Rīgā

12.okt
Septembrī sērijveida dzīvokļu vidējā cena Rīgā sasniedza 887 eiro par kvadrātmetru, kopumā kopš gada sākuma pieaugot par 9,9%, un gada beigās cenu pieaugums var būt vēl lielāks, prognozē nekustamo īpašumu kompānijas "Arco Real Estate" valdes loceklis un vērtēšanas nodaļas vadītājs Māris Laukalējs.
 
12.okt
No šodienas būs mainītas tirdzniecības centru "Alfa" un "Domina" vakcinēšanās punktu atrašanās vietas, informē Nacionālā veselības dienesta (NVD) Vakcinācijas projekta nodaļas pārstāve Inga Vasiļjeva.
 
11.okt
Līdz oktobra beigām iedzīvotāji, apkaimju biedrības un pašvaldības var iesaistīties balsojumā vietnē "www.edzl.lv", lai palīdzētu rast topošo starptautiskās dzelzceļa līnijas "Rail Baltica" staciju nosaukumus, pavēstīja dzelzceļa projektā "Rail Baltica" projekta īstenotāja Latvijā, uzņēmuma "Eiropas dzelzceļa līnijas" pārstāvji.
 
11.okt
Svētdien četros tirdzniecības centros vakcīnu pret Covid-19 saņēma 874 cilvēki, informē Nacionālā veselības dienesta (NVD) Vakcinācijas projekta nodaļas pārstāve Inga Vasiļjeva.
 
11.okt
Tirdzniecības centrā "Galleria Riga" no pirmdienas darbu pārtraucis vakcinācijas pret Covid-19 punkts un ārkārtējās situācijas laikā turpinās darbu tikai "zaļajā režīmā", informē "Galleria Riga" pārstāvji.
 
11.okt
Krievijas vēstniecība Latvijas Ārlietu ministrijai iesniegusi notu par it kā nozagtu piemiņas plāksni sarkanajai armijai, sataisījusi pamatīgu skandālu Krievijas medijos, bet galu galā atklājies, ka plāksne atradusies restaurācijā un vēstniecība par to bija informēta. Krievija jebkādiem līdzekļiem cenšas diskreditēt Latviju, sagrozot vēsturi un arī rupji melojot.
 
10.okt
Šovakar Rīgā, Daugavpils ielā, izcēlies paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Agrita Vītola.
 
10.okt
Rīgas domē sākušās diskusijas par galvaspilsētas nakts dzīves uzlabošanu. ”Kantar TNS” aptaujā TV3 raidījumā "900 sekundes" noskaidrots sabiedrības viedoklis.
 
9.okt
Rīgas Nacionālais zooloģiskais dārzs (RNZD) rūpējas par to, lai tajā būtu sastopama daudzveidīga dzīvnieku kolekcija, tādā veidā sabiedrībai nodrošinot iespēju uzzināt vairāk par Latvijā un pasaulē mītošiem dzīvniekiem, kā arī par mūsu dabas daudzveidību.
 
9.okt
Rīgas domes jaunais sasaukums ir aizvadījis pirmo gadu. Oktobra sākumā apritēja gadadiena, kopš par Rīgas domes priekšsēdētāju tika ievēlēts Mārtiņš Staķis (AP). Kāds ir Latvijas iedzīvotāju vērtējums par pirmajā gadā paveikto, skaidroja TV3 raidījums "900 sekundes".
 
8.okt
Rīgā aizvadītajā dienā ir konstatēti 492 jauni ar Covid-19 saslimušie, līdz ar to pēdējo divu nedēļu laikā galvaspilsētā fiksēti 4535 inficētie, kas ir visu laiku augstākais aktīvo saslimšanas gadījumu skaits, savukārt pārējie tiek uzskatīti par slimību pārslimojušiem.
 
8.okt
Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komiteja šodien neiekļāva sēdes darba kārtībā opozīcijas frakcijas "Saskaņa" priekšlikumu par papildu līdzekļu piešķiršanu Rīgas skolotājiem Covid-19 testēšanas nodrošināšanai.
 
