Latvijā

Vakar, 21:43
2021.gada martā faktiskā bezdarba līmenis Latvijā bija 9,1%, un salīdzinājumā ar februāri tas nav mainījies, liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) Darbaspēka apsekojuma (DSA) dati.
 
Vakar, 21:20
Līdz šī mēneša beigām Latvija varētu saņemt vēl sešas vakcīnu pret Covid-19 piegādes no dažādiem ražotājiem, mikroblogošanas vietnē "Twitter" pavēstīja Vakcinācijas projekta birojs.
 
Vakar, 19:46
Mirušo skaits šogad pirmajās 13 nedēļās Latvijā pieaudzis par 28,5% salīdzinājumā ar pagājušā gada attiecīgo periodu, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.
 
Vakar, 19:14
Starp pasaules ilgtspējā stiprākajām universitātēm novērtētas arī piecas Latvijas universitātes, liecina starptautiskais universitāšu reitings "The Times Higher Education Impact Rankings 2021".
 
Vakar, 18:37
Vakcinācijas procesu Latvijā vada cilvēki, kuri tam nav gatavi vai nesaprot, kas jādara, šādu viedokli šodien Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijā pauda Latvijas Ģimenes ārstu asociācijas prezidente Sarmīte Veide.
 
Vakar, 18:14
Policija otrdien Ādažu novadā vienkopus konstatējusi 19, iespējams, narkotiku reibumā esošus jauniešus, informēja Valsts policija.
 
Vakar, 17:14
Rīt Latvijā kļūs vēsāks un iespējams arī snigs, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra prognoze.
 
Vakar, 16:44
Vakcinācijas projekta biroja, kas kopš trešdienas ir pilnībā pievienots Nacionālajam veselības dienestam (NVD), darbiniekiem nav noteiktas garantētās piemaksas, pavēstīja NVD.
 
Vakar, 16:27
Eiropas Zāļu aģentūras (EZA) Drošuma komiteja 2021.gada 20.aprīļa sanāksmē secināja, ka Janssen izstrādātās Covid-19 vakcīnas zāļu aprakstā un lietošanas instrukcijā jāpievieno brīdinājums par neparastiem asins trombiem ar zemu trombocītu līmeni asinīs, informē Zāļu valsts aģentūra.
 
Vakar, 15:30
Vienas vakcīnas pret Covid-19 ievades vidējā svērtā cena Latvijā ir 11,23 eiro, trešdien Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisijas deputātiem atklāja Veselības ministrijas (VM) Nozares budžeta plānošanas departamenta direktore Gundega Ozoliņa.
 
Vakar, 15:24
"Dzīvās rindas" elements vakcinācijas pret Covid-19 procesā būtu jāievieš ikdienā, trešdien Latvijas radio raidījumā "Krustpunktā" atzina Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV).
 
Vakar, 15:05
Tagad arī operatīvo dienestu un valsts pārvaldes kritisko funkciju darbinieki var pieteikties vakcinācijai, informē Veselības ministrija.
 
Vakar, 14:43
Pagājušajā diennaktī Latvijā stacionēti 80 Covid-19 pacienti, bet kopējais slimnīcās esošo ar  koronavīrusu sirgstošo cilvēku skaits ir nokrities no 685 pirmdien līdz 681 otrdien, liecina Nacionālā veselības dienesta apkopotie dati.
 
Vakar, 14:26
Mūžībā aizgājis Latvijas neatkarības atjaunošanas laika politiķis, bijušais īpašo uzdevumu ministrs valsts pārvaldes un pašvaldību lietās Jānis Krūmiņš, liecina viņa "Facebook" kontā publicētais ieraksts.
 
Vakar, 14:18
Aprīlī Saeimas otrajā lasījumā tika atbalstīti Aizsargjoslu likuma grozījumi, kas paredz sašaurināt krasta kāpu aizsargjoslu ciemos, no likuma izslēdzot prasību aizsargjoslā iekļaut bioloģiski augstvērtīgas teritorijas - īpaši aizsargājamos biotopus, informē Vides Konsultatīvās padome.
 
Vakar, 13:50
No nākamās pirmdienas 1.-6.klases un 12.klases, kā arī 7.-9.klases un 10.-11.klases pēc rotācijas principa klātienē varēs mācīties 44 epidemioloģiski drošajās pašvaldībās, kas ir par 11 pašvaldībām mazāk nekā iepriekšējā nedēļā, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) aktuālākie dati.
 
Vakar, 13:39
Pagājušajā gadā, rēķinot atbilstoši Eiropas kontu sistēmas (EKS 2010) metodoloģijai, Latvijas valsts budžetā bija deficīts 1,327 miljardu eiro jeb 4,5% apmērā no iekšzemes kopprodukta (IKP), liecina Centrālās statistikas pārvaldes publicētie jaunākie dati par valsts budžeta deficīta un valsts parāda notifikācijas rezultātiem.
 
Vakar, 12:53
Šodien Dundagas novada domes ārkārtas sēdē ar piecām balsīm pieņēma lēmumu par četru opozīcijas deputātu pilnvaru izbeigšanu pirms termiņa.
 
Vakar, 12:17
Turcijas metalurģijas uzņēmums "Aslanli Metalurji" izteicis piedāvājumu SIA "FeLM" izsludinātajā izsolē par iespējām iegādāties "KVV Liepājas metalurga" elektrotēraudkausēšanas kompleksu un nekustamo īpašumu, paredzot tuvāko piecu gadu laikā investēt 200 miljonus eiro, informēja Turcijas uzņēmuma pārstāvji.
 
Vakar, 12:13
Otrdien Latvijā veikti 19 150 Covid-19 izmeklējumi. Reģistrēti 759 jauni inficēšanās gadījumi ar koronavīrusu, informē Slimību profilakses un kontroles centrs.
 
Vakar, 11:46
Konkurences padome (KP) atļāvusi AS "Cēsu alus" iegūt vienpersonisku izšķirošu ietekmi pār SIA "Piebalgas alus", informēja KP.
 
Vakar, 11:07
Katru pavasari daudziem iedzīvotājiem Valsts ieņēmumu dienests (VID) atgriež pārmaksātos nodokļus, bet parādniekiem ir jāatceras, ka šī nauda pilnībā ir novirzāma parādsaistību segšanai, informē Latvijas Zvērinātu tiesu izpildītāju padome (LZTIP).