Vakara Ziņas

Vakar, 21:00
Spriežot pēc ieraksta sociālajā tīklā «Facebook», izcilā latviešu akordeoniste Ksenija Sidorova, kura pirms nepilniem četriem gadiem apprecējās ar spāni Hosē Luisu Arizagu Lobeto, jau tuvākajā laikā gatavojas kļūt par māmiņu. Fotogrāfijā viņa kopā ar savu dzīvesbiedru ar patiesu prieku un emocijām demonstrē krietni apaļīgas formas.
 
17.mar
Sācies Lielais gavēnis, kas ilgs līdz pat Lieldienām. Šajā laikā kāds cenšas ēst veselīgāk, kāds pievēršas savas iekšējās pasaules sakārtošanai, vēl kāds nododas reliģiozām pārdomām vai arī, neko īpašu neievērojot, turpina savu ikdienas dzīves ritmu. »Vakara Ziņas« atklāj, kā šo laiku pavada un ko Lielā gavēņa laikā ievēro sabiedrībā zināmas personības.
 
17.mar
Negaidīts viesis 9. martā Ķīpsalas izstāžu zālē notikušajā lielajā izpārdošanā «Andele mandele», bija Ministru prezidents Arturs Krišjānis Kariņš ar sievu Andu un meitu Māru Aleksandru.
 
16.mar
Gluži kā saldais ēdiens daudziem Latvijā dzīvojošajiem bija ziņa, ka tiks ierosināts atcelt Saeimas deputātiem kompensācijas par dzīvokļu īri un automašīnu degvielas patēriņiem. Tādēļ sazinājāmies ar politiķiem, lai uzzinātu, cik ļoti iespējamā kompensāciju atņemšana atstās iespaidu uz politiķu naudas maciņiem.
 
16.mar
Gaišreģe un parapsiholoģe Agnese Bērziņa, kas plašākai sabiedrībai zināma kā Ragaciema Agnese, šobrīd ir pazudusi no publiskās telpas. Pirms kāda laika parādījās ziņas, ka viņa cenšas pārdot savu skaisto villu Ragaciemā.
 
15.mar
Piedāvājam ieskatu gaidāmajos izklaides, mūzikas un cita satura sarīkojumos, kas norisināsies gan Rīgā, gan citviet Latvijā.
 
15.mar
7. marta pievakarē grāmatu apgāda «Jumava» grāmatnīcā norisinājās mūziķa Andra Kiviča topošās grāmatas «It kā tu kaut ko zinātu» prezentācija. Tiesa gan, pati grāmata vēl nav nonākusi tipogrāfijā, bet, iespējams, šajā pavasarī tā arī tiks nodota lasītāju vērtējumam. Ceļš uz trešo grāmatu, kā atklāj mūziķis, nav bijis rozēm kaisīts.
 
14.mar
«Mani vienmēr muzejs ir interesējis un piesaistījis kā institūcija. Man tā pasaule ir likusies ļoti interesanta, kopš sāku strādāt muzejā. Tas bija ļoti, ļoti sen. Kā es saku – tik ilgi nemaz nedzīvo, bet izrādās, ka dzīvo,» atklāj Latvijas Nacionālā Mākslas muzeja direktore Māra Lāce. Viņa ar muzeju savu dzīvi saistīja 1973. gadā, kad sāka šeit strādāt par ekskursiju vadītāju, un šo darbu darīja astoņus gadus. Pēc tam Māra Lāce muzejā strādāja vēl dažādos amatos, savukārt kopš 2001. gada – tātad astoņpadsmit gadu – viņa ir Latvijas Nacionālā Mākslas muzeja direktore. “Man interesanti muzejā šķita jau tad, kad es šeit sāku strādāt, un man joprojām ir ļoti interesanti,» viņa neslēpj.
 
13.mar
2019. gadā modes un grima ziņā lielākā daļa aktualitāšu un tendenču turpinās no divām iepriekšējām sezonām. Modē atgriežas batikots apģērbs, velobraucēju šorti, plastikāta mēteļi, sarkanā un rozā salikums kleitās, kombinētas apdrukas, leoparda apdrukas elementi un dažādas putnu spalvas, bantes, tamborējumi un mežģīnes.
 
12.mar
Katru dienu saskaramies ar ļoti lielu negatīvo ziņu plūsmu, ko pārraida dažādi informatīvie kanāli, bieži lasām asus un pat iznīcinošus komentārus, kas diemžēl ir ļoti izteikti tieši Latvijas virtuālajā vidē.
 
