Latvijā

12:45
Satversmes tiesa (ST) šodien valsts sociālā nodrošinājuma pabalsta apmēru nenodarbinātām personām ar invaliditāti un senioriem atzina par neatbilstošu Satversmei.
 
11:42
Veicot visus drošības pasākumus un, lai novērstu jebkādas bažas klientiem un darbiniekiem, visi restorāna Aqua Luna darbinieki veica Covid-19 testu, kas visiem ir bijis negatīvs.
 
11:11
Krustpils novadā vakar glābēji palīdzējuši no meža izkļūt cilvēkam ar veselības problēmām, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).
 
11:00
Valsts ieņēmumu dienesta (VID) atklātajā nodokļu krāpšanas shēmā Dzintaru koncertzālē valstij nodarītie zaudējumi nenomaksāto nodokļu veidā ir nedaudz vairāk par 50 000 eiro, sacīja VID pārstāvis Andrejs Vaivars.
 
10:51
Rīgas tiesas apgabala prokuratūras prokurore tiesai nodevusi krimināllietu par zvērināta advokāta slepkavību, kas saistīta ar laupīšanu. Bruņotā laupīšana notika 2019.gada 20.jūlijā Mārupē. Kriminālvajāšanu šajā lietā izdevās veikt deviņu dienu laikā.
 
10:45
Rīgā, Mežaparkā no kravas automašīnas uz ielas izbirušas kastes ar alus pudelēm, un šis ir jau otrs līdzīgs negadījums pēdējo nedēļu laikā, informēja Valsts policijā.
 
10:45
Restorāns "Riviera", kuru apmeklēja ar koronavīrusu saslimušie, nosūtījis savus darbiniekus Covid-19 testēšanai, kā arī veicis pilnu telpu dezinfekciju. Restorāns turpina veikt visus nepieciešamos epidemioloģiskos pasākumus, rūpējoties gan par klientu, gan darbinieku veselību un drošību, aktīvi sadarbojoties ar Slimību profilakses un kontroles centru.
 
10:35
Rundāles pils muzeja teritorijā zemessardzes mācību laikā, kas notiks šodien un rīt, plānots pārmeklēt teritoriju, kur iepriekš tika uzieti divi nesprāguši kara laika lādiņi.
 
10:09
Šonedēļ kādam Rēzeknes olimpiskā centra viesnīcas "Restart" klientam no Vācijas apstiprināta jaunā koronavīrusa izraisītā saslimšana Covid-19, pastāstīja Rēzeknes pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājs Kārlis Pozņakovs.
 
10:00
Latvijā dzīvojošie Krievijas valstspiederīgie pirms referenduma par grozījumiem kaimiņzemes konstitūcijā tika pakļauti informatīvajai kampaņai, pauda Austrumeiropas politikas pētījumu centra pētnieks Mārcis Balodis.
 
9:49
Šī gada jūnijā akciju sabiedrība Pillar Capital (iepriekšējais nosaukums New Hanza Capital, AS) uzsākusi A klases noliktavu un loģistikas parka būvniecību Rīgā, Maskavas ielā 462. Ieguldot vismaz 18,3 miljonus eiro, tiks izveidots vienots loģistikas un noliktavu parks ar nosaukumu A6, uzbūvējot gandrīz 32 000 kvadrātmetrus jaunas noliktavas.
 
9:45
Latvijā šogad jūnija beigās reģistrētā bezdarba līmenis sasniedzis 8,6% no ekonomiski aktīvo iedzīvotāju skaita, kas ir par 0,2 procentpunktiem vairāk nekā mēnesi iepriekš, liecina Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) informācija.
 
9:01
Madonas novadā vīrietim virsū uzripojis traktors, viņu nonāvējot, pastāstīja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Zane Vaskāne.
 
8:45
77 deputāti nobalsoja par dokumentu, ko viņu kolēģis Ivars Zariņš debatēs bija nosaucis pat par “nacionālo pašiznīcināšanās plānu”.
 
8:15
Lai gan Latvijā jau otro mēnesi pēc kārtas Centrālā statistikas pārvalde ziņo par deflāciju gada griezumā, tas nebūt nenozīmē, ka viss Latvijā ir kļuvis lētāks. Salīdzinot ar maiju, jūnijā atsevišķu preču un pakalpojumu cenas kāpušas ievērojami. Tai pašā laikā sejas maskas, par kuru iespējamo sadārdzināšanos bija lielas bažas, ir kļuvušas lētākas.
 
8:00
Rīgas domes vēlēšanu īstenošanai Centrālā vēlēšanu komisija jau noslēgusi divus publiskos iepirkumus, proti, par aplokšņu iegādi un e-vides nodrošināšanu. Vēlēšanu aploksnes, tāpat kā iepriekšējās vēlēšanās, piegādās SIA “Hermess” . Tiesa, šoreiz vienas aploksnes cena ir par 27% lielāka nekā pērn uz Eiropas Parlamenta vēlēšanām gādāto aplokšņu cena.
 
7:30
Ceturtdien valsts lielākajā daļā gaidāms īslaicīgs lietus, vietām pērkona lietusgāzes, iespējama arī krusa, prognozē sinoptiķi.
 
6:30
Armija no šodienas vairs neplāno turpināt kopā ar robežsargiem piedalīties patruļās uz valsts austrumu robežas, iepriekš pastāstīja aizsardzības ministrs Artis Pabriks (AP).