Horoskopi

21.jun
Šīm trim horoskopa zīmēm nedēļa no 21. jūnija būs īpaši veiksmīga, raksta dzīvesstila portāls "Your Tango".
 
16.jun
Populārais astrologs Pāvels Globa atklāj, ka veiksme šovasar uzsmaidīs trim zodiaka zīmēm. Būs iespējams aizmirst visas pagātnes problēmas un sākt dzīvi no nulles, raksta "rsute.ru".
 
14.jun
Krievu astroloģe Tatjana Borša sociālajā vietnē Instagram dalījusies ar astroloģisko prognozi šai nedēļai.
 
14.jun
Marss šomēnes iegājis Lauvas zīmē, kas dažām horoskopa zīmēm sola veiksmīgu laiku, raksta dzīvesstila portāls "Your Tango".
 
13.jun
Šis jūnijs trim horoskopa zīmēm esot īpaši veiksmīgs mēnesis, raksta "Your Tango".
 
11.jun
Šīs trīs horoskopa zīmes mēdz atkārtoti piekrāpt savus mīļotos cilvēkus, raksta "Your Tango".
 
10.jun
Šīm trim horoskopa zīmēm pēc Saules aptumsuma beigsies skumju peridos, raksta dzīvesstila portāls "Your Tango".
 
10.jun
NEDĒĻAS CILVĒKS. Toms Bricis, LTV LAIKA ZIŅU REDAKTORS
 
9.jun
Viņu sauc Ansis. Un šogad viņi ir četri. Kaitina mani, kā vien prot, bet katru dienu gaida. No rīta, kad iznāku uz mājas lievenīša, pārlido pāri galvai ķērkādami: ēdamais nav nolikts, ūdens vannītē nav nomainīts! Krrrā! Ielaižas tuvējā kokā un skatās. Sākumā it kā nozuda pavisam, bet vēroja mani, pieplakuši stumbram vai aizslēpušies aiz zara, teju vai ieņēmuši tā formu. Nezināsi – nepateiksi. Tagad jau drošāki. Skatās neslēpjoties. No augšas.
 
8.jun
Šīm trim horoskopa zīmēm līdz 27. jūnijam uzlabosies mīlas dzīve, apgalvo dzīvesstila portāls "Your Tango".
 
7.jun
Populārā krievu astroloģe Tatjana Borša sociālajā vietnē Instagram brīdina par šo nedēļu, kuru ietekmē Jauns mēness, kas sakrītot ar Saules aptumsumu 10. jūnijā.
 
6.jun
Visiem no mums mainās garastāvoklis, kas šādi vai citādi ietekmē citus, taču šo horoskopa zīmju pārstāvjiem omas maiņas ir izteiktākas. "Your Tango" nosaucis horoskopa zīmes, kuras ļoti ietekmē garastāvokļa maiņas.
 
6.jun
Horoskopa zīme var daudz pateikt par cilvēka personību un rakstura iezīmēm. Portāls "Astrofame" apkopojis piecas sadzīvē visgrūtāk paciešamās zodiaka zīmes.
 
5.jun
Astroloģe Alise Bela sociālajā vietnē Instagram atklājusi, ka kopš 29. maija līdz pat 22. jūnijam ir Merkura planētas retrogrāds un šajā laikā var būt problēmas ar komunikāciju.
 
5.jun
Kas var būt vēl labāks laiks, lai atrastu jaunu partneri vai nostiprinātu jau esošās attiecības, ja ne vasara? "AstroTwins" ir apkopojušas, ko zvaigznes šovasar sola ikkatrai zodiaka zīmei mīlestībā, vēsta portāls "Astrostyle".
 
5.jun
Sertificētas astroloģes Gunas Kārkliņas prognoze
 
4.jun
Ikviens var saskarties ar finansiālām grūtībām. Lai tiktu ar tām galā, kā arī uzlabotu savu finansiālo stāvokli, var palīdzēt slavenās bulgāru gaišreģes Vangas padomi, raksta "rsute.ru".
 
3.jun
Ir viena spēcīga zodiaka zīme, kas viegli atrisina dažādas problēmas savā dzīvē. Ar viņu nekad nav grūti. Šīs zīmes pārstāvji zina, kā rīkoties noteiktā situācijā, raksta "rsute.ru".