Vakara Ziņas

6:00
Šonedēļ redakcijā saņēmām detektīva cienīgu izpētes materiālu, kurā galvenie personāži ir AS «Cēsu alus» valdes priekšsēdētāja Eva Sietiņsone un viņas kolēģis Marko van Hojlands (Marco Van Hoylandt), kurš karjeru sāka «Cēsu alū», bet tagad ir mātesuzņēmuma, Somijas dzērienu ražotāja «Olvi» eksporta direktors. Anonīmais ziņotājs apgalvo, ka Eva esot izjaukusi kārtējo laulību un aizvīlusi sievai vīru.
 
15.jūl
6. jūlija pievakarē Jūrmalā uz Dzintaru koncertzāli plūda ļaužu straumes, lai klātienē baudītu Intara Busuļa un Abonementa orķestra koncertu «Ar mums». Pirms koncerta Busulis steidza sagaidīt Valsts pirmo pāri – Ivetu un Raimondu Vējoņus.
 
15.jūl
Jau izskanējušas runas, ka Saeimas Ārlietu komisija esot atbalstījusi bijušās politiķes Solvitas Āboltiņas kandidatūru Latvijas vēstnieces amatam Itālijā. Oficiāli šīs ziņas gan pagaidām netiek apstiprinātas, tomēr kuluāros jau runā, ka Solvita plāno uz saulaino Itāliju doties kopā ar meitu Annu, kamēr vīrs Jānis un dēls Artūrs palikšot Latvijā.
 
14.jūl
Dziedātāja Dināra Rudāne bērniņa gaidību laikā nemaz nedomā atteikties no savas sportiskās aizraušanās – boksa. Viņa arī turpina uzstāties koncertos, kā arī apmeklēt citu mūziķu uzstāšanās.
 
14.jūl
6. jūnija pusdienlaikā Skanstes ielā 7, kur «Jupitera centrā» atrodas viens no nu jau likvidējamās ABLV bankas birojiem, pazemes auto stāvvietā ieradās sabiedrības dāmas, vīnzines Santas Zāmueles deleģēta komanda – ar juridisku pārstāvi un tēvu Andreju Zāmueli – pēc dārgajām dāvanām, ko savulaik dāsnu sirdi savai sievai pasniedzis mīļotais vīrs, ABLV bankas līdzīpašnieks Oļegs Fiļs. Lepnās dāvanas – sniegbalto «Porsche 911 Turbo», kura cena ir 133 000 eiro, ka arī 5200 eiro vērto motorolleri «Piaggio Vespa», dažu stundu laikā izsauktie papildspēki aizvizināja ar autoevakuatoru.
 
13.jūl
Dziedātāja un pasākumu organizatore Līga Robežniece 11. jūlijā svinēja 43. dzimšanas dienu. »Vakara Ziņas« sveic gaviļnieci svētkos un novēl daudz neaizmirstamu un spilgtu piedzīvojumu!
 
13.jūl
Komponists Juris Kulakovs (60) simtgades dziesmu un deju svētku lieluzvedumu «Māras zeme» «Daugavas» stadionā vēroja bijušās draudzenes Lilitas Saulītes kompānijā.
 
9.jūl
Šoreiz aplūkosim Krievijā un arī Latvijā populārā gruzīnu izcelsmes dziedātāja Valērija (īstajā vārdā Valeriana) Meladzes personīgo horoskopu.
 
8.jūl
Latviešu izcelsmes brazīliete un šā gada Latvijas pārstāve starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā – Laura Rizoto (Laura Rizzotto), piedzīvojusi notikumiem un emocijām bagātu pirmo gada pusi Latvijā un dziesmu konkursā Portugālē, vasaru pavada ne mazāk krāsaini. Nesen seksīgā Rizoto klausītājus iepriecināja ar jaunu skaņdarbu un romantisku videoklipu, kas nofilmēts Parīzē. Tagad viņa no savas dzīvesvietas Ņujorkā nolēmusi pārcelties uz saulaino Losandželosu. Par saviem vasaras piedzīvojumiem un pārmaiņām dzīvē Laura stāsta »Vakaru Ziņu« lasītājiem.
 
8.jūl
Dzejnieks Jānis Peters 30. jūnijā nosvinēja 79. jubileju. Beidzamajā laikā viņš nav aktīvs publisko pasākumu apmeklētājs, un tika pat baumots, ka tas ir sliktās pašsajūtas un veselības dēļ. Dziesmu un deju svētku gājienā slaveno dzejnieku možu un spirgtu sastapām pie Brīvības pieminekļa.
 
7.jūl
Valkas novada domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis ar sievu Līgu Avotu-Kraukli Dziesmu un deju svētku maratonā atbalsta savus novada korus un deju kolektīvus, domājot ne tikai par sadzīviskiem jautājumiem, bet arī par krāšņajiem tautastērpiem.
 
