Otrdiena, 5.marts

redeem Aurora, Austra

arrow_downwardJaunākās ziņas

Ieteikt 0 IETEIKUMI Šonedēļ pie lasītājiem nonāks grāmata "Mairis Briedis Vai ir dzīve ārpus lielā sporta?", kurā sportists ir tik atklāts kā vēl nekad, vēstīts Gitas Vīksnes materiālā "Niknojoties par filmu, saraksta grāmatu" izdevumā "Privātā Dzīve".
9:20 tautaruna.lv
No 5.marta līdz 7.martam sievietes varēs veikt bezmaksas mērījumus sirds veselības profilaksei, informē pasākuma rīkotāji.
9:00 Ziņu aģentūra LETA
Šodien Rīgā notiks mežsaimniecības un lauksaimniecības nozares protesti, kurā vairāk nekā 700 cilvēku plāno paust nostāju pret nozaru īpašumā esošās zemes ierobežojumiem bez adekvātiem kompensēšanas mehānismiem, ja zeme tiek nodota dabas aizsardzībai.
8:52 Ziņu aģentūra LETA
Otrdienas rītā Latvijā nav nokrišņu un valsts lielākajā daļā debesis ir skaidras, liecina meteoroloģiskā informācija.
8:42 Ziņu aģentūra LETA
Baltijas privātā kapitāla fondu pārvaldnieka "BaltCap" infrastruktūras fonda partneris Šarūns Stepukonis pamanījies azartspēlēs notrallināt 30 miljonus eiro. Izrādās, Stepukoņa pārstāvētā fonda vadošais partneris Simons Gustainis ir bijis arī partijas “Vienotība” aktīvista Andra Grafa pārstāvētā Baltijas korporatīvās pārvaldības institūta (BKPI) padomes loceklis.
8:30 Māris Krautmanis
Gaidot 8. martu, katru dienu satiksimies ar spēcīgām, iedvesmojošām un skaistām sievietēm, kas ir ne tikai ārēji, bet arī iekšēji skaistas. Kāpēc?
8:23 Lauma Ozola
Mati ir viens no elementiem, kas ietekmē to, kā mēs izskatāmies. Saglabāt veselīgus un dzīvīgus matus ir katras sievietes vēlme, taču ne vienmēr tas izdodas. Dažādi faktori, piemēram, pārmērīga matu ieveidošana, matu krāsošana, balināšana, vides piesārņojums un nepareiza kopšanas rutīna var izraisīt matu bojājumus.
8:00 Publicitātes materiāls
Portāls ziedot.lv 2011. gadā saņēma lūgumu no kādas mammas palīdzēt no Portugāles atvest uz Latviju viņas 22 gadus vecā dēla Edgara mirstīgās atliekas. Viņš bija nomiris ceļā no Ekvadoras. Lidmašīnā viņam bija palicis slikti, tika veikta ārkārtas nosēšanās Azoru salās, bet Edgaru izglābt neizdevās.
8:00 Portāls nra.lv
"Slikti viss izskatās," TV24 raidījumā "Preses klubs" saka uzņēmējs, ministru prezidents (1994-1995) Māris Gailis.
7:55 Portāls nra.lv
Lēnām ziema atkāpjas un pavasaris jau ir pie apvāršņa, kas nozīmē to, ka līdz vasarai vairs nav tālu. Tuvojoties gada siltajam laikam, daudziem arvien aktuālāks kļūst jautājums - kā zaudēt lieko svaru? Kā zināms, tad, lai zaudētu svaru, ir jāēd veselīgi un jāsporto. Izrādās, ka ir vēl pāris veidi, kā pavisam viegli "iekustināt" svara zaudēšanas procesu. 
Rīdzinieces Sanitas ikdienas gaitas ved cauri Rīgas mikrorajonam Purvciemam. Viņa atzīst, ka ar dziļu riebumu brauc gar tirdzniecības centru “Minska”, vēsta "Bez Tabu".
7:00 tautaruna.lv
Par attiecībām ar Zaļo un zemnieku savienību (ZZS), par kolīzijām, kādās tapa pašreizējā valdība, par valdības vadītāju spēju vadīt valsti, par saimniekošanu Rīgā un valstī TV intervija “Nra.lv sarunas” ar partijas “Latvijai un Ventspilij” valdes priekšsēdētāju Aivaru Lembergu.
6:30 Bens Latkovskis, Māris Krautmanis
Rīgas Valsts 1. ģimnāzija kārtējo reizi nodemonstrējusi, ka ne velti saucas “pirmā”. Nesen šīs skolas skolēnu duets “Vēstulēs” vairāk nekā cienīgi atzīmējās “Eirovīzijas” dziesmu atlases konkursā “Supernova”, un nupat šīs skolas audzēkņu sarīkotās politiķu debates daudz ko interesantu atklāja par pašiem politiķiem. Tajā skaitā to, ko viņi paši labprāt slēptu.
6:15 Bens Latkovskis
Šodien no pulksten 11 līdz 12 tiešraidē ziņas meklēs, atlasīs, ievietos portālā un komentēs nra.lv ziņu redaktors Krišs Kāpostiņš.
6:00 Portāls nra.lv
Otrdien Latvijā būs pārsvarā sauss un saulains laiks, nedaudz pastiprināsies vējš, prognozē sinoptiķi.
5:45 Ziņu aģentūra LETA
Rēzeknes pilsētas pašvaldības nauda pazudusi nezin kur, bet Talsu novada pašvaldība visus savus esošos un iedomātos ienākumus bija apsolījusi un tagad atņem pašvaldības esošajiem un jaunpieņemtajiem darbiniekiem.
5:30 Arnis Kluinis
Vakar pie skatītājiem atgriezās muzikālais šovs “Balss maskā”, lai pāsteigtu ar jaunām maskām, košiem priekšnesumiem un noslēpumainiem pavedieniem.
4:30 tautaruna.lv
Plašu interneta lietotāju kritiku sestdien izpelnījās "lsm.lv" publicēts "Cūku komikss" par karu Ukrainā, kurā redzamas cūkas militāristu formā, attēlojot Ukrainas kareivjus, kas cīnās pret Krieviju. Cilvēki uzsvēruši, ka šāds saturs ir neatbilstošs publicēšanai.
3:30 tautaruna.lv
Aktrise Elīna Bojarkina zaudējusi darbu Latvijas Leļļu teātrī, vēstīts Evijas Kalnbērzas materiālā "Zaudējusi darbu Leļļu teātrī" izdevumā "Privātā Dzīve".
1:30 tautaruna.lv
Dziedātāja Liene Šomase, viesojoties raidījumā "Kad viņas satiekas", dalās pārdomās par sociālajiem tīkliem un to spēku.
0:30 Portāls nra.lv
Teksta tiešraide - īsi un kodolīgi par svarīgāko Ukrainas karā 2024. gada 5. martā. Ukraina jau divus gadus varonīgi aizstāv savu zemi pret agresora iebrukumu.
0:10 Ziņu aģentūra LETA, Portāls nra.lv
Francija kļuvusi par pirmo valsti pasaulē, kuras konstitūcijā iekļautas tiesības uz abortu. Parlaments pieņēma grozījumu 1958. gada konstitūcijā, lai dotu sievietēm "garantētu brīvību" veikt abortus. Tas ir 25. grozījums mūsdienu Francijas pamatdokumentā un pirmais kopš 2008. gada.
Vakar, 23:50 Ziņu aģentūra LETA