Nebūšanas

0:30
Santa no Ādažiem jau vairākus gadus vasaras sezonā piekopj sauļošanos bez apģērba. Tas esot kā piedzīvojums un reizē arī saplūšana ar dabu. Tomēr beidzamais oficiālās nūdistu pludmales Saulkrastos apmeklējums izvēršas murgā. Un miermīlīgās atpūtas vietā pat jāiesaista tiesībsargājošās instances, vēsta "Bez tabu".
Vakar, 20:30
Kāda sieviete Francijā, skriešanas laikā safari parkā piedzīvojusi trīs vilku uzbrukumu, kā dēļ viņa ievietota reanimācijā, ziņo laikraksts „Le Parisien”.
Vakar, 20:15
Dānijas Futbola federācijai (DBU) par aizskarošu plakātu piemērots 10 000 eiro naudas sods, informē Eiropas Futbola federāciju asociācija (UEFA).
Vakar, 19:36
Netālu no Maskavas spēcīgās liesmās deg Platāna pētniecības institūts. Iepriekš tika ziņots par spēcīgu sprādzienu.
Vakar, 18:30
Vismaz 10 cilvēki tika ievainoti pēc tam, kad virs faniem sabruka metāla sastatnes ar reklāmkarogu. Futbola fani bija sapulcējušies, lai skatītos draudzības spēli starp augstākas divīzijas komandu „FC Twente” un amatieru komandu „Stevo De Peuverweide”.
Vakar, 16:30
Itālijas krasta apsardze ir atradusi vēl 14 līķus no pagājušajā nedēļā notikušās kuģa avārijas Jonijas jūrā pie Itālijas dienvidu piekrastes, tādējādi katastrofas upuru skaits ir sasniedzis 34. Desmitiem cilvēku joprojām ir pazuduši bez vēsts un, domājams, miruši.
23.jun
Visticamāk, ka kārtējā krāpšanas shēmā tiek izmantotas Latvijā izdotas banku kartes. Par to var spriest pēc sludinājuma Lietuvas krivu čatā.
23.jun
Lai gan tīri teorētiski Latvija ar Krieviju vairs nesadarbojas tirdzniecības jomā, vēl arvien pavisam atklāti tirgos un lielveikalos ir pieejamas iepriekšminēto valstu preces.
23.jun
Par vilcienu no Skandināvijas uz Eiropas vecajām valstīm sāka runāt jau turpat pirms desmit gadiem - toreiz tā šķita utopija, bet sapņot jau nevienam neaizliegsi.
23.jun
"Nra.lv" jau vairākkārt rakstīja, ka šogad dabā sastopams ļoti daudz odžu, kas ir indīgākās no Latvijā mītošajām čūskām.
22.jun
Zināms, ka Latvijā enerģijas dzērienus pārdot tikai tiem kuri sasnieguši 18 gadu vecumu, nu vismaz teorētiski. Tas vien jau nozīmē, ka šie produkti nav veselīgi un ilgstoša vai pārmērīga to lietošana var radīt kaitējumu veselībai, tāpat kā alkohols.
22.jun
Ogrēnieši, kuri dzīvo Brīvības ielas privātnamu apkaimē, sūdzas par nepatīkamu smaku, ko jūt bieži, kad pūš valdošais dienvidaustrumu vējš, vēsta "Bez tabu".
22.jun
Iespējams, katrs no mums kaut reizi mūžā ir atsaucies nejauša garāmgājēja lūgumam iedot naudu. Dažreiz lūgums patiešām ir izmisuma solis, dažreiz diedelēšana ir kā darbs.
21.jun
Kādā ASV fermā noticis nopietns negadījums. Ielūstot staļļa grīdai, nelaimē nonācis zirgs, raksta "UPI".
21.jun
Lielbritānijā traģiski gājis bojā 16 gadus vecs zēns. Krītot kokam, viņš guva dzīvībai bīstamus ievainojumus un notikuma vietā mira, raksta "The Sun".
21.jun
Kērks Stīvenss no Lielbritānijas laimēja loterijas izlozē "Set For Life" iespaidīgu naudas summu - 3,6 miljonus britu mārciņu. Diemžēl vīrietis zaudējis iegūto lielo laimestu, pateicoties savai dzīvesbiedrei un izlozes noteikumiem, raksta "The Sun".
21.jun
Ķīna pirms vairākiem gadiem nolēma radīt kādas populāras Eiropas pilsētas repliku. Amatpersonas cerēja, ka vietējie iedzīvotāji būs priecīgi par to, ka, lai izbaudītu skaistu atpūtu, nebūs jābrauc tālā ceļojumā, taču realitātē viss bija pavisam citādāk, raksta "Daily Star".
20.jun
Starptautiskās "Rail Baltica" dzelzceļa līnijas pirmās projekta kārtas izmaksas Baltijā var sasniegt 15,3 miljardus eiro, no tiem Latvijā 6,4 miljardus eiro, savukārt kopējās projekta izmaksas Baltijā var sasniegt 23,8 miljardus eiro.
19.jun
Saskaņā ar pagājušās nedēļas izskaņā publicētajiem testu rezultātiem, ūdenī Sēnas upē ir nedroši paaugstināts baktēriju E. coli līmenis mazāk nekā divus mēnešus pirms tajā paredzētajām peldēšanas sacensībām Parīzes olimpiskajās spēlēs.
19.jun
Civilās aviācijas aģentūra ap pulksten 11 informēja, ka 4 kilometrus no lidostas Rīga no radariem ir pazudis vispārējās aviācijas lidaparāts. Cilvēkus šī ziņa uztrauca ne pa jokam.
19.jun
Vietnē "TikTok" populārs kļuvis video, kurā redzams, kādu skatu ierauga tūristi, ierodoties Rīgā.
18.jun
Ugunsgrēkā, kas nedēļas nogalē izcēlās zirgaudzētavā Francijas ziemeļrietumos, gājuši bojā 70 zirgi, teikts vietējo varas iestāžu sākotnējā paziņojumā.