Rīgā

22.jan
Partijas "Saskaņa" frakcijas lēmums neatbalstīt pašvaldības 2020.gada budžetu ir bezatbildīga un nožēlojama rīcība attiecībā pret rīdziniekiem, uzskata Rīgas domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs (GKR).
 
22.jan
Partija "Saskaņa" neatbalstīs pašvaldības 2020.gada budžeta, pie varas esot mēram Oļegam Burovam (GKR),  informēja frakcijas vadītājs Maksims Tolstojs. 
 
22.jan
Rīgā, bijušā velotreka "Marss" vietā, plānots būvēt jaunu ēku Valsts drošības dienestam (VDD), tādējādi, visticamāk, nebūs lemts piepildīties VEF rajona nekustamo īpašumu attīstītāju un iedzīvotāju iecerei šajā teritorijā izveidot parku.
 
22.jan
Nepanākot kompromisu sarunās ar vēsturiskās velotreka “Marss” apbūves ieceres virzītājiem – Finanšu ministriju un VAS “Valsts nekustamie īpašumi” (VNĪ), Saeimai ir iesniegta sabiedriskā iniciatīva “Palīdzi novērst ilggadīgu koku izciršanu un izveidot parku bijušā velotreka “Marss” vietā”. Iniciatīvai atbalstu pauduši vairāk nekā 15 tūkstoši iedzīvotāju, aicinot saudzēt 40 senu liepu aleju un nepieļaut to izciršanu un teritorijas apbūvi Brīvības gatvē 207.
 
22.jan
Arī atkritumu apsaimniekotājs "Lautus" atsaucis Iepirkumu uzraudzības birojā (IUB) iesniegto sūdzību par Rīgas domes konkursu sadzīves atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu nodrošināšanu galvaspilsētas administratīvajā teritorijā, šorīt intervijā TV3 raidījumam "900 sekundes" pavēstīja Rīgas domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs (GKR).
 
21.jan
Pirmdienas vakarā Rīgu iekrāsojis košs saulriets.
 
21.jan
No 21. februāra Rīgā bezmaksas siltā ēdiena izsniegšana tiks nodrošināta četrās zupas virtuvēs - Daugavgrīvas ielā 1 no plkst. 12.00 līdz 13.00 darba dienās; Kr.Barona ielā 56 no plkst. 9.00 līdz 10.00, izņemot svētdienu; Kr.Barona ielā 126 no plkst. 12.00 līdz 13.00 katru dienu; Laktas ielā 8, k-1 no plkst. 10.00 līdz 11.00 darba dienās. Šajās vietās siltu ēdienu varēs saņemt neuzrādot nekādus personu apliecinošos dokumentus. Zupas virtuvēs ēdiens tiks izsniegts klienta līdzpaņemtajos traukos.
 
21.jan
Rīgas domes opozīciju pārstāvošie politiskie spēki pagaidām neplāno sākt parakstu vākšanu par neuzticības izteikšanu domes priekšsēdētājam Oļegam Burovam (GKR), jo uzskata, ka tuvāko nedēļu laikā Saeima nobalsos par domes atlaišanu, atzina aptaujātie politiķi.
 
21.jan
Vēl ne visi, bet daļa rīdzinieku ir saņēmuši rēķinus par komunālajiem maksājumiem un ir neizpratnē. Decembris bija silts, tomēr maksa par apkuri nav tik maza, kā varētu gaidīt.
 
21.jan
Teikas apkaimes iedzīvotāji un viņu atbalstītāji savākuši vairāk nekā 15 000 parakstu, iestājoties pret zaļās zonas likvidēšanu vietā, kur kādreiz atradies velotreks – Brīvības gatvē 207. Te varētu būt brīnišķīgs parciņš, taču valdība iecerējusi kokus nozāģēt un to vietā uzbūvēt kādu slepenu būvi.
 
20.jan
Šodien pie ugunskura Saeimas nama pagalmā notika Saeimas priekšsēdētājas Ināras Mūrnieces tikšanās ar barikāžu laika žurnālistiem, lai dalītos atmiņās par 1991. gada barikāžu laiku.
 
20.jan
Latvijas Republikas Saeimas Apmeklētāju un informācijas centrā iesniegti sabiedriskā iniciatīva "Palīdzi novērst ilggadīgu koku izciršanu un izveidot parku bijušā velotreka "Marss" vietā". Mēneša laikā Teikas apkaimes biedrībai, Rīgas apkaimju aliansei, biedrībai "Pilsēta cilvēkiem" un inovāciju kustībai "Vefresh" izdevies savākt vairāk nekā 15 500 iedzīvotāju parakstu, no kuriem 4278 ir fiziski paraksti, savukārt pārējie - digitālie paraksti platformā "Manabalss.lv".
 
20.jan
"Saskaņa" atkārtoti ir sākusi parakstu vākšanu par Rīgas domes ārkārtas sēdes sasaukšanu Oļega Burova (GKR) atbrīvošanai no mēra amata, pastāstīja Rīgas domes deputāts Sandris Bergmanis (S).
 
20.jan
Aptuveni 150 cilvēku, tostarp, valsts politiskā, armijas un iekšlietu dienestu elite, šodien piedalījās 1991.gada janvāra barikādēm veltītā ziedu nolikšanas ceremonijā pie Brīvības pieminekļa un barikāžu laikā kritušo piemiņas vietām Bastejkalnā
 
20.jan
Atceroties 1991. gada barikādes, Doma laukumā Rīgā tika iedegts piemiņas ugunskurs. Pasākumā piedalījās arī Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece, Ministru prezidents Krišjānis Kariņš, Latvijas aizsardzības ministrs Artis Pabriks un Barikāžu laika Latvijas Tautas frontes priekšsēdētājs Romualds Ražuks.
 
20.jan
Rīgas domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs (GKR) patlaban par amata iespējamo zaudēšanu nedomā, bet tā vietā aicina deputātus mobilizēties un turpināt darbu pie pašvaldības budžeta pieņemšanas.