Pasaulē

Vakar, 20:26
Zemas vakcinācijas aptveres un zema testēšanas līmeņa toksiskā kombinācija rada auglīgu zemi jauniem Covid-19 vīrusa paveidiem, trešdien brīdināja Pasaules Veselības organizācija (PVO).
 
Vakar, 19:30
Neskatoties uz dramatisko pandēmijas ietekmi uz migrāciju, tostarp ceļošanas ierobežojumiem, starptautiskā migrācija pērn ir pieaugusi, trešdien paziņojusi ANO Starptautiskā migrācijas organizācija (IOM).
 
Vakar, 19:25
Krievija uzstās uz dialogu ar ASV un NATO par stingru vienošanos izstrādi, kas izslēgtu NATO tālāku paplašināšanos austrumu virzienā, trešdien sacīja Krievijas prezidents Vladimirs Putins.
 
Vakar, 17:55
Vācijā Minhenē trešdien, sprāgstot Otrā pasaules kara gadu aviobumbai, ievainoti vairāki cilvēki.
 
Vakar, 17:43
Jaunā Covid-19 paveida omikrona gadījumi pirmo reizi konstatēti Norvēģijā, Šveicē, Dienvidkorejā, Brazīlijā un Nigērijā, trešdien paziņoja vietējās varasiestādes.
 
Vakar, 17:33
Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar koronavīrusu apstiprināta vēl 1793 cilvēkiem un vīrusa izraisītā slimība Covid-19 prasījusi 18 cilvēku dzīvību, trešdien paziņojis Statistikas departaments.
 
Vakar, 17:10
Austrijā "mājsēde" pagarināta, kā plānots, līdz 11.dedcembrim, parādoties zīmēm, ka ierobežojumi sekmē augstā inficēšanās līmeņa samazināšanos.
 
Vakar, 16:30
Zviedrijas valdībā pirmoreiz darbosies persona, kas veikusi dzimuma maiņas operāciju, jo skolu ministres amats uzticēts Līnai Akselsonei-Kīlblumai, kura Zviedrijā tiek atzinīgi vērtēta par darbu izglītības jomā, vēsta lsm.lv.
 
Vakar, 16:16
Polijas Aizsardzības ministrija trešdien pavēstīja, ka izsauks Baltkrievijas aizsardzības atašeju saistībā ar šāvieniem, kas raidīti no robežas Baltkrievijas puses un nodarījušu bojājumus Polijas infrastruktūrai.
 
Vakar, 14:40
Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis trešdien aicinājis organizēt tiešas sarunas ar Krieviju, lai izbeigtu astoņus gadus ilgušo karu Austrumukrainā.
 
Vakar, 14:25
Eiropas Savienība (ES) stāvēs līdzās Ukrainai, iestājoties pret jebkādiem mēģinājumiem ietekmēt tās teritoriālo integritāti un suverenitāti, šodien pirms Ziemeļatlantijas padomes sanāksmes žurnālistiem sacīja ES augstais pārstāvis ārlietās un drošības politikā Žuzeps Borels.
 
Vakar, 14:18
Gruzija un Ukraina ir tuvāko NATO partneru vidū, šodien, atklājot Ziemeļatlantijas padomes tikšanos ar Gruzijas un Ukrainas ārlietu ministriem, sacīja NATO ģenerālsekretārs Jenss Stoltenbergs.
 
Vakar, 13:23
Krievija trešdien paziņojusi, ka Ukraina ir savilkusi tūkstošiem karavīru valsts austrumos, kur Kijeva cīnās ar Maksavas atbalstītajām kaujinieku bandām.
 
Vakar, 12:46
Krievija trešdien sākusi tradicionālās ziemas militārās mācības reģionā, kas robežojas ar Ukrainu, un poligonos tur izvietoti 10 000 karavīru.
 
Vakar, 12:20
Krievijas nolūks attiecībā uz Ukrainu, pie valsts robežām savelkot savus bruņotos spēkus, joprojām nav skaidrs, TV3 raidījumā "900 sekundes" sacīja NATO ģenerālsekretāra vietniece publiskās diplomātijas jautājumos Baiba Braže.
 
Vakar, 11:11
Vācieši šā gada septembrī varēja rīkot svinības par godu tam, ka nolikuši pie darba pusmiljonu cilvēku no 1,8 miljoniem Vācijā iebēgušajiem.
 
Vakar, 10:52
Ņemot vērā Covid-19 omikrona paveida izplatīšanās risku, visām personām, kas no 1.decembra līdz 16.decembrim ierodas Igaunijā, ir jāaizpilda robežas šķērsošanas anketa, ziņoja Igaunijas nacionālā raidsabiedrība ERR, atsaucoties uz Veselības departamentu.