Lasītākie

Vakar, 14:37
Keitas Midltones un Meganas Mārklas attiecības ir neatgriezeniski sabojātas, izdevumam "New Idea" pavestīja karaliskās ģimenes biogrāfs Fils Dampje, kuru informēja karaliskajai ģimenei tuvu stāvošs avots.
 
Vakar, 10:11
Kā izrādās, daudzas zāles ir bīstamas veselībai. Ārsti skaidro, ar kuriem mājas aptieciņā atrodamajiem medikamentiem jābūt uzmanīgiem, raksta "golos.ua".
 
Vakar, 11:25
Nākamnedēļ Latvijā bieži pūtīs stiprs vējš no rietumu puses, bet nokrišņu nebūs daudz, prognozē sinoptiķi.
 
Vakar, 10:45
Astrologi pastāstījuši, kuras horoskopa zīmes 2020.gadā pavadīs finansiāla veiksme, raksta "topnews.ru".
 
Vakar, 16:48
Zinātniekiem izdevies noteikt precīzu vecumu, kurā dažādu pasaules valstu iedzīvotāji ir visnelaimīgākie, raksta "socportal.info".
 
Vakar, 18:03
Pirms diviem gadiem zaudējusi vīru, aktrise un māksliniece Elīna Maligina mēģināja paslēpties klosterī, svešās pilsētās, greznā dzīvoklī, šaurā kompānijā, alkoholā, depresijā...
 
Vakar, 9:02
Skandalozais Latvijas šovbiznesa pāris Andris un Liene Kiviči kļūs par vecākiem.
 
Vakar, 11:48
Televīzijas raidījumu vadītājs Māris Grigalis foto vietnē Instagram publicējis aizkustinošu ierakstu, parādot, ko par viņu domā viens no dēliem.
 
Vakar, 13:39
Ziemā jo īpaši cilvēkam trūkst svaigu augļu un dārzeņu, tajā esošo vitamīnu un vērtīgo vielu, tāpēc uztura speciālisti iesaka uzturā pēc iespējas vairāk iekļaut kādu dārzeni, kas ir gandrīz katrā ledusskapī, raksta "akcenty.com.ua".
 
Vakar, 14:11
Zinātnieki no Hārvardas un Amsterdamas universitātēm nonākuši pie secinājuma, ka, izslēdzot piecus galvenos riska faktorus veselībai, cilvēka dzīvi var pagarināt par 10 gadiem, raksta "British Medical Journal".
 
Vakar, 11:12
Tēja ir gards un veselīgs dzēriens, bet tikai ar noteikumu, kas tas ir pareizi pagatavots. Daudzi lielākoties pieļauj kļūdu, kas tēju pārvērš par organismam kaitīgu "360tv.ru".
 
Vakar, 16:20
Aizvadītā gada janvārī vairāki sociālo tīklu lietotāji informēja, ka Kuldīgā manīta mandarīnpīle. Nu jau pagājis gads un krāšņais ūdensputns atkal manīts šajā pilsētā.
 
Vakar, 15:06
Aizvadītās nedēļas nogalē kāds sociālā tīkla facebook lietotājs pavēstījis par Dēliņkalnā manīto reto dabas parādību.
 
Vakar, 12:08
Sešus gadus vecie dvīņi Elizabete un Harijs mācās elitārā bērnudārzā un papildus apmeklē nodarbības ar privātskolotājiem.
 
Vakar, 17:49
Siltumtrases plīsuma dēļ pie tirdzniecības centra "Ocean Plaza" Kijevā, Ukrainā, cietuši deviņi cilvēki, raksta "nv.ua".
 
Vakar, 12:39
Kāda pircēja vērsusies "Sūdzību dēlī" (raidījums "Bez Tabu"), pastāstot par nelāgu atgadījumu veikalā Jelgavā.
 
Vakar, 12:33
Vidējais pensijas apmērs pērn ir pieaudzis par 31 eiro, novembrī sasniedzot 382 eiro, liecina jaunākie Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) dati.
 
Vakar, 15:42
Koknesiete Jolanta civillaulībā ar 10 gadus vecāko Juri nodzīvoja deviņus gadus, attiecībās pārim piedzima seši bērni. Nu jau divus gadus pāris nedzīvo kopā, tēvam ir pārtrauktas aizgādības tiesības, tomēr viņš saskarsmi ar atvasēm cenšas panākt pat ar krimināliem paņēmieniem, vēstīja raidījums "Bez Tabu".
 
Vakar, 21:46
Arī Latvijā populārā seriāla "Intrigante"galvenās lomas atveidotāja Bleika Laivlija pārsteigusi savus Instagram sekotājus ar foto, kurā kļuvusi gluži neatpazīstama.
 
Vakar, 10:03
Krišjāņa Kariņa (JV) vadītā Ministru kabineta darba vērtējums iedzīvotāju vidū turpina samazināties, liecina pētījumu aģentūras SKDS veiktās aptaujas dati.
 
Vakar, 13:08
Pašmāju populārais dziedātājs Lauris Reiniks sociālajos tīklos publicējis ierakstu, kurā vēršas pie saviem faniem.
 
Vakar, 8:15
Viena no visbiežāk izskanējušajām Jaungada apņemšanām ir svara korekcija un atbrīvošanās no liekajiem kilogramiem. Dziedātājas Laura Raila-Lakstīgala un Liene Šomase, kā arī horeogrāfs, deju skolas «Dzirnas» izveidotājs un vadītājs Agris Daņiļevičs jauno gadu sākuši ar labiem rezultātiem un jau var lepoties ar nomestajiem kilogramiem. Sarunā ar »Vakara Ziņām« tievētāji dalās ar saviem padomiem, kā izdevies iegūt slaidākas ķermeņa aprises.