8.okt
Arī šajā rudens un ziemas sezonā Rīgas kafejnīcas un restorāni varēs turpināt apkalpot klientus vasaras terasēs, turklāt par terašu izmantošanu netiks piemērota pašvaldības nodeva, informēja Rīgas domes Komunikācijas pārvalde.
 
8.okt
Iestājoties ārkārtējai situācijai un pieaugot saslimstībai ar Covid-19, AS "Rīgas siltums" aicina pieslēgt apkuri visām daudzdzīvokļu dzīvojamām mājām jau tuvākajā laikā, neraugoties uz iedzīvotāju parādiem,  informēja uzņēmumā.
 
8.okt
Kopš neatkarības atgūšanas šādā vai tādā veidā ikviens Valsts prezidents izrādījis interesi par Latvijas galvaspilsētas attīstību, taču Valsts prezidents Egils Levits, kuram nenoliedzami patīk uzstāties ar runām, šo latiņu pacēlis daudz augstāk. Saskaņā ar iepriekšējo prezidentu kanceleju pārstāvju pausto, E. Levits ir pirmais, kas ar runu uzstājies Rīgas domes sēdē.
 
7.okt
Krīzes vadības padomes sēdē jau astoņas stundas aiz slēgtām durvīm tiek spriests par Covid-19 krīzes pārvarēšanu. Tas, ka ierobežojumi būs, ir skaidrs, un tas, ka sēdes dalībnieki nevar par tiem vienoties, arī ir skaidrs.
 
7.okt
"Latvijas pasts" apsver iespēju sūtījumu apkalpošanas pakomātus jeb "paku torņus" ar automatizētu sūtījumu izsniegšanas funkciju izvietot arī citās Rīgas apkaimēs, ne tikai Pļavniekos, kur ceturtdien atklāts pirmais šāda veida risinājums, pavēstīja "Latvijas pasta" Ārējo komunikāciju vadības daļas vadītāja Gundega Vārpa.
 
7.okt
Septembrī Rīgas mikrorajonos sērijveida dzīvokļu cenas palielinājās par 1,1%, bet 2021.gadā kopumā - par 9,9%, teikts nekustamo īpašumu kompānijas "Arco Real Estate" jaunākajā tirgus apskatā.
 
7.okt
Ņemot vērā Covid-19 izplatības pieaugumu un pārkāpumu skaita palielināšanos, Rīgas Pašvaldības policija (RPP) sākusi strādāt pastiprinātā režīmā, šodien preses konferencē informēja RPP priekšnieks Juris Lūkass.
 
7.okt
Rīgas pašvaldība ierīkojusi 547 jaunas bezmaksas autostāvvietas, kas iedzīvotājiem pieejamas Zolitūdē, Imantā un Pļavniekos, tostarp 27 piemērotas cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.
 
7.okt
Rīgā strauji pieaudzis Covid-19 ierobežojumu pārkāpumu skaits, šodien preses konferencē atzina Rīgas Pašvaldības policijas priekšnieks Juris Lūkass.
 
7.okt
Tieši 8.00 no rīta Eiropas vadošais mazumtirgotājs "Lidl" oficiāli uzsāka savu darbību Latvijā, vienlaikus atverot savus pirmos 15 veikalus visā valstī. Rīgas, Liepājas, Ventspils, Tukuma, Jelgavas, Ogres, Valmieras, Jēkabpils, Rēzeknes un Daugavpils iedzīvotāji bija pirmie, kas atklāja unikālo "Lidl" zīmolu piedāvājumu un iepirkšanās pieredzi 15 jaunajos veikalos, kas savas durvis pircējiem šorīt vēra pirmo reizi. "Lidl" Latvijā jau investējis vairāk nekā 200 miljonus eiro savu veikalu un loģistikas centra būvniecībā, kā arī veidojot jaunas ielas, satiksmes apļus, krustojumus, apstādījumus un dažādus apkārtējās infrastruktūras uzlabojumos. Uzņēmums Latvijā arī radījis jau vairāk nekā 2000 jaunas un labi apmaksātas darbavietas.