Reģionos

12:51
Pašlaik trīs neatliekamās medicīniskās palīdzības slimnīcās ierobežota atsevišķu pakalpojumu sniegšana, liecina valdības sēdei iesniegtā Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta Katastrofu medicīnas centra prezentācija.
 
11:41
Daugavpilī iedzīvotājiem pašlaik būs iespēja izvēlēties vakcīnu pret Covid-19, otrdien žurnālistiem sacīja pilsētas domes priekšsēdētāja vietniece Līvija Jankovska ("Mūsu partija").
 
11:07
Rīgas un Ventspils ostas tiks pārveidotas par kapitālsabiedrībām, kuru kapitāldaļas pieder valstij un var piederēt arī pašvaldībai, otrdien lēma Ministru kabinets, nododot grozījumus Likumā par ostām tālākai skatīšanai Saeimā.
 
Vakar, 22:04
Ūdens Latvijas upēs pamazām kļūst siltāks, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) informācija.
 
Vakar, 17:48
Tuvākajā laikā sadarbībā ar kādu no pašvaldībām tiks organizēta prioritāro grupu izbraukuma vakcinācija pret Covid-19, pavēstīja Veselības ministrijas (VM) parlamentārais sekretārs, Saeimas deputāts Ilmārs Dūrītis (AP).
 
Vakar, 17:03
Sadarbojoties SIA "Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca" Talsu filiālei un Talsu novada pašvaldībai, Talsu sporta namā ir iekārtots masu vakcinācijas pret Covid-19 punkts, informēja pašvaldības pārstāve Inita Fedko.
 
Vakar, 14:46
Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) epidemiologi, veicot epidemioloģisko izmeklēšanu, noskaidrojuši, ka pasažieris, kuram apstiprināta Covid-19 infekcija, 11.aprīlī braucis ar autobusu Rīga-Dubulti-Mazirbe.
 
Vakar, 11:30
6. aprīlī, upē Tērvete pie Jelgavas, notika traģēdija: apgāzās laiva, kurā atradās divas sievietes – viņas nespēja saviem spēkiem tikt līdz krastam, kā rezultātā noslīka. Vienas sievietes līķi atrada Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta ūdenslīdēji. Otras sievietes mirstīgās atliekastika atrastas ar organizācijas Bezvests.lv spēkiem.
 
Vakar, 8:39
Ņemot vērā izmaiņas klātienes mācību procesā vairākās pašvaldības, no šodienas tiks ieviestas korekcijas autobusu kustību sarakstā, informēja Autotransporta direkcijā.
 
Vakar, 7:55
Šonedēļ 1.-6.klases un 12.klases, kā arī 7.-9.klases un 10.-11.klases pēc rotācijas principa klātienē varēs mācīties 50 epidemioloģiski drošajās pašvaldībās, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) aktuālākie dati.
 
10.apr
Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC), veicot epidemioloģisko izmeklēšanu, noskaidrojis, ka pasažieris, kuram apstiprināta saslimšana ar Covid-19, 7.aprīlī braucis autobusā Rīga-Talsi-Ventspils un atpakaļ autobusā Ventspils-Rīga, aģentūru LETA informēja SPKC pārstāve Ilze Arāja.
 
9.apr
No aizvadītajā dienā atklātajiem kopumā 658 Covid-19 inficēšanās gadījumiem 29% ir reģistrēti Rīgā, bet salīdzinoši liels inficēto skaits atklāts arī Jelgavā un Daugavpilī, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotie dati.
 
9.apr
Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) šodien saņēmis 20 izsaukumus par vēja radītajiem postījumiem.
 
9.apr
Valsts sociālās aprūpes centrā "Rūja" Covid-19 pozitīvs tests konstatēts 60 klientiem un 12 darbiniekiem, pastāstīja SAC "Zemgale" direktors Kristaps Keišs, kura pakļautībā ir arī "Rūjas" filiāle.
 
9.apr
Atsākoties ceļu remontdarbu sezonai, autobraucējiem jārēķinās ar lēnāku satiksmi un iespējamiem sastrēgumiem, īpaši laikos, kad parasti novērojamas lielākas transportlīdzekļu plūsmas, tai skaitā piektdienu pēcpusdienās un brīvdienās,  informēja SIA "Latvijas valsts ceļi" (LVC) Komunikācijas daļā.
 
9.apr
No šodienas, 9. aprīļa, saistībā ar pasažieru skaita palielināšanos tiks atjaunoti vairāki vakara reisi Pierīgas maršrutos, informē "Autotransporta direkcija".
 
9.apr
Jelgavas novadā vēl nav atrasta otra, iespējams, Tērvetē trešdien noslīkusī sieviete, informēja Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes pārstāve Dace Kalniņa.
 
9.apr
Aizvadītās nedēļas nogalē un šonedēļ Valmieras masu vakcinācijas centrā pret Covid-19 vakcinēti 550 cilvēki, informēja pilsētas pašvaldībā.
 
9.apr
Latvijas Lielo pilsētu asociācija (LLPA) ir aicinājusi valdību "viest skaidrību" par vakcinācijas centru organizēšanas finansējuma avotiem, informēja organizācijā.
 
8.apr
No visiem Latvijas reģioniem vismazākais pret Covid-19 vakcinēto iedzīvotāju īpatsvars ir Latgalē, kur poti saņēmuši 3,9% cilvēku, valdības sēdē pavēstīja veselības ministrs Daniels Pavļuts (AP).
 
8.apr
Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) kādā dzīvnieku novietnē Vecumnieku novadā konstatējis 48 briesmīgos apstākļos turētus, novārgušus liellopus.
 
8.apr
Ņemot vērā ierobežojumus klientu apkalpošanai klātienē, kas saglabājas arī pēc ārkārtējās situācijas beigām no 2021.gada 7.aprīļa, daļa vienkāršo sūtījumu no vairākām pasta nodaļām tiek pārvirzīta izsniegšanai tuvākajos pakomātos teritorijās, kur tas ir iespējams un esošo pakomātu noslogojums to atļauj. Paralēli turpinās pakomātu izvietošana sūtījumu izsniegšanai pie noslogotākajām pasta nodaļām vai to telpās, un plānots, ka šīs nedēļas nogalē pakomāts tiks izvietots pie Rīgas 57.pasta nodaļas, bet jau nākamnedēļ – vēl divās pasta nodaļās, informē "Latvijas Pasts".