Latvijā

Vakar, 12:52
Irāna sestdien sākusi izmeklēšanu par aizdomām, ka Hormuza šaurumā sagrābtais britu tankkuģis "Stena Impero", uz kura atrodas arī viens Latvijas valstspiederīgais, sadūries ar Irānas zvejas kuģi.
 
Vakar, 12:00
Pagājušajā nedēļas nogalē Valsts policijas darbinieki, patrulējot kopā ar Pāvilostas novada pašvaldības policiju uz ielas braucamās daļas pamanīja vīrieti, kurš bija acīmredzamā alkohola reibumā, tāpat viņš sabiedriskā vietā turpināja lietot alkoholisko dzērienu. Vīrietim tika izskaidrots, ka sabiedriskā vietā lietot alkoholu no atvērtas pudeles nav atļauts un viņam tika noformēts administratīvā pārkāpuma protokols. Taču vīrietis savas pretlikumīgās darbības turpināja un nepakļāvās Valsts policijas darbinieku likumīgai prasībai, kā arī kļuva agresīvs.
 
Vakar, 11:42
Finanšu ministrija (FM) rosina palielināt ar komandējumiem saistītos izdevumus, liecina ministrijas izstrādātie un saskaņošanai nodotie grozījumi kārtībā, kādā atlīdzināmi ar komandējumiem saistītie izdevumi.
 
Vakar, 11:07
Irānas varas iestāžu piektdien Hormuza šaurumā sagrābtais britu tankkuģis "Stena Impero", uz kura atrodas arī viens Latvijas valstspiederīgais, ir noenkurots Banderabasas ostā, sestdien paziņoja vietējās amatpersonas.
 
Vakar, 10:45
Šodien no plkst.11 līdz 16.30 nacionālā rehabilitācijas centra "Vaivari" teritorijā, Jūrmalā, norisināsies sporta spēles "Ar sportu uz veselību" cilvēkiem ar kustību traucējumiem,  informēja Latvijas Muguras smadzeņu bojājumu biedrības pārstāvis Filips Bernadskis.
 
Vakar, 10:32
Ceturtdien glābēji piedalījušies trīs apmaldījušos sēņotāju meklēšanas operācijās, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā.
 
Vakar, 10:10
Uz Irānas varasiestāžu aizturētā britu tankkuģa "Stena Impero" dienējošais Latvijas valstspiederīgais ir kapteiņa vecākais palīgs, informēja VAS "Latvijas Jūras administrācijas" sabiedrisko attiecību speciāliste Sarma Kočāne.
 
Vakar, 10:00
Mazsalacā reizē ar pilsētas svētkiem jau devīto gadu tiks svinēta Mazsalacā dzimušā amatnieka, velosipēdu izgatavotāja Gustava Ērenpreisa jubileja. Svētku kulminācija – velosvētku parādes brauciens un vakara koncerts ar Martu Kristiānu Kalniņu notiks sestdien, 20. jūlijā. Bellacord platēm un Alfrēda Vintera “Mazajam pasta balodītim” skanot, ar veclaicīgiem velosipēdiem un eleganti tērptiem dalībniekiem ļausim piedzīvot šo priekpilno rosību un sajust, kāda bija dzīve pirms simts gadiem. Izvēloties savu velosipēdu un tērpu, ikviens aicināts parādīt, kāds radošums katrā no mums mīt!
 
Vakar, 9:46
Sestdien būs norīkoti papildu vilcieni nokļūšanai uz Cēsu pilsētas svētkiem un "Prāta vētras" koncertu Liepājā,  informēja AS "Pasažieru vilciens" pārstāvji.
 
Vakar, 9:30
No amata atstādinātā Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) Atbilstības kontroles departamenta direktore Maija Treija, kas iesaistīta kriminālprocesā par iespējamu "Meridian Trade Bank" amatpersonu pilnvaru ļaunprātīgu izmantošanu un krāpšanu, tiesas ceļā vēlas panākt atjaunošanu amatā banku uzraudzības institūcijā.
 
