Svētdiena, 1.oktobris

redeem Lāsma, Zanda, Zandis

arrow_downwardPasaulē

Dažas stundas pirms termiņa, kad Kongresa nespējas vienoties par budžeta projektu dēļ jāaptur ASV valdības darbs, Pārstāvju palātas spīkers Kevins Makārtijs aicinājis republikāņus un demokrātus vienoties par 45 dienu finansējuma likumprojektu.
Vakar, 20:37 Ziņu aģentūra LETA
Pagājušajā darba nedēļā Rīgā un Tallinā degvielas cenas nemainījās, taču Viļņā cenas samazinājās, liecina aģentūras LETA apkopotie dati par degvielas cenu izmaiņām Baltijas valstu galvaspilsētās.
Vakar, 20:17 Ziņu aģentūra LETA
Šogad augstās gaisa temperatūras dēļ Vācijā miruši apmēram 3100 cilvēku, aplēsuši veselības zinātnes speciālisti.
Vakar, 20:08 Ziņu aģentūra LETA
Trimdas latviešu organizācijai “Daugavas Vanagu fonds” Lielbritānijā piederošais “Straumēnu” īpašums, Kettorpas muiža, ierauts skandālā, par ko ziņo pat BBC. Ar fondu pastarpināti saistītais muižas uzņēmējdarbību administrējošais uzņēmums “LWT Trading UK LTD” pēkšņi kļuvis maksātnespējīgs, daudziem cilvēkiem sagādājot nepatīkamu pieredzi, - piektdien vēsta raidījums “360TV ZIŅneši”.
Vakar, 18:47 Portāls nra.lv
NATO piektdien paziņoja, ka ir gatava palielināt savus miera uzturēšanas spēkus Kosovā (KFOR) pēc nesen notikušām bruņotām sadursmēm Kosovas ziemeļos.
Vakar, 17:16 Ziņu aģentūra LETA
Ukrainas flotes bezpilota lidaparāti jau ir padarījuši Krievijas Melnās jūras floti nederīgu, raksta unian.net.
Vakar, 16:52 Portāls nra.lv
ASV aizturēts par saistību ar 1996.gadā notikušo repera Tupaka Šakura slepkavību aizdomās turētais.
Vakar, 16:16 Ziņu aģentūra LETA
Eiropas Parlamenta (EP) deputāti ceturtdien, 5.oktobrī, balsos par rezolūciju, kurā izvērtēs Moldovas ceļu uz Eiropas Savienību (ES), aģentūru LETA informēja EP preses sekretārs Latvijā Jānis Krastiņš.
Vakar, 13:26 Ziņu aģentūra LETA
Eiropas Parlamenta deputāti pirmdien, 2.oktobrī, ar Eiropas Komisiju apspriedīs, kā sniegt palīdzību vistrūcīgākajiem iedzīvotājiem, ņemot vērā to, ka dzīves apstākļu nedrošība Eiropā joprojām pieaug, aģentūru LETA informēja EP preses sekretārs Latvijā Jānis Krastiņš.
Vakar, 12:56 Ziņu aģentūra LETA
Krievijas bezpilota lidaparātu uzbrukumos Ukrainas infrastruktūrai varētu būt pārkāpta NATO dalībvalsts Rumānijas gaisa telpa, sestdien paziņoja Rumānijas Aizsardzības ministrija.
Vakar, 12:45 Ziņu aģentūra LETA
Azerbaidžānas spēka struktūru pārstāvji ir aizturējuši bijušo Kalnu Karabahas aizsardzības ministru ģenerālleitnantu Levonu Mnacakanjanu, piektdien vēstīja Krievijas aģentūra TASS, atsaucoties uz ziņu avotu aizturētā ģenerāļa aprindās.
Vakar, 12:40 Ziņu aģentūra LETA
Bojāgājušo skaits sprādzienā, kas pirmdien notika degvielas noliktavā Kalnu Karabahā, ir pieaudzis līdz 170 cilvēkiem, piektdien paziņoja Kalnu Karabahas valdība.
Vakar, 11:56 Ziņu aģentūra LETA
Akciju cenas pasaules biržās piektdien mainījās dažādos virzienos pēc pazīmēm par inflācijas palēnināšanos abpus Atlantijas okeānam, kā arī pirms gaidāmas ASV valdības darba apturēšanas.
Vakar, 10:11 Ziņu aģentūra LETA
Stipras lietusgāzes ASV ziemeļaustrumos piektdien izraisīja plūdus Ņujorkā, kas daļēji paralizēja metro un lidostu darbību.
Vakar, 9:48 Ziņu aģentūra LETA
Rietumi turpina ļoti rūpīgi sekot, kā mēs Baltijas valstīs risinām krieviski runājošo iedzīvotāju integrāciju sabiedrībā. Tas nule kā spilgti izpaudās raidorganizācijas BBC intervijā ar Igaunijas premjerministri Kaju Kallasu, kurā viņa skaidro, kā Igaunijā izveidojusies krieviski runājošo iedzīvotāju grupa un kā tā tiek risinātas integrācijas problēmas.
Vakar, 7:00 Andra Ozola
Samārā transseksuālajai personai tika liegta operācija, lai izņemtu labdabīgu audzēju dzemdē, raksts "The Insider".
Vakar, 4:30 Portāls nra.lv
Teksta tiešraide - īsi un kodolīgi par svarīgāko Ukrainas karā 30. septembrī. Ukraina jau vairāk kā pusotru gadu varonīgi aizstāv savu zemi pret agresora iebrukumu.
Vakar, 0:10 Portāls nra.lv, Ziņu aģentūra LETA