Trešdiena, 8.februāris

redeem Aldona, Česlavs

Lasi ērtāk format_size

arrow_downwardLatvijā

Bezpilota lidaparātu ražotājs "Edge Autonomy" ceturtdien, 9.februārī, daļēji atsāks ražošanu otrdienas ugunsgrēka neskartajās ēkas daļās, izlēmusi uzņēmuma augstākā vadība, kas trešdien Latvijā ieradusies no ASV.
19:02 Ziņu aģentūra LETA
Labdarības organizācija Ziedot.lv sadarbībā ar Turcijas vēstniecību Latvijā un biedrību “Tavi draugi” uzsākuši labdarības akciju Turcijas zemestrīcē cietušajiem.
18:53 Portāls nra.lv
Lai īstenotu ekonomikas transformāciju, Latvijā nepieciešama kapitāla tirgus attīstība, trešdien Latvijas Bankas rīkotajā Latvijas kapitāla tirgus forumā "Izaugsmei patīk uzņēmīgie" sacīja Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV).
18:16 Ziņu aģentūra LETA
Rīgas apgabaltiesa februāra sākumā ir piespriedusi cietumsodu uz četriem gadiem un sešiem mēnešiem kādam Valsts policijas (VP) darbiniekam par 200 eiro kukuļa izspiešanu un pieņemšanu no autovadītāja, aģentūru LETA informēja tiesā.
17:04 Ziņu aģentūra LETA
2023.gada 8.februārī Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrība nosūtīja LR Saeimai vairāk nekā 10000 cilvēku parakstītu kolektīvo iesniegumu par to, lai personām ar 3. grupas invaliditāti sabiedriskais transports būtu par brīvu. Uz 8.februāri par šo iniciatīvu ir parakstījušies 10519 cilvēki, kas liecina par iniciatīvas aktualitāti sabiedrībā un it sevišķi personu ar invaliditāti vidū, informē Vera Semjonova, Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības sabiedrisko attiecību speciāliste.
16:45 Portāls nra.lv
Ugunsdzēsējiem trešdien izdevies likvidēt ugunsgrēku kompānijas "Edge Autonomy" bezpilota lidaparātu ražošanas ēkā Mārupē.
16:06 Ziņu aģentūra LETA
Rīgas pilsētas tiesa trešdien piemērojusi drošības līdzekli apcietinājumu prokremliskajai aktīvistei Tatjanai Andrijecai, kura saskaņā ar Valsts drošības dienesta (VDD) rīcībā esošo informāciju ir iesaistīta pret Latvijas nacionālās drošības interesēm vērstās aktivitātēs saziņas lietotnē "Telegram" izveidotā kanālā "Baltijas antifašisti", noskaidroja aģentūra LETA.
14:51 Ziņu aģentūra LETA
Šodien vēlāk ir sasaukta bezpilota lidaparātu ražotāja "Edge Autonomy" stratēģiskā vadības sēde, kurā piedalīsies arī uzņēmuma augstākā vadība no ASV, kura ir ieradusies Latvijā, aģentūrai LETA sacīja uzņēmuma pārstāve Inga Galkina.
14:10 Ziņu aģentūra LETA
Janvārī Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Zemgales iecirkņa amatpersonas aizdomās par ļaunprātīgu dedzināšanu, kas notika 2022. gada 4. decembrī Rīgā, Ziepniekkalnā, aizturēja divas personas. Tonakt kādas privātmājas teritorijā, kur tobrīd uzturējās Ukrainas pilsone ar ģimeni, tika iemesta stikla pudele, kas pildīta ar viegli uzliesmojošu šķidrumu. Veicot izmeklēšanu, likumsargi noskaidroja, ka nozieguma iemesli nav saistīti ar Krievijas īstenoto karu Ukrainā un tajā nav saskatāmas naida nozieguma pazīmes.
13:21 Portāls nra.lv
Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisija devusi zaļo gaismu saistībā ar parlamenta deputāta Aināra Šlesera (LPV) izdošanu krimināllietas iztiesāšanas turpināšanai.
13:00 Ziņu aģentūra LETA
Aizsardzības ministrijai (AM) Saeimā neatsaucot priekšlikumu Valsts aizsardzības dienesta (VAD) likumprojektam, no 2028.gada dienestā tomēr plānots iesaukt arī ārzemēs dzīvojošos jauniešus.
12:54 Ziņu aģentūra LETA
Tehnoloģiju uzņēmums SIA "Tet" 2022.gadā konstatējis 4353 DDoS jeb pakalpojumu atteices uzbrukumus, kas ir par 30% vairāk nekā gadu iepriekš, vēsta uzņēmuma pārstāvji.
12:53 Portāls nra.lv
Piena produktu cenu veikalu plauktos ietekmē vairāki faktori, vaicāti par sadarbību ar Latvijas piena pārstrādātājiem, atzīst aptaujātie nozares pārstāvji.
12:39 Ziņu aģentūra LETA
Saeima Valsts pārvaldes un pašvaldības komisija šodien pēc būtības konceptuāli atbalstīja Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) priekšlikumu izmaiņām Personu apliecinošu dokumentu likumā, ar ko paredzēts atteikties no 1.maija kā datuma personas apliecības obligātai saņemšanai.
12:26 Ziņu aģentūra LETA
Aizvadītās nedēļas izskaņā mūžībā devies Latvijas Leļļu teātra bijušais darbinieks un aktieris Deniss Martiņaks, vēsta Latvijas Leļļu teātra ieraksts "Facebook"
12:11 Portāls nra.lv
Tiesībsarga ieskatā pilnīgi nav pieņemama situācija, kurā iedzīvotājiem jāgaida garās rindās salā un sniegā vairākas stundas, lai nokārtotu personu apliecinoša dokumeta noformēšanu. Tādēļ tiesībsargs aicina Iekšlietu ministriju steidzami risināt situāciju, lai uzlabotu Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP) pamatpakalpojumu pieejamību. Līdzīgu aicinājumu tiesībsargs pauda jau pagājušā gada vasarā.
11:41 Portāls nra.lv
Veselības aprūpes sistēmas galvenā problēma nav finansējuma trūkums, bet nesakārtots slimnīcu tīkls un pakalpojumu tarifu sistēma, kas steidzami jāreformē, izriet no Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa (JV) paustā intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma".
10:17 Ziņu aģentūra LETA