Vakara Ziņas

7.dec 2018
Publiskajā telpā nonākusī pretrunīgi vērtētā koncerta «Mīlestības vārdā. 18+» skatuves mākslinieku honorāru tāme, kurā redzams, ka vidēji viens mākslinieks par dziesmu saņēmis 600 – 1000 eiro. Tādēļ vērsāmies pie sabiedrībā iemīļotiem un populāriem mūziķiem, lai uzzinātu viņu viedokli, cik lielam jābūt honorāram par vienu vai divām dziesmām, kas tiek izpildītas koncertā?
 
2.dec 2018
Slavenības savu labo reputāciju būvē gadiem, bet to sagraut var pāris mirkļos. Dažreiz gadās tā, ka slavenību vārdi var tikt aptraipīti burtiski, viņu ne tik priekšzīmīgo dubultnieku dēļ.
 
2.dec 2018
Artūru Duboku, kurš pirms 20 gadiem izveidoja grupu «A-Eiropa», iepazinu pirms vairāk nekā desmit gadiem. Viņš vienmēr ir pratis nopelnīt naudu, ik reizi ar labu vārdu un īpašu maigumu balsī pieminējis savu māti, stāvējis un kritis par saviem trim bērniem, lai arī cik grūti reizēm ir klājies, nekad nav čīkstējis un žēlojies un vienmēr dziedājis tikai savas komponētās dziesmas. Tā vien šķiet, ka viņa radītie hiti ir dzimuši no paša piedzīvotajām sāpēm, priekiem un mīlestības. Jau 9. decembrī Artūrs ar jaunu pavadošo sastāvu sniegs koncertu «Tuvumā, tālumā...» Rīgas Kongresu namā.
 
1.dec 2018
Valsts pirmā lēdija Iveta Vējone ar zināmu regularitāti iesaistās labdarības sarīkojumos. Šoreiz sastapām Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa kundzi «Laimas» labdarības namiņa atklāšanā, kurā viņa izvēlējas kartīti, lai piepildītu kādas maznodrošinātas ģimenes bērnu Ziemassvētku vēlēšanās.
 
1.dec 2018
Kopš 19. novembra koncerta «Mīlestības vārdā 18+», kas norisinājās iepretim Latvijas Nacionālajai bibliotēkai, ir pagājusi vairāk nekā nedēļa, bet ļaudis joprojām nespēj rimties un diskutēt par jaunās dziedātājas Evijas Vēberes vokālo sniegumu, izpildot Imanta Kalniņa dziesmu «Svētku diena». Varētu tā kā beigt cepties, tomēr sāli dzīstošajā brūcē atkal ieber jauna vēsts, ka mīlestības koncerts izmaksājis vismaz 200 000 eiro.
 
30.nov 2018
Dziedātājs, Rīga TV24 kulinārijas šova «La Dolce Vita» vadītājs, allaž enerģiskais un dzīvespriecīgais Roberto Meloni 6. decembrī svinēs 41. dzimšanas dienu.
 
30.nov 2018
Otrpus okeāna drīzumā 15. dzimšanas dienu svinēs pašmāju populārā basketbolista un bijušā boksera dēls – Kristaps Andželo Kambala. Arī viņš par savu sporta veidu izvēlējies basketbolu, tiesa, visādi citādi grib atšķirties no sava tēva Kaspara. Zēna mamma Džesika un arī pats Kristaps Andželo nevēlas saistīt sevi ar bijušo izlases basketbolistu. Patiesībā tas ir skumjš stāsts par cilvēku lēmumiem un to sekām. Tomēr tajā nedrīkst aizmirst faktu, ka Lasvegasā aug jauns basketbolists ar latviešu saknēm, par kura gaitām var lasīt jaunajā «Sporta Avīzes» žurnāla numurā.
 
25.nov 2018
Pēdējā laikā aizvien vairāk sabiedrībā populāri cilvēki, par platformu izmantojot savu sociālo tīklu profilus, nevairās aktīvi paust savu viedokli un sašutumu par notiekošo politiskajās aprindās, kā arī sabiedrībā aktuāliem notikumiem.
 
25.nov 2018
Dziedātāja Olga Rajecka (56), pateicoties saviem gēniem, nekad nav bijusi sevišķi apaļa un par lieko svaru nav sūdzējusies. Taču par tievēšanu viņa sākusi aizdomāties pirms trim gadiem. Toreiz sākusi ievērot sīpolu zupas diētu, kam sekoja olu diēta un jau vēlāk greipfrūtu diēta.
 
24.nov 2018
Talantīgais un populārais latviešu gleznotājs un performanču meistars Miervaldis Polis beidzamā laikā nav manīts, ne intervējamies TV raidījumos, ne žurnālos un laikrakstos, un pat viņa amata brāļi atzīst, ka jau vairākus gadus neko nezina par kolēģi, kurš dzīvojot savrup no galvaspilsētas mākslinieku saviesīgās dzīves. Miervaldim Polim aizvadītās nedēļas nogalē bija jāierodas Rīgas pilī, lai saņemtu valsts augstāko apbalvojumu – Triju Zvaigžņu ordeni. Viņš tā arī neieradās.
 
