Vakara Ziņas

28.jun
«Katrā braucienā pārsteidzošākais ir cilvēki – gan tie, ar kuriem vienojošs ir ceļš, gan tie, ar kuriem šai ceļā ir lemts satikties. Tas ir neticami, cik spēcīgus, radošus un gaišus cilvēkus mēs sastopam ceļā un ikvienā vietā, kur nonākam,» saka mūziķis, dziesmu autors, Latvijas Radio 5 direktors un «Velomūzikas» idejas autors Kārlis Kazāks.
21.jun
«Mākslinieks jūtas labi, ja viņš var sevi realizēt, ja viņam ir iespēja būt uz skatuves. Man ir bijuši gan darbīgāki, gan tukšāki posmi, bet vienmēr ir sajūta, ka es varētu dejot vēl vairāk, jo gribu realizēt un piepildīt sevi uz skatuves maksimāli.
20.jun
Straujiem soļiem tuvojas tradīcijām bagātākie latviešu svētki - Jāņi, tāpēc sāksim gatavoties tiem kopā.
13.jun
Teātra dienas izcilības balvu pasniegšanas ceremonijā šogad tika godināti pieci talantīgi skatuves mākslinieki.
7.jun
«Viņš ir ļoti bīstams. Viņš neprot signalizēt par savām sajūtām. Viņš ilgi tura sevī lietas, kas viņam nepatīk. Viņš neko nesaka, ciešas un tad vienkārši «aizveras dzelzs priekškars». Viņš var nerunāt vairākas dienas un tad pēkšņi pateikt: «Es eju projām no mājām!».
24.mai
«Es saprotu, ka mūsdienās māksliniekam noteikti par kaut ko ir jāiestājas – jābūt «par» vai «pret», ir jānāk ar lozungiem. Bet es melotu pati sev, ja ietu ar lozungiem un mēģinātu kādam kaut ko iestāstīt. Jā, man ir savs viedoklis par dažādām tēmām, man ir sava politiskā pārliecība, bet gleznošana man ir svēta lieta. Tā ir cita pasaule, un tas ir mans patvērums,» saka māksliniece Anita Arbidāne.
16.mai
«Kad piecpadsmit gadu vecumā biju nofilmējusies epizodēs Rīgas kinostudijā, es pieņēmu ļoti stingru lēmumu, ka nekad nebūšu kameras priekšā. Un es esmu ļoti centusies pie tā turēties. Man tās būtu ļoti, ļoti lielas mokas, ja kāds iedomātos filmēt mani,» atzīst kinorežisore Dzintra Geka-Vaska.
11.mai
Šovakar Malmē notiek Eirovīzijas fināls. Tauta, skatoties priekšnesumus, dalās ar savām pārdomām sociālajos tīklos.
10.mai
«Es nebaidos sekot notiekošajam Ukrainā, jo es gribu zināt, kas notiek frontē, ap fronti. Man vispār ļoti interesē militārā sfēra, un es pieļauju – ja nebūtu kļuvis par aktieri, būtu gājis armijā,» atzīst Liepājas teātra jaunais aktieris Kārlis Ērglis (25).
3.mai
«Valentīnas Freimanes dzīve bija milzīgs vērtību un cilvēcības kopums. Ja mēs vairāk iedziļinātos un izprastu šādu dzīvesgudru personību dzīvi, pasaulē beigtos kari,» uzskata šarmantā operas dīva Sonora Vaice.
27.apr
Ziedoņa mēneša pirmajā svētdienā, 5. maijā, plkst. 17.00 RKTMC «Mazā ģilde» Lielajā zālē  gaidāms leģendārās latviešu pianistes Jautrītes Putniņas piemiņas koncerts – «Saules mūzika. Jautrītei Putniņai 95».
26.apr
«Es nevaru savu dzīvi iedomāties bez fiziskām aktivitātēm un jogas. Vismaz divas reizes nedēļā apmeklēju fiziski un mentāli norūdošas prakses – es ļoti intensīvi strādāju ar savu fizisko ķermeni un tikpat nopietni pieeju garīgām pieredzēm. Tas mani harmonizē un līdzsvaro,» atklāj aktrise Lelde Dreimane.
