Reģionos

12.aug
Latvijas Valsts ceļu (LVC) pārstāvji informē, ka ar kādiem ceļu remontdarbiem jārēķinās tiem, kuri dosies uz Aglonas svētkiem.
 
12.aug
Sestdien, ap pulksten 16:00 policijā tika saņemta informācija par to, ka Valkas novadā, Kārķu pagastā kāds vīrietis alkohola reibumā, ar ierocim līdzīgu priekšmetu, draudēja nenoskaidrotam vīrietim.
 
12.aug
Patlaban visintensīvākie ceļa būvdarbi uz reģionālajiem ceļiem turpinās uz autoceļa Ventspils–Kuldīga–Saldus (P108). Lai izbrauktu remontposmu no Ventspils līdz pagriezienam uz Zirām ar septiņiem luksoforu posmiem, ir nepieciešama aptuveni stunda un 15 minūtes.
 
12.aug
Iedzīvotāji nesaņem apmierinošas atbildes uz saviem jautājumiem, bet pašvaldība turpina virzīt uz priekšu nezināmas izcelsmes investoru megaplānus – tāda aina atklājās sabiedriskajā apspriešanā Ogres novada Madlienā.
 
10.aug
Siguldā nākamnedēļ sāks valsts galvenā autoceļa A2 jeb Vidzemes šosejas un Pulkveža Brieža ielas krustojuma pārbūve, iekļaujot ceļa posmu no Saules ielas līdz Ventas ielai, informēja Siguldas novada domē.
 
9.aug
No 13. līdz 15.augustam saistībā ar Vissvētākās Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas svētkiem virzienā uz Aglonu tiks norīkoti papildu autobusu reisi, kā arī tiks pagarināti autobusu un vilcienu reisi, informēja Autotransporta direkcijā.
 
9.aug
Šodien teju visā Latvijas teritorijā līdz pat vakaram gaidāms pērkona negaiss. Tiesa, pamatīgi tas plosījies Jelgavā, kur iedzīvotāji publicējuši attēlus ne vien ar applūdušām ielām, bet arī iespaidīgajiem krusas graudiem.
 
9.aug
9.augustā ap pulksten 01:00 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā tika saņemta informācija par to, ka Dzirnavu ielā uz ielas guļot kāda persona. Ierodoties notikuma vietā, fakts apstiprinājās.
 
8.aug
Ogres novada iedzīvotāju attieksme pret Ukrainas un Latvijas investoru grupas "Ovostar Union" uzņēmuma "Gallusman" ieceri būvēt ukraiņu olu ražotni Madlienas pagastā ir noraidoša, kamēr pašvaldība ir noskaņota neitrāli.
 
8.aug
Labākais veids, kā saglabāt cilvēka piemiņu, ir atcerēties viņu ar prieku, ar dzīves svinēšanu. Tieši tā dara Gulbenē, kur gadu no gada katri Pilsētas svētki ietver arī soļošanas sacensības un novadnieka Viktora Kazāka piemiņas kausa izcīņu. Kas gan ir šis Viktors? Pirms 103 gadiem 1. augustā dzimis un vēlāk Gulbenē par izcilu kurpnieku daudzināts vīrs. Mazotnē viņš pārciestās slimības dēļ agri bija zaudējis dzirdi. Viņam tas nekļuva par lāstu, bet drīzāk par svētību, jo Viktors dzīvi vadīja mīlestībā, labestībā ne tikai pret tuviniekiem, bet pret ikvienu cilvēku. Viņš nepazina un neielaida savā sirdī nevienu sliktu vārdu, domu, aizvainojumus.
 
8.aug
Valsts policija (VP) pilnībā atjaunojusi satiksmi uz Liepājas šosejas, kur traģiskā avārijā ceturtdien dzīvību zaudēja divi cilvēki, informēja VP.
 
7.aug
AS "Pasažieru vilciens" norīkojis īpašus vilcienus Vissvētākās Jaunavas Marijas Debesīs uzņemšanas svētku apmeklētājiem Aglonā.
 
