Lasītākie

8:44
23. aprīlī Tukumā smagi apdega jauns vīrietis, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķis Normunds Kindzulis, kurš vēlāk slimnīcā mira. LTV raidījums "Aizliegtais paņēmiens" nācis klajā ar jaunu informāciju par traģisko notikumu.
 
11:30
Pirms kāda laika vēstījām, ka aizsaulē devusies pazīstamā latviešu astroloģe Māra Ošuroka. Par to sociālajos tīklos paziņoja Krievijas estrādes karalis Filips Kirkorovs. Vitas Zvaigznītes, Ievas Valteres materiālā "Liktenis, kas ierakstīts zvaigznēs" izdevumā "Kas Jauns" vēstīts, ka Latvijas mediju telpā ziņa par Māras nāvi nonāca teju nedēļu pēc tam, kad viņas mirstīgās atliekas jau bija kremētas.
 
5:30
Dažs no ministriem dzīvojis tikai no algas, viens piepelnījies ar koncertiem, cits – pārdevis īpašumu. Ministru ienākumi 2020. gadā svārstījušies no aptuveni 60 tūkstošiem līdz 100 tūkstošiem eiro, liecina premjera un ministru iesniegtās valsts amatpersonas deklarācijas.
 
10:21
Amerikāņu popzvaigzne Ariana Grande salaulājusies ar nekustamo īpašumu aģentu Daltonu Gomesu, ziņo ASV mediji.
 
12:09
Humorists Maksims Galkins iepriecinājis fanus ar jaunu video, kurā redzama Alla Pugačova un abu dēls Harijs.
 
6:15
Teju divus gadus ilgās satiksmes ekspertu un politiķu diskusijas noslēgušās ar grozījumiem Ceļu satiksmes likumā, ierādot tajā vietu arī elektroskrejritenim. Tagad no “sporta vai atpūtas inventāra” elektroskrejritenis pārtapis pilntiesīgā satiksmes dalībniekā ar visiem izrietošajiem pienākumiem un atbildību.
 
11:53
Iznācis pirmais treileris prinča Harija un Opras Vinfrijas dokumentālajām daudzsēriju projektam par mentālo veselību. Treilerī pamanāma arī Megana Mārkla un Ārčijs.
 
10:44
Nesen visi ar lielu līdzpārdzīvojumu sekoja notikumiem Durbes jūras ērgļu ligzdā. Līdz lielie putni mazuļus apēda. Skats nav patīkams, taču no dabas likumu viedokļa – visnotaļ racionāls. Kāpēc savā ligzdā turēt tos, kam vienalga nav lemts izdzīvot?
 
13:00
Nelietojot mutes un deguna aizsegus un neievērojot distancēšanās prasības, darba vietā vai vienā telpā varēs tikties ne vairāk kā 20 cilvēki, kuri ir vakcinēti vai ir pārslimojuši Covid-19, paredz Veselības ministrijas noteikumu grozījumi.
 
12:51
Dziedātāja Samanta Tīna šobrīd Roterdamā piedalās intervijās un prezentācijas pasākumos Eirovīzijas dziesmu konkursa ietvaros. Tiekoties ar pasaulslaveno jūtūberi Nikiju de Jāgeri, kura pazīstama kā NikkieTutorials, Samanta saņēmusi komplimentus par savu tērpu un kopējo tēlu.
 
13:15
Valsts policijas Rīgas reģiona pārvalde pieņēmusi lēmumu par administratīvā pārkāpuma procesa uzsākšanu saistībā ar, iespējams, Ogres novada domes priekšsēdētāja Egila Helmaņa organizēto publisko pasākumu, jaunā gājēju tilta pār Ogres upi, atklāšanas ceremoniju. Būvniecības informācijas sistēmas dati liecina, ka tilts vēl nav nodots ekspluatācijā.
 
