Horoskopi

24.apr
Sertificētas astroloģes Gunas Kārkliņas prognoze
 
23.apr
Daži cilvēki mēdz paši sev radīt problēmas un būt, tā teikt, savi lielākie ienaidnieki. "YourTango" nosaucis 5 zodiaka zīmes, kuras pašas sev ir lielākās ienaidnieces.
 
22.apr
Astrologs Kristaps Baņķis pavēstījis, ka pienākušas šīs nedēļas veiksmīgākās dienas - ceturtdiena un piektdiena.
 
20.apr
Pazīstamā Krievijas astroloģe Vasilisa Volodina saka, lai gan cilvēki jau ir noguruši no pandēmijas, zvaigznes pagaidām lielus uzlabojumus nesola - cilvēkiem nāksies vēl kādu laiku paciesties.
 
18.apr
Jau sen pastāv uzskats, ka, ja redzat debesīs krītošu zvaigzni un ievēlaties vēlēšanos, tad tā noteikti piepildīsies. Zināms, kad aprīlī būs iespēja piepildīt savu sapni, proti, redzēt zvaigžņu lietu, raksta "joinfo.com".
 
18.apr
Ir tādas zodiaka zīmes, kurām vispār nav vajadzīgas jūtas, vēl jo vairāk mīlestība. Ne visiem cilvēkiem ir vajadzīga mīlestība, kā par to raksta grāmatās, raksta "rsute.ru".
 
18.apr
Hipnoterapeits un astrologs Nikolass Aujula savā Instagram profilā dalījies ar savu komentāru par vakcīnām no 2020. gada decembra, kurā brīdināja par tām.
 
17.apr
Astrologs Kristaps Baņķis sociālajā tīklā Facebook uzsver, ka, balstoties uz astroloģiskajām prognozēm, nākamais lielais valstiskais pagrieziena punkts būs no jūnija vidus.
 
17.apr
Ir tādas zodiaka zīmes, kurām, pēc slavenā gaišreģa Nostradama domām, ir labāka intuīcija nekā citām. Tā nekad viņus nepieviļ, palīdz grūtā dzīves situācijā. Novērš finansiālās neveiksmes un veselības problēmas, raksta "rsute.ru".
 
17.apr
Sertificētas astroloģes Gunas Kārkliņas prognoze
 
16.apr
Astrologi atklājuši, kuras zodiaka zīmes mīl greznību un tiek uzskatītas par lieliem naudas tērētājiem. Dārgas lietas un komforts šiem cilvēkiem ir vitāli svarīgs, raksta "rsute.ru".
 
11.apr
Hipnoterapeits un astrologs Nikolass Aujula no Londonas apgalvo, ka paredzējis gan jaunā koronavīrusa pandēmiju, gan Trampa sakāvi vēlēšanās, raksta "Mirror".
 
11.apr
Astroloģija var atklāt arī, kuras horoskopa zīmes pārlieku mīl ēdienu, raksta "Your Tango".
 
10.apr
Bulgāru gaišreģe Vanga pareģojusi nozīmīgu notikumu medicīnā 2021. gadā, raksta medijs "Express".
 
10.apr
Godīgums ir laba lieta un mums šķiet, ka vienmēr gribam dzirdēt patiesību. Taču patiesībā ikviens no mums mēdz melot, kaut vai, lai pasargātu citu jūtas. Šīs zodiaka zīmes parasti pateiks patiesību tieši acīs, neņemot vērā kādas būs sekas, raksta "Your Tango".
 
10.apr
Sertificēta astroloģes Gunas Kārkliņas prognoze
 
9.apr
NEDĒĻAS CILVĒKS. RĒZIJA KALNIŅA, aktrise. Mežāzis
 
6.apr
Ir cilvēki, kuri slimo ļoti reti, tāpēc var šķist, ka viņu veselība ir lieliska. Astrologi atklāj, kuru zodiaka zīmju pārstāvjiem tiešām var būt laba veselība, raksta "rsute.ru".
 
4.apr
Trīs horoskopu zīmju pārstāvjiem 2021. gada aprīlis izvērtīsies par vienu no gada sliktākajiem mēnešiem. Šajā mēnesī šo zodiaku zīmju pārstāvjiem neveiksies iesākot jaunas lietas, taču būs labs brīdi, lai pārdomātu esošo dzīvi un sakoncentrētos vasarai, vēsta medijs "Elite Daily".
 
3.apr
Speciālisti brīdina, ka šodien, 3.aprīlī, gaidāma spēcīga magnētiskā vētra, kas var negatīvi ietekmēt pašsajūtu, raksta "glavred.info".
 
2.apr
Pēc slavenās gaišreges Vangas pareģojumiem, tikai četras zodiaka zīmes būs veiksmīgas 2021. gadā. Viņās veiksies daudzās dzīves sfērās, raksta "rsute.ru".
 
31.mar
Speciālisti brīdina, ka aprīļa vidū gaidāma spēcīga magnētiskā vētra, kas var negatīvi ietekmēt pašsajūtu, raksta "glavred.info".