\\Autori

Santa Raita

11:11
Vērts redzēt, dzirdēt, izlasīt: Strokša un Neikšins, Daudziņa, Zvirgzdiņš un Pirro, Apkalna, Pauls un LNSO
 
17.okt
«Stājos Valsts Policijas koledžā, bet pēdējā kārtā paliku aiz strīpas. Iestājos Latvijas Lauksaimniecības universitātē Jelgavā uz «meža mērniekiem», bet sapratu, ka tas mani galīgi nesaista. Un, kad vecākiem teicu, ka stāšos «aktieros», tas bija vairāk kā joks, bet sanāca nopietni,» smaidot saka Liepājas teātra jaunais aktieris Artūrs Irbe.
 
16.okt
Vērts redzēt, dzirdēt, izlasīt: Bulis un Kazāks, Antoņenko un Apeinis, Apkalna un Cinkuss, orģijas un mistērijas
 
9.okt
Vērts redzēt, dzirdēt, apmeklēt: Lūsēns un Vasks, Rudāne un «Melo M», Balanas un Veismanis, «Māte un bērns»
 
9.okt
«Es esmu nelaimīgais optimists. Kāpēc nelaimīgais? Tāpēc, ka visi jūt, ka nebūs labi, ka visu slēgs ciet, bet es turpinu ticēt, ka būs labi. Un, ja nebūs labi, arī būs labi!» smaidot saka aktieris Jānis Kirmuška. Šoruden viņš ir arī Lācis Balu rokoperā «Mauglis», kas ir viens no zināmākajiem dzejnieka Ulda Bērziņa un komponista Mārtiņa Brauna kopdarbiem.
 
3.okt
Pasākumi, uz kuriem var doties bez maksas
 
3.okt
«Esmu ļoti priecīgs par visām lomām teātrī un kino, kas katra ir skaists un bagātīgs profesionālais izaicinājums. Bet tēva loma ir ārpus konkurences – es jūtos Dieva aplaimots un par šo lomu visvairāk esmu priecīgs,» saka skatuviski harismātiskais Nacionālā teātra aktieris Raimonds Celms.
 
2.okt
Vērts redzēt, dzirdēt, apmeklēt: Vaice un Indzeris, Skride un Sareika, Petrenko un Kaža, Šimkus un Lībietis
 
26.sep
«Tikai atbalsts un līdzīgi domājoši cilvēki ir garants iespējai attīstīt mūzikas kultūru un saglabāt tās augsto līmeni. Kopā mēs varam palīdzēt un sniegt iedvesmu talanta attīstībai daudziem jauniem un talantīgiem mūziķiem, kuri jau tuvākajā nākotnē nesīs Latvijas vārdu pasaulē!» saka pasaulslavenā operas dīva, unikālā soprāna īpašniece, prestižā klasiskās mūzikas jauno izpildītāju konkursa «Ineses Galantes talanti» iniciatore, iedvesmotāja un žūrijas priekšsēdētāja Inese Galante.
 
25.sep
Vērts redzēt, dzirdēt, apmeklēt: Pauls un Krauze, Šimkus un Antoņenko, Sīlis, Seņkovs un «Patriarha rudens»
 
25.sep
Pasākumi, uz kuriem var doties bez maksas
 
19.sep
Liepājas teātrī šonedēļ pirmizrādi piedzīvojis britu dramaturga Elena Eikborna romantiskais farss «Kā mīl tā otra puse» (1969). Režisors – Gundars Silakaktiņš, kostīmu māksliniece – Jurate Silakaktiņa.
 
18.sep
Vērts redzēt, dzirdēt, apmeklēt: Sīlis un Slucka, Jančevskis un Šūmane, Zariņa un Bartkevičs, Hermanis un Heinrihsone
 
12.sep
«Esat mēģinājuši populāras dziesmas tekstu izlasīt kā dzejoli? Es Māra Čaklā dzeju uztveru kā sarunu. Tā provocē mani uz dialogu – ar klausītājiem, ar  mūziķiem, ar mūziku,» saka Liepājas teātra aktrise Karīna Tatarinova. Viņai šodien pirmizrāde – sarunu koncerts «Čaklais. Cits».
 
11.sep
Vērts redzēt, dzirdēt, izlasīt: Nastavševs un Lūriņa, Kuzma un Zaļupe, Rudāne un Plotņikova, Viks un Rajecka
 
5.sep
«Rakstot scenāriju izrādei, es nonācu pie secinājuma, ka nemaz vairs negribu spēlēt Blānšu, es vairs negribu publiski sevi uzšķērst, vilkt ārā sāpīgas atmiņas un ciest. Es it kā ilgojos spēlēt «Ilgu tramvaju», bet patiesībā es ilgojos pēc kaut kā pavisam cita – es ilgojos pēc mīlestības un harmonijas, kā mēs visi,» saka aktrise Raimonda Vazdika. Ceturtdien, 9. septembrī, pulksten 19 viņai pirmizrāde mūzikas un drāmas telpā «OratoriO» – muzikāls viencēliens ar drāmas elementiem «Ilgojos pēc ilgu tramvaja».
 
4.sep
Vērts redzēt, dzirdēt, apmeklēt: Krēmers, Krilovs, Koļcovs, Keišs, Kopštāle, «Knīpas un Knauķi»