Reģionos

13:48
Zilaļģu masveida savairošanās dēļ aizliegts peldēties Daugavas peldvietā Ikšķilē, informē Ogres novada pašvaldībā.
13:35
Prokuratūra nodevusi Latgales rajona tiesai krimināllietu, kurā apsūdzēti divi 16 gadus veci jaunieši par divu vīriešu slepkavību, apzinoties, ka noslepkavotie atrodas bezpalīdzības stāvoklī, aģentūra LETA noskaidroja prokuratūrā.
11:10
Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Dienvidkurzemes iecirkņa amatpersonas meklē bezvēsts prombūtnē esošo, 2007.gadā dzimušo Kristiānu Kazlauski, kura 22.jūlijā ap pulksten 07.20 izgāja no savas dzīvesvietas Saldus novadā, Brocēnos, Lielcieceres ielā un līdz šim brīdim nav zināma viņas atrašanās vieta.
10:20
Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ziemeļkurzemes iecirkņa amatpersonas meklē bezvēsts prombūtnē esošo 1939.gadā dzimušo Tamara Anosova, kura 21.jūlijā izgāja no savas dzīves vietas Ventspilī, Siguldas ielā un līdz šim brīdim nav atgriezusies.
8:30
Bezbailīgi traukties cauri vienas automašīnas platuma meža ceļam ar ātrumu 170 kilometri stundā, kad abās pusēs aug lieli koki, bet avārija var beigties ar nāvi, var tikai retais. Rallija ekipāža, kuras sastāvā ir pilots un distances leģendu lasošs stūrmanis, ir kaut kas patiesi apbrīnojams.
Vakar, 23:16
Satversmes tiesā (ST) ierosināta lieta par Rēzeknes pašvaldības domes atlaišanas likuma un Pašvaldības domes vēlēšanu likuma normu atbilstību Satversmei, aģentūru LETA informēja ST.
Vakar, 20:30
Nodokļi valsts maka piepildīšanai ir visdažādākie un neviens nebrīnās, piemēram, par akcīzes, pievienotās vērtības vai ienākumu nodokli. Bet Dānija būs pirmā valsts pasaulē, kas klimata glābšanas vārdā tagad ieviesīs nodokli, kas tautā jau nodēvēts par govju "purkšķu nodokli".
Vakar, 20:13
Šī gada 27. jūlijā Elejas muižas parkā, Jelgavas novadā, notiks Latvijas Biškopības biedrības (LBB) rīkotais „Biškopju vasaras saiets 2024”, kas kopā pulcēs vairāk nekā 1000 biškopjus un citus pasākuma apmeklētājus no visas Latvijas. Neatņemama saieta sastāvdaļa ir konkurss „Latvijas garšīgākais medus 2024”, kā arī tiks sveikti profesionālās pilnveides kursu „Biškopība” absolventi.
Vakar, 19:11
Satversmes tiesā (ST) ierosināta lieta par Rēzeknes pašvaldības domes atlaišanas likuma un Pašvaldības domes vēlēšanu likuma normu atbilstību Satversmei, aģentūru LETA informēja ST.
Vakar, 18:47
Valdības koalīcijas politiķi vienojušies par ne vairāk kā 10 miljonu "Rail Baltica" tekošo rēķinu apmaksu, šodien pēc valdību veidojošo partiju sanāksmes sacīja Ministru prezidente Evika Siliņa (JV).
Vakar, 18:17
Pirmdienas pēcpusdienā avārijā uz Rīgas apvedceļa cietis viens cilvēks un uz ceļa izlijusi degviela, aģentūra LETA uzzināja Valsts policijā.
Vakar, 17:21
Pirmdienas, 22. jūlija, pēcpusdienā tiešraidē redzamo balto stārķu Mammas un Tuka ligzdu, kas izvietota uz viena no AS "Sadales tīkls" elektroapgādes balstiem, pirmoreiz pameta viens no četriem mazuļiem.
Vakar, 15:48
Jūrmalā no novembra līdz marta beigām plāno atļaut pludmalēs uzturēties ar suņiem, liecina informācija pašvaldības mājaslapā.
Vakar, 15:11
Kopš 6.jūlija pazusī Austra atrasta. Diemžēl - mirusi, portālam NRA pavēstīja viņas radinieki.
Vakar, 10:46
Darbus jaunā tilta izbūvei pār Salacu no šodienas organizēs divās maiņās laikā no plkst.6 līdz plkst.22, informē VSIA "Latvijas valsts ceļi" (LVC).
Vakar, 5:30
Šogad pensiju piemaksas sākuši saņemt aptuveni 30 000 pensionāru, kuriem līdz šim pensiju piemaksas bija liegtas. Vidējais pensiju piemaksas apmērs ir 34 eiro, kas ir mazāk nekā vidēji tiem senioriem, kuri devās pensijā līdz 2011. gada decembrim, kad pensiju piemaksas vēl piešķīra. Pensiju piemaksas tiem cilvēkiem, kuri darba gaitas noslēdza un devās pensijā pēc 2012. gada, valsts sāk piešķirt tikai šogad.
20.jūl
Ar lielu enerģiju un aizrautību aizvadīta pirmā diena Ghetto Games festivālā Ventspilī, kuras laikā notika daudzi aizraujoši un dažādiem vecumiem piemēroti pasākumi. Katrs apmeklētājs varēja iepazīties ar gaidāmo festivāla un piedzīvot pirmās emocijas!
19.jūl
Līdz piektdienas pievakarei studijām kādā no desmit Latvijas augstskolām saņemti 8385 pieteikumi, liecina informācija vienotajā uzņemšanas portālā.
19.jūl
Pagājušas jau sešas dienas, kopš jūrā pazuda Sergo, kas kopā ar citiem bija devies no Kaltenes uz Roņu salu ar ūdens motocikliem. Arī šodien turpinās pazudušā meklēšana - no gaisa ar helikopteru un visos citos veidos. Vīrietis izsludināts arī starptautiskā meklēšanā.
19.jūl
Ceturtdien Ogres novadā Lauberes pagastā negadījumā pie elektrotīkliem gājis bojā cilvēks, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).
19.jūl
Liepājniece dēla glābšanai no alkoholisma krāpniekiem pārskaitījusi 2300 eiro, aģentūru LETA informēja Valsts policijas pārstāve Madara Šeršņova.
19.jūl
Šī gada 4.jūlijā stājās spēkā Tieslietu ministrijas izstrādātie grozījumi Krimināllikumā, kas pastiprina atbildību ar vardarbību saistītiem noziegumiem pret tuviniekiem. Policija atgādina, ka par šādu noziedzīgu nodarījumu varēs sodīt ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem.