Latvijā

13:47
AS “mogo” ir emitējusi obligācijas 30 miljonu eiro apjomā, tādejādi veiksmīgi noslēdzot lielāko privātā kapitāla uzņēmuma obligāciju emisiju pēdējos gados “Nasdaq Riga” biržā.
 
13:45
Turpinoties pavasara atkusnim, daudzviet uz grants autoceļiem iestājies šķīdonis, tāpēc autotransporta masas ierobežojumi ir ieviesti jau 428 valsts autoceļu posmos ar grants segumu, informē Latvijas Valsts ceļi.
 
13:38
Svētdien slimnīcās ievietoti 60 Covid-19 pacienti, bet kopējais Covid-19 pacientu skaits salīdzinājumā ar sestdienu pieaudzis no 759 līdz 803, liecina Nacionālā veselības dienesta (NVD) dati.
 
13:22
Latvijas sabiedrībai kopīgiem spēkiem ir jādara viss, lai neļautu saslimstības ar Covid-19 trešajam vilnim ieskrieties, turklāt saslimstības līkni nepieciešams mazināt jau tagad, uzskata Slimību profilakses un kontroles centrā (SPKC).
 
12:49
Noslēguma pārbaudījumi par vispārējās vidējās izglītības iegūšanu nav atcelti, un to norise pagaidām ir plānota klātienē, pastāstīja Valsts izglītības satura centra (VISC) pārstāve Liene Bērziņa.
 
12:36
Pēc vairāku mēnešu ilgas cīņas ar smagu slimību, 67 gadu vecumā mūžībā aizgājis komponists Jānis Porietis, informē Latvijas Radio.
 
12:23
Aizvadītajā nedēļā kopā vakcinēti 15 984 iedzīvotāji, vidēji nedēļas dienā 2 283 vakcinēto, informē Veselības ministrijas Vakcinācijas projekta birojs.
 
11:24
Aizvadītajā diennaktī veikts 3451 Covid-19 izmeklējums. Reģistrēti 272 jauni inficēšanās gadījumi ar koronavīrusu, informē Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC).
 
11:07
Latvijā otrā ārkārtējā situācija izsludināta no 2020. gada 6. novembra, nosakot stingrus ierobežojošus pasākumus, kā rezultātā turpinās uzņēmumu slēgšana un darbinieku atlaišana, darbiniekiem iegūstot bezdarbnieka statusu.
 
10:50
Brīvdienās reģistrēti šī gada pirmie kūlas ugunsgrēki, ziņo Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).
 
10:44
Ar 2021. gada 19. februāri datētā “Liepājas metalurga” (LM) likvidācija nebūt nenozīmē, ka uzņēmuma izputēšanas radītie zaudējumi ir aprēķināti, norakstīti un aizmirsti. Zaudējumi turpina augt un turpinās atklāties vēl gadiem ilgi.
 
10:23
Valsts policija lūdz atpazīt divus vīriešus, kuri tiek turēt aizdomās par robežsarga slepkavības mēģinājumu Daugavpilī
 
10:01
Augstākas tiesas Senāta Krimināllietu departamentam iesniegta sūdzība par nelikumīgu Aivara Lemberga apcietināšanu un liegumu tiesībām uz aizstāvību – Neatkarīgajai apliecināja advokāts Māris Grudulis, kurš iesniedzis šo sūdzību.
 
9:52
Krievijas Izmeklēšanas komiteja ierosinājusi krimināllietu par lielgabala pazušanu no padomju memoriāla Jēkabpilī pagājušajā nedēļā, teikts komitejas paziņojumā.
 
9:12
Zāļu valsts aģentūra un Veselības inspekcija aicina būt piesardzīgiem un iegādāties zāles tikai licencētās interneta vietnēs. Visām Latvijā likumīgi strādājošām tiešsaistes aptiekām ir vienota pazīšanas norāde – logotips, ar kura palīdzību tiek apstiprināts, ka attiecīgā interneta aptieka darbojas likumīgi.
 
9:00
No šodienas klātienes mācības 1.-4.klasei var organizēt skolas no 22 epidemioloģiski drošiem novadiem, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) aktuālākie dati.
 
8:37
Īstenojot samērīgu un pakāpenisku akcīzes nodokļa likmju paaugstināšanas politiku, no šodienas mainās akcīzes nodokļa likmes alkoholiskajiem dzērieniem un cigaretēm, informē Valsts ieņēmumu dienests.