Vakara Ziņas

20.apr
Māksliniece Ieva Bondare 20. aprīlī svin 48. dzimšanas dienu. Sarunā ar »Vakara Ziņām« viņa atklāj, ka tieši šajā datumā bieži vien iekrīt Lieldienas, bet vārda diena savukārt ir Ziemassvētkos.
 
19.apr
Televīzijas sievietēm «STV Pirmā!» veidotā realitātes šova «Slavenības. Bez filtra» skatītāji no pirmdienas līdz pat ceturtdienai ar aizrautību seko līdzi dzejnieces Magones Šutovienes dzīves peripetijām, viņas meitiņas piedzimšanai un attiecībām ar vīru Žani, tāpat iepazīst dziedātāju Samantu Tīnu, kā arī jūt līdzi Latvijas pirmajai «drag queen» Amunai Davis jeb īstajā vārdā Dāvja Ķimeņa nereti skarbajai un izaicinošajai ikdienai. Ikdienā Dāvis ir šķietami parasts puisis, kas darbojas kā frizieris. Taču viņam ir arī «otra puse» – kaislība, kas padara viņu par vienu no pretrunīgi vērtētākajām Latvijas personībām. Kā vienā personā sadzīvo frizieris Dāvis un tik košā Amuna Davis? Ko nozīmē būt atšķirīgam Latvijā, cik daudz laika un naudas viņš velta sava spilgtā tēla radīšanai?
 
19.apr
Šīs Lieldienas ir citādākas, noteikti mierpilnākas nekā iepriekšējos gados, jo ārkārtējās situācijas dēļ nedrīkst masveidā pulcēties. Tomēr tas nebūt nenozīmē, ka par svētkiem bija pilnībā jāaizmirst. Aptaujājām vairākas sabiedrībā atpazīstamas dāmas, lai uzzinātu, kā viņas atzīmēja šos svētkus.
 
19.apr
Krievijā dzīvojošā latviešu izcelsmes aktrise Agate Muceniece nākusi klajā ar ļoti drosmīgu stāstu, kurā vēsta, ka viņas bijušais vīrs, arī aktieris, Pāvels Prilučnijs, ar kuru esot šķīrusies šā gada februārī, būdams kunga prātā, pacēlis pret viņu roku, atņēmis mobilo tālruni, kā arī novedis bērnus līdz izmisumam.
 
18.apr
Automobiļu izvēle nav bijusi diez kāda izprieca nevienos laikos un nevienā situācijā. Un nav svarīgi, vai runājam par pilnīgi jaunu un saulē mirdzošu, vai apjūsmojam dzīvē daudz pieredzējušu un no visa nedaudz nogurušu spēkratu. Gan vienā, gan otrā gadījumā ir savas nianses, bet bēdu stāsts visiem vairāk vai mazāk ir vienāds. Ko izvēlēties?
 
18.apr
Krievijas estrādes primadonna Alla Pugačova 15. aprīlī atzīmēja 71. dzimšanas dienu. Turklāt estrādes dīvu jau no paša rīta ar sociālo tīklu starpniecību sveica ne tikai ģimene – vīrs, populārais parodiju meistars Maksims Galkins, un pāra dvīņi Elizabete un Harijs, bet arī citas slavenības, kas publicēja attēlus, kuros dažādos laika posmos un sarīkojumos gozējas vienā kadrā ar primadonnu.
 
18.apr
Šī gada pirmajā pusē sociālajos tīklos pašmāju sporta zvaigznes nāca klajā ar drosīgiem paziņojumiem par savām jaunajām attiecībām. Daudzsološās un talantīgās svarcēlājas Rebekas Kohas un vieglatlētes Lauras Ikaunieces sirdis ir iekarojuši kavalieri no ārzemēm.
 
17.apr
»Vakara Ziņas« apkopoja dažāda satura aktuālu informāciju, kas var jums noderēt un iedvesmot šajā laikā, kamēr valstī un visā pasaulē ir ārkārtas situācija un jāsaudzē gan sava, gan apkārtējo veselība. Ir tik daudz dažādu iespēju, kā sevi pilnveidot un mainīt paradumus.
 
17.apr
Līdz ar ārkārtas situācijas ierobežojumiem, kas jāievēro visā pasaulē koronavīrusa izplatības dēļ, šobrīd dīkstāvi Singapūrā piedzīvo arī deju pasniedzēja Aleksandra Kurusova. Viņa savas deju nodarbības tagad vada tiešsaistē un apsver domu, kamēr pasaulē ir dīkstāve, atlidot uz Latviju, lai šo laiku pavadītu kopā ar ģimeni. Taču pirms tam Aleksandra izrādīja un izstāstīja, kādus ierobežojumus un izmaiņas piedzīvojusi Singapūra.
 
