Vakara Ziņas

16.sep
Bijusī svarcelšanas zvaigzne, tagad treneris un Latvijas Svarcelšanas klubu apvienības prezidents Viktors Ščerbatihs un viņa meitas māmiņa, interjera dizaina studijas «Simetrija» vadītāja Marija Afanasjeva 10. septembrī pielika punktu tiesvedībai un atrisināja domstarpības, kas saistītas ar abu meitas Tatjanas audzināšanu.
 
16.sep
Pētot čekas maisus, pētniekiem radušās aizdomas, ka tajos atrodas arī viņu kolēģi – čekas maisu pētnieki.
 
15.sep
Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš nākamā gada sākumā kļūs par divu bērnu tēti. Viņa sieva Agnese Endziņa šobrīd ir otrā bērniņa gaidībās.
 
15.sep
8. septembrī 47 gadu vecumā negaidīti un pēkšņi mūžībā aizgāja viens no Latvijas 1. rokkafejnīcas dibinātājiem Mareks Mediņš. Viņa nāve ir nežēlīgi smags zaudējums ģimenei un brālim Raivo, ka arī daudziem Latvijas rokmūziķiem.
 
14.sep
Aktieris Ģirts Rāviņš 17. septembrī svinēs 43 gadu jubileju. Lielas ballītes viņš pēdējo desmit gadu laikā vairs nerīko, ko skaidro ar mūsdienu tehnoloģiju attīstību, jo ikvienu jubilāru kļuvis vieglāk apsveikt virtuāli.
 
14.sep
8. septembrī 47 gadu vecumā negaidīti un pēkšņi mūžībā aizgāja viens no Latvijas 1. rokkafejnīcas dibinātājiem Mareks Mediņš. Viņa nāve ir nežēlīgi smags zaudējums ģimenei un brālim Raivo, ka arī daudziem Latvijas rokmūziķiem.
 
9.sep
Klāt septembris un līdz ar to arī brīnišķīgais vai, tieši otrādi, ne tik ļoti skolas laiks. Ko un cik daudz par šo savas dzīves un personības veidošanās laika posmu atceramies mēs, pieaugušie? Lai arī cik dīvaini izklausītos, bet lielai daļai tas saistās ar grūtību, neizbēgamu pārdzīvojumu un piedzīvojumu laiku. Nav izņēmums arī pasaules slavenības un zvaigznes, kuras, izaugušas no «neglīto pīlēnu» perioda, ieguvušas pasaules slavu, veiksmi un atzinību, tikai tagad nebaidās atklāti atzīt, ka skolas laiks visbiežāk līdzinājies īstam murgam.
 
9.sep
3. septembrī arī sabiedrībā zināmi ļaudis pavadīja savas atvases uz pirmās zinību dienas svinīgajiem pasākumiem. Skaidrojām pie vecākiem, kā viņi sagatavojuši savus bērnus jaunajam mācību gadam.
 
8.sep
Ikvienā saimniecībā atradīsiet kādu, kas visu vasaru un rudeni centīgi gatavo konservus, vāra ievārījumus un kompotus, vienu vārdu sakot, čakli veidojot krājumus ziemai. Arī pašmāju slavenības nav izņēmums. Skaidrojām, kas tieši tiek gatavots ziemas krājumiem.
 
8.sep
Izdevies novērst apvērsumu farmācijas milzī «Olainfarm», kas draudēja ar pāragri mūžībā aizgājušā miljonāra Valērija Maligina meitas un mantojuma aizgādnes Irinas Maliginas izstumšanu no uzņēmuma padomes. »Vakara Ziņas« noskaidroja, ka Irina izlēmusi uzticēties profesionāliem juristiem, kuri iepriekš palīdzējuši vēl vienai Maliginu klana sievietei – viņas pamātei Elīnai Maliginai, lai gan iepriekš baumoja, ka Valērija meitas un atraitne savā starpā īpaši nesatiekot.
 
7.sep
Saeimas deputāte un četru bērnu māmiņa Jūlija Stepaņenko Zinību dienā – 1. septembrī – svinēja 41. dzimšanas dienu.
 
7.sep
Personības izaugsmes trenere un diplomētā teoloģe Anna Krimele (agrāk Lieckalniņa) sākusi regulāri saņemt vēstules, kurās tiek ne tikai nomelnota, bet uzskaitītas ļoti privātas nianses, kuras var zināt tikai ļoti tuvi cilvēki vai arī kāds, kurš ļaunprātīgi slepus novēro ģimeni un tās dzīvesvietu.
 
