Rīgā

Vakar, 19:34
Rīgas domes Satiksmes departaments informē, ka šobrīd uzsākti sagatavošanās darbi, lai jau drīzumā varētu uzsākt remontdarbus visā Aleksandra Čaka ielas un Marijas ielas garumā.
 
Vakar, 17:30
Vienā no jaunākajiem koronavīrusa izraisītās slimības Covid-19 pētījumiem atklāta interesanta sakarība, ka cilvēkiem, kuriem ir pārmantoti noteikti gēni no neandertāliešiem, ir lielāks risks smagi saslimt ar Covid-19. "Tās ir interesantas sakarības un tādas tiks atklātas vēl un vēl," kanāla RīgaTv 24 raidījumā norāda Kaspars Tārs, LU profesors.
 
Vakar, 11:34
 Ir atjaunota Rīgas centra rajonā aptuveni 1000 AS "Sadales tīkls" klientu traucētā elektroapgāde, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
 
Vakar, 0:02
Tiesai nodota krimināllieta pret kādu pusaudzi par viltus draudiem uzspridzināt Rīgas Valsts 3.ģimnāziju.
 
7.jūl
Rīgas pašvaldības pagaidu administrācija šodien nolēma Rīgas pilsētas arhitektam Gvido Princim izteikt piezīmi par noslēgto iepirkumu līgumu nereģistrēšanu sistēmā.
 
7.jūl
Piecu Rīgas vēlēšanu iecirkņu atrašanās vieta tiks mainīta, otrdien lēma pašvaldības pagaidu administrācija.
 
7.jūl
"Covid-19" pandēmijas laikā neatsveramu atbalstu Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas pašiem mazākajiem pacientiem sniedza "Riga Football Club", ziedojot līdzekļus mākslīgās plaušu ventilācijas iekārtai jaundzimušajiem.
 
7.jūl
19.jūnijā pulksten 19.56 Rīgas pašvaldības policijas autopatruļu apturēja kāds jauneklis. Jaunais vīrietis pirms brīža bija ievērojis divas manāmi iereibušas sievietes ar mazu bērnu. Pēc informācijas saņemšanas apsekota tuvākā apkārtne.
 
7.jūl
Covid-19 uzliesmojuma dēļ Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) aicina Rīgā esošo restorānu "Aqua Luna" un "Riviera" jūnija beigās apmeklējušos cilvēkus sekot līdzi savam veselības stāvoklim.
 
7.jūl
Rīgā no 15.jūlija līdz 16.augustam transportlīdzekļu satiksmei tiks slēgta teju visa Tērbatas iela, atvēlot to gājējiem un tirgotājiem, kā arī kultūras pasākumiem, otrdien nolēma Rīgas pašvaldības pagaidu administrācija.
 
7.jūl
Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) šodien nolēma izsludināt Rīgas domes vēlēšanas, kas notiks šā gada 29.augustā.
 
7.jūl
No šodienas līdz 29.augustam būs spēkā Rīgas domes ārkārtas vēlēšanu oficiālais aģitācijas periods. KNAB norāda, ka partiju reklāmas izdevumi tiks uzskaitīti un KNAB turpinās kontrolēt partiju finansēšanas noteikumu izpildi, kā arī pārbaudīs, kā tiek ievēroti ierobežojumi, kas noteikti priekšvēlēšanu aģitācijai.
 
6.jūl
Rīgas domes koalīcija pēc vēlēšanām netiks veidota kafejnīcās, un sadarbības kritērijs būs saistīts ar potenciālo partneru vēlmi strādāt rīdzinieku labā, šodien, informējot par partijas programmu gaidāmajās ārkārtas vēlēšanās, sacīja partijas "Gods kalpot Rīgai" (GKR) galvaspilsētas mēra amata kandidāts Oļegs Burovs.
 
6.jūl
Latvijas dziedātāja, Rīgas balles patronese, Latvijas pludmales tenisa izlases dalībniece, labdarības akciju organizatore Natālija Tumševica-Ērgle nolēmusi balotēties Rīgas domes vēlēšanām.
 
6.jūl
Svētdien Rīgā, automašīna "Audi" atpakaļgaitā uzbraukusi bērnu auto krēslam, traģiskajā negadījumā dzīvību zaudējot bērnam, aģentūru LETA informēja Valsts policijā.
 
6.jūl
Avārijas dēļ pirmdienas rītā Rīgā bija apstājusies, bet tagad jau atjaunota 14.trolejbusa kustība, informē pašvaldības SIA "Rīgas satiksme".
 
5.jūl
Arī nākamajā nedēļā laika apstākļus Latvijā noteiks ciklonu darbība, tādēļ gaidāms lietains un ne visai silts laiks, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) sinoptiķi.
 
5.jūl
Pēdējās diennakts laikā Vakarbuļļu un Rumbulas peldvietās ūdens ir kļuvis nedaudz siltāks, bet Bābelītī un Ķīpsalā - aukstāks, liecina Rīgas Pašvaldības policijas apkopotā informācija par ūdens temperatūru galvaspilsētas oficiālo peldvietu glābšanas stacijās.