Vakara Ziņas

16:30
Iepriekšējā žurnāla numurā rakstījām, ka rokmūziķis Andris Kivičs publiskajā telpā apsūdzēja savu kolēģi Kasparu Dimiteru izvarošanā.
 
8:45
Par vienu no seksīgākajām sievietēm politikas aprindās devētā labklājības ministre Ramona Petraviča Dzintaru koncertzālē notikušo Grigorija Ļepsa koncertu apmeklēja ar savu vidējo meitu Dženetu Petraviču. Teiciens «kāda māte, tāda meita» šeit ir tieši laikā, jo arī Ramonas meita var lepoties ar izteiktu seksapīlu, ko labprāt arī izrāda.
 
Vakar, 18:00
11. jūlija vakarā uz Melngalvju namu plūda grezni tērpušies ļaudis, jo šeit norisinājās Starptautiskās šaha federācijas «FIDE World Chess Grand Prix» Rīgas posma atklāšanas pasākums, kas pulcēja sabiedrībā zināmas personības – politiķus, uzņēmējus, TV raidījumu vadītājus, kā arī izcilus šaha spēlētājus.
 
Vakar, 8:00
Valsts prezidents Egils Levits, viesojoties Latvijas Radio raidījumā «Krustpunktā», atbildēja ne tikai uz sociāli un politiski nozīmīgiem jautājumiem, bet arī labprāt dalījās ar savas privātās dzīves sadzīviskām detaļām.
 
Vakar, 0:01
Luvra Francijā ir viens no pasaules muzejiem, kura darbinieki nepatīkamā veidā izbauda tūristu «uzlidojumus». Par Luvras tūristiem – selfijotājiem klīst vienlaikus anekdotiski smieklīgi un ironiski pastāsti – kāds bildējas teju vai pie katra staba, cits – meklē topa gleznas, lai pāris sekunžu ilgā foto sesijā iemūžinātos un ierakstītu sociālajos tīklos «Es te biju».
 
19.jūl
Piedāvājam ieskatu, kādi tuvākā un tālākā nākotnē paredzēti izklaides, mūzikas notikumi, kas norisināsies dažādās Latvijas vietās.
 
19.jūl
Veiksmīgā, panākumiem bagātā un tautā mīlētā latviešu rakstniece Nora Ikstena pēc šķiršanās no gruzīnu rakstnieka Levana Beridzes neslēpa, ka ir piedzīvojusi ļoti smagu periodu. Operetes festivālā Ikšķilē Nora burtiski staroja, apmeklējot šo kultūras pasākumu kopā ar šarmantu džentlmeni Janu Klovstadu (Jan Kløvstad) no Norvēģijas.
 
18.jūl
Ekonomikas ministra padomnieks, Rīgas brīvostas valdes loceklis, zvērināts advokāts Pāvels Rebenoks jūlija sākumā apmeklēja kanādiešu dziedātājas Selīnas Dionas koncertu Londonā, Haidparkā. Savos iespaidos par piedzīvoto koncertā viņš dalās ar »Vakara Ziņām«.
 
17.jūl
Rīgas Dzemdību namā 2. jūlijā pasaulē nāca modes blogeres Alīnas Kelleres un viņas drauga uzņēmēja Samira Ahadova pirmdzimtais. Priecīgais notikums pilnībā mainījis Alīnas emocionālo pasauli, un viņa ļoti piesardzīgi runā par jaundzimušo.
 
16.jūl
Vienmēr smaidīgā un pozitīvā mūziķe, aktrise un Latvijas Radio 5 raidījumu vadītāja Marta Grigale, kura satiekoties klātienē ir īsta enerģijas bumba, daudzus pārsteidza ar paziņojumu, ka arī viņas pagātnē ir bijusi cīņa ar depresiju. Plašāk par savu vēstījumu, viņa stāsta sarunā ar »Vakara Ziņām«.
 
15.jūl
XV Latviešu dziesmu un deju svētkos, kas Toronto Trejsavienības Svētā Paula apvienotajā baznīcā, koncertzālē «Koerner Hall» un sporta centrā «Mattamy Event Centre» norisinājās no 4. līdz 7. jūlijam, izcelās kāds amizants atgadījums. Tieši Dziesmu svētku kulminācijas brīdī sporta centrā «Mattamy Event Centre» kopkora koncertā pēkšņi neatgriezeniski pazuda elektrība.
 
