Ceturtdiena, 18.aprīlis

redeem Jadviga, Laura

arrow_downwardReģionos

Latvijā biežākie smago ceļu satiksmes negadījumu veidi uz valsts ceļiem ir saistīti ar sadursmēm, tāpēc ceļu drošības infrastruktūras investīcijām ir kritiska nozīme, un tā noteikti saglabāsies kā prioritāte no Satiksmes ministrijas (SM) puses, ceturtdien ikgadējā Latvijas ceļu nozares konferencē sacīja satiksmes ministrs Kaspars Briškens (P).
12:44 Ziņu aģentūra LETA
Vakar plkst. 20.21 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma izsaukumu uz Andreja Upīša ielu Valmierā, kur ugunsgrēks bija izcēlies divstāvu dzīvojamā mājā. Notikuma vietā konstatēts, ka ēkas pirmā stāva dzīvoklī deg sadzīves mantas 5 m2 platībā.
9:38 Portāls nra.lv
Trešdien Latvijā reģistrēti 106 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cieta 12 cilvēki, aģentūru LETA informēja Valsts policija.
9:12 Ziņu aģentūra LETA
Šī gada 10.aprīli spēku zaudējuši Dobeles novada domes saistošie noteikumi "Par licencēto makšķerēšanu un zemūdens medībām Lielauces ezerā 2022.-2026.gadam", līdz ar to no 11.aprīļa pārtraukta licencētās makšķerēšanas organizēšana Lielauces ezerā, informē ezera apsaimniekotājs AS "Latvijas valsts meži" (LVM).
Vakar, 19:00 Portāls nra.lv
Ogres novadā sākta reģionālā autoceļa Inčukalns-Ropaži-Ikšķile (P10) pārbūve no krustojuma ar autoceļu Rīga-Ērgļi (P4) līdz Tīnūžiem, aģentūru LETA informēja VSIA "Latvijas valsts ceļi" (LVC).
Vakar, 17:52 Ziņu aģentūra LETA
Dzelzceļa līnijā Rīga-Jelgava, būvnieks, veicot būvdarbus, pārrāvis sakaru kabeli. Šī iemesla dēļ ir iespējama vilcienu kavēšanās šajā līnijā, vēsta "Latvijas dzelzceļa" ieraksts mikroblogošanas vietnē "X".
Vakar, 17:30 Portāls nra.lv
Balvu novada dome ārkārtas sēdē pieņēmusi pašvaldības budžeta izdevumu optimizācijas plānu, ar kura palīdzību paredzēts ietaupīt 2 395 803 eiro, kas kopā ar Valsts kases aizdevumu nosegtu budžetā trūkstošos 4 801 500 eiro, aģentūra LETA uzzināja pašvaldībā.
Vakar, 15:19 Ziņu aģentūra LETA
Jau teju nedēļu Milda perē olas viena, jo jūras ērgļu tēviņš Hugo kopš piektdienas ir pazudis. Milda ir spiesta laiku pa laikam pamest ligzdu un olas bez sildīšanas, lai paēstu.
Vakar, 15:05 Portāls nra.lv
Ventspils novada Tārgales pagastā sākta reģionālā autoceļa Ventspils-Dundaga (P77) pārbūve no krustojuma ar reģionālo autoceļu Ventspils-Kolka (P124) līdz krustojumam ar meža ceļiem "Riestu dambis" un "Otrais riestu dambis", informē VSIA "Latvijas valsts ceļi" (LVC).
Vakar, 14:54 Portāls nra.lv
Vakar Gulbenes novadā dzēsts paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks, Rankas pagastā liesmām plaši pārņemot kādu koka māju, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).
Vakar, 11:44 Ziņu aģentūra LETA
Saistībā ar 170 tonnu smaga transformatora piegādi uz Rīgas HES naktī uz svētdienu, 21. aprīli, gaidāmi īslaicīgi satiksmes ierobežojumi maršrutā Vangaži-Rīgas HES, aģentūru LETA informēja transporta kompānijas "Ursus Forwarding" pārstāvji.
16.apr Ziņu aģentūra LETA
Piektdien, 19.aprīlī, plkst.16 Liepājā, Rožu ielā iepretim Liepājas domei notiks biedrības "Radi vidi pats" organizētais pikets pret koku izzāģēšanu jūrmalas parkā, daļā Zvejnieku alejas, aģentūru LETA informēja organizatoru pārstāvis Valērijs Križevičs.
16.apr Ziņu aģentūra LETA
Par jaunas sievietes atstāšanu bezsamaņas stāvoklī un palīdzības nesniegšanu Zemgales rajona tiesa Gintam Vaitam piespriedusi vienu gadu ilgu cietumsodu un četru gadu liegumu nodarboties ar ārstniecību. Sods bijušajam NMPD ārsta palīgam ir noteikts nosacīti, vēsta LTV raidījums "Panorāma".
16.apr Portāls nra.lv
Rēzeknes novada domes sēdē 18.aprīlī plkst.10 plānots atbrīvot no darba izpilddirektoru Jāni Trošku un Sociālā dienesta vadītāju Silviju Strankali, aģentūra LETA uzzināja pašvaldībā.
16.apr Ziņu aģentūra LETA
Valsts policija ir noskaidrojusi bezvēsts prombūtnē bijušās 2011. gadā dzimušās Lāsmas Dmitrijevas atrašanās vietu. Meitene ir sveika un vesela.
16.apr Portāls nra.lv
Lauksaimnieki no trešdienas, 17. aprīļa, varēs pieteikties platību maksājumiem, aģentūru LETA informēja Lauku atbalsta dienestā (LAD) pārstāvji.
16.apr Ziņu aģentūra LETA
Policijā sākts kriminālprocess par kaķa sašaušanu Jelgavā, aģentūru LETA informēja Valsts policijā.
16.apr Ziņu aģentūra LETA
Vakar Valmierā no traktora Gaujā nelielā platībā ieplūdusi eļļa, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).
16.apr Portāls nra.lv
AS "Latvijas valsts meži" (LVM) dabas parkā Tērvetē 20.aprīlī norisināsies aktīvo ģimeņu diena "Cibric, cibric uz mežu", aģentūru LETA informēja LVM pārstāvji.
15.apr Ziņu aģentūra LETA
Rīgas apgabaltiesa marta beigās Danielam Markovam par savas klasesbiedrenes slepkavību piespriedusi cietumsodu uz 14 gadiem un sešiem mēnešiem ar probācijas uzraudzību uz diviem gadiem, tādējādi par pusgadu samazinot iepriekš Markovam piespriestā cietumsoda ilgumu, aģentūru LETA informēja tiesā.
15.apr Ziņu aģentūra LETA
Šī gada aprīļa sākumā Valsts policija Vidzemes reģiona pārvaldes Dienvidvidzemes iecirknis aizdomās par seksuāla rakstura darbībām ar nepilngadīgu meiteni aizturēja 1985. gadā dzimušu vīrieti. Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess un tiesa aizdomās turētajam ir piemērojusi drošības līdzekli apcietinājumu. Izmeklēšana kriminālprocesā turpinās.
15.apr Portāls nra.lv
No šodienas lielākajai daļai Talsu novada pašvaldības iestāžu un struktūrvienību darbinieku noteikts nepilnais darba laiks, kas ietekmēs arī pašu iestāžu un struktūrvienību darba laiku, informē pašvaldības pārstāve Inita Fedko.
15.apr Ziņu aģentūra LETA