Rīgā

12.aug
Ņemot vērā sabiedrības pieaugošo interesi par veselīgu uzturu un videi draudzīgu dzīvesveidu, šo svētdien Rīgā, Latvijas Universitātes Botāniskajā dārzā notiks Vegānfestivāls, kurā ikviens varēs atklāt jaunu garšu pasauli un iedvesmoties veselīgam, videi draudzīgam dzīvesveidam. Par pasākuma atmosfēru gādās latviešu mūzikas grupas "Laime Pilnīga", "Mother", "kautkaili", "Pacific K", "The Creek" un "Nova Koma".
 
12.aug
"Rīgas satiksme" informē, ka svētdien, 12.augustā saistībā ar Triatlona federācijas rīkotām sacensībām no sabiedriskā transporta kustības sākuma līdz aptuveni plkst. 17.00 tiks slēgta kustība Mūkusalas ielā no Bieķensalas ielas virzienā uz Akmens tiltu un pa nobrauktuvi no Akmens tilta uz Mūkusalas ielu līdz Akmeņu ielai, kā rezultātā tiks veiktas vairākas izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā.
 
11.aug
 Ceļu būves firma SIA "Ļ-KO" par 1,29 miljoniem Rīgā izbūvēs jaunus luksoforus, liecina Iepirkumu uzraudzības birojā pieejamā informācija.
 
10.aug
Mūžībā pēkšņi aizgājis VSIA “Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centrs” (RPNC) valdes priekšsēdētājs Jānis Buģins (1.08.1951. – 8.08.2018.).
 
10.aug
Saistībā ar triatlona sacensību "Rīgas Triatlons 2018" - Eiropas Junioru kausa izcīņas sprinta distancē rīkošanu vairākās Rīgas ielās tiks ierobežota satiksme.
 
10.aug
Saistībā ar nokritušo koku Priedaines stacijas apkaimē traucētā elektrovilcienu satiksme ir atjaunota, sacīja AS "Pasažieru vilciens" pārstāvis Egons Ālers.
 
9.aug
Saistībā ar seguma ieklāšanas darbiem tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Elijas ielā no 11. augusta plkst. 8.00 līdz 12. augusta plkst. 8.00, posmā no Turgeņeva ielas līdz Puškina ielai.
 
9.aug
"Rīgas satiksme" informē, ka svētdien, 12.augustā saistībā ar Triatlona federācijas rīkotām sacensībām no sabiedriskā transporta kustības sākuma līdz aptuveni plkst. 17.00 tiks slēgta kustība Mūkusalas ielā no Bieķensalas ielas virzienā uz Akmens tiltu un pa nobrauktuvi no Akmens tilta uz Mūkusalas ielu līdz Akmeņu ielai, kā rezultātā tiks veiktas vairākas izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā.
 
9.aug
No šodienas līdz 10.oktobrim tiks slēgta gājēju ietve Emiļa Melngaiļa ielas posmā, informēja Rīgas dome.
 
8.aug
Rīgas brīvostas Ostas policija pēc vakarnakt saņemtajām sūdzībām par smakām pārkāpumus ostas uzņēmumu darbībā nekonstatē, informēja Rīgas brīvostas pārvaldes Sabiedrisko attiecību un komunikāciju nodaļas vadītājas pienākumu izpildītāja Inga Šabovica.
 
8.aug
Starptautiskā lidosta "Rīga" trešdien, 8.augustā, plkst.10.00 aicināja masu mediju pārstāvjus uz foto un video dienu lidostā, kuras laikā mediju pārstāvjiem - fotogrāfiem un operatoriem – bija iespēja uzņemt vizuālos materiālus starptautiskās lidostas "Rīga" lidlauka teritorijā.
 
8.aug
Saistībā ar ūdensvada izbūves darbiem tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme no 13. augusta līdz 7. septembrim Ķiršu ielā, posmā no ēkas Ķiršu ielā 4 līdz Dārza ielai.
 
8.aug
Rīgas mērs Nils Ušakovs trešdien tikās ar Jaunās teikas rajona attīstītājiem.
 
