Dīvaini

Vakar, 15:15
Saka, ka putni ne vienmēr rīkojas izdzīvošanas vārdā - ir pierādīts, ka arī putni mēdz spēlēties un priecāties. Ir redzēts, ka vārnas slidinās pa apsnigušu jumtu, kā arī citas putnu everģēlības prieka pēc.
Vakar, 13:32
Kāds vīrietis ASV Kalifornijas štatā aizvadītajā nedēļas nogalē, nodarbojoties ar kaitsērfingu, iestrēga klinšainā pludmalē uz neapdzīvotas salas netālu no Devenportas, teikts vietājā Mežsaimniecības un ugunsdrošības departamenta paziņojumā.
Vakar, 12:00
Saskaņā ar Eiropas Slimību profilakses un kontroles centra (ECDC) publiskotajiem datiem, klimata pārmaiņas veicina invazīvu moskītu sugu izplatību Eiropā, izraisot odu pārnēsātu slimību pieaugumu.
11.jun
Mārketinga speciālistiem radošums veļas pāri malām - kāda Latvijas picērija piedāvā komplektā ar picu iegādāties arī seksa rotaļlietu.
10.jun
Zirgus izjādēm terapijai un izklaidei Latvija'var ieraudzīt visai bieži. Savvukārt zirgu, kurš tāpat kā pirms 100 gadiem Latvijas laukos veic uzticēto darbu - velk arkļu, pļaušanas izkapti un siena grābekli, Latvijā ieraudzīt vairs praktiski nav iespējams.
9.jun
Kopš 2020. gada maija ir reģistrēti aptuveni 673 incidenti, kuros zobenvaļi uzbrukuši laivām Gibraltāra un Spānijas krastos. Zinātieki raduši izskadrojumu, kāpēc zobenvaļi tik aktīvi uzbrūk kuģiem, raksta "Daily Star".
9.jun
Starptautiskā bērnu tiesību aizstāvības organizācija UNICEF brīdina, ka vairāk nekā katrs ceturtais bērns, kas jaunāks par pieciem gadiem, dzīvo "smagā pārtikas nabadzībā”, kas vairāk nekā 180 miljoniem bērnu var negatīvi ietekmēt viņu izaugsmi un attīstību.
9.jun
"Dvēseļu pilsēta", "Zombiju pilsēta" un "Dzīvo miroņu pilsēta" - kāda Kalifornijas štata (ASV) pilsēta iemantojusi lērums savādu iesauku. Nelielā Kolmas pilsēta ir ļoti īpaša, bet tajā dzīvot vēlas vien retais, raksta "Daily Star".
9.jun
Ir dzirdēts, ka paprikas kātiņi tiek nolauzti veikalā, lai par tiem nebūtu jāmaksā. Tagad jaunākā tendence ir ziedkāpostu lapu nolaušana, kaut arī cena ir par gabalu, nevis kilogramu.
9.jun
Kāda picērija Lielbritānijā tika nekavējoties slēgta, kad tajā ieradās inspektori, kas pārbaudīja, vai ēdināšanas iestādē tiek ievērotas visas higiēnas prasības. Izrādās, ēdināšanas iestāde bija pieļāvusi rupjus pārkāpumus, raksta "Daily Star".
9.jun
Karaliskais ērglis, saskaņā ar Starptautiskās dabas un dabas resursu aizsardzības savienības datiem, ir iespējami apdraudēta suga. Īpaši Eiropā tā izdzīvošana ir apdraudēta, tomēr dabas fotogrāfam Ivaram Bredikam ir izdevies to iemūžināt fotogrāfijā šā gada 27. maijā Kolkā.
9.jun
Viesnīcas mēdz būt dažādas - ar baseiniem, kazino, lielākām un mazākām gultām, ar bāriem, ar balles zālēm, bet vēl ir arī tādas, kas izmitina ne tikai cilvēkus, bet arī viņu automašīnas tieši viesnīcas numuriņā, lai cilvēkam ne brīdi nav jāšķiras no sava ekskluzīvā auto.
8.jun
Japānas galvaspilsēta jau šovasar laidīs klajā pati savu iepazīšanās lietotni, kas ir daļa no valdības centieniem palielināt dzimstības rādītājus valstī, šonedēļ paziņoja augsta Tokijas amatpersona.
8.jun
Denīze uzvarēja loterijā un laimēja 1,3 miljonus ASV dolārus. Tieši tajā brīdī viņa nolēma, ka ir pienācis laiks šķirt savu 25 gadus ilgo laulību. Sieviete vēlējās paturēt viena iegūto laimestu, tomēr viss beidzās ne tā, kā viņa gribēja un cerēja, raksta "Daily Star".
8.jun
Seksuāli transmisīvā slimība, kas, kā ziņots, pārvērš cikādes par “zombijiem” un izraisa to dzimumorgānu nokrišanu, ir atklāta Ilinoisas dienvidos un izplatās visā Amerikas Savienoto Valstu (ASV) dienvidu daļā.
8.jun
Daudzās valstīs ir populāras andeles, kurās kādā lielā teritorijā sabrauc daudz tirgotāju un pie savām automašīnām tirgo dažādas lietas. Cilvēki pārdod sev vairs nevajadzīgas lietas, tādējādi dodot mantām jaunu dzīvi. Šādās izpārdošanās var atrast īstus "dārgumus" jeb, kas vienam lieks, citam liels prieks. ASV, kādā no šādām tirdzniecības vietām, pircējiem pavērās visai baiss skats, ziņo "Daily Star".
8.jun
Amerikāņu uzņēmējs, miljardieris Lerijs Konors vēlas savām acīm ieraudzīt nogrimušā kuģa "Titāniks" vraku. Tā kā viņa finanses ļauj tērēties, miljardieris nolēmis uzbūvēt pats savu zemūdeni, lai aplūkot slavenā kuģa vraku, raksta "Daily Star".
8.jun
Vienā no populārākajiem Grieķijas kūrortiem noticis kriminālfilmu cienīgs notikums. Krastā izskalots līķis, kuram pie kājas piesiets 10 kilogramus smags svaru stienis, raksta medijs "The Sun".
8.jun
11 gadus vecais Boriss Kiprijanovičs apgalvoja, ka iepriekšējā dzīvē dzīvoja uz Marsa kā marsietis, taču tagad atdzimis uz Zemes. Iemesls reinkarnācijai bijis ļoti nopietns - viņam esot jābrīdina Zemes iedzīvotāji, raksta "Daily Star".
8.jun
Lai valodnieki cīnās par pareizu latviešu valodas lietošanu, izskaužot "Bērnu cīsiņus" un "Omes desas", tagad šai klasikai pievienojies arī "Vectēva komposts".
7.jun
Ja gribi nopirkt vienkāršu netīrumu savākšanas lāpstiņu jeb šaufeli, tad nākas šķirties no 50 eiro, bet kaut cik lietojams ūdens jaucējkrāns izmaksās 500 eiro. Pie šādiem secinājumiem nonākusi tvitertauta.
7.jun
Visbiežāk izsolēs tiek pārdoti dažādi mākslas darbi, vērtīgas rotaslietas un īpašumi. Reizēm var iegādāties arī dažādām slavenībām piederošas mantas. Principā izsolēs var iegādāties teju jebko, arī visai dīvainas lietas. Pavisam nesen Jaunzēlandē izsolē par neiedomājami lielu summu tika pārdota putna spalva, raksta UPI.