Latvijā

Vakar, 13:49
Sadales sistēmas operators AS "Sadales tīkls" vērsies Patērētāju tiesību aizsardzības centrā (PTAC) par maldinošām reklāmām, kuras tiek aicināts iegādāties "enerģijas taupīšanas" ierīces, informē uzņēmuma pārstāve Tatjana Smirnova.
 
Vakar, 13:02
Satiksmes ministrijā (SM) pirmdien, 27.janvārī, notiks Ilgtspējīgas attīstības konsultatīvās koordinācijas padomes sēde, kurā satiksmes ministrs Tālis Linkaits (JKP) un Rīgas mērs Oļegs Burovs (GKR) spriedīs par "Rail Baltica" projekta īstenošanas aspektiem Rīgas labā krasta teritorijā, informēja SM Komunikācijas daļā.
 
Vakar, 12:51
Latvijā pagājušajā gadā atklātas 1063 viltotas naudas zīmes, kas ir par 6% mazāk nekā 2018.gadā, joprojām Latvijai ierindojoties starp tām eirozonas valstīm, kurās ir vismazākais viltojumu skaits, informē Latvijas Bankā.
 
Vakar, 12:19
Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas (PSKUS) dalībnieku sapulcē valdes priekšsēdētāja amatā šodien apstiprināts Rinalds Muciņš, informē Veselības ministrijā.
 
Vakar, 11:42
Gadījumā, ja partija "KPV LV" likvidēsies, tai valsts budžeta finansējuma izmaksa tiks pārtraukta un neizlietotais budžeta finansējums būs jāatmaksā, informē KNAB.
 
Vakar, 11:08
Investīciju tirgus Latvijā no privāto investoru puses tiek vērtēts pozitīvi, tomēr ir samazinājies investoru skaits, kas plāno palielināt savas investīcijas Latvijā,  liecina "EY Latvija" veiktais pētījums par Latvijas investīciju tirgus noskaņojumu un tendencēm. Ceturtdien ar to pasākumā "Gada investors" iepazīstināja auditorkompānija "EY Latvija". Aģentūra LETA ziņo, ka apstiprinošu atbildi par jaunām investīcijām snieguši 53% aptaujāto investoru, savukārt pirms gada šādu atbildi sniedza 63% aptaujāto.
 
Vakar, 11:00
Pēc tam kad Rail Baltica projekta virzība tika izkritizēta kopīgā triju Baltijas valstu revīzijas iestāžu ziņojumā, pienākusi kārta atsevišķam ziņojumam tieši par situāciju projekta Latvijas sadaļā. Un galvenais secinājums ir tāds, ka Satiksmes ministrija nav bijusi gatava tik vērienīga projekta īstenošanai. Tāpēc laikus netika nozīmētas atbildīgās amatpersonas, netika sadalīti pienākumi, netiek apgūta atvēlētā Eiropas Savienības nauda un visi pasākumi kavējas.
 
Vakar, 10:30
Zemes piespiedu nomas likumprojektu, pie kura valdība un Tieslietu ministrija strādā kopš pagājušā gada, Ministru kabinets varētu skatīt tikai martā, bet Saeimas atbildīgā komisija jau februārī ķersies pie likuma, ar kuru piespiedu nomu iecerēts izbeigt pavisam.
 
Vakar, 9:46
IEDVESMOJOŠS PROJEKTS. Neatkarīgās reģionālais pielikums iznāk vienu vai divas reizes mēnesī.
 
Vakar, 9:00
Nākamnedēļ Latvijā līs un snigs vairāk nekā šajā nedēļā, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs un "Global Forecast System".
 
Vakar, 7:45
Piektdien dienas gaitā laikapstākļi Latvijā nemainīsies, prognozē sinoptiķi.
 
Vakar, 7:37
Aizvadītajā diennaktī Rīgā no Daugavas izcelts noslīcis cilvēks, tādējādi kopumā šogad no Latvijas ūdenstilpēm izcelti jau trīs noslīkušie, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).
 
Vakar, 7:30
Lielbritānijā uzvirmojušais skandāls par vairāku vides aizsardzības organizāciju iekļaušanu ekstrēmisma apkarošanas instrukcijās līdzās neonacistiem netieši skar arī Latviju, jo viena no šīm organizācijām – PETA – finansē Latvijas radikālāko vides organizāciju Dzīvnieku brīvība.
 
Vakar, 7:15
SIA "Trans Mobil" atzinis savu vainu meža piesārņošanā Daugavpils novadā, kur otrdien atrasta ar naftas produktiem piesārņota grunts, informēja Valsts vides dienesta (VVD) sabiedrisko attiecību vadītāja Kristīne Kļaveniece.
 
Vakar, 6:30
Pasaules Veselības organizācijas speciālisti jau divas dienas neiziet no saviem kabinetiem, spriežot, kādus epidemioloģiskās drošības pasākumus ieviest, lai apturētu jaunā vīrusa izplatību, kas izraisa smagu pneimoniju. «Draudi Eiropai un Latvijai pastāv, bet tie ir vērtējami kā zemi, jo infekcija neizplatās tik strauji,» norāda Slimību profilakses un kontroles centra epidemiologs Jurijs Perevoščikovs.
 
23.jan
Dānijas parlamenta priekšsēdētājs Henriks Dams Kristensens solījis Dānijas parlamenta komisijām nodot Latvijas lūgumu par Kristīnes Misānes neizdošanu Dienvidāfrikas Republikai (DĀR), kur viņa apsūdzēta sava bērna nolaupīšanā, informēja Latvijas Ārlietu ministrijā.
 
23.jan
Šajā akadēmiskajā gadā studējošo skaits Latvijas augstākās izglītības iestādēs samazinājies par 1,2%, liecina Centrālās statistikas pārvaldes apkopotie dati.
 
23.jan
2019.gadā elektroenerģijas obligātā iepirkuma tiesības atceltas 21 elektrostacijai, ļaujot valstij ietaupīt aptuveni 31,5 miljonus eiro, informēja Ekonomikas ministrijā (EM).
 
23.jan
Latvijas sabiedrība par nozīmīgākajiem draudiem uzskata sociāli ekonomiskas problēmas, vienlaikus 45% uzskata, ka Latvijas iedzīvotājus apdraud arī Krievijas īstenotā politika, liecina Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas Drošības un stratēģiskās pētniecības centra pētījums.
 
23.jan
Lai gan medijos jau minētas dažādas summas, cik varētu izmaksāt Valsts drošības dienesta (VDD) jaunā ēka bijušā velotreka "Marss" vietā, dienestā norāda, ka šī informācija ir valsts noslēpums.
 
23.jan
Saeimā nodibinātās deputātu grupas sadarbības veicināšanai ar Dānijas parlamentu politiķi aicinās Dānijas kolēģus veidot līdzīgu grupu, lai veicinātu savstarpēju sadarbību Dānijā apcietinātās Latvijas pilsones Kristīnes Misānes lietas risināšanā.
 
23.jan
Naktī uz piektdienu Latviju no rietumiem šķērsos siltā atmosfēras fronte, tādēļ gaisa temperatūra paaugstināsies līdz +4..+7 grādiem, prognozē sinoptiķi.