Horoskopi

5.jan
Akurāt tas būs piektdienas vakars! Un ballītei ir jābūt... 24. janvārī īsi pirms pusnakts saskaņā ar austrumnieku tradīcijām klāt būs Baltās metāla žurkas gads, kas aizsāks jaunu zodiaka ciklu.
 
4.jan
Astroloģes Gunas Kārkliņas prognoze
 
4.jan
Kas jāņem vērā šajā mēnesī – horoskopi izklaidei un iedvesmai
 
3.jan
Desmitiem gadu pēc Vācijas sakāves Otrajā pasaules karā turpina cirkulēt daudz mītu un leģendu par nacistiem. Daļa no tiem ir saistīti ar noslēpumaino organizāciju «Ahnenerbe» jeb «Senču mantojums». Ar ko tikai nav nodarbojušās šīs SS reihsfīreram Heinriham Himleram pakļautās struktūras darbinieki – meklējuši tādas relikvijas kā Svēto Grālu un Derības šķirstu, centušies uziet nogrimušo Atlantīdu, mēģinājuši iekļūt Himalaju kalnu noslēpumainajās pazemes valstībās Šambalā un Agarthā, gribējuši atrast «dzīvības ūdeni» Kaukāzā, izveidot nacistu bāzi Antarktīdā un pat sazinājušies ar citplanētiešiem...
 
3.jan
(Fragments no žurnāla «Praktiskā Astroloģija» speciālizlaiduma «Prognozes un Horoskopi», kas patlaban nopērkams visās preses tirdzniecības vietās.)
 
3.jan
Mums katram ir sava individuālā astroloģiskā karte un savi dzīves notikumi, taču arī kopējais mēneša astrofons daudz pastāsta. Janvāris ir piemērots, lai izpurinātu dzīves skapja atvilktnes, plaši atvērtu logus, nospraustu mērķus nākotnei un ķertos pie darba.
 
2.jan
Izdzirdot vārdu salikumu «šāvieni Dalasā», ikviens daudzmaz izglītots amerikānis uzreiz sapratīs, ka runa ir par 1963. gada 22. novembrī šajā Teksasas štata pilsētā notikušo ASV 35. prezidenta Džona Ficdžeralda Kenedija slepkavību. 50 gadus kopš šīs traģēdijas joprojām dzīvas ir visdažādākās sazvērestības teorijas, kas apšauba izmeklēšanas oficiālo versiju, ka Kenediju nošāva slepkava vienpatis Lī Hārvijs Osvalds. Ne retāk tiek piesaukts arī tā dēvētais Kenediju lāsts un daudznozīmīgi bilsts, ka šim amerikāņu prezidentam jau zvaigznēs bijusi ierakstīta vardarbīga nāve, par ko viņu, starp citu, brīdinājuši arī astrologi.
 
1.jan
Kas notika ar prāmi «Estonia»? Kurš nogalināja Amerikas prezidentu Džonu Kenediju? Kāpēc uz Rīgas ēkām ir daudz brīvmūrniecības simbolu? Kas ir Rozes Krusta brālība, kurā iesaistījusies eksprezidente Vaira Vīķe-Freiberga, un vai tikai viņa tādējādi negrib iegūt kādas īpaši slepenas zināšanas? Kurš sacer gaišreģes Vangas pareģojumus, kas pēc viņas nāves uzpeld atkal un atkal un tiek pieteikti kā iepriekš nezināmi? Ak, un ilumināti, kuri vēlas iegūt kundzību visā pasaulē!… Kālab sazvērestības, konspirācijas teorijas joprojām ir populāras un cilvēki sliecas tām ticēt?
 
1.jan
Katram savas zvaigznes, katram sava astrokarte, taču ir planētu kombinācijas, kas ietekmē globālus procesus. Pasaule mainās nepārtraukti, un jaunais, 2020. gads nav izņēmums.
 
31.dec 2019
Analizējam dažas no nesenā pagātnē pastrādātām nevainīgu cilvēku slepkavībām, kas tiek klasificētas kā terorakti. Gan notikumu, gan slepkavu astroloģiskās kartes atšķiras, tomēr ir kopīgas iezīmes. Šis ir laiks, kad pasaulē notiek globālas pārmaiņas. Plūtona nonākšana Mežāža zodiaka zīmē iepriekš sāka irdināt veco pasaules kārtību, Urāns Aunā veicina revolucionāras noskaņas, arī militāro tehnoloģiju attīstību un agresiju. Savukārt Jupitera stāvokļi aktualizēja migrācijas tēmu. Pasaulē notikuši daudzi terorakti, taču šoreiz aplūkosim dažus, (Sanktpēterburgā, Berlīnē, Briselē un Parīzē), kā arī izpildītāju astroloģiskās kartes (kosmogrammas).
 
30.dec 2019
Vai cilvēkiem, kas veic suicidālu teroraktu uzspridzinoties, ir kādas kopīgas iezīmes, vai iespējams izveidot terorista pašnāvnieka personības profilu, un kā šajā uzdevumā var palīdzēt astroloģija?
 
30.dec 2019
Tuvojoties gadumijai, kad viss maģiskais un līdz galam neizprotamais iegūst īpašu spēku, “Narvesen Kafijas klubs” apkopojis pasaules astrologu novērojumus un ieteikumus, lai palīdzētu izvēlēties savai zodiaka zīmei atbilstošāko kafijas dzērienu un, kas zina, varbūt atklāt jaunus apvāršņus!
 
