Lasītākie

Vakar, 17:38
Čehijā no dzīves aizgājusi folkmūzikas dziedātāja antivaksere Hana Horka, kas tīši bija inficējusies ar Covid-19 vīrusu, lai iegūtu veselības sertifikātu, pavēstīja nelaiķes ģimene.
 
Vakar, 18:00
Cenas ir cēlušās, škiet praktiski it visās tautsaimniecības jomās. Algas un pensijas nespēj tik līdzi šim lēcienam, ja neskaita ministrus un prezidentu. It īpaši to izjūt pensionāri - tāpēc nereti veikalā viņi meklē vislētāko.
 
Vakar, 19:26
Lietuvas sabiedrisko mediju veiktā izmeklēšana atklājusi klientu maldināšanu, ko īstenojis Viļņas arhibīskapijai piederošs apbedīšanas birojs, vēsta lsm.lv
 
1:05
Vairākos pagājušā gada nogales koncertos kopā ar Raimondu Paulu uzstājās līdz šim plašākai publikai nezināma, jauna dziedātāja, vēstīts Evijas Kalnbērzas materiālā "Kas ir Maestro jaunā zvaigzne?"izdevumā "Privātā Dzīve".
 
Vakar, 19:30
Galvenais rādītājs ierobežojumu pārskatīšanas kontekstā patlaban ir tieši slimnīcu noslodze, kas nozīmētu, ka papildu rīcībai ierobežojumu pārskatīšanā būtu jāseko pēc tam, kad hospitalizēto skaits slimnīcās pārsniegs 800 robežu, preses konferencē sacīja veselības ministrs Daniels Pavļuts (AP).
 
Vakar, 17:30
Raidijums "Nekā Personīga" vienā no saviem sežetiem veica iedzīvotāju aptauju - kā viņiem mainījušies rēķini pēc energo resursu cenu dramatiskā kāpuma
 
7:20
Uzņēmēja Linda Mūrniece ir aktīva soctīklu lietotāja - viņa regulāri saviem sekotājiem stāsta par savu ikdienu, pārdomām un arī vakar bija atklāta - uzsākusi jaunas attiecības.
 
9:20
Pazīstamais šefpavārs Mārtiņš Rītiņš jau vairākas nedēļas ir slimnīcā. Viņam atklāts Covid-19 delta paveids, Martas Martinsones materiālā "Cīņa par dzīvību" izdevumā "Kas Jauns" stāsta Rītiņa brālis Jānis.
 
Vakar, 18:30
95 gadus vecā Lielbritānijas karaliene Elizabete II joprojām veic karaliskos pienākumus un joprojām ir aktīva, pateicoties dažiem noslēpumiem, raksta Express.
 
Vakar, 12:15
Deputāte Ramona Petraviča savā "Twitter" profilā publicē fotoattēlu ar komentāru, kurā iesmej par valdības lēmumu aizliegt auduma masku nēsāšanu.
 
6:15
Kultūras ministrija viltus pētījumu (pseidozinātnes) popularizēšanas ietvaros uzsākusi kārtējo naudas apgūšanas kampaņu – “viltus ziņas ir lipīgas”.
 
2:00
Bebrenē, netālu no Daugavpils, kāds vietējais iedzīvotājs pagājušajā nedēļā no visiem atvadījies, izdāļājis apkārtējiem savu iedzīvi, vakarā ielauzies vietējās kopmītnēs un izlēcis pa trešā stāva balkonu. Tagad apkārtnē klīst runas par to kādi bijuši vīrieša motīvi izdarīt pašnāvību un kādēļ izvēlēta vieta, kurā uzturas jaunieši, vēsta “Degpunktā”.
 
5:30
Latvija joprojām ražo lētu elektroenerģiju, pateicoties Daugavas hidroelektrostaciju kaskādei, bet, neraugoties uz to, elektrības rēķini iedzīvotājiem aug straujāk nekā degvielas cenas. Tie izauguši līdz cenu līmenim ar tā dēvētās zaļās elektroenerģijas ģenerēto no saules un vēja. Lai arī zaļā enerģija kļuvusi konkurētspējīga, mēs joprojām maksājam par obligātā iepirkuma komponenti (OIK). Par šīm un citām nejēdzībām mūsu valstī un to, pie kā tās var novest, saruna ar bijušo premjera Aigara Kalvīša padomnieku, lidostas “Rīga” drošības departamenta direktoru, tagad akciju sabiedrības “Gaso” gāzapgādes drošības departamenta vadītāju Raimondu Lazdiņu.
 
Vakar, 15:12
Politisko procesu apskatnieks, rakstnieks Jurģis Lipnieks skarbi kritizējis pašreizējā Valsts prezidenta Egila Levita darbu.
 
10:30
Gandrīz teju ar omikrona izplatīšanos, ārsti pamanīja nelielas atšķirības pacientu simptomos, salīdzinājumā ar iepriekšējiem variantiem, raksta "Business Insider".
 
Vakar, 15:42
No 25.janvāra publiskās vietās varēs lietot tikai medicīniskās maskas vai ne zemākas klases kā FFP2 respiratorus bez vārsta, tādējādi būs aizliegta auduma masku valkāšanu publiskās vietās, paredz Ministru kabineta pieņemtie grozījumi noteikumos par epidemioloģiskās drošības pasākumiem Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai.
 
5:45
Viņa bija vienkārša, pavisam vienkārša Liepājas meitene, kurai laimējās piedzimt aizsarga ģimenē neilgi pirms lielākās asinspirts 20. gadsimta vēsturē – Otrā pasaules kara.
 
Vakar, 17:00
"Jānim nepieciešama palīdzība, laiks mums galīgi nav," sociālajā tīklā "Facebook" raksta Maira Brieža māsa Santa Briede, lūdzot palīdzību viņas vīra Jāņa ārstēšanai.
 
Vakar, 13:09
Pirmdien, 17. janvārī, vēja nolauzts zars Kauguros uzkritis uz galvas vecāka gadagājuma sievietei un pensionāri nositis, vēsta “Degpunktā”.
 
7:00
Lai izvairītos saslimt ar Covid-19, plašajā sejas aizsargmasku piedāvājumā internetaptiekās dod priekšroku FFP2 respiratoriem, tomēr viņu māc šaubas par to kvalitāti un solīto efektivitāti, vēstīja raidījums "Bez Tabu".
 
8:10
Pašlaik Latvijā esam jauna Covid-19 viļņa sākumā, kas varētu ilgt vismaz līdz februāra beigām, šādu viedokli LTV "Rīta panorāmā" pauda epidemiologs, Nacionālā veselības dienesta Vakcinācijas projekta nodaļas speciālists Ņikita Trojanskis.
 
Vakar, 15:38
Kā savā mājaslapā un sociālajos tīklos atklāj Dailes teātris, top izrāde “Kokvilnas lauku vientulībā” ar Džonu Malkoviču un Ingeborgu Dapkunaiti.