Pirmdiena, 30.janvāris

redeem Pārsla, Tīna, Valentīna

Lasi ērtāk format_size

arrow_downwardPasaulē

Peru ziemeļrietumos sestdien no kalnu ceļa nobraucot un iekrītot aizā autobusam, gājuši bojā 24 cilvēki un vairāki desmiti ievainoti, paziņoja policija.
Vakar, 15:51 Ziņu aģentūra LETA
Eiropas Komisija (EK) vērsīsies Eiropas Savienības Tiesā (EST) pret sešām Eiropas Savienības (ES) valstīm, tai skaitā arī Latviju, par to, ka tās nav novērsušas Eiropas dabai kaitīgo invazīvo svešzemju sugu ieviešanos, aģentūru LETA informēja EK.
Vakar, 12:50 Ziņu aģentūra LETA
Bēdīgi slavenais amerikāņu miljardieris Džordžs Soross beidzamajā desmitgadē iztērējis vairāk nekā 40 miljonus dolāru, nodrošinot vismaz 75 galēji liberālu ASV apgabalu prokuroru ievēlēšanu. Šīs amatpersonas atklāti paziņo, ka negrasās ievērot valsts likumus, par daļu viņu izpratnē nenozīmīgu noziegumu apsūdzības neuzrādot, taču arī smago noziegumu atklāšana viņiem diez cik labi nepadodas. Rezultātā daudzviet vērojams nopietns noziedzības pieaugums, bet likumpaklausīgajiem amerikāņiem sāk šķist, ka iestājas pilnīga anarhija.
Vakar, 8:00 Māris Krūmiņš
Teksta tiešraide - īsi un kodolīgi par svarīgāko Ukrainas karā 29.janvārī. Ukraina jau 11 mēnešus varonīgi aizstāv savu zemi pret agresora iebrukumu.
Vakar, 0:10 Ziņu aģentūra LETA, NRA.LV
Eiropas Savienība (ES) sestdien nosodīja Jeruzalemē šonedēļ notikušos uzbrukumus un aicināja Izraēlu letālu spēku izmantot tikai galējā gadījumā.
28.jan Ziņu aģentūra LETA
Strādājot pie dokumentālās filmas, Penns vairākkārt apmeklēja Ukrainu. Pat apšaudes un pilna mēroga iebrukums viņu nebiedēja, ziņo unian.net.
28.jan Portāls nra.lv
Migranti no Baltkrievijas puses ceturtdien apmētāja ar akmeņiem Polijas robežsargus, un šajā incidentā tika aizturēti vairāk nekā 10 nelegālo migrantu, piektdien paziņoja Polijas Robežsardzes dienests.
28.jan Ziņu aģentūra LETA
Aukstuma vilnī, kas pārņēmis nabadzībā slīgstošo valsti, Afganistānā nosaluši vismaz 166 cilvēki, sestdien paziņoja amatpersonas.
28.jan Ziņu aģentūra LETA
Krievija februārī plāno jaunu plašu uzbrukumu Ukrainā, kas iespējams varētu sākties jau nākamnedēļ, paziņojis Lielbritānijas Karaliskais apvienoto dienestu institūta (RUSI) līdzstrādnieks Oleksandrs Daņiļuks.
28.jan Ziņu aģentūra LETA
Kopš 2022. decembra no Viļņas uz Varšavu un Krakovu var doties ar vilcienu.
28.jan Portāls nra.lv
Augsta ranga ASV gaisa spēku ģenerālis prognozē, ka ASV un Ķīna, visticamāk, sāks karu 2025. gadā. Iemesls varētu būt konflikts, kas ir saistīts ar Taivānu, vēsta "Financial Times" un citi ārvalstu mediji.
28.jan Portāls nra.lv
Teksta tiešraide - īsi un kodolīgi par svarīgāko Ukrainas karā 28.janvārī. Ukraina jau desmit mēnešus varonīgi aizstāv savu zemi pret agresora iebrukumu.
28.jan Ziņu aģentūra LETA, NRA.LV
Krievijas ģenerālprokuratūras lēmums atzīt Rīgā bāzēto Krievijas tīmekļa izdevumu "Meduza" par nevēlamu organizāciju ir ļoti nopietns trieciens šī medija iespējām nodarboties ar žurnālistiku, kuras galvenā uzmanība pievērsta Krievijai, piektdien atzina "Meduza" galvenais redaktors Ivans Kolpakovs.
27.jan Ziņu aģentūra LETA
Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar koronavīrusu apstiprināta vēl 251 cilvēkam, bet vīrusa izraisītā slimība Covid-19 nav prasījusi neviena cilvēka dzīvību, piektdien paziņojusi Valsts datu aģentūra.
27.jan Ziņu aģentūra LETA
Ukraiņu tauta turpina pašaizliedzīgu cīņu pret Krievijas okupantiem, jo tā ir cīņa par izdzīvošanu, savas valsts nosargāšanu un tiesībām uz savas ģimenes, draugu un kaimiņu dzīvībām, TV24 raidījumā “Nedēļa. Post scriptum” uzsver Latvijas vēstnieks Ukrainā Ilgvars Kļava.
27.jan Portāls nra.lv
Maskava piektdien paziņojusi, ka devusi Latvijas vēstniekam divas nedēļas, lai atstātu Krieviju, apsūdzot Rīgu "absolūtā rusofobijā".
27.jan Ziņu aģentūra LETA
Eiropas Savienība (ES) piektdien par pusgadu pagarinājusi sankcijas, ko tā piemērojusi Krievijai par iebrukumu Ukrainā.
27.jan Ziņu aģentūra LETA
Lietuvas robežsargi aizvadītajā diennaktī piespieduši doties atpakaļ uz Baltkrieviju 18 migrantus, kuri nelikumīgi mēģinājuši iekļūt Lietuvā, piektdien paziņojis Lietuvas Valsts robežsardzes dienests.
27.jan Ziņu aģentūra LETA
Tiešsaistē ir kartētas nedaudz vairāk nekā 100 publiskās patversmes, kas būs pieejamas ārkārtas situācijās. Tajās no uzlidojumiem varēs patverties aptuveni 600 000 cilvēku, vēsta err.ee
27.jan Portāls nra.lv
Ungārijas premjerministrs Viktors Orbāns paziņojis, ka izmantos veto tiesības, ja Eiropas Savienība (ES) centīsies noteikt jebkādus ierobežojumus attiecībā uz Krievijas kodolenerģijas nozari.
27.jan Ziņu aģentūra LETA
Ukrainas sporta ministrs Vadims Gutcaits paziņojis, ka Ukraina gatava boikotēt 2024.gada Vasaras olimpiskās spēles Parīzē, ja tajās tiks ļauts piedalīties Krievijas un Baltkrievijas sportistiem.
27.jan Ziņu aģentūra LETA
Krievijas oligarham Romānam Abramovičam varētu tikt noteiktas ASV sankcijas, jo viņa centieniem kļūt par starpnieku miera panākšanai starp Ukrainu un Krieviju sekmju nav, vēsta laikraksts "Wall Street Journal".
27.jan Ziņu aģentūra LETA