Lasītākie

Vakar, 16:12
Diagnoze "smadzeņu audzējs" krievu aktrisei Anastasijai Zavorotņukai tika uzstādīta Vācijā. Tur ārsti šā gada aprīlī viņai veica operāciju, kuras laikā veikta galvaskausa trepanācija jeb atvēršana, lai tiktu klāt audzējam.
 
Vakar, 13:30
Šova "Saimnieks meklē sievu" jaunajā sezona savu otro pusīti meklē arī atraktīvais saimnieks Gunārs no Balviem. Vienā no raidījuma epizodēm viņš skatītājiem parādījies ar melnu mēteli mugurā un ieroci rokās. Izrādās, vien pēc pāris dienām pie saimnieka durvīm klauvējuši likumsargi.
 
Vakar, 17:48
Vienā no Alla Pugačovas fanu veidotajām grupām foto vietnē Instagram publicētas fotogrāfijas, kolāžu no kurām izveidojuši dziedātājas fani. Ir redzams melnbaltu fotgrāfiju arhīvs, raksta "lady.mail.ru".
 
Vakar, 15:30
Trešdienas rītā tika publicēta ziņa par to, ka dzejnieces un šova "Saimnieks meklē sievu" dalībnieces Magones Burkas māte Ginta veltījusi meitai skarbus vārdus. Pati Magone nav palikusi atbildi parādā un publicējusi savu versiju par notikušo.
 
Vakar, 17:22
Netālu no ģimenes lauku īpašuma Rojas novadā negadījumā esot cietusi reklāmista Ērika Stendzenieka automašīna "Land Rover", vēstīts Edgara Orlova materiālā "Avārijā smagi cieš reklāmista auto" izdevumā "Privātā Dzīve".
 
7:00
Nedēļas sākumā krievu mediji plaši ziņoja par to, ka smagā stāvoklī slimnīcā nonākusi populārā aktrise Anastasija Zavorotņuka. Kamēr ģimene klusē par aktrises veselības stāvokli, tikmēr viņas draugi atklājuši jaunu informāciju, raksta "lenta.ru".
 
Vakar, 21:33
15. septembrī ap plkst. 13.50 Valsts policijā tika saņemta informācija, ka Ventspilī, pa Kroņu ielu, automašīna ''Volkswagen Caddy'' brauc nepārliecinoši, policijai ierodoties notikuma vietā, automašīnas vadītāja to bija apturējusi, bloķējot satiksmi, raksta "ventasbalss.lv".
 
Vakar, 19:55
Šonedēļ Labklājības ministre Ramona Petraviča informēja, ka tiks samazināts bezdarbnieku pabalsta izmaksas apmērs un laiks. Iespējams, tas pamudinājis par pabalstu sistēmu Latvijā izteikties arī Saeimas deputātu Jāni Dombravu.
 
Vakar, 19:23
Kuzja un Muris ir kaķi, kas dzīvo Rīgas domē. Tagad tie mitinās Rīgas vicemēra amatā ievēlētās Annas Vladovas kabinetā, vēsta "LTV 7".
 
9:29
TV šova ”Saimnieks meklē sievu” iespaidīgākā un visspilgtākā dalībniece Jeļeņa, kura neslēpa, ka sevis uzlabošanas procedūrām iztērējusi aptuveni 10 000 eiro, Gitas Vīksnes materiālā "Atklāti par Saimniekšova aizkulisēm" izdevumā "Privātā Dzīve" stāsta, ka naudu operācijām sākusi krāt no 16 gadu vecuma.
 
3:05
Latvijas Loto skaitļu loterija Loto 5 iepriecinājusi pāri no Jūrmalas ar 5 000 eiro laimestu, informē "latloto.lv".
 
Vakar, 20:12
82 gadus vecs pacients Ventspils slimnīcā, atrodoties otrā stāva palātā, nolemj pamest ārstniecības iestādi, neizmantojot durvis. Pensionāra radiniece uzskata, ka viss noticis izrakstīto medikamentu iespaidā, vēstīja raidījums "Bez Tabu".
 
