Vakara Ziņas

15.dec 2018
8. decembrī Rīgas Doma baznīcā izskanēja tradicionālais operas dīvas Ineses Galantes organizētais ziemas koncerts «Ziemassvētku prelūdija», kurā uzstājās iecienīti un tautā mīlēti mūziķi, kā arī jaunie talanti. Vairāk nekā stundas garumā uz dievnamu plūda ļaužu straume. Koncertu apmeklējuši aptuveni 1200 skatītāju, starp kuriem sastapām arī vairākas sabiedrībā zināmas personas, kas jau gadiem iecienījušas Galantes ziemas koncertu burvību.
 
15.dec 2018
Pavisam nesen izdotā grāmata «LV top 100», kurā ir apkopotas simtgades visu laiku labākās dziesmas, jau izraisījusi pašmāju mūziķu neapmierinātību, tādēļ ka tās autors Jānis Šipkēvics seniors nav saskaņojis jautājumu par autoratlīdzību un atļauju publicēt šo mākslinieku autordarbus.
 
14.dec 2018
Talantīgais pianists Andrejs Osokins 19. decembrī svinēs 34. dzimšanas dienu. Sarunā ar »Vakara Ziņām« pianista draudzene dziedātāja Katrīna Gupalo pastāstīja, kādu pārsteigumu gatavo savam mīļotajam cilvēkam.
 
14.dec 2018
Grupas «Z-scars» solists un TV raidījumu vadītājs Andris Kivičs un skaistumkaraliene, gleznotāja un tekstu autore Liene Skulme šonedēļ paziņoja, ka abu starpā ir izveidojušās attiecības. Sabiedrības nosodījumu, ka Andris aizgājis no sievas Madaras, viņš uzņem uz sevi, norādot, ka viss ir noticis likumsakarīgi un Liene nav aizvīlusi viņu no ģimenes. Jauno pāri pirmo reizi sastapām Ķīpsalas hallē, kur norisinājās lielkoncerts «Mans draugs Mārtiņš Freimanis». Andris tovakar uzstājās, bet Liene viņu atbalstīja no skatītāju rindām.
 
9.dec 2018
Rokgrupas «Pērkons» līderim un komponistam Jurim Kulakovam 60. jubilejas gads ir notikumiem bagāts – jauna mīlestība, filmas skandāls, atgriešanās pie dzīves uz koferiem un intensīvas koncerttūres.
 
9.dec 2018
Rīgas mēra Nila Ušakova (42) sieva un divu dēlu māmiņa Iveta Strautiņa-Ušakova (40) var lepoties ar teicamām auguma aprisēm, par ko varētu sapņot daudzas daiļā dzimuma pārstāves.
 
8.dec 2018
Aktrise Agnese Zeltiņa šonedēļ svinēja sava rotu zīmola «Soulstones» piecu gadu jubileju un jaunā veikala atklāšanu. Apvienojot savu lielisko spēju sabalansēt krāsu gammas un vēlmi nemitīgi mācīties un apgūt jaunas zināšanas uzņēmējdarbībā, Zeltiņa panākusi, ka viņas bizness zeļ un plaukst.
 
8.dec 2018
1. decembrī pēc smagas slimošanas 81 gada vecumā mūžībā aizgāja dramaturgs, publicists un kādreizējais Saeimas deputāts Pauls Putniņš. 
 
7.dec 2018
Aktieris un kinorežisors Māris Bezmers, ko plašāka sabiedrība iepazinusi kā TV3 seriāla «Viņas melo labāk» varoni Robertu, 13. decembrī atzīmēs 38. dzimšanas dienu.
 
7.dec 2018
Publiskajā telpā nonākusī pretrunīgi vērtētā koncerta «Mīlestības vārdā. 18+» skatuves mākslinieku honorāru tāme, kurā redzams, ka vidēji viens mākslinieks par dziesmu saņēmis 600 – 1000 eiro. Tādēļ vērsāmies pie sabiedrībā iemīļotiem un populāriem mūziķiem, lai uzzinātu viņu viedokli, cik lielam jābūt honorāram par vienu vai divām dziesmām, kas tiek izpildītas koncertā?
 
2.dec 2018
Slavenības savu labo reputāciju būvē gadiem, bet to sagraut var pāris mirkļos. Dažreiz gadās tā, ka slavenību vārdi var tikt aptraipīti burtiski, viņu ne tik priekšzīmīgo dubultnieku dēļ.
 
2.dec 2018
Artūru Duboku, kurš pirms 20 gadiem izveidoja grupu «A-Eiropa», iepazinu pirms vairāk nekā desmit gadiem. Viņš vienmēr ir pratis nopelnīt naudu, ik reizi ar labu vārdu un īpašu maigumu balsī pieminējis savu māti, stāvējis un kritis par saviem trim bērniem, lai arī cik grūti reizēm ir klājies, nekad nav čīkstējis un žēlojies un vienmēr dziedājis tikai savas komponētās dziesmas. Tā vien šķiet, ka viņa radītie hiti ir dzimuši no paša piedzīvotajām sāpēm, priekiem un mīlestības. Jau 9. decembrī Artūrs ar jaunu pavadošo sastāvu sniegs koncertu «Tuvumā, tālumā...» Rīgas Kongresu namā.
 
