Lasītākie

Vakar, 7:35
Šis skaitlis man iecirtās smadzenēs kā trāpīgi mests tomahauks. 806 202 eiro.
 
Vakar, 19:10
Kāda sieviete Kanādā mirusi pēc tam, kad mēģinājusi aizsargāt nepilnus trīs gadus veco meitenīti no sava suņa, kas bērnam uzbrucis, vēsta "Vice News".
 
Vakar, 7:05
Kāda sociālā tīkla facebook lietotāja dalījusies ar savu stāstu, kas kārtējo reizi šokējis ar to, cik bezatbildīgi mēdz rīkoties līdzcilvēki mums līdzās.
 
Vakar, 17:28
Kopš pagājušās nedēļās TV skatītājiem atkal ir iespēja vērot šovu "Lauku sēta", kurā tā dalībnieki līdzās lauku darbiem neiztiek arī bez savstarpējām peripetijām. Arī šova dalībnieks Krišjānis nācis klajā ar visai drosmīgu atzīšanos.
 
Vakar, 15:20
Daudzi iedzīvotāji saņēmuši īsziņu no nepazīstama telefona numura ar piedāvājumu.
 
Vakar, 15:02
Bijušais “Olainfarm” padomes priekšsēdētājs Ivars Kalviņš uzskata, ka šobrīd notiekošie procesi uzņēmumā pamatā ir cīņa par mantojumu. “Vecākā meita Irina Maligina, manuprāt, faktiski ir uzurpējusi tiesības pārstāvēt pārējās divas māsas, jo ar to brīdi, kad ir izņemtas mantojuma apliecības, kas gan arī tika vilcinātas ļoti ilgi, būtu jānotiek ietekmes sfēras sadalījumam – viena trešdaļa katrai māsai, kas tā nav,” RīgaTV24 raidījumā “Ziņu top 5” savu viedokli pauda zinātnieks, “Olainfarm” bijušais valdes priekšsēdētājs Ivars Kalviņš.
 
Vakar, 14:30
Rokmūziķis Vjačeslavs Mitrohins intervijā izdevumam "Kas Jauns" atklāti pastāsta, kā savulaik zaudēja dēlu.
 
Vakar, 9:30
Kāda sieviete pastāstījusi par negatīvu pieredzi, iepērkoties tirdzniecības centra "Spice" veikalā "Milani".
 
Vakar, 13:44
Šodien Allas Pugačovas un Maksima Galkina bērniem - dvīņiem Lizai un Harijam - paliek pieci gadi.
 
Vakar, 20:30
Sociālajā tīklā facebook ievietots lūgums palīdzēt atrast bezvēsts pazudušo Lāsmu L.
 
Vakar, 18:22
Laikā, kad mediji vēsta par notiekošo farmācijas uzņēmumā "Olainfarm" , savu komentāru par notiekošo sniegusi Valērija Maligina atraitne Elīna.
 
Vakar, 12:51
Irina Maligina, mirušā uzņēmēja Valērija Maligina meita, vērtējot laika periodu pēc tēva aiziešanas, to raksturo kā trauksmainu, haotisku un viegli nervozu.
 
Vakar, 18:15
Anglijā kāds vienu gadu vecas meitenītes tēvs bērna istabā uzstādīja video kameru un redzētais viņu šokēja, raksta "Daily Mail".
 
Vakar, 17:41
Kāds tētis mikroblogošanas vietnē twitter publicējis ierakstu, kuru veltījis nelaipnam lielveikala apsargam Ogrē.
 
Vakar, 5:00
Saasināto uzmanību, kuras cēlonis ir iespējamā iebraukšanas maksa Rīgā, varētu skaidrot ar pirmsvēlēšanu sazvērestību, ja vien neatceras, ka šādu ieceri pērn pirms pašvaldību vēlēšanām akcentēja aktīvi Rīgas mēra Nila Ušakova oponenti sociālajos tīklos – apvienība Pilsēta cilvēkiem.
 
Vakar, 12:10
Vairāki Latvijas iedzīvotāji ceļ paniku - mēbeļu ražotājs SIA ”Latparts” viņus pamatīgi apkrāpis, vēsta raidījums "Bez Tabu".
 
Vakar, 11:15
Nedēļas nogalē uz autoceļa Tīnūži-Koknese notika smaga avārija, kurā gāja bojā motociklists. Aculiecinieki stāsta par notikušo, vēsta raidījums "Degpunktā".
 
Vakar, 11:00
Piespiesti likvidēt savu banku – ABLV lielākie akcionāri izsludinājuši miljonu eiro lielu fondu, kurš tiks izmaksāts cilvēkiem, kas spēs sniegt ziņas par amatpersonām un citiem baņķieriem, kuri, tirgojoties ar ietekmi, mēģinājuši modificēt procesus finanšu sistēmā.
 
Vakar, 12:24
Rīgas Zooloģiskais dārzs informē, ka nepilnus trīs mēnešus vecais meža ziemeļbriedēns miris no apmeklētāju sniegtajiem cienastiem.
 
Vakar, 20:09
Luksusa automašīnu sadursme Maskavas centrā tikusi novērtēta 15 miljonu rubļu, jeb teju 200 000 eiro, vērtībā, ziņo Lenta.ru.
 
7:05
Kāda māmiņa kārtējo reizi sūkstījusies par teju neiespējamo misiju- pierakstīt bērnu pie valsts apmaksāta zobārsta.
 
Vakar, 18:52
Olgas Buzovas menedžeris lūkojis izskaidrot situāciju, kurā Krievijas dīva bija redzama alkohola reibumā uz lidmašīnas klāja, ziņo Ura.ru.