Piektdiena, 1.decembris

redeem Arnolds, Emanuels

arrow_downwardRīgā

Sniega dēļ Rīgā sabiedriskais transports piektdienas rītā kavējas par 10 līdz 25 minūtēm, informē uzņēmuma "Rīgas satiksme" pārstāve Baiba Bartaševiča-Feldmane.
10:32 Ziņu aģentūra LETA
21. novembrī Latvija beidzot tika pie pirmās "Michelin" zvaignes - restorāns "Max Cekot Kitchen" ieies vēturē kā pirmais restorāns, kas saņēmis starptautisko gardēžu atzinību.
4:30 Portāls nra.lv
Eiropas Patērētāju organizācija vērsusies pret "Facebook" un "Instagram" pārvaldītāju "Meta", iesniedzot sūdzību Eiropas Savienības sadarbības tīklam patērētāju tiesību aizsardzības jomā, pauž Eiropas Patērētāju organizācijas biedrs Latvijā - Patērētāju interešu aizstāvības asociācija (PIAA).
Vakar, 23:31 Ziņu aģentūra LETA
JRT kompleksā patlaban ir paveikti aptuveni 95% būvdarbu, tostarp uz ēkas fasādes un iekšpagalmā jau ir atgriezušies uzraksti "Jaunais Rīgas teātris".
Vakar, 19:11
Jaunā Rīgas teātra (JRT) vēsturiskās mājvietas Lāčplēša ielā, Rīgā, atjaunošanā veiksmīgi apvienoti ēkas vēsturiskie elementi ar mūsdienu kvalitātes vajadzībām, uzsver kultūras ministre Agnese Logina (P).
Vakar, 18:48 Ziņu aģentūra LETA
Šajā nedēļas nogalē, sestdien, Rīgā tiks atklāta slēpošanas trase Uzvaras parkā. Rīdzinieki ziemas priekus galvaspilsētā varēs baudīt trīs distanču slēpošanas trasēs. Tiks nodrošināta arī inventāra noma.
Vakar, 16:11 Portāls nra.lv
Sākoties Ziemassvētku gaidīšanas laikam, šajā nedēļas nogalē no 30. novembra darbu sāks Esplanādes tirdziņš, kurā ikvienu apmeklētāju priecēs arī “Trušu karaliste”, savukārt 3. decembrī durvis vērs tradicionālais Doma laukuma Ziemassvētku tirdziņš un līdz pat Ziemassvētkiem trešdienās rīdzinieki būs gaidīti arī Vidzemes tirgū.
Vakar, 13:40 Portāls nra.lv
Rīgā, Vecmīlgrāvī ostas teritorijā ceturtdien izcēlies paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks, kura dzēšanā iesaistīti 30 glābēji.
Vakar, 13:33 Ziņu aģentūra LETA
Ja snigšana galvaspilsētā turpināsies arī piektdien, tiks pagarināta iespēja izmantot "puteņa biļetes", intervijā TV3 raidījumā "900 sekundes" paziņoja Rīgas mērs Vilnis Ķirsis (JV).
Vakar, 10:05 Ziņu aģentūra LETA
"Rīgas satiksme" mikroblogošanas vietnē "X" ziņo, ka laikapstākļu dēļ ir traucēta transporta kustība pilsētā un apgrūtināta arī sabiedriskā transporta kursēšana. 
Vakar, 8:35 Ziņu aģentūra LETA, Portāls nra.lv
Novembra pēdējā dienā novērojumu stacijā Rīgas centrā ir vismaz 21 centimetru dziļš sniegs - biezākā sniega sega kopš 2021.gada decembra sākuma, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.
Vakar, 8:27 Ziņu aģentūra LETA
Ceturtdienas rītā Rīgā tiek turpināta pieturvietu, gājēju pāreju zonas un veloinfrastruktūras tīrīšana, informē Rīgas dome.
Vakar, 8:05 Portāls nra.lv
Ceturtdien Rīgas sabiedriskajā transportā atkal tiks ieviestas tā dēvētās "puteņa biļetes", šodien preses konferencē informēja Rīgas mērs Vilnis Ķirsis (JV).
Vakar, 7:20 Ziņu aģentūra LETA
Pēc dzīvesvietas zaudēšanas sieviete Rīgā izdzīvo pussabrukušā dārza būdā, kurai caurs jums un vietām trūkst sienu. Iestājoties aukstiem laikapstākļiem, viņa uztraucas, ka var nosalt. Satinoties segās un guļot uz slapja matrača, sieviete raudot raidījumam sūdzējās par veselības problēmām un pašvaldības attieksmi, vēsta TV3 raidījums "Bez Tabu".
Vakar, 4:30 Portāls nra.lv
Lai ierobežotu bezpajumtnieku uzturēšanos Rīgas sabiedriskajās tualetēs un novērstu inventāra bojāšanu, pašvaldība šoziem vairākas tualetes aprīkos ar POS termināļiem un noteiks lietošanas maksu, tādējādi galvaspilsētas iedzīvotājiem un viesiem uzlabojot iespējas labierīcības apmeklēt vēlamā laikā un vietā.
29.nov Portāls nra.lv
Latvijas Dzelzceļnieku biedrība ierosinot koriģēt "Rail Baltica" projektā paredzēto Rīgas šķērsojuma koncepciju, atsakoties no tuneļa būvniecības Pārdaugavā, "Rail Baltica" sliežu ceļu izvietojot starp 1520 milimetru sliežu ceļiem Daugavas labajā krastā un uz tiltiem, un veidojot vienlīmeņa sliežu ceļu šķērsojumu "Rail Baltica" maršrutam Jelgavas virzienā.
29.nov Ziņu aģentūra LETA
Rīgas dome trešdien, 29. novembrī, pieņēma lēmumu piešķirt nosaukumus trīs jaunām ielām un skvēram, kā arī precizēt Armitsteda ielas nosaukumu. Turpmāk Rīgā būs Liju, Mežogu, Anšlava Eglīša iela un Franciska Skarinas skvērs, bet Torņkalnā esošās Armitsteda ielas nosaukums precizēts uz “Džeimsa Armitsteda iela”.
29.nov Portāls nra.lv