Vakara Ziņas

11.jūl
Iekļūšana ceļu satiksmes negadījumā rada stresu un bieži arī nezināšanu, kā rīkoties tālāk. Parasti pēc iekļūšanas negadījumā seko telefona zvans. «If Apdrošināšana» veica aptauju, lai noskaidrotu, kam negadījumā iekļuvušie autovadītāji zvana visbiežāk, protams, ar piebildi, ka negadījumā nav cietuši cilvēki.
 
10.jūl
Pasaules čempions BMX riteņbraukšanā Māris Štrombergs ar sievu Natašu un dēlu Rio Džeimsu šovasar viesojas sportista dzimtajā pilsētā Valmierā. Ar sirsnīgu foto mirkli, kurā iemūžināta jaukās ģimenes viesošanās Latvijā, Māris un Nataša dalās savos «Instagram» profilos.
 
9.jūl
Gleznotāja un bijušā kamaniņu braucēja un tagadējā trenera Mārtiņa Rubeņa sieva Ieva Rubene 9. jūlijā svinēs 34. dzimšanas dienu.
 
8.jūl
Viena no tradīcijām gan Latvijā, gan pasaulē, kuras ievērošana gan nav obligāta, ir prezidentūras termiņa beigās rīkot atvadu balli. Sazinoties gan ar Zaļo un zemnieku savienības frakcijas biroja pārstāvjiem, gan ar Latvijas Zaļās partijas priekšsēdētāju Edgaru Tavaru, noskaidrojām, ka vērienīga atvadu balle par godu Raimonda Vējoņa prezidentūras noslēgumam nav plānota. Tiesa gan, bez svinībām jau neiztika, tās bija, bet slēgtā lokā.
 
7.jūl
Mūziķis Andris Kivičs ar mākslinieci, sabiedrības dāmu Lieni Skulmi ir kopā vairāk nekā pusgadu, un pavisam nesen abi devās prom no Latvijas, kur abu attiecības bija teju zem palielināmā stikla, līdz ar to problēmām un konfliktiem vajadzētu beigties, tomēr tā nebūt nav.
 
6.jūl
Jau pirms apmēram trim nedēļām publiski izskanēja informācija, ka uz jaunievēlētā Valsts prezidenta Egila Levita inaugurācijas sarīkojumu tiks izsūtīti ielūgumi tikai vienai personai. Lielākajai daļai sabiedrības tas paslīdēja gar ausīm un acīm pat nepamanīts, kamēr komponists un Latvijas Nacionālās operas un baleta valdes priekšsēdētājs Zigmars Liepiņš nepateica, ko par to visu domā.
 
6.jūl
Latvijas tenisa zvaigzne Aļona Ostapenko (22) piekopj agresīvu spēles stilu, kurā ik pa laikam izmet arī kādu skarbāku vārdu. Nenoliedzami, ka sportiste ir viena no jaunajām Latvijas tenisa cerībām, kurai tiek paredzēta diža nākotne, tomēr pēdējā laikā aizvien biežāk tiek runāts par viņas rakstura īpašībām, kas nebūt nav tās labākās.
 
5.jūl
Piedāvājam ieskatu gaidāmajos kultūras, mūzikas, izklaides un cita satura vasaras pasākumos.
 
5.jūl
Pērnā gada 25. novembrī bijušā Ministru prezidenta Māra Kučinska un viņa sievas Laines Kučinskas ģimenē bija priecīgs notikums – pasaulē nāca abu dēlēns Jēkabs. Pēc nepilniem astoņiem mēnešiem Laine Kučinska sabiedrībai atrādījusi jaundzimušo dēliņu.
 
4.jūl
Neatkarīgi no modes tendencēm saulesbrilles allaž ir bijušas aktuāls un stilīgs aksesuārs, kas pasargā acis ne tikai no saules stariem, bet arī apkārtējo ziņkārīgajiem skatieniem. Aptaujājām sabiedrībā pazīstamas personības un noskaidrojām, kādas saulesbrilles viņi iecienījuši.
 
3.jūl
Holivudas zvaigznes atvaļinājumus un brīvo laiku no koncertiem un filmēšanās laukumiem pavada kūrortos un vietās, kur netraucēti var atpūsties un sakopot domas un spēkus nākamajiem darbiem. Slavenības izvēlas atpūsties un bezrūpīgi pavadīt dienas pludmalēs, karstākās klimatiskās vietās, prom no pilsētas burzmas.
 
2.jūl
Ekonomiste Inguna Sudraba – politiskās partijas «No sirds Latvijai» valdes priekšsēdētāja, bijusī Latvijas valsts kontroliere – saņēmusi vairākus apbalvojumus, arī atzinības no valsts prezidentiem – Gunta Ulmaņa un Vairas Vīķes-Freibergas. Viņai vienmēr bijusi pārliecība, ka ar godīgu un atbildīgu darbu mēs paši – Latvijas iedzīvotāji – varam padarīt savu valsti labāku.
 
