Latvijā

Vakar, 23:58
Stacionāru iespējas uzņemt Covid-19 pacientus, neierobežojot plānveida pakalpojumus, ir izsmeltas, otrdien preses konferencē pēc valdības sēdes sacīja veselības ministre Ilze Viņķele (AP).
 
Vakar, 23:52
No 4.janvāra skolās gan skolēniem, gan skolotājiem maskas būs jānēsā gan stundu laikā, gan ārpus mācību procesa, šodien nolēma valdība.
 
Vakar, 23:44
Prognozējot Covid-19 stacionēto pacientu skaita pieaugumu, visās slimnīcās uz laiku tiek ierobežoti plānveida pakalpojumi stacionārā un dienas stacionārā, otrdien lēma valdība. Vienlaikus tiks nodrošināta neatliekamā medicīniskā palīdzība.
 
Vakar, 23:42
Jau vēstīts, ka no 1. decembra līdz 1.martam visiem automobiļiem vai autobusiem, kura pilna masa nepārsniedz 3,5 tonnas, jābūt aprīkotiem ar riepām, kas paredzētas braukšanai ziemas apstākļos. Ziemas riepām minimālais protektora dziļums var būt četri milimetri. 1. decembra spēkratu pārbaudē uz ceļa vairāk tika “pakratīts pirksts” un informēts par braukšanu ziemā! Redzeslokā Rīgā nokļuva 188 spēkrati. 9 atvadījās no apskates uzlīmes.
 
Vakar, 23:33
Ministru kabinets otrdien nolēma Covid-19 izplatības ierobežošanas nolūkos pagarināt valstī izsludināto ārkārtējo situāciju līdz 11.janvārim, otrdien pēc valdības sēdes masu mediju pārstāvjus informēja Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV).
 
Vakar, 22:01
Otrdien notikušajā Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrības (LVSADA) 7.kongresā par organizācijas priekšsēdētāju atkārtoti ievēlēts līdzšinējais vadītājs Valdis Keris, bet par priekšsēdētāja vietnieci - Līga Bāriņa, informēja LVSADA pārstāve Inga Rudzīte.
 
Vakar, 21:17
LTV rīcībā esošā neoficiālā informācija liecina, ka valdība vienojusies par vairākiem stingrākiem ierobežojumiem Covid-19 izplatības mazināšanai, piemēram, maskas būs obligāti jālieto visās iekštelpās, izņemot dzīvesvietu un arī 5.–6. klašu skolēni mācīsies attālināti.
 
Vakar, 19:01
Datu valsts inspekcija (DVI) ir sākusi pārbaudi saistībā ar fotoattēlu, kuros redzams Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV), pārpublicēšanu no veikala videonovērošanas kameru ierakstiem sociālajos tīklos.
 
Vakar, 18:07
Latvijas iedzīvotāju vakcinēšana pret Covid-19 2021.gadā varētu izmaksāt 26,7 miljonus eiro, aplēsusi Veselības ministrija (VM).
 
Vakar, 17:46
Naktī uz trešdienu gaisa temperatūra Latvijā pazemināsies līdz -2..-7 grādiem, savukārt dienā gaiss iesils līdz +1..-3 grādiem, prognozē sinoptiķi.
 
Vakar, 17:38
No aizvadītajā diennaktī atklātajiem kopumā 612 Covid-19 inficēšanās gadījumiem nepilni 40% ir reģistrēti Rīgā, bet straujš saslimušo skaita pieaugums fiksēts Jelgavā, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotie dati.
 
Vakar, 17:00
Pēc vairākiem atklātiem Covid-19 gadījumiem sociālās aprūpes centrā (SAC) "Zemgale" Ozolnieku novadā pansionāta pārstāvji gaida, kad testēšana tiks veikta visiem konkrētā korpusa iemītniekiem, pastāstīja SAC direktors Alvars Šteinbergs.
 
Vakar, 16:52
Jaunā Latvijas vēstniece Kazahstānā būs Irina Mangule, savukārt Dienvidkorejā - Āris Vīgants.
 
Vakar, 16:35
Valdība šodien lēma Labklājības ministrijai (LM) piešķirt 10 505 162 eiro no budžeta programmas "Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem", lai nodrošinātu bērnu pieskatīšanas Covid-19 pandēmijas laikā pabalsta izmaksu.
 
Vakar, 15:52
Valdība šodien atbalstīja grozījumus noteikumos, kas paredz, ka Covid-19 krīzes laikā iedzīvotāji humānu apsvērumu dēļ varēs šķērsot Latvijas ārējo robežu.
 
Vakar, 15:52
Ievērojot Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) epidemiologu norādījumus, uz laiku slēgtas septiņas grupas Jelgavas pirmsskolas izglītības iestādē "Rotaļa", bet piecas grupas, ievērojot stingrus drošības pasākumus, iestādē darbu turpina, informē pilsētas pašvaldībā.
 
Vakar, 15:41
Ir jāļauj skolām decembrī strādāt, ievērojot jau noteiktos drošības pasākumus, uzskata Izglītības un zinātnes ministrijā (IZM).
 
Vakar, 15:13
Pasākumu rīkotājiem valsts varētu kompensēt 80% no biļešu pircējiem atmaksātajiem līdzekļiem par ārkārtējās situācijas laikā no 9.novembra atceltajiem pasākumiem, tomēr šīs kompensācijas varētu izmaksāt vien nākamgad, paredz Kultūras ministrijas (KM) sagatavotais informatīvais ziņojums, ko šodien ārkārtas sēdē konceptuāli atbalstīja valdība.
 
Vakar, 15:00
Igaunijas prāmju operators "Tallink Grupp" no 2021.gada 1.janvāra pārtrauks kuģa "Victoria I" darbību maršrutos Tallina-Stokholma-Rīga-Stokholma-Tallina un Tallina-Helsinki, informēja uzņēmuma pārstāvji.
 
Vakar, 13:50
Latvijā šogad trešajā ceturksnī vidējā bruto (pirms nodokļiem) darba samaksa par pilnas slodzes darbu bija 1147 eiro, kas ir par 5,9% jeb 64 eiro vairāk nekā 2019.gada attiecīgajā periodā, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.
 
Vakar, 13:45
No ceturtdienas stingrāki Covid-19 ierobežojumi būs jāievēro arī Ķekavas, Auces un Daugavpils novados, liecina Slimību profilakses kontroles centra (SPKC) publicētā informācija.
 
Vakar, 13:45
Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) rosinājis prokuratūrai apsūdzēt bijušo maksātnespējas procesa administratoru par dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu mantkārīgā nolūkā, informēja KNAB.