Vakar, 13:12
Katru gadu augustā Aglonas Dievmātes svētvietā pulcējas svētceļnieki, lai svinētu Vissvētākās Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas svētkus. Svētceļnieki ceļu uz Aglonu jau sāka mērot nedēļas sākumā.
 
Vakar, 8:30
Lai iedzīvotājiem būtu iespēja nokļūt uz Vissvētākās Jaunavas Marijas Debesīs uzņemšanas svētkiem Aglonā, kā arī pēc svētkiem doties mājās, no šī gada 13. līdz 15.augustam būs papildu autobusu reisi virzienos Rīga-Preiļi, Rīga-Aglona-Grāveri un papildu vilcienu reisi virzienā Rīga-Daugavpils.
 
Vakar, 7:40
Šajā nedēļas nogalē Aglonas apkaimē Vissvētākās Jaunavas Marijas Debesīs uzņemšanas svētku laikā paredzama intensīva satiksme. VSIA "Latvijas Valsts ceļi" informē, ka Rūpējoties par svētku dalībnieku drošību, līdz 15.augusta plkst. 18.00 ir slēgta kravas auto tranzītsatiksme pa vairākiem valsts autoceļiem. Uz sabiedrisko transportu šie ierobežojumi neattieksies.
 
12.aug
Piektdien sacensībās "Stiprais ugunsdzēsējs" Jelgavā par 2022.gada stiprāko ugunsdzēsēju glābēju Latvijā kļuva Jelgavas daļas pārstāvis Kristaps Ansons, savukārt komandu vērtējumā uzvarēja Jelgavas daļas komanda. Sešdesmit astoņu dalībnieku konkurencē otro vietu izcīnīja Rīgas reģiona pārvaldes 7.daļas ugunsdzēsējs glābējs Tomas Jaunzems, bet sīvā cīņā trešo vietu ieguva Dobeles daļas komandieris Artūrs Rožkovs
 
12.aug
Bauskas novadā drošības apsvērumu dēļ nolemts slēgt satiksmei tiltu pār Mūsas upi pie sporta kompleksa Gailīšu pagastā, aģentūru LETA informēja Bauskas novada pašvaldībā.
 
12.aug
Valsts policija lūdz sabiedrību atpazīt divus vīriešus, kuri Jēkabpilī izrāvuši no stiprinājuma Ukrainas karogu, nometa to zemē un izkliedza saukli "Slava Krievijai!", informē policija.
 
12.aug
Aizvadītajā nedēļas nogalē Ventspils Pilsētas svētku laikā savu 20 gadu pastāvēšanas jubileju svinēja starptautiskais ziedu paklāju festivāls, kura tēma bija saskaņā ar gadskārtu skaitīšanas notikumu – «Dzimšanas dienas torte». Šogad festivālā piedalījās 30 komandu, tostarp trīs no Lietuvas, trīs no Igaunijas un Ukrainas floristu komanda, kas patvērumu no kara radusi Latvijā. Festivālu rīko pašvaldības SIA «Ventspils labiekārtošanas kombināts» ar Aijas Žagariņas «Floristu skolas A-Ž» atbalstu.
 
11.aug
10. augustā mūžībā devusies ilggadējā Daugavpils teātra aktrise, režisore un pedagoģe Vera Hramņikova, sociālajā vietnē “Fecebook” ar sēru vēsti dalās Daugavpils teātris.
 
11.aug
Mārupē, kā arī Mārupes novada Skultē un Tīrainē siltumenerģijas tarifs no 1.septembra pieaugs par 2,5 reizēm - līdz 320,14 eiro par megavatstundu (MWh), aģentūru LETA informēja Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijā (SPRK).
 
11.aug
Līvānu novads varētu pārdēvēt padomju kolaboranta Jāņa Rudzutaka vārdā nosaukto ielu, informē Līvānu novada domes priekšsēdētājs Andris Vaivods (LA).
 
11.aug
Pansionātā "Balvi" viens klients saslimis ar Covid-19, tāpēc iestādē noteikta karantīna, informē pansionāts "Balvi".
 
11.aug
Nopietns ugunsgrēks pirmdien pamatīgi izpostījis nesen uzbūvētu privātmāju Dārziņos. Saimniekiem, glābjoties no nāves briesmām, nācās lēkt ārā pa logiem, turklāt ugunsdzēsējus adresē sagaidīja virkne grūtību, vēsta TV3 raidījums "Degpunktā".
 
10.aug
Trešdien Kuldīgā izcēlies ugunsgrēks kādā ražošanas ēkā, ziņo Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests.
 
9.aug
Daugavpils nepārdēvēs vairākas padomju režīma cildinātu cilvēku vārdā nosauktās ielas, aģentūru LETA informēja Daugavpils domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš (S).
 
9.aug
VSIA "Latvijas valsts ceļi" (LVC) atkārtoti aicina autovadītājus, šķērsojot ceļu remontdarbu posmus ar vienu vai vairākiem reversās kustības posmiem, godprātīgi ievērot pagaidu luksoforu signālus un nebraukt pie sarkanās gaismas.
 
8.aug
Skatu uz jauno, sakārtoto stāvlaukumu pie Liepājas teātra bojā apķēpātā blakus esošās ēkas siena, ziņo portāls "Liepajniekiem.lv".
 
8.aug
Jūlija beigās biji “Summer Sound” festivālā un atgriezies mājās bez atslēgām, mobilā telefona vai citām mantām?
 
8.aug
Svētdien Latvijā reģistrēti 98 ceļu satiksmes negadījumi, vienā no tiem gājis bojā cilvēks, liecina Valsts policijas apkopotā informācija.
 
8.aug
Tuvojoties lielajiem rēķiniem, pašvaldības jau pauž bažas par gaidāmo pārslodzi sociālajos dienestos un par to, ka Latvijā palielināsies parādnieku skaits. Tāpat tās ir neziņā, kā rīkoties: kādu palīdzību sniegs valsts, cik līdzekļu būs jāmeklē pašu maciņos. Tas viss šobrīd pastiprina spriedzi pašvaldībās, kuras jau tagad izprot, ka apkures sezona nesīs daudz problēmu, vēsta ReTV.
 
7.aug
Krāslavā strādājošā uzņēmuma "Pils restorāns" telpu nomas un komunālo maksājumu parādi pašvaldībai izveidojās Covid-19 laikā noteiktās ārkārtas situācijas dēļ, aģentūrai LETA sacīja uzņēmuma īpašniece Veronika Parinova.
 
7.aug
Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Aizkraukles iecirkņa darbinieki meklēja bezvēsts prombūtnē esošo 2006. gadā dzimušo Juri Politeru, kurš 7. augustā kopā ar radiem Aizkraukles novada Daudzenes pagasta mežā ogoja un ir apmaldījies.
 
7.aug
Ādažos trīs ielu iedzīvotāji ir samaksājuši 56 500 eiro par Rožu, Dzirnavu un Mālnieku ielu asfaltēšanu, tādējādi sedzot pusi kopējo izmaksu.