Jaunākās ziņas

11:56
Šogad pensiju indeksācija tiks veikta 1. septembrī, tas ir, vienu mēnesi agrāk nekā parasti.Zaļo un zemnieku savienības gan rosina pensijas indeksēt jau 1. augustā.
 
11:52
Pirmie jaunie elektrovilcieni Latvijā izjauktā veidā tiks piegādāti jūnija beigās vai jūlija sākumā, otrdien intervijā TV3 raidījumam "900 sekundes" sacīja satiksmes ministrs Tālis Linkaits (K).
 
11:40
Leģendārais dziedātājs, mūziķis un daudzpusīgais mākslinieks Igo, kura vārds ir kā latviešu mūzikas kvalitātes zīmols, šogad 29.jūnijā atzīmēs savu 60 gadu jubileju, ko nolēmis krāšņi nosvinēt ar koncertiem un izstādēm visā Latvijā.
 
11:30
Bijušais Rīgas mērs Andris Ārgalis zaudējis audzināto, loloto mazdēlu Leonardu Miglinieku, kas pēkšņi nomira 24 gadu vecumā, vēstīts Edgara Orlova materiālā "Nav mana Leonarda... ir tikai tukšums" izdevumā "Privātā Dzīve".
 
11:25
Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcija aicina nekavēties un strauja patēriņa cenu kāpuma apstākļos pensijas indeksēt 1.augustā.
 
11:16
Lielai daļai Ukrainas bēgļu no šodienas tiek pārtraukta ēdināšana, teikts Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācija (LVRA) paziņojumā.
 
11:08
Pirmdien Latvijā veikti 3663 Covid-19 izmeklējumi. Reģistrēti 236 koronavīrusa gadījumi, ziņo Slimības un profilakses un kontroles centrs.
 
11:00
Lai jaunā paaudze būtu labāk sagatavota darbam un dažādām uzņēmējdarbības formām, “Junior Achievement Europe” organizē profesionālās un vispārējās vidējās izglītības iestāžu konkursu “TES Awards”, kurā akcentēta uzņēmējdarbības prasmju mācīšana.
 
10:50
Iekšlietu ministra amata kandidāts, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) priekšnieka vietnieks Kristaps Eklons, kļūstot par ministru, iecerējis turpināt savas priekšgājējas Marijas Golubevas (AP) iesāktos darbus un iespēju robežās virzīt arī savas iniciatīvas.
 
10:44
Latvija jauno kompensējamo medikamentu ziņā pirmoreiz vēsturē apsteigusi kaimiņvalsti Lietuvu, un mūsu valsti vairs nevar uzskatīt par nabadzīgāko valsti no inovatīvo zāļu pieejamības viedokļa. Tomēr Latvija joprojām ir Eiropas Savienības valstu saraksta lejasdaļā, un mūsu pacientiem ir pieejama vien puse zāļu, kādas ir citu valstu pacientiem.
 
10:30
Ukrainas pirmā lēdija piedalījusies intervijā televīzijā kopā ar savu vīru Volodimiru Zelenski un tiek ziņots, ka šī bijusi otrā reize, kad Olena redzama sabiedrībā kopš kara sākuma, ziņo "Telegraph".
 
10:23
Irānas dienvidos sagrūstot jaunbūvei, gājuši bojā desmit cilvēki un vairāki desmiti ievainoti, otrdien paziņojis Irānas Sarkanais Krusts.
 
10:12
Diametrāli pretēju attieksmi pret no Krievijas mūkošajiem gaišajiem augsto tehnoloģiju prātiem šā gada aprīlī nodemonstrēja ASV prezidenta Džo Baidena administrācija un Latvijas Saeima.
 
10:00
Ar šo mācību gadu Transporta un sakaru institūts (TSI) piedāvā apgūt studiju programmu, kas dod iespēju saņemt dubulto diplomu.
 
9:54
Dailē pirmizrādi šodien, 24. maijā piedzīvos koncertizrāde “Keruaka ceļš”, atsākot arī īpašus noskaņu vakarus Dailes dārzā. Koncertizrādes pamatā ir bītu jeb bītiņiku, šīs pagājušā gadsimta 50. gadu jauniešu kontrkultūras, Bībele – Džeka Keruaka romāns “Ceļā”.
 
9:50
Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis uzsvēris, ka Ukrainas cīņa pret Krieviju ir visu brīvās pasaules valstu kopīgo vērtību aizstāvēšana.
 
9:44
Latvijas valsts praktizētā ārzemnieku naudas nacionalizācija uz aizdomu pamata, ka tā iegūta noziedzīgi, pašlaik tiek vērtēta Satversmes tiesā vairākās lietās.
 
9:30
Militārajā konfliktā Ukrainā patlaban ir vērojama stagnācija, kas draud ar diezgan ilgstošu karadarbības turpināšanos, intervijā Latvijas Radio pauda Latvijas Nacionālo bruņoto spēku (NBS) komandieris Leonīds Kalniņš.
 
9:20
Maestro Raimonds Pauls intervijā Krievijas žurnālistiem komentēja skandālu ap Krievijas šovbiznesa zvaigznēm Maksimu Galkinu un Allu Pugačovu, raksta StarHit.ru.
 
9:12
Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu Saeimas telpās. Nākamajā rītā deputāts tika palaists brīvībā. Kaimiņam kā aktierim izdevās izcila performance – samulsums, bailes, pēc tam varonīga apņēmība, kas atspoguļojās viņa sejā dažādos veidos. Tolaik Kaimiņam un viņa partijai vēl bija daudz fanu, kuri gaidīja elka iznākšanu no cietuma. Tā gan tagad ir tāla pagātne.
 
9:02
Otrdienas rītā Rīgas centrā apstājusies 18., 23. un 11.maršruta trolejbusu kustība, vēsta pašvaldības SIA "Rīgas satiksme".
 
9:00
Krievijas karaspēks Hersonas apgabalā ir saņēmis par ķīlniekiem vairāk nekā 500 mierīgos iedzīvotājus, ziņoja multimediju projekts "Ukraine World", atsaucoties uz Ukrainas prezidenta pastāvīgo pārstāvi Krimā Tamilu Taševu.
 

Komentētākie