Piektdiena, 1.decembris

redeem Arnolds, Emanuels

arrow_downwardHoroskopi

Šīs zodiaka zīmes pārstāvji ir savā būtībā nikni, dramatiski un var būt jūsu lielākie pretinieki, ja runa ir par nesaskaņām. Pat ja jautājumu vai situāciju var atrisināt mierīgi, viņi meklēs veidu, kā to, tieši otrādi, pastiprināt un sakāpināt, īpaši, ja esat nokļuvis pret viņiem neaizsargātā vietā. Šīs zodiaka zīmes pārstāvji var izmantot aizskarošus vārdus, izteicienus, apsūdzības un pat pārkāpt robežas.
5.nov Vēdiskā astroloģe Inese Dāvidsone
Oktobra mēness aptumsums mudinās katram būt stabilam un nelokāmam savā nostājā. Mēness astroloģijā nosaka cilvēka garastāvokli un dziļākos instinktus. Mēness cikls, jo īpaši jauns mēness un pilnmēness, ietekmē garīgo veselību, mīlestību un romantiku un piesaista cilvēka zemapziņu, lai gan tā atrašanās vieta cilvēka dzimšanas kartē nosaka viņa vispārējo emocionālo uzbūvi un garīgo labklājību. Kamēr cilvēki pastāvīgi apspriež ārējo pasauli un cenšas pastāvēt līdzās viens otram, Mēness attēlo iekšējo pasauli, kas mums ir ļoti personiska. Tāpēc arī Mēness fāzes tik ļoti ietekmē noskaņojumu, lēmumu pieņemšanu un līdz ar to arī dzīvi kopumā.
29.okt Vēdiskā astroloģe Inese Dāvidsone
Diena, kurā būs viens no spēcīgākajiem aptumsumiem vairāku gadu garumā (iepriekš līdzīgie bija 2013., 2003., 1994., 1985., 1975., 1966., 1957. gada oktobrī un novembrī).
28.okt Vēdiskais astrologs Jānis Riežnieks
Dienas enerģija dalās divās daļās ap vēlāku pēcpusdienu. Pirmajā dienas pusē sievišķā jeb emocionālā enerģija turpinās spridzināt
22.okt Vēdiskais astrologs Jānis Riežnieks
Rudens nāk ar pārmaiņām. Noskaņojumā, iedvesmā, cerībā un iespējās justies labi. Astroloģiski izmaiņas vispirms notiek debesīs un tikai tad realizējas uz zemes. Tāpēc, lasot zvaigžņu kartes, ir paredzams, ka divām zodiaka zīmēm šoruden būs lielāks skumju potenciāls nekā citām. Kuras ir šīs zodiaka zīmes? Kas to ietekmē, un kāds ir labākais risinājums? Lasiet tālāk!
22.okt Vēdiskā astroloģe Inese Dāvidsone
Sievišķās jeb maigās enerģijas «uzvaras gājiena» laiks, jeb cilvēki maksimāli labi varēs izprast, ko var panāk ar netiešu ietekmi – diplomātiju, publisko viedokli, baumām, atmosfēru, reputāciju, ekonomikā – vienošanos par vienām cenām tirgū, politikā viss, kas aprakstīts Gustava Le Bona grāmatā «Pūļa psiholoģija».
21.okt Vēdiskais astrologs Jānis Riežnieks
Nākamajā dienā pēc Saules aptumsuma dienas parasti rodas dziļāki jautājumi, kas saistīti gan ar cilvēka bailēm, gan nespēju realizēt savus plānus tik ātri kā vēlētos, gan egoismu, vēloties pierādīt ko apkārtējiem, gan saistībā ar pārāk lielu pašpārliecību par saviem spēkiem ietekmēt nākotnes notikumus. Šajā dienā vajadzēs meklēt balansu kā putnam spārnus lidojumā.
15.okt Vēdiskais astrologs Jānis Riežnieks
Ar kuru draugu var iet izlūkos jau bērnībā, un kuram labāk nestāstīt neko arī izmisumā?
15.okt Inese Dāvidsone, vēdiskā astroloģe 
Saules aptumsuma dienas izsenis ir saistītas ar nepieciešamību «caursist» ilūziju jeb apmānu un tiek pavadītas ar problēmām koncentrēt apkārt sev enerģiju, resursus un cilvēkus.
14.okt Vēdiskais astrologs Jānis Riežnieks
Šodien atbilde – kas ir vērtības un kādas izvēles veicam, zinot savas apzinātās un neapzinātās vērtības. Ideāls laiks izprast vai sākt ceļu uz neapzināto vēlmju izziņu.
12.okt Jānis Riežnieks
Skaitlis 11 ir īpašs ar enerģiju. Tā nes īpašus ieguvumus un īpašu atbildību. Cilvēkiem, kas dzimuši zem šī skaitļa, vienmēr ir īpašāks liktenis ar lielākiem uzdevumiem un atbildību.
11.okt Jānis Riežnieks
Tuvojas Saules aptumsums - šajā laikā mums liek iedziļināties senču kļūdās un kļūdu mantojumā.
10.okt Jānis Riežnieks
Emociju un prāta kontrole ir viens no būtiskākajiem faktoriem jebkuru mērķu sasniegšanā, īpaši situācijās, kas attiecas uz partnerattiecībām un bērniem.
9.okt Jānis Riežnieks
 Kopumā jau no paša sākuma ļoti spēcīga un ar enerģiju bagāta diena. Šis ir laiks, kad lauzīsies ārā visdziļākās un apslēptākās lietas cilvēkos, kas krājušās gadiem vai pat gadu desmitiem.
8.okt Jānis Riežnieks
Izlaidīgās iepriekšējo dzīvju sekas šajā dzīvē – seksa trūkums. Par ko? Un kā to mainīt?
7.okt Vēdiskā astroloģe Inese Dāvidsone
Pēc vakardienas vētras un nestandarta situācijām nāk laba atveseļošanās un enerģijas akumulācijas enerģija. To, protams, jāmāk pareizi realizēt – tieši tāpat kā jebkurš ārstniecības process ir jāveic, konkrēti lietojot vajadzīgās «aktīvās vielas» un pareizā apjomā. Pēc principa – viens bultas šāviens un viens trāpījums.
7.okt Jānis Riežnieks
Sertificētas astroloģes Gunas Kārkliņas prognozes
30.sep Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe