Politika

Vakar, 12:43
Ziemeļmaķedonijas parlaments svētdien premjerministra amatā apstiprinājis konservatīvās partijas VMRO-DPMNE (Iekšējā maķedoniešu revolucionārā organizācija - Demokrātiskā partija par maķedoniešu nacionālo vienotību) līderi Hristiānu Mickoski.
Vakar, 12:01
Pirmdien Luksemburgā Eiropas Savienības (ES) Ārlietu padomes sanāksmē ES dalībvalstis beidzot apstiprināja 14.sankciju pakotni pret Krieviju, mikroblogošanas vietnē "X" informē ārlietu ministre Baiba Braže (JV).
Vakar, 9:30
Demokrātu kandidāts Fortbendā Teksasā un Baidena administrācijas ieceltais Tarals Patels tiek apsūdzēts viltus tiešsaistes kontu izmantošanā, lai publicētu rasistiskus ziņojumus par sevi un pēc tam publiski vainotu par to republikāņus.
Vakar, 0:10
Teksta tiešraide - īsi un kodolīgi par svarīgāko Ukrainas karā 2024. gada 24. jūnijā. Ukraina jau trešo gadu varonīgi aizstāv savu zemi pret agresora iebrukumu.
23.jun
Ukrainā sestdien kritis jau trešais brīvprātīgais karavīrs no Igaunijas, svētdien ziņo laikraksts "Postimees".
23.jun
Maz ticams, ka ASV lēmums atļaut Ukrainas armijai izmantot ASV piegādātos ieročus uzbrukumiem jebkuriem militārajiem objektiem Krievijas teritorijā strauji pagriezīs kara gaitu par labu Ukrainai, aģentūrai LETA norises Ukrainā vērtēja Latvijas Zemessardzes štāba virsnieks, majors Jānis Slaidiņš.
23.jun
Tramps ierosina automātiski piešķirt "zaļās kartes" ārvalstu studentiem, kuri absolvē ASV augstskolas. "Zaļā karte" ir pastāvīgās uzturēšanās atļauja, kas tās turētājam garantē tiesības legāli uzturēties un strādāt Amerikas Savienotajās Valstīs, raksta UNIAN
23.jun
Mikroblogošanas vietnē "X" pārpublicēts žurnālista Hristo Grozeva skaidrojums, kāda ir bijusi Tatjanas Ždanokas ietekme ģeopolitiskajos notikumos.
22.jun
Pagājušajā nedēļā Rīgā pirmo reizi notika NATO Austrumu flanga valstu samits. “Kantar TNS” aptaujā TV3 raidījumā "900 sekundes" noskaidrots sabiedrības viedoklis par to, vai Latvijai šādas NATO valstu līderu sanāksmes būtu jārīko arī turpmāk.
22.jun
“Jā, ar militāriem tēriņiem ir iespējams celt ekonomisko aktivitāti, tajā skaitā arī noteiktos reģionos, bet tur ir divas lietas; šiem izdevumiem ir jāpaliek valstī, un ieguldījumiem jānotiek nozarēs, kurās ir mazs ēnu ekonomikas īpatsvars,”  TV24 raidījumā skaidro politologs Jānis Ikstens.
22.jun
Straujā un, galvenais, patiesos iemeslus slēpjošā kultūras ministru nomaiņa izraisīja vispārēju neizpratni. Kāpēc? Kā dēļ? Kas slēpjas aiz šiem “personiskas dabas apsvērumiem”? Kā šī nomaiņa ietekmēs politisko stabilitāti valsti? Vai tā būs vienīgā ministru nomaiņa?
21.jun
Slovākijas parlaments ceturtdien apstiprināja sabiedriskās raidsabiedrības RTVS reorganizāciju, kuras nolūks ir to pilnīgi pakļaut valdības kontrolei.
21.jun
Par finanšu ministra Arvila Ašeradena (JV) padomnieku iecelts Kārlis Šadurskis (JV), vēsta Finanšu ministrijas (FM) pārstāvji.
21.jun
 Ungārijas premjerministrs Viktors Orbāns topošo Eiropas Savienības (ES) vadību, kuras priekšgalā atkal varētu atrasties Urzula fon der Leiena, nodēvējis par "kara un migrācijas koalīciju".
21.jun
"Kā ministrs var sestdien piedalīties pasākumā, bet pirmdienas rītā paziņot, ka vairs nebūs ministrs?" TV24 raidījumā "Preses klubs" izbrīnu neslēpj "Ziedot.lv" vadītāja Rūta Dimanta.
21.jun
Jaunā kultūras ministre Agnese Lāce (P) ir gatava pārskatīt arī līdzšinējo Kultūras ministrijas (KM) budžetu.
21.jun
Dzelzceļa projekta "Rail Baltica" Saeimas parlamentārās izmeklēšanas komisija par priekšsēdētāju vienbalsīgi ievēlēja opozīcijas deputātu Andri Kulbergu (AS).