Krimināli

Vakar, 14:30
Krievijā bijušais ieslodzītais, kurš devās karā pret Ukrainu, aizbēga no frontes un veica bruņotu uzbrukumu sievietēm, viena no viņām tika ievainota, vēsta UNIAN.
13.jun
Pastaigas laikā mežā netālu no Bolderājas kapiem divi sēņotāji atraduši bedri ar suņa mirstīgajām atliekām. Dzīvnieks varētu būt noslepkavots, liecina vairāki tuvumā atrasti pierādījumi un miesas bojājumi, vēsta raidījums “Degpunktā”.
12.jun
Divi ārzemnieki, tā teikt, sasmēlušies drosmi glāzē, izklaidējoties Vecrīgā, nolēma izkrāsot savu vakaru ar Ukrainas karogu. Vīrieši to norāva no kādas ēkas fasādes, un kad bija gana izpriecājušies, pārmeta pāri baznīcas īpašuma žogam. Nesodītas gan šīs darbības nepalika, vēsta "Degpunktā".
11.jun
Šī gada 27. maijā, veicot izmeklēšanu iepriekš uzsāktā kriminālprocesā, Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Dienvidvidzemes iecirkņa Izmeklēšanas nodaļas amatpersonas aizdomās par narkotisko vielu realizāciju aizturēja 1993. gadā dzimušu sievieti, kā arī izņēma dažāda veida narkotikas un skaidru naudu. Policijā turpinās izmeklēšana.
10.jun
Kāds šoferis vairākus kilometrus nesaprata vai negribēja saprast, ka likumsargu ekipāža dzenas viņam pakaļ. Vadītājs neuzskata, ka policistu mēģinājumi pievērst viņa uzmanību bijuši pietiekami un likuma ietvaros, vēsta "Degpunktā".
10.jun
Tramvaja pasažieris pamanīja vīrieti, kurš paslepus filmē un fotografē apkārt esošās meitenes un sievietes, taču brīdī, kad tiek pieķerts, izliekas, ka neko nav darījis, vēsta TV3 raidījums “Degpunktā”.
9.jun
Mēs runājam un runājam, ka valstī ir jāmazina vardarbības noziegumi un viens no pirmajiem palīgiem šāda mērķa sasniegšanai ir policija. Tomēr kārtējo reizi pierādās, ka tā arī tā apņemšanās paliek tikai vārdos un uz papīra.
6.jun
Desmit bērnu grupa guvusi nopietnus ievainojumus, kad netālu no iecienītas atpūtas vietas Francijā viņos ietriecās automašīna.
6.jun
Asiņojošais mākslinieks bija nomodā un vēl spēja parunāt, kad policisti ieradās notikuma vietā. Viņa tālrunī joprojām bija aktīvs zvans neatliekamās palīdzības dienestiem.
6.jun
Pēdējās nedēļas Ventspils iedzīvotāji dzīvo sērās par mirušo Lauru. Dodoties mājās agrā brīvdienas rītā pēc kopīgas laika pavadīšanas ar vienaudžiem, viņas dzīvība izdzisa ceļā no populārās atpūtas vietas Staldzenes stāvkrastā, vēsta "Degpunktā".
6.jun
Ceturtdien Krievijas pilsētā Kemerovā, pēc divu tramvaju sadursmes uz tilta, teju 90 cilvēki guvuši ievainojumus, atsaucoties uz reģiona gubernatora pienākumu izpildītāju Iļja Seredjuku, vēsta aģentūra „Reuters”.
5.jun
Pēterburgā norisinājusies konference par nacisma atdzimšanu Baltijas valstīs. Tā online režīmā tulkota arī angļu valodā. Konferencē pieņemts lēmums veidot tribunālu Baltijas valstu politiķiem, pirms tam savācot pietiekamu pierādījumu bāzi. Baltija svalstu politiķu tribunāls tiek salīdzināts ar Nirnbergas procesu.
3.jun
Kāda vīrieša dzīvību ASV Kolorādo štatā izglāba bieza sudraba ķēdes kaklarota, kas pasargajā viņu no tiešā tēmējumā raidītas lodes. Apšaude notikusi strīda laikā, paziņoja ASV Kolorādo štata policija.
1.jun
Francijas prokuratūra izvirzījusi apsūdzības terorismā 18 gadus vecam jaunietim, kurš apsūdzēts plānotā sazvērestībā pret Parīzes olimpisko spēļu futbola spēles skatītājiem. Tie ir pirmie draudi, kas novērsti spēlēm, kas sāksies pēc astoņām nedēļām.
31.mai
Vācijas dienvidrietumos Manheimā policija piektdien sašāvusi ar nazi bruņotu uzbrucēju, kas pilsētas tirgus laukumā ievainojis vairākus cilvēkus, vēsta likumsargi.
31.mai
Austrijā ceļu satiksmes negadījumā ceturtdien dzīvību zaudējuši četri cilvēki, pavēstīja policija, norādot, ka bojāgājušo vidū ir trīs Latvijas pilsoņi.
31.mai
ASV mediji ziņo, ka 35 gadus vecā Vitlija Templa, kura 2022. gada jūnijā ar viņa paša auto sabrauca kādu policistu Čikāgā, tika atzīta par nevainīgu visās apsūdzībās plānprātības dēļ.
31.mai
Starptautiskas izmeklēšanas rezultātā policija drīzumā varētu aizturēt laupītāju bandu, kas, domājams, ir atbildīga par vairāku miljonu dolāru vērtu dārglietu nolaupīšanu mākslas izstādē, trešdien paziņoja Nīderlandes policija.
29.mai
Zviedrijas policija sākusi naida nozieguma izmeklēšanu saistībā ar beigtas mežacūkas nomešanu aizvadītajā naktī pie mošejas Ševdē, valsts dienvidos.
26.mai
Lielceļa laupītaji Meksikā ir sagrābuši vairāk nekā 40 tonnas avokado, paziņoja vietējās amatpersonas.
26.mai
Sarkandaugavas apkaimes ziedu tirdziņš naktīs mēdz pārvērsties par vietējo iedzīvotāju iemīļotu pulcēšanās vietu, kur rāmā gaisotnē pavadīt pavasara vakarus un iemalkot arī kādu stiprāku dzērienu. Tomēr ne vienmēr viss notiek tik gludi, kā plānots, vēsta "Degpunktā".
25.mai
Šonedēļ uz Jelgavas šosejas kāds autovadītājs vēl līdz galam nenoskaidrotu iemeslu dēļ uz brīdi novērsa skatienu no ceļa un nopietnā avārijā ierāva vēl divus spēkratus, vēsta "Degpunktā".