18.apr
«Man ir diezgan garlaicīgi, nu, loģiski. Neko neredzu, tikai klausos, pamatā – Latvijas Radio 2. Palūdzu, lai man pārslēdz prom no Latvijas Radio 1, jo vairs nespēju klausīties ziņu pārraides – to ārprātu, kas notiek pasaulē, tostarp Ukrainā, Austrumu zemēs, manas smadzenes nespēj aptvert. Tā taču ir sātana agonija!» domā tautā mīlētais aktieris Rūdolfs Plēpis (73).
31.jan
Par senās Ēģiptes valdnieces Kleopatras piena vannām un dūņu jeb peloīdu terapiju zināms jau gadsimtiem ilgi, bet pasaulē pirmais produkts ar jūras augu ekstraktiem tika radīts tikai 1962. gadā. Kopš tā laika jūras aļģes kosmetoloģijā kļūst arvien populārākas. Jo tās ir bagātas ar bioloģiski aktīvām vielām, kurām ir liela ietekme uz ādu, un tajās aizvien mīt milzīgs potenciāls ādas jaunības saglabāšanai. 
28.jan
Peldēšanās ziemā, ko ne katrs spēj un kas ne katram arī ir vajadzīgs, pēdējo gadu laikā kļūst arvien populārāka. Kāds, sekojot «modes kliedzienam», uzskata to par vienu no dzīves lielajiem izaicinājumiem, ko gribas pārvarēt, bet citam tā šķiet neiespējamā misija. Kas mudina cilvēku sevi pārvarēt un iziet no komforta zonas, izģērbties kailam ziemas spelgonī un iegremdēties ledusaukstā ūdenī, »Vakara Ziņām« stāsta TV raidījumu un pasākumu vadītājs Armands Simsons, aktieris Edgars Pujāts un basketbolists Kristaps Dārgais.  
27.jan
Kaut arī laika gaitā, salīdzinot kaut vai ar pusgadsimtu senu vēsturi, iespējas strauji ir mainījušās pilnīgi visās jomās, redzēt daiļā dzimuma pārstāvi lidmašīnas pilota kabīnē vēl aizvien nešķiet gluži pašsaprotami. Lidsabiedrības «airBaltic» otrā pilote Elīna Štēbele ar savu piemēru parāda, ka tā ir vien iedoma. Viņas uzskats ir: ja cilvēks, izdzirdot lidmašīnas rūkoņu, ceļ degunu debesīs, ar skatienu meklējot gaisa kuģi, kā arī sajūt vēlmi šajā profesijā darboties pats, mūsdienās pastāv visas iespējas sapni īstenot. Arī meitenēm! 
26.jan
«Man ik pa laikam nepieciešama vienatne, kad esmu kopā tikai ar sevi un savām domām,» saka žurnāliste, TV personība, blogere un uzņēmēja Una Ulme.  
25.jan
«Lai viss notiekošais uz šīs zemes jums kalpo kā apziņa sevis apzināšanai!» saka skatuves māksliniece un Latvijas Radio 2 raidījumu vadītāja Līga Robežniece. 
24.jan
«Ja mīli sevi, dari, kā tev labāk. Kā jūti, kā dzirdi, kā redzi,» saka juriste un politiķe Ieva Brante. 
23.jan
«Esmu laimīga, ik rītu pamosties savā ādā. Esot sievietei. Spējot apzināties sevi, savu ķermeni, savu būtību, savas spējas. Es esmu tas kodols, ap kuru griežas mana pasaule,» saka šova «X faktors» trešās sezonas uzvarētāja, influencere Elīna Gluzunova. 
22.jan
«Laikam mana mīļākā fotogrāfija saistās ar stāstu par to, kā piepildījās mans sapnis par nokļūšanu Islandē, kā sev atklāju šo zemi un kā nokļuvu pludmalē, kurā tikuši uzņemti kadri vienam no maniem mīļākajiem videoklipiem,» saka komponiste un dziedātāja Zane Dombrovska.
21.jan
Saskaņā ar karmas likumu viss, ko mēs esam darījuši iepriekš, atspoguļojas mūsu pašreizējā dzīvē dažādu slimību, pārbaudījumu un savstarpējo attiecību veidā. Viss, ko mēs darām tagad, atspoguļosies arī nākotnē.