Rīgā

Vakar, 10:20
Sestdien 14.Saeimas vēlēšanās pirmajā stundā, proti, līdz plkst.8 Rīgā lielākā vēlētāju aktivitāte bija 34.iecirknī, kas atrodas Rīgas Valdorfskolā, un 118.iecirknī, kas atrodas 89.vidusskolā, liecina Centrālās vēlēšanu komisijas apkopotie dati.
 
30.sep
Ārlietu ministrija neatzīst okupēto Ukrainas teritoriju aneksiju un nosoda Krievijas prezidenta lēmumu par šo teritoriju iekļaušanu Krievijas sastāvā. Šāds lēmums ir klajš ANO statūtu un citu starptautisko tiesību normu pārkāpums, vēsta Ārlietu ministrijas preses dienests.
 
30.sep
Pēdējā gada laikā aviosatiksmē valda haoss un lidmašīnu reisu atcelšana vai kavēšanās par daudzām stundām nav nekāds jaunums. Šoreiz neapmierinātību rada fakts, ka lidmašīna, kas no Kopenhāgenas Rīgas lidostā ieradusies ar 3,5 stundu kavēšanos, nosēdās pirms vieniem naktī.
 
30.sep
Tiesa piektdien lēma nemainīt Mārtiņa Bunkus slepkavības lietā aizturētajiem uzņēmējam Mihailam Uļmanam un Aleksandram Babenko noteikto drošības līdzekli - apcietinājumu, noskaidroja aģentūra LETA.
 
30.sep
Latvijā sestdien, 1.oktobrī, sāksies dzinējmedību sezona, kuras laikā Valsts meža dienests aicina mežā gājējus pastiprināti ievērot drošību, aģentūru LETA informē dienestā.
 
30.sep
Latvijas Nacionālajā dabas muzejā tikai divas dienas piektdien un sestdien (30. septembrī un 1. oktobrī) norisināsies tradicionālā sēņu izstāde. Sestdien ģimenes ar bērniem aicinām apmeklēt arī pasākumu „Iekāp mikologa zābakos”.
 
29.sep
Rīgā tiks būvēts jauns bērnudārzs 320 bērniem Ziepniekkalnā, Dignājas ielā 4B, liecina šodien Rīgas domes Finanšu un administrācijas lietu komitejas skatītais jautājums.
 
29.sep
Rīgas hidroelektrostacijas (HES) ūdenskrātuvē ceturtdien pakāpeniski sāk atjaunot ūdens līmeni līdz ikdienas ekspluatācijas līmenim, vēsta AS "Latvenergo" pārstāvji.
 
29.sep
Vakar Mārtiņa kapos tika apglabātas 14 urnas ar to cilvēku mirstīgajām atliekām, kuri savus ķermeņus ziedojuši medicīnai un zinātnei.
 
29.sep
Saeima šodien konceptuāli atbalstīja Valsts aizsardzības dienesta (VAD) likumprojektu un citus rekrutēšanas reformai paredzētus vairāku likumu grozījumus.
 
28.sep
Ņemot vērā dažādu izmaksu pieaugumu un nepieciešamību sniegt palīdzību Ukrainas civiliedzīvotājiem, Rīgā šogad ievērojami pieaudzis sociālo pabalstu saņēmēju skaits, šodien tika informēti Rīgas domes Sociālo jautājumu komitejas deputāti.
 
28.sep
Rīgas domes koalīcijas deputātu darba grupa ir neformāli vienojusies par trīs ar padomju varu saistītu vietvārdu pārdēvēšanu, šodien preses konferencē par izstrādāto likumprojektu informēja Rīgas domes priekšsēdētāja vietniece Linda Ozola (K).
 
28.sep
Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija šodien pirmajā lasījumā atbalstīja Valsts aizsardzības dienesta (VAD) likumprojektu un citus rekrutēšanas reformai paredzētus vairāku likumu grozījumus, tomēr pirms balsojuma likumprojekta redakciju asi kritizēja Saeimas Juridiskā biroja vadītāja Dina Meistere.
 
28.sep
No 40 000 Rīgas skolēnu nepilna puse ir reģistrēta jaunajā bērnu ēdināšanas reģistrācijas sistēmā "pusdienlaiks.lv", šodien pēc tikšanās ar Rīgas mēru un ēdinātājiem žurnālistus informēja Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta direktors Māris Krastiņš
 
28.sep
Šodien turpināsies Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrības (LVSADA) rīkotais brīdinājuma streiks, informē arodbiedrības darba koordinētāja Inga Rudzīte.
 
27.sep
Rīgā oktobrī uzstāsies Lasvegasas iluzionists Džefs Makbraids, aģentūrai LETA pavēstīja Latvijas iluzionisti Dace un Enriko Pecolli.
 
27.sep
Lai ekonomētu pieaugošās izmaksas, vairāki bāri un krogi ir aizvēruši virtuves un patlaban strādā tikai ar dzērienu tirdzniecību, aģentūrai LETA komentēja Latvijas Bāru asociācijas (LBA) valdes loceklis Oskars Ikstens.
 
27.sep
Kafejnīcu āra terašu vasaras sezona Rīgā noslēgsies 31. oktobrī. Uzņēmējiem līdz tam jāizlemj, vai turpināt darbu rudens un ziemas sezonā, pārtraukt āra terases darbu vai demontēt āra terases konstrukciju, informe Rīgas dome.