Ceturtdiena, 30.novembris

redeem Andrejs, Andrievs, Andris

arrow_downwardPolitika

Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas vairākums šodien noraidīja opozīcijā esošās Nacionālās apvienības deputāta Aleksandra Kiršteina priekšlikumu ieviest "kara nodokli" uzņēmumiem, kas veic tirdzniecību ar Krieviju.
Vakar, 22:05 Ziņu aģentūra LETA
Polija šonedēļ nepiedalīsies Eiropas Drošības un sadarbības organizācijas (EDSO) sanāksmē Skopjē, jo uz sanāksmi uzaicināts Krievijas ārlietu ministrs Sergejs Lavrovs, kas plāno pievienoties sarunām.
Vakar, 21:48 Ziņu aģentūra LETA
Krievija trešdien netika pārvēlēta Starptautiskās Ķīmisko ieroču aizlieguma organizācijas (OPCW) izpildpadomē, balsojumā organizācijas konferencē Hāgā nesaņemot vietas saglabāšanai nepieciešamo balsu skaitu.
Vakar, 20:43 Ziņu aģentūra LETA
Krievijas militārais formējums "Espanjola", kas ietilpst Aizsardzības ministrijai pakļautajā privātajā militārajā kompānijā "Redut", savās rindās uzņem sievietes ne tikai kā snaiperes, mediķes un sakarnieces, bet arī triecienvienībās, vēsta tīmekļa izdevums "Važnije Istorii".
Vakar, 18:35 Ziņu aģentūra LETA
Saeimas deputāts Edvards Smiltēns vietnē "X" publicējis paziņojumu, ka Krišjānis Kariņš iegādājies privātās lidmašīnas pakalpojumus nevis 18, bet 37 lidojumiem.
Vakar, 14:53 Portāls nra.lv
Jaunā konservatīvā partijas (JKP) līderi nākamā gada Eiropas Parlamenta vēlēšanām būs sociālajos tīklos aktīvā dzejniece Liāna Langa, bijušais satiksmes ministrs Tālis Linkaits un partijas priekšsēdētājs Gatis Eglītis.
Vakar, 12:58 Ziņu aģentūra LETA
Krievijas prezidents Vladimirs Putins parakstījia Krievijas 2024. gada budžetu, kas būtiski palielina federālos izdevumus, jo īpaši, plānoti rekordlieli aizsardzības izdevumi, vēsta UNIAN.
Vakar, 11:30 Portāls nra.lv
Saeimas Pieprasījumu komisijā šodien paredzēts skatīt "Apvienotā saraksta" (AS) atkārtoti uzdotos jautājumus par pašreizējā ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa (JV) speciālo avioreisu tēriņiem laikā, kad viņš bija valdības vadītājs.
Vakar, 8:40 Ziņu aģentūra LETA
Rīt ceļu no Grobiņas uz Ukrainu sāks sešas neatliekamās medicīniskās palīdzības automašīnas, kuras Dienvidkurzemes novads dāvina saviem sadarbības partneriem - Kamiņa-Kaširskas pašvaldībai Ukrainā, aģentūru LETA informēja pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Dundure.
28.nov Ziņu aģentūra LETA
Igaunijas premjerministre Kaja Kallasa pašlaik neplāno kandidēt Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanās vai uz eirokomisāra amatu, viņa paziņoja intervijā laikrakstam "Postimees".
28.nov Ziņu aģentūra LETA
Valdība šodien apstiprināja pārskatīto tā dēvēto Stambulas konvencijas jeb Eiropas Padomes konvencijas par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu tulkojumu latviešu valodā.
28.nov Ziņu aģentūra LETA
Biedrībai "Ukrainas māja Latvijā" bezatlīdzības lietošanā tiks nodots valsts nekustamais īpašums Strūgu ielā 4, Rīgā, kur iepriekš atradās Valsts izglītības satura centrs (VISC), otrdien nolēma valdība.
28.nov Ziņu aģentūra LETA
Lietuvas armija saņēmusi pirmos no pirms gada pasūtītajām apvidus automašīnām "Mercedes-Benz G 350 d", otrdien paziņoja Lietuvas Aizsardzības ministrija.
28.nov Ziņu aģentūra LETA
Reaģējot uz Maskavas centieniem izmantot nelegālos imigrantus kā hibrīdkara instrumentu, Somijas premjerministrs Peteri Orpo otrdien paziņojis, ka tiks slēgts arī pēdējais robežšķērsošanas punkts uz robežas ar Krieviju.
28.nov Ziņu aģentūra LETA
Latvijas ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš (JV) otrdien Briselē pamatojis savas pretenzijas ieņemt NATO ģenerālsekretāra amatu, paužot viedokli, ka organizācijai nepieciešama persona, kas spēj panākt vienprātību, kas apņēmīgi iestājas par aizsardzības izdevumu palielināšanu un kurai ir skaidrs priekšstats, kā tikt galā ar Krieviju.
28.nov Ziņu aģentūra LETA
Ukraina otrdien paziņojusi, ka boikotēs Eiropas Drošības un sadarbības organizācijas (EDSO) sanāksmi Ziemeļmaķedonijas galvaspilsētā Skopjē, jo uz to uzaicināts arī Krievijas ārlietu ministrs Sergejs Lavrovs, kurš paziņojis, ka plāno ierasties.
28.nov Ziņu aģentūra LETA
Krievijas aviācijas nozare turpina saņemt piegādes no Krievijas uzņēmuma "Avia FED Service", kas savukārt lielāko daļu rezerves daļu iegādājās no Ukrainas. Tas tiek apspriests portāla “Svarīgie stāsti” (Važniji istoriji) izmeklēšanā. Kara laikā "Avia FED Service" apgādāja Krievijas Aizsardzības ministriju, "Rostec" un prezidenta Putina lidojumu vienību ar rezerves daļām vismaz 650 miljonu rubļu vērtībā (2022. gada 2023. gada jūlijs), raksta "The Insider".
28.nov Portāls nra.lv