Latvijā

Indīgas sēnes, čūskas uzbrukums un šāviens vaigā - diena NMPD darbā
12:30
10:12
Pāvests Francisks šodien sāk vizīti Baltijas valstīs, kuras laikā 22. un 23.septembrī apmeklēs Lietuvu, 24.septembrī viesosies Latvijā, bet 25.septembrī dosies uz Igauniju.
 
9:45
Šomēnes reģistrētais jauno gaisa temperatūras rekordu skaits Latvijā ir lielākais kopš 2015.gada decembra, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.
 
9:32
Sestdien Latvijas austrumu novados pārsvarā saglabāsies apmācies laiks, savukārt saulainākā un vējainākā diena būs Kurzemē, prognozē sinoptiķi.
 
Vakar, 23:30
Pirmdien 24. septembrī Latvijā ierodas Romas pāvests Francisks un Latvijā šī diena ir pasludināta par brīvdienu. Bet vai visiem?
 
Vakar, 20:59
Piektdien dzēsti meža ugunsgrēki 11,53 hektāru platībā, aģentūru LETA informēja Valsts meža dienesta Meža un vides aizsardzības daļas vadītāja vietnieks Zigmunds Jaunķiķis.
 
Vakar, 20:26
VID varētu pārskatīt PVN maksātāja statusu katru reizi, kad uzņēmumā mainās pilnvarotās amatpersonas. Uzņēmēju organizācijas gan pauž bažas, ka šāda norma varētu aizbiedēt ārvalstu investorus, vēstī LNT ziņas.
 
Vakar, 19:51
Par gaidāmo Romas katoļu pāvesta Franciska vizīti Latvijā Neatkarīgās intervija ar pāvesta vizītes koordinatoru, Romas katoļu baznīcas priesteri Juri Jalinski.
 
Vakar, 19:34
Lai pārbaudītu, vai autovadītāji, vadot savu spēkratu vienlaicīgi nelieto arī telefonu, šodien Valsts policijas Satiksmes drošības pārvaldes Speciālo uzdevumu nodaļas darbinieki Rīgā rīkoja reidu.
 
Vakar, 17:43
Piektdienas pēcpusdienā Jelgavas novērojumu stacijā, kas pārvietota uz Staļģeni, termometra stabiņš sasniedza +30 grādu robežu, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.
 
Vakar, 16:27
Latvijā smēķē puse (50 %) jauniešu 18 – 24 gadu vecumā, turklāt 28 % no viņiem smēķē regulāri, liecina jaunākais "Mana Aptieka & Apotheka Veselības indekss".
 
Vakar, 16:01
Rīgas apgabaltiesa šodien nolēma paturēt apcietinājumā Rēzeknes-Aglonas diecēzes priesteri Pāvelu Zeiļu, kurš tiek turēts aizdomās par seksuālu vardarbību un cilvēktirdzniecību.
 
Vakar, 16:00
Par pulcēšanos: uz pasākumiem Rīgā un Aglonā jāpulcējas laikus. Jārēķinās, ka, piemēram, laukumā pie Rīgas pils visiem interesentiem var nebūt vietas. Svētajai misei Aglonā reģistrējušies 32 000 cilvēku, bet, iespējams, uz Aglonu dosies vēl daudzi citi, kas būs to izlēmuši pēdējā mirklī. Gan Rīgā, gan Aglonā pāvests pārvietosies «papamobilī» – iespējami tuvu cilvēkiem.
 
Vakar, 15:51
Pāvesta Franciska oficiālais pārvadātājs Baltijas valstu vizītē būs Latvijas nacionālā aviosabiedrība "airBaltic".
 
Vakar, 15:05
Nakts uz sestdienu vēl būs vasarīgi silta, prognozē sinoptiķi. Nakts otrajā pusē Kurzemē, no rīta arī pārējā valstī gaiss atdzisīs līdz +11..+16 grādiem.
 
Vakar, 15:00
Latvijā katru gadu vairāk nekā 200 sievietēm atklāj dzemdes kakla vēzi, un pēdējo astoņu gadu laikā ar šo ļaundabīgo audzēju nomirst vidēji 121 sieviete gadā. Lai arī Latvijā ir pieejama valsts apmaksāta vakcīna pret cilvēka papilomas vīrusu, kas izraisa dzemdes kakla vēzi, Latvijā tikai puse meiteņu noteiktā vecumā ir saņēmušas pilnu vakcinācijas kursu, kas viņas aizsargās visu turpmāko mūžu.
 
Vakar, 14:54
Prokuratūra nodevusi Rīgas rajona tiesai krimināllietu par grūtnieces noslepkavošanu, informēja prokuratūras preses sekretāre Aiga Eiduka.
 
Vakar, 14:00
Valsts ieņēmumu dienests (VID) izveidojis algoritmu, pēc kura dators sarindo uzņēmumus skalā no lieliskiem līdz aizdomīgiem, īpaši uzmanāmiem un galu galā likvidējamiem.
 
Vakar, 13:37
Tuvojoties aukstākam un rudenīgākam laikam, dzīvnieku patversmē “Ulubele” aktuāli kļūst teritorijas sakopšanas un labiekārtošanas darbi, tāpēc jau otro gadu pēc kārtas "4finance Labie Darbi" un SMScredit.lv aicina brīvprātīgos uz "Lielo rudens talku". Šogad plānots nosiltināt suņu pagaidu voljēru otru korpusu un sagatavot patversmi ziemas sezonai, veicot citus nozīmīgus darbus.