14.sep
Patlaban nelegālās imigrācijas spiediens uz Latvijas-Baltkrievija robežas saglabājas "mērenā līmenī", trešdien žurnālistiem stāstīja Valsts robežsardzes priekšnieks Juris Martukāns
 
14.sep
Lai nodrošinātu Teiču dabas rezervātā dabas vērtību saglabāšanu un dabas procesu netraucētu norisi, Teiču dabas rezervātā lasīt dzērvenes drīkst tikai vietējie iedzīvotāji, informē Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) Latgales reģionālās administrācijas dabas izglītības darba speciāliste Diāna Selecka.
 
13.sep
Daugavpils pilsētas dome Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā (VARAM) iesniegusi grafiku par divu okupāciju slavinošu objektu nojaukšanu, otrdien LTV raidījumā "Šodienas jautājums" apgalvoja Daugavpils domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš (S). 
 
13.sep
Satiksmes ministrija nesaredz apdraudējumu, nepieciešamību un samērīgumu ārkārtējās situācijas stāvokļa transporta nozarē izsludināšanai Ogres novadā, teikts ministrijas informatīvajā ziņojumā "Par Ogres novada domes lēmumu izsludināt ārkārtējo situāciju".
 
13.sep
Nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) maksāšanas paziņojuma sagatavošana un nosūtīšana pa pastu fiziskām personām Latvijas pašvaldībām gadā izmaksā vairāk nekā miljonu eiro, liecina SIA "ZZ Dats" veiktie aprēķini.
 
13.sep
Daugavpils domes vadība aizliegusi pašvaldības iestāžu telpās rīkot pasākumu "Mentālā veselība un LGBTQIA+", nodēvējot to par "LGBT propagandu", informē rīkotāju pārstāve Viktorija Tkačenko.
 
13.sep
Dīzeļvilcienos joprojām ir tualetes poda caurums – pēc dabisko vajadzību nokārtošanas visa šmuce pa tiešo izkrīt uz sliežu ceļa. Tieši tik sovjetiski bezatbildīgi tika ražoti pasažieru vilcieni laikā no 1973. līdz 1992.gadam, kas joprojām ir satiksmē, vēsta TV3.
 
13.sep
SIA "Vangažu namsaimnieks" atsaucis paziņojumu par apkures tarifa paaugstinājumu Vangažos, liecina paziņojums oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis".
 
13.sep
Autovadītāju slimības un trūkuma dēļ otrdien netiks izpildīts 31 pasažieru pārvadājumu autobusu reiss Ādažu novadā, liecina informācija SIA "Latvijas sabiedriskais autobuss" "Facebook" lapā.
 
12.sep
Pagājušajā nedēļā apmeklētājiem atvērta kultūrtelpa "Mežotnes baznīca", informē Bauskas novada pašvaldība.
 
12.sep
Naktī no 10. uz 11. septembri Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes amatpersonas Ventspilī, veicot satiksmes uzraudzību, fiksēja kādu ātrumpārkāpēju, kurš traucās ar ātrumu 124 kilometri stundā ar automašīnu, kurai pēc pusnakts vairs nebija spēkā OCTA.
 
12.sep
Tukuma pašvaldība turpmāk vecākiem daļēji kompensēs izdevumus par bērnu vešanu ar personīgo transportu no nomaļākiem pagastiem uz izglītības iestādēm novada pilsētās, paredz Tukuma novada pašvaldības pieņemtās izmaiņas saistošajos noteikumos par braukšanas maksas atvieglojumiem izglītojamiem.
 
11.sep
Uz protesta akciju pret iecerēto Skultes sašķidrinātās dabasgāzes (LNG) termināli svētdienas vakarā bija ieradušies ap 200 cilvēku, aģentūrai LETA pavēstīja Piekrastes vides aizsardzības biedrības pārstāve Marta Timrota.
 
11.sep
Sestdien, 17.septembrī, no plkst.9 līdz 16 Siguldas Svētku laukumā notiks dārzkopības sezonas noslēguma pasākums "Rudens stādu parāde 2022", aģentūru LETA informēja pašvaldībā.
 
11.sep
Valmiera ieguvusi tiesības rīkot 2025.gada Eiropas čempionātu BMX riteņbraukšanā, informē Latvijas Riteņbraukšanas federācija (LRF).
 
11.sep
Piekrastes vides aizsardzības biedrība Saulkrastu jūras parkā, pie Saules laukuma, Ainažu ielā 13B šodien plkst.16.30 rīko protesta akciju pret Skultes sašķidrinātās dabasgāzes (LNG) termināli, aģentūru LETA informēja biedrības pārstāve Marta Timrota.
 
10.sep
Ja energoresursu cenas turpinās kāpt, taupības pasākumi veikalos nelīdzēs. Daudziem mazajiem veikalniekiem vairs pat nav jādomā par izdevumu optimizēšanu, jo eksperti uzskata, ka sāksies virkne maksātnespējas procesu, vēsta ReTV.
 
9.sep
Pēdējā laikā tik strauji atkal pieaug nelegālo migrantu skaits uz Latvijas Baltkrievijas robežas, kas liek domāt par vēl vienu nelegālās migrācijas vilni. Turklāt, atklāts, ka jaunbūvētais žogs jau ir vairākās vietās bojāts, vēsta ReTV Ziņu dienests.
 
9.sep
Mākslas festivāla “Cooldiga Art Fest” un izgudrojumu un inovāciju festivāla “Minox Kurzeme 2022” ietvaros sestdien, 10. septembrī, plkst. 14:00 LVMI “Silava” pētniece Daiga Zute, kā arī daiļdārzniece un “Lazdkalnu” saimniecības vadītāja Solveiga Zīle rīkos unikālu meistardarbnīcu, kurā tiks izveidoti sūnu micēlija krāsu uzraksti ar vēstījumu par klimata pārmaiņām.
 
8.sep
7.septembrī Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Satiksmes uzraudzības rotas amatpersonas fiksēja ātrumpārkāpēju, kurš apdzīvotā vietā traucās ar ātrumu 132 kilometri stundā, savukārt ārpus apdzīvotas vietas – ar 228 kilometriem stundā.
 
8.sep
Dabas aizsardzības pārvaldes eksperti apliecina, ka Cēsu novada Drabešu pagasta dīķī pirmo reizi novērotas invazīvas saldūdens medūzas Craspedacusta sowerbii. Aptuveni divu euro monētas lielās, balti caurspīdīgās medūzas cilvēka veselībai un dzīvībai nav bīstamas. Visticamāk, ka tās izplatīsies arī citās ūdenstilpēs, tādēļ aicinām ziņot par citiem sugas novērojumiem, rakstot ziņu uz invazivs@daba.gov.lv.  
 
8.sep
SIA "Dobeles enerģija" no 10.oktobra siltuma tarifu plāno palielināt par 76,2%, liecina uzņēmuma pieteiktais tarifu projekts.