Reģionos

17:33
Kāds mednieks sociālajā tīklā facebook publicējis video, kurā iemūžinājis, ko sastapis mežā izveidotā barotavā.
 
17:31
Otrdienas pēcpusdienā apgrūtināta satiksme Pārlielupē Jelgavā, kur notikuši divi ceļu satiksmes negadījumi.
 
13:15
Ņemot vērā, ka Ērgļu novadā diskusijā par Braku mežu apsaimniekošanas nākotni pēdējā laikā profesionālu un zinātniski pamatotu argumentu vietā aizvien vairāk izskan emocijas, vispārinājumi un pat drāmas elementi, Latvijas Meža īpašnieku biedrība piedāvā atbalstu speciālistu piesaistē, lai meža apsaimniekošana tiktu saplānota un veikta profesionāli un gan pašvaldība, gan iedzīvotāji būtu apmierināti ar muzeja, meža un ainavas attīstību.
 
Vakar, 19:41
11.novembrī, godinot brīvības cīnītāju piemiņu, pēc tradicionālā Lāčplēša dienas lāpu gājiena virs bobsleja un kamaniņu trases „Sigulda” 16 metru augstā mastā pacelts monumentāls Latvijas karogs, informē Siguldas novada pašvaldība.
 
Vakar, 16:55
Turpmāk Latvijā ciemi tiks iedalīti koncentrētas apbūves teritorijās un vēsturiskajos ciemos, paredz Ministru kabineta komitejas atbalstītie grozījumi Administratīvo teritoriju un apdzīvoto vietu likumā.
 
Vakar, 15:23
17.oktobrī Augstākās tiesas Civillietu departaments atstāja spēkā Vidzemes apgabaltiesas spriedumu, ar kuru noraidīta LIAA prasība nepilnu divu miljonu eiro apmērā pret SIA “Gaisa sporta sertifikācijas centrs” bijušo valdes locekli Ivaru Beitānu, kā arī Reini Rūtentālu un Kārli Marku. Tādējādi iepriekš publiski izskanējušais strīds starp LIAA un Ivaru Beitānu beidzies ar LIAA zaudējumu.
 
Vakar, 10:55
Jūrmalā, godinot valsts simtgadi, svētdien pacelts lielformāta valsts karogs.
 
11.nov
Par piesavināšanos mazā apmērā apsūdzētais bijušais Valsts policijas Salaspils iecirkņa priekšnieks Gatis Kalvītis prokuratūras ieskatā nodarījis 19 eiro zaudējumus.
 
10.nov
Pret Kandavas kartodroma trokšņiem protestējošā sieviete tiesā panākusi arī aizsargsienas projekta pārstrādi, tikmēr trases īpašnieks aicina strīdā risināšanā iesaistīties valsti.
 
10.nov
Par godu Latvijas simtgadei Dobeles iedzīvotāja Janīna noadījusi simts vilnas zeķītes jaundzimušajiem, vēstīja raidījums "Bez Tabu".
 
10.nov
Jelgavas novada pašvaldība no iedzīvotāja saņem dāvinājumā dzīvokli.
 
9.nov
Gadījumā, ja tiks realizēta reģionālā reforma, Pierīgas pašvaldības negribētu apvienoties ar Rīgu, liecina aptaujāto Pierīgas mēru sniegtās atbildes.
 
9.nov
Trīs automašīnu sadursmes dēļ piektdienas pēcpusdienā ir bloķēta satiksme abos virzienos uz autoceļa Rīga-Bauska, desmit kilometrus aiz Ķekavas, noskaidrots Valsts policijā (VP).
 
9.nov
Ne tikai novembris, ko dēvē par patriotu mēnesi, bet arī jebkurš cits ir piemērots, lai iepazītu Latviju. Šķiet, lai kādu aicinājumu izteiktu, tie visi atgādinās kādu jau zināmu saukli, tāpēc tā ir runga ar diviem galiem – vienus piesaistīs, otrus atturēs. Tomēr novembris ar svētku un tātad brīvajām dienām ir iespēja, lai izmēģinātu, kā tas ir – apceļot Latviju. Ar sabiedrisko transportu izbraukt septiņus valstiskuma veidošanas ceļus. Veidot jaunu tradīciju ģimenē – izstrādāt savu patriotisko maršrutu. Vai arī ceļot vienam, ja gribas atpūtināt galvu no rutīnas.
 
8.nov
Sākoties skandālam par Ērgļu novada domes izsludināto un 14.novembrī gaidāmo 13 hektāru kailcirtes izsoli Rūdolfa Blaumaņa dzimtas mājas "Braki", memoriālā muzeja vadītāja šovakar LNT Ziņās mierināja satrauktos iedzīvotājus, ka šim mežam neesot vēsturiskās vērtības un neesot pamata bažīties par kultūras ainavas zaudēšanu.
 
8.nov
Jūrmalas domes koalīcija joprojām neuzskata, ka Jūrmalas domes priekšsēdētājam Gatim Truksnim būtu jāatkāpjas no amata, kā arī nerosinās Trukšņa demisiju.
 
8.nov
Vairāki aktīvi Ērgļu novada iedzīvotāji nav apmierināti ar pašvaldības lēmumu izsolīt Braku meža cirsmu pie rakstnieka Rūdolfa Blaumaņa dzimtajām mājām un cer nosargāt mežu no izciršanas.
 
8.nov
Tuvojoties valsts svētkiem, atgādina, ka daudzbērnu ģimenes locekļi 11. un 18. novembrī reģionālā sabiedriskā transporta pakalpojumus varēs izmantot bez maksas. Atlaidi 100% apmērā būs tiesības saņemt daudzbērnu ģimenes locekļiem, kuri, iegādājoties biļeti, uzrādīs 3+ Ģimenes karti un personu apliecinošu dokumentu, skolēna vai studenta apliecību (līdz 24 gadu vecumam). Tāpat daudzbērnu ģimenēm visos vilcienu maršrutos būs iespēja braukt bez maksas.
 
7.nov
Liepājas mēra rotācija notiks 22.novembrī, aģentūrai LETA teica domes deputāts, mēra amata pretendents Jānis Vilnītis (LRA).
 
7.nov
Aizvadītās nedēļas nogalē sociālajā tīklā facebook aculiecinieki publicēja attēlus, kuros redzams, ka Saulkrastos nobrukusi daļa Baltās kāpas. Saulkrastu pašvaldības pārstāvji šonedēļ publicējuši svarīgu ziņu tiem, kuri plāno doties apskatīt, kā tad kāpa tagad izskatās.
 
7.nov
Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) konstatējis higiēnas prasību pārkāpumus mazumtirgotāja "Rimi Latvia" veikalā Jelgavā.
 
7.nov
Vicemēra Aivara Volfa nomaiņa Tukuma novada domē iezīmē vietēja mēroga politisku krīzi. Domes priekšsēdētājs Ēriks Lukmans amatu saglabā, taču jautājums, cik ilgi, jo mērs ar vicemēru bija ne tikai partijas biedri, bet arī domubiedri uzņēmējdarbības veicināšanas jautājumos.