Lasītākie

Vakar, 14:21
Mūžībā devies Dailes teātra 6. studijas audzēknis, bijušais Dailes teātra aktieris Ilgonis Švika, liecina teātra pārstāvju publicētā informācija.
 
Vakar, 18:12
Jūrmalas restorānā "Kūriņš" ceturtdien ieradušies viesi, kuri nebija pozitīvi noskaņoti un, iespējams, vēlējušies izprovocēt ēstuves pārstāvjus.
 
Vakar, 15:39
Rīgā aizdomīgas skaņas no pensionēta kaimiņa dzīvokļa apkārtējiem lika nojaust, ka kaut kas nogājis gaužām greizi. Kaimiņi klauvēja un klauvēja, bet nekādu atbildi no mitekļa saimnieka nesaņēma. Nācās saukt talkā ugunsdzēsējus, kas pie vīrieša nokļuva caur logu, vēstīja raidījums "Degpunktā".
 
10:47
Vairāki gados jauni pacienti, ieskaitot 20 gadus vecu pacientu Sandjego un 25 gadus vecu pacientu Ņujorkā, hospitalizēti ar neparastu slimību, kas saistīta ar jauno koronavīrusu, vēsta "Mirror".
 
Vakar, 14:30
Izsludināta pieteikšanās ”Lauku sētas” jaunajai sezonai, un šī iespēja ieinteresējusi arī spēles iepriekšējo gadu dalībniekus. Jaunajai sezonai pieteikusies arī leģendārā Ingūna Stapāne, kas plāno atgriezties TV ekrānos, raksta "skaties.lv".
 
Vakar, 15:07
Dziedātājs Andris Kivičs un viņa mīļotā sirdsdāma Liene dažas nedēļas pirms kopīgās atvases nākšanas pasaulē piedalījušies fotosesijā.
 
10:15
Astrologi nosaukuši trīs horoskopa zīmes, šķiršanās ar kuru pārstāvjiem dažādu iemeslu dēļ var nākties nožēlot visu mūžu, raksta "greatpicture.ru".
 
Vakar, 19:13
Teātra un TV aktrise Dārta Daneviča kļuvusi par mākslinieces Elāza Annas Reines darba zvaigzni.
 
8:15
«Ziņās rāda, ka visapkārt cieš, mirst. Negribu saslimt. Negribu mirt. Angļu valodā ir tāds teiciens: «I am too young and good looking to die». Esmu par jaunu un skaistu, lai ciestu un mirtu,» tā no savām mājām Čikāgā, ASV, «bunkurā sēžot», sarunā ar »Vakara Ziņām« saka leģendārās grupas «Čikāgas piecīši» solists Armands Birkens, neslēpjot, ka ir radušās atkal dažāda līmeņa bailes.
 
Vakar, 13:07
Piektdien, 29.maijā, Rīgas domes pagaidu administrācija sēdē akceptēja braukšanas maksas daļēju vai pilnīgu atvieglojumu atjaunošanu pilsētas sabiedriskajā transportā vairākām pasažieru kategorijām, tostarp pensionāri bez maksas varēs pārvietoties noteiktās diennakts stundās, kā arī atjaunotas stundas biļetes.
 
Vakar, 21:08
Sabiedriskās ēdināšanas biznesā Lielbritānijā darbojas ne viens vien mūsu tautietis, un pandēmijas izraisītā krīze ir skārusi arī viņus. Ziņu par iespēju drīz atkal atvērt savas nelielās kafejnīcas durvis ar prieku uzņēmusi Anglijā dzīvojošā Pomeranču ģimene, stāsta LTV "Panorāma".
 
9:15
Sertificētsa astroloģes Gunas Kārkliņas prognoze.
 
Vakar, 15:24
Lietuvas Mažeiķu rajonā atrastas apdegušas mirstīgās atliekas, kas, iespējams, ir par policista nošaušanu aizdomās turētā Staša Brasa līķis, paziņojis Lietuvas Policijas departaments.
 
Vakar, 20:45
Lai gan Covid-19 izplatībai noteikti bija negatīva ietekme uz darba tirgu, tas nebija apstājies nevienu brīdi, un šobrīd darba tirgū vērojama attīstība, informēja Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) direktore Evita Simsone.
 
11:44
Rīdzinieks šā gada maijā iegādājies saldējumu ”Pols”, kas iesaiņots akcijas iepakojumā. Informācija uz iepakojuma vēsta, ka, sakrājot kociņus, iespējams laimēt rotaļlietu. Liels bija saldējuma baudītāja pārsteigums, izlasot uz iepakojuma informāciju par akciju: izrādās, akcija beigusies jau pirms gada, vēstīja raidījums "Bez Tabu".
 
12:14
Skandalozā latviešu mūziķa Andra Kiviča sieva Liene Kiviča, kura šobrīd ir bērniņa gaidībās, publicējusi sirsnīgu kadru, kurā redzama, izvēloties gaidāmā mazuļa drēbītes.
 
Vakar, 19:01
Pirmais Covid-19 pacients saistībā ar uzliesmojumu sociālās aprūpes centrā "Mārsnēni" sākotnēji tika izrakstīts no "Cēsu klīnikas" pēc tam, kad Covid-19 tests uzrādījis negatīvu rezultātu, pavēstīja Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) komunikācijas nodaļas vadītāja Ilze Arāja.
 
Vakar, 16:17
Saeima piektdien galīgajā lasījumā atbalstīja valstspilsētas statusa piešķiršanu desmit pilsētām.
 
Vakar, 13:59
Šodien, 29. maijā, Lietuvā, Mažeiķos, Lietuvas policija saņēma izsaukumu uz sadzīves konfliktu. Policijai ierodoties notikuma vietā, kāds vīrietis nošāva vienu Lietuvas policistu, kā arī vēl vienu ievainoja. Par izdarīto noziedzīgo nodarījumu šobrīd tiek meklēts 1968. gadā dzimis vīrieti, kurš, iespējams, ir bruņots. Šobrīd šīs personas atrašanās vieta nav zināma, iespējams, persona var doties Latvijas teritorijas virzienā.
 
Vakar, 18:06
Pamatojoties uz Lietuvas tiesībsargājošo iestāžu sniegto informāciju, Latvijas policija pārstājusi pierobežā meklēt kaimiņvalsts policista slepkavībā aizdomās turēto vīrieti.
 
Vakar, 21:00
Pirms nepilniem diviem gadiem notikušais ugunsgrēks informāciju tehnoloģiju (IT) uzņēmuma SIA "Mikrotīkls" noliktavā bijis saistīts ar vērienīgu laupīšanu, piektdien ziņoja LTV raidījums "Panorāma".
 
Vakar, 13:45
Latvijā varētu būt vēl viena vieta, kur uz šosejas tiks izvietoti vidējā ātruma mērīšanas radari – to ReTV Latvijas ziņās stāstīja Valsts policijas Galvenās kārtības policijas pārvaldes priekšnieks Normunds Krapsis. Viņš gan uzsvēra, ka tas ir finanšu jautājums, kas jālemj valdībai, domājot par nākamā gada budžetu.