Pasaulē

Vakar, 23:59
Laukums kādā Ķīnas pilsētā izgaismots ar tūkstošiem gaismiņu tulpju formā.
 
Vakar, 23:04
Francijas nacionālā veselības aģentūra "Anses" paziņojusi, ka bērnu autiņbiksīšu sastāvā atrastas bīstamas ķīmiskās vielas.
 
Vakar, 22:50
Vācijas kanclere Angela Merkele Davosā notiekošajā Pasaules Ekonomikas forumā trešdien kvēli iestājusies par multilaterālismu starptautiskajā politikā, norādot, ka globālos draudus, kurus rada pasaules iedzīvotāju skaita pieaugums un klimata izmaiņas, iespējams novērst tikai kopīgiem spēkiem.
 
Vakar, 21:45
Korkas pilsētā aizturēti trīs vīrieši, kuri, iespējams, saistīti ar pagājušā gada vasarā pastrādātu noziegumu. Aizturēto vidū ir arī Latvijas pilsonis, vēsta portāls "Baltic-Ireland".
 
Vakar, 20:21
Venecuēlas opozīcijas kontrolētā parlamenta priekšsēdētājs Huans Gvaido trešdien pasludinājis sevi par prezidenta pienākumu izpildītāju.
 
Vakar, 19:39
Krievija trešdien prezentēja raķeti 9M729, ar kuras izstrādi atbilstoši ASV viedoklim tiekot pārkāpts svarīgs bruņojuma kontroles līgums, Maskavai šādi cenšoties atspēkot Vašingtonas pārmetumus un glābt vēl padomju laikos noslēgto līgumu, vēsta ziņu aģentūra LETA.
 
Vakar, 19:29
Arī pasaules slavenākais ūdenskritums šajā ziemā pārvērties par īstu ziemas brīnumu. To, cik skaisti tur šobrīd izskatās, iemūžinājuši britu raidsabiedrības BBC pārstāvji.
 
Vakar, 18:38
Iedzīvotāji sagaida, ka jaunā valdība no pirmās dienas atbildību par valsti uzņemsies ne tikai vārdos, bet gan arī darbos, premjerministra Krišjāņa Kariņa (JV) jaunās valdības pirmajā svinīgajā sēdē sacīja Valsts prezidents Raimonds Vējonis.
 
Vakar, 14:45
Maskava trešdien paziņojusi, ka Līgums par vidējā un tuvā darbības rādiusa raķešu likvidāciju (INFT) atļauj spārnoto raķeti 9M729, kuru Vašingtona uzskata par līguma pārkāpumu un tādēļ draudējusi no tā izstāties.
 
Vakar, 13:41
Dienvidkorejas armija trešdien apsūdzējusi Japānu provokācijā par patruļas lidmašīnas palidošanu garām Dienvidkorejas kara kuģim bīstami zemā augstumā.
 
Vakar, 11:33
Japānas elektronikas uzņēmums "Sony Corp." pārvietos savu Eiropas galveno pārvaldes biroju no Lielbritānijas uz Nīderlandi, lai izvairītos no "Breksita" radītiem darbības traucējumiem, trešdien paziņoja kompānijas preses pārstāvis.
 
Vakar, 10:52
Savienotās Valstis skar arvien dažādāki draudi, tostarp Krievijas mēģinājumi paplašināt savu ietekmi un Ķīnas centieni modernizēt savu armiju, teikts otrdien Vašingtonā publiskotajā ASV izlūkdienestu ziņojumā.
 
Vakar, 9:21
Nīderlande, Austrālija, Beļģija, Malaizija un Ukraina parakstījušas memorandu par finansējumu vainīgo kriminālvajāšanai, kuri ir atbildīgi par Malaizijas pasažieru lidmašīnas notriekšanu 2014.gadā virs Donbasa.
 
Vakar, 8:45
Ņuarkas starptautiskajā lidostā, kas ir viena no trim Ņujorkas aglomerācijas galvenajām lidostām, otrdienas vakarā ienākošie reisi tika uz laiku apturēti drona (bezpilota lidaparāta) dēļ, paziņoja ASV amatpersonas.
 
Vakar, 7:31
ASV Pārstāvju palāta pieņēmusi likumu, paužot Kongresa atbalstu NATO.
 
22.jan
Bijusī Ukrainas premjerministre Jūlija Timošenko otrdien oficiāli paziņojusi par kandidēšanu gaidāmajās prezidenta vēlēšanās, un sabiedriskās domas aptaujas liecina, ka viņa ir viena no vēlēšanu cīņas favorītēm.
 
22.jan
Piedzēries pasažieris iekšzemes reisā Krievijā otrdien pieprasījis pilotam mainīt lidmašīnas kursu un lidot uz Afganistānu, kā rezultātā lidmašīna veikusi ārkārtas nolaišanos Sibīrijā