Latvijā

Vakar, 21:01
Rīgā tiks paaugstināts minimālais skolēnu skaits valsts ģimnāzijas statusa iegūšanai, savukārt citās pilsētās un novados, ņemot vērā demogrāfisko faktoru ietekmi, to samazinās, paredz valdības atbalstītie Ministru kabineta noteikumi "Kritēriji un kārtība, kādā tiek piešķirts un anulēts valsts ģimnāzijas statuss".
 
Vakar, 20:51
Valdība otrdien atbalsta 5,1 miljona eiro piešķiršanu studentu stipendijām, kā arī palielināja minimālās stipendijas apmēru līdz 200 eiro.
 
Vakar, 20:25
Valdība šodien, 2020. gada 11. augustā, atbalstīja 3,97 miljonu eiro piešķiršanu Izglītības un zinātnes ministrijai (IZM) tehnoloģiskā nodrošinājuma uzlabošanai vispārējās izglītības iestādēs. Tā ir daļa no Covid-19 krīzes pārvarēšanas un ekonomikas atlabšanas finansējuma.
 
Vakar, 19:44
Baltkrievijas vēstnieks Tallinā Vjačeslavs Kačanovs otrdien izsaukts uz Igaunijas Ārlietu ministriju saistībā ar šīs valsts varasiestāžu vardarbīgo vēršanos pret protestētājiem pēc svētdien notikušajām prezidenta vēlēšanām.
 
Vakar, 19:15
Autovadītājiem, reģistrējoties Taksometru vadītāju reģistrā, no pirmdienas, 17. augusta, būs jāiesniedz arī dokuments, kas apliecina valsts valodas zināšanas ne zemāk kā B līmeņa pirmajā pakāpē, informēja Autotransporta direkcijas pārstāve Zane Plone.
 
Vakar, 18:36
Valdība otrdien nolēma atļaut Covid-19 seku mīkstināšanai izmantot valsts budžeta virssaistību finansējumu līdz 70,44 miljoniem eiro Eiropas Savienības (ES) struktūrfondu un Kohēzijas fonda 2014.-2020.gada plānošanas periodā vairākiem atbalsta mērķiem un pasākumiem uzņēmējdarbības, izglītības un pētniecības, veselības aprūpes prioritārajās jomās.
 
Vakar, 18:15
Trešdien Latvijā būs mākoņaināks un vēl par kādu grādu vēsāks laiks, prognozē sinoptiķi.
 
Vakar, 17:02
Ministru kabinets otrdien atbalstīja 70,2 miljonu eiro piešķiršanu Covid-19 krīzē cietušo eksportējošo un tūrisma uzņēmumu darbinieku algu subsidēšanai.
 
Vakar, 16:46
Pērn Latvijas ūdeņi paņēma 96 cilvēku dzīvības. Diemžēl šogad no ūdenstilpēm izcelti jau 80 bojāgājušie, un gads vēl tikai pusē. Izdzisušās cilvēku dzīvības turpina akcentēt problēmu, kura pretstatā ceļu satiksmes negadījumos bojāgājušo statistikai valsts līmenī ik gadu tiek klusu nolikta malā: Latvijas iedzīvotāju peldētprasme un izpratne par drošību pie ūdens ir kritiski nepietiekama.
 
Vakar, 16:01
Iekšējās drošības birojs ir aizturējis divas satiksmes uzraudzības jomā strādājošas Valsts policijas amatpersonas, kuras, lai kāds autovadītājs varētu izvairīties no administratīvā pārkāpuma protokola sastādīšanas, ir pieprasījušas un pieņēmušas no transportlīdzekļa īpašnieka salīdzinoši netipisku kukuļa veidu – medu lielā daudzumā.
 
Vakar, 15:16
Šodien Ministru kabinets pieņēma "Depozīta sistēmas darbības noteikumus", kas nosaka depozīta iepakojuma pieņemšanas, savākšanas, pārstrādes, sagatavošanas un nodošanas atkārtotai izmantošanai procentuālo apjomu un termiņus, depozīta iepakojuma speciālās norādes paraugu un lietošanas nosacījumus un virkni citu ar sistēmas darbību saistītu jautājumu.
 
Vakar, 14:43
Šodien pie Kultūras ministrijas ieradušies vairāk nekā 200 Latvijas pasākumu nozares tehniskā nodrošinājuma uzņēmumu pārstāvji, lai protestētu pret atbalsta nenodrošināšanu nozares darbiniekiem.
 
Vakar, 14:06
Pagājušajā diennaktī, atklājot trīs Covid-19 inficēšanās gadījumus, jaunais koronavīruss atkal konstatēts Engures novadā, bet vēl viens cilvēks ir saslimis Aizkraukles novadā, liecina Slimību profilakses un kontroles centra apkopotie dati.
 
Vakar, 13:35
No 17.augusta iekštelpās vienlaicīgi varēs pulcēties līdz 1000 cilvēkiem, pašreizējo 500 vietā, kā arī tiks mazināti ierobežojumi ēdināšanas pakalpojumu sniedzējiem un arī kultūras, sporta, reliģiskās darbības vietām, paredz otrdien valdības atbalstītie grozījumi Ministru kabineta noteikumos "Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai".
 
Vakar, 13:30
ASV prezidents Donalds Tramps pirmdien pieļāva, ka G7 valstu līderu samits varētu tikt rīkots pēc novembrī gaidāmajām ASV prezidenta vēlēšanām, norādot, ka viņš varētu uzaicināt arī valstis, kas parasti šādās globālās sanāksmēs nepiedalās.
 
Vakar, 13:00
Valdība šodien atbalstīja Latvijas karavīru nosūtīšanu uz starptautisko operāciju Kosovā (KFOR).
 
Vakar, 12:43
Beirūtas ostā notikušā sprādziena radīto seku novēršanai Ārlietu ministrija pārskaitīs 50 000 eiro Libānas Sarkanajam krustam, šodien lēma Ministru kabinets.
 
Vakar, 12:31
Lai nodrošinātu trīs mēnešu zāļu krājumus ārstniecības iestādēm Covid-19 infekcijas izplatības laikā, valdība otrdien šim mērķim novirzīja papildu 2 054 926 eiro.