Dzīvesstils

22.jūl
Osteoporoze ir kaulu slimība, kas ievērojami palielina lūzumu risku. Osteoporozes izplatība pieaug līdz ar vecumu, īpaši sievietēm, kas vecākas par 50 gadiem. Ārsts Džeimss Topilovs, Hakensakas universitātes Medicīnas centra reimatoloģijas speciālists, pastāstīja "Parade", ka, lai novērstu šo slimību, ir jāēd siers.
22.jūl
75 gadus vecā Donna Orborna no ASV nolēma izmēģināt veiksmi un sev uz pusapaļo dzimšanas dienu uzdāvināja loterijas biļeti. Sieviete bija pieņēmusi pareizo lēmumu, jo sev beigu beigās uzdāvināja vairākus miljonus dolāru, raksta "UPI".
22.jūl
Ventspilniece, kura strādā par administratori, momentloterijā Bingo laimējusi 30 000 eiro, vēsta "latloto.lv".
22.jūl
Kristofers Normans, Nacionālās novecošanas padomes praktizējošais medbrālis, skaidro, ka novecojot vitamīnu un minerālvielu iegūšana kļūst arvien svarīgāka. Tie palīdz uzturēt enerģijas līmeni, imūnsistēmas darbību un samazina hronisku slimību attīstības risku. Turklāt vitamīni veicina kaulu veselību, kognitīvās funkcijas un vispārējo vitalitāti.
21.jūl
Kāds rīdzinieks, kurš strādā IT nozarē, skaitļu loterijā "Latloto 5 no 35" uzminējis piecus skaitļus un laimējis 46 616,29 eiro, informē "latloto.lv".
21.jūl
Sociālajos tīklos aktīvi tiek izplatīts video par "Coca-Cola" “brīnumaino” ietekmi uz matiem.
21.jūl
Slavenā astroloģe Tamāra Globa dalījās ar savu prognozi 2024. gada vasarai un starp zodiaka zīmēm noteica galveno veiksminieku.
21.jūl
Banāni ir vieni no visvairāk pārdotajiem augļiem lielveikalos, jo tos svaigus plauktos var atrast visu gadu. Tomēr daudzi nezina visu patiesību par šo gardumu, kas daudziem no mums ir kļuvis par ierastu ikdienas uztura sastāvdaļu.
20.jūl
Zināms, ka sievietes saskaņā ar statistiku dzīvo ilgāk nekā vīrieši. Nesen zinātnieki tsniedza skaidrojumu, kāpēc tā, rakst The Sun.
20.jūl
Kāds vīrietis no Rīgas, kurš strādā par komplektētāju, momentloterijā Bagāts laimējis 150 000 eiro, vēsta "latloto.lv".
20.jūl
Slavenais astrologs Pāvels Globa dalījies ar prognozi jūlija otrajai pusei, kurā īpaši izceļ divas zodiaka zīmes, kuras sagaida liela finansiāla veiksme.
20.jūl
Tomātu ēšana var būt kaitīga. Tā teikts ASV Nacionālā diabēta, gremošanas un nieru slimību institūta pētījumā, kura rezultātus publicē "HealthDigest".
20.jūl
Domājot par uzkodām, visbiežāk tās mums saistās ar kaut ko pavisam neveselīgu. Tomēr ne visas uzkodas tādas ir. Dietoloģe nosauc labāko uzkodu, kuru ēst, lai veicinātu tauku dedzināšanu vēdera zonā, raksta "Eat This, Not That".
15.jūl
Karstums apdraud cilvēku dzīvības visā pasaulē. Karstums ietekmē teju visas valstis. Saskaņā ar Eiropas Savienības klimata dienesta "Copernicus" datiem, katrs no pēdējiem 13 mēnešiem ir bijis karstākais novērojumu vēsturē. Vidējā gaisa temperatūra iepriekšējos 12 mēnešos arī bija vismaz par pusotru grādu augstāka nekā 1850.-1900. gada vidējā pirmsindustriālā laikmeta temperatūra, vēsta UNIAN.
15.jūl
Zinātnieki brīdina par kādu bērnu audzināšanas metodi, kura var negatīvi ietekmēt bērnu uzvedību, ziņo "The Sun".
15.jūl
Kafija ir populārākais dzēriens pasaulē, popularitātes ziņā apsteidzot pat tēju. Šo gardumu var pagatavot ne tikai garšīgu, bet arī veselīgu.
14.jūl
Divu bērnu mamma no Rīgas, kura strādā jurisprudencē, Simtgades loterijā laimējusi 10 000 eiro, vēsta "latloto.lv".
7.jūl
Pludmales var iedalīt divos veidos. Vienās cilvēki var sauļoties un atpūsties pilnīgi kaili, tikmēr lielākajā daļā pludmaļu peldkostīma esamība ir strikti noteikta.
6.jūl
Naktsputni varētu nolaisties agrāk. Nesens Stenfordas universitātes pētījums, kas publicēts žurnālā „Psychiatry Research”, atklāj, ka gulētiešana pēc pulksten vieniem naktī var izraisīt garīgās veselības traucējumus.
4.jūl
Dabas vērotājs Vilis Bukšs prognozējis, kāds laiks mūs sagaida jūlijā.
2.jūl
Zviedrija pirmdien ieviesa revolucionāru jaunu likumu, kas ļauj vecvecākiem saņemt apmaksātu bērna kopšanas atvaļinājumu.
2.jūl
Astrologi pastāstīja, kuri saldumi ir piemērotākie konkrētās zodiaka zīmes pārstāvjiem, raksta BestLife.