Latvijā

Naktī uz sestdienu gaidāma migla, iespējams arī negaiss
Vakar, 19:50
Vakar, 16:11
Velobraucējiem der zināt, ka kopš 5. jūlija stājušies spēkā grozījumi administratīvo pārkāpumu kodeksā, līdz ar to jārēķinās ar jauniem naudas sodiem, kas paredzēti par ceļu satiksmes noteikumu neievērošanu, vēstīja LNT raidījums "900 sekundes".
 
Vakar, 13:00
Šonedēļ klusums kā jau jūlijā. Kultūras pasākumi rotē pa vasaras brīvdabas skatuvju orbītu. Tropiskās naktis un tveicīgās dienas rada sajūtu, ka esam pārcēlušies uz kādu Itālijas vai Grieķijas kūrortu. Pilnai laimei pietrūkst vien kādas siestas – pievakares pauzes, kad visi guļ pusdienlaiku.
 
Vakar, 12:00
Lai arī spekulācijas par un ap demogrāfijas tēmu Latvijā ir ļoti iecienītas un «dzimstības paaugstināšanas kārti» pirms vēlēšanām izvilks ne viens vien politiskais spēks, diemžēl dzimušo skaits mūsu valstī samazinās. To apliecina gan 2017. gada dati, gan arī šā gada pirmie seši mēneši, vēsta Statistikas pārvaldes apkopotā informācija. Latviju daudzi vēlas redzēt kā zemi, kur ģimenes ir ar kuplu bērnu pulciņu, taču patiesība ir skaudra – bērni ir tikai ceturtajā daļā Latvijas mājsaimniecību, bet ģimenes, kurās aug trīs un vairāk bērnu, ir tikai 1,8 procenti no visām saimēm.
 
Vakar, 11:44
Samsung Electronics Baltics veiktajā aptaujā* noskaidrojis, ka ievērojami turpina pieaugt Latvijas jauniešu tendence skatīties tiešsaistes jeb interneta saturu, nevis tradicionālās televīzijas piedāvāto.
 
Vakar, 11:33
NATO patruļlidmašīnas šorīt Latvijas tuvumā konstatējušas Krievijas bruņoto spēku transportlidmašīnu, liecina Nacionālo bruņoto spēku sniegtā informācija.
 
Vakar, 11:00
Šonedēļ Latvijā ieradās un Valsts prezidenta pilī uzņemts un uzklausīts tika Gunters Pauli, kurš prot radīt iespaidu par savām spējām dot padomus, kā visai cilvēcei izgrozīties no pasaules pārapdzīvotības dēļ briestošās ekoloģiskās katastrofas.
 
Vakar, 9:22
Neraugoties uz sliktajām dārzeņu ražām Latvijā nelabvēlīgo laika apstākļu dēļ, dārzeņu cenas šogad varētu būt ļoti līdzīgas tām, kādas tās bija iepriekšējā gadā attiecīgajā periodā, prognozēja kooperatīva "Mūsmāju dārzeņu" vadītāja Edīte Strazdiņa.
 
Vakar, 9:10
Rīgas jūras līča Kurzemes piekrastē ūdens temperatūra piektdienas rītā aizvien sasniedz +23 grādus, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra operatīvā informācija.
 
Vakar, 9:08
Šovasar Latvijas taksometru pakalpojumu nejēdzībām masa pārsniedza kritisko robežu. Trauksmi, ka krāpnieki, kas uzdodas par taksistiem, kompromitē Latviju un rada draudus valsts reputācijai, sacēla Neatkarīgā savā 25. jūnija publikācijā, pēc kā sekoja vairāku valdības locekļu reakcija uz šo situāciju – pirmais ar 26. jūnija vēstuli reaģēja ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs.
 
Vakar, 8:07
Zemkopības ministrija (ZM) sagatavojusi grozījumus Pārtikas aprites uzraudzības likumā, kas paredz, ka turpmāk konkrētas pārtikas produktu grupas pēc derīguma termiņa beigām varēs nodot labdarībai.
 
Vakar, 7:47
Piektdien, saulei sakarsējot gaisu, Latvijā augs gubu mākoņi, daži no tiem pāraugs negaisa mākoņos, kas atsevišķās vietās atnesīs ļoti intensīvu lietu un lielu vēju, iespējama arī krusa, prognozē sinoptiķi.
 
Vakar, 7:03
Jau trešo dienu jeb 60 stundas turpina dzēst kūdras un meža ugunsgrēku Talsu novada Valdgales pagastā, kur degšana joprojām vietām notiek ar atklātu liesmu, bet citviet gruzd, informēja VUGD pārstāve Inta Palkavniece.
 
Vakar, 7:00
20.jūlija Neatkarīgajā  lasiet:
 
Vakar, 6:30
Šonedēļ ne tikai Baltijas valstis, bet visu Ziemeļeiropu pārņēmusi īsta svelme. Daudzviet Skandināvijas valstīs pārspēti karstuma rekordi – pat aiz Polārā loka temperatūras stabiņš pārsniedzis plus 30 grādu atzīmi. Sinoptiķi prognozē, ka nekas vēl nav beidzies, arī nākamnedēļ būs sutīgs – gan dienās, gan naktīs. Gaidāmi arī pērkona negaisi.
 
Vakar, 5:30
Konkurences padome nākusi klajā ar kaitniecisku priekšlikumu – transportlīdzekļu tehniskā stāvokļa kontroli nodot autoservisiem. Pašlaik CSDD uzraudzītā tehnisko apskašu sistēma darbojas priekšzīmīgi un klientam draudzīgi. Konkurences padome, rupji lobējot autoservisu biznesu, iecerējusi to sagraut.
 
19.jūl
Satiksmes ministrijas plānotie grozījumi noteikumos par kārtību, kādā nosaka un kompensē ar sabiedriskā transporta pakalpojumu sniegšanu saistītos zaudējumus un izdevumus, paredz būtiski, vairāk kā par 50%, samazināt peļņu par sniegtajiem sabiedriskā transporta pakalpojumiem.
 
19.jūl
Partijas "No sirds Latvijai" līdere, Saeimas deputāte Inguna Sudraba apsvērs iespēju vērsties Eiropas Cilvēktiesību tiesā vai Satversmes tiesā par to, ka viņai liegts tiesā pārsūdzēt lēmumu saistībā ar atteikumu piešķirt pielaidi valsts noslēpumam, pavēstīja politiķe.
 
19.jūl
Šā gada pirmajos sešos mēnešos Latvijas veikalos pie Igaunijas robežas pārdots aptuveni par 80% vairāk alus un 3,4 reizes vairāk citu vieglo alkoholisko dzērienu nekā attiecīgajā laikposmā pērn, liecina Igaunijas Aldaru asociācijas apkopotā informācija.