Latvijā

11:00
Labklājības ministrija, pamatojoties uz jaunu metodi, kā rēķināt sociālo pabalstu un pensiju minimālos apmērus, piedāvā minimālo vecuma pensiju no 2021. gada palielināt līdz 163 eiro. Tā būtu vecuma pensijas pamata bāze, kas ļautu vēl lielāku minimālo pensiju noteikt pensionāriem ar lielāku darba stāžu.
 
9:48
Aizvadītajā diennaktī, veicot 1891 Covid-19 testu, šī slimība konstatēta septiņiem cilvēkiem, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotie dati.
 
9:14
Sestdienas rītā Latvijā ir neliels mākoņu daudzums, vien dažviet Latgalē un Vidzemē mākoņi pilnībā klāj debesis, liecina meteoroloģiskā informācija. Nav nokrišņu. Vietām izklīst migla. Vēja vietā ir vēsma un bezvējš.
 
Vakar, 22:42
Kopš marta beigām, parādoties Covid-19, bezdarbs strauji pieauga, tomēr tagad, vadoties pēc operatīvajiem datiem, pirmo reizi novērojams neliels bezdarba sarukums, pavēstīja Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) direktore Evita Simsone.
 
Vakar, 19:40
Veicot epidemioloģisko izmeklēšanu, epidemiologi noskaidrojuši, ka kāds Covid-19 slimnieks 31.jūlijā pārvietojies ar autobusu maršrutā Rīga - Daugavpils, kas izbrauca no galvaspilsētas plkst.18.05, tāpēc aicina atsaukties tā pasažierus.
 
Vakar, 18:50
Vismaz 17 cilvēki zaudējuši dzīvību, Indijas dienvidos Kožikodē lidsabiedrības "Air India" lidmašīnai stipra lietus laikā piektdien noskrienot no skrejceļa un avarējot, pavēstīja varasiestādes.
 
Vakar, 17:15
Turpmāk pašizolācija jāievēro arī pēc viesošanās Sanmarīno, Nīderlandē, Islandē, Polijā un Kiprā, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) jaunākie apkopotie dati.
 
Vakar, 17:01
Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas amatpersonas ir pabeigušas izmeklēšanu kriminālprocesā par vairāku simtu tūkstošu eiro piesavināšanos kādā uzņēmumā Ventspilī. Šobrīd kriminālprocess ir nosūtīts prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai.
 
Vakar, 16:45
Pateicoties samazinātās pievienotās vērtības nodokļa (PVN) likmes piemērošanai Latvijai raksturīgajiem augļiem, dārzeņiem un ogām, Latvijā palielinās dārzeņu ražība, teica biedrības "Latvijas dārznieks" valdes priekšsēdētājs Jānis Bērziņš.
 
Vakar, 15:14
Sestdien gaisa temperatūra Latvijā paaugstināsies līdz +26..+30 grādiem, vietām piekrastē gan nekļūs siltāks par +23 grādiem, prognozē sinoptiķi.
 
Vakar, 15:01
No ūdenstilpnēm šogad izcelto noslīkušo statistika ir dramatiska - kopš gada sākuma Latvijā noslīkuši 80 cilvēku, kas ir vairāk nekā šogad bojāgājušo ceļu satiksmes negadījumos, kur dzīvību zaudējuši 60 cilvēku. Arī šajās brīvdienās sinoptiķi prognozē vasarīgi karstu laiku, kad iedzīvotāji visticamāk atveldzēsies ūdenstilpņu tuvumā.
 
Vakar, 14:44
Saslimšana ar Covid-19 pirmo reizi konstatēta Apes un Jaunpils novados, kur inficēto skaits nepārsniedz piecu gadījumu robežu, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotie dati.
 
Vakar, 13:02
Reaģējot uz Satversmes tiesā ierosināto lietu, tiek piedāvāts celt vecuma pensijas bāzi līdz 163 eiro tagadējo 80 eiro vietā, piektdien medijiem paziņoja labklājības ministre Ramona Petraviča (KPV LV).
 
Vakar, 13:00
Daugavpils psihoneiroloģiskās slimnīcas vajadzībām valsts varētu pārņemt bijušās onkoloģiskās slimnīcas ēku, aģentūra LETA uzzināja Daugavpils pašvaldībā.
 
Vakar, 12:00
Covid-19 konstatēts vēl vienai Murjāņu Sporta ģimnāzijas audzēknei, bet 42 darbiniekiem tests bijis negatīvs, tādējādi līdz šim kopumā ar jauno koronavīrusu saslimuši 11 šīs skolas audzēkņi un viens treneris, stāstīja Murjāņu Sporta ģimnāzijas direktora pienākumu izpildītājs Sergejs Čevers.
 
Vakar, 11:15
Nedēļas nogalē, dodoties ārpus Rīgas, jārēķinās ar palēninātu satiksmi Saulkrastu virzienā. Saulkrastu apvedceļa (A1) remontdarbu posma izbraukšana var prasīt stundu ceļā. Satiksmei tur ir slēgta nobrauktuve no Tallinas šosejas uz autoceļu Saulkrasti–Bīriņi (V39) Rīgas virzienā un nobrauktuve no autoceļa Saulkrasti–Bīriņi (V39) uz Tallinas šoseju Rīgas virzienā. Aicinām autobraucējus savus braucienus plānot savlaicīgi un rēķināties ar papildu laiku ceļā. Tāpat aicinām iespēju robežās izmantot elektrovilcienu pakalpojumus, kas ir pieejami gan Saulkrastu, gan Jūrmalas virzienā.
 
Vakar, 10:48
Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas pārvaldes amatpersonas kāda konteinera kravā, kurā atbilstoši pavaddokumentiem bija jābūt dārza mēbelēm, augusta sākumā konstatējušas 10 miljonus kontrabandas cigarešu, pavēstīja VID.
 
Vakar, 10:12
Nākamnedēļ karstums no Latvijas atkāpsies, laiks būs pārsvarā sauss un silts, prognozē sinoptiķi.