Latvijā

Vakar, 19:12
Mērķtiecīgi neīstenojot infrastruktūras objektus, Rugāju novadā ūdenssaimniecības projekta vietā tika uzbūvēts stadions, revīzijā secinājusi Valsts kontrole.
 
Vakar, 18:51
Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) padome AS "PNB banka" darbībā konstatējusi starptautisko un Latvijas nacionālo sankciju likuma un FKTK normatīvo noteikumu prasību pārkāpumus, informēja FKTK.
 
Vakar, 18:41
Diennakts laikā zarnu infekcijas simptomi novēroti vēl diviem bērniem no Siguldas un tās apkārtnes, informēja Slimību profilakses un kontroles centrā (SPKC).
 
Vakar, 18:04
Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) padome piemērojusi soda naudu AS "PrivatBank" 1,019 miljona eiro apmērā par noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma un proliferācijas finansēšanas novēršanas (NILLTPFN) normatīvo aktu prasību pārkāpumiem, informēja FKTK Komunikācijas daļā.
 
Vakar, 17:02
Nacionālās akustiskās koncertzāles būvniecībai pieejamie 23 miljoni Eiropas struktūrfondu finansējuma, kurus iepriekš tika plānots izmantot AB dambja pamatu nostiprināšanai, sadalīti citām vajadzībām, šodien pēc Latvijas Mūzikas padomes sēdes sacīja kultūras ministrs Nauris Puntulis (VL-TB/LNNK).
 
Vakar, 16:28
Ceturtdien naktī un no rīta gaisa temperatūra Latvijā pazemināsies līdz -1..+7 grādiem, lielākā salna gaidāma Vidzemē, prognozē sinoptiķi.
 
Vakar, 16:06
2019.gada septembra vidū Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa, piedaloties Rīgas pilsētas Ziemeļu rajona prokuratūras prokuroram, vīrietim piesprieda reālu brīvības atņemšanas sodu uz deviņiem gadiem par savas paziņas slepkavību, nositot viņu ar metāla stieni.
 
Vakar, 15:52
Risku apdrošināšanas kompānija "Balta", kas ietilpst "PZU grupā, apdrošināšanas atlīdzībā informāciju tehnoloģiju (IT) uzņēmumam SIA "Mikrotīkls" izmaksājusi 36,9 miljonus eiro,  pavēstīja apdrošināšanas kompānijā.
 
Vakar, 15:16
Šā gada augustā Valsts policijā saņemta informācija par to, ka kāds vīrietis Ventspilī, dodoties pie bijušās dzīvesbiedres ar nazi rokās, draudēja viņu nogalināt. Vīrietis notikuma vietā tika aizturēts un Valsts policijā par notikušo tika uzsākts kriminālprocess, kura izmeklēšana jau ir pabeigta un tas nodots prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai.
 
Vakar, 15:00
Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja darbinieki sadarbībā ar Jēkabpils iecirkņa darbiniekiem, veicot pirmstiesas izmeklēšanu kriminālprocesā, kurš tika uzsākts Jēkabpils iecirknī, pēc Jēkabpils rajona tiesas zemes grāmatas nodaļas (šobrīd Zemgales rajona tiesas) iesnieguma, nostiprināja pierādījumus un atzina par aizdomās turamām trīs personas, kuras 2015.gadā, no 16.februāra līdz 24.aprīlim, izkrāpa 11 nekustamos īpašumus – lauksaimniecības zemi un mežu, kuru kopējā platība ir 268 hektāri. Kriminālprocess nodots Jēkabpils rajona prokuratūrai, kriminālvajāšanas uzsākšanai.
 
Vakar, 14:47
Daugavpils domei līdz šim nav izdevies atgūt 300 000 eiro, kas samaksāti avansā korupcijas skandālā iesaistītajai SIA "Modus būve", preses konferencē informēja pilsētas mērs Andrejs Elksniņš (S).
 
Vakar, 14:00
Teju 2000 Ikšķiles novada iedzīvotāju ir parakstījuši Valsts prezidentam Egilam Levitam adresētu vēstuli, kurā lūdz viņu nepieļaut Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotās administratīvi teritoriālās reformas sasteigtu īstenošanu, informēja novada pārstāve Laura Dūša.
 
Vakar, 13:43
Valsts prezidents Egils Levits šodien izskatījis 18 notiesāto personu apžēlošanas lūgumus, pavēstījas Valsts prezidenta kancelejā.
 
Vakar, 13:22
Pašvaldību aizņēmumi Valsts kasē infrastruktūras objektu būvniecībai tiks vairāk izvērtēti un kontrolēti, trešdien preses konferencē paziņoja vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP).
 
Vakar, 13:12
Otrdien Valsts vides dienesta (VVD) inspektori kopā ar Patērētāju tiesību aizsardzības centra pārstāvjiem, veicot pārbaudi SIA "Vangažu termināls" teritorijā, konstatēja pārkāpumus bīstamo atkritumu savākšanā, informēja VVD pārstāve Maruta Bukleviča.
 
Vakar, 13:00
«Es uztaisīšu vai nu lētāk nekā norvēģi, vai daudzreiz labāk par tādu pašu naudu,» apņemas iekārtu ražošanas uzņēmuma Peruza valdes loceklis Roberts Dlohi.
 
Vakar, 12:52
Ietaupījumu, kas tiks iegūts no bezdarbnieka pabalsta izmaksas laika un apmēra samazināšanas, plānots novirzīt minimālo pensiju, kā arī valsts sociālā nodrošinājuma pabalsta palielināšanai personām ar invaliditāti, skaidroja labklājības ministre Ramona Petraviča (KPV LV).
 
Vakar, 12:43
Prokuratūra uzrādījusi apsūdzību trīs personām kriminālprocesā par Saeimas Nacionālās drošības komisijas (NDK) jaunajām telpām, kuras valsts amatpersonu bezdarbības dēļ izrādījās nepiemērotas darbam ar valsts noslēpumu saturošu informāciju.