Vakara Ziņas

5.jun
Pagājušā gada maijā modes mākslinieks Bruno Birmanis (56) mija gredzenus ar 26 gadus jaunāko draudzeni, «Lattelecom» mārketinga un pārdošanas speciālisti Janu Johannu (30). Aptuveni gadu pēc laulībām sarunā ar brīvdienu žurnālu »Vakara Ziņas« Birmanis atklāj, kā mainījušās laulātā pāra attiecības.
 
4.jun
Estrādes dīvas Laimas Vaikules Jūrmalas rezidence ir ne tikai viņas mājas, bet arī neformāla tikšanās vieta gan Latvijā atpazīstamiem, gan arī pasaules mēroga mūziķiem. »Vakara Ziņas« viesojās dziedātājas apartamentos, kur bija sarīkota tikšanās par godu Vaikules vasaras festivālam.
 
3.jun
Uz Latvijas Mākslas akadēmijas (LMA) studentu modes skati uzņēmējs un septiņu bērnu tēvs Māris Gavars ieradās ar apburošu pavadoni. Kā vēlāk atklājās, uzņēmējs izvedis sabiedrībā savu vecāko meitu.
 
2.jun
Jau vairākus darba dienu vakarus pie TV3 skatītājiem atgriezies vasaras kaislīgākais seriāls «Viņas melo labāk», kurā jau septīto sezonu Martas lomā iejūtas Nacionālā teātra aktrise Evija Skulte. Tādēļ aprunājāmies ar aktrisi, lai uzzinātu, kā viņa sadzīvo ar seriāla varoni Martu un kāpēc vēl nav pasludināts viņas un dzīvesdrauga, igauņu uzņēmēja Aimura Krūša kāzu datums.
 
2.jun
Ziņu portāls lsm.lv vēsta, ka Rīgas tiesas apgabala prokuratūras prokurore maija vidū tiesai nosūtījusi krimināllietu Latvijas vēstniecības Apvienotajos Arābu Emirātos amatpersonas Rūdolfa Brēmaņa apsūdzībā par dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu, kā arī krāpšanu un piesavināšanos lielā apmērā.
 
1.jun
Ja kādreiz Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš naski vaktēja, kā viņa kolēģi aizsnaužas Saeimas sēžu laikā, tad nu pašam gadījusies šāda ķibele. Kāds Kaimiņa kolēģis fiksējis, kā darba dunā Kaimiņš nolicis galvu uz darba galda un laidies saldā miegā.
 
1.jun
28. maijā mūziķa un grāmatu autora Andra Kiviča meitiņu māte Madara Kiviča, kas joprojām ir oficiālā laulībā ar mūziķi, ieradās uz Rīgas pilsētas Pārdaugavas tiesu, lai risinātu jautājumu par alimentiem. Tiesa gan, pats vaininieks tā arī neieradās, jo, kā zināms, viņš šobrīd ar savu jauno mīlu – skaistumkaralieni, gleznotāju un sabiedrības dāmu Lieni Skulmi dzīvo ārpus Latvijas.
 
31.mai
Piedāvājam ieskatu gaidāmajos kultūras, mūzikas, izklaides un cita satura pasākumos gan Rīgā, gan citviet Latvijā.
 
31.mai
TV3 kanālā darba dienu vakaros dota zaļā gaisma vasaras populārākā seriāla «Viņas melo labāk» 7. sezonai. Atkal ar lielu interesi un elpu aizturējuši varam sekot līdzi seriāla varoņu kaislībām un smieties par viņu izspēlētajām sadzīves situācijām. Šoreiz uzrunājām seriāla iemīļotos aktierus un lūdzām atklāt viņu pašu spilgtākos melus dažādās dzīves situācijās.
 
30.mai
Iedvesmojoša, sievišķīga un ar dzirkstošu uguntiņu acīs – tāda ir Zane Vaļicka, kas ik otrdienas vakaru kopā ar Valdi Melderi un Dainu Jāņkalni ļaujas aizraujošām un atklātām sarunām ar pašmāju slavenībām TV kanāla «STV Pirmā!» veidotajā šovā «Starp mums runājot». Zane ir arī aktiermeistarības pasniedzēja un aktrise teātrī «Austrumu robeža», kā arī divu bērnu mamma, kura neprātīgi mīl dzīvi un labprāt metas jaunos izaicinājumos. Arī šoreiz – kopā ar «STV Pirmā!» kolēģēm viņa aizsākusi iniciatīvu «30 dienu kleitās vai svārkos» un aicina arī citas sievietes jūnijā tērpties koši un sievišķīgi, bet bildes ievietot sociālajos tīklos, izmantojot tēmturi #STVUzvelcKleitu. Un, kas zina, – iespējams laimēt pārsteigumu no «STV Pirmā!» un «Rīga Plaza». «Man kleita ir ekskluzīvs apģērbs, jo ikdienas steigā, protams, džinsos ir daudz ērtāk! Taču šī akcija ir lieliska iespēja atgādināt mums, sievietēm, ka esam un jebkurā situācijā paliekam «princeses»! Sievietei jāsteidzas lēnām un jāļauj vīrietim sajust, ka esam gaisīgas un trauslas. Tādas, kuras ir jāpasaudzē un jāpalutina!» iesaistīties akcijā arī citas sievietes uzrunā Zane Vaļicka.
 
