Latvijā

Vakar, 11:00
"Neatkarīgās" lasītāju zvani.
 
Vakar, 10:42
Krievijas opozīcijas līderis Aleksejs Navaļnijs trešdien paziņojis, ka viņam tomēr atļauts izbraukt no Krievijas.
 
Vakar, 10:31
Šodien plkst.14 Latvijas Kara muzejā tiks prezentēts Latvijas armijas simtgadei veltīts albums, kurā ikviens varēs atstāt ziņas par savas dzimtas karavīriem.
 
Vakar, 9:12
Vairāk nekā 50 karavīru, kuri sekmīgi pabeiguši Rekrutēšanas un atlases centra veikto atlasi, sāks dienestu Nacionālajos bruņotajos spēkos.
 
Vakar, 8:00
TV kanālā Doždj (Lietus) dzirdēju krievu emigrācijas rakstnieka Oļega Radzinska teikto par Krieviju: viss ir kļuvis citāds, bet – nekas nav mainījies. Padomāju – vai tad pie mums, Latvijā, nav tāpat?
 
Vakar, 7:55
Pieci politiskie spēki šodien turpinās diskusijas par valdības izveidi un iecerētajiem darbiem.
 
Vakar, 7:30
Uzmini nu, kas tas ir – ielāps uz ielāpa, kopā neturas? Tas ir Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD) Latvijas veselības aprūpes sistēmā.
 
Vakar, 7:25
Latvijas Republikas proklamēšanas simtajā gadadienā vējš iegriezīsies no ziemeļiem un būs mēreni stiprs, gaisa temperatūra nedaudz pazemināsies, prognozē "Global Forecast System".
 
Vakar, 7:20
Patlaban veselības aprūpē notiek apzināta haosa radīšana, sacīja veselības ministre Anda Čakša (ZZS).
 
Vakar, 7:03
Trešdien Latviju klās plānāka mākoņu sega nekā iepriekšējās dienās un vietām uz brīdi uzspīdēs saule, prognozē sinoptiķi.
 
Vakar, 6:30
Šogad durvis slēdza sešas internātskolas. Patlaban neviena no pašvaldībām nav atradusi pielietojumu ēkām, bet uztur tās un nodrošina arī apsardzi. Vietvaras to vajadzībām izmantojumu nesaredz. Bet iznomāšanu vai pārdošanu apgrūtina tas, ka tā nav tikai viena celtne, bet vesels komplekss.
 
Vakar, 6:00
Jauno valdību veidojošās Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) priekšlikumu izpildei pensiju un pabalstu jomā nepieciešami simtiem miljonu eiro, aplēsusi Finanšu ministrija. Bet visu jaunveidojamās valdības darbības plānā iekļauto ideju realizācijai kopumā vajadzīgi pat vairāk nekā 1,7 miljardi eiro, tādēļ topošās valdības plānu pārējie partneri uzskata par praktiski neizpildāmu. Taču JKP piedāvā palielināt minimālo pensiju, kas ir zema un par ko Latviju starptautiskie eksperti kritizē jau gadiem.
 
Vakar, 5:30
Vēlamies to vai nē, bet no tik pierastajām kodu kartēm maksājumu apstiprināšanai internetbankā nāksies šķirties pavisam. To vietā varēs izmantot kodu kalkulatoru vai lietotni viedtelefonā. Lai motivētu klientus ātrāk atteikties no kodu kartēm, bankas jau kopš gada vidus sākušas uzlikt dažādus ierobežojumus maksājumiem ar kodu kartēm.
 
13.nov
Bijušais Lielvārdes mērs Jānis Āboliņš pārsūdzēs tiesas lēmumu no viņa piedzīt 602 223 eiro lielu valsts nodevu tā dēvētājā Lielvārdes vekseļa lietā, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam "Panorāma" apliecinājis Āboliņš.
 
13.nov
10.novembrī pulksten 22.57 Rīgas pašvaldības policija saņēma informāciju par vardarbīgu ģimenes konfliktu Pļavniekos. Uz notikuma vietu nosūtīta tuvākā Rīgas pašvaldības policijas Latgales pārvaldes autopatruļa, informē likumsargi.
 
13.nov
Līdzšinējās valdības prioritātēm nākamgad nepieciešami 222 miljoni eiro, politiķus otrdien informējuši Finanšu ministrijas (FM) pārstāvji.
 
13.nov
Ekonomikas ministrija izstrādājusi konceptuāli jaunu risinājumu ūdens patēriņa uzskaites problēmām dzīvokļos, lai samazinātu ūdens patēriņa starpības veidošanās cēloņus.
 
13.nov
Zviedrijas "Bergvik Skog" meža īpašumu un uzņēmumu Latvijā pārdošanas cena, par kādu tos iegādājās Zviedrijas meža nozares koncerns "Södra", "Latvijas valsts mežiem" (LVM) bija pārāk augsta, atzina Zemkopības ministrijas (ZM) Meža departamenta direktors Arvīds Ozols.
 
13.nov
Par Latvijas un Eiropas ekonomisko izaugsmi, Itālijas vēlmi tērēt un Eiropas Komisijas vēlmi taupīt, jaunās valdības izredzēm tērēt naudu priekšvēlēšanu solījumu izpildei, banku situāciju, kā arī Jaunās Vienotības iesaisti valdībā un paša izredzēm saņemt nomināciju eirokomisāra amatam uz nākamo termiņu saruna ar Eiropas Komisijas viceprezidentu, Eiropas Savienības komisāru ar atbildību par eiro un sociālo dialogu, arī Finanšu stabilitātes, finanšu pakalpojumu un kapitāla tirgus savienības jomā Valdi Dombrovski (Vienotība).
 
13.nov
Atšķiras ministriju gatavība brīdim, kad Lielbritānija izstāsies no Eiropas Savienības (ES) jeb "Brexit", otrdien pēc valdības sēdes žurnālistiem sacīja ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (V).
 
13.nov
Satversmes tiesā (ST) ir ierosināta vēl viena lieta par Izglītības likuma grozījumu, kas nosaka pāreju uz mācībām valsts valodā, atbilstību Satversmei.