Horoskopi

9.mai
NEDĒĻAS CILVĒKS: KĀRLIS RĀCENIS, ĀRSTS.
 
8.mai
Viens no attiecību galvenajiem stūrakmeņiem ir uzticība. Mēs to vēlamies sagaidīt no sava partnera. Tomēr nereti apkārt ir dzirdams tas, ka kāds ir atradis mīļāko un krāpis savu otro pusīti. Pie tā var būt vainojama arī zodiaka zīme, vēsta "Your tango". Izlasi un noskaidro, kuras piecas zodiaka zīmes ir visneuzticīgākās.
 
8.mai
Sertificētas astroloģes Gunas Kārkliņas prognoze.
 
7.mai
Šīm horoskopa zīmēm līdz 7. oktobrim būs grūtāks laika periods nekā citiem, raksta "Your Tango".
 
7.mai
Bijšie "Avotiņu" saimnieki apsūdz šovu zvaigzni un dzejnieci Magoni Šutovieni mantu zādzībā, vēstīts kanāla 360TV raidījumā "Miers un kaimiņš".
 
5.mai
Astrologi atklājuši, kurām zodiaka zīmēm, iespējams, maijā paveiksies satikt savu mīlestību. Kā raksta rsute.ru, daudzi zodiaka apļa pārstāvji saskaras ar vientulības problēmu. Bet nejaušības vai zvaigžņu novietošanās dēļ maija mēnesis solās būt labvēlīgs pārmaiņām mīlas dzīvē.
 
4.mai
Katras zodiaka zīmes pārstāvjiem piemīt, kas tāds no kā ir grūti atteikties. Ne vienmēr atkarība saistās ar kaut ko sliktu un veselībai kaitīgu, raksta "Zodiac Fire". Noskaidro no kā visticamākais tu esi atkarīgs, balstoties uz savu zodiaka zīmi.
 
2.mai
Krievijas astroloģe Tatjana Borša norāda, ka šī gada maijs līdz pat jūlija sākumam būs ļoti grūts periods, raksta "PR Newswire".
 
2.mai
No 19.aprīļa līdz 20. maijam ir Vēršu zīmes laiks, kad vairākām horoskopa zīmēm gaidāms uzplaukums mīlas dzīvē, raksta "YourTango".
 
2.mai
NEDĒĻAS CILVĒKS. INDRA DREIKA, Veselības ministrijas valsts sekretāre
 
1.mai
Vismaz pusei jeb 51% Latvijas iedzīvotāju pēdējā gada laikā ir palielinājies viedierīču lietošanas apjoms. Turklāt tieši jaunieši (18-24 gadi) un sievietes aptaujā visbiežāk norādīja, ka viņu viedierīču lietošanas apjoms ir stipri palielinājies, secināts BENU Aptiekas Veselības monitoringa rezultātos, kas iegūti sadarbībā ar tirgus un sabiedriskās domas izpētes kompāniju SKDS. Kāda ir viedierīču lietošanas apjoma palielināšanās ietekme uz redzes un vispārējo veselību un kā to mazināt?
 
1.mai
Amerikānietei Britnijai Čerčai ir vīrs un 11 bērni. Publicējot video no savas ikdienas vietnē TikTik, amerikānietei izdevās šokēt publiku.
 
1.mai
Nav noslēpums, ka dažādas krāsas var dažādi ietekmēt cilvēka noskaņojumu. Astrologi uzskata, ka noteiktas krāsas nes veiksmi, un katrai zodiaka zīmei tās ir atšķirīgas, raksta "rsute.ru".
 
1.mai
Sertificētas astroloģes Gunas Kārkliņas prognoze
 
29.apr
Latviešu astrologs Kristaps Baņķis brīdina, ka ceturtdien (tāpat kā bija otrdien un trešdien) vēl gaidāms tā saucamais Melnais Mēness.
 
27.apr
Krievu astroloģe Tatjana Borša sociālajā vietnē Instagram brīdina, ka šodien ir pilnmēness un tā ietekme būs jūtama vairākas dienas.
 
27.apr
Latviešu astrologs Kristaps Baņķis atklāj, ka šonedēļ sākusies pilnmēness nedēļa.
 
25.apr
Futbolists, vēlāk viens no retajiem Latvijas starptautiskā līmeņa futbola aģentiem, kurš pārstāvējis vairākus Latvijas izlases futbolistus. 14. aprīlī nošauts savā auto. Nežēlīgi un bandītiski ar automātisko ieroci – deviņdesmito gadu stilā. Gaišā dienas laikā Rīgā, Purvciemā.