Horoskopi

16.mai
Sagatavojusi sertificēta astroloģe Guna Kārkliņa.
 
13.mai
Krievu astroloģe Tatjana Lukaševica vēl decembra sākumā precīzi prognozēja pandēmiju, biržas, naftas indeksu kritumu un citas ekonomiska rakstura problēmas. Tagad viņa dalījusies ar savu prognozi par to, kā turpmāk attīstīsies situācija, raksta "Komsomoļskaja pravda".
 
12.mai
Astrologs Kristaps Baņķis, kurš jau iepriekš izteicis prognozes par to, kas gaidāms šajā gadā, izteicis minējumus par 2020.krīzes beigām.
 
10.mai
Astrologi uzskata, ka katrā mēnesī ir "melnie datumi" un arī maijs nav izņēmums, raksta "express-novosti.ru".
 
9.mai
Sertificētas astroloģes Gunas Kārkliņas prognoze.
 
3.mai
Zināms, ka cilvēku imunitāte pret dažādām slimībām atšķiras un izrādās, ka to ietekmē arī mūsu horoskopa zīme, norāda "TIMESOFINDIA".
 
2.mai
Astrologi uzskata, ka vairāku horoskopa zīmju pārstāvji dzīvo pagātnē vairāk, nekā paši iedomājas, raksta "cluber.com.ua".
 
27.apr
Krievu astroloģe Vasilisa Volodina paziņojusi, ka aprīlis ar pandēmijas uzliesmojumu, karantīnu un pašizolāciju nebūs sarežģītākais laiks šogad, raksta "express-novosti.ru".
 
26.apr
Katrai planētai astroloģijā ir savs raksturs un pārvaldīšanas jomas, un kopš seniem laikiem debesu spīdekļi tiek iedalīti labvēlīgajos un negantajos.
 
25.apr
Astroloģisko prognozi sagatavojusi astroloģe Guna Kārkliņa.
 
23.apr
Ekvinokcija (aequus – vienāds; nox – nakts, latīņu val.) ir laika moments, kad Saules centrs šķērso debess ekvatoru. Uz Zemes šāds moments ir divas reizes gadā. Pirmo reizi ekvinokcija ir martā (20. vai 21. datumā), ko dēvē par pavasara ekvinokciju, bet otro reizi — septembrī (22. vai 23. datumā), ko sauc par rudens ekvinokciju.
 
21.apr
Efemerīdas ir Saules, Mēness un planētu zodiakālās atrašanās koordinātas konkrētā dienā un konkrētā pulksteņa laikā. Drukātā veidā tās izskatās kā ciparu tabulas.
 
19.apr
Rīgas brīvpilsētas ārsta, astronoma un astrologa Zahārija Stopija vārds iemūžināts Stopiņu pagasta nosaukumā. Pateicoties viņam, Rīgai tika iespiests savs kalendārs. Viņš bija pirmais rīdzinieks, kurš novēroja debesu spīdekļus. Un viņš bija tik pašapzinīgs, ka paziņoja savus aprēķinus par… ne vairāk, ne mazāk – grēku plūdiem. Tolaik valstu un pilsētu robežas bija citas, tāpēc Stopijs tiklab ir piederīgs Stopiņiem kā Rīgai.
 
18.apr
Sagatavojusi astroloģe Guna Kārkliņa
 
16.apr
Senās zoroastrisma reliģijas sekotāju mūsdienās palicis gaužām maz – vien pārsimt tūkstošu visā pasaulē, tomēr cilvēces vēsturē šai reliģijai bijusi diezgan ievērojama loma. Ir astrologi, kas uzskata – tieši Avestas jeb zoroastrisma svētajā kodeksā balstītā astroloģija ir visaptverošākā, dziļākā astroloģijas sistēma.
 
14.apr
Ezoteriķi uzskata, ka iepriekšējās dzīves atstāj nospiedumu cilvēka pašreizējā mūžā. Numeroloģija piedāvā iespēju noskaidrot, kāda ir bijusi cilvēka darbošanās iepriekšējā dzīvē un kādu kļūdu vai panākumu karmu viņš sastrādājis, lai šajā dzīvē vai nu mocītos, vai līksmotu. Ciparu skaidrojums ļauj uzzināt, vai ir jāatstrādā karmiski parādi un cik saprātīgi esam bijuši, (ne)mācoties no savām kļūdām.
 
12.apr
Šobrīd Latvijā daudzas dāmas iesmej: «Tev rokassomiņā nav taro kāršu? Nu nevar būt!?» Šī zīlēšana vai, pareizāk sakot, šis veids, kā caur kārtīm sarunāties ar kosmiskām enerģijām, ir ļoti populārs. Daudzas senās zināšanas ir savstarpēji saistītas, tostarp arīdzan taro ar astroloģiju, kaut arī tās ir divas pilnīgi atšķirīgas lietas.
 
11.apr
Juris Ērenpreiss vēdisko astroloģiju studējis gan Latvijā, gan Indijā un nonācis pie pārliecības, ka viņa uzdevums ir atvieglot cilvēku dzīvi, tuvinot viņus Dievam.