Lasītākie

6:15
Šī slepkavība var būt vēstījums naudas turētājiem, ko pārstāvēja advokāts Pāvels Rebenoks, vai arī pašu naudas turētāju vēstījums citiem – tādiem kā Pāvels Rebenoks. Publiskajā telpā policija izplatījusi maz ticamu ziņu, ka advokātu kāds noslepkavojis, lai sazagtos viņa mantas. Dārgus pulksteņus un apročpogas. Seifs it kā palicis neskarts.
 
9:09
Lai gan “Lidl Latvija” sācis darbinieku meklēšanu saviem 14 veikaliem Latvijā, uzņēmums neatklāj, kad gaidāma to atvēršana. Veikala darbiniekiem algā tiek solīts maksāt no 5,40 līdz 6 eiro stundā. Tātad par 8 stundu darba dienu alga varētu svārstīties no 821 eiro līdz 1104 eiro mēnesī pirms nodokļu nomaksas atkarībā no veikala atrašanās vietas un darba dienu skaita mēnesī.
 
10:30
Kāda sociālā tīkla Facebook lietotāja brīdina Swedbank klientus par maldinošām saņemtajām ziņām.
 
5:30
„Prezidents neatbildēja. Viņa vietā atbildēja prezidenta kancelejas vadītājs Andris Teikmanis. Prezidents jau parasti atbild bērniem... par kokiem, piemēram. Atbildē izlasījām, ka tā nu tas ir, bet ko nu tur vairs...” – par cīņu pret administratīvi teritoriālās reformas absurdiem, uzdodot jautājumus arī Valsts prezidentam Egilam Levitam, stāsta Salacgrīvas novada domes priekšsēdētājs Dagnis Straubergs (Latvijas Reģionu apvienība), kurš vada novada domi kopš 2001.gada.
 
7:45
Sāls ir viena no populārākajām garšvielām, ko esam raduši pievienot maltītēm. Nereti pat pārspīlējot. Taču sāls ir saistīta arī ar daudzām veselības problēmām, piemēram, augstu asisnspiedienu. "Healthline" piedāvā veselīgākas garšvielu alternatīvas, ar kurām iespējams sāli ēdienos aizvietot.
 
11:30
Lai gan jau iepriekš ticis runāts par dziedātājas Samantas Tīnas šķiršanos no ilggadējā drauga Naura Liepiņa, viņa pirmo reizi apstiprina, ka abi tiešām ir pašķīrušies, vēstīts Jura Vaidakova materiālā "Samantas Tīnas mamma: "Negribu, lai meita būtu paraugbērns!"" izdevumā "Kas Jauns".
 
10:10
Naktī uz svētdienu nogalināts zvērināts advokāts Pāvels Rebenoks. Smagi savainots viņa biznesa partneris Ingus Balandins.
 
7:00
Intervija tika publicētā šā gada 21. februārī. Tobrīd zvērināts advokāts P.Rebenoks vēl bija ekonomikas ministra Ralfa Nemiro (KPV.LV) padomnieks un Rīgas Brīvostas valdes priekšsēdētāja vietnieks. 
 
8:00
Daudzi atceras, kā pēc 2018. gada nodokļu reformas, kad tika ārkārtīgi sarežģīta iedzīvotāju ienākuma nodokļa aprēķināšana, desmitiem tūkstošu iedzīvotāju, iesniedzot ienākumu deklarācijas, konstatēja, ka tie palikuši valstij parādā. Labklājības ministrijas gaiteņos pašlaik tiek izstrādāts modelis, kas potenciāli līdzīgā situācijā var nostādīt simtiem tūkstošu darba ņēmēju. Šoreiz minimālās sociālās iemaksas dēļ.
 
13:30
Krievijas opozīcijas līderis Aleksejs Navaļnijs, kas pēc saindēšanas ar nervus paralizējošo vielu "Novičok" šobrīd ārstējas Berlīnē, sociālajā tīklā Facebook publicējis aizkustinošu ierakstu, kas veltīts viņa sievai Jūlijai.
 
