Piektdiena, 29.septembris

redeem Miķelis, Mihails, Miks, Mikus, Miģelis

arrow_downwardReģionos

Latvijas monetārās finanšu iestādes (MFI), galvenokārt bankas, šogad astoņos mēnešos strādāja ar 470,9 miljonu eiro peļņu, kas ir 2,5 reizes vairāk nekā 2022.gada attiecīgajā periodā, liecina Latvijas Bankas publiskotā informācija.
Vakar, 21:10 Ziņu aģentūra LETA
Rīgas dome no nākamā mācību gada neapmaksās citu pašvaldību bērnu ēdināšanu Rīgas skolās.
27.sep Ziņu aģentūra LETA
Saeimas Ārlietu komisija atbalsta kolektīvo iesniegumu par nepievienošanos Stambulas konvencijai, aģentūru LETA informēja Saeimas Preses dienestā.
27.sep Ziņu aģentūra LETA
Latvijai ir jāievieš mērķēts atbalsts kredītņēmējiem un jāizvairās no tiesvedības riskiem, šodien Saeimas Mandātu ētikas un iesniegumu komisijas sēdē sacīja Latvijas Bankas Monetārās politikas pārvaldes vadītājs Uldis Rutkaste.
27.sep Ziņu aģentūra LETA
AS "Sadales tīkla" valdes priekšsēdētāja amatā atklāta konkursa rezultātā apstiprināts līdzšinējais uzņēmuma vadītājs Sandis Jansons, teikts AS "Latvenergo" paziņojumā biržai "Nasdaq Riga".
27.sep Ziņu aģentūra LETA
Šodien Latvijas Lielo pilsētu asociācija (LLPA) vienojās ar ekonomikas ministru Viktoru Valaini (ZZS), ka nepieciešams mazināt birokrātiskos šķēršļu Eiropas savienības fondu apguvē, aģentūru LETA informēja LLPA.
27.sep Ziņu aģentūra LETA
Ap 1100 Krievijas pilsoņiem procesā ir Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) maksājumu pārtraukšana, ņemot vērā, ka viņiem anulēta pastāvīgā uzturēšanās atļauja Latvijā, šodien Saeimas Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijas sēdē norādīja labklājības jomas atbildīgo institūciju pārstāvji.
27.sep Ziņu aģentūra LETA
Ceturtdien Latvijā gaisa temperatūra vēl vairāk paaugstināsies, dažviet sasniedzot plus 25 grādus un pārspējot siltuma rekordus šajā dienā, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra prognozes.
27.sep Ziņu aģentūra LETA
Ziemeļeiropā lielākais olu ražošanas uzņēmums AS “Balticovo” uzņēmuma teritorijā Iecavā trešdien, 27. septembrī, oficiāli atklāja pašpatēriņa saules paneļu parku, kura būvniecībā investēti teju divi miljoni eiro, informēja AS “Balticovo” valdes priekšsēdētājs Vladimirs Mhitarjans.
27.sep Portāls nra.lv
No 2024.gada pakāpeniski paaugstinās akcīzes nodokļa likmes alkoholiskajiem dzērieniem, tabakas izstrādājumiem, elektroniskajās smēķēšanas ierīcēs izmantojamam šķidrumam, elektroniskajās smēķēšanas ierīcēs izmantojamā šķidruma sagatavošanas sastāvdaļām, tabakas aizstājējproduktiem, kā arī atsevišķiem naftas produktiem, kurus izmanto speciālajās ekonomiskajās zonās (SEZ) un brīvostās, paredz Finanšu ministrijas (FM) sagatavotie un saskaņošanai iesniegtie grozījumi likumā "Par akcīzes nodokli".
27.sep Ziņu aģentūra LETA
VAS "Valsts nekustamie īpašumi" (VNĪ) izsludinātajā būvuzņēmumu cenu aptaujā par 57 kilometru gara žoga izbūvi uz Latvijas-Krievijas robežas saņemti četri piedāvājumi, aģentūru LETA informēja VNĪ valdes priekšsēdētājs Renārs Griškevičs.
27.sep Ziņu aģentūra LETA
Ķekavas novada domes vadība tikusies ar SIA "Latvijas vēja parki" pārstāvjiem, lai pārrunātu vēja enerģijas attīstības iespējas Ķekavas novadā, mājaslapā informē pašvaldība.
27.sep Ziņu aģentūra LETA
Saeimas Valsts pārvaldes un pašvaldības komisija atbalsta likuma grozījumus, ar kuriem plāno stingrāk kontrolēt lielo valsts kapitālsabiedrību tiesības ziedot daļu peļņas kultūrai un sportam.
27.sep Ziņu aģentūra LETA
Latvijas Radio un Latvijas Televīzija (LTV) kategoriski iebilst pret valdības atbalstītajā Nacionālās drošības koncepcijas projektā ietverto aizliegumu no 2026.gada sabiedriskajiem medijiem veidot saturu krievu valodā, aģentūru LETA informēja LTV pārstāvji.
27.sep Ziņu aģentūra LETA
AS "Liepājas autobusu parks" trešdien atcēlis septiņus reisus Liepājas apkaimē, liecina Autotransporta direkcijas (ATD) publiskotā informācija.
27.sep Ziņu aģentūra LETA
Siguldas novadā pirmdien ezerā noslīcis cilvēks, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).
26.sep Ziņu aģentūra LETA
Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca (PSKUS) sākusi iekšējo izmeklēšanu par gadījumu, kad pēc sirds operācijas, nereaģējot uz pacienta sūdzībām par neciešamām sāpēm, sulojošu brūci un drudzi, ārsts lēmis viņu izrakstīt no slimnīcas, vēsta LTV ziņu dienests.
26.sep Portāls nra.lv
Liepājas Leļļu teātris meklē jaunu māksliniecisko vadītāju, kā arī aktieri vīriešu lomu atveidei. Galvenais iemesls šo cilvēku aiziešanai ir zemais atalgojums un lielā slodze, skaidro teātrī, raksta liepājniekiem.lv.
26.sep Portāls nra.lv
Valdības rīcības plānā tiks noteikts termiņš, kad vides aizsardzības jomu nodalīt no Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM), lai to pievienotu Klimata un enerģētikas ministrijai (KEM).
25.sep Ziņu aģentūra LETA
Plānots, ka ar EK prezidenti Siliņa pārrunās tālāko atbalstu Ukrainai un Ukrainas ceļu uz Eiropas Savienību. Tāpat tiks apspriesti migrācijas izaicinājumi, īpašu uzmanību pievēršot situācijai uz Latvijas austrumu robežas, kā arī citas aktualitātes. Savukārt tikšanās laikā ar NATO ģenerālsekretāru plānots pārrunāt NATO Viļņas samita rezultātus, apspriest turpmāko atbalstu Ukrainai, NATO klātbūtnes stiprināšanu Latvijā un alianses austrumu flangā kopumā un NATO aizsardzības izdevumu pieaugumu.
25.sep Ziņu aģentūra LETA
Valmieras Drāmas teātra ēkā paveikta vairāk nekā puse paredzēto būvdarbu, vēsta VAS "Valsts nekustamie īpašumi" (VNĪ) valdes locekle Jeļena Gavrilova.
25.sep Ziņu aģentūra LETA
Kultūras ministre Agnese Logina (P) konceptuāli redz lomu sabiedriskajam medijam krievu valodā, tā aģentūrai LETA norādīja ministres padomnieks Dāvis Lodziņš.
25.sep Ziņu aģentūra LETA