Latvijā

6:30
Ņemot vērā ekstremāli augsto temperatūru, kas Latvijas teritorijā valda pēdējo nedēļu laikā, un Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) izsludinātos brīdinājumus par laikapstākļu bīstamību, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) aicina iedzīvotājus būt piesardzīgiem, īpaši uzturoties ārpus telpām.
 
5:30
Latvijā sākusies zemeņu sezona. Vairāki ogu audzētāji piedāvā zemenes lasīt pašiem - no zemeņu lauka uzreiz savā groziņā.
 
Vakar, 23:00
Krievijas kompānija “Gazprom” vairs nedrīkst piedalīties “Latvijas gāzes” akcionāru sapulcēs, norāda Ekonomikas ministrija. Tas izriet no jaunajām izmaiņām Nacionālās drošības likumā, kas spēkā stājās pagājušajā nedēļā. “Latvijas gāze” gan uzskata, ka uz to likuma izmaiņas neattiecas, un “Gazprom” šonedēļ akcionāru sapulcē piedalījās, vēsta lsm.lv.
 
Vakar, 22:00
No šodienas Latvija kļuvusi par prezidējošo valsti Baltijas jūras reģiona jūras vides aizsardzības konvencijas pārvaldes organizācijā - Baltijas jūras vides aizsardzības komisijā jeb Helsinku komisijā (HELCOM), informēja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) Sabiedrisko attiecību nodaļa.
 
Vakar, 21:40
29. jūnijā ap pulksten 03.30 Valsts policijā saņemta informācija, ka Liepājas centrā kādas mājas pagalmā atrasts vīrietis, vēsta liepajniekiem.lv
 
Vakar, 21:15
Šogad Valsts meža dienests (VMD) ir saņēmis 20 apstiprinātus ziņojumus par vilku uzbrukumiem, kuros cietis ievērojams skaits mājlopu, informēja VMD.
 
Vakar, 20:08
Vēl tikai jūlijā tirgotāji varēs realizēt dzērienu iepakojumus bez Latvijas depozīta zīmes, informēja Valsts vides dienesta (VVD) sabiedrisko attiecību vadītāja Aija Jalinska.
 
Vakar, 19:30
Lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvajā sabiedrībā (LPKS) "Latraps" gājis bojā vīrietis, iekrītot graudu elevatorā, informēja LPKS "Latraps" pārstāve.
 
Vakar, 19:00
Izvērtējot iespējamos drošības riskus, tostarp izskanējušos aicinājumus uz vardarbību, festivāla "Lampa" rīkotāji pieņēmuši lēmumu atcelt Tatjanas Ždanokas (LKS) dalību festivāla pasākumā "Latvijas vadošo politisko partiju līderu diskusija par aktuālajiem jautājumiem", mikroblogošanas vietnē "Twitter" raksta festivāla rīkotāji.
 
Vakar, 18:45
Raidījums “Degpunktā” ir saņēmis vairākas skatītāju vēstules, kurās uzdoti jautājumi par pirms nepilniem diviem gadiem slepkavībā apsūdzētu sievieti, kas nesen atgriezusies sabiedriskajā dzīvē.
 
Vakar, 18:00
Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas (OECD) ekspertīze un rekomendācijas palīdzēs Ukrainas ekonomikas atjaunošanā, reformēšanā un augsto kritēriju izpildē, ko Ukrainai uzliek kandidātvalsts statuss Eiropas Savienībā, piektdien, atklājot OECD Parlamentārā tīkla sanāksmi, pauda Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece (NA).
 
Vakar, 17:54
Pēdējo sešu izteikti karsto dienu laikā Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķi slimnīcās nogādājuši 128 cilvēkus ar nopietnām pārkaršanas pazīmēm, informēja NMPD galvenā sabiedrisko attiecību speciāliste Inga Vītola.
 
Vakar, 17:40
No 1.jūlija Rīgā jauni Ukrainas civiliedzīvotāji netiek izmitināti ne tūristu mītnēs, ne rīdzinieku pieteiktajos mājokļos, tādēļ VUGD meklē izmitināšanas vietas citās pašvaldībās.
 
Vakar, 17:00
Tā kā nav paredzami jauni dabasgāzes pārvades sistēmas pakalpojuma tarifi, kas stātos spēkā no 2022.gada 1.oktobra, dabasgāzes pārvades sistēmas pakalpojuma tarifi pēc 30.septembra paliks nemainīgi, informēja vienotā dabasgāzes pārvades un uzglabāšanas sistēmas operatora AS "Conexus Baltic Grid" ("Conexus") pārstāvji.
 
Vakar, 16:44
Pie ukraiņu bērniem visā pasaulē nonāk latviešu bērnu satura producenta "Ausma" un SIA "Latvijas mobilais telefons" veidots seriāls ukraiņu valodā "Tutas lietas", informēja satura producents "Ausma".
 
Vakar, 16:30
Līdz ar karsto laiku Latvijas ūdenstilpnēs samazinās ūdens līmenis un Veselības inspekcija pēdējās dienās saņem ziņas par peldētāju sūdzībām pēc peldēm iekšzemes ūdenskrātuvēs, kas nav oficiālās peldvietas. Saņemta informācija par ādas alerģiskām reakcijām pēc peldēm Tukuma novada Melnezerā un Gulbenes novada Stāmerienas ezera peldvietā “Lāčauss”. Veselības inspekcija brīdina, ka iespējams tā ir “peldētāju nieze”.
 
Vakar, 16:09
Privātā un riska kapitāla investors "BaltCap" pārdod "Draugiem Group" uzņēmumu "Vendon" Spānijas starptautiskajam tehnoloģiju uzņēmumam "Azkoyen", informēja "BaltCap" pārstāvji.
 
Vakar, 16:00
Izejmateriālu un būvniecības izmaksu pieaugums būs par pamatu arī turpmākam cenu kāpumam jaunajos projektos, un nav iemesla domāt par cenu kritumu mājokļu tirgū, piektdien diskusijā "Jauno projektu tirgus realitāte un nākotnes prognozes" teica nekustamo īpašumu attīstītāju pārstāvji.