Vakar, 15:00
Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja darbinieki sadarbībā ar Jēkabpils iecirkņa darbiniekiem, veicot pirmstiesas izmeklēšanu kriminālprocesā, kurš tika uzsākts Jēkabpils iecirknī, pēc Jēkabpils rajona tiesas zemes grāmatas nodaļas (šobrīd Zemgales rajona tiesas) iesnieguma, nostiprināja pierādījumus un atzina par aizdomās turamām trīs personas, kuras 2015.gadā, no 16.februāra līdz 24.aprīlim, izkrāpa 11 nekustamos īpašumus – lauksaimniecības zemi un mežu, kuru kopējā platība ir 268 hektāri. Kriminālprocess nodots Jēkabpils rajona prokuratūrai, kriminālvajāšanas uzsākšanai.
 
Vakar, 16:28
Ceturtdien naktī un no rīta gaisa temperatūra Latvijā pazemināsies līdz -1..+7 grādiem, lielākā salna gaidāma Vidzemē, prognozē sinoptiķi.
 
Vakar, 17:02
Nacionālās akustiskās koncertzāles būvniecībai pieejamie 23 miljoni Eiropas struktūrfondu finansējuma, kurus iepriekš tika plānots izmantot AB dambja pamatu nostiprināšanai, sadalīti citām vajadzībām, šodien pēc Latvijas Mūzikas padomes sēdes sacīja kultūras ministrs Nauris Puntulis (VL-TB/LNNK).
 
8:30
Valsts kontroles veiktā revīzija par lielo infrastruktūras projektu lietderību pašvaldībās tiek izmantota politiskiem mērķiem – lai diskreditētu pašvaldības iedzīvotāju acīs, tādējādi atvieglojot administratīvi teritoriālās reformas norisi. Un pie reizes, lai iesistu Latvijas Pašvaldību savienībai pirms domstarpību un vienošanās protokola saskaņošanas par nākamā gada budžetu.
 
Vakar, 20:48
Pirms pāris dienām Rīgā, Dreiliņu mikrorajonā, kāda automašīna palikusi bez visiem četriem riteņiem un atstāta “uz klučiem”, vēstīja raidījums "Degpunktā".
 
6:00
Pēc bērnu inficēšanās Siguldas pirmsskolas izglītības iestādēs sociālos tīklus un saziņas kanālus pāršalca baumas par Latvijā nonākušiem inficētiem arbūziem un citrusaugļiem. Lai gan tās tiešām bija baumas no sērijas manai vīramātei teica, cilvēki, izvēloties veikalā pirkumus, arbūzus un citrusaugļus iepirkumu grozos šonedēļ liek retāk.
 
Vakar, 14:30
Šodien pusdienlaikā Rīgā, Gogoļa ielā avarējis kāds automašīnas "BMW" vadītājs.
 
Vakar, 18:09
Valsts policija (VP) noliedz sociālajos tīklos visai plaši izplatīto informāciju par taksometra vadītāju it kā veiktiem seksuāla rakstura uzbrukumiem pasažierēm.
 
7:30
Tirgus dalībnieku diskriminācija, dokumentu nepieejamība, valsts budžeta līdzekļu nelietderīga izmantošana – par šīm un citām sekām, ja spēkā stāsies Tieslietu ministrijas (TM) iecerētie grozījumi likumā Par Uzņēmumu reģistru, brīdina arī Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) valdes priekšsēdētājs, bijušais galvenais valsts notārs Jānis Endziņš.
 
Vakar, 18:04
Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) padome piemērojusi soda naudu AS "PrivatBank" 1,019 miljona eiro apmērā par noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma un proliferācijas finansēšanas novēršanas (NILLTPFN) normatīvo aktu prasību pārkāpumiem, informēja FKTK Komunikācijas daļā.