Lasītākie

Vakar, 15:11
Bijušais Rīgas mērs un tagad Eiropas Parlamenta deputāts Nils Ušakovs sociālajā tīklā Facebook publicējis fotogrāfiju, kura redzams kopā ar savu dēlu Tomu.
 
Vakar, 16:00
Dziedātājam Intaram Busulim pastaiga Klapkalnciemā beigusies ar visai nepatīkamu skatu.
 
Vakar, 18:42
Nav vairs neticami, ka Latvijas mežos aizvien biežāk tiek manīti lāči un viņu atvases. Barības meklējumos lielie dzīvnieki "viesojas" pat bitenieku dravā un mednieku piebarošanas vietās.
 
Vakar, 15:31
Mežs ienāk pilsētā! Tā par redzēto Rīgā, netālu no tirdzniecības centra "Akropole", varētu teikt aculieciniece, kura pamanījusi visai neierastu pilsētas viesi.
 
Vakar, 14:43
Dziedātāja Olga Rajecka, runājot par kopdzīvi ar savu vīru Ivo Bankavu, Agneses Meieres materiālā "Meitenes, visas sāpes reiz pāriet" izdevumā "Ieva" uzsver, ka nevar iedomāties savu dzīvi bez Ivo.
 
Vakar, 17:20
Kādu jauno māmiņu nepatīkami pārsteiguši trauki, kādos Rīgas Dzemdību namā pasniedz ēdienu, vēstīja raidījums "Bez Tabu".
 
Vakar, 19:19
Rīgā, Biķernieku ielā, notika avārija, kurā apstākļu sakritības dēļ iekļuva kāda nepilngadīga meitene, vēstīja raidījums "Degpunktā".
 
Vakar, 13:12
Juglas iedzīvotājus arvien biežāk sāk satraukt meža dzīvnieku parādīšanās tuvējā apkārtnē. Jau ne reizi vien māju pagalmos manīta lapsa ar ļoti labi apetīti, vēstīja raidījums "Bez Tabu".
 
Vakar, 14:17
Lai gan šonedēļ atkal esam piedzīvojuši pamatīgas lietusgāzes, jaunākās Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra prognozes liecina, ka jau tuvākajās dienās, iespējams, atgriezīsies vasarai raksturīgie laikapstākļi.
 
Vakar, 18:02
Televīzijas raidījumu un pasākumu vadītāja Anna Rzīte savā instagram kontā dalījusies ar emocionālu atklāsmi, par to, kā viņas vārdi ietekmējuši meitas dzīvi.
 
Vakar, 20:46
Kādai sievietei Tukumā veiksme uzsmaidījusi momentloterijas Smaids izskatā, atnesot 15 000 eiro vērtu laimestu, informē latloto.lv.
 
Vakar, 16:39
"Latvijas Pasts" dalījies ar fotogrāfiju, kurā redzams, kādā veidā iedzīvotājs cenšas pasargāt savu pastkastīti un tās saturu no samirkšanas.
 
Vakar, 15:55
Izglītības ministre Ilga Šuplinska (JKP) neatbalsta Indriķa Muižnieka apstiprināšanu Latvijas Universitātes (LU) rektora amatā, tomēr Izglītības un zinātnes ministrija lēmumu šajā jautājumā rosinās pieņemt valdībai.
 
Vakar, 14:03
Spēkā stājies Vidzemes apgabaltiesas 31.maija lēmums, noraidot Zolitūdes traģēdijā bojā gājušā ģimenes prasību pret SIA “Maxima Latvija” par 70 miljonu eiro piedziņu. Tiesa savā spriedumā ir attaisnojusi uzņēmumu, secinot, ka “Maxima Latvija” nevarēja konstatēt ēkas jumta sabrukšanas cēloni un ka ugunsgrēka viltus trauksmes atskanēšana neilgi pirms ēkas jumta sabrukuma ir sagadīšanās.
 
Vakar, 18:12
Eiropas Parlamenta (EP) deputāte Dace Melbārde (VL-TB/LNNK) nav atbalstījusi Urzulas fon der Leienas apstiprināšanu Eiropas Komisijas (EK) prezidentes amatā, jo viņa runā paudusi plānus samazinātu mazāko dalībvalstu ietekmi vairākos pašlaik Eiropas Savienības (ES) valstu iekšpolitikas līmenī risināmos jautājumos.
 
Vakar, 16:49
Mellenes, līdzīgi, kā citas ogas ir bagātas ar antioksidantiem, kas labvēlīgi ietekmē mūsu veselību, piemēram, mazinot vēžu risku, normalizējot cukura līmeni asinīs, veicinot šūnu atjaunošanos.
 
2:05
Stafilokoku (MRSA), kurš agrāk bija visizplatītākā un nevēlamākā infekcija slimnīcās jebkurā valstī, Īrijā ir aizstājis jauns, potenciāli nāvējošs “supervīruss” – Carbapenemase Producing Enterobacterales (CPE), brīdina veselības aprūpes speciālisti. Īpašu risku tas rada cilvēkiem ar novājinātu imūnsistēmu un vecāka gadagājuma pacientiem, atsaucoties ar Independent.ie vēsta Baltic-Ireland.
 
Vakar, 21:43
Aktieris Imants Strads savā Facebook kontā publicējis attēlu no pirmās filmēšanas dienas latviešu komēdijas "Klases salidojums" otrajai daļai.
 
Vakar, 14:19
Kompensējamo medikamentu vispārīgo nosaukumu izmantošana, izrakstot receptes, varētu ļaut pacientiem ietaupīt apmēram 20 miljonus eiro, jo samazināsies līdzmaksājumu apmērs, trešdien žurnālistiem apgalvoja veselības ministre Ilze Viņķele (AP).
 
Vakar, 19:00
Valdība vakar uzklausīja aģitāciju par jauna cietuma nepieciešamību Latvijā un ieprotokolēja savu apņemšanos visu dzirdēto un arī redzēto «izskatīt likumprojekta Par vidēja termiņa budžeta ietvaru 2020., 2021. un 2022. gadam un likumprojekta Par valsts budžetu 2020. gadam sagatavošanas procesā».
 
Vakar, 17:29
Reizēm, staigājot pa pilsētu vai tās nomali, ļoti gribas padzerties. Daudzās vietās to var izdarīt, neieejot veikalā vai kafejnīcā, bet gan paņemot dzeramo ūdeni no bezmaksas pilsētas ūdens krāna. Riga.lv informē, kur pilsētā atrodas dzeramā ūdens pumpji.
 
Vakar, 18:21
Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) nav konstatējis ziņas, kas varētu būtu par pamatu valstij neslēgt līgumu ar konkursā par pasažieru vilcienu piegādi uzvarējušo Čehijas uzņēmumu "Škoda Vagonka" ("Škoda").