Piektdiena, 1.marts

redeem Ilgvars, Ivars

arrow_downwardVakara Ziņas

No karmas likumiem neviens nav pasargāts. Tā ir laba vai slikta, par to atbildīgs ir tikai un vienīgi pats cilvēks.
15.jan Arta Kalniņa
Neērtus mirkļus ģimenes locekļiem, draugiem vai kolēģiem var sagādāt mūsu sliktā elpa jeb halitoze, kad viņiem jārisina dilemma – vai vispār iespējams par to delikāti pateikt vai labāk tomēr paciesties? Paši parasti savu slikto elpu nejūtam. Kas īsti ir halitoze, kāpēc tā veidojas, un kā to efektīvāk novērst?    
14.jan ANNIKA NIEDRĪTE
«Dzimšanas dienas, kas tiek svinētas teātrī un organizējas spontāni, vienmēr ir ar potenciālu pāraugt ļoti jautrā ballītē,» saka Jaunā Rīgas teātra (JRT) aktrise Baiba Broka. Viņai dzimšanas diena 7. janvārī, un viņa to svinēja teātrī.
14.jan Santa Raita
Kāds varētu brīnīties un nesaprast – kā gan emocionālās tuvības var būt par daudz, sevišķi jau starp vecākiem un bērniem. Kāds to būtu gribējis daudz vairāk un apskauž tos, kas saka – par daudz... Vai saka? Varbūt tikai pēc gadiem saprot, ka kaut kas nebija tā, kā vajadzētu.  
13.jan ANNIKA NIEDRĪTE
Lai gan gada nogale pagājusi vienās ballītēs, populārā kantrimūzikas grupa «Zelta kniede» 2024. gadu plāno iesākt ar jaunā albuma «Atmiņu pērles» prezentāciju. «Šo faktu gribam nosvinēt kārtīgi, turklāt vietā, kur uzstājamies visretāk – tātad Rīgā!» saka grupas solists Silvestrs Lorencs.
12.jan Guna Blaua
Mēdz teikt: kā jauno gadu sagaidīsi, tāds būs viss nākamais gads. »Vakara Ziņas» piedāvā ielūkoties, kā gadumiju sagaidīja pašmāju slavenības, un ieklausīties viņu iedvesmojošajos vēlējumos. 
12.jan Santa Raita
Dzīves laikā katrs no mums uzdod daudz jautājumu par sevi un pasauli. Cilvēce par dzīves jēgu ir runājusi jau no savas pastāvēšanas pirmsākumiem, taču vienas absolūtas un pareizas atbildes nav.
10.jan Arta Kalniņa
Brīdinājums – viss, kas šajā sadaļā rakstīts, ir baumas. Viss, kas šeit ir rakstīts, ir tikai nepārbaudītas ziņas. Viss šeit rakstītais nav uzticama informācija. Iespējams, nepatiesība. Vislabāk vispār nelasiet. Nekādā gadījumā nestāstiet citiem to, ko šeit izlasījāt.  
10.jan Inta Kauliņa
Latvijas evaņģēliski luteriskās baznīcas (LELB) galva arhibīskaps Jānis Vanags pēc 32 gadu valdīšanas paziņojis par došanos pelnītā atpūtā. Savu lēmumu viņš paziņoja Otrās adventes dievkalpojumā.
9.jan Inta Kauliņa
«Savā dzimšanas dienā neko īpašu nebiju plānojis. Jo tas, kā man vislabāk patīk, ir būt kopā ar Madaru un Zemgu. Un, ja man šai dienā ir jāizvēlas, ko darīt, mana izvēle ir – vienkārši būt kopā,» saka režisors Regnārs Vaivars. 22. decembrī viņš svinēja savu 50. dzimšanas dienu.
8.jan Santa Raita
Grafoloģe Anita Millere atklās, kā rokraksts spēj palīdzēt uzlabot dzīves kvalitāti ceļā uz laimīgāku sevi.
7.jan Freija Ruh
Tuvojoties gadumijai, kāds varbūt vienīgo reizi gadā apmeklē dievkalpojumu, lai izdzirdētu vārdus, ka visi grēki ir piedoti. Cits kārtējo reizi atceras kādu pāridarījumu un viņam iešaujas prātā – labprāt atstātu domas par to vecajā gadā. Varbūt piedodot? Ko īsti nozīmē – piedot, un kā to izdarīt?
7.jan ANNIKA NIEDRĪTE
