Rīgā

6:30
Šodien Rīgas domes deputātiem ir jālemj par opozīcijas ierosināto priekšlikumu – atstādināt pašreizējo Rīgas domes priekšsēdētāju Daini Turlo no amata. Viņš vakar žurnālistiem izstāstīja, ko ir izdarījis, lai Rīgas dome turpinātu darbu arī bez ārkārtas vēlēšanām. Tikmēr domē turpinās tirgošanās, kurš ar kuru un kurš pret kuru, jo balsu vairākuma nav ne līdzšinējai koalīcijai, ne opozīcijai.
 
Vakar, 23:47
Nākamnedēļ, 26.jūnijā plkst. 9.00, Zaķusalā Rīgā, uz Daugavas upes notiks Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) organizētās praktiskās mācības uz ūdens.
 
Vakar, 20:48
Saistībā ar Līgo svētku pasākuma "Līgosim krastmalā! Pirms simts gadiem Daugavmalā..." norisi pilsētā noteikti satiksmes ierobežojumi, tai skaitā tiks slēgta 11. novembra krastmala.
 
Vakar, 15:27
Rīgas pašvaldības dibinātā nodibinājuma "Riga.lv" valde nolēmusi sākt nodibinājuma likvidāciju, trešdien žurnālistiem paziņoja Rīgas domes priekšsēdētājs Dainis Turlais (GKR).
 
18.jun
Kanālmalā pie topošās prokuratūras centralizētās ēkas Aspazijas bulvārī 7 VAS "Valsts nekustamie īpašumi" kopā ar būvniekiem un prokuratūras pārstāvjiem svinēja Spāru svētkus.
 
18.jun
Sociālo mediju kompānija "Facebook" otrdien paziņojusi, ka plāno izveidotu jaunu kriptovalūtu, kurai dots nosaukums "Libra".
 
18.jun
Jau ziņojām, ka šodien galvaspilsētā sākas ielīgošanas pasākumi.
 
18.jun
Rīgas pašvaldības aģentūra Rīgas gaisma informē, ka šogad plānots nomainīt nātrija gaismekļus Skolas, Baznīcas un Tērbatas ielās uz energoefektīvākām gaismu izstarojošām diodēm, kā arī uzstādīt apgaismojuma līmeņa regulēšanas ierīces.
 
18.jun
Kinoteātris Splendid Palace, noslēdzot 95. jubilejas sezonu, ceturtdien, 20. jūnijā, aicina uz pasākumu Vasaras nakts ar Šekspīru – tas vienlaikus notiks divās zālēs, vienā tiks demonstrēta filma Romeo+Juliet, otrā – tiešraide no Vīnes valsts opernama, kurā notiks pirmizrāde jauniestudējumam Otello ar Aleksandru Antoņenko titullomā.
 
18.jun
Ja dzīvojamās telpas, kaut tā būtu vasarnīca, nav pieslēgtas centralizētajai kanalizācijai, šo īpašumu pašvaldība iereģistrēs un turpmāk pārbaudīs. Ja kāds īpašnieks Rīgā cer izsprukt sveikā, tas neizdosies. Pašvaldībai vai tās sabiedrisko ūdenssaimniecības pakalpojumu sniedzējam līdz 2019. gada 1. janvārim jāuzsāk un līdz 2021. gada 31. decembrim jāpabeidz individuālo kanalizācijas sistēmu reģistra izveide. Rīgā tas tiek darīts.
 
18.jun
Šodien Bastejkalnā sāksies pirmie ielīgošanas pasākumi, informēja Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta sabiedrisko attiecību vadītāja Indra Vilde.
 
18.jun
Līvu laukumā svinīgi atklāta Čehijas Republikas Nacionālā muzeja izstāde "Čehijas pilis Rīgas sirdī".
 
17.jun
A. Šodien plkst.11 Rīgas domē Rīgas vicemērs Oļegs Burovs (GKR) tiksies ar Latvijas Hokeja federācijas vadību, lai pārrunātu 2021.gadā gaidāmā Pasaules hokeja čempionāta norisi Rīgā.
 
16.jun
Korupcijas skandālos ierautā pašvaldības uzņēmuma "Rīgas satiksme" (RS) kreditori nevēlas finansēt jaunus projektus, tāpēc, piemēram, jauno zemās grīdas tramvaju iepirkumu tagad varētu finansēt Čehijas kredītiestāde "Česka sporitelna", vēsta Latvijas Televīzijas raidījums "de facto".
 
16.jun
Rīgas Centrāltirgū šonedēļ tirdzniecībā parādījušās pirmās gailenes.
 
16.jun
Šajā nedēļas nogalē Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā notika "Novadu dienas", kurā daudzveidīgas un skanīgas programmas rādīja 130 folkloras kopas, kapelas un etnogrāfiskie ansambļi no visiem Latvijas novadiem.
 
16.jun
Visas nākamās nedēļas garumā Rīga norisināsies dažādi ielīgošanas pasākumi, informēja Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta sabiedrisko attiecību vadītāja Indra Vilde.
 
16.jun
Partijas "Saskaņa" līderis un ilggadējais Rīgas mērs Nils Ušakovs pagaidām izvairīgi komentē savu iespējamo kandidēšanu Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās, ja tādas būs.