Reģionos

13.jan
Ķemeru nacionālā parka fonda vadītājs Andis Liepa publicējis video, kurā redzams, ka parkā pastaigājas šakālis.
 
13.jan
Ceturtdien neparasta ziņa saņemta no Liepājas, kur kuģa kapteinis iemūžinājis, ka Liepājas ostā iepeldējis delfīns. "BIOR" zivju resursu pētniecības departamenta vadītājs Didzis Ustups portālam "liepājnieki.lv" norādījis, ka tas, visticamāk, bijis afalīna jeb pudeļdeguna delfīns.
 
13.jan
Sestdien ugunsgrēkā Liepājā gājis bojā cilvēks, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).
 
13.jan
Sestdien, 12.janvārī, ugunsdzēsēji glābēji no ezera Kuldīgas novadā izcēla šogad pirmo noslīkušo cilvēku, kurš bija makšķerējis uz aptuveni 3 cm bieza ledus un ielūzis.
 
13.jan
Nacionālie bruņotie spēki (NBS) Daugavpilī izvietojuši vairākas pašgājējhaubices, kuras pērn Latvijai piegādāja Austrija.
 
10.jan
Ceturtdien kāda kuģa kapteini Liepājā pārsteidzis neparasts skats- ostas ūdeņos iepeldējis delfīns.
 
10.jan
Siguldas Bobsleja un kamaniņu sporta trase 2019. gada 12. un 13. janvārī uzņems 6. Viessmann Pasaules kausa posmu kamaniņu sportā, pulcējot pasaules un Latvijas labākos šī sporta veida pārstāvjus. Sacensību apmeklētāju ērtībām sestdien, 12. janvārī, AS “Pasažieru vilciens" norīkos papildu vagonus vilcieniem no Rīgas uz Siguldu un atpakaļ.
 
10.jan
Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 9.janvāra plkst. 6.30 līdz 10.janvāra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 37 izsaukumus – 11 uz ugunsgrēkiem un 11 uz glābšanas darbiem, bet 15 no izsaukumiem bija maldinājumi.
 
10.jan
Šorīt divu automašīnu sadursmē uz šosejas Rīga-Liepāja traumas guvuši trīs cilvēki, informēja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Ieva Sietniece.
 
8.jan
Pamatskolu reorganizācija par sākumskolām novados lielākoties nav attaisnojusies. Pašvaldības nenoliedz, ka tas nereti ir solis tuvāk skolas slēgšanai. Arī šogad ir jau zināmas sākumskolas, kas papildinās likvidēto mācību iestāžu sarakstu.
 
8.jan
Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 7.janvāra plkst. 6.30 līdz 8.janvāra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 45 izsaukumus – 17 uz ugunsgrēkiem un 22 uz glābšanas darbiem, bet seši no izsaukumiem bija maldinājumi.
 
7.jan
Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) ikvienam autovadītājam piedāvā bezmaksas drošas ziemas braukšanas konsultācijas. Šobrīd tiek izsludināta pieteikšanās konsultācijām Latvijas reģionos - Rēzeknē, Valmierā, Tukumā un Jelgavā. Vēl konsultācijas šogad notiks Liepājā, Ventspilī, kā arī Rīgā, Biķernieku trasē.
 
7.jan
Pēc traģiskajiem notikumiem Jūrmalā, kad automašīna notrieca četrus cilvēkus, Dzintaru pārvada posmā Jūrmalā samazināts atļautais braukšanas ātrums.
 
7.jan
4.janvārī ap pulksten 09:00 Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Grobiņā, kādā daudzdzīvokļu mājā Lielā ielā vīrietis vairākas dienas nevar sazināties ar savu kaimiņieni, pensijas vecuma sievieti. Sieviete uz telefona zvaniem neatbild un arī durvis vaļā never.
 
7.jan
Pagājušajā sestdienā, 5.janvārī, ap pulksten 22.30 Valsts policijas Daugavpils iecirknī tika saņemta informācija, ka Daugavpilī, Jaunbūves mikrorajonā, notikusi laupīšana. Aizdomās par saistību ar minēto noziedzīgo nodarījumu tajā pat dienā tika aizturēta nepilngadīgo jauniešu grupa. Uzsākts kriminālprocess, izmeklēšana turpinās.
 
7.jan
VAS "Tiesu namu aģentūra" (TNA) atkārtoti izsludinātajā konkursā par jaunā Liepājas cietuma kompleksa būvniecību piedāvājumus iesnieguši kopumā trīs būvuzņēmumi, kas darbus piedāvā veikt par 113,6 līdz 137 miljoniem eiro.
 
5.jan
Aizvadītajā gadā Siguldas slimnīcas Dzemdību nodaļā pasaulē nākuši 1055 mazuļi - 515 meitenes un 540 zēni, informēja pašvaldībā.
 
5.jan
Kāds latviešu fotogrāfs sociālajā tīklā facebook publicējis ļoti skaistus kadrus ar ziemas ainavu Koknesē.
 
5.jan
Pēdējā diennaktī daudzviet Latgalē sniega sega kļuvusi par 6-8 centimetriem (cm) biezāka, un sestdienas rītā sniega segas kopējais biezums Daugavpilī sasniedzis 18 cm, Rēzeknē – 21 cm, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra informācija.
 
5.jan
Visi vēl pēdējo reizi tiek aicināti apmeklēt Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņu Doma laukumā, kas darbosies vēl līdz 6. janvārim!
 
4.jan
Šovakar ap plkst.19.30 sniega dēļ braukšanas apstākļi pa lielajiem autoceļiem ir apgrūtināti daudzviet Latvijas austrumu daļā un dažviet Zemgalē, liecina VAS "Latvijas valsts ceļi" (LVC) apkopotā operatīvā informācija.
 
4.jan
Sprāgstot apkures katlam, šonedēļ Vidzemē plašus ķermeņa apdegumus un plēstas brūces kājās guva jauna sieviete. Bet Kurzemē Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķi slimnīcā nogādāja ģimeni trīs cilvēku sastāvā, kuri saindējās ar gāzi, kad pēkšņi naktī no ierindas izgāja sašķidrinātās gāzes apkures sistēma.