Lasītākie

Vakar, 8:45
Arī veselīgi produkti var ātri tādi pārstāt būt, ja tos ēdīsim pārāk lielos daudzumos. "Brightside" nosaucis 6 produktus, kuri plaši slavēti to veselīgo īpašību dēļ, taču tie var arī ļoti kaitēt mūsu veselībai, ja tos ēdīsim pārāk daudz.
 
Vakar, 15:11
Ja vēl pirms dažiem mēnešiem varēja teikt, ka koronavīrusa Covid-19 epicentrs ir Ķīna, tad nu lielākā uzmanība pievērsta ITālijai un Spānijai, kur ik dienas no Covid-19 izraisītās saslimšanas nomirst vairāki simti cilvēku. Liepājniece, kura Itālijā mīt jau vairākus gadus, pastāstījusi par darbu slimnīcas morgā.
 
Vakar, 5:15
Vienīgā alternatīva visas nācijas depresijai, šķiršanās epidēmijai, naida sēšanai internetā ir iet no mājas ārā, ievērojot distancēšanos, un kustēties, pārliecināts ārsts, ekspolitiķis un aktīvā dzīvesveida piekritējs Pēteris Apinis, kurš nekad nav baidījies izteikt savu viedokli, lai arī tas būtu nepopulārs vai varai netīkams. Neatkarīgās intervija ar P. Apini par ārkārtas situācijas ierobežojumiem un to, kā iespējami veselīgāk pārdzīvot šo laiku.
 
Vakar, 14:30
Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta direktore Liene Cipule Aivas Kanepones materiālā "Mums nav, kur aizbēgt" izdevumā "Ieva" atklāj, ka, runājot par koronavīrusa pandēmiju, cer - Latvijai joprojām izdosies tikt cauri vieglāk nekā citām valstīm.
 
Vakar, 13:51
Neparasts skats pavēries Imantas iedzīvotājiem, kurus pilsētas vidū pārsteidzis pāvs.
 
Vakar, 12:28
Princis Harijs izdarījis grūtu izvēli, pametot Lielbritāniju un atstājot savu ģimeni. Kāds avots medijam "Us Weekly" atklājis, ka Harijam Amerikā nav viegli.
 
Vakar, 11:22
Par izvairīšanos no Covid-19 un citu infekciju slimību riska faktoriem, kā arī imunitātes stiprināšanu stāsta Capital Clinic Riga imunoloģe Dr. Tatjana Ļiņova un BENU Aptiekas farmaceite Zanda Ozoliņa.
 
Vakar, 13:09
Sirdsēstu un nenomaksātu kredītu dēļ kāda sieviete Brocēnos pieņēma drastisku lēmumu un padarīja sev galu, vēstīja raidījums "Degpunktā".
 
Vakar, 6:30
Ukrainas militāros portālus apskrējusi ziņa, ka uz Latviju pērn nogādātas divas partijas aviācijas dzinēju helikopteriem – 6,5 miljonu ASV dolāru vērtībā. Neatkarīgās izpēte liecina, ka Latvija nav bijusi šā sūtījuma galamērķis, bet gan Krievija. Faktiski ar Latvijas uzņēmuma SIA Aeroservice starpniecību Ukrainas uzņēmums Motor Sich apiet savas valsts noteikto tirgošanās aizliegumu ar Krieviju. Mūsu drošības iestādes šādu shēmu atzīst par legālu.
 
Vakar, 19:21
Tirgus un sociālo pētījumu uzņēmums "Interactive LV" veicis analīzi par koronavīrusa Covid-19 slimnieku skaitu Latvijā.
 
Vakar, 14:00
Dziedātājs Andris Kivičs mikroblogošanas vietnē twitter informējis, ka sazinājies ar kādu paziņu Spānijā, un pēc sarunas viņam radies jautājums Latvijas premjeram Krišjānim Kariņam.
 
