12:42
Daugavpils dome negrasās atbrīvot no darba Marka Rotko mākslas centra direktoru Māri Čačku, informē pašvaldības pārstāve Nataļja Ivanova.
 
11:54
Daugavpilī notikušais, kad pašvaldības un garīdzniecības spiediena rezultātā no Rotko centra izstādes tika aizvākti trīs mākslas darbi, ir mākslas cenzūras gadījums, šādu vērtējumu intervijā TV3 pauda Latvijas Nacionālā mākslas muzeja direktore Māra Lāce.
 
Vakar, 22:15
Otrdien Latvijā gaidāmi apmākušies laika apstākļi, bet austrumu daļā atkal uzsnigs, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi.
 
Vakar, 21:00
Par braukšanu reibumā Bauskā ierosināts viens no pirmajiem kriminālprocesiem, aģentūru LETA informēja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Dace Kalniņa.
 
Vakar, 20:45
Būvniecības izmaksas šogad oktobrī Latvijā pieauga vidēji par 19,6% salīdzinājumā ar 2021.gada attiecīgo periodu, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.
 
Vakar, 17:45
Lauksaimniecībā jāatbalsta "zaļā kursa" ieviešana, kas paredz pāriešanu uz bioekonomiku un augstas pievienotās vērtības produktu ražošanas attīstīšanu, aģentūrai LETA sacīja Saeimas deputāts, Pasaules Dabas fonda valdes priekšsēdētājs Uģis Rotbergs (JV)
 
Vakar, 17:18
Mazumtirdzniecības veikalu tīkla "top!" organizētajā loterijā galveno balvu jeb automašīnu "Volkswagen Taigo" laimējusi Santa Seile no Rīgas, aģentūru LETA informēja "top!" pārstāvji.
 
Vakar, 15:50
Latvijā šogad desmit mēnešos saražotas 3663 gigavatstundas (GWh) elektroenerģijas, kas ir par 18% mazāk nekā 2021.gada attiecīgajā periodā, liecina pārvaldes sistēmas operatora AS "Augstsprieguma tīkls" sagatavotais Latvijas elektroenerģijas tirgus apskats.
 
Vakar, 15:08
Šodien Aizkraukles centrālajā laukumā novietota 12 metrus gara sudrabegle, kuru pilsētai dāvinājusi Kindzuļu ģimene, aģentūra LETA uzzināja pašvaldībā.
 
Vakar, 14:30
Valsts policija aicina atsaukties aculieciniekus ceļu satiksmes negadījumam, kas pagājušajā sestdienā notika Ainažos, aģentūru LETA informēja Valsts policijas (VP) Vidzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Ance Rozīte.
 
Vakar, 13:43
Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) kopā ar Latvijas Brīvo arodbiedrību savienību (LBAS) ir iesniegusi priekšlikumus par valdības deklarācijas uzlabojumiem, kas paātrinātu virzību uz vienādi labi pieejamu un kvalitatīvu veselības aprūpi, aģentūru LETA informēja LVSADA darba koordinētāja Inga Rudzīte.
 
26.nov
Iepriekš nebrīdinot nevienu no ģimenes locekļiem, kāds 63 gadus vecs dobelnieks pa ceļam uz mājām piestājis netālu no Tīreļu purva, Valgundes pagastā, vēsta “”Degpunktā”.
 
25.nov
Aizvadītajā diennaktī Latvijā kopumā reģistrēti 458 jauni inficēšanās ar Covid-19 gadījumi un saņemta informācija par viena ar šo vīrusu inficēta pacienta nāvi, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotie dati.
 
25.nov
Dienā, kad stājies spēkā spriedums, ar kuru ilggadējais Jūrmalas domes priekšsēdētājs Gatis Truksnis (ZZS/LZP) atzīts par vainīgu dienesta viltojumā, viņš ir zaudējis deputāta mandātu, aģentūra LETA noskaidroja pašvaldībā.
 
25.nov
Ādažu novada pašvaldība līdz 1.decembrim aicina iedzīvotājus nest skārda bundžas un sveces Valsts un pašvaldības vienotajiem klientu apkalpošanas centriem Ādažos un Carnikavā, lai gatavotu ierakumu sveces Ukrainas aizstāvjiem.
 
25.nov
Par Latvijas piesārņotāko pludmali šogad atzīta Jūrmalas pilsētas Majoru pludmale, savukārt par tīrāko - Kaltenes pludmale, aģentūru LETA informēja Vides izglītības fonda un kampaņas "Mana jūra" vadītājs Jānis Ulme.
 
25.nov
Neskatoties uz sarežģīto situāciju ekonomikā, tirgotāji "Melnajā piektdienā" prognozē pārdošanas apmēru pieaugumu, aģentūrai LETA atzina tirgotāji.
 
25.nov
No nākamā gada SIA "Mārupes komunālie pakalpojumi" plāno būtiski samazināt siltuma tarifu, kas pašlaik ir viens no augstākajiem valstī.
 
25.nov
Pētījumā secināts, ka Latvijā ir trešais augstākais pašnāvību skaits ES. Latvijas Psihiatru asociācijas prezidents Māris Taube skaidro, ka 80% pašnāvību Latvijā ietekmē depresija. Eiropas Savienības Pamattiesību aģentūras (FRA) veiktās aptaujas liecina, ka 87% LGBTQ respondentu no Latvijas pēdējo divu nedēļu laikā jutušies depresīvi un nomākti. Turklāt vairāk nekā trešdaļa jeb 38% tā jutušies vairāk nekā pusi no laika.
 
25.nov
Jelgavā un Rīgā ceturtdienas vakarā ugunsgrēkos cietuši vairāki cilvēki, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).
 
25.nov
Piektdienas rītā Latvijā saglabājas apmācies laiks, daudzviet krīt neliels sniegs, vietām īslaicīgi snieg stiprāk, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra informācija.
 
25.nov
Pēc vakar vakarā notikušās avārijas uz Valmieras šosejas pie Murjāņiem joprojām ir bloķēta satiksme, aģentūru LETA informēja "Latvijas valsts ceļi" (LVC).