Lasītākie

7:00
Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta vadītāja Liene Cipule mirkoblogošanas vietnē Twitter, komentējot SPKC pārstāvja Jurija Perevoščikova prognozi par aprīļa sākumā prognozēto stacionāros esošo Covid-19 pacientu skaitu, pauž, ka ir visas iespējas apsteigt epidemiologu scenārijus.
 
6:15
Šīs ārkārtējās situācijas laikā nav neviena likuma, kas sargātu parādnieku no parādu piedzinēju bardzības. Šādas likuma normas tika pieņemtas pērn pavasarī izsludinātās ārkārtējās situācijas laikā. Taču vasarā šīs likuma normas zaudēja spēku, bet jaunajā likumā nekas līdzīgs vairs nav iestrādāts. Vienlaikus parādu piedzinēji atzīst, ka pēdējā pusgada laikā Latvijā pieaudzis pieprasījums pēc parādu piedziņas, kas liecina, ka parādi vairojas.
 
12:09
Starp bijušo veselības ministri Ilzi Viņķeli un žurnālisti Santiu Jembergu mikroblogošanas vietnē Twitter izveidojās asa diskusija, kad žurnāliste kritizēja "Astrazeneca" vakcīnas iegādes procesu.
 
10:32
Pateicoties Ēdoles uzņēmēju enerģiskai rīcībai un viņu paļāvībai uz tiesu varu, izdevies apturēt bijušā Ventspils prokurora Valentīna Kokaļa apjomīgu krāpšanas mēģinājumu, liecina Kurzemes rajona tiesā iesniegtā apsūdzība.
 
9:20
22. februārī mūžībā aizgājis latviešu teātra un kino aktieris Armands Reinfelds. Viņa mīļotā sieviete Ieva Dziļuma Ineses Mizovskas, Zanes Piļkas-Karaļevičas materiālā "Mīlēts un nīsts" izdevumā "Privātā Dzīve" atklāj, kāda bija aktiera pēdējā dzīves diena.
 
11:00
Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) soctīklos skaidro vizbiežāk dzirdētos jautājumus un neskaidrības par Covid-19 testēšanas procesu latvijā.
 
9:44
Līdz ar Saeimas atbalstošo lēmumu par vienreizēju atbalstu 500 eiro apmērā ģimenēm martā sāksies šo pabalstu izmaksa par katru bērnu. Lai arī par pabalstu senioriem vēl gala lēmums ne Saeimā, ne valdībā nav pieņemts, visticamāk, aprīlī vienreizēju pabalstu saņems arī visi pensionāri.
 
11:55
Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolas (JTV) vadība vērsīsies Valsts policijā, lai tā izvērtē publiskajā telpā nonākušo video, kurā skolas audzēkņi pazemo un necenzēties vārdiem apsaukā ilggadējo mācību iestādes matemātikas skolotāju Dzintru Ozolu, pauda mācību iestāde.
 
5:30
Kaut arī premjerministrs Krišjānis Kariņš aicinājis koalīciju pārstāvošo partiju Saeimas frakcijām ieturēt valdībai līdzīgu retoriku, deputāti ne vienmēr seko šim aicinājumam. Vēl grūtāk to izdarīt, ja tiek aizskarta Covid un tā izraisīto ierobežojumu tēma, par kuru likumdevēja rindās daudziem ir ar valdības lēmumiem nesavietojams redzējums.
 
5:45
Ja dzīve ritētu kā ierasts, pazīstamā horeogrāfe un dejotāja Ilze Zariņa šogad svinētu eksotisko deju centra «Alegria» 20. dzimšanas dienu. Taču dzīve ir apmetusi loku, tāpēc kopš pagājušā gada decembra Ilze strādā par projektu vadītāju Centrālajā finanšu un līguma aģentūrā (CFLA) un deju kursus dažiem interesentiem vada attālināti. Un vēl Ilze ir nopietni aizrāvusies ar rožu audzēšanu.
 
13:09
Ukraiņu izcelsmes dziedātāja Anna Sedokova vietnes Instagram īsajos stāstiņos publicēja foto, kas šokēja daudzus viņas fanus, proti, māksliniece atrādīja savu neskūto padusi.
 
8:50
Iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens LTV raidījumam "Rīta panorāma" atzina, ka pašlaik ministru kabinets diskutē par dažādu ieviesto ierobežojumu sakārtošanu, pārskatīšanu, nevis atvieglošanu.
 
11:30
Gastroenterologs Hosams Abu Meri Laumas Lūses-Kreicbergas materiālā "Pārvarēt bailes" izdevumā "Una" atklājis, ka reiz uzveicis smagu kaiti - vēzi.
 
12:17
Aizvadītajā diennaktī Latvijā veikti 14 339 Covid-19 izmeklējumi. Reģistrēti 919 jauni inficēšanās gadījumi ar koronavīrusu, informē Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC).
 
10:02
Valdošā koalīcija pirmdien konceptuāli vienojās par vienreizēja 200 eiro pabalsta izmaksu pensionāriem un personām ar invaliditāti. Valdība nesen jau lēma piešķirt 500 eiro vienreizēju pabalstu par katru apgādībā esošo bērnu, un tagad šis kurss tiek turpināts, paplašinot pabalsta saņēmēju loku.
 
10:30
Dabas vērotājs Vilis Bukšs atklājis, ka 3. un 4. martā ir svarīgi vērot laika apstākļus, lai prognozētu laiku gaidāmajā rudenī un ziemā.
 
14:30
Valkas novada domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis mikroblogošanas vietnē salīdzināja situāciju Covid-19 apstākļos Latvijā un Igaunijā.
 
12:00
Pagājušajā nedēļā būtiski palielinājies mājsaimniecībās Covid-19 inficēto skaits, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) epidemiologa Jurija Perevoščikova demonstrētie materiāli Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā.
 
9:04
Saruna ar Latvijas Zaļās partijas valdes priekšsēdētāju Edgaru Tavaru.
 
9:56
Ņemot vērā Covid-19 Lielbritānijas celma izplatību, ar esošajiem Latvijā ieviestajiem ierobežojumiem nepietiek, uzskata Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV).
 
13:16
Apdrošināšanas sabiedrība "ERGO" par aizvadītā gada decembrī Rēzeknē nodegušā būvniecības preču veikala mantu izmaksājusi "SIA DEPO DIY" apdrošināšanas atlīdzību 5,8 miljonu eiro apmērā. Tā ir lielākā līdz šim "ERGO" izmaksātā apdrošināšanas atlīdzība Latvijā un otra lielākā Latvijas apdrošinātāju vēsturē.
 
10:21
Šīs nedēļas otrajā pusē un nākamās nedēļas pirmajā pusē Latvijā gaidāms šī mēneša lielākais sals, būs arī sniegs, liecina jaunākās sinoptiķu prognozes.