Jaunākās ziņas

16:44
“Sony Music” paspārnē nācis otrais kolorītā angļu dziedātāja Rag’n’Bone Man (īstajā vārdā Rorijs Čārlzs Grems) albums, kurš izdots četrus gadus pēc viņa itin revolucionārā un daudzām balvām aplaimotā debijas ripuļa “Human”.
 
16:31
Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Gints Meija atgriezies Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandā Rīgas "Dinamo", informē Latvijas klubs.
 
16:17
Mūziķis Sandis Kiops kanāla STV pirmā! šovā "Mīla burbulī" atklāti paudis, ka viņam bērni nepatīk, lai gan pats ir tīs bērnu tēvs.
 
16:00
Valdība šodien atbalstīja pulkveža Oskara Kalpaka profesionālās vidusskolas dibināšanu ar 1.jūliju.
 
15:50
Lai mazinātu Covid-19 pandēmijas sekas Indijā, valdība no valsts budžeta programmas "Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem" piešķīrusi 50 000 eiro, kas tiks iemaksāti ANO Attīstības programmas Indijas Covid-19 atbalsta programmā.
 
15:33
Trešdien daudzviet Latvijā turpināsies lietus, vietām līs stipri, bet Kurzemes rietumu daļā nav gaidāmi nokrišņi, prognozē sinoptiķi.
 
15:25
Latvijas slimnīcās aizvadītajā diennaktī ievietoti 58 Covid-19 pacienti, bet izrakstīts 91, līdz ar to kopumā stacionāros ārstējas 673 ar Covid-19 sirgstošie, kas ir par 42 mazāk nekā dienu iepriekš, liecina Nacionālā veselības dienesta apkopotie dati.
 
15:15
"Tas nav tik vienkārši risināms jautājums," runājot par vakcīnu blakusparādībām kanāla Rīga TV24 raidījumā "Uz līnijas" pauž Latvijas ārstu biedrības prezidente Ilze Aizsilniece.
 
15:00
Masu informācijas līdzekļu raidījumu vadītāji un dalībnieki raidījuma laikā varēs nelietot mutes un degunu aizsegus, šodien lēma valdība.
 
14:47
alsts policija rosinājusi prokuratūrai apsūdzēt vienu esošo un vienu bijušo Ekonomikas ministrijas (EM) amatpersonu par pienākumu nepildīšanu saistībā ar obligātā iepirkuma komponenti (OIK), informēja Valsts policijā.
 
14:30
Influencere Juta Valdmane pēc šķiršanās no fitnesa trenera Ginta Valdmaņa nomainījusi savu uzvārdu, kļūstot par Jutu Jemeļjanovu, vēstīts Martas Martinsones materiālā "Šķiras no bijušā vīra uzvārda" izdevumā "Kas Jauns".
 
14:18
Saslimstība ar Covid-19 šobrīd krītas, jo cilvēki turpina ievērot drošības pasākumus, tomēr ietekme ir arī vakcinācijai un laikapstākļu izmaiņām, valdības sēdē pavēstīja Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) Infekcijas slimību riska analīzes un profilakses departamenta direktors Jurijs Perevoščikovs.
 
14:08
Turpmāk nodarbības, tostarp sporta nodarbības, svaigā gaisā varēs rīkot līdz 20 personām vienā grupā, līdzšinējo 10 personu vietā, otrdien lēma Ministru kabinets. 
 
14:02
Iekšējās drošības birojs (IDB) rosinājis prokuratūrai sākt kriminālvajāšanu pret Valsts policijas (VP) Latgales reģiona pārvaldes amatpersonu, kura, maldinot transportlīdzekļa vadītāju par alkohola koncentrācijas līmeni, pieprasīja kukuli.
 
13:54
Tirdzniecības centros varēs darboties veikali ar atsevišķu ārēju ieeju, paredz otrdien valdībā atbalstītie Ekonomikas ministrijas (EM) piedāvātie grozījumi noteikumos "Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai".
 
13:49
Vairāk nekā desmit dažādu onkoloģijas ārstu un pacientu organizāciju nosūtījušas kopīgu vēstuli augstākajām valsts amatpersonām ar aicinājumu aicina kārtējo reizi neatlikt finansējumu onkoloģijai un iesaistīties lemšanā par nepieciešamā finansējuma nodrošināšanu onkoloģijas pacientu diagnostikai un ārstēšanai, informēja organizācijās.
 
13:33
Ministru kabinets nelems par iespēju skatītājiem apmeklēt pasaules čempionātu hokejā vīriešiem.
 
13:26
Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu apstiprināta vēl 685 cilvēkiem un reģistrēti desmit nāves gadījumi ar Covid-19, otrdien paziņojis Statistikas departaments.
 
13:15
Valsts policijas Rīgas reģiona pārvalde pieņēmusi lēmumu par administratīvā pārkāpuma procesa uzsākšanu saistībā ar, iespējams, Ogres novada domes priekšsēdētāja Egila Helmaņa organizēto publisko pasākumu, jaunā gājēju tilta pār Ogres upi, atklāšanas ceremoniju. Būvniecības informācijas sistēmas dati liecina, ka tilts vēl nav nodots ekspluatācijā.
 
13:09
““Zoom” nav koris, un e-dziesmusvētki nav dziesmu svētki” – tas ir viens no emocionāli spilgtākajiem viedokļiem, kuru izsaka Valmieras skolēnu kolektīvu vadītāji, pamatojot, kāpēc ir pieņemts lēmums nepiedalīties XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos. Koru un deju kolektīvu vadītāji uzskata, ka šobrīd nav bijis produktīvs mēģinājumu process, lai varētu tapt kvalitatīvi priekšnesumi. Valmieras kolektīvu vadītāji arī neatbalsta svētku e-formātu, vēstīts Guntas Matisones materiālā lsm.lv.
 
13:02
Labklājības ministrija (LM) piekrīt rosina veikt grozījumus Covid-19 infekcijas izplatības seku pārvarēšanas likumā, paredzot vienreizējo 200 eiro pabalstu izmaksāt arī tiem izdienas pensiju saņēmējiem, kuriem ir noteikta invaliditāte.
 
13:00
Nelietojot mutes un deguna aizsegus un neievērojot distancēšanās prasības, darba vietā vai vienā telpā varēs tikties ne vairāk kā 20 cilvēki, kuri ir vakcinēti vai ir pārslimojuši Covid-19, paredz Veselības ministrijas noteikumu grozījumi.