Rīgā

Vakar, 19:40
Grupa Igaunijas Rīgikogu deputātu iesnieguši parlamentā rezolūcijas projektu, kas paredz noteikt vīzu izdošanas aizliegumu četriem Krievijas pilsoņiem par viņu saistību ar pagājušajā mēnesī notikušo incidentu Kerčas šaurumā.
 
Vakar, 18:41
Rīgas pašvaldības kapitālsabiedrībās nepieciešama "liela dezinfekcija", tā otrdien domes sēdē izteicās jaunais Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks, līdzšinējais Pilsētas īpašumu komitejas vadītājs Oļegs Burovs (GKR).
 
Vakar, 17:31
Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs (S) ir izturējis kārtējo neuzticības balsojumu, viņu atbalstot visiem koalīcijas deputātiem, bet atlaišanu pieprasot mazākumā esošajai opozīcijai.
 
Vakar, 16:21
Par jauno Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieku šodien ārkārtas sēdē tika ievēlēts pašvaldības deputāts, līdzšinējais Pilsētas īpašumu komitejas vadītājs Oļegs Burovs (GKR).
 
Vakar, 15:00
Otrdien Valdības namā tika iedegta galvenā Ziemassvētku egle, kuru rotā īpaši grezni ornamenti.
 
Vakar, 14:45
Šomēnes reģistrēti vairāki gadījumi, kad viltvārde, uzdodoties par akciju sabiedrības "Latvijas Gāze" darbinieci, iekļuvusi senioru dzīvokļos Rīgas mikrorajonos un izdarījusi zādzības, informē Valsts policija (VP).
 
Vakar, 13:46
Labu ideju var nogremdēt slikts izpildījums. Rīgas pašvaldība vairākus gadus īsteno burkāna un pātagas principu ēku sakārtošanā. Tiem īpašniekiem, kuri sadarbojas un rīkojas, ir paredzētas atbalsta programmas, bet tiem, kas savu īpašumu nesakārto – paaugstināta nekustamā īpašuma nodokļa likme vai piespiedu sakārtošana.
 
Vakar, 12:01
Šodien plkst.15 sasaukta kārtējā ārkārtas Rīgas domes sēde, kurā tiks lemts pat pašvaldības vadītāja Nila Ušakova (S) atbrīvošanu no Rīgas domes priekšsēdētāja amata
 
Vakar, 10:41
Latvijas Futbola federācijas (LFF) prezidents Kaspars Gorkšs šonedēļ parakstījis sadarbības memorandu ar AS PN Project padomes priekšsēdētāju Aivaru Abromaviču (Aivaras Abromavičius), kas paredz izvērst ilggadēju sadarbību Preses nama teritorijas futbola laukuma un tam piegulošās sporta infrastruktūras objektu izveidē un uzturēšanā, radot visai sabiedrībai pieejamu un maksimāli izmantojamu sporta vidi. Futbola laukumu paredzēts izveidot mūsdienīga biznesa kvartāla projekta attīstīšanas ietvaros.
 
Vakar, 9:22
Lai gan aizejošās valdības vadītājs Māris Kučinskis (ZZS) uzskata, ka Rīgas domes priekšsēdētājam Nilam Ušakovam (S) būtu jāatkāpjas no amata, tomēr viņš nesteigsies Ministru kabineta darba kārtībā iekļaut Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavoto likumprojektu par Rīgas domes atlaišanu, kamēr to nebūs kārtīgi izvērtējuši juristi.
 
Vakar, 8:09
Tā kā Rīgas pilsētas būvvalde izlēmusi nerīkot sabiedrisko apspriešanu par Skanstes tramvaja līnijas izbūvi, 20.decembrī Rīgas domes telpās to apņēmušies rīkot vairāku sabiedrisko organizāciju pārstāvji.
 
Vakar, 7:30
Lai gan pēc aizvadītās nedēļas arestiem un kratīšanām Rīgas vicemēra Andra Amerika atkāpšanās pirmdienas rītā nebija liels pārsteigums, tomēr tā arī nebija gluži paredzama. Galvenokārt tāpēc, ka dažādi pārmetumi un apvainojumi pār Amerika galvu biruši ne reizi vien, un līdz šim viņš vienmēr ticis cauri ar kautri nevainīgu smaidiņu, kuru, kritiskāk paskatoties, varētu tulkot kā «pat necentieties». Šoreiz viss izskatās nedaudz citādāk.
 
Vakar, 6:30
Radio studijas konteiners Doma laukumā un labdarības maratons Dod pieci ar šogad visai grūti izprotamu mērķi neietilpst sabiedriskajā pasūtījumā. To sponsorē Apvienoto Arābu Emirātu vēstniecība Latvijā un vēl trīs komersanti. Kopā 55 tūkstoši eiro.
 
17.dec
SIA "Rīgas satiksmes" (RS) ieceltā pagaidu valde pirmdien nolēmusi pieprasīt sagatavot papildu informāciju par korupcijas skandālā figurējošajiem iepirkumiem, pastāstīja uzņēmuma pārstāvis Viktors Zaķis.
 
17.dec
Šovakar, 17. decembrī, Doma laukumā tika atklāts ikgadējais Latvijas sabiedrisko mediju rīkotais labdarības maratons DOD PIECI!. Pieci.lv dīdžeji – Toms Greviņš, Magnuss Eriņš un Marta Grigale – uz 148 stundām tika ieslēgti īpašā stikla studijā Doma laukumā, lai sešas diennaktis atskaņotu par ziedojumiem izvēlētās dziesmas un rosinātu diskusijas par laimīgu bērnu audzināšanas priekšnoteikumiem mūsdienu sabiedrībā. Pirmā ziedotā un studijā atskaņotā dziesma bija grupas The Rembrants izpildītā I'll Be There for You, kurai līdzi dziedāja teju visi līdzjutēji, kas atbalstīja dīdžejus maratona atklāšanā.
 
17.dec
Partijas "Gods kalpot Rīgai" biedru vidū partijas priekšsēdētājs Andris Ameriks uzticību nav zaudējis, paziņoja aptaujātie partijas valdes locekļi.
 
17.dec
Vides un reģionālās attīstības ministrijas sagatavotais likumprojekts par Rīgas domes atlaišanu ir pamatots nevis ar tiesiskiem, bet politiskiem apsvērumiem. Tas satur daudz apgalvojumu, kas netiek pamatoti ar konkrētiem faktiem, - uzskata Rīgas dome.
 
17.dec
Partija "Gods kalpot Rīgai" (GKR) valdes sēdē Rīgas vicemēra amatam nolēmusi virzīt Rīgas domes Pilsētas īpašumu komitejas vadītāju Oļegu Burovu, apstiprināja viens no politiskā spēka valdes locekļiem Mareks Gailītis.