Reģionos

12:50
Saeima šodien galīgajā lasījumā pieņēma grozījumus Administratīvo teritoriju un apdzīvoto vietu likumā, kas nosaka valstspilsētu Daugavpils, Jelgavas, Liepājas, Rēzeknes un Ventspils apvienošanu ar kaimiņu novadiem 2029.gadā.
 
11:11
Šis ir izcils brīdis vēja un subsīdiju biznesmeņiem, lai lobētu savas intereses. Elektrības cena biržā uzskrējusi kosmosā, un sabiedrībai var lēti iepārdot ideju, ka vējdzirnavas šo problēmu atrisinās. Ventspils novada Piltenes un Tārgales pagastos pieteikta atkal jauna vēja turbīnu parka izveide. Līdzās Gārzdes ciemam, kas reiz jau OIK šeptmaņus sekmīgi atvairīja.
 
Vakar, 21:50
Ugunsgrēks Cēsu novadā izpostījis četru ģimeņu mājokli Stalbes pagastā. Par laimi, neviens nav cietis, bet iedzīvotāji pirmdienas naktī palikuši pavisam bez iedzīves. Atbalstu jau snieguši daudzi cilvēki un pašvaldība, bet, lai atgūtos pēc notikušā, ģimenēm palīdzība būs nepieciešama arī turpmāk, ziņo ReTV.
 
Vakar, 15:36
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Artūrs Toms Plešs (AP) pieprasījis paskaidrojumus Jelgavas novada domes priekšsēdētājam Ziedonim Caunem (LZS) par domes darba organizācijas neatbilstību normatīvo aktu prasībām, aģentūru LETA informēja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā (VARAM).
 
Vakar, 11:54
Aizvadītajā naktī Gulbenē un Rēzeknē, gaisa temperatūrai pazeminoties attiecīgi līdz -26,8 un -25,1 grādam, pārspēts 8.decembra minimālās temperatūras rekords, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) dati.
 
Vakar, 8:53
Šodien notiks izbraukuma vakcinācija Rēzeknē un Ludzas novada pagastos, informē vakcinācijas organizatori.
 
7.dec
Tumenieks Intars Pavlovičs kādreizējā kolhoza fermā izveidojis ''Retro fermu''. Šogad tā kļuvusi par vienu no Tukuma novada tūrisma objektiem, vēsta ReTV.
 
7.dec
Pirmdien kāda sieviete Bauskas novadā tikusi pie 70 eiro soda, jo izsaukusi likumsargus uz neesošu konfliktu, informēja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes pārstāve Dace Kalniņa.
 
7.dec
Šonedēļ Ogres novada vispārējās vidējās izglītības iestādes sāk saņemt pašvaldības iegādātos 320 datorus, informēja pašvaldībā.
 
7.dec
Pagājušajā naktī Ainažos un Rūjienā gaisa temperatūra pazeminājās attiecīgi līdz -24,5 un -25,4 grādiem, pārspējot ne tikai 7.decembra, bet arī mēneša pirmās dekādes aukstuma rekordu, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) apkopotie dati.
 
7.dec
Lai piecas valstspilsētas sāktu pilnasinīgu kopdzīvi ar piegulošajiem novadiem, ar četriem gadiem ir par maz, vajadzīgi astoņi gadi. Tā otrajā lasījumā lēmusi Saeima un pirms galīgā lasījuma arī atbildīgā komisija. Šis ir klasisks politiskas neizlēmības paraugs, jo šobrīd tāda apvienošana vispār nav pieprasīta, bet, kā rīkoties pēc daudziem gadiem, būtu loģiski lemt pēc daudziem gadiem.
 
6.dec
Augstākais saslimstības līmenis ar Covid-19 Latvijā pašlaik ir Gulbenes, Siguldas un Ķekavas novados, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotie dati.
 
6.dec
Pirmdienas vakarā dažviet Vidzemē gaisa temperatūra jau noslīdējusi zem -20 grādiem, liecina dati no meteoroloģisko novērojumu stacijām.
 
6.dec
Valsts policija pirmdienas pēcpusdienā Ventspilī atkal aizturējusi Saeimas deputātu Aldi Gobzemu (LuK), liecina sociālajos tīklos ievietotie video.
 
6.dec
Prokuratūra nodevusi Kurzemes rajona tiesai krimināllietu pret uzņēmēju par 12 032 eiro izkrāpšanu no pašvaldības uzņēmuma SIA "Liepājas namu apsaimniekotājs".
 
4.dec
Ziemassvētku laiks Ventspilī ir sācies! Pilsētā mirdz svētku rotājumu gaismas, koši sapostas eglītes un kursē “Ziemassvētku vilcieniņš”, bet Lielais laukums pārsteidz ar jaunumu – Ziemassvētku klavierēm!
 
3.dec
Pagājušajā diennaktī Liepājas slimnīcā stacionēta grūtniece ar Covid-19 infekciju, kas nav vakcinējusies pret Covid-19, informē Liepājas reģionālās slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste Indra Grase.
 
3.dec
Uzņēmums "Clean R", kas Rēzeknē atbild par pilsētas ielu un ietvju ikdienas uzturēšanu, nav ticis galā ar līgumā noteiktajiem pienākumiem, par ko uzņēmumam piemērots 10 500 eiro naudas sods, liecina publikācija Rēzeknes valstspilsētas mājaslapā.
 
2.dec
Tieši pēc 30 dienām - 31.decembrī pavadīsim un atstāsim šo gadu pagātnē, lai sāktos jauns gads, taču cilvēcīgas un tehniskas kļūdas dēļ Daugavpilī uz brīdi šis gads gan kļuva par dažām dienām garāks. Pašvaldībai informējot savus iedzīvotājus par vakcinājas punktu darba laiku šajā nedēļā, tai viņiem bija iespēja pieteikties līdz pat 35.decembrim, vēsta ReTV.
 
2.dec
Rēzeknes slimnīcā plānveida operācijas veic pacientiem, kuri spēj uzrādīt Covid-19 sertifikātu, liecina paziņojums slimnīcas mājaslapā.
 
2.dec
Augšdaugavas novadā notikušās dūņu noplūdes likvidēšanas darbi varētu turpināties apmēram mēnesi, intervijā TV3 raidījumam "900 sekundes" pastāstīja Valsts vides dienesta (VVD) Latgales reģionālās vides pārvaldes direktore Iveta Lobanoka.