Sestdiena, 3.decembris

redeem Evija, Jogita, Raita

arrow_downwardRīgā

Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisija šodien komisijas priekšsēdētāja amatā ievēlēja deputāti Agitu Zariņu-Stūri (JV).
23.nov Ziņu aģentūra LETA
Kā visiem resursiem, arī dzeramajam ūdenim Rīgā šoruden kāpa cena. Salīdzinot ar 1. jūnija spēkā esošajiem SIA “Rīgas ūdens” tarifiem, cenas no 1. oktobra pieauga par 18% jeb 0,18 eiro kubikmetrā, bet kanalizācijas pakalpojumu tarifs – par 33% jeb 0,30 eiro kubikmetrā. Tarifi auga saistībā ar būtisko elektroenerģijas, dabasgāzes un siltumenerģijas cenu pieaugumu, vēsta TV3.
23.nov Portāls nra.lv
Sākta Rīgas rotāšana Ziemassvētku gaidīšanas laikam, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Komunikācijas pārvalde.
23.nov Ziņu aģentūra LETA
Vairāk nekā 10 000 rīdzinieku pieteikušies kompensācijai apkures izdevumu segšanai, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Komunikācijas pārvalde.
23.nov Portāls nra.lv
Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisija šodien par priekšsēdētāju ievēlēja Lindu Matisoni (AS).
23.nov Ziņu aģentūra LETA
Parlamentārieši trešdien lēma, ka Saeimas Sociālo un darba lietu komisiju vadīs "Jaunās vienotības" (JV) pārstāve Inga Bērziņa.
23.nov Ziņu aģentūra LETA
Krimināllietu pret Eiropas Parlamenta (EP) deputātu, bijušo Rīgas mēru Nilu Ušakovu (S) par aizliegtas videonovērošanas ierīces glabāšanu, Rīgas pilsētas tiesa Vidzemes priekšpilsētā plāno turpināt skatīt 7.decembrī plkst.10, aģentūra LETA noskaidroja tiesā.
23.nov Ziņu aģentūra LETA
Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Satversmes sapulce vienbalsīgi par RSU rektoru ievēlējusi pašreizējo augstskolas rektoru Aigaru Pētersonu, aģentūru LETA informēja RSU mediju attiecību vadītāja Ieva Nora Gediņa.
23.nov Ziņu aģentūra LETA
Par parlamenta Pieprasījumu komisijas priekšsēdētāju trešdien deputāti ievēlēja "Jaunās vienotības" (JV) pārstāvi Hosamu Abu Meri.
23.nov Ziņu aģentūra LETA
BIZNESA KONFERENCĒ 2023, kas fokusējās uz aktualitātēm un prognozēm 2023.gadam biznesā, ekonomikā un valstī kopumā. Tajā eksperti diskutē par nozīmīgākajiem nākotnes izaicinājumiem, ar kuriem nāksies saskarties gan uzņēmējiem, gan sabiedrībai kopumā, sniedzot arī savas rekomendācijas, kā rīkoties, lai mazāk justu ekonomikas sabremzēšanos un efektīvāk pārvarētu sagaidāmos sarežģījumus, vēsta Elīna Ozola.
23.nov Portāls nra.lv
Trešdien, 23.novembrī, tiešsaistē norisinās BIZNESA KONFERENCE 2023, kas fokusējās uz aktualitātēm un prognozēm 2023.gadam biznesā, ekonomikā un valstī kopumā. Tajā eksperti diskutē par nozīmīgākajiem nākotnes izaicinājumiem, ar kuriem nāksies saskarties gan uzņēmējiem, gan sabiedrībai kopumā, sniedzot arī savas rekomendācijas, kā rīkoties, lai mazāk justu ekonomikas sabremzēšanos un efektīvāk pārvarētu sagaidāmos sarežģījumus, vēsta Elīna Ozola.
23.nov Portāls nra.lv
Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisija par savu priekšsēdētāju šodien ievēlēja deputātu Jāni Vucānu (ZZS).
23.nov Ziņu aģentūra LETA
Rīgā Lāčplēša ielā sākta dzelzceļa projekta "Rail Baltica" jaunā pārvada siju montāža, un tās laikā naktīs līdz 2.decembrim autotransporta satiksme Lāčplēša ielas posmā no Satekles ielas līdz Kalupes ielai būs slēgta, informē būvnieka "BeReRix" pārstāvji.
23.nov Ziņu aģentūra LETA
Partija "Saskaņa" prasa apturēt Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) plānu no 2026./2027.mācību gada skolēniem kā otro svešvalodu mācīt tikai kādu no Eiropas Savienības (ES) valodām vai citu valodu, kuras apgūšanu nosaka starpvalstu nolīgumi, informē Partijas "Saskaņa" birojs.
23.nov Portāls nra.lv
Valsts kontrole (VK) ir būtisks instruments parlamentārās kontroles sistēmā, un tai ir neatņemama loma neatkarīgā un demokrātiskā valstī, otrdien uzsvēra Valsts prezidents Egils Levits, Rīgas pilī tiekoties ar Eiropas Savienības (ES) Austrumu partnerības Augstāko revīzijas iestāžu foruma pārstāvjiem.
22.nov Ziņu aģentūra LETA
Rīgas ielu apstādījumos šogad iestādīts vairāk nekā 200 koku, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Komunikācijas pārvalde.
22.nov Ziņu aģentūra LETA
Rīgas dārzu un parku celiņus ziemā tīrīs ar 26 traktoriem un motoblokiem, kas aprīkoti sniega lāpstām, rotējošām slotām, kā arī pretslīdes materiāla kaisīšanas iekārtām, aģentūru LETA informēja "Rīgas Mežu" Stratēģiskās komunikācijas un sabiedrisko attiecību daļa.
22.nov Ziņu aģentūra LETA
Rīgā vecāki varēs vēlāk ziņot ēdinātājam, piesakot bērna kavējumu, paredz sagatavotie grozījumi pašvaldības noteiktajā kārtībā, kādā Rīgas pašvaldība nodrošina izglītojamo ēdināšanas pakalpojuma līdzfinansējumu.
22.nov Ziņu aģentūra LETA
Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) rīkotajā trauksmes sirēnu pārbaudē bez traucējumiem un bojājumiem nostrādājuši 162 no 164 visā Latvijā izvietotajām ierīcēm, aģentūru LETA informēja VUGD.
22.nov Ziņu aģentūra LETA
Patvaļīga iejaukšanās apkures sistēmās kavējusi apkures sezonas uzsākšanu Rīgā, informē pilnsabiedrības "Siltumserviss Rīga" pārstāve Elīna Silionova.
22.nov Portāls nra.lv
Rīgā, Ķengaragā otrdien ražošanas ēkā izcēlies ugunsgrēks, kura dzēšanā piesaistīti plaši glābēju spēki, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD)
22.nov Ziņu aģentūra LETA
Gadījumā, ja iedzīvotāji nav spējīgi samaksāt apkures rēķinus, jāvēršas pēc palīdzības Sociālajā dienestā, intervijā  TV3 raidījumā "900 sekundes" sacīja SIA "Rīgas namu pārvaldnieks" (RNP) valdes priekšsēdētājs Ronalds Neimanis.
22.nov Ziņu aģentūra LETA

Izvēlies labāko abonēšanas
piedāvājumu tieši tavām vēlmēm