Lasītākie

Vakar, 12:02
Kā atklājis ar vēzi slimās krievu aktrises Anastasijas Zavorotņukas vīra Pjotra Černiševa draugs, Nastjas veselības stāvoklis ir būtiski uzlabojies, raksta "www.ural.kp.ru".
 
Vakar, 14:30
Skandalozā mūziķa Andra Kiviča sieva Madara foto vietnē Instagram dalījusies ar skaistu fotogrāfiju.
 
Vakar, 18:38
Sociālajos tīklos publicēts video, kurā skaidri redzams, kā trešdienas rītā notika avārija uz Bauskas šosejas.
 
Vakar, 17:00
Sociālā tīkla Facebook lietotāja Taty Angel domubiedru grupā Russians in England izsaka sašutumu un brīdina citus ceļotājus, kuri tuvākajā laikā plāno lidot ar airBaltic. Pasažieres dusmas raisījis tas, ka Latvijas nacionālā aviokompānija esot pie iekāpšanas lidmašīnā pārsvērusi Duty Free jeb beznodokļu zonā iegādātās preces.
 
Vakar, 12:41
Francijā suņu bars nogalinājis 29 gadus vecu grūtnieci, kura meža apvidū izvedusi pastaigāties savus mīluļus.
 
Vakar, 12:22
Salīdzinājumā ar 2018. gadu šogad jaunā budžeta pieņemšanas laiks no darbaspēka nodokļu perspektīvas bijis salīdzinoši rāms – pretstatā vērienīgai reformai pērn, kad mainīts tika teju katrs ienākuma nodokļa aprēķināšanas mainīgais, šoreiz ieviesti vien pāris jauninājumi. Pamatā tie saistīti ar jau ieplānotām izmaiņām un ir atskaņas no iepriekšējās nodokļu reformas, kuras ietvaros tika nolemts īstenot pakāpenisku atvieglojumu pieaugumu arī turpmākajos gados. Vienlaikus, lai cik nelielas, tomēr izmaiņas līdzšinējā kārtībā jaunais – 2020. gads nodarbinātajiem nesīs un no tām vislielākie ieguvēji būs darba ņēmēji bez apgādājamiem.
 
Vakar, 17:20
Aktieris Ģirts Ķesteris Agneses Meieres materiālā "Attiecībās acīmredzot vairāk esmu mīlējis sevi" izdevumā "Ieva" atklāj, ka attiecībās acīmredzot vairāk mīlejis sevi un tas nav gājis mazumā.
 
Vakar, 16:35
Televīzijas kanāls RīgaTV 24 rudens sezonā nācis klajā ar pavisam jaunu raidījumu "Ceļā uz pārliecību", kurā dažādi sabiedrībā zināmi cilvēki atklāj savus kompleksus, kā arī slēptākos pārdzīvojumus, kuri saistīti ar vizuālo izskatu.
 
Vakar, 13:11
Rīgā viens vai vairāki noziedznieki, izmantojot degšķidrumu un vecas riepas, aizdedzinājuši stacionāro fotoradaru. Vainīgie, neviena nemanīti, paspēja aizbēgt no notikuma vietas, vēstīja raidījums "Degpunktā".
 
Vakar, 15:30
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) nolēmusi Latvijas teritorijā aizliegt vairākus Krievijas televīzijas kanālus, pastāstīja NEPLP priekšsēdētājas vietnieks Ivars Āboliņš.
 
Vakar, 19:19
Rīgas "Dinamo" Krievijas čempionātā piedzīvojusi kārtējo zaudējumu - 3:4 pret Maskavas "Dynamo". Viesi uzvaras vārtus guva papildlaika pēdējā sekundē. Rīdziniekiem nākamā spēle jau piektdien izbraukumā Podoļskā.
 
Vakar, 19:31
Preiļu iecirknis meklē bezvēsts prombūtnē esošo Taisiju Šariginu, dzimušu 1942.gadā, kura 2019.gada 18.novembra pēcpusdienā neatgriezās savā dzīvesvietā Riebiņu novadā, Stabulnieku pagastā, Stabulniekos.
 
Vakar, 14:40
ASV varasiestādes izmeklē, vai "Swedbank" atļāvusi veikt naudas pārskaitījumus, ar kuriem pārkāptas ASV un Eiropas Savienības noteiktās sankcijas pret Krieviju, atsaucoties uz Zviedrijas televīzijas SVT paziņojumu raksta "Bloomberg".
 
Vakar, 17:48
Administratīvā apgabaltiesa saglabājusi pirmās instances noteikto liegumu rīkot jaunas Latvijas Universitātes (LU) rektora vēlēšanas, tomēr tiesa atzinusi, ka valdībai ir tiesības noteikt rektora vietas izpildītāju, līdz ar to Ministru kabinetam dota iespēja nomainīt pašreizējo rektora vietas izpildītāju Indriķi Muižnieku, izriet no šodienas tiesas lēmuma.
 
Vakar, 13:55
Otrdien, 19.novembrī ap pulksten 12:20 policijā tika saņemta informācija par to, ka kādā mājas pagalmā, Madonas novadā persona izteica draudus fiziski izrēķināties.
 
Vakar, 15:57
Daugavpils tuvumā kravas automašīnā starp dažādām sporta precēm atrasto narkotiku vērtība var sasniegt aptuveni piecus miljonus eiro.
 
Vakar, 16:46
Šogad pasaules līmeņa modes interneta meklētājs "Lyste" nosaucis ietekmīgākās slavenības, kas noteikušas šī gada cilvēku izvēles attiecībā uz savu stilu, balstoties uz viņu meklēto internetā, vēsta amerikāņu tabloīds "E!".
 
Vakar, 17:36
Inčukalna novadā aizdomās par narkotiku tirgošanu vietējiem iedzīvotājiem aizturēts jaunietis, sociālajā vietnē Facebook vēsta Valsts policija.
 
Vakar, 17:09
Krievijas prezidents Vladimirs Putins, tuvojoties decembrī gaidāmajām pirmajām tiešajām sarunām ar Ukrainas prezidentu Volodimiru Zelenski, Ukrainas valsts galvu cildinājis kā "simpātisku".
 
Vakar, 13:18
Valsts policijas amatpersonas sadarbībā ar Lietuvas Muitu, kā arī ar Latvijas Valsts ieņēmumu dienesta atbalstu šī gada 17. novembrī veica starptautisku aizturēšanas operāciju, kuras laikā Latvijā aizturēta persona, kuras vadītajā transportlīdzeklī atrasts ievērojams daudzums narkotiskās vielas. Savukārt Lietuvā aizturēts šīs narkotiku kontrabandas organizētājs, pie kura atrasti dažādi lietiskie pierādījumi. Par notikušo abās valstīs ierosināts kriminālprocess. Latvijā aizturētajai personai piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums.
 
Vakar, 16:00
Šodien, 20. novembrī, pulksten 17 Liepājas muzejā (Kūrmājas prospektā 16/18) atklās krāšņu un vērienīgu modes mākslinieces un gleznotājas Elitas Patmalnieces darbu izstādi Nomoda sapņi, kas rudenīgi vēlīnajā laikā uzplauks kā dzīvesprieka, pārdomu un košuma apliecinājums.
 
Vakar, 15:45
Protestējot pret ilgo tiesas izskatīšanas procesu, biedrība "Zolitūde 21.11." šogad nerīkos Zolitūdes traģēdijas piemiņas pasākumus, aģentūrai LETA pavēstīja biedrības pārstāve Regīna Ločmele-Luņova (S).