Lasītākie

Vakar, 9:55
Politiķis Ainārs Šlesers "Kārtējā atklātā vēstulē Latvijas tautai" portālā "pietiek.com" atklājis iemeslu, kāpēc nevakcinējas pret Covid-19.
 
Vakar, 6:15
Maijā premjers Krišjānis Kariņš (JV) bija vēl maigs un pauda, ka jāizvairās no nevakcinēto diskriminācijas.
 
Vakar, 14:01
“Iespējams, jums dzīvot atlicis vien pāris mēnešus.” Tādu slēdzienu pērn septembrī no ārstiem izdzirdēja Ints Ķuzis – bijušais ilggadējais Valsts policijas priekšnieks, vēstīts LTV raidījumā "Dzīvei nav melnraksta".
 
Vakar, 18:20
"Mana "tautas ienaidnieka lieta nr. ..."", sociālajā vietnē "Facebook" šādi ierakstu sāk izcilais pianists Vestards Šimkus. Viņa vārds līdz ar Pētera Apiņa, Gundara Āboliņa, Aigara Grāvera un citiem vārdiem nopublicēts tīmekļa vietnē www.covidgudrie.com.
 
Vakar, 13:45
Uzņēmēja Viļa Krištopana meita Nikola Krištopane mikroblogošanas vietnē Twitter atklājusi, ka pie viņas pieklīdis kaķis.
 
Vakar, 11:30
Kāda medicīnas jomas studente, kas iepriekš dalījas ar stāstu par notiekošo Latvijas slimnīcu Covid-19 nodaļās, pastāstījusi par kāda Covid-19 pacienta pēdējām dzīves minūtēm.
 
Vakar, 5:30
KNAB darbība rāda – ja amatus dala politiķi no ZZS, tad tas skaitās noziegums, ja valdošās koalīcijas pārstāvji – tad tās ir politiskās sarunas, analizējot tā saukto Dobeles precedentu, sarunā ar Neatkarīgo skaidroja politisko procesu vērotājs, sabiedrisko attiecību speciālists un fotogrāfs Mārcis Bendiks.
 
Vakar, 13:09
Bijusī ministre un tagad uzņēmēja un viesnīcas Roma vadītāja Linda Mūrniece sociālajos tīklos dalījusies ar foto, kas bildēta pēdējā dienā, pirms šodien Latvijā spēkā stājās tā saucamais stingrais lokdauns.
 
Vakar, 9:20
Veikala "Butterfly" izveidotāja un influencere Elīna Didrihsone sociālajā vietnē Instagram neslēpa sašutumu par Covid-19 dēļ Latvijā ieviestajiem ierobežojumiem.
 
Vakar, 15:30
Ziņa par CVK komisijas priekšsēdētāja Arņa Cimdara nāvi pēc inficēšanas ar Covid-19 parādījās vakardienas vakarā. Daudzi veltījuši atvadu vārdus, tai skaitā kāda žurnāliste, kura mikroblogošanas vietnē "Twitter" saņēmusi nosodījumu par necienīgu izturēšanos pret aizgājēju.
 
Vakar, 7:00
Tuvinieka nonākšana slimnīcā ar Covid-19 visai radu saimei strauji lika atmest šaubas un bailes par vakcinēšanos. Tā stāsta uzņēmējs Andris Koemecs, kurš, saslimstot ar Covid-19, nokļuva slimnīcā, vēstīts LTV Panorāmā.
 
Vakar, 4:30
Šodien ir pirmā “lokdauna” diena Latvijā. Visi darbi ārpus mājas un iepirkumi jāpaspēj veikt līdz pulksten 20, kad sāksies komandantstunda. Pēc šī laika ārpus mājas drīkstēs atrasties tikai darba dēļ vai gadījumā, ja vajadzēs izvest pastaigā suni.
 
Vakar, 11:38
No 21. oktobra līdz 15. novembrim, kamēr ir spēkā pastiprinātie drošības noteikumi, sabiedriskajā transportā tiek atceltas visas pašvaldības piešķirtās atlaides braukšanas biļešu iegādei visām pasažieru kategorijām, liecina vakar valdībā pieņemtais lēmums. Tādējādi “Rīgas satiksme” no 21. oktobra uzsāks pakāpenisku atlaides atcelšanu un visiem pasažieriem būs jāiegādājas biļetes par pilnu cenu neatkarīgi no tā, vai viņi ir vakcinēti vai nē.
 
Vakar, 16:12
Dziedātājs Lauris Reiniks šobrīd atrodas ASV un mikroblogošanas vietnē Twitter pastāstījis, kā viņam tur sokas, ja vakcīna saņemta Latvijā.
 
Vakar, 11:00
Koronavīrusa pandēmija "var turpināties krietnu 2022.gada daļu", jo trūcīgās pasaules valstis pietiekamā daudzumā nesaņem Covid-19 vakcīnas, britu raidsabiedrībai BBC atzina Pasaules Veselības organizācijas (PVO) vadītāja padomnieks Brūss Eilvords.
 
Vakar, 9:44
Ar šodienu Latvijā sākusies “stingrā mājsēde”. Tas tāds salīdzinoši maigs eifēmisms apzīmējumam – ārkārtas vai pat kara stāvoklis. Tikai šīs “mājsēdes” noteikumu daļā iemaldījies termins “komandanta stunda” skaidri liecina, kāda ir šī eifēmisma patiesā jēdzieniskā slodze.
 
Vakar, 15:50
“Egils Levits manas cerības, ko es uz viņu liku, nav attaisnojis,” intervijā LTV raidījumā “1:1” teic kādreizējais premjers Valdis Birkavs. Egils Levits un Valdis Birkavs savulaik strādāja vienas valdības sastāvā – V. Birkavs bija Ministru prezidents, E. Levits – ministrs.
 
Vakar, 7:51
No šodienas līdz 15.novembrim noteikti īpaši stingri noteikumi Covid-19 izplatības ierobežošanai jeb stingrais "lokdauns", paredz Ministru kabineta apstiprinātie grozījumi ārkārtējās situācijas rīkojumā.
 
Vakar, 14:30
Par pēkšņo diplomāta, politiķa un dzejnieka došanos mūžībā Edgara Orlova materiālā "Aizgāja vienā mirklī" izdevumā "Privātā Dzīve" runā viņa laikabiedre Ilze Jurkāne un kolēģis Saeimā Ainars Latkovskis.
 
Vakar, 14:19
Valsts policija (VP) nodevusi Datu valsts inspekcijai informāciju par, iespējams, veselības ministra Daniela Pavļuta (AP) mājas foto un dzīvesvietas adreses publicēšanu.
 
Vakar, 18:05
Saziņas vietnē "WhatsApp" uzdarbojas krāpnieki, kuri cenšas pārņemt kontus, liecina informācijas tehnoloģiju (IT) drošības incidentu novēršanas institūcijas Latvijā "Cert.lv" paziņojums mikroblogošanas vietnē "Twitter".
 
Vakar, 10:30
14. oktobrī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) darbinieki pulcējas pie Saeimas, lai nodotu atklātu vēstuli Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei. VUGD priekšnieka vietnieks, pulkvedis Mārtiņš Baltmanis atbildējis, vai pret šiem darbinikiem pieņemti kādi mēri.