Latvijā

11:22
Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) autoparka atjaunošanai steidzami nepieciešami desmit miljoni eiro, bet nākotnē, nerisinot problēmu, Latvijā nāksies aizvērt vairākus depo, norādīts Iekšlietu ministrijas (IeM) sagatavotajā ziņojumā valdībai.
 
10:22
Ādažu sākumskolā eksperimentālā kārtā uzstādīta digitālā ķermeņa temperatūras mērīšanas ierīce. Pašlaik skola to izmanto testa režīmā un strādā pie sistēmas, ko darīt brīdī, ja digitālais termometrs pie skolas ieejas durvīm skolēnam fiksēs paaugstinātu temperatūru, kas var liecināt par saslimšanu.
 
10:16
Aizvadītajā diennaktī Latvijā veikti 1185 Covid-19 testi un reģistrēts viens jauns saslimšanas gadījums, taču valstī kopumā no slimības izveseļojušies jau 1000 cilvēki, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotā informācija.
 
9:06
Sestdien Latvijā gaidāmi mēreni laika apstākļi - starp mākoņiem brīžiem uzspīdēs saule, bet vietām nedaudz uzlīs, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra apkopotā prognoze.
 
9:00
Lestenes brāļu kapos sestdien, 4.jūlijā, plkst.12 notiks atvadīšanās no aprīlī mūžībā aizgājušā sabiedriskā darbinieka un bijušā Saeimas deputāta Visvalda Lāča.
 
8:45
Dāvinot saviem tuviniekiem vai draugiem gada sākumā dāvanu karti uz “Līvu akvaparku” vai marta sākumā pērkot abonementu “Elektrum” olimpiskā centra peldbaseina apmeklējumam, nevienam ne prātā neienāca, ka Covid-19 pārvilks svītru labajām iecerēm. Vairāki sporta un izklaides uzņēmumi bija spiesti pārtraukt darbu, lai ievērotu Covid-19 ierobežošanas pasākumus. Līdz ar to daļa iegādāto dāvanu karšu un abonementu tā arī palika neizmantoti.
 
8:30
Zemeņu audzētāji visā Latvijā steidzami aicina atsaukties cilvēkus, kuri būtu gatavi piedalīties ogu novākšanā. Akūti trūkst darbaroku, vēstīja TV3 raidījums "900 sekundes".
 
Vakar, 23:17
No 6.jūlija ģimenes ārstu konsultatīvais tālrunis pārtrauks darbu diennakts režīmā un atsāks strādāt, kā ierasts, nodrošinot konsultācijas laikā, kad ģimenes ārsta prakse nestrādā - vakaros, nakts stundās un brīvdienās, informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Arita Freimane.
 
Vakar, 22:15
Pabeigti būvdarbi valsts reģionālā autoceļa Kalnciems-Kūdra (P101) posmā no 0,075.-11,51. kilometram.
 
Vakar, 22:13
Eiropas Komisija (EK) piektdienas vakarā atbalstījusi Latvijas valdības lēmumu nacionālās lidsabiedrības "airBaltic" pamatkapitālā ieguldīt līdz 250 miljoniem eiro, lai sniegtu atbalstu Covid-19 krīzes pārvarēšanai, aģentūru LETA informēja EK.
 
Vakar, 21:36
Tallink Grupp šodien paziņoja, ka zemā pieprasījuma dēļ ir atcelts īpašais kruīzs no Rīgas uz Sāremā, kam bija jānotiek laika posmā no 26.07. līdz 28.07. ar kuģi Romantika. Cits īpašais kruīzs no Sāremā uz Helsinkiem ir radījis lielu interesi un notiks no 27.07. līdz 29.07. ar kuģi Victoria I.
 
Vakar, 21:26
Beidzoties valstī izsludinātajai ārkārtējai situācijai, Valsts ieņēmumu dienests (VID) pakāpeniski atsāk klientu apkalpošanu klātienē. Kopš šī gada 10.jūnija klienti klātienē tiek apkalpoti VID Rīgas klientu apkalpošanas centrā; kopš 29.jūnija - Liepājā, Ventspilī, Daugavpilī, Valmierā, Jēkabpilī, Jelgavā un Rēzeknē. Savukārt no nākamās nedēļas VID pakalpojumi klātienē būs pieejami arī septiņos valsts un pašvaldības vienotajos klientu apkalpošanas centros dažādās Latvijas pilsētās.
 
Vakar, 20:38
Jūnijā populārākas partijas statusu saglabāja opozīcijā esošā "Saskaņa", pēdējā gada laikā lielāko vēlētāju atbalstu uzrādījusi Zaļo un Zemnieku savienība (ZZS), bet premjera partijai "Jaunā Vienotība" reitings ir zemākais šogad, liecina pēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma SKDS veiktās aptaujas dati.
 
Vakar, 19:51
Ziņu raidījums "900 sekundes" skaidroja, vai Latvijas iedzīvotāji tic, ka no nākamā gada valstī tiks ieviesta taisnīgāka nodokļu sistēma.
 
Vakar, 19:35
Jaunapstiprinātais ģenerālprokurors Juris Stukāns šodien pirmo reizi pēc viņam labvēlīgā balsojuma Saeimā iepazīšanās vizītē apmeklēja Ģenerālprokuratūru, informēja prokuratūrā.
 
Vakar, 18:45
Latvijas valdība pilnībā neizpilda minimālos standartus, lai izskaustu cilvēku tirdzniecību, bet pieliek ievērojamas pūles, lai to paveiktu, ziņojumā par cilvēku tirdzniecības apkarošanu secinājis ASV Valsts departaments.
 
Vakar, 18:40
Lai saglabātu statusu arī nākotnē, trīs reģionālās universitātes – Liepājas Universitāte, Daugavpils Universitāte un Latvijas Lauksaimniecības universitāte – nolēmušas apvienoties. Ideju atbalsta Izglītības un zinātnes ministrija, savukārt Latvijas Rektoru padome aicina pievērst uzmanību, ka šīs augstskolas nedrīkst pazaudēt savu individualitāti, vēsta ReTV.