Notikums, pēc kura Ukrainas karš beigsies: ekstrasensa pareģojums

© Depositphotos

"Ekstrasensu cīņu" uzvarētāja Jana Pasinkova dalījās savā viedoklī jautājumā par to, kad varētu beigties karš Ukrainā.

Savā "YouTube" kanālā ekstrasense un taroloģe runā par kādu notikumu, kas varētu būt kara beigu priekšvēstnesis.

Pēc Pasinkovas teiktā, runa ir par kādu atbalsta veidu Ukrainai, kas ļaus valstij atgriezties spēka pozīcijās un no šīs perspektīvas runāt par konflikta izbeigšanu.

“Es domāju, ka kaut kas jau ir parakstīts, kaut kas ir apspriests. Un tas attiecas uz kara beigām. Bet resursi vēl nav piegādāti,” atzīmēja taroloģe, liekot noprast, ka principiāls lēmums jau ir pieņemts, bet vēl par to nav paziņots.

Citi

Lai arī šajā ziemā ne vienu reizi vien esam stāstījuši par ledus bīstamību un ekipējumu, kas nepieciešams, lai sevi glābtu ielūstot, daudzi zemledus makšķernieki turpina būt bezatbildīgi pret savu dzīvību un veselību. Zivju ķeršana nomaļā vietā pie Jelgavas kādam senioram beidzās traģiski, vēsta "Degpunktā".