Ceturtdiena, 23.marts

redeem Mirdza, Žanete, Žanna

Lasi ērtāk format_size

arrow_downwardPolitika

Francijas galēji labējā politiķe Marina Lepēna otrdien brīdināja, ka prezidents Emanuels Makrons pakļauj valsti "sociālas eksplozijas" riskam ar savu pensiju reformu, kas izraisījusi plašus protestus.
Vakar, 10:44 Ziņu aģentūra LETA
Valdība ir pierādījusi, ka tā spēj veiksmīgi strādāt arī ar nelielu balsu vairākumu parlamentā, tādu viedokli pauda politologs un sabiedrisko attiecību speciālists Filips Rajevskis, komentējot premjera Krišjāņa Kariņa (JV) Ministru kabineta darbības 100 dienas, kas apritēs rīt.
Vakar, 9:30 Ziņu aģentūra LETA
Starptautiskās Krimināltiesas izdotais aresta orderis Putinam un Krievijas galvenajai bērnu tiesību aizstāvei Marijai Ļvovai-Belovai par Ukrainas bērnu piespiedu deportāciju uz Krieviju bija galvenie temati aizvadītās nedēļas krievu propagandas raidījumos, vēsta ziņu aģentūra LETA.
Vakar, 5:45 Ziņu aģentūra LETA
NATO ģenerālsekretārs Jenss Stoltenbergs otrdien brīdinājis, ka sabiedrotie nepietiekami ātri palielina izdevumus aizsardzībai, ņemot vērā Krievijas agresiju pret Ukrainu.
Vakar, 5:15 Ziņu aģentūra LETA
Teksta tiešraide - īsi un kodolīgi par svarīgāko Ukrainas karā 22.martā. Ukraina jau veselu gadu varonīgi aizstāv savu zemi pret agresora iebrukumu.
Vakar, 0:10 Portāls nra.lv, Ziņu aģentūra LETA
Ķīnas prezidents Sji Dzjiņpins un Krievijas prezidents Vladimirs Putins parakstījuši divas vienošanās par stratēģiskās partnerības pagarināšanu līdz 2030.gadam.
21.mar Ziņu aģentūra LETA
Baltkrievijas prezidents Aleksandrs Lukašenko otrdien paziņojis, ka drošības spēki esot atklājuši "teroraktu" pastrādāšanai domātus ieročus.
21.mar Ziņu aģentūra LETA
Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) ir uzdevis visām ministrijām pārskatīt izdevumus, lai rastu nepieciešamo papildu finansējumu veselības aprūpes un izglītības nozarēm, aģentūrai LETA pavēstīja premjera birojā.
21.mar Ziņu aģentūra LETA
Valsts prezidents Egils Levits otrdien izsludinājis Saeimā pieņemto 2023.gada valsts budžetu, atzīstot, ka tas nav nevainojams, bet tajā ir mēģināts saprātīgi sabalansēt valsts iespējas, vajadzības un vēlmes.
21.mar Ziņu aģentūra LETA
 ASV prezidents Džo Baidens pirmdien pirmoreiz uzlika veto Kongresa pieņemtam likumprojektam, kas paredzēja aizliegt pensiju fondiem ņemt vērā progresīvus principus savos lēmumos par investīcijām.
21.mar Ziņu aģentūra LETA
Teksta tiešraide - īsi un kodolīgi par svarīgāko Ukrainas karā 21.martā. Ukraina jau veselu gadu varonīgi aizstāv savu zemi pret agresora iebrukumu.
21.mar Portāls nra.lv, Ziņu aģentūra LETA
ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens pirmdien paudis skepticismu par Ķīnas prezidenta Sji Dzjiņpina ierosināto miera plānu, brīdinot, ka tā varētu būt novilcināšanas taktika, lai palīdzētu Krievijai karā ar Ukrainu.
20.mar Ziņu aģentūra LETA
Bankām jāpaplašina kreditēšana un to izsniegtajiem aizdevumiem jāsamazina procentu likmes, kas Latvijā ir augstākās Eiropas Savienībā (ES), šodien pēc valdību veidojošo partiju sanāksmes norādīja Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV).
20.mar Ziņu aģentūra LETA
Pirms trim gadiem Saeima ignorēja vienu no “Moneyval” ieteikumiem Latvijas finanšu sistēmas attīrīšanai. Pagājušajā gadā, izmantojot šo caurumu, par trīs uzņēmumu īpašnieku kļuvis Ukrainā meklēšanā izsludināts oligarhs, kas savulaik bijis prokremliskā prezidenta Viktora Janukoviča līdzgaitnieks, vēsta TV3 raidījums “Nekā personīga”.
20.mar Portāls nra.lv
Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pērn partijām un personām administratīvo pārkāpumu lietās kopumā piemērojis 25 120 eiro sodus un licis valsts budžetā atmaksāt 220 159 eiro, liecina KNAB darbības pārskats.
20.mar Ziņu aģentūra LETA
Saeimas deputāts Andrejs Ceļapīters (JV) rosina likumā godināt visus Brīvības pieminekļa Rīgā autorus, aģentūru LETA informēja deputāta pārstāvis.
18.mar Ziņu aģentūra LETA
Starptautiskā Krimināltiesa (SKT) izdevusi Krievijas prezidenta Vladimira Putina un bērnu tiesībsardzes Marijas Ļvovas-Belovas aresta orderus par ukraiņu bērnu deportāciju, ziņo Leta.
18.mar Portāls nra.lv