Rīgā

19.aug
Rīgas svētku noslēdzošajā dienā apmeklētājiem būs iespēja vērot 4.Baltijas bundzinieku samitu, apmeklēt "Piena svētkus", vairākus koncertus, kā arī vērot ielu cirku, gleznot plenērā un iepirkties tirdziņos.
 
18.aug
Rīgas iedzīvotāji un viesi aktīvi izmanto pilsētas svētku piedāvātās iespējas, arī vērojot koncertus un abu krastu komandu basketbola maču.
 
18.aug
Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāvjiem, kas dežūrē Rīgas svētku vietās, svinību laiks paiet ļoti mierīgi, informēja NMPD pārstāve Sarmīte Skujiņa.
 
18.aug
Rīdzinieki un pilsētas viesi sestdien izrādīja lielu interesi par vairāk nekā 100 senajiem spēkratiem, kas bija apskatāmi Rīgas svētku pasākuma laikā.
 
18.aug
Rīgas Latviešu biedrība programmā "Sapņu dārzs - Rīgas Latviešu biedrībai 150" Rīgas svētku ietvaros Vērmanes dārzā svētku viesiem piedāvās daudzveidīgas norises. Īpaša programma būs sarūpēta mūzikas gardēžiem.
 
18.aug
Bastejkalnā kanāla malā motiek Rīgas svētku pasākums "Izkrāso Rīgu"
 
18.aug
Pirmajā Rīgas svētku dienā, 17. augustā, tradicionālajā Zelta kāzu dalībnieku godināšanas pasākumā tika sveikti pāri, kuri saskanīgā laulībā nodzīvojuši 50 gadus.
 
18.aug
Vērmanes dārzā notika Rīgas svētku ieskaņas koncerts "Laikmets un mūzika".
 
18.aug
"Rīgas svētku" pasākumi ir kupli apmeklēti, tajā skaitā vērojama liela atsaucība no ģimenēm ar bērniem, pastāstīja Rīgas domes pārstāve Indra Vilde.
 
18.aug
Rīgas kanālā pie Rīgas brīvostas pārvaldes bākas notiek muzikālu strūklaku un ūdens gaismu šovs "Ūdens stāsts mēness gaismā".
 
18.aug
Piektdienas vakarā Rīgā, Mežaparkā notikušais grupas "Prāta vētra" koncerts aizvadīts bez starpgadījumiem, pavēstīja Valsts policijas (VP) pārstāve Elīna Sprudzāne.
 
18.aug
Kā viens no galvaspilsētas svētku notikumiem, pie un uz Māras dīķa 18. augustā tiks īstenota īpaša fonda INITIUM un Pārdaugavas radošā centra veidota koncertprogramma "Māras ezera balss", kas caur stāstiem un mūziku aizvedīs klausītājus ceļojumā no 100 gadu senas pagātnes, kad dīķis bija pilsētnieku iemīļota ūdens atpūtas vieta, līdz mūsdienām un tālāk, radot laikmetīgu vīziju par Māras dīķi, kā nākotnes pilsētas dzīvības avotu.
 
18.aug
Šodien no plkst. 11:00 līdz 16:00 Rīgas Centrāltirgus Nēģu laukumā norisināsies Rīgas svētkiem veltīts pasākums. Tirgus apmeklētāji savu radošumu varēs apliecināt vairākās radošajās darbnīcās, darinot produktus tekstilā, gatavojot individualizētus auduma iepirkumu maisiņus, kā arī apgleznojot burciņas ziemas gardumu konservēšanai.
 
18.aug
Šodien Kultūras pilī "Ziemeļblāzma" pirmo reizi norisināsies Jūgendstila tērpu modes parāde, kur modeļu lomā iejutīsies sabiedrībā pazīstamas dāmas: dziedātājas Ieva Akuratere, Lorija Cinkuss, Inga Šļubovska-Kancēviča, Elīna Šimkus, Linda Dinsberga (Anmary), aktrises Ērika Eglija, Karīna Lučiņina un Mirdza Martinsone, māksliniece Ilze Patmalniece, LTV Kultūras ziņu redakcijas žurnāliste Līga Gaigala, sportiste Jeļena Prokopčuka u.c. Tērpus papildinās jūgendstilā ieturētas rotas un cepures, kā arī citi aksesuāri - somiņas, lietussargi u.tml. Sākums - plkst.18.
 
18.aug
Šodien, Rīgas svētku otrajā dienā, rīdzinieki un pilsētas viesi varēs klausīties lielkoncertu "Labvakar, Rīga! Labvakar, Latvija!", baudīt svētku uguņošanu, kā arī visas dienas garumā baudīt mūziķu un cirka mākslinieku priekšnesumus, informēja Rīgas domē.
 
18.aug
Šodien pie Rīgas Motormuzeja norisināsies ikgadējais Latvijas Antīko automobiļu kluba seno spēkratu salidojums "Rīga Retro 2018", informēja Ceļu satiksmes drošības direkcijā (CSDD).
 
18.aug
Šodien no plkst. 14:00 līdz aptuveni plkst. 15:00 saistībā ar seno spēkratu izstādi Kalpaka bulvārī, būs izmaiņas sabiedriskā transporta maršrutos.
 
18.aug
Jau sesto gadu pašā Rīgas centrā, Vērmanes dārzā Rīgas iedzīvotājus un viesus aicina "Maizes iela". Pasākums notiks sestdien, 18.augustā Rīgas svētku ietvaros un to organizē Latvijas Maiznieku biedrība sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu, Rīgas Latviešu biedrību.
 
18.aug
Šī diena sāksies visnotaļ aktīvi – plkst.9 Bolderājā sāksies “Xrace Lielais Rīgas piedzīvojums 2018”, Lucavsalā volejbola kausa izcīņa, Ķīpsalas starptautiskajā izstāžu centrā būs starptaustiskais florbola turnīrs “Unihoc Riga Cup 2018”, bet Eksporta ielā sacentīsies ielu motocikli. Bet arī tos sporta aktivitāšu cienītājus, kuri būs pamodušies drusku vēlāk, dienas gaitā gaidīs arī citi saistoši notikumi, piemēram, “Lido Volley Fest 2018” Skonto stadionā, 4.Daugavas kauss peldēšanā Lucavsalā, kanālu regate Rīgas pilsētas kanālos, kā arī tradicionālais Krastu mačs.