«Stāsts ir par vientuļu, nomaldījušos dvēseli, kas apstājusies dzīves krustcelēs un nespēj atrast spēku un drosmi doties tālāk,» saka dziedātāja un vokālā pedagoģe Annija Putniņa. Viņa izdevusi savu pirmo singlu angļu valodā «You are not alone», kam uzfilmēts arī video.
6.jan Santa Raita
Katras zodiaka zīmes pārstāvju garšas prasības un vēlmes nosaka to smalkās vibrācijas, kas karmiski nes noteiktus uzdevumus, ierobežojumus, priekšnosacījumus un iespēju lauku. Cilvēka rokās un mēlē ir dota iespēja sekot karmiskajam ieradumu ceļam un saņemt visu dzīvē pēc nopelniem vai iet savu apzinātības ceļu un pašam noteikt savus mērķus, sapņus, izaicinājumus un perspektīvas. Katrs kumoss nosaka cilvēka dzīves pilnvērtīgumu. Mēle ir spēcīgākais karmas instruments, kas var mazināt negatīvo un veicināt pozitīvo vai arī apgrūtināt iecerēto un likt šķēršļus sapņiem.
6.jan Inese Dāvidsone
«Nejauši pārdomājot garo un visādo dzīvi, liekas, ka ar gadiem esmu zaudējusi daudz draugu. Vairāki miruši. Citi kļuvuši sveši, vēl kāds nekrietni rīkojies, un tādu vairs nevar saukt par draugu,» secina kino un televīzijas režisore Ilona Brūvere.
5.jan Santa Raita
Finansiste un kulinārijas eksperte Ilze Auzere saka: «Ir daudz svarīgu lietu, kuras mani raksturo un arī iedvesmo: cilvēki, teātris, ziedi, māksla. Bet visam pāri – tas, ka ar Dieva svētību esmu latviete un varu dzīvot Latvijā!»
5.jan Guna Blaua
Dažreiz mēs steidzamies paspēt, izdarīt, paveikt… Un mēs darām, paspējam, paveicam. Uzvarējām – neuzvarējām… Kļūdījāmies, sapratām, izlabojām un… aizsteidzāmies tālāk,» saka modes zīmola «Amoralle» radītāja un īpašniece Inese Ozola.
4.jan Santa Raita
«Daži var teikt, ka par agru, bet tas ilgi tika gaidīts, un mēs ejam spēcīgi uz priekšu!» tā mūziķis Miks Dukurs savā «Instagram» kontā parakstījis visai pikantas fotogrāfijas, kurās atklāj, ka viņa sirdi iekarojusi uzņēmēja Endija Kalniņa, zināma kā Kalendy.
4.jan Santa Raita
«2023. gads ir bijis veiksmīgs ar to, ka viennozīmīgi sapratu – esmu atgriezies Latvijas mūzikas apritē,» atzīst populārās 90. gadu deju mūzikas grupas «100. debija» dalībnieks un fotogrāfs Agris Semēvics.
3.jan "Vakara ziņas"
Ja kādreiz esi rakstījis dienasgrāmatu, sacerējis vēstuli, skaidri zinot, ka to nekur nenosūtīsi, vai sadalījis piezīmju grāmatiņas lapu divās kolonnās un aizpildījis tās ar argumentiem «par» un «pret» kādam lēmumam, tad jau esi iesaistījies rakstīšanas praksē. Tagad, līdzās meditācijai, tā ir viens no stūrakmeņiem, uz kura balstās ideja par sevis pilnveidošanu.
3.jan ANNIKA NIEDRĪTE
Plašāk pazīstamais, saīsinātais Mērfija likums vēsta: «Ja kādas nepatikšanas var gadīties, tad tās arī gadīsies.» Citiem vārdiem sakot – tas ir empīrisks, humoristisks novērojums, kurš paredz, ka vissvarīgākajā brīdī viss noies greizi.
2.jan ANNIKA NIEDRĪTE
Vasarā, ejot garām skolas laukumā novietotajiem trenažieriem, nodomāju, ka derētu aiziet pie fizioterapeita, lai iesaka, kādu vingrojumu kompleksu uz tiem varētu izpildīt. Taču, meklējot informāciju internetā, izbrīnīta atklāju, ka trenažieri nemaz nav fizioterapeitu «darbarīks». Ar ko tad nodarbojas fizioterapeits, un kad palīdzība noteikti būtu jāmeklē pie viņa? Konsultē Fizioterapijas kabineta VALE speciālisti.
1.jan ANNIKA NIEDRĪTE