Rīgā

8:03
Ir iezīmes, ka starp partijām "Saskaņa" un "Gods kalpot Rīgai" veidojas plaisa, bet ir sajūta, ka tās paliks kopā līdz pēdējam un grims, tā intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma" izteicās Rīgas domes opozīcijas deputāts Vilnis Ķirsis (V).
 
8:00
Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisija šodien plkst.12 vērtēs iedzīvotāju iniciatīvu par darba dienas saīsināšanai līdz 6,4 stundām.
 
2:02
Zinātņu akadēmijas augstceltne ir 21 stāvu augsta ēka Rīgā, kas tiek uzskatīta par pirmo augstceltni Latvijā. Augstceltnes projektēšana un arī celtniecība sākās 1951. gadā, bet ēka tika pabeigta 1958. gadā, tomēr pilnībā ēka tika uzskatīta par pabeigtu tikai 1961. gadā. Tās arhitekti ir Osvalds Tīlmanis, Vaidelotis Apsītis un Kārlis Plūksne.
 
Vakar, 21:21
Pēc iepazīšanās ar starptautiskās auditoru kompānijas "Ernst & Young" sagatavoto ziņojumu par situāciju galvaspilsētas uzņēmumā "Rīgas satiksme" (RS) varētu tikt lemts par iespēju no atbildīgajām personām - iepriekšējās valdes - piedzīt vairākus miljonus eiro, otrdien Latvijas Televīzijā pavēstīja RS pašreizējais vadītājs Anrijs Matīss.
 
Vakar, 16:45
Rīgas domes Mājokļu un vides departaments Uzvaras parka infrastruktūras atjaunošanā šogad plāno ieguldīt 3,81 miljonu eiro.
 
Vakar, 13:31
Lai nodrošinātu pašmāju kino nozares kvalitāti arī pēc Latvijas valsts simtgades filmu programmas beigām, Nacionālā kino centra (NKC) mērķprogrammai 2021.gadā būtu nepieciešams finansējums vismaz septiņu miljonu eiro apmērā, kas ir par diviem miljoniem vairāk nekā plānots šobrīd, otrdien Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijā sacīja centra vadītāja Dita Rietuma.
 
Vakar, 0:02
Naktī uz sestdienu, 16. februāri, pulksten 01.40 Valsts policija saņēma izsaukumu uz Rīgu, Līvciema ielu, kur kāds piedzēries vīrietis bija ielīdis svešā automašīnā. Aculiecinieks ziņoja, ka pamanījis savam paziņam piederošā Volkswagen Polo automašīnā ilgstoši sēžam nepazīstamu vīrieti, tāpēc nolēmis izsaukt likumsargus.
 
18.feb
Šodien, 18. februārī, Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Oļegs Burovs sasauca atkārtotu atbildīgo pašvaldības iestāžu - RD Īpašuma departamenta, RD Mājokļu un vides departamenta un RD Labklājības departamenta - sanāksmi, kurā lēma par VUGD depo ēkā Akmeņu ielā 17 mītošiem iedzīvotājiem.
 
18.feb
Sērijveida dzīvokļu cena Rīgas mikrorajonos šā gada janvārī, salīdzinot ar 2018.gada janvāri, palielinājusies par 4%, liecina jaunākais Latvijas Nekustamo īpašumu darījumu asociācijas (LANĪDA) tirgus cenu indikators.
 
18.feb
Rīgas centrā apmeklētājiem durvis vaļā vēris unikāls kafejnīcas koncepts, kas zem viena zīmola “The Hub Cafe” apvieno tradicionālo havajiešu virtuvi ar vienīgo velo-studiju Baltijā, kas piedāvā braucienus ar Zwift velosimulatoriem.
 
18.feb
SIA "Autotransporta direkcija" (ATD) ir pieprasījusi Rīgas domei līdz 20.februārim iesniegt informāciju par SIA "Rīgas Satiksme" un pilnsabiedrības "Rīgas mikroautobusu satiksme" (RMS) personu ar invaliditāti pārvadājumiem, informēja ATD pārstāve Lilita Pelčere.
 
18.feb
Ņemot vērā pavasarīgos laikapstākļus un meteoroloģiskās prognozes, no otrdienas, 19.februāra, tiks ieviestas izmaiņas aizliegumos iedzīvotājiem atrasties uz atsevišķu Rīgas administratīvajā teritorijā esošu ūdenstilpju ledus.
 
18.feb
SIA "Centrālais tenisa klubs" apsver iespēju tenisa kortus tuvāko mēnešu laikā likvidēt, šodien Rīgas domes Pilsētas attīstības komitejā paziņoja uzņēmuma pārstāvis Igors Bažanovs.
 
18.feb
Šodien Rīgas domes Īpašuma komitejas sēdē deputāti apstiprināja četrus lēmumus par būvju sakārtošanu piespiedu kārtā. Tie ir grausti Pulkveža Brieža ielā 10, Brīvības ielā 88, Vīlandes ielā 11 un Alberta ielā 6.
 
18.feb
vakar pēcpusdienā glābēji saņēma satrauktu zvanu no vērīgiem garāmgājējiem. Rīgā, uz kāda ezera tika pamanīta zvejas piederumu kaste, taču tās īpašnieku tuvumā nemanīja...
 
18.feb
Velo entuziasts, zaļās kustības līderis, politiķis Viesturs Silenieks sociālajos tīklos dalās ar savu pieredzi par to, cik ērtāka ir pārvietošanās pa Rīgas ielām ar velosipēdu, nevis ar mašīnu.
 
18.feb
Vilcienu kustība posmā Sloka-Dubulti pirmdienas rītā notiek pa vienu sliežu ceļu, liecina "Pasažieru vilciens" publiskotā informācija.
 
18.feb
Saistībā ar ūdensvada remontdarbiem no šodienas plkst.8 līdz 25.februāra plkst.15 Rīgā tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Aleksandra Čaka ielas posmā no Artilērijas ielas līdz Tallinas ielai.