Horoskopi

3.mai
Vērsi varam dēvēt par saimnieku un dzīves baudītāju. «Kas var būt labāks par smalku vīnu un labu sieru?» teiks Vērsis, klās galdu, rīkos jubilejas, organizēs dārza svētkus, un, ja būs ieplānota kāda saimnieciska talka, tad pēc tās noteikti tiks padomāts par cienastu.
 
3.mai
Līdz ar pavasara atmodu sākas arī kāzu laiks. Daudzi pāri tieši pavasari un vasaru izvēlas, lai nostiprinātu ģimeniskās saites oficiāli. Daudzi arī vēršas pie astrologiem vai numerologiem, lai izvēlētos lielajam dzīves notikumam piemērotāko dienu. Vai gan viens datums spēj garantēt laimīgu un saticīgu dzīvošanu visa mūža garumā? Protams, nē. Tad kādēļ vispār tas nepieciešams?
 
2.mai
Sa­jau­cot da­bā gū­tos aro­mā­tu kom­po­nen­tus, vei­do­jas ne­skai­tā­mas smar­žu bu­ķe­tes, no ku­rām katrs cil­vēks var at­rast sa­vam tem­pe­ra­men­tam un gau­mei at­bil­sto­šā­ko.
 
1.mai
Pus­mū­ža krī­ze – iz­do­mā­ta vai re­āla? Vai pa­tie­si vī­rie­tis ap 40 krīt de­pre­si­jā vai arī sāk uz­ves­ties dī­vai­ni? Mūs­die­nās ter­mins «pus­mū­ža krī­ze» kļu­vis par tā­du kā bu­bu­li. To­mēr bai­dī­ties no tās ne­va­jag, va­jag prast to iz­man­tot, lai pa­griez­tu dzī­vi la­bā­kā vir­zie­nā, jo me­lots nav – tās pa­tie­si ir no­zī­mī­gas krust­ce­les ik­vie­na cil­vē­ka dzī­vē. As­tro­lo­ģi­ja pa­līdz iz­skaid­rot, kas un kā­pēc ša­jā pe­ri­odā īs­ti no­tiek.
 
30.apr
Astroloģiskā karte ir fiksēts debess ķermeņu un astroloģisko punktu novietojums debesu jumā kādā konkrētā brīdī un vietā. Astroloģisko karti var izveidot cilvēkam, firmai, notikumam.
 
29.apr
Vie­ni plē­šas kā suns ar ka­ķi, to­mēr pa­liek ko­pā. Ci­ti sa­tie­kas, un starp vi­ņiem jū­tas uz­lies­mo pēk­šņi, kā zi­bens spē­riens. Vē­lāk pa­ši brī­nās – nez kas tas bi­ja? Ir cil­vē­ki, ku­rus sais­ta kais­līgs sekss, tāds, ku­rā pa­zūd ve­se­lais sa­prāts, bet vis­ap­kārt glu­ži vai sprakšķ fi­zis­ka vil­kme. Kā­pēc tā no­tiek?
 
27.apr
Horoskopi no 26. aprīļa līdz 2. maijam
 
26.apr
Pirms aptuveni 2600 gadiem uz mūsu planētas plosījusies Saules vētra, kas bijusi aptuveni desmit reižu spēcīgāka nekā mūsdienās reģistrētās vētras, konstatējuši zviedru ģeologi, kuri pētījuši Grenlandē ņemtus ledus paraugus.
 
25.apr
Kosmiskā zonde «Hayabusa 2» pietuvojusies asteroīda «Ryugu» virsmai un savākusi tā paraugus, tādējādi veiksmīgi pabeidzot savas misijas pirmo fāzi, paziņojusi Japānas kosmosa izpētes pārvalde JAXA. Pašlaik zonde riņķo vairākus desmitus kilometru augstā orbītā virs asteroīda, bet līdz novembrim, kad tai jādodas atpakaļ uz Zemi, ieplānotas vēl vismaz divas satuvināšanās.
 
24.apr
Pavasarī, kad daba mostas, ceļotāji var izbaudīt aizraujošus piedzīvojumus un noklausīties interesantus stāstus Igaunijas avotiem un ūdenskritumiem bagātīgākajās vietās. Divu dienu ekskursijā būs iespēja piekļūt arī iespaidīgākajiem akmeņiem, apmeklēt tā dēvēto kapteiņu ciemu un ielūkoties noslēpumainajā, ačgārni plūstošajā Raganu akā.
 
23.apr
Tuvojoties siltajam laikam un peldkostīmu sezonai, arvien aktuāls ir mūžīgais liekā svara jautājums. Vai astrologi spēj noteikt periodus, kad cilvēku visvairāk apdraud liekie kilogrami? Un kad vislabāk sākt tievēšanas kūri?
 
