Lasītākie

22.jan
42 gadu vecumā miris Latvijas Nacionālā teātra aktiera Jāņa Skaņa un Liepājas teātra aktrises Daces Lūķes dēls, vēstīts Zanes Piļkas-Karaļevičas materiālā "Pēkšņi miris aktiera dēls" izdevumā "Privātā Dzīve".
 
22.jan
Mūziķis un politiskā spēka "KPV LV" biedrs Andris Kivičs kopā ar mākslinieci Lieni Skulmi no Berlīnes uz Rīgu ceļu mēroja loģistikas kompānijas mikroautobusu. Mūziķis sociālajos tīklos atklājis, kāds izvērtās 15 stundu brauciens.
 
Vakar, 12:05
Pēc cīņas ar smagu slimību - aknu vēzi - mūžībā devies 36 gadus vecais grafiskais dizaineris Dāvis Vilcāns. Līdzekļus ārstešānai ziedoja teju visa Latvija.
 
22.jan
Jakutijā divas 5 gdus vecas meitenītes pazuda no bērnudārza. Kā izrādījās, bērni devās "pastaigāties" 40 grādu salā.
 
Vakar, 7:10
Daudzu Latvijas tirdzniecības vietu pārstāvji brīdina par krāpnieku, kurš siro pa veikaliem un aiz pieklājīga ārzemnieka maskas ar burvju triku cienīgām darbībām zog, mainot naudu, vēsta raidījums "Bez Tabu".
 
Vakar, 14:15
Krievijā, Belgorodā, miris motociklists, kas pēc iekļūšanas avārijā par savu dzīvību cīnījās trīs mēnešus.
 
Vakar, 17:54
Par 15 miljoniem mārciņu (17 miljoniem eiro) iegādātais Anglijas futbola premjerlīgas komandas Kārdifas "City" uzbrucējs Emiliano Sala ir bezvēsts pazudis, turklāt, visticamāk, lidmašīna ar viņu ir piedzīvojusi avāriju, otrdien vēstīja ziņu aģentūra LETA. Viņa mamma Mersedesa Argentīnas medijiem stāstījusi, par ko abi runājuši pēdējā sarunā.
 
Vakar, 15:52
Ar sociālo tīklu palīdzību Rīgas 1. slimnīcas medmāsa cer atrast kāda atraduma īpašnieku.
 
22.jan
43 gadus vecā krievu balerīna Anastasija Voločkova piesaistījusi uzmanību ar video, kas viņas Instagram sekotājiem licies kā cietsirdīga attieksme pret dzīvniekiem.
 
Vakar, 9:30
Ēģiptē nelaimē nokļuvušās dziedātājas Māras Katarskas mamma Aija Katarska žurnālistes Gitas Vīksnes materiālā "Patiesība par Ēģiptē piedzīvotajām šausmām" izdevumā "Privātā Dzīve" atklāj, ka pēdējos piecus mēnešus, kad Māra strādāja Ēģiptē, viņa visu laiku esot dzīvojusi kā uz uguns bumbas.
 
Vakar, 13:20
Basketbolists Kaspars Kambala Agneses Meieres materiālā "Gribu atkal sevi cienīt" izdevumā "Ieva" atklājis, ka joprojām atceras kā murgu dienu, kad nomira viņa meita Mikeila.
 
Vakar, 5:30
KPV LV līdera Artusa Kaimiņa uzņēmums Suņu būda nav samaksājis portāla ritakafija.lv redaktorei ne 2000 eiro, ne 500 eiro algā, liecina pārbaudes dokumenti.
 
Vakar, 6:00
Trīs partijas, kuras visos trijos valdības veidošanas etapos ir uzrādījušas vismazāk savstarpējo pretrunu, tādējādi cementējot turpmākos gadus Latvijā valdošo kodolu, vieno ne tikai kopēji lielie sponsori, bet pat ietekmīgāko biedru un publiski mazāk redzamo partijas «darba rūķu» radnieciskās saites.
 
Vakar, 17:23
Mūziķis Andris Kivičs, kura vārds pēdējo nedēļu laikā vairākkārt pieminēts viņa privātās dzīves dēļ, šonedēļ sociālajā tīklā facebook skaidrojis, ko, viņaprāt, nesaprotot lielākā daļa cilvēku.
 
22.jan
Politiķis Aldis Gobzems (KPV LV) sociālajā tīklā Facebook paziņojis, ka nav spēji piedalīties partijas frakcijas sēdēs, jo pasaulē nācis dēls.
 
22.jan
25 gadus vecais Rihards Znotiņš 21. janvārī bez vēsts pazuda Rīgā. Pazušanas dienā sarakstījās ar draudzeni līdz plkst.11:20 un tad vairs neatbildēja nedz uz SMS, nedz uz zvaniem, ziņo pazudušu cilvēku meklēšanas organizācijas "Bezvēsts.lv".
 
Vakar, 17:20
Kādam Lielvārdes iedzīvotājam degvielas uzpildīšana Ogrē izvērtusies par ļoti veiksmīgu pasākumu, jo Circle K iegādātās Simtgades loterijas biļetes iepriecinājušas ar laimestiem, informē "latloto.lv".
 
Vakar, 19:15
Partijas "KPV LV" politiķis Aldis Gobzems piektdien sniegs skaidrojumus Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojam (KNAB) saistībā ar šodien no Saeimas tribīnes pausto par deputātu Artusu Kaimiņu (KPV LV), apliecināja Gobzems.
 
Vakar, 15:30
Pasaulslavenā, tetovētā latviešu modele, Youtube zvaigzne un uzņēmēja Irēna Straume jeb Monami Frost, kura ģimenei pievienojamies gaida otru bērniņu, vietnē Instagram publicējusi video, kurā atrāda, kā viņas vēderā spārdās gaidāmā meitiņa.
 
22.jan
Nedēļas nogalē kāds tūrists Rīgā nonāca neapskaužamā situācijā. Viņa glābšanai tikai piesaistīta gan policija, gan ugunsdzēsēji, vēstīja raidījums "Degpunktā".
 
Vakar, 17:39
Konflikts starp "KPV LV" politiķiem Artusu Kaimiņu un Aldi Gobzemu esot sācies pēc Kaimiņa piedāvājuma partijai saņemt 100 000 eiro "no Rūdolfa", šodien debatēs par Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa (JV) valdības apstiprināšanu sacīja Gobzems.
 
Vakar, 18:15
Saruna ar bijušo KPV LV ekonomikas ministra kandidātu Krišjāņa Kariņa valdībā Didzi Šmitu par iemesliem, kāpēc viņš atsauca savu kandidatūru ministra amatam, par to, kāpēc viņš balsos pret Kariņa valdību, kāpēc šī valdība, pēc Šmita domām, būšot vēl sliktāka par Kučinska valdību un kāpēc tās ilgtspējība viņam šķiet apšaubāma.