Jaunākās ziņas

16:43
Covid - 19 un valdības lēmumi - pēdējā laika Latvijas galvenās ziņas. Tiesa gan, liela daļa no lēmumiem ir iedzīvotājiem neizprotami un haotiski. Un sekas atspoguļojas pēdējos valdības reitingos. Decembrī 27% iedzīvotāju bija pilnībā neapmierināti ar valdības darbu, bet janvārī to skaits jau pieauga līdz 37%. Esošo situāciju pareizi raksturoja jaunais veselības ministrs Daniels Pavļuts ("Attīstībai/Par!"), kurš teica, ka gatavošanos kļūt par ministru salīdzina ar došanos karā. Pēdējā laikā ar vien vairāk sāk šķist, ka mēs dzīvojam kara apstākļos, kad vienīgā informācija, kas cilvēkus interesē ir - ko politiķi pieņems saistībā ar Covid - 19, lai nojaustu, kā mēs dzīvosim turpmāk.
 
16:35
Ventspils mērs Aivars Lembergs šodien informējis "Neatkarīgās" lasītājus, ka ar nepamatoto bargākā drošības līdzekļa piemērošanu apcietināšanu represijas pret viņu, kā politisko opozicionāru, nav beigušās. Ieslodzījumā viņam jau vairāk nekā nedēļu liegtas iespējas tikties ar advokātu, saņemt zāles un veikt ārstēšanos.
 
16:28
Šī gada 25.februārī notikušajā Ogres novada pašvaldības domes sēdē tika pieņemts lēmums par uz dienesta pārbaudes laiku atstādinātā Ogres novada pašvaldības policijas priekšnieka Uģa Ulmaņa atbrīvošanu no amata, informēja Ogres novada pašvaldības pārstāvis Nikolajs Sapožņikovs.
 
16:12
Kensingtonas pils darbinieki apsūdzējuši Meganu Mārklu "emocionālā terorā".
 
16:06
Pēteris Skudra neturpinās vadīt Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandu Rīgas "Dinamo", informē klubs.
 
16:00
Otrajā nedēļā "drošās skolas" principam vairs neatbilst Alojas, Apes, Dagdas, Lubānas, Siguldas un Tērvetes novadi, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) aktuālākie dati.
 
15:46
Lai pasargātu Pļaviņas no plūdiem, tiek apsvērta ledus spridzināšana Daugavā, apastāstīja Pļaviņu novada domes priekšsēdētājs priekšsēdētājs Aigars Lukss (V).
 
15:33
Policija otrdien pieķērusi vairākas sievietes, kuras, apejot Covid-19 ierobežojumus, Rīgā klientiem sniegušas seksuālu masāžu, trešdien Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēdē paziņoja Iekšlietu ministrijas parlamentārā sekretāre Signe Bole.
 
15:12
Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas ārsts Kārlis Rācenis kanāla Rīga TV24 raidījumā "Dienas personība ar Veltu Puriņu" paudis, ka Izraēlas valsts pieredze parāda, ka cilvēki, kuri saņēmuši Covid-19 vakcīnu, neslimo ar šo slimību smagā formā.
 
15:00
“Trešais vilnis jau ir klāt, vismaz Balvu un Gulbenes reģionā; nav vairs jāgaida nekādas trīs, četras nedēļas. Tas izplatās kā ugunsgrēks mūsu reģionā,” – tā ReTV Ziņām šodien sacīja SIA “Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienības” valdes locekle Alīda Vāne.
 
14:47
2.martā Amerikas Komponistu un autoru apvienība (Society of Composers and Lyricists) apbalvoja 2020.gada izcilākos komponistus filmu mūzikā. Augstāko apbalvojumu kategorijā "Izcilākā oriģinālmūzika neatkarīgai filmai" ieguva Lolita Ritmanis par mūziku filmai "Dvēseļu putenis".
 
14:30
Valkas novada domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis mikroblogošanas vietnē salīdzināja situāciju Covid-19 apstākļos Latvijā un Igaunijā.
 
14:18
Mirušo skaits šogad pirmajās sešās nedēļās Latvijā pieaudzis par 41,5% salīdzinājumā ar pagājušā gada attiecīgo periodu, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.
 
14:03
Vakar, 2.martā ap pulksten 13:20 Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Liepājā, pārtikas veikala telpās Ezerkrasta mikrorajonā vīrietis traucēja sabiedrisko kārtību.
 
13:56
Gadskārtējā Dziesmu un deju svētku padomes sēdē par padomes priekšsēdētāju vienbalsīgi ievēlēts kultūras ministrs Nauris Puntulis (NA).
 
13:48
Ramšteinas ASV Gaisa spēku bāze, Vācija - ASV stratēģiskie bumbvedēji "B-1B Lancer" no 7. bumbvedēju brigādes, Daiesas Gaisa spēku bāzes Teksasā, veiks treniņlidojumus reģionā, tai skaitā Ziemeļu un Baltijas jūras starptautiskajā gaisa telpā.
 
13:35
Poti pret Covid-19 līdz vakardienai ir saņēmuši četri simtgadnieki un četri Latvijas iedzīvotāji, kuri šogad svinēs 100 gadu jubileju.
 
13:33
Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu apstiprināta vēl 503 cilvēkiem, bet ar vīrusa izraisīto slimību Covid-19 miruši 12 cilvēki, trešdien paziņojis Statistikas departaments.
 
13:16
Apdrošināšanas sabiedrība "ERGO" par aizvadītā gada decembrī Rēzeknē nodegušā būvniecības preču veikala mantu izmaksājusi "SIA DEPO DIY" apdrošināšanas atlīdzību 5,8 miljonu eiro apmērā. Tā ir lielākā līdz šim "ERGO" izmaksātā apdrošināšanas atlīdzība Latvijā un otra lielākā Latvijas apdrošinātāju vēsturē.
 
13:03
Ja situācija ar ledus sablīvēšanos Gaujā pie Carnikavas neuzlabosies, rīt tiks spridzināts ledus, informēja Ādažu novada domes sabiedrisko attiecību vadītāja Monika Griezne.
 
13:00
Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) epidemiologi, veicot epidemioloģisko izmeklēšanu, noskaidrojuši, ka pasažieris, kuram apstiprināta Covid-19 infekcija, 2.martā braucis ar vilcienu Rīga - Krāslava (AS Pasažieru vilciens reisa nr. 704 KR).
 
12:53
Šobrīd kopā vakcinēti jau vairāk nekā 12 600 senioru vecumā virs 70 gadiem, informē Veselības ministrijas Vakcinācijas projekta birojs.