Rīgā

28.jūl
Saules paneļu izvietošana Rīgas vēsturiskajā centrā un tā aizsardzības zonā, kā arī uz namu fasādēm un jumtiem, kas vērsti pret ielu pārējā Rīgas teritorijā, jāsaskaņo ar pašvaldību, informē Rīgas domes Komunikācijas pārvalde.
 
28.jūl
Šī gada 1. jūlijā video redzamā persona Krišjāņa Barona ielā 98 ar melnas krāsas flakonu apzīmēja bīdāmos teritorijas vārtus, ziņo Rīgas pašvaldības policija.
 
27.jūl
Atsaucoties Ukrainas Veselības ministrijas aicinājumam, šonedēļ Ukrainā Veselības ministrijas (VM) un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāvji nogādās ziedojums ar zālēm un medicīnas ierīcēm, aģentūru LETA informēja viņu pārstāvis Miks Celmiņš.
 
27.jūl
No sestdienas, 30. jūlija 2., 7. un 10. maršruta tramvajam tiks atjaunota kustība gar Centrāltirgu, ziņo SIA „Rīgas satiksme”.
 
27.jūl
No Rīgas peldvietām tikai trijās ūdens temperatūra sasniegusi vairāk nekā plus 20 grādus.
 
27.jūl
Rīgas brīvostas pārvaldes valdes priekšsēdētājs Viesturs Zeps un Polijas Gdiņas ostas pārvaldes valdes priekšsēdētājs Jaceks Sadajs parakstīja nodomu protokolu, paredzot stiprināt un attīstīt abu ostu sadarbību, kā arī līdz šā gada beigām Rīgas ostā apstrādāt un pārkraut vismaz piecus miljonus tonnu akmeņogļu kravu, informē Rīgas brīvostas pārvaldes pārstāvji. 
 
27.jūl
Vienā kriminālprocesā arvien biežāk tiek izmeklēti vairāki noziedzīgi nodarījumi ar lielāku iesaistīto personu skaitu, secinājis Iekšējās drošības birojs (DB).
 
27.jūl
Šodien Latvija atvadās no mūžībā aizsauktā kādreizējā ārlietu ministra un izcilā anesteziologa Georga Andrejeva. Atvadīšanās notiek Doma baznīcā.
 
27.jūl
Rīgā ietvju remontam šogad atvēlēti aptuveni 1,5 miljoni eiro, informē galvaspilsētas dome.
 
27.jūl
Ārsti, māsas, māsu un ārstu palīgi, sanitāri un citi medicīnas nozares darbinieki šodien piedalās mediķu arodbiedrības streikā. Pie Veselības ministrijas mediķi pulcējas protesta akcijai.
 
26.jūl
Saistībā ar Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrības rīkoto protesta akciju 27. jūlijā no plkst. 10.15 līdz plkst. 11.15 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Ģertrūdes ielas posmā no Ģertrūdes ielas rotācijas apļa līdz Brīvības ielai.
 
26.jūl
Klientu parāds par pakalpojumiem AS "Rīgas siltums" pašlaik sasniedz 5,9 miljonus eiro, otrdien Latvijas Radio atzina uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Normunds Talcis.
 
25.jūl
Šodien siltākais ūdens Rīgas peldvietās fiksēts Bābelītī un Ķīpsalā, kur ūdens temperatūra palielinājusies līdz +22 grādiem.
 
25.jūl
Šī gada 22. jūlijā, ap plkst. 15.20 Rīgā, Lāčplēša un Satekles ielu krustojumā nezināms transportlīdzeklis, kuru vadīja nenoskaidrots vadītājs, uzbrauca velosipēdistam, kurš guva miesas bojājumus.
 
22.jūl
Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas topošā Bērnu un jauniešu psihiskās veselības centra spāru svētki
 
22.jūl
Veicot atkārtotas pārbaudes, konstatēts, ka ūdens Lucavsalas pludmalē atbilst kvalitātes prasībām un peldvietā var droši peldēties, informēja Rīgas domes Komunikācijas pārvalde.
 
22.jūl
Iestājoties siltākam laikam, kāpj ūdens temperatūra Rīgas peldvietās, informēja pašvaldībā.
 
21.jūl
Apkaimju svētku laikā Āgenskalnā slēgs satiksmi Nometņu, Meža un Tirgus ielā, informē Rīgas domes Komunikācijas pārvalde.
 
21.jūl
Vakar ap pulksten 11 Valsts policija izplatīja paziņojumu, ka meklē bezvēsts prombūtnē esošo nepilngadīgo Artūru Studentu! Joprojām zēns nav atrasts.
 
21.jūl
Šobrīd policija pilnībā ir apturējusi transporta līdzekļu kustību Lielvārdes un Brīvības ielu krustojumā virzienā uz Juglu, mikroblogošanas vietne "Twitter" informē "Rīgas satiksme".
 
21.jūl
Vakar Latvijā reģistrēti 129 ceļu satiksmes negadījumi, kuros gāja bojā viens un cieta 20 cilvēki, informē Valsts policija.
 
20.jūl
Latvijas basketbola klubs "TTT Rīga" gaida SIA "Rīgas satiksme" lēmumu par iesaisti biedrības dibināšanā, apstiprināja vienības ģenerālmenedžeris Artūrs Štālbergs.