Ceturtdiena, 30.maijs

redeem Lolita, Vitolds

arrow_downwardReģionos

Sabiedrības iniciatīvu portālā "manabalss.lv" ir sākta parakstu vākšanas kampaņa par to, lai visām personām ar 1. un 2. grupas invaliditāti būtu pieejams asistenta pakalpojums, aģentūru LETA informēja iniciatīvas autors, Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks - Puķe.
25.mai Ziņu aģentūra LETA
Latvijā 47% mājsaimniecību zem viena jumta mīt vairākas paaudzes, aģentūru LETA informēja mājokļu attīstītāja "Bonava Latvija" pārstāvji, atsaucoties uz veikto aptauju.
25.mai Ziņu aģentūra LETA
Nakts sākumā uz svētdienu vietām gaidāms īslaicīgs lietus un iespējams pērkona negaiss, prognozē sinoptiķi.
25.mai Ziņu aģentūra LETA
Nākamnedēļ, 29.maijā, pašvaldība trešajā izsolē par teju miljonu eiro mēģinās pārdot vairākus īpašumus Daugavpilī, Jaunās Forštates apkaimē, aģentūra LETA uzzināja pašvaldībā.
25.mai Ziņu aģentūra LETA
28. maijā apritēs pusgads, kopš mūžībā devies slavenā seriāla "Draugi" aktieris Metjū Perijs. Ziņas par viņa došanos mūžībā satricināja daudzus cilvēkus visā pasaulē, jo īpaši tos, kas bija aktierim ļoti tuvi. Viņa ekrāna partnere un draudzene, aktrise Kortnija Koksa atklāj, ka joprojām domā par Metjū un ir saskārusies ar pavisam ko mistisku, raksta "The Sun".
25.mai tautaruna.lv
Anīkstē, pašvaldības mājā, jau atkārtoti problēmas ceļ tās iemītnieki. Pirms trīs gadiem apcietināts vīrietis, kas centies tīši nodedzināt māju. Tagad kāds cits izspiež naudu un lauž durvis. Un arī viņam patīk dedzināt, vēsta "Degpunktā".
25.mai tautaruna.lv
Šonedēļ uz Jelgavas šosejas kāds autovadītājs vēl līdz galam nenoskaidrotu iemeslu dēļ uz brīdi novērsa skatienu no ceļa un nopietnā avārijā ierāva vēl divus spēkratus, vēsta "Degpunktā".
25.mai tautaruna.lv
Saeimas deputāti un frakcijas Administratīvo teritoriju un apdzīvoto vietu likumā rosinājuši dažu līdz 2021.gadam pastāvējuši pašvaldību atjaunošanu.
25.mai Ziņu aģentūra LETA
Skumja vēsts latvijas fotogrāfu saimē - mūzībā devies Rēzkenes novada Viškeros dzimušais ievērojamais fotogrāfs, fotovēsturnieks Pēteris Korsaks, vēsta portāls Lakuga.lv
25.mai Portāls nra.lv
Krāslavas novada Ķepovas pagastā ugunsdzēsēji piektdien, 24.maijā, no ūdenstilpes izcēla bojāgājušu cilvēku, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).
25.mai Ziņu aģentūra LETA
Sestdien Latvijā būs pārsvarā saulains laiks un gaisa temperatūra pakāpsies grādu augstāk nekā piektdien, prognozē sinoptiķi.
25.mai Ziņu aģentūra LETA
ugšdaugavas novada pašvaldība ar augšupejošu soli par samazinātu sākumcenu mēģinās pārdot nekustamo īpašumu "Raudas skola", aģentūra LETA uzzināja pašvaldībā.
24.mai Ziņu aģentūra LETA
Garais klepus ir ļoti nopietna, dzīvību apdraudoša saslimšana. Tieši zīdaiņiem tā var būt nāvējoša. Lai gan pret šo slimību ir vakcīna, diemžēl, bērni mirst. Kopš 2010. gada Latvijā reģistrēti vairāki garā klepus upuri. Aizsaulē aizsauktie mazuļi bija vecumā līdz 9 mēnešiem un neviens no viņiem nebija saņēmis aizsardzību pret garo klepu, vēsta “360TV ZIŅneši”.
24.mai Portāls nra.lv
VAS "Latvijas pasts" šogad kopā plāno investēt gandrīz trīs miljonus eiro pakomātu tīkla attīstībā, aģentūrai LETA sacīja pasta pārstāvji.
24.mai Ziņu aģentūra LETA
Iedzīvotāji balsojumā aicināti izvēlēties 19 citātus no filmas "Cilvēka bērns" iegravēšanai topošajā "Žika laukumā" Preiļos, aģentūra LETA uzzināja Preiļu novada pašvaldībā.
24.mai Ziņu aģentūra LETA
Šobrīd ir ceriņu ziedēšanas laiks un kāda “360TV ZIŅneši” skatītāja pamanījusi, ka daži cilvēki nespēj paiet garām apstādījumiem, nenolaužot kādu zaru. Laukos tas ir citādi, bet pilsētā, ja katrs nolauž pa zaram, tad visai drīz no kupla ceriņkrūma vairs nav ne vēsts. Tāpēc ZIŅneši steidz skaidrot, vai par ceriņu laušanu var arī sodīt.
24.mai Portāls nra.lv
Latvijas laukos nobeigumam strauji tuvojas rapšu ziedēšana – skaistākos un košākos skatus dzelteni izplaukušajos rapšu laukos tvert būs iespējams vēl tikai šajā nedēļas nogalē.
24.mai Portāls nra.lv
"Jaunās vienotības" (JV) deputāti rosina alkoholu veikalā paslēpt no pircēju acīm.
24.mai Ziņu aģentūra LETA
Daugavpils dome aizliegumā iepirkt Baltkrievijas un Krievijas preces, ko pašlaik skata parlamentārieši, aicina neiekļaut sabiedriskā transporta rezerves daļas, informē pašvaldība.
24.mai Ziņu aģentūra LETA, Portāls nra.lv
Vairāki liepājnieki pamanījuši, ka jau kādu laiku pie Kurzemes apgabala tiesas prokurora Ata Dzērvēna mājas Liepājā stāv Valsts policijas ekipāža, raksta liepajniekiem.lv.
24.mai Portāls nra.lv
Preiļu novada Saunas un Riebiņu pagastiem atcelts ar Amerikas peru puvi apdraudēto teritoriju statuss, liecina piektdien oficiālajā izdevumā "Latvijas vēstnesis" publicētais valsts galvenā pārtikas un veterinārā inspektora rīkojums.
24.mai Ziņu aģentūra LETA
Šodien militārajā poligonā "Ādaži" un tā apkārtnē norisināsies ikgadējais militārais vingrinājums "Baltic Warrior", lai veicinātu Latvijas un sabiedroto bruņoto spēku karavīru saliedētību kopēju uzdevumu izpildē, kā arī pilnveidotu fizisko un psiholoģisko noturību, informē Sauszemes spēki.
24.mai Ziņu aģentūra LETA