Latvijā

10:00
Ļaunprātīga dedzināšana laiku pa laikam mēdz notikt dažādās Latvijas vietās – kāds kādam atriebjas, kādu iebiedē. Bet Kuldīgā ikviens degšanas gadījums, jo īpaši mērķtiecīgi izraisīts, tiek uztverts ar īpašu satraukumu. Pilsētu pagājušajā desmitgadē un šīs sākumā bija apsēduši piromāni.
 
8:30
Vasaras aveņu raža šogad Latvijā padevusies labāka nekā pērn, bet ar rudens avenēm šogad ir švakāk, pastāstīja aptaujātie aveņu audzētāji.
 
8:15
Labklājības ministre Ramona Petraviča (KPV LV) ir nepatīkami pārsteigta par institūciju un pašvaldību pretestību bērnu nonākšanai ģimeniskā vidē, saucot to par "prātam neaptveramu situāciju", šādu viedokli pauda ministre.
 
7:45
Ceturtdien Latvijā būs visai saulains un vējains laiks, vairāk mākoņu saglabāsies austrumu novados, prognozē sinoptiķi.
 
7:15
Patlaban netiek plānots samazināt pievienotās vērtības nodokli (PVN) medikamentiem, vienlaikus jau sākta diskusija ar farmācijas industriju par citu zāļu piecenojumu samazināšanu, žurnālistiem stāstīja veselības ministre Ilze Viņķele (AP).
 
6:45
Gada laikā patēriņa cenas Latvijā palielinājušās par trim procentiem, kas saskaņā ar Eiropas Savienības (ES) statistikas biroja Eurostat datiem bijis teju divas reizes lielāks sadārdzinājums nekā ES un eirozonā vidēji. Eksperti prognozē, ka cenas turpinās Latvijā kāpt un šogad vidējā gada inflācija varētu būt augstāka nekā pērn.
 
6:15
Vienošanās starp Latvijas un Krievijas kultūras ministrijām par sadarbību joprojām ir spēkā, un tāpēc tautas deju festivālā Sudmaliņas uz skatuves kāpj dejotāji sarkanās sporta jakās, bet valsts radio nekritiski jūsmo par divu Kremlim tuvu miljardieru projektu – festivālu Rīga. Jūrmala. Krievija kultūru uztver kā ārpolitikas sastāvdaļu, Latvija gan ne.
 
5:00
18.jūlija Neatkarīgajā Rīta Avīzē lasiet:
 
Vakar, 20:31
Sabiedrisko mediju jomā svarīgāk ir atrast ilgtspējīgu risinājumu, nevis tikai dzēst ugunsgrēku, šodien pēc tikšanās ar Valsts prezidentu Egilu Levitu žurnālistiem sacīja Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV).
 
Vakar, 20:09
VAS "Latvijas dzelzceļš" (LDz) meitassabiedrības "LDz ritošā sastāva serviss" valdi atstājis Sandis Vētra, informēja LDz pārstāve Ella Pētermane.
 
Vakar, 19:00
Valdība vakar uzklausīja aģitāciju par jauna cietuma nepieciešamību Latvijā un ieprotokolēja savu apņemšanos visu dzirdēto un arī redzēto «izskatīt likumprojekta Par vidēja termiņa budžeta ietvaru 2020., 2021. un 2022. gadam un likumprojekta Par valsts budžetu 2020. gadam sagatavošanas procesā».
 
Vakar, 18:52
Valsts policija (VP) šonedēļ Rīgā aizturējusi kādu automašīnas vadītāju par kukuļa došanu netrafaretā ceļu policijas auto ekipāžai, informēja VP.
 
Vakar, 18:35
Latvijas Universitāte (LU) Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) un Izglītības kvalitātes valsts dienesta (IKVD) pārmetumus par pārkāpumiem augstskolas rektora vēlēšanās noraida, taču atzīst, ka rektora vēlēšanu process ir pilnveidojams un pie tā notiek darbs, sacīja LU prorektore Ina Druviete.
 
Vakar, 18:21
Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) nav konstatējis ziņas, kas varētu būtu par pamatu valstij neslēgt līgumu ar konkursā par pasažieru vilcienu piegādi uzvarējušo Čehijas uzņēmumu "Škoda Vagonka" ("Škoda").
 
Vakar, 18:12
Eiropas Parlamenta (EP) deputāte Dace Melbārde (VL-TB/LNNK) nav atbalstījusi Urzulas fon der Leienas apstiprināšanu Eiropas Komisijas (EK) prezidentes amatā, jo viņa runā paudusi plānus samazinātu mazāko dalībvalstu ietekmi vairākos pašlaik Eiropas Savienības (ES) valstu iekšpolitikas līmenī risināmos jautājumos.
 
Vakar, 17:50
Ceturtdien Latvijā būs mazāk mākoņu un vairs tikai vietām - galvenokārt dienā valsts austrumu daļā - īslaicīgi līs, prognozē sinoptiķi.
 
Vakar, 17:45
Latvijas Radio darbinieku streiks būs pēdējais solis un izmisuma rīcības variants protestā pret sabiedriskā medija valdes darbu, pastāstīja Latvijas Radio arodbiedrības padomes loceklis un Latvijas Radio žurnālists Edgars Kupčs.
 
Vakar, 17:38
Veselības ministre Ilze Viņķele (AP) šogad un nākamgad iecerējusi virzīt virkni izmaiņu, lai uzlabotu zāļu pieejamību Latvijas iedzīvotājiem, trešdien žurnālistiem paziņoja politiķe.