Vakara Ziņas

Vakar, 18:00
Noslēdzošā TV3 raidījuma «Zvaigznes ceļo» sērija mūs aizvedīs uz Indijas okeāna pērli – Šrilanku, kurp dosimies kopā ar populāro TV ētera personību Janu Duļevsku. Šoreiz ceļojumā iepazīsim dabu un dzīvniekus, kā arī viesmīlīgos šrilankiešus.
 
Vakar, 8:15
Zvērināts advokāts Pāvels Rebenoks, kas plašāku atpazīstamību guva, kārtojot AS «Olainfarm» dibinātāja Valērija Maligina mantojuma lietas, atklāj, kādēļ ir atsaucis savu kandidatūru AS «Latvenergo» padomē.
 
15.feb
Latvijā pazīstamais plastikas ķirurgs Jānis Zaržeckis uz grupas «The Chocolates» videoklipa prezentāciju ieradās ar vidējo dēlu Frici un dzīvesbiedri, mākslinieci Indru Sproģi.
 
15.feb
7. februārī Latvijas Nacionālajā mākslas muzejā notika izstādes «Džemma Skulme. Viņas glezniecība» atklāšana. Daudzi mākslinieces darbi atrodas viņas Mežaparka privātmājā – darbnīcā, kurā pēc mākslinieces nāves, kā tika runāts, iekārtošot muzeju.
 
14.feb
Piedāvājam ieskatu, kādi tuvākā un tālākā nākotnē paredzēti izklaides, mūzikas, kultūras un cita rakstura notikumi un sarīkojumi dažādās Latvijas vietās.
 
14.feb
14. februārī svinam Visu mīlētāju jeb Valentīna dienu. Kāds ir ilglaicīgu un veiksmīgu attiecību noslēpums, un vai vispār ir iespējams tā mīļi un saticīgi nodzīvot vairāku gadu garumā? »Vakara Ziņas« uzrunāja trīs sabiedrībā zināmas ģimenes, kas dalījās savu attiecību pieredzē.
 
14.feb
Par notiekošo savu viedokli paudusi arī šajā stāstā iesaistītā otra puse - Kristīnes bijušā civilvīra, Dienvidāfrikas pilsoņa Johana Groblera ģimene: "Pēdējo 21 gadu es dzīvoju kopā ar savu tēvu, tā saukto varmācīgo, agresīvo vīru, kā viņu dēvē Kristīne un viņas ģimene."
 
14.feb
Eiropas Automašīnu ražotāju asociācijas šā gada sākumā publiskotie dati rāda, ka Eiropas Savienībā 2019. gadā pārdoti kopumā 15,3 miljoni jaunu automašīnu. Igaunijas uzņēmums «RIA.com Marketplaces» apkopojis informāciju par jaunu auto pārdošanas rādītājiem Baltijas valstīs, kas liecina, ka Latvija šajā jomā atpaliek no kaimiņiem Lietuvā un Igaunijā: Latvijā pērn pārdoti 18 235 jauni auto, Igaunijā šis skaitlis sasniedz 26 589, bet Lietuvā – 46 461.
 
13.feb
Pēc tam, kad Daugavpils Olimpiskajā centrā vērienīgajā «Muzikālās bankas 2019» jubilejas šovā tika sadalītas balvas un noteikta aizvadītā gada populārākā dziesma, sākās svinīgais bankets. »Vakara Ziņas« piedāvā ielūkoties, kas notika jubilejas šova aizkulisēs un kā mūziķi nosvinēja vienu no Latvijas mūzikas dzīves svarīgākajiem notikumiem.
 
12.feb
Latvijā populārais mūziķis Ralfs Eilands cītīgi kāpj pa karjeras kāpnēm un atkal pārsteidz. Pērn viņš ieguvis 2019. gada titulu «Eiropas cilvēks Latvijā», ka arī ir pieaicināts vadīt «Re:Baltica» raidījumu «Starp citu».
 
11.feb
11. februārī dzimšanas dienu svin mārketinga aģentūras «PR linija» vadītāja Irēna Drozdova.
 
10.feb
Loterijā varēja piedalīties ikviena fiziska persona, kas abonēja 2020. gadam laikrakstu “Neatkarīgā Rīta Avīze” vai žurnālu “Vakara Ziņas”.
 