11.mar
Daudzi no mums ir pazīstami ar situāciju, kad mērs ir pilns, viss ir piegriezies un sadzīve kļuvusi pilnīgi neinteresanta. Parasti tādos brīžos cilvēki sāk filozofēt un meklēt dzīves jēgu. Atrod to vai neatrod, tas jau ir cits jautājums... Dzīves rutīna un ilgas pēc kāda asumiņa – tāda kā čili mūsu ikdienišķajā auzu putrā, bija tas, kas lika Amandai izkratīt sirdi savai draudzenei Paulai, vienlaikus pārdomājot laulības jēgu...
 
10.mar
Skaistumkonkursu laureātes, modeles, influenceres un māsas Simona un Diāna Kubasovas nobibinājušas kosmētikas līdzekļu zīmolu «Fast Beauty Co». Māsu radītie skaistumkopšanas produkti ir izpelnījušies ievērību arī ārzemju medijos un jau guvuši labas atsauksmes modes dāmu aprindās.
 
10.mar
Tautā mīlētajam komponistam Jānim Lūsēnam šis ir īpašs gads. Viņš ne tikai svin 60. jubileju, un nupat kā pie lasītājiem nonākusi Ingunas Baueres grāmata «Jānis Lūsēns trešais», bet pirms mēneša komponista dēla Jāņa Lūsēna juniora ģimenē pasaulē nāca dēls, kuram vecāki deva vārdu Ernests, tādējādi laužot Lūsēnu dzimtas tradīcijas, jo vārds Jānis viņu dzimtā ir dots jau četriem dzimtas vīriešiem.
 
9.mar
Brīvdienu žurnāla »Vakara Ziņas« rīcībā nonākušas aculiecinieka fotogrāfijas no Evijas Saknītes un jaunā, perspektīvā individuāli praktizējošā jurista Edgara Ābola klusajām un gana pieticīgajām kāzām un medusmēneša ceļojuma. Savdabīgi, ka pāris nekad nav dzīvojis kopā un arī pēc kāzām turpina izbaudīt randiņu periodu, joprojām dzīvojot atsevišķi. Evija Saknīte ar abiem dēliem dzīvo dzīvoklī Ādažos, savukārt Edgars Ābols mitinās savā Vecrīgas dzīvoklī.
 
9.mar
4. marta dienas pirmajā daļā Latvijas Nacionālajā operas un baleta Beletāžas zālē notika atvadas no aktiera, režisora un uzņēmēja Andreja Žagara (60), kas negaidīti 26. februārī devās mūžībā pēc cīņas ar smagu slimību. Viņa pēkšņā nāve bija sāpīgs trieciens daudziem sabiedrībā pazīstamiem un nopelniem bagātiem cilvēkiem.
 
8.mar
Piedāvājam ieskatu gaidāmajos izklaides, kino, mūzikas, operas, kultūras un cita satura sarīkojumos, kas norisināsies gan Rīgā, gan citviet Latvijā.
 
8.mar
4. marta dienas pirmajā daļā Latvijas Nacionālajā operas un baleta Beletāžas zālē notika atvadas no aktiera, režisora un uzņēmēja Andreja Žagara (60), kas negaidīti 26. februārī devās mūžībā pēc cīņas ar smagu slimību. Viņa pēkšņā nāve bija sāpīgs trieciens daudziem sabiedrībā pazīstamiem un nopelniem bagātiem cilvēkiem.
 
3.mar
Filmas un seriāli ir vesela pasaule, kurā katrs var atrast sev piemērotāko, no vieglas romantiskas komēdijas līdz pat nervus kutinošām šausmenēm vai estētiskam mākslas kino. Pieci populāri mūziķi sarunā ar »Vakara Ziņām« atklāj savus iecienītākos kino darbus un seriālus.
 
3.mar
26. februārī pēc cīņas ar smagu slimību mūžībā 60 gadu vecumā devies režisors, uzņēmējs, pasniedzējs, aktieris un septiņpadsmit gadu garumā Latvijas Nacionālās operas direktors Andrejs Žagars. Atvadu brīdis notiks 4. martā plkst. 13.00 Latvijas Nacionālās operas Beletāžas zālē.
 
2.mar
Lielbritānijas vēstniecības Tirdzniecības un investīciju nodaļas vadītāja Sanita Vētra (43) un dziesminieks, režisors un aktieris Varis Vētra (63) 31. janvārī sagaidīja pasaulē nākam savu kopīgo dēlēnu Matīsu Ūvi.
 
2.mar
Latvijas Nacionālā teātra aktrise un seriāla «Viņas melo labāk» zvaigzne Evija Skulte ar igauņu uzņēmēju Aimuru Krūsi sākuši kaldināt precību plānus pēc tam, kad pērnā gada nogalē abi saderinājās.
 
2.mar
Piedāvājam ieskatu gaidāmajos izklaides, kino, mūzikas, operas, kultūras un cita satura sarīkojumos, kas norisināsies gan Rīgā, gan citviet Latvijā.