Vakara Ziņas

9.apr
Izcilā latviešu operdīva un skaistās balss īpašniece Maija Kovaļevska Latvijā atkal būs dzirdama jau pavisam drīz – no 26. līdz 28. jūlijam, kad Siguldā norisināsies 27. Starptautiskie opermūzikas svētki.
 
8.apr
Nokļūšana slavas pjedestālā nav viegla, un ne katram tas ir lemts. Vairumā gadījumu ir smagi un cītīgi jāstrādā, jāattīsta talants un jāpierāda sevi, pirms kļūsti par zvaigzni.
 
7.apr
Televīzijas spēļu vadītāja, skaistumkonkursa «Mis Latvija 2008» titula ieguvēja un daudzu citu starptautisku skaistumkonkursu dalībniece Ieva Lase martā devās nedēļu ilgā atpūtas, meditācijas un sporta ceļojumā uz Itālijas slēpošanas kūrortu draudzeņu kompānijā.
 
7.apr
28. martā Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) apstiprināja, ka Latvijas Televīzijas (LTV) valdes priekšsēdētāja amatu ieņems Einārs Giels (38). Jaunais LTV šefs līdz tam strādājis a/s «Olainfarm» kā mārketinga tirgus datu analītiķis.
 
6.apr
Pludmales volejbolists Aleksandrs Samoilovs 6. aprīlī svin 34. dzimšanas dienu. Šajā laikā viņš atrodas ārpus Latvijas – eksotiskajā un tveicīgajā Ēģiptē.
 
6.apr
Dailes teātra aktieris Ģirts Ķesteris (55) jau kādu laiku nav manīts publiskos pasākumos un pazudis arī no zilajiem ekrāniem. Tādēļ skaidrojām, ko šobrīd dara viens no Latvijā iemīļotākajiem aktieriem.
 
6.apr
Piedāvājam iepazīties ar gaidāmajiem izklaides, mūzikas un cita satura sarīkojumiem, kas norisināsies gan Rīgā, gan citviet Latvijā.
 
5.apr
Komponists Juris Kulakovs ar lidostas «Rīga» Komunikācijas vienības vadītāju Lauru Karnīti ir kopā jau gadu. Savai sirdsdāmai viņš velta pašus labākos un siltākos vārdus, nebeidzot slavēt izredzētās bagātīgo iekšējo pasauli. Taču, lai arī attiecības ir idilliskas, bildinājums vēl nav sekojis.
 
5.apr
Izvarošanas skandāls, kas skāris latviešu basketbolistu Kristapu Porziņģi Amerikā, tiek plaši atspoguļots arī Latvijas medijos un ir šobrīd viens no karstākajiem tematiem. Sazinājāmies ar cilvēkiem, kas ir draudzīgās attiecībās gan ar Porziņģi, gan sporta jomu, lai uzzinātu viņu viedokli par Latvijas zelta puiku un skandālu, kurā sportists iekūlies.
 
4.apr
Jaunā Rīgas teātra aktrise Jana Čivžele šajā sezonā ik darbdienas vakaru redzama jaunajā TV3 seriālā «Viss pa jaunam», kurā viņa atveido mierīgo un nosvērto Santu Fūrmani, vienu no trim draudzenēm, kas izveidojušas savu biznesu laukos, atverot viesu namu. 6. aprīlī aktrise svinēs 37. dzimšanas dienu. Raksturojot sevi, viņa atklāj, ka pēc horoskopa ir ragains auns ar visām no tā izrietošajām sekām.
 
3.apr
Talantīgā Latvijas Nacionālā baleta soliste Annija Kopštāle par darba trūkumu sūdzēties nevar, jo viņas lomu sarakstā ir gan Milēdija baletā «Trīs musketieri», Rozita «Donā Kihotā», Gamzati «Bajadērā», Bebene «Antonija #Silmači», gan Solveiga «Pērā Gintā», Medora «Korsārā» un Kolumbīne baletā «Romeo un Džuljeta». Šobrīd Annija strādā pie lomām savas kolēģes, baleta prīmas un horeogrāfes Elzas Leimanes topošajā baletā «(Ne)stāsti man pasakas», kā arī kopā ar kolēģi Avetiku Karapetjanu cītīgi gatavo priekšnesumu – padedē no Ādolfa Adāna baleta «Korsārs» – 24. Starptautiskā Baltijas baleta festivāla galā koncertam «Ballet Stars Gala», kas 1. aprīlī norisināsies Latvijas Nacionālajā operā. Jāpiebilst, ka šajā koncertā piedalīsies arī viņas kolēģi – baleta solisti Jūlija Brauere un Raimonds Martinovs.
 
