Jaunākās ziņas

7:31
Ogres un Aizkraukles novadā, kur no 1. jūlija pasažieru pārvadājumus veic “Liepājas autobusu parks”, problēmas ar atceltajiem reisiem turpinās. Autotransporta direkcija lauzt līgumu ar pakalpojumu sniedzēju tomēr vilcinās, tikmēr iedzīvotājiem ar katru dienu pieaug bažas, vai autobusu vispār pieturā sagaidīs. Pašvaldības vērsīsies pie premjera ar lūgumu pieprasīt satiksmes ministra demisiju, ziņo "ReTV".
 
7:15
Politikas kuluāru plašākas sabiedrības acīm slēptajos ūdeņos nereti uznirst sarunas par partijām, kas pie dzīvības tiek uzturētas tikai tādēļ, lai pie izdevības to vārdu varētu izmantot ar partiju dibināšanu saistītajās klapatās neieinteresēti oportūnisti. Ja šādas partijas patiešām eksistē, tad vistuvāk šādam aprakstam ir “Vienoti Latvijai”.
 
7:06
Ceturtdien gaisa temperatūras atšķirības dažādās valsts vietās var sasniegt 10 grādus, liecina sinoptiķu prognozes.
 
7:00
Rīgā, Brasas apkaimē, iedzīvotāji bažījas, vai viņi nav zaudējuši tramvaju uz visiem laikiem. Rīgas pašvaldība Miera ielā noasfaltējusi 11. tramvaja sliedes, kuras stāv dīkā Brasas tilta remonta laikā, vēsta raidījums "Bez Tabu".
 
6:15
KNAB priekšnieks Jēkabs Straume ir Latvijā visdāsnāk atalgotais t.s. operatīvās darbības subjekta jeb iestādes, kura veic slepenās darbības, vadītājs ar vidējo atalgojumu pērn 7230 eiro mēnesī.
 
5:30
Priešvēlēšanu labumsolīšanas gaismā valdību veidojošās partijas otrdien panākušas politisku vienošanos par pilnīgu atteikšanos no obligātā iepirkuma komponentes (OIK). Un vēl piedevām esot vienošanās par atbalstu energokrīzē cietušiem uzņēmumiem, kas varētu izmaksāt līdz 200 miljoniem eiro, un to valdība detalizēti varētu skatīt augusta beigās.
 
5:00
Populārā saziņas platforma "WhatsApp" atļaus lietotājiem atstāt tērzēšanas grupas, nebrīdinot par to citus, un kontrolēt, kam redzama to atrašanās tiešsaistē.
 
4:30
"Kad sākās karš, man bija manāma depresija apmēram četru nedēļu garumā. Bija gan uztraukums par notiekošo Ukrainā, gan dusmas par Krievijas politiku," žurnālistam Andrim Bernātam intervijā "Atgriešanās pie saknēm” žurnālā "Patiesā dzīve" saka mūziķis Intars Busulis.
 
2:00
"Es runāju ar Allu, viņa teica, ka atgriezīsies Maskavā ar bērniem," komponists Raimonds Pauls sacīja intervijā izdevumam "Abzac".
 
1:30
Aktrise Zane Daudziņa daudziem Latvijas iedzīvotājiem asociējās ar seriāla '' Ugusgrēks'' varoni Helēnu. Aktrise neslēpj, ka viņai ļoti paticis filmēties kopā ar nu jau mūžībā aizgājušo Mārtiņu Freimani, vēsta "STV Pirmā!" šovs "Kad viņas satiekas".
 
0:30
Vienmēr enerģiskais aktieris Mārtiņš Egliens manīts Latvijas Nacionālā teātra 104.sezonas svinīgajā atklāšanā, raksta Inta Mengiša materiālā "Izskatās ņiprāks, bet vēl veseļojas" izdevumā "Kas jauns".
 
