Vakara Ziņas

25.mai
Modes blogere un mākslas vēsturniece Anete Ozoliņa nebaidās runāt skaļi, ka piedzīvojusi vardarbību attiecībās, kas bija jaunās sievietes pirmā un lielā mīlestība.
 
25.mai
Komponists un grupas «A-Eiropa» dibinātājs Artūrs Duboks pirms 8,5 gadiem šķīrās no meitiņas Mišelas mātes Solvitas Avakjanas jeb Solas, kas ilgus gadus bija ne tikai viņa mīļotā sieviete, bet arī skatuves kolēģe. Sākotnēji, kamēr Sola dzīvoja un strādāja Londonā, abu meitiņa dzīvoja pie tēva, kad mamma atgriezās Latvijā, bērns pārcēlās uz dzīvi pie viņas, taču finansiālu apsvērumu un labākas dzīvesvietas dēļ meitiņa tika atdota tētim. Līdz pat šai dienai Solas un Artūra starpā ir samilzis un neatrisināts konflikts par meitu. Sola cīnās par saskarsmes iespējām ar meitu, bet Artūrs ir citās domās un nedomā piekāpties.
 
24.mai
Piedāvājam ieskatu gaidāmajos šā pavasara un vasaras kultūras, mūzikas, izklaides un cita satura pasākumos gan Rīgā, gan citviet Latvijā.
 
24.mai
Televīzijas kanāla «Rīga TV24» raidījumā «Uz līnijas» tika atklāts, ka Maestro Raimondam Paulam Valsts ieņēmumu dienests (VID) ir aprēķinājis apmēram 14 000 eiro lielu nodokļu parādu.
 
23.mai
Dziedātāju Eviju Vēberi (28) sastapām 12. maijā, kad viņa sniedza Māmiņdienai veltītu koncertu intīmā un privātā gaisotnē kafejnīcas «Kas dārzā» vasaras terasē.
 
22.mai
Attiecībās katram nākas saskarties ar problēmām, sarežģījumiem un pat diezgan krasu emociju gammu. Mēdz rasties tik sarežģītas situācijas, ka cilvēki izlemj katrs doties uz savu pusi. Tomēr dažreiz atlaist nav nemaz tik vienkārši. Un rodas jautājums, atgriezties un dot otru iespēju vai nodedzināt visus tiltus un doties tālāk!?
 
21.mai
Viņa ir latviešu uzņēmēja un filantrope. No malas nekad nepateiksiet, ka pirms pieciem gadiem allaž veiksmīgās Aivas Vīksnas dzīvē bija iestājusies «melnā strīpa», kuru viņa pārvarēja, iesaistoties katamarānu ražotnes biznesā.
 
20.mai
Leģendārās grupas «Pērkons» līderim un komponistam Jurim Kulakovam 20. maijā aprit 61! Pērn savu apaļo jubileju mūziķis atzīmēja ar vērienīgu koncerttūri dažādās Latvijas pilsētās.
 
19.mai
14. maijā darba dienas garumā Rīgā norisinājās īpašs notikums, proti, jau otro gadu pēc kārtas sievietes no dažādām Latvijas vietām pulcējās VEF Kultūras pilī uz izaugsmes un iedvesmas forumu «Līdere 2019». Pat reanimatologs Pēteris Kļava uz brīdi samulsa, ieraugot skatītāju rindās sēžam tik daudz daiļā dzimuma pārstāvju. Tiesa gan, Kļava bija izņēmums, jo lielākoties ar iedvesmas stāstiem, stiprinošiem vārdiem un noderīgu informāciju dalījās lektores sievietes – savas jomas profesionāles, kā arī sabiedrībā pazīstamas personas.
 
19.mai
Latviju šobrīd ir pārņēmis hokeja vilnis, kas katra kārtīga fana sirdij liek pukstēt straujāk un kliegt ovācijās par katriem gūtajiem vārtiem. Un ir arī par ko jūsmot, starp pasaules hokeja čempionāta statistikas līderiem ir atrodami arī Latvijas izlases spēlētāji, starp kuriem spoži uzmirdz arī jaunā sporta cerība un NHL zvaigzne Rūdolfs Balcers.
 
18.mai
Dailes teātra režisors Dž. Dž. Džilindžers ir sašutis, ka viņa iestudētā izrāde «Kleo-Kleo-Kleo-Patra» Liepājas teātrī pēdējo reizi bija redzama vien šā gada februārī. Tāpat režisors publiski pauž savu neapmierinātību par to, ka izrāde tika izņemta no video tīmekļa vietnes «YouTube», un apgalvo, ka Liepājas teātra direktors Herberts Laukšteins melo plašsaziņas līdzekļos.
 
