Lasītākie

Vakar, 17:23
Šī gada 19.maijā Lielbritānijā tika svinētas prinča Harija un viņa mīļotās, ASV kino aktrises Meganas Mārklas kāzas. Tikai vairākus mēnešus pēc kāzām atklāts, ka karaliene Elizabete II pirms svinīgā notikuma brīdinājusi mazdēlu par topošās sievas uzvedību.
 
Vakar, 14:42
Kāds gājējs Vecrīgas tunelī piedzīvojis ko briesmīgu - viņam uzbrukuši trīs nepazīstami cilvēki, vēstīja raidījums "Degpunktā".
 
9:30
Kāda sieviete atklājusi, ka "Narvesen" veikalā Rīgā piedzīvojusi aizvainojošu attieksmi no pārdevēju puses.
 
Vakar, 14:13
Par godu satīriķa Mihaila Zadornova nāves gadadienai, Maksims Galkins uz savu raidījumu ''Segodnja večerom'' bija uzaicinājis viņa tuviniekus.
 
11:46
Skumja vēsts visiem Latvijas kino hita ''Kriminālās ekselences fonds'' faniem.
 
7:13
Piektdien, 9.novembrī, baisu skatu pie garāžām Sermuliņu ielā Rīgā pamanījis kāds nejaušs garāmgājējs. Tur pie kāda bezpajumtnieka mitekļa durvīm gulējis ar asinīm noklāts sievietes līķis.
 
Vakar, 15:17
Pirmdien Krieviju šokējis video, kurā redzams kā Maskavā vīrietis piekauj 78 gadus vecu sievieti, informē Lenta.ru.
 
Vakar, 21:10
Sociālajā tīklā facebook ievietotā ierakstā brīdināti mājdzīvnieku īpašnieki Rīgā un Rīgas apkaimē. Kā izrādās, tad, iespējams, šeit parādījušies nelabvēļi, kuri apzināti cenšas kaitēt dzīvniekiem.
 
14:30
Šefpavārs Valters Zirdziņš skarbi raksturojis restorānu jomu Latvijā.
 
Vakar, 15:03
Krievijas pilsētā Elektrostaļā 31 gadu veca sieviete, viņas civilvīrs un dēli - 2 un 9 gadus veci - gāja bojā, saindējoties ar nezināmu vielu.
 
Vakar, 17:34
Latvijā pazīstamā dziedātāja un dīdžejmeitene Liene Ušakova sociālajā tīklā facebook brīdinājusi citas dāmas par kādu vīrieti, kurš "aptinis ap pirkstu" viņu un, iespējams, vēl kādu dāmu.
 
5:30
Arvien vairāk lielveikalu vairs neļauj pircējiem stundām ilgi bez maksas izmantot savas autostāvvietas. Taču arī tajā laikā, kas ir atvēlēts automašīnas novietošanai bez maksas, pircējiem ir vai nu netūļājoties jāreģistrē sava automašīna speciālā iekārtā, vai arī jānorāda apstāšanās laiks uz automašīnas pane]a. Neievērojot šos nosacījumus, draud sods. Pircēji visvairāk sūdzas par Cityparks Latvija, kas apsaimnieko daļu lielveikalu stāvvietu un visai bieži izraksta sodus.
 
Vakar, 21:43
Aptuveni pirms nedēļas vairāku Latvijas šovu dalībniece Aija Dembovska paziņoja, ka negaidīti pamet Latviju. Pēc skaļajiem skandāliem, kur izskanējis arī viņas vārds, dāma, iespējams, nolēmusi sākt dzīvi "no baltas lapas" un devusies uz ārzemēm. Jau pirmajās dienās pēc ierašanās svešajā zemē dāma pastāstījusi, kā viņai tur klājas.
 
