Reģionos

8:37
Samazinoties pasažieru skaitam, uz nenoteiktu laiku apturēti vairāki maršrutu Rīga-Ventspils un Rīga-Liepāja autobusu reisi, informēja Autotransporta direkcijā.
 
16.jan
Liepājas reģionālajā slimnīcā aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par divu ar Covid-19 sasirgušu pacientu nāvi, informēja slimnīcas pārstāve Indra Grase.
 
16.jan
Piespiedu mājsēde, attālinātas mācības un darbs no mājām šogad vairāk nekā iepriekšējos gados rada vēlmi aktīvi baudīt ziemas priekus. Tā kā populārākās kalnu slēpošanas un snovošanas trases nemaz nevar vienlaikus uzņemt visus slēpotājgribētājus, šajās vietās apmeklētāju plūsmu regulē elektroniskas rindas. Uz distanču slēpošanu gan pagaidām rindā nav jāgaida.
 
15.jan
Nedēļas nogalē, kad atbilstoši meteorologu prognozēm gaisa temperatūra Latvijā vietām var pazemināties līdz pat - 25 ° C, AS "Sadales tīkls" pastiprināti rūpējas par nepārtrauktas elektroapgādes nodrošināšanu. Stiprais sals var ietekmēt elektroenerģijas padevi klientiem, īpaši austrumu un arī centrālajos rajonos, tāpēc AS "Sadales tīkls" nepārtraukti seko līdzi laikapstākļu prognozēm un situācijai elektrotīklā, un bojājumu gadījumos operatīvā darba brigādes ir gatavas nekavējoties veikt to lokalizāciju, lai iespējami ātri novērstu elektroapgādes traucējumus. Uzņēmums aicina iedzīvotājus būt uzmanīgiem un piesardzīgiem elektrolīniju tuvumā!
 
14.jan
Ogres novada pašvaldība vērtēs pašvaldības policijas vadības rīcību, pārkāpjot epidemioloģiskās drošības prasības vietējā kafejnīcā.
 
14.jan
Ģimenes ārsts Juris Jakovins, kurš pacientus pieņem gan Valmierā, gan Rencēnos, ir veicis pacientu aprūpi ar Covid-19 saslimšanas simptomiem, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) epidemiologu izmeklēšanas laikā iegūtā informācija.
 
14.jan
Saldus novada pašvaldības aģentūras "Sociālā dienesta" struktūrvienībā, sociālās aprūpes centrā "Ābeles", kas atrodas Lutriņu pagastā, ar Covid-19 saslimušas vairāk nekā divas trešdaļas klientu, apstiprināja "Ābeles" vadītāja Sarmīte Kušniruka.
 
13.jan
Vairāki saslimšanas gadījumi ar Covid-19 atkal atklāti sociālās aprūpes centrā "Mārsnēni", kur pirmo reizi tas tika konstatēts pērn maijā, apstiprināja centrā saimniekojošās biedrības "Labāka rītdiena" vadītāja Evija Jēkabsone.
 
13.jan
Jaunā administratīvi teritoriālā reforma (ATR), to vērtējot Satversmes tiesā (ST), ir jāskata no iedzīvotāju skatu punkta, šādu viedokli ST pauda Ikšķiles domes pārstāvis Matīss Šķiņķis, tiesai sākot vērtēt gaidāmo Skultes pagasta pievienošanu Saulkrastu novadam un Ikšķiles pilsētas un Tīnūžu pagasta pievienošanu Ogres novadam.
 
13.jan
Veicot rutīnas skrīningu, Liepājas Sociālā dienesta nakts patversmē atklāti seši Covid-19 pozitīvi gadījumi, tai skaitā pieciem klientiem un vienam darbiniekam, informēja Liepājas pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja Zita Lazdāne.
 
13.jan
Ar Covid-19 saslimstot pacientiem un darbiniekiem, uz laiku slēgta Alūksnes slimnīcas terapijas nodaļa, apstiprināja SIA "Alūksnes slimnīca" galvenā ārste Maruta Kauliņa.
 
13.jan
Uzlabojoties vakcinēšanas tempam, Daugavpilī izlietotas visas līdz šim atvestās vakcīnas pret Covid-19, šodien preses konferencē teica Veselības ministrs Daniels Pavļuts (AP).
 
