Vakara Ziņas

Vakar, 18:00
Pilnveidot krūšu formu, noņemt rētas un neizdevušos tetovējumus, likvidēt dubultzodu un uzlabot ādas tonusu – estētiskā medicīna mūsdienās spēj visu! 
 
Vakar, 8:15
Šā gada pavasarī apritēja gads, kopš nogalinātā maksātnespējas administratora un advokāta Mārtiņa Bunkus slepkavības. Viņa pīšļi guldīti I Meža kapos, iepretim pirmā Latvijas Valsts prezidenta Jāņa Čakstes piemineklim un atdusas vietai. Šoruden Mārtiņdienā advokāta mamma Dace Bunkus uzstādīja dēlam pieminekli, kas veidots kā Temīdas svari.
 
15.nov
Piedāvājam ieskatu, kādi tuvākā un tālākā nākotnē paredzēti izklaides, mūzikas, kultūras un cita rakstura notikumi un sarīkojumi dažādās Latvijas vietās.
 
15.nov
Daugavpils mērs Andrejs Elksniņš (36) pavisam drīz kļūs par trešā bērna tēti, ko viņam dāvās mīļotā sieva Jekaterina. Sarunā ar »Vakara Ziņām« Andrejs Elksniņš dalās par priecīgo notikumu.
 
15.nov
Tikai dažas dienas pirms viņas aiziešanas mūžībā Rīgas Latviešu biedrības namā notiekošās tradicionālās labdarības balles, kas rīkota par godu Latvijas 101. dzimšanas dienai, organizatori nolēma, ka par divām izsolē piedāvātajām Džemmas Skulmes gleznām ienākumi tiks nodoti mākslinieces rehabilitācijai. Diemžēl liktenis bija lēmis citādi un ieviesa savas korekcijas – par izsolītajām Džemmas gleznām iegūtie līdzekļi tiks nodoti viņas ģimenei, lai iekārtotu dižās un tautā mīlētās mākslinieces piemiņas jeb kapa vietu.
 
14.nov
Populārais šovmenis Renārs Zeltiņš jau pāris nedēļas pārvietojas ar kruķu palīdzību, jo par sevi atgādinājusi ceļgala krustenisko saišu trauma, kas gūta, vēl spēlējot profesionālo basketbolu.
 
14.nov
Kima Kardašjana (39) ir amerikāņu slavenība, sabiedrības lauvene, sociālā tīkla «Instagram» un realitātes šovu zvaigzne. Viņas vārds regulāri nonāk skandalozo ziņu pirmajās lappusēs. Daži viņu uzskata par stila ikonu, citiem ir pretējs viedoklis.
 
13.nov
Ko tu bagātam padarīsi? Bagāts dara, kā grib! Bagātība nav nosodāma. Kam garš ir, tam garš karājas! Šie un vēl kaudzēm citi sakāmvārdi liecina par to, ka būt bagātam nemaz nav tik slikti. Protams, ja naktīs nāk miegs! Runā, ka naudā neslēpjas cilvēka laime, taču iespējas un dzīves kvalitāti nauda spēj lieliski piekoriģēt uz labo pusi. Ja vidusmēra pilsonis gaida rindā pie daktera, kā minimums, pusi gada un tas beidzas vai nu ar to, ka slimība pāriet pati no sevis, vai arī «pacientam kļuva vieglāk – viņš beidza elpot», tad par lielu naudu pie daktera var tikt tajā pašā dienā. Un, ja vajag, tad jebkurā pasaules valstī! Tā tas ir jebkurā dzīves jomā. Protams, arī ar automobiļu iegādi.
 
13.nov
Uzņēmēja un pašreizējā Latvijas Bobsleja un skeletona federācijas prezidenta Jāņa Kola sieva, uzņēmēja Mārīte Kola bieži vien apmeklē modes skates un ar šo industriju saistītus pasākumus kopā ar meitu, diplomētu psiholoģi Elizabeti Kolu. Tiesa gan, Kolu meita jau dažus gadus vairs nedzīvo ar vecākiem zem viena jumta un visus lēmumus, kas saistīti ar sirdslietām un citām privātām lietām, pieņem pati.
 
12.nov
12. novembrī 60. dzimšanas dienu svin bijušais politiķis un žurnālists Kārlis Seržants.
 
