Svētdiena, 11.jūnijs

redeem Ingus, Mairis, Vidvuds

Lasi ērtāk format_size

arrow_downwardLasītākie

Teksta tiešraide - īsi un kodolīgi par svarīgāko Ukrainas karā 11. jūnijā. Ukraina jau vairāk kā gadu varonīgi aizstāv savu zemi pret agresora iebrukumu.
0:10 Ziņu aģentūra LETA, Portāls nra.lv
Vairums cilvēku atzīst, ka pases bildēs izskatās pavisam neglaimojoši jeb viņiem savas dokumentu bildes neliekas skaistas. Bieži vien šķiet, ka nepavisam nelīdzināmies pases bildē redzamajai personai, jo dzīvē izskatāmies daudz labāk. Izrādās, ka var būt arī pavisam pretēja situācija. Ališa Marie no Losandželosas Stambulas lidostā piedzīvoja apkaunojošu mirkli. Sievieti teju neielaida lidmašīnā pārāk skaistas bildes dēļ, vēsta "The Sun".
1:00 tautaruna.lv
Fizisko un juridisko personu kontos šogad jūnija sākumā bija 1,863 miljoni privatizācijas sertifikātu, no kuriem 92,2% pieder fiziskām personām, liecina SIA "Publisko aktīvu pārvaldītājs "Possessor"" ("Possessor") publiskotā informācija oficiālajā izdevumā "Latvijas vēstnesis".
Vakar, 23:02 Ziņu aģentūra LETA
Stambulas konvencijas ratifikācija būtu kā apliecinājums tam, ka Latvijā apzināmies vardarbības pret sievietēm problēmu un esam gatavi strādāt pie tās novēršanas, šodien "Vienotības" domes un "Jaunās vienotības" līderu kopsēdē Cēsīs pauda tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere (JV) un labklājības ministre Evika Siliņa (JV).
Vakar, 21:30 Ziņu aģentūra LETA
Katru gadu Maksātnespējas kontroles dienests (MKD) valsts budžetā ieskaita vairāk nekā 50 000 eiro, jo personas, kuras iesniedz maksātnespējas procesa pieteikumu juridiskās personas procesā, neizmanto savas tiesības atgūt maksātnespējas procesā iemaksāto depozītu pat gadījumos, ja ir pamats depozīta atmaksai, informē MKD.
Vakar, 22:21 Ziņu aģentūra LETA
SEB bankas aptauja liecina, ka uzkrājumu tieši vasaras atvaļinājumam veido 20% Latvijas iedzīvotāju. Turklāt ap 15% respondentu vasaras brīvdienām plāno veltīt vairāk nekā 1000 eiro. Savukārt 22% respondentu atzīst, ka vēl nezina, cik tērēs vasaras atvaļinājumam, un tikpat daudz cilvēku atzīmējuši, ka viņiem vai nu nebūs atvaļinājuma, vai nu nav plānu veltīt tam naudu.
Vakar, 21:19 Portāls nra.lv
Valsts policijas dati liecina, ka pēdējo piecu gadu laikā būtiski samazinājies reģistrēto krāpšanas un to mēģinājumu skaits Rīgā, vienlaicīgi palielinoties gadījumu skaitam iepriekš mazāk skartajos reģionos. Lai veicinātu iedzīvotāju zināšanas un spēju sevi pasargāt no maldinošām taktikām, SEB banka sadarbībā ar Valsts policiju ir izstrādājusi Drošas rīcības kodeksu “Septiņi “NĒ”.
Vakar, 21:50 Portāls nra.lv
Latvijā šogad maijā reģistrētas 228 004 kādam kibertelpas apdraudējumam pakļautas unikālas IP adreses, kas ir 2,9 reizes vairāk nekā 2022.gada maijā, liecina informācijas tehnoloģiju drošības incidentu novēršanas institūcijas "Cert.lv" publicētā kibertelpas reģistrēto incidentu statistika.
Vakar, 22:00 Ziņu aģentūra LETA
Pašvaldības ir efektīvs viduspunkts aprites ekonomikas dalībnieku sadarbībai, secināts šonedēļ notikušajā Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) un Valsts vides dienesta (VVD) organizētajā konferencē "Pāreja uz aprites ekonomiku - sabiedrības iespēju palielināšana".
Vakar, 22:49 Ziņu aģentūra LETA
Zimbabve ir visnlaimīgākā valsts pasaulē. Tie ir ikgadējā "nelaimes indeksa" rezultāti, pēc kuriem valstis tiek vērtētas galvenokārt pēc ekonomiskajiem apstākļiem, vēsta The Telegraph.
2:00 tautaruna.lv
Filmas "Karību jūras pirāti" zvaigzne Džonijs Deps ir ne tikai izcils aktieris, bet arī mūziķis. Viņš ir viens no grupas "The Hollywood Vampires" dalībniekiem. Aktieris ir īsts mūzikas virtuozs, jo grupā spēlē galveno ģitāru, reizēm sēžas pie taustiņinstrumentiem un mēdz arī uzdziedāt.
3:00 tautaruna.lv