Horoskopi

22.okt
Sieviešu retrīts, tumsas retrīts, meža retrīts, ājurvēdas un jogas retrīts, nedēļas nogales meditācijas retrīts, klusēšanas retrīts, pavasara retrīts, ziemas retrīts, mini retrīts, pilsētas retrīts. Tu neesi bijis retrītā? Ja gribi būt «trendīgs», jāpasteidzas. Retrītu prakses mūsdienu Rietumu pasaulē uzņem apgriezienus. Bet kas tas īsti ir – sociālais detokss, dabas SPA, sava dziļākā «Es» meklējumi, dzīves kvalitātes palielināšanas metode vai varbūt vienkārši iespēja paklusēt? Visi varianti ir pareizi.
 
20.okt
Mandalas un to radīšana ir viens no veidiem, kā izzināt sevi, sakārtot domas, emocijas un vēlmes un atvieglot gan garīgu, gan fizisku dziedināšanu. Tā ir lieliska iespēja būt klātesošam un apzinātam, jo prasa spēju koncentrēties, vienlaikus sniedzot radošu prieku.
 
19.okt
Astrologi uzskata, ka vienai horoskopa zīmei ir jo īpaši izteikta "melnā skaudība" pret citiem, raksta "unian.net".
 
18.okt
Šīs horoskopa zīmes ir ļoti emocionālas un jūtīgas, raksta "themagichoroscope.com".
 
18.okt
Atbilstoši astroloģijas teorijai, cilvēka dzīvi nosaka planētu stāvoklis viņa piedzimšanas brīdī, un to ar atpakaļejošu datumu izmainīt nevar.
 
17.okt
Nav nozīmes, kādā situācijā nonāk šo horoskopa zīmju pārstāvji, viņi ir dzimuši līderi. Šīs trīs horoskopa zīmes ir spēcīgas un harizmātiskas, raksta "timesofindia.com".
 
17.okt
Sertificētas astroloģes Gunas Kārkliņas prognoze
 
16.okt
Jurijs Perevoščikovs - Slimību profilakses un kontroles centra Infekcijas slimību riska analīzes un profilakses departamenta direktors.
 
15.okt
Astroloģijas jociņi!
 
13.okt
Astropsiholoģija ir salīdzinoši jauns virziens astroloģijā, uzplaukstot no tās daudzējādā ziņā atvasinātajai psiholoģijai.
 
12.okt
Viena no slavenākajām Krievijas astroloģēm Vasilisa Volodina pastāstīja, kā atīstīsies jaunā korornavīrusa pandēmija. Astroloģe pauž, ka labvelīgas prognozes attiecībā uz vīrusa izplatīšanos izdarīt vēl pāragri.
 
11.okt
Mūsu horoskopa zīme var liecināt arī par mums piemītošo humora izjūtu, raksta "purewow.com".
 
11.okt
Viens ir labs darbinieks un pēc priekšnieka krēsla nealkst, cits vispār nespēj iedomāties, ka varētu strādāt kāda pakļautībā, vēl kāds jau kopš skolas sola ir sapņojis par savu biznesu. Mūsu astroloģiskajās kartēs redzams, kāds darba un biznesa modelis ir vispiemērotākais un kā iespējams nopelnīt.
 
10.okt
Sertificētas astroloģes Gunas Kārkliņas prognoze
 
8.okt
Karls Gustavs Jungs bija šveiciešu psihiatrs un filozofs, analītiskās psiholoģijas skolas dibinātājs, un viņa darbība atstājusi spēcīgu iespaidu 20. gadsimta filozofijā.
 
6.okt
Ja palūkojos uz savu pēdējo gadu dzīves gaitu, man ir pilnīgi skaidrs, kāpēc tajā rodas tik neparastas un pozitīvas izmaiņas – tā notiek, kopš manā iknedēļas ritmā ir ienākusi biodanza jeb biodeja, kā to biežāk dēvē Latvijā. Šī unikālā metode, ko piedzīvoju jau četrus ar pusi gadus, spēj radīt impulsus, lai es sāktu dzīvot vieglāk, harmoniskāk, apzinātāk un no visas sirds. Ja ļauj sev būt tam, kas esi, sajūti brīvību. Es gribu, es eju, es uzdrīkstos!
 
4.okt
Astrologi sola, ka piecas horoskopa zīmes nākamos piecus gadus dzīvos bez grūtībām. Tiesa gan, tas nenozīmē, ka pret visu jāsāk attiekties vieglprātīgāk, raksta "cursorinfo.co.il".
 
4.okt
Mums, astrologiem, ļoti patīk teikt, ka psihiatrs un analītiskās psiholoģijas skolas dibinātājs Karls Gustavs Jungs savām teorijām par pamatu ņēmis astroloģiju, astroloģisko stihiju raksturojumus. Bija vai nebija tā, kas to lai zina, bet starp «zvaigžņu tulkošanas» metodikām eksistē novirziens – astropsiholoģija. Šī metode pēta un skaidro kosmosa ietekmi uz cilvēka psihes dzīlēm.