27.jūl
Šā gada 18. jūnijā apmeklētājiem tika atvērts Zinātnes centrs “VIZIUM”, kas nedaudz vairāk kā mēneša laikā ir uzņēmis jau gandrīz 25 tūkstošus apmeklētāju.
 
27.jūl
Vai Ventspils ir liela vai maza pilsēta? Tas atkarīgs no tā, kā mēs uz to skatāmies! Ja mēs skatāmies no tūrisma industrijas puses, tad noteikti tā ir liela – varbūt ne tik liela, cik jaudīga, jo tūrisma piedāvājums ir daudzveidīgs, kvalitatīvs un izglītojošs.
 
27.jūl
Ventspils ir pirmā pilsēta Latvijā, kas 1990. gadā aizsāka tradīciju svinēt pilsētas svētkus, un arī šogad Kurzemes pērle no 5. līdz 7. augustam aicina uz savām vērienīgajām svinībām vislabākajās tradīcijās, tostarp atkal notiks svētku gājiens, ziedu paklāju festivāls un tiek solīta neaizmirstama uguņošana.
 
27.jūl
Par pirmo aizvadīto gadu Ventspils domes priekšsēdētāja amatā un nākotnes plāniem intervija ar domes priekšsēdētāju Jāni Vītoliņu.
 
26.jūl
Daugavpilī kanalizācijas akā sestdien iekrita 4 gadus vecais Tomass. Zēnam tika konstatēti miesas bojājumi, tomēr tie par laimi nav bijuši bīstami dzīvībai.
 
26.jūl
Pieaugot Covid-19 pacientu skaitam, Daugavpils slimnīcā uz dezinfekcijas laiku slēdz neiroloģijas nodaļu, pastāstīja Daugavpils slimnīcas valdes loceklis Grigorijs Semjonovs.
 
26.jūl
Pašvaldības SIA "Daugavpils ūdens" sākta dienesta pārbaude saistībā ar četrus gadus veca zēna iekrišanu kanalizācijas akā.
 
25.jūl
Talsu novada pašvaldības vadība ir vērsusies Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (KNAB) par iespējamiem pārkāpumiem SIA "Rojas DzKU", informēja pašvaldības pārstāve Inita Fedko.
 
25.jūl
Ņemot vērā, ka Zemgale ir pirmo četru Latvijas prezidentu šūpulis un Jelgavā atrodas vienīgais ārpus Rīgas esošais Valsts prezidenta piemineklis, Latvijas pirmā Valsts prezidenta Jāņa Čakstes dzimšanas dienā, 14.septembrī, Jelgavā tiks izveidots Prezidentu skvērs.
 
25.jūl
Mārupē, kā arī Mārupes novada Skultē un Tīrainē siltumenerģijas tarifs no 1.septembra varētu pieaugt par 2,5 reizēm - līdz 320,14 eiro par megavatstundu (MWh), liecina paziņojums oficiālajā izdevumā "Latvijas vēstnesis".
 
25.jūl
Novada dome Saulkrastu novadā noteikusi aizliegumu audzēt jebkādus ģenētiski modificētus kultūraugus, liecina publikācija oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis"
 
23.jūl
Daugavpils aicina valdību izsludināt ārkārtējo situāciju enerģētikā, kas dotu iespēju ierobežot centrālapkures ražošanai vajadzīgās šķeldas eksportu uz ārvalstīm, vēsta TV3 Ziņas.
 
22.jūl
Cilvēki ar kustību traucējumiem jau vairāk nekā septiņus gadus gaida, kad pludmale Daugavpilī tiks pielāgota tā, lai arī viņiem tā būtu pieejama. Iztērējot 169 000 eiro, Daugavpils dome it kā iekārtoja vidi cilvēkiem ar kustību traucējumiem, bet patiesībā tā arī viņiem nav iespējas baudīt pilnvērtīgu peldēšanās prieku. Daži gan ar grūtībām ir iemanījušies nokļūt ūdenī, bet daudzi ratiņkrēslos sēdošie joprojām tikai noskatās no krasta, zino portals "ReTV".
 
22.jūl
Saldus novada Novadnieku pagastā sprādziena rezultātā piektdien sabrukusi daļa divstāvu dzīvojamās mājas, no kuras izglābti divi cilvēki, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) preses pārstāve Ilze Dāme-Birziņa.
 
22.jūl
Drošākai atpūtai Jūrmalas peldvietās bērniem izsniegs speciālas aproces, aģentūru LETA informēja Jūrmalas pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Zane Leite.
 
22.jūl
Nākamnedēļ, 28.jūlijā, Talsu novada domes sēdē varētu tikt skatīts jautājums par domes priekšsēdētājas Sandras Pētersones (NA) atbrīvošanu no amata, apliecināja domes deputāts Aldis Pinkens (JV).
 
22.jūl
Lielvārdē šonedēļ kādā garāžā atrasta dažāda veida munīcija un, iespējams, sprādzienbīstami priekšmeti, aģentūru LETA informēja Valsts policijā.
 
21.jūl
Tuvojoties vasarīgi karstajām brīvdienām un novērojot rindas pie caurlaižu iegādes punkta, Jūrmalas pašvaldība aicina autobraucējus caurlaides iebraukšanai pilsētā iegādāties elektroniski.
 
20.jūl
Saldus Bērnu un jaunatnes centrs ir vieta, kur pabūt ar sevi. Vieta, kur savu talantu attīstīt sev vēlamā tempā un sev vēlamā virzienā. Saldus BJC strādā divos virzienos, kuri saistās ar bērniem un jauniešiem – interešu izglītība un darbs ar jaunatni. Abās jomās man kā vadītājai pie katra pleca ir kārtīgs atbalsts, vilcējspēks, iedvesmas avoti – manas vietnieces: Liene Zeiliņa un Laura Ūžele. Ne mazāk svarīga tehnoloģiju laikmetā ir sakārtota iestādes digitālā vide - Saldus Bērnu un jaunatnes centrā tas ir mūsu Digitālās vides administratores Laimas Tiļļas pārziņā.
 
20.jūl
Otrdien Cēsīs pēkšņu veselības problēmu dēļ pie auto stūres miris vīrietis, informē Valsts policijas (VP) Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Rūta Smilga.
 
20.jūl
Saldus tehnikums ir izglītības iestāde, ar kuru rēķinās valsts līmenī. Kopš 2016. gada Saldus tehnikums ir attīstījies ļoti strauji gan kvantitatīvi, gan kvalitatīvi. Sakopta droša vide, profesionāli, gados jauni pedagogi aizvien mērķtiecīgāk izvēlas tehnikumu, kā savu darba un izaugsmes vietu. Tieši tāpat arī izglītojamie. Gadu gaitā audzēkņu skaits būtiski palielinājies (2016. gadā 507, bet pērn jau 800 izglītojamie),
 
20.jūl
Saldus medicīnas centrā var saņemt ambulatoros medicīniskos pakalpojumus – diagnostiku, ģimenes ārstu un ārstu speciālistu konsultācijas, rehabilitācijas pakalpojumus un laboratoriskos izmeklējumus. Medicīnas centrā izvietots arī traumpunkts un stacionārā aprūpes nodaļa.