4.mai
Beberliņu Baskāju taka Liepājā ir slēgta un tuvākajā laikā netiks atjaunota, portālam liepajniekiem.lv apstpiprinājis viens no takas ierīkotājiem - Artūrs Ausējs.
 
3.mai
Jelgavas novada domes ārkārtas sēdē pieņemts lēmums demontēt trīs Jelgavas novada administratīvajā teritorijā esošus padomju okupācijas režīma piemiņas akmeņus, informēja Jelgavas novada pašvaldībā.
 
3.mai
Jelgavas valstspilsētas pašvaldība saņēmusi pieteikumu par gājiena un piketa rīkošanu 9. maijā Jelgavā, Stacijas parkā, informē pašvaldība.
 
2.mai
Ventspilnieku neizpratni raisījis uz ostā ienākuša kuģa skursteņa uzzīmētais burts Z, ko patlaban plaši asociē ar Krievijas iebrukumu Ukrainā un atbalstu šai Krievijas rīcībai.
 
2.mai
Laikā no 2.līdz 12.maijam Kurzemē, Zemgalē un Vidzemē pa valsts nozīmes autoceļiem paredzēta ASV militārās tehnikas kolonnu pārvietošanās maršrutos Liepāja - Ādažu bāze, Liepāja - Lietuvas robeža un Liepāja - Igaunijas robeža, informē Nacionālo bruņoto spēku Operāciju plānošanas departaments.
 
30.apr
Ventspils pašvaldība piešķir vienreizēju pabalstu 15 eiro apmērā par katru nepilngadīgu bērnu trūcīgām un maznodrošinātām daudzbērnu ģimenēm Mātes dienā, informēja pašvaldībā.
 
30.apr
Rēzeknē no 1.maija noteiktais siltumenerģijas tarifs būs augstākais, kādu Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) līdz šim noteikusi kādam no regulētajiem komersantiem, liecina SPRK informācija.
 
30.apr
Lai izvairītos no ērcēm, ar pareizi ģērbšanos jānodrošina, ka tās nevar pakļūt zem apģērba, īpaši jāuzmana bikšu un jaku piedurkņu gali, Latvijas Radio raidījumā “Kā labāk dzīvot” norādīja Slimību profilakses un kontroles centra epidemioloģe Antra Bormane
 
30.apr
Latvijas Universitātes Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultāte aicina Latvijas iedzīvotājus sestdien, 30. aprīlī, iesaistīties dabas vērošanas zibakcijā “Viena diena Latvijā”, iesūtot zinātniekiem dienvidu pusē novietotos zarus acu augstumā parastajai ievai, āra bērzam un mājas ābelei, Latvijas Radio raidījumā “Zināmais nezināmajā” stāstīja zibakcijas koordinatore, Latvijas Universitātes vadošā pētniece Gunta Kalvāne.
 
30.apr
Lielajā talkā dalību ir apstiprinājušas visas Latvijas novadu pašvaldības, izņemot Ogres novadu. Ogres novada dome oficiāli talkā nav piedalījusies arī iepriekšējos trīs gados, skaidroja LTV raidījuma "4. studija".
 
28.apr
No nākamā gada Latvija un citas Eiropas Savienības valstis plāno atteikties no Krievijas dabasgāzes, lai nebūtu atkarīgas no agresorvalsts energoresursa un lai nauda, ko maksā par dabasgāzi, nesponsorētu Krievijas armiju, vēsta TV3 raidījums "Bez Tabu".
 
27.apr
Vakar Alūksnes novada izglītības iestādē policija ar suni pie septiņām nepilngadīgām personām atradusi elektroniskās smēķēšanas ierīces, informē Valsts policijas (VP) Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ilze Bukša.
 
27.apr
Rēzeknes pusē krāpnieki no potenciālā būvmateriālu pircēja izmānījuši 4000 eiro, informēja Valsts policija.
 
27.apr
Joprojām nav noteikts, kura valsts institūcija ir tiesīga atļaut izvest amonjaku no Ventspils ostas termināļa, apgalvo Ventspils domes priekšsēdētājs Jānis Vītoliņš ("Latvijai un Ventspilij").
 
27.apr
Lai gan Mārupes novads vairāk saistās ar labvēlīgu vidi dzīvei, kurā vienlaikus, netraucējot vietējiem iedzīvotājiem, attīstās lielāki un mazāki uzņēmumi, Mārupes novada pašvaldība akcentē arī tūrisma jomu. Pēc apvienošanās ar Babītes novadu tūrisma jomai ir pavērušās jaunas perspektīvas.
 
27.apr
Jau ziņojām, ka Daugavpilī kāda meitene guvusi smagas traumas pēc tam, kad viņa tika iespiesta tramvaja durvīs un vilkta pa zemi.
 
27.apr
Turpinot izglītot sabiedrību par dabai draudzīgu paradumu ieviešanu ikdienā, pašās aprīļa beigās Mārupē ar semināriem, diskusijām, pieredzes stāstiem un dažādām aktivitātēm norisināsies “Zaļais festivāls”. Festivāla laikā tiks atklāts arī jauniešu centrs “Hēlijs”.
 
27.apr
Koncerns “SilJa” apvieno vairāku nozaru uzņēmumus – dārza preču mazumtirdzniecību, dārza tehnikas servisu, meža, lauksaimniecības un komunālās tehnikas tirdzniecību, pašapkalpošanās automazgātavu, kafejnīcu un “Biznesa vēstniecību”.
 
27.apr
SIA “Mārupes komunālie pakalpojumi” ir ūdenssaimniecības pārvaldītājs bijušā Mārupes novada teritorijā tagadējā Mārupes pagastā, savukārt šobrīd Mārupes novadā ietilpstošajos pagastos Babītē, Piņķos un Salas ciemā ūdenssaimniecības pakalpojumus sniedz SIA "BABĪTES SILTUMS".
 
27.apr
Aizvadītā gada vasarā realizētās administratīvi teritoriālās reformas rezultātā Mārupes novads tika apvienots ar Babītes novadu. Šobrīd Mārupes novadā ietilpst Mārupes, Babītes un Salas pagasti.
 
27.apr
Zaļā krāsa vienmēr ir bijusi Mārupes novada krāsa, un mārupieši mēdz sevi dēvēt par zaļu novadu. Par to, kā “zaļa dzīvošana” izpaužas reālajā dzīvē, saruna ar Mārupes novada pašvaldības izpilddirektora vietnieci Ilzi Krēmeri.
 
26.apr
Kāds liepājnieks Tirgoņu ielā fotogrāfijā piefiksējis bagātīgā daudzumā izmētātus gružus – ēdienu turzas, plastmasas dakšiņas un citas drazas pie ēstuves ”Pakistānas kebabs”. Vīrietis teic, ka līdzīga aina tur bijusi vērojama gandrīz visas dienas garumā, turklāt šī neesot pirmā reize, kad pie kebabnīcas esot ”cūku stallis, vēsta liepajniekiem.lv. 
 

Komentētākie