12:02
Pirmdien Latvijā veikti 18 493 Covid-19 izmeklējumi. Reģistrēti 563 jauni inficēšanās gadījumi ar koronavīrusu, informē Slimību profilakses un kontroles centrs.
 
9:09
Leģendārā latviešu trimdas grupa “Čikāgas piecīši” 1963. gadā izdeva savu pirmo ilgspēlējošo vinila plati (albumu) “Čikāgas piecīši sveicina”, kurā bija dziesma “Latvieši mēs esam”. Dziesmā tika skarti latviešu asimilācijas draudi svešatnē. Lūk, izvilkumi no šīs dziesmas.
 
10:00
Vakcinēšanas procesa organizēšanai un Zaļā sertifikāta ieviešanai Veselības ministrija prasa papildus teju 100 tūkstošus eiro piecu cilvēku nodarbināšanai līdz gada beigām. Šis jautājums iekļauts šodienas valdības sēdē.
 
13:54
Tirdzniecības centros varēs darboties veikali ar atsevišķu ārēju ieeju, paredz otrdien valdībā atbalstītie Ekonomikas ministrijas (EM) piedāvātie grozījumi noteikumos "Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai".
 
9:20
Dziedātāja Samanta Tīna, kas pārstāvēs Latviju šī gada Eirovīzijas dziesmu konkursā, Ievas Brokas materiālā "Bez maskām" izdevumā "OK!" pauž viedokli - viņa uzskata, ka nevar izgāzties.
 
7:00
Vēl nesen Stradiņu A korpusa 3. stāva Uroloģijas nodaļā ienākt varēja tikai aizsargtērpos, cimdos un ar respiratoru uz sejas. Tur bija izveidota Covid-19 nodaļa. Arī Stradiņa slimnīcas 4. Uroloģijas nodaļas virsmāsai Evitai Lausei-Daģei tā bija jauna pieredze, vēstīts Aijas Kincas materiālā LTV Panorāmā.
 
13:09
““Zoom” nav koris, un e-dziesmusvētki nav dziesmu svētki” – tas ir viens no emocionāli spilgtākajiem viedokļiem, kuru izsaka Valmieras skolēnu kolektīvu vadītāji, pamatojot, kāpēc ir pieņemts lēmums nepiedalīties XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos. Koru un deju kolektīvu vadītāji uzskata, ka šobrīd nav bijis produktīvs mēģinājumu process, lai varētu tapt kvalitatīvi priekšnesumi. Valmieras kolektīvu vadītāji arī neatbalsta svētku e-formātu, vēstīts Guntas Matisones materiālā lsm.lv.
 
7:45
Diētās ir kaut kas neatvairāmi pievilcīgs, pat tāds, kas liek ignorēt saprāta balsi, un bieži vien vislielāko interesi rada ne jau dažādu klīniku un ārstu veidotās sabalansētās uztura sistēmas, kuras godīgi runā arī par dzīvesveida maiņu un vingrošanu. Tā vietā daudzi pievēršas dīvainiem, ekstrēmiem ieteikumiem, kādu laiku aizrautīgi tiem seko un vēsta sociālajos tīklos, cik labi jūtoties, patiešām zaudē vairāk vai mazāk kilogramu, bet tad noraujas un visu atgūst.
 
9:44
Šonedēļ visā Latvijā sākas sešpadsmit un septiņpadsmit gadus vecu jauniešu vakcinācija pret Covid-19. Jauniešiem būs pieejama tikai viena vakcīna – “Pfizer/BioNTech”, kurai Eiropas Zāļu aģentūra devusi zaļo gaismu nepilngadīgo vakcinēšanai.
 
10:30
Dabas zīmju vērotājs Vilis Bukšs dalījies ar saviem novērojumiem dabā, prognozējot, kādi laikapstākļi varētu būt gaidāmi vasarā.
 
8:11
Saruna ar Latvijas Zemnieku savienības (LZS) priekšsēdētāju, Saeimas deputātu (Zaļo un zemnieku savienība, ZZS) Armandu Krauzi