Pirmdiena, 30.janvāris

redeem Pārsla, Tīna, Valentīna

Lasi ērtāk format_size

arrow_downwardPolitika

Kāpēc ērti dzīvot purvā; kāpēc partija “Saskaņa” iet uz grunti; ko priekšlaicīgi izdarīja Šlesers; kam patīk taisīt selfijus uz ukraiņu karoga fona; kuram no Uldiem laimēsies kļūt par Valsts prezidentu; par vajadzību veidot parlamentārās izmeklēšanas komisiju valsts naudas izlietojumam “airBaltic” – par šīm un citām tēmām saruna ar Saeimas deputātu, partijas “Gods kalpot Rīgai” priekšsēdētāju un bijušo Rīgas domes priekšsēdētāju Oļegu Burovu.
27.jan Elita Veidemane
Teksta tiešraide - īsi un kodolīgi par svarīgāko Ukrainas karā 27.janvārī. Ukraina jau desmit mēnešus varonīgi aizstāv savu zemi pret agresora iebrukumu.
27.jan Portāls nra.lv, Ziņu aģentūra LETA
Saeima ceturtdien, 26.janvārī, konceptuāli atbalstīja par steidzamiem atzītos grozījumus, kas paredz pagarināt termiņu Rīgas un Ventspils brīvostu pārvalžu likvidācijai.
26.jan Portāls nra.lv
Jāveido īpašs likums austrumu robežas aizsardzībai ārkārtas situācijā, šodien Saeimas ārpolitikas debašu noslēgumā, uzsvēra ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (JV).
26.jan Ziņu aģentūra LETA
Ogres novada domē deputātu mandātu noliks abi partijas "Kustība "Par!"" ("Par") deputāti - SIA "Lielvārds" darbinieki Jānis Lūsis un Edgars Gribusts, aģentūru LETA informēja partijas izpilddirektors Miks Celmiņš.
26.jan Ziņu aģentūra LETA
Daugavpils domes priekšsēdētāja Andreja Elksniņa un citu partijas "Saskaņa" deputātu lēmums izstāties no partijas ir likumsakarīgs solis, jo "Saskaņa" ir aizgājusi pa ceļu, kurā tā paliek ar Latvijas valsti, aģentūrai LETA sacīja politologs un sabiedrisko attiecību speciālists Filips Rajevskis.
26.jan Ziņu aģentūra LETA
Partija "Saskaņa" līdz ar Daugavpils domes priekšsēdētāja Andreja Elksniņa un citu politiskā spēka deputātu lēmumu izstāties no partijas būs zaudējusi pārstāvniecību Latvijas otrajā lielākajā pilsētā.
26.jan Ziņu aģentūra LETA
Latvijā no 1.februāra līdz 2.februārim oficiālā vizītē uzturēsies Polijas prezidents Andžejs Duda ar dzīvesbiedri Agatu Kornhauzeri-Dudu, informēja Valsts prezidenta kancelejas Mediju centra vadītāja Justīne Deičmane.
26.jan Portāls nra.lv
Veidojot attiecības ārpolitikā, nevajag mānīt sevi, ka visi, kas ir pret Krievijas režīma līderi Vladimiru Putinu, ir Latvijas draugi, šādu viedokli šodien ikgadējās ārlietu debatēs Saeimā pauda deputāts Edvīns Šnore (NA).
26.jan Ziņu aģentūra LETA
Jūrmalas domes priekšsēdētājas vietnieks Jānis Lediņš (ZZS/ZP) būs zemkopības ministra Didža Šmita (AS) padomnieks.
26.jan Ziņu aģentūra LETA
Krievijas karš Ukrainā ir ne tikai Krievijas imperiālistu karš, bet arī karš par vērtībām un to, kādas vērtības un kāda kārtība valdīs Eiropā, tostarp, vai noturēsies brīvība, demokrātija un likuma vara, vai arī brutāla diktatūra ņems priekšroku, ceturtdien Saeimas sēdē sacīja Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV).
26.jan Ziņu aģentūra LETA
videocam
Saeimas sēdē šodien notiks ikgadējās ārpolitikas debates, un tajās ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (JV) deputātiem ziņos par paveikto un iecerēto darbību valsts ārpolitikā un Eiropas Savienības (ES) jautājumos, informē parlamenta Preses dienests.
26.jan Portāls nra.lv, Ziņu aģentūra LETA
Svarīgi, lai ieguvēji no Skultes termināļa būtu arī valsts un dabasgāzes patērētāji – uzņēmumi un iedzīvotāji. Skultes jautājums tiek bieži apspriests slēgto valdības sēžu formātā, ne koalīcijā. Man līdz ar to konkrēta informācija par šo projektu nav pieejama, atzīst “Jaunās Vienotības” Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Ainars Latkovskis.
26.jan Rolands Pētersons
Teksta tiešraide - īsi un kodolīgi par svarīgāko Ukrainas karā 26.janvārī. Ukraina jau desmit mēnešus varonīgi aizstāv savu zemi pret agresora iebrukumu.
26.jan Portāls nra.lv, Ziņu aģentūra LETA
ASV piegādās Ukrainai 31 tanku "M1 Abrams", vēsta aģentūra "Bloomberg", atsaucoties uz avotiem.
25.jan Ziņu aģentūra LETA
Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisija trešdien neatbalstīja kolektīvo iniacitīvu par Imigrācijas likuma grozījumu atcelšanu, kas paredz Latvijas pastāvīgajiem iedzīvotājiem ar Krievijas un Baltkrievijas pilsonību kārtot valsts valodas pārbaudi virzīšanu. 
25.jan Ziņu aģentūra LETA
Šodien Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija turpināja darbu pie likumprojekta valsts aizsardzības dienesta (VAD) ieviešanai, tostarp no politiķiem izskanēja arī radikāli priekšlikumi, piemēram, tomēr atteikties no VAD, dienestā obligāti iesaukt ierēdņus un pagarināt civilā dienesta laiku, kas plānota kā alternatīva VAD.
25.jan Ziņu aģentūra LETA
No partijas "Konservatīvie" aizgājušie Rīgas domes deputāti ir izveidojuši "politisko bloku" "Kods Rīgai" kopā ar deputātu Māri Mičerevski, kurš savulaik pameta "Attīstībai/Par" rindas.
25.jan Ziņu aģentūra LETA
Klimata un enerģētikas ministrija varētu atrasties Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) ēku Maskavas ielā, Rīgā, intervijā aģentūrai LETA pastāstīja klimata un enerģētikas ministrs Raimonds Čudars (JV). 
25.jan Ziņu aģentūra LETA
Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijā deputāti šodien plkst.12 sākotnēji vērtēs kolektīvo iniciatīvu par Imigrācijas likuma grozījumu atcelšanu, kas paredz Latvijas pastāvīgajiem iedzīvotājiem ar Krievijas un Baltkrievijas pilsonību kārtot valsts valodas pārbaudi.
25.jan Ziņu aģentūra LETA
Arī bijušā ASV viceprezidenta Maika Pensa mājās atrasti slepeni dokumenti, kas tur palikuši pēc viņa termiņa beigām viceprezidenta amatā.
25.jan Ziņu aģentūra LETA
Latvijā ir jāmeklē risinājumi, kā valsts un pašvaldību pārvaldē iespējot ātru rīcību, šorīt intervijā LTV "Rīta panorāmai" izteicās premjers Krišjānis Kariņš (JV).
25.jan Ziņu aģentūra LETA