12.nov
Modes dizaineri pie savām kolekcijām un aksesuāriem strādā visu gadu, ne tikai lai nopelnītu naudu, diemžēl arī piesārņotu vidi ar tonnām nevajadzīgu drēbju. Viņi cenšas uzrakstīt mūsdienu modes vēsturi, kurai būtu savi modes simboli, ar kuriem vienmēr varētu lepoties. Un, pat ja dizaineri veido savus modes šedevrus, tad kādam tie noteikti ir jāiegādājas, neskatoties uz to, ka dažreiz šie «šedevri» maksā ļoti dārgi. Pasaules «Lyst Index» sarakstā tika iekļautas ne tikai neticami dārgas lietas, bet arī dizaineru radītas stilīgas lietas par pieņemamām cenām, kuras var iegādāties jebkurš modes sekotājs. Piedāvājam populārāko modes priekšmetu TOP 10, kas internetā pārsita visus pārdošanas rekordus, jo šīs lietas tika izpārdotas ļoti īsā laikā.
 
11.nov
Dziedātāja un Lienes Šomases bērnu un jauniešu radošās studijas vadītāja Liene Šomase savu 33. dzimšanas dienas vakaru pavadīja īpaši romantiski, apmeklējot ar māsām daudzfunkcionālajā mākslas telpā «Hanzas perons» notiekošo Francijas nišas parfimērijas zīmola «HFC Paris (Haute Fragrance Company)» ienākšanu Latvijas tirgū un jaunās smaržas prezentāciju.
 
11.nov
Režisors un mūziķis Silvestrs Sīlis šobrīd veido dokumentālo filmu par Latgales podniekiem un, iedvesmojoties no tikšanās ar amatniekiem, arī pats iemēģina roku šajā arodā. Viņš jau var palepoties un izrādīt arī savus pirmos darinātos māla traukus.
 
10.nov
Ekonomiste, bijusī Latvijas valsts kontroliere un politiķe Inguna Sudraba, apmeklējot Rīgas modes nedēļas modes skates, sarunā ar »Vakara Ziņām« atklāj, ka dizaineru darinātie skaistie un dažādie tērpi viņai ir kā iedvesmas avots.
 
10.nov
Režisors un producents Andrejs Ēķis ar sievu Dainu Gāgu-Ēķi apprecējās 2013. gada 1. novembrī. Pāris šogad nosvinēja sesto kāzu jubileju. Sarunā ar »Vakara Ziņām« režisors atklāj, kādēļ attiecības ar sievu gadu no gada kļūst tikai labākas un to, kā abi pavadīja savu īpašo dienu.
 
10.nov
Jurists un Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš (36) ar sievu Jekaterinu 2. novembrī svinēja divu gadu kāzu jubileju.
 
9.nov
Slavenību atvases defilē Rīgas modes nedēļā
 
9.nov
8. novembrī Talsu Tautas namā šoruden pirmo reizi izskanēs patriotiskā koncertprogramma «Manai tautai», kurā apvienosies slavenās grupas «Čikāgas piecīši» mūziķi Armands Birkens un Lorija Vuda, kā arī dziedātāja Ieva Akuratere. Koncerti, kuros skanēs Atmodas laika skaistākās dziesmas, būs klausāmi visā Latvijā. Pirms vēl Armands Birkens bija atlidojis no Amerikas uz Latviju, viņš sarunā ar »Vakara Ziņām« atklāja tās desmit lietas, kas visspilgtāk raksturo viņa personību.
 
9.nov
Dziedātājs, pasākumu un televīzijas kanāla «Rīga TV24» pavāršova «La Dolce Vita» vadītājs Roberto Meloni nupat kā atgriezies no Sardīnijas dzimtās Ardaras pilsētiņas. Viņš bija devies apciemot mammu Gavinu, māsas – Graciellu un Rozu – un viņu ģimenes. Līdz ar viņu ceļoja jaunā pavārgrāmata, kurā apkopotas Latvijas novadu receptes.
 
8.nov
Piedāvājam ieskatu, kādi tuvākā un tālākā nākotnē paredzēti izklaides, mūzikas, kultūras un cita rakstura notikumi un sarīkojumi dažādās Latvijas vietās.
 
8.nov
Basketbolists Jānis Timma pēc šķiršanās no dēla Kristiāna mātes Sanas Timmas ir apstiprinājis, ka šobrīd ir jaunās attiecībās ar Krievijā populāro dziedātāju Annu Sedokovu. Latviešu sportists savā «Instagram» profilā slāvu skaistulei velta skaistas dzejas rindas krievu valodā.
 
8.nov
Galvaspilsētas Brīvības un Ģertrūdes ielas stūrī 2. novembra naktī izcēlās ugunsgrēks, kura iemesli pagaidām nav noskaidroti. Bijusī kultūras ministre, politiķe, režisora un dramaturga Pētera Pētersona meita Karina Pētersone, kas šobrīd dzīvo no tēta mantotajā dzīvoklī, sarunā ar «Vakara Ziņām« sniedz komentāru par postošo ugunsnelaimi.
 

Rīgas namu pārvaldnieks