24.nov 2018
Beidzamajā laikā sabiedrībā skaļāk apspriestais jautājums ir kompensācijas aptuveni 400 000 tūkstošu apmērā, kas tiks izmaksātas nepārvēlētajiem sešdesmit sešiem 12. Saeimas deputātiem. Katram neievēlētajam tautas kalpam pienāksies kompensācija trīs mēnešalgu apmērā, vismaz astoņi tūkstoši eiro. »Vakara Ziņas« izpētīja, kāds ir nepārvēlēto deputātu finansiālais stāvoklis, balstoties uz valsts amatpersonu deklarācijām.
 
23.nov 2018
Nacionālā teātra aktieris un režisors Voldemārs Šoriņš 24. novembrī atzīmēs 66. dzimšanas dienu. Jubilārs atzīstās, ka savas jubilejas nesvin kopš bērnības.
 
23.nov 2018
Pēdējā laikā aizvien vairāk sabiedrībā populāri cilvēki, par platformu izmantojot savu sociālo tīklu profilus, nevairās aktīvi paust savu viedokli un sašutumu par notiekošo politiskajās aprindās, kā arī sabiedrībā aktuāliem notikumiem.
 
19.nov 2018
8. novembrī «Arēnā Rīga» par godu Latvijas simtgadei izskanēja libreta autores Māras Zālītes un komponista Zigmara Liepiņa rokoperas «Lāčplēsis» jaunuzvedums, kura titullomā iejutās Dons. Taču daudziem mūzikas mīļotājiem vēl joprojām spilgtā atmiņā palikusi rokoperas pirmizrāde, kas norisinājās tālajā 1988. gadā, un Lāčplēša lomu tolaik izdziedāja Igo.
 
18.nov 2018
Latvijas senioru badmintona čempionātā Valkas mērs Vents Armands Krauklis no jauna izgaršoja šā sporta veida azartu, un nu viņam atkal ir āķis lūpā atsākt badmintonu spēlēt regulāri.
 
18.nov 2018
11. novembrī Mūzikas un mākslas festivāla «Bildes» atklāšanas koncertā, kas norisinājās Vecrīgas mūzikas klubā «Kaļķu vārti», uzstājās pašmāju zināmākie mūziķi un viņu bērni, kas nodemonstrēja savus radošos talantus, ko mantojuši no saviem slavenajiem vecākiem.
 
17.nov 2018
Šobrīd veikalu plauktos pieejams bagātīgs klāsts ar dažnedažādām lietām – suvenīriem ar Latvijas simboliku, kas radīti par godu valsts simtgadei. Arī aktrise un rotaslietu zīmola «Soulstones» īpašniece Agnese Zeltiņa radījusi simtgades rotu kolekciju, kurās dominē sarkanbaltsarkanā karoga krāsas.
 
17.nov 2018
Sagaidot Latvijas simtgades kulmināciju un sperot pirmos soļus nākamajā simtgadē, »Vakara Ziņas« ielūkojās ārzemju preses, mediju un pasaules foto banku materiālos un apkopoja spilgtākās latviešu personības, ar kurām pēdējos gados visbiežāk plašajā pasaulē asociē vārdu Latvija.
 
16.nov 2018
Latvijas Nacionālā teātra aktieris Ivars Kļavinskis 18. novembrī atzīmēs 36. dzimšanas dienu. Savā svētku dienā, kas ir arī Latvijas simtgades svētku kulminācijas diena, aktieri vēlā vakara stundā redzēsim Nacionālā teātra pirmizrādē «Dzimšanas dienas nakts», kuru uzvedis teātra direktors Jānis Vimba.
 
16.nov 2018
Jau pavisam drīz lasītāju vērtējumam tiks nodots latviešu erotisko romānu autores, zobārstes un Rīgas Stradiņa universitātes pasniedzējas Karīnas Račko (30) trešais romāns «Samaitātā». Tā kā Karīna tik atklāti raksta par kaislībām, erotiku un seksuālajām attiecībām, aicinājām viņu uz sarunu un fotosesiju, kas noritēja īpaši romantiskos apstākļos viesnīcas «Roma» prezidenta apartamentos. Karīna mūsu lasītājiem iepozēja arī milzīgajā apartamentu gultā, kurā reiz atpūties pats dalailama.
 
14.nov 2018
Komponists Zigmars Liepiņš LPSR Kultūras ministrijas cenzoru un komisijas priekšā dzied fragmentus no rokoperas "Lāčplēsis". Vēl nekad iepriekš Latvijā uz skatuves nebija uzvests tik vērienīgs rokoperas lielformāta darbs. “Lāčplēsi” iestudēja saistībā ar Andreja Pumpura eposa simtgadi, bet sižetā redzamās alegorijas tika pilnībā piemērotas Atmodas sākumam.
 
11.nov 2018
Četri stalti, ar labām balsīm un īpašo Latgales harismu apveltīti puiši – Normunds Litovnieks, Mārtiņš Strods, brāļi Artūrs un Ingars Puncuļi – ir apvienojušies grupā «Baritoni» un ļoti veiksmīgi sevi pieteikuši TV3 populārajā šovā «X faktors». Sarunā ar »Vakara Ziņām« puiši iepazīstina ar sevi, atklāj detaļas par savu ikdienu un raksturo mūsdienu vīriešus.