Rīgā

15.nov
Atzīmējot novembri kā patriotisma mēnesi, universālveikals Stockmann sadarbībā ar apvienību Rīgas dizaina tirgus 3. stāvā izveidojis pop-up konceptveikalu, kur no 15. novembra līdz 30. novembrim iespējams iegādāties 11 atzītu Latvijas dizaineru radītos apģērbus, aksesuārus un interjera preces. Vienkopus tiek pārstāvēti gan Latvijā un pasaulē atpazīstamību ieguvuši apģērbu un aksesuāru zīmoli Baiba Ladiga, Dinari Jewels, Baiba Ripa, Sofia Lark, gan Glass Wolf, RR leather accessories, Timeless Riga, Lokali, Daiļrades dizains, June 9 concept un Nada, kā arī gaismekļu zīmols Šmita lampas.
 
15.nov
Lai sniegtu mērķtiecīgu psihoemocionālu atbalstu Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas onkoloģiskajiem pacientiem un viņu tuviniekiem tūlīt pēc diagnozes uzzināšanas, kā arī ārstēšanas procesa laikā, Latvijas Onkoloģijas centra telpās darbu sācis Psihoemocionālā atbalsta centrs. Pacientiem šeit tiks sniegts psihoemocionāls atbalsts krīzes situācijās, paredzot individuālās psihoterapeitu, psihologu konsultācijas, kā arī četru veidu mākslas terapijas nodarbības. Palīdzību sniegs veselības aprūpes un ārstniecības speciālistu komanda, kas ir savas jomas profesionāļi ar atbilstošu izglītību, zināšanām un pieredzi. Rast risinājumu sarežģītās dzīves situācijās pacientiem un viņu tuviniekiem palīdzēs sociālie darbinieki, uztura specialisti, kā arī dažādu veselības projektu speciālisti. Jau tuvākajā laikā Psihoemocionālā atbalsta centrā plānots uzsākt dažādas grupu terapijas nodarbības. Plānots, ka drīzumā fizisko aktivitāšu terapeita Rūdolfa Cešeiko vadībā sāks darboties fizisko aktivitāšu grupa.
 
15.nov
Šodien Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas Onkoloģijas klīnikā atklāja jauno lineāro paātrinātāju. Ņemot vērā lielo vēža pacientu skaitu, kam nepieciešama steidzama staru terapija, līdzšinējā iekārta tika darbināta divkārt intensīvāk, nekā vajadzētu, kā rezultātā Onkoloģijas klīnikas staru terapijas iekārta piedzīvoja tehniskas neveiksmes, kuras radīja neērtības pacientiem
 
15.nov
Ar multimediālu uzvedumu simboliski šodien atklāja atjaunoto Kultūras ministrijas pagalma namu - darba vietu Kultūrpolitikas departamentam.
 
15.nov
Šonedēļ Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes likumsargi aizdomās par pēdējo mēnešu laikā izdarītu zādzību sēriju no dzīvokļiem Rīgā, Pārdaugavā un Ķengaragā, aizturēja trīs personu grupu – divus vīriešus un sievieti. Vairāku kratīšanu laikā policisti atsavinājuši ievērojamu daudzumu zagtu mantu, un aicina atsaukties to īpašniekus, zvanot policijai pa tālruņa numuru 67086917, 26811122 vai 110, vai arī rakstot e-pastu: ovb@riga.vp.gov.lv.
 
15.nov
Neatkarīgo deputātu frakcija (NDF) rosinās atbrīvot visu Rīgas domes vadību, pastāstīja NDF frakcijas vadītājs Valērijs Petrovs.
 
15.nov
Partija "Gods kalpot Rīgai" (GKR) nolēmusi pārtraukt sadarbību Rīgas domē ar Neatkarīgo deputātu frakciju (NDF), apstiprināja Rīgas domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs (GKR).
 
15.nov
Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks, SIA "Rīgas satiksme" kapitāldaļu turētājs Vadims Baraņņiks uzdevis uzņēmuma padomei piesaistīt ekspertu, kurš aplēstu uzņēmumam nodarītos zaudējumus un bijušās valdes lēmumu saistību ar tiem.
 