7.aug
Gājēju tilts pār Zunda kanālu ir būtisks Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) infrastruktūras nodrošinājuma posms, jo šo tiltu izmanto gan studenti, dodoties uz un no dienesta viesnīcām, gan darbinieki, dodoties uz kompleksu, kur notiek zinātnes process, tamdēļ tiltam jābūt izmantojamam, uzsvēra RTU Infrastruktūras departamenta direktors Sandis Kārkliņš.
 
7.aug
Jūlija izskaņā vandāļi izpostījuši atpūtas vietu un laivu piestātnes pontonu Carnikavā, Atpūtas ielas galā, liecina Carnikavas domes publicētā informācija.
 
7.aug
Atvaļinājumu sezonā veselības aprūpes speciālistu trūkuma dēļ Daugavpils reģionālās slimnīcas situācija, uz laiku pārtraucot plānveida operāciju veikšanu, var atkārtoties jebkurā slimnīcā Latvijā, pēc tikšanās ar Daugavpils domes un slimnīcas pārstāvjiem žurnālistiem sacīja Veselības ministrijas (VM) valsts sekretāra vietniece Līga Šerna.
 
7.aug
Granīta ielas kvartāls Rīgā pēdējos gados ir kļuvis par vienu no lielākajiem rūpnieciskajiem kvartāliem, tajā esošajiem 25 uzņēmumiem ar kopējo apgrozījumu vairāk nekā 462 miljoni eiro nodarbinot vidēji 1600 darbiniekus. Diemžēl sliktajā stāvoklī esošā Granīta ielas infrastruktūra un reālajai situācijai nepiemērotā satiksmes organizācija apdraud gājēju, velosipēdistu un autovadītāju veselību un dzīvību, kvartālā strādājošajiem ar to saskaroties katru dienu, norādīts medijiem izsūtītajā paziņojumā. Pēc smaga ceļu satiksmes negadījuma viņi atbildīgās valsts institūcijas aicina nekavējoties rīkoties.
 
7.aug
Latgales reģionā slimnīcu pārklājums ir pietiekami labs, lai Daugavpils slimnīcas pacientus varētu novirzīt pie speciālistiem uz citām reģiona slimnīcām, šorīt intervijā LNT raidījumam "900 sekundes" sacīja Veselības inspekcijas direktore Indra Dreika.
 
6.aug
Turpinot Latvijas politiskajā vēsturē apjomīgāko sabiedrisko apspriešanu, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) uzsāk tikties ar Latvijas iedzīvotājiem, lai skaidrotu pašvaldību reformu. Pirmā tikšanās norisināsies 7.augustā Apē. Tikšanās par administratīvi teritoriālo reformu ar iedzīvotājiem ilgs līdz pat nākamā gada maijam.
 
6.aug
Valstij ir neatliekami jārisina jautājums par jaunu mediķu piesaisti, jo pašvaldība viena to nevar izdarīt, sacīja Daugavpils domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš (S).
 
6.aug
Mazjumpravas muižā ir radīts mākslas projekts Latvijas dižgari Mazjumpravas muižā. Viena no Rīgas pievārtes apkaimēm ir kļuvusi daudz viesmīlīgāka lielākoties savējiem – vietējiem iedzīvotājiem. Tā arī jābūt, jo visiem labumiem nebūt nav jāatrodas Latvijas galvaspilsētas centrā.
 
6.aug
Daugavpils reģionālajā slimnīcā līdz 1.septembrim apturēta plānveida operāciju veikšana, jo izveidojusies kritiska situācija ar anesteziologu un reanimatologu noslodzi, šodien ierakstā "facebook.com" informējis slimnīcas valdes loceklis Grigorijs Semjonovs.
 
5.aug
Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolas ēkai šogad aprit piektais gadu desmits. Kopš uzbūvēšanas tālajā 1969. gadā tā nopietnu remontu nav piedzīvojusi. Šobrīd beidzot ir izkustējies Eiropas Savienības finansētais energoefektivitātes projekts, kas ļaus atjaunot skolas ārējo veidolu. Lai gan, protams, vajadzētu renovēt arī iekštelpas, taču tam līdz šim līdzekļi nav atradušies.