Latvijā

Vakar, 15:41
Ar Covid-19 inficējies otrais Latvijas Televīzijas (LTV) darbinieks, sociālajos tīklos vēsta LTV.
 
Vakar, 13:42
Lietuvā diennakts laikā apstiprināti 474 jauni koronavīrusa gadījumi, bet Igaunijā - 52, sestdien pavēstīja Baltijas valstu veselības dienesti.
 
Vakar, 12:39
Piektdien Latvijā atklāti 259 jauni Covid-19 gadījumi, kas ir līdz šim lielākais vienā diennaktī atklātais inficēto skaits, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) dati.
 
Vakar, 12:21
Pagājušajā darba nedēļā Rīgā samazinājās degvielas cenas, kamēr Tallinā palielinājās cena dīzeļdegvielai, bet Viļņā degvielas cenas saglabājās stabilas, liecina aģentūras LETA apkopotie dati.
 
Vakar, 11:45
Ģenerālprokuratūrai sākusi kriminālvajāšanu pret divām fiziskām personām par 150 000 eiro kukuli, kas it kā bijis paredzēts Centrālās finanšu un līgumu aģentūras (CFLA) amatpersonai.
 
Vakar, 10:46
No marta līdz augustam Covid-19 testu veikšanai kopumā Latvijā izlietoti 11 276 528 eiro, liecina Nacionālā veselības dienesta Ārstniecības pakalpojumu departamenta vadītāja Ģirta Lapiņa Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas Sabiedrības veselības apakškomisijas sēdē sniegtie dati.
 
Vakar, 10:15
Tā kā Eiropas Savienības līmenī vienots redzējums par jauniem nosacījumiem attiecībā uz laika maiņu divas reizes gadā vēl nav panākts, šobrīd joprojām ir spēkā iepriekš apstiprinātā kārtība – pulkstenis tiek grozīts divas reizes gadā. Latvijā pāreja no vasaras laika uz ziemas laiku notiks šonakt plkst. 4.00, pulksteņa rādītājus pagriežot vienu stundu atpakaļ, bet pāreja uz vasaras laiku ‒ 2021. gada 28. martā
 
Vakar, 9:31
Satiksmes ministrs Teodors Hermanovskis vakar kļuva par ceturto no Latvijas Republikas pirmās valdības locekļiem, par kuriem atgādina ne tikai viņu kapu kopiņas, ja viņi vispār pie tādam tikuši un ja tās vēl saglabājušās.
 
Vakar, 9:21
Kā vēstīts, šogad pašvaldība bija plānojusi tirgu organizēt 10. un 24.oktobrī, taču Covid-19 izplatīšanās riska samazināšanai 10.oktobrī plānoto tirgu atcēla.
 
Vakar, 9:09
Sestdienas rītā Latvijas lielākajā daļā mākoņainas debesis, vietām īslaicīgi līst, vairāk nokrišņu ir Daugavpils pusē, liecina meteoroloģiskā informācija. Pūš lēns dienvidu un rietumu vējš, vietām valda bezvējš.
 
Vakar, 8:37
Vērts redzēt, dzirdēt, apmeklēt: Riva un Tīna, Osokins un Gupalo, māsas un brālis Balanas.
 
Vakar, 8:30
„Eiropa saka: mums vajag kantainus tomātus. Yes, raportē mūsu nacionālā valsts, būs! Eiropa saka: mums vajag sagriezt kuģus un rūpnīcas. Davai, saka nacionālā valsts, sagriezīsim! Bet kur ir nacionāļu balsojums pret šīm regulām? Nav!” – savā ierastajā, ironiskajā stilā valsts un sabiedrības norises skumji apsmaida bijušais reklāmas magnāts, tagad vienkāršais kolcenieks Ēriks Stendzenieks. Par valsti un par kovidu, par Porziņģa miljoniem un ierēdņu aldziņām, par dziesmu svētku gospeļiem un partiju bojāeju – šodien mūsu saruna.
 
Vakar, 8:00
Latvijā pāreja atpakaļ no vasaras laika notiks jau rītdien plkst.04:00, pulksteņa rādītājus būs nepieciešams pagriezt vienu stundu atpakaļ.
 
Vakar, 1:03
No pirmdienas "E.Gulbja laboratorijā" bez ģimenes ārsta nosūtījuma Covid-19 analīzes varēs nodot par 53 eiro, "Centrālajā laboratorijā" par brīvprātīgi nodotajām analīzēm vajadzēs maksāt 45 eiro, pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskā institūta "BIOR" laboratorijā - 38,83 eiro, pastāstīja laboratoriju pārstāvji.
 
23.okt
Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (JV) atradīsies karantīnā pēc kontaktēšanās ar Slovēnijas ārlietu ministru Anže Logaru, kuram pēc Baltijas valstu apmeklējuma konstatēta inficēšanās ar Covid-19, sociālajā platformā "Twitter" paziņojis ministrs.
 
23.okt
No aizvadītajā diennaktī atklātajiem kopumā 250 inficēšanās ar Covid-19 gadījumiem gandrīz puse jeb 112 ir reģistrēti Rīgā, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotie dati.
 
23.okt
Pašizolācija nebūs jāievēro, atgriežoties no Grieķijas, Somijas, Igaunijas un Norvēģijas, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotie dati.
 
23.okt
Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam (JV) ir bažas, ka Covid-19 ierobežošanas plāns nav saprotams.
 
23.okt
Pēc sarunām ar radošo organizāciju pārstāvjiem par izmaiņām autoratlīdzību saņēmējiem, Finanšu ministrija (FM) gatavo precizēto redakciju likumā par iedzīvotāju ienākuma nodokli (IIN) uz otro lasījumu Saeimā, saglabājot nosacīto izdevumu normu pasīvajām autoratlīdzībām līdzšinējā apmērā - 25% vai 50% no ieņēmumiem atkarībā no darbības veida.
 
23.okt
Šajā nedēļas nogalē notiks pāreja atpakaļ no vasaras laika, pulksteņa rādītājus pagriežot vienu stundu atpakaļ, informēja Ekonomikas ministrijā (EM).
 
23.okt
Patērētāju tiesību aizsardzības centra (turpmāk - PTAC) oktobra sejas masku monitoringa rezultāti liecina par plašu dažāda veida sejas masku pieejamību, gan vērtējot iespējamību iegādāties, gan cenas. Lai noskaidrotu sejas masku pieejamību tirgū un to cenu līmeni, PTAC apsekojis 71 tirdzniecības vietu, apsekojumā fiksēti 22 respiratoru, 33 higiēniskās masku un 12 medicīniskās masku modeļi.
 
23.okt
Turpinoties straujam saslimstības ar Covid-19 pieaugumam, tiks samazināts pieļaujamais cilvēku skaits privātos un publiskos pasākumos, kā arī būs plašāk jālieto sejas maskas, piektdien lēma valdība.