Jaunākās ziņas

23:00
Pa sniegotu Mūžības ceļu 6. decembrī no mums aizgājis kolēģis, ilggadējais Suntažu vidusskolas direktors Anatolijs Caune," ierakstā "Facebook" pauž Suntažu vidusskolas kolektīvs.
 
22:44
ASV prezidents Džo Baidens un Krievijas prezidents Vladimirs Putins otrdien tikušies videosamitā, kas ilga nedaudz vairāk par divām stundām.
 
22:21
Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas pārvaldes amatpersonas, veicot no Baltkrievijas iebraucošo transportlīdzekļu kontroli, novērsa 11 156 320 cigarešu "Minsk Capital" jeb 557 816 paciņu cigarešu kontrabandu, aģentūrai LETA pavēstīja VID pārstāvji.
 
22:00
Slideni ceļi un nenotīrītas ietves ir elle ikvienam senioram: ir liela iespēja nokrist, salauzt kādu kaulu, pārsist galvu… ļoti bieži kritieni uz ledus beidzas ar gūžas kaula kakliņa lūzumu, un tas labākajā gadījumā nozīmē ilgu atveseļošanos, bet sliktākajā — bezpalīdzīgu stāvokli līdz mūža galam. RSU pasniedzēja Ksenija Andrijanova stāsta, kas var profilaktiski noderēt pret kritieniem un kā var palīdzēt senioriem izvairīties no liktenīgas nelaimes.
 
21:41
Tumenieks Intars Pavlovičs kādreizējā kolhoza fermā izveidojis ''Retro fermu''. Šogad tā kļuvusi par vienu no Tukuma novada tūrisma objektiem, vēsta ReTV.
 
21:27
Sankciju piemērošana pret Baltkrieviju nav Eiropas Savienības (ES) pašmērķis, taču ES ir svarīgi, kas dzīvo un notiek ES kaimiņos, aģentūrai LETA akcentēja Eiropas Parlamenta (EP) deputāte Dace Melbārde (NA).
 
21:12
Miljardieru rokās atrodas rekordliela daļa pasaules bagātību, secināts otrdien publiskotā pētījumā, kurā norādīts, ka pandēmija ir saasinājusi nevienlīdzību pasaulē.
 
20:55
Pirmdien, 6.decembrī Valsts robežsardze novērsusi 28 cilvēku mēģinājumus nelikumīgi šķērsot Latvijas-Baltkrievijas robežu.
 
20:45
Par jauno Covid-19 omikrona variantu zināms visai maz. Vairākus iespējamos inficēšanās gadījumus ar to pašlaik pēta Latvijā un Igaunijā, vēsta LTV raidījums "Panorāma".
 
20:45
ASV, Floridas pludmalē izskalota nezināmas izcelsmes metāla kaste, ziņo "UPI".
 
20:33
Rīgas pašvaldības SIA "Rīgas namu pārvaldnieks" (RNP) padome atsaukusi uzņēmuma valdes locekli Elmāru Martinsonu, aģentūrai LETA apstiprināja uzņēmumā.
 
20:19
Pašmāju rokgrupa ar uzreiz intriģējošo nosaukumu “Pink Fluids” izdevusi debijas albumu ar 11 dziesmām, kas tapušas no 2018. gada līdz 2021. gadam.
 
20:06
17% Latvijas iedzīvotāju tuvāko gadu laikā apsver savā mājsaimniecībā uzstādīt saules paneļus (mikroģeneratorus), lai ražotu elektroenerģiju pašpatēriņam, tostarp 4% plāno to darīt jau tuvāko 1 – 2 gadu laikā, liecina AS "Sadales tīkls" sadarbībā ar pētījumu centru "Kantar" veiktas aptaujas dati. Savukārt 2% aptaujāto norādījuši, ka saules paneļus savā īpašumā jau ir uzstādījuši.
 
20:00
Šobrīd aiz loga valda liels aukstums. Tāpēc ir nepieciešams padomāt par siltu apģērbu un apaviem. Lai nesaltu pēdas, izveidojiet siltas apavu pēdiņas!
 
19:55
Pēc Iekšlietu ministrijas iniciatīvas ar 2,6 miljonus eiro lielu ES finansējumu tiks uzlabota tiesu ekspertīžu sistēmas kapacitāte.
 
19:43
Atbildot uz rietumvalstu noteiktajām sankcijām, Baltkrievija no 1.janvāra nosaka embargo vairāku pārtikas produktu importam, otrdien paziņoja Baltkrievijas valdības preses dienests.
 
19:33
Valsts policija kopumā pret Saeimas deputātu Aldi Gobzemu (LuK) sākusi 12 administratīvo pārkāpumu procesus par iespējamiem pārkāpumiem pasākumos Tukumā, Talsos, Ventspilī un Liepājā.
 
19:22
Lietuvas Seims otrdien nolēmis līdz janvāra vidum pagarināt pastiprināto ārkārtējo stāvokli, kas pagājušajā mēnesī migrācijas krīzes dēļ tika noteikts pašvaldībās gar Baltkrievijas robežu.
 
19:11
Tieslietu ministrs Jānis Bordāns šodien valdības sēdē rosināja atļaut dievkalpojumus vadīt arī tādiem mācītājiem, kuru nav vakcinējušies vai nav pārslimojuši Covid-19. Ja atceramies, tad pirms nedēļas vakcinācijas sertifikāta trūkuma dēļ koncertēt tika liegts slavenajam pianistam Vestardam Šimkum.
 
19:00
Ēnu ekonomika būvmateriālu ražošanā ik gadu valsts budžetam rada vairāk nekā 12 miljonus eiro lielus zaudējumus, secināts Latvijas Būvmateriālu ražotāju asociācijas pētījumā par situāciju būvmateriālu nozarē.
 
18:51
Liepājā brīvdienās ziemas prieki nelāgi beigušies kādam aptuveni 10 gadus vecam zēnam, kurš Beberliņos, braucot no kalna ar ragaviņām, ietriecies kokā. Savukārt Neatliekamās medicīniskās palīdzības auto (NMPD), kas steidzies uz šo izsaukumu, iestidzis sniegā, vēsta liepajniekiem.lv.
 
18:43
16. decembrī ar a cappella grupas “Insomnia” uzstāšanos noslēgsies “LV džeza sērija 2021”, kurā tiešraidē tiek piedāvāti latviešu džeza mūzikas izpildītāju koncerti leģendārajā Latvijas Radio 1. studijā.