Vakara Ziņas

26.dec 2023
«Patiesa mīlestība pārdzīvos jebkuru vētru!» uzskata aktrise Lelde Dreimane. Tādu secinājumu viņa izdarījusi, noskatoties režisora Dž. Dž. Džilindžera erotisko drāmu «Ekstāze», kas veidota pēc rakstnieces Karīnas Gleitneres (Račko) skandalozā romāna motīviem.
26.dec 2023
«Droši vien visiem tā ir. Izaudzini bērnus, sasniedz virsotnes karjerā un vienā brīdī atklāj, ka atkal esi savdabīgā izejas punktā. Veicas, ja līdzās ir otrs, ar ko kopā to atklāt. Es esmu viena,» saka uzņēmēja, bijusī ministre Linda Mūrniece.
25.dec 2023
«Šķiet, ka atzīt sevī tieksmi visu kontrolēt jau ir liels solis. Tāpat kā atteikties no kontroles vismaz dažās situācijās,» saka televīzijas personība, dzīvesstila konsultante Dana Gulbe, kuru plašāka publika iepazinusi, pateicoties viņas zīmolam «Dana ar kasti».
24.dec 2023
Ko dara Gundega Skudriņa, ja viņai jādodas uz ceremoniju Romā, pat jākāpj uz skatuves, jāievēro «dreskods», bet svētku tērps starp visiem darbiem un filmēšanām palicis Rīgā?
24.dec 2023
«Tas ir liktenis: ja meklējot viena un tā pati fotogrāfija izlec deguna priekšā, tad tā ir īstā! Pat ja tā ir nevis mīļākā, bet viena no jautrākajām fotogrāfijām,» saka pazīstamais mūziķis, grupu «Tērvete» un «Dobeles zemessargi» dalībnieks Artūrs Reiniks, stāstot par reizi, kad dzima trio «Mēness dūriens».
23.dec 2023
Anekdotes sagatavotas no žurnāla "Vakara Ziņas".
23.dec 2023
Stambulas konvencija tika izveidota, lai novērstu un apkarotu vardarbību pret sievietēm un vardarbību ģimenē. Tūkstošiem sieviešu ikdienā izjūt bailes un vardarbību, taču izvēlas klusēt un baidās par to runāt skaļi.
22.dec 2023
Vai mūsdienu Latvijā ir vajadzība pēc zirgiem? Kādas ir zirgu ārstēšanas izmaksas? Vai pastāv iespēja atjaunot hipodromu? Uz sarunu aicināju veterinārārstu Juri Tolpežņikovu – agrāko Latvijas Veterinārārstu biedrības, Zirgu ārstu sekcijas vadītāju, kurš viens no pirmajiem mūsu valstī nodibināja savu veterinārārsta privātpraksi.
22.dec 2023
Dažas dienas pirms Ziemassvētkiem pamatīgu pārsteigumu saviem klausītājiem (un arī neklausītājiem) sarūpējusi grupa “Instrumenti” - albumu “Priecīgus”. Kaut ko līdzīgu Jānis Šipkēvics ar Reini Sējānu un Gati Zaķi gan nostrādāja arī teju pirms desmit gadiem, kad 2004. gada decembrī klusiņām un pilnīgi negaidīti laida klajā albumu “Iekams”, tikai tam nebija nekāda sakara ar Ziemassvētkiem.
22.dec 2023
«Kad mani vecāki svinēja 50 gadus, likās, ka viņi ir «galīgi vecīši». Es pats par saviem gadiem tā īpaši nedomāju, jo – es jūtos labi!» saka baritons Nauris Indzeris. 14. decembrī viņš svinēja savu 50. dzimšanas dienu!
21.dec 2023
Saka, ka acis esot dvēseles spogulis. Taču nereti piemirstas, ka nagi ir veselības spogulis. Ja nagus pietiekami nekopjam, varam iedzīvoties nepatīkamā kaitē – nagu sēnītē, un to diemžēl nevar uzskatīt tikai par kosmētisku defektu. Tā ir nopietna infekcioza kaite, un tas nekas, ka gadiem ilgi stāvoklis var būt nemainīgs, piemēram, neliels viena naga bojājums – kļūs tikai sliktāk, un bez palīdzības stāvoklis neuzlabosies.
21.dec 2023
Gada pēdējais mēnesis diemžēl sākās ar sēru vēsti – 2. decembra naktī ceļu uz Mūžību uzsācis izcilais kordiriģents un pedagogs Jānis Zirnis (01.03.1944.–02.12.2023.). Cilvēks, no kura staroja labestība un sirds siltums un kurš, lai cik lieli būtu viņa nopelni un panākumi, nekad nekļuva tādēļ lepns un iedomīgs. Tādu – sirsnīgu, atvērtu un ļoti vienkāršu – Jāni Zirni atcerēsies viņa koristi. Viņš bija cilvēks, kurš nav spējis dzīvot bez divām lietām – bez laukiem un bez mūzikas. Un, protams, arī ne bez sporta – Jānim Zirnim savulaik bija pirmā klase slēpošanā!
