Ceturtdiena, 23.marts

redeem Mirdza, Žanete, Žanna

Lasi ērtāk format_size

arrow_downwardJaunākās ziņas

Teksta tiešraide - īsi un kodolīgi par svarīgāko Ukrainas karā 23.martā. Ukraina jau veselu gadu varonīgi aizstāv savu zemi pret agresora iebrukumu.
0:10 Portāls nra.lv, Ziņu aģentūra LETA
ASV Federālās rezervju sistēmas (FRS) Atvērtā tirgus komiteja trešdien nolēma paaugstināt bāzes procentlikmi par ceturtdaļu procentpunkta.
Vakar, 23:43 Ziņu aģentūra LETA
Trešdien Ārlietu ministrija (ĀM) organizēja 19. Ārējās ekonomiskās politikas koordinācijas padomes sēdi, kurā sēdes vadītājs un ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (JV) aicināja uzņēmējus aktīvi paust savas intereses un pievienoties amatpersonu vizītēm uz trešajām valstīm, aģentūru LETA informē ĀM.
Vakar, 23:30 Ziņu aģentūra LETA
Labklājības ministres Evikas Siliņas (JV) pirmo 100 dienu pienesums liekas labs, vērtējot Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa (JV) otrās valdības darba pirmās 100 dienas, aģentūrai LETA sacīja Invalīdu un viņu draugu apvienības "Apeirons" valdes loceklis Ivars Balodis.
Vakar, 23:16 Ziņu aģentūra LETA
Valsts kontrole (VK) augustā publiskos revīzijas ziņojumu par situāciju onkoloģijas jomā, kura uzmanības centrā ir četri valsts apmaksātie vēža skrīningi, agrīna onkoloģisko saslimšanas diagnostika, valsts kompensējamās zāles vēža pacientiem un vēža reģistrs, aģentūru LETA informēja Veselības ministrijā (VM).
Vakar, 23:01 Ziņu aģentūra LETA
Turpinot veicināt dzeramā ūdens pieejamību Rīgā, šogad dažādās galvaspilsētas apkaimēs pašvaldība ierīkos desmit jaunas brīvas pieejas dzeramā ūdens uzpildes vietas jeb tā dēvētos brīvkrānus.
Vakar, 22:48 Portāls nra.lv
Darbā pie valsts budžeta valdība parādīja spēju strādāt saliedēti un komandā, tādu viedokli aģentūrai LETA pauda Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) lektore un politoloģe Lelde Metla-Rozentāle, komentējot Ministru kabineta darbības 100 dienas.
Vakar, 22:35 Ziņu aģentūra LETA
videocam
Grupa “Citi Zēni” prezentējusi dziesmu ar trāpīgo nosaukumu “Vecumdienas”, tādējādi ieskandinot tēmas no jaunā albuma, kura izdošana plānota rudenī. Dziesmai tapis arī “zēnu” atraktivitātei raksturīgs, ironisks videoklips.
Vakar, 22:24 Sandris Vanzovičs
Nedēļā no 13.marta līdz 19.martam jaunatklāto Covid-19 gadījumu skaits Latvijā ir palielinājies par 24,2%, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) dati.
Vakar, 22:04 Ziņu aģentūra LETA
Eiropas Komisija (EK) trešdien pieņēma jaunu priekšlikumu par kopīgiem Eiropas Savienības (ES) noteikumiem preču remonta veicināšanai, kas paredz jaunas patērētāju tiesības uz preču vienkāršu un izdevīgu remontu, aģentūru LETA informēja EK pārstāvniecības Latvijā Preses nodaļā.
Vakar, 21:50 Ziņu aģentūra LETA
Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis sociālajos tīklos dalījies ar video, kurā redzams, kā Krievijas raķete 22. martā trāpa dzīvojamai ēkai Zaporižjē.
Vakar, 21:40 Portāls nra.lv
Krievijas pareizticīgo baznīca līdzās valsts politiskajai varai ir atbildīga par Ukrainā pastrādātajiem kara noziegumiem, vizītes laikā Viļņā paziņojis Konstantinopoles patriarhs Bartolomejs I.
Vakar, 21:36 Ziņu aģentūra LETA
''Latvija pirmajā vietā'' (LPV) Saeimas frakcija rosina Valsts prezidentu ievēlēt aizklātās vēlēšanās.
Vakar, 21:25 Ziņu aģentūra LETA
Latvija zaudējusi vairākus gadus ilgušajā cīņā par Latvijas zvejnieku tiesībām zvejot sniega krabjus Svalbārā. Norvēģijas Augstākā tiesa atzinusi, ka Norvēģijai nav jānodrošina ārzemniekiem piekļuve sniega krabju ķeršanai Svalbāras kontinentālajā šelfā, vēsta LTV raidījums "Panorāma".
Vakar, 21:20 Portāls nra.lv, Ziņu aģentūra LETA
Veselības ministrija (VM) plāno ieviest spinālās muskuļu atrofijas un smaga kombinēta imūndeficīta skrīningu jaundzimušajiem.
Vakar, 21:14 Ziņu aģentūra LETA
Tiesības lūgt dzēst datus (“tikt aizmirstam” – angļ. The right to be forgotten) Latvijā joprojām izmanto reti. Vienkārši skaidrojot, tas ir pieprasījums organizācijām dzēst to rīcībā esošos personas datus. Viens no veidiem, kā sasniegt šādu mērķi, ir vērsties pie tīmekļa meklētājprogrammu pakalpojumu sniedzējiem, lai izdzēstu publiski pieejamo informāciju. Pēc kiberdrošības kompānijas “Surfshark” pētījuma datiem, Latvijas iedzīvotāji ir starp tiem, kas visretāk veic šādus pieprasījumus – no 32 Eiropas valstīm Latvija ieņem 24. vietu.
Vakar, 21:03 Portāls nra.lv
Rīgas dome šodien nolēma grozīt pašvaldības budžetu, palielinot vietvaras izdevumus par nepilniem 150 miljoniem eiro.
Vakar, 20:54 Ziņu aģentūra LETA
Dabas katastrofas un ārkārtēji laikapstākļi pērn pasaulē radījuši zaudējumus 275 miljardu ASV dolāru (255 miljardi eiro) apmērā, kas ir par 5,8% mazāk nekā gadu iepriekš, liecina trešdien publiskotā Šveices pārapdrošināšanas kompānijas "Swiss Re" apkopotā informācija.
Vakar, 20:50 Ziņu aģentūra LETA
Mākslas centrā “Noass” 16. aprīlī ar koncertu Rīgā atgriezīsies pasaulē iecienīts eksperimentālās starpžanru mūzikas trio „Big Brave” no Kanādas, kas Latvijā viesojās pērn maijā, emocionāli piesātinātā koncertā.
Vakar, 20:38 Sandris Vanzovičs
"Twitter" notikusi interesanta aptauja - cilvēki atklājuši pašas neparastākās vietas, kur nācies pavadīt nakti. Atbildes liek šausmināties.
Vakar, 20:30 tautaruna.lv
Ja politiķi izšķirsies valsts aizsardzības dienesta (VAD) beidzējiem nodrošināt valsts finansētas studiju vietas, tas no valsts budžeta ik gadu prasītu nedaudz vairāk par diviem miljoniem eiro, šāda informācija trešdien izskanēja Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēdē.
Vakar, 20:16 Ziņu aģentūra LETA
No 1. aprīļa 51., 52. un 63. autobusa maršrutā tiks ieviesta jauna pieturvieta “Ģertrūdes iela”.
Vakar, 20:08 Portāls nra.lv