Nebūšanas

7.jūl
Apvienoto Nāciju Organizācijas kultūras aģentūra ir atklājusi piecas bumbas, kas paslēptas vēsturiskās al Nūri mošejas mūros Mosulas pilsētā Irākas ziemeļos, kas ir paliekas no "Islāma valsts” varas pār šo reģionu, teikts UNESCO sestdienas paziņojumā.
7.jūl
2013. gadā kāda Ķengaraga nama iemītnieki vienojušies uzsākt kanalizācijas sistēmas remontdarbus, jo tā bijusi avārijas stāvoklī. Dzintra atminas, ka piedalīties remonta izmaksu segšanā piedāvāts arī blakus kaimiņiem, tomēr visi kā viens atteikušies. Šobrīd viens no kaimiņiem jau ilgstoši ierīkojis nelegālu kanalizāciju un tās saturu iztukšo savā dārzā, vēsta "Bez tabu".
7.jūl
Mikroblogošanas vietnē "X" Ēriks Stendzenieks pārpublicējis video, kas liecina, ka dabas draugi albīnu grizli lāci noturējuši par leduslāci un, glābdami nabaga dzīvnieku, aizveduši uz Arktiku. Tomēr ar to vien lāča ceļojums nav noslēdzies.
6.jūl
Īrijas premjerministrs apgalvo, ka ir "pilnīgi satriekts" par uzbrukumu valsts galvaspilsētā, kura rezultātā gāja bojā tūrists no Monreālas, ziņo Kanādas medijs cbc.ca
5.jūl
Pierīgas iedzīvotāja Mišela lielā neizpratnē par atpūtnieku uzvedību publiskā vietā – pludmalē. Par piedzīvoto viņa pastāstīja raidījumam “Bez tabu”.
4.jūl
Vācijas policija izmeklē video, kurā, šķiet, redzams, kā futbola līdzjutējs tiek spārdīts un sists ar dūrēm, kamēr drošības darbinieki viņu aiztur „Euro 2024” spēlē, vēsta sky.com.
1.jūl
Jau iepriekš ziņots, ka Šveices kalnu kūrortos pēdējās nedēļas laikā bijušas pamatīgas lietavas, kas izraisījušas plūdus un zemes nogruvumus, kā arī vienā no kalnu pilsētiņām ūdens masa aiznesusi tiltu.
1.jūl
Lai gan publiskajās pludmalēs lielākoties ir aizliegts doties pastaigā ar suņiem, ne vienmēr tas tiek ievērots, turklāt liela daļa suņu tiek palaisti skriet bez pavadas.
1.jūl
Lai gan tīri teorētiski Latvija ar Krieviju vairs nesadarbojas tirdzniecības jomā, vēl arvien pavisam atklāti tirgos un lielveikalos ir pieejamas iepriekšminēto valstu preces.
30.jun
Apvienoto Nāciju Organizācija (ANO) piektdien brīdināja, ka tikai 17% no tās 169 mērķiem uzlabot dzīvi vairāk nekā 7 miljardiem cilvēku visā pasaulē tiks sasniegti līdz 2030. gada termiņam.
30.jun
Viesuļvētra "Berila", tuvojoties Karību jūras dienvidaustrumiem varētu sasniegt ceturtās kategorijas vētras statusu, un svētdien amatpersonas aicināja cilvēkus meklēt patvērumu.
30.jun
Uz dienvidaustrumiem no Atēnām svētdien izcēlās plašs meža ugunsgrēks laikā, kad ugunsdzēsēji Grieķijā cīnās ar desmitiem ugunsgrēku un bažījas, ka lielākā vasaras karstuma postaža vēl tikai priekšā.
30.jun
Spēcīgās vētrās un lietusgāzēs, kas šajā nedēļas nogalē plosīja Franciju, Šveici un Itāliju, gājuši bojā septiņi cilvēki, svētdien paziņoja vietējās varas iestādes.
30.jun
Aizvadītajā diennaktī Latvijā dzēsti 17 ugunsgrēki, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).
30.jun
Ne reizi vien ir novērota veikalu cenu zīmju nesakritība ar realitāti, bet vēl smieklīgāk ir tad, ja cena ar atlaidi ir lielāka vai vienāda ar pastāvīgo preces cenu.
29.jun
Sieviete, kuras pārvietošanās spējas ir tiešā veidā atkarīgas no suņa/asitenta, netika ielaista Rehabilitācijas centrā Vaivari.
29.jun
Soctīklus pāršalcis video no Krievijā īstenotiem policijas paraugdemonstrējumiem, kuros redzams, ka viens no dalībiekiem iet bojā.
27.jun
Divu dienu laikā uz Liepājas šosejas trīs avārijās izdzisušas sešu cilvēku dzīvības. Šie traģiskie notikumi raisījuši plašas diskusijas soctīklos.
27.jun
Jauns pētījums par zīdaiņu mirstību liecina, ka Teksasas štatā ASV pēc striktā sešu nedēļu aizlieguma ieviešanas zīdaiņu nāves gadījumu skaits bijis daudz lielāks nekā pārējā valstī.
27.jun
Saskaņā ar jauniem pētījumiem, 2023. gads, kas visā pasaulē reģistrēts kā karstākais novērojumu vēsturē, bija arī ekstrēms gads attiecībā uz savvaļas ugunsgrēkiem.
27.jun
Vietnē "TikTok" populārs kļuvis video, kurā redzams, kādu skatu ierauga tūristi, ierodoties Rīgā.
26.jun
25. maijā Rīgā, “ATTA centrā”, bija plānots pasākums “Monalisa”. Organizatori gan pasākuma mājaslapā, gan savos sociālo tīklu kontos norādīja, ka ir pārdotas vairāk nekā 12 tūkstoši biļešu (dažos video teica, ka būs 15 tūkstošu cilvēku), tajā uzstāsies 14 starptautiski dīdžeji. Paši to saukuši par lielāko ballīti Latvijas vēsturē. Divas dienas pirms pasākuma tas tika atcelts, vēsta "Bez tabu".