Vakara Ziņas

16.feb
Piedāvājam ieskatu gaidāmajos izklaides, kino, mūzikas, operas, kultūras un cita satura sarīkojumos, kas norisināsies gan Rīgā, gan citviet Latvijā.
 
15.feb
20. februārī dziedātāja un Islandes goda konsule Latvijā – Ineta Rudzīte – svinēs 42. dzimšanas dienu. Jubilāre atklāj, ka īstā dzīve sākas tikai pēc 40 gadu vecuma, kad jau uzkrāta pieredze un ir zināms viedums.
 
15.feb
Mūziķis un partijas «KPV LV» 13. Saeimas deputāta kandidāts Andris Kivičs jau kopš pērnā gada nogales ir populārākais cilvēks valstī, pateicoties atklātajam mīlas romānam ar gleznotāju un skaistumkaralieni Lieni Skulmi. Cilvēku interese par šo mīlnieku pāri ir tik liela, ka viņu gaitas jau no marta sākuma būs redzamas pat televīzijas kanāla «STV Pirmā!» realitātes šovā «Kivičs. Pavisam privāti».
 
14.feb
Klāt 14. februāris. Vai tā ir visu mīlētāju diena vai nejēdzīgu banālu izdarību čempionāts? Uzskatiet, kā gribat, bet pieredze liecina: ja tev ir kāds, ko mīli, tad apgarots kļūst arī tavs skats uz visām šīm sarkanajām rozēm, šokolādes sirsniņām, mīkstajām mantiņām un citām lietām, kas mūsdienu komercializētajā pasaulē tiek piedēvētas Valentīna dienai. Un droši vien piekritīsi arī populārajam sakāmvārdam, ka mīlestība iet caur vēderu.
 
13.feb
14. februārī atzīmējam gada romantiskākos svētkus – Valentīndienu, kad mīļotie cilvēki viens otru iepriecina ar pārsteigumiem un dāvanām. Iztaujājām piecus dažādus sabiedrībā zināmus pārus, lai uzzinātu, kā viņi plāno pavadīt visu mīlētāju dienu, vai, gluži pretēji, nesvin šos svētkus.
 
 
10.feb
Izcilais aktieris Imants Strads ir viens no noslogotākajiem Valmieras Drāmas teātra aktieriem, un jau pavisam drīz – 15. februārī – viņam gaidāma kārtējā pirmizrāde: Ērika Emanuēla Šmita «Valoņas nakts. Dona Žuana pēdējā mīlestība» (režisors – Rolands Atkočūns), kur Imantam uzticēta galvenā loma.
 
10.feb
Ažiotāžu basketbola pasaulē izraisīja pēkšņā latviešu basketbolista Kristapa Porziņģa (23) aizmainīšana no Ņujorkas «Knicks» komandas uz NBA Dalasas «Mavericks» klubu, kas notika vien dažu stundu laikā 31. janvārī. «Knicks» komandas sastāvā sportists bija no 2015. gada līdz 2019. gadam, bet iepriekšējā sezonā gūto traumu dēļ viņš ilgstoši nespēlēja.
 
9.feb
Dažreiz pietiek vien ar pāris labiem vārdiem, lai liktu otram laimē starot. Taču ikdienas steigā mēdzam to aizmirst un pateikt labus vārdus saviem tuvajiem cilvēkiem – ģimenei, draugiem, kolēģiem, paziņām un kur nu vēl nepazīstamiem cilvēkiem. Sarunā ar »Vakara Ziņām« sabiedrībā pazīstamas personības atklāj, cik bieži pašas saņem un saka komplimentus citiem.
 
9.feb
«Ir gadījumi, kad mani nepazīst. Tad nākas pašai iet klāt un no jauna ar sevi iepazīstināt!» teic «Latvijas radio 2» programmu vadītāja Ivonna Markelova (39), kuras samtaino balsi pazīst ikviens šīs radiostacijas klausītājs. Ivonna paveikusi gluži vai brīnumu – trīs gados atbrīvojusies no 100 kilogramiem svara!
 
9.feb
Aktrise, režisore un triju bērnu māmiņa Kristīne Krūze-Hermane 9. februārī svinēs 36. dzimšanas dienu.
 
