Jaunākās ziņas

Vakar, 20:08
Vispārējas karantīnas ieviešanai nepieciešamības gadījumā valdība gaidīs epidemiologu norādes, reizē koalīcijas politiķi pašlaik to neplāno noteikt.
 
Vakar, 20:00
Sabiedrība ir nogurusi gan no piespiedu izolācijas, ko radījuši centieni ierobežot vīrusa Corona 19 izplatību un neziņa par to kad un kā tas viss beigsies. Cilvēki cenšas izklaidēt viens otru, rīkojot dažādas kampaņas un izaicinājumus soc vietnēs. Hoangs Tungs šefpavārs no Hanojas,savā kafejnīcas ēdienkartē iekļāvis burgeru, kura maizīte atgādina vīrusu Covid - 19! Mūsu valsts jaunākais kulinārijas blogeris Rojs, jeb plašāk zināms kā Pipars piedāvā sevis veidotu pīrādziņu recepti, kuri vizuāli atgādina vīrusa Corona 19 baktēriju!
 
Vakar, 19:54
Mūziķis Andris Kivičs kārtējo reizi saviem sekotājiem sociālā tīkla facebook tiešraidē ne vien sniedzis muzikālus priekšnesumus, bet arī atbildējis uz dažādiem jautājumiem.
 
Vakar, 19:51
Lietuvā vērojamas pazīmes, ka jaunā koronavīrusa izplatības līkne kļūst lēzenāka, pirmdien izteicies veselības ministrs Aurēlijs Verīga, vienlaikus aicinot šo novērojumu vērtēt piesardzīgi.
 
Vakar, 19:42
Pirmdien, 30. martā, stājas spēkā grozījumi Ministru kabineta 2020. gada 12. marta rīkojumā Nr. 103 "Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu", kuri pastiprina iepriekš ieviestos ierobežojumus, aizliedzot arī jebkādus privātos pasākumus, izņemot bēru ceremoniju noturēšanu ārtelpās, ja tiek ievērota savstarpējā divu metru distance starp personām un citi epidemioloģiskās drošības noteikumi.
 
Vakar, 19:30
Kopš ārkārtējās situācijas izsludināšanas satiksmes ministrs Tālis Linkaits (JKP) devis atļauju Rīgas lidostā nosēsties 17 privātajiem lidojumiem, pastāstīja ministra padomniece komunikāciju jautājumos Baiba Ābelniece.
 
Vakar, 19:22
Izrādās, ka aiziešana no karaliskās ģimenes nav tik vienkārša, kā, iespējams, iepriekš plānojusi Megana Mārkla. Kāds vārdā nenosaukts karaliskās ģimenes avots pastāstījis, kā Megana pat likusi vīram atrast darbu, raksta tabloīds "Express".
 
Vakar, 19:08
Raidījuma "Slavenības.Bez filtra" dalībniece Magone Šutoviene neslēpj, ka viņas vīram Žanam ir sava versija par koronavīrusa Covid-19 slimības rašanos pasaulē.
 
Vakar, 19:00
Nīderlandē naktī uz pirmdienu no muzeja, kas slēgts sakarā ar pasākumiem koronavīrusa izplatības ierobežošanai, nozagta Vinsenta van Goga glezna, paziņojušas amatpersonas.
 
Vakar, 18:49
Pēdējo dienu laikā jau vairākkārt ziņots par mediķiem Latvijā, kuri saslimuši ar koronavīrusu Covid-19. Lai mazinātu iespēju, ka šī infekcija, piemēram, tālāk tiek nodota pansionāta iemītniekiem, Neatliekamā medicīniskā palīdzības dienesta (NMPD) brigādes pārstāvis sniedzis vērtīgu ieteikumu.
 
Vakar, 18:39
Eiropas Savienība (ES) pirmdien pavēstīja, ka piešķirs teju 40 miljonus eiro Rietumbalkānu valstīm palīdzībai cīņā ar Covid-19 pandēmiju, šādu lēmumu pieņemot pēc izskanējušās kritikas, ka ES kaimiņvalstīm nesniedz pietiekamu atbalstu.
 
Vakar, 18:30
Jau pirmajās nedēļās kopš koronavīrusa Covid-19 pandēmijas sākšanās zinātnieki nāca klajā ar kādu secinājumu par mirsītbas rādītājiem Ķīnā. Izrādās, ka no Covid-19 radītās infekcijas mirst vairāk vīriešu nekā sieviešu.
 
Vakar, 18:22
Covid-19 upuru skaits Eiropā pirmdien pārsniedzis 25 000, liecina aģentūras AFP apkopotie oficiālie dati.
 
Vakar, 18:13
No Ķīnas atvestās sejas maskas nonāk Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā.
 
Vakar, 18:03
Lielbritānijas princis Čārlzs beidzis ievērot pašizolācijas režīmu, kas viņam bija jāievēro pozitīvā Covid-19 testa rezultāta dēļ.
 
Vakar, 18:00
Pašlaik zināms, ka ar jauno koronavīrusa izraisīto slimību Covid-19 kopumā inficējušies 14 veselības aprūpes darbinieki, pavēstīja Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) pārstāve Ilze Arāja.
 
Vakar, 17:55
Ministru kabinets rīt, 31.martā, lems par dīkstāves atbalstu pašnodarbinātajiem, autoratlīdzību saņēmējiem un mikrouzņēmumu darbiniekiem, šodien pēc valdību veidojošo partiju sadarbības sanāksmes sēdes sacīja premjerministrs Krišjānis Kariņš (JKP).
 
Vakar, 17:48
Daļai Vācijas iedzīvotāju varētu tikt izsniegts īpašs sertifikāts, kas apliecinās, ka viņi koronavīrusa "Covid-19" laikā noteiktos ierobežojumus var vismaz daļēji neievērot.
 
Vakar, 17:39
Vairākas Latvijā zināmas personas uzrunājušas savus līdzcilvēkus ar aicinājumu šajā koronavīrusa Covid-19 izplatīšanās laikā palikt mājās un ieklausīties speciālistu teiktajā. Šonedēļ savu viedokli paudis arī "Prāta Vētras" solists Renārs Kaupers.
 
Vakar, 17:30
Pēdējās dienās saslimšanas gadījumi ar Covid-19 ir konstatēti arī Ventspilī un Valmierā, līdz ar to visās lielajās Latvijas pilsētās konstatēti ar jauno koronavīrusu inficētie, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotā informācija.
 
Vakar, 17:20
Žurnāliste un televīzijas raidījumu vadītāja Kristīne Virsnīte sociālajā vietnē Instagram dalās pārdomās ar pašreizējo situāciju valstī un atklāj, kā pārdzīvojusi.
 
Vakar, 17:12
Valsts policijas Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Kriminālizmeklēšanas pārvaldes darbinieki par smaga nozieguma izdarīšanu meklē attēlos redzamās personas.