13.jan
Veselības ministrs Daniels Pavļuts (AP) šorīt plkst.9 attālināti tiksies ar Daugavpils reģionālās slimnīcas valdes locekli Grigoriju Semjonovu un slimnīcas mediķiem, lai tostarp pārrunātu Covid-19 pacientu ārstēšanu un vakcinācijas procesu iestādē, informēja Veselības ministrijā (VM).
 
12.jan
Kritiskākais punkts Covid-19 skartajā pašvaldības sociālās aprūpes centrā "Rauda" jau ir aiz muguras, pauda Engures novada domes priekšsēdētājs Gundars Važa (NA).
 
12.jan
Aizvadītās nedēļas nogalē kādam vīrietim par aicinājumu komandantstundas laikā pulcēties sabiedriskajā vietā Ludzā un atrašanos ārpus dzīvesvietas piemērots 2000 eiro sods, informēja Valsts policijas (VP) Latgales reģiona pārvaldes pārstāve Lāsma Kursīte.
 
12.jan
Aizvadītajās brīvdienās laika posmā no 8.janvāra līdz 10.janvāra rītam kontroles pasākumos Kurzemes reģionā ir pārbaudītas vairāk nekā 1000 personas, no tām 671 personai bija aizpildīti pašapliecinājumi. Kopumā ir doti 258 preventīvi norādījumi, savukārt par klaju un apzinātu ierobežojumu neievērošanu ir uzsākti 157 administratīvie procesi. Uzsāktie procesi ir par dažādiem pārkāpumiem ārkārtējās situācijas laikā. Vienā gadījumā kāds vīrietis vairākas reizes abas naktis manīts pārvietojamies Liepājas ielās, taču Ventspilī automašīnā konstatēti trīs vīrieši, kur apgalvoja, ka devušies mājās no makšķerēšanas, Saldū kāds vīrietis uzdevās izaicinoši un nepakļāvās policijas darbinieka likumīgajām prasībām, Talsu pusē tika konstatēts, ka sieviete pusnaktī devās uz degvielas uzpildes staciju pēc hotdoga un Kuldīgā kāds vīrietis ar savu dēlu rīkoja privātu pasākumu, uzņemot pie sevis sešas personas.
 
11.jan
Engures novada pašvaldības sociālās aprūpes centrā "Rauda" ar Covid-19 saslimuši 64 darbinieki un 184 klienti, stāstīja "Rauda" direktore Dace Randoha.
 
11.jan
VAS "Latvijas autoceļu uzturētājs" (LAU) atgādina, ka mainīgos laika apstākļos - ilgstoša snigšana, sniegputenis - jābrauc uzmanīgi, jo autoceļu brauktuves no sniega tiek attīrītas tikai pēc snigšanas beigām. Turklāt braukšanas apstākļi starp dažādām ceļu uzturēšanas klasēm būtiski atšķiras. Ziemas sezonā LAU strādā diennakts režīmā un ziemas dienesta operatīvie dežuranti apseko un uzrauga valsts autoceļu stāvokli. Šobrīd ceļu uzturēšanas darbos iesaistītas 119 ziemas dienesta tehnikas vienības.
 
11.jan
Latvijā līdz pirmdienas pēcpusdienai reģistrēti 67 satiksmes negadījumi, kas ir nedaudz vairāk nekā ikdienā, noskaidrots Valsts policijā.
 
10.jan
No aizvadītajā dienā atklātajiem kopumā 616 Covid-19 inficēšanās gadījumiem 10% reģistrēti Engures novadā, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotie dati.
 
10.jan
Bijušais Ogres novada domes deputāts Gunārs Kārkliņš ir iesniedzis kasācijas sūdzību par sev nelabvēlīgo Rīgas apgabaltiesas spriedumu strīdā ar izspiešanā apsūdzēto Ogres novada domes priekšsēdētāju Egilu Helmani (VL-TB/LNNK) un kādreizējo "Ogres televīzijas" īpašnieku Artūru Robežnieku, skaidroja tiesā.
 
10.jan
Pērn salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu Ventspils novada Dzimtsarakstu nodaļā reģistrēts tikpat daudz jaundzimušo, taču palielinājies mirušo skaits, informēja Ventspils novada pašvaldības pārstāve Marlena Zvaigzne.