Rīgā

Vakar, 9:04
Purvciemā Rīgā, veiktā slepkavība, kurā nogalināts futbola aģents Romāns Bezzubovs, pastrādāta kā brīdinājums saistībā ar noziedzīgo grupējumu darbības traucēšanu Latvijā, intervijā Latvijas Radio pieļāva iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens.
 
18.apr
Iniciatīvu portālā "Manabalss.lv" sākta parakstu vākšana par skolas autobusu saglabāšanu Rīgas pašvaldības skolām.
 
18.apr
Rīgā, Ausekļa ielā 22, jūnijā iecerēts atvērt jaunu piecu zvaigžņu viesnīcu "A22" un restorānu "John", kuru izveidē ieguldīti vairāki miljoni eiro, apliecināja uzņēmuma SIA "A22hotel" valdes locekle Mārīte Vaisūne.
 
18.apr
Šovasar Rīgā plāno izveidot 25 kilometrus pagaidu velojoslu. Kā liecina “Kantar TNS” aptaujas dati, 40% Latvijas iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 60 gadiem atbalsta šo ieceri. 36% ir norādījuši, ka Rīgā nav nepieciešamības palielināt velojoslu skaitu, vēsta TV3 raidījums "900 sekundes".
 
18.apr
Ja viss būtu ritējis, kā iecerēts, tad pagājušā gadsimta septiņdesmitajos gados ieplānotā Rīgas metro būve būtu pabeigta šogad. Tiesa, vērienīgo projektu, kura dēļ Latvijā tiktu ievests tūkstošiem viesstrādnieku no tolaik «brālīgajām» PSRS republikām, astoņdesmito gadu otrajā pusē izdevās apturēt, pateicoties Vides aizsardzības kluba aktivitātēm un sabiedrības protestiem. Sākotnēji daudzsološais projekts tika pārtraukts, taču ik pa brīdim uzvirmo diskusijas, vai Rīgas transporta problēmas atrisinātu metro, turklāt šī tēma nu ir iedvesmojusi arī daiļliteratūras autorus.
 
17.apr
“Rīgas satiksme” informē, ka saskaņā ar Rīgas domes izpilddirektora rīkojumu no 17. aprīļa tiks veiktas izmaiņas 3., 36. autobusa un 4., 15., 19. trolejbusa brīvdienu kustības sarakstos.
 
17.apr
Vai esi kādreiz dzīvē iestādījis koku? Cik Tev ir svarīgi koki apkaimē, kurā dzīvo? Vairāk nekā puse jeb 62% iedzīvotāju norādījuši, ka koki pilsētvidē viņiem ir ļoti svarīgi, liecina "Mežpils alus" sadarbībā ar pētījumu centru "Norstat" veiktā aptauja.
 
16.apr
Polijas pilsētā Vroclavā un virtuālajā vidē ceturtdien, 15.aprīlī, norisinājās "CEE Business Services Awards 2021" pasākums, kura gaitā Rīga saņēma balvu "Gada dinamiski augošā pilsēta CAE reģionā", kas ir augstākā iespējamā atzinība pilsētai šajā gadskārtējā ceremonijā.
 
16.apr
Aizvadītajā diennaktī ūdens līmenis Latvijas upēs pārsvarā pazeminājās, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas aģentūras informācija.
 
16.apr
Vides reklāmas kompānija "JCDecaux Latvija" pieturvietas Rīgā demontē, lai izvairītos no pašvaldības soda sankcijām, informēja "JCDecaux Latvija" vadītāja Jeļena Brokāne.
 
16.apr
Rīgas vakcinācijas centrā "ATTA" gaidītāju rinda pēc Covid-19 vakcīnas ir slēgta, paziņoja Vakcinācijas projekta biroja pārstāve Agnese Strazda.
 
16.apr
Šobrīd līdz plkst.13.30 vakcinācijas centros Rīgā, Jelgavā un Jūrmalā pret Covid-19 sapotēti teju 2200 cilvēki, informēja Vakcinācijas projekta biroja pārstāve Agnese Strazda.
 
16.apr
Rīgā "ATTA" centrā pēc Covid-19 vakcīnas "dzīvajā rindā" vēl stāv apmēram 200 iedzīvotāju, mikroblogošanas vietnē "Twitter" informēja Veselības ministrijas vakcinācijas projekts.
 
16.apr
Šobrīd visos lielajos vakcinācijas centros - Rīgā, Jūrmalā un Jelgavā - vakcinēti aptuveni 1000 iedzīvotāji, aģentūru LETA informēja Vakcinācijas projektu biroja pārstāve Agnese Strazda.  Viņa piebilda, ka šodien no visiem centriem 60% vakcinēto ir Rīgā, "ATTA" centrā Krasta ielā 60. Piektdien "ATTA" centrā plānots izmantot 2000 vakcīnu devu. Līdz plkst.11.22 ir vakcinēti 738 iedzīvotāji, rindā vēl stāv aptuveni 550, pēc šī brīža aplēsēm vakcīnu pietiks vēl turpmākās aptuveni divas stundas.
 
16.apr
Lielās cilvēku intereses dēļ vakcinācija pret Covid-19 "ATTA" centrā sākusies jau pirms plkst.9.
 
15.apr
Sadegusī BMW markas automašīna Rīgā, Mežaparkā, Ezermalas ielā, kas, visticamāk, saistīta ar futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavību.
 
15.apr
Šodien Rīgas domes Īpašuma departaments sāks demontāžas darbus Rīgā graustam Matīsa ielā 54, kam naktī uz trešdienu iegruvuši pārsegumi, informēja Rīgas domes Komunikācijas pārvaldē. Bijusī dzīvojamā ēka ir klasificēta kā A kategorijas grausts un ir neapdzīvojama, līdz ar to neviens cilvēks notikušajā nav cietis.
 
15.apr
Šodien Vecrīgā, Jēkaba ielā, pretī ieejai Saeimas ēkā, trīs cilvēki protestēja pret grupu sporta treniņu neatļaušanu slēgtās telpās.