Reģionos

Vakar, 18:32
AS "Skulte LNG Terminal", neskatoties uz Saulkrastu domes atcelto 2016.gada lēmumu par atbalstu dabasgāzes termināļa būvniecībai Skultes ostā, turpinās projekta virzību, pastāstīja uzņēmuma valdes loceklis Uldis Salmiņš.
 
Vakar, 15:36
Saulkrastu novada domes deputāti šodien attālinātā domes ārkārtas sēdē atcēla 2016.gadā pieņemto lēmumu, ar kuru tolaik tika konceptuāli atbalstīta sašķidrinātās dabasgāzes termināļa būvniecība Skultes ostas akvatorijā.
 
Vakar, 10:30
Visās jomās vīrusa izplatība ieviesusi korekcijas ‒ arī skolu dzīvē. Kāda ir šodienas skolu dzīve jautājām Valmieras valsts ģimnāzijas direktoram Artūram Skrastiņam.
 
Vakar, 9:45
«Šis ir laiks, kad mums ir jābūt vienotiem. Katrs ir atbildīgs, kā mums kopā izdosies ierobežot vīrusa izplatīšanos. Valmierieši ir darītāji, to pierādām arī šobrīd. Uzskatu, ka pašvaldībai ir būtiska loma, mēs nedrīkstam būt tikai atbildētāji, ja tiek lūgta palīdzība. Mums jau iepriekš ir jāmeklē risinājumi, arī radoša pieeja, lai palīdzētu cits citam, domātu ilgtermiņā. Un ir redzams, ka to sagaida arī iedzīvotāji. Nākot ar savu iniciatīvu, iedrošinot, arī cilvēki atsaucas un iesaistās krīzes mazināšanā. Protams, ka ir neziņa un ir grūti. Krīze skar ikvienu, dzīve ir mainījusies visiem, taču mūsu spēkos ir būt atbildīgiem un rīkoties, lai atrastu vislabāko risinājumu,» uzskata Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks.
 
Vakar, 2:04
Ventspils brīvostā strādājošais metālapstrādes uzņēmums "Malmar Sheet Metal" krīzes laikā, kad stingro ierobežojumu dēļ valstīs, kur ir uzņēmuma lielāko klientu rūpnīcas, spiests samazināt pamatražošanu, nolēmis iesaistīties kopīgajā cīņā pret vīrusa izplatību, ražojot durvju rokturus, kas palīdz durvis attaisīt ar elkoni nevis plaukstu.
 
7.apr
Stabilizējoties situācijai, šodien Ogres slimnīcā uzņemti desmit jauni pacienti, informēja SIA "Ogres rajona slimnīca" valdes priekšsēdētājs Dainis Širovs.
 
7.apr
Pret biedrību "Jūrmalai un sportam" par basketbola kluba "SilJa" atbalstu ir izpildītas visas likumos noteiktās saistības, pauda Jūrmalas domē.
 
7.apr
Ik dienas ap 500 valcēniešu dodas darba vai citās gaitās otrpus valsts robežas, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā "900 sekundes" sacīja Valkas novada domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis (Vidzemes partija).
 
6.apr
Valsts policija ir sākusi administratīvo lietvedību par gadījumu, kad Dobeles slimnīcā nonāca bērns un viņa māte, kas saslimuši ar koronavīrusa izraisīto slimību Covid-19, kā rezultātā nācās uz laiku slēgt slimnīcas bērnu nodaļu.
 
6.apr
Rēzeknes slimnīcā pakāpeniski darbu atsāk līdz šim pašizolācijā bijušie darbinieki, un šonedēļ ierindā varētu būt visi, kam tāda noteikta, informēja iestādes sabiedrisko attiecību speciāliste Laura Sondore-Strode.
 
6.apr
Lietus ūdens kanalizācijas pievadu izbūves dēļ no šodienas līdz 6.jūnijam tiek slēgta satiksme Krusta ielā, posmā no Celtnieku līdz Zviedru ielai, un Kapsētas ielā, posmā no Upmalas līdz Aldaru ielai, aģentūru LETA informēja Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Freidenfelde.
 
6.apr
Latvijas Futbola federācija (LFF) vērsīsies Daugavpils pašvaldībā ar pieprasījumu atgriezt 235 620 eiro, kas līdz šim ieguldīti stadiona "Esplanāde" pārbūvē, lēmusi LFF valde.
 
3.apr
Ārkārtējā situācijā Reģionālā pašvaldības policija strādā pastiprinātas slodzes apstākļos, pauda policijas priekšnieks Māris Bomiņš.
 
2.apr
Privātajā sociālās aprūpes centrā "Allaži" vienam darbiniekam konstatēta saslimšana ar Covid-19, apstiprināja Siguldas novada pašvaldības izpilddirektore Jeļena Zarandija.
 
2.apr
Saslimšanu ar Covid-19 apstiprinot arī Raunas novadā, jaunais koronavīruss skāris jau 53 Latvijas pašvaldības, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotā informācija.
 
2.apr
Vēlā ceturtdienas vakarā un naktī uz piektdienu Kurzemē dienvidrietumu vējš brāzmās pastiprināsies līdz pat 26 metriem sekundē, nakts otrajā pusē vējš vairs nebūs tik spēcīgs, prognozē sinoptiķi.
 
1.apr
Nacionālais veselības dienests (NVD) informē, ka no šīs nedēlas Rēzeknē, Dubultos, Jelgavā un Alūksnē darbu sākuši COVID -19 analīžu nodošanas punkti, kur, pēc iepriekšēja pieraksta un ierodoties ar privāto automašīnu, pacienti var veikt valsts apmaksātas analīzes.
 
1.apr
Parādoties jauniem ar koronavīrusa izraisīto slimību Covid-19 inficētajiem Baldones un Valkas novadā, sasirgušie jau kopumā konstatēti 52 pašvaldībās, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotā informācija.
 
1.apr
Covid-19 izraisītās krīzes skartās ģimenes Siguldā varēs saņemt 80 eiro pabalstu vienai personai pamatvajadzību nodrošināšanai, aģentūru LETA Siguldas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību pārvaldes vadītāja Sindija Brikmane.
 
1.apr
Kopš ārkārtējās situācijas noteikšanas valstī reģionālajā sabiedriskajā transportā pasažieru skaits samazinājies par 50-60%, intervijā aģentūrai LETA pavēstīja satiksmes ministrs Tālis Linkaits (JKP).
 
1.apr
No šodienas atsākas periods, kad par iebraukšanu Jūrmalā jāmaksā nodeva divu eiro apmērā.
 
1.apr
Par to, kā Jūrmalas dome ir «uzmetusi» basketbola komandu, par Latvijas sporta spēļu dzīvi koronavīrusa ēnā un citām aktualitātēm Neatkarīgās intervija ar biedrības Jūrmalai un sportam vadītāju Jāni Voinu.