Horoskopi

21.jūl
Horoskopi no 20. līdz 26. jūlijam
 
20.jūl
Testa aprēķinos jāizmanto tikai dzimšanas datums (ne mēnesis un ne gads, un ne šo datu summa). Ja dzimšanas datums ir divciparu skaitlis, tad abus tajā esošos ciparus saskaita, līdz summā iegūst viencipara skaitli no 1 līdz 9. Piemēram, dzimšanas datums ir 16: 1+6=7. Izmanto skaitlim 7 atbilstošo raksturojumu. Ja dzimšanas datums ir 29: 2+9=11; 1+1=2. Izmanto skaitlim 2 atbilstošo raksturojumu. Ja dzimšanas datums ir 5, tad izmanto skaitlim 5 atbilstošo raksturojumu.
 
19.jūl
Grūti tam noticēt, bet mums līdzās dzīvo daudz cilvēku ar labu intuīciju, gaišzinīgumu, spēju nojaust notikumus un kā ar rentgena staru caurskatīt citus, izprotot viņu patiesos nolūkus vai rīcības motīvus. Tā ir tēma, par kuru ikdienā nerunājam. Neiesi taču uz sanāksmi un neteiksi: «Intuīcija saka, ka to miljonu līgumu mums parakstīt nevajag.» Taču daudziem astroloģiskajās kartēs parādās kombinācijas, kas norāda uz paaugstinātām sajūtu spējām. Jautājums tikai – cik augstā līmenī šīs spējas attīstās un vai prāts «neaizsit ciet» izjūtas.
 
17.jūl
Biznesa astroloģija ir samērā sarežģīta joma, kurā jābūt ne tikai astroloģiskām zināšanām, bet arī izpratnei par ekonomikas procesiem. Taču pastāv arī iespēja uz to visu paraudzīties vieglāk. Popkultūras horoskopi var kalpot iedvesmai un arīdzan var palīdzēt izprast veiksmes vai neveiksmes, situācijas, par kurām esat nojautuši. Aplūkojam situācijas, ja uzņēmuma vai struktūras astrokartē, kā arī dienas fonā dominē kāda zodiaka zīme.
 
16.jūl
Vairāki sociālā tīkla facebook lietotāji publicējuši attēlus, kuros redzams, ko kāds autovadītājs vedis savā automašīnā Dienvidvelsā, Lielbritānijā.
 
16.jūl
Māksliniece Daina Dagnija kopš 2001. gada dzīvo Latvijā. Atgriezās no Amerikas. Viņa saka – latvieši viņas gleznas pie sienas neliktu. Pārāk krāsainas. Viņas glezniecība tiek dēvēta par maģisku. Par sevi māksliniece stāsta skopi. Ja viņā ieklausās uzmanīgi, tad dzīves stāstu un uzskatus var veidot kā mozaīku, kuras detaļas var pārbīdīt, tomēr kopējā bilde veidojas vienmēr, jo uzjautājumiem māksliniece atbild ar stāstu. Un tajā ir koncentrēts atbildes sāls.
 
 
12.jūl
Lielbritānijas princis Harijs (pilnā vārdā Henrijs Čārlzs Alberts Deivids) un amerikāņu aktrise Megana Mārkla (īstajā vārdā Reičela Megana Mārkla) laulājās šā gada 19. maijā. Kāpēc nevaldāma trakuļa slavu ieguvušais Harijs izvēlējās par sievu Amerikā dzimušu un augušu, par viņus trīs gadus vecāku un vienreiz jau precējušos sievieti? Turklāt, kā patīk spekulēt medijiem un sabiedrībai, arī tai, kas sevi uzskata par liberālu – Megana ir dzimusi jauktā laulībā. Viņas māte ir afroamerikāniete.
 
11.jūl
Profesionālas biedrības ir astrologiem, numerologiem, dziedniekiem, bet vai tāda ir arī ekstrasensiem?
 
10.jūl
Jūliju vajadzētu pavadīt mierīgi un nesteidzīgi, jo, kā jau iepriekš esam vēstījuši, šovasar kosmosā ir daudz spriedzes kombināciju, kas var radīt šķēršļus. Darbi neveiksies tik gludi, kā gribētos.
 
