Rīgā

14.mar
Ņemot vērā Satversmes tiesas šā gada 5. marta spriedumu kapsētu apsaimniekošana jomā, Rīgas domes Mājokļu un vides departamenta Kapsētu pārvalde šobrīd vairs nepiemēro maksu par kapa vietas piešķiršanu un personām bez atlīdzības piešķir apbedījumam nepieciešamo vietu skaitu.
 
14.mar
Satiksmes ministrijai (SM) būs rūpīgi jāizvērtē dotāciju piešķiršana par sabiedriskā transporta pakalpojumiem Rīgā, jo nav novērsti riski, kas saistīti ar SIA "Rīgas satiksme" uzņēmuma prestiža atjaunošanu un kreditoru pārliecināšanu par uzņēmuma veiksmīgu darbību, pastāstīja satiksmes ministrs Tālis Linkaits (JKP).
 
14.mar
Jaunā Rīgas brīvostas pārvaldes izstrādātā attīstības programma tuvākajai desmitgadei, kas tapusi sadarbībā ar Roterdamas ekspertiem, kā vienu no attīstības virzieniem skaidri iezīmē kruīzu segmenta veicināšanu.
 
14.mar
Pašvaldības SIA "Rīgas satiksme" nolēmusi piesaistīt ekspertus, kas izvērtēs uzņēmuma sadarbību ar "Rīgas karti", pastāstīja "Rīgas satiksmes" valdes loceklis Jānis Meirāns.
 
14.mar
Brīvības pieminekļa un Rīgas Brāļu kapu likumprojekts joprojām nav ticis tālāk par pirmo lasījumu. Nu jau trešais Saeimas sasaukums ir apņēmības pilns to aizdabūt līdz finišam, atmetot mēģinājumu tikt skaidrībā par abu valsts simbolu īpašuma tiesībām. Tagad galvenais akcents tiek likts uz to, kas tad būs to apsaimniekotājs un ko drīkstēs darīt šo abu pieminekļu teritorijā un ko ne.
 
14.mar
Optimizējot mikroautobusu satiksmi Rīgas ielās, SIA "Rīgas satiksme" plāno vairumā "mikriņu" maršrutu likvidēt iespēju izmantot pašvaldības piešķirtos braukšanas atvieglojumus, kā arī nodrošināt, ka abu uzņēmumu transportlīdzekļi nebrauc pa vienu un to pašu maršrutu, aģentūrai LETA pastāstīja "Rīgas satiksmes" valdes loceklis Jānis Meirāns.
 
14.mar
Nupat ekspluatācijā nodotajā tirdzniecības centrā "Akropole" naktī uz trešdienu, 13. martu plīsusi caurule, kas appludinājusi viena tās nomnieka telpas, apstiprināja "Akropoles" pārstāve Līga Andžāne.
 
14.mar
Rīgas mikroautobusos tiek veikta aptauja, lai noskaidrotu, vai SIA "Rīgas mikroautobusu satiksmes" klienti turpinās izmantot sabiedrisko transportu, ja konkrētajā maršrutā vairs nekursēs "mikriņi", bet tikai SIA "Rīgas satiksme" transports, liecina iedzīvotāju publicētā informācija sociālajos tīklos.
 
14.mar
Valsts policija nav guvusi apstiprinājumu par aizdomīgiem priekšmetiem Rīgā, Laboratorijas ielā, tāpēc apkārtējām ēku iedzīvotājiem atļauts atgriezties dzīvesvietās, pastāstīja Valsts policijas preses pārstāve Simona Grāvīte.
 
14.mar
Pašvaldības SIA "Rīgas satiksme" pagaidu valde šodien skatīs jautājumu par "Rīgas mikroautobusu satiksmes" maršrutu optimizāciju, apstiprināja "Rīgas satiksmes" pārstāvis Viktors Zaķis.
 
13.mar
No SIA "Rīgas karte" valdes locekļa amata atkāpies saistībā ar korupcijas noziegumiem aizdomās turētais Aleksandrs Brandavs, apstiprināja SIA "Rīgas satiksme" pārstāvis Viktors Zaķis.
 
13.mar
Trešdien, 13.martā, Dārzciema ielā Rīgā atrasts kara laika lādiņš, vēsta Valsts policija.
 
13.mar
Ar Augstākās tiesas (AT) lēmumu 12.martā tika izbeigta tiesvedība saistībā ar Rīgas mēra Nila Ušakova (S) lēmumu par Vitālija Reinbaha atlaišanu no Rīgas domes Satiksmes departamenta direktora amata, norādīja AT Komunikācijas nodaļas vadītāja Rasma Zvejniece.
 
13.mar
Vispasaules sociālā darba diena tiek svinēta 19. martā. Jau šonedēļ Rīgas domes Labklājības departaments rīko atvērto durvju dienas, kuru laikā rīdziniekiem būs iespējams personīgi tikties ar sociālā darba speciālistiem, iepazīties ar Rīgas Sociālā dienesta darbu, uzdot jautājumus un saņemt atbildes.
 
13.mar
Pēc vakar, 12. martā Rīgas domē notikušās tikšanās starp "Rīgas satiksmes" kapitāldaļu turētāju, "Rīgas satiksmes" valdes locekļiem un uzņēmuma kreditoriem "Rīgas satiksmes" valdes priekšsēdētājs Ernests Saulītis norāda, ka uzņēmumam priekšā smags darbs.
 
13.mar
Aizdomu ēnas ap Rīgas domi un pašvaldības SIA "Rīgas satiksmi" ir šausmīgas, bet tiksim ar to galā, intervijā LNT raidījumā "900 sekundes" pauda Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV).
 
12.mar
Sestdien, 9.martā, pulksten 23.09 Rīgas pašvaldības policisti, patrulējot Sarkandaugavā, ievēroja kādu Hyundai markas automašīnu, kas nepārliecinoši piedalījās ceļu satiksmē. Izmantojot gaismas un skaņas signālus, autovadītājam vairākkārtīgi dots rīkojums apturēt transportlīdzekli.
 
12.mar
Valsts policija (VP) šodien līdz plkst.20 Rīgas reģionā saņēmusi 145 izsaukumus uz ceļu satiksmes negadījumiem, informēja VP.
 
12.mar
Pašvaldības SIA "Rīgas satiksme" pagaidu valdes tikšanās ar uzņēmuma kreditoriem aizritējusi veiksmīgi un aizdevēji piešķirto naudu pagaidām atgriezt nelūdz, apgalvoja uzņēmuma pārstāvis Viktors Zaķis.
 
12.mar
Valsts drošības dienests (VDD) prognozē, ka 16. marta pasākumos piedalīsies arī radikāli noskaņotas personas, cenšoties realizēt savas personiskās intereses, informēja VDD.
 
12.mar
Turpinām apskatu par Rīgas daudzdzīvokļu māju apbūves īpatnībām. 464. sērijas mājas visvairāk tika būvētas Iļģuciemā, Ķengaragā, Purvciemā un Imantā. Šīs sērijas mājām ir tikai pieci stāvi un trīs dzīvokļi vienā stāvā katrā kāpņu telpā.
 
12.mar
Skandalozais īru jaukto cīņu mākslas (MMA) cīkstonis Konors Makgregors pirmdien aizturēts par uzbrukumu fanam.