Pirmdiena, 2.oktobris

redeem Ilma, Skaidris

arrow_downwardPasaulē

Slovākijā sestdien notikušajās parlamenta pirmstermiņa vēlēšanās uzvarējusi populistiskā ekspremjera Roberta Fico vadītā kreisā partija "Virziens - sociāldemokrātija" ("Smer-SD"), kas vēlas pārtraukt militāro palīdzību Ukrainai, ir kritiski noskaņota pret Eiropas Savienību un NATO, kā arī aicina atcelt Krievijai noteiktās sankcijas, liecina svētdien paziņotie vēlēšanu provizoriskie rezultāti.
Vakar, 17:38 Ziņu aģentūra LETA
Lietuvas robežsargi aizvadītajā diennaktī piespieduši doties atpakaļ 43 nelegālos imigrantus, kas nelikumīgi mēģinājuši iekļūt Lietuvā no Baltkrievijas, svētdien paziņojis Lietuvas Valsts robežsardzes dienests.
Vakar, 17:14 Ziņu aģentūra LETA
Ārlietu ministrija (ĀM) atjaunojusi ceļojumu brīdinājumu Turcijai, liecina ĀM publicētā informācija.
Vakar, 15:48 Ziņu aģentūra LETA
Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde pagājušajā nedēļā izsūtīja informatīvās vēstules 3255 Krievijas federācijas pilsoņiem, kuri līdz 1. septembrim neiesniedza dokumentus Eiropas Savienības pastāvīga iedzīvotāja statusa iegūšanai. Viņiem var nākties līdz novembra izskaņai pamest Latviju. Vai Krievijas pilsoņu izraidīšana varētu radīt starptautisku skandālu? Raidījumā "Dienas personība ar Veltu Puriņu" atbild politologs Andis Kudors.
Vakar, 15:11 Portāls nra.lv
Pie Turcijas Iekšlietu ministrijas ēkas valsts galvaspilsētā Ankarā svētdienas rītā uzspridzinājies terorists pašnāvnieks, bet otru uzbrucēju nogalinājusi policija, pavēstījis iekšlietu ministrs Ali Jerlikaja
Vakar, 14:47 Ziņu aģentūra LETA
Etiopiete Diribe Veltedži svētdien Rīgā ar jaunu pasaules rekordu četras minūtes un 20,98 sekundes pasaules čempionātā Rīgā uzvarēja jūdzes skrējienā.
Vakar, 14:36 Ziņu aģentūra LETA
ASV skrējējs Hobss Keslers svētdien Rīgā ar jaunu pasaules rekordu trīs minūtes un 56,13 sekundes pasaules čempionātā Rīgā uzvarēja jūdzes skrējienā.
Vakar, 14:22 Ziņu aģentūra LETA
Spānijas dienvidaustrumu pilsētā Mursijā svētdien naktskluba ugunsgrēkā gājuši bojā 13 un cietuši četri cilvēki, paziņoja ārkārtējo situāciju dienesti.
Vakar, 13:38 Ziņu aģentūra LETA
Sestdienas vakarā tikai trīs stundas pirms termiņa, kad Kongresa nespējas vienoties par budžeta projektu dēļ būtu bijis jāaptur ASV valdības iestāžu darbs, Senāts pieņēma likumu par pagaidu finansējumu, kas dod iespēju valdībai turpināt darbu vēl 45 dienas.
Vakar, 12:44 Ziņu aģentūra LETA
Šodien Rīgā skrējēji cīnīsies pasaules čempiontituliem jūdzes, piecu kilometru un pusmaratona distancēs.
Vakar, 9:20 Ziņu aģentūra LETA
Fonda “Brīvā Burjatija” viceprezidente Anna Zujeva jau vairākus mēnešus dzīvo un strādā Tallinā. Šo fondu pēc Krievijas iebrukuma Ukrainā izveidoja burjati, kas iestājās pret Krievijas militāro agresiju. Par to, ko fonds var darīt karā, kā izvairīties no piedalīšanās karadarbībā, ko Putins ir nodarījis Burjatijai un par to, kā Annas ģimeni sagaidīja Igaunija – intervija “Rus.nra.lv”.
Vakar, 6:00 Jeļena Aleksandrova, speciāli “Rus.nra.lv”
Ja vēlaties palielināt savu dzimumtieksmi, ārsts Maikls Moslijs iesaka doties uz pārtikas preču veikalu, nevis aptieku, vēsta express.co.uk.
Vakar, 2:30 Portāls nra.lv
Teksta tiešraide - īsi un kodolīgi par svarīgāko Ukrainas karā 1.oktobrī. Ukraina jau vairāk kā pusotru gadu varonīgi aizstāv savu zemi pret agresora iebrukumu.
Vakar, 0:10 Portāls nra.lv, Ziņu aģentūra LETA
Vairāk nekā 100 000 cilvēku devušies prom no Kalnu Karabahas, kas nozīmē, ka gandrīz visi etniskie armēņi ir atstājuši Armēnijas enklāvu kopš Azerbaidžāna pārņēma to savā kontrolē, sestdien paziņoja Armēnijas valdība.
30.sep Ziņu aģentūra LETA
Dažas stundas pirms termiņa, kad Kongresa nespējas vienoties par budžeta projektu dēļ jāaptur ASV valdības darbs, Pārstāvju palātas spīkers Kevins Makārtijs aicinājis republikāņus un demokrātus vienoties par 45 dienu finansējuma likumprojektu.
30.sep Ziņu aģentūra LETA
Pagājušajā darba nedēļā Rīgā un Tallinā degvielas cenas nemainījās, taču Viļņā cenas samazinājās, liecina aģentūras LETA apkopotie dati par degvielas cenu izmaiņām Baltijas valstu galvaspilsētās.
30.sep Ziņu aģentūra LETA
Šogad augstās gaisa temperatūras dēļ Vācijā miruši apmēram 3100 cilvēku, aplēsuši veselības zinātnes speciālisti.
30.sep Ziņu aģentūra LETA