16.jun
Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) ir vērsusies pie Ventspils augstskolas, aicinot sniegt skaidrojumu par iespējamu nelikumīgu Eiropas Savienības (ES) struktūrfondu līdzekļu izlietojumu savā projektā, informē IZM Komunikācijas nodaļa.
 
16.jun
Ceturtdien Ogres novada domes deputāti ar 17 balsīm "par", četrām balsīm "pret" un vienam deputātam balsojumā atturoties nolēma dot atļauju karjera "Granāti" darbībai, iekasējot no SIA "Granāti pluss" 100 000 eiro drošības naudu, informē Ogres novada pašvaldībā.
 
16.jun
Vairāk nekā 750 Ogres novada iedzīvotāju lūdz tiesībsargu Juri Jansonu aizstāvēt viņu tiesības un iestāties pret karjera "Granāti" darbības sākšanu pašvaldības teritorijā.
 
15.jun
Covid-19 pandēmijas laikā visvairāk jeb par 22,3% sarucis nodarbināto skaits bibliotēku, arhīvu, muzeju un citu kultūras iestāžu nozarē, liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) 2021.gada tautas un mājokļu skaitīšanas dati.
 
15.jun
Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisija šodien izskatīšanai galīgajā lasījumā atbalstīja grozījumus Elektroenerģijas tirgus likumā, ar kuriem iecerēts veicināt saules paneļu un vēja parku attīstību, informēja parlamenta Preses dienests.
 
15.jun
Vilciena un automašīnas sadursmes dēļ šovakar bija bloķēta satiksme uz Jelgavas- Dobeles ceļa Līvbērzes pagastā.
 
15.jun
"Varbūt kāds ir redzējis Ēriku - 14 gadus vecu meiteni?" sociālajā vietnē "Facebook" izplatīts aicinājums atsaukties ikvienam, kas meiteni ir redzējis.
 
15.jun
Pāris gadu laikā cena par hektāru lauksaimniecības zemes augusi par 500 eiro, bet desmit gadu laikā ir vismaz trīskāršojusies, Zemgalē sasniedzot pat 10 000 eiro par hektāru, vēsta lsm.lv.
 
15.jun
Lietavu dēļ valsts ceļu tīklā ir izveidojušies izskalojumi, satiksmei pilnībā slēgi divi vietējo autoceļu posmi Alūksnes novadā, informē VSIA "Latvijas Valsts ceļi".
 
15.jun
Krāslavas novada pašvaldība iepirkumā par ražošanas zonas izveidi pieļauto pārkāpumu dēļ ir zaudējusi 463 254 eiro Eiropas Savienības (ES) finansējuma, apstiprina Centrālās finanšu līgumu aģentūras (CFLA) Komunikācijas un klientu apkalpošanas nodaļas vadītāja Daiga Reihmane.
 
15.jun
Lietavu nodarīto bojājumu dēļ vairākās vietās Alūksnes novada pagastos ir slēgti pašvaldības autoceļi, informē pašvaldība. Pagastu pārvaldes turpina apzināt situāciju.
 
14.jun
23.jūnijā no plkst.18 Raiskuma parkā (Cēsu novadā) skatītāji tiek aicināti uz vērienīgu Līgo nakts koncertu - veltījumu "Limuzīnam Jāņu nakts krāsā". Tajā dažādu paaudžu aktieri ar dziesmām atgriezīsies filmas "Limuzīns Jāņu nakts krāsā" mājās - Raiskumā, kur pirms vairāk nekā 40 gadiem uzņemta leģendārā filma. Pēc koncerta - balle līdz rīta gaismai.
 
14.jun
Diemžēl Daugavpils iespundēto kovārņu stāstam nav laimīgu beigu, vēsta TV3.
 
14.jun
Saistībā ar spēcīgajām lietavām VSIA "Latvijas valsts ceļi" aicina ziņot par izskalotiem vai applūstošiem ceļiem, informēja VSIA "Latvijas valsts ceļi" (LVC) pārstāvji.
 
14.jun
SIA "Alfor" vēlas pārvietot savu spēļu zāli no Bauskas vecpilsētas teritorijas tuvāk iedzīvotājiem - Salātu ielā 27A, skaidro Bauskas novada dome.
 
13.jun
Pašvaldības par personīgo ieguldījumu paredz izmaksāt piemaksas 1412 sociālajiem darbiniekiem, kas ir 86,5% no kopējā pašvaldību sociālajos dienestos un institūcijās strādājošo sociālo darbinieku skaita.
 
13.jun
Lai lustīgi jo lustīgi ieskandinātu Līgo svētku vakaru un notvertu maģiskās Jāņu nakts noskaņu, 23.jūnijā plkst. 16:00 baušķenieki tiek ielūgti uz vērienīgu koncertu Bauskas Pilskalna parka estrādē - veltījumu leģendārajai Jāņa Streiča kinofilmai "Limuzīns Jāņu nakts krāsā", kam šogad aprit 40 gadu kopš tās uzņemšanas.
 
13.jun
Jau 110. kara dienu Pedvāles mākslas parkā tēlnieks Ojārs Feldbergs dodas uz savu bērzu aleju un kādam no stumbriem apsien Ukrainas karogu. Šobrīd ukraiņu atbalstam viņš izveidojis arī jaunu vides mākslas objektu. Talsu novadā dzīvojošie ukraiņi atzīst, ka viņiem nozīmīgs ne tikai materiālais un praktiskais ikdienas atbalsts, bet arī mākslas veidā paustā solidaritāte, vēsta "ReTV". 
 
13.jun
“Citur dzied putni, mums nepārtraukti skan zāģis,” par aizvadītajām brīvdienām stāsta vecpiebaldzēni. Tur sākušies atjaunošanas darbi pēc piektdienas vakarā piedzīvotās vētras, kas aptuveni desmit minūšu laikā nogāzusi simtiem koku, vēsta ReTV.
 
13.jun
Šogad lustīgākā salīgošana Latvijā notiks Druvienas “Silmačos” – tā sāksies ar lugas “Skroderdienas Silmačos” lieluzvedumu, bet turpināsies ar Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio 2 lielkoncertu “Līgojam Druvienā!”.
 
13.jun
Valsts vides dienests (VVD) šajā nedēļas nogalē, pēc iedzīvotāju ziņojumu saņemšanas, konstatēja, ka Dienvidkurzemes novada pašvaldībā, Durbes upes iztekā no Durbes ezera, kāda vēl nenoskaidrota persona patvaļīgi aizbērusi Durbes upi.
 
13.jun
Jēkabpils novads kopā ar biedrību "Brāļu kapu komiteja" ir sācis padomju armijai veltītā memoriāla demontāžas darbus.