Vakara Ziņas

24.jun
Skaistumkonkursu karaliene, māksliniece un trīs bērnu māmiņa Liene Skulme sociālā tīkla «Instagram» profilā publicēja ierakstu, kurā atklāj, ka viņai nekad nav bijusi drosme publicēt internetā savas bildes peldkostīmā.
 
23.jun
Bijušais Latvijas izlases futbolists Mihails Zemļinskis profesionālo karjeru beidza 2005. gadā, bet pēc tam no futbola nekur tālu prom neaizgāja, jo kļuva par treneri Daugavpilī un Latvijas olimpiskajā izlasē. Paralēli trenera pienākumiem viņš joprojām ir 12. Saeimas deputāts.
 
23.jun
Pēc bijušā partijas KPV LV biedra Ilmāra Poikāna modrās un drosmīgās rīcības – 2016. gadā iesniedzot ģenerālprokuroram iesniegumu – pērnajā gadā KNAB (Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs) sāka kriminālprocesu, kura ietvaros šā gada 20. jūnijā tika aizturēts Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš, tāpat arī veikta kratīšana pie partijas KPV LV valdes locekļa Ata Zakatistova un uzņēmēja Viestura Tamuža.
 
22.jun
Nemanot ir iestājusies silta, saulaina un arī sausa vasara, kuras kulmināciju – Līgo svētkus – piedzīvosim jau šajās brīvdienās. Lai šos maģiskos svētkus nosvinētu ar pilnu krūti, bet nepārēstos, izvairītos no avantūrām un pārmērības, pasargātu sevi no uguns un citām kaislībām, iesakām ieklausīties astroloģes Māras Ošurokas prognozē.
 
22.jun
Sabiedrības dāma, vīnzine Santa Kristiāna Zāmuele pēc šķiršanās ar skandālos iesaistītās bankas «ABLV Bank» līdzīpašnieku Oļeģu Fiļu un visām peripetijām, kas gāzušās pār viņu un viņas pārvaldīto biznesu parādsaistībām ar bijušo lauleni, pārcēlusies uz dzīvi Amerikā. Šonedēļ Zāmuele sociālā tīkla «Instagram» profilā publicēja aizkustinošus attēlus, kuros redzams, ka pie meitas Amerikā ciemojas vecāki.
 
17.jun
Dziedātājs Intars Busulis 2. maijā nosvinēja 40 gadu jubileju. Izvaicājām slaveno dziedātāju, ko viņš domā par sieviešu žurnālos plaši aprakstīto četrdesmitgadnieku krīzi un vai, pārkāpjot šo gada skaitli, ir kaut kas mainījies viņa paradumos.
 
17.jun
Dziedātājs Lauris Reiniks šajā pavasarī jau 18. reizi devās uz Ameriku strādāt, mācīties un rast iedvesmu. Savas gaitas otrpus okeānam viņš centīgi atspoguļoja «Instagram» kontā. Vairākās bildēs līdzās meiteņu mīlulim ir redzama arī kāda simpātiska gaišmate. Tādēļ dziedātājam atgriežoties Latvijā, skaidrojām, kas ir šī jaunā dāma.
 
16.jun
Dziedātājs un LTV erudīcijas spēles «Gudrs, vēl gudrāks» vadītājs Valters Frīdenbergs, satiekoties Bruknas muižas parkā ar sen neredzēto draugu un skatuves kolēģi, tagad Eiropas Parlamenta Briselē ierēdni Kārli Būmeistaru jeb Kažu, atklāja viņam, ka ne tikai atsācis aktīvi strādāt, bet atkal izbraucis galvaspilsētas ielās ar savu dzelzs rumaku.
 
16.jun
Mūziķi un «Rīga TV24» raidījuma «Rampas ugunis» vadītāju Andri Kiviču tikpat kā vairs nevar atpazīt atlaistās bārdas dēļ. Par jaunajām izmaiņām savā vizuālajā tēlā »Vakara Ziņām« stāsta pats mūziķis.
 
15.jun
Grupas «Linga» līderis un Latvijas Radio 2 ētera personība Gvido Linga 16. jūnijā svin 49. jubileju. Šogad šajā datumā iekrīt gan mūziķa vecākā dēla Svena Lingas izlaidums, gan koncerts Kuldīgā.
 
15.jun
Politiskajos kuluāros sākušas klīst runas, ka ilggadējais Latvijas Republikas ārlietu dienesta diplomāts, vēstnieks, Latvijas Republikas pastāvīgais pārstāvis NATO, bijušais ārlietu ministrs un šobrīd Latvijas vēstnieks Krievijā Māris Riekstiņš ilgu laiku esot slēpis savas jaunās attiecības un šķiršanos no sievas un divu pieaugušu bērnu mammas Irēnas Riekstiņas.
 
