Pasaulē

Vakar, 20:21
Latvijas tenisiste Darja Semeņistaja kopā ar čehieti Letīciju Pulčartovu sestdien Tunisijā Starptautiskās Tenisa federācijas (ITF) Monastiras W15 turnīra finālā izcīnīja uzvaru.
 
Vakar, 19:02
Šveices un Austrijas Alpus naktī uz sestdienu pārsteidzis negaidīti agrs sniegs, liekot ceļu dienestiem krietni nopūlēties, lai notīrītu piesnigušos un apledojušos autoceļus.
 
Vakar, 17:01
Vairāk nekā 60 Grieķijas ugunsdzēsēji sestdien cenšas apslāpēt ugunsgrēku, kas izcēlies mežainā apvidū Atēnu dienvidaustrumu priekšpilsētā.
 
Vakar, 16:21
Glābējiem līdz sestdienai izdevies izglābt kopumā 108 no aptuveni 470 vaļiem, kas šīs nedēļas sākumā bija izmetušies krastā Austrālijai piederošās Tasmānijas salas rietumu piekrastē.
 
Vakar, 15:01
Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu apstiprināta 111 cilvēkiem, sestdien paziņojis Nacionālais sabiedrības veselības centrs (NVSC).
 
Vakar, 14:19
ANO Pasaules Veselības organizācija (PVO) piektdien brīdināja, ka nāves gadījumu skaits no Covid-19 pasaulē ir strauji pieaudzis un ir gaidāms, ka nākamnedēļ tas pārsniegs vienu miljonu.
 
Vakar, 11:41
Tūkstošiem Baltkrievijas sieviešu kārtējo sestdienas demonstrāciju iecerējušas kā "simbolisku ģenerālmēģinājumu" opozīcijas prezidenta amata kandidātes Svetlanas Tihanovskas inaugurācijai.
 
Vakar, 2:02
Izraēlas valdība piektdien noteikusi jaunus ierobežojumus izlidojošajiem reisiem, stingrāku padarot otro karantīnas režīmu, kas tika ieviests aizvadītajā nedēļā.
 
Vakar, 0:30
Piektdien notikušās Ukrainas Gaisa spēku lidmašīnas "An-26" katastrofas upuru skaits pieaudzis līdz 26 - sestdien slimnīcā no gūtajiem apdegumiem miris viens no diviem izdzīvojušajiem, kuri paspēja izlēkt no lidmašīnas.
 
25.sep
Šodien, 25.septembrī ASV Gaisa spēku stratēģiskie bumbvedēji "B-52 Stratofortress" no 5. bumbvedēju brigādes Minotas Gaisa spēku bāzē Ziemeļdakotā, kas izvietoti Karalisko gaisa spēku bāzē Fērfordā, Lielbritānijā, veikuši treniņlidojumus Baltijas jūras reģiona gaisa telpā, lai stiprinātu savstarpējo sadarbību un savietojamību ar citu NATO dalībvalstu iznīcinātājiem un degvielas uzpildes lidmašīnām.
 
25.sep
Parīzē uzbrukumā ar nazi netālu no Francijas satīras žurnāla "Charlie Hebdo" agrākā biroja ievainoti divi cilvēki, pavēstīja amatpersonas.
 
25.sep
Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu apstiprināta 114 cilvēkiem, piektdien paziņojusi Veselības ministrija.
 
25.sep
Maskavas mērs Sergejs Sobjaņins sakarā ar koronavīrusa krīzes pastiprināšanos ieteicis cilvēkiem vecumā virs 65 gadiem un iedzīvotājiem ar hroniskām slimībām no pirmdienas bez īpašas vajadzības neiziet no mājām.
 
25.sep
Baraks un Mišela Obamas ir apbrīnotākie cilvēki pasaulē, liecina piektdien publicētie institūta "YouGov" rīkotās aptaujas rezultāti.
 
25.sep
Koronavīrusa pandēmijas dēļ atlikts nākamā gada februārī paredzētais pasaulslavenais Riodežaneiro karnevāls.
 
24.sep
Eiropas Slimību profilakses un kontroles centrs (ECDC) ceturtdien brīdinājis par Covid-19 upuru skaita pieaugumu septiņās Eiropas Savienības (ES) valstīs, uzsverot, ka tas ir pamats lielām bažām.
 
24.sep
Kamēr Krievijas opozīcijas līderis Aleksejs Navaļnijs atradās komā Vācijas slimnīcā, Krievijas tiesa iesaldējusi viņa līdzekļus, ceturtdien paziņojusi Navaļnija preses pārstāve.