Horoskopi

9.jan
Dzīvestila portāls "Your Tango" nosaucis piecas horoskopa zīmes, kas mēdzot visbiežāk piekrāpt mīļotos cilvēkus.
 
9.jan
Sertificēts astrologs Jānis Bēniķis kanāla TV24 raidījumā "Uz līnijas" atklājis, kāds 2022. gads būs katrai horoskopa zīmei.
 
8.jan
Aktrise Dita Lūriņa - Egliena kanāla STV pirmā! šovā "Kad viņas satiekas" atklājusi, vai tic horoskopiem un zvaigznēs rakstītajam.
 
8.jan
Kristapa Baņķa "Superhoroskopi.lv" prognozēs atrodami Latvijai nozīmīgākie datumi, vēstīts Jura Vaidakova materiālā "Kas Latviju sagaida 2022. gadā?" izdevumā "Kas Jauns".
 
8.jan
Šīm trim horoskopa zīmēm šī gada janvāris būs īpaši izdevies mēnesis, raksta dzīvesstila portāls "Your Tango".
 
8.jan
Pareģis Nikolass Aujula atklājis, ka 2022. gads izskatoties tikpat haotisks kā 2021. gads, raksta "The Mirror".
 
8.jan
Gunas Kārkliņas, sertificētas astroloģes prognozes
 
5.jan
Saskaņā ar Austrumu horoskopu katras zodiaka zīmes pārstāvjiem kaut kā jāsadzīvo ar konkrētā gada valdnieku. Kādam saskan, kādam ne visai. Ko katrs varam sagaidīt?
 
3.jan
Sertificēts astrologs Jānis Bēniķis kanāla TV24 raidījumā "Uz līnijas" atklājis, kāds būs 2022. gads no numeroloģijas viedokļa.
 
3.jan
Kosmosā pēdējos gados tā dēvēto tālo planētu kombinācijas bijušas ļoti negantas, un arī 2022. gadā dažādas spriedzes kombinācijas turpināsies. Sliktā ziņa ir tāda, ka kopumā diez ko mierīgāk nekļūs, bet labā – 2022. gads būs mazmazlietiņ gaišāks nekā 2021. Un katram cilvēkam vai uzņēmumam ir sava astrokarte, kas nozīmē: ja arī kopējais fons negatīvs, daudziem tomēr dotas iespējas dzīvot optimistiski, veidot biznesu, strādāt, pelnīt, mīlēt.
 
2.jan
Apkopots, kurām trim zodiaka zīmēm jaunajā gadā neveiksies mīlestībā. Šiem horoskopa pārstāvjiem pastāv vislielākā iespēja palikt vieniem, ziņo portāls "Stylecaster".
 
2.jan
Vanga paredzēja... Nostradams pravietoja, Ņūtons Bībelē izpētīja... Daudz briesmīgu aptumsumu būs, un pasaules gals jau n-to reizi... Tīmeklī klejo daudz dīvainu rakstiņu. Neņemiet visu nopietni!
 
31.dec 2021
Sertificēts astrologs Jānis Bēniķis kanāla TV 24 raidījumā "Uz līnijas" skaidroja, ko nozīmē tas, ka nākamis gads ir Melnā ūdens tīģera gads.
 
31.dec 2021
Astroloģe Olga Arhangeļska atklāj, ka 2022. gads solās būt enerģisks, tāpēc ieteicams visus spēkus novirzīt radošumā, būt drosmīgiem un izlēmīgiem, lai sasniegtu savus mērķus, raksta "otkrito.lv".
 
31.dec 2021
Astroloģe Tiana Atlasa intervijā 5-tv.ru sniegusi ieteikumus, kurās gaidāmajās jaunā gada dienās ir iespējams sev piesaistīt lielu veiksmi.
 
31.dec 2021
Kristaps Baņķis dalījies ar astroloģisko prognozi 2022. gadam, vēstīts Jura Vaidakova materiālā "Kas Latviju sagaida 2022. gadā?" izdevumā "Kas Jauns".
 
31.dec 2021
Zvaigznes prognozē, ka 2022. gads būs enerģētiski ļoti piesātināts gads ar negaidītiem pavērsieniem, taču četrām horoskopa zīmēm tas sagādās lielas grūtības.
 
31.dec 2021
Franču farmaceits un astrologs dalījies ar diezgan baisām prognozēm par 2022. gadu, kurās pareģo gan virkni dabas katastrofu, gan slimības.