Pasaulē

Vakar, 20:30
Irākas tieslietu sistēmas amatpersona svētdien paziņoja, ka tiesa Bagdādē ir piespriedusi nāvessodu trim Francijas pilsoņiem, kas ir džihādistu grupējuma "Islāma valsts" biedri.
 
Vakar, 20:05
Izraēlas prezidents Ruvens Rivlins svētdien paziņoja, ka Vācijas amatpersonas izteiktais brīdinājums ebrejiem nenēsāt tradicionālās galvassegas publiskās vietās ir "kapitulācija antisemītismam" un pierādījums, ka ebreji šajā valstī nav drošībā.
 
Vakar, 19:18
Vairākās no Eiropas Savienības (ES) lielākajām valstīm vēlētāju aktivitāte Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanās ir lielāka nekā pirms pieciem gadiem.
 
Vakar, 15:31
ASV prezidents Donalds Tramps sestdien, ar golfa spēli uzsākot valsts vizīti Japānā, noraidīja nesenā Ziemeļkorejas īstenotā raķešu izmēģinājuma nozīmību.
 
Vakar, 9:46
Cilvēki, tērpušies dažādos neparastos kostīmos, Diseldorfā, Vācijā, atzīmējuši 18. Japānas dienu. Tajā piedalījās teju miljons cilvēku.
 
Vakar, 9:25
Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanās ārvalstu iecirkņos kopumā nobalsojuši 1650 Latvijas pilsoņi, liecina Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) apkopotie dati.
 
Vakar, 3:01
Ceturtdien dramatiski mirkļi piedzīvoti Floridā, kur sastrēguma laikā avārijas nosēšanos uz lielceļa veikusi neliela lidmašīna.
 
25.mai
ASV prezidents Donalds Tramps piektdien apstiprināja, ka viņš apsver iespēju apžēlot vairākus karavīrus, kas apsūdzēti vai notiesāti par kara noziegumiem.
 
25.mai
Vidusjūrā pie Maltas krastiem no divām piepūšamajām laivām izglābti 216 migranti, sestdien paziņojušas šīs valsts amatpersonas.
 
25.mai
Dramatiskus kadrus no policijas pakaļdzīšanās publicējuši mediji ASV. Tajos redzams, kā likumsargi cenšas notvert autovadītāju, kura traucas ar treileri.
 
25.mai
ASV lēmums izvietot Tuvajos Austrumos vēl 1500 karavīru "apdraud starptautisko mieru", sestdien paziņojis Irānas ārlietu ministrs Džavads Zarifs.
 
25.mai
Spēcīgu lietusgāžu izraisīti plūdi Afganistānā pēdējo divu diennakšu laikā prasījuši 24 cilvēku dzīvības, un vēl 11 cilvēki cietuši, sestdien paziņojušas amatpersonas.
 
25.mai
ASV prezidents Donalds Tramps sestdien ieradies četru dienu vizītē Japānā, kurai lielā mērā būs ceremoniāls raksturs, lai gan tās laikā tiks spriests arī par abu valstu tirdzniecības attiecībām un Ziemeļkorejas kodolprogrammu.
 
25.mai
Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanās sestdien līdz plkst.12 nobalsojuši kopumā 203 Latvijas pilsoņi, liecina Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) apkopotie dati.