Svētdiena, 28.maijs

redeem Vilhelms, Vilis

Lasi ērtāk format_size

arrow_downwardLatvijā

Tiek strādāts pie tā, lai par godu Latvijas hokejistu izcīnītajām bronzas medaļām pirmdienu, 29.maiju, Latvijā varētu noteikt par brīvdienu, pavēstīja Saeimas priekšsēdētājs Edvards Smiltēns (AS).
19:26 Ziņu aģentūra LETA
Vairākums jeb 77% Latvijas iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 65 gadiem, ir norādījuši, ka pozitīvi vērtē Egila Levita lēmumu nekandidēt uz otro termiņu Latvijas Valsts prezidenta amatā, liecina “Kantar TNS” aptauja TV3 raidījumā "900 sekundes".
18:35 Portāls nra.lv
Augstā inflācija, pārtikas cenu pieaugums lielveikalos, energoresursu krīze un citi šī brīža ekonomiskās situācijas radītie izaicinājumi, kuru ietekmē būtiski augusi dzīves dārdzība, tomēr neietekmē ceļošanas plānus gandrīz trešdaļai Latvijas iedzīvotāju. Cilvēki šovasar ceļos vai plāno ceļot tikpat daudz, kā ierasts, liecina "Swedbank" Finanšu institūta veiktais pētījums. Turklāt ceļot gatavu iedzīvotāju skaits ir pat pieaudzis no 26% pērn uz 31% šogad.
18:05 Portāls nra.lv
Latvijā 66% iedzīvotāju uzskata, ka sievietēm ir sarežģītāk veidot karjeru, informē pārtikas ražošanas un vairumtirdzniecības uzņēmuma "Mars Latvia" pārstāvji, balsoties uz uzņēmuma īstenoto aptauju.
17:55 Portāls nra.lv
Veselības ministrija (VM) aicina valdību lemt par 11 miljonu eiro piešķiršanu stacionārajām ārstniecības iestādēm daļējai energoresursu sadārdzinājuma segšanai.
17:29 Ziņu aģentūra LETA
TV3 raidījums “900 sekundes” aptaujā skaidroja, kā iedzīvotāji vērtē Valsts aizsardzības dienesta izveidi.
17:01 Portāls nra.lv
Pirmdien Latvijā būs vairāk mākoņu un dienas gaitā vietām īslaicīgi līs, prognozē sinoptiķi.
16:27 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas Hokeja federācija (LHF) aicina līdzjutējus Latvijas vīriešu hokeja izlasi pēc tās sekmīgākā starta vēsturē pirmdien Rīgā sagaidīt pie Brīvības pieminekļa un nedoties uz lidostu.
15:32 Ziņu aģentūra LETA
Biedrība "Centrs Marta" aicinājusi politiķus domāt par vienotu datu bāzi par personām, kas veikušas vardarbības noziegumus, lai potenciālajiem nākotnes cietušajiem būtu iespējas uzzināt par iepriekš notikušu vardarbību.
14:25 Portāls nra.lv
Neatkarīgās diskusiju raidījumā Valsts prezidenta amata kanditāte Elīna Pinto par nepieciešamību pārdomātāk apgūt Eiropas fondu naudu.
14:01 Portāls nra.lv
Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca (PSKUS) pievienosies Eiropas vienotajam vēža tīklam un sāks darbu pie virtuālā onkoloģijas centra izveides, informēja PSKUS Komunikācijas daļas Sabiedrisko attiecību speciāliste Evija Mileiko.
12:33 Portāls nra.lv
Svētdien elektrība pēc biržas cenām vairākas stundas būs pieejama par velti, liecina "Nordpool" informācija.
12:06 Ziņu aģentūra LETA
Kuru no kandidātiem prezidenta amatā vēlētos redzēt sabiedrība? TV3 raidījums “900 sekundes” skaidroja iedzīvotāju viedokli.
11:01 Portāls nra.lv
Nākamās sezonas riska grupu vakcinācijai Veselības ministrija (VM) plāno iegādāties 135 000 gripas vakcīnu, teikts ministrijas saskaņošanai iesniegtajā informatīvajā ziņojumā.
10:33 Ziņu aģentūra LETA
Lielākajai daļai no mums rīts iesākas ar kafijas tasīti. Tas ir privāts, gandrīz vai intīms ikrīta rituāls. Lai arī pēdējā laikā populāras ir kļuvušas matē tēja un biešu kafija, tomēr klasisko arabikas kafiju izkonkurējusi nav neviena no tām. Kafija mūs pamodina no rītiem, dodot pirmo baudu garšas kārpiņām. Pēc izdzertās tasītes sākas diena.
10:00 Sola Rūja
25.maijā mūžībā aizgājusi viena no izcilākajām Jēkabpils mediķu personībām – neirologs, Jēkabpils slimnīcas ilggadējs galvenā ārsta vietnieks Gunārs Kiršbergs, vēsta "Jēkabpils Laiks".
9:59 Portāls nra.lv
Nākamnedēļ Latvijā būs maz nokrišņu, pastiprināsies sausums un vairākās naktīs gaidāma salna, liecina jaunākās laika prognozes.
9:36 Ziņu aģentūra LETA