Horoskopi

26.jūl
Vēlme mainīt pasauli ir grūts uzdevums, taču izpildāms, jo īpaši ja pie lietas ķeras trīs horoskopa zīmju pārstāvji.
 
25.jūl
Šo zīmju pārstāvji neuzskata par nepieciešamu asi reaģēt uz dzīves situācijām un visvieglāk saglabā mieru, raksta "Your Tango".
 
25.jūl
Sertificētas astroloģes Gunas Kārkliņas prognoze.
 
18.jūl
Sertificētas astroloģes Gunas Kārkliņas prognoze.
 
17.jūl
Astroloģijā ir uzskatas, ka ir trīs horoskopa zīmes, kuras ir apveltītas ar unikālu spēju: tās māk saviem pāridarītājiem "atgriezt" visu ļaunumu, raksta "zen.yandex.ru".
 
16.jūl
Astroloģija atklāj, kādām rasktura īpašībām jāpievērš uzmanība, lai izvairītos no skumjām vecumdienām, vēsta "otkrito.lv".
 
11.jūl
Sertificētas astroloģes Gunas Kārkliņas prognoze.
 
4.jūl
HOROSKOPI 3.‒9.07.
 
28.jun
Atceļoties ārkārtējai situācijai valstī, cilvēki, kuri plānojuši kāzas sākuši atkal par tām domāt. Taču astrologi atklāj, ka šis gads nav labvēlīgs laulībām, vēsta portāls "Metro".
 
28.jun
Saskaņā ar portālu "Your Tango", šīs trīs horoskopa zīmes ir vidrošākās un pašpārliecinātākās.
 
27.jun
Šīs horoskopa zīmes ir atklātas un nemīl spēlēties ar citu jūtām, vēsta "Your Tango".
 
25.jun
Izrādās, ka to kāpēc esam kautrīgi, var noteikt arī mūsu horoskopa zīme. Saskaņā ar portālu "Your Tango", šīs ir trīs kautrīgākās horoskopa zīmes.
 
23.jun
Šis laiks mūs izsita no ierastā skrējiena. Daudzi strādā attālināti, neiziet no mājām, daudzi ir paizolējušies un vienatnē ar sevi. Beidzot ir laiks pievērsties izjūtām, izvērtēt un izprast. Un, protams, šādā dienu ritmā ir vieta dažādām nodarbēm, kas palīdz sakārtot iekšējo pasauli. Informācija par daudz ko rodama internetā, un patlaban tiek piedāvātas arī dažādas nodarbības attālināti. Kaut kas no tālāk minētā var ļoti noderēt.
 
21.jun
Mēdz sacīt, ka cilvēkam ir veca vai jauna dvēsele. Ka vecums nenozīmē gudrību un viedumu. Ka izskats neatbilst vecumam un pretēji. Tas viss neattiecas uz plastiskajām operācijām un «jaunības» injekcijām. Tas ir par ko citu – par to pieredzi, kas mums dota piedzimstot un ko nākas iegūt mūža garumā.
 
20.jun
Empātija ir spēja "iejusties otra cilvēka ādā" un līdzpārdzīvot tam. Šo horoskopa zīmju pārstāvji vislabāk izjūt citu priekus, bēdas un sāpes, norāda "Your Tango".
 
20.jun
Sagatavojusi sertificēta astroloģe Guna Kārkliņa.
 
18.jun
Mūsdienu Rietumu pasaulē, kurā dominē prāts un sajūtas atstātas novārtā, renesansi piedzīvo tantra – sena ezoteriska prakse, kas vairo enerģiju, juteklisko pieredzi, uzlabo veselību un dzīves kvalitāti. Psihoterapijā aizvien lielāka nozīme tiek piešķirta pieskārieniem, atzīst pārmaiņu treneris un seksologs Arturs Šulcs, aicinot praktizēt glāstus, pieņemt sevi un kopā ar tuvu cilvēku gūt jaunu sajūtu pieredzi.
 
16.jun
Latvijā daudzi bija apmulsuši, kad leģendārā dejotāja Vija Vētra mūsu zemē pirmo reizi savu lūgšanu dievnamā izteica dejā, taču pasaulē ir gadsimtiem sena tradīcija saplūst ar augstāko spēku virpuļkustībā – tieši tā dara derviši.