Vakara Ziņas

Vakar, 21:00
Rudens ir ražas laiks! Daba mums dod iespēju baudīt lielu daudzumu dārzeņu un augļu, kas bagāti ar vitamīniem un minerālvielām, jo priekšā ir gara ziema bez pietiekama daudzuma saules un svaigi audzētiem dārzeņiem. Tāpēc rudenī jāuzņem pēc iespējas vairāk vitamīnu un organismam nepieciešamo minerālvielu, kas vairos mūsu imunitāti pret aukstumu.
 
17.sep
Šķiet daudzām lietām zūd jēga, ja to uz nomaksu, kredītā vai līzingā var nopirkt jebkurš skolas puika. Nesen kādā juvelieru izstrādājumu veikalā pie vitrīnas ar briljantiem bija lasāms paziņojums – jebkuri zelta izstrādājumi ar dārgakmeņiem pieejami līzingā. Šajā pašā mirklī visgreznākais dimants zaudē savu vērtību un pārvēršas parastā plaša patēriņa precē. Nomaksa, kredīts, līzings briljantam vai Šveices pulkstenim! Kādai auditorijai tas domāts? Tai pašai, kas iegādājas uz piecu gadu nomaksu mobilo telefonu par pusotru tūkstoti eiro, lai trešās klases skolnieks ar to justos labi starp saviem vienaudžiem? Lai zivju konservu rūpnīcas strādniece to varētu turēt tajā pašā rokā, kur jau greznojas līzingā iegādātais gredzentiņš?
 
16.sep
Inese Kreicberga – žurnāliste, TV raidījuma «Ķepa uz sirds» idejas autore un producente. Šo astoņu gadu laikā tapuši vairāk nekā 300 raidījumi, taču galvenais – atrastas mājas vairāk nekā 1000 dzīvniekiem. Skatītāju iemīļotais TV raidījums «Ķepa uz sirds» septembrī startēs ne tikai ierastajos sestdienu rītos LTV1, bet arī radio tiešraidē – no 15. septembra būs dzirdams «Radio SWH»!
 
15.sep
Starp bijušajiem grupas «Riči» skatuves kolēģiem – runas vīru Kasparu Pudniku un ugunīgo tumšmati Annu Dribas ir izcēlies skandāls saistībā ar nesen izsludināto koncertizrādi «Čigānu karaliene», kas, kā tika vēstīts, bija veltījums «Riču» 20 gadu jubilejai. Pudniks uzskata, ka grupas «Riči» vārds izmantots nelietīgi, tādēļ vērsās presē. Savukārt Dribas apgalvo, ka viss notikušais ir pārpratums un situācija tiek risināta.
 
15.sep
10. septembra rītā LTV raidījums «100 grami kultūras» sociālajos tīklos dalījās ar sēru vēsti par aktiera, dziedātāja un radio teātra režisora Imanta Skrastiņa aiziešanu mūžībā 78 gadu vecumā. Sarunā ar »Vakara Ziņām« viņa skatuves kolēģi atklāj, ka šī vēsts ir ļoti negaidīta un tādējādi sāpīga. Turklāt aktieru saimei šis ir ļoti smags zaudējums.
 
14.sep
Bijušais Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) priekšnieks Ainars Pencis pēc piesātinātās karjeras, dienesta un darba mūža varētu mierīgi un rimti baudīt pensijas gadus paša rokām iekoptajā lauku īpašumā Ķeipenē, kā arī nodoties savam vaļaspriekam – medībām, taču pirms pusotra gada pār viņa galvu un labo slavu sāka gāzties nepatiesu apmelojumu lavīna, tāpēc Ainars ir gatavs darīt visu iespējamo, lai attaisnotu savu labo slavu un pastāstītu arī citiem savu stāstu.
 
14.sep
14. septembrī pulksten 12.00 Rīgas 1. Meža kapu kapličā notiks atvadas no tautā mīlētā aktiera un dziedātāja Imanta Skrastiņa. Atvadu brīdī aicināts piedalīties ikviens aktiera talanta cienītājs. Imanta Skrastiņa ģimene ir pateicīga par atbalstu un līdzjūtību šajā smagajā brīdī.
 
13.sep
Piedāvājam ieskatu, kādi tuvākā un tālākā nākotnē paredzēti izklaides, mūzikas, kultūras un cita rakstura notikumi un sarīkojumi dažādās Latvijas vietās.
 
13.sep
Šajā vasarā smalkajās aprindās uzvirmoja runas, ka savulaik viena no bagātākajām sievietēm valstī, bijusī eksbaņķiera Valērija Kargina sieva Tatjana Kargina ir apprecējusies. Sazinājāmies ar Tatjanu, lai uzzinātu, vai varam apsveikt viņu ar priecīgo vēsti?
 
13.sep
14. septembrī pulksten 12.00 Rīgas 1. Meža kapu kapličā notiks atvadas no tautā mīlētā aktiera un dziedātāja Imanta Skrastiņa. Atvadu brīdī aicināts piedalīties ikviens aktiera talanta cienītājs. Imanta Skrastiņa ģimene ir pateicīga par atbalstu un līdzjūtību šajā smagajā brīdī.
 
