Horoskopi

6.sep
Leģendārais ekstrasens Volfs Mesings nosaucis trīs horoskopa zīmes, kas piesaista apkārtējo uzmanību, ir interesantas un neparastas.
 
5.sep
Slavenais astrologs Pāvels Globa uzskata, ka septembris trīs horoskopa zīmju pārstāvjiem sola fantastiskas pārmaiņas dzīvē, no kurām nevajadzētu baidīties.
 
5.sep
Sertificētas astroloģes Gunas Kārkliņas prognoze.
 
29.aug
Sertificētas astroloģes Gunas Kārkliņas prognoze.
 
27.aug
Budisti uzskata, ka dvēsele pārdzimst un katra jauna iemiesošanās ļauj uzlabot, salabot, mainīt karmu. Vienlaikus tā ir karmiska pārbaude jeb tests, kura laikā cilvēks iepazīst savas vājās vietas. Karma sagādā pārbaudījumus, kas saistīti ar personību, veselību, attiecībām un nodarbošanos.
 
25.aug
Saskaņā ar senām Ķīnas tradīcijām visām dzīvajām būtnēm un arī priekšmetiem piemīt sievišķā iņ vai vīrišķā jan enerģija. Pārsvarā tās līdzsvaro viena otru, bet dažkārt mēdz arī radīt disharmoniju. Šis ir tests, kā izprast sava auto būtību un «raksturu».
 
23.aug
Šīs ir horsokopa zīmes, kuras mīl stabilitāti un parasti atbalsta tradicionālas vērtības, raksta "YourTango". Tas gan nenozīme, ka šo horoskopa zīmju pārstāvji ir konservatīvi vai garlaicīgi, viņiem vienkārši patīk piešķirt lietām nozīmi.
 
23.aug
Zvaigznes spēj norādīt labāko veidu, kā rast saskaņu ar sevi un līdzcilvēkiem, bet nespēj pa labestības ceļu doties mūsu vietā. Toties ar astroloģijas palīdzību varam noteikt, kura no mīlestības valodām mums tuvāka. Labestība ir spēja piekāpties un piedot, un šīs īpašības izpaužas caur tā dēvētajām maigajām planētām: Mēnesi, Veneru, Jupiteru un Neptūnu. Šis vienkāršais tests palīdzēs noteikt, kura no planētām nosaka jūsu labestības izpausmes.
 
22.aug
Pēc astrologu domām, dažām horoskopa zīmēm nevar uzticēties, jo tās, visticamāk, nodos, raksta "Soulpost".
 
22.aug
Sertificētaa astroloģes Gunas Kārkliņas prognoze.
 
20.aug
Mēs neredzam sevi no malas, tāpēc nereti priekšstats, ko par sevi uzburam, neatbilst patiesībai. Līdz ar to kāpjam uz vieniem un tiem pašiem grābekļiem un klūpam pār tiem pašiem akmeņiem. Šis vienkāršais tests ļaus saprast, kāda esmu attiecībās un ko patiesi vēlos. Sieviete, kurai svarīga materiālā labklājība un komforts, vai garīguma meklētāja, kurai sapņi svarīgāki par realitāti?
 
18.aug
Reizēm kaitina visa tā sasaiste sievietes=raganas. Ja ir vēlme pasmieties vai ironizēt gan par sevi, gan stereotipiem un novazātiem salīdzinājumiem, tad šis tests ir tieši laikā.
 
16.aug
Katram no mums ir savs darbības potenciāls un peļņas iespējas. Arī attiecības ar naudu katram ir citādas. Vienkāršā izklaides testā varam noskaidrot savu naudas potenciālu. Saskaitām dzimšanas datumu, mēnesi un gadu, līdz iegūstam viencipara skaitli.
 
15.aug
Sertificētas astroloģes Gunas Kārkliņas prognoze.
 
14.aug
Talismani ir priekšmeti, kuriem piemīt īpaša enerģija. Tie nes veiksmi un pasargā savu saimnieku no nelabvēlīgām ietekmēm. Daudzi no tiem turklāt ir arī estētiski skaisti – tos var izmantot interjerā vai nēsāt kā rotu. Uzlādēt jeb piešķirt spēku var jebkuram priekšmetam, bet cauri laikiem ir zināmi īpaši iedarbīgi noteikta veida talismani un amuleti (talismani vairāk piesaista veiksmi, amuleti vairāk aizsargā).
 
13.aug
Latviešu astrologs Kristaps Baņķis prognozē lielo pārmaiņu gadus.
 
11.aug
– Tā astroloģija nekam neder! Sieva katru rītu internetā izlasa manu horoskopu, un katru dienu tur rakstīts viens un tas pats: ar draugiem uz krodziņu iet nav ieteicams.
 
9.aug
Mēs pieļaujam kļūdas, ko nožēlojam, ar kurām samierināmies, kuras labojam un par kurām nebeidzam pārdzīvot. Tā notiek un notiks, jo neviens, pat pāvests, nav nevainojams.