Pirmdiena, 27.maijs

redeem Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta

arrow_downwardPasaulē

Francijas austrumu pilsētas Lionas metro svētdien uzbrukumā ar nazi ievainoti trīs cilvēki, paziņoja policija, norādot, ka uzbrucējs aizturēts.
Vakar, 20:40 Ziņu aģentūra LETA
Zemes nogruvumā Papua-Jaungvinejā bojāgājušo skaits varētu pārsniegt 670, un tas ir būtiski vairāk, nekā tika lēsts iepriekš, svētdien paziņoja ANO Starptautiskās migrācijas organizācijas (IMO) misijas Papua-Jaungvinejā vadītājs Serhans Aktopraks.
Vakar, 19:03 Ziņu aģentūra LETA
Karš ietekmē visus, arī putnus. Pētnieki atklājuši, ka ērgļi, kuru migrācijas ceļi ved cauri Ukrainai, mainījuši savus lidojuma maršrutus, lai izvairītos no apgabaliem, kuros norisinās smagākās kaujas, atsaucoties uz “The Guardian", vēsta zinastv3.lv.
Vakar, 18:47 Portāls nra.lv
Zviedrijas vīriešu hokeja izlase svētdien Prāgā izcīnīja bronzas godalgas pasaules čempionātā.
Vakar, 18:40 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas pirmā rakete Aļona Ostapenko svētdien Francijas atklātajā tenisa čempionātā sasniedza otro kārtu.
Vakar, 18:07 Ziņu aģentūra LETA
Lietuvas Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) ieteikusi prezidenta Gitana Nausēdas vēlēšanu štābam dzēst ierakstu prezidenta oficiālajā lapā sociālajā tīklā "Facebook", kurā cilvēki aicināti vakarā pulcēties pie Prezidenta pils Viļņā un uz ekrāniem sekot svētdien notiekošās prezidenta vēlēšanu otrās kārtas balsu skaitīšanai.
Vakar, 17:58 Ziņu aģentūra LETA
Lielceļa laupītaji Meksikā ir sagrābuši vairāk nekā 40 tonnas avokado, paziņoja vietējās amatpersonas.
Vakar, 17:00 tautaruna.lv
Latvijas iedzīvotāji ziedojuši Čerņihivas apgabala skolēniem 672 portatīvos datorus, kuri nodrošinās mācības laikā, kad notiek gaisa uzlidojumi un nav iespējams apmeklēt skolu, aģentūru LETA informēja "Ziedot.lv".
Vakar, 16:47 Ziņu aģentūra LETA
Piektdien pēc rūpīgas restaurācijas tika uzstādīts Parīzes Dievmātes katedrāles krusts, kas pārdzīvoja postošo ugunsgrēku 2019. gadā. Atjaunošanas darbus veica kalēji no Normandijas.
Vakar, 15:46 Portāls nra.lv
AS "Latvenergo" atbalstīs vasaras nometņu organizēšanu Latvijā 40 bērniem no Ukrainas Čerņihivas un Čerņivci apgabaliem, kuri karā zaudējuši kādu no vecākiem, aģentūru LETA informēja Ekonomikas ministrijā (EM).
Vakar, 15:34 Ziņu aģentūra LETA
Zinātkārās radības ne tikai prot skaitīt, bet arī noķērkties tik reižu, cik saskaitīts, liecina jauns pētījums, ko vadīja pētnieku komanda no Tībingenes universitātes dzīvnieku fizioloģijas laboratorijas Vācijā.
Vakar, 15:00 Portāls nra.lv
Amerikāniete Britānija Vilsone uzvarēja loterijā un laimēja 3930 ASV dolārus. Sieviete bija ļoti priecīga par savu veiksmi, jo bija nonākusi finansiālās grūtībās un šāda naudas summa palīdzētu viņai nomaksāt parādus. Tomēr prieks bija īss, kad viņa uzzināja, ka nevar saņemt iegūto laimestu, raksta "Daily Star".
Vakar, 13:40 tautaruna.lv
Indijas rietumos sestdienas vakarā ugunsgrēkā izklaides parkā gājuši bojā 32 cilvēki, svētdien paziņoja policija.
Vakar, 12:46 Ziņu aģentūra LETA
Britnija Spīrsa ar skandalozi atklātajiem memuāriem “Sieviete manī” pabojāja nervus visiem labi aizmirstajiem vecajiem paziņām un bijušajiem mīļotajiem. Piemēram, Džastinam Timberleikam, kura popularitāte kritās pēc tam, kad popdīva atzinās, ka veikusi abortu, esot attiecībās ar Džastinu.
Vakar, 10:40 tautaruna.lv
Kannu kinofestivāla galveno godalgu - "Zelta palmas zaru" - sestdien saņēma režisora Šona Beikera filma "Anora", kas ir skarbs, atklāts un nereti smieklīgs stāsts par Ņujorkas erotisko dejotāju.
Vakar, 9:08 Ziņu aģentūra LETA
Lai nu par ko var šaubīties, pētot informāciju par Ukrainā notiekošo karu, bet tikai ne par to, ka Ukrainai palīdzību sniedzošās valstis to dara demonstratīvi lēni un nepietiekami, lai Ukraina gūtu panākumus karā kā argumentus izdevīgiem miera noteikumiem.
Vakar, 6:00 Arnis Kluinis
Dziedātājas Allas Pugačovas meita Kristīna Orbakaite savu vecāko dēlu nolēmusi atstāt bez apsolītās mājas. Runa ir par savrupmāju Krievijā, kurā dzīvoja Ņikita Presņakovs ar sievu Aļonu Krasnovu.
Vakar, 4:30 tautaruna.lv