12.sep
Deju studijas «Kaprīze» vadītājai Sintijai Upeniecei hobijs un darbs ir viņas sirdslieta. Upenieku ģimenē aug trīs mazi bērni, kas arī ir Sintijas dzīves piepildījums. Komentāri lieki – ikviena mamma viņu sapratīs. Kaut arī Sintija ne reizi nav bijusi pienācīgā dekrēta atvaļinājumā, ir panākts līdzsvars starp darbu un ģimenes dzīvi.
 
12.sep
12. septembrī 39. dzimšanas dienu svin dziedošais ugunsdzēsējs un grupas «Līvi» vokālists Jānis Buķelis, kas pazīstams arī ar skatuves vārdu Buks.
 
11.sep
Gan īpašiem svinīgiem un priecīgiem dzīves gadījumiem piemērota, gan grezna, gan izsmalcināti garšīga, gan īstu meistarību prasoša, gan samērā vienkārši pagatavojama un ļoti populāra – tāda ir siera kūka. Ielūkojieties ēdieniem veltītajās sociālo tīklu lapās, un redzēsiet, ka itin bieži kāds jautā siera kūkas recepti un savukārt kāds cits ar to dalās.
 
10.sep
31. augustā Bauskas novada ciematā Ceplis dziedātāja un mākslinieka Igo izveidotajā mūzikas un mākslas centrā, kam dots tieši tāds pats nosaukums kā ciematam, notika Jūrkalnes dienai veltīts pasākums. »Vakara Ziņas« viesojās pie Igo un uzklausīja viņa iedvesmojošo stāstu, cik īsā laika posmā var realizēt lielus sapņus un projektus.
 
9.sep
Allaž dzīvespriecīgā telekanāla LNT rīta ziņu raidījuma «900 sekundes» moderatore Kristīne Garklāva dalās ar spilgtākajiem šīs vasaras mirkļiem un Igaunijas ceļojuma iespaidiem.
 
8.sep
Jūrmalā un Maskavā dzīvojošais krievu aktieris Emanuils Vitorgans izraisījis baumas par vēl vienu, piekto plānoto bērniņu.
 
8.sep
Latvijā ikgadējais Tēva dienas gājiens un festivāls Rīgā notiks jau šajās brīvdienās – 8. septembrī. Tēva dienas gājiens sāksies pulksten 12.00 no Brīvības pieminekļa un noslēgsies Vērmanes dārzā, kur tiks svinēti svētki visai ģimenei ar dažādām aktivitātēm. Latvijā šos svētkus sāka svinēt nesen, taču Tēva dienas sākumi meklējami 20. gadsimta sākumā Amerikā, kur pirmoreiz tā tika atzīmēta 1910. gada 19. jūnijā. Tagad Tēva diena kļuvusi par visu ASV valsts svētkiem, kas veltīti tēva lomas godināšanai ģimenē un sabiedrībā, lai pievērstu uzmanību tēva lomai bērnu audzināšanā.
 
8.sep
Vienā no skaistākajām vasaras noslēguma dienām, 31. augustā Nacionālā teātra aktrise un seriāla «Viņas melo labāk» zvaigzne Evija Skulte mija gredzenus ar igauņu uzņēmēju Aimuru Krūzi. Pēc kāzām aktrise pārgāja vīra uzvārdā un tagad ir godājama par Eviju Krūzi.
 
7.sep
Grupas «Triānas parks» soliste Agnese Rakovska 22. augustā apprecējās ar savu mīļoto vīrieti, basģitāristu un uzņēmēju Zinti Roznieku. Dziedātāja pēc kāzām ir pārgājusi vīra uzvārdā.
 
7.sep
Savu 48. dzimšanas dienu vienmēr sirsnīgais un pozitīvais dziedātājs Normunds Rutulis nosvinēja ģimeniskā atmosfērā terasē «Kasdārzā» – kopā ar ģimeni, draugiem un preses pārstāvjiem. Sanāca trīs nozīmīgi pasākumi vienā – dzimšanas diena, albuma izdošana un rudens koncerttūres izsludināšana!
 
7.sep
Par godu gaidāmajam Mārtiņa Rītiņa jubilejas pasākumam «Kas var būt labāks par šo? /Mārtiņa Rītiņa talantu suminot» »Vakara Ziņām« bija unikāla un ekskluzīva iespēja ielūkoties viņa Baltezera mājās un saimniecībā. Viens no Latvijas labākajiem un talantīgākajiem pavāriem ļoti piedomā, lai ikdienā viņa dzīvesvieta būtu zaļa dažādās nozīmēs, gan ekoloģiski, gan ar košiem augiem bagāta, gan piepildīta ar izsmalcinātām un dārgām lietām.
 
6.sep
Piedāvājam ieskatu, kādi tuvākā un tālākā nākotnē paredzēti izklaides, mūzikas un cita rakstura notikumi un sarīkojumi dažādās Latvijas vietās.