Jaunākās ziņas

3:03
Nīderlandē Roterdamas arēnā "Ahoy", kur maijā bija jānotiek Eirovīzijas dziesmu konkursam, tiks ārstēti Covid-19 slimnieki, pirmdien pavēstīja amatpersonas.
 
2:03
Festivāla Summer Sound mākslinieku sarakstam pievienojas Latvijas rokmūzikas žanra vieni no spēcīgākajiem un ilggadīgākajiem pārstāvjiem grupa Pienvedēja Piedzīvojumi. Šīs grupas saknes ir meklējamas nelielā Kurzemes pilsētiņā Sabilē, bet viņu radītā mūzika ir izskanējusi visā Latvijā un uzrunājusi klausītājus vairākās paaudzēs. Grupas sastāvs nav mainījies kopš tās dibināšanas 1994. gadā – pie ģitāras Aldis Lunde, bungām – Pēteris Lunde, vokāla un basģitārista lomu atvēlot Mārim Žigatam.
 
1:02
Viļņā kārtības nodrošināšanai sabiedriskās vietās un iedzīvotāju informēšanai tiks izmantoti droni, pirmdien paziņojusi pilsētas pašvaldība.
 
0:49
Spānija pimdien aizliedza bēru ceremonijas, tai skaitā aizgājēju vāķēšanu mājās, un noteica, ka uz bērēm drīkst ierasties ne vairāk par trim cilvēkiem, valdībai turpinot cīnīties pret jaunā koronavīrusa pandēmiju, kas prasījusi tūkstošiem upuru.
 
0:05
Valsts policijas Vidzemes reģionu pārvaldes Valmieras iecirknis meklē 1947. gadā dzimušo Ligitu Gulbi, kura svētdien, 29. martā, izgāja no Vidzemes slimnīcas, Valmierā un kopš tā brīža nav zināma viņas atrašanās vieta.
 
Vakar, 23:43
Spānijas futbola komandas "Barcelona" spēlētāji piekrituši saņemt par 70% mazāku algu, lai palīdzētu kluba darbiniekiem, pirmdien paziņoja argentīniešu uzbrucējs Lionels Mesi.
 
Vakar, 23:21
Kārtējo reizi, stenot un vaidot, kad ar grūtībām nācās šņorēt apavus vai nokļūt otrajā stāvā, Dana ielūkojās spogulī un atzina, ka nekādas diētas, adatu terapija, riteņbraukšana un citas aktivitātes nepalīdzēs nomest lieko svaru. To viņa vēlējās gadu no gada un, iepērkoties Berlīnes populārajā iepirkšanās ielā, sev apģērbu lūkoja tikai «milžu» jeb lielo izmēru nodaļā.
 
Vakar, 23:02
Uzņēmums "Facebook" pirmdien pavēstīja, ka ziedo 100 miljonus dolāru atbalstam ziņu medijiem visā pasaulē, kas cietuši pandēmijas dēļ, uzņēmuma pārstāvjiem uzsverot, ka ir nepieciešama uzticama informācija par krīzi.
 
Vakar, 22:45
ASV prezidents Donalds Tramps un Krievijas prezidents Vladimirs Putins pirmdien telefonsarunā apsprieduši ciešāku sadarbību cīņā ar koronavīru un nepieciešamību konsultēties par naftas cenām, paziņojis Kremlis.
 
Vakar, 22:30
Ņemot vērā koronavīrusa pandēmijas situāciju, Beļģijā par spļaušanu uz policistu tagad draud sods līdz diviem gadiem cietumā, jo šāds pārkāpums uzskatāms par "uzbrukumu ar bīstamu vielu", pavēstīja amatpersonas.
 
Vakar, 22:23
Ludzas iecirknis meklē bezvēsts prombūtnē esošo Valentīnu Kuzmenkovu , dzimušu 1978.gadā, kura pēdējo reizi tika redzēta 2020.gada 24.martā ap plkst.16:40 Ludzas novada, Cirmas pagastā, ciemā Garbari, uz ceļa A12 ejot pa ceļa nomali no Ludzas uz Rēzeknes pusi.
 
Vakar, 22:09
Itālija pirmdien paziņojusi par mazāko kopš 10.marta aktīvo koronavīrusa gadījumu skaita ikdienas pieaugumu, kurā nav iekļauti nāves un izveseļošanās gadījumi.
 
Vakar, 22:03
Finanšu ministrs Jānis Reirs (JV) aicinās Ministru kabinetu lemt, ka dīkstāves reglaments tiek piemērots uzņēmumiem ar nodokļu parādu līdz 1000 eiro līdz šim noteikto 150 eiro vietā, aģentūru LETA informēja Finanšu ministrijā (FM).
 
Vakar, 21:55
Ar koronavīrusa Covid-19 izraisītu infekciju saslimis arī kāds Vals policijas Liepājas iecirkņa darbinieks, liecina portāla "liepājniekiem.lv" rīcībā esošā informācija.
 
Vakar, 21:43
Covid-19 krīzes pārvarēšanā sabiedrības atbalsts ir vajadzīgs vairāk nekā jebkad agrāk, pēc tikšanās ar Valsts prezidentu Egilu Levitu pavēstīja Latvijas Lielo slimnīcu asociācijas (LLSA) valdes priekšsēdētājs Valts Ābols.
 
Vakar, 21:25
Astrofiziķis no Austrālijas, kurš mēģināja izstrādāt ierīci, kas palīdzētu pasargāt cilvēkus no inficēšanās ar koronavīrusu Covid-19, nonācis slimnīcā.
 
Vakar, 21:12
Valdību veidojošās partijas vēl nav lēmušas par bargākiem sodiem Covid-19 pandēmijas ierobežošanai noteikto ierobežojumu pārkāpējiem, tomēr ir gatava par to diskutēt.
 
Vakar, 21:01
20 gadus vecā dziedātāja Adriana Miglāne paziņojusi, ka ir gaidībās.
 
Vakar, 21:00
Spānijas princese Marija Terēze kļuvusi par pirmo monarhu pārstāvi pasaulē, kura mirusi no koronavīrusa Covid-19 izraisītās saslimšanas.
 
Vakar, 20:52
Par situāciju Ogres slimnīcā saistībā ar Covid-19 izplatīšanos stāsta slimnīcas valdes priekšsēdētājs Dainis Širovs.
 
Vakar, 20:49
Valdošā koalīcija ir panākusi vienošanās ārkārtējās situācijas laikā ar pusdienām nodrošināt skolēnus maznodrošinātajās, trūcīgajās un daudzbērnu ģimenēs, šodien pēc valdību veidojošo partiju sadarbības sanāksmes sacīja Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV).
 
Vakar, 20:42
Droši vien laikā, kad valstī ieviests ārkārtējais stāvoklis, ne vienam vien ir vēlme aizrādīt par to, kā un kas jādara, vai iemest akmeni atbildīgo iestāžu, vai amatpersonu lauciņā. Tiesa, šoreiz atstāsim to malā un publicēsim ierakstu, kurā kāda sieviete, kura ar repatriācijas reisu atgriezusies mājās, cieņpilnus vārdus publicējusi kompānijas "airBaltic" un lidostas "Rīga" pārstāvjiem.