Jaunākās ziņas

19:36
Valsts prezidents Egils Levits apmeklēja Ērika Apaļā mākslas izstādi "Ģimene" Latvijas Nacionālajā mākslas muzejā.
 
19:25
Rīgas dome uz abpusējas vienošanās pamata pārtraukusi darba attiecības ar ilggadēju Rīgas enerģētikas aģentūras direktora pienākumu izpildītāju Timuru Safiuļinu.
 
19:13
Teātra un TV aktrise Dārta Daneviča kļuvusi par mākslinieces Elāza Annas Reines darba zvaigzni.
 
19:01
Pirmais Covid-19 pacients saistībā ar uzliesmojumu sociālās aprūpes centrā "Mārsnēni" sākotnēji tika izrakstīts no "Cēsu klīnikas" pēc tam, kad Covid-19 tests uzrādījis negatīvu rezultātu, pavēstīja Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) komunikācijas nodaļas vadītāja Ilze Arāja.
 
18:48
ASV Minesotas štata Mineapolē jau trīs naktis pēc kārtas nerimstot vardarbīgiem protestiem, ko sākotnēji izraisīja sašutums par policijas aizturēta afroamerikāņa nāvi, šajā pilsētā, kā arī līdzās esošajā Sentpolā izvietoti 500 Nacionālās gvardes karavīri, pavēstīja gvarde. "Mūsu karavīri ir apmācīti aizsargāt dzīvību, aizsargāt īpašumus un garantēt cilvēku tiesības uz miermīlīgām demonstrācijām," norādīja Minesotas Nacionālās gvardes ģenerālmajors Džons Džensens. Jau ziņots, ka Minesotas gubernators Tims Volzs ceturtdien lūdza Nacionālās gvardes palīdzību kārtības atjaunošanai pēc vardarbīgajiem protestiem. 46 gadus vecais Džordžs Floids pirmdien Mineapolē tikai aizturēts, policijai izmeklējot apsūdzības par viltotas banknotes izmantošanu. Protesti sākās pēc tam, kad sociālajos medijos parādījās video ar Floida aizturēšanas gaitu. Video redzams un dzirdams, kā roku dzelžos saslēgtais Floids ir nogāzts zemē un saka, ka nevar paelpot. Viens no policistiem tur celi uz Floida kakla. Notikuma vietā redzami arī citi policisti.
 
18:36
Pagājušajā diennaktī Valmierā reģistrēti divi jauni Covid-19 inficētie, tādējādi tur kopumā reģistrēti 20 sasirgušie, liecina Slimību profilakses un kontroles centra apkopotā informācija.
 
18:24
Eiropas Komisija (EK) ir apstiprinājusi Latvijas atbalsta programmu 800 000 eiro apmērā tādu tūrisma operatoru atbalstam, kuri sedza ceļotāju repatriācijas izmaksas koronavīrusa uzliesmojuma kontekstā.
 
18:12
Jūrmalas restorānā "Kūriņš" ceturtdien ieradušies viesi, kuri nebija pozitīvi noskaņoti un, iespējams, vēlējušies izprovocēt ēstuves pārstāvjus.
 
18:06
Pamatojoties uz Lietuvas tiesībsargājošo iestāžu sniegto informāciju, Latvijas policija pārstājusi pierobežā meklēt kaimiņvalsts policista slepkavībā aizdomās turēto vīrieti.
 
18:00
Pirmdien, 1.jūnijā Rīgas Rātsnama zvani sāks atskaņot jaunu skaņdarbu izlasi ar komponista Mārtiņa Brauna aranžētajām melodijām. Sadarbībā ar pašvaldību komponists zvanu mūzikas programmu veido kopš to uzstādīšanas, un šajā pavasarī izvēlējies virkni jaunu un skanīgu melodiju.
 
17:51
Rīgas domes pagaidu administrācija šodien pieņēmusi lēmumu amatos apstiprināt trīs domes departamentu jaunos direktorus.
 
17:40
Krievijā diennakts laikā no dzīves aizgājuši 232 Covid-19 slimnieki, un tas šajā valstī ir lielākais Covid-19 upuru skaits 24 stundu laikā kopš koronavīrusa uzliesmojuma sākuma, piektdien pavēstīja atbildīgie dienesti.
 
17:20
Latvijā šogad pirmajā ceturksnī bija lielākais iekšzemes kopprodukta (IKP) kritums starp Baltijas valstīm, liecina Latvijas Centrālās statistikas pārvaldes dati.
 
17:11
Amatā augstāks prokurors tā sauktajā Ogres mēra izspiešanas lietā, izskatot Rīgas apgabaltiesas lūgumu pēc augstākstāvoša prokurora viedokļa par prokurores atteikšanos no valsts apsūdzības, nesaskata tam pamatu. Viņš norāda, ka prokurore tiesas sēdē nav atteikusies no valsts apsūdzības.
 
17:00
Laika un pārtikas produktu taupīšanas dēļ bieži vien izvēlamies uzsildīt iepriekšējās dienas vakariņas arī nākamajā dienā. Tāpat galvassāpes rada pāri palikušais ēdiens pēc viesībām. Ko ar to iesākt un pēc kā tas garšos? Varbūt to izmest?
 
16:45
Neskatoties uz ASV šonedēļ noteiktajām sankcijām, Irāna turpinās attīstīt savu kodolprogrammu, piektdien paziņojusi Teherāna.
 
16:30
Savu pirmo singlu beidzot publiskojis dziedātājs Didzis Melderis, kas skaitījās viens no lielākajiem atklājumiem šova “X Faktors” otrajā sezonā. Jāatgādina, ka pagājušā gada nogalē noslēdzās jau trešā šī šova sezona…
 
16:23
Lai piedalītos Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās atbilstoši savai dzīvesvietai, Rīgā pašlaik nedeklarētiem vēlētājiem jādeklarējas galvaspilsētā līdz 31.maijam.
 
16:17
Saeima piektdien galīgajā lasījumā atbalstīja valstspilsētas statusa piešķiršanu desmit pilsētām.
 
16:10
Sestdien Latvijas lielākajā daļā - bet it īpaši Latgalē - vējš kļūs stiprāks, prognozē sinoptiķi.
 
15:53
Latvijas hokeja speciālists Leonīds Tambijevs kļuvis par Augstākās hokeja līgas (VHL) "Metallurg" komandas galveno treneri, piektdien klubs paziņoja savā tīmekļa vietnē.