Rīgā

Vakar, 8:52
Hidrauliskās pārbaudes laikā Bolderājā no šodienas divas dienas nebūs karstā ūdens, informē AS Rīgas siltums" Sabiedrisko attiecību daļas vadītāja Linda Rence.
 
22.mai
Protestējot pret valdošo partiju rīcību saistībā ar padomju pieminekļu aizvākšanu Latvijā, Latvijas Krievu savienība 28.maijā rīkos protesta gājienu Rīgā no uzvaras parka līdz Brīvības piemineklim.
 
21.mai
Neraugoties uz augsto drošības līmeni, Latvijas Nacionālajā bibliotēkā (LNB) gaišā dienas laikā tika nozagtas trīs ļoti vērtīgas grāmatas. Noskaidrots, kā izdevās īstenot šo vērienīgo zādzību.
 
21.mai
Piektā daļa jeb 20% iedzīvotāju plāno turpināt sabiedriskajā transportā nesāt sejas aizsargmaskas arī pēc šīs prasības atcelšanas, liecina "Gemius" sadarbībā ar "Benu aptieka" veiktajā aptaujā.
 
21.mai
Rīgā, Vecāķu pludmalē, drošību uzraudzīs ar bezpilota lidaparātu, informēja Rīgas domes Komunikācijas pārvalde.
 
20.mai
Šodien, 20. maijā, no pulksten 18.10 līdz aptuveni 19.10 norisinājās gājiens no Brīvības pieminekļa līdz Sakuras dārzam, kurā pēc tam notika koncerts.
 
20.mai
Valsts policija (VP) šovakar saistībā ar Rīgā notiekošo patriotu gājienu aizturējusi trīs personas, no kurām viena centās stāties gājienam ceļā, lai to nepieļautu.
 
20.mai
Gājienu noorganizējuši patriotiski noskaņoti Latvijas iedzīvotāji, pamatā lai paustu atbalstu padomju pieminekļa Pārdaugavā nojaukšanai.
 
20.mai
Pēc 14 gadu pārtraukuma galvaspilsētā šovasar atgriezīsies "Riga Pride" – pasākums ar plašu programmu plānots nedēļu pirms Jāņiem, no 13. līdz 19. jūnijam. Paužot atbalstu un solidaritāti LGBTQ kopienai Ukrainā, "Riga Pride" šogad norisināsies kopā un kā daļa no Kijivas praida ar vēstījumu "Līdz mēs visi būsim brīvi", informēja "Riga Pride" līdzpriekšsēdētājs Kaspars Zālītis, ziņo portāls "LSM".
 
20.mai
Šodien, 20. maijā no plkst. 18.00 Rīgā notiks gājiens “Par atbrīvošanos no Padomju mantojuma”  pa maršrutu: Brīvības laukums – Kaļķu iela – Akmens tilts – Uzvaras bulvāris – Slokas iela – Uzvaras parks.
 
20.mai
Šodien plkst.12 Lucavsalas līča peldvietā notiks peldsezonas atklāšanas pasākums, informē Rīgas domes komunikācijas pārvalde.
 
20.mai
No šodienas ir iespējams pieteikties vienotajam iestājpārbaudījumam uzņemšanai Rīgas skolu 10.klasēs, informē Rīgas domes Komunikācijas pārvalde.
 
20.mai
Valsts policija gājienā "Par atbrīvošanos no padomju mantojuma" strādās kopā ar drošības iestādēm pēc iepriekš izstrādāta plāna, informē policija.
 
20.mai
Šodien, 20.maijā, aktīvisti Rīgā dosies miermīlīgā gājienā, pieprasot nekavējošu Uzvaras parkā esošā padomju pieminekļa nojaukšanu, mikroblogošanas vietnē "Twitter" paziņojis mūziķis Ralfs Eilands.
 
19.mai
Lucavsalā plāno izbūvēt jaunas ielas 1,3 kilometru garumā, šodien lēma Rīgas domes Finanšu un administrācijas lietu komiteja.
 
19.mai
17. maija rītā ziemeļbriežu mātītei Limei piedzimis mazulis, ziņo Rīgas Zooloģiskais dārzs.
 
19.mai
Saistībā ar rīt, 20. maijā, pieteikto pasākumu, kurā pulcēsies liels skaits iedzīvotāju gājienā no Brīvības pieminekļa līdz Sakuras dārzam, Valsts policija ir gatava nodrošināt sabiedrisko kārtību un drošību gan gājiena laikā, gan pēcāk plānotā koncerta norises vietā Sakuras dārza apkārtnē, vēsta policijas ieraksts facebook. 
 
19.mai
Gājiena "Par atbrīvošanos no padomju mantojuma" rīkotāji izvirzījuši vairākas prasības Valsts prezidentam, Saeimai un valdībai.
 

Komentētākie