Ekonomika

12:00
No šodienas Valsts policijas (VP) priekšnieka vietnieks, Galvenās kārtības policijas pārvaldes priekšnieks būs līdzšinējais Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieks Andris Zellis.
 
29.jūl
Latvijas iekšzemes kopprodukts (IKP) šogad otrajā ceturksnī, pēc sezonāli un kalendāri nekoriģētajiem ātrā novērtējuma datiem, pieaudzis par 10,3%, salīdzinot ar 2020.gada attiecīgo periodu, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.
 
27.jūl
Sākoties kulšanas darbiem, ziemāju ražai vērojams aptuveni 10% samazinājums salīdzinājumā ar maijā prognozēto, informēja Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) augkopības speciālisti.
 
27.jūl
Dunduri, odi un knišļi šovasar ir liels izaicinājums lauksaimniekiem, apstiprināja aptaujātie lopkopības pārstāvji.
 
26.jūl
Līdz pirmdienai Valsts ieņēmumu dienestā (VID) no saimnieciskās darbības veicējiem ir saņemti 48 989 iesniegumi par prognozēto ienākumu zem 1500 eiro ceturksnī, pavēstīja VID pārstāvji.
 
25.jūl
Konkursā uz VAS "Latvijas dzelzceļš" (LDz) neatkarīgā padomes locekļa amatu ar kompetenci inženiertehniskajā jomā saņemti 20 pieteikumi, informēja Pārresoru koordinācijas centra pārstāvis Guntis Rozenbergs.
 
25.jūl
Vasaras mēneši Citadeles datos par pirkumiem klātienē un internetā liecina, ka iedzīvotāji steidz klātienē apmeklēt restorānus, koncertus, kā arī ceļot.
 
25.jūl
Kāda sociālā tīkla "Twitter" lietotāja uzdevusi jautājumu par to, kam ziņot, ja kāda persona izīrē īpašumu, bet nemaksā nodokļus.
 
25.jūl
Kamēr Igaunijas un Lietuvas ekonomika sasniegusi pirmskrīzes līmeni, Latvijai ar ekonomiskās attīstības tempiem klājas grūtāk. Arī vairumu iedzīvotāju jeb 62% aptaujāto uztrauc mūsu valsts ekonomikas stāvoklis, liecina pētījumu kompānijas “Kantar TNS” jaunākās veiktās aptaujas dati TV3 raidījumā "900 sekundes".
 
24.jūl
Aizvadītajā gadā Latvijas Radio palielināja investīciju apjomu un strādāja pie darbinieku motivācijas sistēmas attīstības, pauda Latvijas Radio valdes locekle finanšu vadības jautājumos Mārīte Tukiša.
 
24.jūl
No valsts budžeta programmas "Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem" šogad otrajā ceturksnī piešķirti 614,29 miljoni eiro, liecina Fiskālās disciplīnas padomes apkopotā informācija.
 
24.jūl
Vairāk nekā 70% iedzīvotāju izvēlas gan Latvijā, gan ārvalstīs audzētu un ražotu pārtiku, liecina pētījumu kompānijas “Kantar TNS” jaunākās veiktās aptaujas dati.
 
24.jūl
Akciju cenas ASV un Eiropas biržās piektdien pieauga un Volstrītas indeksi sasniedza jaunus rekordus, ko sekmēja eirozonas ekonomikas atveseļošanās un pozitīvi uzņēmumu peļņas rādītāji, kas gaidāmi arī nākamajā nedēļā.
 
24.jūl
Pagājušajā darba nedēļā Rīgā degvielas cenas auga, bet Tallinā un Viļņā - samazinājās, liecina aģentūras LETA apkopotie dati.
 
23.jūl
Tehnoloģiju uzņēmuma SIA "Tet" valdi atstājis Gusts Muzikants, liecina "Firmas.lv" informācija.
 
23.jūl
Pārliecinošs vairākums jeb 70% algoto darbinieku ir norādījuši, ka patlaban strādā klātienē, liecina pētījumu kompānijas “Kantar TNS” jaunākās veiktās aptaujas dati TV3 raidījumā "900 sekundes".
 
23.jūl
Šī gada jūlijā nekustamo īpašumu attīstītājs Pillar Capital, AS uzsācis biroju ēkas būvniecību Rīgā, Mihaila Tāla ielā 1. Jaunā A klases biroju ēka būs pirmā no New Hanza teritorijā uzbūvētajām biroju ēkām. Tās attīstībai Pillar Capital piesaistījis finansējumu 18,77 miljonu eiro apmērā.
 
22.jūl
“Daily” pusdienu restorānā Rīgā, Skolas ielā 22, ne viens vien apmeklētājs bija izbrīnīts, ieraudzījis uzrakstu “WC apmeklētājiem ar Covid-19 sertifikātu”. Vai tiešām pat tualešu apmeklējumam cilvēki tiek šķiroti vakcinētajos un nevakcinētajos?
 
22.jūl
Jauns būvniecības preču lielveikals "Depo" Rēzeknē varētu atrasties citā vietā, liecina Rēzekens pašvaldības pārstāvju sniegtā informācija.
 
22.jūl
Latvijā pērn pirmajā ceturksnī vispārējās valdības budžeta deficīts attiecībā pret iekšzemes kopproduktu (IKP) bijis lielāks nekā Eiropas Savienībā (ES) vidēji, liecina ceturtdien publicētie ES statistikas departamenta "Eurostat" jaunākie dati, kas apkopoti par 22 ES dalībvalstīm.
 
22.jūl
Krievija ceturtdien paziņojusi, ka vērsusies Eiropas Cilvēktiesību tiesā (ECT) pret Ukrainu, vainojot Kijevu Mailaizijas lidmašīnas bojāejā virs Austrumukrainas 2014.gadā, kā arī krievu un ukraiņi civilpersonu nāvē.
 
22.jūl
Latvijas slimnīcās aizvadītajā diennaktī ievietoti pieci Covid-19 pacienti un deviņi no tām izrakstīti, bet kopējais Covid-19 pacientu skaits slimnīcās ir sarucis no 55 līdz 51, liecina Nacionālā veselības dienesta sniegtā aktuālā informācija.