Nebūšanas

8:20
Armandam no Ropažiem ļoti garšo biezpiena sieriņi. Viņš neslēpj, ka varot dienā pat piecus apēst. Taču šobrīd gan viņš vairs nespēj šo gardumu ielikt mutē, jo piedzīvojis nepatīkamu pārsteigumu, vēsta "Bez Tabu".
Vakar, 20:30
Latvijas sabiedrībā attieksme pret valsts valodu un lojalitāte pret valsti, kurā dzīvojam, ne visiem ir vienādi augstā līmenī. Sabiedrībā netrūkst cilvēku, kuri slavina Krieviju un atbalsta karu Ukrainā.
Vakar, 16:30
Socialajā vietnē "Facebook" milzu ievērību (sliktā nozīmē) izpelnījies sabiedriskā medija veidotais sižets par Dzegužkalnu.
Vakar, 15:30
“Tas bija kā bumba, kā spēriens, un piecu minūšu laikā viss ir izpostīts,” par 11. jūlija postošo vētru, kas sevišķi skāra Bauskas pašvaldību, stāsta Jānis. Pašā Mēmeles krastā, kilometra attālumā no Viļa Plūdoņa muzeja, viņam pieder zemnieku saimniecība un gadiem kopts mežs līdzās tūristiem ierīkotai atpūtas platformai. Tagad šī vieta ir izpostīta, vēsta "Bez tabu".
Vakar, 0:30
Neilgi pēc Līgosvētkiem kādam motocikla vadīšanas apliecības kārotājam eksāmens Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) laukumā Rēzeknē noslēdzies vairāk nekā nelāgi, piedzīvojot smagu ceļu satiksmes negadījumu, vēsta "Bez Tabu".
18.jūl
Šodien Rīgas Biķernieku trasē norit (WRC) Pasaules čempionāta posms rallijā.
18.jūl
Talseniece Vēsma 18. jūnijā sociālajā portālā “Facebook.com” pasūtījusi vannas ziedu pušķi, tomēr saņēmusi to nav vēl aizvien.
17.jūl
Mārupes novada Spilvē iedzīvotājiem ikdienā jāosta nepatīkama smaka. Kā norāda iedzīvotāji, gadu no gada situācija aizvien pasliktinoties, vēsta "Bez Tabu".
16.jūl
Līga no Olaines aprīļa beigās kopā ar vīru devās uz galvaspilsētu iegādāties telefonu. Tā kā vīrs sev bija noskatījis ne pārāk zināmas firmas ierīci, ne visos veikalos tas bijis pieejams, vēsta "Bez tabu".
16.jūl
Rīdziniece Agnese pirms nepilna gada veda savus bērnus uz dzimšanas dienas ballīti atpūtas un izklaides centrā “Bolero”. Divu bērnu māmiņa esot teju sastingusi, kad pamanījusi bīstamu situāciju ēkas trešajā stāvā, vēsta "Bez Tabu".
15.jūl
Uz ļoti skumjas nots norisinājies kāds skolas izlaidums, kura noslēgumā uz skatuves tika aicinātie, tie, kuri nesaņēma atestātus.
15.jūl
Jau pirms sarunu festivāla "Lampa" tviterī saplūcās žurnālists Krišjānis Kļaviņš un Latvijas Radio galvenā redaktore. Strīda tēma bija diskusija par krievu valodas nepieciešamību sabiedriskajos medijos.
14.jūl
Vismaz 200 krokodili no ASV Teksasas štata iekļuvuši pilsētās Meksikas Tamaulipasas štatā pēc viesuļvētras Berila izraisītajām spēcīgajām lietusgāzēm reģionā, vēsta CBS News.
14.jūl
"Par gaumi nestrīdas! Tā vai ir, vai nav." Konkrētajā situācijā ļaudīm šķiet, ka gaume ir kaut kur pazudusi un nav bijusi klāt, kad ģimene uzsāka remontēt savu dzīvokli, kuru tagad piedāvā īrei.
14.jūl
Restorāna apmeklējums ne vienmēr saistās ar ko ļoti patīkamu - reizēm vienkārši gribas piecelties un aiziet neēdušam.
14.jūl
22 gadus veca sieviete no Lielbritānijas bija devusies atpūsties ar draudzenēm uz kādu klubu, lai nosvinētu skolas pabeigšanu. Viņa tur iepazinās ar vīrieti. Viņi uz deju grīdas skūpstījās. Sievietei tas šķita kā jauks un nevainīgs piedzīvojums līdz brīdim, kad nākamajā rītā pēc ballītes viņa pamodās, ziņo "The Sun".
14.jūl
Jau pirms sarunu festivāla "Lampa" soctīklos tika publiskota informācija par ministriju tēriņiem, lai iegūtu vietu uz skatuves.
13.jūl
Rīdziniece Diāna “Skanstes virsotnēs” dzīvo aptuveni divus gadus. Neilgi pēc pārcelšanās viņa ar vīru naktī modusies, jo sajutusi dzīvoklī nepatīkamu, pat kodīgu smaku, vēsta "Bez Tabu".
13.jūl
Pirms diviem gadiem nodega Jāņa īpašums Asteres ielā, līdz šim viņš ar ģimeni dzīvojis vairākos īres dzīvokļos, taču pirms nedēļas beidzot izdevies atrast jaunu mitekli Rītupes ielas daudzdzīvokļu namā Latgales priekšpilsētā. Tomēr arī jaunajā miteklī dzīve nav rožu dārzs, vēsta "Bez tabu".
13.jūl
Frozana Ahmadža ir viena no 200 000 afgāņu sievietēm, kurām ir "Taliban” atļauja strādāt. Viņai šogad vajadzēja beigt universitāti, lai īstenotu savu sapni un kļūtu par ārsti, taču talibi ir lieguši sievietēm iegūt augstāko izglītību un lieguši viņām daudzus darbus, raksta "Financial Post”.
13.jūl
Savu spēju pārvērtēšana peldoties, īpaši alkohola reibumā, var beigties letāli. Šo frāzi glābēji atgādina nepārtraukti un ne velti. Viņi teju ikdienu steidz palīdzēt cilvēkiem, kas nokļuvuši nelaimē, baudot ūdens priekus. Diemžēl ne visi novērtē glābēju iesaisti un mēdz izrādīt arī agresiju, vēsta "Degpunktā".
12.jūl
Kāda mamma nespēj klusēt par notikušo savas 12 gadīgās meitas ekskursijā, vēsta raidījums "Bez Tabu".