Rīgā

Vakar, 18:38
Slēgtajam Augusta Deglava ielas pārvadam tuvākās ielas un citus pilsētas rajonus šovakar atkal ieskauj sastrēgumi, liecina informācija mājaslapā "Balticmaps.eu".
 
Vakar, 18:20
SIA "Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs" (LVĢMC) aizvadītajā nedēļā sniegtā operatīvā informācija par gaisa piesārņojumu Rīgā nebija pārbaudīta, Rīgas domniekiem pauda pašvaldības Vides pārvaldes vadītāja Evija Piņķe.
 
Vakar, 17:12
Lai būtu iespējams atsākt satiksmes pārvada Augusta Deglava ielā, Rīgā, ekspluatāciju, Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) no Rīgas domes Satiksmes departamenta gaida sertificēta būvspeciālista sagatavotu tehniskās apsekošanas atzinumu, informēja BVKB.
 
Vakar, 15:32
Lai uzlabotu rīdzinieku pārvietošanās iespējas pašreizējās intensīvās satiksmes apstākļos, “Latvijas dzelzceļš” veicis izmaiņas kravu pārvadājumu plūsmas organizācijā.
 
Vakar, 13:45
Uz pieciem vakantajiem amatiem pašvaldības SIA" Rīgas satiksme" padomē pieteikušies 64 kandidāti, informēja personāla atlases kompānijas "Arista Excecutive Search Latvia" pārstāve Krista Kristiāna Briņķe.
 
Vakar, 13:29
SIA "Rīgas Satiksme" (RS) iesniedzis Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesai pieteikumu par materiālā kaitējuma piedziņu 811 009 eiro apmērā no tā sauktās "nanoūdens" lietā apsūdzētajām personām.
 
Vakar, 12:51
Droša intervāla neievērošana, pārāk tuvu apbraucot velosipēdistu, rada ne vien sadursmes risku, bet arī iespēju auto izraisītajiem gaisa virpuļiem gāzt velosipēdistus uz apmalēm un grāvjos. Tas var rezultēties ne tikai lauztos kaulos, bet arī citās traumās.
 
Vakar, 12:28
Rīgas domes Satiksmes departaments šorīt veicis urbumus arī viskritiskākajā stāvoklī esošajā Augusta Deglava ielas pārvada balstā, un pārbaudes liecinot, ka tas atbilst drošības prasībām, pastāstīja departamenta pārstāve Una Ahuna-Ozola.
 
Vakar, 10:44
Ņemot vērā prognozējamos sastrēgumus pēc satiksmes plūsmas pārorganizēšanas Rīgā, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD) aicina iedzīvotājus vienkāršākās situācijās pēc medicīniskās palīdzības vērsties pie sava ģimenes ārsta vai tuvākajā ārstniecības iestādē.
 
Vakar, 10:40
Pēc Deglava tilta un Brasas tilta slēgšanas izveidojušies ievērojami sastrēgumi uz vairākām Rīgas ielām. Sastrēgumos automašīnu vadītājiem nākas pavadīt pat līdz 12 minūtēm ilgi. Saistībā ar Augusta Deglava ielas pārvada slēgšanu nācās novirzīt vairākus sabiedriskā transporta maršrutus, kuri patlaban kavējoties 35 līdz 45 minūtes. Cilvēki savu sašutumu par sastrēgumiem aktīvi pauž sociālajos tīklos.
 
Vakar, 9:51
Ņemot vērā to, ka šodien no plkst. 5 Valsts policija ir slēgusi Augusta Deglava pārvadu, "Rīgas satiksme" (RS) aicina autovadītājus atturēties no iebraukšanas pilsētas centrālajā daļā ar saviem transportlīdzekļiem un aktīvi izmantot sabiedrisko transportu, informēja RS.
 
Vakar, 9:33
Lai arī Valsts policija (VP) iepriekš tika norādījusi, ka Augusta Deglava ielas pārvads būs slēgts arī gājējiem un velosipēdistiem, šodien viņiem netiek liegts pār to pārvietoties.
 
Vakar, 9:11
Slēgtajam Augusta Deglava ielas tiltam tuvākos alternatīvos pārvadus un ceļus ceturtdienas rītā ieskauj sastrēgumi, liecina informācija mājaslapā "Balticmaps.eu".
 
Vakar, 7:43
Valsts policijas un iekšlietu ministra Sanda Ģirģena (KPV LV) paustās bažas par drošību uz Augusta Deglava ielas pārvada, Rīgas domes Satiksmes departaments neuztver kā nopietnu argumentu, lai tiltu slēgtu, šorīt intervijā LNT raidījumam "900 sekundes" sacīja departamenta direktora pienākumu izpildītājs Emīls Jakrins.
 
Vakar, 7:15
Ceturtdienas rītā plkst.5 satiksmei tiek slēgts Augusta Deglava ielas pārvads Rīgā, kā rezultātā būtiski mainīti sabiedriskā transporta maršruti un attiecīgajā galvaspilsētas daļā gaidāmi satiksmes sastrēgumi.
 
Vakar, 6:00
Baisa vasara ir sākusies. Vismaz Rīgas ielu, tiltu, satiksmes pārvadu remontu dēļ tā solās būt karsta un īpaši neērta autovadītājiem un sabiedriskā transporta pasažieriem. Sastrēgumu nebūs varbūt tikai Vecrīgā. Šorīt piecos no rīta tika slēgts Augusta Deglava ielas satiksmes pārvads. Arī sabiedriskais transports ir novirzīts pa apbraucamām ielām. Pat gājējiem tur nebūtu jāatrodas.
 
24.apr
21.aprīlī pulksten 00.55 Rīgas pašvaldības policijas pilsētas videonovērošanas centra darbinieki Mazajā Monētu ielā caur kameras aci ievēroja divus jauniešus grūstāmies. Abu personu konflikts ātri vien pārauga kautiņā, savukārt blakus esošie jaunieši mēģināja abus kaušļus izšķirt. Uz notikuma vietu norīkota tuvākā Rīgas pašvaldības policijas Centra pārvaldes autopatruļa.
 
24.apr
Rīgas domes Satiksmes departaments nav informēts, kādus apliecinājumus par Deglava ielas satiksmes pārvada drošību vēl grib saņemt Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB), trešdienas vakarā sasauktajā Satiksmes un transporta lietu komitejas ārkārtas sēdē Rīgas domniekiem sacīja departamenta vadītājs Emīls Jakrins.