Reģionos

Vakar, 11:00
Pēc iepriekšējo dienu spēcīgās snigšanas dažus Vidzemes novadus sedz līdz pusmetram dziļš sniegs, liecina iedzīvotāju mērījumi.
 
Vakar, 9:47
Administratīvi teritoriālās reformas īstenošanas gaitā lielākās problēmas var sagādāt raudzīšanās uz to "caur skaitļiem", un tādā gadījumā, piemēram, Valmiera un Jēkabpils varētu zaudēt reģionu centra statu, šorīt intervijā LNT raidījumam "900 sekundes" sacīja Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) priekšsēdis Gints Kaminskis (LZS).
 
21.jan
Gādājot par kvalitatīvi sniegtiem sabiedriskā transporta pakalpojumiem reģionālās nozīmes maršrutu tīklā, Autotransporta direkcija aizvadītajā gadā vērsa pastiprinātu uzmanību pasažieru pārvadātāju darbam. 2018. gadā tika veiktas 1844 pārbaudes reģionālo maršrutu autobusos, kas ir par 36% vairāk nekā 2017. gadā, un, salīdzinot ar 2015. gadu, pieaugums ir 175%. Rezultāti liecina, ka palielinoties pārbaužu apjomam, samazinās pārkāpumu skaits un aug pakalpojumu kvalitāte. Vienlaikus Autotransporta direkcija ir noteikusi 10 atbildīgākos pasažieru pārvadātājus.
 
21.jan
Pirmdien deviņos rītā Valkā termometra stabiņš noslīdēja līdz -17,4 grādiem, liecina dati no meteoroloģisko novērojumu stacijām.
 
20.jan
Februāra sākumā spēkā stāsies jaunas Eiropas līmeņa prasības zāļu drošībai, tomēr ne visas aptiekas var atļauties finansēt šādu pasākumu, kā rezultātā lauku apvidos atsevišķas aptiekas jau izvēlējušās darbu 2019.gadā pārtraukt, sacīja Aptieku īpašnieku asociācijas valdes priekšsēdētājs Jānis Lībķens.
 
20.jan
Šorīt visā valsts teritorijā sniegs un apledojums apgrūtina braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem. Apmierinoša braukšana ir vien atsevišķos posmos Kurzemē un Latgalē. Sniegotos un slidenos ceļa posmus tīra un kaisa ar pretslīdes materiāliem. Lai uzlabotu braukšanas apstākļus ceļu uzturēšanas darbos iesaistītas 144 VAS Latvijas autoceļu uzturētājs ziemas dienesta tehnikas vienības.
 
19.jan
Valsts policija (VP) piemērojusi disciplinārsodus diviem policistiem saistībā ar Jūrmalas mēra Gata Trukšņa narkotiku glabāšanas lietā piemērota administratīvā soda nesavlaicīgu nenodošanu piespiedu izpildei.
 
18.jan
Šīs nedēļas sākumā upēs bija novērojamas ūdens līmeņa svārstības – rietumdaļas upēs nestabilo laikapstākļu un ledus veidošanās ietekmē, savukārt Latvijas austrumdaļas upēs ūdens līmeņa svārstības saistītas galvenokārt ar ledus veidošanos, informē  "Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs". 
 
17.jan
Lai izpildītu kritērijus un kandidētu uz 2026.gada Ziemas Olimpisko spēļu rīkošanu kopā ar Zviedrijas galvaspilsētu Stokholmu, Siguldas dome šodien nolēma pirkt zemi olimpiskā ciemata būvniecībai – tā šovakar informēja "LNT ziņas". Piecus ar pus hektārus plašu teritoriju, pašvaldība no Evaņģēliski Luteriskajai draudzes pirks par 230 tūkstošiem eiro. Šim mērķim aizņēmums netiks ņemts.
 
17.jan
Uz Jelgavas šosejas pie Medemciema ceturtdienas vakarā nodedzis autobuss, apstiprināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).
 
17.jan
Nedēļas nogalē neilgi pirms savas 60 gadu jubilejas pēkšņi miris bijušās AS "KVV Liepājas metalurgs" valdes loceklis Igors Talanovs, raksta portāls "liepajniekiem.lv".
 
17.jan
VAS Latvijas autoceļu uzturētājs informē, ka sākot ar Kurzemes reģionu visā Latvijā šodien tiek prognozēti nokrišņi lietus veidā. Vietējie autoceļi, kas ziemā tiek uzturēti ar sniega kārtu – C un D uzturēšanas klase, slapjo nokrišņu rezultātā var kļūt īpaši slideni.
 
16.jan
Šī gada 14.janvārī pulksten 15.42 Babītes novadā, autoceļa A9 Rīga (Skulte)-Liepāja 5.km, notika sadursme starp tumši pelēkas krāsas "Lexus" markas automašīnu un tumši brūnas krāsas "BMW" markas transportlīdzekli.
 
16.jan
Valsts policija drīzumā visā Kurzemes reģionā rīkos profilaktisko pasākumu ceļu satiksmē, kura laikā tiks pārbaudīts, vai transportlīdzekļu vadītāji nav sēdušies pie stūres alkohola, narkotisko vai psihotropo vielu ietekmē.
 
16.jan
Daugavpils domes deputāti Rihards Eigims ("Mūsu partija") un Andrejs Elksniņš (S) baidās no vēlētāju izteiktā viedokļa ārkārtas vēlēšanu gadījumā, tāpēc viņi ceturtdien, 17.janvārī, gaidāmajā domes sēdē vienosies par nākamo pilsētas mēru, pauda Latgales partijas pārstāvis Jānis Lāčplēsis.
 
16.jan
2018.gadā Daugavpils novadā miruši 418 iedzīvotāji, kas ir trīsreiz vairāk par 143 dzimušajiem mazuļiem, liecina novada Dzimtsarakstu nodaļas apkopotie dati.
 
15.jan
Ērgļu novada pašvaldība mēneša beigās rīkos Braku meža cirsmas izsoli, tās sākumcenu nosakot 61 000 eiro, liecina paziņojums oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis".
 
15.jan
Lai arī ceturtdien, 17.janvārī, domes sēdē paredzēts ievēlēt jaunu Daugavpils mēru un kā iespējamais kandidāts minēts bijušais mērs Andrejs Ekksniņš (S), gala lēmums par to vēl nav pieņemts, apgalvoja novembrī no domes priekšsēdētāja amata gāztais Rihards Eigims ("Mūsu partija").
 
14.jan
Rīgas reģionā pirmdien, salīdzinot ar ikdienu, nedaudz palielinājies satiksmes negadījumu skaits, informē Valsts policija.
 
14.jan
Ņemot vērā, ka vairāki reisi dublējas vienā maršruta posmā, kā arī lai autobuss kursētu pēc kustību saraksta, no 2019. gada 18. janvāra gaidāmas izmaiņas maršrutā Nr.7732 Rīga–Skujene–Jaunpiebalga, Nr.7734 Rīga–Bērzkrogs–Ineši, Nr.7730 Rīga–Cēsis un Nr.7179 Rīga–Kursīši–Saulkrasti.
 
14.jan
Kā liecina attēli sociālajā tīklā instagram, tad kādam pārgalvim bēdīgi beidzies brauciens ar auto pa ezeru Valkā.
 
13.jan
AS "Latvijas valsts meži" (LVM) pērn rudenī par valsts finansiālu atbalstu ir veikuši sakopšanas darbus valsts nozīmes arheoloģiskajā piemineklī, Ciblas (Djatlovkas) senkapos, ko 2015. gadā izpostīja kapu izlaupītāji, aģentūra informē LVM.