Rīgā

20.jan
Rīgas domes Īpašuma departaments strādā pie priekšlikumu izstrādes, kas nākotnē īpašniekiem uzliktu par pienākumu graustos uzstādīt dūmu detektorus vai nodrošināt šo objektu fizisku apsardzi, apstiprināja departamenta pārstāve Baiba Gailīte.
 
20.jan
Šodien Rīgā un citviet Latvijā notiek 1991. gada janvāra barikāžu piemiņas pasākumi.
 
20.jan
Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) glābēji sestdien no Rīgas kanāla izcēluši noslīkušu cilvēku, pavēstīja VUGD pārstāve Agrita Vītola.
 
20.jan
No Rīgas jūras līča nākoša gubu mākoņu rinda svētdien nes ļoti intensīvu snigšanu šaurā joslā netālu uz ziemeļaustrumiem no galvaspilsētas, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.
 
19.jan
Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments noslēdzis līgumu par aptaujas veikšanu, kuras laikā plānots noskaidrot rīdzinieku pārvietošanās paradumus Rīgā un Pierīgā, liecina Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā pieejamā informācija.
 
19.jan
Rīgas domes Satiksmes departaments izsludinājis iepirkumu par Marijas ielas un Aleksandra Čaka ielas posma atjaunošanas projekta izstrādi, liecina Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā pieejamā informācija.
 
19.jan
Ekonomikas ministrija (EM) risinās problēmu ar āra kafejnīcu atvēršanas ierobežojumiem drošības apsvērumu dēļ, atzina EM pārstāve Evita Urpena.
 
19.jan
Ugunsdzēsēji-glābēji piektdien Rīgā vairākkārt saņēmuši izsaukumus par pusaudžiem uz Daugavas ledus, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Agrita Vītola.
 
19.jan
Rīgas Pasažieru termināļa piestātnē šodien un rīt no plkst.13 līdz 16 apskatei klātienē būs pieejami četri Vācijas Jūras spēku kuģi.
 
19.jan
Šodien tiek atcelta pareizticīgo gremdēšanās Daugavas ūdenī saistībā ar mainīgajiem laika apstākļiem, liecina Latvijas Pareizticīgās Baznīcas preses dienesta izplatītais paziņojums.
 
18.jan
Slepena slimnīca zem slimnīcas. Par pazemes slimnīcu zem Gaiļezera līdz pat 2008. gadam zināja tikai retais. Pēc civilās aizsardzaības objektu atslepenošanas, šo gadu laikā tapuši vairāki sižeti medijos, savā facebook kontā ziņo Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca.
 
18.jan
Topošās Krišjāņa Kariņa (JV) valdības labklājības ministra amata kandidātes Ramonas Petravičas (KPV LV) viens no primārajiem uzdevumiem ir algu palielināšana sociālajiem darbiniekiem, kam no valsts budžeta būtu nepieciešami 6,4 miljoni eiro.
 
17.jan
VEF Kultūras pilij piemīt kāds maģiskums – šķiet, te visi koncerti tiek pilnībā izpārdoti. Pat ārzemnieku.
 
17.jan
Pēdējās nedēļas laikā Rīgas pašvaldības policija un Administratīvā inspekcija kopā konstatējuši 143 pārkāpumus par nenotīrītām ietvēm un ēku jumtiem.
 
17.jan
Līdz skaidrības gūšanai izmeklēšanā par krāpšanas aizdomām uzņēmumā Rīgas satiksme (RS) Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) neplāno atjaunot  Eiropas Savienības (ES) fondu līdzfinansējuma maksājumus RS Skanstes tramvaja līnijas projektā.
 
17.jan
2006. gadā dzimušais Jevgenijs Karpačovs ir atrasts sveiks un vesels, informēja Valsts policija.
 
17.jan
Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komiteja ceturtdien, 17. janvārī, atbalstīja pašvaldības līdzfinansējuma palielināšanu privātajos bērnudārzos.
 
16.jan
Peļņas nolūkos pašvaldības SIA "Rīgas satiksme" nākotnē varētu paplašināt maršrutus uz Pierīgas pašvaldībām - tā gan ir tikai iecere un nekādas sarunas par to nav sāktas, trešdien Rīgas domes deputātiem teica uzņēmuma pagaidu valdes priekšsēdētājs Anrijs Matīss.
 
16.jan
Rīgas domes Finanšu un administrācijas lietu un Satiksmes un transporta lietu komitejas deputāti šodien vienojās uzlikt par pienākumu pašvaldības SIA "Rīgas satiksme" reizi ceturksnī sniegt ziņojumu par uzņēmuma modernizācijas projektiem un kopējām aktualitātēm.
 
16.jan
Līdzīgi kā citās sabiedriskās ēkās, arī topošās Mežaparka estrādes pamatos iemūrēja kapsulu ar vēstījumu nākamajām paaudzēm.
 
16.jan
Pirmo reizi Baltijā Mākslas muzejā Rīgas birža atklāta izstāde Boriss Lurje un NO!art. «Tie ir sociāli aktīvi darbi – absolūtais pretmets rimtai estētikai, kurā cilvēki caur mākslu nododas saviem intīmiem pārdzīvojumiem. Personīgā sāpe tajos darbos ir, bet ir arī visu cilvēci un sabiedrību skaroši jautājumi,» saka mākslas zinātniece Vita Birzaka.
 
16.jan
Šodien, 16.janvārī, topošās Mežaparka Lielās estrādes pamatos iebetonēja kapsulu ar vēstījumiem nākamajām paaudzēm.