Ceturtdiena, 23.marts

redeem Mirdza, Žanete, Žanna

Lasi ērtāk format_size

arrow_downwardLatvijā

Valsts policijas Rīgas Teikas iecirknis meklē bezvēsts prombūtnē esošo Pāvelu Saltikovu, kurš kopš 2008. gada dzīvo Somijā, Helsinkos.
Vakar, 18:42 Portāls nra.lv
Iespēju pārtraukt līgumus ar Autotransporta direkciju (ATD) varētu izskatīt divi no kartelī iesaistītajiem reģionālajiem pārvadātājiem - AS "Nordeka" un AS "Liepājas autobusu parks" (LAP) - ar nosacījumu, ka viņiem kompensē ieguldījumus autobusos un infrastruktūrā, šodien Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisijā stāstīja ATD valdes priekšsēdētājs Kristiāns Godiņš.
Vakar, 18:19 Ziņu aģentūra LETA
22.martā ap pulksten 00:03 Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirkņa Reaģēšanas nodaļas amatpersonas apturēja VW markas transportlīdzekli, kura vadītājs bija sēdies pie automašīnas stūres alkohola reibuma stāvoklī. Ar mērķi izvairīties no atbildības, vīrietis policijas darbiniekiem piedāvāja kukuli.
Vakar, 18:09 Portāls nra.lv
Krievijas prettiesiski deportēto bērnu atgriešanai Ukrainā jābūt starptautiskai prioritātei, šodien parlamentā uzņemot Maltas prezidentu Džordžu Vellu, pauda Saeimas priekšsēdētāja biedre Zanda Kalniņa-Lukaševica (JV).
Vakar, 17:42 Ziņu aģentūra LETA
Arī tuvākajā diennaktī laika apstākļi Latvijā būtiski nemainīsies - debesis būs mākoņainas, palaikam uzlīs, bet gaisa temperatūra pārliecinoši saglabāsies virs nulles, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs (LVĢMC).
Vakar, 17:16 Ziņu aģentūra LETA
Pagājušajā gadā Veselības inspekcija (VI) saņēmusi 18 iesniegumus par higiēnas režīma neievērošanu ārstniecības iestādēs, intervijā aģentūrai LETA pavēstīja iestādes vadītāja Anita Slokenberga.
Vakar, 16:51 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrības (LVSADA) vadītājs Valdis Keris neredz jēgu kārtējās darba grupas izveidei jauna veselības aprūpes finansēšanas modeļa nodrošināšanai.
Vakar, 16:04 Ziņu aģentūra LETA
Dziļai materiālai un sociālai nenodrošinātībai pagājušajā gadā Latvijā bija pakļauti 7,8% iedzīvotāju, kas ir par 2,5 procentpunktiem vairāk nekā 2021.gadā, kad šādu iedzīvotāju īpatsvars bija 5,3%, aģentūrai LETA pavēstīja Centrālajā statistikas pārvaldē (CSP).
Vakar, 14:53 Ziņu aģentūra LETA
Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) rosināja Noziedzīgu nodarījumu valsts institūciju dienestā izmeklēšanas prokuratūrai uzsākt kriminālvajāšanu pret divām bijušajām Valsts ieņēmumu dienesta amatpersonām par kukuļa pieprasīšanu personu grupā pēc iepriekšējas vienošanās, kā arī pret vēl vienu bijušo valsts amatpersonu par iepriekšminētā noziedzīgā nodarījuma atbalstīšanu un dienesta viltojumu.
Vakar, 14:01 Portāls nra.lv
photo_camera
Eiropas dienvidu valstīm, tostarp Maltai, būtiska problēma ir nelegālā migrācija, šodien pēc tikšanās ar Maltas prezidentu Džordžu Vellu, žurnālistiem norādīja Latvijas prezidents Egils Levits.
Vakar, 13:50 Ziņu aģentūra LETA
Pildot armijas pārtikas iepirkuma līgumu, Nacionālie bruņotie spēki (NBS) Rojā reģistrētajam uzņēmumam "Zītari LZ" līdz otrdienai pārskaitījuši 194 474 eiro, aģentūra LETA uzzināja Aizsardzības ministrijā (AM)
Vakar, 13:45 Ziņu aģentūra LETA
Iemesls, kāpēc mums vienmēr pietrūkst naudas veselības nozarei, ir tas, ka medicīna visā pasaulē ir kļuvusi par biznesu, uzskata bijušais veselības ministrs Guntis Belēvičs. „Pat pietiekama finansējuma apstākļos vajadzētu paredzēt vēl vismaz pusotru procentu no iekšzemes kopprodukta tikai uz tā sadārdzinājuma rēķina, kas iet reizē ar jomas modernizāciju.”
Vakar, 13:27 Portāls nra.lv
Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija trešdien atbalstīja grozījumus likumā "Par iedzīvotāju ienākuma nodokli", lai atceltu normu, kas nosaka, ka saimnieciskās darbības veicējiem ir jāveic iedzīvotāju ienākuma nodokļa (IIN) avansa maksājumi par attiecīgo gadu.
Vakar, 12:40 Ziņu aģentūra LETA
Veselības finansējuma atrašanā jābūt "absolūti solidārai atbildībai" un sadarbībai starp Ministru prezidentu, finanšu ministru un veselības ministri, uzsver "Apvienotā saraksta" politiķis, Saeimas priekšsēdētājs Edvards Smiltēns.
Vakar, 11:19 Ziņu aģentūra LETA
Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) pašlaik nav gatavs nosaukt precīzas summas, kādas iecerēts ietaupīt, ministrijām pārskatot savus budžeta izdevumus, taču līdzšinējie vērojumi liecinot, ka katru gadu netiekot izmantoti ap 100 miljoni eiro budžeta līdzekļu.
Vakar, 11:03 Ziņu aģentūra LETA
Nodibinājums “Hospiss LV” ar LU un Latvijas Ārstu biedrības atbalstu rīko diskusiju forumu “Tiesības uz cieņpilnu nāvi”. Tā mērķis ir veidot sabiedrības, politiķu un ierēdņu izpratni par pasaules labākajai pieredzei atbilstošu hospisa aprūpes pakalpojuma ieviešanu Latvijā.
Vakar, 10:00 Portāls nra.lv
Darbi austrumu robežas izbūvē kļuvuši ātrāki, intervijā aģentūrai LETA sacīja VAS "Valsts nekustamie īpašumi" (VNĪ) valdes priekšsēdētājs Renārs Griškevičs.
Vakar, 9:47 Ziņu aģentūra LETA