Vakar, 14:59
Saņemot pozitīvās analīzes par jaunā koronavīrusa izraisīto slimību Covid-19 kādam pacientam un viņa mātei, slēgta Dobeles slimnīcas bērnu nodaļa.
 
Vakar, 9:30
To, ka Dailes teātra kolektīvā ir divi saslimušie ar koronavīrusu, teātra direktoram Jurim Žagaram paziņoja Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) laikā, kad Žagars bija pašizolējies pēc brauciena uz Spāniju, vēstīts Zanes Piļkas-Karaļevičas materiālā "Negribu, lai sāktos raganu medības!" izdevumā "Privātā Dzīve".
 
Vakar, 19:42
Agrās bērnības dienās princis Čārlzs reiz pat nav "atpazinis" savu mammu karalieni Elizabeti II, kura pēc garāka izbraukuma atgriezusies mājās, raksta tabloīds "Express".
 
Vakar, 8:00
Ir tomēr pasaulē viena laimes saliņa, kurā par Covid-19 laikam neko nav dzirdējuši – Rīgas apgabaltiesa, kurā pirmdien un otrdien no pulksten desmitiem rītā līdz četriem vakarā norisinājās tā saucamā Lemberga prāva – slikti vēdinātās telpās 13 procesa dalībnieki klepoja un šņaukājās, izplatīdami ap sevi vīrusus un baktērijas, un, kas zina, varbūt arī supermazo nelieti koronavīrusu, kura dēļ pasaulē jau nomiruši 42 tūkstoši cilvēku.
 
Vakar, 11:30
Ar Covid-19 saslimušais pacients Mārtiņš Jēkabsons ārstējas jau 19. dienu un joprojām viņa analīzes uzrāda vīrusa klātbūtni organismā. Arī trešdien, savā dzimšanas dienā, Mārtiņš joprojām atrodas karantīnā, un nav piepildījusies viņa vēlēšanās, lai jau trešais tests būtu negatīvs, vēstīja LTV raidījums "Panorāma".
 
Vakar, 20:12
Šobrīd daudzi ir neziņā, vai nav pārslimojuši Covid-19, par to part nenojaušot. Kā vēsta "Business Insider", jauns tests palīdzēs to noteikt un tas drīzumā varētu būt plaši pieejams.
 
Vakar, 10:28
Sestdien Tallinas dzemdību namā sieviete, kas inficējusies ar Covid-19, dzemdējusi bērnu. Abi joprojām ir slimnīcā, bet ir izolēti no citiem pacientiem. Māte un bērns ir labā stāvoklī, raksta "delfi.ee".
 
Vakar, 17:20
Dziedātājs Markus Riva atklāj, ka nonācis neapskaužamā situācijā - lai taupītu naudu, viņš meklē lētāku dzīvokli, vēstīts Anastasijas Kuzminovas, Ineses Mizovskas, Gitas Vīksnes materiālā "Ekonomiskais režīms ieslēgts" izdevumā "Privātā Dzīve".
 
Vakar, 18:11
Daiļava Katrīne Sauliete, kurai sociālajā tīkā instagram ir vairāk nekā 30 000 sekotāju, 1. aprīlī ļoti attapīgi izmantojusi situāciju un paziņojusi, ka pieņēmusi bildinājumu.
 
Vakar, 16:25
Saslimšanu ar Covid-19 apstiprinot arī Raunas novadā, jaunais koronavīruss skāris jau 53 Latvijas pašvaldības, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotā informācija.
 
Vakar, 10:27
Valstī ārkārtējās situācijas laikā noteikto ierobežojumu dēļ patlaban jau 350 jeb 44% no Rīgas 1.slimnīcas darbiniekiem atrodas darba nespējā vai atvaļinājumā, tostarp, arī bez darba samaksas saglabāšanas, aģentūrai LETA apstiprināja slimnīcas pārstāve Iveta Medne.