Jaunākās ziņas

15:12
2011. gadā mūžībā devās Latvijā populārais mūziķis Mārtiņš Freimanis. Šodien, 27. janvārī aprit 10 gadi kopš mūziķa nāves.
 
15:01
ANO vēlas savākt 100 miljonus ASV dolāru, lai palīdzētu migrantiem, kas, bēgot no konfliktiem Āfrikā, gatavi doties riskantajā ceļā pāri Vidusjūrai uz Eiropu.
 
14:54
Valsts ieņēmumu dienests (VID) no 2020.gada 1.decembra līdz otrdienai, 26.janvārim, izmaksājis dīkstāves pabalstus un algu subsīdijas kopumā 27 093 272 eiro apmērā, informēja VID pārstāvji.
 
14:41
Eiropas Savienības Atveseļošanas un noturības mehānisma līdzekļus izmantos siltumnīcefekta gāzu (SEG) emisiju mazināšanai, ceļu tīkla sakārtošanai un digitālajai reformai, šodien preses konferencē informēja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra padomnieks Madars Lasmanis.
 
14:30
Gastroenterologs Hosams Abu Meri STV pirmā! kanāla raidījumā "Kad viņas satiekas" atklājis, ar ko atšķiras latviešu vīrieši no libāniešiem.
 
14:18
Labklājības ministriju (LM) satrauc atsevišķu sociālās aprūpes iestāžu darbinieku nevēlēšanās vakcinēties, šodien Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā atklāja LM Sociālo pakalpojumu departamenta direktors Aldis Dūdiņš.
 
14:09
Šodien Rīgas domes sēdē sāk izskatīt pašvaldības budžetu 2021.gadam, kura galvenās prioritātes ir sociālā drošība, pirmsskolas izglītības pieejamība un pilsētas infrastruktūras objektu attīstība.
 
14:03
No Eiropas Savienības (ES) Atveseļošanas un noturības mehānisma plāna Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) iecerētajām aktivitātēm paredzēts atvēlēt 158,9 miljonus eiro, šodien Finanšu ministrijas (FM) preses konferencē teica IZM parlamentārais sekretārs Reinis Znotiņš (JKP).
 
13:56
Aizvadītajā diennaktī stacionēti 96 Covid-19 pacienti, tostarp pieci pārvesti, savukārt slimnīcās esošo Covid-19 pacientu kopskaits samazinājies līdz 1052, kas ir par 15 mazāk nekā vakar, liecina Nacionālā veselības dienesta apkopotie dati.
 
13:51
Cīņā ar pandēmiju valdība varētu lemt par stingrākiem ieceļošanas ierobežojumiem, šodien Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā atklāja Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa (JV) parlamentārā sekretāre Evika Siliņa (JV).
 
13:44
Farmācijas uzņēmums "AstraZeneca" piedalīsies trešdien paredzētajās sarunās ar Eiropas Savienības (ES) pārstāvjiem par Covid-19 vakcīnu piegāžu kavēšanos, apstiprināja uzņēmums, atspēkojot Briseles avotu iepriekš ziņoto, ka "AstraZeneca" šajās sarunās nepiedalīsies.
 
13:37
Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisija šodien atbalstīja lēmumprojektu par Saeimas deputāta Artusa Kaimiņa izdošanu kriminālvajāšanai.
 
13:30
Pirmās instances tiesa nolēmusi, ka valstij kādam vīrietim jāmaksā 700 eiro liela atlīdzība par prokurora Ulda Cinkmaņa pieļauto kļūdu bijušā maksātnespējas administratora Māra Sprūda krimināllietā.
 
13:22
Lai slēptu braukšanu bez tiesībām un avāriju, vīrietis policijai melo par automašīnas zādzību, informēja Valsts policijas (VP) Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.
 
13:17
Maskava vēl vairāk atvieglos ierobežojumus, kas noteikti cīņā ar jauno koronavīrusu, trešdien paziņojis Maskavas mērs Sergejs Sobjaņins.
 
13:09
Sociālajos tīklos publicētie video un foto attēlos bija redzama aina depo ar novietotu tramvaju. Tam virsū uzpūsts pietiekami liela izmēra grafiti zīmējums, raksta portāls "jauns.lv".
 
13:02
Aizvadītajā diennaktī pirmo poti pret Covid-19 saņēmuši 30 cilvēki, bet otro - 818, kas līdz šim ir augstākais diennakts rādītājs, liecina Nacionālā veselības dienesta (NVD) apkopotie dati.
 
13:00
Jelgavā šobrīd notiek jauna bērnudārza būvniecība, kur pēc ēkas Brīvības bulvāri 31A rekonstrukcijas un piebūves uzcelšanas varēs uzņemt 160 mazo jelgavnieku.
 
12:51
Pašvaldības aicina izglītības un zinātnes ministri Ilgu Šuplinsku (JKP) rast trūkstošo finansējumu sporta skolu treneru atalgojumam, informēja Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) Komunikācijas nodaļas vadītāja Liene Užule.
 
12:45
Bijusī veselības ministre un 13. Saeimas deputāte Anda Čakša kanālam Rīga TV24 pauž, ka nesaprot pēc kādiem kritērijiem Latvijai izvēlētas vakcīnas pret Covid-19.
 
12:31
Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem rosina piešķirt 55 600 eiro mērķstipendijām Baltkrievijas studentu un pētnieku nodrošināšanai, paredz valdības dienas kārtībā iekļautais IZM sagatavotais rīkojuma projekts.
 
12:24
Igaunijā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu atklāta vēl 636 cilvēkiem, bet ar vīrusa izraisīto slimību Covid-19 miruši seši cilvēki, trešdien paziņojis Veselības departaments.