Pasaulē

Vakar, 19:50
Krievijas prokuratūra pieprasījusi 18 gadu cietumsodu bijušajam ASV jūras kājniekam Polam Vīlanam, kurš tika aizturēts 2018.gada decembrī un apsūdzēts spiegošanā.
 
Vakar, 18:50
Lai saglabātu kontroli pār jaunā koronavīrusa izplatīšanos, Vācijas valdība plāno līdz 5.jūlijam pagarināt noteikumus par sociālo distancēšanos, liecina ziņu aģentūras AFP rīcībā nonācis dokuments.
 
Vakar, 18:35
Analizējot jaunu ar Covid-19 saslimšanas gadījumu skaitu, vairākas valstis pasaulē pieņēmušas lēmumu par iepriekš noteikto ierobežojumu mīkstināšanu. Portāls "Business Insider" apkopojis vairākas stratēģijas tam, kas varētu tikt īstenotas, lai novērstu otro Covid-19 vilni.
 
Vakar, 17:40
Nīderlandes Lauksaimniecības ministrija ziņojusi par gadījumu, kad, iespējams, notikusi jaunā koronavīrusa Covid-19 transmisija starp dzīvnieku un cilvēku.
 
Vakar, 17:19
Ar Covid-19 saistīto nāves gadījumu skaits Zviedrijā pārsniedzis 4000, pirmdien paziņojušas amatpersonas.
 
Vakar, 17:06
Pēdējo teju divu mēnešu laikā šķiet mediji nerimstoši ziņoja par jaunā koronavīrusa Covid-19 saslimušo un upuru skaitu visā pasaulē. Ja vēl neilgi pēc 2020.gada iestāšanās šķita visai nereāli, ka vīruss, kas tik plaši izplatījies Ķīnā, plašā mērogā skars arī Eiropu, tad tagad, iespējams, gaidām to dienu, kad ar vīrusu inficēto skaits būs tuvu 0. Apskatot jaunākos saslimušo un mirušo datus iespējams secināt, ka atsevišķās valstīs situācija pamazām uzlabojas.
 
Vakar, 15:30
Japānas premjerministrs Sindzo Abe atcēlis ārkārtējo stāvokli Tokijā un vēl četros apgabalos, kur tas joprojām bija spēkā, visā valstī pārtraucot ierobežojumus, kas bija ieviesti jaunā koronavīrusa izplatības iegrožošanai.
 
Vakar, 15:20
Kāda māmiņa Francijā ar ķeizergrieziena palīdzību laidusi pasaulē sešus mazuļus, vēsta "France24".
 
Vakar, 14:50
Eiropai jāpanāk lielāka neatkarība būtisko pamata preču sagādē, pirmdien paziņojis Vācijas ārlietu ministrs Heiko Māss.
 
Vakar, 14:40
Kopš Francija sāka atvieglot pandēmijas dēļ noteiktos ierobežojumus, grāmatnīcās strauji kāpis grāmatu pārdošanas apjoms, kas nedēļas laikā pieaudzis par vairāk nekā 230%, liecina jauns pētījums.
 
Vakar, 13:45
Turpinot atvieglot pandēmijas dēļ noteiktos ierobežojumus, Berlīnē un citur Vācijā no pirmdienas ļauts atsākt darbu viesnīcām.
 
Vakar, 13:00
Igaunijā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu atklāta vienam cilvēkiem un ar tā izraisīto slimību Covid-19 miris viens cilvēks, pirmdien paziņojis Veselības departaments.
 
Vakar, 12:47
Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu apstiprināta 12 cilvēkiem, pirmdien paziņojusi Veselības ministrija.
 
Vakar, 12:21
Atvieglojot ierobežojumus, kas ieviesti nolūkā apturēt jaunā koronavīrusa izplatību, Grieķijā no pirmdienas atsākta regulāra prāmju satiksme uz tai piederošajām salām un savas durvis atkal ver kafejnīcas un restorāni.
 
Vakar, 9:51
Lēmums ļaut Liverpūlē notikt Čempionu līgas spēlei, kurā tikās "Liverpool" un Madrides "Atletico", varētu būt izraisījis 41 papildu nāvi koronavīrusa dēļ, ziņo britu laikraksts "The Sunday Times".
 
Vakar, 9:45
Strauji augošā Covid-19 pacientu skaita dēļ Čīles slimnīcu iespējas ir tuvu izsīkumam, svētdien atzinis valsts rezidents Sebastjans Pinjera.
 
Vakar, 7:45
Berlīnes mērs Mihaels Millers piedāvājis Vācijas galvaspilsētas slimnīcās uzņemt Covid-19 pacientus no tās sadraudzības pilsētas Maskavas.