Pasaulē

Vakar, 17:00
Starptautiska konservatīvo katoļu grupa paudusi iebildumus pret "zaimojošajām un māņticīgajām darbībām", kuras pāvests Francisks veicis nesenajā Amazones reģiona bīskapu sanāksmē Romā.
 
Vakar, 12:48
Stacija "Novoperedelkino" ("Новопеределкино"), kuru projektēja Latvijas arhitektu birojs "United Riga Architects", ar vērā ņemamu pārsvaru kļuva par uzvarētāju konkursā par labāko Maskavas metro stacijas dizainu.
 
Vakar, 11:42
Saeimas deputāts Aldis Gobzems debatēs par grozījumiem likumā "Par valsts pensijām " rosināja septiņas minūtes veltīt klusuma brīdim saistībā ar Saeimas neizpildīto solījumu par 20% celt mediķu algas.
 
Vakar, 10:30
Franču Polinēzijā aizturēts pasaulslavenās cirka trupas "Cirque du Soleil" dibinātājs miljardieris Gijs Lalibertē, kurš apsūdzēts par marihuānas audzēšanu uz savas privātās salas Klusā okeāna dienvidos, paziņojušas varasiestādes.
 
Vakar, 9:15
Itālijas pilsētu Venēciju otrdien piemeklēja plūdi, kuros ūdens sasniedza augstāko līmeni vairāk nekā 50 gadu laikā, un tūristi brida pa applūdušajām ielām, meklējot patvērumu.
 
Vakar, 3:04
Piekritīsiet, ka ceļošanu ar lidmašīnu un došanos uz lidostu reizēm uztveram kā nedaudz romantisku un satraucošu piedzīvojumu. Un ne mirkli nedomājam par to, ka lidosta ir sarežģīts organisms, kur ceļotāju ierastās gaitas savijas ar kontrabandistu aktivitātēm un darbinieku veiktajiem pienākumiem.
 
12.nov
Bīstami sliktas gaisa kvalitātes dēļ Irānas valdība nolēmusi galvaspilsētā Teherānā slēgt visas sākumskolas.
 
12.nov
Lielbritānijas Konservatīvajai partijai ziedojuši deviņi Krievijas uzņēmēji, liecina slepenais britu parlamenta ziņojums par Krievijas iejaukšanos vēlēšanās, vēsta laikraksts "The Sunday Times".
 
12.nov
Ārlietu ministrija (ĀM) aicina valstspiederīgos izvērtēt nepieciešamību apmeklēt Izraēlu saistībā ar drošības situācijas saasināšanos visā tās teritorijā, bet Izraēlā jau esošos mudina uzmanīgi sekot līdzi vietējo varas iestāžu norādēm,  informēja ministrijas preses sekretārs Jānis Beķeris.
 
12.nov
Kāds vīrietis, kas Ķīnas dienvidaustrumos ielauzies bērnudārzā un izsmidzinājis kodīgu šķīdumu, ievainojis vairāk nekā 50 cilvēkus, pamatā bērnus, otrdien ziņo vietējās varasiestādes.
 
12.nov
Četri cilvēki ievainoti neierasti stiprā zemestrīcē Francijā, kas bijusi jūtama no Lionas līdz pat Monpellierai, vēsta Euronews.
 
12.nov
Sidnejai un tai pieguļošajām teritorijām Austrālijas Jaundienvidvelsas štatā gatavojoties iespējamajiem "katastrofiskajiem" savvaļas ugunsgrēkiem, otrdien slēgtas vairāk nekā 600 skolas.
 
12.nov
Demisionējušais Bolīvijas prezidents Evo Moraless pirmdien izlidoja uz Meksiku, kas viņam piešķīrusi politisko patvērumu, kamēr bruņotie spēki piekrita palīdzēt policijai iegrožot vardarbību, kuru radījis varas vakuums pēc prezidenta atkāpšanās.
 
11.nov
Maskavas Tveras rajona tiesa pirmdien noteica drošības līdzekli aizmugurisku apcietinājumu Krievijas ziņu aģentūras "Rosbalt" žurnālistam Aleksandram Švarjovam, kurš tiek apsūdzēts neslavas celšanā un vairāk nekā trīs miljonu rubļu (42 500 eiro) izspiešanā, un pašlaik atrodas Latvijā.
 
11.nov
Sanktpēterburgas Valsts universitātes pasniedzējs un vēsturnieks Oļegs Sokolovs, kurš sestdien tika izvilkts no upes un kura mugursomā atrastas nogrieztas sievietes rokas, atzinies savas bijušās studentes un mīļākās slepkavībā un līķa sadalīšanā. Izrādās, ka brīdi, kad upē iemesta soma ar studentes nogrieztajām rokām, fiksējušas novērošanas kameras.
 
11.nov
Protestējot pret cietumsodu piespriešanas deviņiem separātistu līderiem, Katalonijas neatkarības atbalstītāji pirmdien nobloķējuši šoseju, kas savieno Spāniju ar Franciju.
 

Rīgas namu pārvaldnieks