Latvijā

Vakar, 14:27
Gripas intensitāte Latvijā joprojām saglabājas zemā līmenī, norādīts Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) publiskotajā gripas un akūtu augšējo elpceļu infekciju monitoringa jaunākajā pārskatā.
 
Vakar, 13:20
Mediju grupa "All Media Baltics" cenšas legalizēt pārmaiņas, kuras nav iespējams likumīgi īstenot, trešdien pēc tikšanās ar mediju grupas vadību sacīja Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) priekšsēdētājas vietnieks Ivars Āboliņš.
 
Vakar, 12:00
Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēde par deinstitucionalizācijas jautājumiem un konkrēti par sociālās aprūpes centra Lubāna likvidēšanu apliecināja, ka jautājumā par sociālajiem pakalpojumiem un cilvēku ar smagiem garīga rakstura traucējumiem cilvēktiesību ievērošanu valsts iestādēm, tostarp Labklājības ministrijai, steidzami nepieciešama profesionāla palīdzība.
 
Vakar, 11:56
Trešdienas priekšpusdienā Rīgā pie Saeimas aptuveni 40 cilvēku protestē pret gaidāmo alkohola akcīzes palielināšanu par 30% no 2020.gada 1.marta.
 
Vakar, 11:00
Latvijas valsts ir apņēmusies rūpēties par Latvijas teritorijā dzīvojošo seno pamattautību – lībiešiem. Drīz jau būs 30 gadu kā apņēmusies, bet tikai vakar Saeimā oficiāli tika konstatēts, ka neizskaidrojamu iemeslu dēļ šī apņemšanās nav pildīta.
 
Vakar, 10:15
Gaidāmajās brīvdienās laikapstākļus Latvijā galvenokārt noteiks anticiklona rietumu mala, tādēļ līs maz, prognozē sinoptiķi.
 
Vakar, 10:00
Valsts ieņēmumu dienests (VID) sācis kriminālprocesu par kāda Krievijas pilsoņa iespējamu 2,3 miljonu eiro noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizāciju.
 
Vakar, 9:45
Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece (VL-TB/LNNK) šodien lūdza parlamentāriešus budžeta izskatīšanas laikā neizmantot uz ārkārtas sēdi atnesto skaņu pastiprinošo ierīci.
 
Vakar, 9:26
Tieslietu ministrijas (TM) rīcībā līdz šim nav bijusi informācija par traģisko mājdzemdību krimināllietā iesaistītās organizācijas "Pirmā evanģēliskā Jēzus draudze" iespējamiem pārkāpumiem, taču organizācija tagad ir nokļuvusi Valsts drošības dienesta (VDD) redzeslokā.
 
Vakar, 8:15
Trešdien Latvijā būs pārsvarā apmācies laiks, daudzviet līs, būtiski nokrišņi nav gaidāmi Latgalē un Sēlijā, prognozē sinoptiķi.
 
Vakar, 7:45
Saistībā ar strādnieka bojāeju Finanšu ministrijas (FM) ēkas jumta nomaiņā VAS "Valsts nekustamie īpašumi" (VNĪ) valdes locekle Kitija Gruškevica atkāpjas no amata.
 
Vakar, 7:41
Šodien sākas telekanāla TV3, "Bērnu slimnīcas bērnu fonda" un mazumtirgotāja "Rimi" rīkotā labdarības akcija "Eņģeļi pār Latviju", kurā šogad plānots palīdzēt 139 bērniem, kuru atbalstam kopā nepieciešami 279 210 eiro.
 
Vakar, 7:15
Labklājības ministrijas (LM) iecere mainīt bezdarbnieku pabalsta izmaksu apjomu un ilgumu ir pretrunā ar darbinieku interesēm un devalvē sociālo iemaksu principu, jo tiek radīta situācija, ka daļai darbinieku, pie pilnīgi vienādām sociālajām iemaksām, bez jebkāda pārejas perioda samazinās pabalsta apjoms, uzskata Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības (LBAS) priekšsēdētājs Egils Baldzēns.
 
Vakar, 6:30
Protesta gājieni uz Latvijas Republikas Saeimu pēc 2020. gada valsts budžetā ierakstītas naudas apliecina, ka Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam nav izdevies nomierināt budžeta iestāžu darbiniekus ar faktu par valsts kopējiem izdevumiem virs 10 miljardiem eiro pirmo reizi valsts pastāvēšanas vēsturē. Latvijas iedzīvotāji ir spiesti konstatēt to pašu, ko Neatkarīgā, toreiz zem nosaukuma Neatkarīgā Cīņa, pateica jau 1992. gada 4. novembrī, ka «valsts kase pildās, ar naudu trūcīgi».
 
Vakar, 6:00
Aigars Štokenbergs ir bijušais politiķis, tagad Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras Investīciju piesaistes nodaļas investīciju projektu vadītājs. Pirms tam strādājis kā LIAA pārstāvis Apvienotajos Arābu Emirātos. Bijis 9. un 10. Saeimas deputāts, Latvijas ekonomikas, reģionālās attīstības un pašvaldības lietu un tieslietu ministrs. Saruna par to, kā Latvijai nepalaist garām investīcijas, kas ir valstiski drosmīgi lēmumi un kāpēc Latvijai nav jāpiedalās EXPO 2020 Dubaijā.
 
Vakar, 5:00
13. novembra Neatkarīgajā Rīta Avīzē lasiet:
 
Vakar, 2:03
Bērni Latvijā tic, ka Santa Klaus noteikti Ziemassvētku vakarā atstās dāvanu zem eglītes, bet daudzi izmanto arī iespēju viņu satikt Lapzemē. Tūrisma operatora “INTERLUX Travel” Latvijas filiāles vadītājs Vitālijs Puķīts pēc ledus tējas baudīšanas kopā ar Santa Klausu dalās atziņās par šī pasaulē populārākā personāža rašanos un realitāti mūsdienās.
 
12.nov
Piektdien, 8.novembrī, ap pulksten 02:40 Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Liepājā, Krūmu ielā kādam vīrietim piedraudot ar vardarbību un fiziski ietekmējot, tika atņemta nauda un mantas. Vīrietis ar gūtajām traumām tika nogādāts medicīnas iestādē.
 

Rīgas namu pārvaldnieks