Latvijā

5:30
Valdība pieņēmusi grozījumus pensiju likumā, nostiprinot politisko apņemšanos šogad pensijas indeksēt ātrāk. Lai arī ir zināma kārtība, kā pensijas indeksēs, precīza formula un koeficienti būs zināmi vasaras otrajā pusē.
 
5:00
Neraugoties uz augsto drošības līmeni, Latvijas Nacionālajā bibliotēkā (LNB) gaišā dienas laikā tika nozagtas trīs ļoti vērtīgas grāmatas. Noskaidrots, kā izdevās īstenot šo vērienīgo zādzību.
 
4:30
Divos dažādos tilpumos Dailes teātra kasē varēs iegādāties medu, ko ievākušas bites, kas dzīvo uz teātra jumta, aģentūru LETA informēja teātra pārstāve Agnese Vārpiņa.
 
Vakar, 23:04
Ūdens temperatūra Latvijas upēs un ezeros otrdienas rītā pārsvarā ir +11..+16 grādi, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.
 
Vakar, 22:49
Policija patlaban atturas komentēt konkrētu personu skaitu, dzimšanas gadus un lomu sadalījumu noziegumā. Taču Latvijas Televīzija (LTV), atsaucoties uz tās rīcībā esošo neoficiālo informāciju, vēstīja, ka Bunkus slepkavības lietā aizturēti uzņēmēji Mihails Uļmans un Aleksandrs Babenko.
 
Vakar, 22:40
Viesnīcas cita pēc citas sāk paziņot, ka pārtrauks Ukrainas civiliedzīvotāju ēdināšanu un izmitināšanu neatkarīgi no tā, ka par 30 dienām pagarinās iespēju Ukrainas iedzīvotājiem saņemt atbalstu ēdināšanai un izmitināšanai. Valsts ir būtiski samazinājusi kompensējamo summu par izdevumiem, vēsta TV3.
 
Vakar, 21:55
Būtiska apkures cenu sadārdzinājuma gadījumā valsts varētu nākt palīgā pakalpojumu sniedzējiem, tādējādi pastarpināti atbalstot arī mājsaimniecības, šodien intervijā Latvijas Televīzijai norādīja ekonomikas ministra amata kandidāte Ilze Indriksone (NA).
 
Vakar, 21:43
Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD) Borispoles slimnīcai Ukrainā ziedos vienu operatīvo medicīnisko transportlīdzekli, otrdien lēma valdība.
 
Vakar, 21:30
Ar iniciatīvas "DiscoverEU" atbalstu 178 jaunieši no Latvijas bez maksas varēs apceļot Eiropu, informēja Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) Komunikācijas daļas vecākā referente Egija Ļuļēna.
 
Vakar, 20:18
Aizsardzības ministrija (AM) izdotajā bukletā “72 stundas. Kā rīkoties krīzes gadījumā” apkopota informācija, kā cilvēkiem rīkoties dažādu dabas katastrofu, pandēmiju un citu krīžu apstākļos. Šogad buklets papildināts ar jaunu informāciju par pareizu rīcību aviācijas vai artilērijas uzbrukumu gadījumos, ziņo portāls "LSM".
 
Vakar, 20:05
Naktī uz trešdienu Kurzemē, dienā arī vietām valsts centrālajā daļā nedaudz līs; vairāk nokrišņu būs no trešdienas pievakares, prognozē sinoptiķi.
 
Vakar, 17:30
Par 30 dienām plānots pagarināt iespēju Ukrainas iedzīvotājiem saņemt valsts atbalstu ēdināšanai un izmitināšanai, paredz otrdien valdībā atbalstītie grozījumi Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likumā.
 
Vakar, 17:00
Ukraiņiem nepieciešams skaidrs laika grafiks, ar ko rēķināties, šodien Reģionālo attīstības centru apvienības (RACA) rīkotajā sarunā par atbalstu kara bēgļiem novados uzsvēra apvienības priekšsēdētājs, Valkas novada domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis (Vidzemes partija).
 
Vakar, 16:30
Stabilizējoties Ukrainas kara bēgļu plūsmai, Igaunijas valdība ārkārtas tiešsaistes sēdē otrdien atbalstīja iekšlietu ministra Kristiana Jāni ierosinājumu no trešdienas atcelt pagaidu robežkontroli uz Igaunijas un Latvijas robežas.
 
Vakar, 15:50
Valdība otrdien atbalstīja grozījumus noteikumos par Latvijas Goda ģimenes apliecības programmas īstenošanas kārtību, kas paredz, ka Goda ģimenes apliecību digitālā formātā izsniegs no šī gada 1.decembra.
 
Vakar, 15:13
Bijusī iekšlietu ministre Marija Golubeva kanāla TV24 raidījumā "Uz līnijas" pastāstīja, kas šobrīd notiek ar žoga būvniecību uz Baltkrievijas robežas.
 
Vakar, 15:02
Valdība otrdien slēgtā sēdē apstiprināja aktualizēto Nacionālo bruņoto spēku (NBS) mobilizācijas plānu.
 
Vakar, 14:51
Nepieciešams izveidot konsultatīvo padomi, ar kuru, demontējot padomju režīmu slavinošus objektus, atbildīgai personai būtu iespējams konsultēties, Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēdē piedāvāja Kultūras ministrijas parlamentārais sekretārs Ritvars Jansons.
 

Komentētākie