Horoskopi

IESKATS NĀKOTNĒ: Horoskopi līdz 27. septembrim
9:03
17.sep
Romas pāvests Francisks 24. septembrī apmeklē Latviju. Augsne viņa vizītei tika gatavota daudz agrāk, dodot mājienus, ka Latvijas simtgadē būtu iespējamas vairākas zīmīgas, simboliskas vizītes. Latvijas vēsturē pirmais gadījums, kad mūsu zemi apmeklēja pāvests, katoliskās baznīcas lielākā autoritāte, datējams ar 1993. gada 8. septembri. Tad Jāņa Pāvila II ierašanās bija atbalsta žests nelielai valstij, kas atguvusi valstisko neatkarību.
 
15.sep
Horoskopi no 14. līdz 20. septembrim
 
14.sep
Psihoterapeite Ināra Vārpa nevairās no asiem vārdiem. Tos klausoties vai lasot, katrs pats var pārbaudīt savu briedumu – spēju reaģēt uz kritiku. Var paskatīties bērna sejā un ieraudzīt sevi, jo bērns ir vecāku spogulis. Vai mans bērns ir laimīgs? Viņš smejas? Ir sadrūmis? Nikns? Naidīgs? Var sev pajautāt, kāpēc reālā dzīve šķiet biedējoša gan pašam, gan bērnam un ko meklējam virtuālajā pasaulē. Var sevi testēt un noskaidrot, kā reflektē ar iluzoro pasauli, kurā dzīvo instagramisti, tviterotāji, feisbukotāji un kādus plāksterus tādējādi līmē uz savām brūcēm.
 
13.sep
Strūves ģeodēziskais (arī meridiāna) loks ir unikāla 19. gadsimta ģeodēzisko uzmērījumu sistēma Zemes izmēru un formas noteikšanai un viena no cilvēces vēsturē vērienīgākajām Zemes uzmērīšanas kampaņām, ko no 1816. līdz 1855. gadam īstenoja vācu izcelsmes Krievijas impērijas astronoms un ģeodēzists Frīdrihs Georgs Vilhelms Strūve un ģeodēzijas pamatlicējs Krievijas impērijā un pirmā triangulācijas tīkla izveidotājs Kurzemes un Zemgales teritorijā Karls Fridrihs Tenners.
 
12.sep
Šogad jūnijā pētījumu aģentūra SKDS aptaujāja Latvijas iedzīvotājus, cik lielā mērā viņi tic horoskopiem.
 
 
10.sep
Beidzot varam pavēstīt uzņēmējiem un saimniekotājiem tīkamas ziņas. Planētu spriedze septembrī mazinās, un var plānot jaunus darbus.
 
8.sep
Horoskopi no 7. līdz 13. septembrim
 
7.sep
Beidzot varam pavēstīt uzņēmējiem un saimniekotājiem tīkamas ziņas. Planētu spriedze septembrī mazinās, un var plānot jaunus darbus.
 
7.sep
Viņas šo pasauli tur pie darba tikuma un lietu kārtības. Viņas neļauj rasties haosam un pret visu izturas ar kritisku pieeju, dažkārt varbūt ar pārāk kritisku. Tās ir Jaunavas – dzīves praktiķes un kārtīgas darba darītājas.
 
7.sep
Kosmosā viss mainās un kustas, un atkal planētu kombinācijas ieslēdz kādu tēmu. Šoreiz parunāsim par skaistuma un mīlestības planētu Veneru, kas jau no svētdienas atradīsies kaislību zīmē Skorpionā un uzkavēsies tur līdz pat oktobra beigām. Daudziem var aktualizēties attiecību jautājumi.
 
1.sep
Horoskopi līdz 6. septembrim
 
25.aug
Horoskopi no 24. līdz 30. augustam
 
18.aug
Horoskopi no 17. līdz 23. augustam
 
17.aug
Numeroloģijā pastāv dažādas interpretācijas par to, ko raksturo skaitļi. Viena no tām attiecas uz pirmo patskani vārdā. Senatnē tika uzskatīts, ka dvēsele ienāk ķermenī tieši caur vārda pirmā patskaņa vibrācijām, veidojot turpmākās dzīves ētisko pamatu.
 
16.aug
Katrai planētai ir savs enerģētisko vibrāciju spektrs, kas astroloģijā atbilst noteiktām krāsām. To gan analizējot, gan intuitīvi uztvēruši ne tikai astrologi, bet arī cilvēces kultūrtelpas veidotāji un galvenokārt jau mītu kopradītāji. Līdzīgi kā ar atšķirībām planētu ietekmes vērtējumā, dažādās astroloģijas skolās un pat atsevišķu astrologu vidū nav vienprātības jautājumā par planētu un krāsu savstarpējām atbilstībām, tomēr to pastāvēšana pamanāma pat nespeciālistiem.
 
15.aug
Pēdējo mēnešu laikā globālajā politikā vērojamas dažādas interesantas norises. Pārsvarā tās saistās ar ASV prezidenta Donalda Trampa vizītēm un izteikumiem. Vai viņš vēlas mainīt pasaules lietu kārtību? Kas ir Tramps un daži citi «lielie spēlētāji»? Ko vēsta viņu astroloģiskās kartes?
 
14.aug
Viņu tagad pazīst kā IninNini. Viņa ir meklējusi ceļu pie sevis, savas būtības, uzskata, ka atvērta sirds ļauj justies drošai un pasargātai, savienoties ar dievišķo. Dvēseles gide. Vada īpašus laulību rituālus, kuros mīlētāji piedzīvo iniciāciju. «Mēs meklējam savienību ar otru dvēseli. Tas mani iedvesmo veidot laulību rituālus, es pie tā gribu palikt,» saka IninNini.Viņa uzskata, ka divi mīloši cilvēki ir daudz, daudz vairāk nekā tikai ķermenis.