0:15
Turcijas dienvidu pilsētā Adānā trīs gadus vecs mazulis nomiris automašīnā, kuras salons bija uzkarsis līdz +37 ° C temperatūrai. Viņa tēvs kopā ar savu brāli tajā brīdī bija devies iedzert tēju, vēsta "Mirror".
 
0:10
Teksta tiešraide - īsi un kodolīgi par svarīgāko Krievijas Ukrainas karā 18. augustā. Ukraina jau sesto mēnesi varonīgi aizstāv savu zemi pret agresora iebrukumu.
 
Vakar, 23:31
Krievijas opozicionāra Alekseja Navaļnija komanda trešdien pavēstīja, ka vērsusies pie Francijas un Šveices varasiestādēm ar aicinājumu arestēt Krievijas prezidenta Vladimira Putina bijušās sievas Ludmilas un viņas jaunā vīra Artura Očeretnija īpašumus.
 
Vakar, 23:00
Latvija turpinās nodrošināt dalību ar saviem karavīriem Eiropas Savienības (ES) misijā Nigērā, ņemot vērā situāciju Nigēras kaimiņvalstī Mali, sacīja Saeimas sekretāra biedre Inese Voika (AP), šodien tiekoties ar Nigēras vēstnieku Latvijā Suleimanu Isaku.
 
Vakar, 22:44
Pie mums labi iepazītā kanādiešu alternatīvā metāla grupa “Three Days Grace” aplaimojusi savus cienītājus ar pēc skaita septīto studijas albumu. Jāatgādina, ka pēc iepriekšējā diska “Outsider” iznākšanas “3DG” uzstājās koncertzālē “Palladium” – tas bija 2018. gada oktobrī, turklāt viņi šeit pabijuši arī 2016. gadā. Šoreiz uz ciemos atbraukšanu laikam cerēt būtu lieki (vismaz pagaidām viņi ganās pa dzimto kontinentu), taču tas nenozīmē, ka tāpēc “Explosions” pievēršama mazāka vērība.
 
Vakar, 22:34
Sestdien, 20.augustā, Rīgas dzimšanas dienas piknika laikā Vecrīgā ierobežos satiksmi, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Komunikācijas pārvalde.
 
Vakar, 22:10
Tuvojoties Ukrainas Neatkarības dienai - 24. augustam, pieaug bažas, ka Krievijas armija var pastiprināt apšaudes, vēsta UNIAN.
 
Vakar, 21:40
Meitene, kuru kā varēja redzēt sociālajā vietnē "Facebooj" ievietotā video, tika rauta aiz matiem un nogrūsta zemē, tagad pati ir nonākusi tiesībsargājošo iestāžu redzeslokā, vēsta TV3 raidījums "Degpunktā".
 
Vakar, 21:30
Zviedrijas valdība trešdien apsolījusi mājsaimniecībām un uzņēmumiem kompensēt strauji augošās elektrības izmaksas, tam atvēlot līdz pat 60 miljardiem kronu (5,7 miljardus eiro).
 
Vakar, 21:14
Krievijā cietumā ieslodzītais opozicionārs Aleksejs Navaļnijs otrdien aicināja Rietumus noteikt iedarbīgas sankcijas Krievijas oligarhiem, kas atbalsta prezidentu Vladimiru Putinu un karu pret Ukrainu.
 
Vakar, 21:00
Starptautiskajās organizācijās strādājošie Latvijas profesionāļi var sniegt būtisku ieguldījumu ne tikai valsts pārvaldē, bet arī citās nozarēs, piemēram, izglītībā un pētniecībā, trešdien Ārlietu ministrijas (ĀM) Starptautiskajās organizācijās strādājošo Latvijas profesionāļu forumā pauda Latvijas Universitātes Diasporas un migrācijas pētījuma centra (LU DMPC) pētījuma "Latvijas profesionāļu iesaiste diasporas diplomātijā un tīklojuma diplomātijas potenciāls" līdzautore, LU asociētā profesore Baiba Bela.