Horoskopi

12.jun
Latvijas Kultūras akadēmijas rektore, profesore, antropoloģe Rūta Muktupāvela dzīvo ar atziņu, ka dziesmu svētki raisa vibrācijas, kas iekustina Visumu.
 
11.jun
Žurnāls "Praktiskā Astroloģija" iesaka, kad vislabāk veikt skaistuma procedūras, bet kuras dienas nav tām labvēlīgas.
 
9.jun
Sertificētas astroloģes Gunas Kārkliņas prognoze nākamajai nedēļai
 
7.jun
Rīgā, Melngalvju nama zelmenī, astronomiskais pulkstenis tika uzstādīts 17. gadsimtā. Tas ir atjaunots un rāda stundas, dienas, datumu, nedēļu, gadu, gadsimtu, zodiaka zīmes. Kurās Latvijai ģeogrāfiski tuvākajās valstīs vēl var apskatīt ko līdzīgu?
 
6.jun
Kad un kur tika radīti «masveida» horoskopi, kādus esam pieraduši lasīt mūsdienās?
 
5.jun
Vislabāk ņemt atvaļinājumu un mierīgi atpūsties. Vai arī pamazām čubināties, strādājot pie jau iesāktiem projektiem. Jūnijs saimniecības darbiem un biznesa aktivitātēm nav tas labākais.
 
2.jun
Horoskopi no 1. līdz 7. jūnijam
 
1.jun
Jūnija lielāko daļu Saulīte dzīvojas komunikablajā, zinātkārajā un mainīgajā Dvīņu zodiaka zīmē.
 
1.jun
Šis mēnesis vairāk domāts saviesīgai komunikācijai, kas vēlāk neuzliek saistības ne biznesā, ne privātajā dzīvē. Tveram visu vieglāk, mierīgi baudām vasariņu un svarīgās lietas atliekam uz rudeni. Jāuzmanās no sadzīviskiem strīdiem, jo šomēnes planēta Marss, kas nes kara dieva vārdu, ir stipri neganta un kašķīga.
 
25.mai
Ir cil­vē­ki, ku­ri ļau­jas da­bis­kai lie­tu kār­tī­bai un ļauj bēr­nam pa­sau­lē nākt tad, kad viņš to iz­vē­las da­rīt. Ir tā­di, kam pa­tīk plā­not ne ti­kai sa­vas dzī­ves no­ti­ku­mus, bet arī mē­ģi­nāt ie­tek­mēt sa­vu vēl ne­dzi­mu­šo man­ti­nie­ku lik­te­ni. Un ir cil­vē­ki, kas mek­lē at­bil­di uz sā­pī­go jau­tā­ju­mu «kā­pēc mums nav bēr­nu?».
 
22.mai
(Nobeigums. Sākums – ievads par arhetipiem un apraksti par Zivju, Ūdensvīra, Mežāža, Strēlnieka arhetipiem «Praktiskās Astroloģijas» iepriekšējā – aprīļa numurā.)
 
21.mai
Atvars Aniņš nopietni kopj, ja tā var teikt, divus laukus: bioloģisko zemeņu un vēdiskās astroloģijas. Saules ogas Atvara dzīvē ienāca pirms trim gadiem, atvirzot astroloģiju vaļasprieka lomā – viņš padomus sniedz tikai brīvajos brīžos. Šobrīd gan tie krietni sarukuši, jo zemeņu vagās ir darba pilnas rokas. «Aniņu zemenes» saņēmušas Rēzeknes novada titulu «Jaunais uzņēmums 2017».
 
19.mai
HOROSKOPI  18. – 24. maijam
 
18.mai
Lietuvā ir publiskoti PSRS Valsts drošības komitejas (VDK) aģentu arhīvu personisko lietu reģistrācijas žurnāla dati. Tur tā dēvētie čekas maisi ir ne tikai izpurināti, bet, cik bijis iespējams, padarīti pieejami sabiedrībai. Latvijā šā gada 31. maijs ir pasludināts par gala termiņu, kad Latvijas PSR VDK dokumentu zinātniskās izpētes komisijai jāsniedz ziņojums par to, kas atrodas «čekas maisos», kā tur esošie dati vērtējami un, galu galā, kāda informācija publiskojama.
 
17.mai
Pavasarī gribas būt vieglai kā pieneņu pūkai, atbrīvoties no sārņiem – gan fiziskiem, gan emocionāliem, ļaut, lai sirds sitas kā traka, aizmirstot gadus, un traukties pretim jauniem piedzīvojumiem. Bet… Kā atbrīvoties no rūpju un dusmu rievām, ko pavasara Saule nesaudzīgi izgaismo spoguļattēlā, kā uzņemt sevī dzīvības spēku, kas pulsē dabā, kā iegriezt sievišķības maģisko apli? Izrādās, pavasara skaistuma un veselības knifiņi ir ierakstīti lielajā zvaigžņu grāmatā. Tikai jāiemācās to lasīt!
 
16.mai
Arhitektūru un būvniecību ietekmē planēta Saturns, un šogad tā stāvokļi prasa īpaši apdomīgu rīcību. Būvniecībai labākais laiks būs tikai septembrī un decembrī, uzsver biznesa astrologs un numerologs Kristaps Baņķis.
 
15.mai
Pavasarī (aprīlis, maijs) dzimšanas dienas svin Vērša zodiaka zīmē dzimušie. Arī es esmu viena no viņiem un vēlējos jums, lasītāji, pastāstīt par populāra mākslinieka attieksmi pret horoskopiem, viņa bērnu zvaigžņu kartēm un dzīvi kopā ar slaveno tēvu. Stāsts būs par Krievijas estrādes karali Filipu Kirkorovu, kurš 2017. gada 30. aprīlī atzīmēja savu 50. dzimšanas dienu, kuras atskaņas bija jūtamas visa gada garumā.
 
14.mai
Mācījusies pie slavenā astrologa Sergeja Vronska un apsolījusi viņam uzrakstīt grāmatu. Pagaidām grāmata vēl tintes pudelē un Inga Janovska savu dzīvi piepilda ar pašizglītošanos un izglītošanu. Arī par dao mīlestību. Par attiecībām. Par to, kā dzīvot laimīgāk. Viņa ir izvēlējusies savu dao – ceļu, kuru iet visu dzīvi. Arī Vronskim apsolītajai grāmatai tajā atvēlēta sava vieta. Kad pienāks laiks.
 
12.mai
Sertificētas astroloģes Gunas Kārkliņas prognoze nākamajai nedēļai:
 
11.mai
HOROSKOPI   maijs, 2018.
 
10.mai
No kā veidoti Saturna – tālākās planētas, ko iespējams ieraudzīt ar neapbruņotu aci - gredzeni?