13:14
Nedēļas nogalē kāds lauksaimnieks Rencēnu apvidū zaudēja teju pusi sava aitu ganāmpulka negadījumā uz vietējās šosejas, vēstīja raidījums "Degpunktā".
 
10:47
Pagājušajā diennaktī, veicot 2690 Covid-19 testus, Latvijā reģistrēti 34 jauni saslimšanas gadījumi, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotie dati.
 
11:00
Smagi plakstiņi rītos vai kājas, kas vakarpusē kļuvušas kā bluķi nav reta parādības – tūska var piemeklēt ikvienu. Šai diskomfortu radošai problēmai ir jāatrod iemesls un jācenšas novērst. Pārsteidzoši, bet visai bieži iemesls ir pavisam ikdienišķs.
 
14:57
Latvijā pieaug mācību iestādēs atklāto Covid-19 gadījumu skaits un patlaban inficētie reģistrēti piecās skolās, kā arī vienā augstskolā un bērnudārzā, otrdien žurnālistiem pavēstīja Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) Infekcijas slimību riska analīzes un profilakses departamenta direktors, epidemiologs Jurijs Perevoščikovs.
 
14:30
Bijusī politiķe un tagadējā "Hotel Roma" vadītāja Linda Mūrniece neslēpj sašutumu par nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) nomaksu Rīgā.
 
19:44
Mazais Ernests tikko ir kļuvis par divgadnieku. Mazais puisēns ir ļoti smaidīgs, sabiedrisks un mīl koķetēt ar apkārtējiem. Ernests bija gaidīts bērniņš ģimenē, mammas grūtniecība noritēja veiksmīgi, bet dzemdības sagrieza visu kājām gaisā – tās bija ļoti traumatiskas un Ernestiņš piedzīvoja skābekļa badu, kas ir atstājis nopietnas sekas, vēsta labdarības organizācija "Ziedot.lv".
 
14:06
Politikai nevajadzētu neatgriezeniski iznīcināt uzņēmējdarbības un ekonomiskās saites starp Eiropas Savienību (ES) un Krieviju, tādu viedokli paudis Eiropas Parlamenta (EP) deputāts Nils Ušakovs (S), skaidrojot savu balsojumu jautājumā par "Nord Stream 2" būvniecības apturēšanu.
 
18:32
Dziedātāja Liene Šomase sociālajā vietnē Instagram publicējusi video, kurā demonstrē savas dejotprasmes.
 
8:57
Mediķu atalgojuma palielinājumam nākamgad un “parāda” atdošanai par šajā gadā neizmaksāto algu pielikumu nepieciešami 211 miljoni eiro, aprēķinājusi Veselības ministrija. Tas ir par aptuveni 30 miljoniem mazāk, nekā nākamgad mediķu algām ir gatava piešķirt Finanšu ministrija un valdība.
 
9:45
Uz ziņu, ka “Cancel culture” ideologi gatavojas “kancelēt” arī elitārās (tātad balto vīriešu dominanti uzturošas) kultūras pārstāvi komponistu Ludvigu van Bēthovenu, ar sev raksturīgo ironiju atsaucās Ēriks Stendzenieks: Nu tad beidzot pieķērušies galvenajam rasistam. Kurš gan vēl nekaunīgāk izcēlis baltās rases vīriešu pārākumu? Kura mūzika vēl klajāk vērsusies pret LGTB un BLM? Protams! Tas ir Bēthovens. Kretīns, nu...
 
20:35
“Elementāri izskaitļojot, var secināt, ka tā bija politiska slepkavība aiz kuras stāv politiskie spēki, kuriem bija personisks un dzīvniecisks naids pret Pāvelu,” intervijā kanālam RīgaTV 24 par sava drauga zvērināta advokāta Pāvela Rebenoka slepkavību sacīja jurists Mārtiņš Krieķis.
 
11:52
Soctīklos plašu uzmanību izpelnījās Andra un Lienes Kiviču video, kurā abi redzami intīmi dejojam. Kivičs sociālajā vietnē Facebook komentējis ažiotāžu ap pāra deju.