Otrdiena, 5.marts

redeem Aurora, Austra

arrow_downwardLatvijā

Šodien no pulksten 11 līdz 12 tiešraidē ziņas meklēs, atlasīs, ievietos portālā un komentēs nra.lv ziņu redaktors Krišs Kāpostiņš.
6:00 Portāls nra.lv
Otrdien Latvijā būs pārsvarā sauss un saulains laiks, nedaudz pastiprināsies vējš, prognozē sinoptiķi.
5:45 Ziņu aģentūra LETA
Rēzeknes pilsētas pašvaldības nauda pazudusi nezin kur, bet Talsu novada pašvaldība visus savus esošos un iedomātos ienākumus bija apsolījusi un tagad atņem pašvaldības esošajiem un jaunpieņemtajiem darbiniekiem.
5:30 Arnis Kluinis
Koalīcijā joprojām nav panākta gala vienošanās par skolu tīkla un finansēšanas reformu. Ministru prezidente Evika Siliņa (JV) pēc koalīcijas sanāksmes pauda, ka pēc notikušajām sarunām ar pašvaldībām Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) veic jaunus aprēķinus, jo visi iespējamie labojumi un priekšlikumi atstāj ietekmi uz budžetu un finansēm, tādēļ nepieciešams veikt pārrēķinus piedāvātā modeļa sākotnējā versijā.
Vakar, 23:38 Ziņu aģentūra LETA
Rihards Kozlovskis ES iekšlietu ministru sanāksmē uzbrukumu Okupācijas muzejam akcentēja kā noziegumu hibrīdkara kontekstā, aģentūru LETA informēja Iekšlietu ministrijā.
Vakar, 23:26 Ziņu aģentūra LETA
Liepājā, Grīņu ielā, grāvī atrasts nenoskaidrota vīrieša līķis, aģentūru LETA informēja Valsts policijas pārstāve Madara Šeršņova.
Vakar, 22:51 Ziņu aģentūra LETA
Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) aicina iedzīvotājus ziņot par atrastiem mirušiem savvaļas putniem, lai nepieļautu mājputnu saslimšanu ar augsti patogēno putnu gripu, aģentūru LETA informēja PVD pārstāvji
Vakar, 22:42 Ziņu aģentūra LETA
Līdz šim Ziedoņa muzejs vecā niedru jumta nomaiņai savācis 14 000 eiro, taču vēl nepieciešams 21 000 eiro, aģentūrai LETA norādīja muzeja pārstāve Una Vindberga.
Vakar, 22:28 Ziņu aģentūra LETA
Rēzeknes dome, kuru valdības koalīcija ir vienojusies atlaist, šonedēļ sanāks uz sēdi, lai vēlētu jaunu priekšsēdētāju, liecina ceturtdien, 7.martā, izsludinātās domes sēdes darba kārtība.
Vakar, 21:50 Ziņu aģentūra LETA
Divus mēnešus 43 Latvijas pašvaldībās norisinājās Sabiedrības integrācijas fonda rīkotais staigāšanas izaicinājums “Miljoni soļu Latvijai!”. Gandrīz 20 000 Latvijas iedzīvotāju kopīgiem spēkiem nostaigājuši teju 6 miljardus soļu jeb vairāk nekā 4 miljonus kilometru. Sīvā cīņā, komandu vietu sadalījumam mainoties teju katru dienu, par aktīvāko pašvaldību atzīta Varakļānu novada pašvaldība.
Vakar, 21:39 Portāls nra.lv
Ieskandinot arēnas atklāšanu, Rīgas cirkā 8.martā plkst.17 tiks atklāta vēsturisko plakātu izstāde "Jautrības metamorfozes" un grāmata "Rīgas cirks. Ieskaņa. 1888-1957", aģentūru LETA informēja Rīgas cirka pārstāve Zane Volkinšteine.
Vakar, 21:17 Ziņu aģentūra LETA
Āfrikas cūku mēris (ĀCM) pagājušajā nedēļā Latvijā konstatēts 51 mežacūkai, bet nedēļu iepriekš slimība tika konstatēta 27 mežacūkām, liecina Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) publiskotā informācija.
Vakar, 21:08 Ziņu aģentūra LETA
Šogad Osokina Brīvības festivālā Ukrainai pirmo reizi norisināsies vasaras nometne ukraiņu mūzikas skolu bērniem, dokumentālā kino diena, kā arī koncerts smagi slimu bērnu vecāku atbalstam Latvijā, preses konferencē informēja festivāla dibinātājs un mākslinieciskais vadītājs, pianists Andrejs Osokins.
Vakar, 20:45 Ziņu aģentūra LETA
Lauksaimnieki piketu, kas paredzēts otrdien, 5.martā, sāks ar gājienu no Doma laukuma uz Ministru kabinetu, kur atbalstīs meža nozares pārstāvjus un paudīs savu nostāju pret lauksaimnieku īpašumā esošas zemes ierobežojumiem bez adekvātiem kompensēšanas mehānismiem, aģentūrai LETA pauda biedrības "Zemnieku saeima" valdes priekšsēdētājs Juris Lazdiņš.
Vakar, 20:26 Ziņu aģentūra LETA
Rīgā no 2024. gada stājušās spēkā vairākas izmaiņas nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanā, tostarp no šī gada iespējams saņemt atvieglojumus par ilgtspējīgām jaunuzceltām vai pilnībā renovētām ēkām. Rīgas pašvaldība atgādina, ka NĪN atvieglojumu saņemšanai jābūt izveidotai oficiālai elektroniskai adresei vai Finanšu departamentā reģistrētam epastam.
Vakar, 20:13 Portāls nra.lv
Zemkopības ministrija (ZM) paplašinājusi iespējamam importa aizliegumam pakļauto Krievijas un Baltkrievijas preču sarakstu, liecina Tiesību aktu portālā publiskotā informācija.
Vakar, 20:07 Ziņu aģentūra LETA
Rīgas apgabaltiesa šodien atstāja negrozītu pirmās instances tiesas spriedumu, ar kuru par advokātes Allas Barbašas (Jurašas) maldināšanu it kā pret viņu gatavotā slepkavībā uzņēmējam Igoram Ivanovam piespriesta brīvības atņemšanu uz vienu gadu un deviņiem mēnešiem, aģentūra LETA noskaidroja apgabaltiesā.
Vakar, 19:52 Ziņu aģentūra LETA