15.jūl
Sabiedrībā pazīstamas personības uzticēja mums savus stāstus, kuros atklāja, kādi talismani, īpašas vietas vai arī vienkāršas nodarbes palīdz pievilināt laimi un pārvarēt ikdienas grūtības.
 
14.jūl
Jau augusta sākumā laulības ostā ieplānojusi iestūrēt ekstravagantā dziedātāja, grupas «Triānas parks» līdere Agnese Rakovska. Kāzu norise ieplānota Latvijas Nacionālajā mākslas muzejā.
 
14.jūl
Jau ziņojām, ka vienā no savām jaunākajām tiešraidēm sociālajā vietnē «Facebook» mūziķis un grāmatu autors Andris Kivičs, kurš šobrīd kopā ar savu izredzēto Lieni Skulmi dzīvo ārpus Latvijas, dziesminiekam Kasparam Dimiteram veltīja nopietnu apvainojumu, atklājot, ka savulaik Dimiters esot sēdējis cietumā par sievietes izvarošanu.
 
13.jūl
13. Saeimas deputāti Mārtiņš Bondars un Daniels Pavļuts darbavietā iemūžināti brīdī, kad abi smejas, gluži vai vēderus turēdami. Sazinājāmies ar Bondaru, lai noskaidrotu, kādus tad jokus tautas kalpi plēš redzamajā attēlā?
 
13.jūl
Jau ziņojām, ka vienā no savām jaunākajām tiešraidēm sociālajā vietnē «Facebook» mūziķis un grāmatu autors Andris Kivičs, kurš šobrīd kopā ar savu izredzēto Lieni Skulmi dzīvo ārpus Latvijas, dziesminiekam Kasparam Dimiteram veltīja nopietnu apvainojumu, atklājot, ka savulaik Dimiters esot sēdējis cietumā par sievietes izvarošanu.
 
12.jūl
Piedāvājam ieskatu gaidāmajos šīs vasaras kultūras, mūzikas, izklaides un cita satura sarīkojumos un festivālos, kas norisināsies dažādās Latvijas vietās.
 
12.jūl
Vienā no savām jaunākajām tiešraidēm sociālajā vietnē «Facebook» mūziķis un grāmatu autors Andris Kivičs, kurš šobrīd kopā ar savu izredzēto Lieni Skulmi dzīvo ārpus Latvijas, dziesminiekam Kasparam Dimiteram veltīja nopietnu apvainojumu, atklājot, ka savulaik Dimiters esot sēdējis cietumā par sievietes izvarošanu.
 
11.jūl
Iekļūšana ceļu satiksmes negadījumā rada stresu un bieži arī nezināšanu, kā rīkoties tālāk. Parasti pēc iekļūšanas negadījumā seko telefona zvans. «If Apdrošināšana» veica aptauju, lai noskaidrotu, kam negadījumā iekļuvušie autovadītāji zvana visbiežāk, protams, ar piebildi, ka negadījumā nav cietuši cilvēki.
 
10.jūl
Pasaules čempions BMX riteņbraukšanā Māris Štrombergs ar sievu Natašu un dēlu Rio Džeimsu šovasar viesojas sportista dzimtajā pilsētā Valmierā. Ar sirsnīgu foto mirkli, kurā iemūžināta jaukās ģimenes viesošanās Latvijā, Māris un Nataša dalās savos «Instagram» profilos.
 
9.jūl
Gleznotāja un bijušā kamaniņu braucēja un tagadējā trenera Mārtiņa Rubeņa sieva Ieva Rubene 9. jūlijā svinēs 34. dzimšanas dienu.
 
8.jūl
Viena no tradīcijām gan Latvijā, gan pasaulē, kuras ievērošana gan nav obligāta, ir prezidentūras termiņa beigās rīkot atvadu balli. Sazinoties gan ar Zaļo un zemnieku savienības frakcijas biroja pārstāvjiem, gan ar Latvijas Zaļās partijas priekšsēdētāju Edgaru Tavaru, noskaidrojām, ka vērienīga atvadu balle par godu Raimonda Vējoņa prezidentūras noslēgumam nav plānota. Tiesa gan, bez svinībām jau neiztika, tās bija, bet slēgtā lokā.