17.apr
Darbs no mājām, fizisko treniņu atcelšana un pašizolācija ir diezgan liels izaicinājums tiem, kuru mērķis bija uzlabot savu fizisko formu, kā arī tiem, kas nespēj atturēties no biežām maltītēm un regulāras ledusskapja durvju virināšanas. Taču ir jau pavasaris un straujiem soļiem tuvojas vasara, ko vīrusa dēļ neatcelsi. Tādēļ, lai rastu iedvesmu, kā šajā pandēmijas laikā neaizmirst par fizisko formu un neiedzīvoties liekajos kilogramos, savus padomus sniedz Latvijā iecienītā fitnesa trenere Anita Pužule un sportists Kaspars Kambala.
 
16.apr
Talantīgo un veiksmīgo Reiniku ģimenē šis gads sācies ar priecīgu un ilgi gaidītu notikumu – proti, meita sabiedrisko attiecību speciāliste Rūta Reinika-Preisa laidusi pasaulē dēlēnu. Mazuļa vectēvs – populārais šlāgermuzikants Artūrs Reiniks – sociālajās vietnēs atklājis, kā mazdēlam ratiņos izrāda Tērveti.
 
15.apr
Zvērināts advokāts Pāvels Rebenoks iegādājies elegantu sporta auto «Porsche 911 Carrera 4S», kas ir ne tikai jaudīgs un kvalitatīvs, bet arī vizuāli efektīgs spilgti dzeltenā krāsā, kas tik ļoti piestāv pavasarim un gaidāmajai vasarai.
 
14.apr
Viss aprakstītais ar Juri notika tikai dažus mēnešus pirms visas šīs jezgas ar koronavīrusu. Toreiz viņam dzīve likās vienkārša, paredzama un apnicīga. Katru dienu viens un tas pats. Nu cik var?!
 
13.apr
Ārsts un politiķis Mārtiņš Šics pirms baisās koronavīrusa izplatības paspēja apceļot Senegālu un Gambiju, kas atrodas Āfrikas austrumos.
 
12.apr
Pasaules vēsturē jau bijuši precedenti, kad epidēmiju laikā labāk nošķirties no sabiedrības. Ārkārtas apstākļos radušies nozīmīgi atklājumi un mākslas darbi, arī literārajos darbos aprakstīta pašizolēšanās. Publicējam dažādus pastāstiņus, kas varētu iedvesmot šajā sarežģītajā laikā.
 
12.apr
Laikā, kad neizejam no mājas, šķiet, ka rakstniekiem ir visražīgākais darba laiks, jo viņi nu augām dienām var sēdēt pie saviem datoriem un virpināt notikumus, radot jaunus stāstus un romānus. »Vakara Ziņas« aptaujāja, ko šajā laikā dara un kādi jauni darbi top rakstniekiem, kuru grāmatas izdod apgāds «Zvaigne ABC».
 
11.apr
Komiķis, radio balss un pasākumu vadītājs Kaspars Upacieris jeb Ufo jau daudzus gadus dzīvo savā lauku īpašumā Ikšķiles novada Tīnūžos, un arī šajos apstākļos, kad ir ārkārtējā situācija, viņš prom no mājas bez iemesla nedodas.
 
11.apr
Mediju telpā izskanējušas ziņas, ka Vecrīgas viesnīca «Roma» šobrīd ir slēgta. Uzņēmēja un viesnīcas vadītāja Linda Mūrniece raksturo pašreizējo situāciju un sniedz padomus, kā rīkoties citiem uzņēmējiem un darba ņēmējiem.
 
10.apr
Jurists, Apvienotās drošības nozaru arodbiedrības prezidents Mārtiņš Krieķis 14. aprīlī svinēs 51. dzimšanas dienu, kas, ņemot vērā šā brīža apstākļus, būs citādāka nekā iepriekšējās jubilejas, tomēr viņš atgādina, ka dzīve līdz ar to nav beigusies.
 
9.apr
Rīdziniece Jana Kļaviņa, kura zināma arī ar skatuves vārdu Kamilla, 29. martā pēc sīvas cīņas triumfēja un uzvarēja populārajā Krievijas televīzijas šovā «Ну-ка, все вместе!» (Visi kopā), iegūstot galveno balvu ‒ miljonu Krievijas rubļu un šova muzikālo kausu.
 
8.apr
Latvijā populārā stiliste Žanna Dubska šajā situācijā, kad ļaudis pārdzīvo stresu un ir neziņā par nākotni, mudina nenolaist rokas un dalās ar stila padomiem, kā dāmām uzplaukt šajā pavasarī.
 
7.apr
Daudzi iedvesmu rod no slavenībām, kas ziedo labdarībai milzīgas summas un ar savu ietekmi maina pasauli, no skatuves saka aizkustinošas runas un izskatās ideāli. Šis iespaids ir maldinošs! Labāk par radiniekiem un paparaci, slavenību īstā daba ir zināma vien viņu darbiniekiem – auklītēm, mājsaimniecēm, apkopējiem un viņu palīgiem. Daži no viņiem, nespēdami izturēt slodzi un dīvainās prasības, aiziet no darba un atklāj patiesību par zvaigžņu dzīvi.