Dīvaini

Vakar, 7:00
Satraukta Grīziņkalna apkaimes iedzīvotāja novērojusi kādu sievieti, kas jau ilgstoši mitinās parka teritorijā, vēsta "Bez tabu".
Vakar, 3:30
Kāzu diena ir viena no skaistākajām dienām daudzu cilvēku dzīvē. Tieši tāpēc gatavošanās šai dienai mēdz būt visai saspringta, jo jaunais pāris vēlas, lai viss būtu ideāli. Kāda līgava no Amerikas bija, iespējams, nedaudz pārcentusies, kā rezultātā daudzi kāzu viesi nolēma neierasties uz viņas lielo notikumu, ziņo "The Sun".
21.jūl
Daudzdzīvokļu mājās, it īpaši vasarā, kad logi ir vaļā, gribot vai negribot nākas dzirdēt ne tikai kaimiņu ģimenes strīdus, bet arī mīlēšanos, jo ne visi seksa laikā uzvedas klusi.
21.jūl
Zināms, ka ir slinki un ir ļoti slinki cilvēki, kuri Ziemassvētku eglīti iznes tikai ap Jāņu laiku, bet vasaras svelmē autobusā satikt Salaveci un Sniegbaltīti, tas jau ir kaut kas!
21.jūl
Retos kadros, kuros redzama iepriekš nezināma cilts, iemūžināts, kā tās locekļi saskaras ar "humāno katastrofu", mežizstrādātājiem iejaucoties viņu teritorijā, atsaucoties uz Lielbritānijas cilvēktiesību organizāciju, ziņo "SkyNews”.
21.jūl
ASV policisti, braucot pa Oklahomas šoseju, apturēja savāda izskata transportlīdzekli. Kaut ko tādu uz ceļa policisti nekad nebija redzējuši, raksta medijs "UPI".
20.jūl
Ceļojot ar lidmašīnu, bieži nākas samierināties ar raudošiem bērniem. No vienas puses, ir saprotams, ka arī ģimenēm ar bērniem ir kaut kur un kaut kad jālido, tomēr bērnu klātbūtne lidojumu var krietni vien pabojāt. It īpaši tad, ja bērns raud, kliedz vai spārda ar kājām priekšā sēdētāja krēsla atzveltni.
20.jūl
Salvadoras prezidents Naibs Bukele, kurš kļuva slavens ar savu stingro vēršanos pret ielu bandām, draudēja izmantot līdzīgu taktiku pret uzpūstām pārtikas cenām, ziņo nbcnews.com.
20.jūl
Bieži soctīklos lasāmas cilvēku sūdzības, ka ietves, kas paredzētas gājējiem, kā autostāvvietu izmanto spēkrati. Un auto novietoti tā, ka gājējam nekas cits neatliek kā tos apiet pa ceļa braucamo daļu.
20.jūl
Lai iegūtu apliecinājumu par vispārējās vidējās izglītības apguvi, šogad bija jānokārto latviešu valodas, matemātikas un svešvalodas eksāmens vismaz optimālajā līmenī un divi eksāmeni augstākajā līmenī. Katrā eksāmenā skolēnam bija jāsasniedz vismaz 15%.
20.jūl
Krabju nūjiņas ir viens no iecienītākajiem gardumiem daudziem. Par to nav šaubu, jo šī produkta klāsts pašmāju lielveikalos runā pats par sevi.
20.jūl
Veronika Maika ar savu dzīvesbiedru Zoltanu Pinteru no Stafordšīras Lielbritānijā nolēma paveikt labu darbu un sakopt apkārtni. Kā viņi min, tad teritorija pie viņu un kaimiņu mājām bija pilna ar atkritumiem. Cilvēki visbiežāk atkritumus nometa turpat uz zemes, nevis ielika atkritumu konteineros. Pārim tas bija apnicis, viņi pie mājas blakus esošo teritoriju sakopa un Trentas pilsētas dome viņiem par labo darbu uzlika četrciparu lielu naudas sodu, raksta "Daily Star".
19.jūl
Kopš Igaunijā pacēla akcīzes nodokli alkoholiskajiem dzērieniem, Somijas cilvēki brauc iepirkties uz Latviju. Speciāli viņiem praktiski uz robežām vairākās Latvijas pilsētās, tai skaitā Valkā un Ainažos, ir uzbūvēti iespaidīgi alkohola tirdzniecības veikali.
19.jūl
Asprātību vilni mikroblogošanas vietnē "X" izsaucis ieraksts pie foto, kurā redzams, ka autostāvvietu drīkst izmantot "Tikai ar Brāļu Kaudzīšu 7 atļaujām".
18.jūl
Ieteikums visiem, kuri kaut reizi ir lietojuši aplikāciju "Mobilly" - pievērsiet uzmanību visiem paziņojumiem, jo var nākties maksāt par pakalpojumu, ko neesat izmantojis.
18.jūl
"Braucu no kāzām un uz Gaujas tilta pie Cēsīm “atgriezusies ziema”. Kukaiņu sniegs. Kaut ko šādu nekad nebiju redzējis," sociālajā vietnē "Facebook" raksa aculiecinieks Mārtiņš Purmalis.
17.jūl
Franču braucējam Žuljēnam Bernāram Starptautiskā Riteņbraukšanas savienība (UCI) piespriedusi naudas sodu 200 Šveices franku apmērā (aptuveni 206 eiro) pēc tam, kad viņš "Tour de France” septītā ātrumposma laikā apstājās, lai noskūpstītu savu sievu.
16.jūl
Amēlija Odeja-Kastera aizvadītajās brīvdienās cerēja parādīt, ka upe ir pietiekami tīra, lai 2024. gada Parīzes olimpisko spēļu laikā tur varētu notikt peldēšanas pasākumi.
15.jūl
Pirmo reizi gandrīz desmit gadu laikā „SpaceX” raķete piedzīvoja neveiksmi un uzņēmuma interneta satelīti nonāca tik zemā orbītā, ka tie ir lemti sadegšanai mūsu planētas atmosfērā, raksta nationalpost.com.
15.jūl
Reizēm dzīve izspēlē visneiedomājamākos jokus. Sieviete pārdevusi dzīvokli un vēlāk apprecējusies ar dzīvokļa pircēju, kļūstot atkal par tā saimnieci.
14.jūl
Pētnieki ir nākuši klajā ar jaunu pieeju cilvēka izvadīto vielu pārstrādāšanai un astronauti nākamajās NASA misijās varētu dzert pārstrādātu urīnu no sava skafandra iekšpuses.
14.jūl
"Par gaumi nestrīdas! Tā vai ir, vai nav." Konkrētajā situācijā ļaudīm šķiet, ka gaume ir kaut kur pazudusi un nav bijusi klāt, kad ģimene uzsāka remontēt savu dzīvokli, kuru tagad piedāvā īrei.