Ieva Brante: Nevienu neinteresē tava dzīve 

© Facebook

«Ja mīli sevi, dari, kā tev labāk. Kā jūti, kā dzirdi, kā redzi,» saka juriste un politiķe Ieva Brante. 

«Cik ilgi tu plāno dzīvot? Tu zini? Ā, nezini?! Tu nevari to noteikt?! Kas par pārsteigumu! Tad kāpēc tu domā, ka tev pieder rītdiena?

«Rītdien izdarīšu.» «Rītdien pateikšu.» Nav! Tādas rītdienas tev nav!» viņa raksta savā «Facebook» profilā, uzsverot, ka šodien, tagad un tūlīt ir viss, kas mums katram, iespējams, pieder.

«Ja tava dzīve tevi neinteresē, tad citiem tā vispār ir sveša padarīšana. Ja tava dzīve tev nav prioritāte, tad citiem tā vispār ir miskaste. Nevienam neinteresē tava dzīve.

Runas par tevi ir divu dienu garas. Neatkarīgi no tā, cik daudz paziņu tev ir vai nav.»

Ieva uzskata, ka nav nozīmes tam, kā izskaties, kādu amatu ieņem, cik daudz pelni, ko ēd, ar ko brauc - tam visam nav nozīmes.

«Ja tu domā citādāk, tu maldies. Ja tev kāds teicis, ka ir citādāk, viņš melo. Ja mīli sevi, dari, kā tev labāk. Kā jūti, kā dzirdi, kā redzi. Viss pārējais pakārtosies. Izņemot sauli. Par to pasakies, pasmaidi un turpini dzīvot!»

Vakara Ziņas

«Katrā braucienā pārsteidzošākais ir cilvēki – gan tie, ar kuriem vienojošs ir ceļš, gan tie, ar kuriem šai ceļā ir lemts satikties. Tas ir neticami, cik spēcīgus, radošus un gaišus cilvēkus mēs sastopam ceļā un ikvienā vietā, kur nonākam,» saka mūziķis, dziesmu autors, Latvijas Radio 5 direktors un «Velomūzikas» idejas autors Kārlis Kazāks.

Svarīgākais