Ilona Brūvere: Esmu zaudējusi daudz draugu

© Mārtiņš ZILGALVIS, F64 Photo Agency

«Nejauši pārdomājot garo un visādo dzīvi, liekas, ka ar gadiem esmu zaudējusi daudz draugu. Vairāki miruši. Citi kļuvuši sveši, vēl kāds nekrietni rīkojies, un tādu vairs nevar saukt par draugu,» secina kino un televīzijas režisore Ilona Brūvere.

«Saskumu, bet mans mīļais, labais, gudrais Runcis (tā Ilona mīļi sauc savu dzīvesbiedru Arti Rutku) saka, ka dzīvē viss ir vienkārši, tikai man esot nosliece visu dramatizēt. Tas nav labi, es zinu,» viņa atzīst saviem «Facebook» draugiem.

Kāds ir secinājums? «Draugi var būt tikai ar vienādiem priekšstatiem par to, kā kam ir jābūt un jānotiek. Cilvēki ar vienotu vērtību sistēmu. Bet tik ļoti gribētos, lai viss notiek, kā sapnī izsapņojas…»

Vakara Ziņas

«Katrā braucienā pārsteidzošākais ir cilvēki – gan tie, ar kuriem vienojošs ir ceļš, gan tie, ar kuriem šai ceļā ir lemts satikties. Tas ir neticami, cik spēcīgus, radošus un gaišus cilvēkus mēs sastopam ceļā un ikvienā vietā, kur nonākam,» saka mūziķis, dziesmu autors, Latvijas Radio 5 direktors un «Velomūzikas» idejas autors Kārlis Kazāks.

Svarīgākais