Horoskopi

15.feb
«Čekas maisiem» gals ir vaļā. Ir publiskota aģentu un konspiratīvo dzīvokļu turētāju kartotēka, vismaz tas, kas no tās saglabājies Latvijā. Maijā varēsim iepazīties ar aģentu ziņojumiem. Daļa cilvēku piedzīvo nepatīkamu pārsteigumu, ieraugot kartotēkā sev tuvu cilvēku uzvārdus. Viņiem gribas gandrīz hrestomātiski iekliegties: arī tu, Brut?! Citiem tas ir vienaldzīgi. Viņi saka: es pagātnē vairs nedzīvoju.
 
14.feb
Tauriņu deja pakrūtē, sirsniņu ņirboņa galvā, rozā brilles, vates kājas... Iemīlēšanās ķīmiskais kokteilis mūs atkal jau aizvilina uz randiņu. 14. februārī, kad dienas kļūst garākas un dzīvās radības lēnām mostas no snaudas, klāt ir Valentīndiena jeb Visu mīlētāju diena, sirsniņsvētki, ko nu jau daudzus gadsimtus atzīmē visā pasaulē, arī Latvijā. Bet vai mēs zinām, kas īsti ir «Luperkāliju loterija», kāpēc Valentīndienas krāsa ir sarkanā un uz ko norāda sirsniņas forma?
 
11.feb
Ne tikai latvieši, bet arī citas tautas savā folklorā dzīvniekus mēdz raksturot ar konkrētām īpašībām: lapsa ir viltīga, suns – uzticīgs, zaķis – bailīgs, gailis – gudrs, vilks – lētticīgs. Tas nepavisam nesaskan ar zoologu zināšanām par dzīvniekiem. Kaut arī cūka ir inteliģents dzīvnieks, pasaki latvietim, ka viņš ir cūka, un būsi ieguvis nelabvēli. Vai nosauc kādu sievieti par kazu, skat, nāksies tiesāties. Toties ķīnieši cūku ir izcēluši kā vienu no sava zodiaka 12 dzīvniekiem un kaza viņiem nav lamuvārds, bet labvēlības un pieticības simbols.
 
9.feb
Horoskopi no 8. līdz 14. februārim
 
8.feb
2019. gada numeroloģiskā ietekme «pieder» skaitlim 3 (2+0+1+9=12/3). Prognozējot to, kāds varētu būt 2019. gads, var vērtēt arī pārējos skaitļus 2, 0, 1 un 9 un to ietekmi uz Latviju simbolizējošo ciparu 8, kā arī katra cilvēka individuālo gadu. Šajā publikācijā vairāk akcentēšu divus skaitļus – 9 un 3.
 
7.feb
Lai ko var pārmest Andrim Kivičam, taču ne atklātību un tiešu runu. Ne velti viņa 2011. gadā izdotajai autobiogrāfiskajai grāmatai dots nosaukums «Mana privātā dzīve – tik atklāti, kā vēl nekad». Viņš runā par sevi pats un liek par sevi runāt. Attiecības ar sievietēm ir tikai viena Andra Kiviča dzīves daļa, tomēr tai tiek pievērsta īpaša uzmanība.
 
5.feb
Knapi esam spējuši pierast pie 2018. gada pavēlnieka Suņa augstajiem atbildības standartiem, kad tā vietu jau ieņems cits totēma dzīvnieks. Dzeltenā zemes cūka, kas tronī kāps 2019. gada 5. februārī, solās būt ģimeniska, draudzīga, sabiedriska un nedaudz vieglprātīga. Gada saimniece sit sev uz pleca un apzvēr, ka atnesīs mums «cūkas laimi», ja vien pret to neizturēsimies «cūciski».
 
2.feb
Horoskopi no 1. līdz 7. februārim
 
1.feb
«Nav sva­rī­gi, kā­dā zem­ē at­ro­dies – sva­rī­gā­kais ir sa­prast se­vi un sa­just sa­vu līdz­cil­vē­ku!» Lat­vi­jas As­tro­lo­gu aso­ci­āci­jas mā­jas­la­pā rak­sta ser­ti­fi­cē­ta as­tro­lo­ģe, zi­nāt­ņu dok­to­re re­li­ģi­jas pe­da­go­ģi­jā Sol­vei­ga Lin­da Re­me­se. Šo­reiz ar vi­ņu ru­nā­jam par as­tro­lo­ga ie­spē­jām ie­teikt vē­la­mo pro­fe­si­ju, arī šī iz­vē­le iz­riet no se­vis sa­pra­ša­nas. Tur­klāt ap­la­ma iz­vē­le var sa­gā­dāt ne ma­zums pro­blē­mu.
 
