Palīdzi

17.jūl
Zane Gržibovska vietnē "Facebook" vērsusies ar lūgumu pie līdzcilvēkiem.
17.jun
Ugunsdzēsēju ekipāžas Rēzeknes novadā tika izsauktas dzēst plašu ugunsgrēku kādā daudzstāvu mājā. Liesmas plosījās otrā stāva dzīvoklī. Tā iedzīvotājiem veiksmīgi izdevās evakuēties, vēsta "Degpunktā".
12.jun
Pēc ilgstošiem meklēšanas pasākumiem Liāna lūdz sabiedrības palīdzību, lai atrastu savu māti. Pazudušās 51 gadu vecās Līgas Dubiņinas ģimene vērsusies policijā, taču paralēli tuvinieki rokas nenolaiž un meklē ikvienu pavedienu, vēsta "Degpunktā".
29.mai
Mazais basketbolists Rūdolfs turpina atgūties pēc smagā ceļu satiksmes negadījuma, kā rezultātā zēns saņēma smagu triecienu pa galvu ar automašīnas sānu spoguli.
8.mai
Pēc ilgstošiem centieniem ģimene lūdz skatītāju palīdzību, lai atrastu savu tuvinieku. Pazudušā 48 gadus vecā Valērija Masaļska meklēšanā jau iesaistīta policija, taču vīrieša māsu joprojām nomāc raizes, ka brāli kāds, iespējams, nolaupījis, vēsta "Degpunktā".
8.mai
Labdarības fonds BeOpen publicējis mazā Rūdolfa stāstu, kuram pēc traģiska negadījuma nepieciešama līdzcilvēku palīdzība.
2.apr
Organizācija "Bezvests.lv" dalījusies ar jaunāko informāciju par pazudušā Jāņa Zarovska meklēšanu.
25.mar
Pierīgas Austrumu policijas iecirknis izsludinājis meklēšanā 18 gadus veco Valteru Vanagu. Jaunietis ir pazudis jau kopš svētdienas vakara. Piektdien puiša māte un ģimenes draugi organizēja meklēšanu tuvējās apkaimes meža masīvā, cerībā Valteru atrast sveiku un veselu, vēsta "Degpunktā".
16.jan
Pagājušās nedēļas izskaņā no mājas Skultes apkaimē izgāja 49 gadus vecais Jānis Tipuks. Vairāku bērnu tēvs pameta dzīvesvietu noslēpumainos apstākļos, nebrīdinot sievu vai bērnus, un joprojām nav zināma viņa atrašanās vieta, vēsta "Degpunktā".
16.dec 2023
Nesen tika vēstīts par ģimeni no Valmieras novada. Kamēr vecvecāki atradās Vācijā, kur apciemoja mazbērnu, viņu māju Trikātā pārņēma liesmas, vēsta "Degpunktā".
16.dec 2023
Lai arī vairums gājputni rudens pusē dodas no Latvijas uz siltajām zemēm, ir gadījumi, kad putns tomēr pārziemo Latvijā. Viens no tādiem ir stārķis Bikstu pusē. Putns patlaban ir sveiks un vesels, pateicoties pensionārei Maigai, vietnē "Facebook" vēsta Marta.
15.dec 2023
Cilvēki no kara Ukrainā tiešām ir nedaudz noguruši, kā atzīst arī Eiropas lielie vīri. Tomēr Ukrainas karavīriem nav laika atpūsties un ziemā ierakumu sveces bieži ir dzīvības un nāves jautājums.
5.dec 2023
Neapskaužamā situācijā ir nonākusi kāda ģimene no Trikātas pagasta. Prombutnes laikā, viņu namā izcēlās 200 kvadrātmetru plaša uguns nelaime, kura savā ceļā nežēloja ne sadzīves mantas, ne apgērbu ne arī nepieciešamos dokumentus. Ģimene lūdz līdzcilvēku palīdzību, vēsta "Degpunktā".
24.okt 2023
Ēveles ielā Rīgā kāda seniore un viņas kaimiņi ugunsgrēkā zaudēja ziemai sarūpēto malku. Naktī uz pirmdienu vietējie dzērāji bija tīši vai netīši pielaiduši uguni šķūnīšiem, kur tika glabāta malka ziemai. Seniore Maija ugunsgrēkā zaudēja visus krājumus ar kurināmo, vēstīja raidījums "Degpunktā".
10.okt 2023
Saldus pusē pagājušajā nedēļā liesmas nopostījušas kādas ģimenes ilgi loloto mēbeļu ražošanas darbnīcu. Zaudēta daļa ēkas, kā arī instrumenti un gatavie pasūtījumi, vēsta "Degpunktā".
5.okt 2023
Valsts policijas Rīgas Ziemeļu pārvalde meklē bezvēsts prombūtnē esošo 13 gadus veco Haraldu Ozoliņu.
5.okt 2023
Izmisusi ģimene lūdz palīdzību pazuduša tuvinieka meklēšanā – 43 gadus vecais Jānis Andrukels, iespējams, kaut kur klaiņo, taču radiniekus māc slikta priekšnojauta un meklēšanā jau iesaistīta policija un brīvprātīgie, vēsta "Degpunktā".
29.sep 2023
Reiņa Pozņaka virzītais projekts, ko atpazīstam kā "tviterkonvoju", uz Ukrainu nogādā automašīnas, kas lieti noder frontē. dodoties ceļā jau 108.reizi, konvojam pievienojas arī trīs zviedri.
28.sep 2023
Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes amatpersonas meklē 2004. gadā dzimušo Iļju Ratfelderu.
10.sep 2023
Bezvēsts prombūtnē bijušais Maksims Kuguks ir atrasts sveiks un vesels, ziņo Valsts policija.
29.aug 2023
Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Pierīgas Austrumu iecirknis meklē bezvēsts prombūtnē esošo Olgu Ņečunajevu.
28.aug 2023
Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Austrumu pārvalde meklē bezvēsts prombūtnē esošo 1968.gadā dzimušo Edgaru Tarnovski.