Rīgā

19.mai
Šodien pie Saeimas nama norisināsies asinsdonoru diena, kad ikviens interesents varēs ziedot asinis līdzcilvēku dzīvības un veselības glābšanai,  informē parlamenta Preses dienests.
 
18.mai
Pagaidām nav zināms precīzs gājiena pret pieminekli Pārdaugavā dalībnieku skaits, bet to būs daudz, sacīja viens no pasākuma rīkotājiem, mūziķis Ralfs Eilands.
 
18.mai
Lai arī kādam puķu novākšana pie padomju pieminekļa Pārdaugavā ar traktora palīdzību izraisīja nepatīkamas sajūtas, šāda metode tikusi izmantota arī citus gadus, trešdien Saeimas Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijas sēdē atzīmēja Rīgas pašvaldības izpilddirektors Jānis Lange.
 
18.mai
Latvijas sabiedrībā ir pieaugusi starpetniskā spriedze, tāpēc publisku pasākumu laikā nav pilnībā izslēdzami provokāciju riski, vērtē Valsts drošības dienests (VDD), kas tomēr patlaban nesaskata pamatu rosināt aizliegt piektdien gaidāmo gājienu "Par atbrīvošanos no padomju mantojuma".
 
18.mai
Vairāki uzņēmumi pieteikušies Rīgas domei bez maksas palīdzēt organizēt padomju armijas pieminekļa nojaukšanu Pārdaugavā, apstiprina Rīgas mēra Mārtiņa Staķa (PP) padomnieks Aleksis Zoldners.
 
18.mai
Neskatoties uz to, ka pašlaik iekšlietu ministra vieta ir vakanta, Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) ir pārliecināts par dienestu spēju nodrošināt kārtību un drošību piektdien gaidāmajā gājienā uz Pārdaugavu.
 
17.mai
Piektdien, 20.maijā, plānotajā gājienā, pieprasot nekavējošu Uzvaras parkā esošā padomju pieminekļa nojaukšanu, varētu piedalīties aptuveni 5000 cilvēku, norādīts pasākuma pieteikumā pašvaldībai.
 
16.mai
Piekļūšana padomju piemineklim Uzvaras parkā Rīgā būs slēgta līdz 31.augustam, turklāt Valsts policijā (VP) ir sagatavots speciāls rīcības plāns sabiedriskās kārtības un drošības nodrošināšanai saistībā ar turpmākajiem lēmumiem par pieminekļa demontāžu, teikts Iekšlietu ministrijas (IeM) ziņojumā valdībai.
 
16.mai
Šī gada februārī un martā Rīgas Dzemdību namā būtiski pieaudzis dzemdētāju skaits, kas bija inficētas vai pārslimojušas Covid-19, šodien preses konferencē informēja SIA "Rīgas Dzemdību nams" valdes priekšsēdētāja, ārste Santa Markova.
 
16.mai
Fotogrāfiju izstāde "Slava Ukrainai! Varoņiem slava!", kas iepriekš bija apskatāma Uzvaras parkā pie padomju pieminekļa, ir pārvietota uz laukumu pie Rīgas Kongresu nama, kas ir pretī agresora valsts Krievijas vēstniecībai, informē Rīgas domes Komunikācijas pārvalde.
 
16.mai
Pārdaugavā, Uzvaras parkā esošā pieminekļa demontāžas izmaksas būs atkarīgas no izvēlētā tehnoloģiskā procesa, pirmdien Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma" atzina Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Edvards Smiltēns (LRA).
 
16.mai
Jaunā nedēļa Latvijā iesāksies ar mākoņainām debesīm un mērenu vēju, kā arī mērenu gaisa temperatūru, toties ievērojami nokrišņi nav gaidāmi, izriet no Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) prognozēm.
 
16.mai
No šodienas atcelti juridiskie šķēršļi Pārdaugavā esošā pieminekļa nojaukšanai.
 
16.mai
Mikroblogošanas vietnē "Twitter" 15. maijā, piecas minutes pirms pusnakts, parādījās ieraksti par Langstiņos it kā nograndušu sprādzienu.
 
15.mai
Meksikas lidostā noticis visai amizants incidents, kurā iesaistīti vairāki darbinieki un viens bēguļojošs pasažieris, ziņo "UPI".
 
15.mai
6 km distances skrējiena laikā trasē iekļuva kāda automašīna. Autovadītājs apgriezās un brauca skrējējiem pretējā virzienā, tā krietni patraucējot skrējiena dalībniekus, vēsta LTV ziņas
 
15.mai
TV3 raidījums “900 sekundes” aptaujāja rīdziniekus, lai noskaidrotu, ko viņu vēlētos redzēt Uzvaras parkā esošā pieminekļa vietā.
 
15.mai
14.maijā norisinās pirmais Latvijas čempionāts jūdzes skrējienā un pie Brīvības pieminekļa norisinās "Rimi" bērnu diena, kurā bērni var piedalīties 200 metru un 400 metru distancēs, kā arī "Happy" šķēršļu trasē pašiem mazākajiem. Savukārt 15.maijā 42 kilometru, 21 kilometru, 10 kilometru un sešu kilometru distancēs dodas skrējēji no 70 pasaules valstīm, kā arī elites sportisti, kas vēlas pārspēt Rīgas rekordus un cīnīties par "Rimi" Rīgas maratona balvu fondu.
 
15.mai
Satiksmes ministrijas rosinājumu pārskatīt "Epidemioloģiskās drošības pasākumus Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai" valdība uzklausīja un nolēma atcelt prasību par sejas masku obligātu lietošanu sabiedriskajā transportā.
 
14.mai
14. maijā visā Latvijā notiek ikgadējā Muzeju nakts. Pie Rīgas pils rindas jau s;aka veidoties agrā pēcpusdienā.
 
14.mai
Rīgas domē vēl tiek spriests, kur turpmāk izvietot karam Ukrainā veltīto fotoizstādi, kas šobrīd atrodas Uzvaras parkā, stāstīja Rīgas domes pārstāvis Raimonds Grants.
 
14.mai
Pēc vasaras varētu sekot viena no lielākajām apkures krīzēm Rīgā, jo nav atrisināts ilgstoši atliktais jautājums par apkures pieslēgšanu, ko pastiprināšot vēsturiski augstākais apkures tarifs, pauda pašvaldības SIA "Rīgas namu pārvaldnieks" (RNP) valdes priekšsēdētājs Ronalds Neimanis.
 

Komentētākie