26.jan
Horoskopi no 25. līdz 31. janvārim
 
24.jan
Gada pirmajos mēnešos – janvārī, februārī un martā – senie romieši un grieķi rīkoja svētkus un rituālus, godinot dievus. Nozīmīgākajos pasākumos tika cildināti gan arhaiskie, gan Olimpa dievi, starp kuriem bija arī Jupiters un Marss, kuru vārdos nosauktas arī planētas.
 
22.jan
Kāpēc vienam pietiek ar vienveidīgu seksuālo ēdienkarti, bet citam kārojas ekscentrisku baudu; kāpēc vienam «Amora loks» vienmēr ir nospriegots, bet citā kaisles uguns deg kā vāja sveces liesmiņa? Dievietes Veneras palaidnīgā bērna Erota (Amora, Kupidona) – miesīgās mīlestības sūtņa – patiesā daba atklājas mūsu astroloģiskajā dzimšanas kartē. Kā planētas ietekmē mūsu seksuālo temperamentu un erotiskās fantāzijas, skaidro astroloģe Baiba Ralle.
 
21.jan
Traģiska vairāku cilvēku slepkavība notika 11. decembra vakarā Strasbūrā. Jau 27 reizes tiesātais (!) marokāņu izcelsmes noziedznieks izkliedzis tradicionālo teroristu saukli, taču viņa astroloģiskajā kartē (kosmogrammā) nav izteiktu norāžu uz reliģisku fanātismu vai psihoemocionālām problēmām, kā tas ir bijis citiem «Praktiskajā Astroloģijā» iepriekš aprakstītajiem teroristiem. Šis drīzāk ir gadījums, kad cilvēks tendēts uz vardarbību un agresiju un nespēj pieņemt autoritātes.
 
19.jan
Horoskopi no 18. līdz 24. janvārim
 
18.jan
2019. gads aizritēs «Apollo 11» misijas zīmē – vasarā apritēs 50 gadu, kopš Nīls Ārmstrongs un Bazs Oldrins kļuva par pirmajiem cilvēkiem, kuri pastaigājušies pa Mēness virsmu. Ja veiksmīgi beigsies «Space X» un «Boeing» izstrādāto kosmosa kuģu izmēģinājumi, amerikāņiem pēc gandrīz astoņu gadu pārtraukuma (kopš «Space Shuttle» programmas slēgšanas 2011. gada vasarā) atkal būs pašiem savi transporta līdzekļi, ar kuriem nokļūt Starptautiskajā kosmosa stacijā. Bet no trim Saules un diviem Mēness aptumsumiem Latvijā būs redzami vien abi pēdējie – ja nepievils laika apstākļi.
 
17.jan
Šogad žurnāla 12 numuros aptversim ne tikai astroloģiskās prognozes noteiktam laika posmam un vieda pasaules redzējuma atklāsmes, bet arī izsekosim katras horoskopa zīmes ietekmei uz cilvēka raksturu un dzīves gājumu. Šķiet gluži pašsaprotami, ka šāda uzdevuma risināšanai vislabāk atbilst tieši skatuves cilvēki, aktieri, kuriem pašanalīze ir ne tikai iekšējs aicinājums, bet arī darba instruments.
 
16.jan
Pārsvarā Cūkas gads tiek identificēts ar mājdzīvnieku, tā omulīgo dabu un rukšķēšanu labsajūtā, taču nedrīkst aizmirst, ka šis gads tiek dēvēts arī par Mežacūkas gadu.
 
15.jan
Suns, asti luncinādams, aizskrien tālāk, bet tepat pie pasaules ozola saknēm jau rušinās Dzeltenā zemes cūka jeb Mežacūka, kas, atbilstoši tā dēvētajam Austrumu kalendāram, par pilntiesīgu gada pārvaldnieci kļūs 4. februārī neilgi pirms pusnakts. Šī gada devīze – katram mākonim zeltīta maliņa!
 
14.jan
Latvijas Psihologu arodbiedrības vadītājs Jānis Caics sarunājas ar «Praktisko Astroloģiju» par mūžīgu tēmu. Jau mūsu senči zināja, ka ceļš uz elli ir bruģēts ar labiem nodomiem. Mēs, XXI gadsimta sabiedrība, joprojām mēdzam izvēlēties datumus, kad sākt jaunu dzīvi. Atliekam. Pārdomājam. Aizmirstam. Tie, kuri formulē savu mērķi šeit un tagad un uzreiz rīkojas, ir uzvarētāji. «Praktiskā Astroloģija» sarunu par mērķiem un motivāciju nesāka ne pirmdienā, ne 1. janvārī, ne žurnāla dzimšanas dienā, bet vienā no parastām decembra trešdienām. Jānis Caics nerunā par augsto teoriju, bet piedāvā praktisku ceļvedi, kā palīdzēt sev un tuviniekiem.
 
12.jan
Horoskopi no 11. līdz 17. janvārim
 
 
9.jan
Janvāris saimnieciskai darbībai ir vidēji normāls, kas patiesībā ir vērtējams pozitīvi.