Rīgā

15:30
Ārkārtējās situācijas laikā, kā arī vienu mēnesi pēc tās, Rīgas dome piešķirs pabalstu ģimenei vai personai, kura ārkārtējās situācijas dēļ nespēj nodrošināt savas pamatvajadzības, noskaidroja domē.
 
9:48
Rīgas domes pagaidu administrācija ceturtdien, 9.aprīlī, plāno pieņemt pilsētas 2020.gada budžetu, liecina administrācijas sēdes darba kārtība.
 
6:30
Rīgas domē varu zaudējusī Saskaņa un galvaspilsētas pašvaldību līdz šim neiekarojusī Zaļo un zemnieku savienība aicina atlikt ārkārtas vēlēšanas – pat līdz nākamajam gadam, kad paredzētas kārtējās pašvaldību vēlēšanas. Partijas šādu iniciatīvu skaidro ar rūpēm par sabiedrības veselību un politiskajiem konkurentiem, taču politisko norišu vērotāji norāda arī uz ieguvumiem, kurus sola jaunā koronavīrusa radītās ārkārtējās situācijas diktētā vēlēšanu atlikšana un iespējamā atkārtotā atlikšana.
 
Vakar, 18:51
Lai Rīgas zooloģiskais dārzs varētu funkcionēt, tam rudens mēnešiem paredzētā dotācija pārcelta uz pavasari, pavēstīja zooloģiskā dārza valdes loceklis Rolands Greiziņš.
 
Vakar, 17:04
Valdošā koalīcija ir vienojusies Rīgas domes ārkārtas vēlēšanas pārcelt uz 5.septembri, šodien pēc valdību veidojošo partiju sanāksmes žurnālistiem atzina politiķi.
 
Vakar, 12:12
Latvijas Futbola federācija (LFF) vērsīsies Daugavpils pašvaldībā ar pieprasījumu atgriezt 235 620 eiro, kas līdz šim ieguldīti stadiona "Esplanāde" pārbūvē, lēmusi LFF valde.
 
3.apr
Rīgas pilsētai piegulošo zaļo joslu veido piepilsētas meži, no kuriem liela daļa ir pašvaldības un SIA "Rīgas meži" īpašums. To pamatfunkcija ir uzlabot pilsētvides kvalitāti, mazināt vides piesārņojumu, uzlabot mikroklimatu, kā arī nodrošināt rekreācijas iespējas iedzīvotājiem. Tomēr virsuzdevums paliek nemainīgs - "Rīgas meži" rūpējas par šīs zaļās joslas saglabāšanu un atjaunošanu. "Rīgas meži" šopavasar apņēmušies iestādīt 332,15 ha jauna meža, kopumā iestādot 1 010 607 jaunu kociņu.
 
3.apr
Šodien no 86 metrus augstās torņa smailes tiks nocelts Rīgas Svētā Jēkaba katedrāles gailis, kuru atjaunos un apzeltīs AS "Būvuzņēmums Restaurators" speciālisti. 1225.gadā uzbūvētās Jēkaba katedrāles gaiļa nocelšanas procedūru, kas iepriekšējo reizi tika veikta pirms 38 gadiem, šoreiz uzraudzīja Romas katoļu baznīcas Rīgas arhibīskaps-metropolīts Zbigņevs Stankevičs.
 
3.apr
Evaņģēlisko kristiešu draudzes nakts patversmē "Zilais Krusts" konstatēti vēl trīs jauni ar koronavīrusa izraisīto slimību Covid-19 saslimušie, tādējādi kopējais sasirgušo skaits pieaudzis līdz 30, piektdien preses konferencē pavēstīja Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) Infekcijas slimību riska analīzes un profilakses departamenta direktors Jurijs Perevoščikovs.
 
3.apr
Rīgas domes pagaidu administrācija šodien attālinātā sēdē nolēma maznodrošinātām, trūcīgām un daudzbērnu ģimenēm piešķirt dāvanu kartes pārtikas iegādei mazumtirdzniecības veikalos.
 
3.apr
Rīgas domes pagaidu administrācijas šodien atbalstīja lēmumu pēc abpusējas vienošanās pārtraukt darba tiesiskās attiecības ar ilggadējo pilsētas izpilddirektoru Juri Radzeviču (GKR).
 
3.apr
Valsts policijas Rīgas Ķengaraga iecirknis meklē bezvēsts pazudušo 2007. gadā dzimušo Liliju Ļvovu. Meitene 1. aprīlī neatnāca mājās pēc veikala apmeklējuma ap pulksten 18.30. Pēdējo reizi redzēta 1. aprīlī ap pulksten. 20.10 Tērbatas un Matīsa ielas rajonā.
 
2.apr
Atsaucoties uz Rīgas domes lūgumu, Zemessardzes 1. Rīgas brigāde un VUGD veic izvēršamās infrastruktūras uzstādīšanu Evaņģēliskās Kristiešu draudzes "Zilais Krusts" teritorijā, nodrošinot izvēršamo telti ar apgaismojumu un apsildes elementiem.
 
2.apr
Polijas valdošā nacionāli konservatīvā partija ceturtdien ierosināja 10.maijā plānotās prezidenta vēlēšanas organizēt, sarīkojot vispārējo balsošanu pa pastu.
 
2.apr
Uz laiku no amata atstādinātais Rīgas pilsētas izpilddirektors Juris Radzevičs (GKR) pēc abpusējas vienošanās tomēr plāno pārtraukt darba tiesiskās attiecībās ar pašvaldību, liecina piektdien gaidāmās Rīgas domes pagaidu administrācijas sēdes darba kārtībā.
 
2.apr
Piektdien, 3.aprīlī, no 86 metrus augstās torņa smailes tiks nocelts Rīgas Svētā Jēkaba katedrāles gailis, kuru vēlāk atjaunos un apzeltīs AS "Būvuzņēmums Restaurators" speciālisti, informē uzņēmuma pārstāvis Jānis Riņķis.