Rīgā

Vakar, 16:21
Pēc VARAM saskaņojuma stājušies spēkā grozījumi Rīgas domes saistošajos noteikumos "Par kārtību, kādā reģistrējami iesniegumi bērna uzņemšanai 1.klasē Rīgas valstspilsētas pašvaldības izglītības iestādēs", kas paredz vairākas izmaiņas bērnu pieteikšanai un uzņemšanai skolā, informē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta komunikācijas un sabiedrisko attiecību vadītāja Indra Vilde.
 
Vakar, 15:32
Rīgas pašvaldības izdevumi 2022.gadā par nepilniem 160 miljoniem eiro pārsniegs ieņēmumus, liecina pašvaldības budžeta projekts, kas iesniegts izskatīšanai Rīgas domes Finanšu un administrācijas lietu komitejā.
 
Vakar, 13:10
Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) plkst. 11:07 saņēmis izsaukumu uz Getliņu ielu Rumbulā, kur atklātā teritorijā tika konstatēta ķīmiskas vielas noplūde, par notikumu mikroblogošanas vietnē "Twitter" informē VUGD.
 
Vakar, 10:15
“Rīgas satiksme” Civilprocesa likumā paredzētajā kārtībā vērsīsies pret automašīnas vadītāju, kurš, nevērīgi novietojot stāvvietā transportlīdzekli, uz stundu aizkavēja tramvaju satiksmi un ietekmēja daudzu pasažieru ikdienu.
 
17.jan
Desmit turīgākie cilvēki pasaulē pirmajos divos koronavīrusa pandēmijas gados dubultojuši savu bagātību, bet nabadzīga un nevielīdzība palielinājusies, secināts starptautiskās humānās palīdzības organizācijas "Oxfam" ziņojumā.
 
17.jan
Šveices bankas "Credit Suisse" direktoru padomes priekšsēdētājs Antoniu Orta-Ozoriu pēc mazāk nekā gada šajā amatā demisionējis saistībā ar Covid-19 karantīnas noteikumu pārkāpumiem.
 
17.jan
Ceļoties ūdens līmenim, Rīgas pašvaldības policija (RPP) aicina vairāku apkaimju iedzīvotājiem būt gataviem evakuācijai, informēja RPP.
 
17.jan
Rīgas Centrāltirgus sakņu paviljons, kuram piektdien, 14.janvārī, vētrā norāva daļu jumta seguma, apmeklētājiem paliks slēgts līdz laikam, kamēr tiks noskaidroti bojājumu apmēri, pauž AS "Rīgas centrāltirgus" Mārketinga un attīstības daļas vadītāja Renāta Petrova.
 
17.jan
Vētras dēļ pirmdien traucēta satiksme vairākos Rīgas sabiedriskā transporta maršrutos, apstiprināja "Rīgas satiksmes" Sabiedrisko attiecību daļas vadītāja pienākumu izpildītāja Inese Rozīte.
 
17.jan
Laikapstākļu dēļ vairāki lidojumi no Rīgas novirzīti uz citām lidostām, liecina informācija lidostas "Rīga" mājaslapā.
 
17.jan
Vējainie laika apstākļi pašlaik nav būtiski ietekmējuši lidostas "Rīga" darbību, taču spēcīgā vēja un puteņa izraisītās sliktās redzamības dēļ atsevišķi lidojumi var kavēties vai doties uz rezerves lidostām, stāsta lidostas pārstāve Ilze Salna.
 
17.jan
Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs brīdinājumu par vētru galvaspilsētā, Jūrmalā un Pierīgas novados paaugstinājis no oranžā līdz sarkanajam līmenim.
 
16.jan
Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests VUGD brīdina, ka pirmdien Rīgā paaugstināsies ūdens līmenis un iespējama atsevišķu teritoriju applūšana.
 
16.jan
Lai īstenotu klimatneitralitātes mērķus galvaspilsētā, Rīgas dome no 2025. gada nolēmusi aizliegt jaunu gāzes apkures katlu uzstādīšanu mājsaimniecībās. TV3 raidījums “900 sekundes” aptaujā skaidrots, kāds ir rīdzinieku viedoklis par šādiem plāniem.
 
14.jan
Dabasgāzes sadales sistēmas operators AS "Gaso" vērsies Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā (VARAM), lūdzot atcelt Rīgas domes lēmumu, ar kuru no 2025.gada paredzēts aizliegt galvaspilsētā uzstādīt vai nomainīt apkures katlus, kas darbināmi ar dabasgāzi, informē "Gaso" pārstāvji.
 
14.jan
Juriste, Rīgas Domes deputāte Ieva Brante, viesojoties kanāla TV24 raidījumā "Preses klubs", emocionāli paudusi nostāju par Covid-19 dēļ ieviestajiem ierobežojumiem.
 
14.jan
Spēcīgais vējš Rīgas centrāltirgus paviljonam norāvis aptuveni pusi jumta seguma.
 
14.jan
Prokuratūra cēlusi apsūdzību uzņēmējam, bijušajam Rīgas domes deputātam Jurim Žuravļovam par publisku aicinājumu vērsties pret Latvijas valstisko neatkarību, suverenitāti, teritoriālo vienotību, valsts varu un valsts iekārtu Satversmē neparedzētā veidā.