Latvijā

Vakar, 23:28
Otrdien Rīgas, Jelgavas, Dobeles, Bauskas un Skrīveru novērojumu stacijā labots 22.septembra maksimālās gaisa temperatūras rekords, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra apkopotie dati.
 
Vakar, 22:43
Dzelzceļa projekta "Rail Baltica" īstenošanai Satiksmes ministrija par kopumā 182 383 eiro atpirks divus īpašumus Zolitūdē netālu no lidostas "Rīga", Kārklu ielā. 
 
Vakar, 22:04
Ģenerālprokurors Juris Stukāns aicina sabiedrību "policijai ļaut veikt savu darbu" Rebenoka slepkavības lietas izmeklēšanā, noskaidroja prokuratūrā.
 
Vakar, 21:41
Igaunijas muitnieki no Latvijas iebraukušas kravas automašīnas piekabē atklājuši 9,6 miljonus kontrabandas cigarešu, paziņojis Igaunijas Nodokļu un muitas departaments.
 
Vakar, 21:21
Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (JV) un Lietuvas ārlietu ministrs Lins Linkevičs šodien pasniedza Latvijas un Lietuvas Ārlietu ministriju Baltu balvu par izciliem sasniegumiem baltu mantojuma pētniecībā, kopšanā un stiprināšanā diplomātam un valodniekam Albertam Sarkanim. 22.septembrī Latvijā un Lietuvā tiek atzīmēta Baltu vienības diena, pieminot 1236.gadā notikušo Saules kauju, kurā zemgaļu un žemaišu spēki sakāva Zobenbrāļu ordeņa bruņiniekus. Baltu balva tiek pasniegta kopš 2018.gada. Balvas vērtība ir 3000 eiro, un tās fondu veido vienlīdzīgi Latvijas un Lietuvas Ārlietu ministriju ieguldījumi.
 
Vakar, 20:53
Latvijas Aizsardzības ministrija informē, ka saistībā ar pastiprinātu militāro mācību norisi Baltkrievijā un Krievijā vērojama paaugstināta militārā aktivitāte.
 
Vakar, 20:35
“Elementāri izskaitļojot, var secināt, ka tā bija politiska slepkavība aiz kuras stāv politiskie spēki, kuriem bija personisks un dzīvniecisks naids pret Pāvelu,” intervijā kanālam RīgaTV 24 par sava drauga zvērināta advokāta Pāvela Rebenoka slepkavību sacīja jurists Mārtiņš Krieķis.
 
Vakar, 19:32
Visiem ieceļotājiem Latvijā no 28.septembra tiks nosūtīta īsziņa, atgādinot, ka iebraucot no ārvalstīm ar augstu Covid-19 risku, obligāti jāvēro pašizolācija, šodien nolēma valdība.
 
Vakar, 19:03
Populārākie galamērķi no lidostas "Rīga" šogad astoņos mēnešos bija Londona, Maskava un Oslo, liecina VAS "Starptautiskā lidosta "Rīga"" publicētā informācija.
 
Vakar, 18:23
Samazinot obligātā iepirkuma komponenti (OIK) no nākamā gada elektrības cena mājsaimniecībām un uzņēmumiem samazināsies par līdz pat 10%, šodien pēc valdības sēdes žurnālistiem teica ekonomikas ministrs Jānis Vitenbergs (KPV LV).
 
Vakar, 17:44
Situācijai Eiropas Savienībā un Eiropas Ekonomiskajā zonā turpinot pasliktināties, divu nedēļu vidējā saslimstība ar Covid-19 šajā reģionā pieaugusi līdz 76 gadījumiem uz 100 000 iedzīvotājiem, kas ir teju 15 vairāk nekā patlaban Latvijā, žurnālistiem skaidroja Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) Infekcijas slimību riska analīzes un profilakses departamenta direktors un epidemiologs Jurijs Perevoščikovs.
 
Vakar, 17:14
Olaines 2.vidusskolas vadībai nav ziņu, ka saslimšana ar Covid-19 izglītības iestādē izplatītos,  pauda skolas direktore Ludmila Osipova.
 
Vakar, 17:07
Šodien uz Vidzemes šosejas distances neievērošanas dēļ kravas automašīnā ietriecies mikroautobuss, kura vadītājs nogādāts slimnīcā, informēja Valsts policijas (VP) Vidzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Zane Vaskāne.
 
Vakar, 16:52
Kopumā septiņu mācību iestāžu vidū, kur līdz šim atklātas inficēšanās ar Covid-19, ietilpst arī Latvijas Universitāte (LU), atklāja LU Komunikācijas un inovāciju departamentā.
 
Vakar, 16:45
Ātra un izlēmīga izmeklētāju un tiesībsargājošoinstitūciju darbība ir kritiski svarīga, lai slepkavību pasūtītāji nepaliek nesodīti,tā norāda “Justice for Mārtiņš Bunkus” nodibinājuma vadītājs Kristaps Bunkus.
 
Vakar, 16:31
Otrdien valdība atbalstīja Ekonomikas ministrijas (EM) priekšlikumu 2021.gadā samazināt obligātā iepirkuma komponenti (OIK) līdz 17,51 eiro par megavatstundu (MWh) līdzšinējo 22,68 eiro par MWh vietā, tādējādi OIK nākamgad samazinātos par 23%.
 
Vakar, 16:00
Gaļas pārstrādes uzņēmumā "Forevers" konstatēti 19 saslimšanas gadījumi ar Covid-19, apstiprināja uzņēmuma pārstāvji.
 
Vakar, 15:42
Turpmāk normatīvos precīzāk tiks regulēta teritorijas atļautā izmantošana Ragakāpas dabas parkā, informēja Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) sabiedrisko attiecību speciāliste Maija Rēna.