Dzīvesstils

Vakar, 4:30
26 gadus vecais Francisko Rivera strādā 20 minūtes dienā un pelna līdz 40 tūkstošiem dolāru mēnesī. Un šos pasīvos ienākumus viņš var saņemt visu gadu, bez pārtraukuma, raksta "CNBC Make It".
Vakar, 3:30
Momentloterija ar 55 000 eiro iepriecinājusi kādu vīrieti, kurš strādā IT nozarē un kuram patīk Latvijas kultūra, vēsta "latloto.lv".
22.jun
Nav noslēpums, ka pārtika, ko mēs ēdam visas mūsu dzīves laikā, tieši ietekmē mūsu organismu un novecošanās procesu.
22.jun
Astrologi pastāstīja, kuri saldumi ir piemērotākie konkrētās zodiaka zīmes pārstāvjiem, raksta BestLife.
22.jun
Narkologs psihiatrs Ruslans Isajevs pastāstīja par stipro alkoholisko dzērienu ietekmi uz aknām. Pēc speciālista teiktā, starp stiprajiem alkoholiskajiem dzērieniem aknām vismazāk kaitē rums - precīzāk, tas uz tām iedarbojas mazāk agresīvi, salīdzinot ar citiem dzērieniem. Viņš arī izcēla tekilu, vēsta "Medikforum".
22.jun
Tirgu un lielveikalu plaukti jau no pirmajiem pavasara mēnešiem ir pārpildīti ar dārzeņiem, taču ne visi šie produkti ir pilnīgi droši.
22.jun
Kļuvis zināms, kad piedzimst bērni ar visaugstākajām intelektuālajām spējām. Pētījumu, lai to noskaidrotu, veica Amerikas Nacionālā ekonomisko pētījumu biroja speciālisti.
22.jun
Jūnijā cilvēki, kas dzimuši Svaru zīmē, saskarsies ar īstu naudas lietu, prognozē slavenais krievu astrologs Pāvels Globa. Viņš pārliecinoši paziņo, ka zvaigznes dos priekšroku tieši šai zīmei un nauda burtiski nonāks viņu rokās.
22.jun
Šašliks netiek uzskatīts par veselīgu ēdienu pagatavošanas metodes dēļ. Cepšanas procesā veidojas tauku sadegšanas un oksidēšanās produkti, kas ir kancerogēni, vēsta Medikforum.
22.jun
Grilētas gaļas ēšana kopā ar alkoholu var izraisīt nopietnas veselības problēmas, piemēram, akūtu pankreatītu. Par to runā gastroenteroloģe Natālija Paņina, vēsta Medikforum.
18.jun
Vai tici skaitļu spēkam? Vai vēlies uzzināt, ko skaitļi var atklāt par tavu personību, likteni un ikdienas notikumiem? Nepalaid garām jauno raidījumu "Skaitļu maģija", kas ik darbdienu būs pieejams portālā 1188play!
17.jun
Kardioloģe atklāja savu iecienītāko pēcpusdienas uzkodu, ko iesaka tiem, kas vēlas stiprināt savu sirdi.
17.jun
Ir klāt vasara un laiks piedzīvojumiem. Ukraiņu astrologi prognozē, ka šajā vasarā trim zodiaka zīmēm īpaši veiksies romantiskā ziņā, tās atradīs savu īsto un vienīgo.
16.jun
"Parade" astrologi apkopojuši informāciju un noteikuši katrai zodiaka zīmei tās veiksmīgāko vasaras dienu! Uzziniet, kura būs jūsu laimīgā diena!
14.jun
Pieņemot vasaras izaicinājumu, esmu nolēmusi oktobrī dzert kāzas kādā no pasakainajām siltzemju salām!
12.jun
Rihards Jānis Karlsons ir “uzzīmējis” sev uz kājas saldējuma "Karlsons" bildi.
11.jun
Dabas vērotājs Vilis Bukšs savā blogā aprakstījis iespējamos laikapstākļus jūnijā un ieskatījies ar turpmākajos vasaras mēnešos - jūlijā un augustā.
10.jun
Jūsu bērna peldkostīma krāsa var ietekmēt viņa drošību peldbaseinā vai pludmalē. Tā norāda ūdens drošības eksperti, kuri ir rūpīgi izpētījuši, kā peldkostīma tonis var ietekmēt bērna redzamību zem ūdens.
9.jun
Simtgades loterija atnesusi 10 000 eiro lielu laimestu 43 gadus vecai rīdziniecei, kura strādā ēdināšanas nozarē. Veiksminiece ir aizrautīga makšķerniece, kura laimestu atklājusi zem pludiņa simbola, informē "latloto.lv".
28.mai
Sociālajā vietnē "TikTok" popularitāti izpelnījies kāds video, kurā vīrietis stāsta par Latvijā saņemto algu.
27.mai
Ķirurgs, Krievijas Pedagoģijas universitātes Medicīnas fakultātes pasniedzējs Aleksandrs Umnovs sarunā ar medijiem pastāstīja, kā mainās dzīve tiem cilvēkiem, kuri atsakās no alkohola, vēsta "TopNews".
27.mai
Cilvēki uzskata, ka ceriņiem piemīt maģiskas īpašības, tāpēc pie mājas bieži tiek stādīti ceriņu krūmi. Tiek uzskatīts, ka sezonas laikā mājās ir jānes ceriņu pušķis, taču liela nozīme ir ceriņu krāsai, vēsta UNIAN.