Horoskopi

13.aug
Latviešu astrologs Kristaps Baņķis prognozē lielo pārmaiņu gadus.
 
11.aug
– Tā astroloģija nekam neder! Sieva katru rītu internetā izlasa manu horoskopu, un katru dienu tur rakstīts viens un tas pats: ar draugiem uz krodziņu iet nav ieteicams.
 
9.aug
Mēs pieļaujam kļūdas, ko nožēlojam, ar kurām samierināmies, kuras labojam un par kurām nebeidzam pārdzīvot. Tā notiek un notiks, jo neviens, pat pāvests, nav nevainojams.
 
8.aug
Portāls yourtango.com atklājis, kuras horoskopa zīmes pārstāves būs laulības dzīvei radītas sievas, lai kopdzīve būtu miermīlīga un ilga.
 
8.aug
Sertificētas astroloģes Gunas Kārkliņas prognoze.
 
6.aug
Uzņēmuma nosaukumu pārvēršot ciparos, varam iegūt arī informāciju par planētām – nozares aizgādņiem. Ja firmas darbība saskan ar tām jomām, kas ir konkrētā debesu spīdekļa aizbildniecībā, tas ir kā plusiņš. Tiesa, biznesa astroloģija ir gana sarežģīta, un galvenais ir reģistrācijas datuma izvēle, uzņēmuma pamathoroskops un gadu cikli. Taču atbilstošs nosaukums arī ir vērtība.
 
5.aug
Biznesa numeroloģijā un biznesa astroloģijā liela nozīme tiek piešķirta uzņēmuma nosaukumam. Protams, jāskata daudzu faktoru kopums, bet ir lietderīgi izvēlēties firmai tādu nosaukumu, kas atbilst iecerētajiem darbības virzieniem. Šis tests ir domāts iedvesmai, jo bez zināšanām cilvēks nevar būt pats sev numerologs vai astrologs. Taču pārbaudīt, kā tas strādā, varam – saciparojot sava vai kāda labi zināma uzņēmuma nosaukumu.
 
2.aug
Dzim­ša­nas da­tums at­klāj cil­vē­ka rak­stu­ra ie­zī­mes – gan vi­ņa spē­cī­gās īpa­šī­bas, gan tās, ku­ras ne­pie­cie­šams no­tu­šēt vai pie­slā­pēt. Lūk, kā­di mēs esam.
 
1.aug
Sertificētas astroloģes Gunas Kārkliņas prognoze
 
27.jūl
Šīm trim horoskopa zīmēm ir vēlme izmainīt pasauli un lemts virzīt progresu, raksta "otkrito.lv".
 
26.jūl
Vēlme mainīt pasauli ir grūts uzdevums, taču izpildāms, jo īpaši ja pie lietas ķeras trīs horoskopa zīmju pārstāvji.
 
25.jūl
Šo zīmju pārstāvji neuzskata par nepieciešamu asi reaģēt uz dzīves situācijām un visvieglāk saglabā mieru, raksta "Your Tango".
 
25.jūl
Sertificētas astroloģes Gunas Kārkliņas prognoze.
 
18.jūl
Sertificētas astroloģes Gunas Kārkliņas prognoze.
 
17.jūl
Astroloģijā ir uzskatas, ka ir trīs horoskopa zīmes, kuras ir apveltītas ar unikālu spēju: tās māk saviem pāridarītājiem "atgriezt" visu ļaunumu, raksta "zen.yandex.ru".
 
16.jūl
Astroloģija atklāj, kādām rasktura īpašībām jāpievērš uzmanība, lai izvairītos no skumjām vecumdienām, vēsta "otkrito.lv".
 
11.jūl
Sertificētas astroloģes Gunas Kārkliņas prognoze.
 
4.jūl
HOROSKOPI 3.‒9.07.
 
28.jun
Atceļoties ārkārtējai situācijai valstī, cilvēki, kuri plānojuši kāzas sākuši atkal par tām domāt. Taču astrologi atklāj, ka šis gads nav labvēlīgs laulībām, vēsta portāls "Metro".
 
28.jun
Saskaņā ar portālu "Your Tango", šīs trīs horoskopa zīmes ir vidrošākās un pašpārliecinātākās.
 
27.jun
Šīs horoskopa zīmes ir atklātas un nemīl spēlēties ar citu jūtām, vēsta "Your Tango".
 
25.jun
Izrādās, ka to kāpēc esam kautrīgi, var noteikt arī mūsu horoskopa zīme. Saskaņā ar portālu "Your Tango", šīs ir trīs kautrīgākās horoskopa zīmes.