Latvijā

Vakar, 9:40
Piena pārstrādes koncerna "Food Union" koncepts Ķīnā paredz šajā tirgū koncentrēties uz tirdzniecību internetā, sacīja "Food Union" finanšu direktors Eiropā un "Rīgas piena kombināta" valdes priekšsēdētājs Normunds Staņēvičs.
 
Vakar, 9:13
Ģenerālprokuratūra jau nosūtījusi uz Saeimu dokumentus, kurā lūdz kriminālprocesā par valsts noslēpuma izpaušanu kriminālvajāšanai izdot Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas priekšsēdētāju Juri Jurašu (JKP), šorīt intervijā LNT raidījumam "900 sekundes" sacīja ģenerālprokurors Ēriks Kalnmeiers.
 
Vakar, 9:00
Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija atbalstījusi veselības aprūpes reformas pasākumu īstenošanai nepieciešamo finansējuma pārdali. No Eiropas Komisijas atļautās budžeta deficīta atkāpes veselības aprūpes budžetam papildus piešķirs 154,2 miljonus eiro.
 
Vakar, 8:09
Valsts prezidents Raimonds Vējonis izsludinājis grozījumus Veselības aprūpes finansēšanas likumā, kas paredz līdz 1.jūlijam atlikt veselības pakalpojumu dalīšanu divos grozos.
 
Vakar, 8:02
Ekonomikas ministra amatam virzītais Ralfs Nemiro (KPV.LV) nav iecerējis straujas pārmaiņas nozarē, izņemot obligātā iepirkuma komponentes (OIK) likvidēšanu. To viņš solīja šorīt intervijā Latvijas Radio.
 
Vakar, 8:00
Tradicionālajā 20. janvāra tikšanās reizē, kurā piedalījās lielākoties žurnālisti, kas strādāja 1991. gada Barikāžu laikā, Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece (NA) citastarp pieminēja visaptverošās valsts aizsardzības sistēmas ieviešanas nepieciešamību, emocionāli, tomēr līdztekus pragmatiski salīdzinot to ar barikādēm, ko sāka būvēt 13. janvārī pirms 28 gadiem. Kas tad ir šī sistēma?
 
Vakar, 7:45
22. janvāra Neatkarīgajā Rīta Avīzē lasiet:
 
Vakar, 7:30
Kaut kur sociālo tīklu dzīlēs bija lasīta atziņa, ka valdības veidošanu var vērot kā seriālu ar popkorna tūtu rokās, jūtot līdzi katram sižeta pavērsienam. Jo pat tad, kad liekas, ka nu jau viss iet savu rāmo gaitu uz valdības apstiprināšanu, pēkšņi rodas kādi neparedzēti apstākļi, kuru dēļ scenārijs atkal mainās.
 
Vakar, 7:20
Otrdien Latvijā būs daļēji apmācies laiks un vietām nedaudz snigs, prognozē sinoptiķi.
 
Vakar, 7:04
Otrdien agri no rīta atjaunota avārijas dēļ bloķētā satiksme uz Rīgas apvedceļa, netālu no Rīgas hidroelektrostacijas (HES).
 
Vakar, 6:00
Piecdesmit gadu vecumā Valsts robežsardzes priekšnieks ģenerālis Normunds Garbars nolēmis doties pensijā, un viņa vietā stāsies līdzšinējais vietnieks ģenerālis Guntis Pujāts. Īpaši lielos skandālos šo abu kungu vadībā robežsardze nav iekūlusies, taču no nabadzības un nelūgtajiem vjetnamiešu pūļiem pilnībā tikt vaļā arī nav izdevies.
 
Vakar, 5:30
Topošā valdība sola padarīt darbaspēka nodokļus un darbaspēka izmaksas Latvijā par konkurētspējīgākajām Baltijā, vienlaikus plānojot paaugstināt minimālo algu, kas uztrauc uzņēmējus.
 
Vakar, 0:33
Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Saldus iecirknī uzsākts kriminālprocess par to, ka 2019.gada 2.janvārī plkst.20:23 Brocēnu novadā, Brocēnos, uz autoceļa Rīga-Liepāja, degvielas uzpildes stacijā "Brocēni", sarkanas krāsas automašīnā Ford Focus, kurai bija noņemtas valsts reģistrācijas numura zīmes, tika uzpildīta degviela un automašīnas vadītājs aizbrauca no degvielas uzpildes stacijas, nesamaksājot par veikto degvielas uzpildi.
 
21.jan
Pirmdien Valsts robežsardzes Galvenajā pārvaldē notika Valsts robežsardzes priekšnieka amata pilnvaru nodošanas ceremonija, kuras laikā līdzšinējais Valsts robežsardzes priekšnieks ģenerālis Normunds Garbars svinīgos apstākļos nodeva Valsts robežsardzes turpmāku vadīšanu ģenerālim Guntim Pujātam.
 
21.jan
Šovakar uz Rīgas apvedceļa, netālu no Rīgas hidroelektrostacijas (HES), notikušajā avārijā iesaistītā Igaunijas aizsardzības spēku kravas automašīna uz kaimiņvalsti vedusi munīciju, pastāstīja Aizsardzības ministrijas pārstāve Sandra Brāle.
 
21.jan
Cilvēki aizvien aktīvāk interesējas par iespēju tiesāties saistībā ar Valsts drošības komitejas (VDK) aģentu kartotēku jeb tā dēvēto čekas maisu publicēšanu. Prokuratūrā, lai tiesa izvērtētu sadarbības faktu ar VDK, šogad saņemti divi jauni pieteikumi, bet konstitucionālu sūdzību saņēmusi Satversmes tiesa, pirmdien vēstīja raidījums "LNT Ziņas".
 
21.jan
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra amata kandidāts Juris Pūce (AP) jau gandrīz nokomplektējis sava biroja sastāvu, pastāstīja pats politiķis.
 
21.jan
Visas topošo koalīciju veidojošās partijas ir pieņēmušas oficiālus lēmumus par dalību Ministru prezidenta amata kandidāta Krišjāņa Kariņa (JV) vadītā valdībā.
 
21.jan
Valsts drošības dienesta (VDD) redzeslokā ir nonākuši atsevišķu personu komentāri sociālajos tīklos ar netieši paustu aicinājumu otrdien, 22.janvārī, pie Saeimas paredzētās protesta akcijas laikā veikt radikālas, prettiesiskas darbības, tajā skaitā vērsties pret tiesībsargājošo iestāžu darbiniekiem.
 
21.jan
Partijas "KPV LV" Saeimas frakcijas balsojumā dalību Krišjāņa Kariņa (JV) valdībā neesot atbalstījusi arī parlamentāriete Iveta Benhena-Bēkena (KPV LV), liecina neoficiālā informācija.
 
21.jan
Satversmes aizsardzības birojs (SAB) sācis vērtēt Krišjāņa Kariņa (JV) topošā Ministru kabineta locekļu atbilstību pielaides valsts noslēpumam saņemšanai, pastāstīja SAB pārstāve Iveta Maura.
 
21.jan
Valkā, Rīgas ielā, svētdien, 20. janvārī, pulksten 14:20 notika sadursme starp automašīnu "Audi" un diviem mazgadīgiem bērniem, kuri tobrīd atradās uz gājēju pārejas, informē Valsts policija (VP).