Latvijā

Vakar, 23:01
Ministru kabinets (MK) šodien atbalstīja Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātos grozījumus likumā "Par Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistru", ar kuriem noteikts, ka Uzņēmumu reģistrs (UR) turpmāk atteiksies no klātienes pakalpojumu sniegšanas.
 
Vakar, 22:01
Policijai izdevies iemūžināt kadrus, kā kāds jaunietis aizturēšanas brīdī mēģinājis slēpt marihuānu.
 
Vakar, 20:45
Vairāk nekā puse Latvijas iedzīvotāju Covid-19 krīzes laikā ir sākuši izrādīt lielākas rūpes viens par otru un vairāk sarunāties ar saviem ģimenes locekļiem. Tā liecina SKDS sociologu veiktais pētījums, kas tapis pēc Latvijas Televīzijas (LTV) pasūtījuma, vēsta LTV "Panorāma".
 
Vakar, 20:35
Ārstniecības iestādes, kuras izsniedza piemaksas saviem darbiniekiem martā un aprīlī, noteikti saņems kompensācijas no Nacionālā veselības dienesta (NVD), ceturtdienas preses konferencē pavēstīja veselības ministre Ilze Viņķele (AP).
 
Vakar, 20:12
Latvijā tiek strādāts pie iespējamas pieejas maiņa attiecībā uz pašizolāciju, kas tiek prasīta no valstī ieceļojošajiem, tostarp arī no Latvijas valstspiederīgajiem, ceturtdien preses konferencē pavēstīja veselības ministre Ilze Viņķele (AP).
 
Vakar, 19:41
Saeimas deputātu vairākums šodien noraidīja virkni opozīcijas deputātu rosināto atbalsta pasākumu Covid-19 krīzes skartajiem studentiem.
 
Vakar, 19:21
Sociālās aprūpes centrā "Mārsnēni" Priekuļu novadā ir jauni ar Covid-19 saslimušie, apstiprināja centrā saimniekojošās biedrības "Labāka rītdiena" vadītāja Evija Jēkabsone.
 
Vakar, 18:20
Piektdien Latvijā ziemeļu vēja ātrums brāzmās sasniegs 11-17 metru sekundē, laiks būs pārsvarā saulains, nav gaidāmi nokrišņi, prognozē sinoptiķi.
 
Vakar, 18:11
Likteņdārzs ir monumentālās ainavu arhitektūras ansamblis uz Daugavas salas Koknesē, kuru plānots izveidot līdz Latvijas Republikas 100. gadu jubilejai 2018. gada 18. novembrī. Dārzu pēc japāņu vides arhitekta Šunmjō Masuno projekta veido kā koru svītas metaforu, kas sastāv no prelūdijas un sešām daļām.
 
Vakar, 18:03
Ceturtdien Latvijas Piensaimnieku centrālā savienības (LPCS) kongresā atbalstu guvusi iniciatīva samazināt pievienotās vērtības nodokļa (PVN) likmi piena produktiem no 21% uz 5%, informēja LPCS.
 
Vakar, 17:51
Valsts policijas Rīgas Teikas iecirknis meklē 2002. gadā dzimušo Silinu Mikalausku, kura šī gada 20. maijā aizgāja no mājām Rīgā, Raunas ielā, un līdz šim brīdim nav atgriezusies, kā arī nav zināma viņas atrašanās vieta.
 
Vakar, 17:41
Ēkas Jelgavā, Zirgu ielā 11, īpašniekiem līdz 31.jūlijam būs jānojauc šis ugunsgrēkā būtiski cietušais nams, šodien nolēma pilsētas dome.
 
Vakar, 17:21
Beidzoties ārkārtējai situācijai valstī, epidemioloģisku aizdomu gadījumā uz personu joprojām varētu attiecināt klātienes darba vai mācību ierobežojumus, liecina ceturtdienas valdības sēdē atbalstītais likumprojekts.
 
Vakar, 17:11
Pēc 9.jūnija, kad noslēgsies valstī izsludinātā ārkārtējā situācijā, publisko pasākumu, sapulču, gājienu un piketu organizatoriem pieteikumā pasākuma rīkošanai būs pienākums norādīt, kādā veidā pasākumā tiks nodrošināta epidemioloģiskā drošība un piesardzība, teikts šodien valdībā atbalstītajā Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības likuma projektā.
 
Vakar, 16:50
Sinoptiķa Toma Briča prognozes liecina, ka šajā nedēļas nogalē gaidāms saulains laiks, pūtīs brāzmains vējš.
 
Vakar, 16:42
Nākošajā, 2021.gadā, ir trīs darba dienas, kas iekrīt starp svētku dienu un nedēļas atpūtas laiku - pirmdiena, 3.maijs (iekrīt starp svētku dienu - 4.maiju, un svētdienu - 2.maiju), piektdiena, 25.jūnijs (iekrīt starp svētku dienu - 24.jūniju, un sestdienu - 26.jūniju), piektdiena, 19.novembris (iekrīt starp svētku dienu - 18. Novembri, un sestdienu - 20.novembri).