29.dec 2019
Cilvēce savā pastāvēšanās vēsturē tik bieži ir zīmējusi pasaules gala ainas, ka kārtējie apokaliptiskie vēstījumi raisa ironisku smaidu. Un tomēr – dabas parādības uz zemeslodes ir kļuvušas izteiktākas. Okeānu piekrastes plosa viesuļvētras; zinātnieki brīdina, ka var atmosties pasaulē lielākais – Jeloustounas supervulkāns ASV; no Antarktikas Larsena šelfa ne tik sen atdalījās viens no lielākajiem aisbergiem 6000 kvadrātkilometru platībā; Zemei 44 000 kilometru attālumā garām palidoja mājas lieluma asteroīds. Polos strauji kūst ledāji, plosās orkāni, notiek zemestrīces, zinātnieki runā par globālām klimatiskajām izmaiņām.
 
28.dec 2019
Ģimenes detektīvs Lauris Olups. Četri vārdi, kuros iekļauta jauna cilvēka vēlme un interese palīdzēt cilvēkiem atrast savas saknes. Aiz katra stāsta ir cilvēki, viņu likteņi, prieki, sāpes, mokas, ciešanas un laime. Veiksmes stāsts ir tad un tāpēc, ja izdevies atšķetināt dzimtas vēstures samezgloto kamolu un katrs cilvēks uz dzīves šaha dēlīša ir nostājies tam paredzētajā vietā.
 
27.dec 2019
Kat­rā kla­sē vai sko­lā vien­mēr bi­jis pa kā­dam sav­da­bim, ne­mie­ra cē­lā­jam. Ta­gad tā­du kļūst ar­vien vai­rāk, un ne­kā­dos rā­mī­šos ie­likt vi­ņus ne­var. Tie nav pa­ras­ti dis­cip­lī­nas pār­kā­pē­ji, bet bēr­ni, ku­ri do­mā ci­tā­di, ku­riem ir ci­ta vēr­tī­bu hie­rar­hi­ja un ci­ti priekš­sta­ti par mo­rā­li un ēti­ku.
 
26.dec 2019
Bērni un jaunieši ir radoši, it sevišķi, kad pienāk dinamiskie tīņa gadi. Viens savus blondos matus pārkrāso piķa melnus pa gotu modei, cits zēngalviņā izskuj rakstu zīmes, krāsainas šķipsnas, cirtainas lokas... Arī tas, kas cilvēkam uz galvas, ir viņa personības izpausme. Mazliet nopietni, mazliet pa jokam – frizūru horoskopi.
 
25.dec 2019
Cilvēci divpadsmit daļās sadalīt mēs nevaram, tomēr gan tā dēvētajām Saules (jeb horoskopa) zīmēm un astroloģiskajām stihijām ir arī kopīgas iezīmes. Mēģinām noskaidrot – kāda mamma vai tētis tu esi? Izklaidei, iedvesmai un pārdomām.
 
24.dec 2019
Iz­vē­lo­ties nākotnes pro­fe­si­jas, va­ram arī ska­tī­ties, ku­ra no četr­ām sti­hi­jām (Uguns, Ūdens, Ze­me, Gaiss) jaunieša pa­mat­ho­ros­ko­pā ir do­mi­nē­jo­šā, ku­rā at­ro­das vai­rāk pla­nē­tu. Atbilstoši šai pie­ejai snie­dzam jums ie­ska­tu vē­la­ma­jās pro­fe­si­jās. Bet ar piebildi, ka labāk tomēr skatīties individuālo astrokarti.
 
23.dec 2019
Lasiet bērniem pasakas! Tās veicina pašpaļāvību, paļāvību un uzticēšanos pasaulei. Rada perspektīvas sajūtu. Dod stimulu iet, darīt un virzīties uz priekšu. Nenolaist rokas grūtību priekšā un ticēt labajam. Šī saruna ar ģimenes un bērnu psiholoģi, psihoterapeiti Inesi Ruku ir par pasakās apslēptajiem slāņiem, kuri atklāj cilvēka patieso būtību.
 
22.dec 2019
Tuvojoties gadumijai, kad viss maģiskais un līdz galam neizprotamais iegūst īpašu spēku, “Narvesen Kafijas klubs” apkopojis pasaules astrologu novērojumus un ieteikumus, lai palīdzētu izvēlēties savai zodiaka zīmei atbilstošāko kafijas dzērienu un, kas zina, varbūt atklāt jaunus apvāršņus!
 
22.dec 2019
Kā mēs protam veidot attiecības ar sevi, lai nemocītu un nekropļotu savus bērnus, to paaudzi, kura turpinās veidot šo valsti un sabiedrību, kas Latvijā dzīvos pēc mums? Par to saruna ar psihoterapeitu Valdi BRIEDI. Vispār jau tas ir sensenais jautājums par vecāku un bērnu attiecībām, par it kā mūžīgo paaudžu konfliktu. Psihoterapeita sacītais ļauj apzināties, ka gaisma tuneļa galā ir, ja gribam un protam mainīties.
 
21.dec 2019
Astroloģes Gunas Kārkliņas prognoze