2.apr
Vējš matos, brīvības garša, pasaules apceļošana, lielisks psihologs – tā savas sajūtas raksturo sabiedrībā zināmi cilvēki, motobraucēji, kas jaunajai motosezonai jau gatavi.
 
2.apr
“Riga Jazz Club” uzsācis jaunu koncertsēriju "Rising stars of r'n'b, soul & funk", kas popularizēs šos amerikāniskos, taču pie mums joprojām visai pasvešos mūzikas stilus. Kā nākamais šajā sērijā - amerikāņu multiinstrumentālists Kventins Mūrs, kurš svētdien, 7. aprīlī, uzstāsies Latvijas 1. Rokkafejnīcā.
 
1.apr
23. marta vēlā nakts stundā «Arēnā Rīga» norisinājās cīņu šovs «LNK Fight Night 11», kurā pasākuma nagla bija kādreizējā basketbolista Kaspara Kambala pirmā cīņa pēc 11 gadu pārtraukuma profesionālajā boksā pret Baltkrievijas bokseri Aļaksandru Ņihaičuku.
 
31.mar
Ikdienas pienākumi mājas uzkopšanā var būt gan lielisks saliedēšanas pasākums, gan arī iemesli strīdiem un pat ģimenes skandāliem. Pat zvaigžņu ikdienā ir ne tikai krāšņi tērpi un saviesīgi pasākumi, bet arī pavisam vienkārši sadzīves pienākumi. Slavenības sarunā ar »Vakara Ziņām« atklāj, kādi ir viņu ikdienas uzdevumi, rūpējoties par ģimenes ligzdiņu.
 
31.mar
Lielu sabiedrības pārsteigumu izpelnījās fakts, ka teātra kritiķe un zinātniece Silvija Radzobe grāmatā «100 izcili Latvijas aktieri», nav iekļāvusi vienu no valstī atzītākajiem un leģendārākajiem aktieriem – Jāni Paukštello. Sazinājāmies ar pašu mākslinieku, lai uzzinātu, kāds ir viņa viedoklis, par šādu teātra kritiķes lēmumu.
 
30.mar
30. martā «Arēnā Rīga» tiks aizvadīts estrādes dīvas Laimas Vaikules jubilejas koncerts kopā ar īpašajiem viesiem Intaru Busuli, Lauri Reiniku, Jāni Stībeli, grupu «DAGAMBA» un Ukrainas ekstravaganto baletu «Freedom». Vaikule vienmēr ir mācējusi pārsteigt ar savu unikālo vizuālo tēlu un izmeklētajiem stila elementiem. »Vakara Ziņu« lasītājiem ir ekskluzīva iespēja ieskatīties mākslinieces skapī!
 
30.mar
22. martā, tikai pāris dienas pirms prombraukšanas, māksliniece, skaistumkaraliene un sabiedrības dāma Liene Skulme salonā «Floriena SPA», kas atrodas Andreja Upīša pasāžā, par simbolisku samaksu pārdeva savu apģērbu, apavus un aksesuārus. Tāpat arī viņas mīļotais draugs – mūziķis Andris Kivičs sociālajos tīklos bija izsludinājis automašīnas un mēbeļu izpārdošanu.
 
29.mar
Piedāvājam ieskatu, kur šopavasar galvaspilsētā un citviet Latvijā iespējams doties izklaidēties un kā saturīgi pavadīt laiku dažāda stila un satura sarīkojumos.
 
29.mar
23. marta pusdienlaikā pašmāju skandalozākais un populārākais mīlētāju pāris – mūziķis Andris Kivičs un māksliniece un skaistumkaraliene Liene Skulme – pameta Latviju, dodoties ceļojumā uz Itāliju, lai atpūstos un atjaunotos pirms pārcelšanās uz Āfriku pie Indijas okeāna.
 
28.mar
23. martā televīzijas kanālā «Rossija-1» sāksies jauns šovs «Nu-ка, vsе vmestje!» («Visi kopā!»), kas būs grandiozākais mūzikas notikums visā Krievijas televīzijas vēsturē. Šovu vadīs populārais Krievijas dziedātājs Nikolajs Baskovs.
 
27.mar
Mākslas zinātniece modes vēsturē un modes blogere Anete Ozoliņa regulāri iepērkas lietoto apģērbu jeb «otro roku» veikalos un atklāj, ka nauda nav šķērslis, lai izskatītos lieliski un stilīgi, pat ja makā ir vien daži eiro.