Ceturtdiena, 23.marts

redeem Mirdza, Žanete, Žanna

Lasi ērtāk format_size

arrow_downwardPasaulē

Latvija zaudējusi vairākus gadus ilgušajā cīņā par Latvijas zvejnieku tiesībām zvejot sniega krabjus Svalbārā. Norvēģijas Augstākā tiesa atzinusi, ka Norvēģijai nav jānodrošina ārzemniekiem piekļuve sniega krabju ķeršanai Svalbāras kontinentālajā šelfā, vēsta LTV raidījums "Panorāma".
Vakar, 21:20 Portāls nra.lv, Ziņu aģentūra LETA
Dabas katastrofas un ārkārtēji laikapstākļi pērn pasaulē radījuši zaudējumus 275 miljardu ASV dolāru (255 miljardi eiro) apmērā, kas ir par 5,8% mazāk nekā gadu iepriekš, liecina trešdien publiskotā Šveices pārapdrošināšanas kompānijas "Swiss Re" apkopotā informācija.
Vakar, 20:50 Ziņu aģentūra LETA
Zviedrijas parlaments trešdien ar lielu balsu vairākumu nobalsojis par valsts pievienošanos NATO.
Vakar, 17:52 Ziņu aģentūra LETA
Ziemeļkoreja trešdien izšāvusi Japāņu jūrā vairākas spārnotās raķetes, paziņojusi Seula.
Vakar, 16:13 Ziņu aģentūra LETA
Brazīlijā turpmāk vismaz 30% amatu federālajā valdībā būs jāieņem melnādainiem un jauktas rases cilvēkiem, nolēmis Brazīlijas prezidents Luiss Inasiu Lula da Silva.
Vakar, 15:28 Ziņu aģentūra LETA
Neatkarīgais Krievijas izmeklēšanas portāls CIT (Conflict Intelligence Team) paziņojis, ka Krievija Tālajos Austrumos sākusi T-54/55 transportēšanu pa dzelzceļu. T-54 sāka ražot, kad Padomju Savienībā valdīja Josifs Staļins, vēsta err.ee.
Vakar, 13:20 Portāls nra.lv
Bulgārijas un Grieķijas drošības dienestu operācijā pret organizēto noziedzību Bulgārijā atrasta pasaulslavenā mākslinieka Džeksona Poloka glezna 50 miljonu eiro vērtībā, trešdien vēsta Bulgārijas Nacionālais radio.
Vakar, 13:00 Ziņu aģentūra LETA
Starptautiskais valūtas fonds (SVF) otrdien paziņoja, ka ir panācis vienošanos ar Ukrainas iestādēm par aizdevuma paketi apmēram 15,6 miljardu ASV dolāru vērtībā, lai atbalstītu bruņotā konflikta skartās valsts ekonomikas atveseļošanos.
Vakar, 12:29 Ziņu aģentūra LETA
Britu izlūkdienesti pieļauj, ka Krievijas karaspēka virzība pie Bahmutas sākusi palēnināties, bet pilsētas aizstāvji joprojām atrodas smagā situācijā.
Vakar, 11:10 Ziņu aģentūra LETA
ASV "Kara pētījumu institūts" (ISW) ziņo, ka kopējā Krievijas pavasara ofensīva varētu būt sasniegusi savu kulmināciju un vairāk spēka krieviem nav
Vakar, 10:40 Ziņu aģentūra LETA
Krievijas algotņu grupējuma "Vagner" savervētajiem ieslodzītajiem tuvākajā laikā beigsies sešu mēnešu līgumi un viņi var pamest grupējumu, norādījis ASV Kara pētījumu institūts (ISW).
Vakar, 9:05 Ziņu aģentūra LETA
Spēcīgā zemestrīcē, kas otrdienas vakarā skāra Pakistānas un Afganistānas robežreģionu, gājuši bojā vismaz 13 cilvēki, bet vairāk nekā simts guvuši ievainojumus, paziņojušas amatpersonas.
Vakar, 7:31 Ziņu aģentūra LETA
Starptautiskās Krimināltiesas izdotais aresta orderis Putinam un Krievijas galvenajai bērnu tiesību aizstāvei Marijai Ļvovai-Belovai par Ukrainas bērnu piespiedu deportāciju uz Krieviju bija galvenie temati aizvadītās nedēļas krievu propagandas raidījumos, vēsta ziņu aģentūra LETA.
Vakar, 5:45 Ziņu aģentūra LETA
NATO ģenerālsekretārs Jenss Stoltenbergs otrdien brīdinājis, ka sabiedrotie nepietiekami ātri palielina izdevumus aizsardzībai, ņemot vērā Krievijas agresiju pret Ukrainu.
Vakar, 5:15 Ziņu aģentūra LETA
Teksta tiešraide - īsi un kodolīgi par svarīgāko Ukrainas karā 22.martā. Ukraina jau veselu gadu varonīgi aizstāv savu zemi pret agresora iebrukumu.
Vakar, 0:10 Portāls nra.lv, Ziņu aģentūra LETA
Ziemeļmaķedonijas parlaments apžēlojis cilvēkus, kas ieslodzīti vai kuriem draud cietumsods par pandēmijas laika ierobežojumu pārkāpumiem.
21.mar Ziņu aģentūra LETA
Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar koronavīrusu apstiprināta vēl 560 cilvēkiem, un vīrusa izraisītā slimība Covid-19 prasījusi viena cilvēka dzīvību, otrdien paziņojusi Valsts datu aģentūra.
21.mar Ziņu aģentūra LETA