Lasītākie

Vakar, 7:45
Bieži vien mūsu izsalkumam nav saistības ar ēdiena daudzumu, cik ar tā kvalitāti. Daudziem ēdieniem, kuri citādi varbūt pat ir veselīgi, trūkst noteiktu proteīnu un šķiedrvielu, atstājot mūs izsalkušus. "Bright Side" uzskaitījis produktus, kas patiesībā liks mums sajust lielāku izsalkumu.
 
Vakar, 15:30
Šova "Сегодня вечером" pēdējais raidījums Youtube kanālā sarūgtinājis Maksima Galkina fanus. Pie Galkina viesojās daudzi populārā krievu šova "Zvaigžņu fabrika" bijušie dalībnieki, bet skatītājus šokējuši Galkina uzdotie jautājumi, vēsta "otkrito.lv".
 
Vakar, 6:15
Pēdējās trīs dienās, pēc Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotās informācijas, Latvijā bijā vērojams ar Covid-19 inficēto personu skaita pieaugums.
 
Vakar, 14:15
Ceturtdien vairāki ārvalstu mediji vēstīja, ka pēc atpūtas kopā ar 4 gadus veco dēlu pazudusi seriāla "Glee" aktrise Naja Rivera. 24 stundas pēc neveiksmīgiem meklējumiem, policija paziņojusi, ka šobrīd tiekot meklētas aktrises mirstīgās atliekas, vēsta "E! News".
 
Vakar, 17:14
LTV rīta ziņu programmas vadītāja Linda Abu Meri savā Instagram profilā dalījusies ar burvīgu kadru.
 
Vakar, 8:00
Latvija diskriminē savus iedzīvotājus, jo īpaši nenodarbinātos cilvēkus ar invaliditāti, nosakot tādu valsts sociālā nodrošinājuma pabalsta apmēru, kas nekādi nenodrošina cilvēka cienīgu dzīvi, secinājusi Satversmes tiesa. Par neatbilstošām Satversmei tiesa atzina normas, kas nosaka valsts sociālā nodrošinājuma pabalsta apmēru.
 
Vakar, 7:55
Meteorologs Jānis Trallis mikroblogošanas vietnē twitter informējis, kur sestdienas rītā gaidāmas stipras vēja brāzmas.
 
Vakar, 15:00
TV un radio personība Baiba Sipeniece-Gavare dalījusies ar nelielu video, kurā redzams kāds viesis, kurš piektdienas rītā izvēlējies brokastot tieši Baibas dārzā.
 
Vakar, 10:53
Vēl pirms tam, kad princis Harijs paziņoja par saderināšanos ar ASV kino aktrisi Meganu Mārklu, prinča Viljama sieva Keita brīdinājusi princi Hariju, vēsta britu medijs "Express".
 
Vakar, 9:20
Televīzijas raidījumu vadītājs Roberto Meloni, kurš devies uz dzimto Itāliju, sociālajā vietnē Instagram publicējis video, kurā viņa mamma sūta sveicienus arī latviešu valodā.
 
Vakar, 7:00
Egils Levits par Latvijas Valsts prezidentu kļuva 2019. gada 8. jūlijā. Šajā amatā viņš aizvadījis vienu gadu, un tautas viedoklis dažādās aptaujās nav bijis viennozīmīgs. Daļa saka – prezidenta darbošanos esot pamanījuši, citi apgalvo, ka neko iezīmīgu nav manījuši. Nenoliedzami, ievērību izpelnījušies Levita vārdu darinājumi, piemēram, valstsgriba, un pēc publiski izskanējušās kritikas viņš izvairās no sarežģītām vārdkopām.
 
Vakar, 9:30
Par Covid ekonomisko seku pārvarēšanu, par to, kā Tukumā raugās uz administratīvi teritoriālo reformu un citām aktualitātēm Neatkarīgās intervija ar Tukuma novada domes priekšsēdētāju Normundu Reču.
 
Vakar, 13:30
Jau vēstīts, ka influenceres Didrihsones apģērbu veikals "Butterfly" saskāries ar neglaimojošiem apstākļiem. Par to sociālajā vietnē Facebook rasktīja Kristīne Miljone, kuras ieraksts izpelnījās lielu uzmanību, savukārt portāls "TVNET" ziņoja, ka par uzņēmumu interesējas arī PTAC un VID. Nu Didrihsone savā Instagram profilā ievietojusi ierakstu par savu veikalu.
 
Vakar, 13:22
Lai ierobežotu Covid-19 izplatību un novērstu arvien jaunus slimības uzliesmojumus, Ministru kabinets šodien nolēma saīsināt sabiedriskās ēdināšanas vietu darba laiku.
 
Vakar, 9:47
Šodien sasaukta valdības ārkārtas sēde par Covid-19 izplatības ierobežošanu.
 
Vakar, 12:15
Krievijas šovā ”Ekstrasensu cīņas” popularitāti iemantoja rīdziniece Džūlija Vanga, kura vēlāk paziņoja, ka ir vīrietis. Tagad sociālajā vietnē Instagram viņš ir nācis klajā ar jaunumiem savā dzīvē.
 
Vakar, 16:16
Šobrīd aktīvi noris darbi pie Iluzionisma teātra/muzeja "Mystero" radīšanas un praktiskajos darbos palīdzīgu roku snieguši arī aktieris Jānis Jarāns un pasākumu vadītāja Dagmāra Legante.
 
Vakar, 9:10
Pazīstamais filozofs, LU docents Artis Svece, kura eseja “Kā Ābrams līgoja” izraisīja viļņošanos Latvijas publiskajā telpā, publicējis šīs esejas tādu kā turpinājumu – “Divas piezīmes par politkorektumu”. Šajā jaunajā esejā ir dažas interesantas idejas, par kurām vērts padiskutēt.
 
Vakar, 8:30
Itālija ceturtdien aizliedza iebraukšanu no 13 valstīm, kuras tā uzskata par augsta riska valstīm Covid-19 pārnešanā.
 
Vakar, 10:30
Atlikušajās Nacionālās Basketbola līgas (NBA) spēlēs komandas Dalasas "Mavericks" spēlētāju kreklus rotās īpašs uzraksts. Tāds būs arī komandas spēlētājam Kristapam Porziņģim.
 
Vakar, 12:09
Veselības ministrija (VM) piedāvā Covid-19 uzliesmojuma dēļ saīsināt sabiedriskās ēdināšanas vietu darba laiku.
 
Vakar, 18:00
Stiliste un blogere Indra Salceviča dalījusies ar savu novērumu par Latvijas sievietēm. Tu man piekrīti?