Horoskopi

4.jun
Latvijā vienīgais Horoskopu koku aplis atrodas Lēdurgas dendroparkā. Tas veidots no 22 kokiem. Ķeltu priesteri druīdi ticēja, ka katram kokam ir savs raksturs, labās un sliktās īpašības un ietekme ir arī apstākļiem, kādos koks aug. Dendroparka vadītāja Sarmīte Kauliņa ar prieku dalās piedzīvotajā – viņa tur izjūt meža terapiju. Laiks pazūd, nemierīgo prātu var apklusināt. Ne velti dendroparkā notiek Valpurģu nakts un parka takai piespiedies Mudurgas dižakmens.
 
3.jun
Latviešu pazīstamais astrologs Kristaps Baņķis ar sociālo tīklu palīdzību brīdinājis piektdien, kad gaidāms aptumsums, nelietot alkoholu.
 
2.jun
Laiku pa laikam mūsu pasaulē ierodas neparasti un harismātiski cilvēki, kurus saucam par guru, garīgajiem līderiem vai Skolotājiem. Viņiem seko, viņus apbrīno, viņus uzklausa, viņi spēj iedvesmot. Kas viņu natālajās kartēs norāda uz garīgo aicinājumu?
 
31.mai
Kad 2020. gads jau tuvojas vidum, sašķirot šā gada horoskopus derīgos un nederīgos šķiet vilinoši viegli. Proti, derīgi tikai tie, horoskopi, kuros apsolīta sērga, slimība un karantīnas vārdā nosaukta sēdēšana mājās visās šā vārda nozīmēs.
 
31.mai
Kāda cilvēka, kuram esi uzticējies, nodevība mēdz būt ļoti sāpīga un tā mūs ietekmē daudz un dažādos veidos. Taču katrs no mums to pārdzīvo citādi un to ietekmē arī mūsu horoskopa zīme, vēsta "YourTango.com".
 
30.mai
Astrologi nosaukuši trīs horoskopa zīmes, šķiršanās ar kuru pārstāvjiem dažādu iemeslu dēļ var nākties nožēlot visu mūžu, raksta "greatpicture.ru".
 
30.mai
Sertificētsa astroloģes Gunas Kārkliņas prognoze.
 
23.mai
Jau no 11.maija līdz pat rudenim virkne planētu met retrogrādas cilpas, kas nozīmē daudz sarežģījumu, ierobežojumu, nenoteiktību, neskaidrību un neadekvātu situācijas  novērtējumu teju visās svarīgākajās dzīves sfērās. Sākot ar 11.maija nedēļu līdz pat rudenim virkne planētu met retrogrādas cilpas, kas nozīmē daudz sarežģījumu, ierobežojumu, nenoteiktību, neskaidrību un neadekvātu situācijas novērtējumu teju visās svarīgākajās dzīves sfērās. Jau 2019.gadā iznākušajās Superhoroskopi.lv prognozēs, astrologs Kristaps Baņķis pareģoja šo retrocilpu bēdīgo ietekmi uz biznesa vidi un mīlas dzīvi.
 
23.mai
Sertificētas astroloģes Gunas Kārkliņas prognoze.
 
23.mai
Pirmajā acu uzmetienā šķiet, ka pilnīgi un galīgi izgāzušies visi, kas sacerējuši un latviešu valodā izplatījuši 2020. gada horoskopus bez vārdiem par sērgu, slimību un karantīnu vai vismaz par krīzi. Bet varbūt viss ir pilnīgi otrādi. Proti, astrologi izmanto horoskopus klientu pievilināšanai ar labiem vārdiem un neizpildāmiem solījumiem, kādus cilvēki grib dzirdēt tieši tāpēc, ka arī paši saprot to neatbilstību īstenībai.
 
17.mai
Izrādās, ka horoskopa zīme var liecināt par mūsu piedzīvojumu kāri. Šo trīs horoskopa zīmju pārstāvji esot īsti piedzīvojumu meklētāji, vēsta "yourtango.com".
 
16.mai
Sagatavojusi sertificēta astroloģe Guna Kārkliņa.
 
13.mai
Krievu astroloģe Tatjana Lukaševica vēl decembra sākumā precīzi prognozēja pandēmiju, biržas, naftas indeksu kritumu un citas ekonomiska rakstura problēmas. Tagad viņa dalījusies ar savu prognozi par to, kā turpmāk attīstīsies situācija, raksta "Komsomoļskaja pravda".
 
12.mai
Astrologs Kristaps Baņķis, kurš jau iepriekš izteicis prognozes par to, kas gaidāms šajā gadā, izteicis minējumus par 2020.krīzes beigām.
 
10.mai
Astrologi uzskata, ka katrā mēnesī ir "melnie datumi" un arī maijs nav izņēmums, raksta "express-novosti.ru".
 
9.mai
Sertificētas astroloģes Gunas Kārkliņas prognoze.
 
3.mai
Zināms, ka cilvēku imunitāte pret dažādām slimībām atšķiras un izrādās, ka to ietekmē arī mūsu horoskopa zīme, norāda "TIMESOFINDIA".
 
2.mai
Astrologi uzskata, ka vairāku horoskopa zīmju pārstāvji dzīvo pagātnē vairāk, nekā paši iedomājas, raksta "cluber.com.ua".
 
27.apr
Krievu astroloģe Vasilisa Volodina paziņojusi, ka aprīlis ar pandēmijas uzliesmojumu, karantīnu un pašizolāciju nebūs sarežģītākais laiks šogad, raksta "express-novosti.ru".
 
26.apr
Katrai planētai astroloģijā ir savs raksturs un pārvaldīšanas jomas, un kopš seniem laikiem debesu spīdekļi tiek iedalīti labvēlīgajos un negantajos.
 
25.apr
Astroloģisko prognozi sagatavojusi astroloģe Guna Kārkliņa.
 
23.apr
Ekvinokcija (aequus – vienāds; nox – nakts, latīņu val.) ir laika moments, kad Saules centrs šķērso debess ekvatoru. Uz Zemes šāds moments ir divas reizes gadā. Pirmo reizi ekvinokcija ir martā (20. vai 21. datumā), ko dēvē par pavasara ekvinokciju, bet otro reizi — septembrī (22. vai 23. datumā), ko sauc par rudens ekvinokciju.