Lasītākie

14:30
Bijusī Nacionālās Regbija līgas zvaigzne Rouens Baksters un trīs viņa nepilngadīgie bērni gāja bojā ugunsgrēkā, kas izcēlās automašīnā, raksta "Australia's Daily Telegraph".
 
11:30
Pirmo reizi Kristīnes Misānes lietu komentējusi sievietes bijušā dzīvesbiedra Johana Groblera meita Anzela Groblere, kura uzskata, ka Misāne ir mele, raksta portāls "jauns.lv".
 
5:30
Zvaigznes sola nevis vienkārši veiksmi, bet īpašu izdošanos dienu, kad iespējams arī saņemt novēlotas kompensācijas un atalgojumus. Dāvana, panākumi karjerā vai parāda dzēšana var būt kāda revanšs vai pat upuris. Izmantojiet varu, bet nepārsniedziet savas pilnvaras. Nestrīdieties ar augstākstāvošām personām.
 
6:30
Medību saimniecībai ir nepārvērtējama nozīme, jo, meža dzīvnieku skaitu atstājot dabiskā pašplūsmā, uz ceļiem būtu vairāk autoavāriju, lauksaimniecībai tiktu nodarīti lielāki postījumi un stiprākas populācijas pārmāktu vājākās. Tomēr attiecībā uz lūšiem situācija ir komplicētāka, jo viņu medību nepieciešamību pamatā noteic medību tradīcija, nevis saimnieciska vajadzība. Par to arī strīds.
 
8:00
«Esmu ļoti pacietīgs cilvēks, ar labu izglītību un karjeru. Bet jau ilgi manī kaut kas rūga... Un pēdējais piliens bija Kristīnes Misānes lieta, precīzāk, Latvijas attieksme pret savu pilsoni. Viss. Šajās dienās manī Latvija nomira un kļuva par latviju.
 
7:45
Lielbritānija trešdien nāca klajā ar jaunu imigrācijas sistēmu, kas izbeidz cilvēku brīvu kustību un nosaka prioritāti augsti kvalificētam darbaspēkam.
 
13:21
Nacionālā kultūras mantojuma pārvalde vakar atklājusi būvnieka nolaidību saistībā ar Siguldas Jaunās pils restaurācijas darbiem. Ugunsgrēkā būvnieka darbnīcā iznīcinātas nozīmīgas pils interjera vērtības. Vēl jo vairāk - par notikušo būvnieks informējis pašvaldību tikai 7 mēnešus pēc ugunsnelaimes!
 
9:30
Pēdējā laikā dziedātāju Lieni Šomasi vajā ar veselību saistītas ķibeles, vēstīts Lindas Krampītes materiālā "Dziedātāju vajā nelaimes" izdevumā "Kas Jauns".
 
16:23
Šovā "Saimnieks meklē sievu" iepazītā Magone Burka, kura nu dēvējama par Magoni Šutovieni, STV Pirmā! raidījumā "Slavenības. Bez filtra." kopā ar vīru pastāstījusi visai spraigu stāstu, kā pasaulē nācis pāra pirmais dēls Fēnikss.
 
13:29
Par sava bērna nolaupīšanu Dienvidāfrikas Republikā (DĀR) apsūdzētās Kristīnes Misānes izdošana ir īslaicīgi apturēta, raidījumā "Delfi TV ar Jāni Domburu" paziņoja Misānes māsa Mārīte Batraka.
 
7:00
Kāda sieviete Viļānu novadā, iespaidojusies no kolēģēm, nolēma izmēģināt veiksmi momentloterijās, informē "latloto.lv".
 
13:08
Kāda Jēkabpils iedzīvotāja, cenšoties panākt savu taisnību, kā sabiedrības uzmanības pievēršanas veidu izvēlējās veikt publisku pašnāvības mēģinājumu, vēstīja raidījums "Degpunktā".
 
15:02
Andra Kiviča bijusī sieva un divu meitu māte Madara Kiviča savā Instagram profilā publcējusi fotogrāfijas, kurās redzama kopā ar dziedātāju un TV raidījumu vadītāju Roberto Meloni.
 
12:09
Krievijas estrādes dīvai Allai Pugačovai radušās problēmas ar pārskaitījumu Krievijas Pensiju fondā. Tiesā iesniegtas divas prasības, raksta "cosmo.ru".
 
5:15
Uz Neatkarīgās jautājumiem atbild Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) vadītāja Santa Purgaile.
 
17:20
Daiļā Katrīne Sauliete, kura ir ne vien divu meiteņu mamma, bet šobrīd bauda brīvas sievietes statusu, kanāla STV Pirmā! sarunu šovā "Starp mums runājot" palīdzējusi izveidot latviešu vīriešu TOP 3.
 
11:30
Kāda sieviete raksta, ka apģērbu veikala "New Yorker" darbinieces aizvainoja viņu.
 
16:30
Lai gan pēc pārcelšanās uz Kanādu princis Harijs un Megana Mārkla, kuri atkāpušies no karalisko pienākumu pildīšanas, visai skopi informē par savu dzīvi, izskanējušas runas, ka, iespējams, Megana gaida otro mazuli.
 
8:30
Rīgas dome šajā valstij un arī tās galvaspilsētai it kā visnotaļ nozīmīgajā (!) laika posmā mani kā likumdevējs pašvaldības orgāns neinteresē it nemaz. Ne mazākajā mērā. Es respektēju Burova kungu kā rīcībspējīgu mēru savā vietā, bet citi nekādi Rīgas domes rīcībspējas politiskie (!) resursi man vairs nav saskatāmi.
 
0:02
Šī gada 14. februārī ap pulksten 17:58 Rīgā, Lielvārdes ielas un Zemitāna laukuma krustojumā, melnas krāsas BMW X5 transportlīdzeklis uzbrauca gājējam. Ceļu satiksmes negadījumā cieta gājējs, kurš ar gūtajām traumām tika nogādāts medicīnas iestādē.
 
11:55
Zvaigznes sola nevis vienkārši veiksmi, bet īpašu izdošanos dienu, kad iespējams arī saņemt novēlotas kompensācijas un atalgojumus. Dāvana, panākumi karjerā vai parāda dzēšana var būt kāda revanšs vai pat upuris. Izmantojiet varu, bet nepārsniedziet savas pilnvaras. Nestrīdieties ar augstākstāvošām personām.
 
11:01
Labklājības ministrija ar šī gada 1.jūliju rosina reorganizēt valsts sociālās aprūpes centru (VSAC) "Vidzeme", pievienojot to centram "Zemgale".