Jaunākās ziņas

5:00
Dodoties ceļā ar lidmašīnu, nereti rodas jautājums, ko var likt rokas bagāžā, ko tomēr nē un ko var pārvadāt tikai un vienīgi nododamajā bagāžā. Cilvēki grib mazāk problēmu drošības kontrolē, tāpēc laikus mēģina atrast atbildi uz savu jautājumu.
4:00
"Latio" mājokļu tirgus pārskats liecina, ka pērn īres tirgus septembrī sasniedza maksimumu – vairāk nekā 3000 dzīvokļu, no kuriem gandrīz 40% bija mājokļi sērijveida ēkās. Straujais īres dzīvokļu piedāvājuma kāpums no 1210 dzīvokļiem janvārī līdz teju vai trīskāršotam skaitlim rudenī skaidrojams ar to, ka daļa pārdevēju savus pārdošanas sludinājumus pārvirzīja uz īres segmentu, nevēloties samazināt īpašuma cenu un nodrošinot sev apmaksātus rēķinus ziemas sezonā.
3:00
Iespējams, katrs no mums kaut reizi mūžā ir atsaucies nejauša garāmgājēja lūgumam iedot naudu. Dažreiz lūgums patiešām ir izmisuma solis, dažreiz diedelēšana ir kā darbs.
2:00
Eiropas Parlamenta vēlēšanas noslēgušās, bet kaislības vēl nerimst.
1:00
Eiroparlamenta deputāts Roberts Zīle, kas bija vēlēt savā dzīvesvietā, Vaivaros, pauž neapmierinātību par to, ka tik ilgi bija jāgaida vēlēšanu rezultāti, vēstīts Evijas Kalnbērzas, Laumas Lapsas materiālā "Vēlēšanu nakts aizkulises" izdevumā "Privātā Dzīve".
0:10
Teksta tiešraide - īsi un kodolīgi par svarīgāko Ukrainas karā 2024. gada 22. jūnijā. Ukraina jau trešo gadu varonīgi aizstāv savu zemi pret agresora iebrukumu.
Vakar, 23:14
Plūdos Ķīnas Guandunas provincē gājuši bojā vismaz 47 cilvēki, un varasiestādes brīdinājušas par ekstrēmu laikapstākļu tuvošanos arī citur valstī, piektdien ziņo Ķīnas mediji.
Vakar, 23:00
Latvijā šogad maijā reģistrētas 260 580 kādam kibertelpas apdraudējumam pakļautas unikālās IP adreses, kas ir par 14,3% vairāk nekā 2023.gada maijā, liecina informācijas tehnoloģiju drošības incidentu novēršanas institūcijas "Cert.lv" publicētā kibertelpas reģistrēto incidentu statistika.
Vakar, 22:50
Valsts robežsardze ceturtdien novērsusi trīs nelegālo migrantu mēģinājumus nelikumīgi šķērsot Latvijas-Baltkrievijas robežu, informē robežsardze.
Vakar, 22:44
Reaģējot uz Gruzijas "ārvalstu ietekmes" likumu, Eiropas Savienība (ES) apsver virkni pasākumu, tostarp sankcijas pret augstākajām valdības amatpersonām, finansiālās palīdzības samazināšanu un bezvīzu režīma ierobežošanu, liecina dokuments, kas nonācis ziņu vietnes "Euractiv" rīcībā.
Vakar, 22:32
Pie Brīvības pieminekļa 29.jūnijā plkst.14 notiks zibakcija par godu Latvijas sporta faniem, liecina Latvijas Basketbola savienības (LBS) izplatītā informācija.
Vakar, 22:17
Grupa “Tautumeitas” izdevusi ekspresīvu un interesantu dziesmas “Danco, Jāni” videoklipu, savukārt par 22. jūnija rītā ieplānoto koncertrituālu Daugmales pilskalnā Ķekavas pusē ir labas ziņas, ir sliktas ziņas un ir informatīvas ziņas.
Vakar, 22:00
Slovākijas parlaments ceturtdien apstiprināja sabiedriskās raidsabiedrības RTVS reorganizāciju, kuras nolūks ir to pilnīgi pakļaut valdības kontrolei.
Vakar, 21:50
Otrdien, 25.jūnijā, militāro bāzi "Ādaži" apmeklēs Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs, aizsardzības ministrs Andris Sprūds un Viņa Majestāte Spānijas karalis Felipe VI, kurš uzturēsies oficiālā vizītē Latvijā.
Vakar, 21:48
Lai gan jūnija vidū Latviju skāra stipras lietusgāzes, valstī vidēji nokrišņu daudzums bija mazāks par normu, bet gaisa temperatūra saglabājās nedaudz virs 1991.-2020.gada rādītāja, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra apkopotie dati.
Vakar, 21:35
Nepildot tiesas lēmumu par bērna saskarsmes iespējām ar tēvu, kāda sieviete zaudējusi aizgādības tiesības.
Vakar, 21:23
Vasaras saulgriežu iespaidā arī “dzelzs vilka” Jura Kaukuļa stūrētā jaunfolka grupa “Jauno Jāņu Orķestris” jeb JJO nākusi klajā ar jaunu studijas albumu, kas arī saprotams – ansamblim ar šādu nosaukumu uz Jāņiem būtu gluži vai nepieklājīgi neizdot kaut ko jaunu! Kā mūzikas ritmos tad jāņotājiem lekt pāri ugunskuram vai stutēt jāņuguns mucu staba galiņā, ko klausīties, dzerot alu, cepot šašlikus un krītot ar seju… oi, atvainojiet, nē, to gan nevajag!
Vakar, 21:11
Mazās Ģildes dārzā notiek ielīgošanas pasākums “Es noviju vainadziņu”.
Vakar, 21:08
Par finanšu ministra Arvila Ašeradena (JV) padomnieku iecelts Kārlis Šadurskis (JV), vēsta Finanšu ministrijas (FM) pārstāvji.
Vakar, 21:00
Eiropas Savienības (ES) dalībvalstis piektdien oficiāli apstiprinājušas, ka nākamnedēļ sāksies sarunas ar Ukrainu un Moldovu par pievienošanos blokam.
Vakar, 20:52
Turpmāk par tirdzniecības organizēšanu publiskās vietās Dobeles novadā būs jāmaksā 20 eiro nodeva, liecina grozījumi pašvaldības saistošajos noteikumos "Par Dobeles novada pašvaldības nodevām".
Vakar, 20:43
Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) kopā ar Latvijas Ginekologu un dzemdību speciālistu asociāciju, Latvijas Vecmāšu asociāciju, Latvijas pacientu organizāciju tīkls, biedrību "Papardes zieds", Latvijas Jauno ārstu asociāciju un biedrību "Centrs Marta" aicina rast finansējumu nākamā gada budžetā lai paplašinātu kontracepcijas pasākumus, kas novērtu nevēlamas grūtniecības pārtraukšanu jauniešiem riska grupās.