Lasītākie

Vakar, 17:20
Jaunievēlētais Latvijas prezidents Egils Levits festivālu "Summertime - aicina Inese Galante 2019" apmeklēja nevis kopā ar savu sievu Andru Levitu, bet gan prezidenta padomnieci Irēnu Kucinu, vēstīts Paulas Ivanovas materiālā "Neatkāpjas ne soli no prezidenta" izdevumā "Kas Jauns".
 
Vakar, 19:45
Mūziķis Andris Kivičs kopā ar savu mīļoto Lieni Skulmi lūdz savu draugu un fanu palīdzību mūzikas klipa veidošanā.
 
Vakar, 13:14
36 gadus vecā ukraiņu izcelsmes dziedātāja Anna Sedokova manīta atpūšamies kopā ar basketbolistu Jāni Timmu.
 
Vakar, 14:30
Kam neveicas mīlā, tam veicas loterijā – šis teiciens nostrādājis TV šova "Lauku sēta" skandalozās dalībnieces Aijas Dembovskas gadījumā, raksta "skaties.lv".
 
Vakar, 16:41
Mūziķis Andris Kivičs šobrīd steidz izbaudīt vasaru kopā ar meitu un mīļoto sievieti Lieni Skulmi.
 
Vakar, 16:42
Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Gulbenes iecirknis ziņoja, ka bez vēsts pazuda Kārlis (10 gadi) un Kristiāna (2 gadi) Zilveri. Šodien, ap pulksten 13:00 bērni izgāja no savas dzīvesvietas Gulbenē, Dzelzceļa ielā. Pirms plkst. 18.00 policija ziņo, ka bērni pārnākuši mājās.
 
Vakar, 15:04
Rīt Rīgas domes Finanšu un administrācijas lietu komitejā tiks skatīts saistošo noteikumu projekts Par pašvaldības nodevu par atpūtnieku un tūristu uzņemšanu Rīgā.
 
7:00
Mediķi nespēja palīdzēt Vācijas TV zvaigznei - 44 gadus vecais Ingo Kantoreks nomira pēc baisa ceļu satiksmes negadījuma.
 
Vakar, 19:31
Žurnālists Arnis Krauze savā Facebook kontā publicējis video, kurā atklāj, kā izvairās no iespējamās sastapšanās ar lāci, dodoties sēņot.
 
Vakar, 16:16
Par to, ka  čeku loterijā viss nav tīrs un profesionāls, bija skaidrs gandrīz no paša sākuma. Tagad tam saņemti jauni pierādījumi ...
 
Vakar, 17:15
Sestdien, 17.augustā, Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas amatpersonas aizdomās par kādas personas nolaupīšanu Limbažu novadā aizturējusi piecas personas. Aizturētajām personām piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis, un izmeklēšana kriminālprocesā turpinās.
 
Vakar, 13:30
Daugavpilī pie bankām garas rindas veido savu darbību apturējušās "PNB Bankas" klienti. Cilvēku ērtībām tur nodrošināti soliņi un ūdens cisterna slāpju veldzēšanai, vēsta portāls "gorod.lv"
 
Vakar, 13:57
Politiķi un baņķieri ir panākuši arvien jaunus ierobežojumus skaidras naudas apritei, un tagad brīnās, ka šo jaunievedumu kontrolei nepieciešami darbinieki, un viņiem arī galdiņš, pie kura apsēsties. Deputāts Aldis Gobzems publiskojis prioritārā pasākuma Skaidras naudas pārvietošanas kontroles pastiprināšana tāmi.
 
0:03
Sporta un aktīvās atpūtas entuziaste Madara Kiviča bieži vietnē Instagram dalās ar fotogrāfijām, kur redzama pie dabas krūts vai svīstam sporta zālē.
 
Vakar, 18:15
Meteorologs un laika ziņu vīrs Toms Bricis sociālajos tīklos dalās ar aculiecinieku fotogrāfijām, kurās iemūžināti neparastas formas mākoņi,
 
Vakar, 17:56
Kāda sieviete piedzīvojusi nepatīkamu starpgadījumu, kad tai liegts novietot savu elektroskūteri velosipēdu novietnē pie Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Rīgas filiāles ēkas, vēsta raidījums "Bez Tabu".
 
Vakar, 14:00
Vienu un to pašu par dzīvokļu cenām Rīgā parāda gan Arco Real Estate un Ober Haus izmērītais cenu pieaugums, gan Latio cenu lidināšanās augstu virs iepriekš nosaukto firmu iezīmētā cenu līmeņa.
 
3:05
Maza meitene aizvesta uz slimnīcu Lielbritānijas pilsētā Blekpūlā pēc tam, kad bērns izkritis pa viesnīcas logu un guvis vairāku kaulu lūzumus.
 
2:03
Britu policija izplatījusi paziņojumu par pazuduša trīs gadus veca zēna pazušanu, kurš nozudis kopā ar savu māti, vēsta "Mirror".
 
Vakar, 14:15
Rīgas domes Pilsētas īpašuma komiteja šodien atbalstīja trīs zemesgabalu, kas nepieciešami Skanstes apkaimes atjaunošanas projekta realizācijai, piespiedu atsavināšanu. Atsavināt paredzēts AS "Projekts B10" un uzņēmējam Mārim Sprūdam piederošus nekustamos īpašumus, kuriem prokuratūra uzlikusi arestu, skaidroja domē.
 
Vakar, 18:30
Šajā nedēļas nogalē notiks piektdien pazudušā laivotāja Aiga Audera meklēšana.
 
Vakar, 20:45
Rīgas daudzstāvu mājās līdz 2021.gadam plānots slēgt atkritumu stāvvadus, - paredz Rīgas domes Mājokļu un vides departamenta izstrādātie saistošie noteikumi par atkritumu apsaimniekošanu.