Latvijā

Vakar, 18:33
Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs savā amatā aizvadījis pirmo gadu. Kā prezidentu vērtē iedzīvotāji, noskaidrots TV3 raidījuma "900 sekundes" aptaujā.
Vakar, 17:32
Par darba nespējas pabalsta iespējamu samazināšanu diskusijas Saeimas komisijā joprojām ir atvērtas. Viens no galvenajiem iemesliem iecerei ir vēlme atsijāt nepamatoti atvērtās slimības lapas, jo ar zemākiem pabalstiem “viltus” slimošana darbiniekiem vairs nebūs izdevīga. Ko par šādu ideju domā sabiedrība, skaidroja TV3 raidījums "900 sekundes".
Vakar, 16:55
Nākamnedēļ Latvijā saglabāsies silts laiks, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķu prognozes.
Vakar, 15:40
Festivāla "Positivus" laikā, kas Lucavsalā, Rīgā, noritēja piektdien, 19.jūlijā, un sestdien, 20.jūlijā, Valsts policijā (VP) ir sākti vairāki kriminālprocesi par apreibinošo vielu glabāšanu un administratīvie procesi par lietošanu.
Vakar, 15:31
Naktī uz pirmdienu, 22.jūliju, vietām Latvijā gaidāms īslaicīgs lietus, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķu prognozes.
Vakar, 14:25
Vidēji katrs ceturtais skolēns vismaz reizi dienā ēd saldumus, liecina Slimību profilakses un kontroles centra publicētā Latvijas skolēnu veselības paradumu pētījuma rezultāti.
Vakar, 12:28
Pēc Krievijas veiktā raķešu uzbrukuma bērnu slimnīcai "Okhmatdyt" Kijivā Latvija plāno nosūtīt ārstniecības iestādei medicīnas preces, teikts Veselības ministrijas (VM) saskaņošanai virzītajā rīkojuma projektā.
Vakar, 11:24
Latvijas četru lielāko banku klientiem, pašiem apstiprinot maksājumus, šogad pirmajos sešos mēnešos izkrāpti kopumā 9,452 miljoni eiro, kas ir par 86,2% vairāk nekā pērn attiecīgajā periodā, liecina Finanšu nozares asociācijas (FNA) publiskotie dati.
Vakar, 10:30
Organizācija "bezvests.lv" dalījusies ar jaunāko informāciju par pazudušā ūdens motociklista Sergo Tvauri meklēšanu.
Vakar, 9:14
Svētdien, 21.jūlijā, vietām gaidāms pērkona negaiss, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķu prognozes.
Vakar, 8:00
Pēc ilguma un apmēra Otrā pasaules kara Eiropas sadaļai kaut cik līdzīgais Krievijas iebrukums Ukrainā aktualizē notikumus pirms 80 gadiem, kad tagadējās Krievijas priekšteces Padomijas karaspēks gatavojās jau trešo reizi šķērsot Latvijas Republikas robežas.
20.jūl
Epidemiologi vērsuši uzmanību, ka Latvijā, kā arī dažās citās Eiropas Savienības valstīs nedaudz pieaug saslimstība ar Covid-19. TV3 raidījuma “900 sekundes” veiktajā Latvijas iedzīvotāju aptaujā noskaidrots, ka lielāko daļu Latvijas iedzīvotāju pieaugošā saslimstība ar Covid-19 nesatrauc.
20.jūl
Baltijas valstu galvaspilsētās degvielas cenām pagājušajā nedēļā bija atšķirīgas tendences, liecina aģentūras LETA apkopotie dati.
20.jūl
Par godu "Baltijas ceļa" 35 gadadienai noskriet 678 kilometrus apņēmies siguldietis Rūdolfs Birnbaums.
20.jūl
Latvijā naktī un svētdien, 21. jūlijā, vietām gaidāms pērkona negaiss, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķu prognozes.
20.jūl
Satiksmes negadījuma starp Saulkrastiem un Pabažiem dēļ sestdien ir iespējami vilcienu kavējumi dzelzceļa līnijā Rīga-Skulte, liecina AS "Pasažieru vilciens" (PV) publiskotā informācija.
20.jūl
Cik droši autobraucēji kopumā jūtas uz Latvijas ceļiem? TV3 raidījums “900 sekundes” aptaujā noskaidrojis iedzīvotāju viedokli.