Latvijā

Pirmoreiz notiks Latviešu Kultūras festivāls Brazīlijā
22:16
Vakar, 21:50
Mūžībā devies latviešu trimdas sabiedriskais un kultūras darbinieks, ārsts Andris Ritmanis, paziņojusi ģimene.
 
Vakar, 16:50
Rīdzinieki un pilsētas viesi sestdien izrādīja lielu interesi par vairāk nekā 100 senajiem spēkratiem, kas bija apskatāmi Rīgas svētku pasākuma laikā.
 
Vakar, 15:00
Svētdien Latvijas debesis lielākoties klās mākoņi un gaisa temperatūra būs dažus grādus zemāka nekā sestdien, prognozē sinoptiķi.
 
Vakar, 12:00
Sestdien plkst.9 ūdens temperatūra Jūrmalas Zilā karoga peldvietās bija +18 grādu, Bulduros - par grādu augstāka, liecina pašvaldības Glābšanas dienesta mērījumi.
 
Vakar, 10:19
Arvien vairāk cilvēku domā, ka Latvijai dažādos starptautiskos notikumos būtu jāiesaistās pēc iespējas mazāk, liecina pētījumu aģentūras SKDS veiktās aptaujas dati.
 
Vakar, 9:55
Tikai 40% Latvijas iedzīvotāju zina, ka partnera piespiešana stāties dzimumattiecībās ir pretlikumīga, liecina pētījumu centra SKDS veiktā aptauja projektā "Vardarbībai patīk klusums".
 
Vakar, 9:50
Valsts prezidents Raimonds Vējonis no šodienas līdz 25.augustam dosies nedēļu ilgā atvaļinājumā, liecina Valsts prezidenta darba kārtība.
 
Vakar, 9:19
Bez valsts veselības apdrošināšanas palikušo personu skaits varētu būt desmit reizes mazāks nekā sākotnēji lēsts, izriet no veselības ministres Andas Čakšas (ZZS).
 
Vakar, 9:15
Latvijā ir aizmirsts padomāt par darba ražīguma līmeņa palielināšanu, turklāt valstī ir radīta bezdarbnieku paaudze, kas neprot un negrib strādāt, šonedēļ Ludzā forumu cikla "Latvijas vērtības" atklāšanā sacīja šūšanas fabrikas "Nemo" īpašniece Inga Zemdega-Grāpe.
 
Vakar, 8:40
Sestdien Latvijā mākoņi daļēji klās debesis, vietām īslaicīgi līs, pēcpusdienā un vakarā iespējams arī pērkona negaiss, prognozē sinoptiķi.
 
17.aug
Mēneša laikā darbu varētu sākt trīs ārspusģimenes aprūpes atbalsta centri - Rīgā, Bauskā un Valmierā, sacīja Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas vadītāja Ilze Paleja.
 
17.aug
Āfrikas cūku mēra (ĀCM) skartajā Saldus novada SIA "Druvas Unguri" līdz šim likvidētas 11 496 cūkas, kas ir 74% no visu cūku skaita, kas jālikvidē, pastāstīja Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) Sabiedrisko attiecību daļas vadītāja Ilze Meistere.
 
17.aug
Čehs Ladislavs Kubizņaks ir kalējs, starptautiskās tirdzniecības eksperts. Diplomāts. Bijis (1985.–1990. g.) Čehijas pārstāvis ANO. Latvijā viņš ieradās 1999. gadā PHARE pārstāvja statusā, bet pēc tam līdz 2010. gadam vadīja šeit Czech Trade biroju. Viņš teic, ka viņam esot Krieviju līdz Vladivostokai izgājušā čehu leģionāra Jozefa Vlčka Zborovaka saknes. Viņš piecdesmitajos gados iemācījis Ladislavam būt uzstājīgam, aktīvam, un šķiet, ka nekas no tā arvien nav zudis. Patlaban Kubizņaka kungs ir kādas transporta firmas, kura nodarbojas ar kravu nogādāšanu no Čehijas Vācijā, Ungārijā un citās valstīs, pārstāvis. Abiem viņa dēliem ir gan Latvijas, gan Čehijas pilsonība. Neatkarīgajai viņš pauž savu skepsi par ASV un Eiropas Savienības attiecībām.
 
17.aug
Šonedēļ es beidzot sajutu, ka vēlēšanas nāk. Arī man sociālajos tīklos sāka pieteikties traki smukas, fotošopētas un partejiski pareizas draudzenes. Seksu nepiedāvā, bet kaut ko spriež par nepieciešamību ievēlēt īstos. Par šīm daiļajām dāmām jau dzejnieks Aivars Eipurs labi piezīmējis – vai viņas vēl gribēs ar mani draudzēties rudenī pēc vēlēšanām?
 
17.aug
Sestdien Latvijā gaiss sasils līdz +23..+28 grādiem, karstākā diena būs valsts centrālajā daļā, prognozē sinoptiķi.
 
17.aug
Eiropas U-22 čempionāta pludmales volejbolā sīvā konkurencē izcīnītās zelta un sudraba medaļas ir apliecinājums Latvijas jauno pludmales volejbolistu profesionalitātei, sveicot Eiropas U-22 čempionāta pludmales volejbolā Latvijas godalgoto vietu ieguvējus, teica Valsts prezidents Raimonds Vējonis.
 
17.aug
Simts dienas pirms Latvijas valsts simtās dzimšanas dienas, 2018.gada 11.augustā, visā Latvijā notika Simtgades zaļumballe. Kā rāda pētījumu kompānijas Kantar TNS aptaujas dati, 7% jeb apmēram 110 tūkstoši Latvijas iedzīvotāju vecumā no 16 līdz 74 gadiem piedalījās kādā no Simtgades zaļumballes pasākumiem.
 
17.aug
Šogad Rīgas svētku laikā savu 150. gadadienu atzīmē Rīgas Latviešu biedrība, tāpēc plaša pasākumu programma risināsies Vērmanes dārzā, ļaujot svētku apmeklētājiem iejusties pat divus gadsimtus senā pagātnē. Tāpat kā Rīgas svētku programma ir izveidota trim dienām, arī Rīgas Latviešu biedrība savus viesus uzņems trīs dienas. Jau šovakar, 17. augustā, pulksten 20 Vērmanītī būs iespēja baudīt Rīgas svētku ieskaņas koncertu Laikmets un mūzika.