Reģionos

29.mai
Šī gada vasaras spilgtākie notikumi Daugavpilī
 
29.mai
Apgūst metodiku darbam ar vardarbībā cietušajiem bērniem
 
29.mai
Laika posmā no 1995. gada līdz 2015. gadam, kad noslēdzās ES Kohēzijas fonda līdzfinansētā ūdenssaimniecības attīstības projekta trešā kārta, kopumā ūdenssaimniecības sistēmā investēti ap 75 miljoni eiro. Tas ļāva ieviest mūsdienīgas tehnoloģijas, izbūvēt un modernizēt galvenos ūdens objektus un ierīkot pilsētas mikrorajonos jaunus ūdensvada un kanalizācijas tīklus.
 
29.mai
Intervija ar Daugavpils domes priekšsēdētāju Andreju Elksniņu.
 
29.mai
Kopš pagājušā gada augusta Baltic Agro ir bijušā Daugavpils dzirnavnieka teritorijas un ēku nomnieki. Jau pērn ir uzsākta minerālmēslu un augu aizsardzības līdzekļu izplatīšana un turpinās labības un rapša pieņemšana un pirmapstrāde, nodrošinot reģiona zemniekiem ātru un kvalitatīvu pakalpojumu, risinot visdažādākos ar zemkopību saistītos jautājumus.
 
29.mai
Daugavpils dome vērsusies Valsts policijā (VP) pret korupcijas skandālā iesaistītās SIA "Modus būve" valdi, bet paralēli uzņēmumam sākts maksātnespējas process.
 
29.mai
Intervija ar pašvaldības AS Daugavpils satiksme valdes locekli Romanu Savicki.
 
25.mai
No 27. maija līdz 7. jūnijam Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmija (NAA) organizē kadetu mācības - taktisko maršu ar ekipējumu un ieročiem, kuru laikā notiks kadetu pārvietošanās Rīgas pilsētas un blakus esošo novadu teritorijās.
 
25.mai
Pēc vairākām pamatīgi karstajām šīs nedēļas dienām, atsevišķos valsts reģionos nedēļas izskaņā sagaidīts arī pērkona negaiss. Tiesa, piemēram, iedzīvotāji Daugavpils pusē bijuši pārsteigti par tā laikā novērotajiem brangajiem krusas graudiem.
 
25.mai
Fotogrāfs Agris Semēvics sociālajā tīklā facebook publicējis kadrus, kuros redzams, kā ziedputekšņu dēļ izskatās ūdens jūrā pie Bernātiem.
 
25.mai
Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanās līdz šim starp lielākajām pilsētām lielākā vēlētāju aktivitāte bijusi Valmierā, bet mazākā - Daugavpilī, liecina Centrālās vēlēšanu komisijas apkopotie dati.
 
25.mai
Turpinās asfalta virskārtas ieklāšana uz autoceļa Jelgava–Iecava (P93) posmā no Jelgavas līdz Salgales pagasta robežai Ozolnieku novadā, un remontposma (3,27.-8,94. km) izbraukšanai var būt nepieciešama aptuveni pusstunda. Asfaltēšanas darbu laikā ir mainīta satiksmes organizācija Jelgavas apvedceļa (A8) krustojumā ar autoceļu Jelgava–Iecava (P93).
 
25.mai
Šīs nedēļas sākumā kāda aculieciniece no Jēkabpils publicējusi satraucošu video no lielveikala "Maxima" Jēkabpilī.
 
25.mai
Sestdien, 25.maijā, saistībā ar Jūrmalas Kūrorta svētku norisi gaidāmi sastrēgumi pie iebraukšanas Jūrmalā un pilsētā. Autobraucējiem jārēķinās, ka automašīnu novietošana pilsētā būs apgrūtināta un veidosies sastrēgumi. Lai izvairītos no sastrēgumiem, Kūrorta svētku apmeklētāji aicināti izvēlēties citus transporta veidus nokļūšanai Jūrmalā – vilcienu, autobusus vai velosipēdus.
 
24.mai
Zemes gabalu Andrejsalā Nacionālās akustiskās koncertzāles būvniecībai piedāvājuši projekta "Riga Port City" pārstāvji SIA "Privāto aktīvu pārvalde", informēja Kultūras ministrijas (KM) pārstāve Lita Kokale.
 
23.mai
Saistībā ar medijos izskanējušo informāciju par iekšējās drošības biroja (IDB) aizdomām par kukuļdošanu un kukuļa pieņemšanu Ventspils Mūzikas vidusskolas jaunās ēkas atbilstības novērtēšanā, Ventspils p/i “Komunālā pārvalde” kā Ventspils mūzikas vidusskolas ēkas būvniecības pasūtītājs var apliecināt, ka nekādi nav iesaistīta šajā procesā un par notikušo uzzināja ar mediju starpniecību.
 
22.mai
Jelgavas pilsētas centrā pie viesnīcas Jelgava atrodas lielisks restorāns-bārs Putnu dārzs ar brīnišķīgu āra terasi, kurā iespējams sēdēt dīvānā vai šūpuļkrēslā, vērojot brīnišķīgu ainavu ar jauni veidoto franču dārzu.
 
22.mai
Līdz ar pieaugošo interesi no ārvalstu studentu puses, Latvijas Lauksaimniecības universitāte kā savu starptautiski atpazīstamo nosaukumu reģistrējusi Latvia University of Life Sciences and Technologies (Latvijas Dzīvības zinātņu un tehnoloģiju universitāte).
 
22.mai
Jelgavas poliklīnika darbību plāno tā, lai ģimenes ārsti un speciālisti būtu ne tikai pieejami, bet arī labi pārzinātu jaunākos zinātnieku atklājumus un darbības praksē varētu izmantot mūsdienīgas tehnoloģijas.
 
22.mai
Māris Peilāns ir vairāku Jelgavai nozīmīgu uzņēmumu vadītājs, kā arī sporta entuziasts. Viņa vadītais uzņēmums SIA «Ceļu būvniecības sabiedrība Igate» ir saņēmusi VID atzinības rakstu kā Zemgales plānošanas reģiona lielākais būvniecības nozares darbaspēka nodokļu maksātājs uz vienu darba ņēmēju 2017. gadā, savukārt SIA Igate būve ir atzīts kā uzņēmums ar lielāko darījumu vērtības pieaugumu būvniecības nozarē Zemgalē 2018. gadā. Strauji attīstās arī SIA IKTK, kura darbības pamatvirziens ir inovatīvu līmēto koka konstrukciju ražošana.
 
22.mai
Jelgavas Valsts ģimnāzijas vēsturiskā ēka Mātera ielā atdzimusi. Pulkstenis, kas uzstādīts uz ēkas fasādes, sāk skaitīt jaunu laiku, bet mūri sevī glabā liecības par stipru skolu ar noturīgām tradīcijām un vērtībām. Skolu, kurā tik veiksmīgi apvienotas stabilās bagātības ar jauno. Skolu, kas iet līdzi laikam.
 
22.mai
Šogad aprit 25 gadi, kopš Latvijas tirgū darbojas uzņēmums Baltic Agro. Laika gaitā ir mainījušies uzņēmuma nosaukumi un īpašnieki, taču darbības veids un stratēģija palikusi nemainīga – piedāvāt Latvijas zemniekiem labāko, lai ražas būtu augstas un izaudzētā produkcija kvalitatīva.