Jaunākās ziņas

7:30
Otrdien, kad Zemes ziemeļu puslodē noslēgsies astronomiskā vasara un iestāsies rudens, Latvijā būs sauss un saulains laiks, prognozē sinoptiķi.
 
7:00
Intervija tika publicētā šā gada 21. februārī. Tobrīd zvērināts advokāts P.Rebenoks vēl bija ekonomikas ministra Ralfa Nemiro (KPV.LV) padomnieks un Rīgas Brīvostas valdes priekšsēdētāja vietnieks. 
 
6:15
Šī slepkavība var būt vēstījums naudas turētājiem, ko pārstāvēja advokāts Pāvels Rebenoks, vai arī pašu naudas turētāju vēstījums citiem – tādiem kā Pāvels Rebenoks. Publiskajā telpā policija izplatījusi maz ticamu ziņu, ka advokātu kāds noslepkavojis, lai sazagtos viņa mantas. Dārgus pulksteņus un apročpogas. Seifs it kā palicis neskarts.
 
5:45
Trīs Rīgas domes priekšsēdētāju – Nila Ušakova, Daiņa Turlā un Oļega Burova – portreti pagaidām nav tapuši. Visi trīs eksmēri saka – pašlaik svarīgāki darbi darāmi, un gaida uzaicinājumu no Rīgas pilsētas izpilddirektora vai izpilddirektores. Kamēr jaunais Rīgas domes sasaukums nebūs sācis pilnvērtīgi strādāt, un, visticamāk, vēl ilgi pēc tam Rīgas bijušo vadītāju portretu izgatavošana diez vai būs aktuālākais jautājums.
 
5:30
„Prezidents neatbildēja. Viņa vietā atbildēja prezidenta kancelejas vadītājs Andris Teikmanis. Prezidents jau parasti atbild bērniem... par kokiem, piemēram. Atbildē izlasījām, ka tā nu tas ir, bet ko nu tur vairs...” – par cīņu pret administratīvi teritoriālās reformas absurdiem, uzdodot jautājumus arī Valsts prezidentam Egilam Levitam, stāsta Salacgrīvas novada domes priekšsēdētājs Dagnis Straubergs (Latvijas Reģionu apvienība), kurš vada novada domi kopš 2001.gada.
 
2:04
Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubu Rīgas "Dinamo" papildinājis 25 gadus vecais somu aizsargs Tonijs Sunds, informē "Dinamo" vienība savā tīmekļa vietnē.
 
1:05
Šo otrdien, 22. septembrī, mākslas centrā “Noass” notiks audio vizuālā mūzikas projekta “Waterflower” jaunā albuma “Balta gaisma” un video “Find It” prezentācijas koncerts.
 
0:04
Skotijas Profesionālā futbola līga (SPFL) par koronavīrusa protokolu pārkāpumiem ir sodījusi Glāzgovas "Celtic" un "Aberdeen" ar naudas sodu 8000 mārciņu (8,7 tūkstoši eiro) apmērā.
 
Vakar, 23:34
Nezini, ko iesākt ar ķirbjiem? Pagatavo džemu!
 
Vakar, 23:03
Olga ir jautra, dzīvespriecīga, uzlādē līdzcilvēkus ar savu enerģiju un dzīves mīlestību, parāda kāda ir dzīves patiesā vērtība! Olga jau daudzus gadus sadzīvo ar krūts vēzi, atklāj labdarības organizācija "Ziedot.lv".
 
Vakar, 22:42
Jaunajā nelegālo imigrantu izvietošanas nometnē Lesbas salā vairāk nekā 200 cilvēkiem konstatēta inficēšanās ar Covid-19, pirmdien paziņojusi Grieķijas valdība.
 
Vakar, 22:23
Reaģējot uz Covid-19 gadījumu skaita pieaugumu, Minhene noteiks par obligātu sejas masku valkāšanu vairākos pilsētas laukumos, pirmdien paziņojušas Vācijas Bavārijas federālās zemes varasiestādes.
 
Vakar, 22:02
Pirmdien, 21. septembrī Elektrum Olimpiskā centra telpās risinājās ikgadējais Latvijas Telpu futbola (LTFA) asociācijas kongress.
 
Vakar, 22:01
Baltkrievijas tiesa pirmdien noraidījusi opozīcijas izveidotās Koordinācijas padomes prezidija locekles Marijas Koļesņikovas prasību atbrīvot viņu no pirmstiesas apcietinājuma, un aizturēšanas izolatorā viņai nāksies palikt vismaz līdz 8.novembrim.
 
Vakar, 21:42
Arī Rundāles novada pašvaldība, līdzīgi kā vairākas citas vietvaras, vērsusies Satversmes tiesā (ST) saistībā ar administratīvi teritoriālo reformu.
 
Vakar, 21:22
Piektdien, 18. septembrī, Valgundes pagastā Lielupes krastā starp mājām “Zuši” un “Svētgrīvas” tika pamanīta peldam laiva, kurā neatradās neviena persona.
 
Vakar, 21:04
Itālija pirmdien ieviesusi obligātus Covid-19 testus visiem iebraucējiem no Parīzes un citām Francijas vietām, kur ir augsti inficēšanās radītāji.
 
Vakar, 20:42
Latvijas sieviešu tenisa pirmā rakete Aļona Ostapenka pirmdien Strasbūras WTA "International" sērijas turnīra pirmajā kārtā pārspēja amerikānieti Lorēnu Deivisu un nodrošināja tikšanos otrajā kārtā ar turnīra trešo raketi Kiki Bertensu no Nīderlandes.
 
Vakar, 20:17
Valdību veidojošās partijas šodien pēc ilgstošām diskusijām vienojušās par 2021.gada valsts budžeta un plānotās nodokļu reformas aprisēm.
 
Vakar, 20:00
Garda un brīnišķīga izvēle, ar ko panašķoties rudens vakarā pie tējas vai kafijas tases.
 
Vakar, 19:44
Pasaules un daudzkārtējais Latvijas čempions, kultūrists Māris Šveiduks atrādījis, kā gadu laikā mainījies viņa ķermenis - no netrenēta auguma tīņa gados līdz pat šodienai.