Latvijā

Vakar, 13:03
Lai gan šīs nedēļas sākums mūs nav iepriecinājis ar patīkamiem laikapstākļiem, meteorologa Toma Briča prognozes liecina, ka vismaz brīvdienās gaidāms siltāks laiks.
 
Vakar, 12:36
Rietumāfrikas piekrastē pie Konakri Gvinejā pirmdien pirāti uzbrukuši noenkurotajam Latvijas tankkuģim "Ance", ziņo aģentūra "Maritime and Crimean Shipping News".
 
Vakar, 12:29
Saeima šodien galīgajā lasījumā atbalstīja par steidzamiem atzītos grozījumus Pasta likumā, ar kuriem plānots nodrošināt abonēto preses izdevumu piegādes pakalpojumus 2020.gadā ar tādiem pašiem nosacījumiem, kādi bijuši līdz šim.
 
Vakar, 12:20
Ventspils pilsētas pašvaldības Sociālā dienesta darbībā kā prioritāte izvirzītas ģimenes, kuras nonākušas krīzes situācijā –, īpašu uzmanību veltot bērniem no trūcīgām un maznodrošinātām ģimenēm, kā arī jaunie ventspilnieki, kuri aug ārpus ģimenes.
 
Vakar, 11:58
Saeima šodien apstiprināja Ministru kabineta lēmumu par ārkārtējas situācijas izsludināšanu atkritumu apsaimniekošanas jomā Rīgā.
 
Vakar, 11:45
Satiksmes ministrija (SM) rosina samazināt nepieciešamo valsts valodas prasmes līmeni un pakāpi pasažieru vilciena konduktoriem, liecina šodien Valsts sekretāru sanāksmē iesniegtie grozījumi Ministru kabineta noteikumos par valsts valodas zināšanu apjomu, valsts valodas prasmes pārbaudes kārtību un valsts nodevu par valsts valodas prasmes pārbaudi.
 
Vakar, 11:10
Satiksmes drošības eksperti Latvijā un citviet pasaulē uzsver, ka ar mobilā telefona lietošanu pie stūres ir saistīti līdz pat 30% no visiem ceļu satiksmes negadījumiem. Savukārt to novēršanā var iesaistīties gan autovadītāji, gan līdzbraucēji. Tomēr, kā liecina mobilo sakaru operatora BITE un pētījumu aģentūras “Norstat” veiktās aptaujas dati, teju katrs trešais blakussēdētājs nepievērš uzmanību tam, ja šoferis auto vadīšanas laikā izmanto mobilo telefonu.
 
Vakar, 10:59
Liepājas pašvaldība apsver iespēju vērsties Satversmes tiesā, ja administratīvi teritoriālā reforma tiks īstenota esošajā redakcijā, kas paredz Liepāju apvienot ar apkārtējiem novadiem, intervijā "Rietumu radio" sacīja Liepājas domes priekšsēdētājs Jānis Vilnītis (LRA).
 
Vakar, 10:44
Siguldas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Uģis Mitrevics ir uzdevis pašvaldības Sociālajam dienestam izvērtēt iespēju sniegt materiālu atbalstu tiem saslimušajiem, kuri ir stacionēti un kuriem ir diagnosticēta saslimšana ar šiga toksīnu veidojošās Escherichia coli (zarnu nūjiņas) izraisīto infekciju.
 
Vakar, 10:38
Vadošais mobilo sakaru operators "Tele2" uzskata, ka valsts iestādes neefektīvi tērē budžeta līdzekļus, jo, izmantojot novecojušus un konkurenci kropļojošus iepirkumu noteikumus, pārmaksā par mobilo sakaru pakalpojumiem.
 
Vakar, 10:11
Ja negarantēsim solīto algas pielikumu mediķiem, viņi sakrāmēs mantas un aizbrauks, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma" pauda Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas deputāts Andrejs Klementjevs (S).
 
Vakar, 9:30
Konkursā uz Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) padomes priekšsēdētāja amatu izvēlēta bankas "Citadele" valdes locekle Santa Purgaile, informē Valsts kancelejā. 
 
Vakar, 9:15
Vairāki Latvijā labi zināmi mūziķi 19.septembrī pulcēsies vienkopus, lai labdarības hokeja mačā "Katram draugam savu cilvēku" spēkotos pret "L&L" U-20 meiteņu komandu, vēstīja pasākuma organizatori "ICE Academy".
 
Vakar, 8:45
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) kā Eiropas mobilitātes nedēļas (EMN) nacionālais kontaktpunkts šodien ikvienu pilsētnieku aicina doties uz darbu ar velosipēdu, informēja VARAM.
 
Vakar, 8:30
Valsts kontroles veiktā revīzija par lielo infrastruktūras projektu lietderību pašvaldībās tiek izmantota politiskiem mērķiem – lai diskreditētu pašvaldības iedzīvotāju acīs, tādējādi atvieglojot administratīvi teritoriālās reformas norisi. Un pie reizes, lai iesistu Latvijas Pašvaldību savienībai pirms domstarpību un vienošanās protokola saskaņošanas par nākamā gada budžetu.
 
Vakar, 8:15
Ceturtdien mākoņi daļēji klās Latvijas debesis, daudzviet īslaicīgi līs, vietām gaidāms stiprs lietus, krusa un pērkona negaiss, prognozē sinoptiķi.
 
Vakar, 8:00
«Vēsturē visātrāk veiktais paternitātes tests!» – uzjautrinājās kāds sociālo tīklu asprātis, reaģēdams uz Attīstībai/Par! atzīšanos, kas emocionāli bija iegrāmatota tviterlentē un skanēja šādi: «Viņi visi ir mūsējie!»
 
Vakar, 7:45
Latvijas Nacionālais teātris šodien sāks sezonu ar trim jaunām izrādēm, pavēstīja teātra direktors Jānis Vimba.
 
Vakar, 7:30
Tirgus dalībnieku diskriminācija, dokumentu nepieejamība, valsts budžeta līdzekļu nelietderīga izmantošana – par šīm un citām sekām, ja spēkā stāsies Tieslietu ministrijas (TM) iecerētie grozījumi likumā Par Uzņēmumu reģistru, brīdina arī Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) valdes priekšsēdētājs, bijušais galvenais valsts notārs Jānis Endziņš.
 
Vakar, 7:15
Ceturtdienas rītā teju visā Vidzemē gaiss atdzisis līdz 0..+3 grādiem, arī pārējā valstī, izņemot dažas vietas piekrastē, gaisa temperatūra noslīdējusi zem +7 grādiem, liecina dati no meteoroloģisko novērojumu stacijām.
 
Vakar, 6:30
Saruna ar Armēnijas vēstnieku Baltijas valstīs Tigranu Mkrtčjanu.
 
Vakar, 6:00
Pēc bērnu inficēšanās Siguldas pirmsskolas izglītības iestādēs sociālos tīklus un saziņas kanālus pāršalca baumas par Latvijā nonākušiem inficētiem arbūziem un citrusaugļiem. Lai gan tās tiešām bija baumas no sērijas manai vīramātei teica, cilvēki, izvēloties veikalā pirkumus, arbūzus un citrusaugļus iepirkumu grozos šonedēļ liek retāk.