Latvijā

Vakar, 19:48
Latvijas izmaksas dalībai šogad Dubaijā gaidāmajā starptautiskajā izstādē "Expo 2020" sarukušas līdz 1,4 miljoniem eiro, apliecināja ekonomikas ministrs Ralfs Nemiro (KPV LV).
 
Vakar, 19:23
Viesnīcā "Avalon Hotel" notika preses konference, kurā informēja par tūrisma izstādi-gadatirgu "Balttour 2020".
 
Vakar, 18:48
Ar Augstākās tiesas spriedumu no bijušajiem AS “Parex banka” akcionāriem Valērija Kargina un Viktora Krasovicka solidāri piedzīts parāds 4,5 milj. euro par labu AS “Publisko aktīvu pārvaldītājs Possessor" (Possessor) meitas uzņēmumam SIA „REAP” (REAP).
 
Vakar, 18:02
No 16.janvāra līdz 21.janvāra pēcpusdienai referenduma ierosināšanai par saskaņā ar Saeimas opozīcijas pieprasījumu apturētajiem likumu grozījumiem, kas paredz izmaiņas pašvaldību ārkārtas vēlēšanu regulējumā, parakstījušies virs 1137 vēlētāji, informēja Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) pārstāve Laura Zaharova.
 
Vakar, 16:45
Raimonds Vējonis otrdien Latvijas Basketbola savienības (LBS) biedru sapulcē tiks ievēlēts par LBS prezidentu uz turpmākajiem četriem gadiem.
 
Vakar, 16:40
Rīgas apgabaltiesa šodien atcēla pirmās instances spriedumu bijušās Valsts vides dienesta (VVD) ģenerāldirektores Ingas Koļegovas lietā daļā par kriminālprocesa izbeigšanu vienā no epizodēm, kā arī daļā par galīgo sodu, nosakot to lielākā apmērā.
 
Vakar, 16:10
Trešdien Latvijā būs vēsāks un gaišāks laiks, no jauna pastiprināsies vējš - dienā piekrastē ziemeļrietumu vēja ātrums brāzmās sasniegs 17-22 metrus sekundē, prognozē sinoptiķi.
 
Vakar, 16:00
GADA DZĪVNIEKS. Filipīnu mākoņžurka otro reizi kļuvusi par Rīgas zooloģiskā dārza zvaigzni. Grauzēja pirmā parādīšanās publikai notika 2009. gadā, un toreiz aplūkot zoodārza visjaunāko iemītnieku tika aicināti cilvēki ar uzvārdu Mākoņžurka. Viņiem ieejas biļete maksātu uz pusi lētāk.
 
Vakar, 15:45
Ministru prezidents Krišjānis Kariņš šodien rezolūcijā iekšlietu ministram Sandim Ģirģenam ir uzdevis nodrošināt konkursa rīkošanu uz Valsts policijas priekšnieka amatu, uzsverot nepieciešamību izvēlēties piemērotāko kandidātu caurskatāmā, sabiedrībai saprotamā procedūrā.
 
Vakar, 15:45
Iegūt izglītību, atrast darbu – tas ikvienam no mums prasa zināmu piepūli, gribasspēku, vēlmi šos mērķus realizēt. Tomēr ir cilvēki, kam ir vajadzīga dubultgriba, dubultspars, dubultapņemšanās, lai dzīvē ko sasniegtu.
 
Vakar, 15:27
Norakstot "Parex bankas" kādreizējo īpašnieku Valērija Kargina un Viktora Krasovicka parādu, valstij būtu jādzēš arī citu Latvijas iedzīvotāju bezcerīgie parādi, pauda Latvijas Kredītņēmēju asociācijas valdes loceklis un bijušais Lielvārdes mērs Jānis Āboliņš, kurš savulaik vienpersoniski Lielvārdes novada pašvaldības vārdā parakstīja "parādzīmi" par 200 miljoniem eiro.
 
Vakar, 14:21
Sestdien, 18.janvārī, pulksten 3.21 Rīgas pašvaldības policijas pilsētas videonovērošanas centra darbinieki caur kameras aci ievēroja trīs vīriešus Vecpilsētas ielā. Viens no viņiem no kabatas izvilka polietilēna maisiņu ar baltu pulverveida vielu, kuru iebēra caurulītē un iedeva blakus stāvošajam vīrietim.
 
Vakar, 14:09
Ņemot vērā pieaugošos putnu gripas draudus Eiropā, Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) aicina mājputnu turētājus nelaist mājputnus ārpus telpām vai nožogotām konstrukcijām, stingri ievērot biodrošību, nepieļaujot mājputnu kontaktu ar savvaļas putniem, kā arī atlikušajos ziemas un gaidāmajos pavasara mēnešos atturēties no mājputnu iegādes citās Eiropas valstīs. Vienlaikus PVD uzsāk pastiprinātas putnu novietņu, kā arī importa putnu gaļas pārbaudes.
 
Vakar, 13:40
Vēja spārniem ir paskrējuši jau nedaudz vairāk kā 10 gadi kopš laika, kad Latvijas ekonomika bija ievēlusies dziļākajā bedrē un apņēmīgi, brīžiem haotiski meklēja ceļu augšup. No daudz kā nācās atteikties, pārskatīt un nereti pavilkt visam svītru un sākt no jauna. Tādēļ laika posms ir bijis izaicinošs un sarežģīts. Bija nepieciešami astoņi gadi, lai ekonomika atgrieztos pirmskrīzes līmenī. "Tādēļ to, kas ir mainījies laika nogrieznī kopš 2009. gada līdz 2019. gadam, izjūtu un vērtējumu saasināšanai salīdzinu ar to, kā veicies kaimiņiem," norāda "SEB bankas" ekonomists Dainis Gašpuitis.
 
Vakar, 13:37
Raimonds Vējonis otrdien Latvijas Basketbola savienības (LBS) biedru sapulcē tiks ievēlēts par LBS prezidentu uz turpmākajiem četriem gadiem.
 
Vakar, 13:24
2020.gadā valdības darba virsmērķiem jābūt tiesiskuma stiprināšanai un taisnīgākai nodokļu sistēmai, otrdien Ministru kabineta sēdē uzsvēra premjerministrs Krišjānis Kariņš (JV).
 
Vakar, 13:20
Aizvadītā gada novembrī Krustpils novadā atklātā AmberBirch kokapstrādes rūpnīca no janvāra uzsākusi darbu trīs maiņās, ražošanā iesaistot jau 50 darbiniekus. 17 jeb nedaudz vairāk nekā trešā daļa darbinieku ir reemigrējuši no ārvalstīm.
 
Vakar, 13:17
Ērgļu novada pašvaldība arī šogad rīko meža cirsmu atklātu izsoli ar augšupejošu soli nekustamajos īpašumos "Braki" un "Gaitnieki", liecina paziņojums pašvaldības mājaslapā.