8.aug
Vakar, 7. augustā jau otro gadu pēc kārtas norisinājās Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra (LNSO) koncerts "Origo" laukumā. Koncertā pašā Rīgas centrā piedalījās 77 mūziķi, spēlējot zem klajas debess un pulcējot vairākus simtus klausītāju. Bija baudāmi gan skaņdarbi ansambļa "LNSO Brass" izpildījumā, gan LNSO atskaņota mūzika, ko diriģēja LNSO mākslinieciskais vadītājs un galvenais diriģents Andris Poga. Pasākumu ar klātbūtni pagodināja Latvijas Republikas kultūras ministre Dace Melbārde. Koncerts norisinājās divās daļās bez starpbrīža. "LNSO Brass" ansamblis jeb metālpūšaminstrumentu ansamblis izpildīja septiņus skaņdarbus – G. F. Hendel "Overture from Water Music", Jean-Joseph Mouret "Fanfare Rondeau", Marģera Zariņa fokstrots no kino filmas "Pie bagātās kundzes", V. Monti "Čardašs", Jerome Kern "They didn't believe me", Vaughn Horton un Denver Darling "Choo Choo ch'boogie", Wayne Shanklin "Chanson D'Amour". Savukārt Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris pilnā sastāvā izpildīja Leonarda Bernsteina svītu no mūzikla "Vestsaidas stāsts" ("West Side Story"). Skaņdarbs "Simfoniskās dejas" no mūzikla "Vestsaidas stāsts" tika izpildīts, gatavojoties Leonarda Bernsteina 100. gadu jubilejai šī gada 25. augustā. Šis skaņdarbs ir mūzikla populārāko melodiju liesmains, kontrastains, aizraujošs apkopojums – skatuves darba simfoniska kvintesence. LNSO mākslinieciskais vadītājs un galvenais diriģents Andris Poga saka: "Tas ir absolūts tīrradnis, pat sava veida zīmols amerikāņu mūziklu klāstā. Tā ir mūzika, kas nenoveco, un man šķiet, ka tā vienlīdz spēcīgi uzrunā un aizrauj visu paaudžu klausītājus arī 21. gadsimtā."
 
8.aug
Āgenskalna tirgus no 3. augusta atsāka pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecības organizēšanu plašai auditorijai katru dienu, izņemot pirmdienas.
 
8.aug
Sociālajos tīklos ziņo par avāriju Maskavas ielā, Rīgā.
 
8.aug
Gaidāmajās Saeimas vēlēšanās startēs 19 no 60 Rīgas domes deputātiem, liecina Centrālās vēlēšanu komisijas mājaslapā pieejamā informācija.
 
8.aug
Pirms 10 gadiem atjaunotā Latvijas pirmā Valsts prezidenta Jāņa Čakstes kapa vieta šogad tiek labiekārtota, bet darbi ir apstājušies. Ceļš uz Čakstes atdusas vietu ir burtiskā nozīmē akmeņains. Un tā – jau vairākus mēnešus. Līdz simtgadei, kā plānots, ceļus uz Jāņa Čakstes pieminekli varēja atjaunot pat vairākas reizes, un arī tagad vēl nekas nav nokavēts, lai gan nu jau Latvijas simtgade novembrī ir daudz tuvāk nekā tad, kad darbi kapos tika uzsākti.
 
7.aug
Saistībā ar būvniecības darbiem no 8. augusta līdz 31. augustam tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme uz Dienvidu tilta 7. estakādes (Dienvidu tilta uzbrauktuve no Krasta ielas Pļavnieku virzienā).
 
7.aug
«Vecāķu un Vakarbuļļu pludmalēs par pludmales zviļņu izīrēšanu netiek izsniegti ne čeki, ne kvītis! Vakarbuļļu pludmalē darbojas viens, bet Vecāķu pludmalē vairāki nomas punkti. Siltajā laikā tiek izīrēti simtiem zviļņu – valsts kasei garām aiziet liela nauda, jo nekādi nodokļi netiek maksāti. 
 
7.aug
Rīgas radio un televīzijas stacijas jeb Zaķusalas televīzijas torņa rekonstrukcija izmaksās aptuveni 40-50 miljonus eiro, liecina Satiksmes ministrijas sniegtā informācija valdībai, lemjot par VAS "Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs" (LVRTC) 2017.gada peļņas daļas novirzīšanu Rīgas radio un televīzijas stacijas projektam.
 
7.aug
18. jūlija vakarā Rīgas pašvaldības policijas Vidzemes pārvaldes darbinieki saņēma informāciju par neizturamu smirdoņu no kāda dzīvokļa Purvciemā. Ziņotājs skaidroja, ka dzīvoklī, iespējams, antisanitāros apstākļos uzturas vairāki mājdzīvnieki. Uz notikuma vietu tika nosūtīta tuvākā Rīgas pašvaldības policijas autopatruļa apstākļu pārbaudīšanai.