Nebūšanas

Vakar, 20:30
ASV veselības aizsardzības amatpersonas ir paziņojušas par diviem H1N1 gripas "dubulto mutantu" celmu gadījumiem cilvēkiem.
Vakar, 20:15
Latvijas Basketbola savienība (LBS) uz gadu diskvalificējusi Latvijas Jaunatnes basketbola līgas (LJBL) komandas "AlleyOoop Basketball" treneri Jāni Tiltiņu, kurš vienības mača laikā bijis alkohola reibumā, vēsta ziņu portāls "TV3.lv".
Vakar, 9:30
Iespējams, katrs no mums kaut reizi mūžā ir atsaucies nejauša garāmgājēja lūgumam iedot naudu. Dažreiz lūgums patiešām ir izmisuma solis, dažreiz diedelēšana ir kā darbs.
Vakar, 0:30
Sabiedrībā zināmā modes dizainere Baiba, redzot internetā ziņas, ka naktī būs vērojama iespaidīga ziemeļblāzma, kopā ar vīru nolēma krāšņo dabas parādību braukt skatīties uz Vidzemes pusi pie jūras, vēsta raidījums "Bez Tabu".
13.jun
Saldus viešņa pauž neizpratni, kālab pie pilsētas autoostas esošās publiskās tualetes ir par maksu, vēsta raidījums "Bez tabu".
12.jun
Kādam vīrietim Londonā izvirzītas apsūdzības par draudošu uzvedību, jo viņš bija atļāvies nomētāt britu politiķa Naidžela Farāža kampaņas busiņu.
12.jun
Bildes ar sarkanā inkarnāta āboliņa laukiem Kurzemē uzspridzinājušas internetu. Daudzi steidz iemūžināt šo skaistumu un sevi uz tā fona. Diemžēl daudzie fotogrāfiju tīkotāji ir manāmi papostījuši pasakaini skaistos āboliņa laukus.
11.jun
Aviokompānija „Singapore Airlines” ir nosūtījusi kompensācijas piedāvājumus pagājušā mēneša lidojuma pasažieriem, kuri piedzīvoja spēcīgu turbulenci. Tās rezultātā desmitiem pasažieru guva dažādu pakāpjus ievainojumus, kā arī viens pasažieris gāja bojā.
11.jun
Lai gan daudzi uzskata, ka antidepresanti neko nedod un no depresijas jāmēģina izķepuroties paša spēkie, medikamentozā terapija bieži vien ir neaizstājama ārstēšanas sastāvdaļa.
10.jun
Kaimiņi ir dažādi - vieni priecājas, ka pie mājas parādījušās jaunas puķu dobes, citi cenšas nakts aizsegā iznīcināt paveikto, bet vēl kāds ir gluži vienaldzīgs un slāj tik pāri.
9.jun
"United Airlines" aviokompānijas lidmašīna, kas bija ceļā no Beļģijas uz ASV, bija spiesta veikt ārkārtas nosēšanos Īrijā. Uz lidmašīnas klāja vienlaicīgi bija notikuši divi nopietni atgadījumi, ziņo "Daily Star". 
9.jun
Sieviete vārdā Šarona Tirabasi no Kanādas loterijā ieguva lielo laimestu - deviņus miljonus eiro. Var šķist, ka sieviete ar šo laimestu ir nodrošinājusi savu nākotni un viņai vairs nevajadzētu raizēties par finansiālām problēmām. Tomēr pārtikusī dzīve ātri vien beidzās, jo visa nauda tika iztērēta, raksta "The Sun".
9.jun
Pirms divarpus mēnešiem zemnieku saimniecības “Vekši” saimnieki netālu no sava īpašuma Gaujas krastā atraduši no upes izskalotu bulli. Kā noskaidrojies, straume dzīvnieku ir atnesusi no Igaunijas, vēsta "Bez tabu".
9.jun
"Viņš esot saucis mammu visu dienu. Mamma neatnāca. Iespējams, sabraukta," ar šādu ierakstu par stirnu mazuli mikroblogošanas vietnē "X" dalījusies Dzīvnieku policija.
8.jun
Kādai sievietei Rīgā otrdienas rīts iesākās neveiksmīgi, kad pastaigas laikā pa molu viņa iekrita Daugavā. Glābiņš līdz brīdim, kamēr adresi sasniedz glābēji, bija riepas, kas piestiprinātas pie mola, vēsta "Degpunktā".
8.jun
Reti kurš ar prieku var rādīt savu pasi, ID karti vai autovadītāju apliecību, jo foto uz dokumentiem labākajā gadījumā ir ciešami, nevis tādi, ar ko gribas dalīties un lielīties.
8.jun
Meteorologs Jānis Trallis mikroblogošanas vietnē "X" atklāj, ka salīdzinoši nesen piedzīvojis nelāgu uzbrukumu.
8.jun
Sarkandaugavā esošajā Tilta, Duntes ielas un Ganību dambja krustojumā satiksmes organizācijas izmaiņas veiktas pagājušajā gadā. Nu tur uzstādītas kameras, ar kurām pašvaldības policija fiksē ceļa zīmju neievērotājus, vēsta "Bez tabu".
8.jun
Lai valodnieki cīnās par pareizu latviešu valodas lietošanu, izskaužot "Bērnu cīsiņus" un "Omes desas", tagad šai klasikai pievienojies arī "Vectēva komposts".
8.jun
Daudzkārt ir runāts par cilvēku pazemojošo VDEĀVK apmeklējumu, lai pagarinātu invaliditātes statusa termiņu arī gadījumos, kad skaidri zināms, ka ne pēc diviem, ne pieciem gadiem cilvēks nebūs atveseļojies - nebūs pazudis Dauna sindroms, nebūs "salabojies" iedzimts trūkums, nebūs ataugusi ne roka, ne kāja, nedz arī sākusi redzēt zaudēta acs.
8.jun
Dieviddakotā (ASV) dzīvojoša ģimene uz vakariņām bija pasaukusi tuvākos radus. Viens no visiem nolēma savus tuviniekus pacienāt ar kādu īpašu gardumu - meža gaļu. Šeit sākās problēmas.
7.jun
Kamēr cilvēks ir vesels un viņam nekas nesāp, tikmēr gan bedres, gan aku vāki un bruģis šķiet pieciešamas lietas, kaut arī nepatīkamas. Taču pilnīgi cita attieksme pret šīm lietām ir tad, ja ir salauzti kauli vai notikusi cita nelaime.