Pirmdiena, 30.janvāris

redeem Pārsla, Tīna, Valentīna

Lasi ērtāk format_size

arrow_downwardReģionos

Valsts policijas (VP) Latgales reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ilga Teivāne-Treinovska informēja, ka 22.janvāra vakarā Daugavpilī ar šautām brūcēm tika hospitalizēts 1980.gadā dzimis vīrietis, kurš vēlāk no gūtajiem ievainojumiem slimnīcā mira.
24.jan Ziņu aģentūra LETA
Valsts policijas Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvalde sadarbībā ar Eiropas Prokuratūru (EPPO) šodien iepriekš sāktā kriminālprocesā veic procesuālās darbības kādā mācību iestādē Daugavpilī aizdomās par iespējamu krāpšanos ar Eiropas Savienības Sociālā fonda līdzekļiem 600 000 eiro apmērā.
24.jan Ziņu aģentūra LETA
Skolotāju algu palielināšanai ir jānotiek sasaistē ar skolu tīkla sakārtošanu, šādu nostāju šorīt Latvijas Radio pauda izglītības ministre Anda Čakša (JV).
24.jan Ziņu aģentūra LETA
Pirmdien līdz vēlam vakaram glābēji veica ūdens atsūknēšanu Jēkabpils novada Ābeļos, kur plašā teritorijā ūdenī atrodas vairākas dzīvojamās mājas un saimniecības.
24.jan Ziņu aģentūra LETA
Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pagājušā gada nogalē piemērojis naudas sodus 18 Ogres novada domes deputātiem par lēmumu nepiemērot komercsabiedrībai nomas maksu Lielvārdes kultūras nama zāles izmantošanā 2022. gada 2. aprīli.
24.jan Portāls nra.lv, Ziņu aģentūra LETA
Jāvērtē, vai ir iespējams tuvākajā laikā paātrināt ID karšu jeb personas apliecību izsniegšanas procesu, vai arī jāpārskata likumā noteiktais termiņš, šodien pēc koalīcijas sēdes norādīja "Apvienotā saraksta" Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Edgars Tavars.
23.jan Ziņu aģentūra LETA
Daugavpils pašvaldības policija aizturējusi ārvalstu tūristi, kura bojāja Ziemassvētku dekorācijas, aģentūru LETA informēja pašvaldībā.
23.jan Portāls nra.lv
Vecumnieku pagastā svētdien, glābjot ledū ielūzušu suni, gājis bojā cilvēks, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).
23.jan Ziņu aģentūra LETA
Jēkabpilī turpinās plūdu ūdens atsūknēšana vietās, kas ir tālāk no pilsētas centra, Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma" pastāstīja Jēkabpils novada domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis (LZP).
23.jan Ziņu aģentūra LETA
Kamēr vienas pašvaldības cīnās ar plūdiem un to nodarītām sekām, citas pašvaldības ne vien ļauj apbūvēt vietas, kas atzītas par applūstošām, bet pat cīnās par iespēju attīstīt vietas, kas plūdu risku kartēs atzītas par potenciāli applūstošām, lai arī, iespēja nav augsta, vēsta Latvijas Televīzijas raidījums “de facto”. Iespējams, tieši reaģējot uz pašvaldību spiedienu, tai skaitā Jelgavas novada, aizvadītā gada nogalē nu jau bijušais vides ministrs Artūrs Toms Plešs (A/P!) apturējis divus plūdu risku pārvaldību regulējošus rīkojumus, vēsta TV raidījums "de fakto".
23.jan Portāls nra.lv
Sestdien ceļu policisti pieķēruši desmit dzērājšoferus, aģentūru LETA informēja Valsts policijā. Četri dzērājšoferi pieķerti Latgalē, trīs - Rīgas reģionā, divi Zemgalē un viens Vidzemē.
22.jan Ziņu aģentūra LETA
Sestdien, 28.janvārī, plkst.18 Liepājas 17.-19.gadsimta interjera muzejā Kungu ielā 24 varēs doties vakara ekskursijā sveču gaismā, aģentūru LETA informēja Liepājas muzeja sabiedrisko attiecību speciāliste Rasa Zālīte.
22.jan Ziņu aģentūra LETA
Pirmdien Latvijā būs mākoņains laiks, kas vietām skaidrosies, prognozē sinoptiķi.
22.jan Ziņu aģentūra LETA
Valsts uzņēmumu padomēs trešā daļa ir vadošie ierēdņi no ministrijām vai to pamatdarbs ir citā valsts iestādē vai uzņēmumā, vēsta TV raidījums „Nekā personīga”.
22.jan Portāls nra.lv
Konkurences padomes (KP) pieņemtais lēmums saistībā ar iespējamu karteli ar kopumā gandrīz 2 miljonu eiro naudas sodu vērsties pret trim firmām – “Liepājas autobusu parku” (LAP), “Nordeku” un “Latvijas Sabiedrisko Autobusu” (LSA) – publiskajā telpā likuši uzvirmot jautājumiem arī par to īpašnieku vai patieso labuma guvēju lomu, šovakar ziņo TV raidījums "de facto".
22.jan Portāls nra.lv
AS "Dobeles dzirnavnieks" šogad graudu uzglabāšanas jaudas palielināšanā plāno investēt deviņus miljonus eiro, aģentūrai LETA pastāstīja "Dobeles dzirnavnieka" valdes priekšsēdētājs Kristaps Amsils.
22.jan Ziņu aģentūra LETA
Olainē aptuveni 3100 klientiem traucēta elektroapgāde, aģentūru LETA informēja AS "Sadales tīkls" Komunikācijas projektu vadītājs Marks Skujiņš.
22.jan Ziņu aģentūra LETA
Valsts meža dienests (VMD), lai atvieglotu meža īpašniekiem darbu Meža valsts reģistrā, izveidojis video pamācību, aģentūru LETA informē VMD.
22.jan Ziņu aģentūra LETA
Mazumtirgotāja "Rimi Latvia" veikalos pieprasījums pēc piena alternatīvām trīs gadu laikā audzis par 47%, aģentūru LETA informē "Rimi Latvia" sabiedrisko attiecību vadītājs Juris Šleiers.
22.jan Ziņu aģentūra LETA
Svētdien, 5.februārī, Ventspilī koncertzālē "Latvija" poļu mūzikas vakarā uzstāsies pianists Georgijs Osokins un kamerorķestris "Kremerata Baltica", aģentūru LETA informēja koncertzāles mārketinga un sabiedrisko attiecību speciāliste Maruta Eistere.
22.jan Ziņu aģentūra LETA
Vakar Tukuma novada Slampes pagastā degusi pirts, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).
22.jan Ziņu aģentūra LETA
Kā aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD), vakar glābēji Krimūnas pagastā no Ālaves upes izcēluši bojā gājušu cilvēku.
22.jan Ziņu aģentūra LETA