1.jūl
Astroloģe, litoterapeite un žurnāliste Māra Ošuroka pirms dažām dienām atgriezusies Latvijā no Bulgārijas, kur bija devusies kopā ar Krievijas estrādes zvaigzni Filipu Kirkorovu, viņa radošu komandu un ģimeni. Šajā laika posmā Bulgārijā norisinājās Kirkorva koncerttūre. Māra pēc piedzīvotā »Vakara Ziņām« uzticēja ļoti personisku stāstu, ko pati raksturo dažos vārdos – liktenis, zvaigznes, horoskopi un mistika.
 
30.jun
Filmas «Jaungada taksometrs 2» noslēdzošā filmēšanas diena, 20. jūnijs, bija īpaši karsta, jo galveno lomu atveidotāji, tērpušies atbilstoši ziemas laikapstākļiem, izdejoja enerģiskas un dinamiskas līnijdejas. Turklāt ļoti neierasti vasaras karsumā sastapt īstu salaveci, kura tēlā iejuties populārais dziedātājs un nu jau arī aktieris Lauris Reiniks.
 
30.jun
Miljonāra, AS «ABLV Bank» līdzīpašnieka Oļega Fiļa un uzņēmējas Santas Bernālas (vairāk gan pazīstamas kā Zāmuele) lietas virzās uz priekšu, un patiesība par 2018. gada skaļāko šķiršanos pamazām nāk gaismā.
 
29.jun
Iekļūšana autoavārijā var pilnībā izmainīt dzīvi vai pat laupīt to. Gan vieglāki, gan smagāki ceļu satiksmes negadījumi ir pārbaudījums katram fiziski un morāli. Savā pieredzē dalās dziedātājas Evija Sloka un Laura Rizoto, kas šā gada pirmajā pusē nokļuva neapskaužamās situācijās.
 
29.jun
Bijušais Nacionālo bruņoto spēku virsseržants un aktieris Ziedonis Ločmelis (58) sarunā ar »Vakara Ziņām« atklāti runā par savu diagnozi – Ne-Hodžkina limfoma jeb limfātiskās sistēmas vēzis, kas tika atklāts pērnā gada novembrī, kad viņš devās pārbaudīties pie ārsta, jo piedzīvoja elpas trūkumu.
 
28.jun
Piedāvājam ieskatu gaidāmajos kultūras, mūzikas, izklaides un cita satura vasaras pasākumos gan Latvijā, gan dažus desmitus kilometru ārpus tās robežām.
 
28.jun
Kaut arī pēc svētkiem dzirdētas vairākas sūdzības no Liepājas pusē dzīvojošajiem ļaudīm, ka NBA basketbolists, latviešu superzvaigzne Kristaps Porziņģis vasaras saulgriežos savu «čomu» kompānijā ar kvadricikliem izbraukājuši dabas lieguma zonu pie Jūrmalciema, Liepājas varasiestādes nav saņēmušas nevienu iesniegumu par šāda veida pārkāpumiem.
 
27.jun
Autosportiste un žurnāliste Līga Stirna savu ķermeni ir izrotājusi ar 11 dažādiem tetovējumiem. Viņas pirmais tetovējums tapis aptuveni 90. gadu vidū.
 
26.jun
Gandrīz katram no mums ir kādas tradīcijas vai rituāli, ko ievērojam un kam ticam. Vieni nēsā veiksmes amuletus, citi savukārt iet ar līkumu, ja pār ceļu būs pārgājis melns kaķis. Vasaras saulgriežu rituāli pamatā ir saistīti ar uguni un ūdeni, jo gada visīsākajā naktī tiem piemīt dzīvinošs spēks un atbrīvošanās no nevajadzīgām enerģijām. Slavenības arī ievēro rituālus un veic dažādas maģiskas darbības, lai kļūtu slavenas, lai piesaistītu naudu, veiksmi un lai gūtu apbalvojumus par darbu. Visi rituāli un maģiskās rīcības ir individuālas un izkoptas gadiem. Ticēt vai ne, tas jāizlemj katram pašam. Parasti šādas darbības tiek turētas noslēpumā, taču šoreiz piedāvājam iepazīt tos maģiskos veiksmes rituālus, ko slavenības neslēpj un nebaidās atklāt plašākai sabiedrībai.
 
25.jun
Vasara ir ne tikai atvaļinājumu laiks, bet arī viens no aktīvākajiem būvniecības periodiem. Savās privātmājās rosās arī sabiedrībā populāri vīrieši, kuri pēc radošā darba nododas fiziskām aktivitātēm.