Svētdiena, 11.jūnijs

redeem Ingus, Mairis, Vidvuds

Lasi ērtāk format_size

arrow_downwardPolitika

Saeimas "Progresīvo" frakcija aicina izglītības ministri Andu Čakšu (JV) skaidrot, ko viņas vadītā ministrija ir darījusi plaģiātisma izkaušanai.
Vakar, 16:32 Ziņu aģentūra LETA
Bijušais Lielbritānijas premjerministrs Boriss Džonsons piektdien paziņoja, ka noliek parlamenta deputāta mandātu.
Vakar, 11:04 Ziņu aģentūra LETA
“Vienotības” un ZZS piektdienas tikšanās priekšvakarā partijas “Latvijai un Ventspilij” līderis Aivars Lembergs sociālajos tīklos izplatīja telefonā ierakstītu paziņojumu, kurā izteica atbalstu jaunievēlētajam Valsts prezidentam Edgaram Rinkēvičam un noturēja partijai “Jaunā Vienotība” komplimentāru runu.
Vakar, 8:00 Bens Latkovskis
Ja valdošā koalīcija tiks paplašināta ar Zaļo un zemnieku savienību (ZZS), tad Aivara Lemberga ietekmi valdībā domā nepieļaut, pie lēmumu pieņemšanas pielaižot tikai atbildīgās amatpersonas.
9.jun Ziņu aģentūra LETA
Šodien notikušajā "Jaunās vienotības" (JV) un Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) sarunās par iespējamu kopīgu darbu nav iezīmējušās pretrunas nevienā no reformu jomām, pēc sarunām apgalvoja JV līderis, sacīja Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV).
9.jun Ziņu aģentūra LETA
Šodien paredzēta "Jaunās vienotības" (JV) un Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) līderu tikšanās par koalīcijas iespējamo paplašināšanu.
9.jun Ziņu aģentūra LETA
Bijušais ASV prezidents Donalds Tramps ceturtdien paziņoja, ka viņam ir izvirzītas apsūdzības par slepenu dokumentu glabāšanu pēc savas prezidentūras beigām. 
9.jun Ziņu aģentūra LETA
Pēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma veidotie tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centra SKDS partiju reitingi rāda, ka maijā vislielākais popularitātes kritums (no 7,7 uz 5,8) ir bijis partiju apvienībai "Apvienotais saraksts” (AS), bet vislielākais kāpums (no 7,8 uz 8,3) – partijai “Latvija pirmajā vietā” (LPV).
9.jun Māris Krautmanis
Vakar “Vienotība” tikās ar “Progresīvajiem”, šodien ar ZZS. Ir pilnīgi skaidrs, ka valdošā koalīcija pašreizējā sastāvā vairs nepastāv. Politiskās pārmaiņas ir neizbēgamas. Taču šoreiz tā nav tikai lomu pārdale uz Latvijas politiskās skatuves. Tas ir kas vairāk. Līdzšinējās politiskās mitoloģijas sabrukums.
9.jun Bens Latkovskis
Skandāls pēc žurnālā “Ieva” publicētās intervijas ar ģenerālprokuroru Juri Stukānu vēršas plašumā. Latvijas Zvērinātu advokātu padome pēc būtības rosinājusi uzsākt likumā paredzēto ģenerālprokurora atstādināšanas procedūru, savukārt pats J. Stukāns pēkšņi sasauktajā preses konferencē paziņoja, ka viņš advokātiem atvainoties negrasās.
9.jun Antra Gabre
Demokrātisko valstu starptautiski vispārpieņemta prakse ir diplomātiskā līmenī zibenīgi reaģēt uz masu slepkavībām. Kā Latvija reaģēs uz Kahovkas HES uzspridzināšanu, vai vispār reaģēs un kas no Latvijas puses gaidāms attiecībās ar Krieviju pēc tās paveiktā kārtējā terora akta, “Neatkarīgās” saruna ar ārlietu ministru un jaunievēlēto Valsts prezidentu Edgaru Rinkēviču.
9.jun Elita Veidemane
Ministru prezidents Krišjānis Kariņš šodien, 8.jūnijā, iepazīstoties ar Latvijas militārās industrijas uzņēmuma, dažāda veida munīciju ražotāja "Vairog EU" darbību Bauskas novadā, uzsvēra militārās industrijas attīstības ieguldījumu Latvijas ekonomikas izaugsmē un aizsardzības spēju stiprināšanā.
8.jun Portāls nra.lv
Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) pēc šodienas tikšanās ar "Progresīvo" līderiem redz ciešākas sadarbības iespējas vairāku uzdevumu paveikšanā.
8.jun Ziņu aģentūra LETA
"Progresīvie" jūnijā vēlas gūt skaidrību jautājumā par koalīcijas paplašināšanu.
8.jun Ziņu aģentūra LETA
No 30.maija izbeigtas darba attiecības ar Aizsardzības ministrijas parlamentāro sekretāru Jāni Eglīti (NA), liecina aģentūras LETA rīcībā esošā informācija.
8.jun Ziņu aģentūra LETA
Pašreizējais Valsts prezidents Egils Levits atturētos nominēt jaunu Ministru prezidenta kandidātu, ja pēc valdības krišanas veidotos koalīcija ar Zaļo un zemnieku savienību (ZZS), kurai aizvien būtu saistības ar sankcijām pakļauto Aivaru Lembergu, šādu nostāju Latvijas Radio šodien pauda prezidents.
8.jun Ziņu aģentūra LETA
Partija "Progresīvie" šodien tiksies ar partiju apvienību "Jaunā vienotība" (JV), lai runātu par sadarbības iespējām, informē "Progresīvo" līdzpriekšsēdētājs, Saeimas deputāts Andris Šuvajevs.
8.jun Ziņu aģentūra LETA