Latvijā

Vakar, 4:00
Latvijas kamaniņu sporta leģenda – olimpiskā medaļniece Ingrīda Amantova atzīta par vainīgu krāpšanā un noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizēšanā, jo viņa, būdama Murjāņu Sporta ģimnāzijas direktore, turpināja darīt savu sirdsdarbu – trenēt jaunos kamaniņbraucējus. Saskaņā ar esošo likumdošanu, viņa to nedrīkstēja darīt. Tiesa, arī noformēt cilvēkus šim darbam, kuri to realitātē nedarīja, viņa arī nedrīkstēja.
 
21.jan
Robežsardze ceturtdien, 20.janvārī, novērsusi 55 cilvēku mēģinājumus nelikumīgi šķērsot Latvijas-Baltkrievijas robežu.
 
21.jan
"Mūžībā devies mūsu draugs Arnis Līcītis! Izcils cilvēks, lielisks draugs! Dusi mierā, Draugs! Tu mums ļoti pietrūksi!, "ierakstu mikroblogošanas vietnē "Twitter" dalījies Riga FC.
 
21.jan
Daudzbērnu ģimeņu kartes turpmāk darbosies visās trīs Baltijas valstīs, piektdien paziņoja Lietuvas Sociālās aizsardzības un darba ministrija.
 
21.jan
"Attīstībai/Par!" (AP) pārstāvju sapulcē par valdes līdzpriekšēdētājiem ievēlēti veselības ministrs Daniels Pavļuts un vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Artūrs Toms Plešs, informēja partiju apvienībā.
 
21.jan
Reaģējot uz Krievijas agresīvo rīcību, Latvija uz Ukrainu sūtīs pretgaisa aizsardzības raķešu sistēmas "Stinger", individuālo ekipējumu un sausās pārtikas uzturdevas,  informēja Latvijas Aizsardzības ministrijas (AM) Preses nodaļā.
 
21.jan
Baltijas valstu un Polijas parlamentu deputāti aicinājuši NATO saglabāt vienotību pieaugošo Krievijas radīto apdraudējumu apstākļos un nepakļauties Maskavas draudiem.
 
21.jan
Šovakar ap plkst.17.30 Pierīgā un Bauskas apkārtnē braukšanas apstākļi ir īpaši apgrūtināti, jo snigšanas un spēcīgā vēja dēļ veidojas apledojums,  informēja VSIA "Latvijas valsts ceļi" (LVC) Komunikācijas daļā.
 
21.jan
Pret Covid-19 nevakcinētiem cilvēkiem joprojām nebūs jāievēro pašizolācija, vienīgi atgriežoties no Vatikāna, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) informācija.
 
21.jan
Gunāra Astra pieminekļa atklāšanas laikā, atskaņojot Valsts himnu, Valsts prezidents Egils Levits nebija noņēmis cepuri. Valsts prezidenta padomniece Aiva Rozenberga LTV skaidroja, ka pie tā vainojama saspīlētā situācija, ko izraisīja protestētāji.
 
21.jan
Ņemot vērā Krievijas karavīru koncentrēšanu pie Ukrainas robežām, Lielbritānija apsver iespēju nosūtīt vēl vairākus simtus karavīru uz Baltijas valstīm un Poliju, piektdien vēsta laikraksts "The Times", atsaucoties uz informētu avotu Lielbritānijas Aizsardzības ministrijā un paskaidrojot, ka šis solis būtu vērsts uz Krievijas atturēšanu.
 
21.jan
Pēdējo 24 stundu laikā veikti 25 399 Covid-19 izmeklējumi un reģistrēti 5972 jauni inficēšanās gadījumi, ziņo Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC)
 
21.jan
Valsts policija sākusi resorisko pārbaudi par iespējamiem epidemioloģisko noteikumu pārkāpumiem Latvijas brīvības cīnītāja Gunāram Astram veltītā pieminekļa atklāšanā, informēja Valsts policija.
 
21.jan
Sestdien Latvijā ziemeļu vējš brāzmās pūtīs ar ātrumu līdz 10-15 metriem sekundē, naktī piekrastē vēl līdz 20 metriem sekundē, prognozē sinoptiķi.
 
21.jan
Augošās inflācijas apstākļos pārmērīga valsts budžeta deficīta kāpināšana stimulē patēriņa cenu kāpumu, kas palielina sociālo spriedzi, kā arī mazina uzņēmumu konkurētspēju, jaunākajā krīzes monitoringa ziņojumā par Covid-19 ietekmi uz valsts ekonomiku un fiskālo situāciju atzīst Fiskālās disciplīnas padome (FDP).
 
21.jan
Ceturtdien SIA "Poligrāfijas grupa Mūkusala" ražotnē laikrakstu drukas iecirknī notikušā ugunsgrēka dēļ nenodrukātos deviņus reģionālos laikrakstus tipogrāfija nodrukās svētdien un pie lasītājiem tie nonāks pirmdien,  sacīja uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Visvaldis Trokša.
 
21.jan
Trīs gadu laikā plānots būtiski celt centralizētā eksāmena (CE) nokārtošanai nepieciešamo vērtējumu vidusskolās, to paaugstinot no 5% uz 20%, medijiem atklāja izglītības un zinātnes ministre Anita Muižniece (JKP).
 
21.jan
Latvijā mirstība ar diagnosticētu Covid-19 joprojām pārsniedz vidējo mirstības rādītāju Eiropas Savienībā (ES) un Eiropas Ekonomikas zonā (EEZ), liecina Eiropas Slimību kontroles un profilakses centra (ECDC) apkopotie dati.
 
21.jan
Latvijā piektdienas rītā no ceļa nobraukuši trīs satiksmes autobusi, noskaidroja Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļā.
 
21.jan
Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) locekļu amata kandidātu atlasē iezīmējušies pieci pretendenti, kuriem varētu būt lielākas izredzes turpmākajā izraudzīšanās procesā, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā neoficiālā informācija.
 
21.jan
Valsts prezidents Egils Levits paudis nožēlu un atvainošanos par savu rīcību ceturtdien, 20. janvārī, nenoņemot cepuri Latvijas valsts himnas atskaņošanas laikā ceremonijā, kurā tika atklāts piemineklis brīvības cīnītājam Gunāram Astram, informējusi Valsts prezidenta kanceleja, ziņo portāls "Delfi". 
 
21.jan
Salīdzinot ar šodienas rītu, ap plkst.12 braukšanas apstākļi pa valsts autoceļiem ir uzlabojušies, tomēr dažviet tie joprojām ir īpaši apgrūtināti, informēja VSIA "Latvijas Valsts ceļi" (LVC) Komuikācijas daļā.