Trešdiena, 1.februāris

redeem Brigita, Indars, Indra, Indris

Lasi ērtāk format_size

arrow_downwardPolitika

Teksta tiešraide - īsi un kodolīgi par svarīgāko Ukrainas karā 31.janvārī. Ukraina jau 11 mēnešus varonīgi aizstāv savu zemi pret agresora iebrukumu.
Vakar, 0:10 Portāls nra.lv, Ziņu aģentūra LETA
''Apvienotais saraksts'' (AS) plāno aicināt uz Saeimas frakciju finanšu ministru Arvilu Ašaradenu (JV) un, iespējams, arī Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektori Ievu Jaunzemi, lai pārrunātu VID turpmāko darbību, šodien pēc Sadarbības sanāksmes žurnālistiem sacīja Egdars Tavars (AS).
30.jan Ziņu aģentūra LETA
Teherāna pirmdien izsaukusi Ukrainas diplomātu, lai izteiktu protestu par "neobjektīvajām", kā uzskata Irānas amatpersonas, piezīmēm, ko Ukrainas prezidenta biroja padomnieks Mihailo Podoļaks tviterī paudis saistībā ar neseno dronu triecienu Irānā, pavēstīja Irānas Ārlietu ministrija.
30.jan Ziņu aģentūra LETA
Runas par ''Saskaņas'' nāvi ir stipri pārspīlētas, jo mēreni noskaņoto krievvalodīgo elektorāts nav zudis, šādu viedokli aģentūrai LETA pauda politologs Juris Rozenvalds. 
30.jan Ziņu aģentūra LETA
Vēlētāji Tunisijā svētdien masveidā ignorējuši parlamenta vēlēšanu otro kārtu, kas tika uzskatīta par nopietnu pārbaudījumu prezidentam Kaisam Saīdam viņa centienos nostiprināt varu.
30.jan Ziņu aģentūra LETA
Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” kongresā sestdien pirmā intriga bija tāda, vai vispār kongresam būs kvorums. Rēzeknes mērs Aleksandrs Bartaševičs kopā ar saviem atbalstītājiem kongresa priekšvakarā aicināja boikotēt šo pasākumu, taču, kad tika saskaitītas delegātu balsis, noskaidrojās, ka kvorums ir un kongress būs leģitīms. Rēzekniešu centieni noraut kvorumu nav izdevušies.
30.jan Māris Krautmanis
“Neatkarīgās” lasītāji visu pagājušo nedēļu varēja balsot par jautājumu: Vai atbalstāt Ievas Jaunzemes atjaunošanu VID ģenerāldirektores amatā? 11 111 jeb 88% no visiem aptaujā nobalsojušajiem (līdz vakardienas pulksten 20:00), uz šo jautājumu atbildēja noraidoši – nē, neatbalstām.
30.jan Bens Latkovskis
Pēc 26 dienām apritēs gads kopš Krievijas okupantu armija uzbruka Ukrainai. No pašas pirmās kara dienas ukraiņi ir lūguši rietumiem nevis tikai pieņemt deklarācijas un balsot par asiem kara nosodījumiem,  bet sūtīt smago bruņojumu, slēgt gaisa telpu un nodot tālās darbības raķetes. Kā mums intervijā stāsta Latvijas vēstniece Vācijā, mūsu diplomātu ikdienas darbs pēdējos mēnešos Berlīnē ir bijis spēt pārliecināt visa līmeņa politiķus
29.jan Portāls nra.lv
"Saskaņas" jaunievēlētajā valdē varētu tikt rosināta diskusija, vai no partijas būtu nepieciešams izslēgt Rēzeknes mēru Aleksandru Bartaševiču, pamatojot to ar "partijas darba sabotāžu" no viņa puses, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā neoficiālā informācija.
29.jan Ziņu aģentūra LETA
Strādājot pie dokumentālās filmas, Penns vairākkārt apmeklēja Ukrainu. Pat apšaudes un pilna mēroga iebrukums viņu nebiedēja, ziņo unian.net.
28.jan Portāls nra.lv
Maija beigās vai jūnija sākumā gaidāmas Valsts prezidenta vēlēšanas. Pagaidām neviena partija nav atklājusi, ko varētu virzīt prezidenta amatam. Arī pašreizējais Valsts prezidents Egils Levits nav atklājis, vai atkārtoti kandidēs
28.jan Portāls nra.lv
Pēc neveiksmes Saeimas vēlēšanām partijas "Saskaņa" vadība tiks uzticēta trīs līdzpriekšsēdētājiem, šajos amatos sestdien kongresā ievēlot ilggadējo partijas līderi, Eiropas Parlamenta deputātu Nilu Ušakovu, bijušo Saeimas deputāti Regīnu Ločmeli un Rīgas domnieku Andri Morozovu.
28.jan Ziņu aģentūra LETA
Partijas "Saskaņa" kongresā vairāki biedri šodien kā pareizu novērtēja lēmumu, ka partija un tās līderis Jānis Urbanovičs Krieviju pēc tās iebrukuma Ukrainā nosauca par agresoru.
28.jan Ziņu aģentūra LETA
Pašlaik opozīcijā esošā Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) izskatīšanai Saeimā ir iesniegusi savu "nabadzības mazināšanas likumprojektu paketi", informēja ZZS.
28.jan Portāls nra.lv
"Saskaņas" pašreizējais līderis Jānis Urbanovičs šodien partijas kongresā atzina savu lomu "Saskaņas" zaudējumā 14.Saeimas vēlēšanās.
28.jan Ziņu aģentūra LETA
Saeima drīzumā varētu lemt par deputāta Aināra Šlesera (LPV) izdošanu krimināllietas iztiesāšanas turpināšanai, vēsta Latvijas Televīzijas raidījums "Panorāma".
27.jan Ziņu aģentūra LETA
Valsts prezidents Egils Levits saprot, ka viņam šobrīd parlamentā nav nepieciešamā balsu skaita, tāpēc viņš uzsācis slēptu vēlēšanu kampaņu. Tajā pašā laikā Levits, iespējams, vēl nav pieņēmis galīgo lēmumu kandidēt otrreiz, raidījuma "TČK" ēterā sacīja Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes dekāns politologs Jānis Ikstens, raksta rus.lsm.lv.
27.jan Portāls nra.lv