Reģionos

10.mar
Vairākās Latvijas pašvaldībās meklē ģimenes ārstus, liecina Nacionālā veselības dienesta (NVD) dati.
 
10.mar
Sākoties ledus iešanai, Amatas upē jau novēroti pirmie laivotāji, pastāstīja Amatas novadā esošajā Āraišu Arheoloģiskajā parkā.
 
9.mar
Sestdienas rītā AS "Sadales tīkls" vēl turpina novērst stiprā vēja radītos elektrotīkla bojājumus, informēja uzņēmuma preses sekretāre Tatjana Smirnova.
 
9.mar
Pirms vairākām nedēļām vēstījām, ka jūras krastā Kurzemē izskalota vairākus gadu desmitus sena koka muca. Jaunākā informācija liecina, ka vismaz pagaidām tā arī paliks vietā, kur atrasta.
 
9.mar
Aizvadītajā diennaktī glābēji saņēmuši 39 izsaukumus saistībā ar spēcīgā vēja radītiem postījumiem, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā.
 
9.mar
Aizvadītajā diennaktī Latvijā notikuši 140 ceļu satiksmes negadījumi.
 
9.mar
"Latvijas valsts meži" (LVM) dalījušies ar fotogrāfijām, kā notiek melno stārķu ligzdu būvēšana.
 
8.mar
Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) sodījis Talsu novada pašvaldības izpilddirektora vietnieci Ingunu Kaļinku par valsts amatpersonas funkciju veikšanu interešu konflikta situācijā - naudas balvas izmaksu sev.
 
8.mar
Ja valsts nepiešķirs paredzētos līdzekļus, pašvaldības varētu iesaldēt Ventspils peldbaseina būvniecības projektu, šodien preses konferencē paziņoja pilsētas mērs Aivars Lembergs ("Latvijai un Ventspilij").
 
8.mar
Piektdienas pēcpusdienā Alūksnes novadā un arī dažviet Ziemeļlatgalē reģistrēts pērkona negaiss - bijuši vairāk nekā desmit zibens spērieni, liecina meteoroloģiskā informācija.
 
7.mar
Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) Iekšzemes ūdeņu speciālisti apzinājuši 30 nacionālas nozīmes plūdu riska teritorijas, no kurām piecas ir jaunas, informēja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM).
 
5.mar
Valsts meža dienests atteicis pieteikumu izveidot mikroliegumu Braku meža bioloģiski vērtīgās daļas aizsardzībai, taču, neraugoties uz to, koku masveida izciršana šajā mežā nebūs, sacīja Valsts meža dienesta preses sekretāre Selva Šulce.
 
3.mar
Valsts ieņēmumu dienests (VID) saņēmis informāciju par 300 tūkstošiem fizisku personu bankas kontiem, kuros apgrozījums pārsniedz 15 tūkstošus eiro gadā, šovakar vēstī LNT TOP10.
 
3.mar
Skrundas novadā šodien notiks vairāki pasākumi par godu Kurzemes atbrīvošanas sākuma 100.gadadienai, informēja Aizsardzības ministrijā (AM).
 
2.mar
Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāvji pastāstījuši par vienu no, iespējams, neparastākajām glābšanas operācijām.
 
2.mar
1.martā desmit minūtes pēc astoņiem no rīta Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā tika saņemta informācija par to, ka Oskara Kalpaka ielā uz daudzdzīvokļu dzīvojamā nama balkona stāvot mazs bērns un saucot pēc mammas, vēsta portāls "liepājniekiem.lv".
 
28.feb
Kārtējo reizi Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta(NMPD) pārstāvji pastāstījuši, cik sarežģītās situācijas viņi glābj nelaimē nonākušo cilvēku dzīvību.
 
28.feb
Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra(LVĢMC) speciālisti prognozē, vai Latvijā šogad gaidāmi lieli plūdi.
 
28.feb
Ogre ir viena no pilsētām Daugavas un Ogres upes krastos, kuru biežāk vai retāk piemeklē plūdi. Daudzus gadus ir meklēti risinājumi, kas samazinātu plūdu riskus. Tagad var teikt, ka risinājumi un finansējums vecā Ogres upes aizsargdambja, Daugavas krasta aizsargdambja rekonstrukcijai, kā arī aizsargmola būvniecībai ir atrasts un daļēji tie īstenoti – Ogres upes un Daugavas krasta aizsargdambju pārbūves darbi ir pabeigti.
 
27.feb
Pārbūvējot kādreizējo Ogres Profesionālās vidusskolas ēku Upes prospektā 16, tā tiek pielāgota kvalitatīvai sociālās jomas pakalpojumu nodrošināšanai.
 
27.feb
Aizvadītā gada rudenī ogrēniešiem un pilsētas viesiem ir radīta vēl viena atpūtas zona, kurā nepastarpināti sajust, ka šī pilsēta ir izvietojusies divu – Daugavas un Ogres – upju krastos.
 
27.feb
2016. gadā Ogres novada pašvaldība vienojās ar VSIA Zemkopības ministrijas nekustamie īpašumi, kas apsaimnieko Ogres aizsargdambja hidrotehnisko būvju kompleksu kā valsts nozīmes hidrotehniskās būves, par Rīgas HES ūdenskrātuves aizsargdambja uz Ogres salas atjaunošanu un apsaimniekošanu.