7:30
Neuzskatu, ka Valsts prezidenta izvēle – nominēt premjera amatam piecas partijas savulaik izstaigājušo Jāni Bordānu – ir slikts gājiens. Caur to prezidents varētu tikt lielākā skaidrībā par šo Saeimu un tās faktisko, lietderīgo potenciālu. Subjektīvi man nepatīk vienīgi tas, ka Saeima un Ministru kabinets nu top taisīti par tādiem kā eksperimentāliem, izmēģinājuma laukumiem. Jo tieši JKP un KPV LV manā uztverē ir tās 13. Saeimas partijas, kuras visvairāk izceļas vien ar savu partijiskumu, nevis valstiskumu. Bet varbūt no šīs Saeimas neko citu nav vērts ne gribēt, ne cerēt. Tajā tikušie savās atklāsmēs paši atzīst, ka vara ir bezmaz viss, kas tiem nu ir. Valsti es viņos pagaidām neredzu.
 
10:51
Dzejniece Māra Zālīte divus mēnešus bija pazudusi no publiskās telpas. Klīda runas par baisu negadījumu, savukārt pati Zālīte neko nekomentēja, vēsta izdevums "Privātā Dzīve".
 
18:15
Par Latvijas un Eiropas ekonomisko izaugsmi, Itālijas vēlmi tērēt un Eiropas Komisijas vēlmi taupīt, jaunās valdības izredzēm tērēt naudu priekšvēlēšanu solījumu izpildei, banku situāciju, kā arī Jaunās Vienotības iesaisti valdībā un paša izredzēm saņemt nomināciju eirokomisāra amatam uz nākamo termiņu saruna ar Eiropas Komisijas viceprezidentu, Eiropas Savienības komisāru ar atbildību par eiro un sociālo dialogu, arī Finanšu stabilitātes, finanšu pakalpojumu un kapitāla tirgus savienības jomā Valdi Dombrovski (Vienotība).
 
Vakar, 21:17
Kāds automehāniķis Francijā atradis mašīnā paslēptu kailu, divus gadus vecu meiteni, vēsta "The Mirror".
 
Vakar, 16:49
Ukraiņu dziedātāja Anastastija Prihodko ņēmusi ļaunā jautājumus par politiķi Jūliju Timošenko.
 
12:49
Uzņēmējs Gunārs Ķirsons atklājis, ka veido Latvijā vēl nepieredzētu testamentu.
 
Vakar, 16:11
Latviešu modele Diāna Kubasova Dominikānas Republikā vairāku nedēļu garumā piedalījās šovā, kur noslēgumā izcīnīja titulu ”Miss Multiverse 2018”, raksta portāls "skaties.lv".
 
Vakar, 15:51
Aktieris Džerārds Batlers publicējis foto ar gruvešiem, kas vēl tikko bija viņa ģimenes mājas.
 
6:00
«Ārstu biedrība nenozīmē kampaņas – atrotīt rokas un rakt kartupeļus. Ārstu biedrība ir pastāvīgs, grūts ikdienas darbs,» sarunā ar Neatkarīgo saka Latvijas Ārstu biedrības prezidents Pēteris Apinis. Latvijas Ārstu biedrības pilnsapulce, kurā paredzēts ievēlēt jauno ārstu priekšstāvi, paredzēta uzreiz pēc valsts simtgades svinībām. Uz biedrības prezidenta amatu pretendē divi ārsti – Latvijas Ārstu biedrības viceprezidente, ģimenes ārste Ilze Aizsilniece un Latvijas Lauku ģimenes ārstu asociācijas vadītāja, arī ģimenes ārste Līga Kozlovska. Pēteris Apinis, kurš nolēmis uz biedrības vadītāja amatu vairs nekandidēt, to vadījis 12 gadu, un īsi pirms jaunā prezidenta vēlēšanām atklāti atzīst: bezjēdzīgi ir strādāt, ja Veselības ministrija lielāko daļu sava darba velta Latvijas Ārstu biedrības un Latvijas Ģimenes ārstu asociācijas apkarošanai, jo Ārstu biedrība savā darbā un uzskatos ir pilnīgi neatkarīga un to nevarot pielāgot vajadzīgajam viedoklim.