Rīgā

20.jun
Saistībā ar "Rail Baltica" dzelzceļa būvniecību no pirmdienas līdz ceturtdienai. 23.jūnijam, kā arī no 27.jūnija līdz 29.jūnijam naktīs no plkst.22 līdz 6 būs slēgts Lāčplēša ielas posms no Satekles ielas līdz Kalupes ielai, informē projekta būvnieka pilnsabiedrības "BeReRix" pārstāvji. 
 
20.jun
Šodien Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentā notiks sanāksme ar Rīgas skolu skolu direktoriem par viņu izvirzītajām prasībām, informē Rīgas domes Komunikācijas pārvalde.
 
20.jun
Rīgā šodien un rīt notiks Trīs jūru iniciatīvas (TJI) samits un Biznesa forums, kas pulcēs 12 valstu līderus, informē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Komunikācijas un informācijas departaments.
 
19.jun
Valsts iekšējā drošība jau vairākus gadus ir viena no valdības prioritātēm, tomēr policijā joprojām trūkst 30 līdz 50 procentu darbinieku, algas ir nekonkurētspējīgas, bet darba apstākļi daudzviet vienkārši briesmīgi, vēsta TV3 raidījums "Nekā personīga".
 
18.jun
Rīgas praida gājienā sestdien piedalījušies apmēram 5000 cilvēku, neskaitot vienkārši interesentus, liecina Valsts policijas aplēses. Kā norāda policijā, gājiens noslēdzies mierīgi, tomēr viena persona aizturēta par gājiena traucēšanu un policistu likumīgo prasību nepildīšanu.
 
18.jun
“Rīgas satiksme” informē, ka sestdien, 18. jūnijā, no plkst. 13.00 līdz aptuveni plkst. 15.00 gājiena laikā tiks veiktas izmaiņas atsevišķu autobusu un trolejbusu kustībā. Atsevišķi sabiedriskā transporta līdzekļi tiks novirzīti pa apvedceļiem, tāpat norises vietas tuvumā iespējama īslaicīga sabiedriskā transporta kustības apturēšana, atbilstoši Valsts policijas norādēm.
 
18.jun
Rīgas praida noslēguma pasākuma laikā tiks slēgts Vērmanes dārzs.
 
17.jun
Rīgas dome pagaidām neizpauž Pārdaugavā esošā padomju karavīriem veltītā pieminekļa demontāžas metodes un termiņus.
 
17.jun
Ēdināšanas uzņēmuma Lido dibinātājs Gunārs Ķirsons kopā ar savu mazdēlu uzsācis jaunu projektu – ātrās ēdināšanas tīklu Cherry Fix. Pirmais Cherry Fix ātrās ēdināšanas tīkla restorāns atrodas pie Vērmanes dārza – vēsturiski nozīmīgā ēkā iepretim Saktai. To svinīgi atklāja vakar, 16. jūnijā.
 
16.jun
Ceturtdien, 16. jūnijā, Rīgas atbalsta centrā Ukrainas iedzīvotājiem Kaļķu ielā 1 notika trešā darba birža, kurā ap 110 vakanču piedāvāja deviņi uzņēmumi. Biržu apmeklēja ap 250 interesentu.
 
16.jun
Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komiteja šodien atbalstīja papildus vairāk nekā 200 000 eiro piešķiršanu saistībā ar Rīgas Svētā Pētera baznīcas nodošanu draudzei.
 
16.jun
Latvijas izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkotajā piketā pie Saeimas ēkas ceturtdien pulcējušies ap 3000 cilvēku.
 
16.jun
Šodien pēcpusdienā divi ASV iznīcinātāji "F-35 Lightning II" un gaisa tankeris "KC-135" veiks ļoti neliela augstuma pārlidojumu Baltijas valstu gaisa telpā, tostarp pārlidojot virs Vanšu tilta un Rīgas pils.
 
16.jun
Rīgā remontdarbu laikā Ģertrūdes ielā bojāts gāzesvads un notikusi gāzes noplūde, apliecina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).
 
16.jun
Šodien pusdienlaikā gaidāmajā Latvijas izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkotajā piketā pie Saeimas pulcēsies vairāk nekā 2000 pedagogu no visas Latvijas, intervijā TV3 raidījumam "900 sekundes" sacīja arodorganizācijas priekšsēdētāja Inga Vanaga.
 
16.jun
Rīgas skolās katastrofāli trūkt pedagogu. Pārslodzes un izdegšanas dēļ darbu pamet skolotāji, kuri to normālā situācijā nekad nebūtu darījuši. Rīgas skolu direktori atklātā vēstulē vērsušies pie valsts augstākajām amatpersonām un politiķiem, lūdzot veikt konkrētus pasākumus un sniegt atbalstu.
 
15.jun
Simts gadus senā Latvijas Universitātes (LU) Botāniskā dārza direktors Uldis Kondratovičs savā bērnībā ir dzīvojis tā teritorijā, kādā no tur esošajām mājiņām. Toreiz viņam prātā nenāca, ka dzīves ceļi liks viņam atkal atgriezties un pašam kļūt par Botāniskā dārza direktoru, vēsta LTV raidījums "Rīta Panorāma".
 
15.jun
Pašvaldības uzņēmums “Rīgas satiksme” gatavojas rudenim, kad varētu pieaugt pasažieru skaits, un nav izslēgts, ka biļete vienam braucienam varētu kļūt dārgāka jau septembrī, vēsta “Rus.LSM.lv”.
 
15.jun
Lai mazinātu bezpajumtnieku sociālās atstumtības risku un veicinātu iekļaušanos sabiedrībā, Rīgas domes Sociālo jautājumu komiteja šodien atbalstīja vairāk nekā 150 000 eiro līdzfinansējuma piešķiršanu Sabiedrības integrācijas fonda (SIF) izmēģinājuma projektam, kas paredz bezpajumtniekiem piedāvāt iespēju apmesties īres dzīvokļos.
 
15.jun
Rīgas dome plāno mēnesi ātrāk, nekā bija paredzēts iepriekš, no darba atlaist 22 Rīgas Svētā Pētera baznīcas pārvaldes darbiniekus, kuriem darbavieta baznīcā jāpamet jau šodien.
 
15.jun
Valstij jāparedz lielākas kompensācijas par bēgļu izmitināšanu viesnīcās, pretējā gadījumā tās šos pakalpojumus vairs nesniegs un bēgļu izmitināšanai būs jāmeklē jaunas vietas, šorīt LTV "Rīta panorāmā" aicināja Rīgas mērs Mārtiņš Staķis.
 
15.jun
Nākamajā apkures sezonā sniedzot palīdzību iedzīvotājiem, pašvaldībām nevajadzētu uzlikt atbildību vērtēt, kam šī palīdzība pienākas, intervijā LTV "Rīta panorāmai" aicināja Rīgas mērs Mārtiņš Staķis.