Jaunākās ziņas

7:05
Latvijas pludmales volejbola duets Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka ceturtdien cieta zaudējumu Tokijas olimpisko spēļu turnīra pusfinālā, tādējādi cīnīsies par bronzas medaļu.
 
7:00
Astrologi pastāstījuši, kāpēc šodien ir ieteicams ļauties sava vizuālā tēla pārvērtībām.
 
6:15
Vakcinācijas loterijas atspoguļošanai LTV ir atvēlēti 299 995 eiro. Tā kā ir paredzēti 12 raidījumi, katrs 20 minūšu garumā, tad viena raidījuma izmaksas lēšamas aptuveni 25 tūkstošu eiro apmērā.
 
5:45
Aivars Eipurs, kurš ir ne tikai dzejnieks, kas ir pārsvarā, bet arī Latvijas Rakstnieku savienības dzejas un prozas konsultants, jau trešo gadu strādā Jāņa Akuratera muzejā par muzejpedagogu. Viņam iznākušas divas grāmatas ar minimām – tā autors definē savu īsprozas veidu. Turpretī ar dzejnieka pseidonīmu Eduards Aivars – 10 dzejoļu krājumi, kā arī dzejoļu grāmatas angļu un krievu valodā. Aivara dzejas kopas publicētas 15 valodās dažādos izdevumos. Dzejnieka jaunākais krājums «Dzejoļu remonts» iznācis jau pandēmijas laikā.
 
5:30
Izglītības un zinātnes ministrijas parlamentārā sekretāra un Saeimas Sporta apakškomisijas priekšsēdētāja Sanda Riekstiņa izteikumi par prēmijām par augstiem sasniegumiem paralimpiskajiem sportistiem nav pirmā reize, kad ierēdņi vai politiķi salīdzina sportistu ieguldījumu medaļu izcīnīšanā, apšaubot paralimpisko sportistu nopelnīto medaļu cenu. Daudzu gadu garumā paralimpiskie sportisti ir centušies pierādīt paralimpiskā sporta nozīmi un aicinājuši novērst diskrimināciju starp sportistiem, tāpēc tagad politiķa Riekstiņa (Jaunā konservatīvā partija) atvainošanās, visticamāk, nespēs mazināt paralimpiešu sarūgtinājumu īsi pirms Tokijas paralimpiskajām spēlēm.
 
0:01
Kosmētika sejai un ķermenim, dekoratīva kosmētika - neatņemam ikdienas daļa. Ar kosmētiku diena sākās, turpinās un beidzās.
 
Vakar, 22:30
Pasaules Veselības organizācija (PVO) trešdien aicinājusi noteikt moratoriju Covid-19 vakcīnu papildu devām vismaz līdz septembra beigām, lai būtu iespējams nodrošināt vienlīdzīgāku vakcīnu sadali starp bagātajām un nabadzīgajām valstīm.
 
Vakar, 22:07
Latvijā atgriezies Tokijas olimpisko spēļu spēļu svarcelšanas sacensībās bronzas medaļu izcīnījušais svarcēlājs Artūrs Plēsnieks un viņa treneris Eduards Andruškevics.
 
Vakar, 22:01
Vairums nevakcinēto amerikāņu par neseno Covid-19 uzliesmojumu ASV nevaino sevi, bet gan ceļotājus no ārzemēm, vadošos medijus un prezidentu Džo Baidenu, liecina jaunas sabiedriskās domas aptaujas rezultāti.
 
Vakar, 21:45
Grieķijas Evijas salā, kas atrodas Egejas jūrā, ugunsgrēks nopostījis vismaz 150 mājas, un liesmas ielenkušas klosteri un aptuveni desmit ciematus, trešdien paziņojušas amatpersonas.
 
Vakar, 21:34
Eiropas Komisija (EK) šodien apstiprināja septīto pirkuma priekšlīgumu ar farmācijas uzņēmumu, lai 2021.gada ceturtajā ceturksnī un 2022.gadā nodrošinātu piekļuvi potenciālai vakcīnai pret Covid-19, informēja EK pārstāvniecības Latvijā Preses nodaļā.
 
Vakar, 21:16
Politiķis Aldis Gobzems pie Ministru kabineta ceturtdienas vakarā sarīkojis protesta akciju, lai paustu neapmierinātību ar "piespiedu vakcināciju".
 
Vakar, 21:15
27. jūlijā Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja darbinieki, iepriekš uzsākta kriminālprocesa ietvaros, Aknīstē aizturēja vīrieti, kurš uzglabāja narkotiskās vielas, kas visdrīzāk ir metamfetamīns. Uzsākts kriminālprocess un notiek izmeklēšana.
 
Vakar, 21:12
Pirms pāris gadiem klajā nākušais “dark folk” grupas “Juuk” debijas albums “Indulgenču tirgotājs” tika celts debesīs un ieguva teju vai kulta statusu, kas tam būtībā arī pienācās – ļoti interesants darbs.
 
Vakar, 20:54
Salīdzinot ar iepriekšējo mēnesi, jūlijā sarukusi Zaļo un Zemnieku savienība (ZZS) un Nacionālā apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" (NA) popularitāte, liecina pēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma pētījumu aģentūras SKDS veiktās aptaujas dati.
 
Vakar, 20:50
Valsts policija kriminālvajāšanas sākšanai prokuratūrai nodevusi lietu par uzturlīdzekļu nemaksāšanu bērniem, informēja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.
 
Vakar, 20:30
Biznesa augstskola "Turība" ir izstrādājusi kārtību, kādā studenti un pasniedzēji varēs sākt jauno mācību gadu Covid-19 pandēmijas apstākļos, paredzot, ka studijas klātienē varēs apmeklēt vakcinētas un Covid-19 pārslimojušas personas, kamēr pārējiem mācības notiks tiešsaistē.
 
Vakar, 20:20
Veselības ministrija (VM) sadarbībā ar biedrību "Papardes zieds" ir izstrādājusi vienotu izglītības programmu jauniešiem par seksuālās un reproduktīvās veselības jautājumiem un rīko bezmaksas apmācības pašvaldību deleģētiem pārstāvjiem, informēja biedrības pārstāve Rita Kubuliņa.
 
Vakar, 20:15
Saeima šodien konceptuāli atbalstīja Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības likuma grozījumu projektu, kas paredz noteikt, ka pēc 1.oktobra darba devējam būs tiesības atlaist darbiniekus, kas nebūs ieguvuši Covid-19 drošības sertifikātu, kas apliecina vai nu vakcinēšanās vai izslimošanas faktu.
 
Vakar, 20:10
Polija piešķīrusi vīzu arī Baltkrievijas olimpiskās izlases dalībnieces Kristīnas Cimanouskas vīram, trešdien paziņojusi Polijas valdība.
 
Vakar, 20:04
Vakcinācijas pret Covid-19 loteriju, kuru otrdien nolēma neatbalstīt Jaunās konservatīvās partijas (JKP) Saeimas frakcija, labklājības ministrs Gatis Eglītis (JKP) atbalstītu, ja tiktu pārskatītas vai samazinātas tās izmaksas, aģentūrai LETA šādu nostāju pauda ministrs.
 
Vakar, 20:00
Šī Gordona Ramzija recepte ir tik vienkārša, ka prasa pavisam maz pūļu. Praktiski neko nav jāgriež un jātīra. Laša steiki iznāk zeltaini brūni no ārpuses un sulīgi – vidū. Mērcei lieliski noder trekns un ne pārāk skābs krējums.