Latvijā

25.nov
Aizvadītajā diennaktī Latvijā kopumā reģistrēti 458 jauni inficēšanās ar Covid-19 gadījumi un saņemta informācija par viena ar šo vīrusu inficēta pacienta nāvi, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotie dati.
 
25.nov
Atmežošana uz Latvijas-Baltkrievijas robežas pirmajā būvdarbu kārtā ir teju pabeigta, aģentūru LETA informēja Nodrošinājuma valsts aģentūrā (NVA).
 
25.nov
Katru diennakti vismaz pieciem mazuļiem tiek atklāts respiratori sincitiālais vīruss (RSV), aģentūrai LETA pavēstīja Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS) virsārste Renāte Snipe.
 
25.nov
Valsts policija (VP) aizturējusi 17 gadus vecu jaunieti aizdomās par vīrieša saduršanu Smiltenē, aģentūru LETA informēja VP Vidzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Ance Rozīte.
 
25.nov
Policija atklāj detaļas par ceturtdienas vakarā notikušo avāriju pie Murjāņiem.
 
25.nov
28.novembrī un 29.novembrī Latvijas prezidents Egils Levits dosies valsts vizītē uz Izraēlu, aģentūru LETA informēja Valsts prezidenta kanceleja.
 
25.nov
Ādažu novada pašvaldība līdz 1.decembrim aicina iedzīvotājus nest skārda bundžas un sveces Valsts un pašvaldības vienotajiem klientu apkalpošanas centriem Ādažos un Carnikavā, lai gatavotu ierakumu sveces Ukrainas aizstāvjiem.
 
25.nov
. "Rīgas satiksmes" konkursā par 52 elektroautobusu un to rezerves daļu piegādi ir uzvarējis uzņēmums "Solaris Bus & Coach Sp. z o.o.", aģentūru LETA informēja RP SIA "Rīgas satiksme" pārstāve Baiba Bartaševiča-Feldmane.
 
25.nov
Pašlaik izglītības iestādēs Latvijā mācās 4357 bērni no Ukrainas, kuri Latvijā nonākuši Krievijas sāktā kara dēļ, informēja Izglītības un zinātnes ministrijā.
 
25.nov
Augstākas tiesas (AT) Krimināllietu departaments šodien atstāja negrozītu Rīgas apgabaltiesas pērnā gada 29.novembra spriedumu, ar kuru Jūrmalas mērs Gatis Truksnis (ZZS/LZP) atzīts par vainīgu apsūdzībā par dienesta viltojumu saistībā ar komandējumu un sodīts ar naudas sodu 5000 eiro apmērā, informēja AT.
 
25.nov
Eiropā ir krīzes, bet ideja par Eiropu nepiedzīvo krīzi, šādu nostāju paudis Latvijas prezidents Egils Levits, kurš piektdien piedalījās starptautiskajā simpozijā "Ideja par Eiropu" Kauņā.
 
25.nov
Aizvadītajā diennaktī Latvijas slimnīcās ievietoto ar Covid-19 inficēto pacientu skaits palielinājies no 250 līdz 258, liecina Nacionālā veselības dienesta (NVD) apkopotā informācija.
 
25.nov
Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) padome piektdien atļāvusi "PrivatBank" veikt reorganizāciju, pārreģistrējot to par komercsabiedrību, kuras darbība nav saistīta ar kredītiestādes darbību, pavēstīja FKTK.
 
25.nov
Agrā sestdienas rītā Latgalē, pēc tam arī citviet valsts austrumu un centrālajā daļā sāksies ilgstoša snigšana, prognozē sinoptiķi.
 
25.nov
Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) cer, ka Latvijas Televīzija (LTV) un Latvijas Radio kā viens sabiedriskais medijs darbu varētu sākt 2024.gada februārī vai martā, piektdien konferencē "Kāda ir sabiedriskā medija loma kvalitatīvas informatīvās telpas veidošanā?" sacīja SPELP vadītājs Jānis Siksnis.
 
25.nov
Latvijā būtiski pieaug respiratori sincitiālā vīrusa (RSV) izraisītās infekcijas izplatība, pavēstīja Slimību profilakses un kontroles centrā (SPKC).
 
25.nov
Pavasarī vairākām produktu grupām cenas varētu samazināties, sacīja Agroresursu un ekonomikas institūta (AREI) Lauksaimniecības tirgus veicināšanas daļas vadītāja Ingūna Gulbe.
 
25.nov
Topošās koalīcijas partiju apvienībām - "Jaunajai vienotībai" (JV), Nacionālajai apvienībai (NA) un "Apvienotajam sarakstam" (AS) - nav vienotas nostājas par iespējām veikt izmaiņas nodokļu politikā, secināms pēc aģentūras LETA sarunas ar partiju pārstāvjiem.
 
25.nov
Tās organizācijas, kuras jau vairāk nekā astoņu gadu garumā finansiāli un materiāli atbalstīja ukraiņu cīņu pret Donbasa separātistiem un tagad — pret okupācijas armiju, nav uzaicinātas uz solītajām diskusijām ar Ukrainas Prezidenta ofisa pārstāvi Alekseju Arestoviču.
 
25.nov
Par Latvijas piesārņotāko pludmali šogad atzīta Jūrmalas pilsētas Majoru pludmale, savukārt par tīrāko - Kaltenes pludmale, aģentūru LETA informēja Vides izglītības fonda un kampaņas "Mana jūra" vadītājs Jānis Ulme.
 
25.nov
Neskatoties uz sarežģīto situāciju ekonomikā, tirgotāji "Melnajā piektdienā" prognozē pārdošanas apmēru pieaugumu, aģentūrai LETA atzina tirgotāji.
 
25.nov
Latvijā radītā ziedojumu straumēšanas platforma "Stopify" Ukrainas atbalstam nodos pirmo sūtījumu Ukrainai, aģentūru LETA informēja "Stopify" idejas autors un iniciators Māris Upenieks.