Latvijā

Vakar, 13:30
Aizvadītajā diennaktī jauno saslimšanas ar Covid-19 gadījumu skaits Latvijā samazinājies no 645 līdz 462, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotie dati.
 
Vakar, 13:25
No šodienas pilsētas statusu iegūst Ādaži, Mārupe un Ķekava.
 
Vakar, 12:03
Pašlaik lielāko satraukumu par gāzes iepirkumiem ir pauduši siltumapgādes uzņēmumi un pašvaldības, intervijā aģentūrai LETA sacīja ekonomikas ministre Ilze Indriksone (NA), piebilstot, ka Ekonomikas ministrija mudina pieņemt sāpīgus lēmumus un vismaz daļu gāzes iepirkt jau tagad, lai ir droša rezerve.
 
Vakar, 12:00
Demokrātijas kodolā ir sarunas, diskusijas un viedokļu daudzveidība, piektdien atklājot sarunu festivālu "Lampa", pauda festivāla direktore Ieva Morica.
 
Vakar, 12:00
Stājušies spēkā grozījumi Sauszemes transportlīdzekļu īpašnieku civiltiesiskās atbildības obligātās apdrošināšanas (OCTA) likumā, kas paredz, ka turpmāk, slēdzot apdrošināšanas līgumu, polises pircējam būs jāsniedz sava un transportlīdzekļa īpašnieka kontaktinformācija, informēja Latvijas Transportlīdzekļu apdrošināšanas biroja (LTAB) pārstāvji.
 
Vakar, 11:43
No šodienas līdz 2023.gada beigām biopiejaukuma pievienošana degvielā nebūs obligāta, paredz iepriekš valdībā apstiprinātie grozījumi noteikumos par benzīna un dīzeļdegvielas atbilstības novērtēšanu.
 
Vakar, 11:15
No šodienas tiks palielināts pensionāra neapliekamais minimums līdz 3000 eiro pusgadā jeb 500 eiro mēnesī, informē Labklājības ministrijas pārstāvis Egils Zariņš.
 
Vakar, 9:52
Situācijā, kad NATO iestājas Somija un Zviedrija, kardināli mainās visa aina reģionā, un tas Latvijai ir kā glābšanas riņķis, valstu uzaicināšanu pievienoties NATO atzinīgi vērtēja Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sekretārs un deputāts Edvīns Šnore (NA).
 
Vakar, 9:30
Patlaban vēl nav pamata celt trauksmi saistībā ar pieaugošo Covid-19 saslimstības līmeni, saka veselības ministrs Daniels Pavļuts (AP).
 
Vakar, 9:00
AS "Latvijas gāze" dabasgāzes tarifi mājsaimniecībām no piektdienas atkarībā no patēriņa apmēra pieaugs robežās no 65,6% līdz 89,9%, liecina paziņojums oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis".
 
Vakar, 8:50
No šodienas maksimālais gada neapliekamais minimums tiek noteikts 3000 eiro otrajā pusgadā jeb 500 eiro mēnesī. 
 
Vakar, 7:20
Šodien stājas spēkā Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likuma grozījumi, kuru mērķis pakāpeniski paaugstināt valsts pārvaldes atlīdzības konkurētspēju, lai līdz 2027. gadam valsts pārvaldē strādājošajiem alga būtu vidēji 80 % no privātajā sektorā attiecīgajos amatos maksātās.
 
Vakar, 7:00
Daugavpilī no 1.jūlija par siltumenerģiju būs jāmaksā 90,64 eiro par megavatstundu (MWh), kas ir par 3,9% mazāk nekā patlaban, informē Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK).
 
Vakar, 6:15
Krišjāņa Kariņa valdība sasniegs divus mērķus ar vienu un to pašu naudu. Vienlaicīgi tiks palielināts valsts iedzīvotāju un jo īpaši darbspējīgo skaits uz Ukraina bēgļu rēķina un palīdzēts vietējiem iedzīvotājiem pārlaist ziemu ar naudu, ko valsts maksāšot par ukraiņu izmitināšanu.
 
Vakar, 5:00
Baiba Broka apsūdzēta pēc Krimināllikuma panta par kukuļņemšanu. Apsūdzības ieskatā "Skonto būve" bijušais īpašnieks Guntis Rāvis un uzņēmuma padomes loceklis Ivars Millers devuši kukuli Brokai, lai viņa aizstāvētu uzņēmuma intereses Latvijas Universitātes iepirkumā par Rakstu mājas būvniecību.
 
30.jun
Pirms divām dienām Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcā (RAKUS) miris 30 gadus vecs vīrietis, kurš avarēja, reibumā braucot ar elektrisko skrejriteni. Par viņa dzīvību ārsti cīnījās mēnesi, vēsta LTV raidījums "Panorāma".
 
30.jun
Silgaļu ģimene Talsu novadā ir vieni no lielākajiem zemeņu audzētājiem Latvijā. Tāpēc, ja mazākām saimniecībām vajag vien padsmit darbiniekus un tās tiek galā ar vietējo darba spēku, tad SIA "Lubeco" zemeņu lasītāju vajag krietni vairāk, vēsta "TV9 pakalni".
 
30.jun
Ceturto vasaru Vērmanes dārza liepu ziedēšanas laikā uz Rīgas Latviešu biedrības (RLB) Baltās zāles balkona izmitinātas desmit medus bišu saimes, informēja RLB pārstāve Marija Heislere-Celma.
 
30.jun
Prokuratūra 28.jūnijā Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesai nodevusi krimināllietu, kurā Latvijas Universitātes (LU) rektors Indriķis Muižnieks apsūdzēts par pabalstu nelikumīgu izmaksu no darba aizejošajiem augstskolas darbiniekiem.
 
30.jun
Latvijā maijā bezdarba līmenis bija 6,5%, un tas bijis augstāks nekā Eiropas Savienībā (ES) vidēji, bet zemāks nekā eirozonā, liecina ceturtdien publiskotie ES statistikas biroja "Eurostat" dati.
 
30.jun
Pagājušajā nedēļā 95.markas benzīna vidējā cena Latvijā samazinājās par 0,4%, bet dīzeļdegvielas vidējā cena pieauga par 1,7%, tāpat kā iepriekšējās nedēļās pārspējot vēsturisko cenas rekordu, liecina Eiropas Komisijas (EK) apkopotie dati.
 
30.jun
Dažu dienu laikā tranzīts uz Kaļiņingradas apgabalu caur Lietuvu varētu atgriezties ierastajā režīmā, jo Eiropas Savienības (ES) amatpersonas meklē kompromisu ar Viļņu, lai mazinātu saspīlējumu attiecībās ar Maskavu, ziņu aģentūrai "Reuters" atklājuši divi avoti, kas vēlējās palikt anonīmi.