10.feb
Šobrīd sabiedrības liela daļa pārdzīvo par Kristīni Misāni – Eiropas Savienības un Latvijas pilsoni, kura jau vairāk nekā gadu atrodas Dānijas Karalistes stingrā režīma cietumā. Ļoti iespējams, 12. februārī, Dienvidāfrikas Republikas (DĀR) noteiktajā datumā, viņa tiks izdota kriminālvajāšanai DĀR, kur sievietei draud 15 gadu cietumsods. Tas nozīmēs dzīvi pusbadā, netīrībā, slimībās un vardarbībā. Faktiski šis ir nāves spriedums sievietei, ko viņa saņems par sevis un bērnu glābšanu no vardarbības.
 
9.feb
TV3 raidījuma «Zvaigznes ceļo» ietvaros mūziķis un šovbiznesa zvaigzne Horens Stalbe devās ceļojumā uz Armēniju. Diez vai viņa talanta cienītāji zina, ka Horena dzīslās rit armēņu asinis, lai arī šo zemi viņš apmeklēja pirmo reizi mūžā.
 
9.feb
Jau pavisam drīz 21. un 22. februārī atlētiski vīrišķīgo, draudzīgo un atsaucīgo Gustavu Vītoliņu, ko šovbiznesa aprindās vairāk pazīst kā DJ Gustavito, redzēsim Ķīpsalas hallē, kur viņš vadīs festivālu «Erots». Gustavs ne tikai dīdžejo Latvijā, citviet Eiropā un Amerikā, bet ir arī puišu šovgrupas «Male Empire Night out Show» dalībnieks un divu bērnu tētis.
 
8.feb
Jau 8. februārī LTV1 tiešraidē uzzināsim, kurš uzvarēs Latvijas Televīzijas autoru un izpildītāju konkursā «Supernova 2020» un iegūs tiesības pārstāvēt Latviju 65. starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Roterdamā Nīderlandē. Starp finālistiem ir gan skaļāki vārdi, gan mazāk pazīstami mūziķi – Seleste, DRIKSNA, Katrīna Bindere, Edgars Kreilis, Katrīna Dimanta, Miks Dukurs, ANNNA, «Bad Habits» un Samanta Tīna. Taču vislielāko pārsteigumu un izbrīnu kaislīgākajiem «Supernovas» faniem radīja fakts, ka šogad starp finālistiem nav atrodams Markusa Rivas vārds, bet žūrijas sastāvā nav DJ Rudd jeb īstajā vārdā Rūdolfa Budzes.
 
8.feb
Savā jaunākajā »Vakara Ziņu« bloga ierakstā mūziķa Andra Kiviča sieva Liene Kiviča runā par mobingu, ko piedzīvojusi, strādājot vienā no Latvijas interneta portāliem, kura nosaukumu gan šoreiz neatklāsim.
 
8.feb
Joki sagatavoti no žurnāla "Vakara Ziņas"
 
7.feb
Piedāvājam ieskatu, kādi tuvākā un tālākā nākotnē paredzēti izklaides, mūzikas, kultūras un cita rakstura notikumi un sarīkojumi dažādās Latvijas vietās.
 
7.feb
Dziedātājs Valters Frīdenbergs mūžībā tika aizsaukts teju pirms pusotra gada, tomēr joprojām nekas nav zināms, kur apbedīti viņa pelni. Iespējams, tos pie sevis glabā Kristīne Paegle, kas visās intervijās tiek dēvēta par mūziķa līgavu. »Vakara Ziņu« redakcija saņēma informāciju no drošiem, bet neoficiāliem avotiem, kas atspoguļo neglaimojošus faktus par Valtera līgavu.
 
7.feb
Dziedātājs Valters Frīdenbergs mūžībā tika aizsaukts teju pirms pusotra gada, tomēr joprojām nekas nav zināms, kur apbedīti viņa pelni. Iespējams, tos pie sevis glabā Kristīne Paegle, kas visās intervijās tiek dēvēta par mūziķa līgavu. »Vakara Ziņu« redakcija saņēma informāciju no drošiem, bet neoficiāliem avotiem, kas atspoguļo neglaimojošus faktus par Valtera līgavu. Lai rastu kaut nelielu skaidrību, kur pazuduši Valtera pelni un kas notiek ar viņa atstāto mantojumu, sazinājāmies ar Valtera tēvu Māri Frīdenbergu, kurš sniedza savu komentāru, kā virzās lietas pēc dēla nāves.
 
7.feb
Dziedātājs Markus Riva uz Ukrainu dodas vismaz 20 reizes gadā, bet brauciens uz šo valsti TV3 raidījuma «Zvaigznes ceļo» ietvaros viņam izvērtās kā medusmaize.