Lasītākie

Vakar, 8:55
Adele savu mīļoto vīrieti Metjū starp daudziem stiprā dzimuma pārstāvjiem pamanīja iepazīšanās portālā, taču tobrīd nespēja iedomāties, ko vīrieša dēļ nāksies piedzīvot, vēsta "The Mirror".
 
Vakar, 11:00
Skandalozā mūziķa Andra Kiviča sieva Madara vietnē Instagram dalījusies ar glītām fotogrāfijām, kurās pozē dažādu zīmolu tērpos.
 
Vakar, 12:00
Fanija sociālajā tīklā Facebook pastāstījusi par savas draudzenes pieredzi. Sievietes dzīvē ilgstoši bijis vardarbīgs partneris, taču viņa nespējusi no šīs varmākas izšķirties.
 
Vakar, 17:00
Policija vajā vīrieti, kurš izvarojis mazgadīgu, 12 gadus vecu meiteni, Šefīldas meža masīvā Lielbritānijā, vēsta "The Mirror".
 
Vakar, 15:00
Kāds klients pauž sašutumu par kādu veikala "Veselības pasaule" pārdevēju, kura sarunu ar viņu uzsākusi krievu valodā, pat necenšoties ar viņu sarunāties latviski.
 
Vakar, 13:00
Dailes teātra aktrise Dārta Daneviča vietnē Instagram publicējusi fotogrāfiju, kurā ir redzama kopā ar aktieri Daini Grūbi, kurš esot bijis viņas pirmais skatuves partneris.
 
Vakar, 11:16
Latviešu estrādes zvaigznes Olgas Rajeckas meita Marija Migliniece sociālajā tīklā Facebook pavēstījusi, ka mūžībā devies ģimenes mīlulis, kaķītis Otto.
 
Vakar, 14:00
Sociālajā tīklā Facebook publicētas fotogrāfijas, kurās redzams, ka pie Lāčkroga ezera paveras pavisam nepatīkams skats, cilvēki piemēslojuši šo skaisto vietu.
 
Vakar, 16:00
Kāda Gulbenē dzīvojoša sieviete iegādājusies "Simtgades loterijas" biļeti internetā brīdī, kad gatavojusi vakariņas. Zem simbola Rabarbers bija paslēpies 10 000 eiro laimests, informē "Latvijas Loto".
 
Vakar, 21:00
Kūku cepēja Karīna vietnē Facebook paudusi sašutumu par klientiem, kuri veic pasūtījumu, bet pēcāk izdomā, ka tas vairs nav vajadzīgs, radot viņai zaudējumus.
 
Vakar, 8:07
Pēc aptuveni 90% balsu saskaitīšanas Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanās līderi joprojām ir "Jaunā Vienotība" (JV), "Saskaņa" un nacionālā apvienība Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK (VL-TB/LNK).
 
Vakar, 8:00
Grupas «The Sound Poets» līderis Jānis Aišpurs (38) ar vecāko meitu Emīliju (8) un savu mīļoto sievieti dziedātāju Aiju Andrejevu (33) apmeklēja grupas «Instrumenti» jaunā albuma «Cilvēks» atklāšanas pasākumu mākslas centrā «Zuzeum». Sarunā ar »Vakara Ziņām« mūziķa meita Emīlija atklāja, ka ļoti patika koncerts, ko apmeklēja kopā ar tēti un Aiju.
 
Vakar, 18:00
Dziedātāja Māra Katarska, kura nesen Ēģiptē saskārās ar vardarbību no drauga puses, kurš viņu turēja ieslēgtu mājā un fiziski iespaidoja, vietnē Instagram publicējusi romantiskus foto, kuros redzama uz kuģa, tērpusies tumši sarkanā vakarkleitā.
 
Vakar, 8:12
Pēc vairāk nekā 90% balsu saskaitīšanas Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanās līderi joprojām ir "Jaunā Vienotība" (JV), "Saskaņa" un nacionālā apvienība Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK (VL-TB/LNK).
 
Vakar, 18:20
Ekstravagantais un skandalozais frizieris Pērs Bogomazovs šobrīd ir nozudis no saviesīgās dzīves burziņiem un publiskās telpas. Sarunā ar »Vakara Ziņām« viņš atklāj, ka ir mainījis prioritātes un ilgojas pēc klusuma un miera.
 
Vakar, 10:01
Par viltus ziņu "tēvu" dēvētais Niks Endziņš jeb Neids sociālajā tīklā Facebook pavēstījis, ka pagājušajā nedēļā viņa kontu Facebook un Instagram "uzlauzuši" hakeri.
 
Vakar, 11:26
Pēc lielākās daļas vēlētāju balsu saskaitīšanas pa diviem Eiropas Parlamenta (EP) deputātu mandātiem varētu iegūt "Jaunā Vienotība" (JV), "Saskaņa" un nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK (VL-TB/LNK).
 
Vakar, 23:00
Skandalozā mūziķa Andra Kiviča sieva Madara vietnē Instagram dalījusies ar pikantiem foto, kuros pozē sarkanā peldkostīmā.
 
Vakar, 15:15
 Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanu rezultāts pierāda, ka centieni "demonizēt" partiju "Saskaņa" ir izgāzušies, paziņojumā medijiem pauž no Rīgas domes priekšsēdētāja pienākumu pildīšanas atstādinātais domes deputāts Nils Ušakovs (S), kurš saskaņā ar neoficiālajiem datiem varētu būt ievēlēts EP.
 
Vakar, 13:13
Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) pozitīvi vērtē savu rezultātu Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanās, kas politiskajam spēkam ir otrs labākais kopš Latvija izvēlas savus eiroparlamentāriešus, ZZS valdes priekšsēdētājs Armands Krauze.
 
Vakar, 13:46
Patlaban ir saskaitītas nodotās balsis teju visos Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanu iecirkņos, un vislielāko atbalstu - ap 26,2% - saņēmusi "Jaunā Vienotība" (JV).
 
Vakar, 19:30
Kādu māmiņu no Straupes novada pārsteidzis 10 000 eiro laimests "Simtgades loterijā", informē "Latvijas Loto".