10.jun
TV dziedāšanas šovā «X faktors» iepazītā dziedātāja Adriana Miglāne uz Ņujorku devās, lai uzstātos Amerikas latviešu ballē «Amber & Honey» («Dzintars un medus»), kas bija sarīkota par godu Latvijas simtgadei. Amerikā jaunā un simpātiskā dziedātāja viesojās pirmo reizi mūžā, tādējādi piepildot vienu no saviem bērnības sapņiem.
 
10.jun
Kā jau iepriekš rakstījām, maksātnespējas administratora Mārtiņa Bunkus aukstasinīgā slepkavība ir saistīta ar viņa profesionālo darbību, par ko pārliecināta ir gan Valsts policija, gan arī viņa amata brālis, maksātnespējas procesa administrators un advokāts Erlends Baļķens. Apkopojam versijas, kas varēja būt iemesls Bunkus nāvei, saistībā ar viņa profesionālo darbību.
 
9.jun
Šoreiz aplūkosim pazīstamā Krievijas parodiju meistara, TV šovu vadītāja un Krievijas estrādes primadonnas Allas Pugačovas vīra Maksima Galkina (41) personīgo horoskopu.  
 
9.jun
Līdzko populārā juriste un ārlietu ministra padomniece Sandra Sondore-Kukule (47) ievietoja sociālā tīkla «Instagram» profilā vasarīgas fotogrāfijas peldkostīmā, viņa tūlīt saņēma virkni pozitīvu atsauksmju, kā arī skaudīgu dāmu dzēlīgus komentārus.
 
8.jun
Dailes teātra aktieris Juris Strenga 13. jūnijā atzīmē 81. dzimšanas dienu. Aktieris stāsta, ka šoreiz jubilejas svinību vietā viņam prātā ir dārza darbi savā Klapkalnciema lauku īpašumā, kā arī kāda tradīcija, ko viņš ieplānojis īstenot Jāņos. Jubilāra karstākā vēlēšanās, lai beidzot mitējas sausums un zemi auglīgi pabaro ilgi gaidītais lietus.
 
8.jun
Pagājusi nedēļa, kopš maksātnespējas administrators Mārtiņš Bunkus (38) tika nošauts, vadot savu sniegbalto automašīnu «Range Rover» pa Aizsaules ielu iepretim Meža kapiem. Policija oficiāli apstiprinājusi, ka notikušais ir pasūtījuma slepkavība, bet publiskajā apritē klīst dažnedažāda satura versijas, kurš tik zvērīgi izrēķinājies ar maksātnespējas administratoru.
 
3.jun
TV3 muzikālā šova «X faktors» pirmās sezonas uzvarētājs Arturs Gruzdiņš pirms mēneša kļuva par dēliņa Ernesta tēti. Sarunā ar »Vakara Ziņām« jaunais mūziķis atklāj, kā viņam klājas pēc uzvaras šovā un kā viņš tiek galā ar pienākumiem.
 
3.jun
30. maija rīts daudziem Latvijas Televīzijas raidījuma «Rīta Panorāma» skatītājiem sākās ar līdzdalību skandālā. Proti, uz interviju aicinātais Artuss Kaimiņš, Saeimas opozīcijas deputāts no partijas KPV LV, sarunas laikā kļuva neapmierināts ar raidījuma vadītājas Lindas Krūmiņas uzdotajiem jautājumiem, norādot, ka viņa lobē partijas «Vienotība» intereses. Kaimiņš pat atļāvās aizrādīt Krūmiņai par viņas privāto sakaru ar Saeimas «Vienotības» frakcijas vadītāju Hosamu Abu Meri.
 
2.jun
Dailes teātra aktrise Olga Dreģe Latvijas simtgadē un savā 80. dzimšanas dienas gadā var lepoties ar skaistām dāvanām. Piemēram, Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece aktrisei pasniegusi Lielvārdes jostu, bet Madonas novada dome uzdāvinājusi biļetes uz dziesmu un deju svētku simtgades noslēguma pasākumu.
 
2.jun
Gandrīz pēc pusgadu ilga konflikta, kašķiem un strīdiem, arī policijas iesaisti par pāragri mūžībā aizgājušā farmācijas kompānijas «Olainfarm» vadītāja un līdzīpašnieka Valērija Maligina atstātā mantojuma pārdali, kas tiek lēsts 70 miljonu apmērā, ir panākta vienošanās. Beidzot ir apmierinātas visas iesaistītās puses – gan māksliniece un atraitne Elīna Maligina, gan Valērija trīs meitas – Nika, Irina un Anna Emīlija, kuru pārstāv mamma Signe Baldere-Sildedze. Pēc šīs vienošanās varam apsveikt gleznotāju Elīnu Maliginu, jo viņas vārds papildinās Latvijas miljonāru sarakstu.
 
1.jun
LNT raidījuma «Degpunktā» vadītāja un televīzijas kanāla «STV Pirmā!» raidījumu producente Ieva Brante 5. jūnijā svin dzimšanas dienu. Lai iepriecinātu un pārsteigtu gaviļnieci, droši varat viņai dāvināt krāšņus vasaras ziedus.