teju 100 politieslodzīto, kas nonākuši cietumos brutālo represiju gaitā, ir nopietnas medicīniskās problēmas, un viņi varētu būt tuvu nāvei, pirmdien pavēstīja Baltkrievijas cilvēktiesību aizsardzības organizācija "Vjasna".
Vakar, 21:08 Ziņu aģentūra LETA
Krievijas spēki pirmdienas vakarā sašāvuši Harkivas televīzijas torni, ziņo Ukrainas mediji.
Vakar, 18:35 Ziņu aģentūra LETA
Polija ir gatava savā teritorijā izvietot kodolieročus, ja NATO pieņems tādu lēmumu, pirmdien publicētā intervijā paziņojis Polijas prezidents Andžejs Duda
Vakar, 15:50 Ziņu aģentūra LETA
Pasaulē lielākais būvmateriālu ražotājs - Vācijas uzņēmums "Knauf" - nolēmis nodot Krievijas biznesu vietējiem vadītājiem.
Vakar, 15:36 Ziņu aģentūra LETA
Ārlietu ministre Baiba Braže un aizsardzības ministrs Andris Sprūds (P) šodien piedalīsies Eiropas Savienības (ES) Ārlietu padomes sanāksmē Luksemburgā, informē Ārlietu un Aizsardzības ministrijā.
Vakar, 9:45 Ziņu aģentūra LETA