Vakara Ziņas

27.jūl
29. jūlijā Triju Zvaigžņu ordeņa kavalieris un Rundāles pils saimnieks Imants Lancmanis svin 77. dzimšanas dienu.
 
27.jūl
Beidzamajā laikā pašmāju bulvārprese dažādi locījusi bijušās ministres, tagad viesnīcas «Roma» vadītājas Lindas Mūrnieces vārdu saistībā ar viņas privāto dzīvi vai, precīzāk, attiecībām. Lai arī Linda ir smalkjūtīgi lūgusi nerakstīt par viņas privāto dzīvi, jo vēl tik nesen bija precētas sievas statusā, viņas lūgumu mediji nevēlas vai negrib ievērot.
 
22.jūl
Tautā mīlētā Nacionālā teātra aktrise Dita Lūriņa-Egliena 25. jūlija vakarā pievienosies TV3 vasaras karstākā seriāla «Viņas melo labāk» aktieru komandai, atveidojot kārtīgu un strādīgu lauku meiteni. Aktrise var lepoties ar bagātīgu seriālu pieredzi, jo vēl joprojām skatītāju atmiņās saglabājusies viņas atveidotā Marta seriālā «UgunsGrēks».
 
22.jūl
Grupas «Astro'n'out» soliste Māra Upmane-Holšteine (33) un mūziķis Jānis Holšteins-Upmanis jeb plašāk pazīstams kā Goran Gora (34) šovasar svinēja desmit gadu kāzu jubileju. Abu laulībā dzimuši divi bērni Ronja Upmane-Holšteine (4) un Ezra Klāvs Holšteins-Upmanis (gads un 10 mēneši).
 
21.jūl
Hiphopa mūziķis Ģirts Rozentāls (38) jeb plašāk pazīstams kā Ozols līdztekus muzikālajai un skatuviskajai karjerai, kā arī savam biznesam ir aizrāvies ar sportu. Šogad viņš atsācis aktīvi spēlēt basketbolu.
 
21.jūl
16. jūlija vēlā vakara stundā Jūrmalā, Dzintaru koncertzālē, Krievijā populārais dziedātājs Grigorijs Ļepss vērienīgi nosvinēja savu 56. dzimšanas dienu. Sveikt Ļepsu jubilejā un saskandināt glāzi laba šampanieša par dziedātāja veselību kuplā pulkā bija ieradušās pašmāju prominences – politiķi, uzņēmēji, baņķieri, miljonāri un sabiedrības dāmas.
 
20.jūl
Spilgtā modes māksliniece Elita Patmalniece 23. jūlijā svinēs 54. dzimšanas dienu, ko ieplānojusi pavadīt jūras krastā. Māksliniece dzimusi saulainā vasarā, tādēļ arī viņas dzīvē saule ir ļoti svarīga.
 
20.jūl
Šonedēļ redakcijā saņēmām detektīva cienīgu izpētes materiālu, kurā galvenie personāži ir AS «Cēsu alus» valdes priekšsēdētāja Eva Sietiņsone un viņas kolēģis Marko van Hojlands (Marco Van Hoylandt), kurš karjeru sāka «Cēsu alū», bet tagad ir mātesuzņēmuma, Somijas dzērienu ražotāja «Olvi» eksporta direktors. Anonīmais ziņotājs apgalvo, ka Eva esot izjaukusi kārtējo laulību un aizvīlusi sievai vīru.
 
15.jūl
6. jūlija pievakarē Jūrmalā uz Dzintaru koncertzāli plūda ļaužu straumes, lai klātienē baudītu Intara Busuļa un Abonementa orķestra koncertu «Ar mums». Pirms koncerta Busulis steidza sagaidīt Valsts pirmo pāri – Ivetu un Raimondu Vējoņus.
 
15.jūl
Jau izskanējušas runas, ka Saeimas Ārlietu komisija esot atbalstījusi bijušās politiķes Solvitas Āboltiņas kandidatūru Latvijas vēstnieces amatam Itālijā. Oficiāli šīs ziņas gan pagaidām netiek apstiprinātas, tomēr kuluāros jau runā, ka Solvita plāno uz saulaino Itāliju doties kopā ar meitu Annu, kamēr vīrs Jānis un dēls Artūrs palikšot Latvijā.
 
14.jūl
Dziedātāja Dināra Rudāne bērniņa gaidību laikā nemaz nedomā atteikties no savas sportiskās aizraušanās – boksa. Viņa arī turpina uzstāties koncertos, kā arī apmeklēt citu mūziķu uzstāšanās.
 
