Vakara Ziņas

4.aug
Vasara lēnām tuvojas izskaņai, tādēļ ir pēdējais laiks tvert saules starus un baudīt ūdens peldes. Apkopojām vairākas sabiedrībā zināmas personības, kas lieki laiku netērē un papildus striktajam darba grafikam paspēj izbaudīt atpūtu pludmalē, parādot savus lieliskos augumus peldkostīmos.
 
4.aug
Tautā mīlētais komponists Juris Kulakovs patiešām ir galants vīrietis. Viņš savas dzīves sievietes ciena un ievēro. Sastapām viņu kādā saviesīgā pasākumā, uz kuru viņš ieradās kopā ar draudzeni Lauru Karnīti, tāpat bija uzaicinājis savu bijušo sievu Lieni Kulakovu un bijušo draudzeni Lilitu Saulīti.
 
3.aug
Populārākā Latvijas jaunā rakstniece, zobārste un romantiski erotisko bestselleru «Saplēstās mežģīnes», «Debesis pelnos» un «Samaitātā» autore Karīna Račko nesen atgriezusies no Grieķijas, kur kopā ar vīru Kristapu nosvinēja septīto kāzu gadadienu.
 
3.aug
Neilgi pirms žurnāla nodošanas uz tipogrāfiju saņēmām informāciju, ka negaidīti ir apcietināts miljonāra Jūlija Krūmiņa audžudēls. Kā vēstīja informācijas avots, Krūmiņš, aizstāvot radinieku, pat plāno vērsties pret Valsts policijas priekšnieku Intu Ķuzi.
 
2.aug
Piedāvājam ieskatu, kādi tuvākā un tālākā nākotnē paredzēti izklaides, mūzikas notikumi, kas norisināsies dažādās Latvijas vietās.
 
2.aug
Valmieras Drāmas teātra aktrisi Regīnu Devīti daudzi skatītāji iemīļoja kā TV3 seriāla «Ugunsgrēks» šiverīgo varoni Zentu. Laika periodā, kad seriāls gāja uz urrā, tieši Devītes kolorītais tēls bija viens no spilgtākajiem un skatītāju iecienītākajiem. Tādēļ taujājam, vai Regīnu joprojām uz ielas atpazīst kā Zentu un to, kāda ir skatuves mākslinieces dzīve tagad, kad seriāls noslēdzies.
 
1.aug
Viena no skaļākajām slepkavībām Latvijā notikusi nesen, 20. jūlijā. Pirmā bruņotā laupīšana šogad. Sestdien, 20. jūlijā, īsi pirms pusnakts Valsts policija saņēma informāciju par bruņotu laupīšanu un ievainotu cilvēku privātmājā Mārupē. Aizvests uz slimnīcu, naktī viņš nomira. Zināms, ka laupīšanas laikā nāvējoši ievainotais cilvēks ir advokāts Uldis Bērziņš.
 
31.jūl
TV un radio personība Maija Rozīte-Krištopane, sākot ar šā gada janvāri, sākusi dalīties ar savām ikdienas gaitām interneta sociālajā platformā «Instagram», kur nu jau viņai ir vairāk nekā 12 000 sekotāju. Sarunā ar »Vakara Ziņām« Maija pastāstīja, kāpēc viņa nolēma kļūt aktīva sociālajā vietnē un kādu saturu viņa izlemj publicēt.
 
30.jūl
18. jūlijā agrā rīta stundā, aptuveni pulksten 5.00, Latvijas Mākslas akadēmijas profesora un politiķa Mavrika Vulfsona (1918.–2004.) dzimtas dzīvoklī, kas atrodas Rīgas centrā, dažu kvartālu attālumā no Ziedoņdārza, notika ielaušanās. Par notikušo incidentu stāsta fotomākslinieks Marģers Martinsons, kurš vairāk nekā piecus gadus šo dzīvokli īrē no Mavrika atraitnes Emmas Bramņikas-Vulfsones.
 
29.jūl
Profesionālais latviešu bokseris un WBC Dimanta jostas īpašnieks Mairis Briedis (34) piedalījās «FIDE World Chess Grand Prix Riga 2019» otrajā posmā, veicot tradicionālo pirmo gājienu. Starp citu, tas nav vienīgais, kas Mairi saista ar šahu.
 