1.dec 2018
Valsts pirmā lēdija Iveta Vējone ar zināmu regularitāti iesaistās labdarības sarīkojumos. Šoreiz sastapām Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa kundzi «Laimas» labdarības namiņa atklāšanā, kurā viņa izvēlējas kartīti, lai piepildītu kādas maznodrošinātas ģimenes bērnu Ziemassvētku vēlēšanās.
 
1.dec 2018
Kopš 19. novembra koncerta «Mīlestības vārdā 18+», kas norisinājās iepretim Latvijas Nacionālajai bibliotēkai, ir pagājusi vairāk nekā nedēļa, bet ļaudis joprojām nespēj rimties un diskutēt par jaunās dziedātājas Evijas Vēberes vokālo sniegumu, izpildot Imanta Kalniņa dziesmu «Svētku diena». Varētu tā kā beigt cepties, tomēr sāli dzīstošajā brūcē atkal ieber jauna vēsts, ka mīlestības koncerts izmaksājis vismaz 200 000 eiro.
 
30.nov 2018
Dziedātājs, Rīga TV24 kulinārijas šova «La Dolce Vita» vadītājs, allaž enerģiskais un dzīvespriecīgais Roberto Meloni 6. decembrī svinēs 41. dzimšanas dienu.
 
30.nov 2018
Otrpus okeāna drīzumā 15. dzimšanas dienu svinēs pašmāju populārā basketbolista un bijušā boksera dēls – Kristaps Andželo Kambala. Arī viņš par savu sporta veidu izvēlējies basketbolu, tiesa, visādi citādi grib atšķirties no sava tēva Kaspara. Zēna mamma Džesika un arī pats Kristaps Andželo nevēlas saistīt sevi ar bijušo izlases basketbolistu. Patiesībā tas ir skumjš stāsts par cilvēku lēmumiem un to sekām. Tomēr tajā nedrīkst aizmirst faktu, ka Lasvegasā aug jauns basketbolists ar latviešu saknēm, par kura gaitām var lasīt jaunajā «Sporta Avīzes» žurnāla numurā.
 
25.nov 2018
Pēdējā laikā aizvien vairāk sabiedrībā populāri cilvēki, par platformu izmantojot savu sociālo tīklu profilus, nevairās aktīvi paust savu viedokli un sašutumu par notiekošo politiskajās aprindās, kā arī sabiedrībā aktuāliem notikumiem.
 
25.nov 2018
Dziedātāja Olga Rajecka (56), pateicoties saviem gēniem, nekad nav bijusi sevišķi apaļa un par lieko svaru nav sūdzējusies. Taču par tievēšanu viņa sākusi aizdomāties pirms trim gadiem. Toreiz sākusi ievērot sīpolu zupas diētu, kam sekoja olu diēta un jau vēlāk greipfrūtu diēta.
 
24.nov 2018
Talantīgais un populārais latviešu gleznotājs un performanču meistars Miervaldis Polis beidzamā laikā nav manīts, ne intervējamies TV raidījumos, ne žurnālos un laikrakstos, un pat viņa amata brāļi atzīst, ka jau vairākus gadus neko nezina par kolēģi, kurš dzīvojot savrup no galvaspilsētas mākslinieku saviesīgās dzīves. Miervaldim Polim aizvadītās nedēļas nogalē bija jāierodas Rīgas pilī, lai saņemtu valsts augstāko apbalvojumu – Triju Zvaigžņu ordeni. Viņš tā arī neieradās.
 
24.nov 2018
Beidzamajā laikā sabiedrībā skaļāk apspriestais jautājums ir kompensācijas aptuveni 400 000 tūkstošu apmērā, kas tiks izmaksātas nepārvēlētajiem sešdesmit sešiem 12. Saeimas deputātiem. Katram neievēlētajam tautas kalpam pienāksies kompensācija trīs mēnešalgu apmērā, vismaz astoņi tūkstoši eiro. »Vakara Ziņas« izpētīja, kāds ir nepārvēlēto deputātu finansiālais stāvoklis, balstoties uz valsts amatpersonu deklarācijām.
 
23.nov 2018
Nacionālā teātra aktieris un režisors Voldemārs Šoriņš 24. novembrī atzīmēs 66. dzimšanas dienu. Jubilārs atzīstās, ka savas jubilejas nesvin kopš bērnības.
 
23.nov 2018
Pēdējā laikā aizvien vairāk sabiedrībā populāri cilvēki, par platformu izmantojot savu sociālo tīklu profilus, nevairās aktīvi paust savu viedokli un sašutumu par notiekošo politiskajās aprindās, kā arī sabiedrībā aktuāliem notikumiem.