Reģionos

5.feb
2019. gada maijā pilnībā tika pabeigti būvdarbi projekta Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Tukumā, II kārta ietvaros. Projekta ietvaros izbūvēti 2,233 kilometri jaunu kanalizācijas tīklu un pārbūvēti 0,123 kilometri esošo kanalizācijas tīklu. Vienlaikus ar ES līdzfinansētā projekta realizāciju, kas paredz tikai kanalizācijas tīklu izbūvi, uzņēmums no saviem līdzekļiem un ar pašvaldības atbalstu īstenoja arī dzeramā ūdens apgādes sistēmas izbūvi. Pēc projekta realizācijas 99,3 procentiem Tukuma pilsētas aglomerācijā dzīvojošiem iedzīvotājiem ir iespēja pieslēgties centralizētās kanalizācijas sistēmai.
 
5.feb
2019.gada novembrī spēcīgo lietavu dēļ nobrucis stāvkrasts Labraga ciemā pie Jūrkalnes, Ventspils novadā. Izskatās, ka arī šis gads sācies ar līdzīgiem notikumiem.
 
5.feb
Pildot otrā līmeņa slimnīcas funkcijas, izvērtējot savas iespējas un apkārtnes iedzīvotāju vajadzības, kā arī valstiski atbalstītās jomas, Tukuma slimnīca arvien lielāku pakalpojumu grozu piedāvā hronisko pacientu un paliatīvajai aprūpei, kā arī rehabilitācijai.
 
5.feb
Kopš 2020. gada 8. janvāra par Tukuma novada domes priekšsēdētāju ir ievēlēts Normunds Rečs. Neatkarīgā uzklausa jaunievēlētā domes priekšsēdētāja redzējumu par Tukuma novada turpmāko attīstību.
 
5.feb
"Neatkarīgā" apkopojusi, ko apskatīt Tukumā.
 
4.feb
Šodien pie Talsu novada Valdgales pirmsskolas izglītības iestādes "Kamenīte" vārtiem ir atrasts nesprādzis tanka lādiņš, kas neitralizēts, liecina informācija Talsu novada pašvaldības mājaslapā.
 
4.feb
Svētdien, 1.februārī, Medemciema iedzīvotāji ir uzsākuši parakstu vākšanu pret šī gada 29.janvārī VAS “Latvijas Valsts ceļi” preses konferencē paziņoto plānu – Medemciema krustojuma rekonstrukciju (slēgšanu), kuras rezultātā nokļūšanu no Rīgas uz Medemciemu plānots nodrošināt izmantojot Rīgas apvedceļa (A5 un A8) divlīmeņa mezglu, tādējādi liekot iedzīvotājiem nokļūšanai mājās izmantot šo no satiksmes organizācijas viedokļa nedrošo divlīmeņu mezglu un pie tam papildus mērot vairāk nekā 7 km katrā braucienā.
 
3.feb
Daugavpils tiesa šodien apsūdzētās veselības stāvokļa dēļ nevarēja skatīt krimināllietu pret māti par savu sešu bērnu sišanu, informēja Daugavpils tiesas priekšsēdētāja palīdze Aiga Trokša-Traško.
 
3.feb
Ērgļu novada pašvaldība šodien plkst.11 rīko meža cirsmu atklātu izsoli ar augšupejošu soli nekustamajos īpašumos "Braki" un "Gaitnieki", liecina paziņojums pašvaldības mājaslapā.
 
2.feb
Nodrošinot Latvijas teritoriālo aizsardzību, bruņotie spēki Valmierā veidos divas jaunas profesionālā dienesta rotas, kas nozīmē, ka minētajā pilsētā bāzēsies arī kaujas izlūkošanas kāpurķēžu mašīnas un pašgājējhaubices, pastāstīja aizsardzības ministrs Artis Pabriks (AP).
 
1.feb
VAS "Latvijas valsts ceļi" (LVC) plāno par 585 000 eiro ierīkot gājēju un velosipēdistu celiņu gar valsts vietējo autoceļu Imanta-Babīte (V20), liecina Iepirkumu uzraudzības biroja informācija.
 
1.feb
Aizvadītajā diennaktī Latvijā reģistrēti 16 ugunsgrēki, kuros gājuši bojā trīs un cietuši vēl divi cilvēki, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).
 
31.jan
Olaines novada pašvaldība nav apmierināta ar VAS "Latvijas valsts ceļi" (LVC) plānu Medemciema krustojuma pārbūvei uz Jelgavas šosejas, aizliedzot kreisos pagriezienus, un ir gatava atbalstīt divu līmeņu satiksmes mezgla izveidi, pauda novada domes priekšsēdētāja padomnieks Kristaps Kauliņš.
 
31.jan
Šodien Daugavpilī 2.maršrutā sāks kursēt pirmie jaunie Krievijā ražotie tramvaji.
 
30.jan
Cīņā par novada nedalāmību Limbažu iedzīvotāji ir gatavi rīkot piketus un ar lauksaimniecības tehniku doties uz Rīgu, informēja Limbažu novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Aija Kamala.
 
30.jan
Lai gan Rīgā no ziemas ne miņas, citviet Latvijā šonedēļ izveidojusies neliela sniega sega. Viena no vietām, kur vismaz pagaidām kaut drusciņ iespējams ieraudzīt sniegu ir Madona.
 
30.jan
Piektdien, 31.janvārī, Daugavpilī 2.maršrutā sāks kursēt pirmie jaunie Krievijā ražotie tramvaji, informēja pilsētas pašvaldībā.
 
29.jan
Lai paaugstinātu satiksmes drošību, šā gada maijā uzsāksies darbi, lai ieviestu satiksmes organizācijas izmaiņas uz Jelgavas šosejas (A8) pie pagrieziena uz Medemciemu.
 
29.jan
Saruna ar SIA Daugavpils satiksme valdes locekli Sergeju Blagoveščenski.
 
29.jan
Šogad no valsts budžeta valsts autoceļu tīklam būs pieejami 213,2 miljoni eiro, bet no Eiropas Savienības fondiem - 37,3 miljoni eiro. Kopumā šogad valsts autoceļu remontdarbiem un uzturēšanai būs pieejami 250,5 miljoni eiro, kas ir par 1,2 miljoniem eiro vairāk nekā 2019. gadā. Līdz ar to 95 objektos darbi tiks veikti par valsts budžeta finansējumu, bet sešos objektos darbus līdzfinansēs Eiropas Savienības fondi.
 
28.jan
Šī gada 27. janvārī ap pulksten 17.25 Jelgavas novada Jaunsvirlaukas pagastā autoceļa A8 (Rīga – Jelgava – Lietuvas robeža) 43. km pirms tilta pār Lielupi notika kravas seglu vilcēja Mercedes Benz Actros un vieglā automobiļa Toyota Corolla sadursme.
 
28.jan
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP) bija plānojis atstādināt šodien pēc paša vēlēšanās no amata atkāpušos Garkalnes novada mēru Mārtiņu Gunāru Bauzi-Krastiņu (LZS).