Lasītākie

Vakar, 13:09
Sociālajā tīklā "Telegram" baumo par bijušā Krievijas prezidenta Dmitrija Medvedeva neveiksmīgo pašnāvības mēģinājumu, raksta ukraiņu portāls "TSN.ua".
 
Vakar, 16:15
Sociālajos tīklos, tai skaitā mikroblogošanas vietnē "Twitter", jautājumus raisījis LTV raidījuma "Panorāma" sižets, kurā sporta žurnālists Māris Rīmens norāda uz tenisistes Aļonas Ostapenko nostāju Krievijas uzsāktā kara Ukrainā kontekstā. 
 
Vakar, 17:05
Krievijas karavīru aiziešana no Ukrainas Čūsku salas nav "labas gribas žests", kā apgalvo Maskava, bet drīzāk nepieciešamība, uzskata Lielbritānijas Aizsardzības ministrija.
 
Vakar, 15:15
Dīvainā intervijā raidījumam "Good Morning Britain" bijušais Formula 1 īpašnieks Bernijs Eklstons (91) Vladimiru Putinu nodēvēja par "pirmās klases cilvēku", ziņo portāls "DailyMail".
 
Vakar, 15:50
Cēsīs šodien un sestdien norisināsies astotais Sarunu festivāls "Lampa", kur uz 33 skatuvēm notiks vairāk nekā 250 pasākumi, īpašu izbrīnu raisa Krievu Savienības pārstāves Tatjanas Ždanokas piedalīšanās festivālā.
 
Vakar, 15:00
Nedēļas nogalē Liepājas rallija laikā tiks slēgti vairāki ceļi Dienvidkurzemes un Talsu novados, brīdina "Latvijas valsts ceļi".
 
Vakar, 13:25
No šodienas pilsētas statusu iegūst Ādaži, Mārupe un Ķekava.
 
Vakar, 18:45
Raidījums “Degpunktā” ir saņēmis vairākas skatītāju vēstules, kurās uzdoti jautājumi par pirms nepilniem diviem gadiem slepkavībā apsūdzētu sievieti, kas nesen atgriezusies sabiedriskajā dzīvē.
 
Vakar, 19:40
Kopš vakardienas Eiropas Savienības tirgū sākusi ieplūst Ukrainas ražotā elektroenerģija, un prezidents Zelenskis piedāvā — ukraiņu elektrība var aizstāt enerģijas iepirkumus no Krievijas, tajā skaitā krievu gāzi.
 
Vakar, 17:40
No 1.jūlija Rīgā jauni Ukrainas civiliedzīvotāji netiek izmitināti ne tūristu mītnēs, ne rīdzinieku pieteiktajos mājokļos, tādēļ VUGD meklē izmitināšanas vietas citās pašvaldībās.
 
Vakar, 21:40
29. jūnijā ap pulksten 03.30 Valsts policijā saņemta informācija, ka Liepājas centrā kādas mājas pagalmā atrasts vīrietis, vēsta liepajniekiem.lv
 
Vakar, 18:30
Karalienes Elizabetes mazmeita Zāra Tindala Vimbldonas tenisa turnīra laika pārkāpusi karaliskā protokola noteikumus, raksta portāls "Express".
 
Vakar, 19:30
Lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvajā sabiedrībā (LPKS) "Latraps" gājis bojā vīrietis, iekrītot graudu elevatorā, informēja LPKS "Latraps" pārstāve.
 
Vakar, 19:55
Kā tas ir – strādāt kapsētā? Jocīgi, dīvaini, mazliet biedējoši? Tā domājam mēs, kuri ar šo jomu nav saistīti un, iespējams, atrodas stereotipu varā. Ļaudis, kuru ikdiena aizrit kapsētā, to neuztver kā īpaši; tas ir darbs, kas jāpaveic pēc vislabākās sirdsapziņas. Diezgan droši var teikt, kā tieši tā tas arī ir, jo kapos nevar strādāt jebkurš cilvēks. Turklāt runa nav tikai par kapsētu pārziņiem, kapračiem un kapu strādniekiem, kuri labiekārto kapavietas, bet arī par kapu digitalizētājiem.
 
Vakar, 14:30
Seismiski aktīvajā zonā pie Itālijas krastiem pastāv zemūdens vulkānu izvirduma un cunami risks, uzskata zinātnieki. Efektīvākais veids, kā iegūt objektīvu informāciju, ir niršana, ziņo portāls "LSM".
 
Vakar, 17:21
Krievijas ārlietu ministrs Sergejs Lavrovs paziņojis, ka starp Krieviju un Rietumiem sāk veidoties jauns "dzelzs priekškars", vēsta lsm.lv.
 
Vakar, 16:30
Līdz ar karsto laiku Latvijas ūdenstilpnēs samazinās ūdens līmenis un Veselības inspekcija pēdējās dienās saņem ziņas par peldētāju sūdzībām pēc peldēm iekšzemes ūdenskrātuvēs, kas nav oficiālās peldvietas. Saņemta informācija par ādas alerģiskām reakcijām pēc peldēm Tukuma novada Melnezerā un Gulbenes novada Stāmerienas ezera peldvietā “Lāčauss”. Veselības inspekcija brīdina, ka iespējams tā ir “peldētāju nieze”.
 
Vakar, 20:33
Pasaules Veselības organizācija (PVO) piektdien aicinājusi steidzami rīkoties, lai novērstu pērtiķu baku izplatību Eiropā, norādot, ka pērtiķu baku gadījumu skaits Eiropā pēdējās divās nedēļās ir trīskāršojies.
 
Vakar, 15:30
Rīgā, Lucavsalā, pēc aizrādījuma par skaļu mūziku saņemšanas iepriekš sodītas personas piekāvušas vīrieti un sievieti, informē Valsts policija.
 
Vakar, 19:00
Izvērtējot iespējamos drošības riskus, tostarp izskanējušos aicinājumus uz vardarbību, festivāla "Lampa" rīkotāji pieņēmuši lēmumu atcelt Tatjanas Ždanokas (LKS) dalību festivāla pasākumā "Latvijas vadošo politisko partiju līderu diskusija par aktuālajiem jautājumiem", mikroblogošanas vietnē "Twitter" raksta festivāla rīkotāji.
 
Vakar, 21:00
Interesantu metodi, kā vēsturiski tika izjaukts galvaskauss, atklāj Kaspars Zaltāns, vēsturnieks un muzeja gids, TV24 raidījumā "Dr.Apinis".
 
Vakar, 16:00
Izejmateriālu un būvniecības izmaksu pieaugums būs par pamatu arī turpmākam cenu kāpumam jaunajos projektos, un nav iemesla domāt par cenu kritumu mājokļu tirgū, piektdien diskusijā "Jauno projektu tirgus realitāte un nākotnes prognozes" teica nekustamo īpašumu attīstītāju pārstāvji.