22.apr
Mums patīk skaistas lietas, un daudzi iemīļo pusdārgakmeņus – gan rotās, gan kā amuletus, talismanus vai kolekciju eksemplārus. Kopš senseniem laikiem pastāv uzskats, ka «akmeņiem» piemīt konkrētas enerģijas, tie ir kā sardziņi, kas palīdz visdažādākajās situācijās. Tam, protams, nav nekāda sakara ar minerālu ķīmiskajām vai fizikālajām īpašībām, bet leģendām un senām tradīcijām. Mīlestības akmentiņu saraksts ir visai garš, aplūkosim dažus no tiem.
 
19.apr
Šajā pragmatiskajā laikmetā, kurā visu var izskaidrot, paņemt rokās, aplūkot mikroskopā, sadalīt sastāvdaļās, izteikt formulās, arvien vairāk cilvēku savā prātā un dzīvē ielaiž rokās nepaņemamo un nepierādāmo sfēru, interesējas par enerģijām, pievēršas garīgām praksēm.
 
18.apr
Pavasarī pēc garās ziemas nereti jūtam panīkumu – trūkst dzīves spara un prieka. Lai to atgūtu un vairotu, var līdzēt ne tikai vitamīniem bagāta ēdienkarte, bet arī medicīniskais ciguns (to akceptējusi Veselības ministrija). Ārsts un ciguna skolotājs Igors Kudrjavcevs stāsta, ka šī prakse var palīdzēt uzlabot pašsajūtu, tikt vaļā no galvas un muguras sāpēm, kā arī citām ligām. Bet galvenais – tā palīdz vairot prieku, jo tieši tas ir pirmais noteikums, lai stiprinātu veselību. Nevajag daudz laika, ne īpašu vietu, ne arī kādus palīglīdzekļus, lai izpildītu Igora Kudrjavceva ieteikumus. Sākt varam jau šodien, atceroties, ka spēka avoti ir mūsos pašos.
 
17.apr
Mūsdienu mode un iespējas nerada vairs nekādas robežas, un ikkatrs var veidot savu tēlu, kādu vēlas. Taču tēls neapzināti tiek veidots atbilstoši personībai, tāpēc kļūst par tādu kā psiholoģisko portretu, kas redzams visiem. Ko par vīrieti vēsta viņa frizūra, bārda un ūsas?
 
16.apr
No 30. aprīļa līdz 18.septembrim biznesa tukšgaita izpaudīsies kā jaunu uzņēmumu dibināšanai, nozīmīgu mērķu izvirzīšanai un sasniegšanai nevēlams, kā arī būvniecības procesu bremzējošs laiks, apgalvo astrologs-numerologs Kristaps Baņķis.
 
16.apr
(Turpinājums. Sākums žurnāla 1. numurā, 2019.) Senie romieši un grieķi bieži rīkoja dažādus svētkus un izpildīja rituālus, lai cildinātu dievus. Starp godināmajiem bija arī Venera, Jupiters un Marss, kuru vārdos nosauktas planētas. Šajā publikācijā aplūkosim antīkās pasaules nozīmīgākos svētkus aprīlī, maijā un jūnijā.
 
15.apr
Vispirms jāaprēķina Dzīves ceļa skaitlis, ko iegūst, saskaitot dzimšanas dienas, mēneša un gada skaitļus. (Piemērs: dzimšanas laiks ir 1963. gada 19. oktobris: 1+9+6+3+1+9+1+0=30=3+0=3)
 
13.apr
Horoskopi no 12. līdz 25. aprīlim
 
12.apr
Nacionālā teātra aktrise DITA LŪRIŅA-EGLIENA lieliski atklāj, ka Auna zodiaka zīmē (kurā pasaulē nākšanas brīdī atradusies Saule) dzimušie nemaz nav tik vienkārši badītāji, kā daudzi par viņiem domā.
 
11.apr
Ekonomikas analītiķi brīdina par ekonomiskās krīzes tuvošanās iespējamību tuvākajos divos gados. Mums svaigā atmiņā palikusi krīze pirms desmit gadiem, tāpēc bažas par ekonomikas ievainojamību atgriezušās. Vai brīdinājuma signālus debesīs pamanījuši arī astrologi?
 
10.apr
Parasti izmēģinu, lai izprastu, kāda ir metode, ko aprakstu žurnālā. Tā, protams, ir mana individuālā pieredze, bet nereti tiek dota arī iespēja vērot citu cilvēku reakciju un uzklausīt viņu sajūtas, pārdomas. Šī ir viena no retajām reizēm, kad iztieku bez prakses. Nē, aptuveni apjaušu, kas ir neirografika. Biju par to lasījusi, tiesa, pa acu galam, noklausījusies lekcijas fragmentu, pētījusi zīmējumus. Ķeburi, kas atdalīti ar melnām līnijām, bumbuļi, neglīts krāsu salikums, vismaz man tas tāds šķiet. «Tāpēc neirografika ir jāmācās kopā ar pasniedzēju,» smejas Lilija Baltina, kad viņai atzīstos savās sajūtās. Viņa ir Latvijā pirmā sertificētā neirografikas instruktore.