Svētdiena, 11.jūnijs

redeem Ingus, Mairis, Vidvuds

Lasi ērtāk format_size

arrow_downwardPasaulē

Pēc ūdens izplūšanas no Kahovkas ūdenskrātuves Dņepras upes dziļums būs seši līdz septiņi metri, ziņo valsts uzņēmums "Ukrhidroenergo".
Vakar, 16:52 Ziņu aģentūra LETA
Pēdējo divu dienu laikā vairākos Ukrainas austrumu un dienvidu sektoros ir notikušas nozīmīgas Ukrainas operācijas, ukraiņu spēkiem dažviet gūstot būtiskus panākumus, teikts Lielbritānijas militārā izlūkdienesta jaunākajā ziņojumā.
Vakar, 15:52 Ziņu aģentūra LETA
Serbijas galvaspilsētā Belgradā piektdien desmitiem tūkstoši cilvēku protestēja pret vardarbību valstī.
Vakar, 13:00 Ziņu aģentūra LETA
Sestdien Turcijā sprādzienā raķešu un sprāgstvielu rūpnīcā gājuši bojā vismaz pieci darbinieki, paziņoja Turcijas Aizsardzības ministrija.
Vakar, 12:03 Ziņu aģentūra LETA
Ūdens līmenis Hersonas apgabalā sestdienas rītā samazinājies par 31 centimetru, taču reģionā gaidāmas lietavas, kas palēninās ūdens aizplūšanu, sestdien paziņoja Hersonas apgabala kara administrācijas vadītājs Oleksandrs Prokudins.
Vakar, 11:57 Ziņu aģentūra LETA
Ukrainas armijas pretgaisa aizsardzības spēki naktī uz sestdienu notriekuši divas Krievijas spārnotās raķetes un 20 irāņu trieciendronus, pavēstījuši Ukrainas gaisa spēki.
Vakar, 11:32 Ziņu aģentūra LETA
Itālijas jūras kājnieki piektdien valsts piekrastes tuvumā atbrīvoja kravas kuģi, kuru ceļā no Turcijas uz Franciju bija ieņēmusi migrantu grupa, kas darbojās kā pirāti, paziņoja Itālijas Aizsardzības ministrija.
Vakar, 10:01 Ziņu aģentūra LETA
Kolumbijā Amazones lietusmežā ir atrasti dzīvi četri indiāņu bērni, kas bija pazuduši pēc 1.maijā notikušas lidmašīnas katastrofas, piektdien paziņoja Kolumbijas prezidents Gustavo Petro.
Vakar, 9:46 Ziņu aģentūra LETA
ASV republikāņu partijā faktiski jau sākusies cīņa par to, kuru politiķi partija nominēs kā prezidenta amata kandidātu 2024. gada vēlēšanām. Pašlaik pieteikušies jau kāds desmits kandidātu, taču ārpus konkurences joprojām ir eksprezidents Donalds Tramps, kuram tik plašs sāncenšu loks var izrādīties izdevīgs.
Vakar, 8:30 Māris Krūmiņš
Naktī uz 6. jūniju Kahovkas hidroelektrostacijā nogranda sprādziens. Dažu stundu laikā tika applūdinātas plašas Hersonas, Zaporižjas un Dņipropetrovskas apgabala teritorijas. Ukrainas dienvidos notika viena no pēdējā laika lielākajām vides un humānajām katastrofām. “Neatkarīgā” skaidro, kā šos prātam neaptveramos postījumus vērtē eksperti.
Vakar, 7:30 Margarita Ormocadze-Jakovļeva
Teksta tiešraide - īsi un kodolīgi par svarīgāko Ukrainas karā 10. jūnijā. Ukraina jau vairāk kā gadu varonīgi aizstāv savu zemi pret agresora iebrukumu.
Vakar, 0:10 Ziņu aģentūra LETA
Islande piektdien paziņoja, ka ar 1.augsutu aptur savas vēstniecības darbu Krievijā, kļūstot par pirmo valsti, kas spērusi šādu soli.
9.jun Ziņu aģentūra LETA
ASV satelīti naktī uz 6.jūniju fiksējuši sprādzienu Kahovkas hidroelektrostacijā (HES) tieši pirms spēkstacijas aizsprosta sabrukšanas, vēsta laikraksts "New York Times", atsaucoties uz vārdā neminētām amerikāņu amatpersonām.
9.jun Ziņu aģentūra LETA
Krievijas prezidents Vladimirs Putins paziņojis, ka ir sācies Ukrainas pretuzbrukums, vēsta pravda.com.ua.
9.jun Portāls nra.lv
Polija nepiedalīsies Eiropas Savienības (ES) plānotajā migrantu sadalē pa bloka valstīm, piektdien paziņoja Polijas premjerministrs Mateušs Moraveckis, nostāju paužot dienu pēc ES iekšlietu ministru vienošanās par plānu, kas paredz stingrākus noteikumus patvēruma jomā, arī obligātās kvotas.
9.jun Ziņu aģentūra LETA
Igaunija iekļāvusi nevēlamo personu sarakstā vēl 58 cilvēkus, viņu vidū arī Krievu pareizticīgās baznīcas patriarhu Kirilu.
9.jun Ziņu aģentūra LETA
Mums ir liela interese, lai Latvijas informācijas tehnoloģiju (IT) kompānijas pēc iespējas vairāk un aktīvāk būtu redzamas ASV tirgū, preses konferencē pēc tikšanās ar ASV tirdzniecības pārstāvi Ketrīnu Taju, sacīja Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (JV).
9.jun Portāls nra.lv