Pasaulē

Vakar, 19:22
Beļģijas gaisa spēku reaktīvais iznīcinātājs "F-16" ceturtdien nogāzies Francijā Bretaņas reģionā netālu no Lorjānas, tviterī pavēstīja Beļģijas Aizsardzības ministrija.
 
Vakar, 15:33
Maskavas tiesa apsvērs prokuratūras prasību atbrīvot pret galvojumu aktieri Pāvelu Ustinovu, kura aizturēšana protestu laikā un sekojošā notiesāšana izpelnījusies kritiku Krievijas slavenību vidū.
 
Vakar, 13:30
Krievijas policija aizturējusi Sibīrijas šamani, kurš kājām devies uz Maskavu, lai padzītu prezidentu Vladimiru Putinu, kuru uzskata par dēmonu.
 
Vakar, 12:36
Rietumāfrikas piekrastē pie Konakri Gvinejā pirmdien pirāti uzbrukuši noenkurotajam Latvijas tankkuģim "Ance", ziņo aģentūra "Maritime and Crimean Shipping News".
 
Vakar, 11:51
Milānas pilsētas mērs Džuzepe Sala trešdien pirms tikšanās ar abu vietējo futbola klubu "Inter" un "AC Milan" pārstāvjiem vēlreiz atgādinājis, cik ļoti iestājas pret vēsturiskā "San Siro" stadiona nojaukšanu.
 
Vakar, 10:27
Lielbritānijas nacionālās aviokompānijas "British Airways" piloti trešdien atcēluši 27.septembrī ieplānoto streiku, paziņojusi Lielbritānijas Lidsabiedrību pilotu asociācija (BALPA).
 
Vakar, 9:45
Asteroīdu uzspridzināšana, lai to putekļi nobloķētu saules gaismu, varētu palīdzēt atvēsināt klimatu, pieļauj zinātnieki.
 
Vakar, 8:03
Kanādas premjerministrs Džastins Trudo, kurš ir dedzīgs multikulturālisma propagandētājs, trešdien atvainojās par to, ka pirms 18 gadiem nēsājis rasistisku melnīgsnēju grimu kādā ballītē privātskolā, kur viņš tolaik bija skolotājs.
 
Vakar, 2:24
15 gadus vecumā Vikija Kārtere no Mančesteras saslima ar anoreksiju. Gadu gaitā viņai izdevās pārvarēt slimību. Tagad Vikija ir vesela, laimīga divu bērnu mamma.
 
Vakar, 0:38
Krievija pārbauda ieroci, ko kosmonauti varētu izmantot savvaļas dzīvnieku aizbaidīšanai pēc nolaišanās nomaļos apvidos, trešdien paziņojis Krievijas kosmosa aģentūras "Roskosmos" vadītājs Dmitrijs Rogozins.
 
18.sep
Krievijas valdība nesekmīgi centās savervēt bijušo ASV izlūkdienestu līdzstrādnieku Edvardu Snoudenu, trešdien pavēstīja Snoudena advokāts Anatolijs Kučerena.
 
18.sep
Reaģējot uz vardarbības vilni pret sievietēm un ārzemniekiem, Dienvidāfrikas Republikā (DĀR) ieviests "ārkārtas rīcības plāns", trešdien paziņojis valsts prezidents Sirils Ramaposa.
 
18.sep
Kās sociālā tīkla instagram lietotājs otrdien, 17.septembrī, publicējis video, kurā redzams, ka Maskavas pievārtē jau snidzis sniegs.
 
18.sep
Migrantu skaits pasaulē aizvadītās desmitgades laikā pieaudzis par 23% līdz 272 miljoniem un lielāko daļu migrantu uzņēmušas Eiropa un Ziemeļamerika, teikts jaunā ANO ziņojumā.
 
18.sep
ASV Ņujorkas štats otrdien kļuvis par otro pavalsti, kas aizliegusi aromatizētās elektroniskās cigaretes, šādu lēmumu pieņemot pēc vairākiem ar veipošanu saistītiem nāves gadījumiem, kuru dēļ vairojušās bažas par šo produktu, kas ilgstoši uzskatīts par nekaitīgāku nekā tradicionālās cigaretes.
 
18.sep
Šodien turpināsies Eiropas Parlamenta (EP) plenārsesija Strasbūrā, kurā notiks arī balsojums par rezolūciju "Brexit" jautājumā, informēja EP pārstāvis Jānis Krastiņš.
 
17.sep
23 gadus vecs imigrants no Jemenas pie Milānas centrālās dzelzceļa stacijas sadūris karavīru un aizturēšanas gaitā saucis "Allahu Akbar" (arābu valodā - "Dievs ir dižens"), otrdien vēsta ziņu aģentūra ANSA.