Latvijā

25.mai
Eiropas Parlamenta vēlēšanu norisei seko 23 brīvprātīgie novērotāji, aģentūru LETA informēja Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) vadītāja Kristīne Bērziņa.
 
25.mai
Neizsūtīto paziņojumu dēļ Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanu leģitimitāte ir apšaubāma, pauda Daugavpils mērs Andrejs Elksniņš (S).
 
25.mai
Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Valkas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļa meklē attēlā redzamo vīrieti, dzimis 1982.gadā, iespējams, pārvietojas ar automašīnu “VW Corrado” - ķīršu krāsā.
 
25.mai
Valsts policija (VP) līdz plkst.15 sākusi vien divas administratīvās lietvedības par aģitācijas izvietošanu.
 
25.mai
Divu nedēļu laikā Valsts policijā (VP) neviens nav pieteicies par cietušo konfliktā, kurā bija iesaistīts arī Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Dalasas "Mavericks" zvaigzne Kristaps Porziņģis.
 
25.mai
Latvijā turpina saglabāties augsts satiksmes negadījumos bojāgājušo skaits, lai gan cietušo skaits ir samazinājies, liecina Valsts policijas (VP) apkopotā informācija.
 
25.mai
Vairākos iecirkņos cilvēkiem bijusi neizpratne, kurā vēlēšanu iecirknī šajās Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanās balsot, informēja vairākos vēlēšanu iecirkņos.
 
25.mai
Lai arī kopumā Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanas sestdien norit mierīgi un bez starpgadījumiem, daži iedzīvotāji tomēr sūdzas par iespējamu aģitāciju, kā arī nespēju atrast savu iecirkni, stāstīja Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) vadītāja Kristīne Bērziņa.
 
25.mai
Pēc vairākām pamatīgi karstajām šīs nedēļas dienām, atsevišķos valsts reģionos nedēļas izskaņā sagaidīts arī pērkona negaiss. Tiesa, piemēram, iedzīvotāji Daugavpils pusē bijuši pārsteigti par tā laikā novērotajiem brangajiem krusas graudiem.
 
25.mai
Šodien Latvijā notiek Eiropas Parlamenta vēlēšanas, un tajās nobalsojis arī no amata atstādinātais Rīgas mērs Nils Ušakovs.
 
25.mai
Lai gan šonedēļ varējām izbaudīt īsti vasarīgus laikapstākļus, prognozes liecina, ka šī mēneša karstākā diena jau ir aiz muguras. Tiesa, laika zīmju vērotājs V.Bukšs mierina un izsaka prognozes par to, kādus laikapstākļus sagaidīsim vasarā, kā arī Līgo un Jāņu dienā.
 
25.mai
Politiskā spēka "Saskaņa" līderis Nils Ušakovs pēdējās nedēļās pazudis no publiskās telpas un nav arī piedalījies publiskajās debatēs "cilvēku riebuma pret ''Saskaņu" dēļ", žurnālistiem vēlēšanu iecirknī, kur balsoja, pauda politiķis.
 
25.mai
Valsts policija (VP) sākusi administratīvo lietvedību par to, ka Rīgā, Ķengaraga apkārtnē šodien aiz stāvošu automašīnu vējstikliem novietoti kādas partijas vēlēšanu aģitācijas bukleti, noskaidroja VP.
 
25.mai
Valsts drošības dienests (VDD) ir saņēmis vienu signālu par iespējamo balsu pirkšanu Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanās.
 
25.mai
Šodien Latvijā notiekošajās Eiropas Parlamenta vēlēšanās nobalsojis arī Eiropas komisijas viceprezidents Valdis Dombrovskis.
 
25.mai
Fotogrāfs Agris Semēvics sociālajā tīklā facebook publicējis kadrus, kuros redzams, kā ziedputekšņu dēļ izskatās ūdens jūrā pie Bernātiem.
 
25.mai
Valsts prezidentam Raimondam Vējonim izvēle šajās velēšanās nebija sarežģīta, šorīt dodoties balsot, sanākušajiem žurnālistiem norādīja prezidents. Viņš atzina, ka šoreiz iedzīvotājiem ir ļoti plaša izvēle. Ir jaunas partijas un ir pieredzējušas partijas ar pieredzējušiem kandidātiem, viņš uzsvēra. Prezidents norādīja, ka, viņaprāt, vēlēšanās ir jāpiedalās obligāti.
 
25.mai
Valsts drošības dienests (VDD) ir saņēmis mazāk nekā desmit signālus par iespējamiem pārkāpumiem Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanu norisē.
 
25.mai
Kopš 13.Saeimas vēlēšanām partijas ziedojumos saņēmušās 969 560 eiro un pārliecinoši visvairāk ziedots partijai "Saskaņa", kurai seko apvienība "Attīstībai/Par!" un "Vienotība", liecina apkopotā Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja informācija.
 
25.mai
Pēdējās trīs dienās Valsts policija (VP) Latvijā reģistrējusi vienu konfliktu iecirknī un septiņus notikumus saistībā ar priekšvēlēšanas aģitācijas iespējamiem pārkāpumiem, informēja VP.
 
25.mai
Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanās līdz šim starp lielākajām pilsētām lielākā vēlētāju aktivitāte bijusi Valmierā, bet mazākā - Daugavpilī, liecina Centrālās vēlēšanu komisijas apkopotie dati.
 
25.mai
Valsts drošības dienests (VDD) arī sestdien turpina pastiprināti uzraudzīt Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanu norisi Latvijā.