Lasītākie

Vakar, 15:08
Krievijā ierosināta krimināllieta, lai noskaidrotu 14 gadus vecas skolnieces nāves apstākļus.
 
10:27
Auru ciemu Dobeles novadā pāršalkusi traģēdija - gājis bojā nepilngadīgs jaunietis, kas strādāja zemnieku saimniecībā, vēstīja raidījums "Degpunktā".
 
Vakar, 20:13
Slavenais Krievijas mūzikas žurnālists Arturs Gasparjans paziņojis, ka par godu Laimai Vaikulei būtu Jomas ielā jāuzceļ piemineklis.
 
Vakar, 16:15
Pirms pāris dienām Dienvidāfrikas republikā avarēja lidmašīna, kurā cieta 20 cilvēki un gajā bojā divi cilvēki. Vienam no pasažieriem izdevās nofilmēt, kā krita lidmašīna.
 
Vakar, 16:24
Nesen internetā parādījās Allas Pugačovas lielā intervija, kurā viņa neskopojas ar dažādām atklāsmēm. Dziedātāja bijusi atklāta, gan runājot par savu privāto dzīvi, gan skatuves dzīvi.
 
6:00
Šonedēļ redakcijā saņēmām detektīva cienīgu izpētes materiālu, kurā galvenie personāži ir AS «Cēsu alus» valdes priekšsēdētāja Eva Sietiņsone un viņas kolēģis Marko van Hojlands (Marco Van Hoylandt), kurš karjeru sāka «Cēsu alū», bet tagad ir mātesuzņēmuma, Somijas dzērienu ražotāja «Olvi» eksporta direktors. Anonīmais ziņotājs apgalvo, ka Eva esot izjaukusi kārtējo laulību un aizvīlusi sievai vīru.
 
Vakar, 15:21
Indiju satricinājis kārtējais izvarošanas gadījums, kurā 10 skolnieki izvarojuši jaunu meiteni, vēsta "Mirror".
 
Vakar, 17:30
«Nu, kā es tagad dzīvoju? Rakņājos pa zemi, rakņājos pa atmiņām,» saka vitālais aktieris Jānis Kubilis. Pēckara paaudzes skatītāju elks, kurš visu savu radošo mūžu nostrādāja Nacionālajā teātrī (tolaik – Drāmas teātrī). Pirms teju 30 gadiem viņš negaidīti un strauji aizgāja no teātra, nu jau izaugusi paaudze, kas viņu uz skatuves nemaz nav redzējusi. Ar latviešu kino viņam nebija tuvas attiecības, tāpēc aktiera mūžs palicis vien publikas atmiņās, recenzijās, intervijās un fotogrāfijās. Nākamajā nedēļā, 24. jūlijā, Jānim Kubilim apritēs 95. Neatkarīgā devās ciemos pie aktiera, kas ir tikai piecus gadus jaunāks par Latvijas valsti.
 
Vakar, 18:18
Saruna ar bijušo ES komisāru Andri Piebalgu (Vienotība) par to, vai Tramps apdraud līdzšinējo pasaules kārtību? Ko pasaules un Latvijas drošībai nozīmē Trampa un Putina iespējamā draudzība? Kā tiek risināti migrācijas radītie izaicinājumi ES? Andris Piebalgs paziņo, ka nekandidē vēlēšanās un pamet Latvijas politiku, tomēr viņam ir redzējums, kāds iespējams politiskās skatuves izkārtojums Latvijā pēc 6. oktobrī gaidāmajām Saeimas vēlēšanām.
 
Vakar, 18:34
72 gadus vecā dziedātāja Šēra joprojām pārsteidz ar caurspīdīgiem tērpiem un jauneklīgo izskatu.
 
7:07
Pasaulē plašu uzmanību guvis gadījums Indijā, kur 17 vīrieši viens otru filmējuši izvarojam 12 gadus vecu meiteni, ziņo The Guardian.
 
5:30
Konkurences padome nākusi klajā ar kaitniecisku priekšlikumu – transportlīdzekļu tehniskā stāvokļa kontroli nodot autoservisiem. Pašlaik CSDD uzraudzītā tehnisko apskašu sistēma darbojas priekšzīmīgi un klientam draudzīgi. Konkurences padome, rupji lobējot autoservisu biznesu, iecerējusi to sagraut.
 
Vakar, 17:18
Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Saldus policijas iecirknis par sevišķi smaga nozieguma izdarīšanu meklē notiesāto Armandu Rutkovski (33 gadi).
 
Vakar, 20:31
Realitātes šovu zvaigzne Kima Kardašjana 5 minūtēs nopelnījusi 5 miljonus dolāru, pārdodot savas smaržas "KKW Beauty", ziņo TMZ.
 
Vakar, 15:37
Partijai "KPV LV" Uzņēmumu reģistrs (UR) izteicis rakstveida brīdinājumu, ka tā nav sasniedzama juridiskajā adresē, pavēstīja politiskā spēka līdzpriekšsēdētāja Linda Liepiņa.
 
1:15
Pareklamēt savas smaržas savā sociālā tīkla Instagram profilā šķiet visai nevainīgi, bet ja tā šķiet, tad skaidrs, ka tu neesi Kima Kardašjana.
 
7:22
Iedomājieties, ka esat sabiedrībā pazīstama persona un pie jums atnāk kādas organizācijas pārstāvis un aicina parakstīt dokumentu, kurā apņemieties nesist savu sievu. Jums pat prātā nenāk kādreiz sist savu sievu, jo jūs viņu mīlat un cienāt, toties to personu, kura dod jums parakstīt šo papīru, par lielu autoritāti neturat. Likumsakarīgi jūs šo papīru parakstīt atsakāties, jo neredzat tam nekādas jēgas. Un tad nākamajā dienā atklājat, ka sociālajos tīklos publicēts šīs organizācijas paziņojums – ka jūs, tāds un tāds, gatavojaties sist savu sievu, jo solījumu to nedarīt neesat parakstījis.
 
5:00
Intervija ar politologu un Latvijas Universitātes asociēto profesoru Ivaru Ījabu: par mazpartiju agresīvi histērisko vēlēšanu kampaņu, par estētismu, fitnesu un lielo sportu partiju piedāvājumā, kā arī par to, kāpēc Mārim Kučinskim jādzer svaigi spiestas sulas.
 
8:07
Zemkopības ministrija (ZM) sagatavojusi grozījumus Pārtikas aprites uzraudzības likumā, kas paredz, ka turpmāk konkrētas pārtikas produktu grupas pēc derīguma termiņa beigām varēs nodot labdarībai.
 
11:15
Mūziķis Goran Gora un grupas "Astro`n`out" soliste Māra skaistā ceremonijā jūras krastā atjaunojuši savu laulību zvērestu.
 
Vakar, 20:45
Ugunsdzēsējiem aizvien nav izdevies lokalizēt ugunsgrēku Talsu novada Valdgales pagastā un dzēšanas darbi turpināsies arī naktī, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Inta Palkavniece.
 
13:07
Aktieris Andris Bulis Instagram publicējis fotogrāfiju, parādot savu suni. Buļa suņa izmēri patiesi pārsteidz.