Horoskopi

9.apr
Dzīvesstila portāls "Your Tango" atklājis, kurai horoskopa zīmei 2022. gada 9. aprīlis ir šīs nedēļas labvēlīgākā diena.
 
9.apr
Gunas Kārkliņas, sertificētas astroloģes, prognozes
 
7.apr
Vienai horoskopa zīmei 7. aprīlis ir šīs nedēļas veiksmīgākā diena, atklāj dzīvesstila portāls "Your Tango".
 
5.apr
Līdz ar Krievijas iebrukumu Ukrainā agresorvalsts vadītājs Vladimirs Putins deva pavēli izsludināt Krievijas atturēšanas spēkos jeb kodolspēkos īpašo kaujas dežūras režīmu.
 
5.apr
Astroloģe Keita Rouza dzīvesstila portālā "Your Tango" nosaukusi trīs zodiaka zīmes, kurām 2022. gada 5.aprīlis ir īpaši veiksmīga diena.
 
3.apr
Astroloģe Alise Bela no Ņujorkas, ASV sociālajā vietnē Instagram dalījusies ar astroloģisko prognozi aprīlim, izceļot vairākus datumus gaidāmajā nedēļā.
 
2.apr
Dzīvesstila portāls "Your Tango" atklājis, ka aprīlī tikai vienai horoskopa zīmei ir šī gada veiksmīgākā diena. Kura tā ir?
 
2.apr
Gunas Kārkliņas, sertificētas astroloģes, prognozes
 
30.mar
Militārais analītiķis, NBS rezerves pulkvedis Igors Rajevs kanāla TV24 Speciālizlaidumā skaidrojis, kas notiek gadījumā, ja kāda no dalībvalstīm nepiekrīt 5. panta aktivizēšanai.
 
26.mar
Šo trīs horoskopa zīmju pārstāvji ir uzticīgākie saviem partneriem, raksta dzīvesstila portāls "Your Tango".
 
26.mar
Gunas Kārkliņas, sertificētas astroloģes, prognozes
 
25.mar
Neveicas mīlestībā, bet īsts veiksminieks naudas lietās. Šādi par sevi varētu teikt šo četru zodiaka zīmju pārstāvji. Viņi spēj pavisam viegli nopelnīt naudu, taču mīlestības jomā viņi var būt pilnīgi nesekmīgi, vēsta "Knowinsiders".
 
24.mar
Katrai zodiaka zīmei piemīt savas stiprās un vājas puses. "Your tango" apkopojis informāciju par to, kāda varētu būt vispiemērotākā karjeras izvēle, balstoties uz tavu horoskopa zīmi.
 
21.mar
Astrologu portāls "Astrology answers" dalījies ar astroloģisko prognozi pirmdienai, 2022. gada 21. martam.
 
19.mar
Gunas Kārkliņas, sertificētas astroloģes, prognozes
 
18.mar
Astrologi norādījuši, kas šajā laikā jāņem vērā, kad ir pilnmēness. Par to raksta astrologu portāls "Astrology Answers".
 
17.mar
Astrologu portāls "Astrology Answers" dalījies ar astroloģisko prognozi 17. martam.
 
12.mar
Gunas Kārkliņas, sertificētas astroloģes, prognozes
 
11.mar
Astrologs un ekstrasenss Deniss Holodņickis atklājis, ka līdz marta vidum mūs ietekmēs Jupiters.
 
6.mar
ASV astroloģe Alise Bella atklājusi, kas cilvēkiem jāņem vērā 6. martā.
 
5.mar
Dzīvesstila portāls "Your Tango" izveidojis topu horoskopa zīmēm, tās sarindojot pēc to piemērotības laulībām. Kamēr Vēži, Mežāži un Auni atzīti par piemērotākajiem laulību dzīvei, šīs trīs horoskopa zīmes būs īsts izaicinājums.
 
5.mar
Astroloģe Alla Novokreščenova un numeroloģe Taša Unkele intervijā televīzijas kanālam 360 pastāstījušas par 2022. gadu. Astroloģe atklājusi, kādos gados dzimušajiem jābūt šogad īpaši uzmanīgiem.
 

Komentētākie