Reģionos

30.mar
Pēdējās dienās saslimšanas gadījumi ar Covid-19 ir konstatēti arī Ventspilī un Valmierā, līdz ar to visās lielajās Latvijas pilsētās konstatēti ar jauno koronavīrusu inficētie, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotā informācija.
 
30.mar
Četriem Rēzeknes slimnīcas medicīnas darbiniekiem, kuru testi uz jaunā koronavīrusa izraisīto slimību Covid-19 sākotnēji uzrādīja apšaubāmus rezultātus, bet pēc atkārtotām pārbaudēm Covid-19 netika konstatēta, testu atkārtos vēlreiz, informēja SIA "Rēzeknes slimnīca" sabiedrisko attiecību speciāliste Laura Sondore-Strode.
 
29.mar
Apmeklētāju drošības apsvērumu dēļ uz remonta darbu veikšanas laiku slēgts Cenas tīreļa purva takas skatu tornis, liecina informācijas Rīgas pašvaldības uzņēmuma "Rīgas meži" mājaslapā.
 
29.mar
Kādā uzņēmumā Jelgavā konstatēts jaunā koronavīrusa izraisītās slimības Covid-19 "perēklis", sasirgstot sešiem darbiniekiem un vairākiem klientiem, svētdien preses konferencē atzina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) Infekcijas slimību riska analīzes un profilakses departamenta direktors Jurijs Perevoščikovs.
 
29.mar
Iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens (KPV LV) patlaban nelūgs armijas iesaistīšanos jaunāko ārkārtējās situācijas ierobežojumu kontrolē pilsētu ielās, taču šo ierobežojumu ievērošanu uzraudzīs Valsts policija (VP) sadarbībā ar pašvaldības policijām.
 
29.mar
Koronavīrusa izraisītās slimības Covid-19 gadījumi konstatēti jau 45 pašvaldībās, tostarp Aizputes, Saldus, Ādažu, Krāslavas un Alūksnes novados, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotā informācija.
 
29.mar
Šodien plkst.19 Ventspils ostā ar Satiksmes ministra atļauju ienāks pasažieru prāmis no Zviedrijas, un Valsts policija (VP) nodrošinās atbraucējiem auto kolonnu pavadīšanu ārā no pilsētas, informēja Ventspils domē.
 
29.mar
Aizvadītajā diennaktī Latvijā dzēsti 98 pērnās zāles ugunsgrēki, liecina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) operatīvā informācija.
 
29.mar
Valdības un koalīcijas partneru darba kārtībā patlaban nav plānu par administratīvi teritoriālās reformas atlikšanu Covid-19 radītās ārkārtas situācijas dēļ, sacīja vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP).
 
29.mar
Ņemot vērā visai siltos laikapstākļus, šoreiz krietni agrāk Latvijā atgriezušies gājputni. Jaunākā informācija liecina, ka jau 10.martā Skrundas novadā manīts pat melnais stārķis.
 
29.mar
Līdz šim ir izdevies lokalizēt un novērst atklātu atkritumu degšanu SIA "Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība "Piejūra"" laukumā, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).
 
29.mar
Rūpējoties par iedzīvotāju drošību laikā, kad valstī izsludināts ārkārtējais stāvoklis, AS "Latvijas valsts meži" (LVM) no šodienas slēdz daļu izveidoto tūrisma objektu - torņu, bunkuru un šauro purva taku, kur nav iespējams nodrošināt Covid-19 piesardzības pasākumu īstenošanu, liecina informācija LVM mājaslapā.
 
28.mar
Lai aizsargātu pasažierus un mazinātu inficēšanās risku, turpinoties Covid-10 pandēmijai, no pirmdienas, 30.marta, piepildītākajiem autobusu reisiem tiks organizēti papildu reisi, liecina informācija aģentūras "Liepājas sabiedriskais transports" mājaslapā.
 
28.mar
Lai operatīvi apkalpotu visus pieprasījumus pēc Liepājā tapušajām sejas maskām, kā arī koordinētu liela apjoma pasūtījumus, kādus pašlaik veic vairāki lielie uzņēmumi un valsts iestādes, Liepājas tekstilnozares uzņēmumi izveidojuši vienotu tālruni un e-pasta adresi visas nepieciešamās informācijas apkopošanai, liecina informācija Liepājas pilsētas pašvaldības mājaslapā.
 
28.mar
Saistībā ar šonakt gaidāmo pāreju uz vasaras laiku naktī, pagriežot pulksteņa rādītāju par vienu stundu uz priekšu, tiks mainīti atsevišķu autobusu kursēšanas laiki, informēja Autotransporta direkcijā.
 
28.mar
Tukumā uguns no degošajiem atkritumiem pārmetusies arī uz blakus esošo angāru, notikuma vietā deg arī kūla, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas darbiniece Agrita Vītola.
 
28.mar
Nacionālos bruņotos spēkus (NBS) no nākamās nedēļas iesaistīs valsts austrumu robežas sargāšanā, apstiprināja aizsardzības ministrs Artis Pabriks (AP).
 
28.mar
Kopš rīta ceļā no Rīgas uz Saulkrastiem izveidojies automašīnu sastrēgums vairāku desmitu kilometru garumā.
 
27.mar
Turpmāk koronavīrusa izraisītās slimības Covid-19 analīzes varēs nodot arī Cēsīs, Madonā, Tukumā un Talsos, informēja Nacionālā veselības dienesta (NVD) pārstāve Sintija Gulbe.
 
27.mar
Ugunsdzēsējiem ir izdevies ierobežot pēcpusdienā Babītes pagastā izcēlušos bīstamo meža un kūlas ugunsgrēku, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā.
 
27.mar
Attiecībā uz Rēzeknes slimnīcā nesen konstatētajiem saslimšanas gadījumiem ar koronavīrusa izraisīto slimību Covid-19, ir noņemtas dažas blakus esošās Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) brigādes līdz testu rezultātu sagaidīšanai, preses konferencē žurnālistiem pastāstīja NMPD direktore Liene Cipule.
 
27.mar
Koronavīrusa izraisītās slimības Covid-19 gadījumi konstatēti arī Jelgavā, Mērsraga un Krustpils novados, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotā informācija.