Latvijā

Vakar, 18:25
Veicot robežkontroli, Pārtikas un veterinārais dienests Ukrainas izcelsmes konditorejas izstrādājumos – vafelēs “Plombir” konstatējis būtiski paaugstinātu transtaukskābju līmeni. Produktā tas bija pārsniegts vairāk nekā 30 reizes.
 
Vakar, 18:09
Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) aptaujas dati apliecina, ka sabiedrība ir gatava aktīvi rīkoties, lai nepieļautu nelaimes gadījumus, ko varētu izraisīt dzērājšoferi. 66% iedzīvotāju aptaujā atzinuši, ka mēģinātu apturēt cilvēku no braukšanas reibumā. Vienlaikus katrs otrais aptaujātais norādījis, ka jau iepriekš nav ļāvis iereibušam cilvēkam sēsties pie stūres reibumā, bet ne visiem tas ir izdevies.
 
Vakar, 17:31
Ceturtdienas pēcpusdienā Latvijā aug lietus un negaisa mākoņi, un sinoptiķi prognozē, ka tie veidosies arī piektdien - gada garākajā dienā.
 
Vakar, 17:02
Vidzemes reģionā svētku brīvdienu laikā no 21.jūnija līdz 25.jūnijam Valsts policija Vidzemes reģiona pārvalde strādās pastiprinātā režīmā, lai kontrolētu vai transportlīdzekļu vadītāji pie stūres nav sēdušies alkohola, vai citu apreibinošo vielu ietekmē.
 
Vakar, 16:55
Atstādinātie AS "Latvenergo" padomes locekļi kompensācijas nesaņems, jo to neparedz normatīvie akti, teica ekonomikas ministrs Ralfs Nemiro (KPV LV).
 
Vakar, 16:30
Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes 1. biroja 2. nodaļas meklēšanā ir izsludināts Lietuvas Republikas pilsonis Lukas Balsevičius, kurš dzimis 1983. gadā. Vīrietis 2019. gada 10. jūnijā ap pulksten 10.20 pārkrita pār bortu no prāmja "Isabelle". L. Balsevičius pār bortu pārkrita brīdī, kad prāmis atradās Daugavā, pretī Voleru ielai 64, Rīgā, braucot uz Rīgas pasažieru ostu.
 
Vakar, 16:25
Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) 19.jūnijā veicis neatliekamās procesuālās darbības Valsts policijas (VP) Vidzemes reģiona pārvaldes Madonas iecirknī, informēja birojā.
 
Vakar, 16:12
Saeimas deputāti, ceturtdien, 20.jūnijā, trešajā lasījumā atbalstīja grozījumus, kas paredz aizliegumu sapulcēs, gājienos un piketos izmantot bijušās PSRS, tās republiku un nacistiskās Vācijas bruņoto spēku un likumības un kārtības uzturēšanas orgānu (represīvo iestāžu) izmantoto piederību identificējošo apģērbu, kā arī tā elementus.
 
Vakar, 16:00
Otrdienas rītā Bolderājā, Buļļupes kanālā, tika atrasta piecpadsmit gadus veca mirusi meitene ar vardarbīgas nāves pazīmēm. Valsts policija nekavējoties uzsāka nozieguma izmeklēšanu un pavisam drīz noskaidroja, ka noziegumu, iespējams, izdarījuši divi bojāgājušajai pazīstami vīrieši kopīgas alkohola lietošanas laikā. Jau tajā pašā dienā abi aizdomās turētie tika aizturēti. Šodien, 20. jūnijā, tiesa viņiem piemēroja drošības līdzekli apcietinājumu.
 
Vakar, 15:45
Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas tiesa ir piespriedusi 10 750 eiro naudas sodu kādam vīrietim, kurš 2016.gada jūlijā centās piekukuļot ceļu policistu, jo tika pieķerts ātruma pārsniegšanā, aģentūrai LETA pavēstīja Ģenerālprokuratūras pārstāve Laura Majevska.
 
Vakar, 15:35
Prokurors Māris Urbāns šodien izsniedzis apsūdzību Saeimas deputātam Atim Zakatistovam (KPV LV) par personu grupā izdarītu krāpšanu lielā apmērā, proti, deputāts tiek apsūdzēts 26 620 eiro izkrāpšanā un 2420 eiro izkrāpšanas mēģinājumā, pavēstīja Ģenerālprokuratūras pārstāve Laura Majevska.
 
Vakar, 14:47
Arī šodien Saeimas namā notika tradicionālie Jāņu ielīgošanas pasākumi.
 
Vakar, 14:40
Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laikapstākļiem, kas gaidāmi turpmāko stundu laikā.
 
Vakar, 14:22
Saeima šodien galīgajā lasījumā pieņēma grozījumus Valsts kontroles likumā, kas paredz paplašināt Valsts kontroles (VK) tiesības - piedzīt zaudējumus no atbildīgajām personām par revīzijās konstatētajām nelikumībām.
 
Vakar, 13:59
Būtiski pieaug cilvēku skaits, kas Līgo svētkiem plānot tērēt vairāk līdzekļus nekā pērn, liecina “Maxima Latvija” veiktā aptauja. Lai arī joprojām vairums respondentu jeb 37,5% visu svētkiem nepieciešamo lietu iegādei plāno tērēt 21 - 40 eiro, taču vairāk nekā 61 eiro iecerējuši atvēlēt 27,5%, salīdzinot ar 17% aptaujāto 2018. gadā.
 
Vakar, 13:42
No šā gada 1.jūlija līdz 2021.gada 31.jūlijam Rīgā par siltumenerģiju būs jāmaksā 51,9 eiro par megavatstundu (MWh), kas ir par 16,9% vairāk nekā šobrīd, savukārt pēc tam tarifs samazināsies līdz 49,99 eiro par MWh, informēja Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijā (SPRK).
 
Vakar, 13:31
Saeima šodien pirmajā lasījumā atbalstīja grozījumus likumā par akcīzes nodokli, stiprajam alkoholam akcīzes likmi samazinot par 15%.
 
Vakar, 12:52
Lielākā daļa novērojumu no 20.gadsimta veikti, izmantojot nesen ASV atslepenotus satelīta attēlus.