Latvijā

Vakar, 20:19
Leģendārā TV seriāla “Sekss un lielpilsēta” (Sex and the City) ilgi gaidītais turpinājums – jaunā 10 sēriju sezona “Un tā tas laiks paiet” (And Just Like That, 2021) – sasniedz skatītājus un būs vērojams LMT Viedtelevīzijā no 9. decembra.
 
Vakar, 20:10
Izlietotā dzērienu depozīta iepakojuma pārvadājumam no tā pieņemšanas vietas līdz depozīta iepakojuma uzskaites centram nebūs nepieciešama atkritumu pārvadāšanas atļauja, - to paredz Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) izstrādātie grozījumi Atkritumu apsaimniekošanas likumā, kurus šodien atbalstīja Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisija.
 
Vakar, 20:05
Latvijas un Baltkrievijas robeža ir droša un tiek aizsargāta, trešdien uzsvēra Valsts prezidents Egils Levits, Rīgas pilī tiekoties ar iekšlietu ministri Mariju Golubevu (AP) un pārrunājot iekšlietu sistēmas stiprināšanu un Latvijas-Baltkrievijas robežas aizsardzību.
 
Vakar, 19:55
Tiesībsargs ir saņēmis sūdzību par Valmieras valsts ģimnāzijas rīcību, kas atteikusies uzņemt skolā bērnu, kurš iepriekš bija mācījies atbilstoši pašvaldības pedagoģiski medicīniskās komisijas (PMK) ieteiktajai speciālās izglītības programmai.
 
Vakar, 19:45
Uzņēmums SIA "Brief" ir gatavs slēgt līgumu ar valsti un piegādāt Covid-19 slimību izraisošā vīrusa (SARS-CoV-2) antigēna paštestus līgumā noteiktā termiņā, norādīja "Brief" īpašniece un valdes priekšsēdētāja Ildze Voita.
 
Vakar, 19:20
Naktī uz ceturtdienu Latvijā no dienvidrietumiem sāksies ilgstoša snigšana, daudzviet snigs stipri, prognozē sinoptiķi.
 
Vakar, 18:55
Augstākais saslimstības līmenis ar Covid-19 Latvijā joprojām ir Gulbenes un Ķekavas novados, savukārt Rīgā, kur tradicionāli ir skaitliski visvairāk saslimušo, pēdējo divu nedēļu laikā inficēto skaits pirmo reizi kopš 6.oktobra ir noslīdējis zem 4000 cilvēku robežas, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotie dati.
 
Vakar, 18:30
Atbilstoši nākamā gada valsts budžeta plānojumam palielināsies nevienlīdzība starp pedagogu algām, šādu viedokli pauda Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) priekšsēdētāja Inga Vanaga.
 
Vakar, 18:05
Šis ir jau divdesmit piektais gads, kad sadarbībā ar Lursoft tiek publicēts jauns Latvijas 100 bagātāko cilvēku saraksts, un jau trešo gadu pēc kārtas vienā Dienas Biznesa izdotā žurnālā, kam šogad dots nosaukums „100 pandēmijas gada miljonāri Latvijā”, atrodami veseli pieci Latvijas privātajai uzņēmējdarbībai ļoti būtiski saraksti – reizē ar miljonāriem vēl arī lielāko pelnītāju, lielāko dividenžu saņēmēju, lielākos zaudējumus cietušo uzņēmēju un tagad arī patieso labuma guvēju simtnieki, vēsta pietiek.com.
 
Vakar, 18:00
Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācija (OECD) otrdien publiskotajā ziņojumā Latvijas ekonomikai šogad prognozē gausāko izaugsmi Baltijas valstīs.
 
Vakar, 17:22
Aizvadītajā diennaktī Covid-19 pacientu skaits Latvijas slimnīcās sarucis par 5,2% jeb no 859 līdz 814 pacientiem, liecina Nacionālā veselības dienesta informācija.
 
Vakar, 17:17
Lai varētu palīdzēt ārstiem glābt smagi slimu pacientu dzīvības, Valsts asinsdonoru centrs (VADC) decembrī dosies 50 izbraukumos un aicina ikvienu iedzīvotāju, kurš jūtas vesels, kļūt par asinsdonoru.
 
Vakar, 17:05
No ceturtdienas, 2.decembra, balstvakcinācijas process tiks organizēts saskaņā ar jaunākajām Imunizācijas valsts padomes rekomendācijām, tādējādi papildus jau līdz šim noteiktajām iedzīvotāju grupām baltsvakcināciju vajadzēs saņemt visiem iedzīvotājiem vecumā no 40 gadiem, savukārt iedzīvotāji vecumā no 18 līdz 39 gadiem varēs saņemt balstvakcināciju.
 
Vakar, 16:47
Saeima šodien otrajā lasījumā atbalstīja grozījumus "Ostu likumā", kas paredz Rīgas un Ventspils ostas pārveidot par kapitālsabiedrībām.
 
Vakar, 16:41
Valsts robežsardze otrdien, 30.novembrī humānu apsvērumu dēļ nav liegusi Latvijas-Baltkrievijas robežu šķērsot septiņiem Irākas pilsoņiem.
 
Vakar, 16:28
Trešdienas pēcpusdienā Inčukalna pagastā, uz Valmieras šosejas, starppilsētu autobusa un militārā kravas auto sadursmē cietušas septiņas personas.
 
Vakar, 16:20
Dažviet Vidzemē atklāta zemledus makšķerēšanas sezona, liecina informācija sociālajos tīklos un makšķernieku savstarpējās saziņas grupās.
 
Vakar, 16:16
Satraukumu un bažas rada Krievijas provokatīvās darbības Ukrainas pierobežā un Melnās jūras reģionā, kas ir skatāmas kontekstā ar hibrīduzbrukumu pie Latvijas, Lietuvas un Polijas robežām, ko īsteno Aleksandra Lukašenko režīms Baltkrievijā, tiekoties ar Ukrainas ārlietu ministru Dmitro Kulebu, uzsvērusi Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece (NA).