18.mai
Latviešu basketbola superzvaigzne Kristaps Porziņģis, kas šobrīd pārstāv NBA klubu Dalasas «Mavericks» pēc aiziešanas no Ņujorkas «Knicks» ir piedzīvojis virkni neveiksmju, kas diemžēl iedragā viņa labā puiša publisko tēlu un rada papildu galvassāpes arī pašam. Šobrīd plašsaziņas līdzekļus pāršalc jauna un satraucoša ziņa par Porziņģa asiņaino kautiņu viņa dzimtajā Liepājā.
 
17.mai
Piedāvājam ieskatu gaidāmajos kultūras, mūzikas, izklaides un cita satura pasākumos gan Rīgā, gan citviet Latvijā.
 
17.mai
Basketbolistam Kristapam Porziņģim šogad paliks 24 gadi. Astroloģijā šo vecumu saista ar Jupiteru, kurš liek izvērtēt plānus, apzināties savu sociālo lomu, vietu un statusu. Kaut gan astroloģijā Jupiteru dēvē par «lielo labdari», tas var arī sastrādāt dažādas negantības. Tēlaini izsakoties – ja nedari dzīvē to, kas jādara, tad drīz vien «sēdēsi peļķē».
 
16.mai
Mēdz teikt, ka bagāts dara, kā grib, bet nabags, kā var. Tad, lūk – dāmas un kungi, tās ir pilnīgas muļķības! Patiesībā viss ir tieši pretēji. Ja trūcīgs cilvēks ticis pie tūkstoš eiro un vēlas iegādāties automobili, viņa priekšā paveras simtiem vai pat tūkstošiem iespēju – ļoti vecs, bet lepns auto vai vienkāršs, bet par dažiem gadiem jaunāks. Desmitiem autobūves zīmolu, desmitiem modeļu. Dari, ko vēlies, un neko sev neatsaki!
 
15.mai
Modes blogere un Latvijas Republikas ekonomikas ministra padomniece sabiedrisko attiecību jautājumos Beata Jonite (23) pievērsusies dzīvei bez atkritumiem jeb «Zero waste» dzīvesveidam.
 
14.mai
Rokmūziķis Fēlikss Ķiģelis (43) uz labdarības koncertu «Vienoti par iespēju», kas norisinājās «Arēnā Rīga», ieradās kopā ar meitu Ievu (10).
 
13.mai
Grupas «Colt» jaunā soliste Elīna Krastiņa ir valmieriete. Viņu bieži piesaka ne tikai kā dziedātāju, bet arī skaistumkaralieni, jo 2004. gadā Elīna uzvarēja konkursā «Mis Valmiera». Ikdienā viņa strādā auto remontu uzņēmumā, kur atbild par mārketingu, sabiedriskajām attiecībām un lietvedību.
 
12.mai
Viņa jeb īstajā vārdā Zelma Jēgere ir viena no retajām meitenēm, kas darbojas Latvijas hiphopa mūzikas žanrā un šobrīd saviem talanta cienītājiem gatavo jaunu pārsteigumu. Savulaik Viņa radio «Pieci.lv» raidījumā «Pilnīgs vakars», piedaloties repa divcīņā pret hiphopa mākslinieku Edavārdi, šokēja klausītājus ar lamu vārdiem, kas kabatā nebija jāmeklē. Meitene uzvarēja duelī. Toreiz Zelmas un citu reperu pielietotās necenzētās leksikas dēļ, kas izskanēja ēterā vairākos raidījumos, tika atstādināti tā brīža «Pieci.lv» direktors Kārlis Dagilis un raidījuma «Pilnīgs vakars» rubrikas «Pieliec punktu» vadītājs Mārtiņš Pavasaris.
 
12.mai
Šopavasar svētki par godu māmiņām tiek svinēti 12. maijā. Šajā dienā daudzviet pasaulē bērni teiks paldies savām māmiņām par dzīvības dāvāšanu, rūpēm, gādīgumu un mīlestību.
 
11.mai
Mūziķis Dons jeb īstajā vārdā Artūrs Šingirejs gadiem ilgi pēc šķiršanās no dziedātājas Lily jeb Lindas Kalniņas baudīja brīva vīrieša statusu.
 
11.mai
Uz 8. maijā kinoteātrī «Forum Cinemas» notiekošo grupas «Prāta Vētra» bundzinieka un videoklipu režisora Kaspara Rogas debijas dokumentālās filmas «Meklējot Mr. Kauliņu» pirmizrādi bijušais basketbolists un bokseris Kaspars Kambala ieradās ar savu jauno draudzeni un modeli Loretu Ezeriņu.