Reģionos

25.feb
No 27. februāra uz ārkārtējās situācijas laiku atcelti vairāki reisi Pierīgā un atjaunoti divi reisi virzienā uz un no Vecumniekiem.
 
25.feb
Turpmāk atcelti ar klasisko cūku mēri saistītie aizliegumi Latvijas teritorijā, savukārt cūku un cūkgaļas imports no Bulgārijas un Rumānijas aizvien tiks pastiprināti uzraudzīts un ierobežots, ceturtdien lēma valdībā.
 
24.feb
Laika apstākļos, kad gaisa temperatūra svārstās ap nulli, uz autoceļiem tiek labotas satiksmei bīstamās bedres, informē VAS "Latvijas autoceļu uzturētājs" (LAU) Tehnoloģisko procesu attīstības daļas vadītājs Raitis Šteinbergs.
 
24.feb
Jaunmoku pils šogad atzīmē savu 120 gadu jubileju. Nozīmīgā svētku gada tematika ir “…dabiski…”. Tā daudznozīmīgais moto caurvīs visus muzeja rīkotos Jaunmoku pils jubilejas gada pasākumus, informē pils pārstāve.
 
24.feb
Brocēnos pirmdienas, 22. februāra, vakarā daudzdzīvokļu namā izcēlās plašs ugunsgrēks, kurā rezultātā tika evakuēti divdesmit cilvēki, vēsta raidījums “Degpunktā”.
 
24.feb
Valsts policijā Latgales reģiona pārvaldē mēneša laikā ir reģistrēti 3 krāpšanas gadījumi, kad interneta vietnē tiek piedāvāts iegādāties traktortehniku par izdevīgu cenu, bet prece nav saņemta un nauda nav atgriezta. Vairākām personām šādā veidā ir izkrāpti finanšu līdzekļi no 3000 līdz 5000 eiro. Valsts policija aicina rūpīgi izvērtēt ievietotos sludinājumus interneta vietnēs, kā arī neiegādāties preci, kas pirms tam nav redzēta dzīvē.
 
24.feb
Internetā publcēts video, kurā redzams, cik gluži vai ekstrēmos apstākļos nācāsbraukt kādam autobusa šoferim Valkas pusē.
 
24.feb
Trīs dienas pēc jaunāko klašu mācību atsākšanas klātienē vairākās pašvaldībās epidemioloģiski drošo pašvaldību kritērijiem vairs neatbilst Auces, Burtnieku, Cesvaines, Krustpils, Saulkrastu, Skrundas un Vecpiebalgas novads, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) aktuālākie dati.
 
24.feb
Šonakt Jēkabpilī pazudis lielgabals, kas kā piemineklis bija izvietots uz padomju memoriāla Rīgas ielā, mikroblogošanas vietnē Twitter informē Valsts policija.
 
24.feb
Šī brīža RigaAirText, Copernicus Atmosfēras Monitoringa servisa un ECMWF prognozes liecina, ka paaugstināts PM2,5 piesārņojums Rīgā un Latvijas centrālā un rietumdaļā saglabāsies vēl arī šodien un gaisa kvalitātes indekss (GKI) būs slikts.
 
24.feb
Latvijā uz vietējiem autoceļiem braukšanas apstākļi vietām ir īpaši apgrūtināti, informēja VSIA "Latvijas valsts ceļi" (LVC).
 
24.feb
Eiropas Savienības Atjaunošanas un noturības mehānisma ietvaros Latvijas veselības aprūpei paredzēti vairāk nekā 180 miljoni eiro. Naudu saņems vairākas ārstniecības iestādes Latvijā, taču – vai visas?
 
24.feb
Lai uzlabotu autovadītāju prasmes vadīt auto ziemas apstākļos, autovadītājiem Rīgā, Jelgavā, Siguldā, Valmierā un Jēkabpilī šonedēļ būs pieejamas ziemas drošas braukšanas konsultācijas, informēja Ceļu satiksmes drošības direkcijā (CSDD).
 
24.feb
Aizvadītās nedēļas nogalē Ludzā konflikta laikā līdz nāvei piekauts vīrietis, informēja Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes pārstāve Lāsma Kursīte.
 
23.feb
Senioru vakcinēšanu pret Covid-19 sākušas arī reģionālās slimnīcas.
 
23.feb
Pēc iestāžu darbiniekiem konstatētiem pozitīviem Covid-19 testiem jau pirmajās dienās pēc klātienes mācību atsākšanas tās atkal ir pārtrauktas divās Krustpils novada skolās, atklāja novada pašvaldības izpilddirektors Raimonds Spēks.
 
23.feb
Policija sākusi administratīvo lietvedību par Daugavpils novada domes deputātu piedalīšanos sēdē bez sejas maskām, informēja Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes pārstāve Lāsma Kursīte.
 
22.feb
Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) epidemiologi, veicot epidemioloģisko izmeklēšanu, noskaidrojuši, ka pasažieris, kuram apstiprināta Covid-19 infekcija, 19.februārī braucis ar autobusu Rīga - Dubulti - Talsi (AS Talsu autotransports reisa nr. 7951), plkst. 8.30 no Rīgas AO līdz Talsu AO.
 
22.feb
Lai uzlabotu autovadītāju prasmes vadīt auto ziemas apstākļos, Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) sadarbībā ar Latvijas transportlīdzekļu apdrošinātāju biroju (LTAB) no 24. - 28.februārim autovadītājiem piedāvā bezmaksas drošas ziemas braukšanas konsultācijas.
 
22.feb
Ķekavas novadpētniecības muzejs ir izstrādājis digitālo stāstu un teiku taku, kurā ir iekļauti astoņi objekti Ķekavā. Lai piedalītos aktivitātē ir nepieciešams viedtālrunis ar interneta pieslēgumu.
 
22.feb
Palu maksimums Kurzemes upēs varētu sākties jau šīs nedēļas beigās, šodien preses konferencē informēja Latvijas Vides ģeoloģijas un meteoroloģijas centra Prognožu daļas vadītājs Andris Vīksna.
 
22.feb
Lai sniegtu atbalstu bezdarbniekiem, kuri nesaņem bezdarbnieka pabalstu un kuriem jāattīsta vai jāuztur darba iemaņas, Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) sadarbībā ar pašvaldībām īsteno pasākumu "Algoti pagaidu sabiedriskie darbi".