Horoskopi

30.jun
Ikviens iegādājoties loterijas biļetes cer, ka iegūs lielo laimestu. Tomēr reizēm var šķist, ka citi cilvēki ir daudz veiksmīgāki, jo pašiem neveicas. Pētījumā noskaidrots, ka vienai horoskopa zīmei loterijās veicās daudz labāk, nekā citām, vēsta "The Sun".
 
26.jun
Astroloģe Olga Medvetskaja dalījusies ar prognozi par karu Ukrainā 2022. gada vasarai, brīdinot tieši par jūnija beigām, jūlija sākumu, raksta unian.net.
 
21.jun
Šī ir gada garākā diena un astrologi to sauc par mistisku, jo pēc vasaras un ziemas saulgriežu iestāšanās ir gaidāmas nopietnas pārmaiņas, raksta portāls "Focus".
 
18.jun
Sertificētas astroloģes Gunas Kārkliņas prognozes
 
12.jun
Šīm četrām zodiaka zīmēm jūnijs būs īpaši veiksmīgs mēnesis. Šiem horoskopa zīmju pārstāvjiem veiksies it visā, vēsta "Elitedaily".
 
11.jun
Astroloģe Anžela Pērla jautāja taro kārtīm, kuras zīmes būs vislaimīgākās 2022. gada vasaras pirmajā mēnesī, raksta "Focus".
 
11.jun
Sertificētas astroloģes Gunas Kārkliņas prognozes
 
10.jun
Astroloģe Anžela Pērla nosaukusi trīs horoskopa zīmes, kam jūnijā prognozē finansiālu veiksmi, raksta "Focus".
 
10.jun
Ir klāt jūnijs un vasara sāk uzņemt savus apgriezienus. Uzziniet, kurām zodiaka zīmēm šī vasara būs mīlestības, jaunu piedzīvojumu un flirta bagāta. Portāls Stylecaster izceļ četras zodiaka zīmes!
 
7.jun
Šīm trim zodiaka zīmēm 7. jūnija horoskops nav iepriecinošs, raksta dzīvesstila portāls "Your Tango".
 
4.jun
Sertificētas astroloģes Gunas Kārkliņas prognozes
 
4.jun
Vēdu astrologs Alahs Niranžans atklājis, ka pēc salidzinoši mierīgākas vasaras, rudenī ukraiņus gaida jauni izaicinājumi, raksta ukraiņu portāls "Focus".
 
3.jun
Dzīvesstila portāls "Your Tango" atklājis, kuru trīs horoskopa zīmju pārstāves ir labākās sievas.
 
28.mai
Vēdu astrologs Alahs Niranžans dalījies ar prognozi par notikumiem Ukrainā un tās nākotni, raksta ukraiņu portāls "FOCUS".
 
28.mai
Gunas Kārkliņas, sertificētas astroloģes, prognozes
 
23.mai
Šonedēļ daudzi cilvēki jutīsies nervozi un katrs savu satraukto enerģiju izrādīs atšķirīgos veidos, raksta "Your Tango". Taču trim horoskopa zīmēm šī nedēļa būs īpaši grūta.
 
22.mai
Dzīvesstila portāls "Your Tango" atklājis, kurām divām horoskopa zīmēm šonedēļ svētdiena ir nedēļas veiksmīgākā diena.
 
14.mai
Gunas Kārkliņas, sertificētas astroloģes, prognozes
 
14.mai
Noskaidro, kuri ir paši saderīgākie pāri, balstoties uz zodiaka zīmēm. Astrologi izceļ astoņus pašus saderīgākos zodiaka zīmju pārus. Šo cilvēku starpā valdīs īpaša mīlestības "dzirksts", vēsta "Yourtango"
 
9.mai
Astroloģe Rūbija Miranda dzīvesstila portālā "Your Tango" nosaukusi trīs horoskopa zīmes, kurām nedēļa no 9. līdz 15. maijam būs īpaši izdevusies.
 
7.mai
Astroloģe Rūbija Miranda dzīvesstila portālā "Your Tango" nosaukusi trīs horoskopa zīmes, kurām maijs būs veiksmīgs mēnesis romantiskā ziņā.
 
7.mai
Katram vecākam piemīt savas labās un sliktās īpašības. Tomēr astrologi izceļ šos piecus zodiaka zīmju pārstāvjusi, kuri ir vislabākie tēvi, vēsta "Popsugar".