Rīgā

18.sep
Mūziķa Andra Kiviča bijusī sieva, influencere Madara Kiviča, kas nomainījusi uzvārdu, kļūstot par Madaru Raabi, sociālajā vietnē Instagram dalījusies ar sirsnīgu kadru, kurā redzama kopā ar mīļoto vīrieti.
 
18.sep
Uz partijas "Latvija pirmajā vietā" (LPV) līdera Aināra Šlesera izsludināto pasākumu par brīvprātīgu vakcināciju sestdien pusdienlaikā Rīgā, 11.novembra krastmalā, sapulcējušies vairāk nekā 1000 cilvēku.
 
18.sep
Kanādas uztura speciālistu asociācijas biedre, dietoloģe Natālija Ņefedova atklājusi, kuri cilvēki nedrīkst ēst sīpolus, raksta "MedikForum".
 
18.sep
Ir ļoti svarīgi ņemt vērā brokastošanas laiku un posmu starp pamošanos un pirmo maltīti, raksta "sport24.ru".
 
18.sep
Saimniecības pārvaldības datorprogrammas izstrādātājs un neatkarīgo lauksaimniecības biznesa konsultāciju uzņēmums “eAgronom” ir uzsācis jaunu oglekļa programmu, kas sniedz iespēju Latvijas lauksaimniekiem saimniekot ienesīgāk un videi draudzīgāk.
 
17.sep
Jaunākie "SKDS" sabiedriskās domas mērījumi, kas veikti sadarbībā ar Rīgas domi (RD) un Rīgas domes Satiksmes departamentu (RDSD) pierāda, ka pēdējo 12 mēnešu laikā 2/3 rīdzinieku ir vismaz daļēji mainījuši savus pārvietošanās paradumus.
 
17.sep
Velosipēdistu skaits Rīgā pēdējos gados nav būtiski mainījies, šodien diskusijā "Mobilitāte Rīgā: Ko varam labāk?" teica Pētījumu centra "SKDS" vadītājs Arnis Kaktiņš.
 
17.sep
Nākamo četru gadu būtiskākais uzdevums Rīgai būs uzturēt esošo satiksmes infrastruktūru, šodien diskusijā "Mobilitāte Rīgā: Ko varam labāk?", teica Rīgas vicemērs Vilnis Ķirsis (JV).
 
17.sep
Šodien plkst.12 medijiem tika izrādīti Rīgas pils Svētku zāles jaunākie griestu gleznojumi un Valsts prezidentu portretu galerijas papildinājumi. Klātesošos uzrunāja Valsts prezidenta kancelejas vadītājs Andris Teikmanis, Rīgas pils atjaunošanas padomes locekle, Latvijas Nacionālā Mākslas muzeja direktore Māra Lāce, jaunāko griestu gleznojumu autori Andris Eglītis un Aleksejs Naumovs, kā arī bijušā Valsts prezidenta Vējoņa portreta autore Frančeska Kirke. Rīgas pilī par 62 145 eiro tapuši jauni griestu gleznojumi un papildināta prezidentu portretu galerija. Rīgas pils Svētku zāles divus griestu gleznojumu - Naumova "Tautas manifestācijas Daugavmalā" un Eglīša "Latvijas Republikas dibināšana 1918.gada 18.novembrī" izgatavošanas un uzstādīšanas izmaksas ir 51 155 eiro. Lēmumu par gleznojumu nepieciešamību pieņēma Rīgas pils atjaunošanas padomes 2017.gadā. Savukārt māksliniece Kirke ir pabeigusi bijušā Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa portretu, kas kopā ar rāmi izmaksāja 10 990 eiro.
 
17.sep
Problēmas ar apkures pieslēgšanu var būt aptuveni 200 pašvaldības SIA "Rīgas namu pārvaldnieks" (RNP) apsaimniekotajām mājām,  informēja RNP pārstāve Una Grenevica.
 
17.sep
“Nešķirotie atkritumi paliks arvien dārgāki un dārgāki. Vai tā būs Rīga, Balvi vai Ventspils, diemžēl, visur tā notiks. Tās ir tās sekas. Mums ir jāmaksā par to, ka piesārņojam vidi,” TV24 raidījumā ZiņuTOP norādīja Rīgas domes “Par/Progresīvie” frakcijas vadītājs Mārtiņš Kossovičs.
 
16.sep
Rīgā nodevu par atpūtnieku un tūristu uzņemšanu viena eiro apmērā plānots ieviest no 2023.gada 1.janvāra, nevis no nākamā gada sākuma, kā bija plānots iepriekš, šodien lēma Rīgas domes Finanšu un administrācijas lietu komiteja.
 
16.sep
Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komiteja šodien atbalstīja vairāk nekā 60 000 eiro piešķiršanu Rīgas olimpiešu un paralimpiešu apbalvošanai
 
16.sep
Rīgā laikus neremontējot deviņus tiltus, to remontdarbu izmaksas pieaugušas par pusmiljonu eiro, konstatēts Valsts kontroles (VK) revīzijā.
 
16.sep
Latvijas bokseris Mairis Briedis 16.oktobrī "Arēnā Rīga" cīnīsies ar Vācijas pārstāvi Arturu Mannu, ceturtdien paziņoja cīņas promotieru brāļu Zauerlandu kompānija.
 
15.sep
Pie Saeimas šodien sākās mēnesi ilga organizācijas "Dzīvnieku brīvība" akcija, kuras laikā aktīvisti sēdēs sprostā un šādi aicinās aizliegt Latvijā zvēraudzēšanu. Kā informēja dzīvnieku aizstāvības organizācijas "Dzīvnieku brīvība" pārstāvji, sprostos sēdēšanas akcija notiks saistībā ar septembrī gaidāmajiem Saeimas balsojumiem par grozījumiem Dzīvnieku aizsardzības likumā, kas varētu noteikt kažokzvēru audzēšanas aizliegumu Latvijā. Dzīvnieku aizsardzības akcija "Mēnesis sprostā" norisināsies līdz 14.oktobrim, un to organizē dzīvnieku aizsardzības biedrība "Dzīvnieku brīvība". 30 dienas un naktis pie Saeimas lielā metāla sprotā un infoteltī nepārtraukti atradīsies cilvēki, mudinot Saeimas deputātus balsot par zvēraudzēšanas aizliegumu Latvijā.
 
15.sep
Pašlaik Covid-19 dēļ karantīnā esošo klašu skaits Rīgā sasniedzis 157, informēja Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta komunikācijas un sabiedrisko attiecību vadītāja Indra Vilde.
 
15.sep
Pašvaldības SIA "Rīgas namu pārvaldnieks" (RNP) šodien plāno pieslēgt apkuri uzņēmuma apsaimniekotajai daudzdzīvokļu ēkai, kuras mājas pilnvarotā persona iesniegusi lēmumu par apkures pieslēgšanu, informē RNP pārstāve Una Grenevica.