Latvijā

Vakar, 19:45
Arī ceturtdien Latvijā gaidāms neliels sals, prognozē sinoptiķi.
 
Vakar, 18:44
Pēdējo trīs nedēļu laikā Covid-19 gadījumu skaits Latvijā pieaudzis par kopumā 96%, trešdien preses konferencē atklāja Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) Infekcijas slimību riska analīzes un profilakses departamenta direktors Jurijs Perevoščikovs.
 
Vakar, 18:13
Alkohols nav pirmās nepieciešamības prece, turklāt tā lietošana var tikt saistīta ar plašāku socializēšanos, kas savukārt noved pie augstākiem Covid-19 izplatīšanās riskiem, trešdien preses konferencē pauda Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) Infekcijas slimību riska analīzes un profilakses departamenta direktors Jurijs Perevoščikovs.
 
Vakar, 17:45
Ņemot vērā jaunās drošības prasības attiecībā uz skolām, Daugavpils pašvaldība klātienes mācības primāri cenšas nodrošināt 1.-2.klasēm.
 
Vakar, 17:08
Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) rosina Ģenerālprokuratūrai sākt kriminālvajāšanu pret Latvijā reģistrētu uzņēmumu par Baltkrievijas amatpersonas kukuļošanu lielā apmērā un izvairīšanos no nodokļu nomaksas.
 
Vakar, 17:01
Skābekļa terapija Covid-19 pacientiem sniedz pozitīvu rezultātu, trešdien preses konferencē atzina SIA "Daugavpils reģionālā slimnīca" valdes loceklis Grigorijs Semjonovs.
 
Vakar, 16:44
Atbalsta saņemšanai Covid-19 krīzes pārvarēšanai pirmajās divās dienās līdz trešdienas plkst.16 saņemti 1542 iesniegumi, informēja Valsts ieņēmumu dienests (VID).
 
Vakar, 16:10
Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtējo situāciju Covid-19 pandēmijas dēļ, Valsts ieņēmumu dienests (VID) no ceturtdienas, 3.decembra, visā Latvijā pārtrauks klientu apkalpošanu klātienē, informēja VID.
 
Vakar, 16:00
Valsts policijas Kibernoziegumu apkarošanas nodaļa šā gada novembrī aizturēja trīs personu grupu, kas tiek turēta aizdomās par nelegālās televīzijas izplatīšanu.
 
Vakar, 15:58
Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) Infekcijas slimību riska analīzes un profilakses departamenta direktors Jurijs Perevoščikovs preses konferencē detalizētāk skaidroja stingrākos drošības pasākumus, kas paredzēti, lai ierobežotu Covid-19 straujo un nekontrolēto izplatību Latvijā.
 
Vakar, 15:45
Lai gan valdība otrdien iepazinusies ar Veselības ministrijas (VM) sagatavoto ziņojumu par vakcinācijas stratēģiju pret Covid-19, publiski aizvien nav skaidrots, kā tiks nodrošināta vakcīnas pieejamība praktiski, piemēram, kas iedzīvotājus vakcinēs un kur, kā vakcīnas uzglabās un tamlīdzīgi.
 
Vakar, 15:30
Aizsardzības ministrs Artis Pabriks (AP) aicina Valsts prezidentu Egilu Levitu Nacionālo bruņoto spēku (NBS) komandiera amatā atkārtoti virzīt ģenerālleitnantu Leonīdu Kalniņu, informēja Aizsardzības ministrijas (AM) publisko attiecību departamenta preses nodaļas vadītāja Anete Gnēze.
 
Vakar, 15:15
Gaismu Covid-19 krīzes tuneļa galā nodrošina plānotās vakcīnas, šodien, uzrunājot Saeimu, sacīja Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV).
 
Vakar, 15:08
Veselības ministrijas galvenais infektologs, profesors Uga Dumpis, komentējis Lielbritānijā apstiprinātās "Pfizer" un "BioNTech" vakcīnas izmantošanu.
 
Vakar, 14:45
Lai izkontrolētu jaunos, papildus ieviestos Covid-19 ierobežojumus, Valsts policijai (VP) nāksies strādāt virsstundas, taču patlaban dienaskārtībā nav jautājums par armijas piesaisti iekšzemē, pastāstīja VP Galvenās kārtības policijas pārvaldes priekšnieks Normunds Krapsis.
 
Vakar, 14:30
Saeimai šodien, 2.decembrī, apstiprinot 2021.gada valsts budžetu, nākamgad mediķu zemākā mēnešalga pieaugs par 25%. Tas nozīmē, ka darba samaksas palielinājums tiks nodrošināts jau 5.gadu pēc kārtas un būs izpildītas likumā noteiktās prasības par pakāpenisku darba samaksas pieaugumu, ziņo VM.
 
Vakar, 14:20
Patlaban starp sabiedrību un valdību ir izveidojusies diezgan liela distance, turklāt, neskatoties uz ierobežojumiem pulcēties, visticamāk, gaidāmajos svētkos cilvēki pieturēsies pie tradicionāliem uzvedības modeļiem, tādu viedokli pauda sociologs, tirgus un sociālo pētījumu aģentūras "Latvijas fakti" direktors Aigars Freimanis.
 
Vakar, 14:15
Ierobežojot plānveida pakalpojumu sniegšanu ārstniecības iestādēs, plānveida pacienti var kļūt par neatliekamiem, pauda Latvijas Slimnīcu biedrības vadītājs Jevgēņijs Kalējs.