Horoskopi

18.okt
Kopdzīves forma, ko ar vārdu «laulība» saprata mūsu vecvecmāmiņas, ir mainījusies – dažkārt bērnus audzina tikai viens no vecākiem vai vecvecāki, jo mamma un tētis devušies peļņā ārpus Latvijas, pastāv viendzimuma partnerattiecības, kas senāk bija liegtas, jā, arī divsievība, kas īpaši netiek slēpta. Tas, protams, nenozīmē, ka vairs nav tradicionālu, stipru un kuplu ģimeņu. Tomēr laikmets savas korekcijas ir ieviesis. Kā astroloģija, būdama tūkstošiem gadu sena, tiek galā ar laikmeta izaicinājumiem, un kā zvaigznēs nolasīt sarežģītos attiecību līkločus?
 
17.okt
PĒTERIS SIČEVS ir viens no tiem retajiem cilvēkiem Latvijā, kuri piekopj šamanismu, balstoties vienlaikus antropoloģiskās, psiholoģiskās un ezoteriskās zināšanās, tāpēc ievēro «darba drošības noteikumus».
 
16.okt
Jaunu informāciju par Saules vainaga masas izvirdumiem (CME), kas var apdraudēt visdažādāko cilvēces izmantoto ierīču darbību, savākušas divas amerikāņu zinātnieku grupas. Jaunie atklājumi, iespējams, palīdzēs agrāk prognozēt spēcīgi lādēto daļiņu tuvošanos un to izraisītās ģeomagnētiskās vētras.
 
15.okt
Iepazīstinām ar tiem cilvēkiem, kuros partijas no sava vidus saredz potenciālos premjera kandidātus.
 
13.okt
Horoskopi no 12. līdz 18. oktobrim.
 
11.okt
Oktobris saimnieciskajām aktivitātēm ir viduvējs, darām, kas jādara, bet uzmanīgākiem vajadzētu būt naudas darījumos.
 
6.okt
Horoskopi no 5. līdz 11. oktobrim.
 
29.sep
Horoskopi no 28. septembra līdz 4. oktobrim
 
27.sep
Kā roka ar cimdu, kā podiņš ar vāciņu... mīļi un saderīgi, no acīm viens otram visu nolasot. Vai arī – strīdoties, šķiroties un atkal atgriežoties. Tā viņi dzīvo. Vai arī – mēs. Viss, kas notiek attiecībās un sirdslietās, jau ir ierakstīts cilvēku astroloģiskajās kartēs. Gan katram individuāli, gan abiem kopā.
 
26.sep
Jāni Ulmi daudzi pazīst kā vēsturnieku un Limbažu muzeja direktoru. Taču pats atzīst, ka nu jau 15 gadus viņa īstā stihija ir ārstniecības augi. Paša radītajā brīvdabas ekspozīcijā to ir vairāk nekā 300 – ne tikai aplūkošanai, bet arī organisma stiprināšanai un dažādu ligu nīdēšanai. Jānis Ulmis ir pilnīgi pārliecināts, ka īstais ceļš uz veselību un garu mūžu ir dabas veltes, nevis mākslīgi sintezētās tabletītes. Viņa darbs novērtēts arī valsts mērogā – par tradicionālo ārstniecības augu mūsdienīgu lietojumu Jānis saņēmis «Latviskā mantojuma zīmi».
 
25.sep
Visu vasaru planētu stāvokļi bija kā sprunguļi biznesa riteņos. Beidzot tas brīdis ir klāt – astroloģiskais fons pamazām noskaidrojas! Septembra sākumā zvaigznes uzņēmējiem kļūs labvēlīgākas, bet mēneša beigās astrologi iesaka sekot kosmiskajām norādēm un gatavoties biznesa izrāvienam. Aptaujājam vairākus speciālistus, kāds ir viņu skatījums uz planētu ietekmi biznesā patlaban un tuvākajā nākotnē.
 
