Slavenības

Vakar, 19:00
Baudot vasaru, raidījuma "Kad viņas satiekas" vadītājas dodas uz Jūrmalu ciemos pie Laimas Vaikules viņas mājās. Sarunas laikā dziedātāja dalās pārdomās par to, kas viņas dziedājumu padara tik īpašu. Tāpat Laima neslēpj – jaunībā viņa nemaz nav vēlējusies savu nākotni saistīt ar mūziku.
Vakar, 17:30
Šovā “Slavenības. Bez filtra” Magones Liedeskalnas sētā sācies tracis! Kapteinis Reinis, atbraucot uz talku, ātri vien saprot, ka Magones istabās valda liels bardaks. Metoties to visu glābt, viņš nejauši atrod ko tādu, kas izraisa skarbākas domstarpības starp talciniekiem un pašu Magoni.
Vakar, 15:30
Savulaik Binnija Ārberga bija teikusi, ka glorificē Džilindžeru. "Un es joprojām to daru," intervijā žurnālam "Ieva" atzīstas Binnija Ārberga.
Vakar, 14:30
Krievijā bijušais ieslodzītais, kurš devās karā pret Ukrainu, aizbēga no frontes un veica bruņotu uzbrukumu sievietēm, viena no viņām tika ievainota, vēsta UNIAN.
Vakar, 12:15
12. jūnija vakarā tika pārmeklēta televīzijas raidījumu vadītāja un humorista Maksima Galkina vecākā brāļa Dmitrija Galkina kompānija, vēsta "Novaya Gazeta Europe".
Vakar, 7:00
Eiropas Parlamenta vēlēšanas noslēgušās, bet kaislības vēl nerimst.
Vakar, 5:00
“Man paveicās, jo varēja būt arī tā, ka palieku uz mūžu ratiņkrēslā,” Jura Vaidakova materiālā "Operas vadītājs gūst smagu traumu" izdevumā "Kas Jauns" atklāti saka Latvijas Nacionālās operas un baleta (LNOB) valdes priekšsēdētājs Egils Siliņš.
Vakar, 3:30
Pašmāju raidījumā “Ģimene burkā” ciemos pie Folkmaņiem ir ieradusies izaugsmes trenere Vita Solo, lai apraudzītu daudzbērnu ģimeni un palīdzētu risināt saspīlētās attiecības gan vecāku, gan bērnu starpā. Sarunas laikā noskaidrojas, ka nesaskaņu pamatā ir mammas Vitas un tēva Mareka komunikācijas problēmas.
13.jun
Apprecējusies dziedātāja Aminata Savadogo. Viņa par svarīgo dzīves notikumu paziņojusi, sociālajos tīklos ievietojot attēlu no īpašās dienas.
13.jun
Raidījumā "Kad viņas satiekas" viesojas tautā iemīļotā aktrise Ināra Slucka. Sarunas laikā aktrise atminējās abas savas kāzu reizes. Kā izrādās – nevienā no tām Ināra nav bijusi tērpusies baltā kleitā.
13.jun
Šovasar un rudenī Latviju jaunā sastāvā apceļo traģikomiskā dziesmuspēle "Tobāgo!", taču bez aktiera Andra Bērziņa, kura tēls Hansens tika uzskatīts par vienu no spilgtākajiem varoņiem, vēstīts Baibas Butkovskas, Intas Mengišas materiālā "Greizsirdības dēļ zaudē iespēju spēlēt "Tobāgo!"?" izdevumā "Kas Jauns".
13.jun
Bijusī Saeimas deputāte Glorija Grevcova izcietusi sodu, kas viņai bija piespriests par nepatiesu ziņu sniegšanu Centrālajai vēlēšanu komisijai, vēstīts Laumas Lapsas materiālā "Kopa teritoriju un strādāja iekštelpu darbus" izdevumā "Privātā Dzīve".
13.jun
Lielās talkas priekšniece un biedrības "Pēdas LV" valdes priekšsēdētāja Vita Jaunzeme savā "Facebook" profilā publicējusi ierakstu ar foto un video, kas pārsteidza un pat šokēja daudzus.
13.jun
Vēlēšanu naktī politiķe Sandra Kalniete bija redzama pašas darinātā kleitā. Viņa atklāj, ka kleitas, kas adīta no zīda un lina diegiem, darināšana palīdzēja izturēt pirmos mēnešus pēc vīra nāves.
13.jun
Jau vēstījām, ka pirms mēneša - 27. aprīlī - nosvinot savu 32. dzimšanas dienu, maija beigās mūžībā devās aktieris, fotogrāfs Krišjānis Straumēns, kas teju desmit gadus cīnījās ar vēzi. Krišjāņa tēvs dziesminieks Kārlis Ārgailis-Straumēns Laumas Lapsas materiālā "Aktiera mūžs aprāvās 32 gadu vecumā" izdevumā "Privātā Dzīve" atklāj, ka pēdējais pavasaris dēlam bija īpaši smags.
13.jun
Priekšvēlēšanu trakumā partijas "Jaunā Vienotība" aģitācijas telts bez iepriekšējas saskaņošanas tika novietota "Hotel Roma" durvju priekšā.
12.jun
Aktieris Kārlis Arnolds Avots, kas pazīstams kā seriāla "Padomju džinsi" galvenās lomas atveidotājs, raidījumā "Kad viņas satiekas" atklāj aktiera darba specifiku. Sarunā viņš ielūkojas aktiera profesijas smalkumos, atklājot aizkulišu stāstus un pieredzi, kas saistīta ar lomu atveidošanu uz skatuves.
12.jun
Katrīne Vasiļevska pašmāju šovā "Slavenības. Bez filtra" tiekas ar iluzionisti Daci Pecolli. Tikšanās izvēršas smieklu un maģijas pilna, nobiedējot Katrīni pat vairākkārt. Tāpat Dace atklāj, kādu solījumu viņai devis mūziķis Andris Kivičs.
12.jun
Magone Liedeskalna šovā “Slavenības. Bez filtra” devusies ceļojumā pa Latgali, kur iegriežas arī Aglonas bazilikā. Tur viņa pārdomā savas dzīves likteni, pieskaroties atmiņu stāstam par patēvu un Dieva atrašanu.
12.jun
Dziedātājs Intars Busulis sociālajos tīklos, publicējot pašbildi, runā ne tikai par savām veselības likstām, bet pievērš uzmanību arī pārmaiņām izskatā.
12.jun
Pašmāju šovā “Slavenības. Bez filtra” Didrihsonu Dubaijas rezidencē liela rosība - Naurim ir trīsdesmitā dzimšanas diena, kurā tuvāko draugu un Elīnas kompānijā tiek laistas plaukšķenes un saņemtas dāvanas. Drīz vien visi dodas arī atpūtā uz jahtas.
11.jun
Pašmāju šovā “Slavenības. Bez filtra” Elīnu Didrihsoni domas par otro grūtniecību nepamet arī krāšņajā Dubaijā. Lai gan sapnis par kuplāku ģimeni ir liels, veselības problēmas to īstenot neļauj vēl aizvien.