Lasītākie

5:30
Piektdienas pusdienas laikā plašsaziņas līdzekļos izplatījās ziņa, ka it kā Latvijas valstij tiek piedāvāts zaudēt kontroli pār LMT un akcijas kotēt biržā. Šādai ziņai varētu arī nepievērst īpašu uzmanību, ja vien LMT nebūtu pelnošs un stratēģiski svarīgs uzņēmums, kurš pilda svarīgas funkcijas valsts drošības un militārās aizsardzības nodrošināšanā.
4:00
Kafija ir populārākais dzēriens pasaulē, popularitātes ziņā apsteidzot pat tēju. Šo gardumu var pagatavot ne tikai garšīgu, bet arī veselīgu.
5:00
Zinātnieki brīdina par kādu bērnu audzināšanas metodi, kura var negatīvi ietekmēt bērnu uzvedību, ziņo "The Sun".
0:10
Teksta tiešraide - īsi un kodolīgi par svarīgāko Ukrainas karā 2024. gada 15. jūlijā. Ukraina jau trešo gadu varonīgi aizstāv savu zemi pret agresora iebrukumu.
6:15
Pensilvānijā sestdien kāds jauns vīrietis sašāva prezidenta amata kandidātu Donaldu Trampu. Pārdrošnieks “vairākas reizes šāva uz skatuves pusi no paaugstinātas pozīcijas ārpus mītiņa norises vietas”, teikts ASV drošībnieku ziņojumā. Vieni to uzskata par teātri, citi – par nopietnu brīdinājumu. Trešie ir pārliecināti, ka atentāta mēģinājums palīdzēs Trampam uzvarēt vēlēšanās. Ikoniskais foto ar ievainoto Trampu, kurš izsauc kareivīgus saukļus, un ASV karogu fonā – tas vien jau ir ko vērts.
Vakar, 21:38
Rīgas pilsētas tiesa piespriedusi nosacītu cietumsodu vīrietim par Ukrainas karoga mīdīšanu ar apaviem Rīgā pie Vecmīlgrāvja tirgus.
Vakar, 23:00
Reaģējot uz Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) lēmumu neuzsākt kriminālprocesu saistībā ar partiju "Vienotība", tās bijušais biroja vadītājs Normunds Orleāns paudis nožēlu, vēsta LTV raidījums "Panorāma"
7:20
Piektdien pēcpusdienā Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) izplatīja informāciju, ka nav apstiprinājusies aplokšņu algu maksāšana partijas "Vienotība" birojā, par ko bija 11 personu iesniegumi. Tāpat nav konstatētas nelikumības saistībā ar informācijas tehnoloģiju uzņēmuma "SOAAR" veidoto vēlēšanu sistēmu izmantošanu.
7:00
Latvijā ir četri nacionālie parki – Gaujas, Ķemeru, Slīteres un Rāznas. Visi iekļauti arī Eiropas Savienības aizsargājamo dabas teritoriju tīklā “Natura 2000”. Un tieši par beidzamo no uzskaitītajām nozīmīgajām teritorijām radījumā “Bez Tabu” vēršas rēzekniete Tatjana.
8:20
Dziedātāja Agnese Rakovska pastāstījusi par nepatīkamu incidentu ar Latvijas Radio 2. Proti, dziesma, kuru viņa uzrakstījusi un izpilda kopā ar Normundu Zušu, netiks iekļauta "Muzikālās bankas" aptaujā.
Vakar, 21:19
Spānijas pilsētā Pamplonā ikgadējos vēršu skrējienos šogad ievainoti 36 cilvēki, kas tikuši nogādāti slimnīcā, svētdien ziņo Spānijas sabiedriskā televīzija.
2:00
Jau pirms sarunu festivāla "Lampa" tviterī saplūcās žurnālists Krišjānis Kļaviņš un Latvijas Radio galvenā redaktore. Strīda tēma bija diskusija par krievu valodas nepieciešamību sabiedriskajos medijos.
3:18
Ķīniešu horoskops liecina, ka 2024. gada jūlijs ir Metāla kazas mēnesis. Veselība, karjera, nauda un ceļojumu prognozes visām 12 zodiaka zīmēm, radošajai Kazai ienākot vasarā.
3:00
Uz cenu zīmēm izlasāms ne viens vien "brīnums". Šoreiz piedāvājumā ir saldējums ar "indi".
8:30
Imants Nartišs, tālbraucējs kapteinis, sarunā ar "Neatkarīgo" apgāž mītus par kuģu stabilitāti, stāsta, kāpēc ūdens dzīles ir pilnas ar kravas konteineriem, kā pazudusi nauda no seifa, un skaidro, kā nolasīt karti un aprēķināt attālumus, orientēties pēc saules, zvaigznēm.
7:04
Normālam kamielim suņi ir pie pakaļas! Nebāzies tajā, kas nav tavs. Dari patīkamas lietas, tad nevajadzēs tērēt gribasspēku un sevi dedzināt.
1:00
Reizēm dzīve izspēlē visneiedomājamākos jokus. Sieviete pārdevusi dzīvokli un vēlāk apprecējusies ar dzīvokļa pircēju, kļūstot atkal par tā saimnieci.
8:00
AS "Latvijas valsts meži" (LVM) izsludinājusi konkursu mežsaimniecisko darbu veikšanai 2025.–2027. gadā un aicina potenciālos pakalpojumu sniedzējus līdz 26. jūlijam pulksten 10.00 iesniegt savus piedāvājumus. Pieteikties darbam aicināti gan esošie, gan potenciālie meža darbu veicēji ar mežkopības darbu pieredzi vai bez tās.
Vakar, 22:11
Valdība otrdien apstiprināja atjaunoto Nacionālo enerģētikas un klimata plānu (NEKP) un atbalstīja tā iesniegšanu Eiropas Komisijai.
Vakar, 21:55
Spānijas tenisists Karloss Alkarass svētdien uzvarēja Vimbldonas čempionātā, otro gadu pēc kārtas finālā pārspējot serbu Novaku Džokoviču.
7:05
Ikviens cilvēks savā mūžā vismaz reizi ir saskāries ar sāpēm, tajā pašā laikā sāpes ir ļoti dažādas un tām ir ļoti dažādi cēloņi, sākot no galvassāpēm un zobu sāpēm, beidzot ar locītavu vai traumas rezultātā iegūtām sāpēm.
Vakar, 22:44
Prieki Latvijas mūzikas vēstures cienītājiem un plašu kolekcionāriem - džeza mūzikas izdevniecība “Jersika Records” laidusi klajā kvarteta 2R+2B jeb trompetista Gunāra Rozenberga, saksofonista Raimonda Raubiško, basista Borisa Banniha un bundzinieka Vladimira Boldireva uzstāšanās 1978. gada Tbilisi džeza festivālā ierakstu.