Lasītākie

20.sep
Laikā, kad citi priecājas par Krievijas estrādes primadonnas lielisko figūru, aktieris Staņislavs Sadaļskis ir pavisam citās domās, ziņo ''Sobesednik''.
 
19.sep
Ukrainas televīzijā parādīta dokumentālā filma, kura nodēvēta par "sensāciju", jo atklāj "līdz šim nezināmos" slavenās bulgāru gaišreģes Vangas pareģojumus.
 
20.sep
Krievijas Federācijas Iekšlietu ministrijas Galvenā migrācijas lietu pārvalde nav konstatējusi pārkāpumus dziedātājas Laimas Vaikules koncertēšanā Krievijā, ziņo "RIA Novosti".
 
19.sep
Krievijas humoršova ''Comedy Club'' dalībnieka Garika Harlamova ģimenē notikusi traģēdija, sociālajos tīklos informējis pats komiķis.
 
19.sep
Kāda sieviete pastāstījusi, cik nelāgi viņai beidzies ātrās ēdināšanas restorāna "Hesburger" apmeklējums.
 
Vakar, 12:02
Kāda sieviete stāsta, ka, ievietojot pensionāri veco ļaužu pansionātā "Liepa", atklājies, cik briesmīgos apstākļos nākas dzīvot cilvēkiem.
 
19.sep
Pieckārtējā Eiropas kikboksa čempione Diāna Karatējeva atrasta mirusi savās mājās. Viņa bija vien 23 gadus veca.
 
20.sep
Kāda sieviete Facebook publicējusi video, kas filmēts pie viņas mājām. Video redzams, kā vīrietis pļauj zāli.
 
19.sep
LTV1 raidījumā “1:1” dzejnieks un dziesminieks Valdis Atāls, kurš savulaik izcietis piecu gadu ieslodzījumu lēģerī, atzinis, ka sastrādājies ar VDK zem pseidonīma Nominatīvs.
 
Vakar, 18:03
Laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs savā blogā pauž savu redzējumu par gaidāmajiem laikapstākļiem septembra izskaņā un oktobra sākumā.
 
19.sep
Šarmantā TV personība un pasākumu vadītāja Lelde Ceriņa šodien saviem sekotājiem sociālajos tīklos atklājusi, kādu dāvanu pasniegusi savam vīram Aivim 30.dzimšanas dienā.
 
20.sep
Ar brīnišķīgām karstām dienām no mums atvadās vasara, lai svētdien dotu vietu astronomiskajam rudenim. Klimats mainās. Baltijas un Ziemeļvalstu meteoroloģiskie dienesti jau ilgstoši sadarbojas tā novērošanā, taču šīs vasaras nepieredzētie laika apstākļi pamudinājuši speciālistus nākt klajā ar kopīgu paziņojumu: valstīm jāsadarbojas, lai pielāgotos klimata pārmaiņām un mazinātu to sekas.
 
Vakar, 14:54
Prokuratūra nodevusi Rīgas rajona tiesai krimināllietu par grūtnieces noslepkavošanu, informēja prokuratūras preses sekretāre Aiga Eiduka.
 
Vakar, 12:20
Aktrise un māksliniece Elīna Maligina foto vietnē Instagram publicējusi fotogrāfijas no kādas nesen tapušas fotosesijas.
 
20.sep
Sociālajos tīklos publicēts video, kurā redzams, ka pa Rīgas ielām pastaigājas pilnīgi kails vīrietis.
 
19.sep
Sociālo tīklu strīds starp Otto Ozolu un Aldi Gobzemu aizgājis ievērojami augstos toņos.
 
20.sep
Aktrise Agnese Zeltiņa sociālajos tīklos publicējusi fotogrāfiju, kurā redzama Rīgas lidostā ar čemodāniem.
 
Vakar, 6:00
13. septembrī kinoteātrī «K. Suns» notika skandalozās filmas «Baņķieris» pirmizrāde. Filmas iznākšana uz ekrāniem gan netiek vērtēta viennozīmīgi, vieni jūtas Anša Pūpola apgaismoti, otri to uzskata par kāda bagāta onkuļa pasūtījumu, bet trešie par velti izniekotām 38 minūtēm un 7 eiro, jo tāpat neko jaunu neuzzināsi. Sabiedrību visvairāk interesējošais jautājums – kurš maksāja par filmu jeb kas ir šā darba sponsors?
 
20.sep
Atklātībā nācis videomateriāls, kurā autobusa šoferis mīlinājies ar 17 gadus vecu pasažieri, lūdzot arī viņas telefona numuru.
 
19.sep
13. jūnijā Jaunās konservatīvās partijas (JKP) Facebook lapā tika publicēts video, kurā bijušais Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbinieks, tagad JKP politiķis Juris Jurašs nāca klajā ar paziņojumu, ka Nacionālās apvienības Visu Latvijai-Tēvzemei un brīvībai/LNNK (NA) vadītāji Raivis Dzintars un Imants Parādnieks «no maksātnespējas administratoru mafijas personīgi saņem milzīgas naudas summas, kas izskatās pēc prasta kukuļa».
 
20.sep
Krievijas humoristu Jevgēnija Petrosjana un Jeļenas Stepaņenko šķiršanās lietā jauns pavērsiens. Tiek ziņots, ka Stepaņenko ir mīļākais.
 
19.sep
Dziedātāja Dināra Rudāne, kas pirms vairākām dienām dzemdējusi meitiņu, ir atgriezusies mājās, kur viņu gaidīja pārsteigums.