Vakar, 9:10
 Ekonomikas ministrija (EM) rosina paplašināt Patērētāju tiesību aizsardzības centra (PTAC) un Veselības inspekcijas pilnvaras izmeklēt patērētāju kolektīvo interešu pārkāpumus.
 
Vakar, 8:45
Ūdens temperatūra Latvijas peldvietās upēs, ezeros un jūrā caurmērā ir no +17 līdz +21 grādam, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra un pašvaldību sniegtā informācija.
 
Vakar, 8:30
Šodien plkst.21 stadionā "Daugava" notiks grupas "Prāta vētra" "Skārda bungu tūres" noslēguma koncerts.
 
Vakar, 8:15
Sestdienas pēcpusdienā gaisa temperatūra Latvijā paaugstināsies līdz +23..+27 grādiem, un tik silts laiks pēdējo reizi bija 1.jūlijā.
 
Vakar, 2:05
Pagājušā mēneša beigās, naktī no 29. jūnija uz 30.jūniju ap pulksten 03:30 Liepājā, pludmales kafejnīcas/bāra "7. Līnija" apmeklētājam konflikta laikā ar citu personu tika nodarīti miesas bojājumi. Noskaidrots, ka uz cietušo tika izdarīts žņaugšanas paņēmiens, kā rezultātā viņam iestājās bezsamaņas stāvoklis un tika nodarīti miesas bojājumi. Vīrietis ar gūtajām traumām tika nogādāts medicīnas iestādē.
 
19.jūl
Valsts policijā tika saņemta informācija par to, ka Jelgavā naktī no otrdienas uz trešdienu tumsas aizsegā tika pastrādāta zādzība vienā no pilsētas centrālajām ielām esošā tirdzniecības vietā. Par minēto faktu nekavējoties tika sāktas operatīvās darbības un veikti meklēšanas pasākumi, kā rezultātā tika aizturēti trīs vīrieši, kas jau agrāk nonākuši policijas redzeslokā. Par notikušo ierosināts kriminālprocess.
 
19.jūl
Augstākās tiesas (AT) Administratīvo lietu departaments piektdien atstāja negrozītu Administratīvās apgabaltiesas spriedumu, ar kuru pieteicējai atteikts piešķirt vecuma pensiju sakarā ar to, ka viņa nedzīvo Latvijā, pavēstīja AT pārstāve Baiba Kataja.
 
19.jūl
Lai sekmētu tautsaimniecības attīstību, būtiska ir godīga un prognozējama uzņēmējdarbības vide, uzskata Latvijas Zemnieku savienības (LZS) priekšsēdētājs Armands Krauze, paužot atbalstu Valsts ieņēmumu dienesta (VID) un uzņēmēju organizāciju virzītajiem priekšlikumiem grozījumiem likumā „Par nodokļiem un nodevām", vēsta LZS paziņojums.
 
19.jūl
Pārtikas un veterinārais dienests, informē, ka veicot laboratoriskās pārbaudes uz Salmonella spp. un veterināro zāļu atliekvielām (kokcidiostatiskajiem līdzekļiem un nitromidazolu) Ukrainas izcelsmes olām un olu produktiem, ir atkārtoti konstatējis salmonellas piesārņojumu. Piesārņojums konstatēts Ukrainas izcelsmes sausajā olu baltuma produktā Ovomix P4011H.
 
19.jūl
Sestdienas pēcpusdienā gaisa temperatūra Latvijā paaugstināsies līdz +23..+27 grādiem, piekrastē - līdz +19..+23 grādiem, prognozē sinoptiķi.
 
19.jūl
LMT uzsāk 5G tīkla darbību Latvijā. Startu 5G internetam šodien svinīgi deva Latvijas Valsts prezidents Egils Levits un LMT prezidents Juris Binde.
 
19.jūl
Nacionālo elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) līdz šim nav iesniegusi Latvijas Radio papildu budžeta pieprasījumu Kultūras ministrijai, jo Latvijas Radio valde tādu nav iesniegusi NEPLP, skaidroja NEPLP vadītāja Dace Ķezbere.