Otrdiena, 28.marts

redeem Ginta, Gunda, Gunta

Lasi ērtāk format_size

arrow_downwardLatvijā

Vakar arī Finanšu ministrija (FM) beidzot atbildēja jeb, precīzāk, neatbildēja uz virkni “Neatkarīgās” jautājumu par augsta līmeņa bijušās Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Iekšējā drošības dienesta darbinieces Gitas Plaudes iesniegumu par sistēmiskas korupcijas pastāvēšanu VID vadībā. FM savā atbildē, līdzīgi kā citas iepriekš aptaujātās institūcijas, atrada atrunas atsevišķos likumu pantos, lai savu vērtējumu par šo iesniegumu, kā arī par VID kopumā notiekošo nesniegtu.
5:30 Rolands Pētersons
Veselības nozarei šogad vajadzētu papildu 150 miljonus eiro, pirmdien intervijā Latvijas Televīzijai lēsa veselības ministre Līga Meņģelsone.
Vakar, 23:28 Ziņu aģentūra LETA
Apsekojot 240 vietas Latvijā, kuras zivjērgļi apdzīvojuši iepriekšējos gadus vai potenciāli varētu to darīt nākotnē, pērn 155 vietās atrastas apdzīvotas ligzdas, liecina AS "Latvijas valsts meži" (LVM) publicētā informācija.
Vakar, 23:01 Ziņu aģentūra LETA
Jaunais Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) rektors Tālis Juhna, kurš šodien sāka pildīt amata pienākumus, sola universitāti veidot par starptautiski nozīmīgu zināšanu un inovāciju centru, aģentūru LETA informēja RTU.
Vakar, 22:20 Ziņu aģentūra LETA
Rīgas domes Pilsētas attīstības komiteja pirmdien atbalstīja 96 800 eiro piešķiršanu Rīgas viedās pilsētas pamatnostādņu izstrādei.
Vakar, 21:56 Ziņu aģentūra LETA
Latvijā nav pieļaujama mediju ierobežošana ar režīmiem līdzīgu likumdošanu, uzskata Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV).
Vakar, 21:34 Ziņu aģentūra LETA
Pēdējo sešu mēnešu laikā radio vismaz reizi dienā klausījušies 63,8% jeb 971 000 Latvijas iedzīvotāju vecumā no 16 līdz 74 gadiem, informē pētījumu kompānijas "Kantar" pārstāvji.
Vakar, 21:00 Ziņu aģentūra LETA
Atlikušajiem gada deviņiem mēnešiem slimnīcām trūkst 78 miljonu eiro valsts apmaksāto pakalpojumu nodrošināšanai pacientiem, aģentūrai LETA sacīja Latvijas Slimnīcu biedrības valdes priekšsēdētājs Jevgēņijs Kalējs.
Vakar, 20:22 Ziņu aģentūra LETA
Turpinot Ķekavas apvedceļa būvdarbus, šā gada 3. aprīlī plānots satiksmei slēgt vietējā autoceļa Ķekava–Plakanciems (V6) posmu, kas šķērso topošā Ķekavas apvedceļa trasi. Posms tiek neatgriezeniski slēgts, un turpmāk maršrutam uz Ķekavu jāizvēlas vietējais autoceļš Baloži–Plakanciems–Iecava (V7) un Rīgas apvedceļš (Salaspils-Babīte) (A5) (skat. kartē), vēsta "Latvijas valsts ceļi".
Vakar, 19:50 Portāls nra.lv
"Twitter" lietotājos sašutuma vētru izraisījis Kultūras ministrijas nodoms pārdot biļetes ne tikai uz svētku koncertiem, bet arī gājienu, piedāvājot to noskatīties īpaši ierīkotās tribīnēs.
Vakar, 19:30 tautaruna.lv
Rīgas projektu koris nav ticis virzīts tālāk uz Dziesmu svētku koru kariem, lai arī nedēļas nogalē saņēmis augstu novērtējumu Dziesmu svētku koru skatē, vēsta Latvijas Radio.
Vakar, 18:53 Ziņu aģentūra LETA
