Svētdiena, 24.septembris

redeem Agris, Agrita

Lasi ērtāk format_size

arrow_downwardPolitika

Latvju tauta šonedēļ beidzot ir uzzinājusi Evikas Siliņas (“Jaunā vienotība” (JV)) valdības ministru vārdus un to, ka turpmāk Saeimas spīkere būs Daiga Mieriņa (Zaļo un zemnieku savienība (ZZS)).
22.sep Māris Krautmanis
Teksta tiešraide - īsi un kodolīgi par svarīgāko Ukrainas karā 22. septembrī. Ukraina jau vairāk kā pusotru gadu varonīgi aizstāv savu zemi pret agresora iebrukumu.
22.sep Portāls nra.lv, Ziņu aģentūra LETA
Bulgārija izraidīs vienu Krievijas un divus Baltkrievijas pilsoņus par darbībām, kas vērstas pret Bulgārijas nacionālo drošību un interesēm, ceturtdien paziņojušas varasiestādes.
21.sep Ziņu aģentūra LETA
Lielbritānijā pieciem bulgāriem izvirzītas apsūdzības par spiegošanu Krievijas labā.
21.sep Ziņu aģentūra LETA
Polija iebilst pret to, ka Vācijai tiktu piešķirta pastāvīga vieta ANO Drošības padomē, ceturtdien paziņojis Polijas aizsardzības ministrs Marjušs Blaščaks.
21.sep Ziņu aģentūra LETA
Slovākija un Ukraina ir panākušas vienošanos par jaunu graudu tirdzniecības sistēmu, kas paredz līdz gada beigām atcelt Slovākijā spēkā esošo importa aizliegumu, ceturtdien paziņojusi Bratislava.
21.sep Ziņu aģentūra LETA
Stambulu šodien sasniedzis pirmais kuģis ar graudiem, kas izbraucis no Ukrainas, kopš Krievija jūlijā atjaunoja Melnās jūras blokādi, paziņojuši jūras satiksmes novērotāji.
21.sep Ziņu aģentūra LETA
Pēc jaunās koalīcijas izveidošanas Saeima šodien veica plašas pārmaiņas deputātu pārstāvniecībā komisijās.
21.sep Ziņu aģentūra LETA
"Progresīvo" Saeimas frakcijas priekšsēdētāja amatā šodien ievēlēts partijas līdzpriekšsēdētājs Andris Šuvajevs, aģentūrai LETA pavēstīja politiķis.
21.sep Ziņu aģentūra LETA
Saeima šodien galīgajā lasījumā pieņēma grozījumus Likumā par budžetu un finanšu vadību, kas ļauj arī jaunajai valdībai pie nepieciešamības valsts budžeta projektu iesniegt arī pēc 15.oktobra.
21.sep Ziņu aģentūra LETA
Lai izvairītos no benzīna un dīzeļdegvielas trūkuma vietējā tirgū, Krievija uz laiku ierobežos degvielas eksportu, ceturtdien paziņojusi valdība.
21.sep Ziņu aģentūra LETA
Izglītības un zinātnes ministri Andu Čakšu valstiski svarīgu lēmumu pieņemšanā konsultē deviņi padomnieki.
21.sep Portāls nra.lv
Saeima šodien konceptuāli atbalstīja Energoapgādes izmaksu atbalsta projekta likumu, kas paredz atbalstu energoresursu izmaksu kompensēšanu mājsaimniecībām ar zemu un vidēji zemu ienākumu līmeni.
21.sep Ziņu aģentūra LETA
Saeima šodien konceptuāli atbalstīja Nacionālā apvienības (NA) parlamenta frakcijas iesniegto likumprojektu, kas paredz denonsēt līgumu starp Latviju un Krieviju par tiesisko palīdzību un tiesiskajām attiecībām civillietās, ģimenes lietās un krimināllietās.
21.sep Ziņu aģentūra LETA
Latvijas ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš (JV) paudis aicinājumu uz miermīlīgu situācijas risinājumu Kalnu Karabahā, aģentūru LETA informēja Ārlietu ministrijā.
21.sep Ziņu aģentūra LETA
Latvijas Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs pauda atbalstu Kosovas integrācijas procesam Eiropas Savienībā (ES), aģentūru LETA informēja valsts pirmās personas padomnieks Mārtiņš Drēģeris.
21.sep Ziņu aģentūra LETA
Saeima šodien konceptuāli vērtēs Energoapgādes izmaksu atbalsta likuma projektu, ar kuru iecerēts noteikt terminētus atbalsta pasākumus energoresursu izmaksu kompensēšanai mājsaimniecībām ar zemu un vidēji zemu ienākumu līmeni.
21.sep Ziņu aģentūra LETA
Saeima šodien noraidīja opozīcijas partiju "Latvija pirmajā vietā" (LPV) un "Stabilitātei" priekšlikumu par Latvijas Bankas prezidenta Mārtiņa Kazāka un padomes locekļu atbrīvošanu no amata.
21.sep Ziņu aģentūra LETA
Saeima šodien uz laiku apstiprināja vairāku deputātu pilnvaras, kamēr partiju biedri pilda ministru pienākumus Evikas Siliņas (JV) valdībā.
21.sep Ziņu aģentūra LETA
Latvijas ekonomikas izrāviens ir jābalsta uz darbaspēka un finansējuma pieejamības uzlabošanu, kā arī tiesiskās vides uzlabošanu un birokrātijas samazināšanu, ceturtdien intervijā TV3 raidījumam "900 sekundes" sacīja ekonomikas ministrs Viktors Valainis (ZZS).
21.sep Ziņu aģentūra LETA
Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis, uzrunājot ANO Ģenerālo asambleju, izmantoja visa veida argumentus, lai pēc iespējas vairāk organizācijas dalībvalstu nosliektos Ukrainas pusē, tādu viedokli aģentūrai LETA pauda pētniecības centra "Northern European Policy Centre" izveidotājs, bijušais Latvijas aizsardzības ministrs Artis Pabriks.
21.sep Ziņu aģentūra LETA
Saeimas deputāta Gunāra Kūtra (ZZS) neievēlēšana par Saeimas priekšsēdētāju neietekmēs valdības stabilitāti, šādu viedokli aģentūrai LETA pauda Rīgas Stradiņa universitātes lektore, politoloģe Lelde Metla-Rozentāle.
21.sep Ziņu aģentūra LETA