Reģionos

14:02
No Kurzemes reģionā esošajiem novadiem 17 gadu laikā visvairāk iedzīvotāju skaits samazinājies Alsungas un Rucavas novados - attiecīgi par 35,8% un 35,6%, liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) mājaslapā pieejamā informācija.
 
10:38
Engures Carnikavas, Saulkrastu un Limbažu novados norisināsies priekšpēdējais iniciatīvas "Piekrastes tīrrade" pasākums, informēja iniciatīvas biedrības "Vides izglītības fonds" pārstāvji.
 
10:25
Lai nodrošinātu dalībnieku drošību pāvesta Franciska pastorālās vizītes laikā Latvijā, sākot ar šodienu tiks slēgta kravas auto tranzītsatiksme pa vairākiem valsts autoceļiem Aglonas apkaimē, informēja VAS "Latvijas Valsts ceļi".
 
8:45
Sauliešu pilskalnā Katlakalnā sestdien, 2018.gada 22.septembrī plkst. 20.00 Baltu Vienības dienas sasauksmes uguni iedegs Katlakalna folkloras kopa RĀMUPE.
 
Vakar, 17:43
Piektdienas pēcpusdienā Jelgavas novērojumu stacijā, kas pārvietota uz Staļģeni, termometra stabiņš sasniedza +30 grādu robežu, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.
 
Vakar, 11:41
Vakar Vidzemē pastaigas laikā 47 gadus vecam vīrietim uz ceļa uzbrucis svešs suns, pavēstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Arita Rudzīte.
 
Vakar, 9:42
Šodien Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā ar itāļu dueta koncertu, bērnu radošo darbnīcu, preses konferenci un jaunu mākslas izstāžu atklāšanām atzīmēs Daugavpilī dzimušā pasaulslavenā mākslinieka Marka Rotko 115 gadu jubileju.
 
20.sep
Pagaidām jaunu Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieku tūrisma un investīciju jautājumos iecelt nav plānots, ceturtdien intervijā "Rietumu radio" atklāja Liepājas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks (Liepājas partija).
 
20.sep
Dodoties 24.septembrī uz Aglonu sakarā ar Viņa Svētības pāvesta Franciska vizīti, autobraucējiem jārēķinās ar intensīvu satiksmi un ilgāku ceļā pavadītu laiku, kā arī ar remontdarbiem atsevišķos ceļu posmos.
 
20.sep
Lielvārdes novada sociālā dienesta darbinieces ik gada nogali apciemo sociālo aprūpju iestādēs mītošos seniorus.
 
20.sep
Iekšzemes migrācijā pēdējo 18 gadu laikā visvairāk iedzīvotāju zaudējuši Kupravas un Ķepovas pagasti Latgalē, liecina jaunais Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) izveidotais interaktīvs tīmekļa rīks par Latvijas iedzīvotāju iekšzemes migrāciju.
 
20.sep
Salacgrīvas novada pašvaldība nākamajā gadā plāno sākt Zvejnieku parka estrādes pārbūvi un apkārtnes sakārtošanu.
 
20.sep
Piedaloties Eiropas Komisijas (EK) organizētajā kampaņā "Eiropas diena bez ceļu satiksmes negadījumos bojā gājušiem un smagi ievainotiem cilvēkiem" (EDWARD), Latvijai ir izdevies aizvadīt dienu bez avārijās bojā gājušiem cilvēkiem, tomēr reģistrēti vairāki negadījumi ar cietušajiem, informēja Valsts policijas Satiksmes drošības pārvaldes priekšnieks Normunds Krapsis.
 
19.sep
“Latvijas Goda aplis” ir valsts simtgades svinēšanas festivāls, kas apceļo un godina Latvijas novadus. 22. septembrī tas ciemosies Daugavpilī, kur norisināsies ikgadējie novada un arī Rīgas ielas svētki. “Latvijas Goda aplis” tajos piedāvās aplūkot krāšņu ūdens ekrāna videoprojekciju “Saules gada rits”.
 
19.sep
Trešdien valsts lielākajā daļā tika pārspēts 19.septembra maksimālās gaisa temperatūras rekords, astoņās novērojumu stacijās - arī mēneša otrās dekādes karstuma rekords, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra apkopotā informācija.
 
19.sep
Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) nav saskatījis pārkāpumus bijušā Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Ķeipenes posteņa komandiera Jura Piņņa darbībās, ugunsdzēsības depo izveidojot medību klubu, šodien atklājās Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēdē, kurā tika analizēta Valsts kontroles (VK) veiktā revīzija par šo gadījumu.
 
19.sep
Upēs un ezeros saglabājas neierasti zems ūdens līmenis, savukārt ūdens temperatūra pārsvarā nav augstāka par +17 grādiem, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra informācija.
 
18.sep
Valsts galvenā autoceļa Rīga (Baltezers)-Igaunijas robeža (Ainaži) posmā no 48,1-81,28 km pabeigti seguma atjaunošanas darbi. Darbu ietvaros tika veikta asfalta seguma izlīdzinošā frēzēšana, karstā asfalta dilumkārtas būvniecība, caurteku tīrīšana, nomaļu atjaunošana, akustisko ribjoslu iefrēzēšana visa objekta garumā, kā arī horizontālo apzīmējumu atjaunošana.
 
18.sep
Valsts policijā ir saņemta informācija par kādu gadījumu Vidzemē, kur iedzīvotājs, saņemot tālruņa zvanu no slēpta numura, tiek apmelots par prettiesisku elektroenerģijas ieguvi. Persona, kas veikusi zvanu, uzdevusies par kāda energoapgādes pakalpojumu sniedzēja sadarbības kompānijas darbinieci.
 
18.sep
Līvānu novada domes priekšsēdētājs Andris VAIVODS intervijā Neatkarīgajai ar konkrētiem piemēriem vērtē dažādu varas līmeņu attiecības un uzsver, ka visu līmeņu vadītājiem jābūt plašam redzeslokam. Viņiem visiem jābūt saimniekiem.
 
18.sep
Aizejošais Rundāles pils muzeja direktors Imants Lancmanis kā savu sekotāju labprāt redzētu kādu no saviem esošajiem kolēģiem.
 
18.sep
Iedzīvotāju grupa sākusi parakstu vākšanu pret vēja elektrostaciju parka izbūvi Dobeles un Tukuma novados, apliecināja iniciatīvas grupas pārstāve, SIA "Baltic Candles Ltd." direktore Zita Sāviča.