Jaunākās ziņas

6:15
Kultūras ministrs Nauris Puntulis iecēlis par brīvdabas muzeja direktori sev tīkamu personu, nevis uzvarētāju konkursā uz muzeja direktora vietu.
 
5:45
Dziedātājas Kristīne Šomase un Sabīne Berezina izdevušas kopīgu dziesmu «Es vēlētos būt tavs draugs», kas ir dāvinājums sociālās aprūpes centram «Kalkūni» un tiks izmantots kā himna.
 
5:30
Neraugoties uz dažu vides organizāciju viedokli, ka sadzīves atkritumi ir jākrauj milzīgā kaudzē, turpinot bezgalīgu un bezjēdzīgu pāršķirošanu, jaunajā atkritumu apsaimniekošanas valsts plānā būs paredzēta vieta arī atkritumu reģenerācijai, kas nozīmē sadedzināšanu, ražojot elektrību un siltumu.
 
1:04
Valsts prezidents Egils Levits noraidījis 17 notiesāto personu apžēlošanas lūgumus, informēja Valsts prezidenta kancelejā.
 
0:04
Ar jaunu dziesmu “Blue” savus daudzskaitlīgos cienītājus iepriecinājusi repere Viņa, īstajā vārdā Zelma Jēgere.
 
Vakar, 23:28
Otrdien Rīgas, Jelgavas, Dobeles, Bauskas un Skrīveru novērojumu stacijā labots 22.septembra maksimālās gaisa temperatūras rekords, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra apkopotie dati.
 
Vakar, 23:04
Krievijā otrdien aizturēts sektas līderis, kas sevi uzdod par Jēzus Kristu reinkarnāciju, un viņa tuvākie līdzgaitnieki.
 
Vakar, 22:43
Dzelzceļa projekta "Rail Baltica" īstenošanai Satiksmes ministrija par kopumā 182 383 eiro atpirks divus īpašumus Zolitūdē netālu no lidostas "Rīga", Kārklu ielā. 
 
Vakar, 22:19
Metu konkursā "Krasta City" kvartāla apbūvei starp Salu tiltu, Krasta ielu un Daugavu vēsturiskajā Zvirgzdu salas teritorijā uzvarējis Dānijas arhitektu biroja "Arrow Architects" izstrādāts mets, otrdien paziņoja metu konkursa žūrijas vadītājs Jānis Dripe. Izstrādātais mets paredz 17 stāvu biroju ēkas, kā arī vairākas ēkas ar mazāku stāvu skaitu. Projekts lielu nozīmi publiski pieejamai ārtelpai starp trīs plānotām ēkām, kurā ieplānotas apstādījumi, atpūtas, ēdināšanas zonas, laivu piestātnes kā arī pludmale Daugavas krastā.
 
Vakar, 22:04
Ģenerālprokurors Juris Stukāns aicina sabiedrību "policijai ļaut veikt savu darbu" Rebenoka slepkavības lietas izmeklēšanā, noskaidroja prokuratūrā.
 
Vakar, 21:41
Igaunijas muitnieki no Latvijas iebraukušas kravas automašīnas piekabē atklājuši 9,6 miljonus kontrabandas cigarešu, paziņojis Igaunijas Nodokļu un muitas departaments.
 
Vakar, 21:33
Krievijas prezidents Vladimirs Putins telefonsarunā ar savu Francijas kolēģi Emanuelu Makronu izteicies, ka opozīcijas līderis Aleksejs Navaļnijs kāda nezināma iemesla dēļ varētu būt pats ieņēmis indi, vēsta franču laikraksts "Le Monde".
 
Vakar, 21:09
ASV prezidents Donalds Tramps otrdien uzrunā ANO Ģenerālajā asamblejā paziņojis, ka pasaulei ir jāsauc Ķīna pie atbildības par tās rīcību saistībā ar jaunā koronavīrusa pandēmiju.
 
Vakar, 21:02
Zelta rudens ir skaists, taču tad, kad lapkritis pagājis, sākas gada tumšākie, drēgnākie mēneši un daba, šķiet, zaudē visas krāsas. Tomēr tīrs, kārtīgs dārzs ar košiem puķu, krūmu vai dekoru akcentiem priecēs acis pat visdrūmākajā rudens dienā. Kādi darbi dārzā jāveic rudenī un kur meklēt košumu, kad puķes noziedējušas, atgādina augu speciāliste Līna Spure.
 
Vakar, 20:53
Latvijas Aizsardzības ministrija informē, ka saistībā ar pastiprinātu militāro mācību norisi Baltkrievijā un Krievijā vērojama paaugstināta militārā aktivitāte.
 
Vakar, 20:44
Šodien Eiropas Mobilitātes nedēļas laikā Rīgā atklāta atjaunotā Sporta iela. Sporta ielas atklāšanā iedzīvotājiem bija iespēja piedalīties arī mikromobilitātes aktivitātēs - bez maksas izmēģināt elektriskos skrejriteņus, atzīmēt sevi mikromobilitātes trīsstūrī un citos radošos pasākumos. Sporta ielai tika veikta seguma atjaunošana un pēc būvdarbu pabeigšanas pilnībā mainīta satiksmes organizācija. Automašīnām saglabāta vienvirziena satiksme, bet pēc būvdarbu pabeigšanas ieviesta divvirzienu satiksme velo transportam. Maksimālais braukšanas ātrums šajā ielā turpmāk būs 30 kilometri stundā. Pēc brauktuves seguma atjaunošanas, Sporta iela ierīkota atbilstoši mūsdienu veloinfrastruktūras prasībām, norāda departaments. Kā liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā, iepirkumā par Sporta ielas seguma atjaunošanu no Kr. Valdemāra ielas līdz Skanstes ielai uzvarēja AS "Ceļu pārvalde". Iepirkumā norādītā līgumcena - 537 832 eiro. Savukārt projekta būvuzraudzība izmaksājusi aptuveni 10 000 eiro.
 
Vakar, 20:35
“Elementāri izskaitļojot, var secināt, ka tā bija politiska slepkavība aiz kuras stāv politiskie spēki, kuriem bija personisks un dzīvniecisks naids pret Pāvelu,” intervijā kanālam RīgaTV 24 par sava drauga zvērināta advokāta Pāvela Rebenoka slepkavību sacīja jurists Mārtiņš Krieķis.
 
Vakar, 20:31
ASV Covid-19 upuru skaits ceturtdien pārsniedzis 200 000, liecina Džonsa Hopkinsa universitātes apkopotie dati.
 
Vakar, 20:20
Sakarā valstī noteikto ārkārtas stāvokli un pulcēšanās ierobežojumiem šā gada pavasarī nenotika trīs cikla “Brīvdienu mūzika” koncerti, kas tika pārcelti uz rudeni un notiks tagad. Klausītājiem, kuri bija iegādājušies biļetes vai abonementus uz Brīvdienu mūzikas koncertiem “Skaistākās operu ārijas”, “Piazzolla, Lācis, Tango”, kā arī “Spāņu mūzika un dejas”, piedāvājam apmainīt iepriekš iegādātās biļetes un abonementus, informē Dzintaru koncertzāles pārstāvji.
 
Vakar, 20:10
ANO ģenerālsekretārs Antoniu Gutērrešs otrdien, atklājot Ģenerālās asamblejas ikgadējās debates, brīdinājis par jaunu auksto karu starp ASV un Ķīnu.