Politika

Sergejs Dolgopolovs: Mūs apdraud nevis Austrumi vai Rietumi, bet iekšēja nestabilitāte
18:28 18
12:38
Saeimas Juridiskā komisija šodien nolēma izskatīšanai pirmajā lasījumā virzīt Latvijas Reģionu apvienības rosinātos grozījumus Satversmē, kas paredz Valsts prezidenta atklātu ievēlēšanu parlamentā.
 
11:35
Polijas prezidenta Andžeja Dudas kancelejas vadītājs Kšištofs Ščerskis pirmdienas vakarā paziņojis, ka tie, kas bažījās, ka ASV prezidenta Donalda Trampa tikšanās ar savu Krievijas kolēģi Vladimiru Putinu būs otra Jalta, "ļoti kļūdījās", vēsta Polijas Radio.
 
9:50
Vācijas ārlietu ministrs Heiko Māss pirmdien paziņojis, ka Eiropa vairs nevar pļauties uz ASV.
 
9:30
ASV nav labākas sabiedrotās par Eiropas Savienību (ES), šorīt intervijā LNT raidījumam "900 sekundes" sacīja Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (V).
 
8:40
Iedomāsimies situāciju. Mežaparka Lielā estrāde. Dziesmu svētku noslēguma koncerts. Tiek pieteikts Valsts prezidents. Visi saspringti gaida viņa ierašanos.
 
7:22
Kaut arī neatradu oriģinālo avotu, no kura tika smeltas pērles, domas bija skaidras: tās patiešām varēja izteikt Artis Pabriks, proti, ka viņa pārstāvētā partiju apvienība (Attīstībai/PAR) nedalīs cilvēkus pēc etniskā, reliģiskā, finansiālā aspekta vai jebkā citādi, jo svarīgi ir tas, kāds ir katrs cilvēks, kādas vērtības pārstāv.
 
6:30
Labs sākums, lai atrastu kopēju valodu, – tā oficiālajā preses konferencē savu pirmo divpusējo tikšanos vakar raksturoja ASV un Krievijas prezidenti Donalds Tramps un Vladimirs Putins, pat uz visasākajiem jautājumiem atbildot ar vispārīgām frāzēm. Tajā pašā laikā nav zināms, ko viņi apsprieduši un kāda bijusi sarunu gaisotne aiz slēgtajām durvīm, kad prezidenti aci pret aci runāja vairāk nekā divas stundas.
 
Vakar, 23:01
ASV un Krievijas prezidentu Donalda Trampa un Vladimira Putina tikšanās nav devusi reālu, "taustāmu" rezultātu, pauda Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas Drošības un stratēģiskās pētniecības centra pētnieks Mārtiņš Hiršs.
 
Vakar, 20:29
Nav bažu, ka ASV un Krievijas prezidentu Donalda Trampa un Vladimira Putina tikšanās kādā veidā nāks par sliktu Latvijai, sacīja ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (V) .
 
Vakar, 18:58
ASV un Krievijas prezidenti Donalds Tramps un Vladimirs Putins pēc pirmdien Helsinkos notikušajām samita sarunām tikšanos cildināja, to raksturojot kā produktīvu un sekmīgu.
 
Vakar, 14:30
Helsinkos pirmdien sācies ASV prezidenta Donalda Trampa un Krievijas prezidenta Vladimira Putina samits.
 
Vakar, 14:02
Lietuvas eksperti šodien Helsinkos paredzētajās ASV prezidenta Donalda Trampa un Krievijas prezidenta Vladimira Putina sarunās saskata zināmu risku Lietuvai un Baltijai kopumā, šā riska līmeni gan vērtējot atšķirīgi, bet norādot, ka visu abu līderu runātā saturu neviens nekad neuzzinās.
 
Vakar, 12:39
Krievu mediji pirmdien Helsinkos paredzētā ASV un Krievijas samita priekšvakarā atkal sākuši izrādīt nepārprotamas simpātijas pret Savienoto Valstu prezidentu Donaldu Trampu.
 
Vakar, 12:08
Bijusī Lielbritānijas izglītības ministre Džastina Grīninga pirmdien aicinājusi sarīkot vēl vienu referendumu, lai izkļūtu no parlamentārā strupceļa, ko radījis premjerministres Terēzas Mejas priekšlikumu pēc "Breksita" veidot jaunu brīvās tirdzniecības zonu ar Eiropas Savienību (ES).
 
Vakar, 10:36
Pirms pirmdien gaidāmās tikšanās ar Krievijas līderi Vladimiru Putinu ASV prezidents Donalds Tramps paziņojis, ka sliktajās attiecībās ar Maskavu vainojama izmeklēšana, kas uzsākta, lai noskaidrotu, vai krievi ir iejaukušies Savienoto Valstu vēlēšanās.
 
Vakar, 10:20
Partija "No sirds Latvijai" (NSL), iekļūstot 13.Saeimā, nebūtu gatava sadarboties ar tādiem politiskajiem spēkiem kā "Saskaņa" un "Kustība Par!", kā arī ar pašreizējā valdošajā koalīcijā esošajām partijām, šorīt LNT raidījumam "900 sekundes" sacīja NSL līdere Inguna Sudraba.
 
Vakar, 9:33
Ar lielu interesi un zināmām bažām pasaulē gaida šodien Helsinkos ieplānotās ASV prezidenta Donalda Trampa un viņa Krievijas kolēģa Vladimira Putina sarunas. Tajās apspriežamie temati oficiāli netiek atklāti, taču tiek uzskatīts, ka prezidenti runās par abu lielvalstu kodolieroču arsenāliem un tādu valstu kā Ziemeļkoreja un Irāna kodolambīcijām, apspriedīs situāciju Sīrijā un Ukrainā, apmainīsies viedokļiem par cīņu pret starptautisko terorismu, kā arī diskutēs par ASV noteiktajām importa nodevām tēraudam un alumīnijam.
 
Vakar, 8:53
Lielā dziesmu svētku pacilātība vēl ilgi sildīs mūsu sirdis – vismaz dziedāšanas un dejošanas laikā latviešu tauta spēj būt priecīga. Ar politiku gan tik labi nevedas – tur valda un skalda sašķeltība. Lai cik reižu partijas nenosauktu sevi par Saskaņu, Jauno vienotību vai Attīstībai/Par, atkal un atkal beigās iznāk Pret, Par spīti, Par naidu un atpalicību. Bet tas jau arī nav nekas neparasts un viennozīmīgi slikts – Latvija ir demokrātiska valsts bez Nācijas tēva ar stingru dūri, tāpēc ikvienam ir iespēja izvēlēties un politiķiem ir tiesības biedroties, kā vien tīk.