Otrdiena, 5.marts

redeem Aurora, Austra

arrow_downwardReģionos

Nepilns darba laiks Talsu novada pašvaldības darbiniekiem tiks noteikts no 15.aprīļa līdz 31.decembrim, informē pašvaldības pārstāve Inita Fedko.
Vakar, 13:40 Ziņu aģentūra LETA
Pie Rēzeknes domes atlaišanas tiks strādāts, neskatoties uz to, vai tiks pieņemts pašvaldības budžets, intervijā TV3 raidījumam "900 sekundes" teica vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministre Inga Bērziņa (JV).
Vakar, 9:52 Ziņu aģentūra LETA
"Sadales tīkls" ziņo, ka šobrīd elektroapgādes traucējumi Aizkrauklē ir novērsti
Vakar, 7:50 Portāls nra.lv
Jelgavas novadā sestdien dzēsts kūlas ugunsgrēks 1000 kvadrātmetru platībā, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).
3.mar Ziņu aģentūra LETA
Ūdens līmenim Daugavā pie Zeļķiem pazeminoties, izskatās, ka Krustpils un Salas pagastam šajos plūdos trakākais ir aiz muguras, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam "Rīta panorāma" sacīja Jēkabpils novada domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis (LZP).
1.mar Ziņu aģentūra LETA
Pārdesmit metrus no bijušās Kangaru dzelzceļa stacijas Ropažu pusē noslīcis bērns, vēsta TV3 raidījums "Degpunktā".
29.feb Portāls nra.lv
Jēkabpils novadā šodien no applūdušajām teritorijām šodien kopumā evakuēti seši cilvēki, aģentūra LETA uzzināja Valstss ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).
29.feb Ziņu aģentūra LETA
Rēzeknes pilsētas domes ārkārtas sēdē ceturtdien pieņemts lēmums samazināt budžeta izdevumus, lai stabilizētu pilsētas finanšu situāciju.
29.feb Ziņu aģentūra LETA
Liepājas Karostā nozagts metāla krusts ar uzrakstu "8 Kurelieši", aģentūrai LETA apstiprināja Valsts policijas pārstāve Madara Šeršņova.
29.feb Ziņu aģentūra LETA
AS „Sadales tīkls” atbildīgie darbinieki jau kopš pirmās plūdu dienas seko līdzi situācijai un strādā pastiprinātā darba režīmā, visu diennakti kontrolējot situāciju un rūpīgi izvērtējot elektroapgādes atslēgšanas nepieciešamību plūdu skartajās teritorijās, kā arī elektrības atjaunošanas iespējas vietās, kur ūdens līmenis ir krities. Lai netiktu apdraudēta iedzīvotāju drošība, kopumā elektroapgāde šobrīd uz laiku ir atslēgta 46 klientiem Jēkabpils novada Salas un Krustpils pagastos, kā arī 8 klientiem Olaines novadā.
29.feb Portāls nra.lv
Šodien plkst.16 izsludināta Rēzeknes domes ārkārtas sēde, informē pašvaldība.
29.feb Ziņu aģentūra LETA
Talsu novada domē šodien plānots lemt par taupības pasākumu ieviešanu, liecina domes sēdes darba kārtība.
29.feb Ziņu aģentūra LETA
Lai veicinātu dzimumu vienlīdzību, nepieciešams attiekties no stereotipiem un mazināt izpratnes "plaisu", vienlaikus iestājoties par taisnīgu un vienlīdzīgu atalgojumu, uzskata jaunākā "Novatore dzimumu līdztiesības barometra" autori. Pētījums liecina, ka joprojām pastāv būtiska plaisa sieviešu un vīriešu vērtējumā, vai Latvijā tiek nodrošināta dzimumu līdztiesība.
28.feb Ziņu aģentūra LETA
Šī gada februāra sākumā Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas birojs, veicot pasākumus narkotisko un psihotropo vielu nelikumīgas aprites jomā, Valmieras pilsētā aizturēja 2006. gadā dzimušu jaunieti, pie kura tika atrasti un izņemti 6 grami marihuānas, kā arī 16 MDMA tabletes.
28.feb Portāls nra.lv
Vairākos Latgales novados noteikti ierobežojumi ceļu izmantošanai, aģentūra LETA uzzināja pašvaldībās.
28.feb Ziņu aģentūra LETA
Daugavas posmā no Jēkabpils līdz Zeļķiem trešdienas vakarā tika izsludināts sarkanais plūdu brīdinājums.
28.feb Ziņu aģentūra LETA
Latvijai patlaban nav militāru draudu, taču laika gaitā situācija vienmēr var mainīties, trešdien pēc tikšanās ar premjeri Eviku Siliņu žurnālistiem paziņoja Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs.
28.feb Ziņu aģentūra LETA
Kā aģentūru LETA informēja Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs, šodien ledus masas intensīvi blīvējas Pļaviņu ūdenskrātuves augšdaļā, tāpēc ūdenslīmenis turpinās paaugstināties Daugavas posmā Jēkabpils - Zeļķi.
28.feb Ziņu aģentūra LETA
Atsaucoties uz vairāku Latvijas Republikas Saeimas frakciju aicinājumu iesniegt priekšlikumus par grozījumiem Administratīvo teritoriju un apdzīvotu vietu likumā, Jelgavas novada domes deputāti 28. februāra domes sēdē nolēma ierosināt likumā grozījumus - neapvienot Jelgavas novada pašvaldību ar Jelgavas valstspilsētas administratīvo teritoriju, kā arī no Jelgavas novada atdalīt bijušā Ozolnieku novada teritoriju.
28.feb Portāls nra.lv
Pamatojoties uz Smiltenes novada pašvaldības izdoto rīkojumu, ar 2024.gada 28.februāri noteikti kravu pārvadājumu ierobežojumi pa vairākiem Virešu pagasta autoceļiem, bet ar 2024.gada 1.martu noteikti kravu pārvadājumu ierobežojumi arī pa Apes pagasta autoceļiem.
28.feb Portāls nra.lv
Kā ziņo Latvijas Vides Ģeoloģijas un Meteoroloģijas centrs, 28. februārī Daugavas baseinā plašāk applūdīs palienes un zemākās vietas austrumdaļas upju baseinos. Šodien ledus masas blīvējas vairāk ūdenskrātuves augšdaļā, tāpēc ūdenslīmenis vairāk paaugstināsies posmā augšpus Zeļķiem, arī pie Jēkabpils.
28.feb Portāls nra.lv
“Rēzeknes domes deputātiem bija skaidrs, ka jāpieņem budžets līdz 21.februārim, visas citas pašvaldības Latvijā to izdarīja, izņemot Rēzeknes domi. Viņi zināja, ka, apstiprinot bezdeficīta budžetu, saņemtu 5 miljonu eiro aizdevumu, kas nosegtu parādu būvniekam. Šobrīd Rezeknes domes deputātu bezdarbība noved pie tā, ka aug parāds un aug parādprocenti,” TV24 raidījumā “Dienas personība ar Veltu Puriņu” skaidro Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministre (VARAM) Inga Bērziņa (JV).
28.feb Portāls nra.lv