Horoskopi

2.dec
Alternatīvās ārstniecības metodes ir labs palīgs, taču mūsdienu medicīnas zinātne šobrīd attīstās ciešā sasaitē ar jaunākajām tehnoloģijām. Tās uzdevums – pēc iespējas ātrāk noteikt diagnozi. Lai to «notvertu» pēc iespējas ātrāk, tiek meklēts veids, kā to izdarīt ar neinvazīvu (bez fiziskas iejaukšanās ķermenī), vienkāršu testu palīdzību.
 
1.dec
Kurā vietā prioritāšu skalā ir veselība? Vārdos daudziem tā būs pirmajā vietā, bet darbos – ne tik tuvu prioritāšu trijniekam. Kad saaukstējamies, kāds dzer pulverīti, cits – augu tēju. Kad gribam ne tikai ārstēties, bet būt cik vien iespējams veseli, meklējam, kā to panākt. Ne vienmēr tie ir tikai tradicionālās jeb Rietumu medicīnas līdzekļi – iedzersi tabletīti, un visas kaites metīs līkumu. Reizēm tieši tad, kad nonāc aci pret aci ar slimību, ir stimuls paskatīties plašāk, izmēģināt ko citu, jo nereti zaudēt vairs nav ko. Ir tikai cerība, ka varēs izķepuroties.
 
30.nov
Astroloģes Gunas Kārkliņas prognoze
 
29.nov
Stress ir nejauks sabiedrotais, kas rada vienas vienīgas problēmas. Tāpēc jogas pasniedzēja un ājurvēdas masiere Ingrīda Miteniece māca iedziļināties sevī un palīdzēt sev, apgūstot pareizu elpošanu. Tas ļauj dzīvot mierīgāk, harmoniskāk un apzinātāk.
 
28.nov
Latviešiem dzintars ir vienmēr bijis īpašs, ne velti dēvēts par Saules akmeni. Tas ir ne tikai skaists, bet arī maģisks un dziedniecisks. Jo tikai Baltijas dzintars ir unikāls – tas tiek saukts par sukcinītu – tādu, kas satur dzintarskābi, kas ir bioloģiski aktīva viela. Mūsdienās ļoti plaši tiek izmantota dzintara eļļa, ko iegūst, kausējot dzintaru. Tā ir brīnišķīgs antiseptiķis ar imunitāti stimulējošu un brūču dziedējošu iedarbību, un tai piemīt antivīrusa īpašības, kā arī spēcīgs uzmundrinošas enerģijas efekts.
 
27.nov
Straujajā ikdienas ritmā daudz emociju, daudz stresa... Ir dažādi veidi, kā sev palīdzēt atbrīvoties, mainīt savu iesīkstējušo rīcības un pasaules uztveres modeli. Viens no tiem ir Baha ziedu terapija: tās pamatā ir dabas spēks, kas mīt 38 savvaļas augos – to spējā nostabilizēt emocijas un uzlabot veselību.
 
26.nov
To, ka aro­mā­tis­kās ēte­ris­kās eļ­ļas var ār­stēt gan cil­vē­ka mie­su, gan ga­ru, zi­nā­ja jau se­na­jā Ēģip­tē pirms 5000 ga­diem, kad mek­lē­ja­mi arom­te­ra­pi­jas aiz­sā­ku­mi. Vēlāk to aiz­mir­sa, un 19. un 20. gad­sim­ta mi­jā to no jaun­a at­klā­ja fran­ču zi­nāt­nieks Re­nē Mo­riss Ga­te­foss. Viņš iz­pē­ti sā­ka ar la­van­du. Tas ir viens no augu augiem, ku­ru eļ­ļai va­ja­dzē­tu būt kat­rā ap­tie­ci­ņā.
 
25.nov
Tuvredzība, tālredzība, katarakta, glaukoma – tā ir tikai daļa no ligām, kas var piemeklēt acis. Ar tām parasti mēģina tikt galā, piemeklējot brilles, kontaktlēcas vai pat ar ķirurģiskiem paņēmieniem. Daudzos gadījumos tas nebūtu vajadzīgs un atveseļot acis varētu ar dabiskām metodēm, ko spēj apgūt katrs pats vai iemācīties pie dabiskās redzes skolotājiem. Šīs zināšanas ir arī Vijai Bušai.
 
24.nov
Kad vakari kļūst aizvien garāki, koki atvadās no savas krāšņās rotas, vējš gaudo skaļi un skaudri, bet pār klajumiem veļas balti miglas vāli, viņsaules vārti ir vaļā. Ir klāt gada mistiskais veļu laiks. Velēnieši, ēni, māžekļi, iļģi, vecajie, ķauķi – tā mūsu senči dažādos novados dēvēja mirušo senču garus, kas rudeņos nāk apciemot dzimtas ļaudis. Mūsu senči zināja, kā pielabināt veļus, bet kā sazināties ar senču gariem mūsdienīgos pilsētas mājokļos?
 
23.nov
Astroloģes Gunas Kārkliņas prognoze
 
22.nov
Taro kāršu nozīme ir ļoti plaša, un to var attiecināt ne tikai uz dažādiem intīmās tuvības psiholoģiskajiem un fiziskajiem aspektiem, bet arī īpaši pievērst uzmanību vienai no spēcīgākajām dziņām daudzu cilvēku dzīvē – seksam. Kā iespējams skaidrot seksuālākās taro kārtis? Ieskatam dažu Vecā arkāna un Jauno arkānu kāršu raksturojums salikumos. Izliekam un tulkojam atbilstoši savai vai kāda cita cilvēka situācijai.
 
21.nov
Baltu ciltīm mežs un Meža māte vienmēr tika turēti godā. Taču īpaša vieta bija atvēlēta svētbirzīm, kas bija saskarsmes vieta starp dievībām un cilvēkiem. Šādās vietās drīkstēja ieiet ar cieņu un godbijību, neko nepostot. Ne velti ir tautasdziesma: «Caur sidraba birzi gāju, ne zariņa nenolauzu.» Arī atsevišķus kokus īpaši godināja, nesot tiem ziedojumus.
 
20.nov
(Nobeigums. Sākums Nr. 10, 2019.) Iepriekšējā numurā aplūkojām biznesa saderības noteikšanas vispārīgos principus, šoreiz – konkrētāk par planētu aspektiem. Kādi aspekti starp darījumu partneru natālajām planētām veicina sadarbību, kādi – var izraisīt neizdošanos?
 
19.nov
Zodiaka aplis ir sadalīts 360 daļās jeb grādos – kā jau ikviens aplis. Bet zodiaka apļa grādiem piemīt arī dziļāka un plašāka nozīme un būtība. Daļa astrologu piekrīt viedoklim, ka ir arī pavisam īpaši grādi, tā dēvētie kritiskie un karaliskie grādi.
 
18.nov
Nacionālā teātra aktieris AINĀRS ANČEVSKIS dzimis, Saulei atrodoties Skorpiona zīmē, kuru raksturo paradoksi – tos ar saviem dzīves uzskatiem atklāj arī viņš.
 
17.nov
Senās Divupes civilizācija atstājusi savu nospiedumu cilvēces attīstībā ar dažādiem izgudrojumiem, rakstu zīmēm, likumu formulējumiem un arīdzan ar astronomiskiem atklājumiem, kas savukārt veicināja astroloģijas attīstību.
 
16.nov
Astroloģes Gunas Kārkliņas prognoze
 
15.nov
Par astroloģiju un tās attīstību Latvijā ir maz ziņu, tomēr vēstures avotos un presē iespējams atrast interesantas liecības.