Slavenības

Vakar, 15:30
Četri līdzjutēji, tostarp kāds bērns, sestdien izskrēja laukumā "Euro 2024” turnīra mačā, sasniedzot savu mērķi un uzņemot pašbildi ar Krištianu Ronaldu.
Vakar, 5:00
Raidījuma "Ģimene burkā" dalībnieks Uģis Kuģis nesen atklāja, ka viņam jau labu laiku traucē kāds no viņa tetovējumiem. Konsultējoties ar tuvākajiem draugiem, viņš nolēma, ka no tetovējuma atbrīvosies.
Vakar, 2:30
"Rail Baltica" projekts nokļuvis apspriežamo tēmu dienaskārtībā. Izsakās daudzi - kā vajadzēja būtu, kā jābūt, taču īsti risinājuma jau nav - izmaksu tāme teju aug pa dienām, bet naudas nav.
Vakar, 1:30
Bijušais premjers, tagad Saeimas deputāts Krišjānis Kariņš ("Jaunā Vienotība") viņa vadītās valdības laikā neesot bijis informēts par to, ka dzelzceļa līnijas "Rail Baltica" projektā nepieciešams nacionālo valstu finansējums.
Vakar, 0:30
Radošā producente, dzejoļu autore projektā "Ričijs Rū" Rūta Reinika-Preisa vietnē "Facebook" paudusi savu sašutumu par kādu koncertu.
23.jun
Ja daudzi zina filmu Krokodilu Dandijs, tad salīdzinoši maz cilvēku zina, ka šī tēla prototips ir latvietis Arvīds Blūmentāls.
23.jun
Ir lietas, par ko zemapziņa nebeidz domāt ne pēc desmit, ne 30 gadiem. Mikroblogošanas vietnē diskusiju par sapņiem, kas saistās ar skolu, uzsāka Lauma Gurgone, bet to turpināja visdažādākie cilvēki, tostarp Dzintris Kolāts.
23.jun
Linda Leen ir talseniece, un viņa pirms Jāņiem devās uz skolas salidojumu Talsos. Acīmredzot brauciens viņai sagādājis patiesu prieku, ne tikai tāpēc, ka satiks bijušos skolasbiedrus.
23.jun
Interesants izstāde redzama Priekuļu skolā - apskatei izlikti bērnu zīmētie prezidenta portreti. Jāteic kā ir - dažā zīmējumā Rinkēviču atpazīt grūti, bet ir arī visai cienījami darbiņi. Bet iespējams, ka mēs katrs prezidentu redzam citādāk.
23.jun
Supermodele Naomi Kempbela pirmo reizi atklāja to, ka viņas bērni piedzima, pateicoties surogātmātei. Visi par to jau baumoja, jo Kempbelas pirmais bērns piedzima, kad viņai bija 50 gadi (viņai tagad ir 54 gadi), un viņa pati netika redzēta stāvoklī, taču iepriekš Kempbela nekad publiski nerunāja par surogātmāti.
23.jun
Tagad 36 gadus vecā dziedātāja ir lieliskā formā. Tomēr Adele atzīst, ka viņa joprojām koriģē savu figūru ar koriģējošās veļas palīdzību.
22.jun
Valentīna Zavorotņuka savu vienīgo meitu apglabāja 1. jūnijā. Teātra aktrise iepriekš pārzīvojusi vēl divu tuvu cilvēku nāves.
22.jun
Karaliskais eksperts Toms Kvins intervijā The Mirror pastāstīja, ka princis Harijs Lielbritānijā meklē sev pastāvīgās mājas, lai varētu satikt draugus, kuri nesadzīvo ar viņa sievu Meganu Mārklu.
22.jun
Žurnālisti mēģinājuši piekukuļot morga darbiniekus ar vienu miljonu rubļu (vairāk nekā 10 000 eiro) par slavenās krievu dziedātājas Žannas Friskes kailfoto. To jaunā intrvijā atklāja dziedātājas tēvs.
22.jun
Gadi iet, bet princese Diāna ir bijusi un paliek stila ikona. Viņa iedvesmoja cilvēkus ne tikai ar savu izskatu, bet arī ar savu ikonisko īso matu griezumu.
22.jun
Derens Brauns, britu burvis, kurš ieguva slavu pēc TV šova Mind Control 2000. gadā, pēkšņi nokļuvis uzmanības centrā, kad uzmanība tika pievērsta viņa decembra ierakstam sociālajos tīklos par Keitu Midltoni, ziņo Newsweek.
22.jun
Eiropas Parlamenta vēlēšanas noslēgušās, bet kaislības vēl nerimst.
21.jun
Nelaime skārusi Viktorijas un Deivida Bekhemu dēla ģimeni. Bruklins ar sievu Nikolu Pelcu piedzīvojuši traģisku zaudējumu, raksta "The Sun".
21.jun
Straumēšanas platformas "Netflix" zvaigzne Šanika Oušena, kura redzama populārajā seriālā "You", piedzīvojusi uzbrukumu, raksta medijs "The Sun".
21.jun
Četrkārtējais olimpiskā zelta ieguvējs riteņbraukšanā Bredlijs Viginss nonācis neapskaužamā situācijā. Viņš spiests pārdod savas iegūtās medaļas un trofejas, raksta "The Sun".
21.jun
Šovasar un rudenī Latviju jaunā sastāvā apceļo traģikomiskā dziesmuspēle "Tobāgo!", taču bez aktiera Andra Bērziņa, kura tēls Hansens tika uzskatīts par vienu no spilgtākajiem varoņiem, vēstīts Baibas Butkovskas, Intas Mengišas materiālā "Greizsirdības dēļ zaudē iespēju spēlēt "Tobāgo!"?" izdevumā "Kas Jauns".
21.jun
Lielās talkas priekšniece un biedrības "Pēdas LV" valdes priekšsēdētāja Vita Jaunzeme savā "Facebook" profilā publicējusi ierakstu ar foto un video, kas pārsteidza un pat šokēja daudzus.