Latvijā

Vakar, 15:01
Svētdienas pēcpusdienā Daugavpilī saule gaisu sasildīja līdz +19,1 grādam, un tik augsta gaisa temperatūra šajā datumā Latvijā reģistrēta pirmo reizi novērojumu vēsturē, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.
 
Vakar, 14:00
Notikumi breksita kontekstā virzās uz to, ka Lielbritānija izstāsies no Eiropas Savienības (ES), turklāt būs līgums un būs vienošanās, komentējot sestdienas balsojumu, saskaņā ar kuru Lielbritānijas parlaments nevar apstiprināt premjera Borisa Džonsona panākto breksita vienošanos, kamēr parlamentā nav pieņemts vienošanās izpildes likums,  teica politologs Kārlis Bukovskis. 
 
Vakar, 13:26
Darba tirgus gatavība cilvēkiem ar invaliditāti bieži vien atduras pret infrastruktūras jautājumu, sacīja Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras (JSPA) Starptautiskās sadarbības un atbalsta daļas projektu koordinatore Laura Reisele.
 
Vakar, 12:25
Stjuartu streika dēļ Vācijas lidostās šodien var tikt atcelti vai kavēties vairāk nekā 300 avioreisu, ietekmējot 60 000 pasažieru.
 
Vakar, 11:48
Ar depozīta sistēmas ieviešanu saistītie grozījumi Iepakojuma likumā ir vērtējami kā pozitīvs kompromisa variants, sacīja Latvijas Pārtikas uzņēmumu federācijas (LPUF) padomes priekšsēdētāja Ināra Šure.
 
Vakar, 11:21
Šodien Valsts prezidents Egils Levits dosies uz Japānu, lai nākamnedēļ piedalītos Japānas imperatora Naruhito kronēšanas ceremonijā, liecina prezidenta šīs nedēļas darbakārtība.
 
Vakar, 10:23
Viena no aktualitātēm, par ko pēdējā laikā tiek veikti dažādi pētījumi un diskutēts plašsaziņas līdzekļos, ir influenceri - populāri sociālo mediju lietotāji, kas mēdz pelnīt naudu ar dažādu lietu vai zīmolu reklamēšanu. Kamēr vieni pārmet influenceriem sekotāju maldināšanu, tikmēr lielai daļai bērnu un jauniešu tā šķiet sapņu profesija. Biznesa augstskolas Turība Komunikācijas virziena prodekāne Daina Einberga atgādina, ka, neraugoties uz šķietamību, arī šis darbs nav bez garoziņas un daudzi influenceri noklusē ēnas puses, ar ko nākas saskarties.
 
Vakar, 10:01
Valsts prezidenta kancelejas nākamā gada budžets plānots 5,67 miljonu eiro apmērā, tostarp finansējums paredzēts trīs jaunām darba vietām, atalgojuma un komandējumu skaita pieaugumam, jaunu sistēmu iegādei, jauniem gleznojumiem Rīgas pilī un citiem mērķiem.
 
Vakar, 9:45
Latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons sestdien guva uzvaras vārtus Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta mačā, kaldinādams Bufalo "Sabres" komandas panākumu.
 
Vakar, 9:30
Latvijas iedzīvotāju attieksme pret seksuālajām minoritātēm ir viena no noraidošākajām Eiropas Savienībā (ES), liecina Eirobarometra pētījums.
 
Vakar, 9:11
Dailes teātra aktieris, uzņēmējs un Cēsu koncertzāles direktors Juris Žagars neizslēdz iespēju kandidēt uz teātra direktora amatu pēc tam, kad to nolēmis pamest līdzšinējais teātra vadītājs Andris Vītols.
 
Vakar, 9:00
Manā uztverē varas iecerētā pašvaldību reforma izskauž jēdzienu «vietējā vara». Ir taču lērums vajadzību un problēmu, kuras vietējai varai cilvēku labad būtu jārisina dienas laikā. Kā to garantē iecerētais ATR modelis? Ja tas nenotiks – uzskatīšu šīs pašvaldības par varas centralizācijas nolūkā radītiem parazītiem.
 
Vakar, 8:12
Lielbritānijas premjers Boriss Džonsons nosūtījis Eiropadomes prezidentam Donaldam Tuskam vēstuli ar lūgumu pagarināt breksita termiņu.
 
Vakar, 8:00
Svētdien Latviju jau sasniegs jauna nokrišņu zona un lietus ir gaidāms teritorijas lielākajā daļā. Dominēs lēns līdz mērens dienvidu puses vējš, vēsta "Latvijas vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs".
 
19.okt
Valsts drošības dienests (VDD) pēdējos piecos gados saistībā ar antisemītisku uzskatu paušanu sācis vienu kriminālprocesu par iespējamu etniskā naida izraisīšanu, kurā pašlaik norisinās izmeklēšana, noskaidrots VDD.
 
19.okt
Sestdien Daugavpils un Rēzeknes novērojumu stacijā labots 19.oktobra maksimālās gaisa temperatūras rekords, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra apkopotā informācija.
 
19.okt
Patlaban nevar paredzēt, vai Lielbritānijas premjers Boriss Džonsons lūgs Eiropas Savienību (ES) uz laiku pagarināt breksitu, taču, ja tāds lūgums tiks izteikts, tas būtu jāatbalsta,  sacīja ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (JV).
 
19.okt
Svētdien naktī un no rīta daudzviet Latvijā veidosies migla, vietām tā kļūs bieza, prognozē sinoptiķi.