8.feb
Šā mēneša sākumā Latvijas farmācijas uzņēmums AS «Olainfarm» pārtraucis darba attiecības ar grupu «Dzelzs vilks» un «Ryga» mūziķi Mārci Judzi. Lai arī oficiālā informācija vēsta, ka darba attiecības pārtrauktas pēc abpusējas vienošanās, kuluāros izskan runas, ka Judzis nav ticis galā ar saviem darba pienākumiem, tādēļ arī palūgts aiziet no farmācijas ražotnes un bijis spiests atteikties arī no darba piešķirtās automašīnas.
 
4.feb
Sieviešu dievināto Dailes teātra aktieri Lauri Dzelzīti no 15. līdz 17. februārim sastapsim Ķīpsalas hallē, vadot vienu no Eiropas vērienīgākajiem erotikas festivāliem «Erots 2019».
 
3.feb
Aukstie ziemas mēneši ir laiks, kad plosās gripas epidēmija un neviens nav pasargāts no piloša deguna, klepus un paaugstinātas ķermeņa temperatūras. Uzrunājām sabiedrībā populārus cilvēkus, kas vienmēr staro un, šķiet, nekad neslimo, lai padalās ar saviem ieteikumiem, kā būt uz strīpas un neiegulties slimības gultā.
 
3.feb
Katrīne Sauliete: «Ja koķetēsi un smaidīsi, viņi būs klāt!»
 
2.feb
Dizainere, divu bērnu mamma un uzņēmēja Kristīne Deimone vēlas izskatīties pēc iespējas labāk un neslēpj, ka, lai panāktu lielisku rezultātu, ir izmantojusi arī plastiskās ķirurģijas iespējas.
 
2.feb
Aizdomās par cilvēku tirdzniecību un seksuālo vardarbību turētais bijušais Rēzeknes-Aglonas diecēzes priesteris Pāvels Zeiļa pēc atbrīvošanas turpina periodiski veikt sakramentus, kā arī pieņemt grēksūdzes un dzīvo klosterī, kas šokē sabiedrību un liek uzdot jautājumu, cik tas ir ētiski un morāli pareizi.
 
1.feb
Radio «Pieci.lv» ētera personība un dziedātāja Marta Grigale 3. februārī svin 29. dzimšanas dienu. Šoreiz savos svētkos viņa ar vīru Kasparu būs siltajās zemēs.
 
1.feb
Pēc 109 dienu ilgām mokām un neskaitāmiem konfliktiem beidzot ir zināms 13. Saeimas ministru sastāvs. Lai uzzinātu, cik turīgi ir mūsu jaunie ministri, papētījām Valsts ieņēmumu dienesta publiskotās amatpersonu deklarācijas un uzņēmumu datubāzi «Lursoft».
 
1.feb
Pēc 109 dienu ilgām mokām un neskaitāmiem konfliktiem beidzot ir zināms 13. Saeimas ministru sastāvs. Lai uzzinātu, cik turīgi ir mūsu jaunie ministri, papētījām Valsts ieņēmumu dienesta publiskotās amatpersonu deklarācijas un uzņēmumu datubāzi «Lursoft».
 
28.jan
Krievijā un Latvijā populārais un mīlētais aktieris Mārtiņš Vilsons skatītājiem sarūpējis jaunu pārsteigumu, ko izrādīs 25. un 27. februārī VEF Kultūras pils lielajā zālē. Šoreiz viņa skatuves partnere komēdijā «Amerikāņu kalniņi» būs aktrise Irina Stepanova, bet izrādes režiju veido aktiera sieva Zane Vilsone.
 
27.jan
Veikalos bieži ir kārdinošas atlaides, kas tā vien aicina pirkt aizvien jaunas lietas, kuras nereti mājās rada nevajadzīgus mantu kalnus. Tāpat mūsdienās cilvēki mēdz pārāk aizrauties ar vēlmi iegādāties jaunākās tehnoloģijas, jaudīgākās mašīnas, modernākās zīmolu somiņas, tērpus un daudz citu lietu. Aptaujājām sabiedrībā zināmas personas, lai noskaidrotu viņu attieksmi pret mantu kultu, un uzzinājām, kādi ir viņu pašu iepirkšanās paradumi.