Latvijā

Vakar, 21:15
27. jūlijā Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja darbinieki, iepriekš uzsākta kriminālprocesa ietvaros, Aknīstē aizturēja vīrieti, kurš uzglabāja narkotiskās vielas, kas visdrīzāk ir metamfetamīns. Uzsākts kriminālprocess un notiek izmeklēšana.
 
Vakar, 20:54
Salīdzinot ar iepriekšējo mēnesi, jūlijā sarukusi Zaļo un Zemnieku savienība (ZZS) un Nacionālā apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" (NA) popularitāte, liecina pēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma pētījumu aģentūras SKDS veiktās aptaujas dati.
 
Vakar, 20:50
Valsts policija kriminālvajāšanas sākšanai prokuratūrai nodevusi lietu par uzturlīdzekļu nemaksāšanu bērniem, informēja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.
 
Vakar, 20:30
Biznesa augstskola "Turība" ir izstrādājusi kārtību, kādā studenti un pasniedzēji varēs sākt jauno mācību gadu Covid-19 pandēmijas apstākļos, paredzot, ka studijas klātienē varēs apmeklēt vakcinētas un Covid-19 pārslimojušas personas, kamēr pārējiem mācības notiks tiešsaistē.
 
Vakar, 20:20
Veselības ministrija (VM) sadarbībā ar biedrību "Papardes zieds" ir izstrādājusi vienotu izglītības programmu jauniešiem par seksuālās un reproduktīvās veselības jautājumiem un rīko bezmaksas apmācības pašvaldību deleģētiem pārstāvjiem, informēja biedrības pārstāve Rita Kubuliņa.
 
Vakar, 20:15
Saeima šodien konceptuāli atbalstīja Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības likuma grozījumu projektu, kas paredz noteikt, ka pēc 1.oktobra darba devējam būs tiesības atlaist darbiniekus, kas nebūs ieguvuši Covid-19 drošības sertifikātu, kas apliecina vai nu vakcinēšanās vai izslimošanas faktu.
 
Vakar, 20:04
Vakcinācijas pret Covid-19 loteriju, kuru otrdien nolēma neatbalstīt Jaunās konservatīvās partijas (JKP) Saeimas frakcija, labklājības ministrs Gatis Eglītis (JKP) atbalstītu, ja tiktu pārskatītas vai samazinātas tās izmaksas, aģentūrai LETA šādu nostāju pauda ministrs.
 
Vakar, 19:40
Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa ceturtdien, 5.augustā, plkst.9.30 pasludinās spriedumu krimināllietā, kurā Saeimas deputāts Aldis Adamovičs (JV) apsūdzēts par transporta un dzīvojamo telpu īres kompensāciju izkrāpšanu.
 
Vakar, 19:21
Patlaban situācija uz Latvijas Austrumu robežas ar Krieviju un Baltkrieviju ir salīdzinoši mierīga, tomēr mums visiem ir skaidrs, ka plāni un projekti pilnībā izbūvēt Austrumu robežu ir nekavējoties jārealizē, uzsvēra Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV).
 
Vakar, 19:20
Par jaunieceltās Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (SEPLP) priekšsēdētāju šodien ievēlēts Jānis Siksnis.
 
Vakar, 19:03
Ķekavas novada dome šodien piešķīra ķekaviešiem Agnim Čavaram un Naurim Miezim, kuri Tokijas Olimpiskajās spēlēs izcīnīja Olimpisko zelta godalgu Latvijas 3x3 basketbola komandas sastāvā, katram naudas balvu 10 000 eiro apmērā pēc nodokļu nomaksas, informēja domes pārstāve Vineta Vītoliņa.
 
Vakar, 19:00
Pirmdien, 2.augustā, pulksten 15.25 Rīgas pašvaldības policijas pilsētas videonovērošanas centra darbinieki caur pārvietojamo videonovērošanas kameru Vērmanes parkā pamanīja četru meiteņu kompāniju, kura no Vērmanes estrādes soliņiem aizgāja apsēsties uz soliņiem, kuri bija novietoti uz skatuves. Viena no meitenēm pēkšņi pieskrēja pie estrādes sienas un ar flomāsteru aprakstīja to, pēc kā viņas nodarbei pievienojās vēl viena meitene.
 
Vakar, 18:47
Pagājušā gada 4. augusts bija Pāvela Rebenoka pēdējā dzimšanas diena. Pēc pusotra mēneša viņu nežēlīgi noslepkavoja mājās Langstiņos. Šodien Pāvela atdusas vietā gulst ziedi no draugiem un tuviniekiem.
 
Vakar, 18:40
Tieslietu ministrija (TM) uz otro lasījumu iesniegs precizējumus likumprojektā par tiesībām atlaist darbiniekus bez Covid-19 sertifikāta par vakcinēšanos vai izslimošanu, šodien Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēdē pauda TM parlamentārā sekretāre Ilona Kronberga.
 
Vakar, 18:10
Pašlaik Satversmes tiesas (ST) tiesneša amatam ir izraudzīti trīs potenciālie kandidāti, un gala lēmums par izvirzīto kandidātu būs zināms jau šonedēļ, intervijā Latvijas Radio raidījumam "Krustpunktā" sacīja tieslietu ministrs Jānis Bordāns (JKP).
 
Vakar, 17:50
Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēdē diskusijā par tiesībām atlaist pret Covid-19 nevakcinētos tika akcentēta Latvijas situācijas atšķirība no Ziemeļvalstīm, kur cilvēki vairāk uzticas valdībai un tāpēc vakcinējas aktīvāk.
 
Vakar, 17:40
Otrdien Valsts robežsardzes amatpersonas liegušas ieceļošanu Latvijā desmit ārzemniekiem, pavēstīja Valsts robežsardzes Galvenās pārvaldes Stratēģiskās attīstības un sabiedrisko attiecību nodaļas speciāliste Dana Kokoreviča.
 
Vakar, 17:35
Reaģējot uz Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrības (LVSADA) publiskajā telpā pausto, ka vakcinācija pret Covid-19 neesot vienādi droša visās vecuma grupās un daudzos gadījumos nepasargājot no atkārtotas inficēšanās, Zāļu valsts aģentūra (ZVA), Imunizācijas valsts padome (IVP) un Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) uzsver, ka LVSADA paziņojums ir maldinošs, nav balstīts zinātniskos datos un nepārstāv ekspertu un ārstu profesionāļu kopienas viedokli.