Politika

Vakar, 16:13
Ar Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa (JV) valdības apstiprināšanu novērsta ārkārtas vēlēšanu iespēja, šodien Saeimas debatēs sacīja deputāts Artuss Kaimiņš (KPV LV).
 
Vakar, 15:49
Saeima šodien ar 61 balsi apstiprināja jauno valdību, kuru vadīs parlamenta vismazākās frakcijas - "Jaunās Vienotības" (JV) - politiķis Krišjānis Kariņš.
 
Vakar, 14:22
Eiropas Savienības (ES) "Breksita" sarunu delegācijas vadītājs Mišels Barnjē trešdien brīdinājis, ka Lielbritānijai būs jāmaksā tā dēvētais izstāšanās rēķins arī tad, ja tā pametīs bloku bez vienošanās.
 
Vakar, 14:07
Ministru prezidenta amata kandidāta Krišjāņa Kariņa (JV) topošā valdība paliks atmiņā ar ministriem un deputātiem, kas aizmirst savus solījumus vai pat netaisās tos pildīt, šodien debatēs par Ministru kabineta apstiprināšanu sacīja Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valdes priekšsēdētājs Armands Krauze.
 
Vakar, 13:53
Koalīcijas pārstāvji šodien Saeimas debatēs bija optimistiski par jaunās valdības spējām īstenot iecerētos darbus, kā arī pateicās līdzšinējām valdības vadītājam Mārim Kučinskim (ZZS).
 
Vakar, 13:02
Topošās valdības partneri ir iemācījušies ieklausīties viens otrā, vienojoties par kopīgiem mērķiem un kopīgu darbību, šodien Saeimas debatēs par viņa vadītās valdības apstiprināšanu sacīja Ministru prezidenta amata kandidāts Krišjānis Kariņš (JV).
 
Vakar, 11:46
Pašreizējais iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis (JV) pēc jaunās valdības apstiprināšanas kļūs par Saeimas deputātu, noskaidrots Iekšlietu ministrijā.
 
Vakar, 10:43
Latvija un Lielbritānija ir panākušas divpusēju vienošanos, ka arī gadījumā, ja Lielbritānija no Eiropas Savienības (ES) izstāsies bez vienošanās, tad līdz 29.martam likumīgi ieceļojušo otras valsts pilsoņu tiesības un statuss faktiskajā mītnes zemē arī pēc "Brexit" nemainīsies, šorīt intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam "Rīta panorāma" paziņoja ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (JV).
 
Vakar, 10:32
Dažas Eiropas valstis izvēlas "Krievijas tipa demokrātiju" un tā ir lielākā Eiropas Savienības (ES) problēma, brīdinājis Eiropas Komisijas (EK) viceprezidents Jirki Katainens.
 
Vakar, 10:01
Krievijas prezidents Vladimirs Putins šodien uzņems vizītē Turcijas prezidentu Redžepu Tajipu Erdoganu, ar kuru apspriedīs konfliktu Sīrijā un valstu divpusējo sadarbību tirdzniecības un citā jomās, ziņo Kremlis.
 
Vakar, 9:23
Ministru prezidenta amata kandidāta Krišjāņa Kariņa (JV) topošās valdības partneri šorīt parakstīja koalīcijas sadarbības līgumu, valdības deklarāciju un fiskālās disciplīnas līgumu.
 
Vakar, 8:22
Vismaz seši Krišjāņa Kariņa (JV) topošās valdības ministri gatavojas nolikt deputāta mandātus, tomēr ir arī neizlēmušie.
 
Vakar, 8:10
«Mēs, KPV LV, esam unikāls politiskais spēks! Būsim gan pozīcijā, gan opozīcijā!» facebook ierakstā paudis KPV LV deputāts Didzis Šmits.
 
Vakar, 7:58
"Jaunās Vienotības" (JV) politiķa Krišjāņa Kariņa vadītais Ministru kabinets, par kura apstiprināšanu šodien balsos Saeima, būs "vēlētāju uzmešanas" un solījumu neturēšanas valdība, šorīt intervijā Latvijas Radio izteicās topošajā opozīcijā palikušās partijas "Saskaņa" Saeimas deputāts Vjačeslavs Dombrovskis.
 
Vakar, 7:20
Saeima šodien plkst.12 lems, vai apstiprināt jauno valdību, kuru vadītu Krišjānis Kariņš (JV).
 
Vakar, 6:00
Trīs partijas, kuras visos trijos valdības veidošanas etapos ir uzrādījušas vismazāk savstarpējo pretrunu, tādējādi cementējot turpmākos gadus Latvijā valdošo kodolu, vieno ne tikai kopēji lielie sponsori, bet pat ietekmīgāko biedru un publiski mazāk redzamo partijas «darba rūķu» radnieciskās saites.
 
22.jan
ASV valsts sekretārs Maiks Pompeo otrdien paziņoja, ka ASV un Krievija nav nolemtas jaunam aukstajam karam, taču aicināja Maskavu mainīt savu virzienu virknē jautājumu, tostarp attiecībā uz Ukrainu.
 
22.jan
Bijusī Ukrainas premjerministre Jūlija Timošenko otrdien oficiāli paziņojusi par kandidēšanu gaidāmajās prezidenta vēlēšanās, un sabiedriskās domas aptaujas liecina, ka viņa ir viena no vēlēšanu cīņas favorītēm.
 
22.jan
Krievijas prezidentam Vladimiram Putinam un Japānas premjerministram Sindzo Abem otrdien nav izdevies panākt vienošanos par Kuriļu salām, kas kļuvušas par šķērsli miera līguma noslēgšanai starp abām valstīm.
 
22.jan
Īrija pieredzēs jaunas "stingras robežas" izveidošanos ar Ziemeļīriju, ja Lielbritānija nespēs noslēgt "Breksita" vienošanos ar Eiropas Savienību (ES), otrdien brīdinājis Eiropas Komisijas (EK) preses pārstāvis Margaritis Shins.
 
22.jan
Topošās Krišjāņa Kariņa (JV) valdības deklarācija ir partiju atšķirīgo nostāju kompromiss, izriet no Latvijas brīvo arodbiedrību savienības (LBAS) priekšsēdētāja Egila Baldzēna paustā.
 
22.jan
13. Saeimā neievēlētais nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK (VL-TB/LNNK) pārstāvis Imants Parādnieks kā Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa (JV) padomnieks demogrāfijas politikas jautājumos mēnesī varētu saņemt 2000 eiro, liecina spēkā esošie Ministru kabineta noteikumi "Kārtība, kādā tiek publiskota informācija par amatpersonu (darbinieku) atlīdzības noteikšanas kritērijiem un darba samaksas apmēru sadalījumā pa amatu grupām".