Rīgā

Vakar, 9:52
Pērn Rīgas domes deputāta Viļņa Ķirša (V) ienākumi sasniedza 41 917 eiro, kas ir par aptuveni 2000 eiro mazāk nekā gadu iepriekš, liecina viņa Valsts ieņēmumu dienestam iesniegtā amatpersonu deklarācija.
 
Vakar, 6:00
Ir brīnišķīgi, ka Rīgas dome apsolījusi kādreiz nākotnē remontēt arī Gaisa jeb VEF tiltu, taču tā margu daļa, šķiet, grasās atdalīties no kopējās konstrukcijas priekšlaikus.
 
15.jūl
Šī gada “Komēta” festivālā, kurš norisināsies Rīgā, Daugavgrīvas cietoksnī, uzstāsies starptautiski atzītā Tuaregu tautas mūziķu apvienība “Tamikrest”. Līdz ar otro hedlaineru izziņošanu, festivāls piedāvā arī aplūkot programmas sadalījumu katrai no festivāla dienām.
 
15.jūl
Popkaralienes Madonnas četrpadsmitais studijas albums tika gaidīts ar lielu nepacietību – tāpat kā visi tās priekšteči jau sākot no 80. gadu otrās puses.
 
15.jūl
Šobrīd ūdens temperatūra Rīgas pilsētas peldvietās ir sekojoša:
 
15.jūl
Remontdarbu dēļ no šodienas noteikti satiksmes ierobežojumi Krišjāņa Valdemāra ielā, kā arī Krasta ielas posmā.
 
14.jūl
Sestdien Rīgā uz dzelzceļa pārejas posmā starp Ziemeļblāzmas un Mangaļsalas stacijām notriekts vīrietis, kurš stabilā stāvoklī nogādāts slimnīcā.
 
14.jūl
Apakšzemes komunikāciju uzturētāji joprojām turpina remontdarbus Aleksandra Čaka ielā, tāpēc Rīgas dome ielas remontēšanu šogad, visticamāk, neuzsāks, apliecināja Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāve Ilze Dimante.
 
14.jūl
Rīgas kanāla pie Centrāltirgus sestdienas vakarā nolīcis cilvēks, bet dažas stundas pirms tam cits cilvēks no kanāla izglābts, pastāstīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Inta Palkavniece.
 
14.jūl
Jaunā konservatīvā partija (JKP) vērsusies Centrālajā vēlēšanu komisijā (CVK), lai noskaidrotu tehniskas lietas par pašvaldības ārkārtas vēlēšanu norisi, pastāstīja JKP Rīgas domes frakcijas vadītājs Jānis Ozols.
 
13.jūl
Rīgas domes "Vienotības" deputāts Olafs Pulks pagājušajā gadā lielākos ieņēmumus guvis no AS "Pasažieru vilciens" (PV), un kopš 2013.gada viņš šajā uzņēmumā kopumā nopelnījis vairāk nekā 135 000 eiro, liecina Valsts ieņēmuma dienestam iesniegtās Pulka amatpersonas ienākumu deklarācijas.
 
13.jūl
Rīgā, Akmeņu ielā 17, kur līdz šim vairākus gadus desmitus atradās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) depo, joprojām uzturas daži iedzīvotāji, kuriem līdz 1.jūlijam telpas bija jāatbrīvo, informēja Rīgas domē.
 
12.jūl
Pamatojoties uz valsts Civilās aviācijas aģentūras (CAA) izdoto atļauju popmūziķa Eda Šīrana koncerta organizētājiem, šodien no plkst.15 līdz 24 Lucavsalas apkārtnē nav atļauta bezpilota gaisa kuģu jeb dronu lietošana, informēja CAA pārstāvis Aivis VIncevs.
 
12.jūl
Rīgas domes (RD) Nacionālās apvienības (NA) frakcija šodien informējusi RD atbildīgās amatpersonas par frakcijas vadības sastāva maiņu.
 
11.jūl
Latvijas pludmales volejbola pāris Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs ceturtdien lieliskā cīņā sasniedza Šveices pilsētā Gštādē notiekošā Pasaules tūres piecu zvaigžņu turnīra astotdaļfinālu.
 
11.jūl
Rīgas ceļu policijā neaizpildīto jeb vakanto darba vietu īpatsvars sastāda 57%, savukārt izmeklētājiem vakanto darba vietu īpatsvars ir 37,9%, bet operatīvajiem darbiniekiem - 45,9%, liecina Iekšlietu ministrijas (IeM) dati.
 
11.jūl
Saldumu zīmols "Laima" šodien rīkoja "Šokolādes svētkus", godinot Starptautisko šokolādes dienu. Starptautiskās šokolādes dienas svētkos interesentiem bija iespēja apmeklēt "Laima" šokolādes muzeju par svētku cenu, kā arī dažādus pasākumus šokolādes fabrikas pagalmā, Miera ielā 22. Tostarp ikvienam apmeklētājam bija iespēja iemūžināt mirkļus fotostūrī un pie mīlestības sienas, pārbaudīt spēkus saldumbolā, piedalīties "šoko" bingo. Bērniem bija pieejams karuselis, kā arī tikšanās ar "Lācīti Ķepainīti" un "Vāverīti".
 
11.jūl
Sabiedriskā transporta padome šonedēļ lēma Rīgas domei piešķirt dotācijas 390 545 eiro apmērā par pasažieru ar invaliditāti pārvadājumiem šī gada otrajā ceturksnī, vēl aizvien aizturot 712 536 eiro līdz noslēgsies Valsts policijas pārbaude, informēja Autotransporta direkcijas pārstāve Zane Plone.