Rīgā

22.sep
Pēc tam, kad sociālajos tīklos parādījās attēls ar svaigi izremontētu ietvi Kalnciema ielā, kuras vidū ir apgaismes stabs, Rīgas dome ir apņēmusies to pārcelt.
 
22.sep
Saeima šodien pirmajā lasījumā atbalstīja Latviešu valodas kā vienīgās valsts valodas statusa nodrošināšanas likumprojektu.
 
22.sep
Saeima šodien nodeva izskatīšanai Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijā opozīcijas deputātu priekšlikumu uz laiku aizliegt piemērot līgumsodus par kavētiem maksājumiem par centrālās siltumapgādes pakalpojumiem un piegādāto elektroenerģiju.
 
22.sep
Jārēķinās ar to, ka mediķi sekos līdzi nākamo gadu valsts budžeta veidošanai un iestāsies par to, lai finansējums atalgojuma palielināšanai būtu, bet, ja mediķu prasības netiks pildītas, būs sagaidāmi vērienīgi protesti, ceturtdien pēc Veselības ministrijas (VM) tikšanās ar ārstniecības nozares organizācijām sacīja veselības ministrs Daniels Pavļuts (AP).
 
22.sep
Saeima ceturtdien, 22.septembrī, uzdeva valdībai izstrādāt papildu pasākumus iedzīvotāju atbalstam energoresursu cenu kāpuma ietekmes mazināšanai jaunajā apkures sezonā, informē Saeimas preses dienests.
 
22.sep
AS "Rīgas siltums" un SIA "Rīgas ūdens" gaidāmajā apkures sezonā nepiemēros līgumsodus kavētiem maksājumiem par sniegtajiem pakalpojumiem, aģentūru LETA informēja uzņēmumu pārstāvji.
 
22.sep
Šorīt pie Saeimas ap 100 protestētāju pulcējušies biedrības "Dzīvnieku brīvība" organizētajā piketā, aktīvi paužot atbalstu dzīvnieku aizsardzībai un kažokzvēru audzēšanas aizliegumam Latvijā. 
 
21.sep
Rīgas dome šodien pieņēma grozījumus Rīgas pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas saistošajos noteikumos, kas paredz centralizētu ietvju tīrīšanu ziemā.
 
21.sep
Brasas tilta demontāžas darbu laikā bojāts "Rīgas ūdens" maģistrālais ūdensvads un tā komunikācijas mezgls Gaujas ielā 1a, informē uzņēmums.
 
20.sep
Ceturtdien, 22.septembrī, notiks biedrības "Dzīvnieku brīvība" organizēts pikets, paužot atbalstu dzīvnieku aizsardzībai un kažokzvēru audzēšanas aizliegumam Latvijā, informē organizētāji.
 
20.sep
Pirmdien, 19. septembrī, neilgi pirms 14.00 Rīgas pašvaldības policija saņēma izsaukumu no kādas Rīgas skolas darbiniekiem, ka skolas medmāsa darba vietā atrodas tādā alkohola reibumā, ka nespēj patstāvīgi pārvietoties un veikt savus darba pienākumus.
 
20.sep
Pļavniekos notikusi avārija, facebook vēsta sadursme.lv.
 
20.sep
SIA "Rīgas namu pārvaldnieks" (RNP) aicina nekavējoties AS "Rīgas siltums" (RS) vienoties ar māju pārvaldniekiem par daudzdzīvokļu dzīvojamo māju pieslēgšanas grafiku apkurei, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
 
20.sep
Pirmdien Rīgā pašvaldības policija kāda skolā konstatējusi puskailu medmāsu, kura bija aptuveni četru promiļu reibumā, aģentūra LETA noskaidroja policijā.
 
19.sep
Lai aktualizētu tukšo skatlogu problēmu Rīgā, Brīvības ielā, apvienība "Pilsēta cilvēkiem" šonedēļ rīkos piketu "Dzīvību Brīvības ielai", aģentūru LETA informēja apvienībā.
 
19.sep
No šodienas līdz 1.oktobrim Brasas tilta demontāžas darbi norisināsies arī naktīs, tādēļ iespējams paaugstināts trokšņu līmenis, informē Rīgas domes Komunikācijas pārvaldē.
 
19.sep
Valsts policija sākusi resorisko pārbaudi par it kā Rīgas sabiedriskajā transportā izplatītiem uzrakstiem, kas paredz krievvalodīgajiem sēdvietas tikai autobusa aizmugurē, aģentūra LETA noskaidroja policijā.
 
19.sep
No 19. septembra divi ekspresbusu maršruti 303. un 363. tiks pārveidoti par jauniem autobusu maršrutiem, informē "Rīgas satiksme".
 
17.sep
Lai strauji pieaugošo energoizmaksu laikā mazinātu elektroenerģijas patēriņu, Rīgas pašvaldība ieviesīs dažādus elektroenerģijas taupīšanas pasākumus, piemēram, samazinot apgaismojuma intensitāti, izslēdzot ielu apgaismojumu un fasāžu dekoratīvo apgaismojumu atsevišķās nakts stundās, kā arī nomainot ielu apgaismojuma veidu dažās Rīgas apkaimēs, liecina Rīgas domes publiskotā informācija.
 
17.sep
Rīgas skolas un bērnudārzi pirmdien, 19.septembrī, nodrošinās mācību procesu, pavēstīja Rīgas domes Komunikācijas pārvaldē.
 
16.sep
Rīgā par 2 miljoniem eiro uzbūvēts jauns daudzfunkcionāls sporta laukums.