Rīgā

26.nov
Epidemioloģiskajai situācijai pasliktinoties, arī uz Rīgu varētu attiecināt pastiprinātos Covid-19 ierobežojumus, lai arī tā vēl nebūs sasniegusi noteiktos saslimstības rādītājus, pieļāva veselības ministre Ilze Viņķele (VM).
 
26.nov
Rīgā, privātajā sociālās aprūpes centrā "Liepa" ar Covid-19 inficējušies aptuveni 100 klienti un darbinieki, apstiprināja biedrības "Dzintarkrasta serviss", kas izveidojusi šo centru, valdes priekšsēdētāja Marika Žuravļova.
 
26.nov
Rīgā, sieviešu patversmē Eiženijas ielā 1E, Covid-19 dēļ ieviesta karantīna - slimība konstatēta 22 klientēm, apstiprināja Rīgas domes Labklājības departamenta Iedzīvotāju informēšanas nodaļas vadītāja Lita Brice.
 
26.nov
Zolitūdes traģēdijas krimināllietā ir manipulēts ar pierādījumiem un vairākas personas pretlikumīgi atzītas par cietušajām, liecina portālā "tiesas.lv" pieejamais tiesas blakus lēmums par prokuratūras darbu šajā lietā.
 
26.nov
Rīgas domes Finanšu un administrācijas lietu komiteja ceturtdien, 26.novembrī, nolēma piešķirt 342 911 eiro Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanas pasākumiem sociālajā jomā. Līdzekļi piešķirti Rīgas domes Labklājības departamentam no pašvaldības Rezerves fonda.
 
26.nov
No šodienas līdz 25.decembrim tiks veikts divu Deglava pārvada balstu remonts, un darbu veikšanas laikā Braslas un Vestienas ielās ir paredzētas satiksmes organizācijas izmaiņas, informēja Rīgas domes Satiksmes departamenta sabiedrisko attiecību vadītājs Austris Keišs.
 
26.nov
Tas, ko Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu komitejas deputāti nodēvējuši par “eksperimentu”, patiesībā nav nekāds eksperiments, bet gan iegribas vadīta spontāna rīcība ar neprognozējamu rezultātu. Kad 31. martā šis tā saucamais eksperiments beigsies, novērtēt tā ietekmi būs neiespējami vismaz četru iemeslu dēļ.
 
25.nov
Pirmajā Adventē, 29.novembrī, pilsētā iemirdzēsies Ziemassvētku egles, kultūras centros un dievnamos skanēs koncerti, informēja Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta komunikācijas un sabiedrisko attiecību vadītāja Indra Vilde.
 
25.nov
Rīgas dome uzvarējusi teju visās ar azartspēļu slēgšanu saistītajās noslēgtajās tiesvedībās, par to šodien tika informēti Drošības, kārtības un korupcijas novēršanas jautājumu komitejas deputāti.
 
25.nov
Rīgā un Rīgas reģionā 30 pasta nodaļas līdz janvāra izskaņai strādās arī sestdienās, pavēstīja "Latvijas pasta" pārstāvji.
 
25.nov
Ģertrūdes ielas Rīgā ģeofizikālajā pārbaudē atklātas paaugstinātas mitruma zonas, taču tās neesot bīstamas, informēja Rīgas domes Satiksmes departamenta sabiedrisko attiecību vadītājs Austris Keišs.
 
25.nov
Daudzās Rīgas pašvaldības izglītības iestādēs nav iespējams katram skolēnam nodrošināt trīs kvadrātmetru lielu platību klases telpā, tādēļ tām nāksies pāriet uz attālināto mācību procesu, sacīja Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Vispārējās izglītības skolu nodaļas vadītāja Anita Pēterkopa.
 
24.nov
Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija (VBTAI) sākusi vairākas administratīvās lietvedības par iespējamu vardarbību Rīgas 36. pirmsskolas izglītības iestādē. Iesniegumu iesnieguši Latvijas Televīzijas (LTV) raidījuma "Aizliegtais paņēmiens" žurnālisti, inspekcijā vērsušies arī vairāku bērnu vecāki. Aizvadīto trīs gadu laikā inspekcija saņēmusi aptuveni 100 līdzīga rakstura iesniegumu, vēsta LTV "Panorāma".
 
24.nov
Rīgas domes Pilsētas īpašuma komitejas deputāti atbalstīja četrus lēmumprojektus par nekustamā īpašuma iegādi, kas nepieciešami Dienvidu tilta ceturtās kārtas īstenošanai, izbūvējot Jāņa Čakstes gatvi no Vienības gatves līdz Ziepniekkalna ielai.
 
24.nov
Lai precīzāk novērtētu transportlīdzekļu apmēru un tā ietekmi Aleksandra Čaka ielā, kur tiek veikts velojoslu ierīkošanas eksperiments, satiksmes intensitātes datus jāvērtē ilgākā laika periodā, norāda Rīgas domes Satiksmes departaments.
 
24.nov
Lai paaugstinātu satiksmes drošību ziemas sezonā, sākot no šā gada 1.decembra, tiks samazināts atļautais braukšanas ātrums no 70 km/h līdz 50 km/h uz Dienvidu tilta estakādēm.
 
24.nov
Rīgas Centrālcietumā līdz šim atklāti 75 Covid-19 gadījumi, līdz ar to karantīna tajā pagarināta līdz 14.decembrim, informēja Ieslodzījuma vietu pārvaldē.
 
24.nov
Pēc konstatētām Covid-19 pozitīvām analīzēm vairākiem skolu darbiniekiem, kad karantīna noteikta daudzām klašu grupām, vēl trīs Rīgas skolas pilnībā pāriet uz mācībām attālināti - Rīgas 45. vidusskola, Rīgas Ķengaraga vidusskola un Rīgas Ēbelmuižas pamatskola. Līdz ar to pilnībā attālināts mācību process tiek īstenots piecās Rīgas pašvaldības skolās, informēja Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.