Horoskopi

14.feb
ASTROLOĢISKĀ PROGNOZE. NEDĒĻAS CILVĒKS: HENRIKS DANUSEVIČS, Latvijas Tirgotāju asociācijas prezidents.
 
13.feb
2021. gada februāris astrologu ieskatā ir saspringts, taču mēneša otrā pusē siutācija uzlabošoties, "tvtomsk.ru" pastāstīja astroloģe Olga Pušnova.
 
13.feb
Astroloģija atklāj daudzas detaļas par mūsu personībām un šoreiz astrologi atklājuši, kuru horoskopa zīmju pārstāvji ir garlaicīgi, raksta "horoscopessignz.com".
 
13.feb
Sertificētas astroloģes Gunas Kārkliņas prognoze.
 
11.feb
Aus­tru­mu 12 ga­du ka­len­dā­ra cikls tiek vei­dots, pa­ma­to­jo­ties uz tā dē­vē­ta­jiem Mē­ness ga­diem. Katrs no tiem nes kā­da dzīv­nie­ka vār­du un tē­lu. Se­na le­ģen­da stās­ta, ka Bu­da pirms aizie­ša­nas no ze­mes esot aici­nā­jis pie se­vis vi­sus dzīv­nie­kus, bet at­nā­cis ti­kai du­cis: Žur­ka, Vēr­sis, Tī­ģe­ris, Tru­sis, Pū­ķis, Čūs­ka, Zirgs, Aita, Pēr­ti­ķis, Gai­lis, Suns, Cū­ka. Šķi­ro­ties no šīs sau­les, Bu­da at­vē­lē­jis kat­ram vie­nu val­dī­ša­nas ga­du tā­dā se­cī­bā, kā­dā dzīv­nie­ki pie vi­ņa ie­ra­du­šies.
 
11.feb
Vērša valdīšanas gadi: 1925, 1937, 1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009, 2021.
 
11.feb
Astrologi ir pārliecināti, ka noteiktu zodiaka zīmju pārstāvju dzīves ilgums var ievērojami pārsniegt pārējo dzīves ilgumu, raksta "rsute.ru".
 
11.feb
Sabiedrībā pazīstamas personas atklāj, vai tic Austrumu horoskopam un saskata sevī Vērša gadā dzimušajiem raksturīgas īpašības.
 
10.feb
Astrologs Kristaps Baņķis atklāj, ka no astroloģiskā viedokļa trešdiena, 10.februāris, ir sūrā diena.
 
9.feb
Krāsa nav tikai krāsa, tā ietekmē vairāk, nekā spējam iedomāties. Ezoteriķi uzskata – mūsu iekšējās enerģijas vibrācija tiešā veidā ietekmē ķermeni, prātu un dvēseli. Ir cilvēki, kuriem visu dzīvi ir tikai viena mīļākā krāsa, bet daudz vairāk ir tādu, kam krāsu patikšana mainās. Kādu laiku patīk apģērbs brūnā krāsā, līdz pēkšņi attopies pie skapja, kurā ir daudz zilas krāsas drēbju. Kāpēc tā? Šis tests piedāvā ielūkoties sevī un rast atbildi uz šo jautājumu. Izvēlieties, kuras krāsas svece patīk vislabāk! Tā raksturos, kādas vibrācijas pašlaik pārvalda jūsu ķermeni, prātu un dvēseli.
 
7.feb
Šī Valentīna diena visiem mīlētājiem būs pavisam atšķirīga nekā citus gadus. Šogad nenoris ne lieli koncerti, ne pasākumi par godu šiem svētkiem. Visiem mīlētājiem ir pašiem jāparūpējas un jāuzbur svētku atmosfēra. Tomēr četrām horoskopa zīmēm īpaši veiksies 14. februārī, vēsta medijs "Bustle".
 
7.feb
ASTROLOĢISKĀ PROGNOZE. NEDĒĻAS CILVĒKS: LIENE CIPULE, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta vadītāja.
 
6.feb
Sertificētas astroloģes Gunas Kārkliņas prognoze
 
5.feb
Kā savā Facebook lapā raksta krievu astroloģe Marina Skadi, tikai pēc 21. feburāra ieteicams pievērsties nopietnām un svarīgām lietām.
 
5.feb
Vienmēr jārūpējas par savu veselību, taču tā ir īpaši pelnījusi uzmanību periodos, kurus astrologi uzskata par bīstamiem. 2021. gada februāris būs laiks Auniem, Vēršiem, Dvīņiem un Lauvām, kad vajadzētu ieklausīties savā organismā un neatlikt vizītes pie ārstiem, raksta "belnovosti.by".
 
4.feb
Daudziem gribētos, lai 2021. gads būtu mierīgāks, labāks, drošāks, jo 2020. gads mūs ir nogurdinājis, nepatīkami pārsteidzis, sāpinājis, bet arī licis meklēt neordinārus risinājumus un atklāt sevī un citos līdz šim slēptus resursus. Kas mūs gaida? Zināt teicienu «pats savas laimes kalējs»? Tas ir par šo gadu.
 
2.feb
Protams, stārķis zina labāk, kuram un cik mazuļu nest, bet kāpēc zīlēt kafijas biezumos, ja var pajautāt skaitļiem...
 
1.feb
Astrologi atklājuši, kuru horoksopa zīmju pārstāvji ir vislielākie egoisti pasaulē, raksta "cosmor.ru".
 
31.jan
Šīm horoskopa zīmēm 2021. gads būs viens no sliktākajiem mūžā, raksta "stulecaster.com".
 
31.jan
Vakcinācijas procesam Latvijā vajadzētu iet kā pēc notīm! Veselības ministra – pianista un līderisma speciālista Daniela Pavļuta – uzticamais palīgs visas tautas vakcinācijā būs dziesmu svētku direktore un tūrisma jomas pārstāve Eva Juhņēviča.
 
30.jan
Sertificētas astroloģes Gunas Kārkliņas prognoze.
 
29.jan
Astrologi atklājuši, ka gada veiksmīgākā un visādi citādi labvēlīgākā diena gaidāma jau februārī, ziņo "Cursorinfo".