Pasaulē

0:30
Krievijas elitei Eiropas sankcijas, kas skāra viņu jahtas un īpašumus, iespējams, sākotnēji bija trieciens, bet tagad, gandrīz pusgada laikā, Kremļa oligarhi jau pieraduši pie jaunās realitātes un atraduši veidu, kur un kā tērēt naudu, kā atpūsties. "Ukrainskaja Pravda" apkopojusi informāciju par Krievijas oligarhiem
 
0:10
Teksta tiešraide - īsi un kodolīgi par svarīgāko Krievijas Ukrainas karā 14. augustā. Ukraina jau sesto mēnesi varonīgi aizstāv savu zemi pret agresora iebrukumu.
 
Vakar, 23:30
Valdībai apspriežot likumprojektu par pasākumiem Covid-19 ierobežošanai rudenī un ziemā, vairums vāciešu pauduši atbalstu obligātai aizsargmasku nēsāšanai sabiedriskajā transportā, liecina sestdien publicētie aptaujas rezultāti.
 
Vakar, 23:15
Apritot pirmajai gadadienai kopš varas sagrābšanas pār visu Afganistānu, talibi sestdien Kabulā raidījuši gaisā brīdinājuma šāvienus, lai izklīdinātu sieviešu protesta demonstrāciju.
 
Vakar, 22:50
Čečenu kaujinieki, pazīstami arī kā kadirovieši, ir kļuvuši par ievērojamākajām mediju figūrām Ukrainas kara fona apstākļos, atsaucoties uz "Insider', raksta tv3.lt.
 
Vakar, 22:30
ASV Federālā izmeklēšanas biroja (FIB) aģenti, veicot kratīšanu bijušā prezidenta Donalda Trampa rezidencē "Mar-A-Lago" Floridas štatā, ir atraduši un konfiscējuši dokumentus ar atzīmēm "ļoti slepeni", "slepeni" un "konfidenciāli".
 
Vakar, 20:43
Ukrainas Drošības dienests Krievijas pilsoni - 1968. gadā Novgorodā dzimušo Aleksandru Čurakovu - tur aizdomās par gatavošanos nogalināt Ukrainas prezidentu Volodimiru Zelenski un sagrābt valsts varu, vēsta fakty.ua, atsaucoties uz Ukrainas Ģenerālprokuratūras sniegto informāciju.
 
Vakar, 16:09
Ukrainas Bruņotie spēki ir sašāvuši ceturto un pēdējo tiltu Hersonas apgabalā, kuru Krievijas karaspēks izmantoja tehnikas pārsviešanai uz šī apgabala daļu Dņepras labajā krastā, piektdien sociālajā tīklā "Facebook" paziņoja Hersonas apgabala padomes deputāts Serhijs Hlaņs.
 
Vakar, 13:50
Igaunijā aizturēti divi Krievijas totalitārajam režīmam lojālā laikraksta "Izvestija" žurnālisti, kuriem anulētas vīzas un uz trim gadiem aizliegta ieceļošana Eiropas Savienībā (ES).
 
Vakar, 12:50
Spēcīgam vējam daļēji sagraujot vienu no skatuvēm, deju mūzikas festivālā netālu no Valensijas Spānijas austrumos sestdienas rītā gājis bojā viens cilvēks, bet 17 guvuši ievainojumus.
 
Vakar, 11:11
Nedēļu pēc smagās autoavārijas Holivudas aktrise Anna Heša atzīta par juridiski mirušu, piektdien paziņojusi viņas pārstāve Holija Bērda.
 
Vakar, 9:12
Britu rakstnieks Salmans Rušdi, kurš piektdien vairākkārt tika sadurts literārā pasākumā Ņujorkas štatā, ir pieslēgts plaušu ventilatoram un var zaudēt aci, paziņoja viņa reklāmaģents.
 
Vakar, 0:10
Teksta tiešraide - īsi un kodolīgi par svarīgāko Krievijas Ukrainas karā 13. augustā. Ukraina jau sesto mēnesi varonīgi aizstāv savu zemi pret agresora iebrukumu.
 
12.aug
Enerģijas taupības nolūkos Vācijā sabiedriskās ēkas turpmāk būs atļauts apkurināt tikai līdz 19 grādiem pēc Celsija, ēkas un pieminekļi naktīs vairs netiks izgaismoti un reklāmas netiks apgaismotas, piektdien paziņojis Vācijas ekonomikas ministrs Roberts Hābeks.
 
12.aug
Polijas premjerministrs Mateušs Moraveckis piektdien paziņojis, ka milzīgs daudzums ķīmisko atkritumu, domājams, apzināti apzināti izgāzts Oderā, izraisot tik milzīgu kaitējumu, ka vajadzēs gadus, lai upe atkal attīrītos.
 
12.aug
Arvien skaļākie aicinājumi pārtraukt izsniegt Šengenas zonas tūristu vīzas Krievijas pilsoņiem trāpījuši Kremļa Ahileja papēdī, uzskata Igaunijas premjerministre Kaja Kallasa.
 
12.aug
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) pieņēmusi lēmumu veikt izmaiņas galalietotājiem bez maksas zemes apraidē izplatāmo televīzijas programmu sarakstā un tajā iekļaut Ukrainas televīzijas programmu "RADA", aģentūru LETA informēja NEPLP pārstāvji.
 
12.aug
Eiropas Savienības (ES) līmenī ir jālemj par Šengenas tūrisma vīzu izsniegšanas pārtraukšanu Krievijas pilsoņiem, tādējādi pastiprinot pret Krieviju vērstās sankcijas, piektdien tikšanās laikā ar Lietuvas premjerministri Ingrīdu Šimonīti pauda Latvijas Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV).