Horoskopi

27.jun
Šīs horoskopa zīmes ir atklātas un nemīl spēlēties ar citu jūtām, vēsta "Your Tango".
 
25.jun
Izrādās, ka to kāpēc esam kautrīgi, var noteikt arī mūsu horoskopa zīme. Saskaņā ar portālu "Your Tango", šīs ir trīs kautrīgākās horoskopa zīmes.
 
23.jun
Šis laiks mūs izsita no ierastā skrējiena. Daudzi strādā attālināti, neiziet no mājām, daudzi ir paizolējušies un vienatnē ar sevi. Beidzot ir laiks pievērsties izjūtām, izvērtēt un izprast. Un, protams, šādā dienu ritmā ir vieta dažādām nodarbēm, kas palīdz sakārtot iekšējo pasauli. Informācija par daudz ko rodama internetā, un patlaban tiek piedāvātas arī dažādas nodarbības attālināti. Kaut kas no tālāk minētā var ļoti noderēt.
 
21.jun
Mēdz sacīt, ka cilvēkam ir veca vai jauna dvēsele. Ka vecums nenozīmē gudrību un viedumu. Ka izskats neatbilst vecumam un pretēji. Tas viss neattiecas uz plastiskajām operācijām un «jaunības» injekcijām. Tas ir par ko citu – par to pieredzi, kas mums dota piedzimstot un ko nākas iegūt mūža garumā.
 
20.jun
Empātija ir spēja "iejusties otra cilvēka ādā" un līdzpārdzīvot tam. Šo horoskopa zīmju pārstāvji vislabāk izjūt citu priekus, bēdas un sāpes, norāda "Your Tango".
 
20.jun
Sagatavojusi sertificēta astroloģe Guna Kārkliņa.
 
18.jun
Mūsdienu Rietumu pasaulē, kurā dominē prāts un sajūtas atstātas novārtā, renesansi piedzīvo tantra – sena ezoteriska prakse, kas vairo enerģiju, juteklisko pieredzi, uzlabo veselību un dzīves kvalitāti. Psihoterapijā aizvien lielāka nozīme tiek piešķirta pieskārieniem, atzīst pārmaiņu treneris un seksologs Arturs Šulcs, aicinot praktizēt glāstus, pieņemt sevi un kopā ar tuvu cilvēku gūt jaunu sajūtu pieredzi.
 
16.jun
Latvijā daudzi bija apmulsuši, kad leģendārā dejotāja Vija Vētra mūsu zemē pirmo reizi savu lūgšanu dievnamā izteica dejā, taču pasaulē ir gadsimtiem sena tradīcija saplūst ar augstāko spēku virpuļkustībā – tieši tā dara derviši.
 
14.jun
Ir cilvēki, ar kuriem būt romantiskās attiecībās ir vieglāk, jo viņi pēc dabas ir atvērtāki, mierīgāki un vairāk izrāda savas rūpes. Taču daudzi no mums mēdz sarežģīt attiecības, radot tajās problēmas. "Your Tango" nosaucis horoskopa zīmes, ar kurām attiecībās būt ir visgrūtāk.
 
14.jun
Meditācija ir veids, kā mēs varam radīt un saglabāt iekšējo mieru, iegūt harmoniju un lūkoties uz situācijām nosvērtāk. Mēs zinām, ka ikdienā strādāt ar saviem «tarakāniem» ir grūtāk nekā vienu reizi « aiziet kājām līdz Tibetai». Tajā pašā laikā cilvēki ir iecienījuši apmeklēt dažādas spēka vietas pasaulē. Ticībā, ka gūs īpašus iespaidus, jaunas atklāsmes, varbūt arī piedzīvos kādu brīnumu.
 
13.jun
Sertificētas astroloģes Gunas Kārkliņas prognoze.
 
11.jun
Astroloģiski vispiemērotākās meditācijas palīdzēs jums atbrīvot iekšējo spēku, smeļot enerģiju no ārpasaules, un gāzt no troņa savu iekšējo tirānu. Meditāciju mērķis ir attīstīt sevī tās īpašības, no kuram mēs bieži vien cenšamies norobežoties. Katrai zodiaka zīmei raksturīgas savas īpatnības, bailes, kaislības.
 
7.jun
Astrologi uzskata, ka vairāku horoskopa zīmju pārstāvji jūnijā no savas otrās pusītes var saņemt bildinājumu, raksta "joinfo.ua".
 
7.jun
Piecus mēnešus un dažas dienas pēc Gunas Kārkliņas sastādītā 2020. gada horoskopa publikācijas Neatkarīgajā varam lepoties ar toreiz izteikto brīdinājumu, ka šogad būs “jārēķinās ar modru valsts kontrolējošo institūciju uzraudzību”, kādu tajā brīdī neviens cilvēks Latvijā pat iedomāties nevarēja.
 
7.jun
Ar garīgajām praksēm vajag nodarboties, nevis par tām spriedelēt, taču vispirms tomēr jānoskaidro, kāda ir šo prakšu būtība – par to stāsta filozofs VALDIS SVIRSKIS.
 
6.jun
Astrologi uzskata, ka horoskopa zīme lielā mērā nosaka cilvēka noslieci uz alkoholu, vēsta "5-tv.ru".
 
6.jun
Astrologi prognozē, ka vasaras pirmais mēnesis radīs problēmas četru horoskopa zīmju pārstāvjiem, raksta "joinfo.ua".