10.jūl
No 13. jūlija līdz 11. augustam sagaidāmi trīskārši aptumsumi, no kuriem viens trāpa "melnajā piektdienā", bet otrs tiek saukts par "Asiņaino Mēnesi". Tas viss jau tā skan gana nelāgi, taču astrofons vēsta, ka lielākie draudi gaidāmi dēļ milzīgās planētu spriedzes planētu cilpu un Dižčika laikā.
 
7.jūl
Horoskopi no 6. līdz 12. jūlijam
 
6.jūl
Daudziem cilvēkiem šī vasara padevusies tāda spriedzīga, nākas saskarties ar dažādām problēmām, tehniskām ķibelēm, iespējams, vairāk nekā citkārt rodas strīdus situācijas. Kas notiek? Kosmosā šogad ir daudz nelabvēlīgu astroloģisko kombināciju, un jūlijs un augusts arīdzan solās būt visai sarežģīti, jo līdztekus negantam planētu kokteilim sākas arī aptumsumu periods – veseli trīs pēc kārtas!
 
6.jūl
Viņš drīz būs klāt, visu jauks un piņķerēs... Jā, jūlijs atkal ir tas mēnesis, kad sāksies retrogrādā Merkura periods. Klāt pie visas tās negantās planētu kombināciju buķetes, kas jau patlaban ir debesīs.
 
6.jūl
Jūlija lielāko daļu Saule atrodas Vēža zodiaka zīmē, un tie, kas dzimuši šajā mēnesī, svin dzimšanas dienas. Vēža zīmes cilvēki ir inteliģenti, saprotoši, sargā savu pavardu un savējos apbižot neļaus.
 
2.jūl
Līdz 8.jūlijam Rīgā norisinās XXVI Vispārējie latviešu Dziesmu un XVI Deju svētki. Kā tas nāk, ka šī tra­dī­ci­ja ir ne ti­kai ār­kār­tī­gi dzī­vot­spē­jī­ga, bet, par spī­ti da­žā­du lai­ku šķēr­šļiem, tur­pi­na za­rot, zelt un zie­dēt? Vie­na no ver­si­jām – mū­su pirm­ie dzie­dā­ša­nas svēt­ki no­ti­ku­ši as­tro­lo­ģis­ki ļoti pie­mē­ro­tā lai­ka brī­dī – la­bā­ku mek­lē­dams ne­at­ra­dī­si!
 
30.jun
Horoskopi no 29. jūnija līdz 5. jūlijam
 
23.jun
Horoskopi no 22. līdz 28. jūnijam
 
20.jun
Atzīstamies sev vai ne, taču jautājumi par naudu mēdz rasties. Visvairāk tad, kad tās ir par maz vai šķiet, ka pietrūkst. Tad kāds jautā: «Kur lai ņemu naudu?», bet cits: «Kā varu nopelnīt un uzlabot savu materiālo stāvokli?» Uz otro jautājumu var meklēt atbildi savā dzimšanas datumā. Tik vienkārši.
 
19.jun
Latviešu filma Kannu starptautiskajā festivālā? Nevar būt! Taču tas ir noticis, un Latvijai tik zīmīgajā gadā – simtgades laikā – Kannās festivāla programmā «Kannu klasika/CannesClassics» maijā tika rādīta režisora Rolanda Kalniņa filma «Četri balti krekli». Tā bija šīs filmas pasaules pirmizrāde. Kannās filmas pirmizrādē piedalījās režisors Rolands Kalniņš un operators Miks Zvirbulis. Filmu un tās veidotājus sveica ar ovācijām, stāvot kājās.
 
18.jun
Mūsdienās alus veidi ir tik dažādi, un katram savs raksturs – cits gāž no kājām ātri vien, kāds dara vieglu prātu, cits liek filozofiski aizdomāties, bet vēl kādu var lēni malkot kaut visas dienas garumā, līksmi triecot ar draugiem un ļaujot burbulīšiem plīst pret aukslējām.
 
16.jun
Horoskopi  15.–21. jūnijs