Ceturtdiena, 30.maijs

redeem Lolita, Vitolds

arrow_downwardHoroskopi

Mēs katrs esam ceļotājs, kas atceļojis no nezināmām tālēm un caur mammas klēpi esam nonākuši šajā pasaulē. Un mirklī, kad ieelpojam savu pirmo elpu, mūsu šīs zemes ceļojums var sākties.
20.mai Santa Reisone
Atslābsti. Sapucē savu iekšpusi, fasādi un apkārtni. Kārtība un skaistums dziedina un atbrīvo enerģiju pozitīvām pārmaiņām.
20.mai Didzis Jonovs
Mēģiniet uzminēt, kam vislabāk dzīvot penthausā. Kāda veida māja ir vispiemērotākā katras zodiaka zīmes pārstāvjiem, raksta bestlifeonline.com.
19.mai Valda Zvaigznīte
Dzīve ir pilna negaidītu pārsteigumu, tikai reizēm esam pārāk aizņemti ar savu ikdienu un pienākumiem, lai spētu pamanīt brīnumus, kas notiek mums apkārt. Un ja nu lietainā dienā, kad ejam pa ielu noliektu galvu, pārņemti savām domām, mums garām paiet visīstākais dvēseles radinieks.
18.mai Inese Dāvidsone
Šīs zodiaka zīmes spēj izturēt jebkuru stresu un ietekmēt citus. Astroloģijā katrai zodiaka zīmei ir savas unikālas iezīmes un īpašības, kas nosaka tās ietekmi uz cilvēka personību un dzīvi.
17.mai Valda Zvaigznīte
Tauriņa dvēsele vai lapsas skaistums: ko zīmes saka par jums saskaņā ar ķeltu horoskopu. Ķeltu astroloģija ir saistīta ar dažādu dzīvnieku totēmu simboliku, kas sniedz dziļāku izpratni - ne tikai par to, kas mēs esam, bet arī par mūsu dievišķo mērķi šajā dzīvē.
13.mai Valda Zvaigznīte
Tu esi oriģināls, nevis kopija. Mazāk skaties ko citi dara vai nedara. Tā vietā izvēlies to, ko tev pašam patīk darīt, kurp iet un ko vilkt mugurā.
13.mai Didzis Jonovs
Astrologi uzskata, ka zem šīm zodiaka zīmēm dzimst sievietes, kuru galvenais mērķis ir būt mātei.
12.mai Valda Zvaigznīte
Aura ir katra cilvēka enerģētiskais lauks. Tās lielums, spēks, ietekme, krāsa un vibrācijas frekvence mainās ik dienu. Mainās lielumā, spēkā, caurlaidībā un saturā.
11.mai Inese Dāvidsone
Dažu zodiaka zīmju pārstāvji attiecībās vēlas neatkarību un godīgumu. Ideālas attiecības Vēžiem, Lauvām, Vēršiem un Auniem.
10.mai Valda Zvaigznīte
Astrologi nosaukuši katras zodiaka zīmes apslēptos talantus.
8.mai Monika Sila
Skorpionam - ar piedurknēm, Strēlnieks -  šortos, bet mēģiniet uzminēt, ko astrologi “iesaka” šajā vasarā pludmalē valkāt Jaunavai un Zivīm.
7.mai Deizija Estere Markusa
Vai esat kādreiz domājuši, ka pašreizējām vai pagātnes attiecībām ir dziļāka nozīme?
6.mai Monika Sila
Ļaudis dažādi prot sevi čakarēt. Piemēram, upurē savu prieku, rotaļīgumu un vieglumu darbam, attiecībām, naudai vai atzinībai. Esi gudrāks.
6.mai Didzis Jonovs
Jaunmēness parasti ir laiks jauniem sākumiem, taču šis Jaunmēness Vērša zīmē ir citādāks. Šis nav laiks, kurā pieņemt pārsteidzīgus lēmumus un steigties ar jaunām rīcībām, bet gan samazināt tempus un sasakņoties savās saknēs.
5.mai Santa Reisone
Kāda ir labākā dāvana, ko uzdāvināt katras zodiaka zīmes pārstāvjiem, lai viņus iepriecinātu, raksta bestlifeonline.com.
5.mai Marta Magone
Stils un gaume ir svarīgi katra cilvēka personības aspekti, kas ietekmē viņu uzvedību un vērtības. Stils definē veidu, kādā cilvēks pauž savu attieksmi un savas vērtības.
4.mai Inese Dāvidsone