Pasaulē

VIDEO: Atpūtniekus pie Melnās jūras pārsteidz reta dabas pārādība
19:30
17:19
Zviedrijas mežu ugunsgrēki, kas ir lielākie valsts mūsdienu vēsturē, vairs nepaplašinās.
 
16:46
Sestdien un svētdien Itālijā notikušas tradicionālās gaisa balonu sacensības.
 
16:00
Teju visu Baltijas jūras centrālo daļu piepilda zilaļģes, liecina Zviedrijas Meteoroloģijas un hidroloģijas institūta apkopotā informācija.
 
15:29
Izraēlas armija naktī uz svētdienu evakuējusi no Sīrijas 800 brīvprātīgo glābēju organizācijas "Baltās ķiveres" dalībniekus un viņu ģimenes locekļus un nogādājusi viņus Jordānijā, no kurienes viņi dosies uz pastāvīgu dzīvi vairākās Rietumvalstīs.
 
13:36
Aptuveni pirms diviem mēnešiem notika Kīlauea vulkāna izvirdums Havaju salās. Lavas straumes joprojām nav mazinājušās.
 
12:35
Jau vairākas dienas Zviedrijā turpina plosīties plaši mežu ugunsgrēki. To lokalizēšanai lūgta arī starptautiska palīdzība. Šobrīd glābēju galvenais uzdevums ir nepieļaut, ka liesmas pietuvojas apdzīvotām vietām.
 
12:20
Ķīna īsteno auksto karu pret Amerikas Savienotajām Valstīm, paziņojusi ASV Centrālās izlūkošanas pārvaldes (CIP) amatpersona.
 
11:21
Šodien kārtējie svētki Lielbritānijas karaliskajā ģimenē- prinča Viljama un viņa sievas Ketrīnas vecākais dēls Džordžs šodien svin piekto dzimšanas dienu.
 
10:45
Losandželosā sestdien ķīlnieku krīzē lielveikalā nogalināta sieviete, bet ķīlnieku sagrābējs padevies policijai.
 
Vakar, 21:41
Itālija nekavējoties sāks deportēt 57 Vidusjūrā izglābtos tunisiešu migrantus, sestdien tikai dažas stundas pēc tam, kad migranti bija nogādāti kastā, pavēstīja Itālijas iekšlietu ministrs Mateo Salvīni.
 
Vakar, 19:29
ASV prezidents Donalds Tramps sestdien pieļāva, ka viņa bijušais advokāts Maikls Koens, iespējams, rīkojies pretlikumīgi, šādi reaģējot uz ziņām, ka Koens slepeni ierakstīs sarunas ar Trampu par maksājumu bijušajai žurnāla "Playboy" modelei, kas apgalvojusi, ka viņi bijusi dēka ar Trampu.
 
Vakar, 17:00
Irānas augstais līderis ajatolla Ali Hamenei sestdien sacīja, ka sarunas ar ASV ir bezjēdzīgas, jo Savienotās Valstis panāktās norunas neievēro.
 
Vakar, 15:02
ASV Misūri štatā pēkšņas vētras laikā ezerā apgāzās un nogrima tūristu laiva, un katastrofā gāja bojā 17 cilvēki, tai skaitā vairāki bērni, piektdien paziņoja varas iestādes.
 
Vakar, 13:49
ASV piešķirs Ukrainai 200 miljonus dolāru aizsardzības spējas stiprināšanai. Kā pavēstīja ASV Aizsardzības ministrija, šie līdzekļi tiks novirzīti Ukrainas karavīru apmācībām, apgādei un konsultācijām.
 
Vakar, 12:41
Studija "Disney" no amata atbrīvojusi supervaroņu kinofranšīzes "Guardians of the Galaxy" ("Galaktikas sargi") režisoru Džeimsu Gannu saistībā ar dažiem pirms laba laika publicētiem aizskarošiem tvītiem, kas no jauna nokļuvuši uzmanības lokā. Tajos režisors joko par izvarošanu un pedofiliju.
 
Vakar, 12:32
Ja tavs automobilis nav aprīkots ar viedierīcēm, kas ļauj droši apstāties, tad tev jānoskatās šis video, ko izveidojuši kādi interneta asprāši.
 
Vakar, 12:22
Francija un Krievija kopīgi piegādās humāno palīdzību bijušajam Austrumgutas nemiernieku anklāvam Sīrijā, piektdien kopīgā paziņojumā informēja Francijas prezidenta administrācija un Krievija.
 
Vakar, 11:21
ASV Misūri štatā pēkšņas vētras laikā ezerā apgāzās un nogrima tūristu laiva, un katastrofā gāja bojā 17 cilvēki, tai skaitā vairāki bērni, piektdien paziņoja varas iestādes.