Rīgā

Vakar, 11:44
Šorīt, Rīgā kādā deviņstāvu mājā Kurzemes prospektā kritis lifts ar cilvēku, informē SIA "Rīgas namu pārvaldnieks" (RNP), piebilstot, ka tiks veikta liftu ārpuskārtas pārbaude.
 
Vakar, 9:00
Lielbritānijas augstāko aprindu pārstāvei Gīleinai Maksvelai otrdien ASV tika piespriests 20 gadu cietumsods par meiteņu sagādāšanu skandalozajam nelaiķa finansistam Džefrijam Epstīnam viņu seksuālai izmantošanai.
 
Vakar, 8:15
Pirms gadiem divdesmit labais tonis pieprasīja būt satiksmē “eiropietim”, bet tagad tendence ir mainījusies. Braukt pieklājīgi, palaist pa priekšu, ievērot visus rakstītos un nerakstītos satiksmes kultūras noteikumus nozīmē būt par “muļķi”, jo regulāri sanāk blakus redzēt nekaunīgus ceļa nogriezējus, pārgalvīgus apdzinējus un pat agrāk neiedomājamo – masveida braukšanu “pāri sarkanajam”.
 
28.jun
Šodien plkst.17.25 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēmis izsaukumu uz ugunsgrēku Rīgā, Miera ielā, kur deg vienstāva ražošanas un noliktavas tipa ēka, aģentūrai LETA apliecināja VUGD.
 
28.jun
Visās oficiālajās Rīgas peldvietās ūdens temperatūra pārsniegusi plus 20 grādus, informē pašvaldība.
 
28.jun
"Līvu akvaparkā" izmantoto sejas atpazīšanas tehnoloģiju pakalpojuma nodrošinātāja SIA "Aquaphoto" vadītājs Sergejs Grišins sola pārvērtēt sadarbības partnerus un meklēt analoģisku programmu līdz šim izmantotajai Krievijas uzņēmuma "NtechLab" izstrādātajai tehnoloģijai, vēsta portāls "Delfi".
 
28.jun
Nesaņemot atbalsta finansējumu, Rīga no 1.jūlija pārtrauks jaunu Ukrainas bēgļu uzņemšanu, turpinot apkalpot vien līdz šim atbraukušos bēgļus, šodien preses konferencē informēja Rīgas domes priekšsēdētājs Mārtiņš Staķis (PP).
 
27.jun
Lai arī rīdziniekiem un pilsētas viesiem par jūlijā un augustā gaidāmajiem plašajiem svētku pasākumiem Rīgas apkaimēs, parkos un galvaspilsētas centrā vēl nav nekādas informācijas, “tv3.lv” noskaidroja, ka to rīkošanai atvēlēti 1,3 miljoni eiro, vēsta TV3.
 
27.jun
Turpinoties "Rail Baltica" dzelzceļa būvniecības darbiem pie lidostas "Rīga", no pirmdienas uz aptuveni trim nedēļām mainīsies satiksmes plūsma, braucot projām no lidostas uz Rīgas centru, informē būvdarbu veicēja - pilnsabiedrības "B.S.L. Infra" - pārstāvji.
 
27.jun
Galvaspilsētā, bet ar dārzu aiz loga, kur dobē pasniegties pēc lekniem redīsiem, darbdienas vakarā atpūsties, ravējot nezāles, klausīties putnu dziesmas un norobežoties no pilsētas dunas – tāds ir arhitektes Zaigas Gailes un uzņēmēja, Rīgas Riharda Vāgnera biedrības vadītāja Māra Gaiļa urbānais dārzs Daugavas vidū, Ķīpsalā, vēsta LTV raidījums "Kultūrdobe".
 
27.jun
Pagājušajā nedēļā, 24.jūnijā, plkst.20 Rīgas pašvaldības policijas (RPP) Centra pārvaldes darbinieki, patrulējot Rīgas centrā, saņēma informāciju, ka Vērmanes dārzā vairāki jaunieši dedzināja Ukrainas karogu, informēja RPP.
 
27.jun
Svētdien Rīgā pie Dienvidu tilta karstuma dēļ deformējusies tramvaja sliede, liecina vairāki ieraksti sociālajos tīklos.
 
27.jun
Ņemot vērā, ka Rīgā, tāpat kā visā Latvijā šonedēļ gaidāms ļoti stiprs karstums, pašvaldība aicina iedzīvotājus būt piesardzīgiem, kā arī izmantot bezmaksas dzeramā ūdens krānus, informēja Rīgas domes Komunikācijas pārvalde.
 
27.jun
Saistībā ar "Rail Baltica" dzelzceļa būvniecību no pirmdienas līdz trešdienai naktīs no plkst.22 līdz 6 būs slēgts Lāčplēša ielas posms no Satekles ielas līdz Kalupes ielai, informē projekta būvnieka pilnsabiedrības "BeReRix" pārstāvji. 
 
27.jun
Ņemot vērā komunālo izdevumu straujo pieaugumu, Rīgas pašvaldība atgādina, ka galvaspilsētā deklarētajiem rīdziniekiem ir tiesības pretendēt uz mājokļa pabalstu īres, apsaimniekošanas un komunālo maksājumu segšanai, ja pēc šiem izdevumiem paliek mazāk līdzekļu nekā valstī noteiktais Garantētā minimālā ienākuma (GMI) apmērs.
 
26.jun
Rīgas domes Satiksmes departaments šonakt uzsāks pilsētas centra un tā tuvumā esošo lielu laistīšanu gandrīz pusmiljona kvadrātmetru platībā, informē departamentā.
 
26.jun
Rīgā iedzīvotāju skaits gada laikā samazinājies par 2,1% jeb 14 400 un 2022.gada sākumā galvaspilsētā dzīvoja 671 900 iedzīvotāju, liecina informācija pašvaldības publiskajā gada pārskatā, kuru Rīgas domes sēdē plānots apstiprināt 29.jūnijā.