Horoskopi

25.okt
Krievu astroloģe Tatjana Borša sociālajā vietnē Instagram dalījusies ar astroloģisko prognozi nedēļai no 25. līdz 31. oktobrim.
 
24.okt
Parapsiholoģe Oksana Lukina portālam "Teleprogramma.pro" atklājusi, kuru horoskopa zīmju pārstāvjiem ir lielākās iespējas būt miljonāriem.
 
23.okt
Lai gan ikvienam mēdz uznākt slinkums, šīs trīs horoskopa zīmes esot visslinkākās, ziņo portāls "Your Tango".
 
18.okt
2021. gada oktobris būs patiesi laimīgs vairāku zodiaka zīmju pārstāvjiem, jo ​​daudziem vientuļiem cilvēkiem izdosies satikt patiesu mīlestību. Ja jums jau ir otra puse, tad attiecībās valdīs harmonija un laime, raksta "rsute.ru".
 
17.okt
Cilvēki, kas dzimuši šo četru horoskopa zīmju zvaigznājā, biežāk nekā citi savā dzīvē piedzīvo vairākas laulības, raksta portāls "Lisa.ru".
 
17.okt
Astroloģe Lilija Ļubimova atklājusi, ka 17. oktobris ir viena no dienām, kad ir iespējams mainīt likteni, raksta "5-tv.ru".
 
16.okt
Nostradams tiek uzskatīts par vienu no pasaules lielākajiem pravietiskajiem prātiem un trīs viņa pareģojumi esot piepildījušies, raksta "Express".
 
16.okt
Astrologi ir pārliecināti, ka dažām horoskopa zīmēm sagaidāmi romantiski piedzīvojumi līdz 2021. gada beigām, ziņo "5-tv.ru".
 
16.okt
Krievijas astroloģe Anastasija Širokova brīdinājusi, ka oktobra otrajā pusē var pieaugt cilvēku saslimstība.
 
14.okt
Šodien, 14. oktobrī trim horoskopa zīmēm jābūt īpaši piesardzīgām, jo šī diena sola ne vienu vien izaicinājumu, raksta portāls "Your Tango".
 
11.okt
Šo trīs horoskopa zīmju pārstāvjiem šī nedēļa nebūs no vieglajām, raksta dzīvesstila portāls "Your Tango".
 
7.okt
Šodien Mēness ieiet Skorpiona zīmē, kas var likt uzvirmot kaislībām un pastiprināt tieksmi pēc pārmaiņam un transformācijas, informē astrolo'gijas postāls "Tava pasaule".
 
7.okt
Šīm trim horoskopa zīmēm šodien, 7. oktobrī viss padosies ar īpašu vieglumu, padarot šo dienu ļoti patīkamu, raksta dzīvesstila portāls "Your Tango".
 
4.okt
Astroloģe Rūbija Miranda nosaukusi trīs horoskopa zīmes, kurām nedēļa no 4. oktobra nebūs no tām vieglākajām, raksta "Your Tango".
 
3.okt
Šīm horoskopa zīmēm enerģijas resursi ir izsmelti un tas nozīmē, ka jādodas atpūtā, lai tos atjaunotu,atsaucoties uz žurnālu "Liza", raksta "5-tv.ru".
 
3.okt
Portāls "Herway" apkopojis vientuļāko horoskopja zīmju topu. Šiem zodiaka zīmes pārstāvjiem pastāv vislielākā iespēja nākotnē palikt vieniem.
 
2.okt
Portāls "Knowinsider" izcēlis trīs zodiaka zīmes, kurām šomēnes īpaši veiksies dažādās dzīves jomās.
 
30.sep
Šo trīs horoskopa zīmju pārstāvjiem 30. septembris esot veiksmīga diena, raksta "Your Tango".
 
28.sep
Krievu astroloģe Tatjana Borša sociālajā vietnē Instagram brīdinājusi, no kā jāizvairās turpmākās trīs nedēļas pēc 28. septembra.
 
27.sep
Astroloģe Rūbija Miranda dzīvesstila portālam "YourTango" nosaukusi trīs horoskopa zīmes, kurām nedēļa no 27. septembra būs īpaši veiksmīga.
 
26.sep
Šīs sešas horoskopa zīmes ir ļoti gudras, teju pat ģēniji, raksta dzīvesstila portāls "Your Tango".
 
20.sep
Amerikāņu astroloģe Alise Bella sociālajā vietnē Instagram brīdinājusi par otrdien gaidāmo pilnmēnesi.