Lasītākie

15:00
Ārsti-onkologi nosaukuši tos produktus, kurus ēdot, samazinās vežā šūnu attīstības risks, raksta "newsyou.info".
 
12:22
TV dīva Dagmāra Legante foto vietnē Instagram dalījusies ar bildi, kurā redzama kopā ar pasākumu vadītāju Valteru Krauzi.
 
11:47
Izrādās, ka ananāsos esošās vielas var neatgriezeniski bojāt mūsu garšas izjūtu, vēsta portāls "The Healthy".
 
9:00
Astroloģes Gunas Kārkliņas prognoze
 
10:00
Pasākumu vadītājs un šovmenis Renārs Zeltiņš savā Instagram kontā publicējis attēlu no Valsts policijas pasākuma, kurā atraktīvi pozē kopā ar Valsts policijas priekšnieku Intu Ķuzi.
 
12:46
Pastāv kāds drošs veids, kā pārbaudīt, vai cilvēka sirds ir vesela, raksta "hyser.com.ua".
 
14:43
Dzīvnieku patversme "Ulubele" dalījusies ar kādu stāstu par mazu toterjeru šķirnes suni, kas no ielas nonāca jaunā ģimenē.
 
16:21
Nav noslēpums, ka Kembridžas hercogiene vienmēr izcēlusies ar eleganci un labu gaumi. Viņas izvēlētos tērpus apbrīno un daudzas sabiedrības dāmas cenšas pat viņai līdzināties, taču izrādās, ka arī pati Keita savu stilu kopē no citas slavenības, raksta "otkrito.lv".
 
9:15
Latvijas Televīzijai (LTV) pietrūkst līdzekļu sporta pasākumu raidīšanas licenču iegādei, liecina Ministru kabineta rīkojuma projekts.
 
11:00
2018.gada 7.februārī autobusa pieturā pie Liepājas ledushalles sašauts uzņēmuma "Liepājas Autobusu parks" 25. maršruta mikroautobusa šoferis – 61 gadu vecais Aleksandrs. Viņš guva smagus miesas bojājumus, kas bīstami dzīvībai. Portāls "liepājniekiem." vēsta, kādu sodu saņēmis šāvējs.
 
18:39
Kolins Fērts un viņa sieva Līvija Giudžioli ir paziņojuši par šķiršanos, vēsta ārzemju mediji.
 
10:33
Ne tikai ziemas mēnešos, bet arī 2020.gada pavasarī vidējā gaisa temperatūra Baltijā gaidāma augstāka par normu, liecina Eiropas Savienības programmā "Copernicus" publicētās sezonālās prognozes.
 
13:44
Lielbritānijā kāda sieviete piedzīvojusi "ļaunāko murgu", kad pamodusies, kamēr viņu operējuši ārsti, vēsta medijs Independent.
 
8:15
Televīzijas kanāla «STV Pirmā!» realitātes šova «Slavenības. Bez filtra» galvenie varoņi neilgi pirms šīs sezonas noslēguma sērijas atklāja savas 2020. gada apņemšanās un plānus.
 
8:45
Ziema ir gadalaiks, kas visvairāk nodara pāri automašīnām: Latvijas ielas un ceļus lielākoties klāj dubļi, ko rada sāls, ūdens un smilšu sajaukums; tas viss neizbēgami nonāk uz auto ritošās daļas un virsbūves, kur par šī "pārklājuma" noturību parūpējas sals. No tā neizbēgt arī automašīnas logiem. Gada tumšajā laikā, kad laba redzamība ir īpaši būtiska, daudzi auto īpašnieki, cenšoties logus notīrīt, aiz nezināšanas vai neapdomības panāk gluži pretēju efektu. Kā pareizi rūpēties par sava auto logu tīrību ziemā, atklāj Mercedes-Benz AG un Daimler Truck AG ģenerālpārstāvja Latvijā SIA "Domenikss" tehniskais direktors Normunds Tarkšs.
 
13:00
Ilgus gadus dzīvojusi Islandē, rēzekniete Olga atgriezusies Latvijā, līdzi ņemot arī nepilngadīgo meitu, kas dzimusi Islandē. Bērna tēvs islandietis vaino sievieti meitas "zādzībā", vēstīja raidījums "Bez Tabu".
 
3:01
Tiek lēsts, ka pasaulē atlicis ne vairāk kā 15 vakitu jeb Kalifornijas cūkdelfīnu. Tikai pusotru metru garos jūras zīdītājus, kas mīt par pasaules akvāriju dēvētajā Kortesa jūrā (Kalifornijas līcī), apdraud gan vietējie maluzvejnieki, gan starptautiskie noziedznieku sindikāti. Cīņa ar tiem ir nežēlīga un skarba.
 
9:34
"Kad dažas nedēļas pēc “sveicināti” domā, ko vēl gudru uzrakstīt..." ierakstu par interneta "kavalieriem" iesāk bijusī ministre un tagadējā viesnīcas "Hotel Roma" vadītāja Linda Mūrniece, kura dalījusies ar vairāku vīriešu centieniem ar Mūrnieci aprunāties un pat izmaksāt kafiju.
 
15:44
TV raidījumu un pasākumu vadītājs Aivis Ceriņš dalījies ar savu pieredzi, kā viņam sanācis "izgāzties" sievas Leldes klātbūtnē.
 
13:21
Administratīvi teritoriālās reformas (ATR) kontekstā nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK (VL-TB/LNNK) ļoti principiāli iestāsies arī par tā dēvētā "nulles līmeņa" jeb zemāka līmeņa vēlētu struktūru izveidošanu, šodien nacionālās apvienības kongresā sacīja partijas vadītājs Raivis Dzintars.
 
14:00
Nacionālā teātra aktrise Marija Bērziņa Nikolaja Gogoļa komēdijā «Revidents», kas nupat kā uzsākusi savu ceļu pie skatītājiem, atveido pilsētas mēra sievu Annu Andrejevnu.
 
16:00
Lai arī kalendārs vēsta, ka jau labu laiku dzīvojam ziemas mēnesī, gaisa temperatūra un sniega trūkums par to neliecina, taču izrādās, ka patiesi siltu ziemu esam piedzīvojuši 2006. gadā.