Horoskopi

10.aug
Populārajā vakara sarunu šova ''Jimmy Kimmel Live'' segmentā ''Mean Tweets'' šoreiz nejaukos ierakstus par sevi lasījuši hip-hop mūziķi.
 
9.aug
Pēc 3,5 gadus ilga ceļojuma Japānas kosmiskā zonde «Hayabusa 2» sasniegusi asteroīdu «Ryugu», kas pašlaik atrodas aptuveni 300 miljonus kilometru no Zemes. Asteroīda izpētes programma ilgs pusotru gadu, un tās kulminācija būs mēģinājums iegūt debess ķermeņa grunts paraugus.
 
9.aug
Horoskopiem tic teju katrs desmitais Latvijas iedzīvotājs, liecina pētījumu aģentūras SKDS veiktās aptaujas dati.
 
8.aug
Par «Lidojošajām smadzenēm» iesauktais robots CIMON kļuvis par vienu no Starptautiskās kosmosa stacijas apkalpes locekļiem. Viņa uzdevums būs asistēt vācu astronautam Aleksandram Gerstam vairāku eksperimentu veikšanā.
 
7.aug
No jūlija līdz augusta vidum debesīs būs vērojama interesanta dabas parādība – trīs aptumsumi sekos cits citam. Aptumsumu periods būs astroloģiski sarežģīts laiks – pastiprināsies pagātnes ietekme, pieaugs psiholoģiskā spriedze, un viss, ko darīsim vai teiksim, vēl ilgi atbalsosies nākotnē. «Kaislības sitīs augstu vilni,» saka astronoms un astrologs Juris Kauliņš, stāstot par riskiem un iespējām, ko mums paver Saules un Mēness aptumsumi.
 
6.aug
Batumi (Gruzijā) Nacionālās bankas ēku grezno astronomiskais pulkstenis. Tas tiek dēvēts par astronomisko, lai gan uz ciparnīcas attēlotas zodiaka zīmes un dieviete Latona.
 
4.aug
Horoskopi no 3. līdz 9. augustam
 
3.aug
Spriedzes kombinācijas kosmosā turpinās. Vēl gaidāms Saules aptumsums, Merkurs un Marss patlaban ir retrogrādi... Tā nav cilvēku biedēšana, vien draudzīgs ieteikums augustu labāk veltīt mierīgai atpūtai, filozofiskām pārdomā, vai kādu iesāktu darbu pabeigšanai. Vienlaikus orientējamies uz to, ka septembris būs mazliet vieglāks.
 
3.aug
Čika laiks, dižčiks, Merkurs aizgājis «retrogrādā», Marss un Saturns arī... Bet pa kuru laiku dzīvot, ja visu laiku debesīs kādas nesaprotami biedējošas kombinācijas? Astrologiem par minētajiem planētu stāvokļiem ir dažādi viedokļi. Tostarp par daudzināto čika laiku.
 
28.jūl
Horoskopi no 27. jūlija līdz 2. augustam
 
27.jūl
Katram cilvēkam vajadzīgs atpūtas brīdis, kad smelties enerģiju nākamajam darba un dzīves cēlienam. Garākais no tiem vispārējā darba dunā ir atvaļinājums. Kurp doties un ko darīt? Ko gaidīt no sava tūrisma grupas biedra, drauga vai mīļotā cilvēka, ja esat kopīgi devušies izbraucienā? Uz to atbildes var sniegt arī konkrētā cilvēka zodiaka zīmes piederība kādai no stihijām un enerģiju krustiem.
 
24.jūl
Daudziem savureiz būs pasprucis kāds no banālajiem teicieniem par mīlestību, kas iet caur vēderu, vai par sievu, kura vecumdienās būs līdzīga savai mātei – pēc izskata.
 
23.jūl
Dārgakmeņi jau senlaikos saistījuši cilvēkus ar savām krāsām un valdzinošo mirdzumu. Rubīni, dimanti, ahāti, dzintars greznoja gan bagātos, gan ne tik bagātos. Turīgie un ar pētniecisko dziņu apveltītie bija tie, kas sāka veidot arī šo akmeņu kolekcijas, kurās iegūla ne tikai acis priecējošie, bet daudz plašāks materiāls – tas, ko ģeologi dēvē par minerāliem. Šobrīd pasaulē ir daudz muzeju, kas piedāvā ielūkoties šajā noslēpumainajā pasaulē, kurā kopumā ir aptuveni 6000 šādu dabas brīnumu.
 
21.jūl
Horoskopi no 20. līdz 26. jūlijam
 
20.jūl
Testa aprēķinos jāizmanto tikai dzimšanas datums (ne mēnesis un ne gads, un ne šo datu summa). Ja dzimšanas datums ir divciparu skaitlis, tad abus tajā esošos ciparus saskaita, līdz summā iegūst viencipara skaitli no 1 līdz 9. Piemēram, dzimšanas datums ir 16: 1+6=7. Izmanto skaitlim 7 atbilstošo raksturojumu. Ja dzimšanas datums ir 29: 2+9=11; 1+1=2. Izmanto skaitlim 2 atbilstošo raksturojumu. Ja dzimšanas datums ir 5, tad izmanto skaitlim 5 atbilstošo raksturojumu.
 
19.jūl
Grūti tam noticēt, bet mums līdzās dzīvo daudz cilvēku ar labu intuīciju, gaišzinīgumu, spēju nojaust notikumus un kā ar rentgena staru caurskatīt citus, izprotot viņu patiesos nolūkus vai rīcības motīvus. Tā ir tēma, par kuru ikdienā nerunājam. Neiesi taču uz sanāksmi un neteiksi: «Intuīcija saka, ka to miljonu līgumu mums parakstīt nevajag.» Taču daudziem astroloģiskajās kartēs parādās kombinācijas, kas norāda uz paaugstinātām sajūtu spējām. Jautājums tikai – cik augstā līmenī šīs spējas attīstās un vai prāts «neaizsit ciet» izjūtas.
 
17.jūl
Biznesa astroloģija ir samērā sarežģīta joma, kurā jābūt ne tikai astroloģiskām zināšanām, bet arī izpratnei par ekonomikas procesiem. Taču pastāv arī iespēja uz to visu paraudzīties vieglāk. Popkultūras horoskopi var kalpot iedvesmai un arīdzan var palīdzēt izprast veiksmes vai neveiksmes, situācijas, par kurām esat nojautuši. Aplūkojam situācijas, ja uzņēmuma vai struktūras astrokartē, kā arī dienas fonā dominē kāda zodiaka zīme.
 
16.jūl
Vairāki sociālā tīkla facebook lietotāji publicējuši attēlus, kuros redzams, ko kāds autovadītājs vedis savā automašīnā Dienvidvelsā, Lielbritānijā.
 
16.jūl
Māksliniece Daina Dagnija kopš 2001. gada dzīvo Latvijā. Atgriezās no Amerikas. Viņa saka – latvieši viņas gleznas pie sienas neliktu. Pārāk krāsainas. Viņas glezniecība tiek dēvēta par maģisku. Par sevi māksliniece stāsta skopi. Ja viņā ieklausās uzmanīgi, tad dzīves stāstu un uzskatus var veidot kā mozaīku, kuras detaļas var pārbīdīt, tomēr kopējā bilde veidojas vienmēr, jo uzjautājumiem māksliniece atbild ar stāstu. Un tajā ir koncentrēts atbildes sāls.