Latvijā

18:31
Lai arī situācija ar Covid-19 izplatību Latvijā stabilizējas un samazinās jaunatklāto inficēto skaits, sabiedrība tuvākajā laikā nedrīkst aizmirst par valdības ieviestajiem drošības pasākumiem, otrdien pēc valdības sēdes sacīja veselības ministre Ilze Viņķele (AP).
 
18:09
Pieejamais atbalsts Covid-19 radītās krīzes ierobežošanas pasākumiem sasniedzis četrus miljardus eiro, otrdien mediju pārstāvjus informēja finanšu ministrs Jānis Reirs (JV).
 
17:41
Jaunā koronavīrusa izraisītā saslimšana Covid-19 konstatēta 26 Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbiniekiem (NMPD), informēja dienesta Komunikācijas nodaļas vadītāja Ilze Bukša.
 
17:30
Francijas valdība otrdien pieņēma vēl stingrākus mērus Covid-19 vīrusa apkarošanai, kā rezultātā nolemts aizliegt ārā nodarboties ar fiziskajām aktivitātēm laika posmā no desmit rītā līdz septiņiem vakarā.
 
17:11
Stabilizējoties situācijai, šodien Ogres slimnīcā uzņemti desmit jauni pacienti, informēja SIA "Ogres rajona slimnīca" valdes priekšsēdētājs Dainis Širovs.
 
17:09
Arī pagājušā diennaktī slimība Covid-19 jaunos novados nav izplatījusies, līdz ar to slimība vēl arvien skārusi 55 pašvaldības, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotā informācija.
 
17:00
Veicot plaša mēroga koronavīrusa izraisītās slimības Covid-19 testēšanu Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcā (RAKUS), konstatēta viena Latvijas Onkoloģijas centra (LOC) darbinieka un pacienta saslimšana ar Covid-19, aģentūru LETA informēja slimnīcas pārstāve Ilga Namniece.
 
16:38
Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs informē, ka 15.aprīlī tiks atsākti repatriācijas reisi.
 
16:30
Informācija par Covid-19 gāžas aumaļām, tomēr cilvēkus joprojām interesē ikdienišķi jautājumi. Ikdienišķi tādā nozīmē, ka cilvēks grib būt pasargāts vidē, kurā viņš ikdienā uzturas. Arī kāpņu telpā. Arī daudzdzīvokļu mājas pagalmā.
 
16:26
Covid-19 pandēmijas dēļ Latvijā izsludinātā ārkārtējā situācija pagarināta līdz 12.maijam, otrdien lēma Ministru kabinets, sociālajos tīklos vēsta ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (JV).
 
16:15
Pēc 105 uzņēmumos veiktajiem apsekojumiem Valsts ieņēmumu dienests (VID) divos gadījumos konstatējis iespējamo risku, ka personas, kurām pieteikta dīkstāve, atrodas un strādā uzņēmumā, informēja Finanšu ministrija (FM).
 
16:13
Pret biedrību "Jūrmalai un sportam" par basketbola kluba "SilJa" atbalstu ir izpildītas visas likumos noteiktās saistības, pauda Jūrmalas domē.
 
16:00
"Drošība vienmēr ir bijusi airBaltic galvenā prioritāte. Šobrīd veselība un drošība stāv pāri visam. Tieši pirms trīs nedēļām koronavīrusa dēļ airBaltic uz laiku apturēja visus plānotos lidojumus. Šobrīd mēs nezinām, kad varēsim atsākt lidojumus, taču mūsu komanda gatavojas šim brīdim. Ar šo vēstuli vēlos sniegt ieskatu, kā airBaltic strādā Covid-19 krīzes laikā," norādīts M.Gausa vēstulē medijiem.
 
15:53
Valsts prezidenta dzīvesbiedre Andra Levite aicina iedzīvotājus saudzēt medicīnisko personālu, būt godīgiem un atklātiem pret viņiem, nemelot.
 
15:49
Dzelzceļa "Rail Baltica" trases posmā no Zolitūdes ielas līdz lidostai "Rīga" nocirtīs 410 koku,  informēja dzelzceļa projekta ieviesēja Latvijā, SIA "Eiropas dzelzceļa līnijas" pārstāve Rita Voronkova.
 
15:41
Ministru kabinets šodien atbalstīja Tieslietu ministrijas sagatavoto rīkojuma projektu, ar kuru atstādinātajai Valsts zemes dienesta (VZD) ģenerāldirektorei Solvitai Zvidriņai piemērojams disciplinārsods - atbrīvošana no amata, aģentūra LETA uzzināja ministrijā.
 
15:30
Ārkārtējās situācijas laikā, kā arī vienu mēnesi pēc tās, Rīgas dome piešķirs pabalstu ģimenei vai personai, kura ārkārtējās situācijas dēļ nespēj nodrošināt savas pamatvajadzības, noskaidroja domē.
 
15:19
Ministru kabinets (MK) otrdien atbalstīja 2,04 miljonu eiro piešķiršanu Latvijas masu mediju atbalstam no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem.