Horoskopi

26.feb
Dziedātājas Allas Pugačovas iecienītais modes dizainers Igors Guļajevs pastāstījis, ka viņš ir uzšuvis milzīgu jaunu apģērbu kolekciju Allai, kurā viņa gozēsies pavasarī, raksta "Komsomoļskaja pravda".
 
26.feb
Marts pienāks pavisam drīz, un pirmais pavasara mēnesis daudziem ļaus cerēt uz pārmaiņām dzīvē. Astrologi uzksta, ka martā trīs zodiaka zīmju pārstāvji var satikt īpašu cilvēku, un pēc tam dzīve var krasi mainīties, raksta "rsute.ru".
 
25.feb
Sertificēta astroloģes Gunas Kārkliņas prognoze.
 
25.feb
Astrologs Kristaps Baņķis sociālajā tīklā atklājis, ka šodien ir Kārdinājumu diena.
 
23.feb
Sertificēta astroloģes Gunas Kārkliņas prognoze.
 
23.feb
Ar vienkāršiem vārdiem var aprakstīt katru zodiaka zīmi. Tas palīdzēs tās labāk iepazīt, kā arī raksturot un saprast, pārliecināti ir astrologi.
 
21.feb
Astrologi nosaukuši, kuras horoskopa zīmes vīrieši ir vispiemērotākie attiecību veidošanai ar jebkuru sievieti. Viņi ir ļoti spilgti, zinātkāri un pašpārliecināti indivīdi, gatavi jauniem varoņdarbiem, raksta "Rsute".
 
21.feb
ASTROLOĢISKĀ PROGNOZE. MĀRIS MOŽVILLO, KPV LV Saeimas frakcijas priekšsēdētājs.
 
20.feb
Astrologi uzskata, ka saskaņā ar zodiaka zīmēm cilvēkiem ir noteiktas atkarības - tās lietas, kuras katrs cilvēks jau ir pieradis darīt un bez tām nevar iedomāties savu dzīvi, nesaņem pozitīvu lādiņu. Un vispār nav nepieciešams saistīt atkarības ar "sliktajām" atkarībām - tas var būt kaut kas pozitīvs, kas rada labu garastāvokli, raksta "rsute.ru".
 
20.feb
Šīs horoskopa zīmes ir apveltītas ar spēcīgu enerģiju kopš dzimšanas, un tās vienmēr nonāk veiksmes paspārnē, raksta "clutch.net.ua".
 
20.feb
Sertificētas astroloģes Gunas Kārkliņas prognoze.
 
19.feb
Vienmēr ir patīkami saņemt dāvanu, taču ne visas dāvanas ir tik labas. Ir priekšmeti ar sliktu enerģiju, ko nevajadzētu pasniegt tuviniekiem, raksta "slovofraza.com".
 
19.feb
Kuram gan nepatīk glāze iecienītākā stiprā alkoholiskā dzēriena pēc smagas darba dienas vai nedēļas nogalē? Kamēr daļai cilvēku izdodas viegli kontrolēt sevi, citi tas sagādā pamatīgas grūtības, raksta "kurs.com.ua".
 
18.feb
Sertificēta astroloģes Gunas Kārkliņas prognoze.
 
17.feb
Jaunais, 2021. gads saskaņā ar austrumnieku tradīcijām aizritēs Baltā Metāla Vērša aizgādībā. Ieturēta krāsa un stingrs raksturs. Vērsis ir cēls un spēcīgs dzīvnieks, un viņa gadā varam sagaidīt tendences, kas atbilst Vērša dabai. Veiksme smaidīs izlēmīgajiem, mērķtiecīgajiem, cēlsirdīgajiem un viedajiem. Augstā vērtē būs uzcītīgs darbs un atbildīga attieksme.
 
17.feb
Astrologs Kristaps Baņķis uzsver, ka šodien ir ļoti laba diena, lai īstenotu savas apņemšanās.
 
16.feb
Astrologs Kristaps Baņķis atklājis, ka pirmais čeku dedzināšanas periods šogad, kas saistīts ar naudas piesaisti, gaidāms jau pavisam drīz.
 
14.feb
Valentīna diena visām horoskopa zīmēm var būt arī saspringta - vientuļie cer šajā dienā beidzot atrast liktenīgo pāri, bet attiecībās esošie prāto, kā to padarīt romantiskāku. Šīm trim horoskopa zīmēm šī Valentīna diena būs īpaša, raksta "yourtango.com".