3.sep
Finansiste un kulinārijas eksperte Ilze Jurkāne (66) uz Dzintaru koncertzālē notiekošo koncertu «Mans draugs Mārtiņš Freimanis» ieradās ar draugu, pasaulē atzīto klaviermeistaru Dāvidu Kļaviņu (64).
 
2.sep
Mans piedzīvojumiem bagātais ceļojums šoreiz veda uz Gruziju, uz tās kontrastiem bagāto kūrortpilsētu Melnās jūras piekrastē – Batumi. Piecas dienas šajā viesmīlīgajā pilsētā paskrēja nemanot. Vēlā naktī tik iekrīti viesnīcas gultā, lai jau no rīta, matiem plīvojot, sēstos uz motorollera un izvizinātos pa bulvāri, atveldzētos jūrā un pazvilnētu uz oļiem, kāri tverot saulīti, lai jau pēc tam dotos baudīt dabu, vēsturi, kultūru, tradīcijas, ļaužu viesmīlību, gruzīnu virtuves gardumus, vīnu, tabaku, dziesmas un dejas. Uhhh... tā varētu skaitīt un skaitīt visas tās labās lietas, ko vērts piedzīvot Batumi.
 
2.sep
Jau šoruden televīzijas kanālā «360TV» varēs vērot skatītāju iemīļotā komēdijseriāla «Saldais pārītis» jaunāko sezonu, kur vienu no galvenajām lomām – Simonu – atveido Jaunā Rīgas teātra aktrise Sandra Kļaviņa. Šī seriāla loma viņai ļauj būt muļķīgākai un izrauties no ikdienišķā.
 
1.sep
Karstajai vasarai uz pēdām jau min rudens, kad ātrāk satumst un laiks kļūst vēsāks. Siltajā laikā par atpūtas iespējām sevišķi galva nav jālauza, bet ko iesākt rudenī, lai sevi iepriecinātu un izklaidētu brīvajā laikā? Uz šo jautājumu atbildi zina vairākas Latvijā atpazīstamas personības.
 
1.sep
Dailes teātra jauno sezonu režisors Regnārs Vaivars (44) sāk ar Tenesija Viljamsa lugas «Kaisles vilciens» jauniestudējumu, kas pirmizrādi piedzīvos jau 19. septembrī. Sarunā ar »Vakara Ziņām« Vaivars vaļsirdīgi atklāj, ka citi jauniestudējumi pagaidām nav plānā, jo viņš nolēmis ieturēt pauzi, lai pārvērtētu savu radošo darbību.
 
31.aug
Dziedātājs Normunds Rutulis 4. septembrī svin 47. dzimšanas dienu. Taču, kā atzīst mākslinieks, ar jubilejas svinēšanām un plānošanām viņš neaizraujas.
 
31.aug
Televīzijas kanāla sievietēm «STV Pirmā!» iepazīšanās šova trešajā raidījumā «Plus/mīnus ĪSTAIS» piedalījās ļoti kolorīti dalībnieki – kailfoto meistars, kas ar savām fotosesijām un izdarībām ieguvis arī skandalozu slavu, Aleksandrs Sokolovs (37) un sociālo zinātņu maģistre, ekskluzīva dzīvesveida cienītāja Jeļena, kas ar plastisko operāciju palīdzību pārvērtusi sevi līdz nepazīšanai.
 
26.aug
Krievijas TV zvaigzne Ļera Kudrjavceva nebeidz pārsteigt sabiedrību – viena mēneša laikā viņa kļuva gan par vecmāmiņu, gan māmiņu.
 
26.aug
Leģendārā džeza un estrādes dziedātāja Olga Pīrāgs ļoti reti organizē savus koncertus, bet katra viņas uzstāšanās ir spilgta un pamanāma. Pirms pāris nedēļām viņas priekšnesums, izpildot Maestro Raimonda Paula dziesmu popūriju, izsauca visskaļākās ovācijas festivāla «Jūras pērle» atklāšanas koncertā.
 
25.aug
Grupa «Prāta vētra» noslēgusi «Skārda bungu tūri» Mežaparka Lielajā estrādē, kurā uz grupas koncertu pulcējās 60 000 cilvēku, starp kuriem bija arī virkne dažādu slavenību.