28.jūl
Tā vien šķiet, ka farmācijas impērijas izveidotāja Valērija Maligina pēcnāves mantas dalīšana nekad nebeigsies. 18. jūlijā Rīgas rajona tiesa lēma nodrošināt Annas Emīlijas Maliginas, kas ir Valērija Maligina nepilngadīgā meita, prasību pret vecākajām māsām Irinu Maliginu un Niku Saveļjevu. Tiesa aizliedz vecākajām māsām atsavināt viņām piederošās domājamās daļas SIA «Olmafarm». Šis tiesas lēmums nav pārsūdzams, un Irinai Maliginai un Nikai Saveļjevai ir jārēķinās, ka viņas nevarēs brīvi rīkoties ar šo savu īpašumu.
 
28.jūl
Šopavasar iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens aktīvi iesaistījās Augusta Deglava tilta drošuma problēmu risināšanā, vienā no ierakstiem savā «Twitter» kontā situāciju nodēvējot par traģisku: «Satiksme pār Augusta Deglava tiltu ir jāslēdz, lai izvairītos no traģēdijas.» Ministrs sarunā ar »Vakara Ziņām« uzreiz saka – viņa lēmumi neattiecās uz būvniecību. Tā arī ir – pēc Ģirģena iniciatīvas tikai tika slēgta satiksme pār Deglava tiltu.
 
27.jūl
Dziedātājas Laimas Vaikules festivāls «Laima Rendezvous Jūrmala 2019» vienuviet pulcēja bagātos, slavenos, veiksmīgos un arī vienkāršus mūzikas gardēžus, kuriem gan atšķirībā no iepriekš minētajiem ir nepieciešams, laiks, lai atliktu naudu biļetēm, kuru cena bija no 40 līdz pat vairākiem simtiem eiro. Galdiņš ar četrām sēdvietām VIP zonā vienam festivāla vakaram izmaksāja aptuveni 800 eiro.
 
27.jūl
Kā rakstījām iepriekšējā žurnāla publikācijā, veidojot foto reportāžu par Jūrmalā, Dzintaru koncertzālē, notikušo Krievijas dziedātāja Grigorija Ļepsa koncertu, vislielāko uzmanību piesaistīja labklājības ministres Ramonas Petravičas meita, kas ieradās pikantā minikleitā.
 
26.jūl
Piedāvājam ieskatu, kādi tuvākā un tālākā nākotnē paredzēti izklaides, mūzikas notikumi, kas norisināsies dažādās Latvijas vietās.
 
26.jūl
16. jūlijā Rīgas Anglikāņu Svētā Pestītāja baznīcā tautā mīlētais estrādes dziedātājs Žoržs Siksna (62) salaulājās ar savu mīļoto sievieti un pavasarī dzimušā dēla Jēkaba mammu, arī mūziķi Annu Zaicevu, kas pēc kāzām pieņēma vīra uzvārdu.
 
25.jūl
Meganas Mārklas dzīve britu karaļnamā.
 
24.jūl
Hokejists Rodrigo Ābols un viņa līgava Paula Priede, dramaturga Gunāra Priedes dzimtas atvase, bez liekas ažiotāžas plānojuši nākamnedēļ apprecēties Ventspilī pie jūras. Ceremonijā piedalīsies tikai vecāki, bet skaļas un plašas kāzas tikšot dzertas nākamgad, uzzināja »Vakara Ziņas«.
 
23.jūl
17. jūlija pievakarē talantīgā dziedātāja, komponiste un pianiste Katrīna Gupalo kultūras bārā «Sapņi un kokteiļi» svinēja dzimšanas dienu, kurā viņa prezentēja arī savu jauno dziesmu un videoklipu «Svārki». Jubilejas ballīti Katrīnai palīdzēja noorganizēt viņas mīļotais vīrietis, populārais pianists Andrejs Osokins.
 
22.jūl
TV raidījumu vadītāja un humoriste Dagmāra Legante regulāri sociālās saziņas vietnē «Instagram» dalās ar pašas uzņemtām fotogrāfijām, par kurām ļaudis nevairās izteikt pozitīvas atsauksmes. Sarunā ar »Vakara Ziņām« viņa atklāj, ko un kā bildē un kāpēc beidzamajā laikā tik bieži sākusi uzņemt stiprā dzimuma pārstāvjus.
 
21.jūl
Iepriekšējā žurnāla numurā rakstījām, ka rokmūziķis Andris Kivičs publiskajā telpā apsūdzēja savu kolēģi Kasparu Dimiteru izvarošanā.
 
21.jūl
Par vienu no seksīgākajām sievietēm politikas aprindās devētā labklājības ministre Ramona Petraviča Dzintaru koncertzālē notikušo Grigorija Ļepsa koncertu apmeklēja ar savu vidējo meitu Dženetu Petraviču. Teiciens «kāda māte, tāda meita» šeit ir tieši laikā, jo arī Ramonas meita var lepoties ar izteiktu seksapīlu, ko labprāt arī izrāda.