Latvijā

Vakar, 21:08
Pagājušajā darba nedēļā Rīgā un Tallinā 95.markas benzīna un dīzeļdegvielas cena samazinājās, bet Viļņā cena  kritās tikai benzīnam, liecina aģentūras LETA apkopotie dati par degvielas cenu izmaiņām Baltijas valstu galvaspilsētās.
 
Vakar, 20:40
Valsts meža dienests publiskojis instrukciju atpūtniekiem, ogotājiem un sēņotājiem, lai medību sezonā visi paliktu dzīvi un mednieki meža apmeklētājus nenoturētu par medījumu.
 
Vakar, 20:11
Kopš 19.septembra Latvijas robežu ar Krieviju un Baltkrieviju legāli šķērsojuši kopumā 3657 Krievijas valsts piederīgie jeb cilvēki, kuri atbilst valdības lēmumā noteiktajām izņēmuma kategorijām.
 
Vakar, 19:45
Nobalsot 14.Saeimas vēlēšanās varēs visi tie, kuri līdz plkst.20 būs iestājušies rindā uz vēlēšanu iecirkni, informēja Centrālās vēlēšanu komisijas pārstāve Laura Krastiņa.
 
Vakar, 18:20
Latvijas mežos jau kādu laiciņu atpakaļ atkal ir sākušas augt sēnes. Līdz ar to krājumus ziemai gatavo visi meža velšu cienītāji, kā arī tradicionālā sēņu izstāde, kas dēļ sēņu trūkuma mežos bija atcelta, tomēr notika.
 
Vakar, 17:51
Sestdien 14.Saeimas vēlēšanu dienā Latvijas kibertelpā pastiprināta aktivitāte līdz šim nav novērota, informē informācijas tehnoloģiju (IT) drošības incidentu novēršanas institūcijas "Cert.lv" pārstāve Līga Besere.
 
Vakar, 17:47
Aizsardzības ministrija (AM) ir sagatavojusi kārtējo potenciālo materiāltehnisko līdzekļu sūtījumu Ukrainai.
 
Vakar, 15:41
Līdz šim par iespējamu priekšvēlēšanu aģitācijas noteikumu pārkāpumu - materiālu izvietošanu - Valsts policijā (VP) sākti divi administratīvā pārkāpuma procesi.
 
Vakar, 15:10
Šodien, 1.oktrobrī, norisinās 14.Saeimas vēlēšanas. Vēlēšanu iecirkņi ir atvērti no plkst.7 līdz 20. Šonedēļ trīs dienās, kad atsevišķos vēlēšanu iecirkņos bija iespēja nodot balsi glabāšanā, vēlētāju aktivitāte bija lielāka nekā pirms četriem gadiem - šo iespēju kopumā izmantoja 63 342 pilsoņi jeb 4,11% no vēlētāju kopskaita, liecina Centrālās vēlēšanu komisijas apkopotā informācija. Salīdzinoši vēlēšanās pirms četriem gadiem kopumā trīs dienās savu balsi glabāšanā bija nodevis 33 791 vēlētājs jeb 2,18% no visiem balsstiesīgajiem Latvijas iedzīvotājiem.
 
Vakar, 13:40
Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pašlaik veic 83 pārbaudes par aģitācijas veicēju, tostarp, partiju, iespējamiem priekšvēlēšanu aģitācijas pārkāpumiem.
 
Vakar, 12:53
14.Saeimas vēlēšanās līdz plkst.12, ņemot vērā arī tos iedzīvotājus, kuri balsi nodeva glabāšanā iepriekšējās dienās, Latvijā nobalsojuši kopumā 363 500 vēlētāju jeb 23,57% balsstiesīgo iedzīvotāju, liecina Centrālās vēlēšanu komisijas apkopotie dati.
 
Vakar, 12:53
Valsts drošības dienests (VDD) līdz šim priekšvēlēšanu periodā un vēlēšanu dienā ir ieguvis vairāk nekā 40 tā dēvētos signālus par iespējamiem pārkāpumiem, tajā skaitā vēlētāju brīvas izvēles prettiesisku ietekmēšanu.
 
Vakar, 12:19
Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) atbilstoši savai kompetencei ir pievērsis uzmanību publiski izskanējušajai informācijai par to, ka Krievijas prezidents Vladimirs Putins vairākiem rietumvalstu politiķiem, tai starpā Saeimas deputāta amata kandidātam Aināram Šleseram (LPV), it kā maksājis naudu.
 
Vakar, 11:43
Nākamie četri gadi Latvijai būs grūti, un tāpēc vajag tādu Saeimu un valdību, kas spēs valsti izvest cauri vētrainiem ūdeņiem, šodien pēc nobalsošans 14.Saeimas vēlēšanās žurnālistiem teica Valsts prezidents Egils Levits. 
 
Vakar, 11:16
Šodien, 1. oktrobrī, Latvijā norit 14. Saeimas vēlēšanas. Plkst.7 Latvijā durvis vēra 949 vēlēšanu iecirkņi. Vēlēšanu iecirkņi strādās līdz plkst.20.
 
Vakar, 11:09
Trīs valsts augstākās amatpersonas - Valsts prezidents Egils Levits, Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece (NA) un Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) - šodien savu 14.Saeimas vēlēšanu balsi nodos Rīgas un Siguldas iecirkņos. Valsts prezidents jau ir veicis savu izvēli un nobalsojis Rīgā, Purvciemā. Kā zināms, tad šodien notiek 14.Saeimas vēlēšanas. Vēlēšanu iecirkņi būs atvērti no plkst.7 līdz 20.
 
Vakar, 11:02
Sestdien 14.Saeimas vēlēšanās pirmajā stundā lielākā vēlētāju aktivitāte bija Valmieras novadā, bet zemākā - Olaines novadā, liecina Centrālās vēlēšanu komisijas apkopotie dati.
 
Vakar, 10:55
Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) šorīt novērotos īslaicīgos traucējumus elektroniskajā tiešsaistes vēlētāju reģistrā skaidro ar stingro drošības sistēmu.