Horoskopi

9.jūl
9. jūlijā ir Jauns Mēness, kas nozīmējot, ka šajā dienā iespējams sākt pilnīgi jaunu posmu dzīvē, kas sniedz enerģiju un balansu. Kamēr katra zodiaka zīme var izmantot šo dinamisko laiku, trīs zīmes izteikti absorbēs Jaunā Mēness enerģiju, raksta dzīvesstila portāls "Your Tango".
 
7.jūl
Astrologi atklājuši, ka 7. jūlijs ir "spoguļa datuma diena" un tā ir ļoti labvēlīga, raksta "slovofraza.com".
 
6.jūl
Trim horoskopa zīmēm šī nedēļa būs grūtāka nekā citām, raksta dzīvesstila portāls "Your Tango".
 
5.jūl
Pazīstamā krievu astrolģe Tatjana Borša sociālajos medijos dalījusies ar astroloģisko prognozi šai nedēļai.
 
5.jūl
Šonedēļ Saule ir Vēža zīmē un gaidāms arī Jauns Mēness, kas nozīmē, ka vairākām horoskopa zīmēm gaidāms īpaši labvēlīgs laiks, raksta dzīvesstila portāls "Your Tango".
 
4.jūl
Šiem četriem zodiaku zīmju pārstāvjiem piemīt izcila gaume. Viņus varētu dēvēt par visstilīgākajiem, raksta "Pinkvilla".
 
3.jūl
Katrai zodiaka zīme piemīt, kāda kaitinoša īpašība. Laika gaitā ir kaut nedaudz iespējams no sava rakstura izskaust sliktās īpašības, lai nekļūtu par neciešamu cilvēku. Tomēr šie trīs zodiaka zīmju pārstāvji līdz ar novecošanos kļūs arvien kaitinošāki un neciešamāki, vēsta "Fabiosa".
 
1.jūl
Eksperti astroloģijas jomā atklājuši, ka dažu zodiaka zīmju pārstāvji vasaras otrajā pusē varēs ievērojami uzlabot savu finansiālo stāvokli, raksta "rsute.ru".
 
28.jun
Šīm horoskopa zīmēm šī nedēļa varētu izvērsties grūtāka, nekā gribētos, vēsta dzīvesstila portāls "Your Tango".
 
28.jun
Krievu astroloģe Tatjana Borša sociālajā vietnē Instagram saviem sekotājiem atklājusi astroloģisko prognozi šai nedēļai.
 
28.jun
Būt labā formā ir katra cilvēka uzdevums, taču, pēc astrologu domām, ir dažas zodiaka zīmes, kurām to darīt ir grūtāk nekā citām, raksta "rsute.ru".
 
27.jun
Šīm piecām horoskopa zīmēm zvaigznes vasaras vidū sola lielas pārmaiņas, raksta "Belnovosti".
 
27.jun
Mēness fāzes mūs ietekmē katru dienu. Dažos periodos to ietekme ir negatīva. Jūnijā šādas bijušas 13 dienas un viena no tām ir arī šodien, 27. jūnijā, raksta "cursorinfo.co.il".
 
25.jun
Dažas no horoskopa zīmēm ir dzimušas, lai kļūtu slavenas, raksta "Style Caster".
 
24.jun
Šīm trim zodiaka zīmēm zvaigznes šo vasaru sola īpaši veiksmīgu, raksta "Stylecaster".
 
24.jun
Vēža sezona (no 21. jūnija līdz 22. jūlijam) mainīs mīlas dzīvi daudzām horoskopa zīmēm. Šīs trīs horoskopa zīmes gaida lielas pārmaiņas personiskajā dzīvē, raksta "Your Tango".
 
23.jun
Šīm piecām horoskopa zīmēm mēdz neveikties biežāk par citiem, raskta "Astrofame".
 
21.jun
Slavenā krievu astroloģe Tatjana Borša dalījusies ar šīs nedēļas astroloģisko prognozi, kuru iezīmē Pilnmēness un Merkura virzības maiņa.
 
21.jun
Šīm trim horoskopa zīmēm nedēļa no 21. jūnija būs īpaši veiksmīga, raksta dzīvesstila portāls "Your Tango".
 
16.jun
Populārais astrologs Pāvels Globa atklāj, ka veiksme šovasar uzsmaidīs trim zodiaka zīmēm. Būs iespējams aizmirst visas pagātnes problēmas un sākt dzīvi no nulles, raksta "rsute.ru".
 
14.jun
Krievu astroloģe Tatjana Borša sociālajā vietnē Instagram dalījusies ar astroloģisko prognozi šai nedēļai.
 
14.jun
Marss šomēnes iegājis Lauvas zīmē, kas dažām horoskopa zīmēm sola veiksmīgu laiku, raksta dzīvesstila portāls "Your Tango".