Palīdzi

17.aug 2023
Biedrība “Palīdzēsim viens otram” saņēma lūgumu palīdzēt. Ievas Volmanes ģimenes dzīvi Penkules pagasta Sunīšos negaiss burtiski iedalījis divās daļās – pirms piecu minūšu krusas un pēc tās. Nams, kuru par mājām sauca astoņi cilvēki, daļēji ir izārdīts.
13.aug 2023
Bērniem ir maza gadu starpība, Veronikai ir 3 gadi, bet Semjonam rit otrais dzīves gadiņš. Veronika ir smaidīga, dzīvespriecīga meitene, kurai patīk mūzika un dejošana, taču meitenītei ir invaliditāte, viegla garīgā atpalicība, kuras dēļ viņa nerunā, taču visu spēj saprast. Vēl pavisam nesen parādījās pirmais vārdiņš ‘’jā’’, kas ir liels progress, taču, lai meitenīte varētu sarunāties un izteikt svarīgos vārdus ‘’mamma un tētis’’ ir nepieciešama Jūsu palīdzība. Ļoti nepieciešamas logopēda nodarbības pie speciālista, vēsta ziedot.lv.
11.aug 2023
Tikai tad, kad ar savām acīm ieraugi kādu postu spēj izdarīt daba, un tu tajā brīdī esi pilnīgi bezspēcīgs, sāc saprast kā jūtas tie, kurus stihija skārusi visskarbāk.
5.aug 2023
Mārim no Dobeles novada ir 54 gadi. Šobrīd viņam ļoti nepieciešama mūsu palīdzība, lai iegādātos medikamentus cīņai ar smagu slimību - barības vada vēzi, ziņo ziedot.lv
31.jūl 2023
Ķekavas novadā ugunsnelaime skārusi kādu jaunu ģimenīti, kas tik tikko bija atguvusi vecāku īpašumu un attīstījuši savu saimniecību ar 100 vistām, kuras šobrīd ir palikušas bez mājvietas, vēsta "Degpunktā".
27.jūl 2023
Policija ziņo, ka žurnālists ir atradies sveiks un vesels. Interneta medijs par kristiešu dzīvi Tuvumā.lv lūdz līdzcilvēku palīdzību - kopš 11.jūlija bez vēsts pazudis žurnālists un Tuvuma.lv redaktors Artūrs Andžs.
20.jūl 2023
Bezvēsts prombūtnē bijusī Madara Dzidra Glīzde ir atrasta sveika un vesela.
20.jūl 2023
Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Pierīgas Dienvidu iecirkņa amatpersonas meklē bezvēsts prombūtnē esošo, 2008.gadā dzimušo Emīlu Sēju.
18.jūl 2023
Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Ziemeļu pārvalde ziņo, ka meklēšanā bijusī 2008. gadā dzimusī Diāna Jusupova ir atradusies.
9.jūl 2023
Valsts policijas Rīgas Ziemeļu pārvaldes amatpersonas meklē bezvēsts prombūtnē esošo Jekatarinu Davidovu.
8.jūl 2023
Valsts policijas Rīgas Ziemeļu pārvalde meklē 1987. gadā dzimušo Juriju Surikovu.
5.jūl 2023
Soctīkliem ir spēks - par to pārliecinājies ne viens vien cilvēks, tādejādi atgūstos kādu nozaudētu mantu, atrodot kādu meklētu personu u.tml. Cerams, ka ar šis palīdzības lūgums tiks sadzirdēts.
29.jun 2023
Valsts policijas Rīgas Ziemeļu pārvaldes amatpersonas meklē 1945. gadā dzimušo Tamāru Benksoni.
26.jun 2023
Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Pierīgas Austrumu iecirknis meklē bezvēsts prombūtnē esošo  2007. gadā dzimušo Melisu Dakuli
23.jun 2023
Viss zudis trīs stundu laikā. Šādu bēdu pilnu stāstu uzticēja ģimene no Rēzeknes puses, kas pavisam nesen bija spiesti noskatīties, kā liesmas iznīcina viņu māju un visas tajā esošas mantas. Pēc notikušā saime lūdz līdzcilvēku palīdzību, vēsta "Degpunktā".
12.jun 2023
Iepriekš vēstījām, ka sestdien, 10. jūnijā, Nauris Neilands devās laivot pa Ventu, bet mājās nepāradās, kā arī nebija iespējams ar viņu sazināties. Viņa māsa Zanda sociālajā medijā "Facebook" lūdza līdzcilvēku palīdzību. Šobrīd vīrieša māsa informē, ka brālis ir atradies.
5.jun 2023
Pavisam nesen vēstīts par nelaimi Valdlaučos, Bauskas ielas 207. namā, kur no ugunsgrēka piektā stāva dzīvoklī brīnumainā kārtā izglābās vienpadsmitgadīga meitene. Diemžēl bērns ugunsgrēkā zaudēja gan mammu, gan vecmammu, tagad meiteni adoptēs tuvinieki. Lai atgūtos no smagajiem pārdzīvojumiem un sāktu dzīvi gandrīz no jauna, ģimenei nepieciešams finansiāls atbalsts, vēsta "Degpunktā".
5.jun 2023
Valsts policijas 2024. gada 4. marta rītā ziņo, ka bezvēsts prombūtnē bijusī Viktorija Rutko tika atrasta sveika un vesela.
2.jun 2023
Mini Zoo "Dobuļi" sociālajā medijā "Facebook" aicina atsaukties ikvienu, kam zināmi fotogrāfijās esošo suņu īpašnieki.
23.mai 2023
Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Ziemeļvidzemes iecirkņa amatpersonas meklē bezvēsts prombūtnē esošo 1989.gadā dzimušo Imantu Kivlenieku.
23.mai 2023
Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes amatpersonas meklē 1942. gadā dzimušo Aīdu Zariņu.
9.mai 2023
Jau trīs naktis un trīs dienas Rēzeknes novadā Rogovkā rit pazudušās septiņgadīgās Justīnes meklēšana. Meitene no savas dzīvesvietas izgāja piektdienas vakarā, un līdz šim brīdim par viņu nav nekādu ziņu, vēsta "Degpunktā".