Rīgā

21.jan
Pašreizējo mainīgo klimatisko apstākļu dēļ notiek grunts svārstības, kas pēdējās dienās būtiski palielinājis ūdensvada avāriju skaitu.
 
21.jan
Pārbaudēs divās Rīgas izpilddirekcijās atklāta degvielas piesavināšanās, šodien, lemjot par izpilddirekciju likvidāciju, tika informēti Rīgas domes deputāti.
 
20.jan
Atzīmējot 1991.gada barikāžu atceres 30.gadadienu un aicinot stiprināt ikviena Latvijas iedzīvotāja brīvības garu norisinājās koncertstāsts "Mana uguns, kuries". Programmā tika iekļauti Mārtiņa Brauna, Nika Matvejeva, Ulda Stabulnieka, Pētera Vaska, Jāņa Lūsēna, Ērika Ešenvalda un Lūcijas Garūtas skaņdarbi. Koncertā piedalījās Arhibīskaps Jānis Vanags, Rīgas kamerkoris "Ave Sol", Valsts Akadēmiskais Koris "Latvija", Latvijas Radio koris, Dainis Īvāns, solisti Agnese Pauniņa un Jānis Strazdiņš, instrumentālisti - Ieva Nīmane (oboja, stabules), Aigars Reinis (ērģeles), Rihards Zaļupe (perkusijas), Edvards Paulis Muzikants (perkusijas), Mārcis Lipskis (bass). Koncerta mākslinieciskais vadītājs un diriģents Sigvards Kļava, režisors un scenogrāfs Roberts Rubīns, gaismu māksliniece Jūlija Bondarenko, instalāciju īstenotājs "IXI ART".
 
20.jan
Atzīmējot 1991. gada barikāžu atceres 30. gadadienu, Rīgas Rātsnams ir izgaismots Latvijas valsts karoga krāsās.
 
20.jan
Šodien Rīgas domes sēdē raisījās asas diskusijas par pāreju uz izglītošanos latviešu valodā mazākumtautību bērnudārzos.
 
20.jan
Godinot Barikādēs kritušo piemiņu, aizsardzības ministrs Artis Pabriks un Nacionālo bruņoto spēku komandieris, ģenerālleitnants Leonīds Kalniņš nolika ziedus pie Brīvības pieminekļa un Bastejkalnā pie bojā gājušo piemiņas akmeņiem Rīgā.
 
20.jan
"Rīgas namu pārvaldnieks" (RNP) saistībā ar parādu piedziņas procesa organizēšanu vērsies Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (KNAB), šodien Rīgas domes Drošības, kārtības un korupcijas novēršanas komitejā teica RNP valdes priekšsēdētājs Ronalds Neimanis.
 
20.jan
Austrumu maģistrāles posma no Ieriķu līdz Vietalvas ielām pirmās kārtas būvdarbus īstenos par 31,3 miljoniem eiro, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.
 
20.jan
SIA "Rīgas 1. Slimnīca", kurā pašlaik tiek sniegti pārsvarā ambulatori pakalpojumi, piemēram, speciālistu konsultācijas un dažādi izmeklējumi, pārveidos par stacionāru arī Covid-19 pacientu aprūpei, informē Rīgas dome.
 
20.jan
Atzīmējot 1991.gada barikāžu atceres 30.gadadienu, šovakar no plkst.17 Rīgas Rātsnams tiks izgaismots Latvijas valsts karoga krāsās, informēja Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa.
 
20.jan
Rīgā veidos jaunu struktūrvienību "Rail Baltica" integrācijai Rīgas pilsētvidē un ekonomikas stimulēšanai, apstiprināja Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Vilnis Ķirsis (JV).
 
20.jan
Veselības ministrija novirzīs 3 miljonus eiro papildu ārstniecības personāla piesaistei Rīgā - stacionāriem, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestam (NMPD) un ģimenes ārstu praksēm, informē Veselības ministrija.
 
20.jan
Saeimas Prezidija locekļi šodien ar ziedu nolikšanu pieminēs 1991.gada janvāra barikāžu aizstāvjus.
 
20.jan
No šodienas līdz 8.martam turpināsies divu Augusta Deglava pārvada balstu remonts, pārvietojot darbu veikšanai nepieciešamo tehniku tilta otrā pusē, informēja Rīgas domes Satiksmes departamentā. 
 
20.jan
No šodienas atcelts aizliegums iedzīvotājiem atrasties uz atsevišķu Rīgas administratīvajā teritorijā esošu ūdenstilpju ledus, informēja Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļā.
 
20.jan
Svētdien, 17.janvārī, pulksten 13.29 Rīgas pašvaldības policija saņēma izsaukumu uz Juglas ezeru, kurā ielūzis kvadricikls. Uz notikuma vietu nosūtīta tuvākā Rīgas pašvaldības policijas Vidzemes pārvaldes autopatruļa. Likumsargi, ierodoties notikuma vietā, sastapa Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbiniekus, kuri palīdzēja kvadricikla vadītājam savu spēkratu dabūt ārā no ūdenstilpnes. Turpat sastaptais vīrietis pastāstīja, ka ar kvadriciklu uzbraucis uz ledus, lai notīrītu sniegu. Esot bijusi doma izveidot hokeja laukumu. Blakus vīrietim atradās arī viņa dēls ar riepas kameru. Kārtības sargi vīrieti informēja, ka spēkā ir liegums atrasties uz visām Rīgas administratīvajā teritorijā esošajām ūdenstilpnēm. Drīz pēc tam kopā ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests darbiniekiem izdevās no ūdenstilpnes izcelt kvadriciklu. Izvērtējot notikušā apstākļus, arī to, ka vīrietis ne tikai pats nebija ievērojis liegumu, bet arī atļāvis savam bērnam lieguma laikā atrasties uz ledus, piemērots naudas sods 50 eiro apmērā.
 
19.jan
No trešdienas, 20.janvāra, līdz 8.martam turpināsies divu Augusta Deglava pārvada balstu remonts, pārvietojot darbu veikšanai nepieciešamo tehniku tilta otrā pusē, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Satiksmes departamentā.
 
19.jan
Lai novērstu pārāk lielu pasažieru skaitu sabiedriskajā transportā, uzņēmums "Rīgas satiksme" izvērtēs tā piepildījumu un norīkos papildu reisus, informēja SIA "Rīgas satiksme" Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Baiba Bartaševiča-Feldmane.
 
19.jan
Rīgas domē izveidota darba grupa, kas meklēs risinājumus, kā samazināt sāls lietošanu Rīgas ielās ziemas sezonas laikā.
 
19.jan
Šobrīd Rīgas Dzemdību namā pret Covid-19 vakcinētas 182 ārstniecības personas jeb 58% no visiem Ārstniecības departamenta darbiniekiem, informēja ārstniecības iestādes pārstāve Baiba Auzāne.
 
19.jan
No trešdienas, 20.janvāra, ir atcelts aizliegums iedzīvotājiem atrasties uz atsevišķu Rīgas administratīvajā teritorijā esošu ūdenstilpju ledus, informēja Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļā.
 
19.jan
Mājokļu un vides departamenta direktoru Anatoliju Aļeksejenko (GKR) no amata mēģinās atbrīvot ar tiesas lēmumu, šodien preses konferencē informēja Rīgas mērs Mārtiņš Staķis (PP).