Vakara Ziņas

8.feb
Savā jaunākajā »Vakara Ziņu« bloga ierakstā mūziķa Andra Kiviča sieva Liene Kiviča runā par mobingu, ko piedzīvojusi, strādājot vienā no Latvijas interneta portāliem, kura nosaukumu gan šoreiz neatklāsim.
 
8.feb
Joki sagatavoti no žurnāla "Vakara Ziņas"
 
7.feb
Piedāvājam ieskatu, kādi tuvākā un tālākā nākotnē paredzēti izklaides, mūzikas, kultūras un cita rakstura notikumi un sarīkojumi dažādās Latvijas vietās.
 
7.feb
Dziedātājs Valters Frīdenbergs mūžībā tika aizsaukts teju pirms pusotra gada, tomēr joprojām nekas nav zināms, kur apbedīti viņa pelni. Iespējams, tos pie sevis glabā Kristīne Paegle, kas visās intervijās tiek dēvēta par mūziķa līgavu. »Vakara Ziņu« redakcija saņēma informāciju no drošiem, bet neoficiāliem avotiem, kas atspoguļo neglaimojošus faktus par Valtera līgavu.
 
7.feb
Dziedātājs Valters Frīdenbergs mūžībā tika aizsaukts teju pirms pusotra gada, tomēr joprojām nekas nav zināms, kur apbedīti viņa pelni. Iespējams, tos pie sevis glabā Kristīne Paegle, kas visās intervijās tiek dēvēta par mūziķa līgavu. »Vakara Ziņu« redakcija saņēma informāciju no drošiem, bet neoficiāliem avotiem, kas atspoguļo neglaimojošus faktus par Valtera līgavu. Lai rastu kaut nelielu skaidrību, kur pazuduši Valtera pelni un kas notiek ar viņa atstāto mantojumu, sazinājāmies ar Valtera tēvu Māri Frīdenbergu, kurš sniedza savu komentāru, kā virzās lietas pēc dēla nāves.
 
7.feb
Dziedātājs Markus Riva uz Ukrainu dodas vismaz 20 reizes gadā, bet brauciens uz šo valsti TV3 raidījuma «Zvaigznes ceļo» ietvaros viņam izvērtās kā medusmaize.
 
6.feb
Nopelniem bagātā un tautā mīlētā Dailes teātra aktrise Akvelīna Līvmane atklāj, kā, gadiem ejot, spēj saglabāt šarmu, harismu un lieliski izskatīties. Tāpat viņa pastāsta, ar ko šobrīd nodarbojas gan teātrī, gan ārpus tā.
 
5.feb
Meta – jauna, simpātiska un vienmēr optimistiski noskaņota sieviete – ar savu dzīvi bija pilnīgi apmierināta un neuztraucās, ka drēbes kļūst par mazu nevis no nepareizi uzlikta veļasmašīnas režīma, bet pieaugošajām tauku krokām. Tā tas būtu turpinājies, ja vien viņas sēdošā darba un bulciņu ēšanas rutīnu neizjauktu māte…
 
4.feb
Pasaulē «second-hand» jeb lietoto apģērbu iepirkšanās ir ļoti izplatīta un valda uzskats, ka «vintage» apģērbs nav tikai lietota prece, bet gan lieta ar savu stilu, kas šodien var būt ļoti moderna un aktuāla. Cilvēku attieksme pret otrreiz valkājamam drēbēm joprojām ir atšķirīga. Daži vīpsnā un nevēlas valkāt «lietotas» drēbes, citi iet uz «second-hand», lai ietaupītu naudu, savukārt citi šajos veikalos medī augstas kvalitātes un ekskluzīvus apģērbus. Lietotu preču veikalos, arīdzan komisijas veikalos un krāmu tirdziņos var atrast apģērbus, kuri modes veikalos vienkārši nav nopērkami. Tā ir iespēja izveidot savu individuālo ģērbšanās stilu, neiztērējot pārāk daudz naudas.
 
4.feb
Nacionālā teātra aktieris Jurģis Spulenieks ir filmējies kinodarbos «Blēži», «Augstāk par zemi», «Spoguļvīrs» un «Sterilā zona». Savas karjeras laikā nominēts «Lielajam Kristapam» un ieguvis «Spēlmaņu nakts» balvu, bet nu Jurģis būs redzams jaunajā TV komēdijseriālā «Terapeite bez grāda».
 
3.feb
28. janvārī 28. dzimšanas dienu svinēja dziedātāja Madara Grēgere.
 
3.feb
Ar jaunu sezonu pie televīzijas «STV Pirmā!» skatītājiem nonāks skandalozais realitātes šovs «Slavenības. Bez filtra», kas līdzās jau dzejnieces Magones Šutovienes dzīves peripetijām – attiecībām ar vīriešiem, jaunās grāmatas tapšanu un mazuļa gaidīšanas laiku, ļaus iepazīt un ielūkoties divu citu sabiedrībā zināmu personību ikdienā – priekos, bēdās un arī problēmās.
 