29.mai
Lai atbrīvotos no liekā svara, ir jāmaina ēšanas paradumi. Lai to izdarītu, uzturā ir jānomaina ierastie produkti uz veselīgākiem. Vasaras un grila sezonas laikā viegli, sātīgi un veselīgi salāti ir ne tikai ieteicami uzturā, bet arī lielisks papildinājums gaļas un piknika ēdieniem. Šos salātus iecienījušas Holivudas zvaigznes, kuras pašas tos gatavo, iesaka un dalās ar savām receptēm sociālajos tīklos. Salāti ir ērti, viegli un ātri pagatavojami. Lai labi garšo!
 
28.mai
Augumā raženi vīri, kuri, tērpti ādās, rotāti ar tetovējumiem, traucas ar motocikliem vai ķērcošā balsī piedārdina skatuvi ar dziesmām, ārēji liekas, ka ir darināti no metāla arī emocionāli. Tādēļ, lai uzzinātu, vai tā tiešām ir, vairākiem sabiedrībā atpazīstamiem vīriešiem, kuri ar skarbo rokmūzikas pasauli ir uz tu, uzdevām jautājumu: «Cik maigi pēc savas dabas ir rokeri?»
 
27.mai
No krūts vēža nav pasargāta neviena sieviete, arī slavenas aktrises un mūziķes. Brīvdienu žurnāls »Vakara Ziņas« aplūko slavenas sievietes, kas uzvarējušas krūts vēzi, lai iedrošinātu savas lasītājas regulāri pārbaudīt savas krūtis pie speciālistiem. Arī vīrieši lai nekautrējas pajautāt savām mammām, sievām un meitām, vai viņas ir pārbaudījušas savu krūšu veselību.
 
26.mai
Ekstravagantais un skandalozais frizieris Pērs Bogomazovs šobrīd ir nozudis no saviesīgās dzīves burziņiem un publiskās telpas. Sarunā ar »Vakara Ziņām« viņš atklāj, ka ir mainījis prioritātes un ilgojas pēc klusuma un miera.
 
26.mai
Grupas «The Sound Poets» līderis Jānis Aišpurs (38) ar vecāko meitu Emīliju (8) un savu mīļoto sievieti dziedātāju Aiju Andrejevu (33) apmeklēja grupas «Instrumenti» jaunā albuma «Cilvēks» atklāšanas pasākumu mākslas centrā «Zuzeum». Sarunā ar »Vakara Ziņām« mūziķa meita Emīlija atklāja, ka ļoti patika koncerts, ko apmeklēja kopā ar tēti un Aiju.
 
25.mai
Modes blogere un mākslas vēsturniece Anete Ozoliņa nebaidās runāt skaļi, ka piedzīvojusi vardarbību attiecībās, kas bija jaunās sievietes pirmā un lielā mīlestība.
 
25.mai
Komponists un grupas «A-Eiropa» dibinātājs Artūrs Duboks pirms 8,5 gadiem šķīrās no meitiņas Mišelas mātes Solvitas Avakjanas jeb Solas, kas ilgus gadus bija ne tikai viņa mīļotā sieviete, bet arī skatuves kolēģe. Sākotnēji, kamēr Sola dzīvoja un strādāja Londonā, abu meitiņa dzīvoja pie tēva, kad mamma atgriezās Latvijā, bērns pārcēlās uz dzīvi pie viņas, taču finansiālu apsvērumu un labākas dzīvesvietas dēļ meitiņa tika atdota tētim. Līdz pat šai dienai Solas un Artūra starpā ir samilzis un neatrisināts konflikts par meitu. Sola cīnās par saskarsmes iespējām ar meitu, bet Artūrs ir citās domās un nedomā piekāpties.
 
24.mai
Piedāvājam ieskatu gaidāmajos šā pavasara un vasaras kultūras, mūzikas, izklaides un cita satura pasākumos gan Rīgā, gan citviet Latvijā.
 
24.mai
Televīzijas kanāla «Rīga TV24» raidījumā «Uz līnijas» tika atklāts, ka Maestro Raimondam Paulam Valsts ieņēmumu dienests (VID) ir aprēķinājis apmēram 14 000 eiro lielu nodokļu parādu.
 
23.mai
Dziedātāju Eviju Vēberi (28) sastapām 12. maijā, kad viņa sniedza Māmiņdienai veltītu koncertu intīmā un privātā gaisotnē kafejnīcas «Kas dārzā» vasaras terasē.
 
22.mai
Attiecībās katram nākas saskarties ar problēmām, sarežģījumiem un pat diezgan krasu emociju gammu. Mēdz rasties tik sarežģītas situācijas, ka cilvēki izlemj katrs doties uz savu pusi. Tomēr dažreiz atlaist nav nemaz tik vienkārši. Un rodas jautājums, atgriezties un dot otru iespēju vai nodedzināt visus tiltus un doties tālāk!?
 
21.mai
Viņa ir latviešu uzņēmēja un filantrope. No malas nekad nepateiksiet, ka pirms pieciem gadiem allaž veiksmīgās Aivas Vīksnas dzīvē bija iestājusies «melnā strīpa», kuru viņa pārvarēja, iesaistoties katamarānu ražotnes biznesā.