Svētdiena, 1.oktobris

redeem Lāsma, Zanda, Zandis

arrow_downwardJaunākās ziņas

Šī ir pavisam vienkārša recepte, kā vien no trim sastāvdaļām pagatavot gardas šokolādes konfektes.
Vakar, 20:00 LifeHacks.lv
Pasaulē par rokmūzikas celmlaužiem uzskata grupas «Bītli» un «The Rolling Stones», Latvijā tie ir leģendārā grupa «Līvi». Lai arī rokmūzikai šobrīd neklājas viegli, jo tā ir nedaudz pabērna lomā, Latvijas Rokmūzikas asociācijas vadītājs ar ekonomista izglītību Uģis Higo Glāzītis jau sešus gadus nodarbojas ar Latvijas roka popularizēšanu un attīstību. Lai arī sākums nebija viegls, tagad ir izveidota interneta vietne, kur var iepazīties ar jaunākajām ziņām par rokmūziku, klausīties roka radio staciju ar Latvijā radītu rokmūziku un ikviens, kam sirdī svēts ir roks, piedalīties un atbalstīt rokmūziku.
Vakar, 19:40 RAIVIS MAKSIS MALNACS
Pēc vairāk nekā 10 gadu pārtraukuma no 2. līdz 7.oktobrim Rīgā norisināsies 14. Pasaules čempionāts Spiningošanā no laivām, kurā, zīmīgi, startēs ekipāžas no 14 valstīm, pat Amerikas, pulcējot 84 asākos pasaules spiningotājus, portālam nra.lv vēsta čempionāta organizētāji.
Vakar, 19:28 Ziņu aģentūra LETA
No "Centrālajā laboratorijā" ik mēnesi veiktajiem 700-800 izmeklējumiem sēnīšu infekciju diagnostikai vairāk nekā pusē gadījumu tā tiek apstiprināta - aizvadītajā vasarā pozitīvu atbildi saņēma pat 62,2% pacientu, aģentūru LETA informēja "Repharm" komunikācijas direktore Līga Ribinska.
Vakar, 19:17 Ziņu aģentūra LETA
24. septembris bija īpašs popzvaigznes Madonnas ģimenē. Viņas dēlam Deividam Bandam palika 18 gadi. Divas dienas vēlāk, 26. septembrī, par godu nozīmīgajai jubilejai tika rīkotas svinības. Tajās, protams, piedalījās arī jaunieša efektīvā mamma.
Vakar, 19:00 tautaruna.lv
Trimdas latviešu organizācijai “Daugavas Vanagu fonds” Lielbritānijā piederošais “Straumēnu” īpašums, Kettorpas muiža, ierauts skandālā, par ko ziņo pat BBC. Ar fondu pastarpināti saistītais muižas uzņēmējdarbību administrējošais uzņēmums “LWT Trading UK LTD” pēkšņi kļuvis maksātnespējīgs, daudziem cilvēkiem sagādājot nepatīkamu pieredzi, - piektdien vēsta raidījums “360TV ZIŅneši”.
Vakar, 18:47 Portāls nra.lv
Sadarbībā ar Latvijas Universitātes (LU) Karjeras centru līdz 27.oktobrim tiek atklāta sociālā uzņēmuma "Visas Iespējas" radītā tiešsaistes darba meklēšanas platforma jauniešiem "Darba Tinderis", aģentūru LETA informēja "Visas Iespējas" mārketinga vadītāja Anastasija Ciesa.
Vakar, 18:38 Ziņu aģentūra LETA
Kopš jaunā māčibu gada sākuma nerimst vecāku sašutums par obligātu krievu valodas apgūšanu skolās. Turklāt, ja bērns vai vecāki nevēlas apgūt krievu valodu, tad viņš būs šajā priekšmetā nesekmīgs un var tikt atstāts uz otru gadu.
Vakar, 18:30 Portāls nra.lv
AS "Latvijas valsts meži" (LVM) izsludinājusi atklātu konkursu kokmateriālu ar garumu līdz 16 metriem pārvadājumu pakalpojumu sniegšanai, liecina LVM publicētā informācija.