Valdībā apstiprinātais alkoholisko dzērienu pieejamības mazināšanas regulējums nemazinās alkohola patēriņu sabiedrībā, kā arī būtiski neietekmēs nozares uzņēmumu finanšu rādītājus, aģentūrai LETA pauda aptaujātie tirgotāji. Atbilstoši spēkā esošajam regulējumam jau šobrīd televīzijā un radio ir atļauta tikai alus un vīna reklāma. Lai arī likumprojekts pilnībā neaizliegs alkoholisko dzērienu reklāmu televīzijā un radio, tiks aizliegtas šo dzērienu cenu vai atlaižu reklāmas.
Vakar, 18:04 Ziņu aģentūra LETA
71 gada vecumā mūžībā devies izcilais vieglatlētikas treneris, paralimpiskā sporta entuziasts un draugs Aldis Šūpulnieks (03.05.1951. - 23.03.2023.), informē Latvijas Paralimpiskā komiteja.
Vakar, 16:30 Portāls nra.lv
Valsts prezidents Egils Levits vērsies Valsts kontrolē, lai veiktu Aizsardzības ministrijas (AM) un Nacionālo bruņoto spēku (NBS) iepirkumu un apgādes sistēmas lietderības revīziju, aģentūru LETA informēja Valsts prezidenta kancelejas Mediju centra vadītāja Justīne Deičamne.
Vakar, 16:16 Ziņu aģentūra LETA
Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) aicinās šobrīd neatbalstīt grozījumus Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu un to pārvaldības likumā, kas neskar mediju apvienošanu, pirmdien intervijā Latvijas Radio sacīja padomes priekšsēdētājs Jānis Siksnis.
Vakar, 16:08 Ziņu aģentūra LETA
Romi 26.aprīlī 2023.gadā pie Ministru kabineta plāno organizēt protestu ar čigānu tautas dziesmām un dejām pret nevienlīdzīgo attieksmi Eiropas Savienības (ES) finansējuma saņemšanā, infomē Osvalds Jezdovskis, Latvijas Čigānu biedru apvienības un augstākās Čigānu padomes priekšsēdētājs.
Vakar, 15:55 Portāls nra.lv
XXVII Vispārējo latviešu dziesmu un XVII Deju svētku programmā ir arī daļējs maksas pasākums - svētku dalībnieku gājiens "Novadu dižošanās".
Vakar, 15:21 Portāls nra.lv
Latvijas nacionālā lidsabiedrība "airBaltic" saistībā ar ražotāja ierobežotām iespējam laikus veikt lidmašīnu dzinēju apkopi līdz 31.maijam īstermiņā nomās papildu lidmašīnas ar apkalpi no "XFly", "Carpatair", "Danish Air Transport" un "Cyprus Airways", aģentūru LETA informēja "airBaltic" pārstāvji.
Vakar, 14:54 Ziņu aģentūra LETA
Elektroenerģijas sadales sistēmas operators AS "Sadales tīkls" parakstījis līgumu ar Ekonomikas ministriju (EM) par Eiropas Savienības (ES) Atveseļošanas fonda finansējumu 41,9 miljonu eiro apmērā saņemšanu, informē "Sadales tīkla" pārstāvji.
Vakar, 14:00 Ziņu aģentūra LETA, Portāls nra.lv
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) anulējusi izsniegto retranslācijas atļauju elektroniskajam plašsaziņas līdzeklim SIA "OTTV", liecina oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis" publiskotā informācija.
Vakar, 13:28 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas Radio darbinieki ir parakstījuši atklāto vēstuli, pieprasot apturēt sabiedrisko mediju apvienošanu un Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu un to pārvaldības likuma grozījumu pieņemšanu, informē radio.
Vakar, 12:41 Ziņu aģentūra LETA, Portāls nra.lv
Līdz ar fakultāšu konsolidāciju Latvijas Universitāte (LU) veidos vienotu doktorantūras skolu bez sadalījuma pa fakultātēm, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam "Rīta panorāma" pastāstīja LU rektors Indriķis Muižnieks.
Vakar, 12:40 Ziņu aģentūra LETA