14.jūl
6. jūnija pusdienlaikā Skanstes ielā 7, kur «Jupitera centrā» atrodas viens no nu jau likvidējamās ABLV bankas birojiem, pazemes auto stāvvietā ieradās sabiedrības dāmas, vīnzines Santas Zāmueles deleģēta komanda – ar juridisku pārstāvi un tēvu Andreju Zāmueli – pēc dārgajām dāvanām, ko savulaik dāsnu sirdi savai sievai pasniedzis mīļotais vīrs, ABLV bankas līdzīpašnieks Oļegs Fiļs. Lepnās dāvanas – sniegbalto «Porsche 911 Turbo», kura cena ir 133 000 eiro, ka arī 5200 eiro vērto motorolleri «Piaggio Vespa», dažu stundu laikā izsauktie papildspēki aizvizināja ar autoevakuatoru.
 
13.jūl
Dziedātāja un pasākumu organizatore Līga Robežniece 11. jūlijā svinēja 43. dzimšanas dienu. »Vakara Ziņas« sveic gaviļnieci svētkos un novēl daudz neaizmirstamu un spilgtu piedzīvojumu!
 
13.jūl
Komponists Juris Kulakovs (60) simtgades dziesmu un deju svētku lieluzvedumu «Māras zeme» «Daugavas» stadionā vēroja bijušās draudzenes Lilitas Saulītes kompānijā.
 
9.jūl
Šoreiz aplūkosim Krievijā un arī Latvijā populārā gruzīnu izcelsmes dziedātāja Valērija (īstajā vārdā Valeriana) Meladzes personīgo horoskopu.
 
8.jūl
Latviešu izcelsmes brazīliete un šā gada Latvijas pārstāve starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā – Laura Rizoto (Laura Rizzotto), piedzīvojusi notikumiem un emocijām bagātu pirmo gada pusi Latvijā un dziesmu konkursā Portugālē, vasaru pavada ne mazāk krāsaini. Nesen seksīgā Rizoto klausītājus iepriecināja ar jaunu skaņdarbu un romantisku videoklipu, kas nofilmēts Parīzē. Tagad viņa no savas dzīvesvietas Ņujorkā nolēmusi pārcelties uz saulaino Losandželosu. Par saviem vasaras piedzīvojumiem un pārmaiņām dzīvē Laura stāsta »Vakaru Ziņu« lasītājiem.
 
8.jūl
Dzejnieks Jānis Peters 30. jūnijā nosvinēja 79. jubileju. Beidzamajā laikā viņš nav aktīvs publisko pasākumu apmeklētājs, un tika pat baumots, ka tas ir sliktās pašsajūtas un veselības dēļ. Dziesmu un deju svētku gājienā slaveno dzejnieku možu un spirgtu sastapām pie Brīvības pieminekļa.
 
7.jūl
Valkas novada domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis ar sievu Līgu Avotu-Kraukli Dziesmu un deju svētku maratonā atbalsta savus novada korus un deju kolektīvus, domājot ne tikai par sadzīviskiem jautājumiem, bet arī par krāšņajiem tautastērpiem.
 
7.jūl
Atšķirībā no beidzamo pāris gadu vasarām, ko krievu estrādes primadonna Alla Pugačova (69) ar dvīņiem Hariju (4) un Elizabeti (4) un vīru, parodiju meistaru Maksimu Galkinu (42), kā arī divām auklītēm pavadīja Jūrmalā īrētos apartamentos, šovasar ģimene sauli un atpūtu devusies baudīt uz Kipru. Tur slavenākā krievu šovbiznesa ģimenīte ne tikai īrē greznu villu Vidusjūras krastā, peldas baseinā, apmeklē viesības, bauda Vidusjūras reģiona virtuvi, bet uzrauga arī remontdarbus jauniegādātajā nekustamajā īpašumā.
 
6.jūl
Ekspremjers un uzņēmējs Māris Gailis 9. jūlijā Vecrīgas Vāgnera zālē svinēs 67. jubileju. Šogad gaviļnieka dzimšanas dienā, kas ir nākamajā dienā pēc dziesmu un deju svētku noslēguma koncerta, visā valstī ir noteikta oficiāla brīvdiena.
 
6.jūl
Dziesmu svētku parkā īpašas muzikālas ceremonijas laikā tika godinātas 48 personības – virsdiriģenti un Goda virsdiriģenti, virsvadītāji un Goda virsvadītāji. Viņu vidū sastapām arī jauno pāri – nesen laulības gredzenus mijušos diriģenti Agitu Ikaunieci-Rimšēviču un Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) lietā par kukuļņemšanu apsūdzēto Latvijas Bankas prezidentu Ilmāru Rimšēviču.