7.jūl
Atšķirībā no beidzamo pāris gadu vasarām, ko krievu estrādes primadonna Alla Pugačova (69) ar dvīņiem Hariju (4) un Elizabeti (4) un vīru, parodiju meistaru Maksimu Galkinu (42), kā arī divām auklītēm pavadīja Jūrmalā īrētos apartamentos, šovasar ģimene sauli un atpūtu devusies baudīt uz Kipru. Tur slavenākā krievu šovbiznesa ģimenīte ne tikai īrē greznu villu Vidusjūras krastā, peldas baseinā, apmeklē viesības, bauda Vidusjūras reģiona virtuvi, bet uzrauga arī remontdarbus jauniegādātajā nekustamajā īpašumā.
 
6.jūl
Ekspremjers un uzņēmējs Māris Gailis 9. jūlijā Vecrīgas Vāgnera zālē svinēs 67. jubileju. Šogad gaviļnieka dzimšanas dienā, kas ir nākamajā dienā pēc dziesmu un deju svētku noslēguma koncerta, visā valstī ir noteikta oficiāla brīvdiena.
 
6.jūl
Dziesmu svētku parkā īpašas muzikālas ceremonijas laikā tika godinātas 48 personības – virsdiriģenti un Goda virsdiriģenti, virsvadītāji un Goda virsvadītāji. Viņu vidū sastapām arī jauno pāri – nesen laulības gredzenus mijušos diriģenti Agitu Ikaunieci-Rimšēviču un Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) lietā par kukuļņemšanu apsūdzēto Latvijas Bankas prezidentu Ilmāru Rimšēviču.
 
1.jūl
Dziedātājs un «Rīga TV24» skatītāju iecienītā pavāršova «La Dolce Vita» vadītājs Roberto Meloni šobrīd ciemojas pie savas ģimenes Sardīnijā, dzimtajā Ardaras pilsētiņā, kur piemin arī pirms gada mūžībā aizgājušo tēti Augustīno.
 
1.jūl
Amerikas latviešu ansambļa «Čikāgas piecīši» solists Armands Birkens jau gadu dzīvo viens savu vecāku privātmājā Čikāgā pēc tam, kad mūžībā aizgāja viņa vistuvākais cilvēks – mamma.
 
30.jun
Nacionālā teātra aktieris Kristians Kareļins vasaras karstākā seriāla «Viņas melo labāk» dēļ, kurā viņš atveido Konstantīnu, kas mīļi tiek saukts arī par Kostju, bija spiests iegūt autovadītāja apliecību.
 
30.jun
Latvijā iecienītā stiliste un modes dizainere, dzīvesstila bloga autore un arī divu dēlu mamma Indra Salceviča, kas beidzamajā laikā ļāvusi savā dzīvē ienākt jaunām vēsmām un pārvērtībām, izmēģinot iepazīšanos ar stipro dzimumu mobilajā aplikācijā «Tinder», pielikusi punktu randiņiem un dzēsusi savu profilu no šīs vietnes.
 
29.jun
29. jūnijā populārais dziedātājs un mākslinieks Igo svin 56. jubileju, bet jau šoruden viņš ar koncertu sēriju «Pirmie 40» mūzikas namā «Daile» atzīmēs savus 40 gadus uz skatuves.
 
29.jun
1923. gadā celtajā kinoteātrī «Splendid Palace», kas ir viens no Eiropas greznākajiem kinoteātriem, mājo «Cafe Film Noir». Tā atrodas leģendārā vietā, kur padomju laikā viesus priecēja kinoteātra «Rīga» kulta kafejnīca, kas ir atdzimusi ar mūsdienīgu skatījumu uz vēsturi un ģimenes uzņēmumam raksturīgo rūpību, kas radīs patīkamu emociju gammu jebkuram apmeklētājam.
 
29.jun
Modes dizainere, skropstu pieaudzēšanas meistare un divu bērnu māmiņa Kristīne Deimone šonedēļ sociālajā vietnē «Facebook» nāca klajā ar ļoti drosmīgu paziņojumu, atklājot, ka jau vairākkārt saņēmusi vēstules ar nepiedienīgiem piedāvājumiem no slavenās aktrises Agneses Zeltiņas drauga, bijušā diplomāta, tagad uzņēmēja Rūdolfa Brēmaņa.
 
24.jun
Daudz kapu kopiņu tiem, kas zaudējuši dzīvību likumības «barikāžu» vienā vai otrā pusē. Dažiem izdevies izdzīvot un no pelēkās zonas darboņiem kļūt par «baltajām apkaklītēm». Citi biznesa darījumos kādam «pārskrējuši ceļu», un vairs nav šajā saulē.