Pasaulē

Vakar, 16:23
Francijā saistībā ar skolotāja Samuela Patī slepkavību apsūdzības izvirzītas vēl četriem skolēniem, no kuriem trīs apsūdzēti par skolotāja uzrādīšanu slepkavam, ceturtdien pavēstījis kāds avots tieslietu sistēmā.
 
Vakar, 16:11
Eiropas Savienība (ES) nedrīkst kļūt imūna pret notikumu attīstību Baltkrievijā, šādu nostāju pauda Eiropas Parlamenta (EP) deputāte Dace Melbārde (NA).
 
Vakar, 15:02
Lietuvas Jonavas rajonā kādā zvērkopības saimniecībā ūdelēm atklāta inficēšanās ar jauno koronavīrusu, ziņu aģentūru BNS ceturtdien informējis Lietuvas Valsts pārtikas un veterinārijas dienests.
 
Vakar, 14:44
Irāna trešdien no cietuma atbrīvojusi Lielbritānijas un Austrālijas pilsoni Melburnas Universitātes pasniedzēju Kailiju Mūru-Gilbertu, kura šodien atzina, ka tas bijis "ilgs un traumatisks pārbaudījums", un izteica pateicību visiem, kas palīdzējuši panākt viņas atbrīvošanu.
 
Vakar, 14:21
Turcijas tiesa ceturtdien piespriedusi mūža ieslodzījumu 337 bijušajiem pilotiem un citiem apsūdzētajiem par līdzdalību apvērsuma mēģinājumā 2016.gadā.
 
Vakar, 14:06
Zviedrijas princis Kārlis Filips un viņa sieva princese Sofija inficējušies ar jauno koronavīrusu un ievēro karantīnu, ceturtdien paziņojusi pils.
 
Vakar, 13:45
Vankūveras dome trešdien vienbalsīgi atbalstījusi "nelegālo narkotiku vienkāršas glabāšanas" dekriminalizāciju, taču tam vēl nepieciešams Kanādas valdības apstiprinājums.
 
Vakar, 13:30
Vācija pagarinās Covid-19 dēļ noteiktos ierobežojumus līdz janvāra sākumam, ja nenotiks jaunu inficēšanās gadījumu skaita dramatiska samazināšanās, kas ir maz ticama, trešdienas vakarā paziņoja federālā kanclere Angela Merkele.
 
Vakar, 13:15
Dienvidkoreja ceturtdien paziņojusi par 583 jauniem Covid-19 gadījumiem, kas ir lielākais vienas dienas laikā reģistrēto Covid-19 gadījumu skaits astoņu mēnešu laikā, un varasiestādes nodēvējušas to par trešo jaunā koronavīrusa vilni.
 
Vakar, 11:40
Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu apstiprināta vēl 2104 cilvēkiem un reģistrēti 17 jauni nāves gadījumi ar vīrusa izraisīto slimību Covid-19, ceturtdien paziņojusi Veselības ministrija.
 
Vakar, 11:00
Četema salās, kas atrodas aptuveni 800 kilometru no Jaunzēlandes piekrastes, gājušas bojā aptuveni 100 pludmalē izmetušās grindas un pudeļdeguna delfīni, trešdien ziņoja amatpersonas. Vairums no dzīvniekiem pludmalē izmetās jau nedēļas nogalē, taču nomaļus esošajās salās glābšanas darbi bija apgrūtināti. Jaunzēlandes Dabas aizsardzības departaments (DOC) vēsta, ka kopumā gājušas bojā 97 grindas un trīs pudeļdeguna delfīni. Jūras zīdītāju masveida izmešanās Četema salu pludmalēs ir ierasta parādība, un tikai vienā šādā gadījumā, kas tika pieredzēts vēl 1918.gadā, gāja bojā aptuveni 1000 dzīvnieku. Ziņas par vaļu un delfīnu masveida pašnāvībām, izmetoties krastā, atrodamas visā rakstītās vēstures gaitā, taču šīs parādības iemesli joprojām ir noslēpums.
 
Vakar, 9:45
Pasaulē inficēšanās ar jauno koronavīrusu konstatēta jau vairāk nekā 60 miljoniem cilvēku, liecina Francijas ziņu aģentūras AFP līdz trešdienas vakaram apkopoti dati.
 
Vakar, 2:04
Vācijā tiesa trešdien atzinusi kristiešu mācītāju par vainīgu naida kurināšanā, jo viņš pazemojoši izteicies par homoseksualitāti.
 
25.nov
Vācijā uz Ziemassvētkiem tiks atviegloti Covid-19 dēļ noteiktie ierobežojumi, pēc federālo zemju premjeru un federālās valdības sarunām ziņo avoti valdībā.
 
25.nov
Koronavīrusa pandēmijas izraisītās krīzes dēļ Lielbritānijas ekonomika šogad samazināsies par 11,3%, un tā būs straujākā lejupslīde vairāk nekā 300 gadu laikā, liecina trešdien publiskotās valdības prognozes.
 
25.nov
Autobusa un kravas mašīnas sadursmē Brazīlijas Sanpaulu štatā trešdien gājuši bojā 40 cilvēki, paziņojušas amatpersonas.
 
25.nov
Pasaulē inficēšanās ar jauno koronavīrusu konstatēta jau vairāk nekā 60 miljoniem cilvēku, liecina Francijas ziņu aģentūras AFP līdz trešdienas vakaram apkopoti dati.
 
25.nov
Eiropas Komisija (EK) Eiropas Savienības (ES) vakcīnu stratēģijas satvarā šodien apstiprinājusi jau sesto līgumu par vakcīnas pret Covid-19 iegādi, kas šoreiz noslēgts ar ASV farmācijas uzņēmumu "Moderna", informēja EK pārstāvniecības Latvijā pārstāve Kristīne Liepiņa.