Horoskopi

28.nov
Astrologi ir pārliecināti, ka jo īpaši veiksmīgs gada pēdējais mēnesis būs trim horoskopa zīmēm, raksta "cursorinfo.co.il".
 
28.nov
Sertificētas astroloģes Gunas Kārkliņas prognoze
 
22.nov
NEDĒĻAS CILVĒKS. JURIS PŪCE, bijušais vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs
 
21.nov
Kamēr ikvienam no mums mēdz uznākt slinkums, dažu horoskopa zīmju pārstāvji esot izteiktāki slinkošanas meistari un neglaimojošo apzīmējumu "sliņķis" pelnījusi vairāk par citiem, atklāj "Your Tango".
 
21.nov
Sertificētas astroloģes Gunas Kārkliņas prognoze
 
15.nov
Šīs četras horoskopa zīmes esot visgreizsirdīgākās, apgalvo "purewow.com".
 
15.nov
NEDĒĻAS CILVĒKS. ARNIS CIMDARS Kandidēs uz Rīgas pilsētas Vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja amatu
 
14.nov
Mācītājs Pols Beglijs paredzējis, ka pasaules gals iestāšoties šogad dažas dienas pirms Ziemassvētkiem. Paredzējums balstoties uz Maiju kalendāru, raksta "The Sun".
 
14.nov
Britu astroloģe Džesika Adamsa radījumam "This Morning" pastāstījusi, kāda būs šī gada nogale.
 
14.nov
Astrologi nosaukuši piecas horoskopa zīmes ar negatīvāko enerģētiku, raksta "unian.net".
 
14.nov
Sertificētas astroloģes Gunas Kārkliņas prognoze
 
13.nov
Zelts tiek uzskatīts par Saules simbolu, kas dod spēku un pārliecību, taču, kā izrādās, ne visiem ieteicams nēsāt zelta rotaslietas, raksta "cursorinfo.co.il".
 
8.nov
No šo horoskopa zīmju pārstāvjiem iznākot labākie priekšnieki, raksta "cosmopolitan.in".
 
7.nov
Horoskopa zīme var daudz pateikt par cilvēka personību, aizsardzības mehānismiem un uzskatiem, tāpēc iespējams notiekt, kuras zīmes visdrīzāk varētu nokrāpt savu partneri, bieži vien nemaz neizjūtot vainas apziņu. Portāls Bustle apkopojis šo informāciju.
 
7.nov
Sertificētas astroloģes Gunas Kārkliņas prognoze
 
4.nov
Ja stāvat ar abām kājām stingri uz zemes, bet uzskatāt, ka esat garīga būtne, kas radīta mācīties un apzināties savu sūtību un pasaules būtību, iespējams, jūsu izziņas ceļā palīdzīga būs transpersonālā psiholoģija. Tas ir psiholoģijas novirziens, kas cilvēka garīgās intereses uzskata par resursu un gan pašattīstības, gan terapijas darbā izmanto arī dažādas garīgās prakses, tostarp paplašinātus apziņas stāvokļus.
 
1.nov
Astrologi ir pārliecināti, ka pret četrām horoskopa zīmēm finanšu lietās zvaigznes ir labvēlīgāk noskaņotas nekā pret pārējām, "cluber.com.ua".
 
1.nov
Britu astroloģe un rakstniece Džesika Adamsa, kas pirms tam precīzi prognozēja Breksitu un nesaskaņas britu karaliskajā ģimenē, kā arī Covid-19 pandēmijas attīstību, atklājusi ko pārsteidzošu par Covid-19 vakcīnu, raksta "Daily Mail".