Reģionos

19:35
Āfrikas cūku mēra (ĀCM) skartajā Saldus novada SIA "Druvas Unguri" līdz šim likvidētas aptuveni puse cūku ganampulka jeb 7739 cūkas, pastāstīja Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) Sabiedrisko attiecību daļas vadītāja Ilze Meistere.
 
18:35
Kamēr daži sociālo tīklu lietotāji pēdējo nedēļu laikā vēsta, ka mežā atraduši vien pāris sēnes, tikmēr kāda sociālā tīkla facebook lietotāja dalījusies ar attēlu, kurā redzams, cik daudz gaileņu izdevies atrast mežā Smiltenes pusē.
 
15:00
Vakar no valdības mājas cēlusies ziņa par sekmēm valstij parādā palikušā uzņēmuma KVV Liepājas metalurga īpašumu izpārdošanā aizdomīgi līdzinās tai ziņu sērijai, ar kādu valsts augstākās amatpersonas nāca klajā 2014. gada septembrī un oktobrī.
 
13:35
Āfrikas cūku mēris (ĀCM) konstatēts Saldus novada Zaņas pagasta "Zemgaļos". Slimība uzliesmojusi saimniecībā ar četrām mājas cūkām.
 
10:00
Vecākā Ventspils novada iedzīvotāja Lūcija Tomkalne ir sagaidījusi savu 104. dzimšanas dienu. Svētkos viņu sveica pašvaldības pārstāvji, radi un mācītājs, jo ilgdzīvotāja vienmēr bijusi uzticīga Dievam un kalpojusi Viņam.
 
8:07
Aglonā šodien plkst.12 notiks Vissvētākās Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas svētku galvenais dievkalpojums, liecina informācija vietnē "Katolis.lv".
 
Vakar, 19:56
Nevar izslēgt, ka Āfrikas cūku mēra (ĀCM) vīruss tā skartajā Saldus novada SIA "Druvas Unguri" cūku novietnē nonācis ar zāģu skaidām vai autotransportu, pastāstīja Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) Sabiedrisko attiecību daļas vadītāja Ilze Meistere.
 
Vakar, 19:44
Latvija un tās tauta ir labs kristiešu savstarpējās sadraudzības un sadarbības paraugs, šodien Vissvētākās Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas svinībās Aglonā sacīja Latvijas Romas Katoļu baznīcas arhibīskaps Zbigņevs Stankevičs.
 
Vakar, 16:17
Vecākā Ventspils novada iedzīvotāja Lūcija Tomkalne ir sagaidījusi 104. dzimšanas dienu, raksta izdevums "Ventas Balss".
 
Vakar, 15:00
Aizvadītajā nedēļā satiksmes ministrs Uldis Augulis, zemkopības ministrs Jānis Dūklavs, Latvijas autoceļu uzturētāja (LAU) valdes priekšsēdētājs Raitis Nešpors un citi nozares speciālisti Rēzeknē tikās ar Latgales reģiona pašvaldību pārstāvjiem, lai iepazītos ar jaunākajām tendencēm ceļu stāvokļa uzlabošanas procesā kopumā valstī un konkrēti Latgalē.
 
Vakar, 13:47
Liepājā, Karostā, deviņās vietās uzstādīti brīdinājuma uzraksti četrās valodās, kas informē, par zemes nogruvumiem, raksta "liepajniekiem.lv".
 
Vakar, 12:22
Šodien pēc remontdarbiem gājēju un autotransporta satiksmei Liepājā atkal atvērts Oskara Kalpaka tilts, kas ved uz Karostu, pastāstīja Liepājas Speciālās ekonomiskās zonas (LSEZ) sabiedrisko attiecību speciāliste Līga Ratniece-Kadeģe.
 
Vakar, 10:54
Vissvētākās Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas svinību pasākumi Aglonas bazilikā līdz šim aizritējuši bez starpgadījumiem, apliecināja svētku rīkošanā iesaistītajos dienestos.
 
Vakar, 7:20
Aglonā šodien notiks Vissvētākās Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas svinības, liecina informācija vietnē "Katolis.lv".
 
Vakar, 6:30
Vecumnieku novada Bārbeles pagasta skolu slēdza pirms sešiem gadiem. Nepietika skolēnu. 2016. gada nogalē Vecumnieku novada domes rīkotajā izsolē bijušo pamatskolas ēku iegādājās biedrība Kalna svētību kopiena. Katoļu priesteris un sociālais pedagogs Andrejs Mediņš kopā ar domubiedriem ēkā ir izveidojis Bārbeles zēnu pamatskolu Saknes un spārni.
 
13.aug
Dubultu Kultūras un izglītības centrā, kas patlaban tiek nodots ekspluatācijā, krītot no augstuma, gājis bojā objekta būvdarbiem piesaistītā apakšuzņēmuma SIA "Eigers Vertex" darbinieks.
 
13.aug
Kā liecina informācija sociālajā tīklā facebook, tad dažus Rīgas mikrorajona Imantas iedzīvotājus pārsteidzis tur atrastais kukainis.
 
13.aug
Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra speciālisti, vasaras vidū vērtējot potenciālo graudu ražu, prognozēs bija visai skeptiski – šā gada raža būs mazāka nekā pērn. Vācot ražu zemnieki to redz savām acīm – vietām saimniecībās rudzu kopievākums ir uz pusi mazāks nekā pērn, mieži nav novākti pat ne uz pusi tik daudz, cik pērn, kviešu raža par 30 procentiem mazāka, savukārt ienākumi no rapšu lauka – par trešdaļu mazāki nekā pērn.
 
13.aug
Trīs gadu laikā, kopš darbojas Latvijas Zemes fonds, tas iznomājis 332 īpašumus 5768 hektāru platībā, bet lauksaimnieciskajā ražošanā atgriezis 224 hektārus. Visvairāk darījumu bijis Zemgalē, bet vismazāk – Latgalē.
 
13.aug
Šodien Ventspils novada Stiklu ciematā atgriezīsies iepriekš Valdgales purva un meža ugunsgrēka dēļ evakuētie Stiklu bērnunama audzēkņi.
 
13.aug
Ja Laimes muzejs tiktu atklāts Rīgā, tad miljoni grieztos aumaļām. Indrā Laimes muzejs ir un daudz kas izdarīts pašu spēkiem, līdzekļus taupot, nevis tērējot. Krāslavas novada Indrā, Latvijas un Baltkrievijas pierobežā, cilvēki ir laimīgi, darot paši, nevis izlietojot svešu naudu.
 
13.aug
«Uzmanību! Bīstami! Zemes nogruvumi!» Liepājas pašvaldība trīs ar pusi kilometru garā joslā gar jūras stāvkrastu izvietos šādas brīdinājuma zīmes dažādās valodās. Bet koka krusts – vietā, kur gāja bojā desmitgadīgais puika, pagaidām paliek tā pamanāmākā zīme.