Latvijā

15:51
Prokuratūra jau ir saņēmusi gandrīz visu nepieciešamo informāciju no Veselības ministrijas par vakcīnu iepirkumiem, un patlaban tiek vērtēts, vai par notikušo ir pamats sākt kriminālprocesu, intervijā TV3 raidījumam "900 sekundes" prognozēja ģenerālprokurors Juris Stukāns. Viņš pieļāva, ka prokuratūrā lēmums par to, vai ir nepieciešams uzsākt kriminālprocesu saistībā ar Covid-19 vakcīnu iepirkumiem, varētu tikt pieņemts līdz maija beigām.
 
15:25
Pagājušajā diennaktī Latvijas slimnīcās ievietoti 56 Covid-19 pacienti, no tām izrakstīti 63, līdz ar to kopējais slimnīcās esošo ar Covid-19 sirgstošo cilvēku skaits sarucis no 681 aizvakar līdz 666 vakar, liecina Nacionālā veselības dienesta apkopotie dati.
 
15:07
Finanšu ministrija (FM) aicinās valdību lemt par papildus 180,9 miljonu eiro novirzīšanu atbalsta pasākumiem nodokļu maksātājiem.
 
15:00
Valsts policijas (VP) amatpersonas ir pabeigušas izmeklēšanu kriminālprocesā par dzīvokļu sērijveida izkrāpšanu, ko vairāku gadu garumā veica personu grupa, informē VP.
 
14:15
Latvijas preču eksporta vērtība martā sasniegusi jaunu rekordu - Latvija eksportējusi preces 1,34 miljardu eiro vērtībā, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.
 
13:50
Latvijas Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) lēmums, ar kuru uz 12 mēnešiem tika liegta krieviski raidošā televīzijas kanāla "Rossija RTR" retranslācija Latvijas teritorijā, atbilst Eiropas Savienības normatīvajiem aktiem, atzinusi Eiropas Komisija (EK).
 
13:34
Patlaban ir svarīgi saglabāt epidemioloģiskās drošības dēļ noteiktos ierobežojumus un veicināt vakcināciju pret Covid-19, šādu nostāju otrdien preses konferencē pēc valdības sēdes pauda Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV).
 
13:00
Siltā un saulainā laika ietekmē paaugstinās ūdens temperatūra upēs un ezeros, bet otrdienas rītā tā vēl nepārsniedz +13 grādus, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.
 
12:55
 "KPV LV" kā vienu no iespējamiem ekonomikas ministra amata pretendentiem apspriež uzņēmēja Pētera Šmidres kandidatūru, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā neoficiālā informācija.
 
12:40
No šodienas, 11. maija, izpildot Iekšējā drošības biroja saņemto lēmumu par drošības līdzekļa – aizliegumu ieņemt konkrētu amatu – piemērošanu, šobrīd no amata pienākumu pildīšanas atstādināts Valsts policijas priekšnieka vietnieks, Galvenās kārtības policijas pārvaldes priekšnieks Normunds Krapsis.
 
12:14
Pirmdien Latvijā veikti 17 957 Covid-19 izmeklējumi. Reģistreti 659 jauni inficēšanās gadījumi ar koronavīrusu, informē Slimību profilakses un kontroles centrs.
 
11:22
Apgāžoties kuterim, jūrā pie Jūrkalnes pirmdien pazudis cilvēks, bet vēl viens cilvēks izglābts, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā.
 
11:13
Vai Latvija ir demokrātiska valsts, kurā tiek cienītas cilvēku brīvas un likumīgas izvēles, ja policija var medijos aicināt nedoties pie kāda pieminekļa un liegt tur nolikt ziedus?
 
11:00
Ministru kabinets šodien akceptēja Dundagas novada domes atlaišanas likumprojektu.
 
10:36
“Tiesā no Valsts policijas nav saņemta informācija par kriminālprocesa izbeigšanu pret R. Meroni,” uz Neatkarīgās jautājumiem atbildēja Rīgas apgabaltiesas Krimināllietu tiesas kolēģijas priekšsēdētāja tiesnese Irīna Jansone.
 
10:12
Inčukalna sērskābā gudrona dīķi joprojām atrodami Latvijas meteodienesta uzturētajā Piesārņoto vietu sarakstā starp kopumā 253 bīstami piesārņotām Latvijas vietām, un atradīsies tur vēl vismaz 30 gadus, taču attīrīšanas darbi šeit oficiāli pasludināti par pabeigtiem.
 
9:44
Ar satiksmes ministra Tāļa Linkaita laba vēlējumiem un nozares problēmu apspriešanu divas dienas ilgušā konferencē “Satiksme un infrastruktūra pandēmijas gados” sākusies naudas ziņā bagātākā sezona Latvijas ceļu būves vēsturē.
 
9:01
Tukumā degušais un vēlāk mirušais Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) darbinieks neinformēja policiju par to, ka turpināja saņemt draudus, intervijā TV3 raidījumam "900 sekundes" sacīja ģenerālprokurors Juris Stukāns.