Krimināli

30.jun
Policists Ņujorkā nošāvis 13 gadus vecu pusaudzi, kurš bēga no policijas ar šaujamieroča repliku, sestdien paziņoja vietējās amatpersonas.
30.jun
Iepērkoties veikalos ar skaidru naudu, cilvēkiem visā Eiropā vajadzētu divreiz apskatīt divu eiro monētas. Izrādās, ka šobrīd apritē ir simtiem tūkstošu viltojumu.
29.jun
Vācijas tiesa piektdien piesprieda četru gadu cietumsodu 15 gadus vecam zēnam par islāmistu uzbrukuma organizēšanu Ziemassvētku tirdziņam Leverkūzenes pilsētas rietumos.
29.jun
Pie Izraēlas vēstniecības Belgradā serbu policists nošāvis ar stopu bruņotu uzbrucēju, ziņo Serbijas Iekšlietu ministrija.
28.jun
Kanavas apgabalā, Rietumvirdžīnijas štatā, Donaldam Rejam Lancsam (63) un Žannai Kejai Vaitfejai (62) ir izvirzītas nopietnas apsūdzības par viņu adoptēto afroamerikāņu bērnu piespiešanu strādāt necilvēcīgos apstākļos un ieslodzīšanu šķūnī.
28.jun
Sociālajā mikroblogošanas vietnē "X" nonākuši aculiecinieku uzņemti materiāli par kādu ļaundarību Saulkrastos, kur pagaidām nenoskaidrotas personas ar no tilta pakārtu skrūvi cenšas sabojāt smago automāšīnu skrūves.
27.jun
Ventspils novada Vārves pagastā naktī uz 23.jūniju kāds vīrietis nošāvis zagli, aģentūra LETA uzzināja Valsts policijā.
26.jun
Bijušais Itālijas futbolists Roberto Baggio nesen tika aplaupīts savās mājās. Incidents notika pagājušās nedēļas ceturtdienā, valsts ziemeļu pilsētā Vičencā, ziņo sporta ziņu vietne ESPN.
24.jun
ASV prokurori ieteikuši Tieslietu ministrijai izvirzīt kriminālapsūdzības pret aviobūves gigantu „Boeing”, ziņo raidsabiedrības BBC partneris ASV, medijs CBS.
24.jun
Divi klimata aktīvisti Apvienotajā Karalistē nonākuši aiz restēm par oranžas krāsas kukurūzas miltu izsmidzināšanu Stounhendžā, tādējādi cenšoties izdarīt spiedienu uz britu valdību, lai tā izbeigtu fosilā kurināmā izmantošanu.
24.jun
Teju visu 2020. gadu ASV militārpersonas veica slēptu propagandas kampaņu, kuras mērķis bija cīnīties pret Ķīnas pieaugošo ietekmi Filipīnās un ārpus tām, liecina ziņu aģentūras "Reuters” izmeklēšana.
24.jun
Krasta apsardze Grieķijā trīs gadu laikā ir izraisījusi desmitiem migrantu nāvi, tostarp deviņi cilvēki tika tīši iemesti ūdenī, ziņo raidsabiedrība BBC.
22.jun
Agresīvi noskaņota vīrieša, kurš rotājies ar Krievijas simboliku, pastaiga pa Rīgas mikrorajonu viņam nebeidzās diez ko labi. Pārkāpējs, slavinot agresorvalsti, sev sarūpēja rokudzelžus un naudas sodu, vēsta raidījums “Degpunktā”.
19.jun
Smaga avārija otrdien piedzīvota uz Tīnūžu šosejas, kur četru automašīnu sadursmē bojā gāja viens cilvēks, savukārt cieta vēl četri, vēsta "Degpunktā".
18.jun
Tramvaja pasažieris pamanīja vīrieti, kurš paslepus filmē un fotografē apkārt esošās meitenes un sievietes, taču brīdī, kad tiek pieķerts, izliekas, ka neko nav darījis, vēsta TV3 raidījums “Degpunktā”.
15.jun
Lai ātrāk nokļūtu mājās, divi vīrieši nolēma izmantot vienu elektrovelosipēdu. Ar to arī braucēji pievērsa likumsargu uzmanību un galu galā tika pie soda ne vien par stūrēšanu divatā, bet arī braukšanu alkohola reibumā, vēsta "Degpunktā".
15.jun
Zagļi pagājušajā nedēļā apzaguši kādu īpašumu Bauskas pusē, Vecsaules pagastā. Nozagto preču vērtība pārsniedz 5000 eiro. Īpašnieki grib brīdināt citus un aicina turēt acis vaļā. Varbūt izdodas atklāt noziedzniekus un atgūt pazudušās mantas, vēsta "Degpunktā".
14.jun
Krievijā bijušais ieslodzītais, kurš devās karā pret Ukrainu, aizbēga no frontes un veica bruņotu uzbrukumu sievietēm, viena no viņām tika ievainota, vēsta UNIAN.
13.jun
Pastaigas laikā mežā netālu no Bolderājas kapiem divi sēņotāji atraduši bedri ar suņa mirstīgajām atliekām. Dzīvnieks varētu būt noslepkavots, liecina vairāki tuvumā atrasti pierādījumi un miesas bojājumi, vēsta raidījums “Degpunktā”.
12.jun
Divi ārzemnieki, tā teikt, sasmēlušies drosmi glāzē, izklaidējoties Vecrīgā, nolēma izkrāsot savu vakaru ar Ukrainas karogu. Vīrieši to norāva no kādas ēkas fasādes, un kad bija gana izpriecājušies, pārmeta pāri baznīcas īpašuma žogam. Nesodītas gan šīs darbības nepalika, vēsta "Degpunktā".
11.jun
Šī gada 27. maijā, veicot izmeklēšanu iepriekš uzsāktā kriminālprocesā, Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Dienvidvidzemes iecirkņa Izmeklēšanas nodaļas amatpersonas aizdomās par narkotisko vielu realizāciju aizturēja 1993. gadā dzimušu sievieti, kā arī izņēma dažāda veida narkotikas un skaidru naudu. Policijā turpinās izmeklēšana.
10.jun
Kāds šoferis vairākus kilometrus nesaprata vai negribēja saprast, ka likumsargu ekipāža dzenas viņam pakaļ. Vadītājs neuzskata, ka policistu mēģinājumi pievērst viņa uzmanību bijuši pietiekami un likuma ietvaros, vēsta "Degpunktā".