Reģionos

25.nov
Atsaukties aicināti aculiecinieki koprades laboratoriju ekspozīcijas sabojāšanai Siguldas dzelzceļa stacijas laukumā, informē pašvaldība.
 
24.nov
Jūrmalas pašvaldība piešķīrusi pašvaldības apbalvojumus arhitektam Andrim Kronbergam, Slokas Evaņģēliski luteriskās draudzes mācītājam Aivaram Gusevam un dziedātājam Adrianam Kukuvasam.
 
24.nov
Pirms vairāk nekā 150 gadiem Krišjānis Valdemārs latvju dēlus aicināja doties jūriņā, Ainažos dibinot pirmo jūrskolu. Šodien Pauls Irbins latviešu jauniešus mudina doties kosmosā, topošā Cēsu Kosmosa izziņas centra pamatos iemūrējot vēstījumu nākamajām paaudzēm, vēsta ReTv.
 
24.nov
Apdzīvota tradicionālā mājokļa vidējā platība uz vienu iedzīvotāju Latvijā ir 32,3 kvadrātmetri, kas ir par četriem kvadrātmetriem vairāk nekā 2011.gada tautas un mājokļu skaitīšanas laikā, kad tā bija 28,3 kvadrātmetri, liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) tautas un mājokļu skaitīšanas dati.
 
24.nov
Rēzeknes slimnīca sākusi pakāpeniski atjaunot plānveida veselības aprūpes pakalpojumus.
 
24.nov
Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) eksperte Ventspils novada Ugāles pagastā uzgājusi Latvijā ļoti retas un īpaši aizsargājamas sūnu sugas - zaļās buksbaumijas "Buxbaumia viridis" - jaunu atradni.
 
24.nov
Aizvadītajā mēnesī trīs Latgales pagastos vakcinācijas pret Covid-19 aptvere iedzīvotāju vidū ir dubultojusies, liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) dati.
 
23.nov
Līdz šim Daugavpils pašvaldībā darba attiecības pārtrauktas ar vienu darbinieku bez Covid-19 sertifikāta, otrdien žurnālistus informēja pašvaldības izpilddirektore Sabīne Šņepste.
 
23.nov
Lai arī pēdējā mēneša laikā visstraujāk - par 11 procentpunktiem - pilnībā pret Covid-19 vakcinēto iedzīvotāju īpatsvars palielinājies Latgalē, tomēr vakcinācijas aptvere šajā reģionā joprojām būtiski atpaliek no pārējās valsts, liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) aktualizētie dati.
 
22.nov
Gaisa temperatūra lēnām noslīd zem nulles atzīmes, vietām parādās arī pirmās sniega pārslas. Tieši šobrīd slēpošanas trases Latvijā sākušas aktīvi gatavoties sezonai, vēsta ReTV.
 
22.nov
Liepājas slimnīcā pagājušajās brīvdienās ar Covid-19 stacionēti trīs bērni kopā ar mammām, apstiprināja Liepājas reģionālās slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste Indra Grase.
 
22.nov
20. novembrī Dobelē jauniete, vadot automašīnu „Audi A6 Avant”, nepakļāvās policistu vairākkārtējām prasībām apturēt transportlīdzekli. Apdraudot apkārtējo ceļu satiksmes dalībnieku drošību, jauniete turpināja bēgšanu, līdz izraisīja ceļu satiksmes negadījumu, iebraucot stāvēšanai novietotā automašīnā. Likumsargi pārbaudes laikā konstatēja, ka jauniete dzīvo bez deklarētas dzīvesvietas, ir sēdusies pie stūres, būdama alkohola reibumā, un bez likumā noteiktā kārtībā iegūtām transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām. Policijā par notikušo ir sākti 8 administratīvo pārkāpumu procesi un viens kriminālprocess.
 
22.nov
Liepājas slimnīcā no Covid-19 miris Liepājas ģimenes ārsts Igors Stoma, aģentūrai LETA apstiprināja Liepājas reģionālās slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste Indra Grase.
 
22.nov
Dienas Biznesa balva Gazele 2012 pēc darbinieku skaita pieauguma un 2011. gadā kā straujāk augošajam uzņēmumam Kurzemē tika pasniegta uzņēmumam Kurzemes finieris. Tobrīd uzņēmuma valdes priekšsēdētājs bija Dzintars Odiņš, bet viņa tēvs Dainis Odiņš bija faktiskais uzņēmuma īpašnieks. Šobrīd abi ir parādos, bet Dzintars Odiņš apgalvo, ka jau vairāk nekā piecus gadus nevar atvērt kontu Latvijas bankās, kas, pēc viņa domām, ir fiktīva parāda izveidošanas sekas pēc uzņēmuma maksātnespējas procesa noslēguma, vēsta "Dienas Bizenss".
 
22.nov
Pieskaņojoties Krievijas Federācijā iedibinātajai Nezināmā kareivja dienai, arī Latgalē decembra sākumā notiks sarkanarmiešu kapu svētki ar okupācijas spēku kritušo karavīru pārapbedīšanu. Iespējams, tie būs pat divi lieli pasākumi vienā dienā – pārapbedīšana notiks Līvānos un, iespējams, arī Krāslavas novada Izvaltā. Bet vainagu nolikšana un slavas dziesmas padomju armijai izskanēs visā Latvijā, jo tāda ir Kremļa un tā atbalstītāju lietotā metode.
 
20.nov
Skaista dāvana Latvijas 103. dzimšanas dienā – tā var teikt par bērniem, kas par savu dzimšanas dienu izvēlējušies tieši šo dienu. Kuldīgas slimnīcā 18. novembris bijis īpaši ražens – pasaulē nākušas četras meitenes, turklāt viena no mazulītēm ir 500. šogad šajā slimnīcā dzimušais bērniņš, ziņo LTV Ziņu raidījums.
 
20.nov
No piektdien Latvijā reģistrētajiem 617 Covid-19 saslimšanas gadījumiem Rīgā konstatēti 43,3% jeb 267 inficētie, tomēr aizvien augstākie saslimstības rādītāji ir Daugavpilī, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) informācija.
 
20.nov
Lai gan Ekonomikas ministrija solīja risināt tirdziņu jautājumu, pagaidām Ziemassvētku tirdziņu rīkošana nav atļauta, tomēr tirgotāji šajā krīzes laikā meklē iespējas un viens otru atbalsta.
 
20.nov
Talsu novada domes deputāti lēmuši pašvaldībai piederošo nekustamo īpašumu Rīgas un Miera ielas krustojumā bez maksas nodot Iekšlietu ministrijai (IeM), lai tajā būvētu jaunu ugunsdzēsības depo, informēja pašvaldības pārstāve Inita Fedko.
 
20.nov
13. novembra vakarā Valsts policija saņēma ziņu, ka kādā īpašumā Bunkas pagastā pulcējas daudz jauniešu, kuri nav no vienas mājsaimniecības, ziņo liepajniekiem.lv.
 
20.nov
Šonakt Balvos lielā platībā degošu šķūnīšu dēļ no blakus mājām evakuēti 22 cilvēki, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).
 
20.nov
14. augustā daudzviet Latvijā, arī Skrundā un Kuldīgā notika protesta akcijas pret piespiedu vakcināciju. Pēc pasākuma atklājās, ka Kuldīgas novada dome apmētāta ar olām un tomātiem, raksta kurzemnieks.lv.