Slavenības

10:12
Derens Brauns, britu burvis, kurš ieguva slavu pēc TV šova Mind Control 2000. gadā, pēkšņi nokļuvis uzmanības centrā, kad uzmanība tika pievērsta viņa decembra ierakstam sociālajos tīklos par Keitu Midltoni, ziņo Newsweek.
2:00
Eiropas Parlamenta vēlēšanas noslēgušās, bet kaislības vēl nerimst.
Vakar, 15:30
Nelaime skārusi Viktorijas un Deivida Bekhemu dēla ģimeni. Bruklins ar sievu Nikolu Pelcu piedzīvojuši traģisku zaudējumu, raksta "The Sun".
Vakar, 13:30
Straumēšanas platformas "Netflix" zvaigzne Šanika Oušena, kura redzama populārajā seriālā "You", piedzīvojusi uzbrukumu, raksta medijs "The Sun".
Vakar, 8:20
Četrkārtējais olimpiskā zelta ieguvējs riteņbraukšanā Bredlijs Viginss nonācis neapskaužamā situācijā. Viņš spiests pārdod savas iegūtās medaļas un trofejas, raksta "The Sun".
Vakar, 3:00
Šovasar un rudenī Latviju jaunā sastāvā apceļo traģikomiskā dziesmuspēle "Tobāgo!", taču bez aktiera Andra Bērziņa, kura tēls Hansens tika uzskatīts par vienu no spilgtākajiem varoņiem, vēstīts Baibas Butkovskas, Intas Mengišas materiālā "Greizsirdības dēļ zaudē iespēju spēlēt "Tobāgo!"?" izdevumā "Kas Jauns".
Vakar, 2:00
Lielās talkas priekšniece un biedrības "Pēdas LV" valdes priekšsēdētāja Vita Jaunzeme savā "Facebook" profilā publicējusi ierakstu ar foto un video, kas pārsteidza un pat šokēja daudzus.
Vakar, 1:00
Vēlēšanu naktī politiķe Sandra Kalniete bija redzama pašas darinātā kleitā. Viņa atklāj, ka kleitas, kas adīta no zīda un lina diegiem, darināšana palīdzēja izturēt pirmos mēnešus pēc vīra nāves.
20.jun
Krāpnieku atmaskotājs un tehnoloģiju guru Elviss Strazdiņš vietnē "X" pavēsta par kādu nesen piedzīvotu amizantu situāciju.
20.jun
Raidījumā "Kad viņas satiekas" viesojas Latvijas slavenākais drag queen Amuna Davis jeb īstajā vārdā Dāvis Ķimenis. Sarunas laikā viņš atklāj, cik daudz laika viņam prasa, lai iejustos Amunas tēlā, un kādu summu par to vēlas saņemt.
20.jun
Sapņot vajag, sapņot vajag drosmīgus sapņus un rīkoties, sapņi piepildās - to apliecinājuši Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas 9. klases skolēni.
20.jun
Krievija sākusi kampaņu pret mūzikas straumēšanas platformu "Rumedia", kura ir atteikusies publicēt Kaspara Dimitera sarakstīto mūzikas albumu, kas ir jau sestais, kurš veltīts specoperācijai jeb Krievijas kara atbalstam Ukrainā.
20.jun
Soctīklos pirms vēlēšanām ļaudis smīkņāja par Ričardu Šleseru, kurš bija EP vēlēšanu sarakstā, tomēr ar medijiem nerunāja un nebija ieraugāms uz priekšvēlēšanu plakātiem.
20.jun
Spēkavīrs un politiķis Raimonds Bergmanis ar asarām acīs atklāja, ka patlaban viņa ģimenei ir smags un sarežģīts laiks, vēstīts Evijas Kalnbērzas, Laumas Lapsas materiālā "Vēlēšanu nakts aizkulises" izdevumā "Privātā Dzīve".
20.jun
Mākslinieks Aivars Vilipsōns nevarēja ierasties uz savai 60. jubilejai Aleksandra Čaka muzejā atklāto izstādi "Talanta mirdzēšana", vēstīts Gitas Vīksnes materiālā "Vilipsōns tagad nestaigā" izdevumā "Privātā Dzīve".
20.jun
Slavenā krievu dziedātāja Alla Pugačova, kura nosoda Putina režīmu un kopā ar ģimeni emigrēja uz Izraēlu, pavadīja atvaļinājumu Kiprā. Veselības problēmu dēļ viņai saulaino salu nācās pamest, tomēr viņa neplāno atgriezties Izraēlā, raksta UNIAN.
20.jun
Influencere Sindija Bokāne viesojas raidījumā "Kad viņas satiekas”. Sarunas laikā viņa atklāj, ka šobrīd ar savu draugu dzīvo šķirti. Kā izrādās – tas bijis Sindijas lēmums.
19.jun
Pašmāju realitātes šova “Ģimene burkā” dalībniece Kerkira Graudiņa devusies pie draudzenes Sofijas, lai uz ķermeņa ar tetovējuma palīdzību iemūžinātu savu vārdu. Tā kā zona bijusi visai intīma, dāmas aizrunājās par šova zvaigznes krūtīm.
19.jun
Mūziķis Reinis Sējāns "Instagram" publicējis foto – maza bērna rociņa starp vecāku plaukstām. "Elza Sējāne 18.06.24" - lasāms ierakstā.
19.jun
Dziedātājs Intars Busulis viesojas raidījumā "Kad viņas satiekas". Sarunas laikā viņš atklāj, kādu ekstrēmu pieredzi piedzīvojis – mūziķis izlecis no lidmašīnas vairāku kilometru augstumā.
19.jun
Savā ziņā neplānoti, Dons devies uz Valku, lai piepildītu Jāņa Cimzes Valkas ģimnāzijas devītās klases beidzēju sapni. Izlaidumā Dons izpildījis savuu "Eirovīzijas" dziesmu Hollow.
19.jun
TV un radio dīva Baiba Sipeniece-Gavare Evijas Kalnbērzas materiālā "Braucot pa Daugavu, atzīstas blēņās" izdevumā "Privātā Dzīve" pastāstījusi, ka saņēmusi darba piedāvājumu no TET televīzijas.