Latvijā

Vakar, 20:52
Adventistu senioru nama "Zilaiskalns" vadība atteikusies savus klientus vakcinēt pret Covid-19, bet marta beigās ar šo slimību sasirguši gandrīz visi pansionātā mītošie sirmgalvji un desmit no viņiem miruši, vēstīja TV3 raidījums "Nekā personīga".
 
Vakar, 19:06
"Dzīvās rindas" pieeja apliecināja iedzīvotāju lielo interesi par vakcinēšanos pret Covid-19, pauda veselības ministrs Daniels Pavļuts (AP).
 
Vakar, 18:40
Šīs nedēļas pēdējās trijās dienās, kad pirmo reizi "dzīvās rindas" kārtībā masu vakcinācijas centros pie potes pret Covid-19 varēja tikt ikviens interesents, savakcinēti vairāk nekā 8640 cilvēki, liecina vakcinācijas procesa nodrošinātāju sniegtā informācija.
 
Vakar, 18:25
Iniciatīvu portālā "Manabalss.lv" sākta parakstu vākšana par to, lai tetovēšanas saloni varētu atsākt savu darbību.
 
Vakar, 17:05
Krievijas opozīcijas līdera Alekseja Navaļnija sabiedrotie svētdien aicinājuši tautu trešdien pulcēties uz protestiem, lai glābtu Navaļnija dzīvību.
 
Vakar, 17:04
Nākamās nedēļas sākumā būs silts un saulains laiks, otrdien Latvijā pakāpeniski ieplūdīs aukstāks gaiss un kļūs vēsāks, bet no nedēļas vidus arī biežāk līs, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs (LVĢMC).
 
Vakar, 16:02
Gaidāmā nakts būs salīdzinoši aukstāka, austrumos temperatūra var noslīdēt pat zem nulles atzīmes, tomēr jaunās nedēļas pirmā diena atkal atausīs saulaina, sausa un mēreni silta, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs (LVĢMC).
 
Vakar, 15:10
"Nacionālās apvienības" Saeimas deputāti rosina veikt grozījumus likumā "Par svētku, atceres un atzīmējamām dienām", 2.martu nosakot par Nacionālo partizānu bruņotās pretošanās atceres dienu.
 
Vakar, 14:04
Aizvadītajā diennaktī Latvijā stacionēts 51 Covid-19 pacients, bet kopējais slimnīcās esošo ar jauno koronavīrusu sirgstošo cilvēku skaits ir audzis no 630 piektdien līdz 663 sestdien, liecina Nacionālā veselības dienesta apkopotie dati.
 
Vakar, 13:37
Vismaz pirmo vakcīnas pret Covid-19 devu līdz šim Latvijā saņēmis 178 501 iedzīvotājs, no kuriem pie abām potēm tikuši un vakcinācijas kursu noslēguši 27 917 cilvēki, liecina Nacionālā veselības dienesta (NVD) apkopotie dati.
 
Vakar, 13:00
Cēsīs izveidotajā masu vakcinācijas centrā svētdien potēšana pret Covid-19 "dzīvās rindas" kārtībā jau ir noslēgusies, bet Daugavpilī līdz pusdienlaikam izlietota puse pieejamo vakcīnu, informēja Vakcinācijas projekta biroja pārstāve Agnese Strazda.
 
Vakar, 11:18
Aizvadītajā diennaktī Latvijā atklāti kopumā 337 Covid-19 gadījumi un saņemtas ziņas par piecu sasirgušo nāvi, liecina Slimību profilakses un kontroles centra apkopotā informācija.
 
Vakar, 10:47
Šīs nedēļas laikā lasītākie Neatkarīgās raksti – intervijas, komentāri, izpētes raksti un lasāmgabali par visdažādākajām tēmām.
 
Vakar, 10:25
Latvija atbalsta Čehijas lēmumu izraidīt 18 Krievijas diplomātus, kas, kā konstatējis Čehijas izlūkdienests, ir Krievijas izlūkdienestu slepenie aģenti.
 
Vakar, 10:19
Līdz šim vakcīnu pret Covid-19 ir saņēmuši 4053 izglītības iestāžu darbinieki jeb 8% no patlaban atvērtajā prioritāri vakcinējamajā grupā ietilpstošajiem izglītības iestāžu darbiniekiem, informēja Vakcinācijas projekta biroja pārstāve Agnese Strazda.
 
Vakar, 9:31
Šodien Latvijā varētu pienākt ražotāja "Moderna" vakcīnu pret Covid-19 piegāde 20 400 devu apmērā, pavēstīja Vakcinācijas projekta birojā.
 
Vakar, 8:30
Pandēmija ir ieviesusi visai pamatīgas pārmaiņas visās dzīvēs jomās un eksperti norāda, ka var pasliktināties arī attiecības ģimenē. TV3 raidījums “900 sekundes” aptaujā skaidroja, kā pandēmijas laiks ietekmējis attiecības ģimenēs.
 
Vakar, 8:00
Kopumā 58% aptaujāto Latvijas iedzīvotāju plāno vakcinēties pret Covid-19 (42% – jā, 16% – drīzāk jā), 25% vakcinēties neplāno (15% – nē, 10% – drīzāk nē), 9% konkrētu atbildi sniegt nevarēja, bet 8% aptaujas dalībnieku vakcīnu jau ir saņēmuši, secināts jaunākajos BENU Aptiekas Stresa termometra datos, kas iegūti sadarbībā ar pētījumu kompāniju GEMIUS.