Lasītākie

Vakar, 18:25
Pēkšņi mūžībā devusies mākslas kolekcionāre un uzņēmēja Dina Zuzāne, atsaucoties uz mākslas centra "Zuzeum" dibinātāju Jāni Zuzānu, ziņo "Santa.lv".
 
Vakar, 14:27
Internetā cirkulē fotogrāfija, kur uz Putinas Marijas Ivanovnas un Putina Vladimira Spiridonoviča (Krievijas prezidenta Vladimira Putina vecāku) kapa tika atrasta zīmīte, kas izskatās kā piezīme dienasgrāmatā.
 
Vakar, 16:33
Astrologi nosaukuši trīs zodiaka zīmes, kurām ir ļoti grūts liktenis. Lai viņu dzīve būtu izdevusies, jāpieliek maksimāli daydz spēka.
 
Vakar, 17:25
Ja alkohols dzīvē ir kļuvis pārāk biežs viesis, atteikšanās no tā būs lēmums, kas prasīs konkrētu attieksmi un gribasspēku. Bet, tiklīdz jūs zināsit, pie kā tas novedīs, būs daudz vieglāk pieņemt lēmumu, raksta rus.jauns.lv.
 
Vakar, 18:46
Pēdējā gada laikā aviosatiksmē valda haoss un lidmašīnu reisu atcelšana vai kavēšanās par daudzām stundām nav nekāds jaunums. Šoreiz neapmierinātību rada fakts, ka lidmašīna, kas no Kopenhāgenas Rīgas lidostā ieradusies ar 3,5 stundu kavēšanos, nosēdās pirms vieniem naktī.
 
Vakar, 18:30
Astrologi izcēluši vienu horoskopa zīmi, kuras pārstāvji ir vienkārši ideāli dzīvesbiedri. Runa ir par Vēzi, raksta UNIAN.
 
0:10
Teksta tiešraide - īsi un kodolīgi par svarīgāko Krievijas Ukrainas karā 1. oktobrī. Ukraina jau septiņus mēnešus varonīgi aizstāv savu zemi pret agresora iebrukumu.
 
Vakar, 13:15
Lietuvā sākas šī gada savvaļas dzīvnieku vakcinācijas pret trakumsērgu otrais posms, raksta portāls "Lrytas".
 
Vakar, 15:29
Vasarā aktrise Čulpana Hamatova debitēja teātrī Rīgā. Post Scriptum - šis iestudējums burtiski ir viena cilvēka teātris. Aktrise uz skatuves uzstājas pusotru stundu, atveidojot visas lomas. Starp skatītājiem bija arī slavenais aktieris Ivars Kalniņš.
 
Vakar, 19:22
Kolumbiešu dziedātājas Šakiras liktenis karājas mata galā: dziedātājai draud līdz pat astoņu gadu cietumsods pēc tam, kad viņa saņēma aicinājumu stāties tiesas priekšā par apsūdzībām nodokļu krāpšanā 14,5 miljonu eiro vērtībā, raksta Glavred.
 
Vakar, 17:15
Mūziķa Andra Kiviča bijusī sieva Madara kopā ar mīļoto vīrieti kaldina lielus biznesa plānus, vēstīts Laumas Lapsas, Gitas Vīksnes materiālā "Kā dzīvo Kiviča bērnu mātes" izdevumā "Privātā Dzīve".
 
9:20
"Bustle" astrologi nosauc, kurām trīs horoskopa zīmēm pastāv vislielākā iespēja kļūt "stāvus" bagātām. Šīs horoskopa zīmes "pievelk" naudu.
 
6:00
„Urnas jūs gaida! Visi pie urnām!” skandē koalīcijas partiju sponsorētie mediji – cerībā, ka vajadzīgie cilvēki nobalsos par vēl vairāk vajadzīgajiem cilvēkiem un viss paliks kā iepriekš. Vēlētāji mulst, mētādamies starp izvēlēm – balsot vai nebalsot. Protams, balsot. Pretējā gadījumā jūsu vietā nobalsos citi.
 
Vakar, 20:17
Euromaidan Press Tviter kontā publicējis video, kurā Ukrainas karavīrs kara izpostītā apvidū atrod ķēdē piesietu sunīti.
 
11:16
Šodien, 1. oktrobrī, Latvijā norit 14. Saeimas vēlēšanas. Plkst.7 Latvijā durvis vēra 949 vēlēšanu iecirkņi. Vēlēšanu iecirkņi strādās līdz plkst.20.
 
12:00
Krievijas prezidents Vladimirs Putins jau sācis aizmirst vārdus ar datumus, atsaucoties uz bijušā Ukrainas vēstnieka ASV un ārpolitikas jautājumu eksperta Valērija Čalija teikto, vēsta UNIAN.
 
7:50
Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) izvērtējusi un apstiprinājusi jaunus siltumenerģijas apgādes pakalpojuma tarifus vairākās vietās Latvijā.
 
Vakar, 21:17
Kāda saimniece ir smagi vīlusies – nopērkot paprikas stādus un visu vasaru tos audzējot, viņa rudenspusē pie paprikas netika. Raža ir laba, bet tie vis nav saldie, bet gan ļoti asie čili pipari – pēc fotogrāfijas spriežot varētu būt vieni no stiprākajiem – habanero.
 
9:04
Sertificētas astroloģes Gunas Kārkliņas prognozes
 
12:40
Raidījuma "Četri uz koferiem" jaunā sezona devusies pie skatītājiem. Pirmais šīs sezonas ceļojums bija uz Rumāniju.
 
Vakar, 20:00
Rudenim piestāv āboli un ķirbji! Slaveni šefpavāri dalās ar savām iecienītākajām rudens receptēm. Izmēģiniet, būs gardi!
 
Vakar, 15:52
Krievijas prezidents Vladimirs Putins piektdien svinīgā ceremonijā Kremlī paziņoja, ka Ukrainas Donbasa "republiku" un okupēto Hersonas un Zaporižjas apgabalu daļu iedzīvotāji uz visiem laikiem kļūst par Krievijas pilsoņiem.