Pasaulē

11:38
Igaunijā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu atklāta diviem cilvēkiem, sestdien paziņojis Veselības departaments.
 
Vakar, 22:45
Kopenhāgenas Mazās Nāriņas skulptūra apķēpāta ar uzrakstu "rasistu zivs", piektdien vēsta mediji.
 
Vakar, 20:30
Lietuva iesniegusi Krievijas vēstniecībai Viļņā notu, kurā pausts satraukums par nopietnajiem vides aizsardzības noteikumu pārkāpumiem, kas konstatēti vienā no naftas ieguves platformām Baltijas jūras piekrastē.
 
Vakar, 20:25
Krievijas prezidents Vladimirs Putins piektdien parakstīja dekrētu par tautas nobalsošanā apstiprināto konstitūcijas grozījumu stāšanos spēkā, kas ļaus viņam palikt amatā vēl uz diviem pilnvaru termiņiem.
 
Vakar, 16:48
Francijas prezidents Emanuels Makrons iecēlis premjerministra amatā Žanu Kasteksu, piektdien paziņojis prezidenta birojs.
 
Vakar, 16:11
Eiropas Komisija (EK) piektdien apstiprinājusi pretvīrusa medikamenta "Remdesivir" izmantošanu smagi slimu Covid-19 pacientu ārstēšanā Eiropas Savienībā (ES).
 
Vakar, 14:21
Radioaktīvās daļiņas, kas pagājušajā nedēļā tika konstatētas gaisā virs Ziemeļeiropas, visticamāk, nākušas no kodolreaktora, bet konkrēta to izcelsme vēl nav noskaidrota, piektdien paziņojusi Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Starptautiskā Atomenerģijas aģentūra (IAEA).
 
Vakar, 14:18
Igaunijā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu atklāta vienam cilvēkam,  piektdien paziņoja Veselības departaments.
 
Vakar, 12:00
Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu apstiprināta trim  cilvēkiem, kā arī reģistrēts viens nāves gadījums ar tā izraisīto slimību Covid-19, piektdien paziņoja Veselības ministrija.
 
Vakar, 11:17
ASV pēdējo 24 stundu laikā ir reģistrēti vairāk nekā 53 tūkstoši jaunu inficēšanās ar Covid-19 gadījumu, kas ir jauns vienas dienas rekords, liecina Džonsa Hopkinsa Universitātes ceturtdienas vakarā apkopoti dati.
 
Vakar, 10:00
Trešdien Krievijā noslēdzās nedēļu ilgais tautas balsojums par konstitūcijas labojumu (formāli tiek balsots par vienu labojumu, kas sevī ietver daudzus labojumus), kas paredz pašreizējā konstitūcijā ierakstīto Krievijas prezidenta maksimālo divu ievēlēšanas reižu skaitu sākt skaitīt no jauna pēc pašreizējā termiņa beigām 2024. gadā. Tas nozīmē, ka Krievijas prezidents Vladimirs Putins varēs likumīgi valdīt Kremlī līdz 2036. gadam.
 
Vakar, 8:30
Oficiāli paziņots, ka uz nedēļu ilgušo balsošanu kopā ieradušies 67,97% balsstiesīgo iedzīvotāju, no kuriem 77,92% balsojuši par konstitūcijas grozījumiem jeb atļauju tagadējam Krievijas Federācijas prezidentam Vladimiram Putinam 2024. gadā piekto reizi izvirzīt savu kandidatūru prezidenta amatam.
 
Vakar, 7:30
Čehija ceturtdien uz laiku slēdza visas ogļraktuves, lai apturētu jaunā koronavīrusa izplatīšanos ogļraču vidū.
 
Vakar, 0:31
Astoņiem cilvēkiem, kas ieradās Sicīlijā ar labdarības organizācijas migrantu glābšanas kuģi "Mare Jonio", konstatēta inficēšanās ar jauno koronavīrusu un viņi ievietoti karantīnā, paziņojusi organizācija "Mediterranea".