Vakar, 18:16 Ziņu aģentūra LETA
Mārupes iedzīvotājus aicina veidot ūdens rezerves Ūdenstorņa dezinfekcijas laikam, liecina pašvaldības mājaslapā publicētā informācijas.
Vakar, 18:08 Ziņu aģentūra LETA
Kļūdas notiek un kļūdīties ir cilvēcīgi, tomēr arī kļūdām ir jābūt kaut cik adekvātām un pietuvinātām realitātei.
Vakar, 18:00 tautaruna.lv
Atkritumu poligona "Getliņi" apsaimniekotāja SIA "Getliņi eko" kampaņu sabiedrības izglītošanai par atkritumu samazināšanu par 161 428 eiro veiks SIA "Alpha Baltic Media", liecina Elektronisko iepirkumu sistēmā (EIS) publiskotā informācija.
Vakar, 17:52 Ziņu aģentūra LETA
Kārtējais negadījums ar stāvdrāzi - šoreiz cietis sunītis. Dzīvnieks nogādāts vetārsta rokās - tagad viņam jau kļūst labāk, tomēr sakosta mēle, sasista actiņa, izmaiņas sirsniņā liek sevi manīt.
Vakar, 17:46 tautaruna.lv
Mēs tikai runājam par sabiedŗibu, kurā visiem ir vienādas tiesības un iespējas. Tomēr vēl esam ļoti tālu no tā, kā vajadzētu būt.
Vakar, 17:30 tautaruna.lv
NATO piektdien paziņoja, ka ir gatava palielināt savus miera uzturēšanas spēkus Kosovā (KFOR) pēc nesen notikušām bruņotām sadursmēm Kosovas ziemeļos.
Vakar, 17:16 Ziņu aģentūra LETA
"Hotel Bergs" 6.oktobrī svinīgā ceremonijā Eiropas Pilsoņu balvu pasniegs šī gada laureātiem - sarunu festivālam "Lampa" un "Twitter" konvojam, aģentūru LETA informēja Eiropas Parlamenta (EP) preses sekretārs Latvijā Jānis Krastiņš.
Vakar, 17:08 Ziņu aģentūra LETA
Lai arī Latvijā ir aizliegta maihuānas audzēšana un lietošana, daudzviet pasaulē ir ļauts šo augu audzēt un izmantot medicīniskiem nolūkiem. Viena no tādām valstīm ir Grieķija. Tur kādu medicīniskās marihuānas audzētavu apmeklējuši "vandāļi", vēsta "UPI".
Vakar, 17:00 tautaruna.lv
Ukrainas flotes bezpilota lidaparāti jau ir padarījuši Krievijas Melnās jūras floti nederīgu, raksta unian.net.
Vakar, 16:52 Portāls nra.lv
Jelgavas pilsētas pašvaldības deputāti nolēma atļaut SIA "Gren Latvija" no atkritumiem iegūta kurināmā (NAIK) līdzsadedzināšanu biomasas koģenerācijas stacijā Rūpniecības ielā.
Vakar, 16:47 Ziņu aģentūra LETA
Arī turpmāk prioritāri jādomā par drošību, partiju apvienības "Jaunā vienotība" (JV) partijas "Vienotība" kongresā sacīja Eiropas Komisijas izpildviceprezidents Valdis Dombrovskis.
Vakar, 16:37 Ziņu aģentūra LETA
Rīgā, Teikas mikrorajonā, kāds vīrietis un viņa sieva kļuvuši par upuriem huligānismam un nacionālā naida kurināšanai. Abas ģimenes automašīnas ir noķēpātas ar politisku simboliku, taču spēkratu īpašnieki negrasās padoties spiedienam mainīt savas domas, vēsta “Degpunktā”.
Vakar, 16:30 tautaruna.lv
Latvijas ekonomikas izaugsmes jauns cikls sāksies 2024.gada otrajā pusē, šodien "Vienotības" kongresā sacīja partijas priekšsēdētājs, finanšu ministrs Arvils Ašeradens.
Vakar, 16:22 Ziņu aģentūra LETA