Otrdiena, 5.marts

redeem Aurora, Austra

arrow_downwardPasaulē

No Libānas izšauta raķete pirmdien Izraēlas ziemeļos nogalinājusi vienu viesstrādnieku un septiņus ievainojusi, paziņojuši Izraēlas mediķi.
Vakar, 23:12 Ziņu aģentūra LETA
43 valstis pirmdien pieprasījušas veikt neatkarīgu starptautisku izmeklēšanu par Krievijas opozīcijas līdera Alekseja Navaļnija nāvi un paziņojušas, ka par to pilnībā atbildīgs ir Krievijas diktators Vladimirs Putins.
Vakar, 23:00 Ziņu aģentūra LETA
Vācijā opozīcijā esošie konservatīvie (CDU/CSU) pirmdien konferencē Berlīnē nosodījuši valdības ieceri legalizēt marihuānu.
Vakar, 22:14 Ziņu aģentūra LETA
Polijas lauksaimnieki turpina piektdien sākto protesta akciju, kurā tiek pārbaudīts, vai no Lietuvas uz Poliju tiek vesta Ukrainas vai Krievijas labība, taču poļu lauksaimnieku entuziams mazinās, pirmdien paziņoja Lietuvas Nacionālā krīžu vadības centra priekšnieks Vilmants Vitkausks.
Vakar, 21:25 Ziņu aģentūra LETA
Liegums bijušajam prezidentam Donaldam Trampam startēt Kolorādo republikāņu priekšvēlēšanās nav likumīgs, pirmdien atzinusi Augstākā tiesa.
Vakar, 20:51 Ziņu aģentūra LETA
Vācijas kanclers Olafs Šolcs paudis viedokli, ka Lielbritānijai nevajadzētu izdot Savienotajām Valstīm vietnes "WikiLeaks" dibinātāju Džūljenu Asanžu.
Vakar, 20:39 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas Ārlietu ministrija savā oficiālajā kontā sociālajā vietnē "X" izplatījusi brīdinājumu nedoties uz populāro brīvdienu galamērķi, tropisko valsti Haiti.
Vakar, 19:07 Ziņu aģentūra LETA
NATO manevru ietvaros aptuveni 20 000 karavīru no deviņām NATO valstīm ar tankiem, bruņu transportieriem un citu kara tehniku pirmdien forsējuši Vislu.
Vakar, 18:54 Ziņu aģentūra LETA
Krievijas prezidents Vladimirs Putins savā divu stundu vēstījumā Federālajai asamblejai izvairījās no kara tēmas, atzīmēja žurnālists un opozicionārs Maikls Naki, raksta "dialog.ua".
Vakar, 18:30 Portāls nra.lv
Dziesmai "October Rain" ("Oktobra lietus"), ar kuru dziedātāja Edena Golana pārstāvēs Izraēlu šīgada Eirovīzijas dziesmu konkursā Zviedrijā, tiks mainīts teksts un nosaukums, paziņoja Izraēlas raidorganizācija "Kan".
Vakar, 18:14 Ziņu aģentūra LETA
Sāra Gundla turpināja rakstīt ziņas draudzenei vēl daudzus gadus pēc viņas nāves. Dienu pēc kādas ziņas uzrakstīšanas viņa saņēma arī atbildi, raksta "tv3.lt".
Vakar, 17:30 Portāls nra.lv
Vācijas nacionālās aviokompānijas "Lufthansa" virszemes apkalpošanas darbinieki šonedēļ rīkos kārtējo streiku, cenšoties panākt algu palielināšanu, pirmdien paziņoja arodbiedrība "Verdi".
Vakar, 17:19 Ziņu aģentūra LETA
Polijas premjerministrs Donalds Tusks pirmdien aicinājis Eiropas Savienību (ES) piemērot visaptverošas sankcijas pārtikas un lauksaimniecības produktu importam no Krievijas un Baltkrievijas.
Vakar, 17:11 Ziņu aģentūra LETA
ASV viceprezidente Kamala Harisa svētdien aicināja pieņemt ierosināto sešu nedēļu pamiera vienošanos starp Izraēlu un palestīniešu kaujinieku grupējumu "Hamās".
Vakar, 16:21 Ziņu aģentūra LETA
Šveicē noticis referendums, kurā pilsoņi nobalsoja par 13. pensijas noteikšanu, līdzīgi kā dažos uzņēmumos, ziņo Reuters.
Vakar, 16:11 Portāls nra.lv
Rietumvalstu specdienesti neuzticas Vācijai, jo notikušas regulāras informācijas noplūdes uz Krieviju, vēsta izdevums "Bild".
Vakar, 14:52 Ziņu aģentūra LETA
Kanāda ir ieviesusi jaunas sankcijas Krievijas pilsoņiem, kas tiek uzskatīti par atbildīgiem opozīcijas līdera Alekseja Navaļnija nāvē un tiesību pārkāpumiem Krievijā, paziņoja Kanādas ārlietu ministre Melānija Džolija. 
Vakar, 14:40 Ziņu aģentūra LETA