Latvijā

Pazaudētu cimdu dēļ grūtniece ar grābekli iekausta dēlu
11:35
9:12
Arī naktī uz svētdienu glābēji turpinājuši cīņu ar liesmām meža un kūdras ugunsgrēkā Valdgales pagastā. Portāls nra.lv apkopojis līdz šim uzņemtos kadrus no notikuma vietas.
 
6:33
Visu šo nedēļu Latvijā varam baudīt patiešām vasarīgus laikapstākļus. Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra prognozes liecina, ka arī šodien teju visā valstī gaidāms ļoti karsts laiks.
 
Vakar, 22:41
Kā redzams "Twitter" publicētājā video, vakar vakarā Vecmilgrāvī plosījies ugunsgrēks.
 
Vakar, 21:05
Ugunsgrēkā Ziemeļkurzemē līdz sestdienai izdegusi 840,3 hektārus liela platība, liecina Eiropas Savienības programmas "Copernicus" Ārkārtas situāciju pārvaldības pakalpojuma (Copernicus Emergency Management Service, CEMS) dati.
 
Vakar, 20:31
Sestdien Mērsragā sasniegts jauns 21.jūlija maksimālās gaisa temperatūras rekords, pavēstīja Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.
 
Vakar, 19:07
Mainoties vēja virzienam, kūdras purvs un mežs Talsu novada Valdgales pagastā daudzviet joprojām deg ar atklātu liesmu, un ugunsgrēka dzēšanas darbi turpināsies arī naktī, pastāstīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) preses pārstāve Inta Palkavniece.
 
Vakar, 18:31
Vairākas opozīcijas partijas kandidātu sarakstus 13.Saeimas vēlēšanām plāno iesniegt ap augusta sākumu.
 
Vakar, 18:10
Pērn gan ārzemēs, gan Latvijā populārākie zēnu vārdi bija Roberts, Marks un Markuss, bet starp meitenēm līderes bija Sofija, Alise un Emīlija, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.
 
Vakar, 17:51
Latvijas skolēni izcīnījuši divas atzinības Rumānijā notikušajā 59.Starptautiskajā matemātikas olimpiādē, pavēstīja Valsts izglītības satura centrā.
 
Vakar, 16:01
Trešdaļa jeb 30% Latvijas iedzīvotāju ūdeni izvēlas pēc tā garšas, liecina ūdens ražotāja un tirgotāja "Venden" pasaules ūdens dienai veltītā aptauja.
 
Vakar, 15:19
Ugunsgrēkā Ādažu poligonā nodarītie zaudējumi jaunaudzēm veido 1,357 miljonus eiro, pavēstīja Valsts meža dienesta (VMD) Meža un vides aizsardzības daļas vadītāja vietnieks Zigmunds Jaunķiķis.
 
Vakar, 15:10
Svētdien Latvijā nav gaidāmas būtiskas laikapstākļu izmaiņas, gaisa temperatūra pēcpusdienā būs +25..+30 grādi, prognozē sinoptiķi.
 
Vakar, 14:25
Stilistiski atšķirīga mūzika šogad festivālam "Positivus" varētu piesaistīt ļoti dažādu auditoriju, uzskata festivāla rīkotājs Ģirts Majors.
 
Vakar, 14:20
Kūdras purva un meža ugunsgrēka Valdgales pagastā radītā piedūmojuma dēļ iepriekš evakuētie Stiklu ciema iedzīvotāji pamazām atgriežas mājās, pastāstīja Ventspils novada domes priekšsēdētājs Aivars Mucenieks (ZZS).
 
Vakar, 12:12
Mūzikas festivāla "Positivus" pirmā diena aizritējusi bez starpgadījumiem un būtiskām traumām, apliecināja operatīvajos dienestos.
 
Vakar, 10:40
Vairums Latvijas iedzīvotāju joprojām neatbalsta marihuānas legalizāciju, liecina pētījumu aģentūras SKDS veiktās aptaujas dati.
 
Vakar, 10:10
Sestdien Latvijā gaiss sakarsīs līdz +26..+30 grādiem, bet Kurzemes rietumu piekrastē un Vidzemes piekrastē, vējam pūšot no jūras, gaiss iesils līdz +21..+25 grādiem, prognozē sinoptiķi.
 
Vakar, 9:26
Visu nakti ugunsdzēsēji ar palīgiem no citiem dienestiem turpināja dzēst plašo kūdras un meža ugunsgrēku Talsu novada Valdgales pagastā, taču pagaidām joprojām nav izdevies pilnībā ierobežot uguns izplatīšanos, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) preses pārstāve Inta Palkavniece.