2.feb
Viena no visvairāk noslogotajām Dailes teātra aktrisēm, dvīņu Emīlijas un Marata mamma, aktiera Artūra Skrastiņa sieva Ilze Ķuzule-Skrastiņa (34), kas ir filmējusies pašmāju seriālos «Ugunsgrēks» un «Ēnu spēles», sarunā ar »Vakara Ziņām« dalās gan par savu jaunāko profesionālo izaicinājumu, atklāj savus lieliskā izskata noslēpumus, kā arī runā par tādu nopietnu tēmu kā depresija.
 
2.feb
«Atklātībai mūsdienās ir īpaši liels spēks, un, tā kā ļoti daudzām lasītājām ir sasāpējuši jautājumi par visdažādākajām intīmām tēmām, šoreiz vēlos parunāt par tuvību grūtniecības laikā – vajag vai nevajag mīlēties grūtniecības laikā, vai tas nekaitēs mazulim un cik pareizi tas ir,» savā jaunākajā bloga ierakstā »Vakara Ziņām« stāsta mūziķa Andra Kiviča sieva Liene Kiviča.
 
1.feb
Aktieris un režisors Intars Rešetins jau kādu laiku darbojas režijas lauciņā. Šobrīd viņš strādā pie seriāla «Terapeite bez grāda» režijas, ko jau drīzumā varēs vērot TV ekrānos. Sarunā ar »Vakara Ziņām« Rešetins atklāj, ka savu dzīvi lielā darba apjoma dēļ plāno gadu uz priekšu.
 
1.feb
Latvijas Universitātes Akadēmiskajā bibliotēkā norisinājās Karību dzīvesprieka un ritmu vadīts pasākums «Kubas maģiskais reālisms», ko apmeklēja arī bijušais Rīgas brīvostas pārvaldnieks Leonīds Loginovs ar kundzi Irinu Loginovu. Plašākā sarunā ar »Vakara Ziņām« viņš atklāja savu saistību ar Kubu un to, ko šobrīd dara, pēc tam, kad iesniedza atlūgumu Rīgas brīvostā.
 
31.jan
Piedāvājam ieskatu, kādi tuvākā un tālākā nākotnē paredzēti izklaides, mūzikas, kultūras un cita rakstura notikumi un sarīkojumi dažādās Latvijas vietās.
 
31.jan
24. janvāra vakarā pēkšņi pārstāja pukstēt bijušā «Latvijas auto» asociācijas prezidenta Valda Trēziņa sirds. Atvadīšanās no Valda Trēziņa notika 30. janvārī Rīgas kremācijas centrā-krematorijā. Šausmīgo un negaidīto dzīves pavērsienu plašāk izstāsta Valda sieva Ināra Trēziņa.
 
31.jan
»Vakara Ziņas« jau iepriekš rakstīja, ka viens no lielākajiem Latvijā iecienītās stilistes Žannas Dubskas mērķiem bija sniegt stila konsultācijas ikvienai dāmai, neatkarīgi no pilsētas vai reģiona, kur viņa mitinās. Diemžēl stiliste saskārusies ar ļoti nepatīkamu situāciju, jo izvēlētie sadarbības partneri, iespējams, ir krāpnieki.
 
31.jan
Mode mums diktē noteikumus – kā ģērbties, kādus apavus izvēlēties un pat kā izturēties ikdienā. Stila un modes tendences 2020. gadā ir diezgan daudzveidīgas, tāpēc ikviens var atrast kaut ko sev, uzsverot savu individualitāti, seksualitāti un stila izjūtu. Brīvdienu žurnāls »Vakara Ziņas« piedāvā ielūkoties šā gada galvenajās modes tendencēs un aktualitātēs.
 
30.jan
Sarkanais pavediens uz plaukstas locītavas vairs nevienu nepārsteidz. Daudzas pasaules zvaigznes atklāti nēsā šo vienkāršo rotājumu uz plaukstas locītavas. Tiek uzskatīts, ka sarkanais pavediens kreisajā plaukstas locītavā ir piesaistīts kā aizsargs pret slimībām un dzīves neveiksmēm, aizsargā no ļaunas acs. Cilvēki uzskata, ka sarkanais pavediens kreisajā rokā palīdz stiprināt garu un spēku, pozitīvi ietekmē darbus un domas. Daudzi iesaka iegādāties šo amuletu Izraēlas pilsētā Netivotā, taču šodien sarkanais pavediens pret ļaunu aci tiek piedāvāts daudzos interneta tiešsaistes veikalos.
 
30.jan
Sarūsējis automobilis ir slikts automobilis. Taču ar retiem izņēmumiem pie auto rūsēšanas nav vainīgs neviens cits kā paši autovadītāji. Cik bieži jāmazgā auto? Vai auto jāmazgā arī tad, kad tas nebūt neizskatās netīrs? Kā vislabāk mazgāt automobili? Šādi un citi jautājumi jāņem par pamatu, godprātīgi rūpējoties par sava braucamrīka veselīgu ārieni. Diemžēl visbiežākā atbilde uz visiem jautājumiem vienkopus ir balstīta tikai uz vienu atbildi – kad auto krāsa grūti nosakāma, tad jāpārskrien ar slapju lupatu vai jāieskrien «birstēs». Un te jau arī pirmās rūsas pumpas ilgi nav jāgaida!