15.nov
Lai gan likumsargi prognozē, ka šogad 18.novembrī Vecrīgu un Daugavas krastmalu apmeklēs daudz mazāk cilvēku nekā pērn, iedzīvotāju drošības nolūkos tiks slēgta iebraukšana Vecrīgas teritorijā, šodien žurnālistus informēja Valsts policijas un Rīgas domes pārstāvji.
 
15.nov
Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks un kapitāldaļu turētājs Vadims Baraņņiks no amata atstādinājis AS "Rīgas centrāltirgus" valdi, apstiprināja pats vicemērs.
 
15.nov
Mērķim, kuru neveiksmīgi centās sasniegt tolaik vēl Nacionālās apvienības pārziņā esošā Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija, kas centās panākt Rīgas domes atlaišanu, vistuvāk nonākusi nesenā galvaspilsētas atslēgu turētāja Saskaņa. Tā apturējusi savu darbību pašvaldības koalīcijā ar Gods kalpot Rīgai (GKR).
 
15.nov
No šodienas līdz 18.novembrim jau 12.reizi norisināsies starptautiskais gaismas festivāls "Staro Rīga", kura tēma šogad būs 4D jeb gaismas mākslas četras dimensijas - laiks, telpa, cilvēks un gaisma, informē Rīgas dome.
 
14.nov
Saistībā ar studentu gājiena norisi no Latvijas Universitātes uz Brāļu kapiem, kas notiks 18. novembrī no plkst. 7.30 līdz plkst. 11.00, regulēs, ierobežos vai slēgs transporta satiksmi atbilstoši nepieciešamībai maršrutā: Latvijas Universitātes galvenā ēka (Raiņa bulvārī 19) - Raiņa bulvāris - Brīvības bulvāris - Brīvības iela - Cēsu iela - Mēness iela - Miera iela - Klusā iela - Brasas tilts - Gaujas iela - Aizsaules iela - Brāļu kapi.
 
14.nov
Rīgas pilsētas Pārdaugavas tiesa piespriedusi naudas sodu bijušajam zemessargam, kura dzīvoklī drēbju skapī Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) atrada 25 detonatorus, liecina publiski pieejamais tiesas spriedums.
 
14.nov
Saistībā ar Latvijas Republikas proklamēšanas 101. gadadienas svinību norisi vairākās vietās Rīgā tiks ierobežota satiksme, kā arī slēgta 11. novembra krastmala.
 
14.nov
“Vakar “Saskaņa” savā frakcijā, piedaloties partijas priekšsēdētājam Urbanovičam, pieņēma lēmumu, ka pieprasa mums nekavējoties atbrīvoties no neatkarīgo deputātu frakcijas, četriem bijušajiem saskaniešiem, kuri vasarā tika izslēgti no frakcijas. Viņi pieprasa arī Rīgas vicemēra Vadima Baraņņika atbrīvošanu no amata,” attiecības Rīgas domes koalīcijā starp “Saskaņu” un “Gods kalpot Rīgai” RīgaTV 24 raidījumā “Dienas personība ar Veltu Puriņu” komentēja Rīgas mērs Oļegs Burovs (GKR).
 
14.nov
"Rīgas satiksme" informē, ka 18. novembrī, Valsts svētku ietvaros, sabiedrisko transportu (tramvajus, trolejbusus, autobusus un minibusus) Rīgas iedzīvotāji un viesi varēs izmatot bez maksas. Tāpat bez maksas varēs izmantot "Rīgas satiksmes" apsaimniekotās autostāvvietas ielu malās. Lai pasažieriem būtu ērtāk nokļūt uz/no pasākumu norises vietām, 18. novembrī no plkst. 17:00 līdz plkst. 24:00 tiks nodrošināti papildu reisi.
 
14.nov
Neraugoties uz noslēgtajām vienošanām, sadarbība ar Neatkarīgo deputātu frakciju (NDF) nav izdevusies ne "Saskaņai", ne "Gods kalpot Rīgai", šodien žurnālistiem atzina Rīgas domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs (GKR).
 

Rīgas namu pārvaldnieks