22.sep
Horoskopi no 21. līdz 27. septembrim
 
21.sep
Naudīgu cilvēku veiksmes formulas ir atšķirīgas. Viens savu labklājību panāk ar zvērīgu darbu, otrs bagātību saņem mantojumā, vēl kāds prot atrast piemērotu biznesa partneri. Un ir cilvēki, kuri paļaujas uz veiksmi, tajā skaitā pievērš uzmanību īpašām naudaszīmēm savā maciņā.
 
20.sep
Sertificēts Rīgas gids, kuru interesē numeroloģija un ezoterika. Mihails Grinevičs piedāvā ar Rīgu iepazīties no cita skatu punkta. Viņš stāsta par vecpilsētā ieraugāmiem sakrālajiem simboliem un uzsver, ka tā ir viņa interpretācija un viņa sajūtas. «Praktiskajai Astroloģijai» bija iespēja palūkoties uz tik pazīstamo pilsētu ar Mihaila acīm.
 
18.sep
Vēl turpinās pikniki, ballītes, dārza viesības. Mūsdienu uztura sauklis ir – garšīgi un veselīgi! Veselīgs ēdiens nu jau ir kulta statusā. Svētkos var arī lutināt sevi un citus, bet ne viens vien ēdienam pievērš uzmanību arī pie viesību galda. Turklāt, ja ciemos ierodas draugi, kuri ikdienā ir skrejoši vai ne īpaši rūpējas par to, ko liek vēderā, nama saimniekiem ir iespēja viņiem «iebarot» ko tādu, kam ikdienā nav ne laika, ne spara.
 
17.sep
Romas pāvests Francisks 24. septembrī apmeklē Latviju. Augsne viņa vizītei tika gatavota daudz agrāk, dodot mājienus, ka Latvijas simtgadē būtu iespējamas vairākas zīmīgas, simboliskas vizītes. Latvijas vēsturē pirmais gadījums, kad mūsu zemi apmeklēja pāvests, katoliskās baznīcas lielākā autoritāte, datējams ar 1993. gada 8. septembri. Tad Jāņa Pāvila II ierašanās bija atbalsta žests nelielai valstij, kas atguvusi valstisko neatkarību.
 
15.sep
Horoskopi no 14. līdz 20. septembrim
 
14.sep
Psihoterapeite Ināra Vārpa nevairās no asiem vārdiem. Tos klausoties vai lasot, katrs pats var pārbaudīt savu briedumu – spēju reaģēt uz kritiku. Var paskatīties bērna sejā un ieraudzīt sevi, jo bērns ir vecāku spogulis. Vai mans bērns ir laimīgs? Viņš smejas? Ir sadrūmis? Nikns? Naidīgs? Var sev pajautāt, kāpēc reālā dzīve šķiet biedējoša gan pašam, gan bērnam un ko meklējam virtuālajā pasaulē. Var sevi testēt un noskaidrot, kā reflektē ar iluzoro pasauli, kurā dzīvo instagramisti, tviterotāji, feisbukotāji un kādus plāksterus tādējādi līmē uz savām brūcēm.
 
13.sep
Strūves ģeodēziskais (arī meridiāna) loks ir unikāla 19. gadsimta ģeodēzisko uzmērījumu sistēma Zemes izmēru un formas noteikšanai un viena no cilvēces vēsturē vērienīgākajām Zemes uzmērīšanas kampaņām, ko no 1816. līdz 1855. gadam īstenoja vācu izcelsmes Krievijas impērijas astronoms un ģeodēzists Frīdrihs Georgs Vilhelms Strūve un ģeodēzijas pamatlicējs Krievijas impērijā un pirmā triangulācijas tīkla izveidotājs Kurzemes un Zemgales teritorijā Karls Fridrihs Tenners.
 
12.sep
Šogad jūnijā pētījumu aģentūra SKDS aptaujāja Latvijas iedzīvotājus, cik lielā mērā viņi tic horoskopiem.