Horoskopi

1.nov
Kāpēc cilvēka dzīvē tik svarīgs ir darbs? Tāpēc, ka mēs tur pavadām daudz laika, tas dod finansiālo pamatu, darbs aizrauj, gadās – arī kaitina, nepatīk, kļūst mokošs. Darbs ir nozīmīga pieauguša cilvēka dzīves daļa. Ja gadās «ietrāpīt» īstajā profesijā, amatā un darbavietā, tad šis dzīves aspekts sagādā pozitīvas emocijas un sajūtas. Ja ne, tad vai nu jāmokās un jāpielāgojas, vai arī jāapgūst cits arods.
 
31.okt
Astrologi uzskata, ka trīs horoskopa zīmes novembrī piedzīvos jo īpaši lielu veiksmi.
 
31.okt
Britu astroloģe un rakstniece Džesika Adamsa, kas pirms tam precīzi prognozēja Breksitu un nesaskaņas britu karaliskajā ģimenē, kā arī Covid-19 pandēmijas attīstību, atklājusi, kas cilvēkus sagaida nākotnē, raksta "Daily Mail".
 
31.okt
Sertificētas astroloģes Gunas Kārkliņas prognoze
 
29.okt
Vai minūtes laikā var uzzināt, vai esat uz pareizā profesionālā ceļa? Šis tests dod acumirklīgu ieskatu, un katra paša ziņā ir konstatēt, vai iegūtā atbilde saskan ar pašreizējo darbību, vai tā, iespējams, atspoguļo ieceres, šaubas, vai arī ir pavisam aplama. Izvērstāka analīze ir ilgāka, sarežģītāka un komplicētāka.
 
27.okt
Jogas pasniedzēja, aktrise un dziedātāja Baiba Kranāte ikvienam cilvēkam vēl izprast sevi un pasauli tajā daudzdimensionalitātē, kāda šodien kļuvusi pieejama apziņai.
 
27.okt
Astrologs Kristaps Baņķis ir pārliecināts, ka globālā krīze tā pa īstam Latviju sāk "ķert" tikai tagad, vēstīts Jura Vaidakova materiālā "Kristaps Baņķis: "Viss tikai sākas, mūs gaida dižkrīze"" izdevumā "Kas Jauns".
 
25.okt
Kas mēs viens otram esam? Mirkļa aizraušanās, kas uzmirdz un izgaist kā krītoša zvaigzne? Dzīves ceļa kopā gājēji? Vieglas laimes pilna vai smagiem pārbaudījumiem klāta? Ja ticam karmas likumiem, ko nevar nedz pārbaudīt, nedz noliegt, nedz apstiprināt, tad rodas atziņa, ka mēs ar to otru neesam satikušies tāpat vien. Jo... dzīvē jau nekas nenotiek tāpat vien. Kopīgā ceļa iespējas un riskus nosaka, pētot partneru saderību.
 
24.okt
Šīm horoskopa zīmēm piemīt īpašības, kas tām ļautu izdzīvot uz vientuļas salas, raksta "Yahoo".
 
24.okt
Sertificētas astroloģes Gunas Kārkliņas prognoze
 
24.okt
NEDĒĻAS CILVĒKS - Ilze Viņķele, veselības ministre.
 
22.okt
Sieviešu retrīts, tumsas retrīts, meža retrīts, ājurvēdas un jogas retrīts, nedēļas nogales meditācijas retrīts, klusēšanas retrīts, pavasara retrīts, ziemas retrīts, mini retrīts, pilsētas retrīts. Tu neesi bijis retrītā? Ja gribi būt «trendīgs», jāpasteidzas. Retrītu prakses mūsdienu Rietumu pasaulē uzņem apgriezienus. Bet kas tas īsti ir – sociālais detokss, dabas SPA, sava dziļākā «Es» meklējumi, dzīves kvalitātes palielināšanas metode vai varbūt vienkārši iespēja paklusēt? Visi varianti ir pareizi.
 
20.okt
Mandalas un to radīšana ir viens no veidiem, kā izzināt sevi, sakārtot domas, emocijas un vēlmes un atvieglot gan garīgu, gan fizisku dziedināšanu. Tā ir lieliska iespēja būt klātesošam un apzinātam, jo prasa spēju koncentrēties, vienlaikus sniedzot radošu prieku.
 
19.okt
Astrologi uzskata, ka vienai horoskopa zīmei ir jo īpaši izteikta "melnā skaudība" pret citiem, raksta "unian.net".
 
18.okt
Šīs horoskopa zīmes ir ļoti emocionālas un jūtīgas, raksta "themagichoroscope.com".
 
18.okt
Atbilstoši astroloģijas teorijai, cilvēka dzīvi nosaka planētu stāvoklis viņa piedzimšanas brīdī, un to ar atpakaļejošu datumu izmainīt nevar.
 
17.okt
Nav nozīmes, kādā situācijā nonāk šo horoskopa zīmju pārstāvji, viņi ir dzimuši līderi. Šīs trīs horoskopa zīmes ir spēcīgas un harizmātiskas, raksta "timesofindia.com".
 
17.okt
Sertificētas astroloģes Gunas Kārkliņas prognoze
 
16.okt
Jurijs Perevoščikovs - Slimību profilakses un kontroles centra Infekcijas slimību riska analīzes un profilakses departamenta direktors.
 
15.okt
Astroloģijas jociņi!
 
13.okt
Astropsiholoģija ir salīdzinoši jauns virziens astroloģijā, uzplaukstot no tās daudzējādā ziņā atvasinātajai psiholoģijai.
 
12.okt
Viena no slavenākajām Krievijas astroloģēm Vasilisa Volodina pastāstīja, kā atīstīsies jaunā korornavīrusa pandēmija. Astroloģe pauž, ka labvelīgas prognozes attiecībā uz vīrusa izplatīšanos izdarīt vēl pāragri.