20.dec 2023
Decembra vakars, tev ir skumji, tad vēl tie nolādētie svētki, kuri droši vien būs jāpavada vienai... Un tad pēkšņi atraksta viņš – tavs bijušais: «Kā tev iet?» Un drīz vien tu jau smejies pie vīna glāzes, un, starp citu, tev mugurā apakšveļa, ko viņš reiz uzdāvināja un kas viņam tik ļoti patika (nu gadās taču tādas nejaušības!), tad tu jau spēlējies ar viņa pirkstiem... Stop! Lai cik aizrāvusies būtu, vispirms izlasi, ko par seksu ar bijušo teikuši psihologi un citi, vadoties no savas pieredzes.
20.dec 2023
Austriešu rakstniecei un pacifistei, Nobela Miera prēmijas laureātei Bertai fon Zutnerei – 180
18.dec 2023
«Es tiešām mīlu čipsus. Labākais našķis pasaulē!» atzīst dziedātāja Katrīna Dimanta, kuru TV3 skatītāji var redzēt piedalāmies veselīga dzīvesveida TV šovā «Ēd. Kusties. Baudi.».
17.dec 2023
«Tā ir tikai ilūzija, ka sievietes, kuras vizuāli šķiet pievilcīgas, jūtas par sevi ļoti pārliecinātas un pašpietiekamas. Nereti ir tieši otrādi,» secina TV raidījumu vadītāja, sievišķīgi šarmantā Lelde Ceriņa.
16.dec 2023
Lukišķu cietums, kas atrodas pašā pilsētas centrā, blakus parlamentam un Ģedimina gatvei, un no kurienes pēdējie ieslodzītie atbrīvoti vien 2019. gadā, ir kļuvis par vienu no populārākajiem tūrisma objektiem kaimiņvalsts Lietuvas galvaspilsētā Viļņā. Vēsturiskais cietuma komplekss ir pārtapis jaunā versijā un jau vairāk nekā divus gadus ir atvērts arī visu veidu radošām aktivitātēm.
16.dec 2023
Šobrīd īpaši aktivizējušies krāpnieki, kas zvana uz telefoniem, izsūta īsziņas un vēstules internetā. Izmanto viltotu identitāti un uzdodas par Valsts policijas vai banku darbiniekiem.
15.dec 2023
«Es jau kopš bērnības vienmēr ļoti gaidu savu dzimšanas dienu. Man tie ir vieni no skaistākajiem svētkiem, kad tiek ieskandināts arī Ziemassvētku gaidīšanas laiks,» saka Valmieras drāmas teātra aktrise Ieva Puķe. Viņai dzimšanas diena 1. decembrī.
15.dec 2023
Katru nedēļu žurnālu virsraksti mūs šokē ar informāciju par cilvēkiem, kas aizgājuši. Slimojuši, miruši, neizturējuši. Slaveni un veiksmīgi, populāri un inteliģenti, ikonas un vienkārši labi cilvēki. Ņemot vērā faktu, ka lielākoties tie bijuši vīrieši, pamatotas ir bažas, vai šis gads astroloģiski ir vīriešu veselībai un dzīvībai bīstams. Kā pasargāt vīrieti, un kāda nāves faktā loma ir sievietei?
14.dec 2023
No bērnības atceros filmu, par kuru var teikt – nožēloju, ka noskatījos, kaut vai tā ir tikai filma – «Baltais Bims Melnā Auss,» jo emocijas, ko tā sagādāja, bija pārāk spilgtas un skumjas. Dzīves laikā tādi stāsti par tēmu «es negribēju to uzzināt» sakrājušies vairāki – gan pašas, gan no paziņām uzklausīti. Par ko gan tie ir?
14.dec 2023
Dažreiz pēc sarežģīta darbiņa pabeigšanas tā vien gribas sevi apbalvot ar iecienītākās kūciņas gabaliņu vai ko citu tikpat grēcīgi saldu vai treknu, neveselīgu un kalorijām bagātu, un tas ir saprotami. Problēmas varētu rasties, ja tā palutināt sevi vēlies gan grūtā darba procesā, lai uzmundrinātu; gan stresa pārņemtam domājot par kādu gaidāmu vai jau esošu problēmu; gan, ja, pavadot vakaru pie TV, roka tā vien stiepjas pēc kā garšīga un vari visu vakaru ēst, ēst un atkal ēst.