Latvijā

Vakar, 18:00
Lielākajai daļai sabiedrības jēdziens pasts saistās vien ar dažu profesiju pārstāvjiem: pastnieku, kurš iznēsā pasta sūtījumus, tostarp laikrakstus un žurnālus, kā arī pasta operatoriem, kuri apkalpo klientus pasta nodaļās. Patiesībā Latvijas pastā strādā vairāk nekā 160 dažādu profesiju pārstāvju, tajā skaitā augstākā līmeņa loģistikas, ekonomikas, finanšu, starptautisko attiecību un citi speciālisti, un, protams, visiem zināmie pastnieki un nodaļu darbinieki, kas savā būtībā ir uzņēmuma svarīgākās artērijas un mugurkauls. Par darbu un darbiniekiem Latvijas pastā vairāk stāsta uzņēmuma Personāla vadības departamenta direktore Zinta Zālīte Rukmane.
 
Vakar, 17:35
Bijušā Daugavpils mēra Riharda Eigima ("Mūsu partija") slimības dēļ tiesa šodien nevarēja skatīt viņa sūdzību par Valsts valodas centra (VVC) pieņemto lēmumu administratīvā pārkāpuma lietā attiecībā uz viņa valsts valodas prasmēm, informēja Daugavpils tiesas priekšsēdētāja palīdze Aiga Trokša-Traško.
 
Vakar, 17:13
Deputāti, kuri nav atbalstījuši valdību, nav koalīcijas sastāvā, žurnālistiem sacīja Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV).
 
Vakar, 17:10
Valstī būtu jānosaka vienots attālums, ko skolēni var veikt kājām līdz skolas autobusam vai pieturai, trešdien secināts Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) apvienotajā Tautsaimniecības komitejas un Izglītības un kultūras komitejas sēdē.
 
Vakar, 17:03
Saeima šodien ar 61 balsi apstiprināja jauno valdību, kuru vadīs parlamenta vismazākās frakcijas - "Jaunās Vienotības" (JV) - politiķis Krišjānis Kariņš, vēsta ziņu aģentūra LETA. Pret Kariņa valdību nobalsoja 39 deputāti. Kariņa valdības apstiprināšanu vienbalsīgi atbalstīja visas koalīcijas frakcijas, izņemot "KPV LV".
 
Vakar, 16:50
Pašvaldības SIA "Rīgas nami" valde vērsusies Maksātnespējas kontroles dienestā ar prasību atstādināt SIA "Zeus" maksātnespējas administratoru Andri Daugaviņu, informēja uzņēmuma pārstāve Zane Arāja.
 
Vakar, 16:40
Par kukuļošanu apsūdzētais uzņēmējs Jūlijs Krūmiņš šodien uz tiesas sēdi Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesā ieradās tērpies 20. gadsimta 30. gadu cietumnieka kostīmā, ko papildināja plastmasas rokudzelži, nogrimēta seja un galva.
 
Vakar, 16:20
Aizvadītajā nedēļā Latvijā būtiski palielinājusies gripas intensitāte, turklāt tā laupījusi dzīvību vēl septiņiem cilvēkiem, liecina Slimību profilakses un kontroles centra monitoringa (SPKC) dati.
 
Vakar, 16:10
Trešdien daudzviet Latvijas rietumu daļā spīd saule, citviet debesis sedz mākoņi, un ceturtdien saule uzspīdēs plašākā teritorijā, prognozē sinoptiķi.
 
Vakar, 16:05
Saeimas Sociālo un darba lietu komisija februārī vērtēs iespējamos grozījumus Darba likumā, kas paredz iespēju par virsstundu darbu maksāt uz pusi mazāk, ja tiek slēgta ģenerālvienošanās nozarē par atalgojumu.
 
Vakar, 15:56
Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas tiesa šodien par piesavināšanos nelielā apmērā bijušajam Valsts policijas Salaspils iecirkņa priekšniekam Gatim Kalvītim piemēroja nosacītu brīvības atņemšanu uz četriem mēnešiem ar pārbaudes laiku uz sešiem mēnešiem.
 
Vakar, 15:25
Uz Neatkarīgās jautājumiem atbild Nodarbinātības valsts aģentūras direktore Evita Simsone.
 
Vakar, 15:10
Latvijas tuvumā šodien konstatēts Krievijas bruņoto spēku kuģis un tā ir pirmā reize šogad, kad Latvijas robežu tuvumā identificēta kaimiņvalsts karatehnika, uzzināts Nacionālajos bruņotajos spēkos.
 
Vakar, 14:51
Apkopojot 2018. gada kravu pārvadājumu rezultātus lielākajos transporta nozares uzņēmumos: Rīgas brīvostā, Liepājas speciālās ekonomiskās zonas ostā, Ventspils brīvostā un Latvijas dzelzceļā, redzams, ka kopumā nozare virzās pa augšupejošu līkni.
 
Vakar, 13:43
Kā jau ziņots, šodien Saeia lemj, vai apstiprināt jauno valdību, kuru vadītu Krišjānis Kariņš (JV).
 
Vakar, 13:12
Ar šo lūdzam novērtēt patiesi kritisko situāciju demogrāfijas jomā un noteikt atbalstu ģimenēm ar bērniem kā vienu no nākamās valdības prioritātēm. Tā tas ir jebkurā atbildīgā ES valstī – demogrāfija līdzās aizsardzībai ir valstu augstākās stratēģiskās prioritātes.
 
Vakar, 12:32
Pērn būtiski audzis iedzīvotāju īpatsvars, kuriem palielinājušies ienākumi, liecina jaunākā “Maxima mazumtirdzniecības kompass” aptaujas dati. Personīgie ienākumi 2018. gadā auguši 46% Latvijas iedzīvotāju, kas ir par 12,1% nekā 2017. gadā. Visvairāk ienākumu pieaugumu jutuši tieši gados jaunākie iedzīvotāji vecumā no 18 līdz 24 gadiem (53,9%) un vecumā no 24 līdz 34 gadiem (52,4%).
 
Vakar, 12:23
Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa konstatēto trūkumu dēļ prokuratūrai nodevusi atpakaļ krimināllietu, kurā par nacionālā naida kurināšanu un pretvalstisku darbību apsūdzēts prokremliskais aktīvists Aleksandrs Gapoņenko.